רוח המהפכה: אחמדינג’אד קורא לסדר עולמי חדש

עקב רוחות המלחמה הנושבות החלטנו להכין את הקרקע למלחמת המידע:

עדכונים ל26.19.10!!!(לחפש = ctrl+f, לא כולל המרכאות): חפשו “פטרון הכנסייה של אל סלבדור” (שווה לראות יש תמונות מאוד מעניינות). וחפשו עדכון לגבי אייבי נתן והישועים, “אייבי נתן”.

 1. חשוב ביותר, הוספנו קטע וידאו דוקומנטרי של אוניברסיטת ג’ורג’טאון המסביר כיצד מנהיג מסדר הישועים ותאולוגית השיחרור פעל בגלוי לקראת סדר עולמי חדש. סירקו  ” שנים להולדתו של פדרו ארופה” (תקנו את הלינק של הסרט)
 2. הוספנו תמונות והסבר על האופוזיציה המהונדסת בקונפליקט. סירקו “אופוזיציה מהונדסת: לצ’אבז”
 3. הוספנו קטע חשוב מאוד הקשור למדינה שלנו! חובה לקרוא, סירקו את המשפט  “Dearborn Independent”, וגם את “ערך ושיכתב”.
 4. אובאמה במדניות סוציאליסטית עולמית של האו”ם סרקו את המילה “Global poverty act”.
 5. אתם מוזמנים לעבור על הכתבה שוב סידרנו אותה בצורה נוחה יותר והספנו הערות קלילות, החשובה באמת היא מה שג’ורג’ סורוס אמר על סין, סרקו “סורוס חבר במעגל הבכירים”

ולכתבה:
אחמדינג’אד קורא לסדר עולמי חדש, זכרו שגם היטלר קרא לסדר עולמי חדש,וכדאי לבדוק מי עוד.

כדי להבין את הכתבה, רצוי למי שלא מכיר לבדוק את נושא המועצה ליחסי חוץ CFR באתר.

מתוך אתר החדשות  PRESSTVAhmadinejad stresses need for a new world order
Tue, 16 Jun 2009 13:58:34 GMT

נשיא איראן מחמוד אחמדינג’אד קורא ליצירת סדר עולמי חדש כדי להתמודד עם האתגרים המרובים שעולים בזירה הפוליטית העולמית. “מה שדרוש לנו כרגע הוא שינוי דרמטי במחשבה הפוליטית “, אמר הנשיא אחמדינג’אד שפנה ל”ארגון השיתוף של שנגחאי”(SCO) במוסקבה. “קפטילזים המערבי מתפורר, ומציין את סוף עידן האימפריאליזם” הוסיף. אחמדינג’אד אמר שהסדר העולמי החדש צריך להיות פחות ממוקד ארה”ב.

הSCO אליו פנה אחמדינג’אד הוא ארגון שיתוף בינ”ל של מדינות כמו רוסיה סין ועוד מדינות רבות המהוות כ60% משטחי אירואסיה (תכף תבינו למה זה עניין חשוב). ממנהיגי הSCO ניתן למצוא את הסינית רוז אוטונביבה, קומוניסטית המקדמת אידיאולוגיה מרקסיסטית ובאותה העת גם מוסלמית, וגם את מדבדב ראש ממשלת רוסיה. אחמדינג’אד השתמש בפאנל של הארגון כדי לתקוף את ארה”ב. *

עיתון הארץ מדווח:

* Published 15:30 07.01.10

אחמדינג’אד: איראן וסוריה יביאו לסדר עולמי חדש.

דיווח: אסד נשיא סוריה קורא לוושינגטון לקחת תפקיד חזק יות בשמירת השלום במזרח התיכון.

By News Agencies and Haaretz Service Tags: Iran Syria Israel news

איראן וסוריה מתכננות להביא לסדר עולמי חדש, אמר הנשיא האיראני מחמוד אחמדינג’אד…

סוריה היא בעלת הברית העיקרית של איראן במזרח התיכון ושני המדינות מחשיבות את ישראל כאוייבת הגדולה שלהם. “בנקודת הזמן הנוחכית, תפקידם של איראן וסוריה הם היסטוריות ולכן שיתוף פעולה דו צדדי צריך להיות מוגבר.” אמר אחמדינג’אד.

 מתוך הISNA

Service: Foreign Policy
1389/02/08
04-28-2010
09:16:04
News Code :8902-04511

איראן וברזיל יכולות לקחת תפקיד מוביל בכינון סדר עולמי הוגן, אמר נשיא מחמוד אחמדינג’אד במפגש עם שר החוץ הברזילאי סלסו אמורים בטהרן…

“הסדר העולמי הנוכחי קורס וסדר חדש צריך להחליפו.” אמר אחמדינג’אד. “כיום, שני המדינות נחושות להמריץ את שיתוף הפעולה בכל תחום ולפעול באופן משפיע בנושאים אזוריים ובינ”ל”.

(שר החוץ הברזילאי אמר) “ברזיל אינה מאמינה בהטלת סנקציות כנגד מדינות, ספציפית כנגד איראן” והוסיף כי ברזיל תומכת בשימוש לא אלים של אנרגיה אטומית בידי איראן”.

 מתוך אתר החדשות CatholicOnline

 • By Greg Goodsell
 • 6/9/2010
 • Catholic Online
 • נשיא איראן מחמוד אחמדינג’אד קרא לשיתוף פעולה בין מדינות העולם כדי ליצור סדר עולמי חדש. אחמדינג’אד אמר את הדברים לכתבים בזמן שעזב לאיסטנבול, תורכיה, כדי להשתתף ב”כנס לאינטרקציה ואמון-בניית אמצעים באסיה”.

   ”התנאים אותם אנו חווים כיום מצריכים תכנון לסדרים חדשים בעולם ,שיתוף פעולה מצדנו ומחשבה משותפת לסידור התנאים” אמר אחמדינג’אד.

  אחמדינג’אד אמר ששחקנים גדולים מהזירה העולמית והאסייתית יקחו חלק בועידה באיסטנבול…

  אחמדינג’אד אמר כי הביקור שלו יצא לפעול בהזמנת הנשיא התורכי עבדולה גול…הועידה נמצאת בעיצומה באיסטנבול מה-4 ליוני עד ה-10. תורכיה תתפוס את תפקיד הנשיאות הסובב של הועידה מידי קזחסטן בזמן הועידה…

  בין משתתפי הועידה ניתן למצוא את איראן, רוסיה, סין, דרום קוריאה ותורכיה.

   חשוב מאוד להבין את חשיבותה של אירואסיה בזירה בנ”ל, ובשביל זה נפנה לקטע מכתבה ישנה שלנו ומומלצת אשר עידכנו ממש לא מזמן “בן לאדן נכס של הסי איי איי”:

  המלחמה באפגניסטן בשנות ה-80 היית מהונדסת, האמריקאים בנו ועזרו לחמש את קבוצות המוג’הדין הרבה לפני הפלישה הקומוניסטית, הם כיוונו לכך בשביל לפתוח במלחמה נגד הקומוניסטים באפגניסטן. זביגניו ברז’ינסקי (חבר במועצה ליחסי חוץ CFR), אחד ממעצבי המדיניות הבולטים של ארה”ב, בין השאר כיהן כיועץ לענייני ביטחון של הנשיא ג’ימי קרטר בזמן הסיכסוך, והוא אחד מהשותפים הבולטים של משפחת רוקפלר (הקימו ביחד את “הוועדה הטרילטראלית“). ברז’ינסקי סיפר על המלחמה באפגניסטן בראיון ל”לנובל אובסרבטור” הצרפתי:

  ברזינסקי“ברז’ינסקי:’…לפי הגרסה הרשמית של ההיסטוריה, הסיוע של הסי.איי.איי למוג’הדין החל בשנות ה-80, כלומר, לאחר שהצבא הסובייטי פלש לאפגניסטן, ב-24 לדצמבר 1979. אבל האמת, שנשמרה בסוד עד עכשיו, היא לגמרי ההפך: אומנם, היה זה ב-3 ביולי 1979 שהנשיא קרטר חתם על תמיכה סודית במתנגדים לשלטון הפרו-סובייטי בקאבול, ובאותו היום רשמתי מכתב לנשיא בו אני מסביר שלדעתי התמיכה הזאת תביא להתערבות צבאית מצד הסובייטים….

  מראיין: ‘…אינך מתחרט על כך?’

  ברז’ינסקי: “…המבצע הסודי הזה היה רעיון מצויין. היה לזה את האפקט שגרר את הרוסים אל תוך המלכודת האפגנית ואתה רוצה שאני אתחרט על כך? ביום שהסובייטים חצו את הגבול כתבתי מכתב לנשיא קרטר: ‘יש לנו עכשיו את ההזדמנות לתת לברית-המועצות את מלחמת הוויטנאם שלה’….מה שהביא לפשיטת הרגל של האימפרייה הסובייטית”.

  אז התמיכה בקבוצות האיסלם הקיצוני ובין-לאדן החלה עוד בשנות השמונים בשביל לעזור לארה”ב, הם השתמשו בקבוצות שהיום הפכו להיות אל-קעידה כנכסים (כלי שחמט). בספרו של ברז’ינסקי “לוח השח הגדול” (The Grand ChessBoard) שנכתב ב-1997 הוא כותב:

  “המטרה הכי מיידית היא לוודא שאף מדינה או קבוצה של מדינות לא תצבור את היכולת לגרש את ארה”ב מאירואסיה…” (עמ’198)

  “אמריקה היא המעצמה העולמית החזקה היחידה, ואירואסיה היא הזירה העולמית. לכן מה שיהיה עם חלוקת הסמכות ביבשת אירואסיה תהיה בעלת חשיבות גבוהה לעליונות הגלובלית של אמריקה…” (עמ’194)

  “..יתרה מזאת, בזמן שאמריקה הופכת להיות חברה רב תרבותית, היא עלולה להיתקל בקשיים בעיצוב קונצנזוס על מדיניות החוץ שלה, אלא אם כן תתקיים בנסיבות של איום רחב וישיר מבחוץ” (עמ’ 211)

  אלה הם רק כמה ציטוטים קטנים מתוך הספר, ניתן לקרוא ניתוח מלא של מייקל רופרט באתר שלו. מה שברז’ינסקי מנסה להגיד זה שארה”ב חייבת את השליטה באזור אירואסיה (אחד מהאזורים הכי עשירים במשאבים בכל העולם) כדי לשמר את כוחה, ויהיה לה קל יותר לקבל הסכמה לנוכחות הזאת שלה, אם יהיה לה אויב רציני וגדול מחוץ לארה”ב. והיום, כשאין יותר את האיום הקומוניסטי מי יהיה האויב החדש של ארה”ב במאה ה-21? ככל הנראה בין-לאדן ואל-קעידה הנכסים שנתמכו ואף אומנו בידי ארה”ב והסי.איי.איי., הדבר מאוד מזכיר את מה שנכתב ב”פרוייקט למאה אמריקנית חדשה“, שכתבו מעצבי מדיניות החוץ הנוכחית של ממשל בוש, ושם הם אומרים שיהיה לארה”ב מאוד קשה לקבל תמיכה ביציאה לכמה מלחמות אלא אם כן יקרה “אירוע כמו פרל הארבור”, או במילים אחרות התקפה מאסיבית כנגד אזרחים אמריקאיים בתוך ארה”ב.

   

   לאחר הפלישה של ארה”ב לאפגניסטן, על אף שהגרסא הרשמית שנמכרה לציבור בקשר ל11 בספטמבר הייתה שרוב רובם של החוטפים היו סעודים, מיד השתילו לתוך אפגניסטן את סוכני הסדר העולמי של ארה”ב:

  חברת UNOCAL עשתה לובי במשך שנים עבור צינור הנפט שיעבור דרך אפגניסטן, אבל הקשר של הטליבן להפצצות על השגרירות האמריקאית באפריקה תקעה את העיניינים מאז1998. הניצחון על הטליבן בעצם החייה מחדש את התקווה לבניית צינור הנפט, כמו גם בחירתו של קאראזי להיות נשיא אפגניסטן עקב לחץ של ארה”ב. חמיד קאראזי היה יועץ לשעבר של חברת UNOCAL ועזר לתווח עם הטליבן בקשר לבניית הצינור. עוד אישיות שעבדה עם קארזי על עסקת הצינור היה זאלמי חלילצד, חבר במועצה ליחסי חוץ של ארה”ב(CFR), חבר ב”פרוייקט למאה אמריקאית חדשה”, וגם כן יועץ לשעבר של UNOCAL. שנייהם המשיכו לעבוד יחד שוב כאשר בוש מינה את חלילצד להיות שגריר מיוחד של ארה”ב באפגניסטן. לעוד מידע, Afghan Pipeline Revived: The New Agenda Behind the War Against Terrorism? Monday, March 04, 2002.

  הנה ממש קצה הקרחון  על “הפרוייקט למאה אמריקאית חדשה“:

    מספר ציטוטים מעניינים מתוך המסמך “Rebuilding America’s Defenses“:

  “תהליך הטרנספורמציה, גם אם יביא איתו שינוי מהפכני, ככל הנראה ייארך זמן רב, בהיעדר אירוע קטסטרופי מזרז, כמו ‘פרל הארבור‘ חדש.”

  …”לבצע 4 משימות עיקריות בשביל הצבא האמריקאי:

  • להגן על המולדת האמריקאית
  • להלחם ולנצח בבירור, בכמה ‘מלחמות תיאטרון‘ גדולות במקביל
  • לבצע את חובותייה השיטוריות הקשורים בעיצוב ביטחון הסביבה באזורים קריטיים

  ממש בימים אלה ניתן לראות את המשמעות של איזורי אירואסיה בכל הקשור במשאבים קריטיים עבור כל מדינה אימפריאליסטית המחפשת שליטה כלכלית בינ”ל:

  מתוך דה-מרקר.

  אווטאר במדבר: ארה”ב גילתה מרבצי מינרלים בשווי טריליון דולר באפגניסטן
  גרסת הדפסה שלח לחבר שתף בטוויטר
  שתף בפייסבוק
  עוד עוד
  09:16 | 14.6.2010 ניו יורק טיימס

  מרבצי המינרלים שהתגלו גדולים כל כך וכוללים כל כך הרבה מינרלים החיוניים לתעשייה המודרנית שאפגניסטן יכולה ליהפך לאחת ממרכזי הכרייה החשובים ביותר בעולם, ולעבור טרנספורמציה כלכלית מרחיקת לכת

  מאת ג’יימס רייסן

  ארה”ב גילתה מרבצי מינרלים בשווי של טריליון דולר באפגניסטן. התגלית היא מעל ומעבר להערכות שהיו קיימות לגבי רזרבות המחצבים הקיימות, והיא עשויה לשנות באופן יסודי את הכלכלה האפגנית ואפילו את המלחמה באפגניסטן, לדברי בכירים בממשל האמריקאי.

  מרבצים אלה, שקיומם לא היה ידוע קודם לכן, כוללים עורקים ענקיים של ברזל, נחושת, קובלט, זהב ומתכות תעשייתיות חיוניות כמו ליתיום. הם גדולים כל כך וכוללים כל כך הרבה מינרלים החיוניים לתעשייה המודרנית שאפגניסטן יכולה ליהפך לאחת ממרכזי הכרייה החשובים ביותר בעולם – כך מאמינים בארה”ב.

  …קנה המידה העצום של עושר המינרלים באפגניסטן התגלה על ידי קבוצה של גיאולוגים אמריקאים ואנשי פנטגון. ממשלת אפגניסטן והנשיא חמיד קרזאי תודרכו בנושא לאחרונה – כך אמרו פקידי הממשלה.

  שוויים של המרבצים שהתגלו מגמד את גודל כלכלתה מוכת המלחמות של אפגניסטן, שמתבססת ברובה על ייצור אופיום והברחת סמים, וסיוע מארה”ב ומדינות מתועשות אחרות. התמ”ג של אפגניסטן הוא כ-12 מיליארד דולר בלבד.

  “אוצרות הטבע הללו ייהפכו לעמוד השדרה של כלכלת אפגניסטן, אמר ג’ליל גומריאני, יועץ שר המכרות באפגניסטן.

  מגעים בין ארה”ב לאפגניסטן בנוגע למינרלים יתבצעו בתקופה קשה במהלך המלחמה. המתקפה האמריקאי במרג’ה בדרום אפגניסטן הגיעה להישגים מוגבלים בלבד. האשמות על שחיתות ואפלייה ממשיכים להעיב על ממשלת קרזאי, ויחסיו של קרזאי עם הבית הלבן הולכים ומידרדרים.

  ממשל אובמה רעב לחדשות טובות מאפגניסטן, אולם הממשל מכיר בכך שהתגלית תהיה חרב פיפיות. במקום להביא שלום, העושר החדש עלול לחזק את מאמצי הטליבאן לנסות לתפוס את השליטה בארץ.

  השחיתות הפושה בממשלת קרזאי עלולה להתגבר בשל העושר החדש, בעיקר אם קומץ אוליגרכים מקושרים לנשיא יתפסו את השליטה במשאבים. בשנה שעברה הואשם שר המכרות על ידי האמריקאים בקבלת שוחד של 30 מיליון דולר מסין כדי להעניק את זכויות הפיתוח למכרה מחושת. הוא הוחלף.


  בה בעת, בכירים בארה”ב חוששים כי סין הרעבה למשאבים תנסה להשתלט על פיתוח המכרות ולגזול את השלל מארה”ב שהשקיעה השקעה אדירה באזור. לאחר שזכתה במכרז לפיתוח מכרה הנחושת עיינק במחוז לוגאר, סין רוצה יותר, אמרו האמריקאים.

  ואיזה עוד אינטרסים כלכליים יש באפגניסטן? מה עם אופיום?

   by Prof. Michel Chossudovsky
  Global Research, April 29, 2007 

  פרופסור לכלכה, מייקל קוסדובסקי.

  כוחות הכיבוש באפגניסטן תומכים בסחר הסמים, אשר מביא לבין 120 ל194 מיליארד דולרים ברווחים לפשע המאורגן, ארגוני מודיעין ומוסדות פיננסים מערביים.

  ההכנסה המשתלמת הזאת של מולטי-מיליארדי דולרים מוברחים מופקדת בבנקים מערביים. כמעט כל הרווחים הללו מצטברים עבור אינטרסים של תאגידים וארגוני פשע מחוץ לאפגניסטן.

  סחר הסמים ממשולש הזהב, אשר יצא לפועל בידי הCIA בשנות ה80 המוקדמות, ממשיך להיות מוגן ע”י ארגוני הביון האמריקאי,יחד בקשרים עם כוחות נאט”ו וצבא בריטניה. בתקריות שקרו בזמן האחרון, כוחות הכיבוש של בריטניה קידמו גידולי אופיום דרך תשדירים בתשלום ברדיו.

  מסר שעבר בתשדיר רדיו דרך המחוז הבטיח לחקלאים המקומיים ש”הכוחות הבינ”ל לשמירת שלום של נאט”ו ISAF לא יתערבו בשדות האופיום אשר נקצרים.”…”אנשי מולדת מכובדים. חיילי הISAF והANA לא ישמידו את שדות האופיום.” נאמר. Quoted in The Guardian, 27 April 2007…

  באופן אירוני ומריר, נוחכות כוחות הצבא של ארה”ב  שרתו לשחזר את סחר הסמים במקום להשמידו. הפקת האופיום עלתה פי 33 מ185 טון ב2001 תחת הטאליבן ועד ל6100 טון ב2006…

  העובדה שדיווחי התקשורת מסרבים להכיר בה היא שממשלת הטאליבן ביצעה בהצלחה ב2000-2001 את יישום התוכנית להשמדת הסמים, בעזרת התמיכה של האו”ם. [קונספיל: מוזר שהיום נאט"ו עוזרים לעשות את ההפך]. כאשר יושם ב2000-1, השמדת הסמים בידי הטאליבן הובילה ל94% ירידה בגידולי האופיום. ב2001, לפי מספרים של האו”ם, הפקת האופיום צנחה ל185 טון. מיד לאחר הפלישה של ארה”ב באוקטובר 2001, הייצור עלה פלאים, וחזר לשיאים ההיסטורים שלו.

  לא סתם כתבה של הניו יורק טיימס חשפה כי על פי גורמים בכירים אמריקאים, אח של הנשיא קראזי, אחמד וואלי קארזי, אשר חשוד כאחד השחקנים החזקים בכל הקשור לעליית הסחר באופיום מאפגניסטן, מקבל תשלום מהCIA. הארגון משלם לו בין היתר על גיוס של אנשים שיעזרו לסי.איי.איי באזור קאנדהר, ביתו של קארזי. הכתבה מוסיפה גם “הביצועים של הCIA מצביעים על כך ש ארה”ב אינה עושה את כל שביכולתה להרוס את סחר האופיום הגואה באזורים נרחבים של אפגניסטן”. ותחשבו על זה לרגע, ארה”ב מסוגלת לנהל מלחמות בכל העולם, ובשנות ה40 היית מסוגלת לעבור חצי עולם ולתפוס ולנצח את האימפריה של היטלר, אבל הם לא מסוגלים להשמיד את סחר האופיום במדינה שהם כבשו ושאובאמה מגביר בה את הכוחות?(מקור:Brother of Afghan Leader Said to Be Paid by C.I.A. October 27, 2009). ראו נושא הסמים באתר להבין למה הדבר נעשה, ולמה הוא משאב מועיל עבורם.

  שימו לב למה שקורה בימים אלה ממש בחדשות, רוסיה מאוד מאוד עצבנית על כוחות נאטו שלא עושים שום דבר כדי להשמיד את שדות האופיום, כיוון שהדבר גורם לבעיות והצפה של סמים פוטין מתחיל להיות אגרסיבי בנושא, הדבר עוד עלול להווה עילה למלחמה. איזכורים לכך ניתן לשמוע גם בחדשות המיינסטרים בארץ.

  זכרו כי אובאמה (חבר בCFR המועצה ליחסי חוץ) דיבר על להפחית כוחות אמריקאים בעיראק, אך באותו העת מדבר ודוחף לחיזוק והידוק הכוחות שבאפגניסטן ופקיסטן, איזורים הנמצאים יותר בטריטוריה של אירואסיה. לא סתם אחד מיועציו של אובאמה הוא לא אחר מאשר…זביגניו ברזינסקי!(גם כן חבר במועצה ליחסי חוץ) עוד ברשימת יועציו של אובאמה יש אנשים מה”פרוייקט למאה אמריקאית חדשה” ו”המועצה ליחסי חוץ”. עוד כריש של ה”סדר העולמי החדש” העומד מאחורי אובאמה הוא לא אחר מאשר הנרי קיסינג’ר, חבר במועצה ליחסי חוץ, בוהמיאן גרוב, בילדרברג. כתבנו רבות על קיסינג’ר (חבר במועצה ליחסי חוץ), על קשריו עם רוקפלר (חבר במועצה ליחסי חוץ), צימצום אוכלוסיה, ועוד. אחד מתפקידי היועצים הבכירים בממשל ארה”ב הוא היועץ לביטחון לאומי, ובמקרה של אובאמה מדובר בג’יימס ל. ג’ונס,  הוא הודה בפני פורום של המועצה ליחסי חוץ כי הוא “מקבל את הפקודות שלו ישירות מהנרי קיסינג’ר…” לקוח מתוך האתר הרשמי של המועצה:

  Remarks by National Security Adviser Jones at 45th Munich Conference on Security Policy

  Published February 8, 2009
  Speaker: James L. Jones

  הנה קיסינג’ר מספר איך לפי דעתו אובאמה צריך לפעול לקראת הקמת סדר עולמי חדש:

  מתוך- The Oil Daily  October 30, 2001 :הנרי קיסינג’ר קיבל תפקיד כמייעץ בפאנל של חברת הנפט הסינית CNOOC… ב2001! ניגוד אינטרסים? הבה נבחן את הנושא יותר לעומקו ונחזור לספרו של ברזינסקי, “לוח השחמט הגדול” (אנחנו מקווים שאתם מאומנים מספיק להבין כבר מי אוהבים את השימוש בלוח השחמט):

  בהתייחסו אל אזור הנקרא “הבלקנים של אירואסיה” ומפה אשר מסומן בה בדיוק המקום בו מתנהל הקונפליקט העולמי הוא כותב בעמוד 124: “יתרה מזאת, הם [הרפובליקות של מרכז אסיה] בעלי חשיבות מבחינת ביטחון ושאיפות היסטוריות ללפחות שלושה מהשכנים היותר עוצמתיים שלהם, בעיקר רוסיה, תורכיה ואיראן, כאשר סין גם כן מאותת ומעצימה את האינטרס הפוליטי באזור. אך הבלקנים של אירואסיה הם בעלי חשיבות לאין שאור יותר כפרס כלכלי פוטנציאלי: רזרבות עצומות של גז טבעי ונפט נמצאים באזור, בנוסף למינרלים חשובים וזהב

  כמה עמודים לאחר מכן בעמוד 148:

  “ובעקבות כך האינטרס העיקרי של ארה”ב הוא לעזור להבטיח ששום כוח יחיד יגיע לשלוט במרחב הגיאופוליטי ושלקהילה הבנ”ל  תהיה גישה כלכלית וכספית חסרת עקבות לאזור”

  ואז בעמוד 149:

  “הנוחכות הכלכלית הגדלה של סין בשטח המדובר וההימורים הפוליטיים שלה בעצמאות האזור גם כן חופפים לאינטרסים האמריקאים”.

  ומעניין לראות שבספרו משנת 2000  The Geostrategic Triad, הוא כותב בהערת השוליים:

  “הסיפור המלא של השיתוף פעולה הפרודוקטיבי בין ארה”ב-סין אשר הופנה כלפי הברית המועצות (בעיקר בכל הקשור לאפגניסטן), אשר יזמו באדמינסטרציה של קרטר והמשיכו תחת רייגאן, עדיין לא סופר.”

  אחד מהפעילויות הבולטות ביותר של זביגניו ברזינסקי היה כינון והידוק יחסים דיפלומטיים וידידותיים עם ממשלת סין הקומוניסטית, אשר נחשב לאבן דרך ביחסים בין שתי המעצמות עד היום. אין הדבר זר בכלל לאנשי הסדר העולמי החדש הפועלים מארגוני הבילדרברג והמועצה ליחסי חוץ. קחו למשל את ג’ורג’ סורוס חבר במעגל הבכירים של המועצה ליחסי חוץ, וחבר בקבוצת בילדרברג (ראו למטה), וגם לו אחיזה בממשל אובאמה. הוא טען את הדברים הבאים:

  “…לדעתי בהחלט צריך להכניס את סין ליצירת סדר עולמי חדש, סדר כלכלי חדש” ומוסיף שסין חברה בIMF (הבנק הבינ”ל).

  “אני חושב שצריך סדר עולמי חדש אשר סין תהיה בו חלק מהתהליך של יצירתו, והם חייבים להסכים, והם חייבים להיות הבעלים שלו כפי שארה”ב היא בעלת…הסדר הנוכחי”. ומוסיף שG20 הוא צעד נוסף בדרך לכך. יתרה מזאת הוא אומר כי סין צריכה להיות המנוע שיוביל את הכלכלה העולמית  על פני ארה”ב.

  עוד הוא מוסיף  ש”דרוש שיטת מטבע חדשה…” ושהעולם יצטרך לעבור “שינויים כואבים” בעקבות נפילת הדולר והצגתו של מטבע חדש. וכל זאת ניתן לראות בראיון איתו כאן:

  לא סתם ראש ממשלת בריטניה גורדון בראון אמר לאחר ועידת G20 שסדר עולמי חדש מתעצב לנגד עינינו:

  איזה מזל שיש ארגונים כמו בילדרברג, אשר בהם למשל יכולים להפגש יחדיו אנשים כמו ערפאת ,האפיפיור יוחנן פאולוס, וביל קלינטון (שהתחנך באוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית) ב1999 ולדבר מאחורי דלתות סגורות לעיתונות, מתוך העיתון World Net Daily :

  מועדון מיליארדרים סודי מחפש שליטה באוכלוסיה

  ביל גייטס, רוקפלר, טד טרנט, אופרה, וורן באפט, ג’ורג’ סורוס, בלומברג יגיעו לפגישה

  Posted: May 24, 2009
  6:48 pm Eastern

  © 2010 WorldNetDaily

  כמה מהאנשים והנשים העשירים ביותר בעולם נפגשו בחשאיות בניו יורק כדי לקשור יחדיו להשתמש בעושר האדיר שלהם בשביל להביא את אוכלוסיית העולם תחת שליטה…

  כן חברים, זה מעיתונות מיינסטרים, הם כבר לא מסתירים את זה יותר. ואנחנו חייבים להוסיף תגובה על כך שניתן לראות את אופרה ווינפרי חברה בבילדרברג, שימו לב שבימים אלה היא מתפקדת כמסיונרית לתורת הניו-אייג’ לצי-בור הרחב בארה”ב, וממשיכה לרדד אותם ברעיונות שמשביתות חשיבה עצמית בין היתר על ידי אירוח קבוע ושיחות היפנוטיות ורדודות עם אקהרט טולה (Eckhart tolle),עוד אדם אשר טוען כי הוא “מואר” ואשר סיפרו “כוחו של העכשיו” מקודם בצורה אגרסיבית על ידי התנועה התאוסופית.קישור אחד מיני רבים בנושא.

  הנה סרטון קצרצר מלפני כעשור המזהיר כבר אז על הסכנה של הצלילה הכלכלית של ארה”ב לעומת עלייתה של סין והמעורבות של אנשים הסדר העולמי החדש בדבר, כולל משפחת בוש, ובנוסף על סחר בסמים של אופיום/הרואין בידי הסי.איי.איי באותה תקופה באזור משולש הזהב שהיה נחשב למקום אשר ממנו הייצאו של הסם היה הגדול ביותר…עד שאפגניסטן נכנסה לתמונה, והרי אנחנו כבר יודעים מה קרה שם.על נושא זה כתבנו רבות באתר נמליץ לכם להכנס לקטגורית הסמים באתר, וספציפית להרחבה על הסרטון הכתבה על קהון סא:

  מתוך הסרט:כמעט כל מי שכיהן כראש הסי איי איי כולל בוש האב היה חבר במועצה ליחסי חוץ. פרסקוט בוש ממשפחת בוש היה במשך זמן רב יושב ראש הארגון לשיתוף כלכלי של ארה”ב וסין. ראו תמונות באתר.USA TODAY מדווח על הפעילויות הרבות של משפחת בוש (חלקם שנוים במחלוקת) לביסוס הקשרים והתמיכה בסין. זה החל ב1974 כאשר ניקסון עשה את בוש האב לשגריר סין, המשיך עם הדוד פרסקוט שקיבל בין היתר ביקורת על כך שביקר במדינה שלושה ימים לאחר הטווח בכיכר טיאננמן, והקשרים שלו לחברה אמריקאית אשר הייתה היחידה אז שיכלה לעקוף את הסנקציות ולייצא לסין אמצעי תקשורת בהרבה כסף. כאשר בוש הבן נשאל אז על כל זה הוא אמר “זה חדשות ישנות ,זה שייך לעבר”.מתוך: President’s uncle shares Bush familyמ ties to China By Debbie Howlett, USA TODAY

  ארה”ב תחת ממשל רייגן ובוש האב העבירו תמיכה בשווי של מילארדי דולרים לסין, משטר שהרג הכי הרבה מהאזרחים שלו, שהרג יותר אזרחים מהיטלר, שמיליונים שם עובדים בתנאי עבדות על כל המוצרים האלה שאנשים קונים הנושאים את התו Made In China, ואלה עבודות שמייצאים מחוץ לארה”ב אל סין, כך שארה”ב ממשיכה להפסיד כספים וסין להרוויח, וכל זה בזמן שארה”ב בחובות שרק גדלים. ומה קורה היום? בימים אלה אחד החובות הגדולים ביותר של ארה”ב הוא לסין, בעיקר על מימון המלחמה בטרור. כתבנו כבר על כמה המשטר הקומוניסטי בסין הוא נורא, על הטבח שהם עשו בטיבט, כיצד הרסו שם את האמונה והדת של אנשים שוחרי שלום. כיצד סוחרים שם באיברים לכל מי שמהווה איום דמוגרפי על המפלגה ו/או שמים במחנות כפייה.

  אך כל זה לא עצר מאנשי הסדר העולמי להמשיך לשבח ולפתח את סין. קחו למשל את רוקפלר(CFR,בילדרברג, תלת-צדדי, בוהמיאן גרוב), שב1974 גם כן מצא לנכון לבקר בסין ולשבח את מאו צטונג על אף שהיה דיקטטור קומוניסט שרצח למעלה מ40 מיליון (אם לא יותר) אזרחים עד אותו הזמן.

   ”אחד יכול להתרשם מיידית מהתחושה של הרמוניה לאומית…מה שהמחיר של המהפכה הסינית לא היה, ללא ספק היא הצליחה…בלטפח מוראל גבוהה ומטרה קהילתית. הקידמה הסוציאלית והאקונומית אינה פחות מרשימה…ההתקדמויות  הסוציאליות הרבות של סין מצאו תועלת רבה מאחדות האידיאולוגיה והמטרה…הניסוי הסוציאלי  בסין תחת הנהגתו של יושב הראש מאו היא אחת מהחשובות והמוצלחות בהיסטוריה”

  – דויד רוקפלר

  New York Times, 8-10-1973.  

  האם הזכרנו כבר את הכתבה על כך שרוקפלר ממייסדי התנועה האאוגנית ומובילי האג’נדה לצימצום אוכלוסיה מימן גם את האאוגניקה של הנאצים? קטע מעניין מתוך אותה כתבה הקשור לנושא הנ”ל:

  הנה ציטוט של דיוויד רוקפלר, מתוך ספר האוטוביוגרפיה שלו “memoirs“, עמוד 405:

  “…כבר יותר ממאה, אידיאולוגים קיצוניים משני הקצוות של המפה הפוליטית תקפו בעקבות מקרים שהתפרסמו את משפחת רוקפלר על כך שהשפיעו באופן לא סדיר על הפוליטיקה האמריקאית ומוסדות כלכליים. חלק אף חושבים שאנחנו חלק מקבוצה סודית הפועלת נגד האינטרסים של ארצות-הברית, ומאפיינים את משפחתי ואותי באינטרנציונליזם ובקשירת קשר בחשאי אם גופים אחרים מסביב לעולם בשביל לבנות מבנה אקונומי ופוליטי יותר מאוחד – עולם אחד אם תרצו. אם זאת האשמה אז אני מודה באשמה, ואני גאה בכך.” — דוויד רוקפלר

  ישנו נושא שלם שמגיע לו כתבה שלמה משל עצמו, אבל בנתיים נפנה אותכם לספר מלא ומצויין הנקרא WALL STREET AND THE BOLSHEVIK REVOLUTION By Antony C. Sutton שם מסופר על איך ממנו את המהפכה הבולשביקית מוול-סטריט.

  הנה לחיצת היד המאסונית המפרוסמת של רייגן וגורבצ’ב אשר סימנה את סוף המלחמה הקרה:

  reagan_gorbachev.jpg

  רייגן קיבל תואר כבוד של הדרגה ה33 מרשות הסקוטיש רייט של הבניה החופשית, וחבר כבוד במועצה של השריינרים “Shriners” (סיפור מעניין מאוחריהם), וזה אכן יכול להסביר את הלחיצת יד הנ”ל.

  לאנשי הסדר העולמי ממש אין בעיה עם קומוניסטים, הם אפילו אוהבים אותם ורואים בשיטה כדרך האידיאלית ליישם את הסדר שלהם. כן היית לארה”ב בעיה עם רוסיה, אבל לא עם קומוניזם, והכי טוב ניתן ליישב זאת עם דבריו של ברזינסקי:

  מתוך ספרו Between Two Ages: American role in the technetronic Era

   אוניברסליות אידיאולוגית [נשמע מוכר מדבריו של רוקפלר לא?]

  “זה למה מרקסיזם מייצג  תחנה חיונית ויצירתית בהתבגרותו של החזון האוניברסלי של האדם. מרקסיזם הוא בו בעת ניצחון של האדם האקטיבי החיצוני על פני האדם הפנימי הפאסיבי, וניצחון להגיון על פני האמונה: הוא מדגיש את היכולת של האדם לעצב ייעוד חומרי–סופי ומוחלט כמציאות היחידה של האדם–… הרבה יותר מכל מצב אחר של חשיבה פוליטית, מרקסיזם שם דגש על הבחינה הסיסטמטית והמחמירה של מציאות חומרית ועל הההנחיות לפעולה הנובעות מאותה בחינה.”

  אין מה להיות מופתע, תמיד אמרנו לכם שהם מתכוונים לקדם דיקטטורה מדעית סוציאליסטית, בעוד שכולם מהופנטים מסרטים כמו Avatar שם מקדמים בעזרת קבוצה של יצורים כחולים את השיטה המרקסיסטית החדשה על פני הישנה, ממש כמו הדרדסים. זה היה יכול להיות החלום הרטוב של לנין להראות לכל אדם בעולם את הסרט הזה בזמנו.

  אז אלו הם המושכים בחוטים מהמועצה ליחסי חוץ… אם כך למה אחמדינג’אד נפגש איתם ב2008 בעת ביקורו בארה”ב כפי שדיווחנו אז? חשוב להכיר את המניפולציות המתמשכות של אותה מועצה באיראן במשך השנים.

  נמשיך עם התפתחויות הסדר העולמי:

  צ’אבז הוא חבר טוב של איראן, הוא הזהיר את ארה”ב שהתקפה על איראן תגרום לעליה במחירי הנפט.

  צ’אבז מזהיר את ארה”ב מפני המדיניות האיראנית.

  Sunday, 14 May 2006 BBC

  הנשיא של ונצואלה הוגו צ’אבז הזהיר את ארה”ב שהתקפה על איראן תביא לתוצאות הרסניות ותעלה את מחירי הנפט לשחקים.

  מר. צ’אבז, במהלך ביקור של יומיים באנגליה, קרא לסדר עולמי סוציאליסטי חדש…

  הנה דברים שהם אומרים יחדיו:

  צ’אבז ואחמדינג’אד טוענים לעליונות על פני ארה”ב.

   יום שני, 19 בובמבר 2007 AP

  המנהיגים של ונצאולה ואיראן ביום שני התרברבו שיחד הם יוכלו להביא לנצחון על ארה”ב, ואמרו שנפילת הדולר האמריקאי היית הקדמה לסופה של הדומיננטיות האמריקאית בעולם…

  “הנה שני מדינות אחיות מאוחדות כאגרוף” אמר צ’אבז…

  וגם…

  צ’אבז אומר שסין היא חלק מ”הסדר העולמי החדש” .

  BEIJING (AP)  4.8.2009

  נשיא ונצואלה הוגו צ’אבז אומר שביקורו בן היומיים בביג’ין השבוע הוא חלק מיצירת “סדר עולמי חדש”…

  “אנו יוצרים עולם חדש, עולם מאוזן. סדר עולמי חדש, עולם רב-פולרי” אמר צ’אבז…

  “בזמן המשבר הכלכלי, הפעולות שנקטה סין היו בעלות השפעה מאוד חיובית על העולם. כרגע, סין היא המנוע החזק ביותר המניע את העולם במהלך המשבר הקפיטליסטי הבינ”ל” אמר צ’אבז…

  אנחנו מקווים שתמונה יותר ברורה מתחילה להתגבש לאור מה שנכתב לפני אותם ציטוטים של צ’אבז. בשביל להבין מה באמת קורה מאחורי הקלעים, צריך להכיר מונח בשם “תאולוגית החירות”(Liberation Theology).ובשביל זה צריך להכיר את הגנרל הנעלה ה32 של מסדר הישועים(Pedro Arrupe) ששירת בתפקידו בין השנים 1965 ל1983 ואפילו הוגדר בידי מקורביו כ”איגנציוס שני, מייסד מחדש של המסדר…” (איגנציוס מליולה כאמור הוא המיסד הרשמי הראשוני של המסדר).

  הנה חלק מסרטון תעודי שיצרה אוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית לכבוד 100 שנים להולדתו של פדרו ארופה. בסרט הזה תוכלו לראות אותם מדברים בצורה שלא משתמעת לשתי פנים על השפעתו הרבה דרך האוניברסיטאות וכיצד הפעיל את הארגון וחייליו במסדר הישועים להכנת “סדר עולמי חדש” (תכף תראו כיצד). בסביבות הדקה ה14:30 של הסרט נאמר כי פדרו ארופה “נבחר להיות הממונה עלייהם (מסדר הישועים) במאי 1965…הוא העביר רפורמות רחבות…ועלה לתפקיד…שיצריך אותו להפוך את מעמדם של כ30,000 ישועים להתמסר למען ‘סדר עולמי חדש’.” הנה הקטע:

  מקור:

  Georgetown Commemorates the Life of Pedro Arrupe”
  November 14, 2007

  Georgetown University commemorated the 100th Anniversary of the birth of the Very Reverend Pedro Arrupe, S.J., through the commissioning of a documentary entitled Pedro Arrupe: His Life and Legacy. Georgetown University commissioned this film to promote the life and work of Fr. Arrupe and his lasting influence on Jesuit higher education and commitment to social justice.”

  כפי שתראו בהמשך הכתבה, המסמך “מיין קאמף” שהצהיר את העקורונות המנחים למה שהיטלר קרא “הסדר העולמי החדש” (ראו סרטון מערוץ ההיסטוריה מתורגם בנושא) נערך בידי כומר ישועי בזמן שהיטלר היה בכלא.  חלומו של ארופה בא לידי ביטוי במסמך Our Mission Today: the Service of Faith and the Promotion of Justice שם הוא הגדיר מחדש את פעילות אנשי המסדר כשומרים על הצדק החברתי יחד עם הפצת הדת הקתולית.הצעד הזה נחשב לנורא אמיץ מבחינתו כי הוא גרם להוספת גוון פוליטי וחברתי יותר עבור המסדר, והדבר עורר מחלוקות, אך התקבל בסופו של דבר ברוב קולות. ההתמקדות בצדק חברתי הובילה בסופו של דבר לייסוד “תיאולוגית החירות” בדרום אמריקה אשר פותחה והונהגה בעיקר בידי ישועים שחיו שם כגון ג’ון סוברינו מאל סלבדור וחואן לואיס סגונדו מאורוגוואי, כאשר המוקד של ההתפתחות של התאולוגיה היה בברזיל. התאולוגיה ממזגת את התכנים הנוצריים של הברית החדשה יחד עם מרקסיזם, ומציגה את ישו ופעילותו כמוביל של מהפכה חברתית סוציאליסטית. קיימת התנגדות מצד הגורמים הרשמיים יותר של הותיקן, אך כפי שתראו, הדבר הוא רק מס שפתיים, וחלק מהצגה לעולם. בתחילת דרכה נרצחו 6 ישועים באל סלבדור אשר שקדו על התאולוגיה באשמת חתרנות.

  בתור הקדמה לעניין תאולוגית החירות, צריך להבין משהו עקרוני.כל מי שהיה בדרום אמריקה יכל לראות בבירור  את השפעתה החזקה של הכנסייה והישועים אשר “תרבתו” את המדינות שם. כל כך הרבה כנסיות ומאמינים, ושמות של רחובות ופסלים של קדושים מהכנסייה, וארכיטקטורה מושפעת. הישועים הקימו את ריו דה ז’ינרו, ועוד הרבה ערים מרכזיות בדרום אמריקה, מאז ומתמיד ההשפעה שלהם שם היית חזקה. תאולוגית החירות שלהם היא הכלי הכי חזק שלהם לשליטה פוליטית באזור.

  אמריקה הלטינית אסירה של “תאולוגית החירות”

  מאת האב רוברט א. סירסו נשיא מכון אקטון לחקר הדת והחופש.

  פוליטיקה שמאלנית מהאסכולה הישנה עושה קאמבק אדיר באמריקה הלטינית. בברזיל תפסה את השלטון מדיניות סוציאליסטית מוצהרת ואנטי-קפיטליסטית בהצבעה דוהרת. יומו הראשון של לואיז לולה דה סילבה כנשיא נחתם בארוחת ערב עם פידל קסטרו של קובה. עוד הצטרף אליו נשיא ונצואלה הוגו צ’אב, אשר הולך בעקבות אג’נדה סוציאליסטית ומבטיח נקיטת אמצעים מחמירים כנגד טרוריסטים ובוגדים המתנגדים לו [קונספיל: מזכיר את חוק הפטריוט בארה"ב]. באקוודור, נשיא חדש לוסיו גוטיארז, קולנל צבאי שפרש, מחזיק בסימפטיה פוליטית דומה, ומבטיח לחזק את העניים דרך אמצעי המדינה. הפלטפורמה של אותם מנהיגים מדיניים מונעים בעזרת מרכיב דתי: חזרה אל “תאולוגית החירות” אשר מעוותת את קריאת ה”בשורה” (ברית החדשה) לעזור לעניים בצרתם, והופכת אותה לאג’נדה פוליטית רדיסטריביוטית (הפצה מחדש) אשר מאיימת באלימות ומשתמשת בסנטימנטים אנטי אמריקאים כדי להבטיח כוח פוליטי. בעוד שהכלכלות נמצאות במהומה, בתוך סביבה הנמצאת במיתון עיקש, סלידה כנגד “גלובאליזם”, השפעה אמריקאית, ומחזיקי רכוש ויצרנים היא גבוהה. התפיסה כי כלכלה “נאו-ליברלית” נוסתה ונכשלה יכולה רק להוביל לעוד מומנטום פוליטי אשר זז אל עבר ניסוי סוציאליסטי וגיבורי עם אוטוקרטים לפי המודל של צ’אבז ולולה, אשר משגשגים על ידי האשמת העשירים בכלכלה לא יציבה והגדלת העוני.

  כל זה מזכיר את הימים בהם תאולוגית החירות בשנות ה80 הייתה בשיאה בפוליטיקה של אמריקה הלטינית. בעוד שהובילו אותה תאולוגים-אינטלקטואלים, התנועה הדתית של תאולוגית החירות מצאה לעצמה ברית עם האינטרסים המגובים בידי הסובייטים כדי לקרוא למהפכה כנגד המעמדות הקפיטליסטים,והחרמתם בשם ישו של המחרימים.

  הוא ממשיך ומספר גם על התנגדות הכנסיה לאותה תאולוגיה, ואכן אין ספק שיש גורמים בכנסיה המתנגדים לה, והאפיפיור ככל הנראה כמס שפתיים משתף פעולה עם הגינוי אך לא ממש נוקט באמצעים. מה שחשוב לדעת הוא שהישועים כמסדר מחוייבים לדווח על פעילותיהם למומנים עלייהם שבראשם עומד הגנרל הנעלה של מסדר הישועים ,הידוע כנושא התואר ה”האפיפיור השחור”. ולאורך ההיסטוריה הוא היה בעל הכוח האמיתי המניע מאחורי הכנסייה והאפיפיור הלבן. יתרה מזאת תאולוגית החירות רק מוסיפה מאימינים יותר הדוקים בכנסיה, מה שתמיד עושה להם טוב ומביא להם כמובן יותר מזומנים. נביא שוב את הסרטון של ראש מסדר הישועים הנוחכי אשר לא מתבייש לאמר למי יש את הכוח האמיתי בותיקן מכל המסדרים והמנהיגים:

  צ’אבז אחראי לתחיית “תיאולוגית החירות” באמריקה הלטינית...

   מאת העורך של VHeadline פטריק ג’. או’דונהיו

  VHeadline News Monday, April 05, 2010

  התומך העיקרי של תאולוגית החירות באמריקה הלטינית הוא כבר לא כומר קתולי הנתון לצנזורה…אלא הדיוט. זה לא אחר מאשר הנשיא הוגו צ’אבז.

  צ’אבז מיד מזהה מי הוא ישו עבורו ועבור הרבה מאוד נוצרים…”זה אשר בליבנו ונשמתנו מחזיק במחוייבות לישוע המשיח, ישוע הדוגל בעקרונות החירות, ישוע של העניים”.

  [עוד מוסיף] “בהתבוננות על יום ראשון הקדוש, אנחנו חוזרים שוב להבנה שיש למהפכה שלנו את האמונה בישו של המנושלים, המדריך הכי דגול למאבק למען כבוד האדם…אנו הולכים בעקבותו”…

  כפי שהכומר הישועי, ג’וסה גאזו הצביע במאמר Correo del Orinoco: צ’אבז הוא טוב יותר מכל המטיפים יחד, כיוון שצ’אבז מאמין במה שהוא מרגיש ויש לו את היתרון של לאהוב את העם ולאהוב את ישו.

  שלא יהיה ספק, הממשל של צ’אבז הוא פאשיסטי ומלא ביותר שחיתות מהמעמד הגבוהה אותו הנשיא מבקר בחריפות. ניתן לקרוא על כך בקישור הנ”ל בו מעיד לעיתון הטלגרף אחד מבני הברית לשעבר של צ’אבז.לעומת זאת מקורות “אלטרנטיבים” מציגים את צ’אבז כמתנגד וכגיבור לאימפריאליזם בעולם בעזרת סרט דוקומנטרי שנראה כמו PSYOP מכוון בשם “The revolution will not be televised”.

  כבר הזכרנו שברזיל היית בירת תאולוגית החירות?

  The Pope’s Holy War Against Liberation Theology Apr 30 2008 Nikolas Kozloff

  מתוך מגזין NACLA

  בברזיל, המדינה המאוכלסת בהכי הרבה נוצרים קתולים מאמינים, כ80,000 “קהילות בסיס”, כפי שנקראים אבני היסוד של בסיסיי “תאולוגית החירות”, משגשגות. ויותר מכך, כמעט מיליון “מעגלי תנ”ך” נפגשים בקביעות כדי לקרוא ולדבר על כתבי הקודש מנקודת המבט של תאולוגית החירות.

  למקדמי תאולוגית החירות יש קשרים חזקים עם תנועת העבודה אשר עזרו לקדם את הממשל הנוכחי לתפוס את כוחו; ההיסטוריה הזאת הפכה את הנשיא לואיז לולה דה סילבה להיות בן ברית לאורך זמן רב. התנועה חזקה בעיקר במקומות עניים יותר של המדינה…

  בעיר הנ”ל (סאן פאולו, הנקראת על שם הקדוש פאול מהברית החדשה), העוקבים אחר תאולוגית השיחרור בד”כ מחצינים את האידיאולוגיה הפוליטית שלהם. למשל, במהלך חגיגות יום הפועלים האחד במאי, המחזיקים בתאולוגית החירות כיסו צלב מעץ עם באנר שחור אשר כתוב עליו “אימפריאליזם” ו”הפרטה”…. (קונספיל: נזכיר שהאחד במאי הוא יום ייסוד האילומינטי הבווארי שהקים הישועי אדם וויסהאופט, והתאריך הולך אחרוה יותר לחג פלי לכבוד האל הסולארי אוסיריס והמסטריות שלו הנמצאת בבסיס האחוות הסודיות, לעוד מידע שמעו את הפודקאסט “חושפים את האור” באננר למעלה)

  שוב הכתבה מתמקדת במלחמת הותיקן בתאולוגיה ולא ממש מזכירה את שורשיה הישועיים, אך הוא כן מראה כיצד האפיפיור לא ממש נוקט באמצעים לטפל ב”בעיה”, וזה מכיוון שמדובר פה בControled oposition “אופוזיציה מהונדסת” הנועדה למנוע כל התנגדות אמיתית לתוכניות הגלובאליות.

  ומה עם פידל קאסטרו השייך גם לגוש הסוציאליסטי של אמריקה הלטינית? ובכן, קאסטרו הוא נוצרי קתולי הדוק אשר דאג יותר להדק את הקשרים עם כנסיית הותיקן מאשר המנהיגים האחרים, וגם הוא מקדם ותומך נלהב של תאולוגית החירות. קאסטרו עצמו התחנך בבית הספר הישועי El Colegio de ,Belén וכמרקסיסט מוצהר גם הוא תומך בתאולוגית החירות. ניתן לקרוא על כך בספר הנכתב על פגישה בת 23 שעות שהיית לו עם פריי בטו (Frei Betto) נזיר נוצרי קתולי ותומך נלהב העובד בעיקר לקדם את תאולוגית החירות, בין היתר גם בברזיל היכן שעבד תחת הנשיא לוסיו דה סילבה.קאסטרו אמר בפגישה אשר תועדה בספר “Fidel and Religion” ש”ישנם פי אלף יותר צירופי מקרים בין הנצרות לקומוניזם מאשר בין הנצרות לקפיטליזם…”. דבר אחרון בקשר לקסטרו, הוא תומך בחוק הביטוח הלאומי הסוציאליסטי של אובאמה, כמו גם מייקל מור אשר גם מייצג אופוזיציה מהונדסת בתקשורת ה”אלטרנטיבית”. עוד על החוק הנוראי של אובאמה נכתוב בעתיד, תוכלו לשמוע אבל שדיברנו על המקורות של החוק הקשורים באחווה הסודית של צלב הורד וצימצום אוכלוסיה.

  תאולוגית השיחרור של הישועים הצליחה להביא למהפכות ולשינויים פוליטיים לאורך כל דרום אמריקה. למשל פטרון הכנסייה של אל סלבדור הוא בישופ בשם אוסקר רומרו אשר תמך בתאולוגית השיחרור אשר נרצח לאחר שתכנן להביא להפיכה. ב16 בנובמבר 1989 ,עוד שישה ישועים התומכים בתאולוגיה ושעזרו למפלגה המרקסיסיתית השלטת כיום בשנות ה80  (FMLN) נרצחו עקב התמיכה וחתרנות, ולפי (SAN SALVADOR, Nov 27, 2009 (IPS ה CIA ידע על הדברים ולא הניף אצבע. ג’ון סוברינו ,כומר ישועי, ממובילי התאולוגיה המרקסיסיטית באזור אמר לעיתון הTIMES שהמטרה של התאולוגיה היא להביא לצורה חדשה למציאות ההרוסה באזור דרום אמריקה, ושההשפעות המרקסיסתיות על התאולוגיה ברורות לעין (Cover Stories Taming the Liberation Theologians By George Russell. Sunday, Jun. 24, 2001). כיום המפלגה המרקסיסיטית שנעזרה בתאולוגיה ומקדמיה מהכנסיה שולטת במדינה, שימו לב לתמונות הבאות של ראש מסדר הישועים הגנרל הנעלה הנוחכי אדולפו ניקולאס SJ מבקר באל סלבדור:

  אז למה בחור כזה רם מעלה במסדר קד קידה?

  elgeneralsuperiordelosj.png

  שימו לב:

  44045554415f917874c6o.jpg

  העין הרואה כל, של האילומינטי. ראו כתבה הותיקן והאילומינטי.

  4405319220f038b9eda1o.jpg

  סמל האוניברסיטה בה ביקר, עם הדואליות שחור לבן (כמו לוח השחמט), והינשוף כמו בבהומיאן גרוב (אשר הפטרונים שלו הם הישועים):

  uca.gif

  אז עכשיו לאחר שקראתם את הכתבה עד פה, נחזיר אכם אחורה לכתבה ישנה שלנו “הברית החשוכה” (חובה למי שלא קרא, כתבה מעמיקה), ולעניין שכתבנו עליו, איראן קונטרה. תוכלו עכשיו להבין את הקונפליקט עם ממשל הסנדיניסטס ,אשר גם אימץ את התאולוגיה המרקסיסיתית , יותר טוב לאחר קריאת הכתבה עד פה. מדובר על מלחמה בין אנשי צללים העובדים מאחורי המעצמות, וזה דבר שלא רוצים שידעו, ואם כבר שידעו אז שינעלו על צד אחד בקונפליקט ולא יבינו אותו בשלמותו.

  פרשת איראן-קונטרס, הידועה גם כאיראנגייט, היא פרשה שבמסגרתה מכרה ארצות הברית נשק למשטר האייתולות באיראן בעסקה סיבובית בתיווך ישראלי באמצע שנות ה-80 של המאה ה-20.

  העסקה נבנתה כך שישראל מכרה נשק לאיראן, באישור אמריקני, ובתמורה שחרר חזבאללה בלבנון בני ערובה אמריקנים שהחזיק. התשלום שהתקבל מאיראן תמורת הנשק, בניכוי הוצאות ועמלות, הועבר לממשל האמריקני מבלי שנרשם בספרים. כך יכול הממשל להשתמש בכסף זה ללא פיקוח או ידיעה של הקונגרס למימון המורדים במשטר הסנדיניסטי בניקרגואה, שהואשם על ידי רייגן בתמיכה במרידות קומוניסטיות במרכז אמריקה.

  ופה שוב אתם רואים את אותם שני הכוחות הנלחמים, הסנדיניסטס אשר אימצו את המרקסיסזם של תאולוגית החירות של הישועים לעומת ארה”ב. אך חשוב לזכור את העובדה הבאה. כל אחד משני הפלגים רוצה את סין לסדר עולמי שלו, כי הם יודעים כמה סין הולכת ונהיית עוצמתית, וראיתם למען איזה סדר עולמי בעצם אנשי הCFR עובדים, אז חשוב לזכור לאלו שלא ראו את הסרט שתרגמנו “הקונספירציה הקפיטליסטית” שהמועצה ליחסי חוץ (הCFR) קמו מתוך ארגון של ססיל רוהדס (בונה חופשי של אנגליה) אשר נקרא “השולחן העגול” ואשר נבנה על פי מודל מסדר הישועים (כיוון שהוא הכי מוצלח), ומטרת הארגון היית יצירת האימפריה העולמית האנגלו אמריקאית שנשלטת בעיקר על ידי הגזע האנגלו-סכסי (ואכן הבנייה החושפית החזקה ביותר של אנגליה היא הבנייה החופשית האנגלו סכסית). אבל מה שחשוב לדעת הוא שעל פי המסמכים שלהם אין להם שום בעיה לשתף פעולה עם מדינות קומוניסטיות/סוציאליסטיות כדי לקדם את האג’נדה.”אין להם שום סלידה מלשתף פעולה עם קומוניסטים, או כל קבוצה אחרת, ולעיתים תכופות עושים זאת” מתוך Tragedy and Hope עמוד 950 של קרול קוויגלי. קוויגלי היה המורה הרוחני של ביל קלינטון, וידע,תמך והסתובב בקבוצה הזאת (עוד על כך סרטון המתורגם הקונספירציה הקפיטליסטית).  זכרו גם שעל פי הסרטון המתורגם הנ”ל המושכים בחוטים מוגדרים כ”עשירים סוציאליסטים” אשר נוהגים לממן את שתי צדדי הקונפליקט ותמיד יודעים להרוויח. ראו סרט מצויין וממצה על קבוצת השולחן העגול (מומלץ לראות לאחר סיום קריאת הכתבה).

   היו בטוחים שאת תאולוגית השיחרור מנסים לקדם בעוד מקומות בעולם, כולל יבשת אפריקה, וגם אצל קבוצות אפרו-אמריקאים בארה”ב, מומלץ לחקור את הנושא.

  שימו לב:

  captphoto_1240165998479-1-0.jpg

  0.jpg

  צ’אבז יחד עם פרנסיסקו אריאס קארדנס, כיום השגריר של ונצואלה לאו”ם (תפקיד שלא יסולא בפז).

  chavezcoup.jpg

  הוא סיים את האוניברסיטה Pontifica Universidad JAVERIANA Bogota

  english_r2_c2.gif

  סמל הישועים, מאז ו מתמיד היסטורית הם השיגו את מירב ההשפעה דרך האוניברסיטאות שהקימו. על השמש השחורה רשום שמו העתיק של בכחוס/דיוניסוס IHS אחד מהשמות הנפוצים הנוספים שלו הוא ליבר LIBER המקור למילה חירות (Liberty) בדומה לתאולוגית החירות Liberation Theology.

  1247116629500142243ihs-logosvgmed.png

  3popecastro.jpg

  esp_vatican_pope_chavez_sff_ful.jpg

  wchavez12.jpg

  אופוזיציה מהונדסת: לצ’אבז ולחואן קארלוס היית תקרית קטנה בה המלך צעק עליו “לסתום את הפה”:

  why_dont_you_shut_up.jpg

  אבל כפי שניתן לראות מאחורי הקלעים מסתתרת ידידות:

   BBC NEWS

  Monday, 21 July

  Chavez offers to hug Spain’s king

  המנהיג מונצואלה הוגו צ’אבז הציע חיבוק למלך חואן קרלוס מספרד- אשר התפרסם עקב כך שאמר לנשיא “לסתום את הפה”…

  בעקבות תגרה ממר. צ’אבז אשר קרא לראש ממשלת ספרד לשעבר מריה שזנאר “פאשיסט” הפסגה האיברו-אמריקאית בצ’ילה.

  מר. צ’אבז המשיך להתפרץ לדבריו של ראש הממשלה הנוכחי ג’וסה לואיס רודריגז זאפטרו, מה שגרם למלך לצעוק “למה אתה לא סותם את הפה?”

  אך המהנהיג מונצואלה… התייחס למלך חואן קרלוס כ”חבר ותיק” בזמן נאום הטלביזיוני השבועי שלו.

  הוא אמר כי המלך הזמין אותו אל בית הקיץ באי מאלורקה ב25 ליולי.

  מריה שזנאר הוא בעל מלגה ייחודית באוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית עבור יישום מנהיגות עולמית. המלך חואן קארלוס נוצרי קתולי, חבר בהמון מסדרים כאשר הבולט בהם הקשור פה למדינה הוא מסדר הבירית האנגלי (קן של צרעות יתגלה למי שיבדוק את המסדר).

  אופוזיציה מהונדסת כבר אמרנו?
  chile_chavez_zapatero_king_clash.jpg

  לא להרבה אנשים יוצא ללחוץ את היד ולפגוש פנים אל פנים את הגנרל הנעלה של מסדר הישועים, כאן בתמונה פיטר האנס קולבנבאך, ראש הישועים לשעבר בלחיצת יד מאסונית/אוקולטית, וממולו המלך חואן קארלוס:

  sec125_pic2.jpg

  קאסטרו שעבר חינוך ישועי:

  fidelbriggitine.jpg

  שימו לב טוב טוב לקסטרו וג’ימי קרטר.

  fideloddfellow.jpg

  חמיד קאראזי הבובה של הסדר העולמי באפגניסטן:

  karzaicutsigngreeting.jpg

  bcodex_16.jpg

  bcodex_29.jpg

  סמל האבירים הטמפלרים, אחד המסדרים המשפיעים ביותר בעולם אשר גם פעל על פי עקרונות סוציאליסטים המנשלים את חבריו מכל רכושם לטובת המסדר. הסמל מראה את איחוד הכנסייה והמדינה, בצורה מינית. וזה כיוון שבל מקום אשר בו איחדו את הדת והמדינה כמו מקומות שאימצו את תאולוגית החירות, קמו דיקטטורות נוראיות.

  knights_templar.gif

  ושימו לב לזה:

   האיסלאם הרדיקאלי ותאולוגית החירות

  by Prof. Akbar E. Torbat

  Global Research, June 28, 2009

  אחמדינג’אד הצליח לכרות בריתות  עם כמה ממדינות אמריקה הלטינית. הכנסיה הקתולית של אמריקה הלטינית ולאיסלאם הרדיקלי יש משהו במשותף. שני התנועות הדתיות הללו תמכו בהמון לכרות תיגר על שליטתם של המדינות האימפריאליסטיות מהמערב. ישנו דמיון בין האיסלאם הרדיקלי באיראן והתומכים בתנועת תאולוגית החירות באמריקה הלטינית. לשניהם אידיאולוגיה דומה להתנגד להגמונית המערב. תאולוגית השיחרור, מקורה בכנסייה הקתולית, שמה דגש על הבאת הצדק לעניים והמדוכאים. תאולוגית החירות משתמשת בסוציאליזם דמוקרטי כתאוריה פוליטית להלחם בעוני. האיסלאם הרדיקלי משתמש בצורה דומה באספקטים פוליטיים של האיסלאם ככוח ליצירת חירות לאומית וצדק אקונומי. עלי שאריאטי(Ali Shariati אחד מהאינטלקטואלי האיראנים המשפיעים ביותר במאה ה20) ידוע כאיסלאמיסט החושב הראשון שמיזג את אידיאולוגית האיסלאם הפוליטי ותאולוגית החירות. הוא הושפע מפרנטז פאנון וצ’ה גאוורה, אך שלא כמוהם שהתנגדו לדת בזמן שתמכו בשיחרור לאומי (חירות לאומית), שאריאטי תפר את שורשיה האידיאולוגים של האיסלאם כאמצעי להניע את ההמונים לחירות לאומי (שיחרור). למרות זאת, שאריאטי היה כנגד שליטה קלריקלית. הוא מת באופן מיסתורי לפני המהפכה ב1977, והאמונה הרווח כי היה קורבן להתנקשות מצד משטרה החשאית של הSAVAK. הוא לא חי לראות את השליטה הקלריקלית בהנהגה הפוליטית באיראן.

  אחמדינג’אד מחפש אחר אותו סוג של איסלאמיסם רדיקלי כמו של שאריאטי. היה ביכולתו להשתמש בדת כדי לקרוא תיגר על הגמונית המערב כפי שמנהיגי תאולוגית החירות עשו באמריקה הלטינית. בקונטקסט הזה אחמדינג’אד מצטרף אל מנהיגים פוליטיים מאותו הסוג כמו לואוז לולה דה סילבה מברזיל, הוגו צ’אבז מונצואלה, ראפאל קוראה נשיא אקוודור, ונשיא בוליביה אבו מוראלס אשר נהנה מפופולריות בקרב נוצרים קתולים מאמינים. למרות זאת, ישנו הבדל מהותי בין הרפובליקה האיסלאמית וממשלות אמריקה הלטינית. הרפובליקה האיסלאמית היא מעין תאוקרטיה המונהגת בידי הקלריקים (אנשי הדת), בעוד שמדינות אמריקה הלטינית הם רפובליקות חילוניות אשר רק נתמכים בידי הכנסייה. בעבר, היו כמה מנהיגים מוסלמים פוליטיים אשר קידמו איסלאם סוציאליסטי. למשל: מוחמד עלי ג’ינה וזולפאקאר עלי בוהטו בפקיסטן, וגאמל עבדול נאצר במצריים. אחמדינג’אד גם הוא שואף למדינה איסלאמית בעלת צדק סוציאלי באיראן. נשאר רק לראות אם הוא יצליח.

  טוב שסיימנו עם עבדל נאצר אשר הנהיג בכיוון של איסלאם סוציאליסטי. גם נאצר עלה לשילטון בעזרת מהפכה, ומי הניעו את אותה מהפכה? שוב אנחנו חוזרים לותיקן ולארגון צבאי נוסף החבר בו בשם מסדר אבירי ההוספיטלרים של הותיקן (מסדר אבירי מאלטה):

  מתוך כתבה מעולה של “אסיה טיימס”:

  “ב-1951, קרמיט רוזוולט (נכדו של הנשיא תאודור רוזוולט, אשר עזר לארגן את ההפיכה באיראן בה הודח הנשיא הנבחר מוחמד מוסאדק והוצב השאה רזה פהלווי ב-1953) פתח במשא ומתן חשאי עם נאצר. ההסכם היה שלאחר ההפיכה, ארה”ב תעזור לבנות את ארגוני המודיעין והביטחון המצריים – וזאת בעזרת תיגבורו של נאצר עם עוד גרמנים ‘כשירים יותר’ לתפקיד, בנוסף לגרמנים שעזרו לנאצר עד כה.

  בשביל זה פנה אלן דאלאס [לותיקים באתר השם כבר מצלצל היטב], ראש ה-CIA, לריינהארד גלהן [האיש שהביא לארה"ב מאות נאצים בשביל להקים את הסי.איי.איי ונאס"א]… בשביל לבנות את כוחות הביון והביטחון של מצרים,  גלהן העסיק  את האיש הטוב ביותר שהכיר לביצוע המשימה – קולונל האס.אס. לשעבר אוטו סקורזני. “

  ריינהרד גלהן ואוטו סקורזני (שרשרת הפיקוד שהביאה להקמת כור ההיתוך לארגוני הטרור בשטחים) שייכים למסדר ההוספיטלרים. את סמל המסדר ניתן לראות בבירור על המדים של בכירים נאצים (שוב אנחנו נוגעים בקשר של הוותיקן למפלגה הנאצית) ובפרט ניתן לראות את סקורזני וגלהן עונדים את אותו סמל. המעורבות של גלהן במסדר אפילו מוזכרת בוויקיפדיה או באחד העיתונים הרשמיים של סקוטלנד. סקורזני שגם כן עונד את סמל המסדר מוזכר כחבר במסדר יחד עם אלן דאלס בעיתון ה”אקזקיוטיב אינטליג’נס ריפורט” (EIR) של הפעיל לינדון ה. לארוץ’ אשר היה פעיל פוליטי לשעבר ואפילו ניסה לרוץ מספר פעמים לנשיאות בארה”ב מטעם הדמוקרטים אך ללא הצלחה. כיום הוא אקטיביסט ובעל חברה פרטית למודיעין אשר הוגדרה כ”אחד משרותי הביון הפרטיים הטובים בעולם”. חברותם במסדר דווקא ידועה לרבים, אך בניגוד לבונים החופשיים שם כבר יותר משחררים מידע על פעילים באחווה, מסדר ההוספיטלרים שומר בקנאות על חשאיות. ושוב אנו עדים למהפכה סוציאליסטית בחסות מסדר של הותיקן רק הפעם קרוב יותר למדינה. ומה עוד? אוטו סקורנזי אימן את הגדודים שהפכו בסופו של דבר להיות אש”ף והפתח, והיה מיודד ביותר עם ערפאת אותו אימן אישית. אז מה עם הפ”תח? הפתח ידוע כמפלגה השייכת לספקטרום השמאל ולכן יש להם סטטוס מיוחד גם בארגון הבנלאומי “האינטרנציונל הסוציאליסטי” (גם מרץ והעבודה חברים שם).נזכיר שוב שערפאת נפגש עם האפיפיור בבילדרברג 1999?

  עוד על קשרי ערפאת עם הCFR (המועצה ליחסי חוץ)

  מסדר ההוספיטלרים הוקם בידי מסדר הבנדיקטים של הותיקן שהוא בעל חוקה סוציאליסטית/קומוניסטית, ושווה לכם לקרוא ולהבין את האג’נדה הסוציאליסטית שהיית לביקורו של האפיפיור בארץ המושרשת באותו המסדר.

  כפי שוויליאם קופר ז”ל אמר פעם:

  “לאן שהישועים לא הולכים, מהפכה תמיד באה בעקבותם”.

  לכן נזהיר אתכם מפני אנשים המבטיחים לכם ואשר מקדמים “מהפכות” זה תמיד הדרך הכי טובה להביא לשינוי רצוי בידי גופים חזקים במדינות. קחו לדוגמא בארץ את ח”כ ניצן הורוביץ שכאשר היה פרשן בלונדון וקרשנבאום תמיד הציג בצורה נלהבת ותומכת את מאבקם של מנהיגי ”האופוזיציה הנשלטת” כמו צ’אבז.עוד דוגמא היא ארגונים המשתמשים בסמלים המעלים סנטימנטים מבטלי חשיבה כגון פוטרטים של צ’ה גאוורה.

  השפעת הישועים בארה”ב מתבטאת גם בבהומיאן גרוב היכן שחברים רוקפלר וקיסנג’ר, שניים מהאנשים החזקים המדוברים בכתבה בכל הקשור לארכיטקטורה ברבדים הגבוההים של הסדר העולמי החדש. קראו על הקשר ההדוק שיש לישועים לאותו מעגל סודי (מעבר לפטרון שלהם של אותה קבוצה) המשמש לטקסים אוקולטים וגם לבמה פוליטית רצינית לא פחות. ניקסון שהיה חבר במועדון ואשר נבחר הכי הרבה פעמים בהיסטוריה של ארה”ב לכהן כנשיא אמר שאם היה יכול לבחור בנאום הכי משמעותי בקריירה שלו, זה בטוח הנאום שנשא בבוהמיאן גרוב. השפעתם מתבטאת גם באוניברסיטאות שלהם כמו ג’ורג’טאון שהשריצה את קלינטון וג’ורג’ טנט (ראש הסי.איי.איי בתחילת העשור הקודם) שעזרו לאמן אנשים מאש”ף אשר השתמשו בכישורים כנגד ישראל.

  והאם ישנה השפעה דומה בארץ? התשובה היא חד משמעית כן, ונביא לכם דוגמא לכך. קחו למשל את הפעיל אייבי נתן שהקים את תחנת הרדיו הפיראטית “קול השלום” שפעלה בניגוד לחוק בצורה פיראטית ולמרות זאת ידוע לכולם שבממשלה העלימו עין בנושא.  אייבי נתן אשר את האובססיה שלו ללבוש שחור ניתן להבין על ידי כך שהתחנך וחי בצעירותו בפנימיה יוקרתית לעשירים בבומביי של ישועים. הוא מאוד הופשע מלימודיו, ואפילו המשיך להפגש עם המורה שלו האב קונטי עד שנות ה40 לחייו.הוא נשלח לפנימיה בעודו בגיל שבע, ומעניין להכיר שני אימרות של הישועים בנושא, האחד הוא “תן לי את הילד ובהגיעו לגיל שבע אני אתן לך את האדם“, הדבר הפך למוטו של התוכנית הדוקומנטרית 7up. והשני הוא “תן לי את הילד, ובהגיעו לגיל שבע אין זה משנה תחת מי הוא יהיה” (נלקח מתוך Child Study Association of America – 1966, בשאלה לגבי האם אישיותו של האדם מתקבעת בילדותו?). נקווה שאין קשר לכל הפרשות בהם התגלו כמרים ישועים המתעללים בילדים קטנים בכל העולם.

  אייבי נתן התפרסם בעזרת להטוט שיווקי כאשר טס לפגוש את גאמל עבד נאצר כאשר המדינות היו אוייבות, ומשהו מוזר התרחש. משום מה דווח שהמטוס התרסק ושהוא מת, אך הוא לבסוף הגיע  ולא נתנו לו להפגש עם הנשיא ופשוט נתנו לו לחזור לארץ כאילו כלום לא קרה, עקב כך נהיה מפורסם בכל העולם ויצא למסע קידום ה”שלום” בארה”ב ואירופה.פעמים רבות אחר כך טס לפגוש מנהיגי ארגוני טרור בזמן שאף אחד לא היה מעלה על הדעת לעשות כזה דבר ובעקבות כך חוקקו חוק נגד פגישות עם מנהיגי מדינות אוייב. אך הוא לא פסק, המשיך במבצע הפרופאגנדה מהספינה ששידרה לא כחוק אשר קנה בעזרתו של ג’ון לנון (נספח לגביו למטה), ויחד עם זאת המשיך להפגש עם ארגון אש”ף ומנהיגי טרור כמו ערפאת ושבת רעב במשך 40 ימים כנגד התנחלויות וכנגד “חוק המפגשים” (מעניין לדעת כי הישועים ידועים כאחד המסדרים הכי סגפנים בותיקן). לבסוף נכנס לכלא ואנשי “שלום עכשיו” החלו להפגין למען שחרורו, עד שוויתרו לו על המאסר באמצע למרות שעבר על החוק פעמים רבות. לבסוף בזכותו ביטלו את “חוק המפגשים” והחלו מנהיגים פוליטיים לקבל  לגיטימציה להפגש עם אותם מנהיגים של קבוצות טרוריסטיות. תחנת השידור שלו”קול השלום” נסגרה ב1993 בגלל בעיות כלכליות אך הוא בעיקר משייך זאת לעצם העובדה שהוא הצליח בפעילותו כיוון שנחתמו הסכמי אוסלו אשר רק הביאו הרס וחורבן לישראל ולפלשתינאים, ואכן מי שמכיר את כרונולוגית ההסכמים יודע שהיא החלה בזכות המפגשים האסורים של מנהיגים מישראל עם ראשי ארגון טרור. לאחר מותו אורי אבנרי, חברו של נתן, אמר כי “אייבי לא פנה לראש של האנשים, אלא ללב שלהם. הוא רצה להביא את השלום, ועשה את זה באמצעות הרגש”, וככה פרופאגנדה עובדת, כאשר מצליחים לאכוף את ההיגיון באמצעות עבודה על הרגש. אבל ההספד המעניין באמת נתן שמעון פרס “פועלו היה קרן אור של שלום, ושום קרן אחרת, גם לא של חוקים, לא יכולה הייתה להעיב על הקרן הזו”.ורק הקוראים באתר שמבינים את משמעות הסימבולים של המסטריות והאחוות הסודיות יבינו איזה הצהרה חזקה זאת בעצם היית, לפי ביוגרפיה שרבין כתב בשנות ה70 פרס למד בצעירותו גם כן בבית ספר ישועי בפולין לפני שעלה לארץ (וזכרו את ההשפעה שיש להם על ילדים). עוד על הקשרים למסטריות ואחוות סודיות של פרס.

  ג’ון לנון אשר עזר לאייבי נתן בעצמו תמך באג’נדה קומוניסטית כלל עולמי (דעותיו הקומוניסטיות היו ידועות לכל), וגם הוא אחראי לפרופאגנדה בנושא בשירו IMAGINE אשר צי-בור גדול של אנשים בעולם אוהב כל כך עד דמעות (שוב פונה לרגש ועוקף את ההיגיון). באותו שיר לנון מקדם עולם “ללא מדינות”, ללא “דתות” , ללא “רכוש אישי”! (למה אנשים שרים את זה?),ללא טוב ורע, ואפילו מזכיר מה שהוא מכנה “A brotherhood of man”, מעניין איזו אחווה רוצה בעולם שכזה. יוקו אונו, אשתו של ג’ון לנון, תומכת בעשרת הדיברות החדשות הקוראות לצימצום אוכלוסיה בג’ורג’יה.לא נרחיב בנושא הזה עוד, למרות שלביטלס מגיע טיפול הולם, ואולי בעתיד נרחיב עלייהם עוד.

  אייבי נתן:

  abienathan5s.jpg

  אייבי נתן בלבוש שחור ההולם לחינוך ישועי, יחד עם ערפאת.

  1219873802.jpg

  340x.jpg

  vop020.JPG

  נראה לכם שהאפיפיור אי פעם היה מנשק את ידו של ערפאת? לא נראה לנו…

  pope-arafat.jpg

  אבל הוא כן מצא זמן לנשק את הקוראן…

  055_popekisseskoran.jpg

  לא להסיק מסקנות חפוזות, עוד על כך בכתבה על האג’נדה האקיונימית בעתיד…

  האם לישועים יש עבר ביצירת פרופאגנדה ברדיו? אכן כן, ולא סתם, מדובר בפרופאגנדה אנטישמית. צ‘ארלס קוהגלין הוא כומר קתולי שהחל לשדר בשנות ה20 של המאה הקודמת אשר לאט לאט ראה שאנשים יותר מעוניינים לשמוע אותו מדבר על פוליטיקה ולמד את התחום עד שבשנות ה30 ניהל תוכניות שלמות רק על פוליטיקה. בספר Propagan90540.jpgda and” persuasion By Garth S. Jowett, Garth Jowett, Victoria O’Donnell” הוא מתואר כמומחה לפרופאגנדה ומתארים שם את שיטותיו. יתרה מזאת ניתן להבחין שהשם שלו בספר נגמר בראשי התיבות S J ומשמעותם עבור כמרים קתולים הוא Society of Jesus (מסדר הישועים), וזה כלל לא דבר סודי, זה מה שמקובל, ואכן ידוע שהוא שייך למסדר רק לא נוטים להזכיר זאת הרבה. מה שמעניין לדעת זה שהוא היה משדר פרופאגנדה ורציונליזציה לטובתם של היטלר ומוסליני, וממש כמו שהיטלר כתב במיין קאמף התנגד לקונספירציה עולמית של בנקאים יהודים קומוניסטים. כמה ציני שכמה עשורים מאוחר יותר הישועים פיתחו את התאולוגיה המרקסיסיטית המשפיעה בעולם. השידורים של צ’ארלס היו מאוד מאוד אנטישמים, והכנסייה לא עשתה דבר חוץ מלהביע שהם רוצים להשתיקו, אך לא הוציעו אותו ממסדר הישועים או ממעמדו ככומר, והממונה עליו מבחינה קנונית אשר היית לו את הסמכות לנשל אותו ממעמדו או להוריד אותו משידור לא עשה דבר. לאחר שנתן גם ביקורת חריפה על הממשל של רוזוולט כי הוא מתחיל להיות יותר מידי מרקסיסטי התחילו לפתח רגולציות חדשות כדי להוציא אותו משידור, אך כמו שאייבי נתן הצליח, גם הוא מצא דרך לעקוף את הרגולציות ולהמשיך לשדר. לאחר שהמלחמה החלה להחמיר יותר ויותר  כבר לא היית לו ברירה,הופעל עליו לחץ כבד ביותר מהמון גורמים והגיעו רגולציות מחמירות יותר איתם כבר לא יכל להתמודד עד שלבסוף היה צריך לרדת לאחר שסוף סוף ממונה יחיד מהכנסייה ,אשר החליף את הבישוף הקודם הממונה עליו שמת, איים להוריד אותו מתפקידו והוא ירד, אך נשאר להיות כומר.ונזכיר שוב שכל כומר ישועי צריך לדווח לממונים שלו על פעילותיו ואם הם לא עולים בקנה אחד עם מטרות המסדר אז…בוא נאמר שרצוי מאוד שכן.השפעתו לא היית קטנה כלל, היו לו עשרות מליוני מאזינים, בשיאו היה מקבל 80,000 מכתבים ממאזינים לשבוע, והוא נודע להיות אחד ה”דמגוגים הגדולים של המאה ה20″, והממציע של סגנון השידור הידוע “Hate Radio”.

  זכרו שפרסמנו בעבר כתבה על כך שתכננו ממש באותם הזמנים מהפכה פאשיסטית בארה”ב נגד רוזוולט שתחבור למוסוליני והיטלר, ובין היתר היה מעורב סבא פרסקוט בוש. יתרה מזאת  היטלר שיגשג בעיקר בגלל הפרופאגנדה ברדיו והשר הפרופאגנדה ג’וזף גבלס,  עוד על קשרי ישועים נאצים בכתבה שלנו, שם גם תוכלו לראות איך היטלר עלה לשלטון בעיקר בעזרת הכנסייה הקתולית, ונאצים בכירים שהיו חברים במסדרי הותיקן.

  באותו הזמן היה עוד אדם, בונה חופשי ועשיר מאוד,אשר הוציא לאור מגזין שהפיץ אנטישמיות והאשמות קונספירטיביות כנגד היהודים, אותו אדם היה הנרי פורד, בעל חברת המכוניות, ולמגזין שלו קראו Dearborn Independent. לא סתם היטלר העריך אותו מאוד ואף העניק לו מדלית כבוד של “מסדר הנשר הגרמני הגדול”, הנרי פורד היה האמריקאי הראשון שמימן את היטלר, כמו גם סבא של ג’ורג’ בוש מאחווה מאסונית אחרת (עוד מסמר בארון של אלה הטוענים כי היטלר שנא בונים חופשיים).

  גם האב קוהגלין וגם פורד פירסמו בארה”ב את הפרוטוקולים של זקני ציון, ועוד הרבה תעמולה כנגד יהודים, והם עשו זאת באותה תקופה, ולכן  אין מה להתפלא שהם אפילו שתפו פעולה.בספר  River Rouge: Ford’s industrial colossus By Joseph Cabadas עמוד 75, נכתב שקוהגלין שיתף עם פורד פעולה על אף  שהיה בונה חופש, ובאמת מעניין לראות איך השנאה המשתופת הובילה את שני המסדרים ,אשר כביכול מוצגים כמנוגדים, לשתף פעולה. בספר The future of religion: toward a reconciled society By Michael R. Ott עמוד 432 ניתן לראות שהאב קוהגלין והנרי פורד היו חברים ושהיטלר, חוץ מלהוקיר את פורד, ידע טוב על פעילותיו של קוהגלין ושר הפרופאגנדה שלו גבלס היה חברו. וככל הנראה לפי הספר Radio Priest, pages 232 to 244 קוהגלין קיבל מימון מפורד והנאצים לשידוריו. אחד הדברים הבולטים בהשפעתו של היטלר על עיצוב המדינה היית הפרופאגנדה והשימוש ברדיו לצרכי התעמולה, האם למד זאת מהישועים? הוא הצהיר במפורש ש“אני למדתי רבות ממסדר הישועים עד היום, לא היה שום דבר יותר גראנדיוזי בכדוה”א מההיררכיה הארגונית של הכנסיה הקתולית. אני מעביר הרבה מארגון הזה למפלגה שלי”.(על השפעת הבניה החופשית על היטלר ותנועת העידן החדש ניתן לקרוא בכתבה שלנו “הסוד של היטלר“).  מה שמעניין הוא שפורד היה צריך להתנצל ב1927 על פרסום הפרוטוקולים ב1920, אך ממש כמה שנים לאחר מכן בשנות ה30 צ’ארלס קוהגלין פרסם אותם, ויש הטוענים שעקב השותפות של השתיים הכומר נהיה איש החזית של פורד אשר לא יכל להתבטא בכזאת קיצונית כמו שידורי הרדיו של צ’ארלס. יתרה מזאת, עובדה שלא מרבים לציין כמעט היא שאת מיין קאמף של אדולף היטלר ערך ושיכתב כומר ישועי בשם  Bernard Staempfle, ניתן לראות זאת אפילו באתר המוכר את הספר כמו AMAZON (ראו תמונה למטה), וזאת עובדה חשובה שכן היטלר כתב את הספר מהכלא, כך שההשפעה שלו יכלה להיות אף גדולה יותר, ואפילו יש טוענים רציניים אשר אומרים כי הוא כתב חלק נכבד מהספר.לבסוף דאגו לרצוח אותו, אחת הטענות הם שבזמן העריכה היה מוציא החוצה ומשכתב את הצורה הילדותית בה כתב היטלר את ספרו, ובגלל שהיה עד לכל החולשות שלו החליטו להרוג אותו (Mein Kampf a best seller by C. Caspar).

  תמונה מאמאזון, לחצו להגדלה.ראו מי ערך…

  kk.JPG

  מה שיותר חשוב ורלוונטי לארץ הוא “ארגון הקרן החדשה לישראל” אשר מקבלים מימון רב מ”קרן פורד”, אותו פורד שדיברנו עליו! כפי שתראו, פורד גם לאחר מותו מממן הפצה של מאין “פרוטוקולים של זקני ציון מודרנים”, הנה סקירה קצרה על הקרן:

  מתוך אתר החדשות NRG

  בן כספית | 30/1/2010

  התרומה שלנו לחומרים מהם עשוי דוח גולדסטון
  מחקר חדש מגלה כי 92 אחוז מהציטוטים המרשיעים בדוח האו”ם הגיעו דרך 16 ארגונים ישראליים, שרובם נתמכים ע”י הקרן החדשה לישראל…

  וזה לא הכל. הדוח מפרט השפעות נוספות של אותם ארגונים הנתמכים על ידי הקרן החדשה: עדאלה, למשל, פנה לאו”ם בקריאה לכפות על ישראל להפסיק את עופרת יצוקה והאשים אותה בפשעי מלחמה. אתרי אינטרנט מרכזיים ומשותפים לכמה ארגונים ריכזו פעילות הסברה בינלאומית, תוך האשמת צה”ל ומדינת ישראל בפשעי מלחמה, קראו להטלת חרם וסנקציות על ישראל ודרשו הקמת ועדת חקירה בינלאומית (שאכן קמה בסופו של דבר)…

  שבעה מארגוני “הקרן החדשה לישראל” שלחו מיוזמתם מסמך לוועדת גולדסטון הדורש חקירה חיצונית למבצע “עופרת יצוקה”, תוך ערעור על אמינות תחקירי מדינת ישראל וצה”ל והעלאת חשדות חמורים נגד חוקיות המבצע ומוסריות צה”ל.

  מדובר, על פי הדוח, בדפוס פעולה אופייני לכל הארגונים הללו: מקימים עשרות ארגוני “נישה”, בכל אחד מהם מספר קטן יחסית של פעילים, שעוסקים, כל אחד מהזווית שלו, ב”חשיפת פשעי צה”ל באספקטים שונים תוך פמפום בלתי נפסק של אמצעי התקשורת. כל ארגון מתמחה בתחום מסוים, מספרם הרב מייצר אשליה של פעילות ציבורית בינלאומית רחבה.

  במציאות, מדובר בפעילים מעטים, יחסית, המשתייכים, רובם ככולם, למגזר רדיקלי מצומצם. מה שפחות מצומצם, הוא הכסף. המימון, על פי הדוח, מגיע לעשרות מיליוני דולרים בשנה ומאפשר לרדיקלים החופשיים האלה לתפוס נפח תקשורתי נרחב ולהשפיע.

  עובדה, הם מנצחים במלחמה על דעת הקהל, בגדול. ישראל מדממת, קציני צה”ל ספונים בקריה, מנהיגים מבטלים ביקורים בחו”ל, סחורה ישראלית מורדת מהמדפים, וזוהי רק ההתחלה. בסופו של דבר, המסרים של כל הארגונים הללו אחידים: צה”ל מבצע פשעי מלחמה, קריאה להטלת חרם כלכלי וצבאי על ישראל, דרישה להעמדת קצינים ומדינאים ישראלים לדין בחו”ל, עידוד סרבנות והשתמטות משירות בצה”ל ויצירת לחץ בינלאומי מתמיד על ישראל בכלל, ולחץ כבד על האו”ם להפסיק את “עופרת יצוקה” ולהקים ועדת חקירה נגד ישראל…

  ומומלץ לקרוא עוד על הקרן בכתבה שמספרת כיצד חודרת הקרן החדשה לישראל אל תוך מערכת המשפט במשך שנים.

  בנוסף על כך האו”ם יחד עם הותיקן תומכים בארגונים הפועלים כנגד ישראל, כתבנו על כך בסיקור שלנו על פרשת המשט.

  ויליאם קופר פעם כתב:

  “היום השביעי, השבת כפי שניתנה בידי משה היא השבת. חגיגת יום הראשון במקום השבת היא אישור לכך שהאנשים זיהו את האפיפיור כסמכות גבוהה יותר מאלוהים.(וויליאם קופר עצמו היה נוצרי). העם היחיד שלא היה מוכן להכיר בסמכותו של האפיפיור היו העם היהודי, וזה למה הותיקן לא, ולעולם לא יכיר במדינת ישראל. הותיקן מסרב אפילו לקרוא לה ישראל. במקום הותיקן אומר פלסטין כאשר מדבר על ישראל. ושוב, עליי להזכיר לכם שמה שאתם מאמינים לא משנה ולו בקצת. מה שחשוב הוא להבין שאם זה מה שהם מאמינים, זה יגרום לכם לסיוטים.” ויליאם קופר- Secret#4 (נכתב בשנות ה90)

  אז למה דעתכם ביבי התכוון כאשר אמר את הדברים הבאים? (וזכרו שאביו הוא אחר ההיסטוריונים היותר מכובדים וגדולים בארץ, עם ספריה גדולה ובודאי רב לשונית).

  נתניהו: צפויים ימים לא קלים מול כוחות החושך

  ראש הממשלה דיבר על השלכות המשט והקמת ועדת טירקל, שהיא לדבריו הרע במיעוטו. “כוחות חשוכים מימי הביניים קמים עלינו. קיבלתי שיחות מגורמים רציניים בבלקן ובמזרח אירופה המודאגים מאוד מההתפתחויות”, אמר. בישיבת הממשלה יעלון שוב עקץ: “הוועדה אינה תחליף לתחקירים פנימיים”

  אטילה שומפלבי ורוני סופר
  פורסם: 14.06.10,  15:22 YNET

  האם יכול להיות שראש הממשלה מרמז בדבריו למשהו שפוליטיקאים לא נוהגים לדבר עליו? תהיו בטוחים שיש פה רובד נוסף למה שהוא אומר. אם כך הדבר, תדעו שאנשים כבר מתו בגלל שאמרו דברים באופן מפורש, בין אם זה הנשיא קנדי שנרצח בסממנים מאסונים לאחר שדיבר על סכנת האחוות הסודיות בעולם (כתבה שלנו), או אפילו אברהם לינקולון שדיבר בגלוי נגד הישועים וסכנתם, (שווה לראות) ואז נרצח.

  אז האם מתכננים מהפכה בארץ?

  Wednesday, April 28, 2010

  Bibi be gone: Obama team plotting overthrow of Israel’s Netanyahu

  מתוך הWORLD TRIBUNE

  צוות של אובאמה מתכנן להפיל את נתניהו

  “האדמיניסטרציה של הנשיא ברק אובאמה (CFR) פתחה במה שבכירים מכנים קמפיין מלחמה פסיכולוגית  הנועד להפיל את ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו.

  מקורות מהממשל (של אובאמה) והקונגרס מעריכים שהבית הלבן ומשרד החוץ מחפשים להביא את ממשל נתניהו לאי יציבות על ידי כך שיחריכו אותו להסכים להקפאה בלתי מוגדרת של בנייה יהודית בגדה המערבית ורוב ירושליים וכמו כם הקמת מדינה פלשתינאית עד2012...

  המקורות מדווחים שהקמפיין של האדמינסטרציה כלל הזמנה לשר הביטחון אהוד ברק לבית הלבן, היכן שנפגש עם אובאמה ב26 לאפריל. ברק נחשב לשר הכי פרו-אמריקאי בקבינט של נתניהו, והוא עושה לובי לשרים עבור ההצעות של ברק אובאמה.

  קראתם כבר את הסיקור שלנו על פרשת המשט? עכשיו תבינו אותו הרבה יותר טוב. תתחילו בעדכון, ואז הסיקור.

  סרט נחמד שמצאנו בנושא ביוטוב, כולל אזהרה על הפרופאגנדה המסתובבת באינטרנט כנגד ישראל כמובילה של הקונספירציה העולמית, תחשבו טוב למי יש אינטרס להציג את היהודים/ציונים/ישראלים כאוייבים נוראים של כל העולם, ומי עשו זאת בעבר:

  לאלו ממכם המכירים את האחוות הסודיות אין זאת הפתעה, הם מאז ומתמיד תמכו והלכו בעקבות סוציאליזם, והמרקסיסזם הוא ללא ספק אחת ההחצנות הבולטות ביותר של אידיאולוגית המיסטריות. היטלר עצמו היה סוציאליסט, המפלגה שלו נקראה הנאציונל סוציאליזם, וצמחה מאגודת תולה הסודית שהוקמה והושפעה בידי הבונים החופשיים. גם את היטלר מימן ג’ורג’ בוש הסבא, ועוד אנשי סדר עולמי חדש הקשורים באחווה המאסונית של הגולגולת והעצמות. סמל הרוזקרושנס הוא ממש כמו סמל הסוציאליזם העולמי…הורד האדום. ומה עם השמש הזורחת, השחר של יום חדש של הקומוניזם? גם זה סמל חשוב במסטריות והאחוות הסודיות, אהוד ברק השתמש במונח “זהו שחר של יום חדש” כשנבחר לבחירות ב1999, מה לפי דעתכם הוא מבשל לנו?

  מסקנה: סוציאליזם רבותיי, זה דבר נורא ואיום.

  לסיום,איך אפשר בלי עוד תמונות? אתם מוזמנים להוסיף לנו בתגובות ולתרום כל מידע שנראה לכם רלוונטי.

  socialism.jpg

  change-hitler-obama-lenin.jpg

  illuminati-witchcraft-john-todd.jpg

  נספח: אובאמה מנהיג חוק בשם Global poverty act אשר הולך במדיניות סוציאליסטית כלל עולמית של האו”ם, ואשר רק יוציא עוד כסף מהכיסים של האמריקאים שנמצאים במשבר וחובות אדירים לסין. הקשיבו לכולם קראו הכל אל תאמינו לאף דבר עד שהוחכתם זאת בעצמכם. שימו לב, הסרט הבא פשוט לא יאומן:

  סרטון ישן שלנו מפעם על בוש ופוטין:

   כתבות רלוונטיות:

  

  57 תגובות לכתבה ” רוח המהפכה: אחמדינג’אד קורא לסדר עולמי חדש”

  1. מיכל כהן. בתאריך 17 בJune, 2010 בשעה 7:30

   סדר עולמי חדש, זה טוב, למה הסדר הנוכחי לא משהו….
   עולם אחד, אל אחד, שפה אחת, זה החזון גם על פי היהדות….

   “כִּי אָז אֶהְפךְ אֶל עַמִּים שָׂפָה בְרוּרָה לִקְרא כֻלָּם בְּשֵׁם ה’ לְעָבְדו שְׁכֶם אֶחָד.”
   כמו בשיר של ג’ון לנון… עולם אחד..
   סוציאליזם, זה אחלה. מארקס אמר דברים נפלאים בגנות הקפיטילזים..ובגנות השליטה של בעלי ההון.

   http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:w1BOTQWIW_UJ:www.wisdom.weizmann.ac.il/~oded/X/marx-dh.doc+%D7%A2%D7%A8%D7%9A+%D7%94%D7%95%D7%9F+%D7%A2%D7%95%D7%93%D7%A3+%D7%A9%D7%9C+%D7%99%D7%A6%D7%A8%D7%9F&cd=9&hl=iw&ct=clnk&gl=il

  2. קיריל בתאריך 17 בJune, 2010 בשעה 19:57

   “..ממשיכה לרדד אותם ברעיונות שמשביתות חשיבה עצמית בין היתר על ידי אירוח קבוע ושיחות היפנוטיות ורדודות עם אקהרט טולה..”
   “כוחו של הרגע הזה” הוא ספר נפלא שפתח לי את העיניים לגבי הרבה דברים. השיחות ממה שראיתי אצל אופרה הן לא מאתגרות יותר מדי ואף מעט משעממות (הכל יחסי כמובן) אך זה בהחלט לא משתווה לעומק ולרעיונות בספריו או בהרצאות שלו שאתה יכול למצוא חופשי ביוטיוב.
   וכדי ליישר קו – האם אתה טוען שהבנאדם משתף פעולה במודע עם מה שקורה או שהוא פשוט עוד כלי? האם רעיונותיו מעוותים ואתה ממליץ להתרחק מהמידע שהוא מפיץ? האם קראת מספריו או הקשבת להרצאות שלו לפני כתיבת הדברים האלה?

  3. נתחיל עם זה שאין לי ספק כי אופרה ממשיכה לרדד את הציבו האמריקאי בכל מיני רעיונות כאלו ואחרים. אקהרט טול שמעתי אותו, הוא מדבר את אותה מכבסת מילים של עוד אנשים המגדירים עצמם ,מוארים” ועושים בוכטות כמו אושו ביירון קייטי קרישנמורטי וכו’. תשאל אותי, אני די בטוח שהוא כלי שלהם יותר ממשתף פעולה מודע, ושהוא לא באמת מואר, על אף שרעיונותיו יכולים לעזור לאנשים כאלו ואחרים, אבל הם חרב יפיות באיזהשהו מקום. זה חלק מאותו מקום שעלול להפוך אנשים לצופים פאסיביים אשר מסוגלים להסתפק בחיים פחות מטריאליסטים, שיש לזה צד חיובי, אבל אם תראה איך הדבר תפס בהודו, אתה תבין למה עד היום הם לא התקוממו. תשמע, אם אקהרט טול היה מופיע פעם אחת אני לא חושב שזה היה תופס מקום בכתבה, אבל אופרה בחרה בו להנחות ממש תהליך שלם עם הציבור האמריקאי, ואין לי ספק מהסתכלות על הרעיונות שלו ומי מקדם אותם בעולם שזה בדיוק הכיוון אליו שואפים להביא את ציבור, ולא כי זה דבר חיובי באמת, תתפלא אבל הם רוצים שנהיה מאושרים כל הזמן, השאלה איך ובאיזה תנאים היא חשוב לא פחות. 

  4. אלדד בתאריך 17 בJune, 2010 בשעה 22:44

   Bibi be gone: Obama team plotting overthrow of Israel’s Netanyahu

   הקישור לא עובד.

   לגבי אווטאר אפשר להסביר בכמה מילים למה זה מרקסיזם?

  5. אני מביא לך כתבה מצויינת בנושא מחברה מאוד רציניים

   http://www.hourofthetime.com/wordpresstest/?p=1419

   מומלץ לכולם.

   למען האמת, מישהו מוכן להתנדב לתרגם אותו לאתר?

  6. אלדד בתאריך 18 בJune, 2010 בשעה 8:02

   לא אהבתי את ההסבר.

  7. קונספיל,
   אני לומד ממכם המון, באמת, אך לפעמים אני חושב שאתם יורים ללא אבחנה כאשר הביטחון בידע הרחב שלכם מניע אתכם לכתוב שורות מסויימות וללא בדיקה אמיתית של החומרים. בכתבה הזו אני מתכוון בעיקר למה שכתבתם על ג’ון לנון. אני יכול לומר לך שמאז היותי צעיר מאוד בגיל בו מתחילים להבין מה זה מלחמה ומה זה שלום, כבר אז שאלתי את אבא שלי למה צריך גבולות, למה צריך חוקים ומדינות, למה פשוט אי אפשר לחיות כולם ביחד. גדלתי בקיבוץ ומשם החופש הזה נכנס לתוכי, לא ממיינד קונטרול של החבר’ה מלמעלה. וזה בדיוק מה שג’ון לנון היקר כתב בשירו וזה בדיוק מה שרוב האנשים בעולם יגידו שהם רוצים ברגע שיישאלו אותם לגבי זה. זה דרישת הלב. זה שהאליטות התלבשו על אותה פיג’מה של החופש ודוחפים אותו בצורה מזוייפת לצורף האינטרסים הסופיים שלהם זה לא אומר שכל מי שדוגל בחופש הזה הוא מתוכנת תודעתית או מהופנט של האילומינטי. אני כבר לא מצליח להבין לאן אתם חותרים. מצד אחד אלו הם משאלות הלב ואחרי הלב צריך ללכת ומצד שני אתם מבלבלים לגמרי קורא שמנסה להבין לאן הכל הולך. איך אתם רואים את העולם, איך העולם שלכם צריך להיראות? אשמח לשמוע ואולי אצליח לפתור כמה סיבוכים מחשבתיים שהכנסתם אותי לתוכם בכתבותיכם.
   תמשיכו בעבודתכם הקדושה, אך בבקשה תהיו יותר זהירים ואשמח לתשובה לשאלתי.
   בברכה.

  8. אלון בתאריך 18 בJune, 2010 בשעה 20:13

   אני מסכים עם לנון.

   בכתבה אחרת רמזתם בנימה מעט צינית לגבי הסולן הגדול DIO ששמו מגיע מהאל דיונסוס, והסימן של הקרניים שהוא עושה, גם מגיע ממקור עתיק יותר.
   דווקא הוא נתן הסבר די משכנע מהיכן הסימן הזה.

   אני לא מבין לאן אתם חותרים. שכולם בעסק הזה סוגדים ללוציפר ומתעסקים בפדופיליה בזמנם הפנוי? בחייכם. פגשתי את רוני בהופעה שלו בארץ, הוא אדם מאוד נחמד וצנוע.

   אז, מה אתם אומרים? שהם עברו שטיפת מוח? שהם עושים את זה ומקדמים את האג’נדה של הNWO במודע? אני לא מבין למה אתם מתכוונים.

  9. תראו אתכם
   יש פה כתבה מש ממש ארוכה ומלאה, וכל מה שממעניין אותכם זה שכתבו משהוא שמעליב את אחד הזמרים האהובים עלייכם.

   ג’יימס דיו אמר שהמקור לתנועה הוא ישן יותר, וברור שהוא ישן יותר שווה לך לקרוא את Sex Xymbolism & Stars שם תוכל להבין עם יש לך מספיק ידע מלפני שהתנועה קשורה לדיוניסוס, וזה למה באלבומים של דיו ואוזי אוסבורן תמיד יצור עם קרניים, מאין אדם עז עושה אותו. ותתפלא, זמר הראשי של ManOwar הוא חניך של מסדר אבירי מאלטה, ובכלל כל התעשייה של מוזיקה קרה שם הרבה מאחורי הקלעים, קצת יותר רציני מהצורה שאתה מציג את זה. ושוב לא סתם קוראים לו דיו, הוא יותר אינטיליגנט ממה שנראה לך.

   לנון:
   “מצד אחד אלו הם משאלות הלב ואחרי הלב צריך ללכת.” אתה אמרת.
   כתבנו על הנושא הרבות, גם המייסונים, גם אילומינטי, גם הישועים, וברור ברור שגם היהודים יודעים שצדיק הוא זה אשר שולט בליבו ורשע הוא זה אשר ליבו שולט בו. אבל מעבר לזה, לא ניתן שלא לשים לב לסממנים הקומוניסטים בשיר, ללא דת? ללא רכוש? ללא הגדרה של טוב ורע? אתה בטוח שזה מסר חיובי? לפי דעתי ממש לא…
   לא סתם הוא הסתובב עם כובע בסממן סוציאליסטי עם ה Blaszing star האדום. יש המון על הנושא הזה והשיר שלו, אתה מוזמן לקרוא ב”שבתאי צבי ציונות השמאל והשואה” של חמיש בקטע שנקרא “דמיינו שאין ביילין”, מבטיח לך שהכתבה מאוד תעניין אותך בתור מעריץ של לנון.

   נראה לי שקונספיל היו כותבים על זה עוד כתבות, אבל הם מעדיפים להתעסק בעניינים יותר חשובים

  10. אלון בתאריך 18 בJune, 2010 בשעה 20:52

   זה לא מתוך עניין של העלבת אותי.
   אני לא מבין מה אתם אומרים.
   אני לא כועס, לא ציני, לא מנסה לעצבן.
   שואל שאלה פשוטה כדי לדעת בשביל עצמי.

   חלק מהאנשים בתעשיה הזו (אני מדבר על תעשית הרוק והמטאל משנות ה-70 ו80) מודעים לדברים האלה, או שלרוב הם בובה על חוט בצורה כזאת או אחרת והם חסרי מודעות למה שהם מייצגים ומעבירים?

  11. זה סוג אחר של הלהקות בנים שהמפיקים מעצבים וממנים ואמרים להם מה לעשות. למה כל הלהקות מטאל האלה של גברים מאופרים שנראים כמו נשים, זה נקרא אם אני לא טועה גלם רוק לא? אג’נדה דומה לאנדרוגינוס של גאגא. דיו לא המצי את התנועה משייכים לו שהוא הביא את הפרסום של זה למערב, אבל אין ספק מה משמעות התנועה גם מבלי העובדה ששינה את שמו לדיו.

  12. תודה.

  13. אילוייד,
   ראשית, שאלה לא קשורה לדיון. יכול להיות שכינוייך קשור למדען אלוייד פאי?

   ועכשיו כן קשור לדיון. נשמע מעניין מה שאתה אומר על לנון ומה שחמיש כתב עליו, אנסה לשים על זה את ידי בכדי להמשיך ולהשכיל. לגבי לנון, ללא ספק הוא דגל בסוג של קומוניזם והכוכב גם סימל את זה איפשהו, אבל גם אני איפשהו מבין את ההגיון שבקומוניזם אך לא בצורה שבה הוא נעשה, לדעתי יש הגיון רב בכך שכולם מייצרים בשביל כולם אך ביעילות והתחשבות ולא בריצוי האחר, אני רואה הגיון בכך שלכולם מגיע לחיות בצורה שווה לכל נפש, פשוט צריך לשפר את מה שהקומוניזם אולי התחיל. אם זה דרך קדמה טכנולוגית(ולא, אני לא בעד “פרוייקט וונוס…). אנו כלואים בתוף לופ בו כולנו מבינים שאנחנו רוצים להיות חופשיים אך עדיין לא מצאנו את השיטה שתשחרר את כולנו ותכל’ס, לדעתי השיטה היחידה שמביאה את החופש המוחלט היא החזרה לטבע המוחלט וכדי לדעת איך הגענו למצב בו אנו רוצים את החופש אך לא יודעים איך להגיע אליו, מומלץ לחקור את מה שהמדען אילוייד פאי אומר על מוצאנו ובמקביל לחקור את מה שהתרבות האבוריג’נית אומרת עלינו. והתרבות האבוריג’ינית זה הדבר הקרוב ביותר שמצאתי התואם להגדרה – “החופש המוחלט”.
   וכמובן, אשמח לשמוע את תשובתכם לאיזה עולם אתם רואים בחזונכם כי את הבעיות שבו אפשר לסקור עד 2012…
   אין לי כוונה לזלזל בכם, אתם עושים עבודת קודש וזאת כתבתי בתגובתי הקודמת, אני בסך הכל רוצה את אותו הדבר בדיוק כמוכם – לדעת את האמת.

   בברכה.

  14. ולגבי המשפט של ההליכה אחרי הלב.
   ממרום 27 שנות חיי אני יכול להעיד על עצמי עד כה שכששלטתי בלבי מצאתי את עצמי זהיר ומפוחד שלרוב החליט ללכת בסוף אחרי דרכי המוח שטוף המוח או אחרי דרכי הזיי… ומאז שהחלטתי לאזור אומץ וללכת אחרי רחשי ליבי שלפעמים נגדו את ה”מציאות” והמוח שטוף המוח, אני יכול להגיד שהרווחתי אושר טהור ומרגש. אם כל הכבוד לאילומינטי, יהדות ושאר החבר’ה, או שהם צריכים להסביר לי יותר טוב את המשמעות של המשפט או שפשוט אני צריך להמשיך להקשיב לעצמי ולא לסובבים אותי כי כאשר עשיתי את שעל ליבי עד היום, שם מצאתי את נחמתי, לעומת הצעידה אחר המוח המעורער אילומינטית, דתות ואפילו מדע…

  15. מבחינתי זה פשוט – או שאתה שם את אלוהים במרכז או שאתה שם את עצמך במרכז
   הכל מסתכם בשתי אפשרויות אלו – מבחינתי כמובן:)

  16. ג’וק, יפה אמרת, אך גם כאשר אתה שם את עצמך במרכז אתה צריך לשים לב האם אתה מתחשב בסביבתך או שמא אתה רואה רק את עצמך. כי כיום הבני אדם שמים רק את עצמם במרכז וראה לאן אנו מובילים את עצמנו. אני מאמין שכאשר באמת נשים את עצמנו במרכז מתוך הבנה מאיפה באנו והקשר שלנו לחוקי הטבע, רק אז נבין איך לשחק את המשחק המושלם ששרר פה עד הגיענו.

  17. אלדד בתאריך 19 בJune, 2010 בשעה 21:30

   ואיך אתה קובע בוודאות מה זה אלוהים ומה זה אתה?

  18. אני כמובן שם את אלוהים במרכז:)
   ואני לא אוסיף עוד – רק בגלל קוצר בזמן
   לאלדד,תשובה – לי זה ברור
   (0:

  19. Do what thouwilt
   האם זה לא האדם במרכז?

  20. אין לי שם בתאריך 19 בJune, 2010 בשעה 22:39

   אני לא מבין… מה הבעיה עם לשים את האדם במרכז?

  21. אלדד בתאריך 20 בJune, 2010 בשעה 6:47

   do what you will
   זה התרגום של מה שכתבת.
   http://tim.maroney.org/CrowleyIntro/Do_What_Thou_Wilt.html
   אף אחד לא מדבר על הדוקטרינה של הרעים ברצינות זה סתם שמיכת טלאים לעשות מה שהם רוצים
   בלי מצפון בכלל.

   אני ניסיתי כמובן לנגח את הדתיים ששמים לדוגמה חתיכות בד על הראש שלהם וטוענים שאלוהים רוצה את זה בלי להבין שהמנהיגים שלהם רוצים את זה.

  22. מוס דף בתאריך 20 בJune, 2010 בשעה 9:54

   אין לי שם,

   אתה שואל מה הבעיה לשים את האדם במרכז?!
   תסתכל סביב, תראה איך האנשים מתנהגים(עזוב סיפורים על תקופת בבל, תתמקד בהיום), תראה את האגו-צנטריות,חוסר בזולתנות,סבלנות קצרה,שינאה בעיניים וסתם קנאה. כל זה ההשלכות המעטות שיכולתי להגות לך ברגע זה מראשי לשימת האדם במרכז(הרי האדם יכול להתפתח לרמה של אל… לא! ובחיים לא!), האדם נותר לחוסר שלמות ולעולם שמורכב מהפכים, ברגע שהוא מנסה לשבור את הסטטוס קוו הזה, הוא רק מגדיל את פער חוסר השוויוניות ולא להפך, ברגע שהאדם יחזור לאמץ את שורשיו של הרעיון האנושי(קונספיל עוזרים לנו לפצח את הסוד), העולם יחזור להיות שיוויוני יותר באופן יחסי.

  23. מצחיק כל האנשים שמדברים על כך שהם אלוהים והם אינם מסוגלים אפילו ליצור אטומים…שלא לדבר על גלקסיות

  24. אין לי שם בתאריך 20 בJune, 2010 בשעה 12:18

   אני לא רואה בעיה עם לשים את האדם במרכז ולא עם do what you will כל עוד אינו פוגע האדם בזולתו ועל זה צריך להיות הדגש. אתם מדברים על אלוהים אבל מה עם אלה שאינם מאמינים באלוהים? או שמבחינתכם כולם חייבים להאמין באלוהים? באיזה אלוהים? אולי גם בא לכם תאוקרטיה?
   ולמה בכלל אתם בטוחים שיש אלוהים? על סמך מה? אין בכם שום ספק?

  25. מוס דף בתאריך 20 בJune, 2010 בשעה 13:09

   אין לי שם,
   זו הבעיה! שגם עם אתה לא מאמין באל אחד יחיד ומיוחד! אתה מאמין במשהו(האדם הוא יצור מאמין גם עם הוא אטיאיסט הוא מאמין, בתורת התפתחות מסוימת, לרוב ב”דארוויניזאם”), אני אפילו לא יודע איפה להתחיל, רובנו מחפשים הגדרות(כי נוח לנו להזדהות עם משהו שאנו מבינים) ויש כאלה שפשוט לא רוצים להאמין באל חומרי ולכן מסתמכים על העובדה שהוא לא נראה לעין ואין הוא עשוי מחומר, אלא כולו רוח בלתי ניראת שמכוונת את העולם.
   אגב, מי אמר לך שאין ספק לגבי משהו?! עם לא היה ספק, מלכתחילה לא הינו מתחילם במסע לחיפוש אחרי האמת, סתם כדרך אגב.

  26. אידיוט שימושי בתאריך 20 בJune, 2010 בשעה 21:40

   אוטו סקורזני גם הועוסק על ידי המוסד! ואם לישראל היה באמת עניין ללכוד נאצים ישראל יכלה למצוא את מחבואם ממנו. מכוון שהוא היה אחראי על הRAT LINES – אבל מין הסתם בדרגים הבכירים תמיד היה שיתוף פעולה בין הנאצים לציונים ככה שלישראל לא היה עניין .

   כל הפארסה של לכידת אייבמן היה הצגה של לוחמה פסיכולוגית בשביל הציבור בישראל.

   לא יודע למה אתם באים בטענות לפורד – גם הציונים מימנו את היטלר !

  27. 1. חכה שנכתוב על מה היה כשהמוסד קם, סיפור מעניין ביותר.
   2. נתיב העכברושים הוא בעיקר פעולה של הותיקן,אנשים כמו Alois Hudal, וזה לא פלא שאוטו סקורנזי עזר, הוא חבר במסדר מאלטה
   3. לא הבנת למה דווקא פורד? תקרא שוב אולי תבין
   4. תגדיר מי הם אותם ציונים? שיהיה ברור לאלה שאוטומטית מזהים אותם עם ישראלים ויהודים למה אתה מתכוון
   5.למה אחרי כל כתבה שלנו כל כך חשוב לך לבוא לפה ולצעוק הציונים עשו ככה וככה?

  28. אין לי שם בתאריך 20 בJune, 2010 בשעה 23:57

   מוס,
   לא דיברתי על להאמין בסתם משהו, יש הבדל. ברור שכל אדם מאמין במשהו. אתם מטילים ספק באלוהים? לא יודע אבל כשאתם וקונספיל מדברים על אלוהים נראה שאתם מאמינים שהוא בוודאות קיים ואין שום ספק. איזה אלוהים? של התורה? של הברית החדשה? של הקוראן? אולי אחר? איזה דת? או שתכף תגידו לי שזה “אותו אלוהים האחד והיחיד האינסופי שאוהב את כולם”? אין לי בעיה שאנשים יאמינו באלוהים ויהיו דתיים אם הם רוצים כל עוד אין כפייה דתית, אני רק לא מבין לאן אתם חותרים כל פעם שאתם מדברים על כמה חשוב להאמין באלוהים ולשמר את הדת.

  29. אידיוט שימושי בתאריך 21 בJune, 2010 בשעה 1:23

   ההגדרה המקובלת ברשת ל”ציוני ” בדרך כלל מחוברת לבנקאים שמושכים בחוטים מאחורי הקלעים כגון רוטשילד, שייף, וורברג, וולפסון…. כל הטיפוסים האלו לא רק שמימנו את היטלר והתנועה הנאצית אלא גם מימנו והינדסו את התנועה הציונית.
   גם ההנהגה הציונית בישוב מימנה את הנאצים – אפילו אייכמן קפץ לביקור. (חיקרו את הנושא בגוגל)
   אנשים כמו בוש, ופורד ההנהגה הציונית כגון בו גוריון, לוי אשכול, ואיסר הראל (והיטלר?) היו והינם רק משרתים בכירים של העלית. והם רק מילאו פקודות כאשר הם מימנו את היטלר.

  30. אידיוט שימושי בתאריך 21 בJune, 2010 בשעה 8:10

   בקשר לנקודה מספר 5 …. בכדי להראות לקוראים שלכם שישראל מעורה( מאוד) בזבל.

   בשלבים המוקדמים של ההיתעוררות שלי נתקלתי בטענה שמדינת היהודים זה הונאה. ועכשיו שאני הרבה יותר מפוכח ובקיא בחומר אין לי ספק שישראל זה המצאה של הNWO –
   אני לא חושב שישראל נמצאת בראש הפירמדה ושהיא מכתיבה את האגנדה,- כמו שהרבה מאוד אנשים טוענים-, אלא שהיא אחד מהכלים של הNWO .

   זה מאוד צריך להדאיג את הקורא הישראלי שהחברה שהינדסו את ישראל שיתפו פעולה עם הנאצים והייתי אומר שהינדסו את העליה שלהם לשילטון.

   למה ישראל לא הישקעה יותר להביא פושעים נאצים לצדק ? היא יכלה לעשות זאת די בקלות עם הגישה שהיה לה לסקורסזי מכוון שהוא ידע לאן כולם ברחו.

   בכל אופן -
   בסרט הראשון של אינדיאנה גונס שפילברג מראה את הנאצים צדים אחר ארון הברית – האין זה אוקסימורון? מעניין מה שפילברג יודע שהוא ניסה לרמוז?

  31. מוס דף בתאריך 21 בJune, 2010 בשעה 9:45

   אין לי שם,
   אישית לגבי, אני אדם מלא אמונה(עזוב, לא משנה במה, זה לא העיקרון), חשוב עבורנו להאמין בטוב יותר מכול אחרת! מצבנו בעולם הזה, איך נאמר… לא משהו.
   תבין אני לא עסוק בסוגסטיות(הצעות) של דוגמות, אני לא מסיונר וכששחושבים על זה, זה ממילא לא נחשב “מסיונריות” לכוון אדם לדתו המקורית, תקו אותי עם אני טועה?! אני דוגל בחופש בחירה מוחלט(השאלה עם הבחירה מושכלת, תלוייה בנתיב שתבחר וקונספיל רק מציעה נתיב חלופי שיוצא מהמטריקס) וכאן נכנס האדם עצמו לחקר האמת, אני עדיין בתהליכים של בירור עצמי, חוקר מכאן ומשם, מצליב נתונים, מחפש תשובות, עדיין חסרות לי כמה תשובות, הן לא מעטות, אבל איך אומרים: “צדיק באמונתו יחיה” וצדיק מלשון עושה חסד וצדקה(לאו דווקא ברמה הדתית אלא החברתית), יום טוב.

  32. קונספיל מעולם לא כתבו או דיברו על מה צריך לעשות בקשר לאמונה באלוהים, זה עניין אישי של הקוראים

  33. לפני כשבועים יצא לי לשוחח כשעתיים עם בונה חופשי מהבכירים בארץ . כבר 74 שנה בנה חופשי ועבר את דרגת 32 מזמן אך לא הצלחתי להוציא ממנו מה בא אחרי זה..
   באופן כללי קשה להיה לקבל ממנו תשובת על המסדר.
   אמר לי שאם הוא רוצה הוא מרים טלפון אחד ונפגש למחרת עם צ’באס נשיא וונצואלה..
   אמר לי גם שאלוהים זה מאה אחוז המצאה אנושית וקיים רק כאן ועכשיו.והעכשיו הזה תלוי במה אנחנו נעשה איתו.
   ואין החלטות נכונות או לא נכונות..יש רק החלטות שקיבלנו והשאר זה ספקולציות.
   אמר לי שאזכור רק דבר אחד ממה שאמר וזה שאין שני בני אדם לא שונים זה מזה בעולם.

  34. אידיוט שימושי בתאריך 25 בJune, 2010 בשעה 4:02

   לא לי לבוא אליכם עם המלצות לכתבות אבל אולי תעשו כתבה על אלברט פייק ונבאותו למלחמת העולם השלישית…….

  35. עצמי בתאריך 25 בJune, 2010 בשעה 5:53

   נכנסתי להמשיך לקרא, והתגובה של אדיוט שימושי גרמה לי לחפש את השם .
   ומה שמוזר- נכנסתי לכתבה שהזכירה את האסון טביעה שקרה לא מזמן בשלוש עשרה ליוני, אסון טבע, נחל שעלה על גדותיו, ורק השם של הפארק הוא אותו שם.
   כשנכנסתי ללינק היה כתוב.
   וזה פעם ראשונה שאני מגיעה לאתר כזה- ( משהו כמו- כאן צנזורה, באדום ) האתר עלול לפגוע בי או משהו ולכן הוא חסום.

   ואז המשכתי בכל אופן למרות ההמלצה, כי הלינק בכלל היה לכתבה מעיתון הארץ, און ליין. ( מה יכול להיות לא בסדר או מסוכן פתאום )

   וזהו… עכשיו אין לי מושג אם זה אני כותבת או הוירוס.
   נקוה שזה עדין אני.

  36. מה?!
   דווקא נשמח שתמליץ ותמשיך להגיב
   אין דבר יותר משמח מתגובות של קוראים שקוראים את הכתבות ומכירים את הנושא

   אני מכיר את העניין עם פייק והמלחמות, אם אני לא טועה המקור הוא וויליאם גיא קארר, אבל יש ספקות לגבי אמינות הדברים, אם תמצא אסמכתא טובה לדבר נפרסם את זה מיד .

  37. אידיוט שימושי בתאריך 25 בJune, 2010 בשעה 14:43

   לא שמתי לב שהשתפונות קרה בפארק על שם אלברט פייק – מה שמוזר זה שהמושל של ארקנסו נקרא ביבי.

   וויליאם גיא קארר כתב את זה לפני כחמישים שנה ועצם העובדה שטילים איראנים הולכים ליפול על הראש של רוב הקוראים באתר הזה – כנראה עוד הקיץ- רק מוסיף לאמינות.

   גורדון מקסוול מזכיר את הנושא בהרצאתו האחרונה.

  38. נכון הוא אומר משהו שנראה לנגד עינינו, שני דברים אבל עולים
   איך לפי תאריך המכתב מדובר בתנועות כמו הציונות שלא היו קיימים באותו הזמן
   ושתיים שהמכתב היה מוצג במוזיאון, דבר שלבסוף גם וויליאם גיא קאר הודה שלא היה

   אבל אני נבדוק זאת שוב, זה באמת מכתבים ששווים בדיקה

  39. אידיוט שימושי בתאריך 25 בJune, 2010 בשעה 15:57

   מי כמוכם יודע שהציונות, הנאצים, והקומוניסטים הינם המצאות של הNWO -

   אני מקבל את הרושם שהמכתב הוסר מהמוזיאון כאשר וויליאם גיא קאר הוציא את המידע הזה לאור.

   תמוה שההיסטוריה שוכתבה עם שמות כמו מלחמת העולם הראשונה, מלחמת העולם השניה……ולהמתין להמשכון כאילו שמלחמת העולם השלישית זה דבר מובן מאיליו

  40. עצמי בתאריך 25 בJune, 2010 בשעה 20:22

   אני חדשה לאתר ולקונספטים.

   פשוט- מצד אחד- אנחנו יודעים שיש דברים שאנחנו לא יודעים שקורים בגנבה, למשל, עם המאיץ חלקיקים והמחקרים הנלווים שלו. ושעכשיו רוצים לפתוח את הכניסה וההשתתפות המלאה אולי לתורכיה וישראל, אבל בינתיים- יש ועידת גיי 20 בקנדה, ודוקא שם, יש רעידת אדמה קלה,כשההדף מגיע עד ניו יורק בדיוק בזמן שמדיחים את מקריסטל.

   אז סתם ככה- אם יושב איזה מישהו ( השערה מופרכת ותיאורתית, כרגע ) שיש לו אפשרות בלחיצת כמה כפתורים לעשות דברים כאלה או אחרים. ( נניח ליצור רעידות אדמה יזומות דרך הפעלה של לחץ מסוג קרינה מסוימת, כמו שקורה עם ניסויים רדיואקטיביים )

   אז- כמובן שכל מה שאמרתי נשמע על פניו מופרך, וינפיק לי כרטיס “התקבלתי” לאיזה מועדון הזויים.
   אבל- אתם כתבתם שחלק מהדרך היא ליצור סוג של הפחדה. אז אולי זה כן חלק. לא יודעת.
   אם תרמתי פה משהו, אז אני שמחה, ואם לא- אז סליחה על הביזבוז של הזמן.

  41. עצמי בתאריך 25 בJune, 2010 בשעה 22:38

   סתם אגב, נוסף ללפני שבת, קוריוז נוסף- מאז שארע הארוע במחשב ( אתמול ) אני לא רואה יותר תמונות.

   בשום אתר לא עולות אצלי כרגע משום איזה משהו במחשב תמונות.

   אוקי. ( אצלי זה יכול להיות גם סתם משהו במחשב ולאו דוקא משהו קונספירטיבי ) בכל אופן- שבת שלום.

  42. עצמי, תודה על התגובות, נשמח לשמוע עוד בהמשך

  43. אידיוט שימושי בתאריך 27 בJune, 2010 בשעה 17:58

   על המלחמה הוסכם כבר בבילדרברג לפני כשבועיים – ועכשין המזכרים עוברו לגי-8 .

   ברלוסקוני תמיד היה קצת מרדן ובגלל זה החטיפו לו פסל בפרצוף לפני כמה חודשים, לא נראה שהוא מרוצה מהרעיון.
   ישראל עכשיו הולכת לביים פרובוקציה שהם הולכים להפיל על האיראנים כעילה למלחמה.

   http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1176496.html

   http://www.illuminati-news.com/Articles/68.html

  44. עצמי בתאריך 28 בJune, 2010 בשעה 18:34

   היי- קוריוז שראיתי הבוקר – בקשר לביטלס- מקרטני-
   מילא שהוא מקדם את רעיון ההתחממות הגלובלית, אבל פה הוא גם מקדם את זילות השואה.

   http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3911443,00.html

   ( בזה שהוא עושה ספיניניג, הפוך בעצם, ובכלל מכניס אותה למשוואה )

  45. המון המון מידע..רק מה בסוף כבר לא יודעים מי נגד מה..יועיל איזה סיכום הדברים.
   איך שלא יהיה
   אני יודע ממקור ראשון (מעל דרגה 32) שצ’אבז בקשרים הדוקים מאוד עם הבונים החופשיים בארץ.

  46. שלום ליאו. שמעתי בזמנו גם ממקור יחסית אמין (עד כמה שאפשר) על עוד מנהיג דרום אמריקאי שבקשר עם הבונים בארץ. אני כבר ראיתי כמה וכמה לשכות פה שמדברים בהם רק ספרדית, מה שגורם לחשוד עד כמה הנאמאנות שלהם היא כלפי המדינה, בהתחשב שגם הם שמים את כל ספרי הקודש של הכל מהכל על המזבח ודורשים שבועה לאחר שהסרת את טבעת הנישואים וכל סממן דתי (זה כולל את הכיפה).

   בקשר לסיכום… תשמע הנושא של מי נגד מי מאוד סבוף, אבל אנחנו מגיעים לזה, בנינו את זה במשך שנים וזה עוד מאט יתבהר, תתייחס לפוסט הזה בנתיים כדיווח מודיעיני. למה 24 חברות מהמשפיעות בעולם (כולל דיסני) העבירו את מרכז הפעילות לסין? הכתבה הזאת נותנת מושג לא רע בנידון.

   אם לפשט מי נגד מי? אני לא בטוח שזה מלחמה כמו שזה הכנה לחתונה. אבל מי הולך לחטוף אותה בגדול זה כבר ידוע למי שמתעמק באתר. אם עליי לפשט מי נגד מי, הייתי מגדיר זאת כשני גושים שמנסים לתפוס מניות בסדר הסופי. יש שאומרים שזה הכנסייה מול הבנייה החושפית, וויליאם קופר טען משהו יותר מדוייק לדעתי שזה הבנייה החופשית הצרפתית מול זאת של אנגליה. הצרפתית נשלטה בידי הישועים תמיד וממנה פרץ הסקוטיש רייט, האנגלית יותר מושפעת מהרפורמציה, ולכן הישועים הם הקאונטר-רפורמציה עם שבועה איומה להרוג כל מה ששייך לרפורמציה, זה באמת יהיה בסוף בני קין מול בני שת, את בני קין ייקחו הבונים החופשים את בני שת יגנסו הכנסייה, ובסיום לא יהיה מנצח תהיה חתונה, מיזוג, לאחר שטיהרו את כל הלא מתאימים מהעולם, וזה כולל לצערי יהודים.

  47. [...] בין לאומי יוציא מהנפילה הכלכלית, מה שמסביר את מושג הסדר הכלכלי החדש שאנחנו שומעים פתאום כל [...]

  48. [...] את מעמדם של כ30,000 ישועים להתמסר למען ‘סדר עולמי חדש’.”את הסרטון ניתן לראות בכתבה המלאה באותו נושא.חלומו של ארופה בא לידי ביטוי במסמך Our Mission Today: the Service of [...]

  49. [...] הFMLN הייתה התנועה הקומוניסטית החמושה באל סלבדור, בעוד שהסנדיניסטס הם התנועה הקומוניסטית בניקרגואה  [קונספיל: ראו כיצד השפיעו עליהם הישועים בכתבה שלנו]. [...]

  50. [...] רוח המהפכה: אחמדינג’אד קורא לסדר עולמי חדש [...]

  51. אם אני לא טועה, הסרט זייטגייסט מדבר באופן חיובי מאוד על כוחו של העכשיו שזה מה שיאחד את האנשים ללא הבדל של דת גזע מין השכלה וכו’… ויעזור להם ל”פתוח את העיניים”
   סרט שאתם העלתם לאתר
   אך מצד שני בכתבה זו ציינתם : “אקהרט טולה (Eckhart tolle),עוד אדם אשר טוען כי הוא “מואר” ואשר סיפרו “כוחו של העכשיו” מקודם בצורה אגרסיבית על ידי התנועה התאוסופית”
   שהרעיון של ספרו הוא בדיוק על מה שזייטגייסט מדבר בתחילת הסרט כגורם להפרד ומשול כי אנו מתעלמים מהרגע הזה…
   אז איך מצד אחד אתם תומכים ברעיון כוחו של העכשיו בסרט זייטגייסט, ומצד שני מתנגדים לאותו רעיון בדיוק שבא מספרו של אקהרט טולה ?

  52. [...] אותם מוצרים לא בריאים ומונעת תחרות כלשהיא. זכרו שלתעשייני העל המרקסיסטים כגון רוקפלר תרומה רבה להקמת גוף האו”ם. National Catholic Reporter (5 April 1967) 3. “The [...]

  53. [...] מתיאולוגית השחרור המרקסיסטית-קתולית של הישועים אשר פעולת בדרום אמריקה. לא סתם הבילדרברג בחרו [...]

  54. [...] ונשיא נוצרי קתולי, ברזיל כ75% נוצרים קתולים (קהילה שורשית גדולה של תאולוגית השחרור) עם הנשיאה החדשה המרקסיסטית דילמה רוסף…נוצרייה [...]

  55. [...] תזכורת לגבי הילרי: "מהלך הקריירה שלו השתייך פיטר אדלמן (מנהל הקרן החדשה לישראל לשעבר) לארגוני שמאל רבים בארה"ב ואף ניהל את "קרן העולם החדש" (New World Foundation). מיד לאחר פיטר, הילרי קלינטון תפסה את תפקיד הניהול של הארגון לאחר שעברה התלמדות אצל מי שהיא מכנה המנטורית שלה, מריאן אדלמן (אישתו של פיטר), ונזכיר שוב ששנייהם חסידות של סול אלינסקי. באותו הזמן "קרן העולם החדש"  תמכה כלכלית בארגון ה"Committee in Solidarity with the People of El Salvador,(CSPES), עיקר פעילותו של אותו ארגון הוא לתמוך ולעזור לארגון הFLMN באל סלבדור המשתמש ב"תאולוגית השחרור" של הישועים כדי להביא למלחמת אזרחים ומהפכה מרקסיסיטית במדינה, כתבנו על כך רבות." [...]

  56. ואוו
   עושר המידע והעובדות כאן מהמם .
   יש לי שאלות תהיות .
   אתה שואל עצמך האומנם?
   כל כך מורכב עם מבט הסטורי רחב ,עם כל כך הרבה עובדות בעל רצף הגיוני, לא נותר אלא להתפעל איך הכל מתנקז אליי אני הישראלי הציוני איך כולם יוצרים קונספירציה נגדי.
   וזה החולשה של מבטים קונספירטיבים – השובינזם. (במובן המקורי).
   צריכים אותנו בשביל לתת לעובדות שייכות ,בעצם נכון הכל היה הכל עובדות אבל בלי שאני אמצא ברצף הזה הגיון אישי, הוא לא שווה כלום.
   הקונספירציה הראשונה הוא העולם שאנו מכירים, היותנו יצורים תבוניים מעניקה לנו מבט חוקר על מעשנו אנו ,פעולתו של העולם תגובתנו ותוצאות מעשנו.
   המשמעות היחידה שהאינטראקציה היא יסוד השינוי בעולם.
   עד כאן כולם מסכימים .אבל מבט פשוט על העניינים מראה ראשית את מורכבותם, עצם המורכבות המופלא של האינטראקציות ותוצאתם, מונע את היווצרות הקונספירציה הגדולה. זו גם הטענה נגד האלוהות המונותיאיסטית .
   עכשיו כל אלו שאין להם אלוהים או שאבדו אותו ,טועים לחשוב שמצאו אותו ברצף של העובדות הפנטסטיות שיוצר עבורן עולם מופלא של שליטה .
   המאמינים רואים בזה הוכחה לשליטתו –הכל צפוי והרשות נתונה- מעשי האלוהים מתקיימים .
   למעשה אין אפשרות שליטה כזו על חיינו בכוכב זה ,המשתנים ,כמו במתמטיקה, כשהם רבים הם דורשים מחשב על ,וגם אז צריכים קצת הנחות יסוד,בכדי לצאת מהכאוס.
   מספיק להביט לסביבתנו הקרובה ולראות את מורכבותם של החיים ,כל אחד מאיתנו רואה בקיומו שעה שעה את אפשרות השינוי שהוא יכול לגרום בעצם מעשיו, זרע זרעים באדמה תשקה תזבל ותראה הופ מה קורה יש פרי.
   מה זה? קונספירציה? טבע? יותר מזה אפילו לא השקענו כאן את היתרון היחסי שלנו כבני אנוש ,את התבונה .נתאר לעצמנו אם כן.
   בקיצור ,בשביל לקיים את היצר הקונספירטיבי לא צריכים לפנטז מספיק מבט קצר לסובב אותנו פיסית.
   ולעניין .מישהו מתפלא שלאמריקאים יש מדיניות ומדיניות מתחרה.
   זה שנו קיימים מדינית רק שישים שנה ,לא אומר שהעולם חיכה לנו בשביל לקבוע מדיניות עם טקטיקות ואיסטרטגיות.
   המסדר הישועי הוקם בשביל שליטה ובתור זרוע שלטונית ,הוא דתי כי הוא יונק מדת מונטאיסטית המאמינה בשלטון דת.
   ההייטואללות אותו הדבר.
   היהדות האורתודוקסית אותו הדבר.
   הארגון של המסדר הישועי יותר יעיל ,כי הוא בנוי כמסדר . הוא ותיק במשחק הזה ,ושורשיו עמוקים יותר.
   אנחנו נוהגים להביט בעולם ולחלק אותו לעולם העתיק ולעולם המתפתח. נכון למסדר הישועי יש הרבה מניות בעולם המתפתח ,והיום הוא מנסה לקטוף דיבידנדים .
   נכון יש התעוררות פונדמליסטית בעולם המתפתח . אנחנו מלאים פליאה איך מדינאות ופונדמליזם הולכים יחד .
   אחוז המאמינים בעולם המתפתח גבוה מאד ,בקרב המוסלמים מעל 90% .
   כל שיטה מדינית אצלם תשלב את האמונה בשיטה.
   נכון להיום קואליציות פונדמליסטיות הולכות יחד ,צאבס ואחמניג’אד יחד עם ארדואן.
   מהפכת הפייספוק שאנו חוזים בא בנחת רוח. לא מציעה שום דבר חילוני .
   היא יונקת את רעיונותיה מערכים סוציאליים וחברתיים הנמצאים בעיקרן של כל הדתות המונותיאיסטיות.
   זא העולם כפי שאנו מכירים ורוצים בו נמצא מעבר לפינה .
   העולם כפי שאנו מכירים ,מאויים בצורה מסוימת בגלל שהוא בתנועה ,התנועה מהירה מידיי בתקופה קצרה יש הרבה שינויים ,המובלים ע”י מנהיגים הרואים בנו כאויבם התרבותי דתי .
   מה שאני מציע ,לראות בתהליך שעובר העולם החדש המתפתח שלב הכרחי בקידומו של הכוכב הזה.
   העובדות הן. שהעולם העתיק חלב את אדמותיו מאוצרות הטבע . מאגרי הטבע העתידיים אכן נמצאות בעולם החדש .
   מה נלין עליהן שהם מתנגדים לסדר הישן שלא לקח אותן בחשבון הישן.שוביניזם הוא הסדר המדיני הראשון של מדינה.
   המהפכה תעבור כי היא הכרחית להתקדמות הכוכב שלנו.
   אם נשבץ את עצמנו נכון “בלוח השחמט” –כמו שאוהבים להגדיר הקונספרטיבים- נמצא עצמנו בעתיד במקום יותר טוב .
   סוציאליזם הוא לא רע בהכרח. נבחן את השיטה האירופאית ,יש בא רק חולשה אחת . היא יכולה להעניק רווחה לכמות מסוימת בלבד של יצורים .
   מה הבעיה לתת לכולם ? חוסר המשאבים המובנה .(ההנחה הבסיסית גם של הקפיטליזם)
   מה הסדר החדש רוצה ? חלוקה צודקת יותר.
   מפלטם של החלשים הוא הקנאות . אבל הקנאות היא גם כוח מניע.
   העולם החדש מרבה להשתמש בכוח זה . ומה נלין עליהם שזה הכוח היחיד כמעט לרתום קהלים מנוונים למטרותיהם.
   נכון שהיסטורית אנחנו העם היהודי תמיד שילמנו מחיר כאשר הסדר השתנה.
   זה ברור שהאדם השרדן לא אוהב שינויים. כל זמן נתון שהוא חיי חיים סבירים בעיני השרדן עדיף לא לשנות.
   האם זה המצב היום כאשר יש תחייה מדינית בארצנו היפה. האם לא הגיע הזמן לשנות טקטיקות . האם אנחנו לא אחראים לתהליך אינטראקטיבי הגורם לשינויים?
   פשוט צריכים לצפות אותם ולהשתבץ ,כי אנחנו בורג קטן בתהליך גדול .
   דמוקרטיה במהותה היא עיקרון סוציאלי. אנו בוחרים אחרת? הסדר החדש הוא סוציאלי במהותו ,והכוחות המובילים אותו לא יהיו רלוובנטים בסופו.
   כי לסוציאליזם יש ערך ומהות כמו כמעט דת . ראה מה קורה בסקנדינביה לא הקור מרדים את יצר האקטיביזם הפרטי , אלא ההרגשה הטובה האישית שהעניק להם הסוציאליזם.
   מדינות רווחה סוציאליות מעניקה “אושר” ומקדמת אותנו לעתיד יותר טוב.
   טולסטוי כתב” כל המשפחות המאושרות – מאושרות באותה הדרך. כל משפחה אומללה – אומללה בדרכה שלה” .
   הסדר החדש כאשר יתקיים יעניק לנו בטחון .נהיה דומים כולנו ,אבל הדרך עוד ארוכה.
   יום טוב לכולנו

  57. [...] שמקבל אובמה. הוא טוען שהאימפריה האמריקאית מתפוררת, שצריך ליצור "סדר עולמי חדש" להתמודד עם האתגרים הגלובלים העומדים בפנינו, מדגיש שזה סוף עידן הקפיטליזם ושהסדר [...]

  השארת תגובה

  Google