בונים את תרמית התחממות כדוה”א

הגיע הזמן לעלות שלב בנושא ההתחממות הגלובאלית. מומלץ לקרוא את הכתבה הקודמת עם הסרטים שתרגמנו עבורכם. הפעם אנחנו תוקפים את ראש הפרמידה של התרמית הזאת. מוכנים?

נתחיל מהראיון של דיויד רוטשילד אצל אלכס ג’ונס. חשוב שתשימו לב לשני דברים. האחד הוא שרוטשילד (ה”הרפתקן”) אינו מכחיש בכלל את האפשרות העיסקית הטמונה בהנחת ההתחממות הגלובאלית מעשה ידי אדם ואפילו טוען שזאת הזדמנות טובה, שנית שימו לב לעקיצה האליטיסטית שבאה לו באופן טיבעי על כך שג’ונס מעולם לא עזב את ביתו ב”טקסס” בניגוד אליו שהוא “הרפתקן”, איש העולם הגדול… כמובן שגם בראיון הזה הדם עולה לראש של אלכס ג’ונס:

מעניין לשמוע, בערך בדקה 2:36 כאשר רוטשילד מבין עם מי יש לו עסק, איזה רעש מוזר בוקע מהטלפון שלו. נשאיר לכם לחשוב מה זה כבר יכול להיות. רוטשילד בצורה ערמומית אומר בראיון שלאלכס ג’ונס כנראה יש עסקים מהצד עם חברות הנפט כיוון שהוא מתנגד לכל תרמית ההתחממות הגלובאלית, אבל קחו בחשבון את מה שרשמנו בפוסט הקודם (הוספנו את זה אז כעדכון לאחר שהתפרסם, אז הנה נכתוב זאת שוב):

מי התורמים שהקימו את מכון המחקר ה-CRU  (המוביל את המחקר שטוען להתחממות גלובאלית מעשה ידי אדם ושנחשף בפרשת אקלים-גייט כהונאה)? קרן משפחת רוקפלר, שההון שלה מגיע מתעשיית הנפט האמריקאית, ותאגידי הנפט, British Petroleum ו-Royal Dutch Shell שנשלטת בידי המלוכה האירופאית. ככה שלא ינסו להטעות אתכם שההתנגדות לשקר ההתחממות הגלובאלית מגיעה מאנשים העובדים בשירות תאגידי הנפט. אגב אם תבדקו אתם תגלו שחברת N.M Rothschild מעורבת בייעוץ וטיפול פיננסי לחברות הללו ולעוד הרבה חברות נפט נוספות.

הצלחנו לאתר את המוערבות של משפחת רוטשילד ב”עסקי הפחמן” עוד מ-2003. הנה מתוך סוכנות הידיעות של רויטרס:

“בעקבות השינויים המתפתחים במדיניות הבין-לאומית בנושא ‘שינוי האקלים’, השאלה הנשאלת היא לא האם, אלא מתי שוק סחר הפחמן הבין לאומי יתהווה” כך אמר ריצ’ארד מרטין, יושב ראש ההנהלה המבצעת של “רוטשילד אוסטרליה”.

…גזי החממה כגון פחמן דו חמצני אשמים בעליית הטמפרטורות בעולם על פי המון מדענים. [מה שהיום ידוע כשקר ותרמית]

…בנק ההשקעות אמר שהוא מעריך כי שוק סחר הפחמן הבנ”ל יכול להגיע לשווי של עד 150 מיליארד דולר עד 2012.

נאמר כי נראה סביר מאוד שפרוטוקול קיוטו מ-1997 המתעסק בהפחתת פליטת גזי החממה יאושר בידי מספיק מדינות כדי לצאת לפועל…

תוכנית ניהול ההשקעות, הלא רשומה, תהיה הראשונה בסדרת כלי השקעות פרטיים ש”Carbon Ring Pty Limited”, מיזם שיתוף הפעולה בין רוטשילד ו-E3, מתכוונים להוציא לפועל בשנים הקרובות.

מ-2008, מתוך עיתון הטלגרף הבריטי:

 סיימון לינט, סגן יושב ראש בפועל של רוטשילד, קרא לגוף בין-לאומי חדש, ארגון הסביבתי העולמי, להסדיר את סחר הפחמן. במסמך שיצא לאור לאחרונה, “סחר פליטות”, עבור קרן השוק הסוציאלי, מר. לינט טוען שהבעיה הבין לאומית דורשת פתרון בין לאומי. אלא אם כן יעבירו הממשלות חלק מהריבונות שלהם לגוף עולמי חדש, תוכנית מסחר גלובאלית בפחמן לא תוכל להאכף ולהיות מוסדרת, כך טוען.

[את הקטע שתקראו עכשיו כתב כולו סיימון לינט בעצמו]

…טענות על גרימת האדם לשינוי האקלים מאוד מבוססות כרגע…

כבנקאי, אני גם מקבל את העובדה שמערכת ה-”cap & trade” (שוק סחר הפחמן) נהיית המתודולוגיה הדומיננטית לשליטה ב-CO2. בניגוד למס, או פשוט רגולציה, “cap & trade” מציע את המרחב הגדול ביותר עבור מעורבות וחדשנות של הסקטור הפרטי.

יתרה מזאת, מס ורגולציה אפשר לגייס רק ברמה הלאומית או המקומית, בעוד ש-”cap & trade” יכול לפעול ברמה גלובאלית. וזכרו, הבעיה היא גלובאלית…

אך בשביל שהסקטור הפרטי ישתתף בהתלהבות בשוק סחר הפחמן הבנ”ל, הממשלות חייבות לבסס קולקטיבית מסגרת איתנה אשר בתוכה הסחר יוכל להתקיים…

השפעת מפתח כתוצאה מיצירת מערכת גלובאלית של סחר, תהיה אובדן הריבונות שהיא מרמזת. הממשלות צריכות להיות מוכנות להרשות מעט שיעבוד של אינטרסים לאומיים למען היוזמה העולמית הזאת, בנושא הפליטות…

אם סחר הפליטות יכול להתרחב אל אזורים שונים של פעילות כלכלית, כך גם המסר שלו יהיה מסוגל. כאשר אינדיבידואל יקבל חשבון חשמל, הם יבינו מה המחיר של הדלקת האורות או הגז על הסביבה…

אז סחר הפליטות יוכל לכונן סדר עולמי חדש למען כוכב לכת בר-קיימא…

אתם מוזמנים לשפשף את העיניים ולקרוא זאת שוב, גם אנחנו לא מאמינים למה שהוא מעיז לאמר.

כפי שניתן לראות בסרט מהכתבה הקודמת בנושא, אחד המרוויחים הגדולים מתוכנית ה-cap & trade הוא לא אחר מאשר אל גור, והנה דעה אישית שנכתבה בוול סטריט ג’ורנל על מי באמת ירגיש את הנטל של המס הזה:

אלה שיפגעו הכי חזק יהיו “95% מהמשפחות העובדות” אשר מר. אובאמה מרבה להזכיר, בדרך כלל כשהוא משמיט את העובדה ששבועת ה”לא למיסים חדשים” מגיעה עם התנאי “אלא אם כן אתם צורכים אנרגיה”. לשים מחיר על פחמן הוא דבר רגרסיבי על פי הגדרה, מכיוון שבעלי בית עניים ומעמד הביניים משקיעים יותר מהמשכורת שלהם על דברים כגון גז בשביל להגיע לעבודה, מצרכים, או לחמם את הבית.

והשנה ב-2009 התוכנית מתקדמת היטב עבור הרוטשילדים, מתוך סוכנות החדשות PR Newswire :

רוטשילד אוסטרליה ו-E3 לוקחים את התפקיד הראשי בשוק סחר הפחמן הבנ”ל.

רוטשילד אוסטרליה ו-E3 בדרך להיות שחקני מפתח בשוק סחר אשראי הפחמן… אשר האנאליסטים מעריכים שיגיע לשווי של עד 150 מיליארד דולר עד 2012.

ריצ’ארד מרטין, יושב ראש ההנהלה בפועל של “רוטשילד אוסטרליה” אמר, ” בעקבות השינויים המתפתחים במדיניות הבין-לאומית בנושא ‘שינוי האקלים’, השאלה הנשאלת היא לא האם, אלא מתי שוק סחר הפחמן הבין לאומי יתהווה. “רוטשילד אוסטרליה”… מתכוונים להיות ממוקמים בחזית השוק הזה, ולספק כלי השקעה פרטיים לחברות המחפשות לאזן את החובות החלות על גזי החממה אותן הם פולטות.

בוא נראה אם לאל גור ולמשפחת רוטשילד יש עוד משהו במשותף חוץ מהפן הכלכלי הקשור בתרמית ההתחממות הגלובאלית, וחוץ מהעובדה שהם תלויים בקידום ההיסטריה והרעיון ש”הדיון נגמר, מכיוון שאין לנו יותר זמן עד שיגיעו האסונות”:

אל גור קורא ל”ממשל גלובאלי” כדי לקדם את מטרות המלחמה בהתחממות הגלובאלית:

דיויד רוטשילד, כנראה מתוך הרגל, מספר על הקשיים של ה”ממשל העולמי” ליישם את האג’נדה שלו… מישהו צריך לשאול את השאלה, ממתי יש ממשל עולמי, איך רוטשילד יודע עליו ולמה לא סיפרו לנו על זה… כמובן שזאת שאלה מיותרת לקוראים הותיקים של האתר:

עוד כתבנו על דיויד רוטשילד בכתבה הקודמת:

ומי היום אחד ה”פושרים” החזקים ביותר של העלאת המודעות השיקרית בנושא ההתחממות הגלובאלית, וכמובן אשמת האנושות בנושא? הלא זה דיויד רוטשילד ממשפחת רוטשילד הכל כך מעורה בבנייה החופשית. אתם תוכלו לראות אותו פשוט בכל מקום מקדם את השקרים הללו, בין היתר הוא כתב את ספר ההדרכה המיועד להופעת שטיפת המוח הגלובאלית Live Earth, וכן… גם ספר ילדים בנושא, פשוט אין לו גבול.

עוד תורם עיקרי למסע הפרופאגנדה של התחממות כדוה”א מגיע ישירות מהעבד, כלומר הבמאי, רונלד אמריך הגרמני, אשר ביים עבור הסדר העולמי החדש, ממש בימים אלה, סרט המקדם את ההפחדות של סוף העולם, 2012. רונלד הוא פעיל מאוד בכל הנושא של העלאת המודעות לגבי האסונות העלולים להגרם כתוצאה מההתחממות הגלובאלית. עוד סרטים שהוא עשה אשר מציגים את סדר היום של האילומינטי הם “היום השלישי” (חכו לפלישה המזויפת), “סטארגייט” המלא בסממנים של הקשר המצרי לבונים החופשיים והאחוות, ו”היום שאחרי מחר”, עוד סרט על יום של אסונות אשר בא להחדיר את הפחד מפני ההתחממות הגלובאלית. מעניין לדעת עליו שהוא נוהג לקשט את ביתו בפורטרטים של דיקטטורים, ועריצים קומוניסטים, לא חשבנו אחרת. החברה שהפיקה את הסרט היא Columbia Pictures, בעלת הסמל של אייזיס, האלה הגדולה של המסדרים החשאיים כמו הבונים החופשיים.

היום ישנה התנגדות מאוד בולטת ורשמית לתרמית ההתחממות הגלובאלית, והשימוש בה כאמצעי לכינון ממשל עולמי חדש. ההתנגדות הבולטת ביותר, וכנראה המרכזית בזירת התקשורת הבינ”ל, שייכת לאדם אשר בטח כבר שמעתם עליו, לורד מונקטון, לשעבר יועץ של מרגרט ת’אצ’ר. עכשיו, אם עוד לא הבנתם כיצד הסדר העולמי החדש עובד, נפציר בכם שוב לעשות את שיעורי הבית ולראות את הסרט ה“קונספירציה הקפיטליסטית” (בתרגום לעברית) אשר מסביר כיצד לכל אג’נדה של האילומינטי תמיד יש התנגדות הנשלטת על ידם גם כן. ראו את הסרט המצויין הזה במקום לראות את “זייטגייסט” המטעה אשר נמצא פה רק בשביל אנשים חדשים בעסק שדרושה להם היכרות בסיסית עם נושאים כמו ה-11 בספטמבר, תחליפים טבעיים לנפט, וכו’. אז מה אם ל”קונספירציה הקפיטליסטית” אין עריכה מגניבה וזיבולי ניו-אייג’ היפנוטיים שנועדו למשוך את הצופה, עדיין יש בו הרבה יותר אמת ממה שאי פעם תראו בזייטגייסט.

בכל מקרה הנקודה היא כזאת, לורד מונקטון שייך למסדר Knights of Malta המקושר ישירות לענף הסקוטיש רייט של הבונים החופשיים, ארגון ה-CIA, והנאצים:

מתוך ויקיפדיה, מגובה במקורות:

 Monckton is a member of the Worshipful Company of Broderers, an Officer of the Order of St. John of Jerusalem, a Knight of Honour and Devotion of the Sovereign Military Order of Malta, and a member of the Roman Catholic Mass Media Commission.

אז יש לנו לורדים רוטשילדים אשר פעילים מאוד בתוך הבנייה החופשית מצד אחד, ואת לורד מונקטון מהצד השני.

monckton_of_brenchley.jpg

מעניין לשמוע את דעתו בנוגע לטיפול באיידס: “ישנה דרך אחת ויחידה לעצור את האיידס. והיא לסרוק את האוכלוסיה כולה באופן קבוע, ולשים בהסגר את כל הנשאים של המחלה לתמיד. כל אזרח באוכלוסייה יצטרך לעבור בדיקת דם כל חודש… כל אלה אשר ימצאו כנדבקים בוירוס, גם אם הם רק נשאים, יהיו חייבים להיות מבודדים בכפייה, מיד, לתמיד.” זה אומר שיצטרכו לבודד כ-1.5 עד 3 מיליון אנשים רק בארה”ב. מעניין מה הוא חושב שצריך לעשות בנוגע לשפעת החזירים?

לסיום, רק עוד נקודה למחשבה בנוגע למונקטון, כאשר הציגו את הקטע הבא בלונדון וקירשנבאום, מה לפי דעתכם זה עשה לדעת הקהל של הצי-בור בארץ?

עכשיו אם אנחנו כבר בנושא רוטשילד ומסדר אבירי מאלטה:

מאיר אנשל רוטשילד (23 בפברואר 1744, פרנקפורט – 19 בספטמבר 1812, שם) שהיה מייסדה של משפחת הבנקאים היהודית, משפחת רוטשילד.

knight-of-malta-amschel-mayer-von-rothschild.jpg

למה לפי דעתכם הוא עונד את סמל מסדר אבירי מאלטה של הותיקן (אלה שקראו על מעורבות המסדר בכל הנוגע לאי יציבות במזרח התיכון ובארץ כבר מבינים למה זאת שאלה קריטית)?

חשוב לנו לציין שזאת ממש לא קונספירציה יהודית כפי שעכשיו התקשורת תוכל בכיף להציג את הכתבה הזאת אם תרצה, ואותנו כאנטישמים.

אנשי משפחת רוטשילד אשר נתנו את שבועתם לבונים החופשיים, כלל וכלל לא מעוניינים ביהדות או יהודים. השבועה של הבונים החופשיים מחייבת את החניך להיות נאמן למסדר על פני דתו, משפחתו, ומדינתו, וברגע שאתה נשבע להם, אתה שייך להם. ובנוסף, הלורד מונקטון ומשפחת רוקפלר אינם יהודים כלל וכלל – וכך גם הגורו של כל הסיפור – אל גור.

  כתבות רלוונטיות:17 תגובות לכתבה ” בונים את תרמית התחממות כדוה”א”

 1. מס זבל
  מס משטרה פרטית סיכום 2010
  מחיר מים עולה
  מחיר חשמל עולה
  דלקים יעלו
  אוכל יתייקר
  אלכוהול איכותי בזול
  שליט בכלא
  חיסונים לכולם[פטנט עיקור] [צוואר הרחם]
  אופוזיציה נקנת בכסף
  ממשלה רחבה [אופוזיציה עין]
  מתנחלים תנו תבית בלי פיצוי בלי שבוע הכנה תנו או משטרה שחורה
  הפגנת האומנים [קיבלו מכות
  מאגר אושר
  תרופות מצילות חיים לפח
  הכיתות הצפופות בעולם מה יהי 2011
  מה יהי עם העוני של כולנו

 2. תודה על הכתבה

 3. אידיוט שימושי בתאריך 25 בDecember, 2009 בשעה 5:00

  הרצאה חדשה של גורדון מקסוול שהועלתה לרשת

 4. אין סיכוי סביר שלורד מונקטון הוא סתם קיצוני ?
  הוא כבר הרויח את הכסף שלו דרך האליטות ועכשיו הוא נהנה לעשות באלגן ולהיות קיצוני,
  קצת כמו עו”ד שפטל.

 5. ואוו, ההרצאה החדשה של מאקסוול ממש טובה.
  הוא לא מערבב שטויות הפעם, הוא ממש ישר ולעניין כמו שהיה פעם, יפה לו.

 6. אדווה בתאריך 26 בDecember, 2009 בשעה 21:25

  לא הבנתי דבר
  לורד מונקטון
  בפיסקה הראשונה עליו מציגים אותו באופן שלילי (מה שאמר על האיידס )
  ןבפיסקה השניה (בצירוף הסירטון) בצורה -דיי- חיובית, כמי שמדבר על ההתחממות הגלובלית כדרך נוראית שפוגעת במדינות העולם השלישי .
  אז… מה… הוא מה”טובים” או מה”רעים” ?

 7. תלוי איזה צד את בוחרת, “סדר” או “כאוס”?
  כמו שמורפיאוס אמר לניאו, you can take the blue pill or the red pill

 8. [...] קונספיל "בדור הבא בערך תהיה שיטה תרופתית לגרום לאנשים לאהוב את השעבוד שלהם . . . " – אלדוס האקסלי.עוד ציטוטים « בונים את תרמית התחממות כדוה”א [...]

 9. נימרוד בתאריך 9 בJuly, 2010 בשעה 13:15

  תעשו ניסוי פשוט ביותר קוביות קרח וכוס מים שימו לב שהקרח נמס מפלס המים לא עולה צפיפות הקרח
  פחות גדולה מצפיפות המים לכן אין מצב שמפלס המים יעלה בגלל שקרחונים שצפים על הים יהפכו
  למים

 10. אורית בתאריך 10 בJuly, 2010 בשעה 15:18

  שוב, תודה לכם.
  ובנימה קלילה יותר-הראיון הטלויזיוני עם דיוויד רוטשילד היה קורע … ואלכס ג’ונס היה מעורר השראה באגרסיות שלו כהרגלו.

 11. [...] הבמאי הוא האיש הטוב ביותר לעשות את הסרט הזה. למרות העובדה שהתחממות גלובאלית היא תרמית, קמרון יוצא בפומבי כנגד אנשים אותם הוא מגדיר [...]

 12. [...] מעניין מי עוד משתמש במונח הזה בימינו, הנה סרטון של רוטשילד מהשפחה הוותיקה בתוך הבנייה החופשית, מדבר בכנס “זייטגייסט”  2007 של גוגל על תוכניות לחינוך העולם למודעות ירוקה ו”בר קיימא” (ראו איך המשפחה שלו מתכוונת להרוויח הון על כל התרמית).   [...]

 13. פלמינגו בתאריך 8 בOctober, 2010 בשעה 20:19

  ”בין לאדן מבקר את ממשלת פקיסטן שאינה עושה די לסיוע כנגד פגיעי השטפונות ומציין גם כי התחממות גלובלית אחראית ליותר קורבנות מאשר כל המלחמות…”

  http://green-logic.blogspot.com/2010/10/blog-post_617.html

  האם המשפט הזה לא מחזק את הטענה שבין לאדן הוא המצאה של הCIA ?

 14. [...] מובן למה קליין אשר תומכת בכל תרמית ההתחממות הגלובאלית כחלק ממשנתה החברתית (מה שכבר גורם לפקפק בה מהתחלה) מנסה [...]

 15. [...] ירוקה היא המונופול החדש של משפחת רוטשילד, וכמו כן הדרך להביא לשינוי ירוק דורש מהגורו הירוק, אל [...]

 16. [...] [...]

 17. לצוות קונספיל.
  יש כאן הרבה לינקים לסרטים, וסרטונים שכבר הורדו מהרשת.
  אנא נסו להעלותם מחדש.
  תודה.

השארת תגובה

Google