משמעות סימן יד הקורונה

כדי לפזר את כל ענני השמועות, אמונות תפלות, שקרים, ודיסאינפורמציה בנושא, החלטנו להביא כתבה שתסביר אחת ולתמיד מה המשמעות האמתית של סימן יד הקורונה (הקרניים) אשר כל כך הרבה אנשים חשובים בעולם נתפסים מבצעים. כאשר מנפים את כל התמונות שיכולות להיות מקריות ומשאירים רק את הכמות שעלולה לייצג את מה שבטוח היה תנועה מכוונת נשארים עם מספר לא מבוטל של אנשים חשובים ורציניים בעולם אשר משתמשים בסימן יד זה. על כן אנו מביאים לראשונה את ההסבר המלא מה הוא אומר עבור המסטריות, וזה לאו דווקא מה שחשבתם:

עדכון: הוספו תמונות, מי שקרא יכול לרפרף לראות אותם.

מאגר תמונות ישראלי שנאסף בעניין זה:

http://conspil.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=21

בספרו של ד”ר ארנסט ברנסוויק Sex Symbolism And the Stars ישנו הסבר מעניין על סימן היד של הקרניים:

כפי שאתם רואים הסימן ידיים הוא שילוב של שתיי סימנים. האחד הוא הקרניים. השני הוא הVesica Piecis (אגודל מכסה שתי אצבעות). משמעות המילה היא שלפוחית השתן של הדג (Piecis = דגים). המממ… מה אנחנו מכירים עם שלפחוית של דג וקרניים…אהה האגדה הידועה של פאן ובכחוס:

הניסוח טיפה שונה בציטוט הבא אבל אתם תראו שהוא אותו דבר בעצם, מתוך הספר Stellar Theology and Masonic Astronomy:

“קפריקורן (מזל גדי) – לפי המיתולוגיה הוא אותו הדבר כמו פאן או בכחוס\דיוניסוס אשר…בזמן שסעד ליד גדותיו של הנילוס לפתע נפל קורבן למזימותיו של טייפון. בכדי להחלץ, הוא בבת אחת החליף צורה וקפץ אל תוך הנהר… חלק הגוף אשר היה מתחת למים הפך לצורה של דג והחלק העליון לזה של עז.”

בפולחן דיוניסוס/בכחוס היה נהוג להסתובב עם מוט ואצטרובל בקצה:

מטה של בונים חופשיים(ניתן לקנות בחנות לאביזרים מאסוניים), בקורלציה לחוליות עמוד השידרה, מסדרת המטים של Two Ball Cain (תובל קין/ וולקאן):

רעיון המטה  של הבונים כידוע מגיע (לפי אחת הגרסאות) מהמטה של מרקוריוס:

כתבה מומלצת ביותר שלנו בעברית על המטה של הבונים החופשיים!

המטרה היא להעלות את האנרגיה היוצרת (המסומלת על ידי הנחש) דרך כל החוליות ולבסוף לפתוח את העין השלישית. הבה נפנה לרוסיקרושן אלכימאי וכהן גבוה של המסטריות מאקס היינדל מתוך החלק השני של אחד המאמרים הכי רציניים שכתב הנקרא “הבנייה החופשית וקת’וליסיזם” תחת הכותרת של “מהי אבן החכמים?” :

“לכן, אם תהפך להיות כמוהם (כמו האלים), עלייך ללמוד להפוך את כל האנרגיה היוצרת כלפי מעלה כדי שתהיה לחלוטין בשימוש תחת הוראתה של האינטיליגנציה. ורק ככה תוכל להפוך כמו האלים וליצור מתוך עצמך בעזרת כוח המיינד שלך והמילה הגדולה אשר בעזרתה תוכל לדבר אל האור היוצר. זכור שפיזית היית פעם אנדרוגינוס כמו הצמח ומסוגל ליצור מתוך עצמך. הסתכל אל עבר העתיד כעת דרך הפרספקטיבה של העבר ותבין שמצבך החד-מיני הנוכחי הוא בסך הכל שלב זמני באבולוציה ושבעתיד כל הכוח היצירתי שלך חייב להיות מתועל כלפי מעלה כך שתהפך להרמאפרודיטי רוחנית, ובכך תהיה מסוגל להפיץ את רעיונותך ולדבר את המילה החיה אשר תמלא אותם חיים ותהפוך אותם לרוטטים עם אנרגיה חיה. הכוח הדואלי היוצר הזה אשר בא לידי ביטוי דרך המוח והגרון, הוא ה ‘ELIXIR-VITAE’ * אשר פורץ מהאבן החיה של הפילוסוף הרמאפרודיטי הרוחני. התהליך האלכימי של הצתתו והעלאתו מתבצע בעמוד השדרה…לאט לאט הוא עולה למעלה וכאשר מגיע לבלוטת יותרת המוח ובלוטת האצטרובל במוח, הוא מכוון אותם לרטיטה, ופותח את העולמות הרוחניים ומאפשר לאדם לשוחח עם האלים…ואז הוא נהיה אבן החכמים (“The philosopher’s stone”).”

*[האליקסיר הוא הנוזל אשר מרפא את כל המחלות, דבר אשר האלכימאי משיג יחד עם אבן הפילוסופים/החכמים]

מאנלי פאלמר הול אומר דברים דומים בSecret teachings of all ages עמוד 79:

“ישנו דמיון מספק בין חירם המאסוני והקונדאליני של המיסטיקה ההודית כדי לאשר לנו את ההנחה שחירם עלול להחשב גם כסמל של רוח האש הזזה דרך החדר השישי של עמוד השדרה. המדע המדוייק של התחדשות האדם היא המפתח האבוד של הבניה החופשית, שכן כאשר רוח האש עולה דרך 33 הדרגות (יש בבניה החופשית 33 דרגות כמו 33 חוליות בעמוד השדרה), או חוליות בעמוד השדרה, ונכנסת אל תוך כיפת החדר של הגולגולת האנושית, היא סוף סוף עוברת אל תוך בלוטת יותרת המוח (אייזיס), היכן שהיא קוראת לרא (בלוטת האצטרובל), ודורשת את השם הקדוש. הבנייה החופשית האופרטיבית, במלוא מובן המונח, מסמלת את התהליך אשר בו העין של הורוס נפתחת…בחלק מאילוסטרציות הפפירוס (כתבים מצרים עתיקים), הכניסה של נשמות המתים אל תוך היכל השיפוט של אוסיריס, לאדם שנפטר יש אצטרובל המחובר לכתר של ראשו. המסטיקנים היוונים גם כן סחבו מטה עם החלק העליון בצורת אצטרובל, אשר נקרא המטה של בכחוס/דיונסוס…במוחו של האדם קיימת בלוטה קטנה הנקראת בלוטת האצטרובל, שהיא העין המקודשת עבור הקדמונים, ומיוחסת לעין השלישית של הקיקלופים. לא הרבה ידוע על פעילות הבלוטה, אשר דסקארטס מציע (בלי לדעת עד כמה היה זה חכם) שהיא עלולה לתפקד כמושב הנשמה של האדם. כפי ששמו מייצג, בלוטת האצטרובל היא האצטרובל הקדוש השוכן באדם—העין הבודדת, אשר אינה יכולה להפתח עד אשר חירם (רוח האש) מועלה דרך החותמות הקדושות אשר נקראות שבעת הכנסיות באסיה

ישנם כ7 צ’אקרות על פי האמונות הטפלות מהמזרח, שהם פתחים אנרגטיים בגופו של האדם.

אז מה הקשר בין כל זה לעין השלישית המסמלת את בלוטת האצטרובל?

הבא נראה כיצד נראת בלוטת האצטרובל:


בלוטת האצטרובל נראת ממש כמו כדור קטן עם קרניים.

עוד תמונה להמחשה בנוגע למסטריות המצרית שדובר עלייה למעלה כמייצגת את המבנה הפיזיולוגי של המוח והשפעותיו פסיכוסומטיות:

הסימולים הללו גם פתאום עושים יותר הגיון:

שתי האונות של המוח הם שתי העמודים על הראש שבאמצע בגדול אחת הבלוטות עם הנחש בדיוק באמצע כעין השלישית  עם הקרניים:

אז עכשיו ניתן לדעת טוב יותר מה הכוונה בסימול הבא:

חזרה לד”ר ארנסט ברנסוויק שמספר לנו כי אותם אותות עם הידיים נועדו כדי לסמן ולהזדהות בין חברים באחוות סודיות:

http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/644/88/

בלוטת האיצטרובל, העין השלישית?

גודלה כאפונה, צורתה כשל איצטרובל על שמו היא נקראת. היא שוכנת במעמקי המוח – בקו האמצע, בגובה העיניים. בקדמת הבלוטה מבנה שלם של עין הרגישה לאור
11/05/2006 אביגיל ארוס

תמונה

בלוטת האיצטרובל שוכנת במעמקי המוח

בעבר חשבו שזו בלוטה מנוונת שאין לה תפקיד מוגדר. בצילומי רנטגן השתמשו בה כנקודת ציון לקו אמצע המוח. לאחרונה הולכים ומתגלים תפקידיה כחשובים ביותר.
המדען הצרפתי מימי הביניים רנה דקארט אמר כי בלוטת האיצטרובל היא הקשר בין הראייה לפעולה המבוצעת.

רק בשנות ה-60 מחקרים גילו שהיא מפרישה את ההורמון מלטונין. בשנת 1970 גילה המדען, חתן פרס נובל יוליוס אקסלרוד (Axelrod) מארה”ב, שהפרשת המלטונין גדלה או קטנה בהתאם למחזוריות שעות האור והחושך ובכך הבלוטה מווסתת את השעון הביולוגי ויש לה השפעה על מצבי הערנות של האדם.

יש הטוענים שהבלוטה מייצרת חומר הקרוי דימטיל-טריפטמיד (DMT). בשנת 1988 ג’ס קאלווי (Jace Callaway), ניורו-כימאי מפינלנד העלה את ההשערה שחומר זה קשור לחלומות.

בלוטת האיצטרובל בעלת תפקיד במחזור החודשי של האישה, בתפקוד המיני ואצל חיות מסוימות היא המכוונת את תרדמת החורף. [קונספיל: ייתכן וזה קשור לסגידת הירח הקשורה לזמן המחזור, סגידת האלה עם קרניי הירח]

בלוטת האיצטרובל גדולה יותר אצל ילדים ובגיל ההתבגרות היא קטנה. בסביבות גיל המעבר (45) היא מייצרת כמויות קטנות יותר של מלטונין, דבר המשנה את תפקודן של מערכות שונות בגוף. היא משמשת גם כשעון פנימי לתהליכי הזדקנות. עד גיל 65 היא מאבדת 90 אחוזים מגודלה המקורי ומפרישה פחות מלטונין.

מבנה שלם של עין עם רשתית
אף כי הרפואה המודרנית מכירה במבנה שלם של עין בקדמת הבלוטה, לא נמצאו (עדיין?) הוכחות מדעיות לאפשרות שניתן גם לראות בעין הזו, אך ישנם רמזים. כפי שנאמר בלוטת האיצטרובל יודעת להבחין בין אור לחושך ומדענים האמינו שהיא מקבלת את המידע מהעיניים. עם זאת, לא ניתן להתעלם מהדמיון בין הבלוטה לבין העין.

כבר אלפי שנים מאמינים במזרח שבין שתי הגבות של האדם קיימת עין בלתי נראית ולה סגולות מטפיזיות רבות. בהודו מסמנים את המקום בעיגול בצבע אדום, בסין היא מכונה טיאן-מו, עין שמיימית.

האם מחקרים עתידיים יוכלו להוכיח שאמונתם המסורתית של תרבויות המזרח אכן נכונה? ואולי מחקרים כבר מרמזים על כך.

בלוטת האיצטרובל מבחינה באור גם ללא העיניים

בשנות ה-90 המדענים רוברט לוקאס (Robert Lucas) ורסל פוסטר (Russell G. Foster) מבריטניה, פרסמו בכתב העת “SCIENCE” מאמר על ניסויים עם עכברים שבאופן גנטי חסרו קולטני אור ברשתית העין. הניסויים הראו שוויסות הפרשת המלטונין בבלוטת האיצטרובל נשאר ללא שינוי בעכברים חסרי קולטני האור והם הגיבו כרגיל לאור. בחלק מעכברים אלה גם היה פגם בשרשרת העברת האותות האופטיים ובכל זאת הדיכוי של המלטונין נשאר ללא שינוי.

יתכן שקיים מעבר חבוי שעדיין אינו מוכר, שדרכו בלוטת האיצטרובל אצל יונקים מאתרת אותות אופטיים באופן ישיר.

ואולי כשימצא המעבר החבוי ימצא גם הקשר לעין השלישית?

זה כנראה למה האפיפיור מסמן את הסימול הזה כל כך הרבה:

אותו המטה של דיוניסוס עם האצטרובל אצל האפיפיור, ובותיקן הפסל הגדול ביותר של אצטרובל, כאשר מתחתיו פנים הדומות לפניו של בכוחס/דיוניסוס, ומשתי צדדיו טווסים המסמלים את השלב האלכימאי הנקרא cauda pavonis , עוד בתמונה ניתן לראות שגם בבבל האצטרובל היה מקודש:

————————————————————————————–

http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,1023,209,51264,.aspx

ניו יורק טיימס

שני פרופסורים מ”ג’ונס הופקינס” מאמינים שמצאו את אחד השרטוטים האנטומיים הנדירים של מיכלאנג’לו, שנמצא בתקרת הקפלה הסיסטינית. השרטוט היה נסתר ב-500 השנים האחרונות, למרות שבעצם היה חשוף לעיני כל.
מיכלאנג’לו למד בשקדנות את גוף האדם, ואף ביתר גופות כדי ללמוד אותן. ואולם, מעטים מאוד משרטוטיו האנטומיים שרדו. השרטוט שהתגלה, שבו נראים מוח אדם וגזע המוח, צויר ככל הנראה על צווארו של אלוהים, אבל לא כל ההיסטוריונים של האמנות יכולים לראות אותו שם.

עוד ציור מעניין של מיכאלנג’לו של השדה לילית:

העין השלישית, מסומל כשמש מוקף על ידי נחש היוצא מאזור העין השלישית של הנץ:

אנרגיית הקונדליני שמטרת המיסטיקה ההודית היא להעלות אותה למעלה כדי לפתוח את העין השלישית (ראו תיאורים מאסונים למעלה):

כאמור הקונדליני עולה את 33 החוליות, כמו 33 הדרגות בבנייה, כמו המטה של הבונים:
http://www.masonicsupplyshop.com

על סמלי הנחש:
“הפילוסופים הללו לימדו באש שישנו רק כוח חיים אחד בגוף האדם…נאמר שכאשר כוח זה מואנש, הוא הבונה של המקדש האוניברסלי…חירם אביף של הבנייה החופשית. במצריים סמלו כח זה על ידי הנחש, וראוי לציין שבעברית עתיקה המילים נחש ומושיע הם נרדפות…”

Manly p. Hall “The Hermetic Marrige” p. 231

———————————————-

השם הקדוש בבניה החופשית משמעו המילה האבודה המשולשת. באלגוריה המצרית המדוברת בכתבה זאת מדובר באיבר היוצר של אוסיריס שנאבד (איבר השילוש היוצר, ואחד המקורות לרעיון השילוש הקדוש…). על פי האגדה המצרית העתיקה אייזיס מצאה תחליף זמני עד שימצא האיבר היוצר, וכמוהו גם התחליף היה מורכב משילוש, ועל כן מדובר במילה האבודה (שביהדות מסמלת את השם המפורש שהיה ידוע לכהנים) ועד שתימצא התחליף המשולש בו משתמשים הוא מילת השילוש הקדוש של ההודים : A U M. זאת היית הערה לכל אלו שהלכו על עיוור אחר מורי הניו אייג’ שבאו לארץ ולמדו את כולם לשבת…בעניים עצומות… ולמלמל את המנטרה הזאת שוב ושוב. אום לכשהגיע למסטריות המצרית הפך לשמו של אמון, אמון רא. (אצל הפרסים אהורה מאזדה). [מקור]

כיצד הגיע הסימן יד לתרבות מוזיקת המטאל?

דרך רוני ג’יימס דיו.

רוני ג’יימס דיו (Ronnie James Dio; ‏10 ביולי 1942 – 16 במאי 2010) הוא סולן הבי מטאל מפורסם. הוא נולד בארצות הברית תחת השם “רונאלד ג’יימס פאדובונה”. ר.ג’. דיו מוכר בזכות קולו העוצמתי. בנוסף הוא הופיע עם כמה מהלהקות המצליחות ביותר בתחום הרוק והמטאל, בלאק סבאת’, ריינבו ודיו שנקראה על שמו. בין שאר פועלו הוא קידם את מחוות היד המקורננת. קרוב למותו, השתתף דיו בפרויקט הצד של חברי בלאק סבאת’ שנקרא Heaven & Hell, במהלכו יצא אלבום בכורה ב-28 באפריל 2009

השם DIO נוסף לו במהלך החיים. הוא ידוע כאיש שהפך את סמל הקרניים להיות מפורסם בקרב תרבות המטאל, וכששאלו אותו מה משמעות הסמל הוא אמר שזה היה משהו שסבתא שלו עשתה נגד עין-הרע. (עין!). אבל יש רמז אדיר בכך ששינה את שמו לדיו, שכן זה קיצור לדיוניסוס! דיוניסוס כאמור למעלה הוא מי שסימלו את הפולחן שלו במוט עם האצטרובל בקצה, עמוד השידרה והעין השלישית, והוא היה מסומל בדרך כלל כסוג של יצור עיזי. על כן ניתן לראות סוג של שד דיוניסי מטביע כומר נוצרי בים בעודו נותן את סימן הקורונה. העטיפה מאוד סימלית, כיוון שהכנסייה הקתולית מסמלת את פולחן המים לעומת פולחן האש של האלכימאים והבונים החופשיים (ראו “בנייה חופשית וקתוליסיזם” של מאקס היינדל המוזכר לעיל), וכמו כן הכנסייה תמיד הייתה מייצגת את השטן כמסמל יצרים על ידי אש הגיהנום והאנשה של אותם יצרים נמוכים בדמות עיזית כמו דיוניסוס שסימל את אותם יצרים בוערים (על כן לפי המיתולוגיה הגיע מהגפיים של זאוס, ובעברית שורש המילה גפיים וגפן הוא אותו הדבר, שכן דיוניסוס הוא אל השיכרות והיין בעיקר):

דיו:

בין חבריו הטובים ביותר של דיו היו ג’ו-דמאיו מנהיג להקת MANOWAR, הם היו מבלים ועושים סיבובי הופעות יחד די הרבה. הנה שנייהם:

http://pages.infinit.net/smcanada/9dio_demaio.html

לאחר שדיו נפטר, MANOWAR הוציאו אלבום שלם לזכרו TRIBUTE:

http://www.metalunderground.com/news/details.cfm?newsid=56375

עטיפת האלבום נראת עם סימן היד הידוע באזור הKEY STONE של הקשת בענן:

ד’ו דה-מאיו הוא חבר בKNIGHTS OF MALTA:

למה הארגון הקתולי הזה נותן תואר למישהו שעטיפות האלבומים שלו נראות ככה?

המרכבה:

הRUNES הנורדים שהיו כל כך מקודשים למיסטיקה הנאצית למטה: (לאבירי מאלטה קשר עמוק עם הנאצים)

השטן למטה, ותחי אנגליה:

MANOWAR = אל המלחמה מאדים. ARES.

אתם תשמעו תמיד את דיו ודה-מאיו תמיד מדברים על כמה המטאל חשוב להם, שהם אפילו מוכנים למות בשביל המטאל.  מטאל? METAL? מתכת. מי מתעסקים במתכת כל כך הרבה? אלכימיים. מה אלכימיים למדו לעשות? להפוך עופרת לזהב? מה שומעים בשירי מטאל? את המקומות הכי יצריים,הופכים למוזיקה המוקלטת באולפן,ולאלבום זהב.

להקות המטאל הרציניות לא סתם שמים סימנים אוקולטים באלבומים שלהם. הם מתעסקים באלכימיה. וזה לא משחקי מילים, זה בשיא הרצינות.

  כתבות רלוונטיות:11 תגובות לכתבה ” משמעות סימן יד הקורונה”

 1. תומר בתאריך 6 בJune, 2011 בשעה 0:07

  אני לא מבין משהו:
  מדוע התעלות רוחנית מוצגת בצורה כל כל שלילית באתר הזה?
  מה הבעיה עם זה שיש אנשים שרוצים להתעורר רוחנית ולהיות מלוא הפוטנציאל ?

 2. howlin' wolf בתאריך 6 בJune, 2011 בשעה 1:42

  אין בעיה…אבל הם משתמשים בכוח הזה נגדך-במידה והוא באמת קיים

 3. אלדד בתאריך 6 בJune, 2011 בשעה 12:14

  יפה,אהבתי את הכתבה.

 4. תומר בתאריך 6 בJune, 2011 בשעה 15:38

  יש פה באתר כל כך הרבה פחד משינוי מצד אחד, ומצד שני הפחד הזה נובע ממשהו שלא עובד טוב היום, ובעצם דרוש שינוי. אז אולי כן להתעורר, כן לראות את המציאות בצורה שונה, כן לתת מקום לאינדובדאליות, וליכולת של כל אחד מאיתנו להיות הרבה יותר ממה שאנחנו היום.

 5. איציק בתאריך 6 בJune, 2011 בשעה 22:19

  קיים ספר ששמו הסוד העתיק של מעיין הנעורים שמלמד מספר תרגילים כיצד להחזיר את הנעורים לגוף.
  תרגיל מספר 6 הוא העלאת אנרגיית צ’אקרה 1 לצ’אקרה 6 ו7 . ושאלתי האם כשלעצמו תיעול אנרגיה נמוכה והתמרתה לאנרגיה גבוהה יותר פסולה?

 6. בנוגע להעלאת האנרגיה אני לא יודע כמה טוב או רע זה, אבל אני לא חושב שזה העניין,הכתבה באה להציג את המידע והמשמעות כפי שהיא. מה שכן המודרניזציה של הדברים היא לפי דעתי נוראית. שתיי דוגמאות שיבהירו את העניין האחד הוא ציטוט של ג’ידו קרישנמורטי:

  “תרגולי היוגה, אתה יודע, אתה נושם, מבצע פוזיציות מסויימות וכל זה, הומצא בערך במאה ה-18 או ה-17 בידי אדם, או קבוצה של אנשים אשר רצו כוחות אוקולטיים. אשר דרך שליטה, דרך הכרח – אתה עוקב – דרך הכוונה, הם אמרו שהם יוכלו לעורר תפיסה על חושית- אני מציג אתזה במונחים מודרנים! והם תרגלו זאת. אך ישנה יוגה אחת, אשר נקראת ראג’א יוגה, ושם אין שום אימון, שום תרגול מלאכותי: הליכה, שחייה, טבעי, וחיים מאוד מוסריים אשר בהם יש אמינות. אתה עוקב? זה יוגה אמיתית, לא כל הדברים האלה שאתה משחק איתם.”
  J. Krishnamurti Ojai 6th Public Talk 18th May 1980

  הנה הוא בכבודו ובעצמו מדבר על כך
  http://www.youtube.com/watch?v=TP7pS2_8rLU&feature=player_embedded

  הkgb בזמנו התעניין עד מאוד בשימוש ביוגה כדי לנטרל את הדור הצעיר, כך או כך נראה שזה הצליח:
  סרט מומלץ:
  http://www.youtube.com/watch?v=Srw3YSda1XY

  כתבה להעמיק בנושא:
  http://conspil.com/2010/06/01/occultrevival/

 7. ישראלי פשוט בתאריך 8 בJune, 2011 בשעה 19:00

  כל הכבוד לקונספיל,באמת אחלה כתבה חשובה ביותר כמו תמיד.
  יש לי שאלה לאנשים פה,מישהו מכיר דרך לשמור את כל תוכן האתר? הכוונה היא שאם חס וחלילה יפילו את האתר וחבל כי יש פה המון מידע חשוב ביותר,איזו תוכנה אולי שתשמור את הכל לקובץ אחד,משהו כזה אני זוכר מישהו פעם שאל שאלה כזו ונתנו פה אנשים רעיון טוב שיש תוכנה כזו שהיא כמו מדפסת ווירטואלית ושתוכל אחר כך לפתוח את כל הפוסטים במחשב שלך.
  בבקשה אם מישהו יכול לעזור,תודה מראש.

 8. כן.הרעיון היה ל”הדפיס” את זה לפורמט PDF
  תוכל להשתמש בתוכנות הבאות

  http://www.cutepdf.com/download/CuteWriter.exe

  http://www.freepdfeditor.net/

  http://download.cnet.com/PrimoPDF/3000-18497_4-10264577.html?part=dl-10264577&subj=dl&tag=button

 9. Anonymous בתאריך 16 בJune, 2011 בשעה 10:56

  אין כל רע ברוחניות ועיסוק בכוחות ובאנרגיות של הטבע- כמו שאוהבים לומר “כישוף”
  להם יש את ה”סודות” העתיקים והם משתמשים בהם לרעה + מעלימים מאיתנו את הידע ומכוונים ומתכנתים אותנו למקום ההפוך מהרוחניות.. בעזרת כל מיני אמצעים פסיכולוגים ופיזים שונים..
  ובכך מעלים את כל השליטה לידיהם…

 10. מיכל כהן. בתאריך 24 בJune, 2011 בשעה 18:20

  כל מה שאתם כותבים כאן קורה לי באופן טבעי…. המילים הסימנים, הידע, בא לי באופן טבעי.

 11. הבונים החופשיים לא המציאו שום דבר חדש.ה”כוחות” הסמלים האנרגיה החוכמה וגם הביטויים השונים לשימוש בכול אלה וכדו הכול נמצא וידוע בעולם כבר אלפי שנים.אני לא יודעת הרבה אבל אני רואה שהם משתמשים במושגים שמופיעים בכול הזרמים הרוחניים וגם בדתות,זה איזשהו מיקס כזה שהם מצאו לנכון.אבל בשום מקרה ואופן אין להם מונופול על הידע.ו”הם” גם לא יודעים יותר!
  הידע המקורי זמין אבל מעט הן הבריות המתעניינות ב-אמת ומעט יותר מחפשים בעצמם אמת ללא תנאים.בכול מקום כתוב: “דע את עצמך” אבל מישהו בכלל טורח לשאול את עצמו? אז הפחד הזה שמתעורר אולי אצל רבים הוא כמו קריאת השכמה.אבל השכמה למה? או יותר מדויק,למי?
  מי שמעלים מידע זה בגלל שיש לו אינטרס בדר”כ לשלוט,לצבור כוח וכדו אבל זה יכול “לשבות” אותך “ולכשף” אותך רק כול עוד אתה לא מטיל בזה ספק ושואל את עצמך שאלות.
  אנחנו רגילים ומותנים אפילו אולי לקבל דברים כמובן מאליו
  אפשר לחזור לנמנם:-)

השארת תגובה

Google