דויד אייק: שרלטן

כריס וואיט הוציא לאחרונה את אחת החשיפות החזקות שלו, הפעם מדובר בדויד אייק. אפשר להתייחס לסרט הזה כהמשך ישיר לכתבת התחקיר שלנו על הלוחמה הפסיכולוגית המנוהלת על האנשים, “אהבמולוגים והונאות מעופפות”.

וויליאם קופר בקצרה על דויד אייק השרלטן:

לכתבה “אהבמולוגים והונאות מעופפות”.

בכתבת ה”אהבמולוגים” הראנו מעבר לכל ספק שכל רעיון פלישת החייזרים, תרבות הפופ של העבמי”ם, סיפורי הרפטילאנים (חייזרי הלטאות), 2012, סיפורי העבמי”ם שיצרו את העולם ובני האדם, הם כולם ככולם ארוזים באריזה אחת ומגיעים כלוחמה פסיכולוגית ישירות מאנשי משפחת רוקפלר עצמם אישית, הקרנות השונות שלהם, והבונים החופשיים יחד עם התאוסופיה. הראנו כיצד הגורואים של כל התרמית הזאת המקבלת צביון של עבודה זרה\עבודת אלילים מודרנית פעלו תחת חסותם של משפחת רוקפלר,אשר הצלחנו לאתר את תחילת דרכם בנושא זה כאשר אחד מבני המשפחה מימן את שידור הרדיו המפורסם של חברו הטוב אורסון וולס “מלחמת העולמות”, ומיד לאחר מכן מימן את הניסויים והמבדקים הפסיכולוגיים על האוכלוסייה שהשפיעה עלייה השידור וגרם לפאניקה ואף להרס. העניינים התגלגלו ולתוך המעגל של רוקפלר נמשכו כל מיני מנהיגי תנועת העידן החדש ובעיקר בעלי הדעה בכל הנוגע לעבמי”ם והקשר שלהם לרוחניות, כאשר הבולט שבהם הוא זאכריה סיטצ’ין שנחשב לאחד מאבות התאוריה של חייזרי הלטאות שיצרו את בני האדם ועדיין נמצאים במגע כזה או אחר עם כדוה”א (יש שלקחו את זה לעולם הבין מימדי).

הפעולה הזאת של רוקפלר אשר כללה גם פתיחת קבוצת “Disclousure” כדי לפתוח תיקים ממשלתיים בנושא עבמי”ם, קיבלה צביון של לוחמה פסיכולוגית מהגדולות בהיסטוריה האנושית כשרואים את כל הסרטים בנושא שיצאו מאז שנות ה50, וכמו כן גם המטרה המאפיינת של כל אותם אנשים המוזכרים למעלה של הבאת “שינוי חברתי”, בין היתר להביא לעולם יותר בר-קיימא ואקולוגי (האג’נדה הירוקה), גם היא מוסיפה ראיות לפרופיל הלוחמה הפסיכולוגית. נראה שהסיפורי לטאות למשל עוד עלולים להוות, מעבר לבסיס לדת אלילית חדשה, גם קרש מקפצה למאבק  לשינוי חברתי חסר תקדים בעולם, כל זאת כדרכם של הראדיקלים המאמינים בשינוי כפועל יוצא של הבלטת הבדלים ויצירת מאבקים, כאשר הדוגמא הבולטת היא מאבק המעמדות של קארל מארקס אשר בעולם המודרני התגלגל בין היתר למאבק המינים (פמיניזם) ואצל היטלר למשל השתכלל להיות מאבק בין הגזעים.

נראה לכם מופרך? תראו איך ערוץ התעמולה ממלכתי של הקרמלין אשר תומך בדיוק במאבקים ומסקר בכל כך חיוב את כל ההפגנות באירופה של עדר האדיוטים השימושיים בכזה חיוב (חיובי אולי עבור רוסיה…), בעצמו חושב שהחדשות זה מקום טוב לתת במה להזויים מתקשרי אגדות כמו אלה שתיארנו לעיל:

אך המעורר דאגה יותר מכל בנושא זה הוא כשכבר מגיעים למצב בו מתחילים לצאת מסרים מאותה ברנז’ה ניו-אייג’ית המצדיקים מחיקה של אוכלוסיות שלמות מעל פני האדמה מאחורי ניסוחים יפי נפש ובילבולי מוח על תדרים ויישויות. מונטגומרי מהציטוט הבא היא מהברנז’ה המתוארת לעיל של רוקפלר:

“העידן החדש (ניו-אייג’) יביא אושר ושמחה שלא נראו מאז העידן האטלנטי…אלו שישרדו את המעבר יהיו סוג שונה של אנשים מאלו שבצורה הפיזית כיום…”

Ruth montgomery, Threshhold to Tommorow || New York: Holt, Rinehart,Winston,1984

ובמקום אחר היא מרחיבה על האנושות בזמן המעבר של העידנים

“מיליונים ישרדו ומליונים לא. אלו שלא יכנסו למצב הרוח, כיוון שלא קיים באמת מוות”

Ruth Montgomery, interview in Magical Blend, Issue 13, 1986, p.23

אנחנו מבטיחים לרות’ שכן קיים מוות, והיא אפילו חוותה אותו ב2001. אין דרך יפה למכור לאנשים שהם יצטרכו למות בעבור העידן החדש, לפחות ככה חשבנו עד לא מזמן.לצערנו הרב האמונה הזאת שהולך להיות מעבר בין עידנים ושרבים לא יצליחו לשרוד אותו היא אמונה מאוד רווחת בקרב המקדמים של העידן החדש, והרעיונות מונחלים לחניכים זוטרים יותר ויותר אשר אינם מבינים מהיכן הרעיונות הללו הגיעו במקור.

כמובן שהדבר התפתח לכל מיני כתות ואף לדתות די מקובלות הגדלות במהירות כגון כת הראלים. והחשוב מכל, חלק ניכר מסיפור זה, כולל העבמי”ם והחוצנים, הושפע ישירות מהתאוסופיה (חזית ברורה של הסדר העולמי החדש הפועלת בעיקר בתחום החינוך מחדש ובין כותלי האו”ם) ורעיון המאסטרים הנעלים המתקשרים שלהם (Ascended Masters). ועל כן אנו מגיעים לאייק שהוא אחד המיחצי”ם הכבדים של סיטצ’ין, אך אפילו יותר חשוב, הוא לגמרי מבוסס וצמח מתוך התאוסופיה ללא כל צל של ספק כפי שמובא בסרט המצויין של כריס וואיט. כל רעיונותיו, ותחילת דרכו בכתבים ובראיונות איתו מראים שהוא היה חניך תאוסופי לתפארת, ונציין שוואיט באמת חפר בארכיונים להוציא את החומרים שאתם עומדים לצפות בהם בסרט.

זה לא כזה מפתיע אבל, לאור העובדה שקופר אשר היה מיומן ביותר בלזהות שרלטנים חובבנים כגון אייק ביטל אותו על המקום כששמע אותו, הוא מיד הבין שמדובר בחפרפרת. ומעניין שאייק הוא לא הראשון, כבר הראנו כאן שאנשים כמו ג’ורדן מאקסוול, מייקל טסריון, סיטצ’ין, זייטגייסט כולם בעלי סממנים דומים ואף מחצינים זאת בריש גלי. מה שנראה שישנה חדירה של גורמי ניו-אייג’ לתוך תנועת המחקר האמיתית שחשפה את הסדר העולמי החדש עם השנים של האנשים הפשוטים והרציניים אשר הקדישו את חייהם לנושא. ללא ספק גם פה נראה שמדובר באופרציה די רצינית לתת סחף לכיוונים שלא לנו.

אז הנה הסרטון על אייק. הסרטון הוא למעלה משעתיים, מדובר במחקר מעמיק ביותר:

בסרטון הקצר הבא תראו את פרצופו האמיתי של דוד אייק, ובניגוד לפיטפוטים שלו לאחר מכן שהוא טען שהוא בן של אלוהים…כמו כל אחד ואחד מאיתנו, כריס וואיט מראה מהארכיונים שהוא ממש דיבר באותה תקופה בראיונות ודיבר כאילו הוא ממש הבן של אלוהים, ישו בשר ודם. וזה דווקא סרט אזהרה מצויין להראות איזה שטויות ופח אשפה יכול להדבק במישהו מכל ההתעסקות בניו-אייג’. ללא ספק זהו סממן מובהק של שרלטן:

לעוד מידע בנושא זה, הנה כתבה על חשיפת הענק שלנו בהקשר לכל תנועת הניו אייג’, האמונות שלהם, הדחף שלהם, מאיפה הקריצו אותם ומטרתם (השפעה עצומה על אייק אשר הוא מנסה להסוות ללא הצלחה):

http://conspil.com/2010/07/07/newagedeception/

  כתבות רלוונטיות:32 תגובות לכתבה ” דויד אייק: שרלטן”

 1. אלדד בתאריך 6 בJune, 2011 בשעה 11:53

  לא יותר מוזר מלחשוב שהיו כאן חיזרים לטאות זה לחשוב שאלוהים רוצה שנלך בבגדים חמים בקיץ.

 2. תומקט בתאריך 7 בJune, 2011 בשעה 11:27

  האמונה הדתית וההתעסקות שלכם בפוליטיקה משבשת את הנייטראליות שלכם כחוקרים,
  וגורמת לכם לבחור צד בהסתמך על ההשרשה הימנית\פרו אלוהימית שלכם וחבל.

  בני האדם לא נבראו מחול ע”י איש מרחף בשמיים הם פשוט תוצר גנטי של גזע שקדם להם,
  התנ”ך נקרא ומפורש לא נכון – יש דברים נכונים במה שאתם אומרים, בייחוד 2012 והרפטילאנים,
  אבל בעניין כך שמוצאו של האדם מהכלאה גנטית חוצנית, בזה אתם טועים ומטעים וחבל,
  אתם נגועים בפוליטיקה ואמונה דתית שמערערת את האמינות שלכם לגמרי.

 3. ישראלי פשוט בתאריך 8 בJune, 2011 בשעה 17:50

  לדיוויד אייק כמו לכל שאר השרלטנים לדעתי,יש גם דברים נכונים,הרי ככה עושים תעמולה שיקרית,
  יש משהו מהאמת והרבה שקר.

 4. מגיב סדרתי בתאריך 10 בJune, 2011 בשעה 2:42

  אלדד- בנוגע לבגדים של הליטאים והחסידים, אתה מוזמן לפתוח ספר, פעולה שמצריכה יורת משתי הקלקות ולחוקר את מקור המנהג.
  זהו מנהג תרבותי ומצווה ד-רבנן.
  אין זה ציווי אלוקי ויותר אציין שאל תכליל את החרדים על היהדות, הם זרם, אחד מיני רבים בעל השקפת עולם פילוסופית תיאולוגית שונה משלך ומשלי אך היא ראויה לכבוד שלה-אלא אם אתה כ”כ לא סובלן ולא פלורליסט שאם אדם בוחר לחיות ככה אתה רוצה לכפות עליו “חופש” כפי שאתה בבורתך ובצרות תודעתך קולט את המושג.

 5. אלדד בתאריך 11 בJune, 2011 בשעה 1:14

  יש עוד מלא דברים לא נוחים ולא הגיוניים לא רק בגדים חמים בקיץ למשל :”שמירת השבת”,הפרדת בשר וחלב,כריכת חתיכת עור עם קוביה שבה כתובים דברים סביב הגוף.
  כל הדברים האלה מוזרים לדעתי בדיוק כמו חיזרים לטאות,אבל משום מה אף אחד לא קורה לרבנים
  שרלטנים – אולי כי הם משלנו?

 6. תומר בתאריך 14 בJune, 2011 בשעה 22:21

  הבאתם סרט של דיוויד אייק מלפני 20 שנה בתור “הוכחה” שהוא שרלטן ?

  בעיניי זה מוכיח בדיוק את ההיפך – שהוא אנושי, שהוא עשה בעבר “טעויות” ועדיין עושה, שהוא לא “מושלם” ומן הסתם גם לא מתיימר להיות כזה.

  חוץ מזה לא ברור למה הכוונה ב”שרטן” – סתם “משוגע” שלא יודע על מה הוא מדבר או דיסאינפורמטור שמשתף פעולה עם ה”רעים”. בכל מקרה, אני עד עכשיו לא קיבלתי שום הוכחה שהוא זה או זה.
  וכמובן שזה לא אומר שצריך לקבל כמובן מאליו את כל מה שהוא אומר – כאמור הוא אנושי, כמו כל אחד אחר, ואנשים טועים לפעמים

 7. אני מעריך שלא שמת לב שהסרט שהוא מרכז הכובד של הכתבה הוא למעלה משעתיים….

 8. תומר בתאריך 15 בJune, 2011 בשעה 12:59

  שמתי לב. ואני מודה שלא ראיתי אותו…

  אבל אם האתר הזה מתיימר כ”כ להקפיד על דיוק ועל אמינות נראה לי שכדאי לשים לב גם לפרטים הקטנים.

  בעיניי להביא ראיון עם דיויד אייק מלפני 20 שנה או יותר – כשהוא עוד היה בתחילת דרכו, צעיר מאוד ומן הסתם מבולבל ולא ממש מבין עד הסוף מה קורה – בתור הוכחה למשהו זו סתם הטעיה. ובעצם זה מזכיר מאוד את הגישה ה”מיינסטרימית” – יש אג’נדה מסויימת ומביאים כל מיני “הוכחות” שאמורות להצדיק את האג’נדה הזו גם אם הן לא ממש מתיישבות איתה. וכנראה שהאג’נדה של כותב המאמר היתה להכפיש את דיויד אייק בכל מחיר – אני רק תוהה למה…

  ושוב – זה עדיין לא אומר בהכרח שהוא לא מטעה לפעמים – אולי בכוונה ואולי לא. מבחינתי מה שחשוב פה זו האג’נדה שעומדת מאחורי המאמר הזה בפרט, ואתר קונספיל בכלל.

 9. תומר בתאריך 15 בJune, 2011 בשעה 13:01

  ודרך אגב – בקשר לטענה שלו שהוא “בן של אלוהים” – כולנו בנים של אלוהים לא ? אז אולי האמירה הזו בעצם לא כ”כ פרובוקטיבית. למי שמאמין באלוהים מן הסתם….

 10. בסדר לא טוב לך אל תקרא, אף אחד לא יצטער על כך, לא מחפשים פה להיות פופולארים או עמדה פשרנית. רק בבקשה תפסיק להתבכיין, אני כבר שומע כינורות.

  ואתה מתעלם לחלוטין מהסרט.

 11. ושוב אתה מראה שלא ממש קראת. דוד אמר שהוא הבן של אלוהים בטענה מאוחר יותר שהכוונה כפי שאתה מציין שכולנו בנים של אלוהים. לא. כוונתו אז היית שהוא הוא ממש בנו של אלוהים כלומר המשיח. אתה יודע כמו עוד גורואים שרלטנים וכדומה. על כן, שרלטן.

 12. תומר בתאריך 16 בJune, 2011 בשעה 10:36

  לא מתבכיין – מנסה לנהל דיון ענייני אבל יש לי תחושה שאתה לא מעוניין לנהל דיון כזה.

  שיהיה ברור – אני חושב שהאתר שלכם עושה עבודה חשובה מאוד ואני מאוד מעריך את מה שאתם עושים, אבל זו לא חוכמה רק לבקר אחרים כל הזמן, צריך גם לדעת לקבל ביקורת לפעמים. יש לי תחושה שבזה אתם פחות טובים… האם קיימת אפשרות שגם אתם טועים לפעמים ?

  ואפורופו “אתם” – האנונימיות “שלכם” זה עוד משהו קצת בעייתי בעיניי – אין לי לדוגמה מושג עם מי אני מתכתב עכשיו, האם אתה עומד מאחורי האתר, האם יש עוד אנשים. שוב – אם האתר הזה מתיימר לחשוף את האמת נראה לי שראוי שבאתר עצמו הדברים יהיו גלויים. אבל זו לפחות גישתי – אתה לא חייב להסכים איתה.

  הנושא כאמור הוא לא דיוויד אייק אלא אתר קונספיל ומי שעומד מאחוריו…

 13. כן צודק, לא שמתי לב שזה היה הנושא של הפוסט, איזה קטע…

 14. תומר בתאריך 16 בJune, 2011 בשעה 16:21

  אין ספק שלבחור בציניות זו הדרך הכי פשוטה במקום לנסות להקשיב למה שיש לקוראי האתר שלך להגיד.

  זה לא היה הנושא של הפוסט – זה היה הנושא שאני העליתי

  אבל עזוב – אני רואה שאין עם מי לדבר. חבל…
  זה שהאתר יוצא נגד כ”כ הרבה דברים זה בסדר, אני רק לא מבין למה הוא גם צריך לצאת נגד הקוראים שלו.

  שום התייחסות עניינית למה שכתבתי לא קיבלתי.

 15. תראה קודם את הסרט, ואז נוכל לדון על התוכן שבו. לגבי האתר, לא רוצים לדבר על עצמנו, רוצים לדבר על קונספירציות זה הרבה יותר מעניין.

 16. חסר שם בתאריך 16 בJune, 2011 בשעה 17:04

  מלחמת הגזעים לא היה רק אצל היטלר גם באמריקה היה את המאבק בין הגזעים (תנועת שיחרור השחורים)

 17. אכן שם זה תופס בדמות ה”פנתרים השחורים” ,לואיס פאראחן, וNation of Islam של השחורים. בשנות ה50 היה להם אפילו שאיפות להקים A nation within a nation שזה מהלך קלאסי.

 18. חסר שם בתאריך 16 בJune, 2011 בשעה 17:28

  וגם black power

 19. וגם לזה יש תעמולה מאורגנת

 20. תומר בתאריך 17 בJune, 2011 בשעה 17:45

  אני מודה שלא היתה לי סבלנות לראות את כל הסרט, אבל ראיתי חלקים ממנו. ללא ספק סרט מעניין, למרות שבחלקים גדולים מהסרט הוא מדבר על המון נושאים שונים שאין להם שום קשר לדיויד אייק עצמו…
  בכל מקרה, אני מודה שלא הצלחתי להבין מה הוא בעצם רוצה להגיד, וקצת הלכתי לאיבוד מרוב אינפורמציה ודיסאינפורמציה. אולי אם הייתי רואה את כל הסרט מתחילתו ועד סופו הייתי מצליח להבין את התמונה הגדולה, אבל יש לי תחושה שזה לא היה משנה הרבה ועדיין הייתי יוצא עם תחושה ש”מרוב עצים לא רואים את היער”. אבל זה אני…
  בסוף הסרט הוא אומר “אני לא חושב שדיויד אייק יודע שהוא משמש ככלי בידי הסדר העולמי החדש” אז אם אני מבין נכון הטענה המרכזית שלו היא בעצם שדיויד אייק עבר סוג של שטיפת מוח ובעצם מטיף לרעיונות של הסדר העולמי החדש בלי שהוא מודע לזה.
  וכל מה שנשאר לי להגיד על זה זה – אולי… זו ללא ספק תיאוריה מעניינת אבל זו עדיין רק תיאוריה שמבוססת על פרשנות אישית של בן אדם אחד שלקח התבטאויות שונות של דיויד אייק וקישר אותם לרעיונות של הסדר העולמי החדש. זו עדיין לא הוכחה שהוא משתף פעולה עם הסדר העולמי החדש – בידיעתו או שלא בידיעתו, ומן הסתם גם קשה מאוד להביא הוכחה כזו…
  המסקנה האישית שלי היא שבתקופה הזו כשאנחנו מוצפים בכל כך הרבה אינפורמציה ודיסאינפורמציה (בייחוד דיסאינפורמציה כנראה…) חייבים ללמוד להקשיב ללב ולאינטואיציה לנסות לבדוק ביני לבין עצמי מה מרגיש לי נכון ומה לא, גם אם אין לי הוכחות בעולם “החיצוני”. אבל זה כבר באמת נושא לדיון אחר :)

 21. קטע , לא מזמן תהיתי למה פתאום מדברים על חייזרים כול כך בפתיחות , ועוד בערוץ ההיסטוריה שזה נתפס אצל אנשים (וגם אצלי) כמעין מדע אז הדברים מקבלים שם תוקף מדעי שכזה (“חייזרים מן העבר” וכיו”ב)…..
  למרות שקראתי את הכתבה (עוד לא ראיתי את הסרט) עדיין יש בי משהו שנוטה להאמין לזה.. אולי כי זה יותר מתקבל אצלי על הדעת מאשר:
  1. רוח אלוהים בראה אותנו מעפר
  2. מקריות מוחלטת של כוחות פיזיקלים שונים גרמו לנו להתחיל להסתובב עם בגדים, ליצור אומנות ולהגיע לאן שאנו היום.
  ** מה שמוזר שחייזרים לא נשמע לי מופרך, האם עבדה עליי נפלא שטיפת מוח רצינית?

 22. לא זה בסדר גמור. רק אני תמיד ממליץ לשקול את כל הראיות בנושא, בכתבה הזאת ניתנה סקירה ממש כללית ואפילו קצת מחפפת
  http://conspil.com/2010/12/14/ufhoax/

  קרא את זה זה יעזור לך לבחון את הנושא

 23. רפאל בתאריך 3 בJuly, 2011 בשעה 20:59

  לא נראה לי שדיויד אייק שרלטן, גם על סמך צפייה בסרט.
  גם בגלל שזה מהזמן שהיה מאוד צעיר ולא כל כך מגובש וגם בגלל שלא בושה להיות מושפע מחוקרים ואנשים אחרים.

 24. מדאם בלאוואטצקיאה בתאריך 10 בJuly, 2011 בשעה 15:44

  דייויד אייק הוא שרלטן הזוי ופסיכוטי,
  לא צריך את הסרט בשביל להבין את זה.

  מספיק רק לשמוע אותו למשך חמש דקות…

  אם אתם לא מבינים את זה יש לכם בעיות גדולות בחיים…

 25. תומר בתאריך 22 בJuly, 2011 בשעה 14:28

  אם הוא אכן שרלטן הזוי ופסיכוטי הוא חייב להיות גם מאוד מאוד מאוד מתוחכם כדי להצליח להסתיר את האופי האמיתי שלו, כמו בראיון הנ”ל לדוגמא. יש עוד הרבה אחרים מהסוג הזה שבהם הוא דווקא נשמע בן אדם די הגיוני

 26. כנראה שאני היחידי שראה את הסרט עד הסוף:) כריס וואיט הוא נוצרי אדוק שמטרתו להלל את ישו ואת הנצרות כדת האמת היחידה וזו הסיבה היחידה שהוא מוציא את הסרטים שלו. זה אפילו לא מוסתר, תבדקו באתר שלו: http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/
  שם תוכלו לראות סרטונים כמו What Do I Have to Do To Be Saved? (רמז: לקבל את ישו כמשיח) ועוד חומר תעמולה נוצרי

 27. יכלת לראות את הסרטים היותר קצרים של כריס וואיט לגלות את זה, רוב הסרטים שלו של 10-20 דקות מובילים לכיוון הזה, ואף על פי כן אין זה סותר את מירב הראיות שהוא מביא בסרט על אייק.

 28. אני חושב שאתם טועים בגדול לגבי אייק !!!

 29. המקור בתאריך 16 בOctober, 2011 בשעה 5:42

  בס”ד
  אני אתחיל את דברי בברכת הצלחה למקימי האתר .
  העשייה שלכם היא ברכה במקום שבו לימדו אותנו לשתוק .
  ובחזרה לנושא הסרט.
  אני חוקר את הנושאים הרבים שמובאים באתר שלכם למעלה מ-17 שנים, ובין הנושאים שריתקו אותי ביותר היו הקונספירציות אודות עולמות אחרים, ממשלות חשאיות וצורות חיים אחרות בכדור הארץ ומיחוצה לו.
  עקבתי אחרי סרטים רבים שהוציא דוויד אייק לאורך השנים, וכרגע אני צופא בסרט שהעלתם פה על מנת לחשוף את התרמית שהוא מציג.
  אני כרגע בשעה הראשונה של הסרט, ולאור ההתכתבויות מעל ולאור מה שנכתב ע”י בכתבה ומה שנאמר בסרט, הייתי מעוניין לציין :
  1- כאדם שבא מאמונה באל אחד, בתנ”ך ובחוכמת היהדות, קשה לי להבין כיצד ניתן לשלול אדם שאינו יהודי בדבר היותו טוען כי הוא בקשר כזה או אחר עם אב כל העולמות וישויות בדרגות אחרות? הלו אם ניקח את התגלות צדיקים לחכמי ישראל נמצא הגבלה לכך שאליהו התגלה לצדיקים רבים וכמו כן מלאכי השם והשם עצמו. האם ניתן לומר אם כך שכיוון ששמעו או קראו על כך מאבותיהם או מהתלמות, רצו הם להוליך שולל את עם ישראל? הרי לדוויד יש רקע מאנשים נוספים שנחשפו לדבריהם לאותם הישויות וכאן הוא ממשיך דרכם. לכן, אם הוא מתייחס בדבריו, בלי קשר לשם שבו הוא קורא לרוח הכללית היוצרת את הכל וליוצריו, אין פה שוני בין ההבנה היהודית שיש בורא לעולם, יש מלאכים ויש עולמות נסתרים בעלי מסדרונות רוחניים שונים משלנו.
  2- עוד נטען בסרט, כי בהרצאותיו, מביא דוויד הסברים ללא כל בסיס מדעי . הלא גם היהדות מסתמכת בראש ובראשונה על אמונה ובנוסף נשענת על פירוש חז”ל לכתובים . מה גם, שבהרצאות המיוחסות לממצאים שדוויד מציג, הוא חוזר ומדגיש כי זו האמונה שלו, האישית, וזו ההרגשה שלו. הוא לא מכתיב, לא טוען או מתיימר להיות מדען. הוא חושף את מה שהוא יודע.

  הערות נוספות אני אוסיף מעת לעת .

  וכן- אם אתה מנהל את האתר וכבר עשית משהו יפה , תסיים את זה בתשובות מקצועיות וענייניות ולא עוקצניות אם מי שמפריע לך או לא חושב בדרכך. זה פשוט נראה רע ומפספס את המטרה לגמרי שלשמה הקמת את האתר .

 30. ביטול דבריו שהוא שומע את אלוהים זה לא מה שעומד על הפרק. הבסיס עליו נבחן דויד אייק בכתבה הוא על התיאוריות שלו לגבי חייזרי לטאות והרעיונות התיאוסופים הדתיים שהוא עקבי לגבם ואשר מוצגים בהחלט בשעה הראשונה של הסרט. זה בסיס רקוב לפי דעתי למי שמתיימר לחשוף את ה-”סדר עולמי החדש”. כמו כן במחקר על אודות דברים אלה בהחלט שחשוב להביא מחקר מבוסס, יש כל כך הרבה אנשים, לדוגמא ווילקוק, שמבלבלים בשכל עקב “תקשורים” שלהם, שלא מתאימים למחקר אמיתי שהאתר מנסה לזקק, מתאימים אולי לאנשים/אתרים אחרים, אבל לא פה.

 31. המקור בתאריך 17 בOctober, 2011 בשעה 4:56

  אתה יודע, זה יהיה נהדר אם הייתה לך קטגורית וידאו באתר. מייאש לחפש וידאו בכל כתבה בנפרד.

 32. http://www.youtube.com/watch?v=xf0HK2zrsWQ&feature=player_embedded
  זה הוידאו שהפיל את אייק!!!

השארת תגובה

Google