הקשר היהודי

כתבה זאת לפי דעתינו היא מאוד חשובה מכיוון שהיא מבהירה את המקורות של הקשר היהודי בתוך תיאוריות הקשר. יש לאנשים נטייה להפיל את האשמה באחריות הגבוהה לכל הבעיות בעולם ספציפית על היהודים, אך כפי שכתבה זאת תראה מדובר בזרם מסויים של יהודים הנקרא שבתאים אשר מאמינים במשיח השקר שבתאי צבי.

בעקבות האמונה בשבתאי צבי הפכו כל החטאים למצוות מה שעוזר להסביר את כל החטאים והנטיות המוזרות של האחוות הסודיות, שכן בכתבה זאת גם מדובר על הקשר לאילומינטי, לרוטשילדים (אשר קשורים לבונים החופשיים) ואפילו מגיעים עד למועצה ליחסי חוץ.  הכתבה מתבססת בין היתר על מחקריו המצויינים של החוקר היהודי הרב מרווין אנטלמן, אחד החלוצים בכל המחקר הקשור לאחוות סודיות בכלל והאילומינטי בפרט. אנו ממליצים בחום על ספרו “להיפטר מהתרדמת” אשר פרץ גבולות והקדים את זמנו בכל הקשור לנושא הקונספירציות (והכי חשוב, הוא אחד מאיתנו).

29bfa2c008a04d6a6e0ab010l.jpg

בני השטן מגרמניה מאת: ברי חמיש
תרגם מאנגלית: יהודה צורף

הרב מרוין אנטלמן (Marvin Antelman) צדק לכל אורך הדרך. כבר בשנת 1974 הוא זיהה את מקור הרוע נגד היהודים והאנושות, אך המסר של הרב אנטלמן וכן סגנונו לא היו נהירים דים לציבור הרחב אלא אך ורק לסטודנטים המתקדמים ביותר בתחום האנטישמיות.

יותר מכל חסרה הפשטות בעבודתו של אנטלמן – נקודת תורפה שכיחה למדי בין הוגי-דעות המקדימים את זמנם עשרות שנים. מה שנדרש היה הסבר פשוט שיבהיר את התזה של אנטלמן בסגנון שווה לכל נפש, דוגמת מדריך העזר האמריקאי Cliff’s Notes המכיל הערות הבהרה לספרים… ומישהו אכן עשה זאת, אם כי מבלי שהתכוון לכך.

הספר הוא “חמישים משיחים יהודיים” מאת ג’רי ראבוו (Jerry Rabow) שיצא לאור בהוצאת גפן, ירושלים.
זאת היא סקירה אינפורמטיבית אך שטחית של האמור בכותרת הספר, אם כי בשטחיותו של הספר גלומה עמקות כבדת משמעות. נתחיל בפרק 17 הדן בסוגיית

“המשיח שהסב את הנזק הגדול ביותר ליהודים”, שבתאי צבי. נצטט תחילה את ראבוו, ולאחר מכן נוסיף פרשנות שתפתח את עבודתו של הרב אנטלמן לעולם הרחב.

עמוד 91 – שבתאי צבי נולד בסמירנה, תורכיה, בתאריך ט’ באב 1626. היום התשיעי בחודש אב מציין טרגדיה משולשת לעם היהודי. על פי המסורת, בית המקדש הראשון, בית המקדש השני וכן מבצרו של בר כוכבא, ביתר, נחרבו בתשעה באב. עמוד 93 – שבתאי צבי שינה את החגים והמועדים והפר את איסורי הכשרות.

כל זאת נבע מהצהרתו שהכללים המקובלים אינם ישימים לימות המשיח.
עמוד 95 – שבתאי צבי הצהיר שכתוצאה מביאתו של עידן המשיח, המצוות המקראיות שוב אינן מחייבות.
כמו כן הכריז שכעת התיר הקב”ה כל דבר.
** זאת היא טענתו המרכזית של הרב אנטלמן; היינו, שתנועת השבתאות הייתה הניגוד הקוטבי ליהדות;
שתוכניתו של שבתאי צבי חתרה למגר את כל חוקי התורה ולהחליפם בכל המנוגד להם.
למרבה הפלא, יותר ממחצית היהודים בעולם בעת ההיא האמינו בהתגלותו של שבתאי צבי כמשיח המובטח לעם היהודי.

** עמוד 101 – ואומנם, שבתאי צבי אכן מימש את ההכרזה, אשר לה ציפו היהודים במשך 1600 שנה – דהיינו, הוא יתחיל את הגאולה בתאריך ט”ו בסיון, 18 יוני 1666.
** רבים יזהו את משמעות התאריך. יוני הוא החודש השישי, כמו”כ 18 בחלוקה לשלוש הוא 6+6+6 ואילו המספר 1666 הוא ברור דיו. ייתכן שידע מה הוא עושה או שמא הנבואות אשר חזו את הופעתו של משיח כוזב ומרושע או אנטי-משיח היו נכונות ואכן התממשו בדמותו של שבתאי צבי.

** עמוד 110 – במשך כל אותה עת המשיך שבתאי צבי לשאת הכרזות על תיקוני הדת המתחייבים מתוך בואם של ימות המשיח. תפילתו החדשה של שבתאי צבי הייתה: “שבחו את זה אשר מתיר את האסור.”sefirothic_tree.jpg
מאחר שהכל אמור להיות מותר בעידן המשיח, הצהיר שבתאי צבי שרבים מאיסורי התורה הישנים שוב אינם רלוונטיים. הוא ביטל את החוקים הנוגעים ליחסי מין. הוא הרחיק לכת עד כדי התרתם המוצהרת של שלושים ושישה החטאים העיקריים המוגדרים במקרא, וכן הורה לכמה מחסידיו על חובתם לבצע חטאים כאלה על מנת לזרז את הגאולה.
** אובדן יוקרתו של שבתאי צבי בקרב המוני העם היהודי התרחש בספטמבר 1666, כאשר השולטן התורכי איים עליו בעינויים אם לא ימיר את דתו לאיסלם. שבתאי צבי נכנע, ורוב יהודי העולם נטשו אותו. אבל לא כולם. הגרעין הקשה של חסידיו שימרו את משיחם חי ובועט במרץ.

** עמוד 112 – על מנת לקדם את הרפורמציה, צלל שבתאי צבי לתוך חשכת העולם המוסלמי כדי לאסוף את רסיסיו הפזורים של אור הבריאה החבויים שם. הייתה שם המציאות החיצונית והמציאות הפנימית. נתן המיר את השבתאות לתיאולוגיה של פרדוקס. אם רק יקבלו המאמינים את עקרון הפרדוקס, הם יוכלו להמשיך להאמין בשבתאי צבי… המעגל הפנימי של חסידיו קיבלו את הסבריו של נתן והמשיכו להאמין בשבתאי צבי כמשיח.

** מאמיניו של שבתאי צבי המשיכו לנהל את חייהם בהיחבא במסגרת הכת התורכית של הדומנה, שפעילויותיה נמשכות עד היום, כפי שדווח בהרחבה השנה, אפילו על ידי העיתון הרציני והשקול ג’רוסלם פוסט.

** עמוד 121 – הדומנה הפכה את חג פורים השבתאי לאורגיה שנתית, שבה החליפו חבריה את בנות זוגם בטקס שכונה: “כיבוי האורות”. הדומנה הצדיקה את אורגיות הפורים שלה, וכמו כן גם את הנוהג של חבריה לחלוק את נשותיהם עם שאר החברים וכן מעורבותם בפעילויות מיניות נוספות, בכך שציטטו תקדימים מקראיים.

עמוד 123 – למרות שיעקב פרנק (1726 – 1791) נולד חמישים שנה לאחר מותו של שבתאי צבי, הוא ראוי להיחשב כיורשו האמיתי. עמוד 125 – חסידי פרנק ביקשו את הגנתו של המימסד הכנסייתי על סמך הטענה שאמונתם אינה יהודית אלא אנטי- תלמודית… הבישוף הצהיר ש”האנטי-תלמודיים”, חסידיו של פרנק, זכאים לנהוג על פי דתם, וציווה על תפיסתם ושריפתם של העתקי התלמוד שנמצאו במחוזו. כעת, תחת הגנתו של המימסד המלכותי, העניקו תומכים מלאי-הערצה תרומות נדיבות לפרנק עבור תנועתו.

עמוד 127 – הוא הרחיב את משנתו הפרדוקסלית של שבתאי צבי, שעל פיה ביאת המשיח הפכה את איסורי המקרא על הפקרות מינית להיתרים ואפילו לחובה. על פי פרנק, העיסוק באורגיות פריצות הפך כעת להיות אמצעי לטיהור הנשמה מחטאיה. ההוללות הפכה להיות תרפיה… פרנק שכנע את חסידיו שהדרך היחידה להישרדותו של צביון יהדותם המיוחד היא על ידי התנצרותם כלפי חוץ, כשם שהדומנה שקעה לתוך עולמו של האיסלם… בפברואר 1759 אמרו הפרנקיסטים לכנסייה שהם מוכנים להטבלה… הפרנקיסטים הבטיחו לספק עוד 5000 נוצרים חדשים מפולין, מורביה, הונגריה ותורכיה.

עמוד 130 – הפרנקיסטים הפכו להיות מעורבים גם בתככי הפוליטיקה הבינלאומית, ושלחו שליחים חשאיים לממשלה הרוסית ולכנסייה האורתודוכסית המזרחית עם הצעה לסייע בהפלתה של פולין והכנסייה הקתולית… בשנת 1786 סבל פרנק מבעיות כספיות זמניות, והעביר את מטהו לאופנבאך שליד פרנקפורט. שם נפתרו בעיותיו הכספיות של פרנק בדרך כלשהי. המקור לעושרו הרב של פרנק אינו ברור. ייתכן שניצל את המבנה הארגוני של תנועתו, שפעלה באמצעות שליחים סודיים ותאים חשאיים, לצורך מעורבות בתסיסה הפוליטית הבלתי-פוסקת שרחשה באוסטרו-הונגריה, תורכיה והבלקנים.

** כעת, משהגענו לעומק הרב ביותר של ראבוו, נניח לרב אנטלמן לתפוש את הפיקוד.
** באותה תקופה הייתה פרנקפורט זירת הפעולה המרכזית של היישועי, אדם ווייסהאופט (Adam Weishaupt), מייסד האילומנטי (Illuminatti) וכן של האימפריה הפיננסית של האחים רוטשילד.
כדאי לחזור על כך: פרנקפורט הייתה מקום הולדתם של האילומינטי וכן של אימפריית רוטשילד.
כאשר נכנס יעקב פרנק לעיר, הברית בין השניים כבר הייתה בעיצומה. וויסהאופט סיפק את המשאבים המזימתיים של מסדר הישועים, ואילו הרוטשילדים תרמו את הכסף. חסרו כעת האמצעים להפצתו של סדר היום האילומינטי, ואת זאת השלימו הפרנקיסטים באמצעות רשת סוכניהם שפעלו ברחבי העולם הנוצרי והמוסלמי.

יעקב פרנק הפך בבת אחד לאדם עשיר משום שזכה למענק נדיב מהרוטשילדים של פרנקפורט. אין לכך הסבר אחר.

מנקודת מוצא זאת, מתאר הרב אנטלמן את התוכנית למלחמה נגד היהדות וכל הטוב שבה, ובעצם, נגד האנושות וכל נכסיה המוסריים. מאותו רגע ואילך, תנועה של רוע מוחלט קנתה לה אחיזה בעולם. מטרתם של הישועים הייתה להרוס את הרפורמציה הפרוטסטנטית, כך שיתאפשר שובו של אפיפיור אחד ויחיד השופט את כל בני האדם. הרוטשילדים שאפו לשלוט על כל העושר המצוי בכדור הארץ. ואילו חזונם של הפרנקיסטים היה למחות את המוסר היהודי מן העולם ולהחליפו בדת המבוססת על ההפך הגמור מכוונותיו של האל. מרגע שהתמזגו שלושת הגופים האלה, פרצה מלחמת דמים נגד האנושות, כאשר היהודים ניצבים על קו החזית, ובזמנים אלה ממש היא נוסקת לשיאה.

הרב אנטלמן עוקב אחר האמצעים המנוצלים לצורך הגשמתו הכלל-עולמית של הכיעור הזה. במהלך שנות השבעים של המאה השמונה עשרה נחשף האילומינטי ונאסר בגרמניה ולאחר מכן ברחבי אירופה. ווייסהאופט נקט שינוי אסטרטגי, שעשה פלאים לקידום הבינלאומי של יעדיו. הוא החדיר סוכנים ללשכות “הבונים החופשיים” באנגליה ובסקוטלנד, וכך שינה את ערכיהם הנעלים ביותר לערכים שלו עצמו, עד אשר התקבלו על ידי כל לשכה בכל מדינה. כך שהאילומינטים התרחבו כעת לשני מרכזי פעולה, גרמניה ואנגליה.

אדם ווייסהאופטמגרמניה ללונדון נשלחו היהודים המומרים קרל מרקס ופרידריך אנגלס על מנת לרקוח את הבלי הקומוניזם. זמן קצר לאחר השלמת המשימה, שלחו הרוטשילדים את סוכניהם, ג’ון ג’ייקוב אסטור וג’ייקוב שיף, מגרמניה לאמריקה. הם מימנו אילי הון חמסנים, דוגמת רוקפלר ומורגן, שבשנת 1922 יסדו את המועצה לקשרי חוץ (CFR – Council On Foreign Relations), על מנת לבטל את החוקה האמריקאית ולהמיר את הדיפלומטיה הלאומית לאילומינטיזם. המלחמה האמיתית נגד היהודים והאנושות כמה ארגונים ייצגו את יהדות גרמניה בשנת 1932 ? מעל 250.
ובשנת 1933, כמה ? אחד ויחיד: תנועת העבודה הציונית.

נחזור עוד מעט למשמעות העניין. קודם כל, נמשיך בהסברו של הרב אנטלמן. על מנת לשחד את היהודים, אימצו הפרנקיסטים בתחילה מדיניות הומנית ירודה. בעזרת הכסף הרוטשילדי והעוצמה הישועית, יזם היהודי המומר, משה מנדלסון, את מה שמכונה תנועת ההשכלה. נפוליון מומן כדי שישחרר את היהודים בכל מקום שנכבש על ידו, ובגרמניה מומנו הרפורמים והקונסרבטיבים על מנת שיחלישו עוד יותר את האמונה היהודית ויטמיעו רעיונות זרים לחלוטין בקרב קהילותיהם.

אך ההתקדמות לא הייתה מהירה דיה. היהודים העיקשים לא שיתפו פעולה עם הרוע, כך שאת אותם יהודים שנותרו נאמנים למוסר המקראי היה צורך להרחיק לתמיד, בעוד שאלה אשר דבקו בשבתאות היו רשאים לשרוד. אכן, במשך 2000 שנות היסטוריה יהודית באירופה היו פוגרומים, מסעי צלב ואינקוויזיציות אשר הסתייעו על ידי הישועים. אך בהשוואה למה שהתרחש החל משנות השמונים של המאה התשע עשרה ואילך, היו חיי היהודים בחזקת פיקניק.

נקודת המפנה במלחמת ההכרעה נגד היהודים הייתה ייסוד הציונות על ידי השבתאים. היעד הנכסף של התנועה היה כינון מדינה שבתאית במולדתם ההיסטורית של היהודים, וכך להביס את היהדות אחת ולתמיד. על מנת לקדם את מימוש הרעיון, היה צורך להפוך את חייהם של יהודי אירופה לבלתי-נסבלים עד כדי כך שהבריחה לפלשתינה תיראה כאופציה הטובה ביותר. הפוגרומים שבוצעו על ידי הקוזקים היו ירית הפתיחה במערכה הזאת, ולשם כך פנו הפרנקיסטים לישועים ולהשפעתם על הכנסייה הקתולית. הישועים תרמו את חלקם להפצת הקומוניזם, תחילה בקומונות הפיאודליות שהקימו בדרום אמריקה, וכעת חתרו להעניש את מתנגדי הקתוליות באירופה על ידי כליאתם מאחורי סורגי הקומוניזם. העיסקה הייתה פשוטה: הישועים סיפקו את הפוגרומים, הפרנקיסטים את הקומוניסטים, וכמובן, הרוטשילדים יספקו את הכסף.

מרגע שהמצב החל להיראות מבשר רעות, נטלו את ההנהגה האינטלקטואלים הגרמנים המושכים בעט. בוינה בשנת 1885 שיגר העיתונאי נתן בירנבאום את מטח הפתיחה, שבהצלחה טמן בקרקע הלאומית את זרעיה המשגשגים של הציונות. מחבר נוסף מוינה, פרץ סמולנסקין, הלך בעקבותיו וסיפק הצדקה אינטלקטואלית נוספת לשובם של היהודים אל ביתם הלאומי הבטוח בישראל. על כל פנים, איש מהם לא ניחן בכריזמה של מחבר וינאי נוסף, תיאודור הרצל.

הייתה לו היכולת ללכד את המוני העם, סגולה שלא הייתה מצויה אצל איש מהם, והוא נבחר להיות הדובר והסמל של התנועה. גם הביוגרפיות המהימנות ביותר על הרצל אינן פותרות את התהייה המתעוררת ביחס לספרו. הרצל טוען שכתב את מדינת היהודים באחת הקיצים בפריז. אך הרצל לא היה בפריז בזמן שבו, לטענתו, כתב את הספר המשפיע ביותר של התנועה הציונות.
המסקנה המתחייבת היא שהספר נכתב עבורו. כל מי שקורא את מחזותיו הגרועים של הרצל, חייב להטיל ספק בהתעלותו הפתאומית מבינוניותו הספרותית.

בשנת 1901 הופיע הרצל בבריטניה, ולא נתקבל שם בסבר פנים יפות. על פי המקורות ההיסטוריים תמך הרצל באופציה נוספת, היינו הקמתו של מקום מבטחים לעם היהודי במזרח אפריקה שנשלטה על ידי בריטניה. אילו היה הרעיון קורם עור וגידים, הייתה מנוטרלת תוכנית הפעולה של השבתאים. זמן לא רב אחר כך נפטר הרצל, ושום ביוגרפיה שלו אינה מבהירה כיצד. הוא התאשפז בבית החלמה פריזאי בשל בעיה בריאותית בלתי ידועה, ושוב לא יצא משם. היה זה אירוע מוצלח ביותר מבחינתם של הבונים החופשיים הבריטים שהיו אמונים על ביצוע הצו השבתאי, שכן עתה החליפו את הרצל באישיות משלהם, יהודי שקיבל חינוך גרמני, חיים וייצמן.

במשך הזמן נוצר מיתוס מופרך, שלפיו הצהרת בלפור על הקמתו של בית יהודי לאומי בפלשתינה הייתה גמול על תרומתו המדעית של וייצמן שפיתח שיטה לייצור אצטון עבור חומרי נפץ מצבע מיובש. אף לא פיצוץ אחד במהלך מלחמת העולם הראשונה נבע מאותו תהליך מופלא.
אך הבריטים עשו מאמץ כביר לחטוף את פלשתינה מידי התורכים ולמנות את מנהיגי המדינה השבתאית שבדרך. בפגישה שנערכה בלונדון במהלך המלחמה, דנו וייצמן ובלפור בבעיית התושבים שכבר התגוררו בפלשתינה, ואשר רובם היו יהודים דתיים שהיוו רוב במרכזי אוכלוסייה דוגמת ירושלים, צפת וטבריה. המיתוס של אוכלוסייה מקומית עתיקה ממוצא ערבי-פלשתיני הופרך על ידי תיאוריהם המתועדים של מספר מבקרים מוכשרים דוגמת מרק טוויין ובלזק, שתיעדו במדויק את דלילות האוכלוסייה הערבית בארץ במשך המאה התשע עשרה. השגשוג הכלכלי, שהגיע מאוחר יותר עקב המפעל הציוני, משך אל הארץ מאות אלפי ערבים ממקומות מרוחקים כעיראק.

 השלב הראשון הושלם. כעת, הואץ המהלך האמיתי שכבר היה הולך ומתממש. הרב אנטלמן מוכיח שהנשיא האמריקאי וודרו וילסון, הושחת לחלוטין על ידי הפרנקיסטים באמצעות סוכנם קולונל האוס.

היה זה וילסון ששם קץ למדיניות ההגירה הפתוחה של ארה”ב. עד אז, ולמרות ייאושם הרב, רוב יהודי מזרח אירופה דחו את פלשתינה כמקום מקלטם, ורובם בחרו את אמריקה כיעד הגירתם. מכאן ואילך, רק מעטים זכו ליהנות מאפשרות זאת. האפשרות שנותרה הייתה בין פלשתינה לשום מקום. אנחנו מדלגים כעת לשנת 1933. פחות מאחוז אחד של יהודי גרמניה תומכים בציונות. רבים מנסים להימלט מהנאציזם על ספינה ששטה לנמלי אמריקה הלטינית והצפונית, אך הסדר הדיפלומטי הבינלאומי הכתיב את הפנייתם חזרה אל המקום שממנו באו.

כל יהודי גרמני אשר דחה את פלשתינה כמקום מקלטו נשלח אל מותו. עד שנת 1934, רוב יהודי גרמניה קלטו את המסר ופנו אל הארגון היהודי היחידי שהותר על ידי הנאצים, תנועת העבודה הציונית. על מנת לוודא את עניין הקונספירציה בינה לבין בריוניו של היטלר, מומלץ לקרוא הספרים הבאים: “הסכם הטרנספר” מאת אדווין בלק (The Transfer Agreement by Edwin Black), “בגידה” מאת בן הכט (Perfidy by Ben Hecht) או “הנפחדים והנואשים” מאת ג’ייקוב נויברגר (The Scared and The Doomed by Jacob Neuberger).

העיסקה פעלה כדלהלן. יהודי גרמניה ייחשפו קודם כל לאינדוקטרינציה בולשביקית במסגרת מחנות ההכשרה של ציונות העבודה, ואחר כך יישלחו לפלשתינה באישורם של הבריטים. רובם כבר היו שם עד אשר פרסמו הבריטים את הספר הלבן שאסר הגירה יהודית נוספת. כך קיבלו אנשי תנועת העבודה את היהודים שבהם חפצו, ובו בזמן נטשו את מיליוני היהודים הדתיים וכן את אלה שלא נמנו עם הפרנקיסטים, והניחו להם להישמד באירופה ללא שום מאבק למען הצלתם. אך לא כל היהודים נפלו בשבי התוכנית.

התעוררה אלטרנטיבה ציונית אצילה שהונהגה על ידי זאב ז’בוטינסקי. הוא הנהיג את היהודים בדרשו מעבר חופשי לפלשתינה וחרם כלכלי עולמי נגד המשטר הנאצי. אנשי תנועת העבודה עשו כל מאמץ אפשרי על מנת לחבל באופוזיציה שהתגבשה נגדם. ראשית, הם אילצו את כל יוצאי גרמניה בפלשתינה לנצל את נכסיהם כדי לרכוש סחורות מתוצרת גרמניה הנאצית. מהלך זה סייע להמשך הישרדותו של המשטר.

כמו כן הפעילו חיים ווייצמן והסוכנות היהודית, שבראשה עמד, את סוכניהם בארה”ב על מנת לנטרל את ז’בוטינסקי וחסידיו, תוך ניצול כל אמצעי שעמד לרשותם. זה הגיע לשיאו עם מותו מעורר החשד של ז’בוטינסקי בניו יורק בשנת 1941. תומכו המשכיל ביותר של ז’בוטינסקי, בן הכט, נדרס לאחר מכן על ידי משאית במדרכה במנהטן.

כל חטאו היה בחשיפתה הפומבית של הקנוניה בין הסוכנות היהודית והנאצים. בתוך קנוניה זאת נגד היהודים יש לקחת בחשבון גם את הישועים, ששאפו בכל ליבם להחריב את הארץ שיצרה את לותר, אך תפקידו של הוותיקן בשואה אינו נכלל במסגרת סקירה זאת. נחזור כעת לאמריקה, שם ניצלה המנהיגות היהודית את כל קשריה ומשאביה על מנת לוודא שכל היהודים הבלתי רצויים של אירופה, היינו אלה שלא נמנו עם השבתאים, לא יזכו יותר לראות את אור היום.

נחזור כעת לג’רי ראבוו: עמוד 132 – משפחות פרנקיסטיות, הן אלה שחיו כנוצריות והן אלה שחי כיהודיות, ניסו למסד קשרי נישואין רק בינן לבין עצמן. בעתות הקיץ, ערכו הקבוצות הגרמניות באופן סדיר פגישות חשאיות בעיירת הקיט קרלסבד… על פי הערכה, עד לאמצע המאה התשע עשרה השתייכו רוב עורכי הדין בפראג ובוורשה למשפחות פרנקיסטיות. דווח ששופט בית המשפט העליון של ארה”ב, פליקס פרנקפורטר, קיבל עותק של דיוקן אוה פרנק מאימו, שהייתה בת למשפחה פרנקיסטית מפראג. להלן ציטוט מפי פרנקפורטר: “שליטיה האמיתיים של וושינגטון הם בלתי נראים ומפעילים את כוחם מאחורי הקלעים”. — השופט פליקס פרנקפורטר, בית המשפט העליון של ארה”ב.

ההבדל בין ראבוו והרב אנטלמן הוא בכך שאנטלמן מוכיח פשוטו כמשמעו כי כל היהודים בפמלייתו של הנשיא פרנקלין ד. רוזוולט היו שבתאים ממוצא גרמני, שגמרו אומר לטהר את העולם היהודי מחבורות אירופיות מיותרות של נאמני המוסר היהודי שאינם נמנים על השבתאים. להלן רשימה קצרה של מנהיגי קהילה אלה: פליקס ברנדיס – קיבל חינוך תיכוני בגרמניה, שם התוודע לציונות על ידי האנגלי ג’ייקוב דה האס. הנרי מורגנטאו ג’וניור, סטפן ווייס, יהודה מגנס, פליקס ורבורג – כולם צאצאי יהודי גרמניה. להלן ציטוט מרשים מבן משפחתו הפרנקיסטית של ורבורג: “תהיה לנו ממשלה כלל-עולמית, בין אם נרצה בכך או לא. השאלה היחידה היא האם אותה ממשלה גלובלית תושג על ידי כיבוש או הסכמה.”
— גילוי הדעת נאמר בפני הסנט האמריקאי ב-7 פברואר, 1950 על ידי ג’יימס פול ורבורג (תומך נלהב ופעיל למען פדרציה עולמית מאוחדת), בנו של פול מוריץ ורבורג, אחיינם של פליקס ורבורג ושל ג’ייקוב שיף המזוהים עם חברת Kuhn, Leob & Co שהזרימה מיליוני דולרים לטובת המהפכה הרוסית באמצעות אחיו של ג’יימס, מקס, בנקאי בממשלה הגרמנית.

משהסתיימה מלחמת העולם השנייה, שרדו באירופה בקושי 100,000 יהודים, שבהגיעם לפלשתינה נאלצו לציית לגזרות הבולשביזם או לגווע ברעב. על כל פנים, הם היו מעטים מדי ולא יכלו להוות משקל נגד לאיום מספר אחד על המדינה הפרנקיסטית, הערבים. זעם השבטים הפראיים איים על המפעל כולו, ורק צירופם של המוני חיילים היה יכול למנוע את פלישתם. לצורך מטרה זאת, שוכנעו העריצים הערבים, שהיו נתונים לשליטה אירופית, לפעול כנגד האינטרסים הלאומיים של עצמם, להתסיס אנטישמיות עקובה מדם ולגרום להגירתם של יהודי המזרח לישראל. כגמול ראשון, זכו לעושר שהושג מתוך השתלטותם על נכסי היהודים. בטרם החדירו זאת השבתאים לתודעה הלאומית, כלל לא הייתה תופעה כזאת של שנאה יהודית עצמית. לפני כן, היו דתם ומורשתם של היהודים ספוגות בטבעיות בהווייתם כפעולת הנשימה. זה היה מצבם של יהודי המזרח בעת שליחתם לישראל.

בישראל יישמו הפרנקיסטים את כל הלקחים שהפיקו, כאשר עיצבו את יהודי גרמניה בצלמם ובדמותם, על מנת לשנות גם את העולים החדשים. נעשו כל המאמצים על מנת לשלול מיהודי המזרח את אמונתם, והתוצאות היו לעתים קרובות מהממות. זאת היא אחת הסיבות, למשל, מדוע אותם יהודי מרוקו שברחו לצרפת נמצאים במצב הרבה יותר טוב מאשר משפחותיהם בישראל. בתחילה תמכו הפרנקיסטים האמריקאיים באומה החדשה בהאמינם שהיא תפיץ במהרה את החשיכה בקרב העמים.

אך היהודים לא שיתפו פעולה ודבקו במוסריותם. בשלב זה שוב שיסתה המועצה לקשרי חוץ (Council on Foreign Relations) את הפרנקיסטים המרושעים ביותר שלה נגד היהודים. הבולט ביותר בחבורה זאת הוא היהודי יליד גרמניה הנרי קיסינג’ר, אך הרשימה היא ארוכה וכוללת את מדליין אולברייט שחונכה באוסטריה, וצאצאי משפחות גרמניות דוגמת ג’ו ליברמן וסנדי ברגר.

נוסיף שמדליין אולברייט אשר חותמת את הכתבה היא היום אחד מהיועצים הבכירים של אובאמה.

עכשיו לזווית קצת יותר ביזארית על נושא השבתאות, הנה קישור לכתבה מתוך הארץ המתמקדת בנטיות המיניות של שבתאי צבי ומאמיניו, להלן קטע מתוך הכתבה:

גם הכיתות הנסתרות של מאמיני שבתאי צבי שהתאסלמו בעקבותיו (הנאנס אונס את מאמיניו לדרכו, ולעתים אף את נעריהם) גם הם מחויבים לנטיותיו ההומוסקסואליות, עשרות שנים ויותר אחרי מותו.

הדבר עלול לשפוך אור נוסף לגבי נושאים רגישים שכבר נגענו בהם באתר כגון הנטיות ההומו-סקסואליות של חברים במועדון הפולחן האליטיסטי “הבוהמיאן גרוב” (מועדון אשר חברים בו האנשים המשפיעים בעולם הפוליטיקה והכלכלה), ומעגלי הפדופיליה שהגיעו לבית הלבן ואפילו לג’ורג’ בוש האב. תיאורטית אם היינו בבוהמיאן גרוב…. בוא נאמר שהיינו תופסים מרחק מאנשים כמו הנרי קיסינג’ר…

  כתבות רלוונטיות:28 תגובות לכתבה ” הקשר היהודי”

 1. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 23 בNovember, 2008 בשעה 20:54

  כל ההיסטוריה של הקמתה של “מדינת היהודים” פשוט נודף סירחון ואני לא מדבר על גירסתו של משרד החינוך.
  מן הסתם יש מספר סיבות למה כוחות מסוימים יהיו מעוננים בהקמת “מדינת היהודים” במזרח התיכון-
  ואחד הסיבות ואולי אפילו הסיבה העיקרית הינה האינטרס של האימפריה הברטית של ישום מדיניות של “הפרד ומשול” בחלק זה של העולם בדיוק כמו שהם ביצעו באפריקה הודו ואסיה – הצורך של מערב לגרום לערבים לבזז משאבים, ואנרגיה במלחמות נגד ישראל מאשר להשקיע זאת בדברים יותר פרודקטיבים.
  קל מאוד להוכיך זאת מיכוון שסיסל רודס בסוף המאה ה 19 כתב מאמרים שזה מה בריטניה מתכוונת לעשות. זאת בנוסף לעובדה שלישראל היו סוכנים של MI6 כנשיאי מדינה כגון וויצמן והרצוג.

  גם הסמלים של הבונים החופשים שנמצאים מראש פינה עד אילת דרך תל-חי ותל-אביב מצביעים לכך שאולי יש משהוא בטענות שישראל נוסדה להכין את העולם לביאת שטן? זה קצת יותר קשה לעיקול -למרות שמגן דוד איננו סמל יהודי כמו לדוגמא המנורה ונימצא גם על שטר הדולר ויש הטוענים שהוא מסמל 666

  קישור המדבר על החלק של הבריטים ליגרום ליהודי עיראק לבצע “עליה”

  http://www.jewsnotzionists.org/jewsofiraq.htm

 2. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 23 בNovember, 2008 בשעה 21:02

  בול ישראלי מלא בסמלים של האילומינטי

  http://www.ronpaulwarroom.com/?p=7790

 3. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 23 בNovember, 2008 בשעה 21:10

  המנדט הבריטי בפלסטינה התחיל ב 11 לספטמבר

 4. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 25 בNovember, 2008 בשעה 6:04

  אם מישהוא מפענח את המסר התת הכרתי שהילדים יוצרים בבול נא לפרסם

 5. פרומיתאוס בתאריך 26 בNovember, 2008 בשעה 20:07

  פיענוח מגן דויד [שני פרמידות].לפניו[אובליסקץמיצריץכמו בכל הארץבוותיקן וושינגטון וכולה וכולהמסמל מלוכה שייכות] כמובן האובליסק בקידמה וגם מורכב ממשולשים
  האובליסק קטום ללא פרמידה בראשו כך שהשפיץ של המגן דיוד משלימו כמו הפרמידה על הדולר
  33=מייסון=3דקלים 3תפוחים=הדקלים מצויירים דומים מאוד לעמודי השמש המאסונים שהגיעו ממיצרים [עמוד ושמש בקצה כמו בבתי כנסת עמוד ועיגול אגב זה באתר של רון פול

  בסך הכול זו חותמת של בעלות שה”מוארים יוכלו להבין”וההוחכה למעשי ידיהם לאורך ההיסטוריה
  כל כך יפה הכתבה ידי אומן

 6. פרומיתאוס בתאריך 26 בNovember, 2008 בשעה 20:14

  מזל טוב לסמי עופר ולפרס על תואר האבירות שקיבלו ממש נותן לנו תיקווה [מי הבוס מי שמחלק פרסים ודרגות או העם המדינה או האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא נימאס מושחטים

 7. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 27 בNovember, 2008 בשעה 3:13

  שכחת להזכיר ש555 מסמל מוות שמסביר את המצור על עזה- הם מתגאים שישראל מבצעת רצח עם !

  תאמין לי שאיבדתי כמה חודשים של חוסר שינה בכדי לתכנת את עצמי מחדש – אני יודע את כל זאת-
  שאלתי קשורה לילדים שבצורה שהם מצוירים יוצרים מסר או מילה תת-הכרתית – האם פיענחת מה היא?
  דוגמא: (חפשו בגוגל SUBLIMINAL MESSAGES יש עוד המון דוגמאות )

 8. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 27 בNovember, 2008 בשעה 3:47

  לאנשים שלא בקיאים בחומר עיינו בקישורים הבאים : (לאלו שמתקשים באנגלית גוגל מציע תורגמן שעושה עבודה סבירה של תירגום אתרים)

  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/destruction_of_the_trade_centers.htm

  http://www.theforbiddenknowledge.com/wtc/index02.htm

  http://www.think-aboutit.com/pdf/David%20Icke%20-%20Masonic%20-%20Occultic%20Numerology.pdf

 9. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 27 בNovember, 2008 בשעה 3:55

  Conspil האם אתם מכירים את הסרטים האלו:

  http://video.google.com/videoplay?docid=5711848891999225224

  http://video.google.com/videoplay?docid=-7564153740936535088

 10. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 27 בNovember, 2008 בשעה 6:25

  מעניין באמת מה הדיגנרטים המפוקפקים האלה עשו לקבל את אות הכבוד מהוד מלכותה.

  אצלי זה גם הדליק נורות אדומות.

 11. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 27 בNovember, 2008 בשעה 6:36

  תמוה איך זה שבמין תיזמון מדויק שכל פעם שעומדים לפתוח את המעברים לעזה יש ירי קסאם ושוב סוגרים.
  ממש צריך להיות מומחה לריגול נגדי לפענח מי עומד מאחורי הירי.

  תעקלו את סדר גודל הפשעים שהממשלה שלכם מבצעת!

 12. המגן דוד יש אומרים מסמל את כוכב שבתאי, ולכן היום הקדוש ליהודים הוא שבת, או באנגלית saturnday

  אני אישית לא מאמין שהכל הולך כך. אבל! סמל המגן דוד הוא סמל עתיק כללי שטמון עמוק בתוך התת הכרה ללא קשר לדת או לגזע שלנו. זה סמל שיוצא מתוך פרח החיים והוא אחד מצורות הגיאומטריה המקודשת הבסיסיות , ולכן ניתן למצוא אותו כמעט בכל מקום, מהסתתדרות של חלקקיקים ועד לאיך שבנוי כל הקוסמוס (כך טוענים). לכן אני לא חושב שצריך למהר לתת יותר מידי פרשנויות לסמל הזה, זה סמל חזק בכל תרבויות האנושיות שהוא מעבר לכל הגדרה שתלביש עליו.

 13. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 28 בNovember, 2008 בשעה 6:23

  יהודי ספרד כגון יהודי עיראק ומרוקו אף פעם לא הישתמשו במגן דוד כסמל ורק חלק מסוים מיהודי אירופה החלו להישתמש בו במאה ה19 – למה? לא רואים מגן דוד בשער טיטוס!

  איך אתה מסביר שבול שהופק בידי הדואר של מדינת היהודים מלא בסמלים של כת השטן?
  ישראל נוסדה בידי בונים חופשים בשביל השיקולים האיזוטרים שלהם – וזאת בנוסף לשיכול הגיאו-פולטי שהוזכר כבר למעלה.

  מה שכדאי לעשות זה לצפות בכל ההרצאות של גורדון מקסוול ואחרי זאת לעיין בתגי צהל.

 14. פרומיתאוס בתאריך 6 בMarch, 2009 בשעה 16:47

  מגן דויד זה גם שני פרמידות אחת בתוך השניה יש להם 3 צלעות ועוד שלוש צלעות שזה 33 דרגה רישונה במסוניקה

  אגב כתב למעלה על ה5 5 5 5 מסמל פנטגרם שכותבים 555 מדברים על שלושה כוכבי פנטגרם
  כמו אגב מלון 5 כוכבים=5 פנטגרם
  סלקום הכוכב זה אתה פנטגרם
  גלילאו שעבד תחת הכנסייה ורצה לרמוז לעתיד צייר באחד מציוריו את המשולש

  כל דגלי העולם מלאים סמלים אילומינטים נשר גלובוס עיגול אדום [שמש]
  צבעים=אנגליה אדום לבן כחול
  ישראל=כחול לבן [הורידו את האדום]
  רהב אדום כחול לבן
  הפסים שלנו של אנגלי של ארהב משחקי צבע ומיקום אחרים ראו את שני הפרמידות בכיכר רבין
  אחת על השנייה כאילו רמז ל כך חוברו

 15. [...] המסדרים השייכים לסדר העולמי החדש, לעוד מידע ראו את סוף הכתבה על השבתאים, נטיות חברי הבוהמיאן גרוב, ועל הסיפור שהתפוצץ על הכמות [...]

 16. [...] של דבר הם חברו יחד לאילומינטי הבווארי (לעוד מידע ראו הקשר היהודי). מרסלינו מננדז פלאי, הסטוריון ספרדי מהמאה ה-19, איתר את [...]

 17. אלדד בתאריך 14 בOctober, 2009 בשעה 6:34

  ניכר שהמחבר היה ימני לפני שהיה חובב קונספירציות(מה שלא מוריד מתוכן המאמר).

 18. נראה כי ניתן להסיק מהכתבה כי היהדות היא המוסר והאלוהים ושבתאי צבי הוא שליחו של השטן אך למעשה ע”פ היהדות אין שום משמעות למספר 666. נהפוך הוא! המספר ע”פ הגימטריה ערכו 18 שזה “חי” בעברית. “חי” כמובן זה משהו טוב וניתן לראות שגם ערך המושג ” מאה שערים” הוא 666.
  האם באמת יש למספר משמעות או שהוא בסך הכל 2 שליש מאלף?
  המספר עצמו הגיע מהברית החדשה שכמובן ליהודי זה לא אומר כלום.
  האם אנו כיהודים אמורים לפרש את הדברים הללו? האם כחילונים כל הקונספט של מוסר וחטאים אומר משהו? כאדם פשוט 10 הדברות בהחלט מהוות קוד מוסר גם מבלי שיאמין בתנ”ך אך אמות מידה אלו מגיעות מתוך מצפון פנימי ולא מתוך פחד מעונש בעולם הבא.
  לעומת זאת, לא ניתן להתעלם מהעובדה שהמספר חוזר על עצמו וחדר לתודעה הציבורית\חילונית כמספרו של השטן. מעטים יודעים שהמספר נמצא על כל ברקוד.
  נכון להיום, כפי שאנו רואים את מפת השליטה בעולם. “אלוהים” נתנו כוח ליחידים ואוליגרכים. רצו שהם יגיעו לפסגת הפירמידה. אם נרצה ואם לא, IBM קיבלו את הכוח להחדיר את המספר למוצרים ומסדר הטמפלרים\אילומנטי\Whatever הגיעו לשלוט בבית הלבן ובעולם ה”חופשי”.
  בסופו של דבר,
  “כוח” נועד להתנפץ מול ה”אתיקה”.
  אתיקה בשונה ממוסר, לא מאפשרת למנהיג לרצוח עם משום ש”זה הדבר הנכון לעשות” .
  ובטח שלא לרצוח הומוסקסואל משום שהוא “לא מוסרי”.

  לגבי יום שבת : השם שבתאי נגזר מהמילה שבת ולא להיפך. שבתאי הוא הכוכב השביעי כולל השמש ולכן נבחר שמו. גם במילה שבת מסתתר המספר 7, היום השביעי וכו’.

 19. יוני בתאריך 18 בAugust, 2010 בשעה 16:51

  הילדים מזכירים לי כרומוזומים אבל זה רק אסוציאציה צריך לבדות כי זה בטוח אומר משהו

 20. רבים הדברים שנאמרו בכתבה זו שאיני מוצא להם יד ורגל. מכתבה זו המסקנה היחידה שהיהודים אחראים למותם של יהודים וכן קשר הדוק בין ההסתדרות הציונית העולמית והמשטר הנאצי. אני יכול לקבל את העובדה, שהמשטר הנצאי הותיר את ההסתדרות שכן הוא משרת את האינטרס שלהם, לשכנע יהודים לעלות לארץ, וכך או כך עם רומל היה מבחבחזית המזרח תיכונית סביר להניח שגורלי יהודי פלשתינה היה זהה לגורל יהודי מזרח אירופה. במהלך ההיסטוריה היינו עדים למשיחי שקר, ועיוותים תורניים כאלה ואחרים. אז, היה את שבתאי צבי, היום תמצאו את אהובי גואל רצון. לכן, איני מקבל את האמירה שכן, היהדות השנואה נסללה בדרכים רבות, ואכן הדת הייתה מוטיב מרכזי של כולם. לערך עניין זה, איני מוצא כל קשר בין דמות אחת ואחרת לנאמר כן פרט לעץ מסואב של שחיתות שאינשאיננה משויכת לשניה.

 21. [...] לעוד מידע: הקשר היהודי.  [...]

 22. [...] תזכורת: כפי שאתם רואים, ג'ורג' בוש(CFR), ג'ורג' שולץ(CFR) והמועצה ליחסי חוץ(CFR) הכירו טוב את ביבי עוד מלפני הועידה במדריד.במהלך כהונתו כראש הממשלה בשנים 1997-8 ביצע נתניהו נסיגה חד צדדית מחברון בעקבות הסכמי וואי. ההסכמים הללו התהוו כאשר קלינטון(בוגר ג'ורג'טאון/CFR) קיבץ את ערפאת ונתניהו בשביל לנסח לוח זמנים להמשך יישום של הסכמי אוסלו. כדי ליזום את המהלך ולהביא את שניי המנהיגים לשולחן הדיונים ולתווך, נעזר הנשיא במדליין אולברייט אשר היית שרת החוץ. מדליין אולברייט היא פרופסורית באוניברסיטת ג'ורג'טאון, לשעבר דירקטורית בCFR, באה ממשפחה יהודית מומרת שהתנצרה לקתוליות, ובעלת השפעה רבה על מדיניות המזרח התיכון תחת קלינטון. (כמו כל שאר שרי החוץ מהCFR). יש סיבה למה מדליין אולברייט ניסתה להסתיר את זהותה היהודית, מומלץ לקרוא "הקשר היהודי". [...]

 23. יוסי בתאריך 7 בAugust, 2011 בשעה 10:22

  אז איך אתה מסביר את זה,שכאשר מדינת ישראל היתה בסכנה קיומית, הבריטים נטשו אותה והשאירו נשק לערבים 3 פעמים ה”מפעל הציוני” היה בסכנה ב 48 ב 67 וב 73. אם זה היה אינטרס שלהם איך הם נתנו למצב כזה להתרחש?

 24. “ויברך אלהים את-יום השביעי ויקדש אתו כי בו -שבת- מכל מלאכתו אשר-ברא אלהים לעשות” בראשית פרק ב’ פס’ ג (למה קוראים לשבת שבת, READ A BOOK..)

 25. מוקדש לציונות נכס של המודיעין הבריטי!!!!
  כל ההוכחות אם המספרים והסמלים שהבאת כאן הם פרי עבודתם של חובבנים!!! אכן יש ארגון אילומינטי שאכן משתמש בהרבה סמלים אך לידיעתך סמלים אלה היו בשימוש הרבה לפניי שארגון נוצר ובהמון מקרים אלה רק סמלים שלא נמעידים על השתייכות קבוצות לאילומינטי. כל מספר וכל תאריך אפשר לפרק לגורמים זוהיא גדולתם של מספרים לכן לבוא ולהסיק כמו שהסיקו באותם אתרים שמהם את לקחת את המידע שלך שכל האסונות שקרו בעולם נצפו מראש זה הזוייייייייייייייי ומופרך וילדותי

 26. ובקשר לכתבה !!! הדברים שנאמרו כטן מעצבנים מאוד ומופרכים !!!!!!!
  שבת באה מהתורה !!!!! ומהמילה שבת בא השבתאי ולא ההפך !!! הכותב של התבה טוען שיהודים ציוניים גרמו ליהודים הלא ציוניים למות בשואה !!! בולשיט זו טאוריה ללא שום ביסוס!!!
  666 זו המצאה של הברית החדשה !!!!

 27. שקד בתאריך 2 בApril, 2012 בשעה 6:11

  מיכל בדיוק ההפך, היהודים אשר האמינו במשיח השקר שבתאי צבי גרמו ליהודים שעדיין שמרו על המסורת והתורה למות בשואה, כי הם לא היו מוכנים להמיר את דתם ולקבל עליהם את משיח השקר שהוא שבתאי צבי. ועדיין לא נתקלתי בדברים מעצבנים שלא נדבר על מופרכים באתר הזה, ככה שעד שלא תביאי הוכחות אחרת אני ישאר עם קונספיל.

 28. אני מכיר אישית את הרב אנטלמן – הוא בן אדם רציני .

השארת תגובה

Google