קשר של שתיקה

רשת הפדופילים של הפוליטיקאים בארה”ב

זה היה הסקנדל הגדול ביותר בהיסטוריה של ארה”ב. הסיפור קיבל קצת כיסוי בעיתונים אבל היתה התעלמות מוחלטת ממנו בטלויזיה. מהסיבה הזאת, רוב האמריקאים מעולם לא שמעו על כך. הסנאטור הרפובליקני בזמנו ג’ון דה-קמפ (John DeCamp) היה מעורב בהפקת סרט דוקומנטרי שנקרא “קשר של שתיקה” (Conspiracy of Silence). הסרט היה מיועד לשידור בערוץ דיסקברי (Discovery Channel) ב-3 במאי 1994. הסרט חושף רשת של מנהיגים דתיים ופוליטיקאים מוושינגטון אשר הטיסו ילדים לוושינגטון בשביל אורגיות.

ילדים רבים עברו את ההשפלה של לעמוד כשהם לא לובשים דבר חוץ מתחתונים, ומספר המוצג על שלט שנתלה על צווארם, כשהם מוצגים למכירה לאנשים זרים בלאס-וגאס שבנוואדה ובטורונטו שבקנדה.

ברגע האחרון לפני השידור, חבר קונגרס לא ידוע איים על חברות הכבלים בחקיקת חוקים מגבילים אם הסרט ישודר. מייד אח”כ, הזכויות של הסרט נרכשו בידי אלמונים שהשמידו את כל העותקים. עותק של הקלטת נשלח בצורה אנונימית לפרקליט והסנאטור לשעבר ג’ון דה-קמפ מנברסקה (שהיה מעורב בהפקת הסרט), אשר בתורו העביר את הקלטת לסוכן ה-FBI לשעבר טד גאנדרסון (Ted L. Gunderson, אתם יכולים לראות הרצאה שלו בעמוד הסרטים). אמנם איכות הקלטת היא לא מי יודע מה, אבל הסרט עצמו והמידע שהוא חושף הוא פשוט בלתי נתפס. חובה לראות, אפילו אם לא מבינים את כל מה שאומרים בסרט:

You need to have flashplayer enabled to watch this Google video

עוד קצת מידע, בנוסף לסרט:

זונות ממין זכר בגילאי 15 ואפילו פחות עשו סיורים ליליים בבית-הלבן. יש בלינק הבא 19 כתבות מלאות מה’וושינגטון טיימס’ על הפרשה הזאת.

הנה קטע מתוך כתבה של הוושינגטון טיימס מתאריך ה-26 ביולי 1989: [לחצו על התמונה כדי לראות אותה בגודל מלא]

15yearoldboy.gif

הסיפור הזה נחשף גם ב-’ניו-יורק טיימס’ ובעיתונים גדולים נוספים, אבל בגלל הקשר של הפרשה לבית-הלבן, השתיקו את הסיפור הזה.

שני החשודים העיקריים בפרשת רשת הילדים היו קרייג ספנס ולורנס קינג ג’וניור. שניהם היו מעורבים במפלגה הרפובליקנית. קינג שר את ההימנון בשני כנסים לאומיים של המפלגה בשנות ה-80 והוא ישב אח”כ בכלא על הונאה כספית. ספנס היה לוביסט רפובליקני חשוב, והוא התאבד כשנחשפה הפרשה. כמה מהשותפים שלו הלכו לכלא בגלל מעורבותם ברשת האורגיות. גם דמוקטים היו מעורבים בזה, אז אל תצפו מהם שיחשפו את הרשת.

מעצרו של ספנס

אם ברצונכם לרדת לעומק הסיפור הזה, תקראו את פרק 21 בספר “Omaha George Bush: The Unauthorized Biography“, כל הספר מופיע בלינק הזה בחינם.
הסנאטור דה-קמפ כתב גם ספר בשם “The Franklin Cover-Up: Child Abuse, Satanism, and Murder in Nebraska“, והנה הכריכה האחורית שלו:

backcover.jpg

בספר, דה-קמפ מדבר גם על האפשרות לכך שילד נרצח ב’בוהמיאן גרוב‘.

כנראה שגם ג’ורג’ בוש הבן, שאביו קשור לפרשה הזאת, הולך בצעדיו של אביו. גם הוא הזמין נערים אל הבית הלבן, הנה הטקסט של כתבה מצויינת על כך. כמובן שגם במקרה הזה התקשורת מתעלמת מהסיפור והורגת אותו.

ראו גם: “הנטיות של חברי הבוהמיאן גרוב

    כתבות רלוונטיות:4 תגובות לכתבה ” קשר של שתיקה”

  1. [...] במועדון, מה שעלול לתת יותר בהירות לגביי מה  שנכתב בכתבה “קשר של שתיקה” המרחיב על נושא רשתות הפדופיליה המגיעים עד לבית [...]

  2. [...] חברים בו האנשים המשפיעים בעולם הפוליטיקה והכלכלה), ומעגלי הפדופיליה שהגיעו לבית הלבן ואפילו לג’ורג’ בוש האב. תיאורטית אם היינו בבוהמיאן גרוב…. בוא נאמר שהיינו [...]

  3. [...] שהגיעו עד לבית הלבן ומשפחת בוש ניתן לראות בכתבה “קשר של שתיקה”. « ארסנל של צביעות כתבות רלוונטיות: סדאם [...]

  4. [...] קשר של שתיקה. [...]

השארת תגובה

Google