הנטיות של חברי ה”בוהמיאן גרוב”

כפי שנראה בעוד כתבות בהמשך, אנשי האליטה הם בעלי נטיות מאוד חריגות ובמקומות כמו הבוהמיאן גרוב המיועד לגברים בלבד, ושהמשתתפים בו מאוד קנאים לסודיותו, הדבר בא לידי ביטוי.

הנה הקלטה של הנשיא ריצ’ארד ניקסון (שהיה חבר בבוהמיאן גרוב עוד לפני שנבחר לנשיא) מספר מה הוא חושב על המפגש החברתי שם:


ניקסון: ה”בוהמיאן גרוב, שאני משתתף בו מדי פעם ופעם… זה הדבר הכי מתרומם שאתה יכול לדמיין לעצמך…”

הסרטון הבא על דיווד גרגן, ששימש כיועץ פוליטי בכיר לכמה נשיאים גם רפובליקנים וגם דמוקרטיים, מציג ראיון שלו עם העיתונאי אלכס ג’ונס (מי שהסתנן בשנת 2000 למועדון וצילם את הטקס המרכזי). ג’ונס שואל את דיוויד שאלה בקשר להתייחסות שלו למועדון הבוהמיאן גרוב בראיון שנתן ל”וושינגטון פוסט” שם הוא מצוטט אומר שהוא לא כמו שאר המשתתפים שם ש”רצים ערומים ביער”, שווה לראות את התגובה של גרגן:

הנה סרט נוסף המתייחס לנושא “העירום ביער” שהראנו כבר בכתבה על הבוהמיאן גרוב, ובו ביל קלינטון אומר בתגובה לאיש מהקהל ששאל אותו שאלה בקשר להשתתפות שלו ב”גרוב”, ” אמרת ה’בוהמיאן קלאב’? זה המקום שכל הרפובליקנים העשירים הולכים אליו ועומדים ערומים מול העצים נכון?“. כמובן שגם דמוקרטים משתתפים במועדון שלא מזוהה עם אף מפלגה ואף קבוצה, אם כבר אפשר לומר בוודאות שהוא מזוהה רק עם גברים, בעיקר עשירים מאוד. בסוף הסרט אנשי ביטחון מוציאים את האיש מהאולם בגלל ששאל שאלה:

לא מזמן התפרסמה כתבה ב”ניו-יורק פוסט” על כך שלבוהמיאן גרוב הזמינו כוכב פורנו הומוסקסואלי לשרת את המשתתפים, למרבה הצער זמן קצר לפני שרצינו לפרסם את הכתבה ראינו שהורידו אותה מהאינטרנט אבל למזלנו העמוד עם הכתבה נשמר ע”י כמה אתרים, אז הנה הכתבה כפי שהיא פורסמה ב”ניו-יורק פוסט”.

בסופו של דבר, עכשיו אפשר אולי להבין על מה בעצם הייתה פליטת הפה הבאה של ג’ורג’ הרברט ווקר בוש (אבא של…) שגם הוא משתתף קבוע במועדון:

“מילה על הנשיא, עבדתי לצידו במשך שבע וחצי שנים, ואני שמח שהייתי השותף שלו. היו לנו הצלחות, עשינו כמה טעויות, עשינו קצת סקס… (אופס?)“.

    כתבות רלוונטיות:7 תגובות לכתבה ” הנטיות של חברי ה”בוהמיאן גרוב””

  1. http://video.google.com/videoplay?docid=-82095917705734983

  2. [...] גם: “הנטיות של חברי הבוהמיאן גרוב” « קבוצת בילדרברג כתבות רלוונטיות: הסרט [...]

  3. [...] הכתבות הקודמות שייש באתר על הבוהמיאן גרוב, כמו גם על הנטיות הביזאריות של החברים במועדון, מה שעלול לתת יותר בהירות לגביי מה  שנכתב בכתבה “קשר של [...]

  4. [...] לשפוך אור נוסף לגבי נושאים רגישים שכבר נגענו בהם באתר כגון הנטיות ההומו-סקסואליות של חברים במועדון הפולחן הא… (מועדון אשר חברים בו האנשים המשפיעים בעולם הפוליטיקה [...]

  5. [...] העולמי החדש, לעוד מידע ראו את סוף הכתבה על השבתאים, נטיות חברי הבוהמיאן גרוב, ועל הסיפור שהתפוצץ על הכמות האדירה של כמרים אשר [...]

  6. [...] נטיות הבוהמיאן גרוב. [...]

  7. [...] “אמצע הקיץ הוציא אותנו אל החופשי”. ולאחר הטקס הזה מתחילה ההתהוללות הגדולה שראיתם בתמונות למעלה (ניקסון אמר שהמפגשים שם הם [...]

השארת תגובה

Google