חושפים את האור פרק רביעי: בכחוס דיוניסוס!

אחד הפולחנים והרעיונות העתיקים שמהווה שורשים ויסודות לאחוות הסוד עד היום, ואשר ניתן לחוש בו גם בסביבה הקרובה שלנו. ממה הבונים חופשיים כל כך? מה באמת קורה בתוך הבוהמיאן גרוב? איך הישועים קשורים לכל זה? ולמי אנחנו נותנים להיכנס הביתה בלי לשים לב כדי ללמד את ילדינו?

untitled7.JPG

 פרק רביעי.

אתר הפודקאסט.

מאגר תמונות וסרטים על הבוהמיאן גרוב.

חשוב: מהו הבוהמיאן גרוב? אחד ממרכזי העצבים הפוליטיים של האליטה בארה”ב.

בכחוס דיוניסוס הוא גרסה יוונית  לאל הסולארי המת וקם לתחייה של המצריים, אוסיריס.

הקשר של הישועים:

האנגרמה IHS מסמלת עבור הצי-בור ראשי תיבות ל “IESUS, hominum Salvator” המיוחס לישו, אך הם בכוונה בחרו באותיות הללו כיוון שIHS הוא שמו העתיק ביותר של האל היווני בכחוס-דיוניסוס, אל סולארי כמובן. בכחוס-דיוניסוס מייצג את שמש הלילה לעומת שמש היום (הליוס) ולכן הראשי תיבות נמצאים על גבי שמש שחורה. הצלב על אות הH יוצר את סמל הTriple Tau שהוא המקודש ביותר עבור דרגת הROYAL ARCH בבנייה החופשית של הסקוטיש רייט:

ihs-logo.jpg

פטרון הישועים של הבוהמיאן גרוב (המסמל את דיוניסוס) יאן מנופומוק (John of Nepomuk). על יאן יש אגדה הדומה לזאת של דיוניסוס, בכך שרדפו אותו בבוהמיאה עד שהוא נאלץ לקפוץ לנהר אל מותו. זה בדיוק אותו סיפור עם דיוניסוס ופייט’ון. מאז ומתמיד הכנסייה הקתולית הסוותה את הפאגניות הפוליתאיסטית שלה מאחורי שמות ופסלים של קדושים אשר בעצם סימלו אלים פאגנים, וכך גם בבוהמיאן גרוב. יאן מנופומוק קיבל את תואר הקדושה שלו (מעמד האל) תודות לישועים. למה אלכס ג’ונס לא מדבר על נושא זה?:

johnnepomuk2.jpg

עוד על הבוהמיאן גרוב בכלל, ועל הפטרון של האגודה בעבודת דוקטורת של פיטר מרטין פיליפס.

כנסייה ישועית ליד הבוהמיאן גרוב:

stxavierplaq1.jpg

מיסה נוצרית בבהומיאן גרוב?

i00397croppedsmall.jpg

האפיפיור עם מטה דיוניסוס, מטה עם אצטרובל:

pope.jpg

מטה של דיוניסוס/בכחוס:

cone06.jpg

מטה של אוסיריס:

cone-staff.jpg

פאן, בן לוויתו של דיוניסוס. גם עליו מסופר הסיפור על השד פייטון שרדף אחריו עד לנהר אליו קפץ. כאשר הגיע לנהר, חצי גופו התחתון נהיה דג, והחצי השני עז, וזה הסיפור שמסופר גם על דיוניסוס/בכחוס וגם על הסימן האסטרולוגי של מזל גדי. הכוכב השולט על מזל גדי הוא כוכב שבתאי האנדרוגינוס (זכרי ונקבי יחדיו). במזל גדי ישנו הלילה הארוך ביותר בשנה ולכן השמש באותם ימים נחשבת לשמש השחורה, והשמש השחורה עבור האחוות הסודיות מייצגת רוחניות כיוון שבמקום להיות השמש של היום הארוך הביותר המייצג חומריות, היא מייצגת את הקיצוניות שנייה השייכת לרוח.שבתאי בעצם שולט על השמש הרוחנית (השחורה), לכן השמש של הישועים בעלת קרנים ישרות (זיכרי) ועקומות (ניקבי) כי הוא שילוב השניים, לעוד מידע:

pan.jpg

הארכיטקטים הדיוניסיים נקראו פעם בין היתר, “בני שלמה”, והשתמשו במגן דוד כסמל שלהם, סמל לאיחוד הניגודים, הזכרי והנקבי, האש והמים, ובאמצע…שוב השמש השחורה, בכחוס דיוניסוס, האל המת וקם לתחייה ביום הנמצא במזל גדי הנשלט בידי שבתאי. לפי האגדה המאסונית, הארכיטקטים של חירם אביף כולל הרב בונה חירם, היו מאותה אגודה אשר בנתה את כל הקתדרלות בעולם, כולל הקתדרלה מנוטרדאם בצרפת שייש בה פסלים של גארגואילים ושדים, כמו גם בהרבה קתדרלות אחרות:

untitled9.JPG

הקשר של הבוהמיאן גרוב:

מישהו לבוש כמו פאן בבוהמיאן גרוב:

bohemiangrove24.jpg

“שימרו על זה אפל”:

bohemiangrove145.jpg

טרנסווסטים, גברים המתהוללים בלבוש נשי היה מאוד מתאים לטקסים במסטריות הדיוניסית/בכחוס, דרך אותם טקסים ניסו להגיע למצב הנקרא ENTHOSIASMOS ולהגיע לדיבוק בידי האל איתו רוצים להגיע במגע:

bohemiangrove180.jpg

bohemiangrove181.jpg

מטה עם אצטרובל בקצה, כמו המטה של הדיוניסיים.

bohemiangrove183.jpg

פסל של דיוניסוס, ומימין לראש של דיוניסוס פסל של ארוס/קופידון הנוצר מזיווג של וונוס(לוציפר) ווולקן, או על פי גרסה אחרת זיווג של וונוס ומאדים. המשמעות האוקולטית האפלה של כל זה מוסבר כאן, שימו לב שבאנגלית שמו של קופידון/ארוס (EROS) הוא אנגרמה של ROSE, ועוד על הקשר של אחוות צלב הורד בפרק ב’ של הלינק המוצא הנ”ל:

bohemiangrove193.jpg

עבודת דוקטורט של פיטר מרטין פיליפס על הבוהמיאן גרוב מגלה שבכחוס היה חלק מהטקס הישן של “שרפת הדאגה” (Cremation of care). לפי אותו נוסח של הטקס ה”דאגה” היה שד שצריך לטהר, ואשר איים עלייהם כל עוד בכחוס לא בא לגרש אותו. אז עכשיו אתם יודעים מי זה בכחוס/דיוניסוס, ומה הפולחן הזה בבוהמיאן גרוב אומר, ומי המושכים בחוטים של אותו פולחן, הישועים!

כהנים בגלימות שחורות, צבאו של כוכב ופולחן שבתאי:

bohemiangrove204.jpg

bohemiangrove215.jpg

bohemiangrove243.jpg

ג’וליאני:

405725964_da4737d7bd.jpg

עוד על הנטיות הביזאריות של חברי הבוהמיאן גרוב.

הבוהמיאן גרוב הוא מקום אשר נבחרים בו נשיאים, אשר אנשים חשובים נותנים את הנאומים וההרצאות המשפיעות ביותר שלהם. נמצאים שם אנשים מאוד משפיעים כגון הנרי קיסינג’ר, משפחת בוש מאחוות הגולגולות והעצמות המאסונית, רוקפלר, ועוד! זה אחד ממרכזי העצבים של האליטה והפוליטיקה האמריקאית, והפטרונים של הפולחן שלו הם הישועים. ניקסון למשל טען שהנאום הכי משפיע שנתן אי פעם היה בבוהמיאן גרוב (כמו כן גם שהמקום היה הדבר הכי מתרומם שנתקל בו בחייו).

קשר של שתיקה.

ומה שקורה אצל הישועים והותיקן בכל מקרה הפדופיליה יכול אולי להיות מובן טוב יותר מנקודת המבט של המסטריות הדיוניסת, שם כאשר המיסטריות הגיעה לשיאה היו משתמשים בפדופיליה כדי לשבור מוסכמות ומחסומים פסיכולוגיים:

נטיות הישועים.

מתוך סרט של דיסני נארניה:

tumnus3-pan.jpg

שימו לב כיצד האל העיזי פאן, מחזיק בידה של הילדה, ממש מחליא. וואלט דיסני היה בונה חופשי בלשכת די מולאי, וחבר באחוות צלב-הורד:

tumnus-pedophile.jpg

מהסרט פנטזיה של דיסני, פאן ובכחוס-דיוניסוס.

fantasia-bacchus.jpg

מתוך ערוץ החינוכית, סדרת ילדים:

53018618-13.jpg

בכחוס/דיוניסוס ידוע ביותר כאל השיכרות ההתהוללות והיין, שימו לב לפיליפין דה רוטשילד מהמשפחה החזקה הפעילה בבניה החופשית, היא בעלת חברה ליין, והנה הסממנים שלה:

philippinederothschild1.jpg

והנה אתר רשמי שלה, שימו לב לעז!

מתוך האתר שלה נכון ל21.5.10:

untitled10.JPG

האם סטאנלי קובריק נרצח כי הוא ניסה לספר לנו על הנושא הזה בסרטו “עניים עצומות לרווחה”?

  כתבות רלוונטיות:9 תגובות לכתבה ” חושפים את האור פרק רביעי: בכחוס דיוניסוס!”

 1. conspilpilpil בתאריך 6 בMarch, 2010 בשעה 12:45

  מקור הדתות המונותאיסטיות הוא בדתות הפאגאניות ואני אישית סבור, על סמך מה שאני חקרתי, שהדתות האלה נוצרו על ידי האליטות בעבר, אלה דתות פאגאניות במסווה של מונותאיזם, כך שההמון המאמין לא מבין זאת. בנוסף, לדת היה תפקיד של שליטה בהמון, בין היתר דרך אנשי הדת. זה שאנשי האחוות אמרו שהמקור אצלם, זה לא בהכרח לא נכון, הם עושים את זה בתקופה המכוננת הזאת יותר כדי לסחוף את ההמון ישירות אל הניו-אייג’. אבל זה לא אומר שהטענה שהדת מקורה בפאגאניזם לא נכונה, תבדקו בעצמכם, את האמונות, הסיפורים, הסימבוליות והסימבולים, המסורות, הפולחן של הדתות השונות ותשוו לדתות הפאגאניות ותראו את הדמיון הרב. לא סתם ככה הדימיון…
  עוד משהו, נאמר בתגובות לפוסט הקודם על קיצוניות/פונדמנטליזם דתי. לנו זה נראה היום כמו קיצוניות, פעם אנשים חיו בחברות דתיות אדוקות, מה שאנו מכנים היום לפעמים קיצוניות, פעם לא נחשב לקיצוניות. ככה שהקיצוניות היא מנקודת מבטנו היום.

 2. אידיוט שימושי בתאריך 8 בMarch, 2010 בשעה 2:33

  לאלו מכם שעדיין לא יודעים איפה אתם חיים וחושבים שישראל היא מדינה תמימה וחפה-מפשע.
  אז הינה נתניהו משוויץ!

  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1154681.html

  אביו של נתניהו זה עוד טיפוס מאוד מפוקפק

  http://www.larouchepub.com/other/2009/3603brit-imps_created_jabotinsky.html

 3. מורד מוניר בתאריך 26 בMarch, 2010 בשעה 12:53

  רציתי באמת להשאיר תגובה כללית לכל המעוניינים להבין את הכוח העומד מאחורי התהוות העולם המודרני של היום, שבתכליתו אינו מבוסס על מודרניזציה כלל, אלא דווקא על אותם פולחנים עתיקים ומשורשים כבר משחר הציביליזציות הקדומות.בין אם אנחנו מדברים על ציביליזאציות קדומות במזרח או במערב, עדיין אנו רואים אותם קווי יסוד פרמיטיבים מנחים אותם האנשים של היום.

  האשורים והשומרים במיסופוטמיה, המינואם בכריתים, ההאראפים בעמק האינדוס, האולמיקים במקסיקו, עם המאיה הקדום ועוד עמים אחרים, ללא שום קשר בין האחד לאחר נהגו כמעט באותם מנהגים ופולחנים ששורשיהם עדיין נעוצים ברלקטים שלהם בזממנו, קרי שאר העמים של היום כולל כל הדתות המוניטיאסטיות.

  ההוכחות על השתלשלותם של אותם טכסים פגאנים גם היום נראים בדתות המוניטאסתיות בעיקר בעניין ההקרבה בחגים. בקיסריה נחשף מקום עתיק בו נהגו הפגאנים לבצע פולחן. המטריום, הוא שמו של המקום אשר נחשף בקיסריה. טקס פולחני זה היה למענו של מטריוס- אל פגאני שלמענו הקדישו האנשים שור. עם זריחת השמש, עמדו האנשים בשביל לחוש את שפריצת הדם על פניהם שעה ששחתו את השור. פולחן זה המשיך להתקיים בתקופה ההלנסטית והרומית. השפעתו השרישה את טקס ההקרבות בעולם מימי יוון ועד לימי האומה הערבית הקדומה הכוללת את הדרוזים אשר בולט עניין הפולחן הזה בהקרבת קורבן בחג הקורבן. בעולם הנוצרי, נוהגים הנוצרים להשתמש בלחם וביין כסמל להבלטת הקרבת ישוע את גופו שעה שנצלב. שתיית היין לא ממש מסמלת את דמו של ישוע אלא יותר את הקשר האינושי הקדום על כדור הארץ. כלומר, בעולם הנצרות, לאחר שהתפתחה המסורת האפוקלפטית – מסורת שדוגלת בהאצת הגאולה, מאחר והגאולה לא הגיעה בזמנה המיועד, התירו את השימוש בדם כאמצעי לסיפוק האל, כאמצעי לרצות את אלוהים שלהם.
  ישנם עוד מאות דוגמאות של שימוש בדם, בקורבנות ובפולחנים אחרים המעידות כל המשך דרכם של כל הטכסים והפולחנים בעולם בו הדתות המונטאסתיות קימות, דוגמת התאריך בו גורג בוש פותח את מלחמתו על עירק, הלא הוא 21.3.03. על פי הדרואידים, (שם עם הנתפס במהותו לא כנוצרי, האמין בגלגול נשמות, עסק בתורת הנסתר ופולחנים שונים ומשוניםוהוצא נגדם צו חיסול על ידי אוגוסטוס קיסר. בתקופתו של הקיסר טייביריוס, רדף אותם יחד עם מגידי העתידות וכל הרפאים למיניהם. הצו יצא על ידי הסינט קלאדיוס בשנת 54 לספירה)גורג בוש דגל באחד מטכסי הדרואידים הנשען על הקרבת דם לאדםמהלמען הקרבת הגאולה. בתאריך הזה, נהגו הדרואידים להקריב דם לאלת האימהות -אנונאקי- המופיעה בכתבי השומרים בסיפור המיתולוגי נינחורשאג.כלומר, טכסים פגאנים עדיין קיימים בזממנו ואנחנו חא שונים מאחרים בעולם העתיק.
  בכבוד רב
  מורד מוניר

 4. [...] והאמת תוציא אתכם אל החופשי « חושפים את האור פרק רביעי: בכחוס דיוניסוס! חושפים את האור: בני ה”אור” ופילוסופית האש. [...]

 5. [...] את הדף על הפרק בכחוס דיוניסוס, כך שגם אלה שלא שמעו יוכלו להכנס להתרשם ולהבין במה [...]

 6. [...] אנחנו עושים קצת סדר ומביאים לכם זווית מעניינת בנושא. פטרון המועדון הוא הקדוש יאן מנופומוק מבוהמיה אשר קיבל את האגדה ותואר הקדושה שלו מידיי [...]

 7. [...] ועוד רבים.בגרוב גם כן ניתן למצוא גולגולת, הפולחן בעיקרו הוא דיוניסי, התלבשות טרנסווסטית, שריפה פאגנית של בובה המכונה “דאגה” [...]

 8. [...] האם ה”שבועות” שכתובות במרכאות מתוך המסמך מכוונות לזמנים כמו השבועיים בבוהמיאן גרוב המהווה מועדון סודי לפולחנים דיוניסים ובמה פוליטית לאנשים המשפיעים ביותר בעולם (ובעיקר באמריקה)?פטרון המועדון הוא קדוש של הישועים.  [...]

 9. [...] נזכיר לכם הוא חבר בבוהמיאן גרוב שהפטרונים שלו הם הישועים. ובמקרה זה ג’יימס ל. ג’ונס הוא גם כן בוגר אוניברסיטת [...]

השארת תגובה

Google