וויליאם קופר בגוב האריות[עדכון!]

צוות האתר מביא לכם בתרגום לעברית את אחד השידורים ההיסטורים של וויליאם קופר אשר שודר בשנות ה90 זמן קצר לאחר יציאת סרט התעמולה של דיסני “מלך האריות”. בתקופה שהמודעות לנושאים המדוברים היית אפסית, איש אחד אמיץ שחקר במשך שנים את הסדר העולמי החדש אמר את מה שהם לא רצו שהצי-בור אי פעם ידע, ושילם על כך בחייו. הנה הזדמנות להכיר את מי שביל קלינטון  שהיה הנשיא באותו הזמן כינה “שדרן הרדיו המסוכן ביותר באמריקה!”.

הוספנו סרטון למטה עם הסבר מעניין, תוספת שלנו.

 מי שמכיר ועוקב אחרי האתר הזה והתכנים שאנו מעלים וחוקר בעצמו יעקוב בקלות אחר השידור הזה העוסק בחומרים ברמה מאוד גבוהה, אלה ממכם החדשים לאתר הזה והתכנים שלו, הולכים להנות אפילו יותר.

אתם הולכים להכיר נושאים חשובים כגון הבריטיש-ישראליזם, סמליות של המסטריות והאחוות הסודיות, הזרמים השונים המובילים את הסדר העולמי החדש, הגישות שלהם וכיצד הם פועלים יחד להביא למדינת עולם אחת סוציאליסטית טוטאליטרית.

“הלילה גבירותיי ורבותיי תודעו שיש לכם עט ונייר מפני שאני יסביר לכם משהו שלא הייתם מודעים לו. אבל כדאי שתהיו מודעים, זה יציג את רמת התעמולה וההכנות של אלו אשר מקדמים את הסדר העולמי החדש עסוקים בו, כדי להכין את הציבור. וחלק גדול מזה, גבירותיי ורבותיי, מכוון ישירות אל ילדי העולם.”

גברותיי ורבותיי….וויליאם קופר:

 החלטנו להוסיף קצת מידע משלנו, שימו לב לצד השני של המסטריות בסרט, אלה מהצד של סקאר. זכרו שעל פי המסטריות האחווה הלבנה והשחורה מחולקים לפי השמש והירח, ולוציפר וי-ה-ו-ה.

“הקבלה, בהחלט, מלאה ביהוה, י-ה-ו-ה, השם האלוהי בעל ארבע אותיות, הטטרגרמטון, אך הוא כשם של קבוצה של רעיונות אלוהיים, של האצלות מהאור הרוחני המרכזי אשר נוכחותו לבד היא משוערת; מאלוהים אבסולוטי ישנו רצף של האצלות המשתרעים מטה כדי להגיע ליהוה, שהוא האחד האלוהי של בינה, האמא העליונה”

וויליאם ווין סקוט, Introduction to the study of the Kabbalah part 3

וויליאם ווין סקוט היה בונה חופשי גבוהה ממקימי מסדר השחר הזהוב. כהן מאוד גבוהה של המסטריות.

“עכשיו הטטרגרמטון (יהוה) הוא האב-בן-רוח הקודש כולם באחד. זה יהוה ששמו נכתב י-ה-ו-ה….הוא מורכב משני אותיות גבריות (‘י’, ‘ו’) ושתי אותיות נקביות (שתי ‘ה’); או ה’ה’ העליונה וה’ה’ התחתונה. הראשון הוא ‘האמא הגבוהה’ או ‘ה-יהוה הנשי כבינה’; השני הוא ה’ה’ התחתון, או הספירה העשירית, מלכות, היסוד של החומר….”

Blavatsky Theosophist, November, 1887

” ‘יהוה’ באספקט המוצלח ביותר שלו הוא בינה, ‘האמא הגבוהה המגשרת, הים הגדול או רוח הקודש’; לכן הוא יותר מילה נרדפת למריה(mary), האמא של ישו, מאשר לאביו; ה’אמא, שהיא mare בלטינית’ הים כאן הוא גם וונוס, הסטלה מאריס (stella del mare), או ‘כוכב הים’”

Blavatsky, the secret doctrine vol 1 p. 392

 וויליאם ווין סקוט היה חבר בקבוצת צלב הורד של אנגליה שהמאסטר שלהם היה אדווארד בולוור לייטון שכתב את “וריל:כוחו של הגזע הקרב”. בלבטסקי קיבלה הדרגה ה32 מהבנייה החופשית של אנגליה.

מבחינה סימבולית יש להבין שהספירה של המלכות בעץ החיים הקבלי המייצגת את השכינה משולה לירח.

שהצבע של כוכב וונוס בקוסמולוגיה הוא ירוק. (שבציור המפורסם רואים אותה נולדת מגלי הים על הצדפה).

שבינה עבור המסטריות מסומלת בידי כוכב שבתאי (צבעו שחור) שהוא סמל ההיגיון, ולכן שבתאי ,שהוא האל סטורנוס, מתהלך עם מגל בצורת חצי סהר של ירח. סטורנוס נפל מהאולימפוס בגלל זאוס והלך לאיטליה ליסד שם את תור הזהב. אתם יודעים מי שוכנים ברומא… לעומת זאוס שבנו הוא דיוניסוס (במצריים אוסיריס) אל הסולארי שרדפה אותו המפלצת הנוראית טייפון מהטיטנים, האחים של סטורנוס. טייפון כאמור מייצג עבור המצרים את שת SET שימו לב:

שת, האב הקדמון המוערך של ישראל, הוא בסך הכל פארודיה יהודית של הרמס אל החוכמה, הוא נקרא גם ט’וט’ (במצריים), טאט, סת, שת, ושטן. הוא גם כן טייפון – כמו השד אפופיס – הדרקון אותו הורג הורוס! שכן טייפון נקרא שת. הוא פשוט הצד האפל של אוסיריס…

“הדוקטרינה הסודית” כרך 2 עמוד 379

 שימו לב, בסרט הזה הבנייה החופשית היא האנגלו-סכסית/ארית של אנגליה שמוכרים לנו סיפור (כמו בצופן דוינצ’י של דן בראון) כי הם והמלוכה שלהם הם צאצאי שושלת ישו, כלומר שושלת דוד המלך, שושלת שת, ולכן כל השאר הם קין. רק מי שמכיר את הדוקטרינה האמיתית של הבנייה החופשית מבין שזה טריק שלהם לנסות לתת גיבוי תאולוגי לאחיזת הכוח שלהם.

עכשיו שימו לב לסרטון הבא מתוך מלך האריות, אלה ממכם שעוקבים יבינו היטב במה מדובר, אלה שלא כל כך נמליץ לכם להקשיב לתוכניות שלנו חושפים את האור המסבירים את הרעיונות של המסטריות של הסדר העולמי החדש.

 

 האמא העליונה (בינה) והתחתונה (מלכות) בסרט שילגיה:

swdiamonddvd_combo_pack-1.png

אנו רוצים להוקיר תודה חמה לDude ומשפחתו.

  כתבות רלוונטיות:42 תגובות לכתבה ” וויליאם קופר בגוב האריות[עדכון!]”

 1. מורד מוניר בתאריך 9 בAugust, 2010 בשעה 19:55

  שלום

  אני מזה הרבה זמן צופה בכתבות המעניינות של אתר קונספיל ונדהם כל פעם לראות את ההבסר העומד מאחורי הדברים הנראים לעין כדברים רגילים. ללא ספק, ההסבר שהעולם מקבל אינו ההסבר הנכון. עניין המסתוריות מאחורי כל התרחשות בעולם הזה תמיד הייתה ברורה לי, אך המניעים שלה לא היו ברורים.איך שהוא, התגבשה בי תמיד תחושה שיש מניע תיאולוגי, עדתי, דתי עומד מאחורי הדברים ורק פה אני מתחיל לעשות את הקשר ביניהם בצורה טוב. דוגמה: במסגרת הלימודים שלי בקורס מורה דרך, כשהייתי במבצר נימרוד, ותוך כדי הסבר על מקור השם (נימרוד) הוסבר כי זה שם מקראי-תנכי. בפרשנות של וליאם קופר בכל מה שנוגע ל סרט מלך האריות, מתברר אחרת. יפה לצוות העבודה של אתר קונספיל ותמשיכו להאיר את פנינו

  מוניר מוראד
  בית גן

 2. קרייזי בתאריך 9 בAugust, 2010 בשעה 22:59

  תודה רבה על התרגום.
  קולות אחיך זועקים מין האדמה? איזה אחים?
  על מי מדבר קופר כאשר הוא אומר אחד מהם ישב על הכס וישלוט? לאיזה אנשים מההיסטוריה הוא מתכוון?

 3. נימרוד בתאריך 9 בAugust, 2010 בשעה 23:46

  הרעלת מוחות של ילדים פשוטו כמשמעו מסרים תת ספים מהסוג הרעיל ביותר
  מים שקטים חודרים עמוק אין לי מושג מה המסרים שמוצפנים שם אבל מאד מפחיד
  אותי שמצפינים מסרים רעילים אין ספק שחלק בלתי נפרד מהשפה זה מסרים אבל
  ברגע שמכניסים לאומנות רעלים תת ספים מהסוג הגרוע ביותר חובה להפוך את אותם
  מסרים ממסרים תת ספים שיכולים לעבור דרך ה FIREWALL של המוח ולמצוא דרך בה
  אנו מפצחים את אותם מסרים מוצפנים ככה שיהיה אפשר לנטרל או לפחות לצמצם את הסכנה
  שלהם בצורה מאד משמעותית

 4. עידן בתאריך 10 בAugust, 2010 בשעה 2:16

  כתבה מרתקת ומדהימה! כל הכבוד על התרגום…!!
  בזכות התרגום שלכם גם אנשים עם אנגלית חלשה כמוני יכולים להיחשף למרצה מדהים כמו קופר!
  שוב תודה וכל הכבוד לכם !

 5. קרייזי בתאריך 10 בAugust, 2010 בשעה 22:17

  Great White Brotherhood
  קחו תקראו ותשכילו, זה לא אני כותד את זה אלה הם אלו שיודעים טוב יותר ממני הם אלו שכותבים וכנראה יודעים על מה הם מדברים
  http://en.wikipedia.org/wiki/Great_White_Brotherhood
  ———————————————————————————————————————
  Masters of the Ancient Wisdom
  http://en.wikipedia.org/wiki/Serapis

 6. אביב בתאריך 11 בAugust, 2010 בשעה 0:35

  הוא טועה בהבנה שלו הכללית כי אינו מבין ולא למד תורה בדרך היהודית/עברית:
  1. הוא לא קורא ולא מבין עברית.
  2. הוא לא מאמין באלהי ישראל.
  3. הוא משתמש בתורה אבל לא מבין אותה.
  4. הוא הגיוני בדיוק כמו אלו שהוא מתנגד אליהם.
  5. התורה תורת אמת, במשך אלפי שנים מנסים לסתור אותה ולא מצליחים.
  6. עם העברי הוא נושא הדגל אלפי שנים מסתירים את זה אבל זאת אמת.
  7. אם היה קופר משווה את כל מה שהוא יודע למה שכתוב בתורה הכל היה יותר בהיר.
  8. כל מה שיקרה לטובה יקרה כמו שנאמר “וירא אלהים את כל אשר עשה כי טוב”

  צודק בחלקים שבהם הוא מבין מעבר לכך מאוד מבולבל.

 7. אתה צריך להבין שמה שהוא מסביר זה את האמונה הספציפית של הבריטיש ישראל לגבי התורה, זה לא אמונה שלו, הוא לא אומר את דעתו, הוא מסביר מה הם מאמינים, וברור שזה לא הגיוני ושלעולם לא יהיה להם את ההבנה הנכונה של התורה כמו ששומרים עליה היהודים, אבל זה מה שמניע אותם, ואם זה מה שהם יאמינו זה ישפיע עלינו בין אם זאת האמת או לא.

  לא משמ שומעים את דעתו של קופר בפרשנויות פה, אני יכול להגיד שאני ראיתי שהוא מאוד מדייק כשהוא מסביר את האמונות של הקבוצות אותם הוא מסביר.

  אבל אני מסכים שיש לו קצת בלבול אפשהו, למרות שגם צריך לשמוע אותו הרבה ולהכיר את הנושא לבד לראות איפה הוא יושב עם המחקר העצמאי ואיפה לא. אני חושב שיש לו כמה נקודות שהוא שהוא קולע.

 8. הכירו את טיל הקסאם שהוא גם בעל חי והוא יודע איפה ליפול למשל במבצע עופרת יצוקה אף קאסם לא נפל על חוות השקמים. וקאסמים הגיעו רחוק כמו למשל נפלו על ב”ש אשדוד רהט ואופקים. כן ומשנת 2001 עד עכשיו לא נפגע הישוב חוות השקמים משום פעולת איבה. לאן נעלמו הכנפיים? של טיל גראד שנפל לפני כמה ימים על אשקלון גם החור שנעץ הטיל היה למעשה עיגול סימטרי מה שאומר שהטיל בכלל לא נפל אלא נינעץ ע”י כוחות משטרה בקרקע. הנה הם התמונות טיל נטול כנפיים http://www.hageula.com/news/israel/4690.html

 9. התורה איננה תורת אמת, זאת דעתך שהיא תורת אמת אבל זה לא אומר כלום. כנ”ל לגבי הטענה שההבנה הנכונה של התורה שמורה אצל היהודים. את התורה כבר סתרו, הצליחו. אתה בטח יודע שהתורה עברה קאנון רק במאה השלישית לפנה”ס והעותק השלם של התורה והתנ”ך בכלל שיש בידינו הוא בכלל מהמאה ה9 לספירה. שלא לדבר על הגירסאות השונות שיש בין הטקסטים בעותקים שונים של התורה העברית. תורה למשה מסיני? הצחקתם אותי.

 10. שחר פירסטנברג בתאריך 11 בAugust, 2010 בשעה 18:14

  כל הסרטים של דיסני מלאים בסמלים שונים, אבל זה די נכון גם להרבה סרטי ילדים לא של דיסני. אין לי מושג למה מחדרים סימבוליקה רבה לסרטי ילדים כי בסופו של דבר ילדים לא מבינים ואין כמעט השפעה לסמלים עליהם, רק מבוגרים מבינים אותם אם כך אפשר לטעון שהסרטים האלה נעדו לשטוף את מוחם של המבוגרים (שגם רובם לא מבינם את הסימליות).
  בקשר לכל הקטע הזכרי והנקבי בשם האל מדובר באוסף של שטיות טפשיות אלא לא תפיסות של היהדות הרבנית שרובנו משתיכים עליה. אלא רעיונות כיתתים וגנוסטים שנעלמו בסביבות המאה העשירית ולא התקבלו לתוך הזרם המרכזי של היהדות. בכלל היהדות שוללת כל רעיון של חלוקת האל ישנו רק אל אחד הוא אינו זכר ולא נקבה, והוא עליון על כולם. רעיון זה לא היה מקובל בעולם העתיק ועד היום הוא לא נתפס בצורה חזקה (ראו פולחן רבנים וקברי צדיקים).
  התפיסות האלה והסמלים אללו הם גנוסטים ולא יהודים, הם אומנם מתבסיסם על רעיונות מהיהדות אך הקשר בינהם לתאולגיה היהודית הוא אפסי.
  האם התורה שבידנו היא תורת אמת ? היא שאלה קשה מדי לפיצוח כמו שאמרו כאן הטקסט שלנו מקורו מהמאה התשעית ויש בידנו טקסטים מקומרן שהם שונים (שלא לדבר על הטקסטים של הקראים). בסופו של דבר זה עניין של אמונה אין דרך להוכיח פשוט חסר לנו הרבה חומר שאבד אם השנים.

 11. שחר פירסטנברג בתאריך 11 בAugust, 2010 בשעה 18:15

  סליחה על שגיות הכתיב יש לי בעייה במקלדת!

 12. קרייזי בתאריך 11 בAugust, 2010 בשעה 21:35

  שחר, העניין הוא לא בהבנה של הילדים הרי ברור להם שילדים לא יבינו נגדיל ונאמר מבוגרים לא מסוגלים להבין את הרמזים ומסרים חבויים אם אין להם רקע, נראה לי יותר בכיוון של דרך עבודה לצורך קיום ושליטה מגמתית.

 13. Anonymous בתאריך 11 בAugust, 2010 בשעה 21:55

  אני מבחין בטעויות מסוימות :”חכמה בגויים תאמין,תורה אל תאמין”.מקופר ננסה להחכים.לא לחינם
  הרמבן ועוד גדולים מישראל התפלמסו בפומבי עם חכמי הגויים.לא פעם יהודים נוטים להמעיט מערך ידיעת החכמה בגויים,וזו טעות.אמנם האחרים עושים שימוש בבבואה ובדברים הנפסדים ,מסתמכים על ה”בעל דבר ” וטועים .אחוות נסתרות שונות מתבוננות מן הצד האחר…וכך יש להבין אותם.”אין צור עולה אלא אם ירושלים יורדת” ממשפט זה ניתן להבין את יחסם ליהדות לתורה וליהודים אך לעולם הם לא יודו בערכה של התורה ולעולם ינסו להמעיט ממנה ולכחשה כשם שהיו גזירות שמד בעבר כך כיום הם יעשו תעמולה מחוכמת,בקיצור לא לקחת את זה אישית…

 14. אלדד בתאריך 12 בAugust, 2010 בשעה 21:46

  שמעתי-ראיתי את הסרטים האלה ולא הבנתי מי 2 הפלגים בעולם שטוענים למלוכה?

  הרחיבו ופרטו.

 15. הלשכה השחורה-> בני שת->ותיקן-> הישועים (קאונטר רפורמציה)->חדרו לבניה חופשית צרפתית french grand orient->סקוטיש רייט.

  הלשכה הלבנה->בני קין->רפורמציה->בנייה חופשית וצלב-הורד->בנייה חופשית של אנגליה (+צלב הורד)->ברטיש ישראליזם->מלוכה האנגלית->טוהר הגזע (דרך מייקל בגאנט בונה חופשי של אנגליה שכתב את “holy blood holy grail” הפיצו את הסיפור שהם בעצם שושלת שת צאצאי ישו ומלוכת דוד ושהאחרים הם בני קין).

  ובדרגות הגבוההות ביותר ישנה חתונה בין הארגונים, חתונה בין שמש לירח. למשל המלך חואן קרלוס חבר במסדר הבירית ומסדר ירושלים של הותיקן. ראש אבירי מאלטה חבר במסדר בריטי. לפניו אנדרו ברטי קרוב משפחה של אליזבת.

  בלבטסקי מקדישה חלק נכבד מספריה כנגד הישועים, וישועים מקדישים הרבה מספריהם כנגד הבונים.
  כל אחד כותב תאוריות קונספירציה על השני. זה מלחמת בני האור ובני החושך. אבל זה לא משנה איזה צד תבחר, כל אחד מהם מאמין בדת מיסטריות בבל של נימרוד, וכל אחד מאמין בשיעבוד המין האנושי, וכיום מתכננים עבורנו חתונה. וזה המסר הגדול והסוד הגדול, החתונה הקרבה.

  בקרוב כתבה בנושא….

 16. יכול להיות שסקאר הוא אחמדיניז’אד?!
  הירח זה סמל לאיסלם, הוא יחולל את התוהו ובוהו

 17. אלדד בתאריך 13 בAugust, 2010 בשעה 1:40

  יפה.

 18. ל: אתה מעלה אפשרות יפה גם חשבנו עלייה. יש פה משהו, אין ספק. צפו לכתבות מאוד מעמיקות בנושא.

  אני בטוח שמדובר בכנסייה בנוגע לסקאר. וואלט דיסני היה בונה חופשי מלשכת Demolay על שם ז’אק דימולאיי שבגלל הכנסייה נרדף, עלה על המוקד, נשרף בפומבי בזמן שהמסדר שלו פורק.
  הטמפלרים ששרדו מצאו מקום מפלט בלשכות הבונים החופשיים הסודיות, ולכן גם במהפכה הצרפתית כוונה כנגד הכנסייה הקבוצה העיקרית היית ידועה כג’ייקובינס. לא מפתיע לגלות בספרי היסטוריה מהמאה ה19
  שאת השם הם קיבלו על שם ג’אק דימולאיי…. הכנסייה משחקת את תפקיד השוטר הרע והבנייה החופשית את תפקיד השוטר הטוב, שנייהם רוצים לשעבד אותנו, לשנייהם אותו אינטרס, ובלב של שנייהם אותה מסורת של מסדרי הסוד העתיקים.

 19. שחר פירסטנברג בתאריך 13 בAugust, 2010 בשעה 13:53

  הטמפלרים ששרדו לא מצאו מקום מפלט בלשכות הבונים החופשיים הסודיות אלא שולבו בשאר המסדרים כמו המסדר הטבטוני, ההוספיטלרים ועוד… . אין שום הוכחה לקיום לשכות של בונים חופשיים באותה התקופה, וכל הנסיון לקשור בין הטמפלרים לבין הבונים החופשיים הוא מזימה של הבונים החופשיים לקשטר לשם יוקרה וכבוד בגלל שהם כביכול קשורים למסדר שאגדות רבות קשורות בשמו (שכולם שקריות, הטמפלרים נהרגו בגלל סיבה פשוטה ביותר כסף, לפנהם מלך צרפת עשק וגרש את כל יהדות צרפת ואת הבנקיים האטלקים הטמפלרים פשוט נשארו הגורם האחרון אם כסף בצרפת).

 20. בד”כ הבונים החופשיים מכחישים קשר למסדר הטמפלרים אבל תמיד אלו בדרגות הגבוההות מודים שיש קשר. קשר ישיר מאז שהטמפלרים נכחדו ועד להקמת הלשכה הרשמית של הבונים שהיה כמה מאות שנים מאוחר יותר, באמת אין, למרות שארגון CAJI מצא עדויות גניאולוגיות מעניינות. בכל מקרה, יש להם כמה דרגות עליונות שהם מודים המוקדשים לטמפלרים, ומנהגים כגון לבישת הכפפות הלבנות מגיעים מאותם מסורות של הטמפלרים, כך שקשר מסורתי אוקולטי ישנו שם. הנה ציטוט מעניין והוא אחד מיני רבים:

  link

  ג’ון ג’יי רובינסון הוא בונה חופשי שנכנס ללשכה בעקבות העבודה הכל כך מעמיקה שלו לקשר בין הארגונים, הוא גם אינו מצא קשר ארגוני ישיר, אך הוא מביא בספרו עדויות מדהימות כיצד המסורת נטמאה בארגון הבונים. ישועים רבים תמיד כותבים ומנסים להאשים את הבונים החופשיים כצאצאיי הטמפלרים בשביל להציג אותם כאוייבי הכנסייה היסטורית, אך הנושא עמוק יותר מכך. תברר מי כתב את הספר שבקישור למעלה, הוא מפתח אדיר להבין מה באמת קורה כאן.

 21. קרייזי בתאריך 13 בAugust, 2010 בשעה 17:44

  יש משהו בזה , אני חושב שהסרטים של בראון ממחישים את זה טוב מאד שישנה מלחמת אחוות אבל לויד צודק באומרו זה לא משנה לאן נפנה המטרה של שניהם היא אותה מטרה, מה שבטוח זה שמי שמושך בחוטים היום הם אלו אשר רוצים גזע עליון ודילול אוכלוסין עד שארית אספסוף כדי שיעבוד אותם תמורת הישרדות.
  ,
  תראו אני לא נגד אף אחד(בעצם כן) כבר אמרתי את דעתי לגבי אלו שאכן גורמים לחיים על האדמה להיראות גן חיות, אני גם מאמין לוירוס הזה צ’ארלס שאמר שאין מספיק אוכל להאכיל את האנושות אין ספק שבזה הוא צודק(רואים את זה היום בכל רשת שיווק, פשוט היצרנים לא עומדים בקצב) ואין ספק שכולם רוצים לחיות וברובם ליצור שושלת משל עצמם, וברור גם שזה רק הולך להכפיל ולשלש את עצמו ואז כבר העניינים יצאו מכלל שליטה לגמרי(מי יודע אולי מזה הם פוחדים) שהאספסוף יתעצם ויעלה עליהם בכוח.

 22. האספסוף הכנסייה והמדינה הם שלושת האויבים שהרגו את חירם אביף.

 23. נתנאל בתאריך 14 בAugust, 2010 בשעה 8:56

  חברים,
  אני קורא ותיק באתר ואף פעם לא הגבתי. ראיתי את רוב הסרטים וקראתי 90% מהמאמרים (למרות שאני כבר לא עוקב אחרי מספר המסדרים).

  אני מצתער, אבל הכתבה הזו מיותרת לחלוטין. מלך האריות?! הקשבתי לכל מילה בשירים ולא ראיתי מה “הושתל” שם, אולי אתם צודקים בדברים אחרים אבל כאן נראה שאתם פשוט אונסים את הסיפור לתיאוריות קונספירציה.

  ניקח את השיר של סקאר לדוגמא, סקאר רוצה להביא את “הבשורה” ולהיות “המלך היחידי”. מה כל כך תמוה פה? כל סרט טוב (ואם אתם בטוחים שכל סרט טוב נגוע איכשהוא בקונספירציה) אז גם כל סיפור טוב מחלק את העולם לסדר מסויים ומספר על מישהו שמנסה להשליט סדר אחר.
  חברים, זה קורה כל הזמן וזה הכי טבעי שבעולם. למשל אחרי מרד השחורים קרה משהו טוב, אבל השחורים נלחמו לצדק ול”סדר חדש”. מצד שני, באיראן גם היו מהומות שהקימו את משטר האייטולות שאותו כמובן אנחנו מתעבים.

  בקשר למלך האריות אני ממש לא רואה איך “שוטפים לילדים את המוח”, סקאר היה דיקטטור וזו הסיבה שהכל מת שם, גם בצפון קוריאה הכל מת. סימבה היה “דמוקרטי” ואם הייתה גזענות בסרט אז איך זה שכל החיות (חוץ מהצבועים שהתפקיד שלהם היה להיות הרעים, אגב זה מתוקן במלך האריות 2) מגיעות וכולם בסדר עם כולם?
  לא ראיתי היררכיה בסרט שהייתי מצפה שאנשי ה”סדר העולמי החדש” ימשילו.

  בקיצור.. לא הכל קשור לקונספירציה. לפעמים אפשר להישען אחורה ולהינות מסרט טוב :)

 24. אני רק יגיב בקשר לגזענות. וזה שהשחורים וההיספנים היחידים שמדובבים בסרט הם את הצבועים.
  שנית הממלכה נראית טוב רק כאשר כל החיות מופרדות לפי גזעים.

 25. נתנאל בתאריך 14 בAugust, 2010 בשעה 16:51

  לא נכון, החיות באות כולם יחד מסביב לסלע התקווה, כורעות ברך ביחד. הסיבה היחידה שנגמר האוכל היא ציד יתר. סקאר מזמן את אמא של סימבה ואומר לה שהיא והלביאות לא עובדות מספיק קשה להביא ציד והיא מסבירה לו שהעדרים המשיכו הלאה. זו הסיבה לרעב, לא עירבוב גזעים.

  וגם בקשר לצבועים זה לא נכון, גם את רפיקי (הקוף) מדובב שחור:
  http://www.imdb.com/name/nm0347039/

  ומי שישמע בטבע ג’ירפות וזברות חיות אחת על השנייה.. לכל אחת יש את העדר שלה ובקטע הזה הסרט נאמן למציאות.
  אני לא רואה איפה הגזענות, להיפך.. פומבה בכלל שחור, טימון לפי תיאורית הקונספירציה אמור להיות יהודי והם חברים של סימבה ונאמנים לו לאורך כל הדרך, גם כשהם צריכים לסכן את החיים שלהם. אין ילד שלא אוהב את טימון ופומבה.

 26. נתנאל בתאריך 14 בAugust, 2010 בשעה 16:53

  נ.ב

  גם אמא של סימבה מדובבת ע”י שחורה:
  http://www.imdb.com/name/nm0801672/

  חבל שאתם לא בודקים את העובדות לפני שאתם מפרסמים…

 27. המבטא זה מה שחשוב, סגנון הדיבור. כשאתה שומע את הצבועים אתה לא צריך ללכת לבדוק מי מדובב אותם, גם יכול להיות שלבן מדובב אחד מהם, אתה מיד שומע בדיבור שזה הגזעים הפחות מועדפים על יוצא הסרט.

  דוגמא בוטה יותר היית במלך הג’ונגל עם הקוף ששר לו כמה הוא רוצה להיות כמוהו וכמו בני אדם וכו’, ואי אפשר שלא לשים לב שזה דיבוב של אדם שחור ששר בסגנון “פראי” כביכול של שחורים. היה מסביב לכל זה מחלוקת ציבורית לעני כל בזמנו.

  זה נכון שטימון הוא יהודי, יש סיבה לכך, קופר מסביר את זה טוב.

 28. קרייזי, מעניין למה הם נתנו לאוכלוסייה לגדול כ”כ מלכתחילה ולא מנעו את זה אם הם לא רצו שהאוכ’ תגדל בצורה דראסטית. הרי אנחנו יודעים שהיום האוכלוסייה גדלה מהר יותר בעיקר בתרבויות/חברות שמרניות וגם במדינות עולם שלישי ולכן אוכ’ העולם גדלה, אז מעניין למה הם נתנו לזה לקרות…. או שאולי זה לא היה תלוי בהם? לא יודע..
  לויד, הרסת את הדף עם הקישור ששמת אתה לא יכול לתקן?

 29. סידרתי תודה.

  אנשים נוטים מיד למרוד ודבר על עניין האוכלוסיה ושצריך להפסיק את מה שהם עושים וכו’. אנשים שוחכים שמדובר בחברה ממש ממש חכמים שם, מהמידע שיש לי אני הבנתי שהם לא ממש ציפו לגידול אוכלוסייה כל כך מאסיבי לאחר מלחמת העולם השנייה, מה שנקרא דור הבייבי בומרס שבמהלך כמה עשורים כמעט והכפיל את אוכלוסית העולם.

  כרגע נראה לי שצימצום האוכלוסיה לא הכרחי להשרדות העולם, אבל כן הכרחי לסדר עולמי חדש.

  http://www.independent.co.uk/opinion/commentators/henry-kissinger-the-world-must-forge-a-new-order-or-retreat-to-chaos-1451416.html

 30. למי שיש כוח וזמן רב הייתי ממליץ לו לקרוא את הכתבה הארוכה (מאוד) שנכתב על וולט דיסני. זה באנגלית אז קחו בחשבון
  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/the_disney_bloodlinept1.htm

 31. קרייזי בתאריך 15 בAugust, 2010 בשעה 17:35

  לפי דעתי הדברים יצאו מכלל שליטה וכל עניין הדילול עלה לפרק רק במאה שעברה משום שבאותה מאה חל הגידול המשמעותי באוכלוסיה עד אז דברים היו יפים או שכמו שאנחנו זוכרים את ילדותנו יותר מרווחת ויותר נעימה בשנות ה80, נכון יש המון מקום על כדור הארץ אבל כאשר מרגילים את כולם לטוב מדי קשה לשנות את ההרגל כמו כן כאשר מרכזים את הכסף במקומות מרוכזים בעולם זאת התוצאה וככה קל יותר לדלל מאשר לפזר את הכסף בצורה הוגנת ונכונה , קידמה הם רצו קידמה הם קיבלו! עכשיו הם באים בטענות. אפילו בסדר גודל אוניברסלי אין דברים חינם. בכל מקרה מכאן והלאה הדברים רק ילכו ויסתבכו, גם אם אתה לא שם לב(והרוב הוא כזה, רדום) הורגים אותנו יום יום לאט לאט שותלים לנו רעל במזון באוויר בתרופות, גורמים לאנשים לרדת לפשע ולזנות, נותנים חופשיות בכל ולא במקרה בתי המשפט נותנים ענישות קלות לעומת הפשע וזה מפני שהם רוצים שיהיה פשע…בתי המשפט מלאים באנשי בניה וככה הם יכולים לווסת ולשלוט גם בזה, הפשע משרת את אחת המטרות.
  הצפיפות אחי…הצפיפות היא אכן הגורם לנו להיות קלים אחד כלפי השני ואני יתן לך דוגמה: ישימו אותך בחדר שלוש על שלוש יתנו לך להיות לבד לתקופה וכעבור התקופה יתחילו להכניס שבוע אחר שבוע כל יום איש באיזה שהוא שלב תיגמר הסבלנות כאשר יהיה צפוף.

 32. אידיוט שימושי בתאריך 15 בAugust, 2010 בשעה 19:11

  הטענה היא שנתנו לאוכלוסייה לגדול בכדי לייצר עוד בעיות למושבות לשעבר ולמנוע מהם להיתפתח – מכוון שאין להם את התשתית לשם כך.

 33. אידיוט שימושי בתאריך 15 בAugust, 2010 בשעה 19:13

  ממליץ להקשיב לראיון של אלאן וואט עם אלכס גונס – מאוד אינפורמטיבי ! ניתוח מאוד מעניין של היסטוריה של העולם

  http://www.disclose.tv/action/viewvideo/52018/Alan_Watt___The_True_History_of_The_World/

 34. קרייזי בתאריך 15 בAugust, 2010 בשעה 21:40

  הדף הבא מחזק ומחבר את רוב הדברים שנאמרים פה באתר.
  http://www.lvx.org/about.html
  אחת מהאחוות של מסדר שחר הזהב והרוזיקרויישיאן.

  ציטוט מהדף
  to be a transitional Order to bring Piscean Age humanity into the Aquarian Age
  ככה שעכשיו אני מצליח להבין שכולם מכוונים לעידן החדש או הסדר החדש אם תקראו לזה ויש מי שצריך להיות אחראי לזה, מעניין איך זה קרה לפני 2500 שנה כאשר היו לפני עידן הדגים.

 35. נתנאל בתאריך 16 בAugust, 2010 בשעה 5:11

  לויד,
  אני חי בקנדה, ראיתי שוב את הסרט (סתם כי אני אוהב אותו) ולא הבנתי איך שמעת מבטא של שחור וסגנון דיבור.

  אני ישמח להעלות לך מישהו שחור עם מבטא מדבר ותראה איזה הבדל.

 36. נתנאל בתאריך 16 בAugust, 2010 בשעה 5:13

  אגב, לויד..

  יש לי שאלה שאני מעדיף לשאול בצורה פרטית. איך אפשר?
  אתה מוזמן לשלוח לי מייל

 37. אחד שמבין (רק עכשיו) בתאריך 17 בAugust, 2010 בשעה 16:15

  אתר קונספיל הוא האתר הישראלי אולי החשוב ביותר,
  אני חשבתי שאני מבין הכל כששמעתי אנשים כמו אלכס ג’ונס,
  מסתבר שלא הבנתי כלום עד שלא התחלתי לקרוא כאן.

 38. שיפל לשעבר בתאריך 17 בAugust, 2010 בשעה 18:12

  חחבבבבל! חבל! חבל! שאין לכם פורום
  וכל הציבור הצמא למידע נאלץ להתנקז לאמת אחרת.

  תראו, הם מסונפים לארגון שקורא לעצמו “האקדמיה לגיבורי על”
  שנתמך על רעיונות של איחוד גלובאלי, ביטול דתות וסוג של
  סגידה פגאנית לכדור הארץ כיצור חי (מה זה מזכיר לכם?)
  קישור

  דף “אודות” של “הגיבורים” האלה
  http://superheroes.co.il/?page_id=2

  מנהלי קונספיל בבקשה בבקשה תפתחו פורום שיהיה אפשר להתאחד בו.

 39. פורום פתוח זה לחובבנים ומועד לפורענויות, אני הייתי מעדיף קהילה סגורה לאיסוף מודיעני…נראה….

 40. free_spirit בתאריך 17 בAugust, 2010 בשעה 21:28

  פורום ייתן בוסט אדיר לאתר הזה ויהפוך לכאב ראש לא קטן לממסד
  ולגבי החשש שזה יהיה מועד לפורענויות? בשביל מה יש מנהלי קהילות אז?
  ברור שיהו פרובוקטורים ואנשים בעייתיים אבל במקרה כזה חוסמים אותם
  ומנהלים את הפורום לפי רוח האתר ובגלל שהאתר הזה פונה לתכלס ולאמת הכי ישירה בלי שטויות מסביב פורום כזה יהיה הצלחה מטורפת ויגדיל את מספר המתעוררים בישראל זה מה שאני חושבת
  לדעתי פורום קונספיל יהיה מקום שאני מאוד יאהב לכתוב ולקרוא בו. זה יהיה ממש בית בשבילי ובשביל כל הקבועים כאן אני בטוחה.

 41. [...] אם עקבתם אחרינו עד היום אתם עכשיו קיבלתם את אחת העדויות המוצוקות ביותר שכל מה שאמרנו לכם לגבי עבודת המופת, מסדר צלב-הוורד, הבנייה החופשית, האילומינטי, האלכימיה הוא נכון. על ההבדל בין לשכות של אנגליה לצרפת ראו סרט מתורגם. [...]

 42. [...] האימפריה הבריטית. השאיפה לחזרה לעידן הזהב. שישה חלקים http://conspil.com/2010/08/09/thelionkingbritihs-israel/ חלק ראשון שתף: « מהו הגביע הקדוש של הסדר העולמי [...]

השארת תגובה

Google