רקע היסטורי קליל בנוגע ל”מחאות” רוטשילד

יהיה נחמד לקבל טעימה, מה עובר בראש של קונספירטור מנוסה ומיודע כאשר הוא שומע על המחאה החברתית בארץ, עם איזה רקע הוא מגיע ומה רץ לו בראש. כדי להבין את העולם הסבוך הזה יש צורך לקחת קפיצה גדולה, ובשביל קפיצה גדולה יש לקחת כמה צעדים אחורה כדי שיהיה אפשר לקפוץ קדימה, לכן נחזור אחורה להסטוריה של המחאות החברתיות.

נתחיל עם בנג’מין דיזראלי, הנשיא היהודי של אנגליה בסוף המאה ה19. בחור מעניין, בדבריו ניתן לשמוע מעט על רוח הזמן של אותה תקופה. האילומינטי ירדו למחתרת מאז המהפכה הצרפתית, קונגרס וינה בראשות מטרניך (הגורו הרוחני של קיסינג’ר), רדף את האגודות המהפכניות בעולם שפשוט לא הצליחו פעם נוספת לשחזר את הצלחת המהפכה הצרפתית, ולסיים את העבודה עד הסוף. הדבר התבטא בצל החיוור של אותה מהפכה במאה ה19 שנקרא “אביב העמים”, ונחל כמה הצלחות כמו באיטליה עם האגודה הידועה, הקרבונרי של מאנציני וגרבילדי (לימים היוו השראה לז’בוטינסקי).

הקרבונרי היו החברה הכי קשוחים בשכונה של הפוליטיקה העולמית, וכל הממלכות שקשקו מפחד מהפוטנציאל המהפכני שלהם אשר יכל להתפרץ בכל מקום, בכל רגע. איך מארקס כתב על אותה תקופה “ההיסטוריה חוזרת פעם אחת כטרגדיה (מהפכה צרפתית) ופעם שניה כפארסה (אביב העמים)”. ובכן, למרות הכל, זאת היית תקופה עוברית בה התנועה המהפכנית התפתחה אידיאולוגית ונהיית פורייה יותר. הקרבונרי היו נושאי הלפיד של היעקובינים, ובאותה תקופה קבלו את הלפיד היישר מהאילומינטים היעקובינים, בונוויל, בארונארוטי ואגודת השווים של באבף. כך תיאר זאת מארקס, כאשר בעצם תיאר את ההיסטוריה של האילומינטי:

The revolutionary movement which began in 1789 in the Cercle Social, which in the middle of its course had as its chief representatives Leclerc and Roux, and which finally with Babeuf’s conspiracy was temporarily defeated, gave rise to the communist idea which Babeuf’s friend Buonarroti re-introduced in France after the Revolution of 1830. This idea, consistently developed, is the idea of the new world order.
Karl Marx, in The Holy Family (1845).
ראו ספרו של פרופ’ ג’יימס בילינגטון (ספרן ה13 של הקונגרס האמריקאי) “אש בנפשות האנשים” בנוגע להיסטוריה של העברת הלפיד האידיאולוגי של האילומינטי.

ובכן, מארקס ומאנציני במימונו של התעשיין העשיר ביותר אנגלס (אשר היה חבר קרוב מאוד למאנציני בעצמו ופעל איתו יחדיו באגודות שונות) כתבו את החוקה של האינטרנציונל הראשון. באותה תקופה דיזראלי כראש ממשלת בריטניה דיבר גלויות לגבי תוכניותם של האילומינטי (קרבונרי) אשר פעלו ממעוזו של מאנציני, איטליה:

There is in Italy a power which we seldom mention in this House … I mean the secret societies…. It is useless to deny, because it is impossible to conceal, that a great part of Europe — the whole of Italy and France and a great portion of Germany, to say nothing of other countries — is covered with a network of these secret societies, just as the superficies of the earth is now being covered with railroads. And what are their objects? They do not attempt to conceal them. They do not want constitutional government; they do not want ameliorated institutions … they want to change the tenure of land, to drive out the present owners of the soil and to put an end to ecclesiastical establishments. Some of them may go further…
Benjamin Disraeli, in a speech in the House of Commons (14 July 1856)

כמו מארקס, גם יזראלי מסביר שהם רוצים לבנות את חזונם על חורבן העולם הישן.

ובכן מה מעניין?
מארקס שכתב את הספר הפוליטי לצי-בור ההמונים שבטוח כי “התעורר” (המניפסט), הדגיש כי אחד הסעיפים החשובים ביותר בהפיכת מדינה לקומנוניסטית הוא בנק מרכזי. והריי אלה הבנקאים הבין-לאומיים מהשולחן העגול אשר כל כך אובססיבים לבנקים מרכזיים, ממש כמו משפחה מעניינת בשם רוטשילד (שרוב המשפחה מתכחשת ליהודות ובעיקר מגבה זרמים רפורמים מתבוללים, אך לא כולם!). אז האם יש קשר? ובכן דיזראלי רומז לנו בוודאות שכן!

דיזראלי, היה לו תחביב פחות ידוע, הוא אהב לכתוב רומנים, די הרבה. אחד הספרים המעניינים נקרא קונינגסבי, שם נכתב רמז מעניין:

The world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes.
Benjamin Disraeli, in his novel Coningsby, or the New Generation (1844), Chapter XV

דמות מעניינת, מאוד עשירה בעלת קשרים רבים, ואשר נחשבת למכובדת ביותר בספר נקראת סידוניה. על פי האינציקלופדיה היהודית, הדמות הזאת היא אידיאליזציה שעשה דיזראלי לברון רוטשילד אותו הכיר אישית:

http://www.jewishencyclopedia.com/articles/12909-rothschild

Baron Lionel was the friend and counselor of the prince consort, and held intimate relations with Disraeli, the prime minister, whose Sidonia in “Coningsby” is an idealized portrait of him.

ומה כתוב עליו שם? בין היתר שהוא אוהב לממן את הקרבונרי, אגודות מהפכניות, ושאינו מתנגד לתנועת המהפכה העולמית.

No minister of state had such communication with secret agents and political spies as Sidonia. He held relations with all the clever outcasts of the world. The catalog of his acquaintances in the shape of Greeks, Armenians, Moors, secret Jews, Tartars, Gypsies, wandering Poles and Carbonari, would throw a curious light on those subterranean agencies of which the world in general knows so little, but which exercise so great an influence on public events. The secret history of the world was his pastime. His great pleasure was to contrast the hidden motive, with the public pretext, of transactions

גיבוי לדברים הללו ניתן לשמוע מפי פעיל יהודי בקרבונרי, פילוסוף ידוע מאוד בשם היינריך היינה. היינריך היינה כתב בביוגרפיה שכתב לחברו המהפכן, לודוויג בורן.  בורן היה חבר לשכת פרנקפורט של הבונים החופשיים היהודים הפראנקידסטים (חסידי משיח השקר המהפכן שבתאי צבי) הרפורמים, ומשפחת רוטשילד  אשר גם מומנו את הלשכה. (ראו ספרו של פרופ’ יעקב כץ “הבונים החופשיים והיהודים). באותה ביוגרפיה של ביורן אשר נכתבה על ידי היינה, הוא מגדיר את רוטשילד, במיוחד ג’יימס, כאחד משלושת התורמים הגדולים בהיסטוריה למהפכה

המטרה של המחאות היא אותה מטרה בכל העולם. להשניא ממשלות לאום בכל העולם, לרצות שיתפרקו שלא יעבדו, ובו בזמן לקדם חברה אזרחית עולמית

NGO

לא תלוי דת או לאום הנשלטים לחלוטין על ידי האום והשולחן העגול לקבוע את המדיניות ולנהל את החברה במקום. קרנות המגבות את החברה האזרחית העולמית הן קרן קרנגי קרן פורד קרן רוקפלר, או במילים אחרות, ראשי תיבות של

CFR

אז, כשבארץ יש את המחאה הגדולה ביותר שהיית, בשם “מחאת רוטשילד” בהתעקשות שתהיה ב”רחוב רוטשילד” שכל סמליה זה המון פרמידות צהובות בכל מקום (סמל של אגודות נסתרים מהפכניות והבונים, ובג”ץ), והדרישה היא צדק חברתי (סוציליזם), בתאריך מכונן של המהפכההצרפתית 14 ביולי, עם שיח מהפכני ראדיקלי… אז הקונספירטור המיודע רואה מעבר לבילבולי מוח, אבל היי… הוא סך הכל קונספירטור.

  כתבות רלוונטיות:6 תגובות לכתבה ” רקע היסטורי קליל בנוגע ל”מחאות” רוטשילד”

 1. פורום בתאריך 11 בJuly, 2012 בשעה 13:13

  היי טוב שחזרתם
  ועוד עם פוסט כזה, כל הכבוד
  אבל מה עם הפורום?

 2. דנטה בתאריך 16 בJuly, 2012 בשעה 19:10

  מעניין…

  בכל אופן, הסיפור של משה סילמן(אותו אחד שנוצל לכאורה ע”י מפגינים לבצע פעולת התאבדות כביכול),
  הוא סיפור מעניין. עצם זה שהמקרה קרה ב-14 ביולי(אני בטוח שזה מצלצל מוכר עבורנו) עם מעשה שבהגדרה שלו הוא פולחן אש, ביום של המהפכה ההיא בצרפת – “יום הבסטיליה” קרי יום העצמאות של אותו אירוע ששינה את פני ההיסטוריה(ולא לחיוב כפי שהקונספירטורים ה”הזויים” בינינו חושבים), מעלה כמובן את הקשר הסימבולי של המעשה(הקרבה של מעטים למען חוזקם של רבים…), הייתי שמח אם הייתם מרחיבים בנושא ומעלים מה לדעתכם אירע שם באותו אירוע שריפה(מתוכנן זה ברור)… מה עוד שיש תמונות של אותו מר סילמן(שיהיה בריא בכל מקרה) אוכל ארטיק אחרי ש-80% אחוז מגופו(כך ע”י צוותי הרפואה שבדקו אות) נכווה.
  אשמח לשמוע את דעתכם.

 3. מעריץ בתאריך 19 בJuly, 2012 בשעה 21:24

  קונספיל… למה אתם לא מפרסמים תגובות? ולמה אתם לא עונים למיילים ולא מחזירים את הפורום?

  בבקשה פרסמו את התגובה שלי…

  Come forth, O Mighty One.
  The hour of service of the Saving Force now arrived.
  Let it be spread abroad, O Mighty One.

  Let Light and Love and Power and Death
  Fulfill the purpose of the Coming One.”

  הנה הבית הנוסף של האינבוקציה הגדולה, חושף את האמת מאחוריי מאיטריה והמטרה האמיתית של לוציפר… הכל לא כל כך ורוד בממלכה של הלשכה הלבנה… מתברר שהפתרון הסופי הוא חלק חשוב מאוד בעידן החדש.
  ארורים המטורפים האלה.

 4. קונספירטור בתאריך 21 בJuly, 2012 בשעה 19:57

  כמה שאלות:

  למה שהאליטה המאסונית ושושלת רוטצ’ילד ירצו במחאה החברתית אלא אם היא באמת נוגדת את מדיניות הממשלה שנשלטת ע”י האליטות? האם יש קשר כפול? כאילו יש קול שקוף לשינוי אבל השינוי לא יקרה או משהו כזה.
  הבנק המרכזי – הבנק החברתי, אני מתחיל לחבר חתיכות, אני כבר יודע שהקרן החדשה מממנת את הדברים האלה, וגם מזינה את כול הסכסוך סביב ישראל.
  קודם לכן קראתי מסמך שראש הממשלה עושה סיור מסביב לאירופה כדי לבקש להבחר שנית, כנראה שאם הוא יבחר שנית באמת אז זה הוכחה מאוד חזקה שמשהו קורה כאן

 5. המטרה של המחאות היא אותה מטרה בכל העולם. להשניא ממשלות לאום בכל העולם, לרצות שיתפרקו שלא יעבדו, ובו בזמן לקדם חברה אזרחית עולמית NGO לא תלוי דת או לאום הנשלטים לחלוטין על ידי האום והשולחן העגול לקבוע את המדיניות ולנהל את החברה במקום.

  קרנות המגבות את החברה האזרחית העולמית הן קרן קרנגי קרן פורד קרן רוקפלר, או במילים אחרות, ראשי תיבות של CFR

  נוסיף לכתבה תודה.

 6. ישראלי פשוט בתאריך 26 בJuly, 2012 בשעה 8:43

  ברוך שובכם קונספיל! חשבתי שכבר שהאתר הלך סופית
  תמיד יש תקווה! :-)
  עדיין יש התראות על וירוסים אבל :-(
  לגבי הכתבה קצרה ועניינית,היום די הרבה אנשים שאני פוגש כבר לא “אוכלים את הלוקש” של המחאות האלו,כנראה אנשים התחילו להבין

השארת תגובה

Google