טקסי האילומינטי בארץ הקודש

אנחנו הולכים להציג בפניכם מסמך שחיפשנו הרבה זמן, כתבה אשר פורסמה ב8 במאי 1996, בעקבות פשיטה על דירה בתל-אביב שם התגלה שכת מסויימת מבצעת טקסים בעלי גוון אפל. לאחר חקירה של אותו אירוע התפרסמה ידיעה קצרה בעיתון “הדבר”, ככל הנראה בעקבות הגילויים של מערכת העיתון ומה שנכתב בעמוד השער, העיתון נסגר באותו החודש.

הכתבה עצמה (לחצו על התמונה לקרוא את הכתבה בגדול מלא):

img_0050.jpg

עמוד השער:

img_0045.jpg

בכירים בישראל נוהגים לקיים פולחנים של הבונים החופשיים 

יעל פישביין, עיתון הדבר, 8 במאי 1996
“ארגון העל של הבונים החופשיים, הנקרא אילומינאטי, החל בחודשים האחרונים לקיים טקסים פולחניים בישראל, אתמול חשף הערוץ הראשון בטלוויזיה דירת מסתור של הארגון בתל אביב.

אנשים מהצמרת הפוליטית והכלכלית בישראל נוטלים חלק בטקסים, הכוללים הדלקת נר בתוך גולגולת והתקשרות לכוחות חיצוניים. “לדבר ראשון” נודע, כי עד החודשים האחרונים  נהגו חברי האילומינטי בישראל להשתתף בהתכנסויות פולחן בלונדון מדי שלושה חודשים.

הבונים החופשיים ידועים כארגון צדקה, שמקיים שלוחות בכל העולם. חבריו אינם קשורים לטקסים. בתת-הארגון של הבונים החופשיים, האילומינטי, חברים נבחרים, בינהם בנקאים, פוליטיקאים ואנשי כלכלה בכירים מכל העולם. שמו של בנקאי יהודי ידוע הוזכר כאחד מהם.

אילומינאטי מבקש ליצור מעין ממשלה עולמית. הטקסים נועדו ליצור קשרי אחווה בין חברי הארגון, שאמורים לממש חזון זה… “

 רק בשביל שתראו כי התפאורה הפולחנית של החדר תואמת לפולחן הבונים החופשיים, הנה תמונה של חדר מדיטציה שלהם הנמצא בכל לשכה פועלת (קישור לאתר רשמי של הבונים על החדר):

vitriol4.jpg

 את הפרמידה עם העין של האילומינאטי ניתן למצוא על גג בית המשפט העליון אשר בנה רוטשילד (בונה חופשי, האם הוא הבנקאי היהודי המפורסם הקשור לאילומינאטי?). המבנה נמצא ממש ליד גן הורדים (RosieCross), היכן ששוכן אובליסק מיצרי. מבנה בית המשפט העליון הוא מאוד אוקולטי.

ilsup_court_pyramid1.jpg

116987567iurpmv_fs.jpg

הרצפה באחד החדרים.

sacredgeometry.jpg

נזכיר על קצה המזלג טקסים אפלים אחרים שאליהם משתייכים שמנת האליטה בעולם:

בבוהמיאן גרוב אשר את הגוון הטקסי שלו מפעילים גם ישועים, ניתן למצוא את משפחת רוקפלר, קיסינג’ר, משפחת בוש, הנסיך פיליפ, רייגאן, ניקסון, תומאס ווטסון (מנכ”ל איי בי אם שנפגש עם היטלר), ג’ורג’ שולץ,   וולטר קרונקייט, ועוד רבים מתעשיית התקשורת, הנשק הנפט, האנרגיה ועוד רבים.בגרוב גם כן ניתן למצוא גולגולת, הפולחן בעיקרו הוא דיוניסי, התלבשות טרנסווסטית, שריפה פאגנית של בובה המכונה “דאגה” למרגלות ינשוף של האלה הפאגנית מיינרווה (המייצגת גם את השדה נעמה) , השתנה על העצים (גם אם נמצאים מטרים ספורים מהשירותים), ועוד.

מועדון הגולגולות והעצמות המאסוני , המכיל בתוכו גם כן את משפחת בוש, עוד נשיאים, ואנשים כוח במערכת הביון האמריקאי. הפולחן העיקרי הוא בשימוש גולגולת, כאשר באחד הטקסים החניכים מתבקשים לנשק גולגולת ולצרוח קריאות אוקלטיים אפלות.

ארגון התיאוסופיה, ידוע בהשפעתו הניכרת על האוקולטיזם של הנאצים והאו”ם, והתעסקות עוצמתית בספריטיזם (תקשורים).

מסדר הבונים החופשיים…ובכן הבאנו סרט המשווה את הפולחן שלהם לפולחן הWitchCraft, אנשים העוסקים במאגיה וכישוף. יש לזכור שענפים ומעגלים רבים של הבנייה החופשית מתעסקים במאגית מין, שיחזור מחזות פאגניים עתיקים מבבל ומצריים, וסילוף של מערכות טנטריות של הקונדליני והקבלה. למי שרוצה ללמוד עוד על הפולחן המאגי שלהם והתפתחותו לאורך כל השנים מבבל ומצריים ועד היום מוזמן להקשיב לפרקי התוכנית “חושפים את האור” שהכנו, ובכתבה חדשה.

זה החלק הראשון מתוך חמש:

לפני כמה שנים קרה מקרה, ומישהו נורה למוות במהלך אחד הטקסים של הבונים החופשיים. הדבר דווח ביום רביעי ה9 למרץ 2004 בעיתון הוושינגטון טיימס.

ההיסטוריה של ארגון האילומינטי.

משמעות השם אילומינאטי הוא אלו אשר ברשותם האור. אנחנו חקרנו מהו אותו האור המדובר אליו נדחף הבונה החופשי למצוא כפי שגם קורה בתרבות העידן החדש, ואנחנו ממליצים לכל אחד שקורא ומתעניין לשמוע את הפודקאסט שהכנו ואשר אנו מעדכנים, “חושפים את האור” , כדי להבין את משמעות הדבר ובשביל להכיר את האנשים מולם האנושות ניצבת. לעוד מידע על הנושא בארץ “מסדרי המזרח התיכון”, תוספת על מסדר האבירות המאסוני של פרס כאן.

  כתבות רלוונטיות:38 תגובות לכתבה ” טקסי האילומינטי בארץ הקודש”

 1. [...] טקסי האילומינטי בארץ הקודש [...]

 2. ההוא בתאריך 2 בJune, 2010 בשעה 21:28

  ועוד קצת על בניין בית המשפט העליון…

  http://vigilantcitizen.com/?p=1229

 3. קרייזי בתאריך 2 בJune, 2010 בשעה 22:24

  זה כבר מוגזם, אתם יודעים יותר מדי ומהר מדי וקולע מדי, אני חייב להודות שזה מוזר מאד ומעלה חשד, מצטער.
  בכל מקרה נתתי לך בעבר קישור במייל על איש אילומינטי שכתב ספר ובכמה שורות בספר הוא מסביר איך הם שואבים אנרגיה מקורבן שהם רוצחים במין טקס, מה יכול להיות יותר סתום מזה כדי לא להבין שזאת לא קונספירציה אלה דבר אמיתי וזה למטומטמים שרושמים בתגובות שהם לא אנשי קונספירציה יותר נכון שיגידו שהם לא מעוניינים לדעת את האמת.

 4. זה בסדר קרייזי, מי כמוני מבין את הצד הפארנואידי שבעניין, מ יודע עם פארנויה לא מחבר לתדר שאדם רגיל פשוט עיוור אליו ביום יום…

 5. ההוא בתאריך 3 בJune, 2010 בשעה 9:02

  אני חושב שזה לא פארנויה אלה הבנה אמיתית ועמוקה של הנושא וע”י כך “קל” לראות את האמת.
  הם הרי משתמשים באותה שיטה ואותה אג’נדה כבר שנים כך שבסופו של יום אחרי שהבנת ונחשפת למספיק חומר רקע אפשר להבין את המציאות מהר יותר.
  כאשר מבנים את התמונה הגדולה ואת העבר קל (יחסית) לנתח את ההווה.

 6. קרייזי בתאריך 3 בJune, 2010 בשעה 19:24

  טוב, מה עושים? הצעות? מישהו?

 7. תקנה זהב בנתיים, תגן על עצמך בזמן הקרוב מבחינה כלכלית
  זה הדבר היחיד שאני יכול להמליץ לך בלב שלם

  כרגע להעיר את הציבור זה רק סרטוני יוטוב עם מוזיקה מגניבה
  את המידע יש
  האתר מלא תוכן צריך להאכיל אותו בכפית לאלא ה שאוהבים תמונות ומוזיקה בכל מידע שמגישים להם
  אין מה להעשות, אבל לפי דעתי זה יכול לעבוד ולתפוס.

 8. קובי מצור שלום בתאריך 3 בJune, 2010 בשעה 22:14

  אני כבר זמן מה עוקב אחרי החומר שמתפרסם באתר הזה ובאתרים דומים אחרים, ראיתי את הסרטים של צייטגייסט ואני חייב לומר שמבחינה מהותית אני עדיין לא לא בטוח שזה רע מה שהם עושים, הרי הבסיס של הכל תלוי ב”סדר” – אנרכיה מביאה להרס ואסון, לאי וודאות, ובמקרים רבים גם למוות(וזה גם מתבטא בפיסיקה!), זה שיש מישהו בראש הפירמידה ששולט על איך שהעולם שלנו עובד לא אומר שזה דבר רע, אבל מצד שני גם לא אומר שמישהו אחר לא יוכל לשלוט טוב יותר. נניח והכל אמת לאמיתה, מה אפשר לעשות בגדר ה”מעשי” על מנת להפוך את העולם למקום טוב יותר???(אני באמת שואל). תנועת צייטגייסט מביאים פתרונות טובים אך לא כולם מעשיים. יש את האגו האנושי שנבנה מתרבות שגויה שלא ניתן לבטל באופן פתאומי(יצור התנגדות מצד חוגים שמרניים- כ80% מהעולם בערך?), תמיד נשאף לתחרות בינינו, תמיד יהיה צרות עין, תמיד יהיה חמדנות וכל שלל ה”חסרונות” האנושיים. הרי אנחנו לא רובוטים. כל עוד יש רגשות יהיה “אופי אנושי”. מדברים על סינגולריות בעוד 30 שנה, מדברים על אלמוות בעוד 30 שנה, מדברים על טכנולוגיה שמתקדמת באופן אקספוניציונלי, מדברים הרבה על מנגנון האח הגדול. ובככליות מדברים על אפוקליפסה – אז מה נעשה ?? נדאג ולא נחיה(הרי גם המציאות היא אשליה מוחית-אז נחיה לפחות באשליה שאילומינטי בונים לנו)? אני מאמין בטכנולוגיה כשלב הבא באבולוציה האנושית והתחברותה עם המהות האנושית, כל הדברים שמובאים באתר הזה מעניינים מאוד, כמו תסריט מסרט אימה שעשוי טוב טוב, אבל הם כבר לא יהיו רלוונטים בעוד 30 שנה, כל המנגנון הזה סופו ליפול, וזה יקרא שהשלב הבא באבולציה האנושית יגיע, גם ג’ק פרסקו מדבר על כך, וגם הוגי דעות אחרים.
  תחשבו על זה אנשים – אם לפני 50 שנה היית אומר לבן אדם שהיה יכול להיות לו גישה למידע אינסופי רק בשאילת שאלה הוא היה נפעם ולא מאמין לרעיון שזה בר ביצוע(באותו העת) – הרי היום יש את גוגל אין לנו כבר צורך לזכור שום מידע הרי תמיד נוכל לחפש בגוגל, פותר את האדם למזכור דברים, בקרוב נעבור גם את מחסום השפה (באמצעים טכנלוגים- כמו זיהוי קולי ותרגומו לשפה הנדרשת בשידור חי) ואט אט נהפוך לכפר גלובלי קטן שהאינטרנט שולט בו (הכי חשוב לשמור על האינטרנט כצינור חופשי ולא מצונזר!!!)- ומי אמר שהאינטרנט זה לא מציאות מדומה(נשמע בדיוני אז תשחבו על זה עוד קצת). ויש לי עוד המון המון לרשום אבל די נסחפתי כאן, לקיצורו של עניין אין לנו מה לפחד מהגורמים האלו, בסופו של דבר עצם העובדה שהעולם יהפוך לכפר גלובלי קטן ומרשות(אינטרנט ואמצעים עתידיים אחרים), כולם ידעו הכל בכל זמן נתון והציבור יצור את התוכן ואת השיח, לא יהיה עוד גורם ממשלתי שיפיץ דעה של יחיד לרבים(טלוזייה רדיו) – הרי העיתונות המדופסת עוד מעט ומתה, הרדיו ברכבים יהפוך להיות רדיו מקוון שמשודר ע”י הציבור(פודקאסטים – ב10 השנים הקרובות זה כבר ייושם). והדברים יתחילו להסתדר לטובתנו – הישועה באה מקידמה ומדע! זה הכל חברים שיהיה לכם לילה טוב :)

 9. כשראיתי אינדיאנים חיים בפשטות בלי טכנולוגיה, הם נראו לי הרבה יותר מתקדמים מכל מה שהצעת
  הם זה אומר שצריך לחיות כולם כמוהם? לא.
  האם זה אומר שטכנולוגיה תציל אותנו? נראה לי שעם כל הדברים החיובים בגלל שמנטלית אולי אנחנו עדיין לא מפותחים מספיק, התקדמות הטכנולוגיה בצורה מואצת ודי מלאכותית גורמת גם להמון בעיות מהצד השני, וטרנס-הומאניזם יכול להיות סופנו המר. מה שחשוב זה מה שראיתי אצל האינדיאנים שיש גם במקומות אחרים, וזה ערכים, ערך המשפחה, חיי אדם, חופש, חופש אישי לחפש את האושר, חופש פולחן ואלוהים אישי.
  עוד התקדמות טכנולוגית יכולה להרוס, אותותו אנשים יבחרו את האוברים שלהם, ישתילו צ’יפים שיגרמו להם להיות “מאושרים” כל רגע, זה יכול להיות אסון, ועוד יותר אסום על אלה ישמחו לקראת זה.

 10. רוני בתאריך 4 בJune, 2010 בשעה 8:37

  כתבה קולעת ומסכמת.

  לדעתי, זה הרי מאוד סימבולי לזה שהם מנשקים את הגולגולת וצורחים בקולוי קולות.

  בשבילם זהו ניצחון שממחיש איך הפרופגנדה וההיפנוזה היומיומית עובדים בשבילם.
  כל החיילים (הפיונים) שהולכים למות בשדה הקרב בשביל אותם בנקאים, זה מאוד ממלא את הלוצריפנים באנרגיה.

  רק לפני כמה ימים היה את פרופגנדת הפחד של תרגיל הירידה למקלטים וצפירת שטיפת המוח הקלאסית.

  גם לטונים ולאקורדים של הצפירה יש השפעה מסויימת על גוף האדם (אני אומר זאת בתור אחד שמבין במוסיקה וצלילים)- לא ארחיב על זה יותר עכשיו.

  בתרגיל הירידה למקלטים הם בודקים את מידת הצייתנות ומערכת ההתניה המוקנית לאזרחים מגיל צעיר. הצפירה גם משמשת על מנת לשסות בחיילים ובנוער, בשר התותחים העתידי.

  ברגע שהם רואים שהרוב יורד למקלטים (כלומר, מחשיך את עצמו מבחינת ידע ורוח), אז הם יודעים שההיפנוזה עדיין עובדת. ומצויין.

  ואז אני שומע את הזומבים אומרים כך: “שמעתם? יש מלחמה בקיץ…בטח עוד מעט יגיע לי צו 8 ואני “חייב” ללכת למילואים”.

  אתה קולט?

  חייב? ללכת? אדם הרי חייב לנשום, לשתות ולאכול. ולחקור אמת.

  ואני אומר: “אז אם אתה, הוא והוא והוא והוא לא ישרתו את השטניסטים הללו- לא תהיה שום מלחמה.”

  חיילים! אל תשרתו את אלה שבזים לכם ומשעבדים אתכם, שמכתיבים לכם איך לחשוב מה לעשות ומה להרגיש! אלה שנוהגים בכם כבבקר ושולחים אתכם למות בשדות הקרב. אל תשרתו את המפלצות הללו!
  להן יש מכונות במקום לב ובמקום מוח. להם יש ללבבות מאבן ומוחות מבטון! אתם אינכם מכונות! אינכם בקר! אתם בני-אדם. אתם עכשיו בקר כי בחרתם להיות בקר!

  דרך אגב, מישהו כאן יודע איך אפשר לשלול אזרחות? אני מעוניין לוותר מרצון על אזרחותי הישראלית אבל אין בידי אזרחות נוספת? יש אפשרות כזאת בכלל להיות בעל מעמד של תושב קבע ובלי מספר כמו בגטו?

  במילים אחרות, אני לא מעוניין להיות שייך לתאגיד הזה שנקרא “ציון”?

 11. רוני בתאריך 4 בJune, 2010 בשעה 8:42

  ועוד דבר,

  “גן הורדים”…אני ראיתי פעם בעיר רמת גן- גן ילדים שנקרא “גן הוורדים”.

  ו-200 מטר משם יש היכל של הבונים החופשיים שנקרא “לשכת הוורדים”.

  אני מתאר לעצמי איזה מערכת אמונות ואידיאולוגיה מקנים לתת-מודע של הילדים רכי המוחין שם.

  זוועה…איפה ההורים שלהם?

  אההה…הם צופים באח הגדול.

 12. אני יזכיר שהמספר 8 מסמל את כוכב שבתאי כאשר מכלילים את כדוה”א במערכת הכוכבים היודע הלקדמונים, זה אבא זמן ומלאך המוות, המסמל מוות ואין סוף.
  תחשבו על כך כאשר שולחים לכם צו 8…

 13. קרייזי בתאריך 4 בJune, 2010 בשעה 16:45

  רוני אתה אותו אחד ואני עדיין מזדהה עם כל מה שאתה מעלה על הדף.
  אני יספר לך משהו בהקשר שכתבת, אני מבלה קצת בפוקר שבפייסבוק
  היום בבוקר יצא לי להכנס לשולחן של אחד שבתמונה שלו רשום
  FREEDOM TO PLASTINE BOYCOTT ISRAEL
  דיברנו קצת ואז הוא של “מאיפה אתה”?
  עניתי לו “הם יצרו גבולות כדי להפריד אותנו וככה גרמו לנו לשנוא אחד את השני”
  “הם רוצים לראות אותי ואותך נלחמים אחד בשני”
  “אני אזרח של העולם, העולם לא שייך לאף אחד”
  “כולנו בני אדם”
  “באנו לכאן לתקופה של כמה שנים ואז אנחנו הולכים”
  “הממשלות שלך ושלי לא כ”כ איכפת ממני וממך”
  הוא שואל “אז אתה לא אחד מהם”?
  “לא מהם ולא מאחרים”
  “הם רוצים מלחמה, שאני ואתה נהרוג אחד את השני, זאת המטרה שלהם ולכן לא כ”כ איכפת להם ממך”
  הוא שואל “מי זה הם”?
  “תקרא קונספירציות ותבין”
  תבין טוב מאד איך נבנתה החברה שאנחנו חיים בה או מי בנה אותה בשבילנו”
  בקיצור ניסיתי להסביר לו שמישהו מסדר את העניינים שיראו ככה ואני והוא זה רק בובות משחק
  הבן אדם הסכים עם כל מילה.
  תבינו שאפשר לשנות את הדעה של הבן אדם לטובה בשניות אם רוצים וזאת גם דרך טובה להסביר נגד מי, אנחנו הבובות צריכים לצאת. פשוט להסביר מיהו האויב האמיתי.
  ואני מקווה ושואף לזה, שבבוא היום נראה פה איך ההוא אמר “אנרכיה” אז כן אנרכיה משהו שהוא נגד הממסד הדפוק ולא אחד נגד השני, אנרכיה עולמית שבה אנשים פשוט קמים ומורידים את הסיקרט סוסייטי אחד אחד וזה יקרה ידידיי ביום שיבינו את זה, הדבר היחיד שמחזיק אותם את הנבלות האלה זה הצבא והמשטרה שהם בנו סביבם בלעדיהם הם אפסים מאופסים ששווים לקליפת השום.
  אם כבר רוני אז ” תאגיד מסדר השמש”
  —-אין אור בלי אש—-

 14. אנרכיה היא תנועה מאסונית למקרה ולא ידעתם….

  ורק בשביל הרקורד קרייזי אם כבר מישהו חושד במישהו זה אני בכם, אתם מדברים כמו פרובוקטורים שמנסים לגרום לאתר הזה להראות כמסיט לאנרכיה והוא לא כזה. זה אתר מידע, לא תנועה כמו זייטגייסט.

  מצטער, פרץ של פארנויה…אבל אתם בטח מבינים אותי…

 15. קרייזי בתאריך 4 בJune, 2010 בשעה 21:35

  זה היה פרץ אישי שלא נועד להכליל אני אנרכיסט עוד מגיל צעיר כך שזה לא צריך להפתיע אותך.
  פשוט נהיה בעולם יותר מדי סדר שלא צריך לבנות רובוטים הם כבר קיימים בערמות.
  בכל מקרה לויד “ההגנה הטובה היא התקפה” הוא אמר, שוב פעם אתה גורם לי לחשוד, אני לוקח אותכם בערבון מוגבל עם כל המידע הנפלא והחשוב שאתם מציגים. איך זה ששום גורם לא שם עליכם “עין”?
  הרי פעם להגיד את המילה “היטלר” היה כמו להיות או לחדול.

 16. חחחח הרגת אותי
  אחי אני משווה את התגובות פה לפורום אמת אחרת פה זה נראה כמו ערמה של הזויים שכל היום חושדים אחד בשני

  נקרעתי מצחוק

 17. רוני בתאריך 5 בJune, 2010 בשעה 9:30

  לי כמובן לא שולחים צו שמונה. עוד מזמן הכרזתי בפניהם שאני “פציפיסט” ולא מעוניין לשרת אף אחד, שום תאגיד, שום תעשייני צמרת. אני זוכר שהסתכלו עליי בעיניים חלולות- כי אני משער שלא נתקלים שם בלשכת גיוס (גיוס עבדים) באנשים עם דעות מתקדמות באמת. אז ככה שהם ראו שלא ייצא להם מזה כלום. זה הרצון שלי לעומת הרצון שלהם. והרצון שלי חזק יותר בלא לשרת את החיות הללו.

  כתוצאה מכך, אני לא מקבל גם מילואים מן הסתם. ואני גאה בזה.

  אני חושב שזה אחד ההישגים הגדולים בחיי שהתעוררתי בזמן ולא שירתתי את המפלצות האלו, מאשר שהייתי מתעורר רק אחרי השירות, ואז הייתי מרגיש במידה מסויימת שאנסו אותי.

  כן, זאת ההגדרה. רוב החיילים לא מבינים שהם עוברים אונס מנטלי בזמן השלוש שנות שירות. נשמע כמו “עבודות שירות” ( אבלהמשמעות היא זהה), ואז לך תסביר לאנשים.

  דרך אגב, הרבה יותר קל לגמול נרקומן או שתיין כבד, מאשר לגמול מערכת התניות אשר הוקניתה מגיל צעיר.

  סמים ואלכוהול זה משהו פיזי ומנטלי בראש האדם, אבל מערכת התניות ושטיפת מוח זה נטו תפיסת עולם של כל האדם.

  כל הציוויליזציה מושתת על שליטה דרך מילים. לכן הם עשו הכלאה אז עם ההומו-ארקטוס וההמו-סאפיין, כי הניסויים הוכיחו שניתן לשלוט על הייצור דרך מילים וצלילים.

  הנה ראיון טרי עם דיוויד:

  http://www.davidicke.com/articles/media-and-appearances/34367–david-icke-human-race-get-off-your-knees

 18. רוני בתאריך 5 בJune, 2010 בשעה 9:45

  תגובה לקרייזי,

  “הדבר היחיד שמחזיק אותם את הנבלות האלה זה הצבא והמשטרה שהם בנו סביבם בלעדיהם הם אפסים מאופסים ששווים לקליפת השום.”

  כמה שאתה צודק….הוצאת לי את המילים מהפה.

  הרי אותו בירוקאקט בביטוח לאומי או מס הכנסה ושולח מכתבי איום שלא יביישו את קוזה-נוסטרה לשאר אזרחי ישראל, הוא בסה”כ פקיד.

  הוא הרי לא ילך וישבור דלתות לאלמנות ויתומים בלילה, ולא יחסום את הגבול בשדה התעופה.

  בסופו של דבר, השליטה מסתכמת באותם שוטרים וחיילים שעושים את הדיכוי הפיזי ומוציאים את הפולחנים הצוריפניים של המסדרים לפועל ואת האג’נדה ל”סדר עולמי”.

  לכן, בין היתר, הוליווד מלאה בסרטי אלימות ונשק וחיילים וסרטי מלחמה- מסע השכנוע לשירות משטרתי וצבאי מתחיל מהעריסה.

  גם בקלטות לפעוטות אתה תראה דמות מצויירת של שוטר “ידידותי” במדים כחולים.

  ולויד יפרש את המשמעות של הצבא הכחול- מפאת קוצר הזמן לא אוכל להרחיב עכשיו על משמעות הצבא הכחול.

  ולא מזמן המשטרה שינתה את מדי הימ”מ לצבע שחור, מספר 8 של שבתאי. הצבע השחור שמזוהה עם שבתאי.
  כמו גם השופט, הכומר, דרקולה, הרב, מסיימי התואר באוניברסיטה.

 19. קרייזי בתאריך 5 בJune, 2010 בשעה 10:31

  רוני, נתתי פה באחד הפוסטים האחרונים ציטוט של אדם וויסהאופט שבו הוא מדבר על איך ראשית כל הם צריכים לשלוט בצבא שהוא הבסיס לכל הפרוצדורה.

  פקיד הוא בסך הכל הפנים של כל הכללים והחוקים ולא יותר מזה כזה אחד שאי אפשר לבוא אליו בטענות ולזה שצריך לבוא בטענות לעולם לא תגיע ולא תראה אותו בדיוק כמו החברה מאחורי הבד.

  לגבי הצבע הכחול כבר חקרתי בעבר בעקבות מה שרשמתו, יש משמעות רבה לצבע ולמה אנחנו רואים אותו הרבה באזור הרשויות והממשלה, דם כחול משוייך לאליטות.

  אז בית המשפט העליון הוא אוקולטי ויש בו מסרים אזוטרים שלא מובנים לכל ובכסאות הגבוהים שלו יושבים מאסונים בדרגות שונות ובכל זאת עולים לרגליו בכל יום המונים, מה הנקודה?

  אולי נשנה קצת כיוון ונחקור מדוע היה דחוף כ”כ להתחיל ב2006 ולסיים ב2008 בונקר תת קרקעי בנובווגיה(מדינה קרה) כדי לשמר גנטיקה הנה ציטוט:
  While the popular press has emphasized its possible utility in the event of a major regional or global catastrophe

  http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/7217821.stm

 20. קרייזי תודה זה מסוג ההודעות שאני אוהב לראות פה

 21. קרייזי בתאריך 5 בJune, 2010 בשעה 15:26

  מה שלא מסתדר לי בכתבה זה שלא רשום שהייתה פשיטה על הדירה (מי פשט?), בכל מקרה איך פושטים כוחות על כת שאסור בעצם להתעסק איתה, זאת אומרת הם אמורים להשתיק את העניין כמו שהאילומינטי עושים בכל העולם? הרי הם שולטים בכל.

 22. היית פשיטה, כי מישהו זרק טיפ למשטרה, זה אני אומר לך בוודאות, חמיש כתב על זה פעם מאמר ארוך אבל לא הציג את הכתבה ככה שלא היה אפשר לדעת אם הוא דובר אמת בוודאות.
  המשטרה לא אמורה לדעת באמת על העניינים הללו אולי בדרגים הגבוהים כן
  אבל כשאתה מתקשר להודיע למשטרה הפקיד בטלפון לא יודע

  בסופו של דבר לא יצא מזה כלום
  וסגרו את העיתון ככל הנראה על כך שדיווח על הסיפור.

 23. אידיוט שימושי בתאריך 6 בJune, 2010 בשעה 1:19

  אם כבר היזכרתם נומרולוגיה …….
  תמוה שמישהוא החליט לקבע את הספרה שש “במלחמת ששת הימים” למרות שמהלחמה היתארכה יותר משישה ימים(לפחות ביומים) ולא רק זה היא פרצה יום לפני התאריך 6.6 – (כמובן שזה הכל צירוף מיקרים).

  גם הסרט התעמולתי של ישראל על לבנון שזכה בפרס בוונציה עשה זאת בטקס ה66 – שנותן תירוץ לחרוט 66 על הפוסטר של הסרט.

  גם הסרט “רשימת שינדלר” זכה באוסקר בטקס ה66 .

  עכשיו אתם גם יודעים מאיפה “שישה מיליון” הגיע – בגלל הקונוטציות הנומרולוגיות של הסיפרה הזאת.

  גם “מגן דוד” סליחה חותם שלמה מסמל 666.

 24. אידיוט שימושי בתאריך 6 בJune, 2010 בשעה 1:41

  ראוי גם להזכיר ששימעון פרס גם ביקר בבוהימיאן גרוב ואני חושד שגם אהוד ברק …..

  ה”טעות” של הפגזת כפר כנא בלבנון היתרחש בידיוק בזמן הטקס בגרוב – כמובן שזה רק צירוף מיקרים.

 25. להוכיח שהוא ביקר זה טריקי
  הוא היה בretreat של ענק התקשורת רופרט מרדוך בסן פרסיסקו לשבועיים בדיוק בזמן הבוהמיאן גרוב בסביבה, באותו רטריט היו אנשים כמו שולץ שנוהגים ללכת לגרוב, אז יכול מאוד להיות שהוא היה שם.

 26. אלדד בתאריך 8 בJune, 2010 בשעה 20:43

  חשבתי שאני חולם ראיתי פסל ברזל של תיש יושב (גדי בוגר) ומאחוריו כלי תחבורה ישן על מסילת רכבת הכל בצבע כחול.במרחק מסוים משם פסל ברזל נוסף:מלבן “גזור באמצע” כמו בנייר שהנייר לא עומד כי הוא דק אתה גוזר אותו לשניים אבל לא עד הסוף ואז מדביק עם סלוטייפ לתחתית כאשר החלקים מוזזים לפיסוק בשביל ליצור יציבות ואז הוא עומד באויר;
  אז ככה המלבן הזה גזור אבל לא בקו ישר אלא בחצי עיגול מלמטה למעלה ובאמצע חצי העיגול משולש ז”א צד אחד של החצי מלבן עם משולש והשני עם משולש חסר.המלבן “הגזור” עומד ולא שוכב ועליו משולש אחר.
  ז”א עם “מרכיבים” את המלבן ביחד יש לנו מלבן עומד ועליו משולש דומה מאוד לפסל בוושינגטון.
  הפסל הזה בצבע לבן.
  2 הפסלים נמצאים ברחבת הדשא לפני בית משפט השלום בהרצליה.

 27. קיריל בתאריך 8 בJune, 2010 בשעה 20:51

  זה שהעיתון נסגר באותו חודש ואתם קושרים את זה לכתבה שפורסמה – האם זה מגובה בעובדות? מה הסיבה שהעיתון נסגר?

  קודם כל – לינק מוויקיפדיה:
  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%91%D7%A8_%28%D7%A2%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%9F%29

  שנית – : “ירידת קרנה של מפלגת מפא”י, כמו גם דעיכת העיתונות המפלגתית משנות השישים ואילך, נתנו את אותותיהם בעיתון בהדרגה. תפוצתו ירדה, ומספר הפרסומות בו הצטמצם…ב-1995 שינה העיתון את שמו ל”דבר ראשון”, ולעורכו נתמנה רון בן-ישי. אך צעדים אלו לא הועילו, וב-1996 נסגר העיתון”

  http://www.the7eye.org.il/lexicon/Pages/Davar.aspx

  נראה כי העיתון היה בקשיים כלכליים ורון בן ישי שמונה ב1995 לא הצליח להצילו.

  האם יש אשכרה קשר בין הכתבה לבין סגירתו?

 28. רשום “ככל הנראה”
  אני לא יודע עד כמה מיקרי שזה קרה ממש באותו חודש
  אומנם היו בעיות כלכליות אבל בדיוק לאחר הפעם הראשונה שהשם אילומינאטי מוזכר בעיתון?

  אני די בטוח שאם זה נכון אף אחד גם לא יודה שזה בגלל הכתבה מן הסתם.

 29. קיריל בתאריך 8 בJune, 2010 בשעה 23:52

  מן הסתם אף אחד לא יודה בזה.. אבל ההקשר שאתם עושים אשר מבוסס על הסקת מסקנות נטו הוא מבחינתי לפחות, לא תקף ובאיזשהו מקום זוהי דיסאינפורמציה. אל תסתו למקומות האלה ותשארו זהירים..תציגו עובדות כי יש מספיק צירופי מקרים שניתן לראות אותם בהקשרים רבים כאשר אין אשכרה עובדות מוצקות.

 30. אידיוט שימושי בתאריך 9 בJune, 2010 בשעה 0:57

  שימעון פרס ובוהימין גרוב

  http://www.prisonplanet.com/articles/july2006/290706Grove.htm

 31. אידיוט שימושי בתאריך 9 בJune, 2010 בשעה 6:01

  מה שאתה קורא בוויקיפידיה זה דיסאינפורמציה!

  משער לעצמי שכל הבמקרים באתר זה יודעים שהאמינות של המקורות הממסדים שווה לאפס!

 32. אלדד בתאריך 9 בJune, 2010 בשעה 8:43

  אולי זה “תמות נפשי עם פלישתים”.
  ידעו שהעיתון על סף סגירה וכבר לא היה להם מה להפסיד.

 33. צדק צדק תרדוף בתאריך 22 בJuly, 2010 בשעה 9:31

  עד לפני 3-4 שנים היה ניצב מבנה של הבונים החופשיים סמוך לבית המשפט בת”א ברח ויצמן,כעת המבנה נהרס ולצידו הוקם מגדל מפואר -מגדל הפרקליטים , בו נמצאת באחת הקומות (לא זוכר אבל ניתן לראות זאת גם באתר האינטרנט של האגודה) הלשכה המרכזית.

  כמו כן כל הכבוד לכם על פועלכם וחשיפת המידע הרב !

 34. צדק צדק תרדוף בתאריך 22 בJuly, 2010 בשעה 9:39

  בעבר שחקרתי מסקרנות והנני עדיין סקרן לפועלם של הבונים החופשיים נתקלתי באתר של בחור הנקרא רמי חריש בו סיפר כי קיימים משרדי חוץ:
  משרד לקשרי החוץ האמריקאי – בו היו חברים שרון ,רבין וביבי
  משרד לקשרי החוץ האירופאי – בו חבר פרס
  וזה הצדיק את המחלוקות הקשות בזמנו בין פרס ורבין היות והינם מאגודות מתחרות אך זהות
  וכמובן המשרדים שייכים לאגודה

  ועוד הוסיף וציין כי ראש הממשלה היחיד שלא רצה להיות חבר ושייך לשום משרד או אגודה הינו בגין

 35. צדק צדק תרדוף בתאריך 22 בJuly, 2010 בשעה 9:40

  שכחתי לציין כי לאחר שהפצתי את האתר לחברים מהמחשב בעבודה בחב’ הייטק גדולה לאחר מספר ימים האתר נעלם כלא היה

 36. אתה מדבר על ברי חמיש לפי דעתי…

 37. צדק צדק תרדוף בתאריך 17 בAugust, 2010 בשעה 2:03

  כנראה שכן ! תודה רבה לך ולאתר החשוב הזה!
  משהו מוזר לגמרי ונפשי לא נחה מאז הנני מכיר בעובדות ובסיפורים על הבונים החופשיים.
  תמיד ידעתי והרגשתי כי לא מי שנבחר לממשלה הוא זה שבאמת מחליט ובעצם קיים כח חזק מאחורי הפרגוד.

  הדרך לנצח את הכח המושחת הזה הינו על ידי לימוד תורה ומסורת אבותינו כי הרי תוכניתם הראשית היא לדכא את היהודים מהתלמוד והשורשים שם טמון חוזקנו.

 38. Anonymous בתאריך 22 בAugust, 2010 בשעה 17:06

  אם אפשר להעיר הערה שנוגעת לכל הקישוריות השונות באתר מי שיבחון את האידאולוגיה הנאצית והמאסונית יגלה קשרים רבים ואם נלך הלאה נראה שבעצם שניהם מסכימים במידה רבהלהרבה מן האידאולוגיות של דתות המזרח הקשר בן יפן והנאצים במלחמת העולם ה-2 לא היה פוליטי בלבד
  בקצרה הכל יסוד אחד שעומד בעומק כל הדתות שהוסיפו לא-ל עוזרים וסגנים
  תחשבו על זה!

השארת תגובה

Google