הפשיטה על משט הIHH: נקודת המבט על הפועלים מהצללים

לצערנו לא התקשורת המסחרית ולא האלטרנטיבית מציגים את המקרה הנורא שקרה אתמול בבוקר מעבר לנקודת המבט השיטחית והמתעתעת אשר ממשיכה להזרים לצופים מידע שמשאיר אותם בתוך הפרדיגמה הידועה של הסיכסוך במזרח התיכון.

מעודכן 2.6.2010: הוספנו קטע ממש בהתחלה ולקראת סוף הכתבה (לסרוק את המילה DANISH), עוד התייחסויות חדשות (לסרוק: “שימו לב שאהוד” \ וגם לסרוק:”דוכן הכנסת”) .

נתחיל בטעות קריטית ולא מובנת מצד הישראלים, וזה תכנון כניסת החיילים לספינה בעודה שטה על מים בטריטוריה בין לאומית. הבעיה היא שכבר הרבה מאוד זמן גופי הסדר העולמי החדש מחפשים לטפל בעינייני הקונפליקט הישראלי-פלשתינאי באמצעות החוק הבין לאומי, והפעם סיפקו להם בדיוק את מה שהם חיפשו הרבה מאוד זמן.יתרה מזאת כל המבצע יצא לפועל בצורה מאוד מרושלת ונראה שמתכנני הפעולה בחרו בדרך פעולה בעלת סיכונים גבוההים ביותר, ויתרה מזאת גם ההסברה של המדינה היית מתחת לכל ביקורת בתזמון שלה:

מתוך YNET :

שלום ירושלמי | 1/6/2010

 שרים בכירים: נתניהו וברק החליטו לבד על הפעולהשרים מהשביעייה זועמים על רה”מ ושר הביטחון שלטענתם קיבלו את ההחלטה להשתלט על המשט ללא אף דיון. שרים ששאלו על ההיערכות זכו לתשובה כי “העניין נחתך בין נתניהו וברק”. חברי הממשלה שקוראים לברק להתפטר: “הכל בגלל מחדל מבצעי לא ייאמן של שר ביטחון חסר אחריות, שנתון בשיכרון כח”פרסום ראשון: שורה של מחדלים חסרי תקדים עומדים בבסיס ההחלטה המדינית והמבצעית להשתלט על ספינות משט הסיוע בלב הים. את ההחלטה לבצע את הפשיטה קיבל שר הביטחון אהוד ברק בעצמו, והוא זה שהביא אותה לאישורו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

לפני קבלת ההחלטה הדרמתית לא התקיים דיון מסודר בקבינט ולא בפורום שרי “השביעייה” ולא נערכה כל הצבעה בנושא. שרים שביקשו לדעת מה קורה ותבעו דיון באלטרנטיבות נענו כי “העניין נחתך בין נתניהו וברק. נקודה”.שרים בממשלה תובעים מברק להסיק את המסקנות ולהתפטר מיד מתפקידו. “שיחקנו לידיו של עולם עוין. עולם צבוע”, הם אמרו הבוקר. “הכל בגלל מחדל מבצעי לא ייאמן של שר ביטחון חסר אחריות ואבחנה, ונתון בשיכרון כוח”.

כפי שתראו בהמשך הכתבה אהוד ברק ידע בברור שהארגון אשר שלח את משט הIHH קשור בארגוני טרור, והוא עצמו חתם על הוצאתם מחוץ לחוק בארץ, לכן היה מודע טוב מאוד לסיכונים שבמבצע אשר תכנן!

ועכשיו לנושא מאוד חשוב הקשור במקרה, וזה למה כמעט ולא מזכירים את הארכיבישוף הילריון קפוצ’י שהיה על אחת מהספינות?

מתוך NRG,

אלי ברדנשטיין ואמיר בוחבוט | 27/5/2010

הארכיבישוף לשעבר קפוצ’י משתתף במשט לעזהעל אחת הספינות שינסו להגיע לרצועה נמצא הארכיבישוף לשעבר של הכנסייה היוונית-קתולית, הילריון קפוצ’י, שריצה מאסר בשנות ה-70′ לאחר שנתפס מעביר חומרי נפץ לאנשי אש”ף לצורך ביצוע פיגועים בישראל. ב-2009 הוא נתפס קפוצי’ על ספינה שניסתה להגיע לעזה. משרד החוץ: “דוגמה לאנשים שמשתתפים במשט”

חשוב מאוד שתכירו את אותו ארכיבישוף, הנה קצת רקע עליו (כתבנו עליו ממזמן, מישהו קורא בכלל את הכתבות שלנו?):

הילריון קפוצ’י

מתוך ויקיפדיה,

הארכיבישוף הילריון בן באשיר קפוצ’י (בערבית: هيلاريون كبوجي; נולד: 2 במרץ 1922), היה הארכיבישוף של קיסריה וארץ ישראל משנת 1965 ועד 1974 מטעם הכנסייה היוונית קתולית. נודע כמשתף פעולה עם אש”ף.

תולדות חייו

קפוצ’י נולד בחאלב בשנת 1922. הוסמך לכמורה ב-1947, וב-1965 קיבל את מינוי הארכיבישוף. עד 1967 עמד בצילו של ארכיבישוף הגליל המתון, ג’ורג’ חכים, אך עם מינויו של האחרון לפטריארך עלה כוחו של קפוצ’י, הוא הפך לארכיבישוף של כל ארץ ישראל וקבע את מקומו בירושלים. הוא היה מתנגד חריף של מדינת ישראל וסייע ככל יכולתו לפלסטינים. בביקוריו התכופים בלבנון נפגש עם ראש הזרוע הצבאית של אש”ף, אבו ג’יהאד. כתוצאה מדרכונו הדיפלומטי מטעם הותיקן והכבוד שרכשו כוחות הביטחון לאנשי דת, שלא חיפשו ברכבו, הצליח להבריח ברכבו מזוודות מלאות באמצעי לחימה (עשרות לבני חבלה, שעונים עם נפצים, רימונים, תת-מקלעים ושלושה טילי קטיושה עם משגריהם) ומכשירי ציתות מלבנון לישראל, עבור אנשי אש”ף, לצורך ביצוע פיגועי טרור בישראל.

באוגוסט 1974 נעצר בידי השב”כ, הועמד לדין בעוון סיוע לארגון טרור ומגע עם סוכן זר, נשפט ונכלא ל-12 שנים, אולם השתחרר מהכלא לאחר שלוש שנים בלבד, על פי בקשת האפיפיור מממשלת ישראל וגורש מן הארץ.בפברואר 2009 היה על סיפון ספינה לבנונית שניסתה להגיע לעזה ולשבור את המצור הימי עליה שהוטל על ידי ישראל בעת מבצע עופרת יצוקה. הוא גורש חזרה ללבנון.

מתוך YNET:

רועי נחמיאס

פורסם: 27.05.10, 16:03

לצד המשתתפים מישראל ויחד עם גופים וארגוני זכויות אדם שונים, יעלו על סיפון הספינות גם לא מעט פעילים בולטים המזוהים עם חמאס ורעיונותיו.מי שעוד נמצא במשט, הוא האב הילריון קפוצ’י, לשעבר הארכיבישוף של ירושלים שגורש מישראל בשל מעורבות בטרור. האתר הרשמי של “האחים המוסלמים” דיווח שלשום כי האב קפוצ’י נחת ביום ראשון באנטליה וכי הוא מצטרף למשט.

פעיל נוסף, מוחמד סוואלחה, נחשב לאחד ממארגני המשט ושימש בעבר פעיל בכיר בארגון שנמלט ב-1990 מהשטחים לירדן בדרכון מזויף. משם עשה את דרכו לבריטניה, שם הוא מקדיש את זמנו לפעילות הסברה אנטי-ישראלית אינטנסיבית, בין היתר בשורות “האחים המוסלמים”, תנועת האם של חמאס, והן בגופים בריטיים שונים התומכים בארגון. [קונספיל: בבריטניה הוא מרגיש בטוח...] סוואלחה אמר כי להשתתפותו של קפוצ’י “יש חשיבות סמלית בשל היותו אחת הדמויות הפלסטיניות הבולטות והחשובות ביותר שעמדו מול הכיבוש הישראלי”…

“כוכב” נוסף בזירת הטרור שיפליג לעזה הוא זאהר ביראווי, בכיר נוסף בזרוע “האחים המוסלמים” בבריטניה ופעיל חמאס בעברו. הוא עומד כיום בראש “מרכז השיבה הפלסטיני” ומציג עצמו כדובר הרשמי של המשט, תפקיד שמילא גם בכל השיירות האחרונות שניסו להיכנס לרצועה.

ובכן, זה לא פעם ראשונה שהארכיבישוף קפוצ’י  בא לישראל בכוונה לשבור מצור, ויתרה מזאת יש לו עבר בהברחת נשק ואמצעי לחימה לקבוצות טרור בשטחים. מעניין לדעת שהכנסייה המלכיתית היוונית הקתולית  ממנה הוא הגיע, אשר כפופה למרותו של האפיפיור, חבה את הקמתה וכניסתה תחת הכנסייה הקתולית בראש ובראשונה למסדר הצבאי של הישועים הידועים כנושאי החותם IHS (מזכיר משהו…). לא במקרה ארגון ההוצאה לאור המוקדש אקסקלוסיבית ללימוד הרעיונות הסוציאליים של הכנסייה הקתולית IHSpress מוציא כתבים שלו.

אז הנה תזכרות קצרה על מה יש לישועים לאמר על הסיכסוך במזרח התיכון:מתוך כתבת ארכיטקטים של הג’יהאד:

בהתחשב בהשפעה של הישועים על הנאצים, והשפעת הנאצים\סי.איי.איי ומסדרי הוותיקן על הארגונים המוסלמים הקצונים מעניין לראות שישנו כומר ישועי בשם הלמיק אשר כותב באופן קבוע לחאלד משאל, מנהיג החמאס, ואשר מאוד פעיל בכל הקשור בתהליכי ה”שלום” בארץ, בין היתר כתב גם לקילנטון (בוגר אוניברסיטה ישועית), לג’ורג’ בוש האב והבן (חברים בארגון המאסוני הגולגולות והעצמות),  לערפאת, לנציגים מהארץ ועוד. בכתבה של העיתון הלאומי הקתולי “THE NATIONAL CATHOLIC REPORTER”, מציגים את דבריו כאיש של שלום המבקש מכל הצדדים לא להסלים, אך משפט אחד חושף את כוונותיו האמיתיות לגביי מה שקורה בארץ כאשר טען בספרו  ששיחות השלום בקמפ דיויד בשנת 2000 נכשלו בעיקר בגלל “התעלמות מהחוק הבין לאומי”. ואין דבר שהסדר עולמי החדש יותר רוצה מאשר שבכל מקום על פני כדוה”א ישרור החוק הבין לאומי, ככה שבסופו של דבר אולי מציגים לנו שניי משפטים הנוגעים ללב אשר כתב למנהיג החמאס, אך בהתחשב למה שהוא מקדם ולהיסטוריה הדרקונית של ארגונו, צריך להיות מאוד ספקן לגבי מהוא מתקשר לחאלד משאל, ולגבי דבריו עם יאסר ערפאת, גם כאשר נפגש איתם פעמים אחדות.

ובכן חשוב לזכור למי יש סטטוס של משקיף בין לאומי מטעם האו”ם ומתנהל על פי חוק בין לאומי?

מסדר ההוספיטלרים של הותיקן הכפופים למרות האפיפיור. מסדר ההוספיטלרי האוטונומי הצבאי של הקדוש ג’ון מירושלים מרודז ומלטה, ידוע טוב יותר כמסדר האוטונומי של מלטה, מחולק מטבעו לשניים. הוא אחד מהמסדרים הקתוליים הדתיים העתיקים ביותר, אשר נוסד בירושלים בסביבות 1048. באותו הזמן הוא תמיד זוהה על ידי מדינות כנושא עצמאי של החוק הבין-לאומי.בהתאם לחוק הבין לאומי הציבורי, המסדר שומר על יחסים דיפלומטים דו צדדיים עם כ-100 מדינות. יש לו גם סטאטוס קבוע של צופה באו”ם ובועדה של האיחוד האירופי ויחד עם זאת בעוד כ-16 ארגונים בין לאומיים כמו אונסק”ו והאף.איי.או. היחסים הדיפלומטים מאפשרים למסדר להתערב ולפעול בעיתוי אפקטיבי באירוע של אסון טבע, או קונפליקט המלווה באש. הודות לטבע הניטרלי והלא-פוליטי של המסדר, הוא מסוגל לקחת את תפקיד המתווך בכל פעם שמדינה מבקשת ממנו להתערב כדי לפתור סכסוך. יתרה מזאת ישלשים לב כי חוק הים הבין לאומי מאוד סימבולי עבור הותיקן הידוע גם באנגלית כHoly see, ואשר מבחינה אוקולטית מזוהה עם קדושתה הפאגנית של הבתולה מרים ותוצאה מכך עם מים! MARY מלשון MAR, משם מקבלים את המונח המשפטי Maratime Law (חוק הים/ חוק העסקים הבינ”ל), רק חומר למחשבה.

אין להתפלא שהם מקורבים בעיקר לארגון החינוך של הא”ום, אונסק”ו, שימו לב מה הוספנו לכתבת “אבן החכמים של מתכנתי התודעה בעידן החדש”:

מדליה של ארגון החינוך UNESCO(אונסק”ו) של האו”ם המנציחה את טיילהרד דה שרדן הישועי (תמונות בכתבה המקורית).

מרלין פרגוסון בספרה “The aquarian conspiracy” מגלה בעזרת סקר שערכה בקרב ניו-אייג’רים שההשפעה המובילה על ה”התעוררות הרוחנית” שלהם היית פייר טיילהרד דה שרדן. וניתן לראות את המגמה הזאת בבירור אצל ד”ר רוברט מיולר (ממובילי תנועת הניו-אייג’ העולמית) לשעבר סגן מזכ”ל האו”ם אשר קיבל את התואר “הפילוסוף של האו”ם”, קידם את רעיון הממשלה העולמית, וטען כי:

“טיילהרד דה שרדן תמיד ראה באו”ם את הגוף המתקדם שיגלם את הפילוסופיה שלו”(Robert Muller, ed., The Desire to be Human: A Global Reconnaissance of Human Perspective in an Age of Transformation, Miranana, 1983, p. 304.)

עוד אמר מיולר:

“…טיילהרד דה שרדן השפיע על עמיתו (האב בראוורי), אשר השפיע על הקולוגות שלו, שהחלו תהליך מחשבתי גלובאלי ועשיר לטווח הארוך בתוך האו”ם, אשר השפיע על הרבה מדינות ואנשים מסביב לעולם. אני בעצמי הושפעתי עמוקות בידי טיילהרד.”Muller, R 1985 Most of All They Taught Me Happiness Garden City, NY Image Book. Pg. 116-117.

אחד התפקידים של רוברט מיולר עבור האו”ם היה לפתח תוכנית לימודים אשר תהווה את האב טיפוס עבור התוכנית הבין-לאומית של האו”ם לחינוך. תוכנית לימודים זאת נמצאת בשימוש בבבתי הספר של רוברט מיולר המיישמים את תוכנית הלימודים אשר פיתח. ונחשו מה…”

“הפילוסופיה השלטת אשר עלייה בית הספר של רוברט מיולר מבוסס נמצאת בספרים וברעיונות אשר אותם הביאה אליס א. ביילי בעזרת המורה הטיבטי דג’ווהאל קהול ( Djwhal Khul)…בית הספר הנ”ל עכשיו מוסמך כמוסד חינוכי השייך לאו”ם המספק חינוך עבור שלום ושיתוף בין-לאומי”Muller, R. World Core Curriculum. Preface.

על פי אליס ביילי שלושת הערוצים העיקריים דרכם יגיעו ההכנות לעידן החדש בעולם יהיו הכנסיה, הבניה החופשית, ומערכת החינוך, כאשר בתוך שלושת הארגונים הללו פועלים המתלמדים של מה שהיא מכנה “The grate ones” (ע”ע דג’ווהאל קוהל), ואשר מכינים את הגרעין לזריעת הדת העולם העולמית החדשה (Externalisation of the hirarchy p.511-13). כידוע לקוראים הקבועים באתר, אותו מאסטר טיבטי אינו אדם אמיתי, זאת יישות איתה מתקשרים ואשר יכולה לקחת גם צורה בגוף פיזי. משמע מערכת החינוך של האו”ם מבוססת על תיקשורים ספירטיסטים, והדבר מעורר שאלות חשובות כאשר מבינים עם איזה סוג של יישויות “אור” האנשים בחברת התאוסופיה והבנייה החופשית רוצים לתקשר. הנה מסר אנטישמי למשל שהתקבל מדג’ווהאל קוהל:

“היהודים תמיד היו סמל האנושות המתפתחת, מחפשת, חסרת מנוח, מטריאליסטית, מופרדת ותאוותנית…לכן הגדלתי על אודות הקונפליקט היהודי כיוון שזהו הסמל של כל הקונפליקטים מהעבר של ההיסטוריה האנושית, המסבוססות על אנוכיות אוניברסלית והתאוות בצע של האנושות הלא מפותחת.”(The “Tibetan Master” via Alice Bailey, _A Treatise on the Seven Rays_, p.635)

תאמינו לנו שיש לארגון החינוך של האו”ם השפעה רבה על המדינה הקטנה שלנו, כיוון שנשיא אונסק”ו בארץ הוא לא אחר מאשר שר החינוך גדעון סער, ויושב ראש אונסק”ו הוא מנכ”ל משרד החינך בארץ שמשון שושני! וזאת לא פעם ראשונה שכזה דבר קורה, גם לימור לבנת כיהנה בשתיי התפקידים בו זמנית כאשר היית שרת החינוך בארץ.

תבינו שזה שורש השנאה של האו”ם כלפי מדינת ישראל ,זה מגיע מתוך ספריטיזם “ניו-אייג’י”!עכשיו נבחן את הארגון ההומנאטרי IHH, אשר נכון ל31.5.2010 באתר הראשי כתוב על ארגון אונר”א אשר קרא בתחילת החודש בדיוק לתרחיש של משט הומניטרי אשר יבוא לשבור את המצור בעזה ומתגאה בכך שהאירגון לקח על עצמו למלא את המשימה:

The Freedom Flotilla Coalition Welcomes UNRWA Gaza Director’sCall to Send Ships to Gaza[London, UK – 5 May, 2010] John Ging, the Director of Operations of the UN Relief and Works Agency for Palestine Refugees (UNRWA) in Gaza, has called upon the international community to break the siege on the Gaza Strip by sending ships loaded with desperately needed supplies to the beleaguered territory. “We believe that Israel will not intercept these vessels because the sea is open, and human rights organizations have been successful in similar previous operations proving that breaking the siege of Gaza is possible.”This month the Freedom Flotilla plans to do just that and we call upon others to join us.

אונר”א הוא ארגון מעניין בפני עצמו, מתוך האתר הרשמי של הותיקן:

  Statement of H. E. Archbishop Renato R. Martino,
Apostolic Nuncio, Permanent Observer of the Holy See
to the United Nations
before the Fourth Committee of the 54th Session
Of the General Assembly
on Item 88
United Nations Relief and Works Agency
For Palestine Refugees in the Near East
New York, 3 November 1999

הכס הקדוש (וותיקן) תורם באופן סימבולי לעבודה של אונר”א… העזרה ההומניטרית הניתנת לפליטים בידי אונר”א וארגוני הכנסייה ימשיכו [קונספיל: שאלוהים ישמור זה רק אומר שהחמאס ימשיך לגדול]. אך אל להם להתפס כפתרון הולם, צודק ויציב לבעיה באזור. פתרון כזה, בתקווה, יהיה חייב לכלול בתוכו את השאלה של עיר הקודש ירושלים… ארכיבישוף ג’ין-לואיס טאורן… טען בניו-יורק: “… בקשר לשאלה הנוגעת לירושלים… המימדים החיים של המקומות הללו דורשים גם  (1) שאופי בין-לאומי יובטח לירושלים כמקום המקודש לשלושת הדתות המונותאיסטיות… בכדי שכל הסעיפים הללו יובטחו, הכס הקדוש מחפש סטאטוס בין לאומי מיוחד למקומות הקדושים ביותר בירושלים”.

לאורך שאר הסעיפים הוא פשוט חוזר ומדגיש כמה חשוב לשמור על כל המקומות הקדושים בעיר ומשם מגיע למסקנה שהדבר מצריך סטאטוס וכוח בין לאומי שישמור על ירושלים. וזה ממש ספין, מכיוון שכפי שהסברנו קודם, הוא לא היה יכול לדרוש זאת לולא היה מתחולל כאוס בישראל, כפי שהגז הטבעי מול חופי עזה לא היה ברוב רובו מגיע לידיים של BG הבריטית אם לא היה פה סיכסוך בין הצדדים.

ומה ידוע לנו על אונר”א? בכתבת ארכיטקטים של הג’יהאד תמצאו אוסף אדיר של ראיות על מימון של ספרי לימוד המסיתים לשנאה ומלחמה כנגד ישראל, הנה רק אחד:

מתוך ynet:יצחק בן-חורין, וושינגטון

עדכון אחרון: 28.01.09

בכיר לשעבר באונר”א: הם משלמים למחבלים.

סוכנות האו”ם לפליטים הפלסטינים כיכבה בכותרות בזמן מלחמת עזה בגלל התקיפות במוסדותיה. דו”ח של היועץ המשפטי לשעבר בסוכנות קובע: היא מעסיקה מחבלים, הפכה לפוליטית ומממנת ספרי לימוד לא ראויים סוכנות הסעד והתעסוקה לפליטים הפלסטינים (אונר”א) מעסיקה ומעניקה טובות הנאה למחבלים ולפושעים, יוצאת בהצהרות פוליטיות חד-צדדיות ומממנת ספרי לימוד המחנכים לאפליה.

כך נטען בדו”ח קשה שפרסם אמש (יום ג’) ג’יימס לינדסי, אמריקני ששימש כיועץ המשפטי של הארגון במשך שבע שנים ופרש ב-2007… לינדסי הגיש דו”ח מפורט בנושא אונר”א ל”מכון וושינגטון למזרח התיכון”. היועץ הציג במסמך דרכים שבהן ניתן לפעול כדי לשפר את סוכנות הסיוע – שהוקמה על ידי ארצות הברית ובריטניה בעקבות מלחמת השחרור, במטרה לסייע לפליטים הפלסטינים.

ארה”ב היא המממנת העיקרית של אונר”א, אך יש לה מחלוקת קשה עם פעולותיה של סוכנות האו”ם…לינדסי קבע בדו”ח כי אונר”א הוקמה כגוף סיוע לפליטים, אך מאז היא הפכה לנותנת שירותים חברתיים בחינם למי שאינם נזקקים לסיוע. “אין שום הצדקה למתן מיליוני דולרים לסיוע הומניטרי לאלה שיכולים לשלם לשירותים של אונר”א”, כתב.

מערכת החינוך של האו”ם היא בעלת תשתית אנטישמית, ובתי הספר שלהם מבוססים ומושפעים מפייר דה שרדן הישועי הכותב על תפיסת העולם והחיים כאבולוציה רוחנית של התודעה הקולקטיבית ומצד שני בידי אליס ביילי התאוסופית (נשואה לפוסטר ביילי בונה חופשי דרגה 33)  אשר כותבת רבות על הנחיתות של היהודים בסולם ההתפתחות הרוחני,כך שאין להתפלא שהם ממנים את ספרי הלימוד של הטרור. השאלה האמיתית העולה היא, היכן אונר”א כאשר באמת צריך אותם? למה הם אינם מתעסקים כלל עם הפרת הזכויות הבוטה של החמאס כלפי הפלשתינאים אשר לוקחים ילדים מגלי ינקות ומתכנתים אותם מיד להיות טרוריסטים הנלחמים כלפי ישראל:

גם לארגון ההומניטרי IHH ישנו סטטוס מיוחד באו”ם כחברה בקבוצת המייעצים למועצה הכלכלית חברתית של האומות המאוחדות. אך כאן אנו פעם נוספת נתקלים בצביעות של ארגון הסדר העולמי החדש:מתוך NRG

הארגון שעומד מאחורי המשט – מסייע לטרור

מחקר שנערך באירופה ובית משפט בארצות הברית קבעו כי הארגון הטורקי ה-IHH מסייע כלכלית לרשת טרור איסלאמי ועוזר לחמאס .

אמיר בוחבוט | 30/5/2010

הארגון הטורקי IHH – ” הקרן לזכויות אדם, חופש וסיוע הומניטרי” – העומד מאחורי המשט “לשבירת המצור” לעזה, מכונה על ידי כלי התקשורת הזרים כארגון זכויות אדם. אלא שלפי בית משפט במדינת וירג’יניה בארצות הברית ומחקר אירופי, מדובר בארגון המסייע כלכלית לרשת טרור איסלאמי.לפי מחקר של International Studies Danish Institute, ישנם קשרים בין ארגון ה-IHH לבין חמאס, אל קאעידה וארגונים נוספים הפועלים באלג’יריה, לוב וטורקיה.

מהמחקר עולה כי כבר בדצמבר 1997 הרשויות הטורקיות פתחו בחקירה פלילית נגד ארגון IHH, לאחר שמקורות חשפו בפניהן כי הארגון רכש כלי נשק חצי-אוטומטיים מארגונים איסלאמיים חמושים.מעורבים בלחימה באפגניסטן, בוסניה וצ’צ’ניההרשויות קיימו חיפוש מקיף בלשכת הארגון באיסטנבול, וראשי הארגון באזור נעצרו. בלשכה נמצאו כלי נשק, חומרי נפץ, הוראות להכנת פצצות ודגלי ג’ יהאד.לאחר ניתוח המסמכים שהוחרמו ממשרדי הארגון IHH, קבעו הרשויות הטורקיות כי המנהיגים שנעצרו היו בדרכם להישלח לסייעלכוחות הלוחמים באפגניסטן, בוסניה וצ’צ’ניה.

ארגון IHH הוצא אל מחוץ לחוק בישראל, לאחר ששר הביטחון אהוד ברק חתם על צו המתאר את IHH כארגון המגייס כספים וסיוע עבור חמאס. פעיל בארגון נעצר ב-27 באפריל השנה ביהודה ושומרון בחשד לסיוע לארגונים בלתי חוקיים.

שימו לב שאהוד ברק אשר תכנן את הפעולה ידע הודעות שפעילים של ארגון המשט קשורים לקבוצות טרור, הסיכון שבפעולה הזאת נראה כאילו שלחו את החיילים בכוונה לתוך מערב מתוכנן.

עוד ניתן לקרוא מחקר מקיף  מטעם DANISH INSTITUTE FOR INTERNATIONAL STUDIE.

מתוך גלובס:

רקע: מיהו ארגון IHH שעמד מאחורי האלימות במשט לעזה?

הארגון הטורקי עוסק בפעילות הומניטרית ביותר מ-100 מדינות בעולם, אך גם קשור לארגוני טרור בחלק מהמקומות בהם הוא פועל

31/05/2010, 13:50 עדי בן ישראל

(רש”ת: Humanitarian Relief Foundat) פועל כארגון סיוע הומניטרי, אך הוא הואשם בעבר על ידי גורמים שונים במתן תמיכה מוסווית לפעילות טרור. המכון ללימודי יחסים בינלאומיים בדנמרק פרסם ב-2006 מאמר של החוקר האמריקני אוון קולמן, שטען כי IHH תומך במקרים מסוימים בארגוני טרור ובפעולות טרור, בנוסף לפעילות ההומניטרית שלו.קולמן האשים את ה-IHH בסיוע לארגוני הטרור הסונים בעיראק וציין גם פשיטה של המשטרה הטורקית ב-2007 על משרדי הארגון באיסטנבול, בה נמצאו כלי נשק, חומרי נפץ והוראות להכנת מטעני חבלה.

במערכת הביטחון בישראל קושרים קשר הדוק בין IHH לארגוני טרור כגון האחים המוסלמים וחמאס. בראש סניף IHH בעזה עומד מחמד כאיא. במרכז המידע למודיעין וטרור, למשל, מאשימים כי לצד הפעילות ההומניטרית של IHH ברצועת עזה ובגדה המערבית, הארגון מסייע באופן ברור לחמאס.

שוב אנו רואים שהארגון מקושר לאחים המוסלמים, כפי שהIHH בוא בעל סטטוס מיוחד עבור האו”ם, כך גם לאותו ארגון מוסלמי קיצוני יש סטאטוס מיוחד עבור סוכנויות המודיעין,ג’ון לופטוס תובע לשעבר במשרד המשפטים האמריקאי וקצין מודיעין מסביר בדיוק כיצד הארגון שימש ככלי שחמט בידי ארגוני המודיעין כמו הCIA:

בסוף מלחמה”ע ה-2, האחים המוסלמים היו מבוקשים בעבור פשעי מלחמה. אנשי הביון הגרמנים שהפעילו אותם נתפסו בקהיר. כל הרשת נחשפה ע”י ארגון הביון הבריטי. ואז דבר נורא קרה. במקום לתבוע את הנאצים\האחים המוסלמים, הממשל הבריטי שכר אותם. הם הביאו את כל פושעי המלחמה הפליטים הנאצים ממוצא ערבי מוסלמי למצרים, ובמשך שלוש שנים הם אומנו לקראת מבצע מיוחד. הבריטים לא היו לבד, המודיעין הצרפתי שיתף פעולה ע”י שיחרורו של המופתי והברחתו למצרים ,כך שכל הנאצים הערביים הובאו יחד…

מה שהבריטים עשו אז, ב-1950 הם מכרו את הנאצים הערבים למה שלימים נהיה ה-CIA… הרעיון היה שאנחנו [האמריקאים] נשתמש בנאצים הערבים כמשקל נגד הערבים הקומוניסטים. ממש כפי שברית-המועצות מימנה את הערבים הקומוניסטים, אנחנו מימנו את הנאצים הערבים. והמון קונפליקיטים סודיים היתהוו. השארנו את האחים המוסלמים בשכר, אך המצרים נהיו מודאגים. נאצר הורה לכל האחים המוסלמים לצאת מהמדינה או שהוא יכלא אותם, או יוציא את כולם להורג.

במהלך שנות ה-50, ה-CIA הבריח את האחים המוסלמים לערב הסעודית. עכשיו כאשר הם הגיעו לערב הסעודית, חלק מהמנהיגים של האחים, כמו עזאם, נהיו מורים במדרסות, בתי הספר הדתיים.

כרגיל האו”ם והארגונים ההבינ”ל מיד מפעילים את מערכת הפרופאגנדה שלהם ויחד עם התקשורת העולמית, ונדגיש שזה כולל את התקשורת האלטרנטיבית!, מיד קמים להאשים את ישראל ולזעוק להתערבות בין לאומית, ממש כאילו כל האירוע הזה פעל לפי תוכניות הארגונים הבין-לאומיים. אז הנה שני סרטים המציגים מעבר לכל ספק שהאירוע לא היה פשוט ושיטחי כמו שכל כך רוצים להציג אותו כקבוצה של חיילים עם רובים שפשוט באו לעשות טבח:

קטע וידאו המדגים בבירור כיצד התקבלו החיילים. האם ככה פועלים פעילי שלום הומאניטריים?

והנה הסרטון הידוע אשר יצא באיחור בזמן שהתקשורת העולמית בישלה את דעת הקהל בנושא, ובכל יש לציין שההתנהלות של הממשלה וההסברה פשוט היו נוראיים, ומצביעים על כך שההנהגה במדינה לקויה, נקווה שאין זה חלק מתפקיד בתסריט של אותם גופי הסדר העולמי:

ח”כ זואבי שהיית על המשט שאלה בדוכן הכנסת למה החרימו את צילומי האנשים על המשט, הצילומים החדשים שהתפרסמו היום מ2.6.2010 מראים צילומים שלהם בהם נראים זורקים רימון הלם לספינת השייטת. אילו הצילומים לא היו מוחרמים יש סיכוי רב שהעדויות הללו היו מושמדות. הדוברות והפרופאגנדה לטובת המשט היא עצומה, וללא ספק מתוכננת, לעומת ההסברה הישראלית של משרד הביטחון, ובראש המשרד כמובן נמצא אהוד ברק, למה הוא אינו דואג לאינטרסים של המדינה?

מעניין לדעת שכפי שהוא אישר באופן חותך את המבצע הזה אשר נראה כמו שליחה של חיילים אל תוך מערב מתוכנן, הוא אישר גם את נתינת הזיכיון של הגזים הטבעיים אשר נמצאים מול חופי עזה לקבוצת “בריטיש גז” הבריטית:

מתוך אתר מחלקה ראשונה:

ממשלת ישראל שוב מוכנה לדון ברכישת הגז מול חופי עזה בעקבות החלטתו של אהוד ברק לוותר על הזיקה הישראלית לשדה הגז בעזה, תיהנה ממשלת החמאס מהכנסות של מיליארדי שקלים 

רווח של מיליארדי שקלים

רבים במערכת הביטחון מתנגדים להסכם המסתמן בין ממשלת ישראל לבריטיש גז, מכיוון שבשנת 1999 החליט ראש הממשלה דאז, אהוד ברק, לוותר על זכויותיה של ישראל בשדה – בניגוד לחוות דעת משפטית שקבעה שהשדה אינו שייך לרשות הפלשתינית.

בשל החלטתו של אהוד ברק לוותר על הזיקה הישראלית, תיהנה ממשלת החמאס ברצועת עזה מרווחים עצומים, שצפויים להגיע, לפי הערכות, למיליארדי שקלים.

הרשות הפלשתינית מחזיקה בעשרה אחוזים מהזכויות בפרויקט וצפויה ליהנות מ-12.5 אחוזים מההכנסות. בבעלות על השדה שותפה גם חברה לבנונית.

אז כפי שאתם רואים, ברק מנהל את כל העניינים הקשורים בטריטוריה הימית שנמצאת מול עזה, והוא לא ממש דואג פה לאינטרסים של ישראל, הוא ככל הנראה פועל ונשמע להוראות מגבוהה, מגופי הסדר נעולמי החדש.

נכתוב ממש בקצרה ונמליץ מאוד להעמיק הכתבת “ארכיטקטים של הג’יהאד” על אוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית בארה”ב אשר השריצה שתיי אנשים שאימנו פלשתינאים באומנות החבלה, וכרגיל כמו כל קבוצה שארה”ב מאמנת השתמשו באותם טקטיקות לטרור, אבל ארגוני הסדר העולמי כגון האו”ם והותיקן יטיחו את הפרופאגנדה שאלו לוחמי חופש, על אף שהם אונסים את זכויות האזרחים בשטחים יותר מכל אחד אחר. אין להמעיט בערכה של אוניברסיטת ג’ורג’טאון, תבדקו ותגלו שלאורך ההיסטוריה עיקר השפעתם של הישועים על המערכות הפוליטיות בעולם יצאו מתוך האוניברסיטאות שהקימו:

ועכשיו לעוד בוגר ג’ורג’טאון הישועית, ואפילו פרופסור באוניברסיטה, ג’ורג’ טנט, ראש הסי.איי.איי אשר הוקם בידי אנשי המסדר הצבאי של מלטה מהוותיקן ואשר נשלט לאורך קיומו בידי מסדרים סודיים. ובכן, טנט המשיך את דרכי המסדר בדאגה לאימון ארגוני הטרור בשטחים:מתוך הניו-יורק טיימס:

 ה-CIA, בידיעת ישראל, מלמד את הפלשתינאים את אומנות התחבולה… ראש ארגון הביון האמריקאי (CIA), ג’ורג’ טנט, עזר באופן אישי להביא להסכם [האימונים] ב-1996 [כאשר קלינטון התחיל את התוכנית החשאית למימון ואימון הכוחות הפלשתינאים] כאשר היה סגן הדירקטור של ה-CIA.

אז יש לנו כאן שני כרישים שעברו חינוך ישועי (קלינטון וטנט) אשר המשיכו את המסורת של הוותיקן באימון אנשי הטרור בשטחים…

הארגונים הצבאיים של הותיקן פועלים מהצללים ומושכים תמיד בחוטים, נפנה שוב לכתבת ארכיטקטים של הג’יהאד שם תמצאו את העדויות לכך שכל ארגוני הטרור הידועים לנו הפועלים מהשטחים החלו דרכם מתוך פרוייקט שנגזר מתוך “פרוייקט פייפרקליפ” שבו הבריחו נאצים לארה”ב בשביל להקים את ארגוני הסי.איי.איי. ונאס”א. ראש הCIA בזמנו היה אלן דאלאס (חבר במסדר הריבוני של אבירי מאלטה של הותיקן), יחד עם ריינהרד גלהן (נאצי, חבר במסדר אבירי מאלטה)הקימו את הארגוןבעזרת אותו הפרוייקט, ובין היתר שלחו נאצי בשם אוטו סקורנזי (חבר במסר אבירי מאלטה) למצריים, שם הוא אימן את כל האנשים שהחלו את ארגוני הטרור המודרניים כולל ערפאת.

איום הטרור האיסלאמי אומנם לא מייצג את האיסלאם אבל הוא קיים הודות לסדר העולמי החדש, נזכיר לכם את הכתבות שכבר רשמנו בנושא:

סדאם חוסיין בשירות הסי איי איי

בין לאדן נכס של הסי איי איי (הוספנו קטע חשוב וחדש לכתבה)

עסקי בוש בין לאדן

הסדר העולמי יצר את המדרסות הקיצוניות וארגוני הטרור בעולם

מסדרי המזרח התיכון

נסיים עם ראש מסדר הישועים אשר לא ממש מסתיר את מה הוא חושב על כוחו והשפעתו:

שאלות לסיום, מה ביבי עשה ממש באותו הזמן בארה”ב?איך במקרה היו תרגילים ממש לא מזמן של פיקוד העורף? כיצד קרה תרחיש ממש דומה באזור המתיחות בין צפון קוריאה לדרום קוריאה?נקווה שזה לא שוב הפתרון הידוע למפולת כלכלית.

  כתבות רלוונטיות:22 תגובות לכתבה ” הפשיטה על משט הIHH: נקודת המבט על הפועלים מהצללים”

 1. [...] הפשיטה על משט הIHS, כלומר הIHH [...]

 2. el_111 בתאריך 1 בJune, 2010 בשעה 11:30

  Israel repeatedly offered the flotilla organizers to land in the port of Ashdod, and to transfer their aid to Gaza through the existing overland crossings, in accordance with established procedures. The flotilla organizers rejected this offer, stating clearly that “this mission is not about delivering humanitarian supplies, it’s about breaking Israel’s siege.” (Greta Berlin, AFP, 27May10).

 3. fhdhg dfh d בתאריך 1 בJune, 2010 בשעה 14:40

  איזה מין אתר קונספירציה זה שמגן על המדיניות הרשמית ומציג את מתנגדי החופש באופן שלילי? האם סרטון זה בכלל אמיתי? האם יש הגיון בלתת ללוחמים אקדחי צעצוע? האם הפסקת השידורים באופן של מיסוך אלקטרוני ועבודה במיוחד מחוץ למים טריטוריאלים ובחסות החשיכה לא מרימה אצל אף אחד גבה? אני לא איש של קונספירציות אבל משתעשע לפעמים באתר הזה. הכתבה הזו היא ממש יוצאת דופן בכך שאיננה מבקרת באופן הולם את מה שמציגה התקשורת. הלו, זה קונספיל פה?

 4. “איזה מין אתר קונספירציה זה שמגן על המדיניות הרשמית ומציג את מתנגדי החופש באופן שלילי?”

  לא ידוע מה איתך….אני דווקא חושב שזה טוב שהם מציגים את מתנגדי החופש באופן שלילי.
  חוץ מזה מידע בכתבה הזאת לא ראיתי בשום תקשורת, הכתבה בכל מקרב ביקורתית כלפי התקשורת העולמית שכרגע משפיעה על 95% מהעולם

 5. ההוא בתאריך 1 בJune, 2010 בשעה 20:33

  כן יש מי שקורה את הכתבות…

  הם לא לוחמי חופש הם מקדמי אג’נדה..ואם האמת שלילית בבקשה לא להאשים את קונספיל.

 6. אלדד בתאריך 3 בJune, 2010 בשעה 16:35

  אז מה דעת קונספיל לא הבנתי?
  המטרה של המשט זה לשבור את המצור על עזה , הבעיה שברגע שהמצור נשבר מסתננים גם אמצעי לחימה והמעגל נמשך.

 7. לפחות עד מישהו חושב כמוני בנוגע למשט.
  אתמול ושלשום הסתכלתי באתר של אמת אחרת בנוגע למשט וכבר די התאכזבתי

 8. הנה קישור שהפנו אותי אליו של גלן בק מדבר בפוקס ניוז על התקרית עם הספינות, הספינים והקשר לסדר העולמי החדש
  אבל מה זה האור המרצד במרכז הסרטון או שרק אני רואה אותו?
  http://video.foxnews.com/v/4223984/glenn-beck-web-exclusive

 9. אנטי חומר בתאריך 4 בJune, 2010 בשעה 1:08

  me תגיד אתה מסתכל מה אתה רושם??

  גלן בק?????

  אתה מפנה אנשים לפרופוגנדה של פוקס ניוז?…………ועוד עם הגו’קר הכי מגוחך בעולם גלן בק??

  אני משאיר אותך לחשוב מה לעשות עכשיו….

 10. תקשיבו לכולם קראו הכל, אל תאמינו לשום דבר עד שלא הוכחתם זאת בעצמכם

 11. אלדד בתאריך 4 בJune, 2010 בשעה 6:08

  טוב שהוא שם קישור לגלן בק,כי הוא מסביר טוב(וככה אפשר לדעת מה בטוח לא נכון).

 12. מה שהוא אמר בקטע ההוא נכון לדעתי

 13. קרייזי בתאריך 4 בJune, 2010 בשעה 16:53

  גלן בק הוא ליצן, סוכן בעבור חופן.

 14. הנה עוד גרסה לפרשת המשט:
  http://www.facebook.com/note.php?note_id=416196348000&id=856979213&ref=mf

 15. גם בישראל גילו בזמן אחרון מצבור של גזים טבעיים מהגדולים בעולם, יכול להיות שיהיה עכשיו אינטרס דומה לגבי ישראל?

  אני לא אתפלא…

 16. אידיוט שימושי בתאריך 6 בJune, 2010 בשעה 1:50

  האירגון CODE PINK שגלן בק מזכיר זה דוגמא לאופוזיציה נשלטת שמקבל את מימונו מהCIA
  (“שלום עכשיו” בישראל זה עוד דוגמא לאופוזיציה נשלטת – שמסביר למה הם הם לא מזכירים שהחמאס עובד למודיעין הישראלי!)

  בכל אופן מכוון שהמשט מומן ואורגן על ידי CODE PINK זה רק עוד הוכחה שהתקרית היתה מבוימת.

 17. אלדד בתאריך 6 בJune, 2010 בשעה 9:13

  יש לך הוכחות ששלום עכשיו זה אופוזיציה נשלטת ושהחמאס עובד בשביל המודיעין הישראלי(ולא זה שהם יצרו אותו זה לא מספיק).

  גם אני נוצרתי ע”י ההורים שלי זה לא אומר שאני עובד בשבילם.

 18. אידיוט שימושי בתאריך 6 בJune, 2010 בשעה 14:27

  אל-קעידה עובד לCIA , הIRA עובד לMI6 – אבל להישתמש בהיגיון ולעשות את האינטרפולציה בין החמאס למודיעין הישראלי זה דורש יותר מדי מאמץ וכמובן הרבה יותר נוח להיכנס להכחשה.
  בכל אופן יש המון חומר בין הקשר של החמאס למודיעין הישראלי ברשת- אתה רשאי לחקור את הנושא בגוגל.

 19. אידיוט שימושי בתאריך 6 בJune, 2010 בשעה 14:29

  אפילו בתיקשורת הממסדית כל כמה חודשים יוצא לאור שבכיר בחמאס עובד בשביל ישראל

  http://abcnews.go.com/International/Blotter/green-prince-son-hamas-leader-worked-israeli-intelligence/story?id=9928695

 20. אידיוט שימושי בתאריך 6 בJune, 2010 בשעה 14:36

  קישור על “אופוזיציה נשלטת” כגון נועם חומסקי וCODE PINK

  http://rockthetruth.blogspot.com/2007/11/codepink-cia-front-of-controlled.html

  למה “שלום עכשיו” לא מדברים על פיגועי FALSE FLAG?
  למה התיקשורת הממסדית בוחרת להיתמקד ב”שלום עכשיו”?

 21. כן lloyd לדעתי אתה מאד צודק בקשר למצבור הגזים. לדעתי כבר יש אינטרס נוסף וחדש בקשר לישראל עקב גילוי הגז. גם אני לא אתפלא. הגז הזה עוד יכול להפוך לקללה הרבה יותר מברכה אם לא נסכיל פה לעשות את הדברים הנכונים ולהבחין במה שצריך.

 22. [...] לקרוא את הסיקור שלנו על המשט. ונפציר בכם שוב לקרוא את הכתבה החשובה הזאת! שלא תגידו [...]

השארת תגובה

Google