אהבמולוגים והונאות מעופפות

גבירותי ורבותי, נתחיל בשתיי סרטונים מתורגמים לעברית של האחד והיחיד, וויליאם קופר:

כרגיל הכנו לכם סרט חובה, אם אין לכם כוח לקרוא את הכתבה ראו את הסרטים הללו הם חשובים ומורגמים לעברית.

המקור הכי ראשוני על רקימת מזימה של הונאה בקנה מידה עולמי אשר בה יתכן בימוי של פלישה חוצנית כדי לאחד את האנושות נמצא במסמך משנת 1917. נביא לכם אותו כלשונו באנגלית שתוכלו גם אתם לחפש אותו, מצאנו עותק שלו בארכיון של אוניברסיטת Brigham Young University. המסמך מתאר פגישה בחסות הקרן המזוכה ממס, Carnegie, שהיא יחד עם הקרנות המזוכות ממס כמו קרן פורד וקרן רוקפלר בעצם מימנו את הקמת הCFR ושאר מכוני חשיבה ופעילויות “פילנטרופיות” המשמשות את מדיניות החוץ החשאית האמריקאית. בועידה המדוברת במסמך דיבר ג’ון דואי, פרופ’ ידוע דאז לפילוסופיה מאוניב’ קולומביה, וחבר באחווה האקדמית Phi Beta Kappa (המיועדת לגיוס אנשים פוטנציאלים לדרגים גבוההים באילומינטי, דוד רוקפלר החל שם, ותכף תבינו למה זה בעל משמעות רבה). דואי הוא אחד האחראים לתוכנית החינוך הממלכתי הכושלת בארה”ב, והנה מה שהיה לו לאמר.

מתוך:

THE IMPERIAL JAPANESE MISSION 1917: A Record of the Reception Throughout the United States, of the Special Mission Headed by Viscount Ishii. X , NEW YORK—II, Municipal Banquet

לדבריו של הדובר הבא, ג’ון דואי, פרופ’ לפילוסופיה באוניב’ קולומביה, הקשיבו בריכוז רב. הוא אמר:

“מישהו הצביע על כך שהדרך הטובה ביותר לאחד את כל המדינות על כדוה”א היא דרך מתקפה מכוכב אחר. בהתמודדות עם מתקפה שכזאת מצד אוייב חייזר, האנשים יגיבו ברוח אחדות המטרה והאינטרסים שלהם. ”

John Dewey, Professor of Philosophy in Columbia University, who was the next speaker, was listened to with great intentness. He said:

Some one remarked that the best way to unite all the nations on this globe would be an attack from some other planet. In the face of such an alien enemy, people would respond with a sense of their unity of interest and purpose.

בהתחשב במידע לעיל, טוב יהיה לבחון את המקור של הרבה חוקרים למינהם המפיצים מידע לגבי חוצנים המסתובבים בכדוה”א כגון ג’ורדן מאקסוול, דיוויד אייק, מייקל טסריון, וכו’. כאשר בודקים את העבודה שלהם מקרוב מגיעים למקור המשורש בכולם, וזה זכריה סיטצ’ין. סיטצ’ין טוען שהוא עסק במחקר של שפות עתיקות מהמזה”ת ומסתמך בעיקר על הטבליות השומריות בשביל לגבות את רעיונותיו שקבוצת חוצנים/חייזרים מכוכב הנקרא ניבירו במערכת השמש שלנו (אשר המדע מעולם לא מצא), ואותם חוצנים מצאו על הפלנטה שלנו גזע של יצורי דמוי אדם אשר הם שיבחו גנטית בצורה מחוכמת כדי שיהיו להם לעבדים. התאוריה הזאת הפכה לבסיס הטיעונים של אלה המקדמים את סיפור חייזרי הלטאות (רפטיליאנים) ואפילו חדר לסיפורי שושלות של משפחות אצולה מהאילומינטי כדי להסביר מה כל כך מיוחד בדם שלהם הנותן להם את ה”זכות האלוהית לשלוט”. חוקרים המקדמים את סיפורו של סיטצ’ין בכל מיני גרסאות משתמשים בו כמקור העיקרי לבסיס התזה שלהם, כאשר ג’ורדן מאקסוול נחשב למקדם הכי ידוע וחרוץ של עבודתו של זכריה סיטצ’ין. אך אם יתברר שסיטצ’ין טועה, כל התאוריות הללו נופלות, ואולי אף ניתן יהיה להסיק שהם קודמו מלכתחילה לא ממניעים של חשיפת אמת, וכמובן, הדרך להפיץ את הסיפורים הללו הוא לערבב אותם באמיתות רבות בנושאים שונים ומגוונים.

אז הבא נבחן לרגע מי הוא אותו זכריה סיטצ’ין.  הוא נולד ברוסיה וגדל בישראל היכן שעסק בעיתונאות ועריכה. כאשר בודקים את הרקע שלו מגלים שאין לו שום הכשר אקדמאי כלל בעניינים בהם הוא עוסק, שזה בין היתר שפות עתיקות וארכיאולוגיה, אך הוא כן בוגר בית ספר לונדון לכלכלה (London School Of Economics, או בשם המקוצר LSE) ואקדמאי בתחום הכלכלה. הפרט הזה הוא מעניין לכשעצמו, שכן הLSE הוא בית-ספר של אגודת פביאן אשר גם היוותה את הזרוע הכלכלית בעבור התפיסה של האגדוה התיאוסופית (ראו סיפור מלא). פרט זה חשוב מאוד שכן הדבר עלול להצביע על קשר שיש לו לתאוספיה אשר שם הסיפור שלו אינו נחשב לדבר חדשני או מוזר. אך אין זה מספיק עדיין כדי להטיל ספק במהימנות שלו, למרות שזאת אכן נקודה חשובה ויש לקחת זאת בחשבון (לקראת סוף הכתבה יתבהר למה).

בדיקה שיגרתית של מיקום המשרד של זכריה מגלה לנו פרט מעניין אף יותר. שימו לב, קישור 1, קישור 2. קישורים אלה משתי מקורות שונים נותנים שם של חברה שכתוב כי זכריה סיטצ’ין ניהל בזמנו בעלי אותה הכתובת בבניין הפלאזה של רוקפלר. לחברה קוראים Intercontinental TrailSea Corp, מה שנשמע כמו חברת ספנות, ובאמת מעניין לדעת כי הוא אכן עבד בחברת ספנות במשך הרבה שנים כאשר הגיע לארה”ב, אך לא מצענו איזכור לשם של אותה חברה. לאחר מכן בדיקה פשוטה של הכתובת המוצגת באתר הרשמי שלו לשליחת דואר (New York, NY 10185.) מראה שגם היא מובילה למשרדים במרכז הפלאזה של בניין רוקפלר, במקרה זה מעניין לדעת שדויד רוקפלר גם הוא בוגר LSE. אך האמת היא, שכנראה שכל אחד אשר היה עובד בניו יורק והיה מרוויח טוב, היה רוצה להרשות לעצמו משרד יוקרתי, ועדיין יכול להיות שמדובר פה פשוט בצירוף מקרים.

עד פה עברנו קצת על ההיסטוריה של הבן אדם המעניין הזה.ועכשיו נביא את הטיעונים אשר יוצאים כנגדו (לאחר מכן תופתעו לגלות מי כן לעומת זאת תומכים בתיאוריה שלו).אין מה להיות מופתע שזכריה אינו מתקבל כלל באקדמיה הרשמית בנושאים עלייהם הוא כותב, אך פה החסידים שלו יכולים לטעון לקונספירציה, או שמוסדות הלימודים הגבוההים הם חלק מחיפוי על האמת וכו’. אך במקרה של ד”ר מייקל הייזר, דוקטור לתנ”ך העברי ושפות שמיות עתיקות באוניברסיטת ווינסקונסין, ובעל דוקטורת בהיסטוריה עתיקה מאוניברסיטת פנסילבניה, נראה שישנה ביקורת נוקבת ואמיתית אשר חושפת טעויות מדעיות רבות ונקודתיות שמצביעות על חוסר ידע/הבנה, ומי יודע אם לא בכוונה. בתור התחלה, ג’ים מרס, תאורטיקן קונספירציה מהוותיקים והידועים, טען לאחר ששמע בפעם הראשונה את הייזר כי הוא מצטער שלא שמע אותו קודם, לפני שקידם את עבודתו של סיטצ’ין בספרו Alien Agenda. מומלץ מאוד לראות את הראיות של הייזר המתמקדים בעיקר בתחום השגיעות שיש לסיטצ’ין בשפות העתיקות, וחשבו על זה שתאוריות שלמות על חייזרי לטאות ועוד רבים מבוססים על פרשנות הטבליות השומריות העתיקות של אדם אחד אשר לא הוכשר בכלל בתחום באופן רשמי ובמקום זה הלך לעשות את ההכשרה שלו בכלכלה באגודת פביאן.

הנה מכתב פתוח שמייקל הייזר כתב לזכריה סיטצ’ין, ובו הוא מפציר בזכריה למצוא שורה אחת בטקסט אחד של כתב יתדות אשר מדגים את הרעיון של סיטצ’ין שהאנונקי אכן קיימים בטקסטים השומרים. הייזר הפציר במכתב שימצא גם שורה אחת של טקסט אחד אשר אומר דברים כמו שהאנונקי חיו בכוכב או בניבירו, או שהמושג אנונקי בכלל משמעותו אנשים מהטילים הבוערים או משהו בסגנון. כמובן אין צורך לציין שהוא לא קיבל מעולם תגובה (והיום כבר לא יוכל כי סיטצ’ין נפטר), גם לא מאקדמאים אחרים העוסקים בתחום. הייזר אפילו דוחק בקוראים להכנס לגוף הטקסט השומרי שהועלה כליל לאינטרנט, ולחפש אם קיימת בו המילה אנונקי. אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם. והנה סרטון של החיפוש אשר ביצע הייזר המראה שאכן המילה אנונקי אינה קיימת בטקסט, דבר שבפני עצמו מפיל את כל מהימנות המחקר של סיטצ’ין מהבסיס.

לאתר של מייקל הייזר Sitchin is Wrong.

למי שרוצה להעמיק בשגיאות או מניפולציות של סיטצ’ין בהקשר לניתוח סמלים/תמונות הנה סרטון מצויין בנושא:

עכשיו נחזור לרוקפלר, בעל בניין המשרדים בו עובד סיטצ’ין, ושמשפחתו הם שחקן מפתח בנושא המדובר. שימו לב, השושלת והקרן שברשות הרוקפלרים מעורבים עד מאוד במימון אהבמולוגים והונאות מעופפות, וזה הולך כל הדרך אחרוה ליום בו החל השיגעון התעמולתי הזה, השידור של מלחמת העולמות של אורסון וולס ברדיו. הסיפור מבוסס על ספרו של ה. ג. וולס מאגודת פאביאן!

מתוך ויקיפדיה:

מלחמת העולמות

ב-30 באוקטובר 1938, לכבוד ליל כל הקדושים שחל למחרת, שידר ולס בתחנת הרדיו של CBS תסכית רדיו המבוסס על ספר של ה. ג. ולס בשם “מלחמת העולמות”. התסכית היה במתכונת של שידור אירוע חי תוך פריצה לשידור באמצע תוכנית של מוזיקה קלה. אורסון וולס היה השדר (האמיתי כביכול) ועשה זאת בצורה כה משכנעת, עד שהתעוררה בהלה ומנוסה של רבים מבתיהם באזור ניו יורק וניו ג’רזי. כוחות של המשמר הלאומי הוזנקו להילחם ב”פולשים” ממאדים, ובדרום ארצות הברית חברו קבוצות רבות של אנשים לתפילות המוניות כנגד הפולשים. נטען אף שמספר אנשים ניסו להתאבד מרוב פחד. השידור הפך למעין מיתוס היסטורי, ושימש בסיס לתאוריות רבות בתחום תקשורת המונים.

רבותי, ושימו לב לכתבה הבאה של הטיימס מה15 לאפריל 1940:

כפי שניתן לראות מהכתבה, קבוצת מחקר רדיו מאוניברסיטת פרינסטון שהיית ממומנת (בזמן הכתבה) על ידי רוקפלר במשך שנה לבחון ולחקור את השלכות האירוע, וכיצד מגיב הצי-בור בפאניקה לאחר זיוף של אירוע כמו פלישה ממאדים (ובהמשך תבינו למה מודגש, מאדים). אחד הנתונים המעניינים הוא שבדרום 80% מהמאזינים נתקפו חרדה למשמע זיוף הפלישה, ושבכלל כלמעלה ממיליון מאזינים נכנסו לפאניקה.  אך מה שחשוב לשים לב הוא שמי שמימן את המחקר היו הרוקפלר. יתרה מזאת, ידוע שהיית חברות קרובה מאוד בין נלסון רוקפלר לאורסון וולס שעבד עבורו לא פעם. החברות היית כה טובה עבור השתיים שמגזין הטיימס רשם שרוקפלר “סומך על וולס…עד לחלוטין”. [מקורRadio: Orson at War Monday, Nov. 30, 194].

מתחיל להיות מעניין, אך האם לשושלת רוקפלר מערכת יחסים מתמשכת עם תופעת האהבמולוגים?

ג’ון אדווארד מאק, פרופסור בולט באוניברסיטת הארוורד, פסיכיאטר במקצועו וזוכה פרס פוליצר, נחשב לחוקר הכי אמין וכסמכות נעלה בנושא חטיפות על ידי חוצנים. הסיבה שהוא נחשב לכזאת אושיה בתחום כזה מעורער היא ,מהסיבה הפשוטה שכאשר נכנס לתחום היה בעל הרקע הכי אמין ומכובד מכל שאר החוקרים, דבר אשר הוסיף למידת המהימנות של אותם מקרים. אחד הדברים אשר אפיינו את גישתו של מאק היית ההתחשבות ברובד רוחני כדי להסביר תופעות , בדומה לקארל יונג, כגון החטיפות, והוא אף ניסה במהלך חייו לגשר בין הרוחניות לפסיכיאטריה. אז כמובן שאנחנו מספרים על מאק והתרומה המחקרית שלו לקהילת העבמולוגים העולמית כיוון שגם הוא קיבל מימון מרוקפלר, וכמו במקרה עם אורסון וולס, הוא קיבל את המימון ישירות מחבר במשפחה, לורנס רוקפלר להקמת המרכז שלו “המרכז לפסיכולוגיה ושינוי חברתי” , ולתוכנית של המרכז אשר ערכה בין היתר את המחקר הנ”ל “התוכנית לחוויות יוצאות דופן”. המימון האישי של לורנס רוקפלר למחקר של מאק היה כה רב שבשלב מסויים הוא היה מעביר לו כרבע מיליון דולר בשנה. [מקור].

רבותי, הדברים מתחברים שכן לא סתם המרכז עוסק ב”שינוי חברתי”, ובחקר החוצנים, דבר שכבר מזכיר את המחקר הראשון שהזכרנו אשר מימן רוקפלר לבדיקת ההשפעה החברתית של השידור של אורסון וולס על האזרחים. בראיון אשר נתן ג’ון מאק לביטאון ה”ניו אייג’” הוא מסביר כיצד הוא רואה בתופעת החטיפות ביטוי פסיכולוגי שאמור לעורר אצלנו מודעות אקולוגית חדשה, וכן, המרכז שלו במקרה עוסק גם באג’נדה הירוקה, ההשקעה החביבה על האריסטוקרטים ומשפחת רוקפלר:

שאלה: אז האם אתה מאמין בתופעה? (חטיפות בידי חוצנים).

תשובה: זה אינו דורש מחשבה. זה אינו יכול להחשב בצורה על-טבעית (InterPsychic) טהורה. הרבה אנשים חווים את החוויות הללו מסביב לעולם, ספונטנית. זה צריך להגיע ממקור מסויים, מה שוויליאם ג’יימס כינה “פרובוקציה מבפנים”. אני רואה זאת בקונטקסט של משבר אקולוגי גלובלי. כדוה”א הוא מקור ליצירה וחיים, ומתוך בורות, תאבת בצע ואגרסיביות, אנו הורסים אותו. אני רואה התעוררות של מודעות בנושא זה, חיבור רוחני מחדש עם המקודש, האלוהי.

[מקור:Alien Concepts: An Interview with Dr. John Mack |by Andrew Lawler |New Age Journal July 2001]

כפי שאתם רואים, וזה לא מפתיע, ג’ון מאק הוא פאנתאיסט. חובה! למי שלא קרא על האג’נדה האקו-פאשיסטית הירוקה, ראו את תפקידם של משפחת רוקפלר בנושא.

דבר אחרון מתוך הראיון של הביטאון “ניו-אייג’” עם ג’ון מאק, שם הוא אמר :

“האב קורדו באלדוצ’י, ג’נטלמן שפרש לגמלאות המקורב לוותיקן, הדהים אותי פעם כשאמר שהכנסייה לוקחת מאוד ברצינות את הדיווחים הללו של עבמי”ם ומפגשי חטיפות כיוון שנראה כי יש כל כך הרבה עדים אמינים. לכנסייה יש מסורת של הבחנה של מי אמין מבין העדים”.

הסיבה שאנו מביאים לכם את ההתייחסות לאב קורדו באלדוצ’י היא בגלל זאכריה סיטצ’ין, שאולי בעולם האקדמאי לא מקבל הכרה בעבודתו, אבל מאחד התאולוגים הבכירים בוותיקן הוא מקבל ועוד איך.

קורות החייו של בלדוצ’י בוותיקן מאוד מרשימים, והוא נחשב אף מקורב לאפיפיור. מתוך הקורות חיים העמוסים שלו נזכיר שבין היתר הוא היה נחשב לאחד הסמכויות הגבוההות בנושא האקסורסיטים (גירוש שדים) אשר נהג לבצע. עד היום הוא נחשב לגילוי נאות הרציני הראשון מתוך הוותיקן בקרב קהילות העבמולוגים. השניים נפגשו לדיאלוג אישי בן כמה ימים במהלך ועידה בין לאומית באיטליה.

מתוך האתר הרשמי של סיטצ’ין בנושא (חומר מעניין לקריאה):

למרות השוני ברקע, דת והמתודולוגיה של שניהם, הם הגיעו למסקנות משותפות:

 • כן, חוצנים יכולים ואכן מתקיימים על כוכבים אחרים
 • כן, הם עלולים להיות יותר מתקדמים מאתנו
 • כן, מבחינה חומרית, האדם היה יכול להיות מעוצב על ידי ישות מודעת שהתקיימה קודם לכן.

בלדוצ’י אמר לסיטצ’ין באופן אישי שיש לו “הערכה גדולה” למחקר שלו.

כיום הוותיקן לאחר מותו של בלדוצ’י נהיה יותר פתוח וליברלי בנוגע לנושא החוצנים. מעניין לדעת שאחרי בלדוצ’י, מי שיצא בהצהרה לגבי חיים חוצנים היה כומר ישועי מארגנטינה שמוביל את המחקר האסטרונומי של הכס-הקדוש, חוזה גבריאל פונס.

נחזור לנלסון רוקפלר. חוץ מלממן את מחקריו של פרופ’ ג’ון מאק באופן אישי, לנלסון היית התעניינות גדולה בכל הקשור ברוחניות, אקולוגיה, ניו אייג’, וכמובן, עבמולוגיה.

מתוך הBBC:

Wednesday, May 19, 1999

US billionaire funds crop circle research

מר. רוקפלר נתן את הגיבוי הכלכלי למחקר הבריטי הגדול והמדעי ביותר. (בעניין מעגלי תבואה)

אחד מהתחומים הפילנטרופים עבור רוקפלר הוא מה שהוא מכנה “רוחניות”, אשר כולל בתוכו מחקר בנושא עבמי”ם ותופעות בלתי מוסברות אחרות.

עבודה שמימן המיליארדר כבר בנתה את מסד הנתונים של מעגלי תבואה הגדול ביותר…

אחד ממכוני המחקר הבולטים שמימן לורנס רוקפלר בתחום זה הוא  ה Human Potential Foundation או(HPF). לורנס בזמנו תרם להם כ700,000$! כדי שבין היתר יפרסמו כתבות בנושא חוצנים [מקור: White House alien policy Common Cause Magazine, Fall, 1995 by Deborah Lutterbeck]. המחקר הבולט אשר בו היה מעורב לורנס רוקפלר בעצמו יחד עם הHPF היה תוכנית בת שנתיים אשר החלה דרכה בפגישות בבית הלבן של קלינטו כדי לעודד את הממשל לעבור על המדיניות שירשה מאדמינסטרציות קודמות בנוגע לחשאיות בנושא חוצנים ותקשורת עם כדוה”א, ולשנות את אותה מדיניות להיות פתוחה יותר, לכן שימו לב לפתיחות שמקרנים בימים אלה גופים בינ”ל. בסיום התוכנית של הHPF עם רוקפלר היה ועידה בינ”ל בוושינגטון, מאי 1995, אשר נקראה “כאשר תרבויות קוסמיות נפגשות”. מטרת הועידה היית להעריך את ההשלכות, הכנות ותגובות לזמן בו לא שורר ספק לגבי ההבנה שאינטלגנציות גבוהות מתרבויות קוסמיות נפגשות. לועידה הוזמנו אנשים מעניינים מתחומי המדע, הפוליטיקה, פילוסופיה, ותקשורת והבולטים שבינהם היו ג’ון מאק (שדובר למעלה), רות’ מונטגומרי (מנהיגת ניו אייג’ ידועה), וחברים יקרים אנו סוגרים מעגל כיוון שגם זכריה סיטצ’ין הוזמן.

[מקור1: האתר הרשמי של PEACE, מקור2: ספר הועידה "כאשר תרבויות קוסמיות נפגשות"]

בנובמבר 1998 התפרק ארגון הHPF והמשיך את עבודתו בארגון חדש שנקרא Peace and Emergency Action Coalition for Earth או PEACE (שלום וקואלציית פעולה בזמני חירום עבור כדוה”א). כפי שניתן לראות, השם נשמע מאוד מעניין, ובין הכתבים שהם ממליצים לקרוא ישנו קטע הנקרא : “Options for a Planet in Peril,” Extraterrestrial Civilizations and World Peace Conference, Big Island, Hawaii, June 11, 2006. (אפשרויות עבור כוכב בסיכון: ועידת “ציבליזציות חוצניות ושלום עולמי“, הוואי, 11 ביוני, 2006).

השמות דנן ללא ספק מצביעות אל סוג של אג’נדה, ואנו מקווים שאתם מתחילים להבין מה קורה כיוון שהושקע מאמץ תעמולתי להאפיל על מה שקורה. (מצבי חירום / חוצנים).

כאשר עוברים על המסמך המסכם של משרד מדיניות המדע והטכנולוגיה בארה”ב לגבי הפרוייקט השיתופי של רוקפלר והHPF, ניתן לראות עד כמה רציני היה התהליך עבור רוקפלר וכמה ניקרת ההשקעה. את הפנייה לבית הלבן מרוקפלר הם מכנים “יוזמת הגילוי נאות של רוקפלר”, או באנגלית “Rockefeller Disclosure Initiative”. השם הזה במקרה מאוד דומה לפרייקט מיוחד אשר קם בשנים האחרונות הנקרא The Disclosure Project. הפרוייקט החל ב1993, אותה שנה שהחלה היוזמה של רוקפלר לגילוי נאות. “פרוייק גילוי נאות” הוקם על ידי סטיבן מ. גריר במטרה לזהות בכירי ממשל וצבא שהיו עדים לתופעות הקשורות בעבמי”ם ו/או חוצנים לשימוש בגילוי נאות על נושאים אלו, דבר אשר הקנה לפרוייקט פופולאריות רבה בעקבות פרסומים של כל אותם  בכירים המעידים על החוויות שלהם (ושלא נענשו על הפרת סיווג בטחוני). על פי סטיבן גריר, באתר הרשמי שלו הוא כותב כי במשך כמעט עשור הם היו עסוקים בלתדרך את ממשל קלינטון, ונשאלת השאלה האם במקרה יש דמיון כל כך רב ליוזמה של רוקפלר?[מקור]


עבדתי עם משפחת רוקפלר ועוד כמה אנשים…הדבר הזה תפס תאוצה די מהר, כך שאנשים אשר רק עכשיו מגלים על פרוייקט גילוי-נאות לא יודעים את ההיסטוריה הזאת שאני מספר לך; זה יהיה מעניין עבורם לדעת.”

ואכן זה מעניין מאוד. מעניין שמשפחת רוקפלר כל כך עסוקה במחקר על חשיפה של חוצנים לכדוה”א וקידום אותה חשיפה.

יש לשים עין על כל האנשים הביכירם שיוצאים בהצהרות וגילויים לגבי חוצנים ועבמי”ם, ודוגמא טובה לכך ניתן לראות באסטרונאוטים שהפכו להיות עבמולוגים בכירים ו/או חושפי המידע ה”חם” ביותר בכל הקשור לעבמי”ם וחוצנים. אותם אסטרונאוטים הם באז אלדרין, האדם השני שצעד על הירח בנחיתה המפורסמת, קלארק מקלילנד (Clark C. McClelland) ואדגר די. מיטשל, אשר תבדקו ותגלו שכל אחד בנפרד נחשב למוביל בקרב קהילת העבמולוגים.

מקור (מתוך אתר רשמי של הבנייה החופשית), שלושתם רבותיי, בונים חופשיים:

כפי שניתן לראות באז אולדרין הביא איתו דגל מעוטר של הבנייה החופשית מנוסח הסקוטיש רייט, קישור האתר בעניין מוביל לדגל המפורסם של הבנייה החופשית נוסח הסקוטי עם הנשר הדו-ראשי (בתמונה למטה תוכלו לראות ממש את הדגל), וחשבו על כך בהקשר למה שנאמר בזמן הנחיתה על הירחThe Eagle has landed“. מי יודע אם כאשר המצלמות הפסיקו לצלם, אם לא החליפו את דגל ארה”ב בדגל של הבונים החופשיים, אם בכלל הסרטון הזה של הנחיתה היה אותנטי.מה שחשוב לזכור הוא שלאנשים האלה אין שום מחוייבות כלפי אזרחי ארה”ב או כלפיי אזרחי העולם בכל הנוגע לגילוי נאות בעניין חוצנים, השבועה שלהם היא בראש ובראשונה לאחווה אשר ידועה במטרה לקידום “עבודת המופת”. למען האמת הדרגה ה33 של הבנייה החופשית ניתנת למי שתרם לקידום “עבודת המופת”, והיא אם עקבתם עד היום, הבאה של סדר עולמי חדש, והדת האוניברסלית החדשה.

(עובדיה א4): ” אם תגביה כנשר ואם בין כוכבים שים קנך משם אורידך נאם ה’ “

הסימבולוגיה שאופפת את נאס”א קשורה עד מאוד במסטריות של האחוות הסודיות. מעבורת אפולו, אל השמש הסולארי מהייפרבוריאה (מקום מוצאו של הגזע הארי), מעבורת אטלנטיס, טיל השיגור “טיטאן”, מעבורת הספינקס, מעבורת היליוס? הסימבולוגיה שהם משתמשים היא מאוד עשירה.

באז אולדרין החניך תחת השגחת העין הרואה כל של הארכיטקט העליון של היקום:

הדגל שבאז לקח לירח, יש עליו בין היתר את חותם באפומט מצד שמאל:

עוד דוגמא טובה לגבי הפצת ההיסטריה התעמולתית של האיום החוצני ניתן למצוא בדבריו של רייגאן לקונגרס ולאו”ם (ראו סרט ראשון למעלה) בנוגע “כמה קל העבודה שלנו תהיה” (מי זה אנחנו?) אם יתגלה איום חוצני על העולם שיאיים על כולנו.רייגן קיבל תואר כבוד של הדרגה ה33 מרשות הסקוטיש רייט של הבניה החופשית, וחבר כבוד במועצה של השריינרים “Shriners” (סיפור מעניין מאוחריהם).

עכשיו עניין חשוב לגבי נאס”א. נאס”א קמה על בסיס קבוצה של מדענים נאצים (קישור נוסף)אשר הובאו לארה”ב לאחר מלחמה”ע ה-2, בראשותו של ורנר וון בראון. בשביל להבין את הגילויים שיוצאים מנאס”א לגבי חוצנים ועבמי”ם חייבים להכיר טוב יותר את האידיאולוגיה המיסטית של הנאצים אשר נקראת וריל. אם לא קראתם  עדיין את הכתבה שלנו ה“סוד של היטלר” אז דעו שבשביל באמת להבין מאיפה התחילו התקשורים עם ישויות מרוחקות וחוצניות אשר משבחות את עליונות הגזע הארי וכוח הוריל אשר מושרשות באגודה התאוסופית והארגונים המיסטיים שמהם צמחה המפלגה הנאצית (ת’ולה), יש להכיר את אדווארד בולוור לייטון, בונה חופשי וחבר ואשף באגודת צלב הוורד, אשר כתב את הספר “וריל: כוחו של הגזע הקרב”. אגודת וריל שממנה צמחה המפלגה הנאצית העסיקה מדיומים ומיסטיקונים כגון מריה אורסיק שהיית מתקשרת עם ישויות מאלדברן (כוכב מאזור הפליאדות).

פרופסור ניקולאס גודריק קלארק אוסף לתוך ספרו כמעט את כל המקורות של ההיסטוריונים והחוקרים מגרמניה והעולם ומספר את הסיפור של אגודת וריל ות’ולה ביסודיות. באגודת וריל היו פעילים היטלר, אלפרד רוזנברג, הימלר, גרינג, וחלק נכבד מעיסוקם באגודה היה שימוש בטכניקות של מדיטציה, מיסטיקה, יוגה, סייאנס, ותיקשור בנסיון להבין את כוח הוריל, בין היתר כדי ליצור כלי טייס מסויימים כמו הצלחות המעופפות הכל כך מדוברות. למען האמת אחד ממדעני הטילים הנאצים שהביא ורנר וון בראון לארה”ב (במבצע של ה-CIA) בשם ווילי ליי כתב למגזין בארה”ב, ושם לעג לקבוצות מיסטיות בגרמניה הנאצית שהיו עסוקים בחיפוש אחר הוריל המדובר של בולוור לייטון.

[זאת רק טעימה, סוף הכתבה ניתן לכם סרטים מעניינים בנושא].

קטע מתוך ספרו של פרופסור גודריק קלארק מגלה לנו את הדבר הבא:

“הלסינג מרחיב על הקשרים הטלפטים של אגודת וריל עם החוצנים במערכת השמש של אלדברן…בקונסטלציית שור. החוצנים גילו שהגזע העליון של אלי-אדם נאים החלו בתהליך קולוניזציה של מערכות כוכבים אחרות…במערכת שלנו הם התיישבו ב…מאדים(כפי שניתן לראות מהפרמידה והפרצוף בצידוניה)…”

עמוד 295, Black Sun: Aryan Cults, Esoteric Nazism, and the Politics of Identity By Nicholas Goodrick-Clarke

הספר הוא בהחלט מחקר אקדמאי משובח ביותר בנושא, ומומלץ לקריאה ע”י צוות האתר.

אז האם אנו עדים לאינדוקטרינציה של המיסטיקה הנאצית דרך נאס”א? הרי התמונות של הפרמידה והפרצוף במאדים הגיעו מנס”א שלא פעם נתפסה מזייפת תמונות. האם זה לא חשוד שנאס”א אשר מסוגלת לבקר את התמונות היוצאות ממנה לציבור במקרה החליטה לחשוף את עניין הפרצוף והפרמידה במאדים?

ומה עם הALH 84001?

מתוך ויקיפדיה:

ALH 84001 (גבעות הלן 84001) הוא מטאוריט שהתגלה בגבעות הלן, אנטארקטיקה בדצמבר 1984 על ידי קבוצת ציידי מטאוריטים אמריקנית השייכת לפרויקט “ANSMET” (מראשי תיבות: חיפוש מטאוריטים באנטארקטיקה). בעת חשיפתו מסתו עמדה על 1.93 ק”ג ומסתבר כי הוא הגיע ממאדים.

ב-6 באוגוסט 1996 התפרסם ALH 84001 בשל ההכרזה על האמונה שהמטאוריט מכיל בתוכו עקבות חיים ממאדים, כפי שהתפרסם בכתב-העת “Science” על ידי ד”ר דיויד מקיי מנאס”א.

ההכרזה על אפשרות לצורות חיים חוצנים עוררו מחלוקות רבות בזמנו וגרמו לעניין רב בחיפוש על מאדים. כאשר הכריזו על התגלית, רבים הניחו מיד כי המאובן הוא הראיה האמיתית הראשונה לחיים חוצנים. התגלית כבשה כותרות ברחבי העולם ואף הניעה את הנשיא האמריקני ביל קלינטון להכריז על האירוע בהופעה טלוויזיונית רשמית.

-————————————————————————————

רכב נאס”א נתקע על המאדים – וחשף תגלית מרעישה

תאונה משמחת: רכבי החלל של נאס”א אינם מתוכננים לנסיעה בבוץ, פשוט מכיוון שהמדענים לא שיערו שיש מים נוזליים על כוכב הלכת מאדים. השבוע שקע רכב החלל שמסייר על מאדים והוכיח כי דווקא יש מים – ובכמויות גדולות שמאפשרות חיים על הכוכב

חדשות 2 | 29.10.10 | 20:36

————————————————————————————

ונזכיר לכם שמלחמת העולמות ששידר אורסון וולס התמקד בפלישה ממאדים.

אז מה נראה לכם? גילוי נאות של קלינטון על ההסתברות של חיים במאדים?

נזכיר לכם שרוקפלר מימן את מכון המחקר האאוגני של הנאצים אשר שיתף פעולה עם מנגלה. ויתרה מזאת נפנה אתכם שוב לכתבה על “הסוד של היטלר” שם תראו כיצד התאולוגיה הנאצית היא בעצם התיאוסופיה, וכיצד אותם רעיונות גזעניים התגלגלו לתנועת הניו אייג’. ובאמת, קודם לכן הזכרנו שבועידה הגדולה שארגן רוקפלר “כאשר תרבויות קוסמיות נפגשות” הוזמנה רות’ מונטגומרי אשר הוגדרה לא פעם כ”מבשרת הניו-אייג’”. הנה ציטוט מעניין שלה:

“העידן החדש (ניו-אייג’) יביא אושר ושמחה שלא נראו מאז העידן האטלנטי…אלו שישרדו את המעבר יהיו סוג שונה של אנשים מאלו שבצורה הפיזית כיום…”

Ruth montgomery, Threshhold to Tommorow || New York: Holt, Rinehart,Winston,1984

ובמקום אחר היא מרחיבה על האנושות בזמן המעבר של העידנים

“מיליונים ישרדו ומליונים לא. אלו שלא יכנסו למצב הרוח, כיוון שלא קיים באמת מוות”

Ruth Montgomery, interview in Magical Blend, Issue 13, 1986, p.23

אנחנו מבטיחים לרות’ שכן קיים מוות, והיא אפילו חוותה אותו ב2001. אין דרך יפה למכור לאנשים שהם יצטרכו למות בעבור העידן החדש, לפחות ככה חשבנו עד לא מזמן.לצערנו הרב האמונה הזאת שהולך להיות מעבר בין עידנים ושרבים לא יצליחו לשרוד אותו הוא אמונה מאוד רווחת בקרב המקדמים של העידן החדש, והרעיונות מונחלים לחניכים זוטרים יותר ויותר אשר אינם מבינים מהיכן הרעיונות הללו הגיעו במקור, וזה עוד יותר מפחיד כשרעינות אשר היוו את הביסיס לאגודת הוריל והמפלגה הנאצים, כמו התקשורים עם ישויות אריות מאזורי אלדברן/פליאדות מתקבלות בזרועות פתוחות בכל העולם. דוגמא טובה לכך היא ברברה מרסיאניק, המקדמת את רעיון מעבר בין העידנים (2012), חייזרים ארים נאורים שנמצאים פה לעזור לנו להתפתח (נו באמת…), חייזרי לטאות (מעניין מאוד מי אלה הלטאות האלה...) וכמובן את זה שפשוט יהיו אנשים שלא יצליחו לשרוד את המעבר לעידן החדש:

“האנשים שיעזבו את הפלנטה בזמן שינויי כדוה”א אינם מתאימים פה יותר, והם עוצרים את ההרמוניה של כדוה”א. כאשר הזמן יגיע שיתכן ו20 מיליון אנשים יעזבו את הפלנטה בפעם אחת, יהיה שינוי עצום בתודעה עבור אלו שישארו”.

Barbara Marciniak, Bringers of the Dawn: Teachings from the Pleiadians, Bear and Co., 1992, p.167

לעזוב את כדוה”א? כלומר למות? למה כל כך קשה להגיד את הדברים כמו שהם?

ראו בסרטון כיצד דאגה להבליט את וורד לידה:

בסרטון אחר תוכלו לראות שמאחורי איפה שהיא יושבת יש פרמידה ענקית.

חושבים שהתקשורים והרעיונות הללו הם רק נחלת ההזויים, המתקשרים, והמיסטיקונים השרלטנים?  הדבר גם הגיע לערוץ חדשות רשמי של רוסיה RT:

2012:

טרנד מעבר בין העידנים מקודם היום בשיא העוצמה דרך הרעיון שהחדירו לחברה על השינוי שיתחולל בשנת 2012. ובכן מעניין מאוד לגלות שזה תאריך אשר אנשי מועדון בודפשט/רומא זיהו לנכון להפוך לטרנד. [חשוב: ראו נספח למטה להכיר קצת את חברי מועדון רומא, אלו משחקים תפקיד כמו המועצה ליחסי חוץ (CFR) של האו"ם, וחבר בה גם דוד רוקפלר].

State of Global Emergency:Draft Declaration:October 24, 2008: Prepared by Ervin Laszlo and David Woolfson for the Club of Budapest

עמוד 2

“ההאצה של טרנדים קריטיים (התחממות גלובאלית, מחסור במים וכו’)…מצביע על כך שחלון ההזדמנויות לצאת מהמשבר העולמי הנוחכי ולפרוץ דרך לעולם שליו ובר-קיימא, ככל הנראה יהיה לא יותר מ4-5 שנים מסוף 2008. זה קרוב בזמן לנבואת 2012 של מאיה לסיום האירועים הנוחכיים בעולם

עמוד 3

“הדו”ח החדש של מועדון בודפשט ‘מעבר עולמי 2012‘…מקדם קונספט מערכת כוללנית ברת ביצוע למעבר/שינוי התקופתי הנחוץ

לגבי הטרנדים בעמוד 2 של הדו”ח, הנה מה שכותבים עלייהם במועדון רומא התאום (ראו נספח):

ומה בין היתר אומרים שם במועדון רומא? הנה קטע קטן ומעניין מתוך אחד הספרים שלהם:

האוייב המשותף של האנושות הוא האדם עצמו.

בחיפוש אחר אוייב משותף אשר כנגדו נוכל להתאחד, עלינו על הרעיון שזיהום אוויר, איום ההתחממות הגלובאלית, מחסור במים, רעב וכו’, יתאימו למטרה. במחולטות שלהם ובאינטרקציה שלהם, התופעות הללו מהווים איום משותף שאיתו צריכים להתמודד כולם יחד. אך באבחון בעיות אלו כאוייב, אנו נופלים למלכודת אשר ממנה הזהרנו כבר את הקוראים, והיא בלבול הסמפטומים בגורם. כל הסכנות הללו נגרמות על ידי התערבות האדם בתהליכים הטבעיים, וזה רק דרך שינוי היחס וההתנהגות שניתן להתגבר עלייהם. האוייב האמיתי אם כך הוא האדם.”

———————————————————————————–

הניו אייג’- אשר חדר גם לקבוצות בעלי ריבונות המחשבה בעולם שפועלים לחשוף את הסדר העולמי חדש בעולם- מקדמים את רעיונות הסדר העולמי החדש בדרכים מאוד ערמומיות.

קחו בחשבון את ההששפעה העצומה שיש לרשת התאוסופים הפועלים בתוך האו”ם בכל הדרגים (גם הגבוההים ביותר) פי שחשפנו בכתבה אחרונה, וכיצד משפחת רוקפלר מקדמת נחרצות את פעילות האו”ם ואף תרמה חלקת אדמה לבניית הבניין של הארגון.

פרופסור כריסטופר היו פטרידג’, Christopher Hugh Partridge‏, כתב בספרו UFO Religions שהעבודות של אליס ביילי, רודולף שטיינר, ותאוסופיה בכלל, כולם  השפיעו על מה שהוא מכנה “דתות עבמי”ם” (יותר היה נכון לקרוא להם כתות). הוא מסביר בספר (עמ’ 10):

“…לתאוסופיה כמה ענפים עיקריים,  ובאופן גמור, הענף שיש לו את ההשפעה החשובה ביותר על דת העבמים היא זו שפותחה ע”י אליס ביילי”.

בנג’מין קרם חסיד של אליס ביילי ומקים הקבוצה התאוסופית Share International היה בתחילת דרכו סגן נשיא דת העבמי”ם “אגודת את’ריוס”. בכתבה על מאייטריה הראנו לכם כיצד בנ’מין קרם עוזר לקדם את הסדר העולמי החדש בעולם, וכמו כן בפודקאסט הסברנו כיצד עושים זאת כת העבמי”ם השיקריים, הראלים, אשר נחשבים לדת הגבמי”ם הגדולה והמשגשגת ביותר בעולם. ובכן מסתבר שאותה אדיאולוגיה שפותחה על ידי הגורו של אותה קבוצה ראל, היית מושפעת בעיקר מעבודתו של זכריה סיטצ’ין. (קישור 1, קישור 2).

האם התזה של סיטצ’ין עוד עלולה להוות בסיס לדת עולמית חדשה? האם חסידיו הם אלו שתפקידם להנחיל זאת הלאה?

נסיים עם קטע מעניין ביותר, שכן לא פעם ניתן לשמוע בדבריו של ג’ורדן מאקסוול דברים המזכירים עד מאוד את אמונות הראלים וכמובן, קידום רעיונותיו של סיטצ’ין.

ג’ורדן מאקסוול, מהמקדמים העיקריים של רעיונותיו של סיטצ’ין, ביראת כבוד למאדם בלבטסקי, מייסדת התאוסופיה.

שימו לב, לא מודבר פה בתמונה אחת קפואה, ניתן לראות את כל תהליך לחיצת היד, וממש לא צריך להתאמץ לראות שיש כאן מחוה נוספת בין השתיים שהיא מעבר ללחיצת יד רגילה. לגבי מאקסוול מי שרוצה לדעת עליו עוד קצת, כיוון שהסרטון על בלבטסקי הוא רק קצה הקרחון, אנו ממליצים בחום  על הסרט הזה, אך גם אותו יש לראות בביקורתיות, ו/או להכנס לקישור הזה. (ונזכיר שסיטצ’ין בוגר LSE של אגודת פאביאן אשר עברה מאין אמלגמציה עם האגודה התאוסופית בזמנו).

זאת לא היית הפעם היחידה שמאקסוול נתפס על חם, לחיצה ברורה ניתן לראות בתמונות הבאות, כאשר הלחיצה מתחילה רגיל, מאקסוול מתקן אותה, ואז מוודה שיש הבנה:

מה נראה לכם?

ואם אתם מאמינים למה שהוא אומר אז.. הנה הוא מספר כיצד מועצת ה33 שהיא המועצה של הסקוטיש רייט אשר בה בוחרים מי יכול להחנך לדרגה 33 מכירה אותו מקרוב ואפילו עוזרת לו ומגנה עליו:

—————————————————————————–

בנתיים רשת התעמולה ממשיכה לעבוד בקולנוע והטלוויזיה, להרגיל ולשכנע את האנשים השרויים בתרדמת שהאיום החוצני הוא אמיתי וקיים. האביר של המלכה אלזיבת’, סטיבן שפילברג, מקדם זאת כבר כמה עשורים בהפקות ענק (כולל “מלחמת העולמות” של וולס). דיסני ,שרשת התקשורת שלהם היא חלק מרכוזיות הכוח  התקשורתי של המועצה ליחסי חוץ (CFR), ואשר מייסד החברה וואלט דיסני היה בונה חופשי וחבר ובאגודת צלב-השושנה הידועים בקידום עבודת המופת, קידמו את תעמולת החוצנים בסרט תעודי מפורסם שנקרא “Alien Encounter” ובו הם בין היתר טוענים:

“האנושות נמצאת בעיצומה של אירוע בעל חשיבות רבה בהיסטוריה: יצירת קשר ממשי עם חיים אינטלגנטים מכוכבים אחרים”.

“חיים אינטיליגנטים מגלקסיות רחוקות עכשיו מנסים ליצור קשר פתוח עם המין האנושי, והלילה אנו נראה לכם את הראיות”.

תוכלו לראות את מייקל אייזנר (נשיא חברת דיסני האגדי למעלה משני עשורים עד 2004) מככב בסרט ומנחה אותו. ולכן מעניין לראות את התמונה הבאה:

משמאל מייקל אייזנר, באמצע ג’ורג’ לוקאס יוצר מלחמת הכוכבים וחבר קרוב של שפילברג, ומימין ג’ורדן מאקסוול.

שימו לב לקטע הבא מתוך: Rosicrucian Digest August 1956.

“למה עלינו לכבוש את החלל ?

כתבה זאת הוכנה במיוחד עבור הRosicrucian Digest, ע”י ד”ר האבר. זהו סיכום של הרצאה מאוירת אשר הציג לכ1000 חברי צלב-הורד במהלך הכנס השנתי של צלב-הורד ב1956. כאחד מהסמכויות העולמיות בנוגע לחלל, דבריו היו על-זמניים עד מאוד…

ד”ר היינז האבר, סמכות מהוללת ברפואת חלל ויועץ מיוחד עבור אולפני וואלט דיסני, מחזיק בדגם רקטה ארבעה שלבי עבור כיבוש החלל של האדם. בקבוק החלל הוא “לבוש” מכני אשר יולבש על אנשים המרחפים בחופשיות בחלל החיצון. ד”ר האבר עוזר לוואלט דיסני בהפקת שתי תוכניות מדע עובדתיות, “טיול למאדים” ו”חברנו האטום”…הוא גם עוזר לתכנן מתקנים עתידניים עבור דיסנילנד באנהיים קליפורניה…

…כל האיורים שייכים לוואלט דיסני הפקות”

רבותי, ד”ר היינז האבר הוא מדען נאצי לשעבר שהגיע לארה”ב דרך מבצע מהדק נייר המפורסם (Project Paperclip) אשר בו הבריחו מאות (ולא מזמן כבר נתגלה שלה היו אלפים) מדענים נאצים לארה”ב אשר היוו את התשתית להקמת הCIA ו NASA.הנאצי שהקים את NASA היה וורנר וון בראון.

יש לקחת בחשבון שחלק נכבד מן המדענים עסק בטכניקות לשליטת תודעה ולוחמה פסיכולוגית שהמשיכו לפתח בארה”ב.

ד”ר היינז האבר, עם וורנר וואן בראון:

סרט של וואלט דיסני על “האדם בחלל”, אשר בין היתר מככב בו לא אחר מאשר פושע המלחמה הנאצי לשעבר, וורנר וון בראון:

וואלט דיסני פותח בהסבר כיצד הטכנולוגיה תרמה להתפתחות האנושית:

החלק של וואן בראון:

וואן בראון יחד עם וואלט דיסני:

כחלק מתעמולה שימו שבית היוצר של הסרט 2012 הוא אותו אחד של הסרט פלישת החייזרים הידוע היום השלישי….

—————————————————————————

לסיום, נראה שמקדמים לנו שינוי תודעתי מהונדס, וכמו כן שינוי גורלי שיקבע מי האנשים אשר מתאים להם לחיות בסדר העולמי החדש. שינוי כל כך קיצוני ידרוש אמצעים קיצוניים, ויכול מאוד להיות שפלישה מזוייפת של עבמי”ם היא הפתרון. האם יש לנו מה לחשוש מהאירעים האחרונים?

מתוך אתר הידען:

האו”ם מינה שגרירה לענייני חוצנים, הותיקן רוצה להטביל אותם

אבי בליזובסקי,‏ יום שני, 27 בספטמבר 2010

————————————————————————–


——————————————————————————-

נספח: מועדון רומא ובודפשט:

דויד רוקפלר[1], והמלכה ביאטריס של הולנד, יושבת ראש Royal Dutch Shell, הם גם חברים בקבוצה הקסקלוסיבית, Club of Rome (לחצו עלהשמות להגיע למקורות). ואנו מאוד ממליצים לכם להתחיל לבדוק את החברה האלה, הם לא פחות חשובים בהתווית מדיניות הסדר העולמי מאשר המועצה ליחסי חוץ/ועדה התלת צדדית ובילדרברג.

[1] , מקור: Peter Moll. From Scarcity to Sustainability: Futures Studies and the Environment: The Role of the Club of Rome. Peter Lang. 1991. 328pp.

עוד חבר כבוד בולט במועדון רומא הוא המלך חואן קרלוס, מלך ירושליים.ניתן למצוא שם גם את ג’ימי קרטר, ביל גייטס ואל גור (עכשיו אתם מבינים מאיפה הוא התחיל להיות גורו של הכנסייה הירוקה). [מקור].

מועדון רומא מהווה קבוצת חשיבה בעבור האו”ם [מקור]:

מודון בודפשט מהווה ארגון תאום למועדון רומא, הוא הוקם על ידי אוראליו פסי, נשיא ומייסד מועדון רומא, יחד עם עוד חבר ממעודון רומא ארווין לאזלו.

  כתבות רלוונטיות:54 תגובות לכתבה ” אהבמולוגים והונאות מעופפות”

 1. ישראלי פשוט בתאריך 14 בDecember, 2010 בשעה 10:32

  תגידו מישהו מכיר אולי אם מוכרים בארץ ספרים של וויליאם קופר?

 2. נח מן בתאריך 15 בDecember, 2010 בשעה 1:19

  אחד האשליות/ההפנוטים/עיצוב תודעתי הגדולים של זמננו.. הנחיתה על הירח..
  היום אי אפשר לדבר בפלאפון שלך ממטוס, אבל אז יכלו לשדר חי מהירח כולל תמונה..
  אך הטכנולוגיה של פעם..
  היו זמנים..
  http://video.google.com/videoplay?docid=2304895215368202642#
  http://video.google.com/videoplay?docid=6858681477520427064#
  קיפטן קירק מגלה
  http://www.youtube.com/watch?v=msICXbBC6Lg

  “ככל שהשקר גדול, בוטה וגס יותר, כך הוא נאמן יותר על הציבור ויאמינו בו יותר אנשים”…
  “אם אתה מספר שקר גדול מספיק וממשיך לחזור עליו, בסופו של דבר אנשים יאמינו בו. ניתן לשמר את השקר רק כל זמן שהמדינה יכולה להגן על אנשיה מההשלכות הפוליטית, הכלכליות ו/או הצבאיות של השקר. בשל כך, חיוני וחשוב שהמדינה תשתמש בכל כוחותיה כדי לדכא מחלוקת, כי האמת היא האויב הגדול של השקר, ולכן האמת היא האויב הגדול ביותר של המדינה”. יוזף גבלס

 3. אורית בתאריך 16 בDecember, 2010 בשעה 21:55

  מודה לכם מעומק הלב על הכתבה מאירת (ומעירת) העיניים.

 4. ראשית הרשו לי להגיד לכם שאתם גדולים מהחיים, אני מלא התפעלות מהכתבות שלכם שתורמות רבות לכולנו לחשיפת מידע ולגילוי האמת . תודה רבה .

  שנית האם אתם אומרים למעשה שאין עבמים בכלל ,שאין יצורים מכוכבים אחרים ? ואנחנו היצורים היחידים ביקום ?

 5. קרייזי בתאריך 17 בDecember, 2010 בשעה 22:53

  שוב פעם כתבה מצויינת.
  כבר אמרתי “הכל מתוכנן” לפי הסרטון הראשון שהוא כשלעצמו מקיים מידע הנכון ביותר ואפשר לומר לפי הסרטון הזה בלבד שקופר היה ומבחינתי עודנו החלוץ מספר אחד בכל הנוגע למה שקורה מתחת לאף, שימו לב אילו דברים הוא מזכיר בסרטון הראשון, אלו הם הדברים שהכתיבו ותיכננו אותם ביחס מושלך של המסמכים הסודיים.
  ———————–
  כנראה שהיעד הוא אכן 2012, יצא לי לקורא עוד לפי צאת הכתבה את הדברים שהציגו כ4 שנים מ2008 עד 2012 זה היה נראה כאילו זה הזמן שבו יתחולל המעבר של העידנים, אבל השאלה שלי היא כזאת? מה דוחק בהם את השינוי הזה? הם הרי לא מחביאים את זה שהעידן הנכחי הוא דגים, מה גרם להם להחזיק את התאוריה שזה הדבר שצריך לעשות בבוא הזמן המתאים? תשובות בבקשה!!!
  ————————
  “האם התזה של סיטצ’ין עוד עלולה להוות בסיס לדת עולמית חדשה? האם חסידיו הם אלו שתפקידם להנחיל זאת הלאה?” כאן אולי יהיה קבור הכלב.
  ————————
  ********** *********** *********** **********
  עכשיו, נתקלתי בכתבה מוזרה שבעקבותיה נגררה התגובה הבאה:
  “זהו שקר גדול כדי שאנשים ימשיכו להאמין שכדור הארץ סובב סביב השמש. האמת היא להציג בתוך התנ”ך האמיתי שנמצא כי השמש סובבת סביב כדור הארץ.”
  הנה הכתבה:
  http://wildcat.phys.northwestern.edu/Phyx125/A%20Trip%20To%20Mars.pdf
  אני מוכרח לציין שכותב התגובה הוא אחד הכלים הכי כבדים מבחינת ידע לפי קריאתי אחריו.
  ?????????????????????

 6. לא יודע בקשר לזה, אבל מה שכן כאשר נאסא רוצה לחשב איך לשגר חללית מחות לכדור הארץ היא מחשבת את זה על פי איך שכביכול השמש סובבת את כדוה”א. כבר נכתב פעם בצחוק ש BIBLE זה בעצם,
  Basic Instructions Befor Leaving Earth

 7. לפי רוב האמונות הרוחניות.. אנחנו רחוקים מלהיות היצורים היחידים ביקום..
  אצלנו כתוב שאם היו פותחים את העיניים של בן אדם לראות מה קורה מסביבו, הוא היה מתפחלץ ומת במקום.
  אם הבנתי נכון, ויכול להיות מאוד שלא, הארץ שלנו היא המרכז של כל היקום והעולמות הרוחניים ובכלל, ובהיותה כזאת היא מרכזת, בצורה יחודית, את ארבעת היסודות, אש מים עפר ורוח.. ולכן רק עליה ובתוכה ישנם יצורים מגושמים = מעורבבים מארבע יסודות..
  וככל שמתרחקים מכדור הארץ= המרכז, הכל הולך ונהיה רוחני = מופשט = דק יותר ויותר, והיצורים הרוחניים, הם אלו שאינם מורכבים מ-4 יסודות אלה פחות, ישנם מלאכים ושרפים וחיות הקודש ושדים ורוחות וכו’, המורכבים מאש ומים או רוח ואש וכו’ תרכובות שונות לפי הצורך המסוים של יצירתם.

  גם נשמות גדולות אליהו הנביא וכיו’, מלאכים, הס”מ וחלק מבניו ונשותיו, גם כן יכולים להתגשם ולקבל צורה וגוף גשמי.
  מסופר על צדיק אחד שהיה שמור ועניו לחלוטין, שעשה נחת רוח בשמים, והשם היתפאר בו, בא הס”מ והחל עושה עבודתו.. לקטרג ואמר, מה הפאר הגדול, הלא הוא אף פעם לא ממש הועמד בשום נסיון, כל היום בבית המדרש לומד תורה בענווה..והוא קיבל רשות מהשם לנסות את הצדיק, הס”מ התלבש עצמו כאחת הנשים היפות ביותר שהיו וכו’.. ונכנס לבית המדרש, והחל מהלך לפני הצדיק, מיד קרא הצדיק לשמשו, וצוה עליו להביא לו מוט עץ שני מסמרים ואש בוערת, כשהגיש לו את מבוקשו, תקע הזקן את שני המסמרים בעץ דחפם לאש וכשהאדימו, בתנופה אחת, נעץ אותם בעניו, כמובן שנעשה רעש גדול ועצום בשמים ובארץ, וחוץ מהשם אף אחד לא היה מוכן לכזה צעד קיצוני, הס”מ התאדה משם.. ומיד נגזר בשמים על המלאך רפאל לרדת ולרפאות את הצדיק, אך זה, לא היה מוכן עד שרפאל עלה וירד חזרה עם הבטחה שלא ינסו אותו שוב לעולם..

  מסופר על הבעל שם טוב הקדוש שהלך פעם ביער עם תלמיד שלו, ואמר לו שעכשיו הוא כבר לא מפחד מכלום חוץ מהקדוש ב”ה (שזו הצוואה/דיבור היחידי שקיבל מאביו שנפטר כשהבעש”ט היה בן שלוש), התלמיד הסתכל עליו, לא מצליח לרדת לסוף דעת רבו, כשפתאום מתוך חשכת היער, קפצה עליהם מפלצת עם כמה ראשים, והתלמיד התעלף במקום, כשהעיר אותו הבעש”ט הקדוש, אמר לו.. אתה רואה!?

  רבי נחמן מספר שכשהיה ילד הוא התפלל להשם שיראה לו נשמה, יום אחד כהרגלו בקודש, כשהיה בעליית הגג בהתבודדות, מפרש שיחו לפני השם ית’, כשלחדר נכנסה נשמה, רבנו הילד, נבהל והחל לצרוח עד שהתעלף, בני הבית שפרצו את הדלת, מצאו אותו מוטל על הרצפה.. אחר הוא הסביר שזו היתה נשמה של רשע וצורתה היתה מפחידה מאוד.. זו היתה ההתחלה.. לבסוף הוא מספר שהיו באות אליו אלפים ורבבות של נשמות ורוחות בכל יום לקבל תיקון..
  הוא אמר לרבי נתן תלמידו, אתה חושב שלקרב בני אדם לשם ית’ זו העבודה הגדולה ביותר שיש, אבל יש עבודה גדולה יותר והיא לתת תיקון לנשמות ערטילאיות.. שאין להן גוף, לעשות איתו מצוות..

  עכשיו לפן האישי לוחץ, האדם הוא כלי ליצירת מלאכים, ע”י מעשה טוב=מצווה (כי כל טוב שיש, כבר צווה מפי הטוב, באופן טבעי לגלות רצונו הנחרץ לטוב) נברא מלאך טוב = מליץ יושר= אנרגיה טובה על עושהו והעולם, והעושה מעשה רע בורא מלאך משמיד=אנרגיה רעה, כשכל אחד הולך לצד שלו ומצטרף לחיילות הרבים בתור עוד כח, וכמו שאמר וקלע בול.. דון חואן “לוחם צריך לקחת אחריות על מעשיו” כי בכל מעשה הוא דן את עצמו ואת כל העולם איתו, לכף זכות או חובה

  וכמובן, שאחר כך צריך להתמודד, עם כל המעשים שלך, כשיגיע הרגע הגדול ביותר בחיים.. כי “טוב יום המוות מיום היוולדו”.. הריקוד האחרון לפני מלאך המוות.. כשתגיד לו (אם יהיה לך כח).. שב והמתן עד שאסיים..
  ובשביל זה יש את … “המדריך הבסיסי לפני עזיבת הארץ”..
  כי באמת הדבר הבסיסי שצריך ללמד כל אחד הוא איך למות.. איך לצאת עם הנשמה מהגוף.. רגוע…
  בשביל זה יש את התורה והמדיטציות=תפילות=כוונות שלה והעיקר ע”י התבודדות, שהיא לדבר עם השם כמו עם אבא או חבר טוב, ולפרש את כל מה שהיית רוצה להודות לו עליו, ולבקש לעתיד, לך ולעולם כולו, שעל אחריותך מוטל להתפלל למלאות כל חסרונו.. ולהביא לביטול הגשמיות.. והמושג “יציאת נשמה”, שבו הצדיק עוזב את גופו הגשמי, וע”י נפשו, רוחו או נשמתו, תלוי במדרגתו, הוא יכול לעלות למעלה לעולמות הרוחניים.. ולטייל בהם..שהם עולמות שלמים ומלאים.. כי מה שיש למטה יש למעלה.. ירושלים של מטה וירושלים של מעלה ואומן של מטה ואומן של מעלה וכו’..

  וכמו שמסופר על כמה צדיקים שבשעת תפילה ודבקות הם ריחפו..
  מסופר על ההתקרבות/התבטלות של המגיד ממעזריטש לבעש”ט הקדוש :
  “אמר לו הבעש”ט: אמור לי קודם נסיעתך מאמר מספר הזוהר. עשה המגיד רצונו ואמר. כשסיים אמר לו הבעש”ט: יפה דרשת ,אלה שתורתך היא כגוף בלי נשמה. התחיל הבעש”ט מסביר הוא אותו מאמר הזהר עצמו. היו הדברים שמחים, עד שראה המגיד את הבעש”ט שהוא פורח ומתרומם באויר עם מטתו….”

  כך שהיצורים הגשמיים השונים מקורם מ\בכדור הארץ,
  הזוהר הקדוש, ואני מקדים שהוא מקור בסיסי של גנבות ספרותיות לאגדות ומיתוסים.. שמוזכרים בו יצורים שונים ומשונים…כמו בנות ים..וכו’ ומסביר שהעולם עוד יותר מוזר, ומפרש שהוא חלול ומורכב משבעה חללים/שבע ארצות אחת מתחת להשניה, ארץ אדמה גיא ציא ארקא ותבל (הארץ שלנו העליונה), כשבכל עולם יצורים שונים, באחד ישנם יצורי כלאיים חצי סוס וחצי בן אדם, אדם עם ראש של אריה או נחש, בעולם אחר ישנם יצורים קטנים חצי מטר בעלי ראש גדול בלי אף (תאור מוכר) ,באחר ענקים יותר ושני ראשים.. ורק בתבל שלנו יש לחם (בגלל השמש).. וישנם סוגים של יצורים שיש להם תאווה לבני אדם.. וישנם מעברים ודרכים להגיע מחלל אחד למשנהו (אולי הסבר לחטיפות שונות).. לצערי לא זוכר פרטים אם אתבקש אני אגש לחיפוש..

  בינתיים קצת פרופורציה לאפשרויות של הכדור הענק הזה, שרוצים שתחשבו שהוא קטן, ושכבר חקרנו כמעט הכל, והכל כמעט ידוע, רק תפתח איזה ספר שלנו, מאיזה פרופסור שאילפנו וקידמנו ופירסמנו בתור “גאון בתחומו”.. ותשתוק עם השטויות שלך על שדים ורוחות ואדמה חלולה..
  http://www.google.com/images?hl=en&expIds=17259,18167,24472,27147&sugexp=ldymls&xhr=t&q=sinkhole&cp=4&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1680&bih=935

  דבר שהאמינו בו וחקרו אותו, ובנו לעצמם ערים ודרכים מתחת לאדמה, כאלה (כולל משלחות של הנאצים) שבדרך כלל מאמינים בכל מה שהם רוצים שהצי בור לא יאמין בו.. כדי להקל את השליטה בו.. ע”י הגשמה של האדם, וגישום של העולם, כמו ש”הצליחו” להוכיח עם דרווין או פרוייד שונא עצמו/האדם שאמר.. אנחנו סה”כ חיות, ואין שום נשמה.. אז קדימה תלכו לחגוג להיות קורבנות לעזא-זל..
  והאמת כרגיל הפוכה, והכל רוח/רוחני, וכמו שכתוב בהקדמה של הקבלה של האר”י הקדוש.. שקודם כל צריך להבין.. שאתה זה לא הגוף שלך..
  ושהגוף הוא חליפת חלל.. שאפשר לטוס איתו לכל מקום רוחני.. כי העולם הוא רק רוחני..
  וע”י כך להרחיק אותו מהכח האמיתי והאין סופי שלו, בתור יצור יחודי מעצם כח הבחירה המסוימת/מוחלטת שלו על פני האדמה..
  לשלוט על המידע, בכדי לשלוט באדם, כי אם אתה מצליח למכור שקר גדול מאוד לבן אדם דוגמת ש
  ..מה שהוא לא רואה לא קיים..
  אז אפשר כבר למכור ולעוות לו את המציאות לחלוטין ולומר.. הראית פעם מלאך או שד??.. כשהתשובה המתבקשת היא כמובן.. לא(בגלגול הזה)! אז יפה.. אז הוא לא קיים.. פשוט.. ואז גם שהארץ מסתובבת במהירות דמיונית בחלל, כדי להספיק לעשות את ההקפות שלה במסלול עצום מסביב לשמש.. והכל רגוע שום רסיס כוכב, לא נפגש, בצורה ניסית, במסלולה המטורף באורכו ומהירותו, (והנה “תסריט סוף עולם” חדש ל-2012.. כדי לבקע את הכדור שלנו לפחות לשתיים…
  כי אולי.. הארץ לעולם על תילה עומדת..
  נ נח

 8. http://www.smartcoolpicture.com/top-10-sinkholes-in-the-world/

  וכשהם משכתבים וממציאים את ההיסטוריה לפי רצונם ואנשים קונים את זה, זה כח עצום.. כי הם מקבלים אחיזה בתוך ראשם.. וקל יותר לשלוט בשאר תודעתם..
  ..שהדיסון רודף הפרסום=משוגע, הנהנתן שחשמל גם פילים כדי להוכיח שהשיטה של זרם חלופי של יריבו ניקולה טסלה, היא מסוכנת.. ושהוא אחראי ל”המצאת”/גילוי החשמל.. כשזה היה בעצם.. ניקולה טסלה העניו ואוהב האדם הנחבא אל הכלים והבלתי משוחד שלא “זרם” איתם אז גנבו ממנו כל מה שהיה לו וזרקו אותו לכלבים, ללא תמיכה כלכלית.. לגאון האמיתי שתרם כל כך הרבה לאנושות.. כהרגלם לגרום עוול ואבל לטובים ולפאר ולרומם את המושחתים..
  http://www.youtube.com/watch?v=Gr6xBz-h99U
  ופה בטיים הם לא מזכירים בכלל את טסלה שמי שלא מכיר.. הגיע הזמן.. לעשות חיפוש..
  http://www.time.com/time/video/player/0,32068,102216874001_2000826,00.html

  ועוד דוגמא
  שאיינשטיין הגה/גילה שהזמן יחסי… למרות שזה כתוב לפניו גם בליקוטי מוהר”ן ח”ב תורה ס”א של רבי נחמן:
  “השם יתברך הוא למעלה מהזמן, כמובא. וזה הענין הוא באמת דבר נפלא ונעלם מאד, ואי אפשר להבין זאת בשכל אנושי. אך דע, שעיקר הזמן הוא רק מחמת שאין מבינים, דהינו ששכלנו קטן, כי כל מה שהשכל גדול ביותר, הזמן נקטן ונתבטל ביותר…”
  ואם כבר הוא “רק” מצא את הנוסחה המתמטית או מה שלא יהיה לעובדה ידועה (למי שיודע)..וזה לא מוריד משאר גילויו..(אם היו באמת שלו, ולא רק נתנו לו..בתקשורים בטלפון, מאיזה אילומינטי גבוה ויודע סוד, בכדי לבנות את האליל והסמל לגאונות.. מה שכן ידוע שהוא אהב והיה חולה על פרסום וקיבל את אחת המתנות שנשיאים מקבלים.. מרלין מונרו המקורית.. והרבה הרבה כבוד.. מאוד מחשיד
  אלופי התרמית שמאחורי הפרגוד מארץ האפשרויות=החלומות=דמיונות=שקרים הבלתי מוגבלים

  ובל נשכח שהכל זה בגלל ההתחממות הגלובלית ואל קעידה שהם אותיות של אל העקידה..
  נ נח

 9. נח מן בתאריך 19 בDecember, 2010 בשעה 0:42

  התמונות נראות מעובדות לחלוטין.. אבל בכל מקרה.. זה אמור להיות הבונקר שוויקי ליקס מחזיק בו את המידע שלו..
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1337014/WikiLeaks-bunker-Julian-Assanges-subterranean-Bond-villain-den.html
  http://krisolin.posterous.com/wikileaks-amazing-underground-headquarters-is
  וויקי ליקס = דליפות חלושות

 10. 2012 כפי שמוצג בסרט ההוליוודי רחוק לחלוטין מהמקור האמיתי לאמונה ב2012 כנקודת שינוי. המאיה האמינו ששם יתחיל השינוי ולא יסתיים העולם. הסרטים ההוליודים עושים ספין על הנושא כפי שלדעתי אג’נדת החייזרים של הCFR CIA וכו עושה ספין על הנושא של החיים מחוץ לכדור הארץ ובמימדים אחרים של תפיסה. האירועים הפרטיים בחיי גרמו לי להאמין שיש משהו בכל זה ולא בגלל הסרט 2012 או מפגשים מהסוג השלישי, (אני חושב שהם חרא טהור ).

 11. קרייזי בתאריך 19 בDecember, 2010 בשעה 12:09

  2012 כנקודת שינוי שלא תסתיים נשמע הרבה יותר מדוייק.
  תודה.

 12. לפי הדוחות שלהם הם מודים שיתכנו שינויים מגנטיים וכו’. זה פשוט נקודת זמן טובה ליעד בהעברת רפורמות מרחיקות לכת אך בטח ובטח לא לend game.

 13. קצת אקטואליה, והסבר כללי, ללחץ האדיר שלהם למהר ולהספיק, שנובע בעיקר מגודל וכמות העבודה שלפניהם, מליקוטי הלכות סמני בהמה ד’ :
  “וזה בחינת (משלי יב): שפת אמת תכון לעד ועד ארגיעה לשון שקר, ‘ארגיעה’ לשון מרגוע ומנוח, כי כל דבר קדם שבא לתכלית שלמותו אין לו מרגוע ומנוח, כי הוא כמו מתגלגל ונע ונד ומטלטל, עד שיבוא לשלמותו בתכלית ואז הוא מרגועו ומנוחתו. וזה בחינת: ועד ארגיעה לשון שקר, כי השקר מתגבר ומתפשט עכשיו לארך ולרחב להטעות את כל העולם חס ושלום מה’ יתברך ומתורתו הקדושה.
  וכבר נתפסו רבים ונלכדו במה שנלכדו על-ידי השקר, אבל אף-על-פי-כן עדין לא בא השקר למרגועו ומנוחתו, כי עדין נשארו רבים צדיקים וכשרים בכל דור ודור שלא שמעו לקול השקר ולא הניחו עצמן לטעות על-ידי השקר ורדפו אחר האמת באמת וכו’, כמו שכתוב (תהילים קלט): הקיצתי ועודי עמך. כמו שפרש רש”י: באתי עד קץ כל הדורות ועדין אני אוחז בך וכו’.
  ואפילו אותן שנתעו אחר השקר, עדין נשאר בהם כמה נקודות מהאמת. ומחמת זה עדין לא השלים השקר לבוא למרגועו ומנוחתו והוא חותר תמיד לתפוס הכל חס ושלום בשקריו. ועל כן הוא מתגבר ומתפשט בכל פעם בשקרים ורמאות חדשות בלי שעור,
  כמו שאנו רואין שכת האפיקורסים מחברים חיבורים בכל עת גדולים וקטנים בכמה וכמה מיני פיתויים והסתות ודברי חלקלקות להטעות בני ישראל חס ושלום בנכלי הבליהם וכו’ (כמבואר מזה במקום אחר)
  אבל על ידי התפשטות השקר ביותר, עד שהוא סמוך למרגועו ומנוחתו חס ושלום, שכמעט יתעו הכל בשקריו חס ושלום, אז דיקא ‘שפת אמת תכון לעד’, כי דיקא על ידי רבוי השקר מאד מאד יתהפך השקר אל האמת כנ”ל… …מבואר היטב כפשוטו, שרוח הקדש מתנבא, שעקר התגלות האמת יהיה באחרית הימים, כשאתן כח להשקר שיתפשט בעולם עד שכמעט ‘ארגיעה לשון שקר’, שכמעט אתן מרגוע ומנוח בעולם חס ושלום, שירצה להתפשט בכל העולם חס ושלום כנ”ל, אז דיקא ‘שפת אמת תכון לעד’. כי אז דיקא על-ידי רבוי השקר מאד מאד יתהפך השקר אל האמת וכנ”ל.”
  עליה וקוץ בה..
  הם במילכוד… כי רק שקרים גדולים מאוד יכולים למצוא קיום בלב הכבשים הטועות..
  והשקרים הגדולים כמו התאומים הפנטגון וכו’.. הם הם שגרמו גורמים ויגרמו לעוד ועוד מאתנו להתעורר..
  החפזון מהש-טן… וכנגדו הדיבור האחרון והגבוהה ביותר של רבי נחמן (כי הוא תמיד היה בעלייה)
  הוא:
  לאט לאט
  נ נח

 14. כמה מממאאאאאא ומוווווווו….. צריך לעשות…
  בשביל להאמין שאלו צילומים מהירח…
  http://www.panoramas.dk/moon/apollo-15.html
  באפולו 15 תעשו סיבוב עד שתגיעו לעקבות נעלים (שלא ממשיכות לשום מקום) בחול בצורת פנטוגרם ממש בתחתית הצילום…
  חוש הומור דפוק ומשעמם יש להם..
  איפה הכוכבים ומה קרה לשמש..

 15. קרייזי בתאריך 19 בDecember, 2010 בשעה 15:58

  התאוריה שלהם למצב ההפוך לאלוהות היא שחיה עם הזרם, כאילו “עשה מה שבא לך” כדברי קראולי ובכלל כנסיית השטן שאומרת שהחיים כאן אמורים ללכת עם הזרם בעוד שהליכה עם האלוהים היא נגד הזרם, זאת אומרת שהכל אסור עם האלוהים ומותר עם השטן וכנראה לכאן נושבת הרוח, רוח התקופה שבה הם רוצים את השינוי, שינוי של זרימה שבה העולם יהיה מתואם לכיוון אחד.
  אני מציע לכולם להציץ בראיונות עם זאגאמי אפילו אם חושבים שהם מפוברקים או משוכתבים, כאשר הבן אדם יוצא בצורה כ”כ מוחלטת ובוטה כנגד הכנסייה והעומד בראשה משהו צריך לתקיים אחרי הכל הוא היה מועמד לראש הרוזיקרושיאן. בכלל מוזרה נקודת המפנה לכיוון השני, בעצמו הוא מדבר על הזמן שנותר לו כדי להפיץ את האמת אם בכלל יספיק.
  אני מנסה להעלות לעצמי בראש תמונה שבה רואים במיין-סטרים דיבורים כאלה נגד האפיפיור, מה זה יעשה לעולם, מכה אחת כזאת תספיק כדי להעיר חצי אנושות מתרדמת גוברת ומתמשכת, מה יעשו כל הנוצרים המאמינים עם “אבא” בוגד? מה תעשה הכנסייה ללא קהל (עיוור)? איך זה ישפיע על הזירה הפוליטית המלוכלכת? אני מזכיר לכם שמדובר בעולם ולא ביהודים או הישראלים שחיים כאן כי כאלה לא מסוגלים לכלום לעומת אחינו הגויים.

 16. מידי פעם קופץ איזה “וויסל בלווואר”/וויקי ליקס=דליפות חלושות אחר, למרות שהראיונות איתו משעשעים, נראה לי שהוא סתם עוד שעיר/שרוף לעזא-זל שהתנפח לו האגו לממדים קטסטרופליים, ושאין ולא היה לו שום קשר למציאות.. אלה רק לממבו ג’מבו והוקוס פוקוס, ולהיסטוריה ההווה והעתיד המפוברקים, והבלתי אפשריים של יוצרי האשליה..
  http://www.youtube.com/watch?v=6z7O7UZxipM
  והוא ניסיון כושל להקים מנהיג לכבשים המתעוררות / אופוזציה נשלטת..
  והם, הכוחות האמיתיים יודעים וחייבים להשאר מוסתרים.. הם שונאים פרסום ונותנים אותו בשמחה למשוגעים שרוצים אותו.. נפולאון היטלר סטאלין האפיפיור הזה וההוא בן גוריון ביבי פרס אלכס מקסוול ושאר הבובות שקופצות ואומרות.. אני אנהיג אותכם.. קדימה אחריי.. ואז הם נופלים.. ובאה בובה חדשה..

 17. אני חייב לאמר שאני דווקא מעריך את רון פול אני חושב שהוא בצד של הטובים. אני יודע שיש עדויות לסימנים שהוא עושה אבל יש לזכור שאי אפשר סתם ככה להצליח בעולם ועד היום לא הצלחתי לתפוס את רון פול במילה על משהו שלא נראה לי. אני חושב שיש תנועה חיובית בארהב שהתחילה בתנועת מסיבת התה אבל לצערי השתלטו על התנועה הניא קונס בעזרת פוקס ניוז.

 18. המסר בסרט 2012 היה שהגיע הזמן שאנשים יבחרו. או שאתה עם אלה שישרדו או שאתה תמות עם כלהשאר.

 19. עוד מסר..
  אם אתה עדיין לא יודע לא איפה אחת מתיבות הנח=הבונקרים תת קרקעיים..
  כי אין בך צורך אמצעים קשרים או מזל..
  ואתה מחוץ לקומבינה.. כי אתה השמן שמשמן את הקומבינה..
  ואתה לא תשרוד..
  ואם כבר ללכת אז בבאנג.. לתפוס תגל..
  לזרום עם ההרס העצמי שלך..עד הסוף.. ביודעין
  מוכן ומזומן עם אגו מפורסם ומשדר רדיו על הגב.. צועק וואוווווווו אווווווווו..
  ועד אז, כמובן.. תעשו מה שבא לכם זה כל המסר..
  אכול ושתה כי מחר תמות..

 20. מה זה..

 21. אויי הרגת אותי עכשיו מצחוק!!!.

  טוב נשמיך במסרים של הסרט, יש גם מסר אאוגני.
  יש את השחור הטוב בסרט שבא לשמנצ’יק הרע שמנהל את הבונקר ושואל אותו כיצד בחרו את האנשים שיכנסו לבונקר? אז הוא אומר לו על פי בדיקות די אנ איי של שיבוח גנטי מי הכי טובים, אז הטוב מסתכל הצידה ורואה משפחה של ערבים כאלה כנראה סעודים ומסתובב חזרה לשמן הרע ואומר לו “זה נראה לך כמו שיבוח גנטי?! או פשוט אלה שיש להם כסף?!” אז השמן הרע (שמייצג מן הסתם את הקפיטליסט) אומר “מישהו היה חייב לשלם על הבונקר הזה לא?”.

  בראש של הצופה זה אמור ליצור, “היי רגע!! הם לא נבחרו על פי די אנ איי, זה לא פייר!” וככה להחדיר רעיון אאוגניקה בסרט לצופה. רעיון שבירוקרטיה מגעית טובה יותר מהקפיטליסט.

  מסר שני, בפוסטרים פורסם בכתבה על הסוד של היטלר. תמונה אחת אתה רואה את הפסל של ישו נמחץ אל הסערה, משמע דתות העידן הישן והכנסייה ימחקו, ופוסטר שני הבודהיסט ששרד מסתכל בקרירות על הסערה, זה העידן החדש התאוסופי.

 22. נח מן הרגת אותי מצחוק עם הסרטון האחרון ששמת על האפיפיור .
  וכל הכבוד לך על המידע שאתה מספק , שאפו , תענוג לקרוא את דברייך כל פעם מחדש

 23. אז אני מבין מדברייך שאין עבמים, אבל מה אומרים חברינו קונספיל האם אתם חושבים שיש עבמים או אין?

 24. דרך אגב אתם מכירים את האתר של לטאמה : http://www.youtube.com/watch?v=irHpFUiCoxc&feature=player_embedded#!

 25. מוס דף בתאריך 20 בDecember, 2010 בשעה 11:05

  אז מה תגידו על זה? http://www.youtube.com/watch?v=VueTsxxgWas&feature=grec_index

  עם לפני זה הכרתי את מוס דף, אחרי זה פשוט התאהבתי בבנאדם, הוא לא מפחד לומר את האמת.
  אגב, שימו לב לקרניים של ביל מאהר.

 26. קרייזי בתאריך 20 בDecember, 2010 בשעה 11:11

  אתה בטוח שהבודהה שרד בסרט?
  אז איך זה שכבר מזכירים אילומינטי ללא חשש במיין סטרים ועוד מדברים על אישויות כמו רוקפלר ותאגיד השטן – האום, הנה פסל החירות הוא לא אחר מאשר לוציפר בשבילכם:

 27. עולם עמוק..חלול..
  Hollow Earth, Hyperborea, Agartha, Shambhala – pt 2 of 7
  http://www.youtube.com/watch?v=wQ9Z9drrCDE&feature=related
  Inside the Hollow Earth-1.avi
  http://www.youtube.com/watch?v=aGCoYZlAJS8&feature=related
  מערת – מערה של הסנוניות
  http://www.youtube.com/watch?v=SWw-HCsNH00&feature=fvw

  Hollow Earth, Documentary, Brooks Agnew PART 1
  http://www.youtube.com/watch?v=CEwDfFXR2Y8&feature=related
  Hollow Earth . Pictures of North Pole.
  http://www.youtube.com/watch?v=z22RqApTcXo&feature=related
  Earth Hole North Pole
  http://www.youtube.com/watch?v=hvHY1X08YA0&feature=related
  עדיין חוקרים

 28. קרייזי בתאריך 20 בDecember, 2010 בשעה 18:38

  מוס, כל הכבוד, אבל שאלה קטנה בצד: איך במדיה שהשליטה עליה מוחלטת בידי (אנחנו יודעים מי) נותנים לאנשים לומר את מה שהם חושבים באמת ולא מכתיבים להם מה לומר? זה מעלה בי חשד תמיד.
  דרך אגב באמת קרוע הקטע עם סימן, יצא כ”כ שקוף במקרה הזה. 7:48 גם מוס מצליח קצת.
  היחידים שאני מאמין בהם בכנות שנלחמו וידעו מה קורה עוד שהייתי ילד הם RATM הלהקה הכי קיצונית במובן הסביר של המילה.

 29. בנוסף.. אולי שדינאיי זה לא הכי חשוב בעיניהם (ואולי זה בכלל חרטה..
  וכסף זה בעצם מה שמסובב ומסתובב..
  בספירלה..
  לשיטתם ההגיונית.. הרי גם אם יהיה לך אחלה דינאיי שבעולם.. אם אתה חסר פרוטה..
  לא תקבל את האווירה התפיסה החושים הנימוסין החינוך וההרגלים של האצולה..והא ואל נשכח את הטעם הטוב והסטייל..
  כי לעולם אפשר ממש להפוך שימפנזה=טרזן=הום לאס=בלי ארמון=צפרדע לנסיך
  אפשר רק “לגלח”=לרחוץ = להלביש אותו חליפה.., ללמד אותו ללכת (צעדים מאסוניים)
  לדבר לאכול.. וכו’
  אבל תמיד זה כקוף בעיני בן אדם..לא מושלם… אבל שימושי.. משעשע נאה..ובסופו של דבר..
  רק הוא יכול “לעשות את העבודה” = לסכן את הישבן שלו..
  לדלג על מחסומים ולקפץ על גדרות.. ולחטוף כדור בשבילם..
  אבל קודם שיאמין שהוא ג’יימס בונד=טרזן מאומן..
  ויעריץ את המלכה..
  שזו לפי דעתי הבדיחה הקטנה שלהם בכל הסיפורים האלה..
  שהם מוכרים שאיש/ה פשוט/ה באמת יכול/ה להתקבל למשפחת המלוכה..
  בשביל משהו אחר חוץ מלשרת אותם בגוף ובנשמה..
  הרי על הדולר הפאגני כתוב in god we trust כלומר זה האלוהים שלהם..
  god shave the queen

 30. ואז כל כמה שנים מזהירים/מפחידים את הצי בור..
  מפני אפשרות חדשה לסוף סוף סוף העולם..
  להזכירכם את שנת 2000 והתרחישים וההכנות המיותרות לחלוטין שקדמו לה..
  כאופציה אפשרית לסוף העולם..
  ואלכס ג’ונס תרם את חלקו, ונראה כאילו ביצע ניסוי דומה לזה שעשו עם אורסון וולס, כשהודיע מדיווחים חדשותיים על קריסת מערכות ברוסיה שגרמה לכמה טילים בליסטיים לשייט כנראה לכיוון ארה”ב והנה הסוף אולי בא.. רוצו להרים.. מענין כמה רצו..(אפשר למצוא את השידור ערב ראש השנה 2000 הזה בקלות)
  ו”מנהיגים/רבנים” כריזמטיים כמוהו בכל תחום..
  מנצלים את העצלות=בהייה במסך=במה המהופנטת של בני אדם..
  וההרגל שלהם לקבל הכל מוכן ולעוס…
  והם מחפשים שמישהו אחר יחקור וילמד ויעשה את שיעורי הבית ו”העבודה השחורה” בשבילם..
  והם הקרקע הפורייה שעליה צומחים מיני מגלי אמת/נביאי זעם למיניהם..
  שמעיזים להגיד …. אני הראש אני אוביל.. אחרי !
  בזוהר כתוב שמי שיש לו הכי הרבה אגו במדינה נהיה המלך שלה..
  ואנחנו נתקעים עם ובין המלחמות של בעלי האקסטרה סופר אלתר אגו-מאנייקים..
  שאלו מרבית החדשות בימי שיגרה..
  הצהוב שבין אישים ומפלגות.. ונשותיהם
  הוא אמר ככה וההוא החזיר אחרת..
  חשיפה שבר ופיצול במפלגה.. האם תיפול..האם תקום..
  מה יהיה בפרק הבא..
  טלנובלה להמונים ללא אמינות..
  ומנתחים ומפרשים..
  ורודפים אחרי הספין שקשרו להם לזנב..
  בתוך העיגול שבתוך הקובייה..
  מרפרפים מנושא לנושא..
  ועושים פרצוף שמח או עצוב אחרי הכתבה..
  תלוי בעורך שממלא ומעביר פקודה..
  מסיטים את תשומת הלב מהבעיות האמתיות..
  ויוצרים ומעלים מסך אבק..
  שמאפשר לכל מה שקורה בכל יום ויום..
  במלוא המרץ וההשקעה..
  מתחת לאף ובגובה רב..
  עוד צעד קדימה במאבק נגד החופש שלנו..
  למען הסבבה שלהם.. בשם האלילים שלהם..
  עוד התפתחות טכנולוגית פסיכולוגית תרופתית נשקית נדלנית או ניידת..
  ..
  ואז היה את שפעת העופות והחזירים..
  וגלובל וורמינג שהשתנה לגלובל צ’יינג..
  שבאמתלה הזו הם מרססים באופן מסודר בכל העולם..
  כהגנה מפני השמש..ומכינים עוד הרבה שילומים שונים ומשונים..
  ובנתיים 2012..
  זו אולי עוד הזדמנות להתקדם בדרך אל מטרתם הסופית..
  ע”י שימשיכו לנפח לנו את השכל ולהוציא מזה עוד חוקים קנסות ומיסים..
  ..
  ולא נראה לי שהכל מוכן לכך וגם לא הם..
  אבל אולי הם מכינים את השלב הבא..
  של שינוי קיצוני כמו 911..
  ע”י איזו טראומה גלובלית לצורך עיצוב תודעתי..
  שיאפשר שינוי מהותי..
  כשהם יוציאו את התותחים הכבדים שיש להם במרתפים..
  ויתקיפו סימולטנית בכמה מישורים..
  גאוגרפיים רעידות אדמה הוריקנים וצונאמיים
  (שמאוד קל לארגן עם איזה פיצוץ אטומי מבוקר במקום/עומק הנכון) ..
  או במישור ההבלים אולי ישתמשו באמצעים כדי לביים איזה שהוא אירוע חוצני..
  או כלכלי או או..
  מה שלא יהיה..
  זה יעבור בלי שהעולם יגיע לקיצו.. שוב..
  אבל אולי האו”ם יתחזק ויתקרב להיות הכח העליון..
  ואולי הם בעצמם לא בטוחים עדיין.. והם עם יד על הדופק..
  מריצים תרחישים מחכים ל”הארה” מהחושך.. להחלטה..
  והם מנצלים/פונים אל שיאו של ההרס העצמי המובנה והמאומן שבכל אדם..
  שמתבטא ברצון לראות את הקץ מגיע כבר..
  והם מוציאים את המקסימום מהאיום הסופני הנוכחי ..ומנצלים אותו עד תום..
  בכל תחום שהם יכלו לחשוב עליו.. חולבים וחולבים ומחוקקים
  )-:סימן ההכר של דיקטטורה הוא ריבוי חוקים:-(..
  ומשתלטים עוד קצת על הכיס והנשמה.. עד לאיום הבא..
  כדי להרדים אותנו.. להסיח את דעתנו.. להתיר ולאפשר כל מה שבא..
  לבן אדם לעשות כשעומדים לו עם המגף על הצוואר..
  והוא מחפש לפרוק עול היכן שאפשר..
  כשבנתיים הם בונים ומכינים את התשתית הטכנולוגית והאנושית לסדר החילוני החדש
  ובכל מקרה אנחנו בטוחים
  שהם ימשיכו לשקר ולשקר בגדול שקרים גדולים..
  וזה יחשוף אותם עוד ועוד..
  לאט לאט
  עד כי יבוא שילה
  נקווה במהרה
  נ נח

 31. מוס דף בתאריך 20 בDecember, 2010 בשעה 21:57

  קרייזי, אתה חשדן כמעט כמוני (-:, אבל גם לחשדות יש גבול. מוס דף שונה מהסביבה שלו, כי הוא מעלה שמבחירה למרות ההצלחה במיינסטרים(אגב הוא גם שחקן לא רע ולא רק ראפר), שאלות ומטיל ספק בקול גדול(הוא כמו ג’יי זי נולד וגדל בבאד סטיי ניו יורק סיטי, ברוזוולט היי), שלא כמו הרבה סל אואט ראפרס, לא עושה מוזיקה שהוא לא מאמין בה, אין אצלו למרוח ואין אצלו לספר סיפורים, הוא מדבר על הדברים בלי גנגסטא-שיט אלא עם ראפ על הביט, הוא משתדל להיות לומר וללכת, הוא נראה פשוט ואמין.

 32. קרייזי בתאריך 20 בDecember, 2010 בשעה 22:32

  כמו שאמרתי הדבר היחיד שלא שיתף פעולה מעולם עם הסוכנים שנשלחים להוציא מידע אלו רייג’ אגיינסט דה משין בדיוק כמו השם שלהם ככה הם מתנהגים

 33. קרייזי בתאריך 20 בDecember, 2010 בשעה 22:45

  ולזה אני קורא תותח-על:
  http://www.youtube.com/watch?v=CYwzW2QFnwo
  ולא הומו נקבה שפן קוקסינל לסבי משתף פעולה סוכן בעבור תהילה שקרית או מכר את נשמתו לשטן בעבור חופן כפי הנהוג לעשות היום לארטיסטים.

 34. קרייזי בתאריך 20 בDecember, 2010 בשעה 22:54

  דרך אגב מדקה 9:20 אתה אמור לחטוף צמרמורת קלה כי אם אל אתה קצת מזוייף
  FUCK U I WONT DO WHAT U TELL ME זאת החירות האמיתית!

 35. למה הארנב עם השעון ממהר..
  כי הוא המהפנט / הקונטרולר / השולט..
  עם השעון והסמים = בידור אנטרטינ-מנט = אילוף המוח לטימטום..
  מגדיל ומעלה מקטין ומוריד..
  משפיל ומענה למחוק את אישיותה..
  והוא ממהר מהר מהר..
  לעצב את התודעה..
  כל עוד היא תחת השפעה..
  לפני שתתעורר..
  ותבין שזה לא ארץ הפלאות..
  זה בלהות..

  ..
  וכל הדוחק את השעה השעה דוחקתו..
  אין להם סיכוי
  הזמן קצוב
  מוזר שבעצם יוצא שהם עושים את העבודה בשביל כולם..
  דוחקים ומקרבים את הקץ..
  את השואוו-דאון האחרון..
  נ נח

 36. מה שנכתס כאן לגבי זכריה סיטשין, זו לשון הרע בכוונת זדון מהסוג הגרוע ביותר שניתן להעלות על הדעת, בפרט כשמדובר באדם שנפטר זה לא מכבר. אין לי כל ספק כי במידה והנכתב כאן יתורגם ויועבר ליורשיו, תתקיים נגדכם עילת דיבה ולשון הרע שכן מדובר בפגיעה מכוונת ובזדון במוניטין של אדם מכובד ורב פעלים, מעבר לכך שאינכם מסוגלים לכבד את זכרו של הנפטר. אתם יכולים רק להתבייש, רק שלאשנים כמותכם אין אפילו טיפת בושה. ביזיון וחרפה למדינת ישראל.

  יתרה על זאת, נטייתכם להשמיץ, להטיח בוץ ולהלעיז על כל מה שזז כמעט, תעלה לכם ביוקר ביום מן הימים כאשר יתעורר אותו אחד שלא יתייחס אליכם כאל עוד חבורת מטושטשים ויגרור אתכם לבית המשפט. אני מקווה שהדבר יקרה בקרוב ויהיה לכם ללקח ולדראון עולם.

 37. gillian = משטרת המחשבות.

 38. מוס דף בתאריך 21 בDecember, 2010 בשעה 11:24

  רייג’ אגיינסט דה משין… אוהב אותם גם, הם המציאו את הז’אנר של הFאנק-רוק, משולב בראפ, הם אמרו מה שיש להם לומר, הכל באופן ברור, יש להם מלא שירים שאני אוהב, אחד מה הוא the renegades of funk, הם באמת שמים דברים על השולחן.
  אגב, הנה הלינק לשיר: http://www.youtube.com/watch?v=9z4NKVHX8yI , תהנו (-:.

 39. מוס דף בתאריך 21 בDecember, 2010 בשעה 11:43

  רגע? זה רק אני שלא הצליח להוכיח מילה אחת של לשון הרע פה? ניסיתי, באמת ניסיתי… לא מצאתי כזו, אני כמעט בטוח שאני גם לא עיוור, כנראה שזה עוד עניין של זווית שגויה של הסתכלות ולא יותר, אחלה – לכל מי שנוח לו לאמץ את השקר שייהנה, בכיף אני אומר, אני מניח שמבחינת החוק מותר לנו לאמץ אלילים ואמונות, רק מה ביום הדין האמיתי אני מקווה שלכולנו יהיו תשובות. גיליאן מותר לבטא מחשבות בעולם, מקווה שזה מוסכם עלייך (-:, את הדין(עם יש צורך בכך), כולנו נישא עם נמשיך לחיות בשקר והכחשה, עם יש סייגים, אנא לבוא עם סימוכין ותימוכין לכתבה, לסטור זה מותר אבל במינימום להביא דוגמא שמעלה אפשרות לטעות! לא עשית כך, טיעונייך הן אד- הומנים , לא לגיטימיים, חסרי מעוף ודמיון ובעיקר סירוס אותו חופש(מדומה אמנם, ועדיין…) מחשבה וביטוי, דבר שרק אנשים כוחניים וחסרי יכולת מלאים בפחדים וחסרי יכולת להתמודד עם טענות מעלים, תביעה(כמו שרני רהב לימד רבים וטובים) היא מפלטו של ההוא שלא מביט אף פעם במראה כי הוא מפחד להיתקל באמת, מה לעשות? האמת כמעט תמיד לא נעימה… אין לי מה לומר מלבד איחולים לבביים הלוואי שכולנו נזכה לראות את האמת, אמן.

 40. קרייזי בתאריך 21 בDecember, 2010 בשעה 13:00

  לא אחי מוס, הוא בוחר להיפגע בשמם של אחרים, ולא נוח לו שיש וטו במקומות שונים ע”י אנשים שונים אז הוא משנה הגדרות כפי ראות עניו ולפי הרגשתו הסובייקטיבית.
  יום הדין=ארמגדון=הר מגידו=דברי ישעיהו=נחייה ונראה=אם כן=זה הסוף.
  ………………………………………………………………………..=אם לא=מישהו ידאג לזה.

 41. יש עצבים על ניבירו ?
  ובית משפט.. ?
  אכלנו אותה ?
  :-)

  בתל אביב יש את “תיקון עולם” ארגון המספק קנביס רפואי..
  לחולים הרבים הזקוקים לכך כמו אויר לנשימה..
  להבנת אין ספור המעלות של הצמח הטבעי הזה..
  לעומת התרופות הנרקוטיות מהונדסות שלהם ..
  חובה לראות את הסרט המעולה “נפלאות הקנביס הרפואי” של אברי גלעד וצחי קליין נרם יאיר..
  http://arts-collective.com/mgcisrael/mgcmovie/
  אבל רשת הורידה אותו מהאתר שלה..
  ולא מצאתי זכר במקום אחר.. חבל
  וזה מחזיר אותי לנקודה בסיפור
  בשבוע שעבר שוטרת שלא ברור אם היא חולה באמת או מתחזה
  בכל מקרה הוציאו לה רישיון למינון מסוים,אותו היא באה דרשה וקיבלה לאורך שלושה חודשים כמעט
  ואז היא החלה מבקשת ומתחננת שיתנו לה קצת יותר ועוד הוסיפה שזה כבר מאושר ע”י הרופא ורק הרישיון מתעכב..
  ואכן לאחר תחינותיה ותחנוניה הם “חרגו” בכמה גרמים מהמשקל המצוין ברשיון
  ומיד היא קראה לחבריה השוטרים האמיצים והחרוצים..
  שלא מבזבזים את הזמן והכסף שלנו..
  כשהם רודפים אחר ה”פושעים” החלשים הקטנים חסרי הישע ועוזבים את הפושעים האמיתיים
  וע”י כך מקדשים את מעמד האנטצ’בול והאבוו דה לאוו שלהם..
  ואז עצרו את שני המוכרים אחד מהם מתנדב קטוע רגל..
  עם הדלתות הסגורות והמחסור הקיצוני בתרופה..
  ולהפגנה ביום ראשון הגיעו “העבריינים”,
  חולים במחלות קשות וסופניות נפגעי צה”ל חסרי גפיים פגועי הלם..
  לקבל סוף סוף את התרופה שנמנעה מהם מהשבוע שעבר..
  ומי עומד מאחורי הכל..
  קונצרן טבע.. צמא המיליארדים.. החוגג על שוק תחלואיי העולם..
  בעזרת בתי העסק שלהם.. בתי החולים..
  והפושרים שלהם.. הרופאים עם החותמות,הרצפטולוגים..
  שתי סיבות:
  אחת הוא הריח שוק עם פוטנציאל לרווח עתק..
  ואחרי שעשו בשבילם את כל העבודה..(מאבק מתמשך לאפשר אספקה לחולים)
  אז אפשר לעשות להם אקסיט.. שלא מרצון..
  אז קדימה לשלוח את החיילים והשוטרים..
  בשביל זה הרי הם שם להגן על התאגידים הגדולים ושלוחיהם..
  הרי הביטחון האישי ורכושו של האיש החלש אינו מניע אף ניידת..
  רק אחרי מעשה..
  אז קדימה יעד חדש לכבוש..
  והם מתכננים לעלות את המחיר ל- 2700 ש”ח לחודש
  כשכיום הוא מסתכם ב-360 ש”ח לערך
  והשניה היא.. הכסף.. שהם הפסיקו לקבל..
  כשהחולים הפסיקו לקנות בממון רב תרופות מטפלות מרגיעות ומשכחות כאבים נרקוטיים ממכרים ולא מועילים..
  אכן חתך שוק רציני שאף משווק אגרסיבי מחויב לבעלי המניות לא יוותר עליו בקלות
  או יבחל באמצעים כדי להשיג את ה..
  money money money..
  the root of all evil

 42. מוס דף בתאריך 21 בDecember, 2010 בשעה 16:19

  נח מן, כן… זה תמיד בגלל הכסף והרצון לשליטה, כמו ביר של האוג’יז: “For the love of money
  People can’t even walk the streets
  Because they’ll never know who in the world they’re gonna beat
  For that mean, oh mean, mean green

  מה שתגיד אנשים לא מבינים שזה בסה”כ כמו שזה נראה, חתיכת נייר חסרת ערך שעבורה הם חיים, נתנו לנו את חופש הבחירה, אנחנו בחרנו לבחור בנייר שטני שיינהל לנו את החיים, אפילו עגל זהב במקרה הזה מרגיש יותר הומני (-:, טוב לא ממש…
  Almighty Dollar!

 43. נח מן אז אני מבין מדברייך שאין עבמים. מה חושבים קונספיל זה עדיין לא קיבלתי תשובה . קונספיל מה אתם אומרים ?

 44. שלום לאתר קונספיל!
  רציתי להודות לכם על כל התכנים המדהימים שאתם מעלים..
  ורציתי לשאול: האם גם בארץ- כל התקשורת, העיתונאים, וכל אמצעי המדיה הם בונים חופשיים? –
  כי זה נשמע לי מוזר שבמדינה הקטנה שלנו כל הזמרים/ שחקנים/ מפורסמים/ חכ”ים ישתייכו לאחווה סודית והדבר לא יתגלה. תודה מראש על התגובות

 45. נח מן- אני אוהבת לקרא את התגובות שלך הרבה פעמים.
  ומאד הסכמתי עם האחרונה

 46. אבי, עבמ”ים והטכנולוגיה שלהם קיימים, חוצנים שמניעים אותם ומאיימים על העולם אינם קיימים.

  דן, אחוות סודיות הם סודיות זה דבר ראשון.
  דבר שני : http://conspil.com/2010/06/01/illumisrael/

  ושלישי: אחוות סודיות פועלות בהמון דרכים, קח למשל את שני הכתבות על הקרן החדשה לישראל ותמנון הצדק חברתי בישראל (אנרכיסטים/אדוטים שימושיים), הכתבות האלה סוקרות כיצד אותם ארגונים היררכים בעצמם פועלים כמעין אחווה סודית שבראשה עומדים כמרים ישועים ואנשי CFR . פעילות הקרן, דרך שלוחותיה, פועלת בדומה מאוד לאחוות סודיות, מושפעת מסממנים שלהם גם כן. בדרגות הגבוההות נראה שבאקדמיה/משפט/תקשורת/פןליטיקה פועלת מעין אחווה קומוניסטית ששואבת את כוחה מקום המדינה ואחיזת הכוח של מפא”י. האם בקרבם יש הרבה בונים חופשיים? שאלה טובה, אני לא אתפלא, אבל סממנים יש בטוח, על פרס נחשף דרך האבירות שלו למשל, על פישר וזיקתו לבילדרברג נחשף, על הסימנים המובהקים של בית המשפט העליון, על ההשפעה של רוטשילד שהם משפחה של בונים חופשיים.
  למצוא ממש קשר ברור של הרבה פוליטיקאים לבנייה חופשית או אחוות כאלה ואחרות זה קשה, מעולם לא היה קל, מאוד מטושטש, מידע לצהובונים מידיי, ולא ממש אפקטיבי. אבל קשר לסדר העולמי החדש? אתה יכול להיות בטוח בזה!

 47. עבמים קיימים , אתה מתכוון שהעבמים הם לא אחר מאשר טכנולגיות ארציות סודיות ? ומאפה הבטחון שאין חוצונים ? האם באמת מיליארדים של כוכבים ואנחנו היחידים ביקום ?

 48. לבטל את חוק לשון הרע.

 49. די.אן.איי מוכיח את קיומם של חוצנים

  ההרצאה האחרונה של לוייד פיא ,שוויץ 2010

 50. space bros בתאריך 31 בDecember, 2010 בשעה 20:10

  http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=1368&aId=102821l/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=1368&aId=102821
  .klklkjnבכנות, מאסתי באנשים הטוענים טענה יוצאת מן הכלל:”טענות יוצאות מהכלל דורשות עדויות יוצאות מהכלל”
  xtraordinary claims require Extraordinary evidence

  לעיתים נדירות ניתנות הגדרות כלשהן.
  בדרך כלל כשאומרים טענה היוצאת מהכלל, הכוונה היא לכך שחוצנים מבקרים בכדור הארץ.
  בעקבותיה נטען שאין עדות, יוצאת מן הכלל או אחרת.
  קרל סגן הוא שטבע את האמרה: “טענות יוצאת מהכלל דורשות עדויות יוצאות מהכלל”.
  מדוע שהעובדה שמבקרים מגיעים לכדור הארץ תחשב ליוצאת מהכלל?

  אין עוררין כי קיימים מיליארדים של גלקסיות וכל אחת מכילה מיליארדי כוכבים וכי גיל היקום מתקרב ל13 מיליארד שנה.
  מעניין הוא כי לפני פחות ממאה שנים הרבה אסטרונומים גרסו שישנה רק גלקסיה אחת וכי גילה הוא פחות מ50 מיליון שנים. הגיל היותר מדויק אנו יודעים היום הוא 4.5 מיליארד שנים.

  יותר ויותר אנו מכירים בעובדה שמערכת השמש שלנו אינה יחודית, וכמוה קיימות אין ספור מערכות שמש נוספות בעלות פלנטות משל עצמן.
  לקריאתת

 51. Socialist change agents known to you as William Moore, Jaime Shandera, and Stanton T. Friedman presented the hoax known as Operation Majestic-12. These fake documents were printed in the socialist New York Times. It was an attempt to lead the sheople away from the truth by presenting an artificial alien threat as a “government cover-up” of extraterrestrial visitation. Most of the well known uFOOLogists and so-called UFO researchers are Illuminati, Marxist, CIA, or KGB change agents operating in furtherance of propagandizing the American People.

  You wouldn’t buy a used car from any of these people… why are you buying “flying saucers”? Stanton T. Friedman ends every lecture with an appeal for world government which he justifies by asking, “Who speaks for planet Earth… Argentina?”

  Would you buy a flying saucer from this man?

  I was told by one wide eyed attendee at one of Friedman’s lectures that, “As a nuclear physicist he has great credibility.” A thorough research of his employers for the past 25 years did not yield even one who would verify that Stanton T. Friedman had ever worked for any of them as a “nuclear physicist.”

 52. [...] ראו עוד על הקשר של התאגיד דיסני עם הונאת האהבמולוגים. [...]

 53. נסטיה בתאריך 14 בJanuary, 2011 בשעה 21:28

  יש למישהו קישור למידע הזה באנגלית?
  אני חייבת להגיד שלפני הכתבה הזאת האמנתי להרבה מהמידע של זכריה סטיצ’ן בעיקר בגלל הרצאות של ארכיאולוגים נוספים שהראו ממצאים ארכיאולוגיים כמו חריטות ופסלים, בנוסף לטקסטים, שמעידים על קיום חייזרים בהיסטוריה ודברים בסגנון ובכלל שנים של התעניינות בנושא אבל מה אני יכולה לומר, הכתבה הזאת ערערה אותי ותודה על זה.

 54. [...] לכתבה "אהבמולוגים והונאות מעופפות". [...]

השארת תגובה

Google