הצד האפל של אונסק”ו

הגיע הזמן להכיר את הצד האפל של אונסק”ו, חוד החנית של מערכת האינדוקטרינציה הגלובאלית אשר התפתחה במשך למעלה מיובל. לאורך כל ההיסטוריה של הארגון ניתן לראות כיצד אגודות הסוד ואשפי רוח הזמן של הסדר העולמי החדש השתרשו, כיוונו והיוו את הרוח הגבית מאחורי הקלעים שלו.

תחילה, כיצד נוסד בכלל האו”ם? ובכן זה היה כתוצאה מועידת יאלטה שהתקיימה לקראת סופה של מלחמת העולם השנייה ב4-11 בפבואר 1945. המשתתפים היו מנהיגי בעלות הברית פרנקלין ד. רוזוולט, ווינסטון צ’רצ’יל, ויוסיף סטאלין. רוזוולט היה בונה חופשי דרגה 32, צ’רצריל היה בונה חופשי דרגה 33 וחבר במסדר הדרואידים העתיק, וסטאלין מה שלא היה, נשמר בסוד עד היום.

שימו לב ללחיצת היד ההיסטורית:

האם סטאלין מאותת את סימן הMaster of the second veil?

עכשיו אנחנו מגיעים לאונס”קו.

ארצ’יבלד מקליש, Archibald MacLeish,‏ (1892 - 1982) היה משורר אמריקאי דגול, מגדולי המשוררים של מלחמת העולם הראשונה והספרן הראשי של ספריית הקונגרס. הוא התחנך באוניברסיטת ייל, והשתייך לאחווה הסודית המייצגת את גרעין האילומינטי באוניברסיטה, אחוות ה”גולגולות והעצמות” המאסונית. ארצ’יבלד היה גם הנציג האמריקאי הראשון שנשלח לייסד את אונס”קו, ובאתר הרשמי של הארגון מכירים בו כ”דמות מפתח” בכתיבת החוקה שלהם.

——————————————————————————

ב1989 ניתן פרס החינוך המיוחד של אונסק”ו לרוברט מיולר על פועלו בבניית “תוכנית ליבה לחינוך עולמי” (World Core Curriculum), מה שזיכה את מיולר בתואר ה”אבא של מערכת החינוך הגלובאלית”. בין היתר בנאום קבלת הפרס הוא שיתף את תקוותו שיום אחד כל הילדים בעולם ילמדו על האו”ם ועל כך שזאת התקווה הגדולה בעבור הדור הצעיר והכלי שלהם לפעולה כאשר יגדלו. [מקור]

רוברט מיולר הוא לא עניין זניח כלל, הוא היה סגן מזכ”ל האו”ם במשך כ4 עשורים בהם קידם את רעיון הממשלה העולמית וכונה ה”פילוסוף של האו”ם” בשל כך שיצר את השלד לתוכנית החינוך והקניין הרוחני הגלובאלים. מתי וכיצד בכלל שמעו על הרעיון שלו למערכת חינוך מרכזית גלובאלית? שימו לב:

מתוך האתר הרשמי של ה-World Core Curriculum, אשר כנראה נפל או הוחלף, ולכן הוצאנו את המידע מהזיכרון מטמון של גוגל. מדובר בפיסת מידע מאוד חשובה!

אז במה מדובר? ובכן, על תוכנית החינוך הגלובאלית של רוברט מיולר שמעו לראשונה ב1979 בכנס של ה (World GoodWill (WGW שם הוא היה הנואם המרכזי. ומה הוא אותו ארגון WGW? זה הזרוע הביצועית של ארגון הLUCI’S TRUST (קרן לוסי). לחדשים בינכם שלא מבינים במה מדובר תכף נביא הסבר, אך כרגע נביא עוד עדויות לקשר בין תוכנית הליבה לחינוך גלובאלי של רוברט מיולר והWGW, ולאלה שאינם מכירים את ארגון התאוסופיה/קרן לוסי/בלבטסקי/אליס ביילי, ישנו נספח למטה מכתבה אחרת.

אישוש לכתבה למעלה מקבלים מעוד מקור באתר רשמי של האו”ם (UNOL) ורוברט מיולר, המשתמש רבות בססמא GoodWill בתיאור מטרות האתר/ארגון ובכלל (עד כדי כך שבקריאה באתר ובמקורות אחרים קשורים זה נשמע כמו סוג של אות זיהוי/מילת קוד).

בכתבה למעלה נכתב כיצד החלו ליישם בפעם הראשונה את תוכנית הלימוד של מיולר קבוצה אלטרואיסטית מארלינגטון ששלחה גברת בשם גלוריה קרוק לשמוע את רוברט מיולר בכנס מיוחד של הWGW.בכתבה שלUNOL מספרת ד”ר קת’רין ק. קלארק כיצד שמעה על אותו בית ספר בארלינגטון (שבראשה עמדה גלוריה קרוק)  דרך פרסום מיוחד של WGW, והחלה לקדם אותו. [מקור].

במגזיז BEACON המיוחד שהקימו התאוסופית הנעלה אליס ביילי, ובעלה הבונה חופשי דרגה 33, פוסטר ביילי (שהם מקימי Luci’s Trust וWGW), ניתן למצוא בין היתר כתבה של גלוריה קרוק המדוברת (ושוב את הסיסמא Good Will). ונראה שבאמת לתוכנית מערכת החינוך הגלובאלית של מיולר מקודמת באופן עקבי דרך ארגון קרן לוסי האוקולטי/תאוסופי. [מקור].

פרסום נוסף של הWGW בחסות Luci’s Trust אשר מקדם את תוכנית החינוך הגלובאלית של מיולר ואונס”קו כחלק מהפעילויות הפועלות במעבר ל”סדר עולמי חדש”.  וכמו כן מקדמים גם את בתי הספר של רודולף שטיינר, כהן באחוות האילומינטי של צלב-הוורד ,אשף “פולחן ממפיס ומצריים” של הבנייה החופשית, ומקים תנועת האנתרופוסופיה לאחר שהיה חניך נעלה בתיאוסופיה (מקור על מעורבות העמוקה של שטיינר בדרגות הנעלות והאוקולטיות של הבנייה החופשית מתוך אתר רשמי של הבונים החופשיים! וזה ניתן לכל המכחישים של מעורבותו בארגונים הללו, אך מנסיון הם ימשיכו להכחיש):

“הפילוסופיה השלטת אשר עלייה בית הספר של רוברט מיולר מבוסס נמצאת בספרים וברעיונות אשר אותם הביאה אליס א. ביילי בעזרת המורה הטיבטי דג’ווהאל קהול ( Djwhal Khul)…בית הספר הנ”ל עכשיו מוסמך כמוסד חינוכי השייך לאו”ם המספק חינוך עבור שלום ושיתוף בין-לאומי”Muller, R. World Core Curriculum. Preface.

עוד להצלבת מידע הנ”ל במכתב רשמי של רוברט מיולר, שם הוא מוסיף את המידע הבא:

A Letter to All Educators in the World

“…הגעתי למסקנה שמערכת החינוך המרכזית יכולה לשרת כמסגרת עבודה בסיסית עבור רבה אפליקציות נוספות. כאשר החשוב ביותר הוא התקשורת:

כאשר אנו עוזבים את האוניברסיטה, כיצד אנו ממשיכים בחינוך במהלך חיינו הבוגרים? במקצועות המכובדים יש לנו את הז’ורנלים המקצועים. אך זאת התקשורת ש”מידעת” אותנו ואשר צריכה לחנך אותנו בקשר לשינויים גדולים ומהירים אשר מתמששים בעולמנו. אך התקשורת (מדיה) אינה מכירה בכך שהיא צריכה לחנך. הם פשוט מתקשרים. ובכן, הם צריכים להיות המחנכים של חיינו המבוגרים עד מותנו. וזאת הסיבה שהתאמתי את מערכת ליבת החינוך אל תוך מסגרת עבודה בעבור התקשורת העולמית אשר אשמח לראות שתילמד בכל בתי הספר לעיתונאות ותלויה בכל הקירות של במאי התקשורת בעולם…”

עכשיו לאחר המידע הנ”ל לא מפתיע כלל לגלות שתוכנית הלימוד הגלובאלית של מיולר מבוססת על לא אחר מאשר התקשורים של אליס ביילי עם המאסטר הנעלה שלה דג’וואהל קוהל מההיררכיה (לאלו שלא מבינים במה מדובר, ישנה כתבת ענק בנושא). בספר למטה  ,False Dawn, אשר מציג מחקר אקדמאי של Lee Penn, תוכלו למצוא תעוד מאוד מעניין על הקשרים של רוברט מיולר עם שתי ארגונים תאוסופים, Luci’s Trust, שדובר עד כה, וShare Int של בנג’מין קרם. בקרן לוסי הוא הוציא מספר לא מבוטל של כתבות במגזין שלהם שהראנו למעלה,Beacon, וכמו כן גם במגזין הארגון של קרם. (למי שרוצה להכיר את קרם מקרוב, הכנו סרט ופודקאסט וכתבה גדולה הנוגעים הרבה בעבודתו, ונכתוב עליו בקצרה בכתבה זאת).[לחצו להגדלה].

ועכשיו נחזור לארגון קרן לוסי והשלוחה המבצעת שלו World Good Will. הWGW הוא ארגון לא ממשלתי מוסמך על ידי האו”ם, אשר בין פעילויותיו, יחד עם קרן לוסי, הם לקדם את פעילות האו”ם בעולם, ובעבר משרדיו שכנו בתוך בניין האו”ם. אחד מהתפקידים העיקריים של אותו ארגון אזוטרי הוא להכין את הקרקע לקראת המאסטרים הנעלים והמאייטריה שיעמוד בראש הממשלה העולמית של האו”ם, בתהליך שהם מכנים (ותרשמו לעצמכם עם עוד לא שמעתם על כך) “החצנת ההיררכיה”, אשר תכלול גם את החזרת המיסטריות בעולם כולו. קשה לכתוב או לחשוב על הדברים האלה מבלי לגחך, אך תאמינו או לא, אותם ארגונים לוקחים את הנושא הזה מאוד ברצינות, וספרות ענפה נכתבה על כך על ידם ושאר ארגוני התאוסופיה/אנטרופוסופיה/בנייה חופשית/צלב-הוורד. [מקור]

ובאותו עמוד מרחיבים על התפקיד שלהם בקידום האו”ם ו”הסדר העולמי החדש“:

וכאן תוכלו לראות שקרן לוסי אכן רשומה ברשימת הפעילים של המועצה הכלכלית-חברתית של האו”ם (ECOSOC), היכן שרוברט מיולר גם פעל במשך הרבה שנים. וכאן תוכלו למצוא רשימה רישמית מיני רבות המונה את קרן לוסי באותה מועצה (כמו גם את שתי”ל של הקרן החדשה לישראל).

רשת החניכים התאוסופים מושרשים עמוק יותר משנדמה בתוך המוסדות של האו”ם. שימו לב לארגון אחד מיני רבים, “קהילת עידן הדלי”, או בשמם המקוצר Aquac. הם מהווים חלק מ”רשת האור” של קבוצות אשר מושפעות מהלימודים התאוספים של המאסטרים הנעלים והאגודה התיאוסופית.

גם זה ארגון ללא מטרות רווח כמו הWGW שעובד בצמוד עם מחלקת המודעות הציבוריח של האו”ם. וכחלק מפעילויותיו עם האו”ם גם מארגן מפגשי מדיטציה בחדר המדיטציה של האו”ם [מקור]:

חדר המדיטציה של האו”ם השוכן במרכז האו”ם המרכזי שבניו יורק (אשר רוקפלר תרם את החלקה לבניית הבניין) הוא מקום מאוד מעניין שבנה אותו Dag Hammarskjöld אשר היה מזכ”ל האו”ם בזמנו ואשר הוגדר על ידי הנשיא קנדי כמדינאי הגדול ביותר של המאה ה-20. מעניין לדעת שהאו”ם עצמו מקדם את ה”תפילה הגדולה” / Great Invocation של ארגון התאוסופיה/אליס ביילי/קרן לוסי כתפילה גלובאלית בימים הבין-לאומיים המוכרים על פי האו”ם. באתר הרשמי הבא תוכלו לראות כיצד ממליצים לסיים מדיטציה לחיזוק הימים המיוחדים של האו”ם על ידי שימוש ב”תפילה הגדולה” שתוקשר על ידי ההיררכיה ומאיטריה דרך אליס ביילי. [מקור]

חזרה לארגון Aquac. רצוי להכנס לאתר הרשמי שלהם ולחקור את מה שהם מקדמים, ובאמת שניתן לכתוב  עשרות של עמודים בנושא, ואכן תוכלו לקרוא על האג’נדה של כל אותם ארגונים ב”רשת האור” לעומק בכתבת ענק שכתבנו בזמנו. אך בכל זאת למי שמעוניין הנה כמה קטעים נבחרים מהאתר שלהם שמומלץ לבדוק:

הדופק הרוחני מאחורי את האו”ם.

חניכה פלאנטרית והעבודה של האו”ם.

הסדר העולמי החדש והאו”ם.

הכנות עבור התגלותו מחדש של המורה הרוחני העולמי.

והנה ציטוט אחד מעניין מתוך אחד הקטעים שנמצאים באתר תחת הכותרת רוחניות באו”ם. הקטע נכתב על ידי דונלד קייס בזמן שהיה כותב הנאומים של מזכ”ל האו”ם יו ט’אנט ומייסד/נשיא של ה”אזרחים הפלאנטרים”. הקטע מודפס ומופץ על ידי Aquac ברשותו הנדיבה של קייס. (וזכרו שהם עובדים בצמוד עם המחלקה למודעות ציבורית של האו”ם, ראו למעלה).

במהלך הקטע קייס מתמקד בשלושת הפיגורות הרוחניות ביותר שנקשרו לאו”ם, כאשר שתיים הם אישים והשלישי הוא חדר המדיטציה של האו”ם. הדמות הראשונה עליה הוא מדבר היא מי שבנה את חדר המדיטציה, המזכ”ל השני של האו”ם Dag Hammarskjöld, והנה משהו מעניין שהוא אומר עליו:

“האמרשלד..היה גם מיסטיקון נוצרי מודרני- מועמד עבור שלמות אנושית וסיום לימודי החיים האלה. באחד מספריה של אליס א. ביילי, שנכתב בשנות ה30, ישנה הצהרה שחניך שוודי מוביל בקרוב יתחיל לפעול בעולם. חניך שוודי גבוהה שהיה חבר שלי פעם נשאל אם הוא אותו האחד עליו נכתבה הנבואה. תשבותו היית “לא, זה דאג האמרשלד”.

כפי שאתם רואים, באו”ם, כולל במשרות הגבוההות ביותר, אין זה דבר לא שיגרתי שמסתובבים חניכים תאוסופים גבוההים ביותר. וזכרו שהתאוסופיה היא נגזרת של הבנייה החופשית של אנגליה (ראו נספח סוף הכתבה). לפני אותו קטע נכתב בהקשר לאותם אנשים המביאים את הטרנפורמציה הרוחנית לעולם שנמצאים באו”ם:

“יש לנו רשת בלתי פורמלית באו”ם, אנושות במחתרת. היא מורכבת מאלו שמחוייבים, מודעים, ושואפים להביא את הולדת העולם החדש. היא מורכבת מאנשים בדרגים הגבוההים והנמוכים. המזכיר הסבלני שהיה 30 שנה באו”ם, אך חי עם החזון והנשמה; מהמקצוענים, תתי-שרים וראשי המחלקות אשר פועלים החוצה את הציווי שהחזון הפנימי מעניק להם.”

[קונספיל: זוכרים את הסרטון שבו פרס מצהיר שהעולם נמצא בהריון עם  ה"ניו אייג'"?]

אנו ערכנו לכם סרט בזמנו על הפעילויות של “רשת האור” בתוך האו”ם ואחיזת תנועת העידן החדש בטבעת העוצמה של הארגון. צפו בו שוב עכשיו לאחר קריאת המידע הנ”ל ותבינו יותר טוב במה דברים אמורים:

———————————————————————–

השם של “קרן לוסי”:

נתרגם לכם את הקטע הבא שכן הוא שופך אור על הרעיונות של האגודה התאוסופית, ורצוי להכיר אותם, דע את האוייב.[מקור]

“…למשך תקופה קצרה של שנתיים או שלוש בשנות ה20 המוקדמות, כאשר אליס ופוסטר ביילי היו בתחילת דרכם להוציא לאור את הספרים שפורסמו תחת שמה, הם קראו לחברת ההוצא”ל המתחילה שלהם “לוציפר הוצא’ל”. ב1925 השם השתנה ללוסי הוצא”ל ונשאר כך עד היום. שניי השמות “לוציפר” ו”לוסי” מגיעים מאותו השורש, לוסיס שהוא המקרה הגנרטיבי בלטינית בעל המשמעות אור. הסיבה שהזוג ביילי בחר בשם המקורי אינה ידוע לנו, אך אנו יכולים לסכם שהם, כמו המורה הגדולה ה. פ. בלבטסקי, אשר עבורה הם רכשו כבוד רב, חיפשו להוציא הבנה עמוקה על ההקרבה אשר נעשתה בידי לוציפר. אליס ופוסטר ביילי היו תלמידים רציניים ומורים של תאוסופיה, גוף של מסורת רוחני  אשר ראה בלוציפר את אחד מהמלאכים הסולארים, היישויות המתקדמות הללו אשר התאוסופיה מתארת שהגיעו (ולכן “הנפילה”) מוונוס אל הכוכב שלנו לפני עידנים כדי להביא את עיקרון השכל/בינה/דעת/מיינד למה שהיה אז חיה-אדם. מהפרספקטיבה של התאוסופיה, הירידה של המלאכים הסולארים לא הייתה נפילה אל חטא או שפל אלא מעשה של הקרבה גדולה, כפי שמציע השם עצמו “לוציפר” אשר משמעותו אוחז-האור”

———————————————————————–

תנועה נוספת ממסדרי הסוד של האילומינטי הפועלת במסדרונות של אונסק”ו היא לא אחר מאשר מסדר צלב-הוורד (או צלב השושנה). שימו לב מתוך The RosiCrucinas Digest, July 1948 , היכן שהם מגדירים את אונסק”ו כתקווה עולמית חדשה:

מסדר צלב-הוורד מתגאה בדמיון שיש בין הכוונות והעקרונות של אונסק”ו לבין אלו של המסדר (וזוכרים מי כתב את החוקה של אונסק”ו? ראו למעלה, זה היה חניך מהגולגולות והעצמות). את אונסק”ו הם מגדירים כ”דוד שנלחם בגוליית של בורות”,ושעל פי “קוד החיים של צלב-הוורד” סעיף 20, על החניכים לעזור לאותו ארגון המקדם את העקרונות שלהם בעולם בשקט, או כפי שכתוב בקוד שלהם : “בצע את עבודתך בשקט ובשלווה, הגש את עזרתך, ותפרוש עם כמה שפחות הכרה שניתן”, וזאת אחת הסיבות שהרבה עבודה של אותו מסדר קוראת מאחורי הקלעים. ד”ר כריסטופר מקינטוש הוא דוגמא לחניך המסדר הפועל בתוך כותלי אונס”קו בריש גלי.

———————————————————————————-

ובכן, אם לארגון התאוסופיה ישנה רשת רחבה של חניכים המתפרסת בתוך מוסדות האו”ם ואנסק”ו, יהיה מעניין לדעת מה עמדתם הכלכלית לגבי העולם:

תנועת התיאוסופיה ראתה ברעיונותיו של ג’ורג’ ברנרד שו ,חבר באגודת פאביאן ותומך נלהב של סטאלין,  צעד אל עבר אבולוציה חברתית.שימו לב כיצד הם מהללים אותו בהוצאת המגזין שלהם בתחילת המאה הקודמת:

fabian.JPG

אז הנה תפיסת העולם בגדול אליה אנו צועדים, על פי ברנרד שו:

“הבהרתי די בברור שמשמעות הסוציאליזם הוא או שוויון בהכנסה או כלום, ושתחת סוציאליזם לא יורשה לך להיות עני. בכוח יאכילו, ילבישו, יאכסנו, ילמדו, ויעסיקו אותך, בין אם תרצה או לא. אם יתגלה שאין בך מספיק אופי ויצרנות מספקת בשביל להיות שווה את כל הטירחה הזאת, יכול להיות שיוציאו אותך להורג בצורה נימוסית, אך כל עוד תורשה לחיות יהיה עלייך לחיות טוב”–ג’ורג’ ברנרד שו.

האמלגמציה בין אגודת פאביאן של ברנרד שו והתאוסופיה החלה עם אנני בסאנט אשר היית יושבת ראש האגודה תיאוסופית בעולם לאחר בלבטסקי, מקימת הבנייה החופשית המשולבת, חברה של ברנרד שו ובאגודת פביאן. היא לא הראשונה שמאמינה בעקרונות הסוציאליזם עם אינטגרציה בתנועת הניו-אייג’ העולמי, כך גם מאמינים עוד מנהיגים תאוסופיים כגון בנג’מין קרם, ואליס ביילי(ראו סרטון בקישור). נזכיר שהתנועה התיאוסופית והדוקטרינות שלהם השפיעו עמוקות על המפלגה הנציונאל-סוציאליסטית של היטלר.

האגודה הפביאנית היא תנועה סוציאליסטית בריטית, שמטרתה לקדם את הסוציאליזם על ידי סוציאל-דמוקרטיה ובשינוי הדרגתי במקום במהפכה (בדומה לניסוי הצפרדע המתחממת ושיטותיו של סול אלינסקי).סרטון בו מגן שו על היטלר, ומצדיק הרג של אנשים שלא ניתן להצדיק את קיומם…בצורההומאנית כמובן:

חשוב! תקראו עוד על מה שכתבנו על אגודת פאביאן בכתבה אחרת. הבית ספר המיוחד שברנרד הקים עם האגודה הוא הLondon School Of Economics אשר בין בוגריו הבולטים ניתן למצוא את ג’ורג’ סורוס, ביל קלינטון, ודויד רוקפלר!

———————————————————————

יושב ראש הראשון של אונסק”ו היה הומאניסט ידוע בשם ג’וליאן האקסלי. ג’וליאן היה הומאניסט, ביולוג ואבולוציון אשר קידם את רעיון הרוחניות האבולוציונית. בין היתר היה מיודד עד מאוד עם ביולוג וסופר אחר בשם ה. ג. וולס, אחד הפעילים הבכירים של אגודת פאביאן בזמנו, יחד הם כתבו את הספר “מדע החיים” (1929). ג’וליאן ללא ספק היה איש משפיע ביותר על הלך המחשב של ה”סדר העולמי החדש” ובזמנו מתוך עיסוקיו באבולוציה הגיע להיות אחד המקדמים הידועים ביותר של תנועת האאוגניקה. הציטוט הבא שלו מראה כי האמין שהאוכלוסיות הנכשלות בחברה הם בעצם בעלי מטען גנטי נחות:

“השכבה הנמוכה מתרבה בקצב מהיר. לכן… אסור שיהיה להם גישה קלה לטיפול רפואי או סיעודי שמא ההסר של הבדיקה האחרונה על הברירה הטבעית יביא לכך שיהיה קל מידי לילדים להיוולד או לשרוד; אבטלה ממושכת צריכה להיות עילה לעיקור.”

Huxley J.S. 1947. Man in the modern world. Chatto & Windus, London. Originally published in The uniqueness of Man, 1941

אחיו של ג’וליאן היה לא אחר מאשר הסופר הנהדר ואיש החזון, אלדוס האקסלי. כיוון שאלדוס האקסלי היה סופר מצויין בעל יכולות כתיבה וביטוי יוצאי דופן, וכיוון שהיה כל כך קרוב לאנשים אשר היוו את רוח הזמן עליו מושתת האו”ם והסדר העולמי החדש, התאפשר לו להזהיר את העולם על מה שבפתח ולכתוב את הספר “עולם חדש מופלא” הנחשב לאחד מהספרים החשובים והמצמררים ביותר המתארים חזון קודר של עתיד העולם תחת דיקטטוריה מדעית. ספרו אפילו מזהיר נקודתית מפני האוטופיסטים הסוציאליסטים מאגודת פאביאן כגון ה. ג. וולס וג’ורג’ ברנרד שו. הדבר ניכר בספרו בפרק השני שם הוא כותב על שיטת התנייה להחדרת מידע בזמן השינה לאנשים הנקראת hypnopædia, אשר התגלת על ידי דמות בשם ראובן רבינוביץ’ בזמן שישן והקשיב להקלטה עם דבריו של ג’ורג’ ברנרד שו (שהיה כמובן ברשימה של מה שהמדינה מרשה לשמוע). כמו כן אחד הסיבות לכתיבת הספר היה תגובה לספרו האוטופי של וולס “Men like gods”. כמו כן בספרו מציג כיצד השם של פורד החליף את שמו של אלוהים כאזהרה מפני אותם בעלי הון פאשיסטים של הסדר העולמי החדש.

ג’וליאן הקסלי הוא האיש שטבע את המונח “טרנס-הומאניזם”, (ראו כתבת תחקיר שלנו בנושא), ולכן אין להתפלא שהיה חבר מיודד וקרוב של פייר טיילהרד דה-שרדין ועזר לפרסם את עבודתיו במערב, ושהם נפגשו לראשונה באונסק”ו.

פייר דא שרדן היה כומר ישועיאשר פיתח ובישר עבור תנועת הניו-אייג’ במערב את תורת ההתפתחות הרוחנית האבולוציונית, אשר רואה בכל הקורה ביקום ובחיינו  תהליך ,מנקודת מבט רחבה יותר, המתפתח אל עבר “נקודת האומגה” בו היקום ואנחנו נחווה את הכל כתודעה עצמית אוניברסלית אחת, המשוחררת מכל מגבלות המרחב והזמן, ושם נחווה את האלוהות. הסופר המצויין עידו הרטרוגזון (בעל האתר טכנומיסטיקה) כתב את כיצד החזון הרוחני של דה-שרדן קורם עור וגידים בימינו בעזרת טכנולוגיה…

פרופ’ לפילוסופיה אריק שטיינהרט מאוניברסיט וויליאם פטרסון, פרסם ב”בטאון לאבולוציה וטכנולוגיה”  של “המרכז לאתיקה וטכנולוגיות מתהוות” כתבה בשם “טיילהרד דה שרדן וטרנסהומניזם” המציגה כיצד היה זה פייר טיילהרד דה שרדן שהביא לעולם את הבסיס לתורת הטרנסהומניזם.

Journal of Evolution and Technology – Vol. 20 Issue 1 -December 2008 – pgs 1-22 http://jetpress.org/v20/steinhart.htm

הנה נקודות חשובות שנלקחו מהכתבה:

 • טיילהרד מצדד בכתביו בעד שימוש בטכנולוגיות למען פיתוח האנושות אל מעבר למגבלותיו הביולוגים והוא במפורש מדבר בעד שימוש בביו-טכנולוגיה והנדסה גנטית.
 • הוא חזה את רעיון האינטרנט, ומערכת מחשוב תקשורתית בין כל אנשי העולם. בנוסף לך שרדן תומך ברעיון חברה גלובאלית שוויונית (ולכן מאוד מתאים לתוכניות הסוציאליסטיות של האו”ם).
 • הוא ככל הנראה הראשון אשר דיבר על התפתחות הטכנולוגיה עד למצה של “סינגולריות” בו האינטליגנציה האנושית תהפוך להיות סופר-אינטליגנטית. יתרה מזאת רבים מממבשרי הטרנס-הומניזם עובדים במסגרת הרעיונות הקונספטואלים של תאורית “נקודת האומגה” אשר פיתח, וחלקם גם בלי מודע למקורות התאוריה.
 • אחת ממסקנות הכתבה היא ששרדן פיתח את התאוריות האבולוציוניות הללו במסגרת הנצרות ולכן יכולים לשמש את הטרנס-הומניסטים בהצגת התורה לעולם הקצת יותר קונסרבטיבי של הנוצרים, ובכך גם ליצור תנועות יותר לברליות בקרב אנשים דתיים יותר אשר עלולים להתנגד בכל תוקף לתורה הטרנס הומאניסטית.

מתוך כתבה קודמת באתר:

מדליה של ארגון החינוך UNESCO(אונסק”ו) של האו”ם המנציחה את טיילהרד דה שרדן ואת תאורית נקודות האומגה:

chardin_250.jpg

אומגה – אום.

chardin_250r.jpg

מרלין פרגוסון בספרה “The aquarian conspiracy” מגלה בעזרת סקר שערכה בקרב ניו-אייג’רים שההשפעה המובילה על ה”התעוררות הרוחנית” שלהם היית פייר טיילהרד דה שרדן. וניתן לראות את המגמה הזאת בבירור אצל ד”ר רוברט מיולר (ממובילי תנועת הניו-אייג’ העולמית) לשעבר סגן מזכ”ל האו”ם אשר קיבל את התואר “הפילוסוף של האו”ם”, קידם את רעיון הממשלה העולמית, וטען כי:

“טיילהרד דה שרדן תמיד ראה באו”ם את הגוף המתקדם שיגלם את הפילוסופיה שלו”(Robert Muller, ed., The Desire to be Human: A Global Reconnaissance of Human Perspective in an Age of Transformation, Miranana, 1983, p. 304.)

עוד אמר מיולר:

“…טיילהרד דה שרדן השפיע על עמיתו (האב בראוורי), אשר השפיע על הקולוגות שלו, שהחלו תהליך מחשבתי גלובאלי ועשיר לטווח הארוך בתוך האו”ם, אשר השפיע על הרבה מדינות ואנשים מסביב לעולם. אני בעצמי הושפעתי עמוקות בידי טיילהרד.”Muller, R 1985 Most of All They Taught Me Happiness Garden City, NY Image Book. Pg. 116-117.

בזמנו כאשר אחד מצוות האתר התראיין לתוכנית של תמר יונה ברדיו של ערוץ 7 המשדר לעולם ודיבר על דה-שרדין, קיבלנו אי מייל ממאזינה שהעידה כיצד היא כנוצריה כאשר הלכה ללמוד באוניברסיטה ישועית  (GONZAGA UNIVERSITY IN SPOKANE, WASHINGTON), הכמרים החלו להנחיל לסטודנטים את תפיסת עולמו החדשה של שרדין, ואף נאמר להם ביום הראשון לקורס על הדת שהולכים ליישר איתם את ההדורים לגבי מה שלמדו עד כה אצל נזירות ומורים אחרים בתיכון. וזה דבר שמעניין לדעת כיוון שהכס הקדוש לא ראה בעין יפה את כתביו של דה-שרדין, אך כמו תמיד בסיפורים האלה לא החרימו או נידו אותו מהמסדר, ואף קברו אותו בחלקת כבוד בבית קברות ישועי.

האפיפיור רצינגר אף הוא מודה כי לדה שרדן היית השפעה על ועידת הותיקן II, הוא כתב על כך בספרו Principles of Catholic Theology (p. 334). אותה ועידה הביאה לעולם את את תיאולוגית השחרור בעזרתו הנדיבה של ראש מסדר השועים דאז פדרו ארופה אשר גם כן הכין את הקרקע והשתמש בועידת הותיקן II להפיץ את התאולוגיה ולהביא ל”סדר עולמי חדש” (כתבנו על כך כתבה שלמה). מה שמעניין הוא שכמו הזרוע התאוסופית באונסק”ו המטיפה לסוציאליזם, כך גם הישועים בהשפעתם ברובד הכלכלי.

הוותיקן גם הוא תומך בהגמוניה של האו”ם. בפופלורום פרוגרסיו (“קידמה לאנשים”) המפורסם, 26 למרץ 1967 של הוותיקן כתוב:

“78.שיתוף פעולה שכזה בין מדינות העולם בהחלט מצריך מוסדות שיקדמו, יתאמו ויכוונו, עד אשר סדר חוקתי חדש יתבסס ביציבות ויהיה מאושרר לחלוטין. אנו מביעים רצון ותמיכה בלב שלם לאותם מוסדות שכבר חברו לקידום התפתחותם של המדינות, ואנו מאוד מקווים שהם יהנו מצמיחה בלתי פוסקת של סמכות. כפי שאמרנו לכנס המרכזי של האו”ם בניו יורק: “השליחות שלכם היא לא רק להביא כמה אנשים אלא את כל האנשים יחדיו כאחים…מי אינו מסוגל לראות את הצורך וחשיבות הכינון ההדרגתי של סמכות עולמית המסוגלת לפעול ביעילות במישור הפוליטי ומשפטי?”

————————————————————————-

מטרה:

שימו לב מה המטרה. ראינו עד כה את ההשפעה הרחבה והמרושתת שיש לארגוני הבונים החופשיים (הכוללת את התאוסופיה) וצלב הוורד על אונסק”ו. ולכן חשוב לדעת לאן הם חותרים. בעבר כר הקראנו את הקטע הבא בפודקאסט ואף עשינו סרט, אך טוב יהיה שהדבר ייכתה כדי שאנשים יוכלו להתחלק במידע ביתר קלות.

מתוך הספר “שובם של המאייטריה ומורי החכמה” (אשר גם הוא מדבר על הסדר העולמי החדש במפורש) של בנג’מין קרם התאוסוף, חסיד של אליס ביילי, מתקשר עם מאייטריה, ומקים הארגון Share International שמקורב גם הוא לרוברט מיולר (ראו למעלה):

“האנרגיה של אוואטר הסינטזה (מאייטריה) אכן פועלת דרך עצרת האומות המאוחדות ומביאה אותם לאט ובהדרגה לכלל הסכמה. זוהי אחת ההתאגדויות העיקריות שבהן האנרגיה שלו זורמת.”

עמוד 9 -138

אגודות סתרים

האם לדעתך תהיה לכך השפעה על הגופים הסודיים השונים, הארגונים הסודיים, כמו הבונים החופשים [Masons], מסדר הוורד [Rosicrucians] וכדומה?

בנג’מין קרם: תהיה לכך השפעה גדולה מאוד…

הדת החדשה תתגשם, למשל, דרך ארגונים כמו הבונים החופשים. אצל הבונים החופשיים טמונה הליבה, או הלב הסודי של תורת הסוד- עטוף במספרים, בדימוי ובסמל. כאשר ארגונים אלה יטהרו מן הסרחים העודפים שחדרו לתוכם במהלך 7000 השנים האחרונות, הם יתגלו כמורשתן האמיתית של תורות הסוד. באמצעות מסדרי הבונים החופשיים, נתיב החניכה ישוב וייפתח, והחניכה תיעשה בהתאם לקו של הקרן הראשונה, קרן הכוח. בתוח הכנסיות המטוהרות, נתיב החניכה ישוב וייפתח והחניכה תיעשה בהתאם לקרן השנייה, קרן האהבה חכמה. בתוך הגופים המלמדים את תורת הסוד בעולם, מבחני החניכה ייעשו בהתאם לקרן השלישית. כך ייפתחו שלושה מסלולי הכשרה ברורים, עבור שלוש הקבוצות שהאנושות נחלקת אליהם.”

עמוד 67-8

אישוש לדברים אלה ניתן למצוא גם בדבריה של אליס ביילי.על פי אליס ביילי שלושת הערוצים העיקריים דרכם יגיעו ההכנות לעידן החדש בעולם יהיו הכנסיה, הבניה החופשית, ומערכת החינוך, כאשר בתוך שלושת הארגונים הללו פועלים המתלמדים של מה שהיא מכנה “The grate ones” (ע”ע דג’ווהאל קוהל), ואשר מכינים את הגרעין לזריעת הדת העולם העולמית החדשה (Externalisation of the hirarchy p.511-13).

אז מה היא אותה דת ניו-אייג’ חדשה? נחזור ובכן על פי בנג’מין קרם מאותו הספר:

הדת העולמית החדשה

האם אתה צופה תפקיד כלשהו בעידן החדש למערכות הדת הנוחכיות ולמבנים שהקימו?

אותן מערכות שיש להן יכולת להשתנות בתגובה ללחצים המופעלים עליהן מצד האנרגיות והרעיונות והאידיאלים של התקופה, להן יימצא מקום. אולם דת עולמית חדשה תתפוס בסופו של דבר את מקומן באופן רשמי, דת שתהיה היתוך ומיזוג של השקפת המזרח עם הגישה המערבית. מורה העולם יאחד לא רק את הנצרות והבודהיזם, אלא גם את מושג האל הטרנסדנטי, הנשגה-המצוי מחוץ לבריאה שלו – עם מושג האל האימננטי, המצוי בכל דבר שנברא – באדם ובבריאה כולה.

ניתן יהיה לראות כיצד אפשר להחזיק בשתי הגישות בעת ובעונה אחת, והן תתמזגנה לדת מדעית חדשה המבוססת על תורות הסוד; על חניכה; על אינבוקציה – פנייה אל האלוהות באמצעות אינבוקציה – ו”התפילה הגדולה” תיכנס לשימוש ברחבי העולם כולו, כשם שהיא משמשת כעת מיליוני בני אדם”

עמוד 9 -68.

ובאמת ניתן לראות שהוא אינו אומר את  הדברים הללו  במקרה.שימו לב לקטע הבא מתוך הספר “The Temple Legend: Freemasonry and Related Occult Movements from the Contents of the Esoteric Schoo” של רודולף שטיינר, כהן ותאוסוף גבוהה באילומינטי וצלב-הוורד (ראו למעלה).

“משולש הזהב (של חירם אביף) עם כל מה שהוא מכיל בדוכו, ייצור את התוכן של הנצרות המחודשת של העידן השישי. זה מה שמכינים הרוזקרושנס (צלב-הוורד) ואז מה שהים המותך מסמל יתאחד עם הידע של גילגולי נשמות וקארמה. זה הלימוד האוקולטי החדש שימוזג לנצרות.”

עמוד 56.

הערה: (בעמוד 147 בספר של קרם הוא טוען שקרל מרקס היה חבר בהיררכיה, בדרגה מסויימת).

————————————————————————–

שורה תחתונה לגבי אונסק”ו:

“כל עוד הילד נושם את ההאוויר המזוהם של לאומנות, חינוך בנטייה עולמית יביא רק ליצירת  תוצאות מסוכנות למדי. כפי שהצבענו קודם, זה לעיתים תכופות המשפחה שמזהמת את הילד בלאומונות קיצונית.”

“UNESCO, titled “Toward World Understanding

זה למה אתם רואים מדיניות בכל העולם של להשמיץ ולהשניא פטריוטים, ולא מדובר בצי-בור שהולך בצורה עיוורת אחרי מנהיג שמעביר חוק פאשיסטי כמו “חוק הפטריוט” בארה”ב, אלא ציבור פטריוטי אמיתי שעומד איתן למען המדינה.

הציטוט הזה הצליח להדליק נורה אדומה ולהצית דיון גם בקרב אנשים בקונגרס בארה”ב. שימו לב לעמודים 18999-19000, מתוך Congressional Records, Proceedings and debates of the 108th congress.First session.Volume 149 part 14. תוכלו לראות שם שאותו אחד שהעלה את נושא על סדר היום ממשיך ומזכיר מי היה המזכ”ל הראשון של אונבסק”ו, ג’וליאן האקסלי, ומצטט אותו אומר:

הפילוסופיה הכללית של אונסק”ו צריכה להיות הומאניזם חילוני עולמי

“בתוכנית החינוך שלה (אונסק”ו) היא יכולה להדגיש את הצורך האולטימטיבי בעבור איחוד פוליטי עולמי והכרות לכל האנשים עם ההשלכות של העברת ריבונות מלאה ממדינות פרודות לארגון עולמי.”

“זה יעזור גם להתהוות של תרבות עולמית אחידה. למרות שזה יחסית נכון שמדינויות אאוגנית כלשהי אינה יכולה לעבור כרגע” והוא מוסיף “בבוא הזמן, העולם יהיה מוכן לכך”.

—ג’וליאן האקסלי.

זה לא במקרה שהומאניזם עומד בבסיס התורה של האחוות הסודיות… האדם שביום מן הימים יהפוך להיות אלוהים בעצמו. בספרים של אליס ביילי ובנג’מין קרם הם תמיד כותבים על כך שמערכות שלמות ייושמו כדי לחלק את השלל והמשאבים של כל המדינות לפי מערכת מסויימת לכל העולם בצורה הוגנת. מערכות אלה יפשיטו את כל המדינות בעולם מהריבונות שלהם, ויגבילו את החופש של כולנו, ולכן הם משתדלים למכור זאת בצורה מאוד נאורה, בין היתר דרך תנועת הכנסייה הירוקה (התחממות גלובאלית), והניו אייג’.

אין לישראל מה לחפש בארגון שפל כמו אונסק”ו, זה עולה לנו כסף, והארגון אינו מייצג כלל את האינטרסים, התרבות, והאמונות של המדינה.

—————————————————————————

בהקשר לישראל:

תאמינו לנו שיש לארגון החינוך של האו”ם השפעה רבה על המדינה הקטנה שלנו, כיוון שנשיא אונסק”ו בארץ הוא לא אחר מאשר שר החינוך גדעון סער, ויושב ראש אונסק”ו הוא מנכ”ל משרד החינך בארץ שמשון שושני! וזאת לא פעם ראשונה שכזה דבר קורה, גם לימור לבנת כיהנה בשתיי התפקידים בו זמנית כאשר היית שרת החינוך בארץ.

בהתחשב לבכך שתורת האבולוציה היא דבר כל כך מהותי עבור אונסק”ו, יש לבחון מחדש את המקרה הבא:

הארץ:שר החינוך סער פיטר את המדען הראשי של משרדו לאחר עשרה חודשים בתפקיד

פורסם ב – 07:33 05/10/10 | | עדכון אחרון – 08:04 05/10/10

מאת אור קשתי

שר החינוך פיטר את ד”ר גבי אביטל, לאחר 10 חודשים בתפקיד, על רקע שורת התבטאויות שנויות במחלוקת

שר החינוך, גדעון סער, פיטר אתמול את המדען הראשי של משרדו, ד”ר גבי אביטל. הפיטורים היו על רקע שורה של התבטאויות שנויות במחלוקת של אביטל, שביטל את התיאוריה המקובלת בדבר התחממות כדור הארץ בשל זיהום ודחה את תורת האבולוציה של דרווין.

המידע הנ”ל לגבי השפעת התיאוסופיה על אונסק”ו והאו”ם הוא מהותי כדי להבין למה הארגונים הללו נוקטים בגישה כל כך מחמירה ואנטי ישראלית.

הנה מסר אנטישמי למשל שהתקבל מדג’ווהאל קוהל דרך אליס ביילי:

“היהודים תמיד היו סמל האנושות המתפתחת, מחפשת, חסרת מנוח, מטריאליסטית, מופרדת ותאוותנית…לכן הגדלתי על אודות הקונפליקט היהודי כיוון שזהו הסמל של כל הקונפליקטים מהעבר של ההיסטוריה האנושית, המבוססות על אנוכיות אוניברסלית והתאוות בצע של האנושות הלא מפותחת.”

(The “Tibetan Master” via Alice Bailey, _A Treatise on the Seven Rays_, p.635)

מתוך NRG:

נשים רעות מאת אורי לוטן

26/1/2005

מסתבר שלא הכל ורוד בממלכתה של ביילי. למען האמת היא מלאה חורים שחורים. קטעים שלמים בספריה נראים כאילו נלקחו מספרות התעמולה של גרמניה הנאצית או של האינקביזיציה הספרדית. ביילי אף מרחיקה לכת וכמעט מצדיקה את השואה. לדבריה, הסבל היהודי הוא תוצאה קארמית של בגידתם באלוהים. הקץ לסבלם של היהודים יבוא רק כאשר ימירו את דתם. היהודים אינם יצורי אנוש במובן המקובל אלא גלגולי נשמות שנכשלו בפלנטות אחרות. וזה רק על קצה המזלג. למעשה חלקים נרחבים בספריה חוזרים שוב ושוב לנקודה היהודית. כל אלה מוסברים בהרחבה בתיאוריות רוחניות שונות ומשונות, כמו למשל תיאוריית הקארמה הגזעית, וכולם באו מפיו של המאסטר הטיבטי קוט הומי. על פי הקארמה הגזעית האנושות מחולקת לבני אור ובני חושך. היהודים הם בני החושך, והם לעולם לא יגיעו אל האור.

הדברים שאומרת אליס ביילי אינם חדשים. הם נאמרו קודם וייאמרו מן הסתם גם בעתיד. הגזענות לא תיעלם מן העולם מחר או מחרתיים ותמיד יהיה מי שימצא לה צידוק דתי או רוחני. אלא שכאן לא מדובר במטורפת שולית דוגמת סָטרי דֶוי, אלא במי שכונתה עד לא מזמן הארכיטקטית של עידן הדלי ושמה נאמר כמעט בחרדת קודש בכל סדנה לרוחניות מתקדמת בין ניו יורק ולוס אנג’לס.

אי אפשר, מצד אחד, להתכחש לחשיבותה של אליס ביילי בתמונה הכללית שמצטיירת מתרבות הניו אייג’. אף שהיא ידועה פחות ממורים וגורואים אחרים, השפעתה על כמה דורות של הוגים אלטרנטיביים היא עצומה.

לגבי הציונות כתבה ביילי:

“היהודים, על ידי הפעילויות הבלתי חוקיות והטרוריסטיות שלהם, הניחו את התשתית לקושי הגדול עבור אלו המחפשים לקדם שלום עולמי”.

Bailey, Alice A. (1972). The Rays and the Initiations. Lucis Press. p. 429

ראו סוף הכתבה מה דעתם של ההיררכיה על ערפאת, תשוו אותה לדעתם על ישראל, ותסיקו את המסקנות.

“הציונות כיום (1974) עומד על תוקפנות והשימוש בכוח, והעיקרון המרכזי הוא הרשות לקחת מה שאתה רוצה מבלי להתחשב באף אחד אחר וצאן ברזל הזכויות. נקודת מבט זאת היכ כנגד העמדה של המנהיגים הרוחניים של האנושות, ולכן המנהיגים של התנועה הציונית,וקבוצת האנשים המכוונים את המדיניות של רוסיה נוגדים את המדיניות של ההיררכיה הרוחנית והם ההיפוך לטוב המתמשך של האנושות… האיום בעבור העולם החופשי כיום נמצא במדיניות הידועה של השולטים בברית המועצות והמזימות הערמומיות והשקריות של הציונים.”

Bailey, Alice A. (1972). The Rays and the Initiations. Lucis Press. p. 680

במקום אחר (p.74,Externalisation of the hirarchy_ II) היא מחברת את הכוח היהודי עם “כוחות המטריאליזם, הפורצים החוצה…מתוך כוחות האופל (החושך), או הלשכה השחורה”. יחד, שני הכוחות הללו (יהודים ומטריאליזם) “מגבירים את המתח הרווח הקיים בעולם.” כתוצאה מכך, היהודים “משתמשים בעוצמה רבה באנרגיה המרוכזת אשר לה אנו קוראים כסף. הם מהווים, באופן מוזר, מרכז אנרגטי ייחודי ומופרד.” (p.76).

מה שביילי מתארת דומה מאוד לדברים אשר כתב  קרל מרקס בחיבורו “על שאלת היהודים” :

“כסף הוא האלוהים הקנאי של ישראל…האלוהים של היהודים נהיה חילוני והפך לאלוהי העולם. שטר החליפין הוא האלוהים האמיתי של היהודי. האלוהים שלו הוא סך הכל שטר חליפין אשלייתי.”

“הלאום המיתי של היהודי הוא הלאום של הסוחר, של איש הכסף באופן כללי.”

“הישועיות היהודית (Jewish Jesuitism), אותה ישועיות שבאואר מגלה בתלמוד, היא הייחוס של העולם האינטרסנטי לחוקים המושלים בעולם…” [ישועיות משמע התנהגות באופן ישועי]

האמנציפציה החברתית של היהודי היא האמנציפציה של החברה מהיהודי

בחיבורו מזהה מרקס ביהודים את שורש הנגיף הקפיטליסטי שעושק את העולם ומחריב אותו, וכמו כן שהוא ככל הנראה היה אחד מחלוצי תאוריות הקונספירצה הכוללים את הישועים. כיום מזכ”ל אונסק”ו היא אירינה בוקובה, בתו של הפוליטיקאי השנוי במחלוקת מהמפלגה הקומוניסטית, גרגורי בוקובה, אשר חשוד בהרצחו של הקריקטוריסט המבקר של הקומוניזם, רייקו אלקסייב. אירינה בעצה השתייכה למפלגה הקומוניסטית שכיום הפכה להיות המפלגה הסוציאליסטית של בולגריה.

גם בחזון האוטופי כלפי שלושת הדתות הגדולות של בנג’מין קרם היהודים הם יוצאי דופן:

“כאשר אתה אומר שכל הדתות צריכות לעבור רפורמה, זה בוודאי כולל את היהדות, הבודהיזם, את כולן?

כן, בהחלט…היהודים כעם עדיין צריכים לעבור את חוויית עידן הדגים ולהכיר בהתגלות שאירעה בארץ ישראל, עם ישוע בתפקיד המשיח…”

עמוד 66 “שובם של המאייטריה ומורי החכמה”.

אז אין יותר מה להתפלא כאשר אתם רואים את האו”ם יוצא כנגד ישראל תמיד, רבים הם העובדים במזדרונות האו”ם אשר סיימו את מערכת החינוך של רוברט מיולר המבוססת על כתביה של אליס ביילי, ורבים התאוסופים והמרקסיסטים הפועלים שם.

מתוך חדשות מחלקה ראשונה:

אונסק”ו: קבר רחל – מסגד

מתחם קבר רחל בבית לחם

ארגון התרבות והמדע של האו”ם טוען בדוח חדש כי המתחם בבית לחם המיוחס כקבר רחל אמנו הוא בכלל מסגד מוסלמי דורש להוציא אותו ואת מערת המכפלה מאתרי המורשת הלאומיים משרד החוץ: הדוח נגוע בהטיה פוליטית בוטה המעוותת את מטרות הארגון

▪ ▪ ▪

ארגון החינוך והמדע של האו”ם, אונסק”ו, טוען כי המקום שמיוחס על-ידי העם היהודי כקבר רחל אמנו בבית לחם הוא בכלל מסגד מוסלמי.

במשרד החוץ גינו בחריפות את הדוח וטענו כי מדובר במסמך “נגוע בהטיה פוליטית בוטה המעוותת את מטרות הארגון, שאמור לקדם תרבות חינוך ומדע”.

רק לפני כשבועיים, ביום מותה של רחל אמנו, הגיעו אלפי יהודים למתחם קבר רחל בבית לחם שהפך למבוצר בעקבות איתניפדת אל-אקצה. בשבת הקרובה צפויים עשרות אלפי יהודים להגיע אל העיר חברון ולפקוד את מערת המכפלה. זאת לרגל הקריאה בתורה של פרשת השבוע, פרשת חיי שרה, שבה נכתב על קניית מערת המכפלה על-ידי אברהם אבינו.

כל עוד לא מבינים את מה המידע שהבאנו בכתבה זאת, הממשל בישראל יכול להמשיך לצרוח ולהתלונן ושווא.

כרגיל לסיום הנה משהו מעניין לישון עליו. באתר הסלובני של הקבוצה התאוסופית הנ”ל Share Int של בנג’מין קרם מקדמים את נרטיב ה”אפרטהייד” הישראלי מספרו של ג’ימי קרטר, ואף מציגים את נעמי חזן, יושבת ראש הקרן החדשה לישראל, כאחד הקולות השפויים בישראל. אבל מה שבאמת תפס את העין שלנו והיה מטריד הוא שבנג’מין קרם מצהיר כי ערפאת, כמו כן גם מלך ירדן, שהה בועידה מיוחדת של שלושה ימים אשר אורגנה על ידי המאייטריה באפריל 1990, וכמן כן הוא מוסיף שמאז ערפאת הונחה על ידי המורה הרוחני העולמי של ההיררכיה.[מקור, מתוך האתר הרשמי של ShareInt].

הנה מה שבנג’מין קרם אומר על ערפאת בניוזלטר מ2004:

(יאסר ערפאת). בן אדם דגול בזמננו נפטר, דגול, אך שהתעללו בו אויביו, ולא הבינו אותו חבריו. הוא היה אדם של חזון אומץ ואופטימיות בלתי רגילים, השראה ודמות אב בעבור המדוכאים מפלסטין כבר במשך כחצי במאה.

הוא היה מטרה בעבור השנאה העקשנית של מר. שרון המשך עשורים, ומכונת הפרופגנדה הישראלית האשימה אותו בכל צורה של טעות, עברה וטיפול שגוי בהזדמנויות לשלום. הבוץ נשאר והוא נראה אפילו בעיני חבריו הותיקים כנשיא פגום. הוא לא היה כזה כלל. הוא הוזמן ונכח, כפי שגם עשה חוסיין מלך ירדן המנוח, לשלושה ימים בועידה שארגן מאייטריה עבור למעלה מ300 איש בלונדון, אפריל 1990. מאז, הוא עבד תחת ההשראה המיידית וההנחיה של מאייטריה אשר אמר לו פעם אחר פעם, לא להסכים להסכם לא הוגן. כל הסכם שהוצע היה לא הוגן, ובגלל שהיה לא הוגן, לא היה מחזיק. אני מצטט מהכתבה של המאסטר שלי, “זמן להחליט”, מShare International, מאי 2002:

“ישראל,בנתיים, נעקצת לפעול ע”י המחבלים התאבדים, כמו תמיד מגיבה בהגזמה, משתמשת בתרוץ “מלחמה בטרור” לכפות את רצונה. מנהיגי ישראל והצבא לא צריכים להתגאות ברדיפה חסרת הבושה וההשפלה של מר. ערפאת. האזרחים בישראל, יותר מכל, צריכים להבין את כאב המדוכאים…”

שאלות ותשובת מבנג’מין קרם:

שאלה: אתה יכול לתת לנו את מבנה הקרן ונקודת האבולוציה של יאסר ערפאת (1929-2994), נשיא הרשות הפלשתיניאית?

נקודת האבולוציה: חניך דרגה 2.4. במונחים של התפתחות רוחנית יאסר ערפאת היה שווה לנשיא לשעבר ג’ון אף קנדי, ויותר מתקדם ממהטמה גאנדי…

שאלה: האם יאסר ערפאת הורעל?

לא, הוא מת מלב שבור.

שאלה: האם ערפאת היה טיפש שלא הסכים לתוכנית השלום שהציע הנשיא אהוד ברק מישראל?

לא זאת לא היית תוכנית הוגנת….

שאלה: דווח שיושב הראש ערפאת היה מרומם רוח בזמן המצור. הרופא שלו ביקר אותו שם וקבע שהוא במצב בריאותי טוב ולמרות הלחץ הבלתי רגיל שהיה עליו בגילו המופלג. האם מאייטריה נתן ליושב ראש והקולגות שלו ,אשר נכלאו במטה, ברכה מיוחדת? האם למאייטריה היה איזושהי תקשורת מעבר לכך עם היו”ר ערפאת מאז 1988? האם מאייטריה נגלה ליו”ר לאחרונה?

כן, כן, וכן.

לסיום, תזכורת אחרונה:

זוכרים שסיפרנו לכם על “יום שלום” ? זוכרים שהסברנו לכם על אותו יום באחד הפודקאסטים? ב21 בספטמבר יום האיזון (מקודש בתרבויות הפאגניות) נחגג יום שלום בחסות האו”ם בכל העולם, וכן…גם בארץ. אבל מי יזם את האירוע בארץ?

pd.JPG

מרכז פרס מציג: השלום מתחיל ביפו

עשרות ילדים יהודים וערבים ציינו היום יחד עם משפחותיהם את יום השלום הבינלאומי במרכז פרס לשלום ביפו. בשיאו של יום רווי פעילויות המעבירות את מסר השלום, יצרו הילדים בגופם את סמל השלום העולמי

חדשות 2 | פורסם 21/09/10 23:25

תנו צ'אנס לשלום, היום בחוף יפו (צילום: מרכז פרס לשלום)

סמל השלום ביפו, היום

צילום׃  מרכז פרס לשלום

יום השלום הבינלאומי הוכרז על ידי האו”ם ב-1981 ומאז מציינים אותו רבבות אנשים ברחבי העולם. מטרתו של היום הזה היא להעניק הזדמנות לכל אדם, משפחה, קהילה, ארגון ומדינה להתאחד סביב נושא השלום ולהעלותו, למשך יום אחד, לסדר היום הציבורי-העולמי.

מרכז פרס לשלום, הפועל לבניית שלום בין יהודים וערבים ובין ישראל לשכנותיה, בחר השנה להוביל את יום השלום הבינלאומי במשכנו החדש על חוף ימה של יפו. ילדים ישראלים יהודים וערבים, ילדי העובדים הזרים וילדים פלסטינים, הוזמנו להשתתף בהפנינג שכלל מגוון פעילויות המעבירות את מסר השלום

אז כן… אלו שכבר מבינים לאן זה הולך התשובה היא כן…בעולם משתמשים בתפילה הגדולה של אליס ביילי במהלך “יום השלום” הבין לאומי.

——————————————————–

נספח: התאוסופיה.

(מקור)

הלנה פטרובנה בלוצקי(Helena Petrovna Blavatsky)

המובילים של תנועת העידן החדש, גם הם, מצאו חברים בגבולותיהם החברותיים של הלשכות המאסוניות. בשתי המאות האחרונות, הבניה החופשית ותנועת העידן החדש שולבו זה בזה בקשר הדוק ומסובך.שמו הקודם של המגזין של הנוסח הסקוטי בארה”ב(The Scottish Rite Journal of the Southern Jurisdiction) כונה בעבר ‘מגזין העידן החדש’(The New Age Magazine)בין השנים 1903-1990. בונה חופשי לין פ. פרקינס(Lynn F. Perkins) כתב בספר ששמו ‘נוער בעידן החדש והבניה החופשית’(New Age Youth and Masonry): כל מה שכל בוגר תיכון וקולג’ צריך לדעת על הבניה החופשית.

ספר זה הוקדש לדורות הבאים של נוער אשר יבנה ויפעיל את הסדר החדש של הזמנים.(5blavatsky.jpg) הוא גם כתב ספר נוסף אשר נקרא ‘הבניה החופשית בעידן החדש’(Masonry in The New Age). שני ספרים אלו נמצאים ברשימות המכירה וקטלוגים של הוצל”א מאקוי(1991 Macoy Publishing and Masonic Supply Co., Inc.) האישה שמכונה ה’אמא’ של תנועת העידן החדש המודרנית היא הלנה פטרובנה בלוצקי 1831-1891. בלוצקי נולדה ברוסיה ונודעה בשל מזגה האלים וביכולתה לקלל בשפות שונות. התנהגות זו ללא כך ספק הועצמה כתוצאה מהתמכרותה לחשיש. היא טיילה מסביב לעולם, נתנה הרצאות ותרגלה את תורת הנסתר, אבל השפעתה הגדולה ביותר הייתה דרך הכתבים והספרים שלה.

הספר המפורסם ביותר שלה, התורה/הדוקטרינה הסודית(The Secret Doctrine) הוא אחד היסודות של העבודה בתורת הנסתר מכל הזמנים. הספר, שהוא בראש ובראשונה רשעי, לא מבדיל בין הנחש לאלוהים של התנך(Bible), ומלמד שהשטן הוא זה שעשה מהאדם אל:

“ברגע שהמפתח לבראשית נמצא בידינו, הקבלה המעשית והסמלית תחשוף לפנינו את הסוד.הנחש האדיר מגן העדן ואלוהים זהים…(6)

“כך השטן, שמפסיקים לראותו ברוח הדעות הקדומות,ההלכתית, הלא פילוסופית של הכנסייה, גדל לתמונה הגדולה של אחד שהופך את האדם הארצי לאדם אלוהי.(7)

האגודה התיאוסופית(The Theosophical Society)

ל”הדוקטרינה הסודית”(Secret Doctrine) של בלוצקי ולארגון שהיא עזרה להקים, האגודה התיאוסופית, בהחלט הייתה השפעה על התרבות שלנו. הדוקטרינה הסודית היה הספר הראשון שסירחאן סירחאן(Sirhan Sirhan) ביקש לאחר שנכלא על שרצח את רוברט קנדי. אדולף היטלר החזיק עותק של הספר ליד מיטתו והושפע עמוקות ממנו (Adolf Hitler, The Occult Messiah, Gerald Suster, 1981) .היטלר היה חסיד של מאדם בלוצקי והתחנך למשמעות התורה הסודית שלה.

הוא למד בפרטיות מאנשים שהיו תיאוסופיים בעצמם, והיו לו תיאוסופיים לצידו עד ממש לסוף המלחמה.(8) ספר מועדף זה של היטלר, היה מועדף גם על הפילוסוף הגדול של הבונים החופשיים, בונה חופשי בדרגה 33 מאנלי פ. הול(Manly P. Hall). שדיבר שבחים ללא מעצור לכתביה של בלוצקי:

“הדוקטרינה הסודית ואיסיס נחשפת(Isis Unveiled) הם המתנות של מאדם בלוצקי לאנושות, ולאלו שהחזון שלהם יכול לפרוץ דרך העננים הכבדים של אסון קרב, זו לא תהיה הגזמה לאשר שכתבים אלה הם התרומה הגדולה ביותר לעולם המודרני. אי אפשר להשוות אותם לספרים אחרים, כמו שאי אפשר להשוות את אור השמש למאור הגחלילית. הספר הדוקטרינה הסודית מקבל על עצמו את הכבוד שיש לספרי קודש.(9)

הארגון של בלוצקי, האגודה התיאוסופית הוקם בשנת 1875. בונה חופשי הנרי סטיל אולקוט(Henry Steel Olcott) היה הנשיא יחד עם בונה חופשי ג’ורג’ ה. פלט(George H. Felt), סגן נשיא. וגם בונה חופשי בדרגה גבוהה צ’ארלס סות’רן(Charles Sothern) היה חבר. בקרב החברים המוקדמים יותר היה גם הבונה חופשי האמריקאי החזק ביותר בכל הזמנים אלברט פייק.מפקד ראשי של הנוסח הסקוטי(Albert Pike, Grand Commander of the Scottish Rite). מאדם בלוצקי הייתה תומכת כזו נלהבת של הבונים החופשיים, שהיא קבלה תעודה מאסונית של הנוסח העתיק ב1877(Ancient and Primitive Rite of Masonry).

אני בסאנט (Annie Besant) והאגודה התיאוסופית

בשנת 1907 אני בסאנט(Annie Besant) נהייתה יושבת ראש האגודה התיאוסופית. בסאנט המשיכה את אהבתה של בלוצקי לבניה החופשית, שנהייתה המנהיגה והרוויחה את הדרגה ה33 בקו-מאסונרי(Co-masonry) מסדר מאסוני המקבל נשים כמו גם גברים.

ב19 לפברואר 1922 ברית בין הקו-מאסונרי לבין גראנט אוריינט של צרפת(he Grand Orient of France) נחגגה בבית הגדול בפריז(Grand Temple of the DroiteHumain in Paris).(10)

צ’ארלס וובסטר לידביטר (C.W. Leadbeater) והאגודה התיאוסופית

בזמן שאני בסאנט עמדה בראש האגודה התיאוסופית היא עבדה לקדם/ליחצן איש צעיר מהודו,ג’ידו קרישנמורטי(Jiddu Krishnamurti) כמשיח. איש יד ימינה ומי שהתאמץ בנושא זה היה בונה חופשי בדרגה 33 צ’ארלס לידביטר(C.W. Leadbeater). לבונה חופשי זה היה להט התשוקה לעבודה עמוקה יותר בתורת הנסתר. יש מקורות שטוענים שלידביטר היה פדופיל הומוסקסואל.(11)

אליס אן ופוסטר ביילי (Alice A. and Foster Bailey)

alice_bailey.jpg

אליס אן ביילי(Alice A. Bailey) הייתה המלכה השלטת של תנועת העידן החדש עד מותה בשנות ה70. היא כתבה למעלה מ20 ספרים בעזרת מדריכה הרוחני המאסטר הטיבטי דוגאל קהול(Dwjhal Khul). ביילי דברה בפשטות ובכנות על העובדה שהלשכות המאסוניות היו בתי הספר לאימונים של המנהיגים של עולם תורת הנסתר. אליס ביילי על הבונים החופשיים:

“זהו ארגון אוקולטי הרבה מעבר למה שמבינים, והוא יועד להיות מחנה אימונים לאוקולטיסתים המתקדמים, שבדרך.(15)

יחד עם בעלה, בונה חופשי דרגה 32 פוסטר ביילי(Foster Bailey), אליס ביילי עבדה כדי לבסס את שלטונו של משיח העידן החדש. פוסטר מצהיר:

“הדבר החשוב ביותר בשינוי האוריינטציה (נטייה) של ההיררכיה, הוא ריכוז הפוקוס בהכנה לקראת הופעתו מחדש של המשיח בקרב בני האדם.(16)

“המשיח הוא אדם החי היום. הוא המוציא לפועל/מנהל הגדול בעולם והוא עובד באופן פעיל לעזור לאנושות להתבגר רוחנית, אבל לא מחפש או רוצה לשלוט בה.(17)

“המשיח וההיררכיה ממוקדים בפעולות העידן החדש. וכשהם יוציאו פעולות אלו החוצה/יחצינו את פעילויותיהם הם ישתמשו בטכניקות של העידן החדש.(18)

פוסטר ביילי לעג למשיח מהתנ”ך הנוצרי(הברית החדשה+תנ”ך) ובישר את הבשורה השקרית על משיח העידן החדש:

“התורה הנוצרית, שהוא יגיע כאיש נוצרי כדי להציל את כולנו מהגהנום באיזה שהוא יום משפט עתידי, היא הנגאובר מימי הילדות של האנושות. הוא לא בא להציל אותנו אלא לעזור לנו להציל את עצמנו.(19)

פוסטר ביילי כתב מאמרים למגזינים מאסונים והרצאה בלשכות מאסוניות. ספרו רוח הבניה החופשית(The Spirit of Masonry) עדיין נמצא בקטלוג של הוצל”א מאקוי(Macoy Publishing and Masonic Supply Co.) מאד מפכח לקרוא בספרו איך מנהיג/מוביל ניו אייג’י חזק זה, דיבר על הבניה החופשית כדת אוניברסאלית.

“האם זה לא אפשרי מתוך התבוננות בצד הזה של לימודי הבניה החופשית , להניח שהם יוכלו לספק את כל הדרוש לניסוח של דת אוניברסאלית? האם זה לא נכון, כמו שכבר נאמר, שגם אם כל הדתות וכל הכתובים היו נמחקים ורק הבניה החופשית נשארה בעולם, עדיין ניתן היה לשחזר את התכנית האדירה לגאולה? בכל הרצינות, כל הבונים החופשיים האמיתיים יעשו נכון לשקול נקודה זו…

“בניה חופשית שקמה לתחייה, מורכבת מבונים חופשיים אשר נאמנים להתחייבויותיהם ומכירים בקשר המיסטי שמאגד אותם כולם ביחד באחוות אחים אחת אמיתית, תוכל גם היא לספק פלטפורמה אוניברסאלית כל כך, שתענה על הצורך של כל אדם חושב/הוגים מכל הסוגים ושל כל בית ספר למחשבה. כך היא תוכל לענות לא רק על הצורך הדתי ע”י מתן דת אוניברסאלית, אלא גם תספק את הצורך הנפשי אשר מורגש אצל כל ההוגים/אנשים חושבים רחבי האופקים בזמן הזה.(20)

ביבליוגרפיה של נספח:

5. Lynn F. Perkins, New Age Youth and Masonry, CSA Press, Publisher 1972, p. Dedication page.

6. Helena Petrovna Blavatsky, The Secret Doctrine, The Theosophical Publishing House 1893, p. 446.

7. Ibid., 220

8. Joseph J. Carr, The Twisted Cross, Huntington House Inc. 1985, p. 282.

9. Manly P. Hall, The Phoenix, An Illustrated Review of Occultism and Philosophy, 1960 The Philosophical Research Society, p. 122.

10. Lady Queenborough, Occult Theocracy, The Christian Book Club of america 1933, p. 533.

11. Jerry Johnston, The Edge of Evil, Word Publishing, 1989, p. 136. (in interview with Joseph Carr, author of The Twisted Cross).

12. C. W. Leadbeater 33rd degree, The Hidden Life in Freemasonry, The Theosophical Publishing House, Adyar, Madras India 1928, p. 336.

13. Ibid., p. 326.

14. Ibid., p. 334.

15. Alice A. Bailey, The Externalisation of the Hierarchy, Lucis Publishing Company, New York 1957, p. 511.

16. Foster Bailey, Things To Come, Lucis Publishing Company, New York 1974, p. 108.

17. Ibid., p. 110.

18. Ibid., p. 122.

19. Ibid., p. 116.

20. Foster Bailey, The Spirit of Masonry, Lucis Press Ltd., London 1957, p. 109

  כתבות רלוונטיות:98 תגובות לכתבה ” הצד האפל של אונסק”ו”

 1. רציתי להעיר משהו לגבי התוכנית “האח הגדול”.
  אני מודה שאני נהנה לצפות בתוכנית ומבחינה לימודית על הטבע האנושי זהו דבר באמת גדול. אבל רציתי להפנות לתשומת לבם של הצופים כמה נקודות.
  א. שימו לב למוטיב העין הגדולה שרואה הכל. ומה גם שבבית עצמו אם אינני טועה יש ממש תמונה באחד הקירות של העין של האילומינטי ממש.
  ב. שם התוכנית הוא “האח הגדול” חלומם בעצם של ה NWO להיות.
  ג. הכל מתועד, ובני האדם נשארים בתכנית רק לפי מידת השעשוע שהם נותנים לאדונים..

  האם מנסים להרגיל אותנו למציאות בה עוד מעט לא תהיה שום פרטיות??
  האם מנסים להרגיל אותנו לבואו של האח הגדול האמיתי ??
  האם מנסים לגרום לאנשים להתרגל לרעיון שעוד מעט באמת יהיה מצב של “אח גדול” מפקח ושולט על הכל??

  לא יודע אם כן או לא. אבל רצוי לפקוח “עין” !!! לא להרדם…

 2. קרייזי בתאריך 15 בDecember, 2010 בשעה 20:19

  אכן העין נמצאת על המרקע כל הזמן.
  זה נשמע מצחיק אבל ככה הדברים הם באמת כאשר העין הרואה הכל רואה את הכל LIVE
  לפי מידת השעשועים ולפי מידת הצייתנות.
  פשוט מצחיק מה לא יעשו בשביל הכסף וכאן הם נותנים הדגמה חיה שאנשים יעשו הכל תמורת כסף, מה שאומר שכסף הוא הכוח המניע החזק שקיים ומי ששולט בו יכול לגרום להמון לציית.

 3. מוס דף בתאריך 15 בDecember, 2010 בשעה 20:37

  מה דעתכם על זה שהדמות של באפומט(תיש בכניסה לבית) + עיצוב שחמטי של הבונים החופשיים ועוד סמלים איזוטריים מופעים בתוך הבית של ה”אח הגדול”, שהוא בכלל הסיפור שכ”כ הרבה אנשים(גם הנבונים שבינהם) לא מצליחים להבין שנלקח ישירות מהספר “1984″ של ג’ורג’ אורוול, הניסוי בבית הוא בסה”כ דרך פשוטה להרגיל אותנו(כמו שבסרטים מצויירים הרגילו אותנו שכמטריילס זה דבר נורמאלי בשמיים), לאח גדול שיודע הכול ומנהל אותנו מלמעלה, סה טו! ואתה לא צריך להיות גאון גדול בכדי להבין את זה(כמה חוקים שפוגעים בחופש הפרט עברו רק בעשור האחרון), מקווה שזה ברור לכולם.

 4. קרייזי בתאריך 15 בDecember, 2010 בשעה 23:10

  קונספיל, אתם עושים דבר אדיר בכמה מהכתבות האחרונות שלכם בזה שאתם יודעים להשתמש באותם דמויות וגורמים רק בהקשרים שונים, זה נקרה “לא לסטות מהדרך” ולדעת שאותם דמויות מפתח צריכים להתבלט ולהופיע ולחזור עליהם בכל הזדמנות.
  דוגמת -רוברט מיולר , זרועות הביצוע של האו”ם, ביילי, האקסלי, דה שרדן, ועוד.
  הדברים שאומר האקסלי בציטוט שהבאתם לא שונה בתכליתו ממה שהם חושבים כיום על השכבה הנמוכה, ראה ציטוט של טד טרנר (אב לחמישה) אודות מכירת זכויות פריון תמורת כסף של אותם שכבות.
  He added that fertility rights could be sold so that poor people could profit from their decision not to reproduce
  עד כמה שהבנתי תיאוסופיה נמצאת כיום ברמה הגבוהה של שבע האומנויות החופשיות.
  חברה – 21.12.2010 קרב ובא ואיתו ליקוי חמה שנצפה לאחרונה לפני 300 שנה לערך, מציינים שזה אירוע מיוחד לאחוות.
  כתבה מעולה.
  פתאום נזכרתי, מישהו ראה את לויד?

 5. שימו לב איזה האדרה יש במדינה הזו לבן גוריון. אדם ששיתף פעולה עם הבריטים בידוע, אין על כך עוררין. אדם שבגד בכל המחתרות שהיו בא”י והסגיר אותם לבריטים למוות.
  הנה ספר חדש שיצא:
  ספר חדש-בן גוריון ניסה למחוק תרומת האצ”ל בהקמת המדינה

  נקמת ב”ג

  לראשונה מאז מותו של בן-גוריון יצא כאן לאור ספר דוקומנטרי שמוקיע אותו: “הדרך אל הפנתיאון”, מאת ההיסטוריון הצעיר דוקטור אודי לבל. הספר עוסק בקטע מסוים מאוד בביוגרפיה הפוליטית של ראש הממשלה הראשון, אבל די בו כדי לסדוק את פולחן האישיות סביבו, את כל הסגידה הגדולה לאדמו”ר משדה בוקר.

  כדרכם של ספרים מתוצרת אקדמית, הוא מנוסח בלשון המעטה. דוקטור לבל מזכיר שמלחמת החורמה של בן-גוריון באצ”ל ובלח”י לא פסקה אחרי הקמת המדינה. היא נמשכה לאורך כל שנות החמישים ותחילת שנות הששים. הזקן הציק ליוצאי המחתרות ורדף אפילו את חבריהם החללים. הוא גירש הורים שכולים ממשפחת השכול והתעלל בזכרם של עולי גרדום. מטרתו הכמעט מוצהרת היתה להשמיד להרוג ולאבד כל זכר למאבק ההירואי שהאצ”ל והלח”י ניהלו למען תקומת ישראל.

  הוא חשש שאם מורשת המחתרות תוחדר להיכל הגבורה הלאומי, תנועת החרות תהפוך יום אחד למפלגת שלטון. לכן התמסר אישית לשכתוב ההיסטוריה ולהתאמתה לגרסת ההגנה. ב-1950, שנה קשה מאוד בחייה של המדינה הצעירה, כתב בן-גוריון שזהו אחד “הדברים הדחופים העומדים לפנינו”. הוא רצה שהתודעה הציבורית תזהה מפלגה אחת ויחידה (מפא”י) עם מפעל הקוממיות.

  ראש הממשלה הראשון התעקש שהמערכה בתש”ח תיקרא “מלחמת הקוממיות”, ולא “מלחמת השחרור”, כי המונח ‘שחרור’ הלם יותר את הנרטיב של האצ”ל מאשר את הנרטיב של ההגנה. הוא סירב לחתום על מכתבי תנחומים לשארי בשרם של לוחמי האצ”ל שנפלו בקרבות. את מבצר עכו, שם תלו הבריטים שמונה מלוחמי האצ”ל, הפך בזדון לבית חולים לחולי רוח. לפי פקודתו, הוכרז מבצע אדירים להשמדת שרידי אלטלנה. מיטב המוחות הטכניים גויסו בקיץ 1949 לצורך המשימה המטורפת הזאת.

  שליחי בן-גוריון הביאו ציוד הנדסי כבד וספינות של חיל הים כדי לגרור ללב ים את האונייה השרופה, אך נכשלו. אלטלנה גילתה פתאום כושר עמידה מופלא. אפילו מומחים שהובאו במיוחד מאמריקה לא יכלו לה. אבל בן-גוריון לא ויתר. אחרי שלושה חודשי מאבק החל צה”ל לפרק את האוניה לחתיכות, וכעבור חודש נוסף היא הוכרעה סוף סוף.

  לקופת המדינה זה עלה 27 אלף לירות, הון עתק במושגי אותם ימים. ציוד מקצועי רב אבד בשטח. ציוד יקר נוסף נמכר במכירה פומבית מתחת לערכו האמיתי. בכל זאת, כותב לבל, בדו”ח המסכם של המבצע נכתב כי השמדת אלטלנה סיפקה לחיל הים הזדמנות ל”אימונים רציניים במקצוע חשוב”.

  בשלב מסוים אפילו בכירי מפא”י התחילו להגיב בשאט נפש על ההתעקשות של בן גוריון לגרש את המחתרות מהפנתיאון הלאומי. הם לא הבינו מדוע הוא מסרב להעלות ארצה את עצמותיו של זאב ז’בוטינסקי. בסופו של דבר נטמן ז’בוטינסקי באדמת המולדת רק אחרי שבן-גוריון פרש לגמלאות. קהל רבבות השתתף בהלוויה של מייסד בית”ר, ומאז נפתח תהליך שהחדיר את מורשת אצ”ל ולח”י ללב הקונצנזוס. יש אומרים שאותה הלוויה סללה את דרכה של תנועת החרות להנהגת המדינה. בן-גוריון כבר לא היה אז בין החיים כדי לספוק כפיים.

  חגי סגל-מקור ראשון

  ובואו לא נדבר על המופקרת הגדולה “גולדה מאיר”. ללא בושה היא מספרת על מעלליה המיניים עם כל עובר ושב.
  רבותיי המדינה הנוראית הזו הוקמה על הברכיים של החינוך של האנשים הללו. אנשים אכזריים ללא גבולות וללא מצפון.
  עוד דוגמא כך סתם שליפה מהמותן.. טדי קולק היה ידוע שהוא מרגל עבור הבריטים – היה ראש עריית ירושלים. האדירו אותו ברמה מטורפת. וגם לאחר שמת לא מזכירים את העובדה שהוא היה מרגל של הבריטים ועדיין מתייחסים אליו כאל אישיות רמת מעלה.

  זה דברים שנכתבו בעיתונות אפילו – וקיבלו התייחסות חיובית לנושא באופן מתמיהה ?!?!?
  אלו הן רק עוד גרגרים של עובדות מערמות העובדות הקיימות על שיתוף פעולה בין מדינת ישראל הקומוניסיטית עם הבריטים בצורה שאין מחלוקת על כך. שימו לב שקיבוץ שזהו אחד מהמאפיינים הכי קיצוניים של הקומוניסטיות הצליח לרקום עור וגידים כאן בארץ ישראל.
  הקומוניזם אגב הוא אנטי דתי לחלוטין. לא טולרנטי בכלל כלפי כל אמונה אחרת מלבד האמונה בה הם רוצים שהעם יחשוב. הקומוניזם מנסה לעצב עם שלם לפי תבנית אחת בודדת.

  עוד משהו – כל הזמן אני שומע בתקשורת. אחוזי מסיימי מבחן הבגרות הם נמוכים!!!! אוי ואבוי – איזו צרה צרורה. לא כולם מסיימים בגרות. בואו נשמיד את הבורים בשם האאוגניקה. מי שלא משכיל אין לו זכות לחיות. בואו נעשה הפלייה מכוונת גם בלשכת האבטלה כדי להשפיל ולהזכיר להם שהם נחותים.
  (כידוע שלמי שיש כסף אין בעיה לקנות את דרכו כמעט לכל תואר).. אבל זה פוליטיקלי קורקט לומר שלמי שיש כסף הוא האדון רק בגלל שיש לו כסף, אז צריך לעשות משהו אחר… תארים, שעולים הרבה כסף. מי שאין לו תואר ממילא דעתו לא נחשבת.
  עוד מעט גם נבחרי ציבור יהיו צריכים להיות אנשים בעלי המלצות מהאוניברסיטאות שאנו כבר יודעים באיזה דעות הם מחזיקים.
  אסור שיהיו אנשים לא מחונכים ע”פ ערכי ה NWO. זהו אסון!!!
  מי שלא יסכים לקבל את ערכי החינוך של ה NWO יהיה מחוייב לחיות את חייו כתת אדם!!!
  רק למי שיש תואר יש זכות להביע דעה. כי הרי מי שאין לו תואר, ברור שהוא לא מבין כלום.

  יחי מלך המשיח.
  יחי המחתרת!!
  יחי ההתנגדות!!!!

  גם לאנשים פשוטים יש זכות לחיות!!! אנחנו לא רובוטים!!!
  היום הרבנים לצערי הם על תקן של מרדימי הציבור לקראת הניתוח הגדול.
  הרבנים מחדירים למאמיניהם לתת מודע שאין צורך להתנגד אלא רק להתפלל עוד ועוד וזהו זה.
  זהו השקר הכי גדול שיש!! אם אכן זה היה כך אז משה רבינו ודוד המלך וכל שאר גדולי האומה לא היו נלחמים אלא רק מחכים לישועת ה’.
  אבל ישועת ה” לא תגיע כך סתם רבותיי. צריך לעשות מעשים. זהו עולם העשייה. צריך אתערותא דלתתא. מה היו אומרים המכבי”ם שלחמו ביוונים???? בואו נשב ורק נחכה לישועה???
  ברור שלא. גם ע”פ דרך התורה ידוע שאין סומכין על הנס!!! במפורש.
  לאורך כל ההיסטוריה היהודית היו מלחמות על חופש ואוטונומיה.!!! על מה הייתה יציאת מצריים???
  רק מלחמה על חופש אמיתי. חופש כיצד לחיות ללא הוראות כיצד לחיות!! אוטונומיה. חופש.
  על חופש צריך להלחם!!!
  כל אותם רבנים שמרדימים את עם ישראל גורמים לעם ישראל לסבול, וע”י כך לחשוב שהקב”ה הוא אכזרי חס ושלום!!! ובכך הם מאבדים את דרך התורה האמיתית.
  רבותיי רוצחים את נפשינו, את החופש היחידי שיש לאדם שהוא חופש המחשבה מנסים לגזול מאיתנו ורומסים אותנו ברגל גסה.
  הקם להורגך השכם להורגו!!!

  ארורים יהיו אוייבי ישראל והחופש.
  ב”ה נעשה ונצליח!!
  ברוכים תהיו אחיי לוחמי האמת והצדק.
  עם ישראל הוא עם אמיץ וחזק. אל תתנו להם לתכנת אתכם. אל תלכו בדרכיהם. אלו הם דרכי האמורי. דרכי הגויים. אנחנו לא צריכים לחיות כמוהם. אנחנו לא צריכים לקבל על עצמינו את החוקים המפגרים שלהם.

  אנא ה’ הושיע נא
  אנא ה’ הצליחה נא

  הארץ הזאת היא שלנו. של עם ישראל האמיתי. רודף הצדק האמת והחופש. ולא של כמה חנונים מרובעים ללא רגשות, שלא אכפת להם מהדבר היחידי שהופך אותנו לאנושיים וזה הנשמה של האדם. הרחמים ההומניות. היום החוק הוא אכזרי ביותר. החוק נותן לגיטימציה לאכזריות ולעיוות דין.
  להזכירכם אחיי – גם בגרמניה הנאצית היו חוקים. חוק יכול להשתנות מעת לעת. הצדק והאמת לא ישתנו לעולם!!!!

  ארור שלטון החוק.
  יחי שלטון הצדק!!!!

 6. נ.ב. לכל מי שעלול להתבלבל מכל קדחת ה ניו אייג’.
  בסופו של עניין ניתן לשפוט את כל התיאוריות הללו בצורה הכי פשוטה שאפשר!! והיא לאן כל זה מוביל?? וכמו שצויין כאן בכתבה לעיל:
  “הבהרתי די בברור שמשמעות הסוציאליזם הוא או שוויון בהכנסה או כלום, ושתחת סוציאליזם לא יורשה לך להיות עני. בכוח יאכילו, ילבישו, יאכסנו, ילמדו, ויעסיקו אותך, בין אם תרצה או לא. אם יתגלה שאין בך מספיק אופי ויצרנות מספקת בשביל להיות שווה את כל הטירחה הזאת, יכול להיות שיוציאו אותך להורג בצורה נימוסית, אך כל עוד תורשה לחיות יהיה עלייך לחיות טוב”–ג’ורג’ ברנרד שו.

  וגם:
  “השכבה הנמוכה מתרבה בקצב מהיר. לכן… אסור שיהיה להם גישה קלה לטיפול רפואי או סיעודי שמא ההסר של הבדיקה האחרונה על הברירה הטבעית יביא לכך שיהיה קל מידי לילדים להיוולד או לשרוד; אבטלה ממושכת צריכה להיות עילה לעיקור.”
  Huxley J.S. 1947. Man in the modern world. Chatto & Windus, London. Originally published in The uniqueness of Man, 1941

  אז אנו רואים שמי שבעצם קורא לעצמו כאן הומני הוא בעצם רוצח בשם ההומניזם.
  אל תתנו לתיאוריות ומילים ודוקטורים למיניהם וכל מיני מרעין בישין למיניהם לבלבל אתכם. שימו לב לאן כל זה מוביל!!! במבחן התוצאה אתם הולכים להיות לא יותר מבהמות נטולות זכויות. במקרה הטוב עבדים.

  אגב מדוע כל החולירות הללו מפחדים מהיהודים??? כי הם יודעים שדווקא מכאן תבוא שוב הישועה כמו שקרה במצריים. הם יעשו הכל שלא תהיה יציאת מצריים מס’ 2.
  ומה הצעד הכי חזק מבחינתם?? הוא לעקור את האמונה בה’ מהיהודים ובכך בעצם לשמוט את הכח האמיתי של היהודי ממנו, להרחיק ממנו את ה’, וכך גם את הישועה.
  ואם הם יצליחו לעשות זאת – כך הם חושבים, או אז לא יהיה כח למושיע חס ושלום..

  הם ניסו לעשות זאת לאורך כל ההיסטוריה. לעקור קודם כל את האמונה האמיתית בה’!!! לאורך כל ההיסטוריה. וגם כאן חשוב להם שכל האוכלוסיה תקבל את הדת החדשה ח”ו!!!

  אבל ב”ה גם כאן הם יכשלו!!!
  יחי החופש!!!

 7. אידיוט שימושי בתאריך 16 בDecember, 2010 בשעה 3:38

  מה הסיבה שהצי וחיל האוויר הבריטי דאג לעלות את יהודי תימן לישראל? – חשבתי שהיה מאבק עיקש בין “המחתרות” והבריטים – כיביכול.

  לא רק בן גוריון אלא כל ההנהגה הציונית היו סוכנים בריטים(שרת אפילו למד בלונדון) – אני בשיא טיפשותי פעם נפלתי לפארסה שיצחק שמיר הצליח לברוח מהכלא הבריטי – ועוד פעמים לא פחות ! לא רק הוא גם שאר חברי מחתרות הצליחו לברוח מהכלא הבריטי – תמוה איך זה קרה. ( גם מנהיגי אל-קעדיה וטאליבן מצליחים לברוח מהכלא – תמוה איך זה קורה?) כל המאבק של הבריטים בהתישבות היה רק למראית עין .
  וכל ההיסטוריה הרישמית של המדינה היהודית זה בולשיט אחד גדול (מלאה בפיגועי FALSE FLAG ועירויים שבוימו על ידי פרובקאטורים). ישראל הומצאה והונדסה על ידי האימפריה הבריטית( והבניה החופשית שמרכזה נמצא בלונדון ).

  התנועה הציונית מומנה על ידי הבריטים!
  הצבא הישראלי אומן על ידי הבריטים (לסיירת מטכ”ל אותו מוטו של SAS )
  הנשיא הראשון של המדינה היהודית היה אזרח בריטי.
  המוסד הוקם על ידי MI6 (המודיעין הישראלי הוקם על יד סוכן MI6 בשם הרצוג)
  ב1941 המודיעין בריטי דאג לפְּרוֹבוֹקָטוֹר פוגרום ביהודי עיראק
  http://www.ameu.org/uploads/vol31_issue2_1998.pdf

  בכל אופן ברגע שמנתחים את ההיסטוריה של ישראל בעין קריטת ואוֹבְּיֶקְטִיבִית (ובמינימום שואלים מי מרוויח) השקרים נפלתים החוצה

  http://www.scribd.com/doc/19932416/Naeim-Giladi-BenGurions-Scandals-How-the-Hagannah-and-The-Mossad-eliminated-Jews

 8. אידיוט שימושי בתאריך 16 בDecember, 2010 בשעה 3:56

  לכל החברה “הדתייים” שבוחרים לראות רק את מה שהם רוצים לראות -
  השקרים והאחיזות עניים לא שייכים רק לעידן המודרני

 9. אידיוט שימושי בתאריך 16 בDecember, 2010 בשעה 4:38

  טרוצקי הודה בביוגרפיה שלו שכל ההנהגה הקומוניסטית היו בונים חופשים (אותו דבר ההנהגה הציונית) זה כולל גם את סטאלין .

  הטענה היא גם שסטאלין היה בכלל סוכן של האוקראנה (השב”כ של הצאר) – שמעלה עוד מספר תהיות על המהפכה הרוסית -
  חפשו בגוגל : stalin okhrana agent

 10. קרייזי בתאריך 16 בDecember, 2010 בשעה 8:54

  הוא יכול להיות דתי
  הואיכול להיות נוצרי
  הוא יכול להיות מוסלמי
  הוא יכול להיות אתאיסט
  הוא יכול להיות חייזר
  כל עוד הוא מחזיק בדעה העליונה שמשהו על כדור הארץ הזה בעצם דפוק ומנסה להרוס חיים תמימים בזה שהוא המציא חוקים כדי לשלוט באדם, הוא משלנו.
  —–
  פאוור סטרייק, תודה על המילים.

 11. ישראלי פשוט בתאריך 16 בDecember, 2010 בשעה 10:22

  אידיוט שימושי,מה שאמרת מסכים ב 99% אתך,אני אשאיר לי אחוז אחד למען החשדנות והסקרנות הבריאה :-)
  לפאוור סטרייק,הרבנים ממש לא מלמדים ללהתפלל בשקט ולחקות לישועה,סע לירושלים תראה מה זה “שבת”
  שאלה לכותבי האתר,אפשר קצת יותר מידע על ברית המועצות,לאחרונה התחלתי להתעניין בנושא של ברית המועצות הקומוניסטית ואני מוצא הרבה מידה שמרא על כיוון ישיר לאליטות.
  שכן גם שם כנראה הכל מנוהל ע”י אותם אנשים שמנהלים את שאר המקומות,הכל טיאטרון עם הצי-בור בתור צופים אקטיביים.

 12. ישראלי פשוט בתאריך 16 בDecember, 2010 בשעה 10:30

  דרך אגב ,לשאלה ששאלתי קודם,יש ספר של וויליאם קופר שנמכר בארץ? אשמח מאוד לדעת

 13. מה עניינים. לגבי הסרטן של המין האנושי שנקרא קומוניסטים וליתר דיוק מקורות המהפכה ברוסיה יש שני ספרים שיתנו לך תמונה ברורה. האחד זה וול סטריט והמהפכה הבולשביקית, שם מעבר לכל ספק מוכח שהמהפכה מומנה על ידי כספים מוול סטריט ואף רוקפלר, בנו של לנין אפילו הודה בזה בפה מלא לאחד מהעיתונים היוקרתיים של ארהב. נכתב על זה גם באתר בקצרה בכתבה ״ורוח יזרעו”.a
  שנית כמו שהוזכר הביוגרפיה של טרוצקי,צריך לדייק הוא לא אמר שכל ההנהגה היית בונים חופשיים, הוא אמר אבל משהו שבעני יותר אדיקותי וזה שהוא בכל פעילותו הושפע לחלוטין מהאילומינטי,!זה במילים שלו וכדי להשלים את התמונה לאחר מהפכה, צ׳רציל לא ראה בעין יפה את מי שהוא כינה היהודים המרקסיסטים שעשו את המהפכה ואף טן בריש גלי שאכן טרוצקי חלק מהילומינטי של וויסהאופט,! לאחר מכן היותר במיין קטיף טען שהיהודים המרקסיסטים האלה היו בעצם בונים חופשיים ולכן השמיד אותם. אבל הבונים החופשיים שהיטלר כן אה עם אלה שמאציל השתייך אליהם מאנגליה של משפחת המלוכה רוברט גואה סקס אשר כדי להסתיר את זהותה הגרמנית במחית העולם הראשונה שינתה שמה לווינדסור, ואשר התחנכה לבנייה החופשית דרך המלך פרדיננד הגדול של פרוסיה. היותר אהב את הבנייה החופשית הגזענית שדורשים לה בפרוסיה לכן כל כך אהב את התאוסופים והדוקטרינה הסודית הגזענית ונתן ללשכות הבנייה של פרוסיה להמשיך להתקיים. שים לב שאנגליה נכנסה איתו למלחמה רק אחרי שחתם הסכם עם הרוסים שלא יתקיפו אחד השני בתחילת הדרך. וזה ע
  מעט ל המתחים הפנימיים שיש בכוחות הסדר העולמי אך שנייהם אותה מטרה ונלחמים רק על מי ישב בכסא המלכות

 14. http://www.freemasonry.bcy.ca/public_perceptions/trotsky.html

 15. קרייזי בתאריך 16 בDecember, 2010 בשעה 17:14

  זוכרים להקה בשם TAKE THAT משנות ה90 המאוחרות?
  ובכן אחד הסולנים שלהם היה רובי וויליאמס, הלהקה אוחדה ב2010 והוציאה אלבום שנקרא PROGRESS
  http://thesongslyrics.com/wp-content/uploads/2010/11/Take-That.jpg
  ובכן רובי הוא מאמין קונספירציות עד כמה שהצלחתי להבין, הנה שיר בשם SOS מהאלבום החדש 2010, השיר מדבר בעד עצמו.
  ———–
  Save our souls we’re splitting atoms
  Go tell Eve and go tell Adam
  Liberate your sons and daughters
  Some are gods and some are monsters
  We’ll get a five minute warning for divine intervention
  With the satellites falling prepare for ascension

  Under mind control
  We’ll be practising our politics
  Defending all our policies
  Preparing for apocalypse
  Don’t let the hungry serpent see you no
  No, no, no, no, no

  She’ll let you fall asleep then eat you whole
  It’s like a bullet to the head
  It’s an SOS, it’s an SOS, oh yes, oh yes, it’s an SOS
  It’s an SOS, it’s an SOS, like a bullet in the head, it’s an SOS

  When the levee breaks
  And Manhattan sinks
  There won’t be water fit to drink
  When the winter’s warm
  And the summer’s cold
  The poison stops you looking old

  You’ll get a five second warning for divine and intervention
  And the satellites are falling prepare for ascension
  As the earth looks on
  The odds or probability
  Of losing all capacity
  To function it’s hereditary
  No antibiotic can save us now
  No, no, no, no, no
  We are the virus that we talk about

  It’s like a bullet to the head
  It’s an SOS, it’s an SOS, oh yes, oh yes, it’s an SOS
  It’s an SOS, it’s an SOS, like a bullet in the head, it’s an SOS
  It’s an SOS it’s an SOS, oh yes, oh yes, it’s an SOS
  It’s an SOS, it’s an SOS, like a bullet in the head, it’s an SOS

  Like a bullet in my head… Like a bullet in my head
  It’s an SOS, it’s an SOS, oh yes, oh yes, it’s an SOS
  It’s an SOS, it’s an SOS, like a bullet in the head, it’s an SOS
  It’s an SOS it’s an SOS, oh yes, oh yes, it’s an SOS
  It’s an SOS, it’s an SOS, like a bullet in the head, it’s an SOS

 16. קרייזי בתאריך 16 בDecember, 2010 בשעה 17:27

  http://forums.nana10.co.il/Article/?ArticleID=186148

 17. רובי וייליאמס חבר של דוויד אייק

 18. תמיד אני מתרשם מהעמקות וטיב הכתבות שלכם קונספיל
  עם היו לי שכאלו מעלות ויכולות.. הייתי מקים קונספיל משלי :-)
  יישר כח
  אפרופו תכניות ריאליטי של העין “שרואה הכל”
  עונת החתונות – תכנית שמוקדשת להוציא את החשק מנישואין וחתונות..
  עם מלכת החושך וגולומב אפל משעשע לצידה… ואיזה עין… זזה וממצמצת..
  http://www.nrg.co.il/images/archive/465×349/1/146/178.jpg
  http://i.ytimg.com/vi/zpEkuTBJbFE/0.jpg
  http://images.mouse.co.il/storage/9/4/220tv20094228_8750000_0..jpg
  על הדרך גם הם עושים הצדעות מהירות כאלו לש-טן מידי פעם
  לא הצלחתי להעתיק מהפלייר שלהם את התמונה
  ממשיך לנסות…

 19. חברה מה עם האובססיה של כוכב נולד עם לוח השחמט?

  http://up93.siz.co.il/up3/w3gvdmmezwlz.jpg
  http://images.mouse.co.il/storage/5/3/490_kochav.jpg
  http://images.mouse.co.il/storage/7/5/490_kokhav_nolad.jpg

 20. רמזור – תכנית “מצליחה”, שזכתה אף באמי..וואוו כאילו שאמפו…
  שילוב של “משפחת בנדי” + “סיינפלד” + “חברים” + “מלקולם באמצע” וכו’ וכו’
  עם התניות הקבועות/המתבקשות לשם התקדמות לעונה שנייה (ככל שסידרה מצליחה ככה מתלבשים עליה יותר):
  באסת/לחץ/דיכוי/דיכאון/ ממערכות יחסים וכנגד הוללות וחופש הציידים רודפי השמלות הפרי-ספירט.
  כוחניות נשית ולפלפות גברית –
  רבי נחמן מסביר שבגלות מצרים, אחד העונשים של העבודת פרך היו, שנתנו את העבודות של הגברים לנשים וההפך.. מה שקורה בדיוק היום.. היפוך המינים ובילבולם (אין יותר קל מלשלוט על מי שפגום בברית.. קרי שופך זרע לבטלה..)
  לגברר את האישה לאיזה מין טום-בוי דפוק עם קריירה ומיליון שלדים בארון
  ולנשן את הגבר להיות מן לסבית חסרת ביטחון (=פגום בברית קודש)
  חוסר הבנה וסובלנות לילדים..זלזול..שקרים..הזנחה..הרחקה..פדופיליה, אלימות.. קניבליזם וסטיות אחרות
  http://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/ramzor-s2/VOD-505ab3a4f6ce321006.htm

  מפרק 12 והלאה מתחילות הצדעות/”קורנוטו” לש-טן לדוגמא בדקה 1:59
  http://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/ramzor-s1/VOD-db1f51e8734ea11004.htm

  בתור תסריטי/במאי/שחקן, צריך למכור את גופך+נשמתך, ולהיות “מוכר/ת לחם” ו”להאכיל את המפלצת”, כדי להצליח “בתעשייה” שמנוהלת ע”י “הקהילה” שמקדמת “קידמה” “מתירנות” ע”י פריקת עול, וכל זה לעשות ב”גאווה”, מתוך “נאורות והשכלה” שהיא כל כך “מגניבה” את השכל מללכת בדרך ישרה.
  אז העיקר הוא, לשמור את הילדים מכל משמר, כמה שאפשר..
  לצנזר לצנזר ולצנזר מהם, כדי להגן עליהם מהמתקפה העוצמתית נגדם בכל אתר ואתר..
  אפשר להבין/להתחבר את/עם האחים שצועקים גיוולאד.. בבחילה ורעדה
  אבל משם ולבטל בחירה.. הדרך ארוכה.

 21. רובי.. אחד “המטאורים” שהתרסקו מהר… וזו הייתה בדיוק כוונתם
  http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1219929/X-Factor-Wild-eyed-Robbie-Williams-thought-Pop-Eyed-ol.html?ITO=1490
  burn baby burn..
  אך..מתי כבר ימחו כל העבודות זרות מעל האדמה
  ויפסיקו צי בורים לסגוד לנבראים
  ויתנו ליבם לבורא
  וידע כל פעול כי אתה פעלתו
  ויבין כל יצור כי אתה יצרתו
  ויאמר כל אשר נשמה באפו, ה’ מלך, ומלכותו בכל משלה..
  נ נח

 22. רמזור פרק ראשון של עונה שנייה..
  מלא בילדים שמצדיעים באמתלה של רוק כבד+האבקות=גיפוף גברים
  בסיפור: ילד שמנת של אבא ש”שולט ברבע מהמדינה” מתכנן מסיבת בר מצווה אלטרנטיבית:
  http://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/ramzor-s2/VOD-ca5538d6e4bd221006.htm
  גיוולאד

 23. קרייזי בתאריך 18 בDecember, 2010 בשעה 10:00

  אופנוע ים מאסוני
  http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/12/17/article-1339469-0C83382F000005DC-681_634x402.jpg

 24. ישראלי פשוט בתאריך 18 בDecember, 2010 בשעה 20:47

  לא גוואלד ולא שמוואלד,פשוט תפעיל ת”פילטר” בראש ותמשיך הלאה,צריך שהמסננת בראש תעבוד אחי
  מעניין אם יש סרט או ספר מפורט על המערכת הבנקאית/כספית של ישראל,חקרתי כבר תנושא והוא די מעניין אני חייב לציין,מעניין אותי לדוגמה:
  הדרך בה כסף מגיע לארץ,עד כמה שנראה לי כנרה מארה”ב
  בנק ישראל עצמו כגוף
  מי מממן את המלחמות/מבצעים של צה”ל?תחשבו כמה מלחמות יש פה

 25. נח מן בתאריך 19 בDecember, 2010 בשעה 0:00

  אויי וויי זה בסדר ?-)

 26. אידיוט שימושי בתאריך 19 בDecember, 2010 בשעה 6:44

  אלאן וואט מדבר על טרוצקי ובניה חופשית :

  http://www.youtube.com/watch?v=RLok74l-a5s

  ועוד בנושא של הקומוניסטים ובניה חופשית :

  http://www.freemasonrywatch.org/communism.html

 27. לכל החברים תודה רבה על התגובות.
  בנושא בנק ישראל וסטנלי פישר כבר צויין כאן שהוא חבר ב CFR אם אינני טועה.
  כך שאני לא יודע בדיוק לאיזה אינטרסים הוא יותר נאמן, לארה”ב או לישראל.???
  מה גם ששימו לב שלפני עד כשנתיים שירידת הדולר הייתה כל כך תלולה הנגיד רק קנה וקנה דולרים כדי לשמור על הער של הדולר. והדולר כמובן עדיין ירד כצפוי. המדינה הפסידה מילארדים של דולרים כתוצאה מהפארסה הזו. אפילו בעיתונות הכלכלית כבר לא יכלו להתעלם מהעניין הזה והביעו תמיהה גדולה.. מה שכן הודגש שם שעל הנגיד הופעלו לחצים מאוד כבדים מצד היצואנים!!!
  וכמו שאנו יודעים היצואנים הם בסך הכל כמה משפחות שניתן לספור אותן על כף היד שבעצם הן מחליטות מה יהיה סדר היום המדיני כלכלי וכו’. ירידת הדולר המכוונת לפי דעתי מטעם ממשלת ארה”ב כדי להתמודד עם היבוא המסחרר מסין השפיעה לרעה על היצואנים, אך מה לגבי היבואנים?? אף אחד לא שאל מה קרה? ומה לגבי מחירי הדלק שירדו פלאים כתוצאה מירידת הדולר, אך המחירים כמובן ולא עודכנו בארץ. ומוצרי החשמל שגם מחירם היה יורד. כלומר רוב האזרחים בארץ כן היו מפיקים תועלת מכך. אפילו תועלת רבה. אבל למה שכמה ממשפחות האצולה יפסידו כסף אם אפשר שהמדינה תשלם על כך (מחיר יקר כמובן).. מעניין אם סטנלי פישר או מקורביו היו מושקעים הרבה בדולר או ולכן הוא העדיף למכור את המדינה מאשר את נכסיו הפרטיים כמו בתסמונת הרמטכ”ל לשעבר דן חלוץ שמכר את מניותיו לפני תחילת המלחמה. (חיפוש ב YOUTUBE הספינולוגים בוגי יעלון יעלה ממצא מעניין אני חושב).
  כרגיל טובת כלל העם נדחקת בצורה גסה למען אינטרסים פרטיים צרים מאוד.
  מה שהכי מרגיז אותי זה שדווקא האנשים העשירים בתבל הם המתנגדים להעלאת שכר המינימום תמיד. אלו שלא משנה מה יהיה ירוויחו תמיד, הם הראשונים להתנגד לאיזה תוספת עלובה לתחתית של מקבלי השכר!!!
  אנשים לא מבינים אבל בעצם הם עובדים כל היום ולא באמת מרוויחים כלום. אין פה קפיטליזם כי אין באמת אפשרות אמיתית לצבירת הון.
  אם פעם אדם היה יכול להקים אוהל ולשתות מים מהבאר ורעות צאן וכו’. היום אם הוא יקים אוהל יגרשו אותו. כדי שתהיה לו קורת גג הוא חייב לקנות או להשכיר דירה. ואז הוא חייב לשלם משכנתא או שכירות. ואז הוא צריך לשלם ארנונה ומים וחשמל כי הוא לא יכול לחיות עם מים מבאר וכו’ – כי ברגע שהוא גר בדירה הוא תלוי בתשתיות המודרניות ועל זה הוא חייב לשלם. וכן הוא נכנס בעצם למלכודת העבד. הוא הופך לעבד מודרני. הוא לא צובר שום הון. הוא בעצם עובד רק כדי שתהיה לו הזכות הבסיסית לחיות. מה יש לו בסופו של עניין – הוא מקבל שכר מסויים שכולו הולך על תנאי מחיה בסיסיים ביותר שפעם הוא לא היה צריך לשלם עליהם בכלל. הוא אפילו נכנס לחובות לאט לאט. וכשהוא הופך לחייב אז הוא כבר עבריין…
  אם אדם היום לא רוצה לעבוד מה קורה??
  הוא חייב לשלם ביטוח לאומי או לחתום בלשכה כדי שלא יצטבר לו חוב לביטוח לאומי.
  אם הוא צריך לשלם לביטוח לאומי הוא חייב לעבוד. או לחלופין האופצייה השנייה היא לחתום בלשכה ושם שולחים אותו לעבודות שונות, ואם איננו מעוניין לעבוד אז הוא סרבן עבודה ונכנס להליכים לא נעימים ובכל מקרה יצטרך לעבוד ולשלם את החוב.
  כלומר כך או כך. ברגע שבן אדם נולד הוא כבר צובר חובות למדינה. גם אם הוא רוצה להיות הומלס. חסר בית. לחיות כמו כלב. עדיין מצטברים לו חובות על גבי חובות למדינה. ואם יש לו חוב הוא צריך כסף כדי לשלם. ואם הוא צריך לשלם אז הוא חייב לעבוד.
  אכן גישה קומוניסטית למהדרין. רק ללא ההצהרה הקומוניסטית. מכניסים את השטן דרך הדלת האחורית.
  כמו ההומאניזם הקומוניסטי של הניו אייג’ – להרוג, אבל בהומניות. זה ההומניזם עבור הNWO…
  אחלה עולם קומוניסטי עם סמכויות הולכות ומתחזקות של הממסד על חשבון זכויות הפרט.
  אך אל דאגה חברים. עוד יהיה יום שעיני הציבור יפקחו….

  תבורכו מפי עליון, אחיי למערכה על גורל האנושות.
  יחי הצדק.

 28. האנשים עם הכח האמיתי..
  באמת באמת רוצים/חייבים להישאר נסתרים לגמרי..
  ולכן הם בונים את הבובות שלהם ונותנים להם את כל הפירסום שבעולם.. בכייף
  אפיפיורים ומלכות קיסרים ונשיאים ראשי ממשלה ומדענים אוליגרכים וביל גייטסים ושאר אלילים ..
  הם כולם משמשים כהסחות דעת מהם.. מי שמצדיע משפיע..
  וההיסטוריה שהם כותבים.. מסתמא היא הסחת דעת ממה שקורה באמת..
  וכמה שהחקירה היא מוגבלת היא מרתקת ומתבקשת
  והמקור הוא בדרך כלל אחד

 29. בזמן האחרון אני שם לב להסתה הולכת ומתגברת כנגד הציבור החרדי ע”י אמצעי התקשורת.
  תמיד ניסו להציג את הדתיים באור נלעג ודוחה. ממש כמו בתעמולה הנאצית. מתארים אותם כעלוקות. כחברה לא יצרנית ולא יעילה. אפילו ע”פ הפסיכיאטריה כל אדם שמאמין בה’ נחשב לחולה נפש. זוהי בדיוק ההשקפה הקומוניסטית השוללת כל מחשבה שונה משלה עצמה וכידוע שהקומוניזם הוא אנטי דתי לחלוטין. לאורך כל ההיסטוריה האנושית אנו נתקלים תמיד בסוג של חברה שחושבת שהיא הנאורה והמתקדמת ביותר ומנסה לשלול בכח כל דת או אמונה המנוגדת לאמונות שלה עצמה. היום אלו הם NWO עם הדת החדשה – דת המדע. אצל הקומוניסטים מי שלא עובד צריך להרוג אותו (בצורה הומנית – “הומניזם”) כמו כל מי שלא תורם לחברה בה הוא חי ע”פ תפיסתם בלבד.
  התקשורת כשלוחה של בעלי ההון המחזיקים בדעות ה NWO רואים בדתיים איום גדול מאוד. כמו שציינתי שהם רואים בריבוי האוכלוסייה בשכבות החלשות כאיום ולכן עליהם “לטפל”בזה בצורות שונות. כידוע שההתרבות בחברה החרדית היא גבוהה יחסית, וזה מדאיג מאוד את קברניטי הרשע. הם רוצים לפרד ולפלג את כולם מהשורשים שלהם ולהחליף את הערכים שהם גדלו עליהם בערכים חלופיים המתאימים לגישתם. ערכים בהם כולם בסופו של דבר יסגדו להם. זוהי דתם. האדרת עצמם למעמד של אלים רחמנא לצלן.
  אני אישית אינני חרדי ואף די סולד מגישתם כלפי המצוות והחיים בכלל, למרות שאני אדם מאמין בה’. אך אני יודע שהם כיום סוג של חומה בצורה בפני המתקפה חסרת הרסן כלפי האמונה היהודית. אני מתנגד לכל כפייה שהיא.
  לא כפיה דתית ובטח לא כפיה חילונית מכוונת.

  עד כאן בנושא הזה. רק רציתי להראות שהקומוניזם הרשעי עדיין זורם בדם המדינה הזו עוד מיום הקמתה…

  ובנושא אחר.
  כבר כמה שנים טוחנים לציבור את הראש שעוד מעט תהיה רעידת אדמה חזקה חזקה חזקה מאוד!!!
  אני רוצה להביא לתשומת לבכם דבר שרובנו לא שמים לב אליו. על כך שכיום ישנן טכנולוגיות לשליטה במזג האויר כבר יודעים הרבה אנשים וזה פורסם גם בערוצי המדע השונים, אבל האם ידעתם על כך שישנם ניסויים המדמים רעידות אדמה????
  אז זהו שזה דבר ממש לא חדש. וגם במדינתנו הקטנה עושים את הניסויים הללו כבר מזמן – הנה קישור:
  http://news.walla.co.il/?w=/1/556607
  באיזור הנגב בד”כ מתבצעים הניסויים הללו.
  הם טוענים שהם עושים זאת כדי לכייל כל מיני מכשירים ססמיים וכו’. ייתכן. אך הייתי מציע לפקוח את העיניים היטב ולבחון את כל רעידות האדמה הגדולות שהיו עד היום בזכוכית מגדלת…
  ועוד משהו – לאחר השריפה בכרמל שישנם שמועות רציניות על כך שרח”ל ו FEMA היו שותפות שם בסוג של משטר חירום – עם סיוע בינלאומי!!!! אני מאוד מקווה שהם לא מתכננים עבורנו איזו רעידת אדמה בסגנון האיטי – ואז לעזור לנו עם כח בינלאומי כמו בהאיטי. שאגב בהאיטי יש מרד כנגד כוחות האו”ם שם ונלחמים בהם כדי שיעזבו!!! בהאיטי עוד טוענים שהאו”ם מפיץ שם מחלות בצורה מתוכננת.
  עוד שאלה!! האו”ם שלח סיוע להאיטי.. מדוע לשלוח משטרה וצבא?? הרי אין שם מלחמה..
  שישלחו אוכל וציוד רפואי. אולי רופאים וכו’.. אבל מדוע צריכים לשלוח שוטרים ואנשי צבא. מה לא הייתה שם מדינה עם צבא ומשטרה מלכתחילה???
  בתקשורת מאכילים אותנו שטויות. ברוך ה’ שיש אינטרנט!!!
  אפילו יש שם שוטרים ואנשי צבא ישראלים!! ידעתם את זה??
  התושבים בהאיטי תחת דיכוי ממשי של כוחות האו”ם. הם כרגע במלחמה עם האו”ם – שבא כמובן לעזור…
  שוב מציגים את הקרבן כאשם, ואת האשם כחסיד אומות העולם!!!
  אנא חברים עלינו להתאחד כנגד הרשע ולא ניפול כמו דומינו אחד אחרי השני.
  חייבים להפיץ את האמת!!!

  תהיו ברוכים מאת ה’ חברים קדושים ואמיצים !!!
  אנא התפללו לגאולת הצדק במהרה בימינו.

 30. פאוור סטרייק.. כרגיל תענוג לקרוא וקולע בול..
  קצת השראה נאורה..
  http://www.youtube.com/watch?v=dOyUvgh6T8Q
  ..
  כנסת לי מקיף לגבי השרפה ניו-אורלינס האייטי וכו’..
  זה ממש תרגיל.. דריל (=חפירה לתוך התודעה ליצור הרגל)..
  כתוב..הרגל נהפך לטבע וטבע קשה לשנות..
  נרגילה לא רק בשבילנו.. אלה בשבילם..
  הרי אנחנו בכל מקרה רק בוהים במסך..
  והם הם צריכים להתאמן.. ולהתאמן בזמן אמת..
  איך משתלטים על כל הנדל”ן ועל כולם הכי מהר שאפשר..(שמעתי משהו על קו החוף של הייאטי שהיה תפוס על ידי הילידים החוצפנים שאפילו להתלבש לא יודעים)
  אחרי אסון טבע..
  איך עושים..
  סדר מתוך כאוס..
  מושלם..
  וכשקל באימונים..
  מי צריך קרב..
  ועכשיו הם מפיקים לקחים ולומדים..
  כי הרי זה ידוע שדניה לא פונתה כולה וכו’..
  כלומר היה כנראה איזה שהוא רצון או כוונה..
  ניסוי ותהיה..
  ללמוד את התגובה שלהם שלנו..
  באמת להיות תלוש מאמונה באחדותו כוחו האין סופי והמוחלט של הטוב..
  ושאין עוד מלבדו..
  והוא כולו אחד כולו טוב כולו חסד..
  ומי יגיד לו מה לעשות..
  ושיש עניין שהכל מתהפך לטובה.. (-:שזה בעצם כל העניין של נ נח נחמ נחמן מאומן..
  ושהחושך הוא רק חסרון האור..
  והוא דמיון הכרחי וצורך שעה..
  בלי הנ”ל בהחלט צריך כוחות נפש..
  לא ליפול לייאוש ודאגה..
  אין ספק אנשים חזקים וברוכים ברא הבורא הנפלא..
  שפע בכל העולמות
  שמחה ורפואה
  נ נח נחמ נחמן מאומן

 31. קרייזי בתאריך 20 בDecember, 2010 בשעה 23:00

  ברשותך אני אציג בפניך את אחד המסמך האחרון שיצא מאת חברת הCFR , תעבור עליו ותבין שבסוף ובקרוב זה יקרה.
  המסמך הרשמי:
  http://www.state.gov/secretary/rm/2010/01/135001.htm
  איך אמר אחד: הם מנסים להציג את זה באור שונה שבו הם כביכול עוזרים לאוכלוסיה בדרכים שונות כאשר הכוונה מאחורי הדברים היא שרק אנשים בעלי ראיה רחבה ביותר יבינו..

 32. ההמנון האמריקאי..
  קצת שירה..
  רבותיי..
  קצת שירה
  קלטורה..בבקשה

  The Star Spangled Banner

  Oh, say! can you see by the dawn’s early light
  What so proudly we hailed at the twilight’s last gleaming;
  Whose broad stripes and bright stars, through the perilous fight,
  O’er the ramparts we watched were so gallantly streaming?
  And the rocket’s red glare, the bombs bursting in air,
  Gave proof through the night that our flag was still there:
  Oh, say! does that star-spangled banner yet wave
  O’er the land of the free and the home of the brave?

  On the shore, dimly seen through the mists of the deep,
  Where the foe’s haughty host in dread silence reposes,
  What is that which the breeze, o’er the towering steep,
  As it fitfully blows, half conceals, half discloses?
  Now it catches the gleam of the morning’s first beam,
  In fully glory reflected now shines in the stream:
  ‘Tis the star-spangled banner! Oh, long may it wave
  O’er the land of the free and the home of the brave!

  And where is that band who so vauntingly swore
  That the havoc of war and the battle’s confusion
  A home and a country should leave us no more?
  Their blood has washed out their foul footsteps’ pollution!
  No refuge could save the hireling and slave
  From the terror of flight or the gloom of the grave:
  And the star-spangled banner in triumph doth wave
  O’er the land of the free and the home of the brave.

  Oh, thus be it ever, when freemen shall stand
  Between their loved home and the war’s desolation!
  Blest with victory and peace, may the heav’n-rescued land
  Praise the Power that hath made and preserved us a nation!
  Then conquer we must, when our cause it is just,
  And this be our motto: “In God is our trust”:
  And the star-spangled banner in triumph shall wave
  O’er the land of the free and the home of the brave.

  והתרגום של גוגל.. כמה משפטים מעניינים..

  כוכב באנר זרוע

  אה, אומרים! אתה יכול לראות על ידי האור מוקדם של שחר
  מה כל כך בגאווה שאנחנו שהוכתרה ב הדמדומים של האחרון בוהק;
  מי פסים רחבים כוכבים בהירים, דרך המאבק המסוכן,
  O’er הסוללות צפינו היו כל כך באבירות הזרמה?
  ו הבוהק האדום של הרקטות, פצצות מתפוצצות באוויר,
  נתן הוכחה לאורך הלילה כי דגלנו עדיין שם:
  אה, אומרים! זה הדגל זרוע הכוכבים עדיין גל
  O’er ארץ חופשית ואת הבית של אמיצים?

  על החוף, לראות במעומעם מבעד לערפילי העמוק,
  איפה לארח יהירה האויב של ב נח השתיקה בחרדה,
  מה זה אשר ברוח, o’er התלול המתנשא,
  כפי טרופה מכות, מסתיר חצי, חצי מגלה?
  עכשיו זה תופס את הברק של הקרן הראשונה של הבוקר,
  ב במלואו פאר לידי ביטוי עכשיו זורחת בנחל:
  ‘Tis הדגל זרוע הכוכבים! אה, זמן זה עשוי גל
  O’er ארץ חופשית ואת הבית של אמיצים!

  ואיפה היא כי הלהקה, אשר כל כך vauntingly נשבע
  זה הרס של המלחמה והבלבול של הקרב
  הביתה מדינה צריכה לעזוב אותנו עוד?
  דמם שטף את זיהום בעקבות עבירה “שלהם!

  מקלט לא היה יכול להציל את שכיר ועבד

  מן הטרור של הטיסה או את הקדרות של הקבר:

  ואת הדגל זרוע הכוכבים בניצחון גל ויעש
  O’er ארץ חופשית ואת הבית של אמיצים.

  הו, וכך יהא תמיד, שבני חורין יעמדו
  בין ביתם האהוב לבין החורבן של המלחמה!
  Blest עם ניצחון ושלום, ייתכן heav’n-הצילה הארץ
  להלל את כוח כי הכה עשה לגובה לנו מדינה!

  אחר כך עלינו לכבוש, כשמטרתנו היא רק,

  וזה יהיה המוטו שלנו: “באלוהים מבטחנו”:
  ואת הדגל זרוע הכוכבים בניצחון יהיה גל
  O’er ארץ חופשית ואת הבית של אמיצים.

  לא נגענו..

 33. נח מן. אשריך אחי היקר.
  ראיתי את הלינק המצורף. זה פשוט מוכיח מעבר לכל ספק שאכן הנאצים והקומוניסטים שהקימו את מדינת ישראל החילונית קומוניסטית אכן חברו להם יחדיו עוד מימים ימימה.
  גבי גזית שלפי תיאורו טוען שהמדינה היהודית הזו, בעלת ההיסטוריה היהודית, שמבלעדי ההיסטוריה היהודית שלה הרי אין סיבה שתהיה מדינה יהודית בארץ ישראל. הוא טוען שהמדינה הזו היא בעצם שלו ושל שכמותו. ואילו י שמאמין באל מקומו איננו כאן.
  הוא ממש משתמש – מילה במילה בתעמולה הנאצית הקלאסית כנגד היהודים.. ומספיק רק לפי מה שהוא אומר כבר להבין כיצד האליטות במדינה הזו חושבות…
  גישתם היא פשוט נאצית קלאסית.
  מי שלא חושב כמותם פשוט אין לו זכות קיום. ממש כך. במילים אלו…

  אשריך נח מן.. חזק ואמץ!!!
  גם לידידינו קרייזי היקר אני מאחל בהצלחה רבה בדרכו.
  עלינו להתאחד ולהפסיק לתת להם לפרד אותנו ע”מ למשול בנו ח”ו.

  חזקו ואמצו חברים יקרים.

 34. קרייזי בתאריך 21 בDecember, 2010 בשעה 12:41

  גבי גזית הוא דוגמה קלאסית לדמות שמשוייכת למסדר כלשהו

 35. קרייזי בתאריך 21 בDecember, 2010 בשעה 14:52

  הצד האפל, מה זומם האפיפיור לעשות לנחש?
  http://www.cnewa.org/mag-covers/36-5-toc.jpg

 36. קרייזי בתאריך 21 בDecember, 2010 בשעה 19:06

  סמל ממלכת ירושלים
  http://en.wikipedia.org/wiki/File:Armoiries_de_J%C3%A9rusalem.svg
  גודפרי דה בוליון
  http://en.wikipedia.org/wiki/Godfrey_of_Bouillon
  הממלכה מתה אבל הסמל קיים?
  http://www.holysepulchre.net/index.php?option=com_content&view=article&id=39&Itemid=2
  האם בעצם ירושלים שייכת לארגון שקורא לעצמו ותיקן? ולא סיפרו לנו?

 37. קרייזי בתאריך 21 בDecember, 2010 בשעה 19:11

  הממלכה בדרך
  http://img837.imageshack.us/img837/1895/screenshot20101220at815.png

 38. אשרנו מה טוב חלקנו..
  ומה נעים גורלנו..
  ומה יפה ירושתנו..
  אשרינו כשאנו משכימים ומעריבים..
  בבתי כנסיות ובבתי מדרשות..
  ומיחדים שמך בכל יום תמיד..
  ואומרים פעמים באהבה..
  שמע ישראל ה’ אלוקינו ה’ אחד
  ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד
  ..מתוך שחרית
  ..
  קרייזי אח יקר..
  זה הרושם שאני קבלתי מהקישורים.. אולי זו השעה:-)
  הם צועקים שלי שלי אני אני..
  כוחי ועוצם ידי..עשה לי את החיל הזה..
  זה הסימפטום של חסר הביטחון.. שמכסה על כך בביטחון מופרז..
  אם הם לא יעשו טקסים ממלכתיים.. איך ידעו שהם מולכים..
  אם הם לא יתנו פרס נובל איך ידעו שהם כל כך כאלה גאונים..
  אם לא יתנו אוסקר איך ידעו לסגוד לאלילי השעה..
  ..
  להם לממלכה לאקדמיה יש איזה פחד מובנה..
  בגלל שהם דוהרים על מגדל קלפים..
  שמישהו איפה שהוא יחשוב על משהוא חדש דרך חדשה לצבור כוח..כמו שלהם..
  לפני שהם יחשבו עליו..
  או דרך לערער ולהחליש את מעמד כוחם..
  אז הם שוברים את הראש איך לחזק את הקיים..
  לשמור על הסטטוס קוו..
  ולהשתלט על הנשאר.. השמור..
  להשחית את התום עד תום..
  שלא יצא איזה משה או יהושע חדש.. (-:too little too late
  ליצור דורות מקולקלים..
  מושחתים מראש ועד זנב..
  הורים מלמדים צאצאים..
  לבהות במסך.. ללמוד ממנו לדבר נמוך ומלוכלך..
  להוריד את כל העדכונים החדשים..
  של הראשים המדברים בשם הבעל דבר..
  המהפנט עם פרמידות עיניים וכוכבים..
  ודורש..למכור גוף ונשמה.. למען המספרים שעל מסך הבנק..
  ואופציות לטעום טעם גן עדן..
  טעם שרק לבורא ראוי ומותר..
  טעם הכבוד.. מקהל..
  או לפחות להיות קהל.. להעריץ אליל מושלללם..
  והם מתכנתים אותנו שנהיה..
  עבדים שהם השוטרים של עצמם..
  עבד שלא יודע שהוא עבד..
  עבד שמאוהב באדונו/שובו/חוטפו..
  גם כן סימפטום עצוב מוכר..
  צריך רק לצעוק מספיק חזק..
  עד שהרוח נשברת..
  זה הרעיון של טירונות = אנישיאיישן = קבלה לתוך המסדר
  צועקים ומשפילים.. כאלו שהם טיפונת קצת יותר “גדולים”..
  בצורה עקבית וממושכת..
  עד שבחלק מהמקרים כאלו שהשפילו אותם רוצים להשפיל אחרים קטנים בחזרה..
  וכמובן “סולם הדרגות” נותן את האפשרות להיות מעל..
  בנוסף בן אדם רגיל לא מסוגל להרוג..
  אקסיומה בעייתית לצבא..
  לצורך כך הוא צריך לעבור “הכשרה” “איך יורים ברובה” “קודם כל”..
  ובנוסף לשבירת הרוח החופשית לחשוב באופן עצמאי ולקבל החלטה..
  שמשתבשת מרעש הצעקות היריות הלחץ החברתי..
  והאיומים המתחדשים מהאימונים של אותו הצבא מאותו הממון.. רק שהוא בצד השני..
  של הגבול שציירו כמה ברנשים על מפה..
  חילקו כמו עוגה זה שלי זה שלך..
  והם דואגים שנהיה אויבים..
  ולאחר טירונות רצינית לכח מיוחד חייל/רובוט אמור לירות בפקודה מהאוזנייה בלי שום התחשבות/מחשבה..
  לתמונת הדמות שזזה קודם לכן במרכז העדשה.. או לגודלה..
  מן טשטוש והעלמת מוסר.. וערך החיים..
  אבל לא ככה סתם..
  אלה כמובן בעד מוסר הרבה הרבה יותר גבוה.. למלאות פקודה..
  למען הדגל למען המדינה..
  להיות חייל טוב חייל ממושמע..
  זרוק תשכל תמלא פקודה אתה במדים איזה גאווה..
  מלח הארץ.. שים שים לו איזה עיטור גבורה על החזה..
  הא.. אילו כולם היו כמוך…
  לא היה יותר ערבים בעולם.. בכלל..
  וכו’ וכו’ וכו’..
  פרופגנדת הנצחת המלחמה
  הרי ראמספלד הבטיח לפחות 100 שנים.. להתחלה..
  ..
  פעם עוד אמרו בסקפטיות מהולה בהמון תקוה..
  על ילדים קטנים.. אני מקווה שעד שהוא יגדל הוא כבר לא יצטרך ללכת לצבא..
  אבל היום אחרי שנים של שטיפת מח.. היום מנסים לנחש באיזה יחידה יחשוק העולל.. כי הרי ניתן לו את חופש הבחירה.. הוא לא חייב להיות גולני כמו אבא.. ולוקחים אותם לפיינט בול=קיטנות חמאס להתאמן.. שיהיה מוכן..
  ניצחו את התקווה.. שיום אחד זה יסתיים..
  הפכו את המלחמה את ההרג למשחק מחשב..
  טכנולוגיות-על.. מול קלצ’ניקובים ואבנים..
  ..
  לצערי פעם ראיתי בכתבה אחות אומרת בראיון מבית האבלים על אחיה יהי זכרו ברוך שנפל בעזה..
  “הוא כל כך רצה כבר ללכת.. להכנס לשם.. לראות קצת אקשיין..”
  אין ספק שלא הכינו אותו כהלכה..
  להפך.. הצבא מלבה את היצר הזה להלחם..
  וכמעט כל חייל “רציני” מחכה מייחל לעימות שש לקרב..
  אפילו מדריך קארטה פשוט.. דבר ראשון יגיד..
  לומדים להלחם כדי להמנע מלחימה..
  אבל ככה לא מתבזבז נשק..
  ומה על הרווחים.. חבל..
  ..
  על מנת לנטרל כל אפשרות..
  לדבר כזה להתאפשר..
  הם כמו חיה המשליטה/מסמנת את הטריטוריה שלה.. באמצעים אכזריים ולא מתפשרים..
  כל הבן הילוד היאורה תשליכוהו..
  כל כך פשוט.. מה הבעיה.. למען הממלכה..
  כי החיים.. מרוב החושך והעלם=שבעולם והבורות הנלוות אליהם..
  של אלה ההולכים על שניים ומדברים מזה..
  שאם הם חושבים הם קיימים..
  ומתעלמים מזה שהכל הבל הבלים..
  וממציאים חוקים משלהם.. הזויים..
  כבר הרבה זמן..
  5771 שנה למיניננו..
  מאז שנבראו ביום הרביעי המאורות הגדולים..
  פני משה כפני חמה ופני יהושע כפני לבנה..
  המאורות הטובים.. השמש והירח..
  והחלו להסתובב והזמן החל לרוץ לאט לאט..
  חוק הזוי כזה מוכר..
  שהראשון שמגיע למקום ותוקע דגל.. המקום שלו..
  לא משנה אם הוא תקע את הדגל ברגל של איזה יליד שהשתזף שם..
  לא שייך לסיפור.. אך שימושי כי בסוף הם סחבו אחר כך את הציוד.. (חוץ מזה מהתקרית עם הרגל..
  והיום עוד חוק שקשה מאוד להאמין שהוא אמיתי..
  כל כך לא אנושי..
  שהראשון שממפה את הדיאןאיי של זרע..
  לא פחות ולא יותר.. נהפך להיות הבעלים של הזרע הנ”ל..
  כמו זכויות על פטנט או המצאה..
  ומגיע לו תגמולים על כל טרנזאקשיין בו..
  אם אני לא טועה.. בזמן שהמציאו את החוק הזה רק שתי חברות שעוסקות בזה ידעו מזה..
  והיו מוכנות..
  ושתיהן של של אותם בעלים של מונסטו או משהו בסגנון..
  בכל מקרה זה בבעלות שלהם איך שהוא וכמובן..
  והן רושמות את הזרעים כפטנט שלהם..
  עכשיו אני ניסיתי למפות בבית.. ללא הצלחה..
  והציוד יקר מידי..
  הוצפה..
  ..
  והם שיעשו תשובה..
  לא הייתי מייחל לעמוד במקומם וניסיונם.. למרות שגם לזה אין לדאוג כי..
  לא ידח ממנו נידח..
  וגם זו לטובה..
  :-)
  ..
  מסופר על שני יהודים שרבו על חלקת אדמה..
  הם ניגשו לתנא הקדוש שיפסוק ביניהם..
  לאחר ששמע את טענות שני הצדדים..
  זה אומר שלי היא וזה אומר שלי..
  אמר התנא.. אני רוצה לשאול את האדמה מה היא אומרת..
  התכופף קלות להאזין לטענותיה..
  התרומם ואמר..
  היא טוענת.. ששניכם שלה..
  ..
  קצת פרופורציה..
  אין כמו ענווה.. בעבר בהווה
  ולעתיד..
  ענווים ירשו ארץ..
  נצר מטעי מעשה ידי להתפאר..
  נ נח

 39. ‫נח מן. אשריך אחי היקר. ראיתי את הלינק המצורף. זה פשוט מוכיח מעבר לכל ספק שאכן הנאצים והקומוניסטים שהקימו את מדינת ישראל החילונית קומוניסטית אכן חברו להם יחדיו עוד מימים ימימה. גבי גזית שלפי תיאורו טוען שהמדינה היהודית הזו, בעלת ההיסטוריה היהודית, שמבלעדי ההיסטוריה היהודית שלה הרי אין סיבה שתהיה מדינה יהודית בארץ ישראל. הוא טוען שהמדינה הזו היא בעצם שלו ושל שכמותו. ואילו י שמאמין באל מקומו איננו כאן. הוא ממש משתמש – מילה במילה בתעמולה הנאצית הקלאסית כנגד היהודים.. ומספיק רק לפי מה שהוא אומר כבר להבין כיצד האליטות במדינה הזו חושבות… גישתם היא פשוט נאצית קלאסית. מי שלא חושב כמותם פשוט אין לו זכות קיום. ממש כך. במילים אלו… אשריך נח מן.. חזק ואמץ!!! גם לידידינו קרייזי היקר אני מאחל בהצלחה רבה בדרכו. עלינו להתאחד ולהפסיק לתת להם לפרד אותנו ע”מ למשול בנו ח”ו. חזקו ואמצו חברים יקרים.‬

 40. מדברים על תעמולה נאצית בישראל? עיתון הארץ הוא הדוגמא הטובה ביותר לכך כיום.

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3292130,00.html

  השותף הגרמני החדש של “הארץ” פעל בשירות הנאצים
  קונצרן העיתונות הגרמני דומון שאוברג, שרכש 25% מהבעלות על קבוצת “הארץ”, שיתף פעולה עם הנאצים וקיבל מגבלס עיטור גבוה, כמו זה שהוענק לראש הגסטפו. מו”ל הארץ, עמוס שוקן בתגובה: לבעלים היום אין עבר נאצי ואין להטיל עליו אחריות למעשי אביו

 41. Nתוך הקישור שקרייזי הביא :

  http://www.state.gov/secretary/rm/2010/01/135001.htm

  This year, the United States renewed funding of reproductive healthcare through the United Nations Population Fund, and more funding is on the way. (Applause.) The U.S. Congress recently appropriated more than $648 million in foreign assistance to family planning and reproductive health programs worldwide. That’s the largest allocation in more than a decade – since we last had a Democratic president, I might add. (Applause.)

  רבותי להזכירכם family planning זה מונח מעודן לאאוגניקה….

 42. עוד תעמולה ניאו-טרוצקיסטית ישראלית מבית מדרשו של רזי ברקאי:

  http://www.youtube.com/watch?v=yjv30_9PTN4

 43. חברים יקרים אינני יודע מי זה – MARRISOL PERRY ואינני יודע מדוע הוא מעתיק את התגובות שלי.
  בכל מקרה אני מבקש לא לקשר אותו אליי בשום אופן. אינני יודע מי זה!!!
  נח מן וקרייזי – כל הכבוד!!!

 44. SAPO
  לינק מצויין לגבי עיתון הארץ..
  מתחילים לחשוף את המקורות!!!

 45. אידיוט שימושי בתאריך 22 בDecember, 2010 בשעה 6:53

  מעניין למה מנהיגי ה”אנרכיסתים” לא מזכירים את העובדה שבעזה ישראל מבצעת רצח עם ?

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=4580

  אוי לצביעות!

 46. אידיוט שימושי בתאריך 22 בDecember, 2010 בשעה 7:09

  אין ספק שקומוניסטים ונאצים היו מעורים בהקמתה של המדינה היהודית – במיוחד הנאצים!

  ברגע שחוקרים את הNWO יותר לעומק מגלים שבקודקוד הציונים, הנאצים, הקומוניסטים מחוברים – ולא רק זה אלא שכולם לוציפרנים בקודקוד. שמסביר למה “מגן דוד” חרוט לישראל על הדגל – לא בגלל שהוא סמל יהודי כי הוא לא (ולא משנה טענות של “רבנים” או אתרים “יהודים” ).
  מגן דוד או יותר נכון חותם שלמה הוא סמל עם קונוטציות אקולתיות מאוד מאוד שליליות – משתמשים בו בכדי לזמן לשדים. שמעלה את התהיה איזה שד ישראל מזמנת ?

  קישור בנושא – חלק קצר מהסרט EYE OF THE PHOENIX

 47. אידיוט שימושי בתאריך 22 בDecember, 2010 בשעה 7:12

  קישור מעניין :

  http://www.henrymakow.com/israeli_haganah.html

 48. ישראלי פשוט בתאריך 22 בDecember, 2010 בשעה 8:18

  אני לא שונא חרדים,למרות שאני לא מאמין בשום אל אני עדיין רואה בהם חלק מעמי\מדינתי,אך לדעתי הם באמת מתנהגים בפרזיטיות בוטה,ופה אני לא מסכים אתם.

 49. אני חייב להסכים עם ישראלי פשוט, כי אני יודע על אנשים מתוך העולם החרדי שגם כן חושבים כך שאי השתלבות בשוק העבודה היא פסיחה על פסיקות של הרמב”ם בין היתר. אבל אין ספק שהתקשורת מבצעת רצח אופי מכוון הנושא סימנים של תעמולה מהמעלה הראשונה.

 50. אדיוט שימושי, אין שום רצח עם בעזה, זה בילבולי שכל, והאנרכיסטים תאמין לי צועקים את זה יחד עם דברים הרבה יותר מגוחכים. איפה אתה חי? רצח עם בעזה הפך להיות הנרטיב הכי מיינסטרים בקרב האקדמיה בעולם, וזה מבוסס על אוויר. הלינק שהבאת הוא מאתר שנוקט בעמדה השמאל קיצוני. השמאל הקיצוני מילטנטי בארץ גם אוהב להשוות את מה שוקרה בארץ לרצח עם וזה שטויות כמו שאמרו על קוסובו, וגרסאת ההומנים השימושיים המטומטמים ברשות הNWO שפימפמו את התקשורת העולמית בדוחות שיקריים. האו”ם מקדם את נרטיב האפרטהייד, ואם כל הדוחות שלו מצייר תמונה של רצח עם בעזה. הרצח עם היחיד שקורה בעזה של ארגוני החמאס, אם דיברת עם אנשים שאשכרה היו בעזה אתה תשמע סיפורים מחרידים כיצד הם שוחטים וקוצצים לחתיכות (פשוטו כמשמעו!) נשים שיום אחד לא לבשו רעלה.

  רצח עם בעזה = נרטיב של הNWO להצדיק פלישה של כוחות בינלאומיים.

  אפילו נתן זהבי דוגל בשקר הזה תעשה לי טובה….

 51. זה נראה כמו רצח עם?

  http://www.youtube.com/watch?v=QbKxiQbJ9U0

  זה לא מדווחים בשום מקום…

 52. קרייזי בתאריך 22 בDecember, 2010 בשעה 9:18

  יפה מאד נחמן, אז עכשיו אתה יודע מי הוא האוייב, אז בלי הפרדת אוכלוסיה בבקשה כי כולנו אנשי העולם יצורים של אותה בריאה. הגוי לא היה יודע שהוא אמור לשנוא אותך כיהודי ללא הדברים הנאים שרשמת.
  ללא ספק דברים נאים.
  ובדיוק בגלל זה כנראה שרצה מישהו שאני אשמור את הלינק, הנה כתבה על חיילים וזוועות, בדיוק מתאים לתאור שהצגת.
  http://aangirfan.blogspot.com/2010/12/soldiers-keep-gangsters-in-power.html
  תעבור על זה.

 53. קרייזי בתאריך 22 בDecember, 2010 בשעה 9:41

  אחרי הכל הארי מקאו כן יודע על מה הוא מדבר, תודה אידיוט.
  SAPO המונח “תכנון המשפחה” הוא מונח נפוץ היום ותמצא אותו בכל מקום שבו יש את המילה “פופוליישן קונטרול” לצערי זה מה שעומד לקרות לאנושות בידי אותם מתועבים וזה בנוסף לדברי נחמן על החיפזון שלהם להשיג את הדברים מהר ונחרצות.
  *******************************************עכשיו****************************************
  קחו את הלינק הבא שאני מצרף למטה כי אתם חייבם***************חייבים**************חייבים****
  אל תצפו לסרט עלילה כי זהו ברובו תרגום לנאמר ע”י היוצר שלו**********תראו אותו מתחילתו ועד סופו**************בסרט אתם תיווכחו כמה הדברים שהוא אומר נכונים*********וכמה דברים אכן קרו במציאות*********וכמה דברים שאי אפשר להיתעלם מהם שקורים כבר כרגע***************** ברשותכם אני יציין שאחד מהדברים הללו הוא היוקר לצריכה שלנו****************ברשותכם אני יצרף עוד לינק ברגע שיתאפשר לי שבו ישנו אחד שאומר מתוך פורום טלוויזיוני מצומצם שהיום************* הצריכה בעולם גבוהה מהיצור***********בעיה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  לא לפספס******לא לפספס*******לא לפספס********לא לפספס*******לא לפספס*******

 54. אדיוט שימושי .תודה על הקישור של מקאו הספר בלובאק הוא טוב. תדייק אבל סה חשוב כי השיתוף פעולה הוא עם ההגנה שזה ארגון של הציונות הסוציאליסטית! אין להתפלא שסוציאליסטים ישתפו פעולה עם הנציונל סוציאליסטים. להגנה היה ארגון מיוחד ששיתף פעולה עם הבריטים לרדוף אחר ישראלים מהאצ״ל ואת בגין שנקרא סזון ה׳כולל את הסוכן סקורפיון הידוע כטדי קולאק מהmi5 . זה הציונות הסוציאליסטית שהיית זרוע מודיעין הבריטי ששתפה׳. פעולה עם אוייבים שירתה בישראלים באלטלנה. זה אותה ציונות שעד היום שולטת בתקשורת משפט אקדמאיה והמדינה ואין מה להתפלא עם מקורות כאלה. תודה על הלינק.

 55. תגובה מתוך וואינט:
  4.מגעים בן נסטלה חברה שעבדה בשרות היטלר לתנובה
  רמת גן(16.08.06):
  נסטלה היא אחת משני יצרניות מוצרי החלב הגדולות בעולם. היא פועלת בתחום הקפה, החלב והמים המינרליים ובישראל פועלת נסטלה באמצעות חלקה באסם המהווה 51%, אך רק בתחום הקפה והמתוקים. כך מתנהלים מגעים בין תנובה, ואסם שתי מנהיגות הקרטל נגד פיקנטי, ונסטלה, אשר העסיקה עובדי כפיה יהודים בשואה, – אשר מאיימים להפוך לאימפריה אדירה אשר תשתלט לחלוטין על שוק המזון בכל הנוגע למוצרי חלב וחטיפים. אם אכן יתממש חזון עסקי זה, הרי שישראל צפויה לחזיון פנטסטי אשר בו ניצולי שואה, אשר בני משפחותיהם, חבריהם ואולי הם עצמם הועסקו בעבודות כפיה כדוגמת צחצוח מחראותיהם של עובדי נסטלה בתקופת השואה תמורת צלחת מרק דלוח – יזכו לשדרג את מערכת יחסיהם העכורה עם קונצרן נסטלה כאשר יורשו לרכוש – בזכות המיזוג האפשרי עם תנובה – גביע של יוגורט יופלה בטעם אפרסק אופטימי במרכול הקרוב למקום מגוריהם. הפעם, יש לקוות, יורשו יהודים אלה לדאוג למזונם מבלי שיחוייבו להציג את תלושי האוכל שהוקצבו להם בידי הקלגסים, אם כי סביר שמחירו של המוצר שתספק נסטלה למוכפפיה גם הפעם יהיה מופקע. חריג הוא הדבר ונשמע דמיוני, אבל כידוע, המציאות לעתים חזקה מכל דמיון. בעיקר נפלא הדבר נוכח העובדה כי ממשלת מדינת ישראל אשר אמורה להיות הבעלים של חלק ממניות תנובה, קמה בין היתר בזכות זכרם של ששת מיליוני קורבנות השואה. בהכרזה על הקמת מדינת ישראל מוצאת תפיסה זו את ביטויה: “השואה שנתחוללה על עם ישראל בזמן האחרון, בה הוכרעו לטבח מיליונים יהודים באירופה, הוכיחה מחדש בעליל את ההכרח בפתרון בעית העם היהודי מחוסר המולדת והעצמאות על ידי חידוש המדינה היהודית בארץ-ישראל, אשר תפתח לרווחה את שערי המולדת לכל יהודי ותעניק לעם היהודי מעמד של אומה שוות-זכויות בתוך משפחת העמים.. שארית הפליטה שניצלה מהטבח הנאצי האיום באירופה ויהודי ארצות אחרות לא חדלו להעפיל לארץ-ישראל, על אף כל קושי, מניעה וסכנה, ולא פסקו לתבוע את זכותם לחיי כבוד, חירות ועמל-ישרים במולדת עמם”. נוכח מחוייבותה היסודית של מדינת ישראל לקורבנות השואה ולערכיה היהודים והדמוקרטיים, ונוכח האמור לעיל, ספק אם “נסטלה” רשאית – על פי ערכי היסוד של מדינת ישראל – להיות שותפתה של מדינת ישראל בבעלות על תנובה, או להחזיק כל מניה שהיא או להעביר ולו אגורה שחוקה לתאגיד ישראלי, זולת כספי תרומה, פיצויים ושילומים למוסדות העוסקים בהנצחת קורבנות השואה.

 56. קרייזי בתאריך 22 בDecember, 2010 בשעה 17:31

  גם אם לא לקחתם ברצינות את הלינק הנה אחד המרכיבים הטמונים בו
  BANCOR מטבע עולמי שיחליף את הדולר כמטבע סחר עולמי?
  http://theeconomiccollapseblog.com/archives/bancor-the-name-of-the-global-currency-a-shocking-imf-report-urges-the-world-to-adopt

 57. מסכת אבות ד’ כח’:
  ודע, שהכול בא לחשבון. ואל יבטיחך יצרך, שבשאול בית מנוס, שעל כורחך אתה נוצר, ועל כורחך אתה נולד, ועל כורחך אתה חי, ועל כורחך אתה מת, ועל כורחך אתה עתיד ליתן דין וחשבון לפני מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא.
  ..
  אנחנו בתור כאלו שכלאו אותנו בעל כורחנו..
  במטריקס בתחתית הפרמידה..
  קרי ההמונים..
  הפרטיים הלא מאוחדים..חייבים חייבים.. להגדיל ראש..
  הדרך היחידה שבעלי הכח יכולים לשלוט בנו.. ההמונים..
  היא ע”י שמפרידים אותנו לקבוצות של אנשים נגד אנשים..
  יהודים נגד גויים..חרדים נגד חילונים..שמאלנים נגד ימנים.. מכבי נגד הפועל.. השד העדתי נגד כולנו.. נוהגי מכוניות נגד רוכבי אופנועים.. וכו’ וכו’ קבוצות ותפקידים..
  הם מעצבים דעת קהל..
  ע”י המילים ומונחים שמחברים להם במיוחד..
  לחזור ולהשתמש בהם.. שוב ושוב..
  גלובול וורמינג.. שוב ושוב..
  בטקס ממלכתי.. מה זה.. מה ממלכתי איזה ממלכתי.. חשבתי שאנחנו אמורים להיות דמוקרטיה..
  טקס ממלכתי.. ממש לא יאומן..
  משבר קואליציוני.. משבר כלכלי..
  הכל מהונדס.. לצורך שעה..
  כשהם אומרים שהם דואגים לבנים שלנו..
  הם מתכוונים לבנים של המעמד שלהם והמסדר שהם משתייכים אליו..
  לא לבן שלי או שלך..
  ..
  אם בן של ראש ממשלה היה במקום גלעד שליט.. מה היה קורה אז..???
  ואין מספיק מילים להגיד כמה צריך להתפלל לרפואתו ושחרורו הקרוב..תכף ומיד אמן ואמן סלה.. כי זה כל מה שאנחנו יכולים לעשות כי אנחנו כל כך מהופנטים.. שאין לנו אפילו את ההגינות/הנהגה..לעזוב הכל לשתק את המדינה להתחמש בחבילות שי מלאות בכל טוב.. להכנס לעזה.. בסבר פנים יפות ובענווה והכנעה.. ולבקש ולעשות סולחה ומחילה.. ולהתחיל מהתחלה..
  להתעלם מהמנהיגים והפוליטיקה..
  ולעשות שלום ביננו..
  לשנות את כל החוקים המפלים והגישה המפלגת..
  לעשות כל מה שצריך כדי להשיג צדק אמיתי וישר לכולם..
  בלי פוליטיקאים בלי אינטרסים כלכליים עולמיים של בעלי מניות בתעשיית הנשק והמלחמה..
  בלי תפקידים רק בני אדם מול בני אדם..
  שעברו התעללות מצד ההנהגה שלהם..
  כי ברגע שאנחנו מתעלמים מגלעד נרו יאיר שלהזכירכם הוא לא בן של רמטכ”ל.. אנו הופכים כה כהים ונמים שברור שכל דבר אחר לא ידגדג אותנו.. אפילו לא השחיתות ולא הריבית והפנסיה והדלק והלחם והמים וכו..
  באמצעות זה שאנחנו מתעלמים מגלעד ואיפה שהוא נמצא..
  קל לנו להתעלם מכל השאר..
  זה כל כך מכוון..
  מרדימים אותנו..
  ריבונו של עולם..
  בפרצוף צוחקים עלינו יום יום.. מעלים קרבנות בשביל הדגל והמדינה..
  כדי להפריד ולמשול.. בנו.. בכולנו..
  בני אדם.. זהים..
  גוף עם נשמה שרוצים לחיות חיים טובים..
  הרי בכל אלף אנשים מכל קבוצה.. תמיד יהיו בתוכם אותם סוגים של אנשים.. אותם תכונות.. כשרונות.. מעלות.. חסרונות.. טובים יותר ופחות.. מחונכים יותר.. ופחות.. זריזים ועצלנים.. כריזמטיים וביישנים.. אוהבים מוסיקה שונאים לרקוד.. עושי חסד ובעלי עוולות..
  זה באמת לא אמור להיות מסובך..
  זה באמת הרי כל כך פשוט..
  לאחד.. ולאחד.. ולאחד.. הכל באהבה.. לאחד יחיד ומיוחד..
  הכל..
  אחד
  ולא להפריד
  ..
  כתוב אשרי העיניים שראו את העיניים..
  כשאתה מסתכל בעיניים של אבא שלך.. שהסתכל בעיני אבא שלו.. שהסתכל בעיני אבא שלו..
  וכן הלאה.. עד לאב שעמד בהר סיני.. ובזכות משה רבנו זכה לראות.. את השכינה..
  ..
  באמת הרבה מההנהגה הדתית אשמה שהשחיתה ועיוותה את היהדות והתורה..
  ובכוונה תחילה.. כי “הרבנים המפורסמים” “גדולי הדור” האלה.. של היום.. הם סה”כ זורמים ומנצלים את רוח התקופה.. הפרד ומשול..
  משתפי פעולה.. מעצבים עיוות בסיסי במהותה של התורה..
  מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך..
  כי דרך ארץ קדמה לתורה..
  כלומר אדם ללא דרך ארץ ענווה התחשבות רגישות נימוסיו אהבה וכבוד לזולת ולעצמו סבלנות סובלנות חוסר התנשאות שהוא אוהב שלום רודף שלום ומקרב נבראים לטוב ומה שהוא לא אוהב הוא לא עושה למישהו אחר = להיות בן אדם
  התורה לא יכולה להתקיים בו.. לעולם..
  לא משנה כמה הוא חכם ו/או בעל זיכרון וכריזמטי
  כי התורה=האמת ישרה..
  והיא לא יכולה לשכון במקום עקום .. בשלום
  בנוסף אסור לקבל/לקחת כבוד והתפארות או ממון בזכות ולמען התורה והמצוות שאתה לומד ועושה.. אתה סה”כ עושה מה שאתה צריך..
  ..
  מסופר על תנא שקבל רשות מחברו לאכול מהפרות בבוסתנו ..
  פעם אחת שומרים לא זיהו את התנא.. תפסוהו בשק והחלו מפליאים בו מכות..
  לכשיסיימו הוציאוהו מהשק.. שגילו שזהו התנא הקדוש.. נבהלו ושאלו למה לא צעקת שזה אתה..
  אמר להם.. לא רציתי להשתמש בתורה שלי לעצמי וכבודי.. למדתי אותה לכבוד השם..
  כלומר רצה שיתייחסו אליו כאל אדם רגיל..
  ..
  ובנוסף..
  פושעי ישראל מלאים מצוות כרימון..
  זה עמוק..
  כי נהוג לומר שברימון מושלם יש תרי”ג = 613 גרעינים כמו מספר המצוות..
  אז אפילו פושע ישראל הוא מלא בכל המצוות בכל התורה..
  עמוק.. משחרר.. לא צריך לשנוא אף אחד.. לא צריך להלחם..
  אדרבא.. רבי נחמן מרחיב ומגדיל את התמונה.. ומגיע לכל אדם
  ומיעץ ללכת הכי הרבה עם התורה רפ”ב שבליקוטי מוהר”ן..
  להלן..
  ..
  דע, כי צריך לדון את כל אדם לכף זכות , ואפילו מי שהוא רשע גמור, צריך לחפש ולמצא בו איזה מעט טוב, שבאותו המעט אינו רשע, ועל ידי זה שמוצא בו מעט טוב, ודן אותו לכף זכות, על-ידי-זה מעלה אותו באמת לכף זכות, ויוכל להשיבו בתשובה, וזה בחינת (תהלים ל”ז) ועוד מעט ואין רשע והתבוננת על מקומו ואיננו.
  ..
  הינו שהפסוק מזהיר לדון את הכל לכף זכות, ואף-על-פי שאתה רואה שהוא רשע גמור, אף-על-פי-כן צריך אתה לחפש ולבקש למצא בו מעט טוב ששם אינו רשע וזהו ועוד מעט ואין רשע, שצריך אתה לבקש בו עוד מעט טוב שיש בו עדיין, ששם אינו רשע, כי אף-על-פי שהוא רשע, איך אפשר שאין בו מעט טוב עדיין, כי איך אפשר שלא עשה איזה מצוה או דבר טוב מימיו..
  ..
  ועל-ידי-זה שאתה מוצא בו עוד מעט טוב ששם אינו רשע, ואתה דן אותו לכף זכות, על-ידי-זה אתה מעלה אותו באמת מכף חובה לכף זכות, עד שישוב בתשובה על-ידי-זה, זהו “ועוד מעט ואין רשע”, על-ידי שמוצא בהרשע עוד מעט טוב, ששם אינו רשע, על-ידי-זה “והתבוננת על מקומו ואיננו” הינו כשתתבונן ותסתכל על מקומו ומדרגתו, ואיננו שם על מקומו הראשון, כי על-ידי שמוצאין בו עוד מעט טוב, איזה נקדה טובה, ודנין אותו לכף זכות, על-ידי-זה מוציאין אותו באמת מכף חובה לכף זכות. וזהו והתבוננת על מקומו ואיננו כנ”ל, והבן.
  ..
  וכן צריך האדם למצא גם בעצמו, כי זה ידוע שצריך האדם לזהר מאד להיות בשמחה תמיד, ולהרחיק העצבות מאד מאד (כמבאר אצלנו כמה פעמים).
  ..
  ואפילו כשמתחיל להסתכל בעצמו ורואה שאין בו שום טוב, והוא מלא חטאים, ורוצה הבעל דבר להפילו על ידי זה בעצבות ומרה שחורה, חס ושלום, אף-על-פי-כן אסור לו לפול מזה, רק צריך לחפש ולמצא בעצמו איזה מעט טוב, כי איך אפשר שלא עשה מימיו איזה מצוה או דבר טוב, ואף שכשמתחיל להסתכל באותו הדבר הטוב, הוא רואה שהוא גם כן מלא פצעים ואין בו מתם, הינו שרואה שגם המצוה והדבר שבקדושה שזכה לעשות, הוא גם כן מלא פניות ומחשבות זרות ופגמים הרבה..
  ..
  עם כל זה איך אפשר שלא יהיה באותה המצוה והדבר שבקדושה איזה מעט טוב, כי על כל פנים איך שהוא, על-כל-פנים היה איזה נקודה טובה בהמצוה והדבר טוב שעשה, כי צריך האדם לחפש ולבקש למצא בעצמו איזה מעט טוב, כדי להחיות את עצמו, ולבוא לידי שמחה כנ”ל, ועל ידי זה שמחפש ומוצא בעצמו עדין מעט טוב. על-ידי-זה הוא יוצא באמת מכף חובה לכף זכות ויוכל לשוב בתשובה..
  ..
  בבחינות “ועוד מעט ואין רשע והתבוננת על מקומו ואיננו” כנ”ל, הינו כמו שצריכין לדון אחרים לכף זכות אפלו את הרשעים ולמצא בהם איזה נקודות טובות..
  ..
  ועל-ידי-זה מוציאין אותם באמת מכף חובה לכף זכות, בבחינת ועוד מעט וכו’ והתבוננת וכו’ כנ”ל, כמו כן הוא אצל האדם בעצמו, שצריך לדון את עצמו לכף זכות, ולמצא בעצמו איזה נקדה טובה עדין, כדי לחזק את עצמו שלא יפול לגמרי, חס ושלום, רק אדרבא יחיה את עצמו, וישמח את נפשו במעט הטוב שמוצא בעצמו, דהינו מה שזכה לעשות מימיו איזה מצוה או איזה דבר טוב, וכמו כן צריך לחפש עוד, למצא בעצמו עוד איזה דבר טוב, ואף שגם אותו הדבר הטוב הוא גם-כן מעורב בפסולת הרבה, עם כל זה יוציא משם גם-כן איזה נקודה טובה.
  ..
  מלא אחריות.. אין סוף דקויות.. אולי בגלל זה כששאלו להגיד את כל הרוחניות במילה אחת.. בחרו ב.. דק
  ומי שלא מוכן לסבול את הביזיון = להבין שיש לו אישית עוד מלא עבודה..
  והוא צריך הדרכה..
  מהאמת עצמה.. ולה יש את התנאים שלה.. נ נח
  לא יכול ממש להתקרב אף פעם לאמת..
  האמת מושלמת.. ובלתי מתפשרת.. ואי אפשר לשחד אותה..
  ולא משקר מי שאומר ולא משנה מי..
  שנה את עצמך והשאר ישתנה יחד איתך..
  ..
  הלוואי שיהיה שפע בכל העולמות..
  ולא יחסר מאום לאיש ואישה..
  וכל הילדים בעולם יהיו שבעים בריאים בטוחים שמחים בכל יום כל היום וכו’..
  ואז כמובן ההורים והאחים האחיות הדודות והדודים..
  כולנו.. נהיה שמחים..
  אמן ואמן…
  זה אפשרי זה מתחת לאף..
  העולם מלא שפע שמבוזבז בכוונה ללא שכל..
  בעזרת אנשים שלא עומדים בפיתוי..
  כשאנו נהיה ראויים=ענווים=תולים עינינו לשמים =היחידי שיכול לעזור
  ולא נסמוך על כוחנו ועוצם ידנו.. על עצמנו..
  ונצא מהמלכודת של ההפרד ומשול..
  ותהיה אהבת חינם ביננו..
  ונתאחד..
  ההנהגה הטובה תצמח מתוכנו..
  בינתיים לאט לאט מתעוררים..
  תהיו בריאים..
  (-:
  נ נח נחמ נחמן מאומן
  ..
  זו אופציה אחרת להמנון המבאס שלנו.. אמינה יותר.. לא שצריך בכלל המנון..
  המנון.. איזה שטויות מסוניות.. פאשיזם לשמו..
  בכל מקרה קצת נוסטלגיה.. אין חדש תחת השמש.. לא צריך לעמוד..

 58. קרייזי בתאריך 22 בDecember, 2010 בשעה 23:45

  The Enemy

 59. מה חברה… אני רואה שכולנו מסתובבים בUNHIVED MIND :)

 60. אידיוט שיומושי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 2:15

  SAPO – הבעיה שלך שאתה רואה רק מה שאתה בוחר ליראות – לא רק לגבי הפשעים שישראל מבצעת בעזה אלא גם לגבי ההיסטוריה של יסוד ישראל -
  כל המאבק בין “המחתרות” היה מבויים – אולי החפ”שים בשטח לא ידעו זאת – אבל כמו תמיד בדרגות הבכירות זה היה הצגה . אפילו אם המחתרות היו אירגונים אמיתים שלא הומצאו על ידי המודיעין הבריטי\ההגנה (כמו שתמיד קורה עם אירגוני טרור) תהיה בטוח שאירגונים אלו היו לגמרי חדורים.
  אפילו בהיסטוריה הממסדית יוצא לאור שאחוז מאוד גבוה של חברי מחתרות היו סוכנים כפולים לדוגמא טדי קולק בדיוק כמו במיקרה של אל-קעיידה והIRA .

  לא ניראה לך מוזר רמת האימפוטניוט של האימפריה הבריטית במאבקם במחתרות ?
  לא ניראה לך מוזר שיצחק שמיר הצליח לברוח מכלא הבריטי – פעמיים ? ולא רק הוא .
  שבגין לקח סיכון מיותר שהיצתלם מחופש לדוס?
  שההגנה הישתמש באצ”ל לטבח בכפר יאסין?
  ויש עוד טונות של סטיות בהיסטוריה הרישמית של ישראל שצריכים לגרום לך מספר תהיות.

  כדי לכם ללמוד את שיטות הפעולה של האימפריה הבריטית במיוחד המניפולציות שלהם בהודו – ואז לעשות את האינטרפולציה לישראל – גם איך הם הינדסו את מלחמת האזרחים בארה”ב .

  המודיעין הבריטי הינו האירגון הביון הוותיק בעולם השורשים שלו הולכים לתקופתה של המלכה אליזבת ופרנסיס וולשינגהם.

  יש גם את הטענה הבאה:
  http://www.redicecreations.com/specialreports/2006/01jan/hitlerbritagent.html

  אני לא יודע עד כמה היא נכונה אךמניתוח שלי של היסטוריה ואיך העולם באמת עובד אין לי ספק שהיה הסכם בין היטלר לבריטים – ואז הם תקעו לו סכין בגב כשפלש לרוסיה.

 61. אידיוט שימושי: מה שאתה אומר לא מסביר דבר ולא חצי דבר על מלחמת החורמה של הסזון במתנגדי המשטר הבריטי. מרדף שאפילו נמשך עד היום ושהגיע לבית המשפט העליון וזה משהו שאני מציע לך לבדוק. יתרה מזאת, העובדה בשטח היא שבמשך רוב שנות קיומה ישראל הונהגה בידי מפא”י והציונות הסוציאליסטית, ציונות העבודה שהיא היחידה ששתפה פעולה כלשהיא עם הנאצים מתוך כל הציונות. הטלוויזיה האקדמאיה המשפט הכל עדיין בשליטתם. ניתן להקיש על מה שהבריטים עשו באפריקה לאחר שהאימפריה שלהם יצאה הם דאגו להשאיר בובה קומוניסטית כמו נלסון מנדלה ועשו אותו דבר פה. אין מה לעשות, מלחמות בין ארגונים כאלה הם מלוכלכות וכרוכות בבריתות אפלות, אבל כשזה מגיע לעובדה היבשה בשטח למי אחיזת כוח רעילה במדינה, זה היה ותמיד נשאר מפא”י.

 62. אידיוט שיומושי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 2:55

  אתה מעקל שבלי הנאצים ישראל לא היתה נוסדת – נכון?

 63. יש מישהו שכן?

 64. אידיוט שיומושי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 6:50

  יש גם את המקרה של רודולף הס סגנו של היטלר שערב הפלישה לרוסיה צנח מעל שמי סקוטלאנד לפגוש את האליטה הבריטית. בספרו ספרינגמאייר טען שבמשפטי נורמברג זה היה כפיל שעמד למשפט.

  http://www.henrymakow.com/by_alessandro_de_felice_edited.html

  ורק לידע כללי – הפשעים שהאמפריה הבריטית ביצעה לא נופלים מאלו של הנאצים !
  צורציל עצמו היה אחראי על הינדוס רעב בהודו ואיראן שלא לדבר על הפשעים שלהם באפריקה.

 65. קרייזי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 8:24

  לא כולנו, הצמאים ביותר. ;-)

 66. SAPO היקר אינני מכיר עדיין את UNHIVED MIND אך אכנס אליו לכשיזדמן לי.
  דבר שני רציתי לשתף אתכם בדבר שמצאתי – מאוד מאוד מעניין!!!!

  http://www.scribd.com/doc/11499862/bilderberg-secret-weaponssilent-weapons-for-quiet-warshow-to-control-society

  בקצרה – זהו מסמך שלטענת המפרסם נמצא במכונת שכפול של חברת IBM שנמכרה במכירת עודפים..
  לא רוצה להרוס לכם את הכיף..
  מאוד כדאי לקרוא אותו ואף להדפיס, לצלם ולהעתיק.
  אני חושב שהמסמך הבא גם אם איננו אותנטי, נראה כמסמך אותנטי ורציני מאוד.
  מדובר שם על דרכי הפעולה שאנו רואים אותם מתרחשים יום יום. ואף מוזכרים שם תפקידם של רוטשילד ורוקפלר. על החשיבות להכניס את כל ההמון למעין שליטה תחת מחשוב, על הכלכלה כיצד ניתן להנדס ולחזות אותה ולהטות אותה כרצונם.. על הציבור שצריך להעסיק אותו הרבה מאוד כדי שלא יהיה להם זמן לחשוב. על כך שמי שלא חושב כמותם חשוב הוא כבהמה, ועל כן אין מה לרחם עליו. על מערכת החינוך והתקשורת. כיצד להנדס אנשים. ומשהו ממש מעניין לגבי צמצום האוכלוסיה כדבר מתבקש כדי למחוק חובות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! של מי??????? וכיצד??????

  בקיצור מאוד מעניין!!!!!

  SAPO ונח מן – שאפו על התגובות המעולות.

 67. קרייזי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 9:39

  מישהו משחק בך.
  אתם מבינים מה קורה פה, כי אם לא בשביל זה זה קורה.
  הם יודעים טוב מאד מה הם עושים והכל מתואם אבל לנו הם מספרים שהאחר אחרי ואין את מי להאשים בעצם.
  http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/192/323.html
  שם המשחק היום הוא, אם אתה מבקש אתה תשלם!

 68. ישראלי פשוט בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 11:17

 69. קרייזי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 15:36

  SCRIBED זה המקום למצוא ספרות ומסמכים, יש שם המון מידע.
  דרך אגב, בUHM ישנה מסקנה ברורה למי שולט בעולם כיום אחרי מחקרים ומאמצים רבים שהשקיעו במרדף אחרי האויב האמיתי, ושתבינו שרוטשילד או רוקפלר הם מסך שנמצא בחזית ותו לא.
  כל הדרכים מובילות לרומא.

 70. קרייזי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 16:13

  The Federal Reserve Bank and the Catholic Church
  ——————————————————————————
  ——————————————————————————
  Indirectly, the most valuable banking investment of the Roman Catholic Church is its investment control of the Federal Reserve Banks of the United States.
  —————————————————————————————–
  Through a highly complex arrangement of small holdings across sometimes thousands of banks and cross-ownership holdings hiding foreign ownership, the Catholic Church has effectively controlled the Federal Reserve Bank and therefore the destiny of the United States economy since the turn of the 20th Century.
  —————————————————————————————–
  The Catholic Church has only ordered the complete pulling of the plug of the United States economy once in 1929 to the early 1930′s effectively grinding the economy to a halt during the Great Depression along with Europe.
  ——————————————————————————————-
  While an extremely high risk strategy that could have caused another Civil War in the United States, the action was necessary to generate suitable conditions of poverty in Europe for the rise of Catholic appointed dictators in Germany, Spain, Italy as well as South America. Without the deliberate action of the Catholic controlled banks, the Great Depression would not had happened and by default World War II would not have taken place.
  —————————————————————————————————
  Since its formation, only one President of the United States –a Catholic himself –has attempted to override the power of the Federal Reserve and the Roman Catholic Church by ordering the US Treasury to print its own money. The money was destroyed the day after he ceased to be President. His name was John F. Kennedy.

 71. מסר תת ציפית חדש מבית היוצר של דיסני…פעם נוספת
  http://i247.photobucket.com/albums/gg145/2tuff2006/tangledsexsubliminal.jpg

 72. קרייזי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 18:18

  SAPO תהיה מקורי, זה לא הוגן.(-:

 73. קרייזי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 18:30

  מישהו ראה?
  http://www.imdb.com/title/tt0932661/

 74. קרייזי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 18:32

  שאלה לקונספיל, בתמונת הכבשים למעלה מה עושה הזאב בתוך הגוף של הכבש השמאלי?

 75. “האשמה” היא באמת שלנו.. אם היינו יותר כמו בדרום אמריקה לדוגמא.. יוצאים לרחובות.. לפעמים..
  פה אם אין מימון מארגון של פרס על שם רבין.. אי אפשר לאסוף 15 אנשים ביחד..
  מכורים למסך.. לחלוטין..
  אין סולידריות חברתית בשקל..
  אגואיזם נלחם בהישרדות.. אדם לאדם זאב.. שנאת חינם.. על אי קטן.. מזימות ותככים..
  בתור יישות אחת שכולנו חלקים קטנטנים בה..
  אנחנו יישות חולה.. פיזית ורוחנית.. צולעת עיוורת.. נתקלת בקירות בחושך.. צוחקת בוכה..
  סכיזופרנית.. האחות המשוגעת של דוד סאם הפסיכופט..
  מצד אחד פטריוטיות מורעלת.. מצד שני כולם יודעים שהמערכת רקובה..
  ..
  ידוע בפרסום ולשאר כל מי שצריך לדעת.. ומשתמש בזה..
  שבן אדם רוצה שיעבדו עליו..
  שידהימו אותו.. שיהממו.. שימכרו לו לוקשים.. שאם הוא ילבש את החולצה או הבושם הזה או אם היא תאכל את הקרטיב בנעליים האלה.. אז וכו’..
  ושהקפיטליזם אחלה.. ובן לאדן על הפנים..
  חרטה על גבי חרטה שאנשים בולעים..
  ועוד שדוקא שקר גדול יתקבל יותר מקטן..
  ולזה מסביר את שאמר רבי נחמן מברסלב שהתנאי להתקרבות לאמת הוא..
  שלא יעבוד על עצמו ולא ייתן שיעבדו עליו..
  Fool Me Once, Shame On You. Fool Me Twice, Shame On Me
  ..
  אַל תְּבַקֵּשׁ גְּדֻלָּה לְעַצְמְךָ, וְאַל תַּחְמוֹד כָּבוֹד, יוֹתֵר מִלִּמּוּדֶךָ עֲשֵׂה, וְאַל תִּתְאַוֶּה לְשֻׁלְחָנָם שֶׁל שָׂרִים, שֶׁשֻּׁלְחָנְךָ גָּדוֹל מִשֻּׁלְחָנָם וְכִתְרְךָ גָּדוֹל מִכִּתְרָם, וְנֶאֱמָן הוּא בַּעַל מְלַאכְתְךָ שֶׁיְּשַׁלֶּם לְךָ שְׂכַר פְּעְֵלָּתֶךָ:
  ..
  הוא היה אומר, אין בור ירא חטא, ולא עם הארץ חסיד. ולא הביישן למד, ולא הקפדן מלמד. ולא כל המרבה בסחורה, מחכים.
  ובמקום שאין אנשים, השתדל להיות איש.
  ..
  ניגון שמיוחס לרבי נחמן מברסלב ששרים בשבת
  “יה ריבון עלם ועלמיא”
  ניגון מושלם בביצוע מושלם
  http://www.youtube.com/watch?v=i9rg2uP_xXk
  נ נח

 76. תשובה שלי לקרייזי:

 77. קרייזי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 23:17

  מה שמעלה בי את ההשערה שבסרטים של דן בראון הם באים בעצם להפגין כוח ולהראות מה יכול לקרות למי שמתעסק ואת דרכי הפעולה שלהם, מין איום כזה מכוון כלפי מי שינסה להיות מלפפון, בסרט אמנם הסוף הוא כמו כל סוף בסרטים של טובים ורעים רק במציאות הדברים קצת שונים ונגמרים לא כ”כ טוב.

 78. קרייזי בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 23:22

  או קיי. עכשיו תגלה לי מה עלה בגורלו של ידידי לויד?

 79. אידיוט שימושי בתאריך 24 בDecember, 2010 בשעה 1:43

  בקשר לתקרית “אלטלנה” –
  השאלה המתבקשת היא למה בגין ובן גוריון החליטו לביים את האירוע מול חופי תל-אביב לאור יום ולעני כל אחרי שכבר פרקו את הספינה מכלי נשק ואנשים בכפר ויתקין?

  לעניות דעתי ובהבנתי איך אנשים בעמדות של כח מתפקדים :
  הסיבה העיקרית היתה לחסל את אברהם סטבסקי שהיה ה”אידיוט השימושי” שנשלח להיתנקש בארלוזורוב על ידי בן גוריון – ובכך להשתיקו.( הוא נהרג בתקרית.)
  הסיבה השניה היתה להציג את בגין כ”אופוזיציה” לממשלת בן גוריון.

 80. אידיוט שימושי בתאריך 24 בDecember, 2010 בשעה 1:56

  דרך אגב גם יעקוב מרידור הצליח לברוח מהכלא הבריטי !
  לפי וויקפידיה הוא הפך למפקד האצ”ל לאחר שביצע פעולות בעיראק בשביל הבריטים (כנראה שעזר לביים את הפוגרום נגד יהודי עיראק).

  אז ככה – הוא שירת את המודיעין הבריטי ואז הוא פיקד על איגון שכיביכול נאבק נגד הבריטים!!!! ניראה לכם הגיוני?
  רק להראות לכם את רמת הזילזול של משכתבי ההיסטוריה !

  עצם העובדה שהמדינה היהודית הונדסה על ידי האימפריה הבריטית\NWO צריכה להעלות מספר תהיות בראשכם ……

 81. אני מסכים איתך שאנשים בימין הם אופוזיציה מהונדסת. עובדה ביבי שרון ובגין הם ימין והם פינו יותר שטחים של המדינה מכל השמאלנים מאז קום המדינה. ושורה תחתונה, השליטה במשפט תקשורת ואקאדמיה היא זאת שקובעת את סדר היום ולא קשה לראות מי שולט שם.

  אבל אלטלנה לדעתי לא מבויימת זה ממש שטות להגיד כזה דבר. מתו שם אנשים. אם ביימו את זה כמו שאתה טוען שכולם יראו ויחשבו, אז למה אף לא מילה אחת על כך בכל תוכנית הלימודים?

 82. אידיוט שימושי בתאריך 24 בDecember, 2010 בשעה 3:04

  אם כבר הייתי אומר שכולם “ימנים” – בעזה ישראל מבצעת רצח עם ובשטחים טיהור אתני !

 83. אידיוט שימושי בתאריך 24 בDecember, 2010 בשעה 3:30

  “אבל אלטלנה לדעתי לא מבויימת זה ממש שטות להגיד כזה דבר. מתו שם אנשים”??????

  חשבתי שאנשים שמבקרים באתר הזה קצת “מפוככים ” – אתה ער לעובדה שבן גוריון הורה על פיצוץ ספינת מעפילים – כפיגוע “FALSE FLAG”

 84. חלאס עם השקר הזה. את השקר הזה מספרים היום כבר בMTV, שם הכיבוש הפך לקונצנזוס:

  http://latimesblogs.latimes.com/babylonbeyond/2010/12/israel-west-bank-mtv-does-ramallah.html

  את השקר הזה מספרים באוניברסיטאות ישועיות. את השקר הזה מספרים בתוכנית של נתן זהבי. את השקר הזה מספרים באיחוד האירופאי. את השקר הזה מספרים באום (גולדסטון היה מקרה אחד מיני רבים). את השקר הזה מספרים המנטורים של אובאמה כמו הכומר שלו. את השקר הזה מספרים בסיאןאן. את השקר הזה מספרים ארגונים של קרן פורד. את השקר הזה מספר ג’ימי קרטר מהטריילטרל קומישן. את השקר הזה מספרים כל האירגונים הקומוניסטים וNGO של האו”ם. אתה נופל לשקר שמקדם הסדר העולמי החדש ובגדול.

  יתרה מזאת אתה תמים ביותר כי אתה בכלל לא יודע דבר ולא חצי דבר בשיטות המיינד קונטרול ואחיזת העיניים שמגיעים מהאיסלאם. הרבה מהשליטת תודעה הידועה במסטריות הגיע מארגון הישמעלים של החאשישיון. וליתר דיוק כדי לחדד את העניין, השקר שאתה מאמין בו הוא תוצר של אחד מארבעת שיטות אחיזת העניים באיסלאם אשר נקרא “כתמאן”. לפי הכתמאן מציגים דברים שקורים באורח לא מציאותי ולא ריאלי ותמונת עולם מזוייפת, לתעתע באוייב. שקר מחוכם. אותה שיטה נפוצה גם במדיה של המיינ-סטרים, אבל את השיטה הם למדו מהמקור.

  אתה מנופף בשקר שעיקר המימון שלו מגיע מהאיחוד האירופאי.

  לא רק זה שאתה מנופף בשקר הזה פעם אחר פעם ללא גיבוי סתם ככה בצורה פופוליסטית כמו גם הדיבורים שלך על הציונות. כמו אלכס ג’ונס או דיויד רפטיליאן אייק אתה מערבב את הדברים בעובדות.

  אז תסלח לי אם מעתה והלאה לא אקח את הדברים שלך ברצינות.

 85. אדיוט שימושי, אתה לא מתייחס לעובדה שאת אלטלנה השמיטו מתוכנית הלימודים לחלוטין. לגמרי. לא תשמע על זה מכיתה א ועד כיתה יב. לא תשמע על זה בכלל בטלוויזיה. אם כבר החיפוי שלו הוא זה שפועל כסוג של PSY-OP.

  חבל להתווכח איתך שאתה לא ממש מכיר את הההיסטוריה. אליהו גולומב – ראש ארגון ההגנה-אמר למנחם בגין (1944) :”לא חשוב הדבר אם נירה את הכדור הראשון . במלחמת אחים, מנגנון התעמולה הוא בידינו. אנו נכוון את כותב ההיסטוריה, ותמיד תהיו אתם המתחילים במלחמת האחים” (‘ארוכה הדרך לחירות”,1950).

 86. ורק שתבין על מה אני מדבר.

  http://english.aljazeera.net/news/americas/2009/01/200911321467988347.html

  The president of the UN General Assembly has condemned Israel’s killings of Palestinians in its Gaza offensive as “genocide”.

  מי אמר את זה? נשיא הועידה של האו”ם. NWO

 87. ולסיום, מי השעיר לעזאזל ברצח רבין?
  בדיוק…

 88. אידיוט שימושי בתאריך 24 בDecember, 2010 בשעה 6:26

  לא יודע אם יצא לכם לצפות בטריילר למשחק BLACKOPS – אז בפתיחה נאמר :
  “שקר זה שקר ורק בגלל שכותבים את זה וקוראים לזה היסטוריה לא אומר שזה אמת”

  http://www.youtube.com/watch?v=OtRnpC7ddv8

 89. אידיוט שימושי בתאריך 24 בDecember, 2010 בשעה 6:30

  בקשר לעזה – אתה לא מקובע יותר לבולשיט שהעיתונות בישראל מאכילה אותך
  תודות למנועי החיפוש יש לך גישה לעוד מקורות מידע -

  העובדה היא שזה כבר כמה שנים טובות שעזה נמצאת במצור בגלל כל מיני תירוצים שהם תוצאה של דיאלקטיקה.

 90. אידיוט שימושי בתאריך 24 בDecember, 2010 בשעה 6:35

  בקשר לאצ”ל – אפילו בווקיפידיה כתוב שהארגון הוקם על ידי מפקדי ההגנה – שמקווה שמעלה מספר תהיות לקוראים באתר זה .

  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9F_%D7%A6%D7%91%D7%90%D7%99_%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99

  בקשר לרצח רבין – התיזמון של הפיגועים שהעלו את נתניהו לשילטון מעלים סירחון

 91. אדיוט שימושי: אם אתה רוצה ללמוד הסטוריה ממשחקי מחשב שיבושם לך. יתרה מזאת אתה יכול להיות דובר מצויין של האיחוד האירופאי או המכתיב של הטלפרומפטר של יונית לוי. להזכירך פרס בעצמו אמר לא פעם ולא פעמיים:
  http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/567/382.html
  “אם זה היה תלוי בי, אני הייתי מבטל את לימודי ההיסטוריה…” — שמעון פרס.

 92. אידיוט שימושי בתאריך 24 בDecember, 2010 בשעה 19:38

  המשחקים האלו ממומנים על ידי הפנטאגון בכדי לתמהן את דור העתיד של החיילים !
  ומין הסתם הם אוהבים ל”השוויץ”

 93. "שתיקת הכבשים" בתאריך 29 בDecember, 2010 בשעה 22:21

  לקרייזי [ בנוגע ל כבשים בבאנר למעלה]
  כאשר רועה ניגש לעדר כבשים ולוקח כיבשה ,הן בד”כ מפסיקות ללעוס מתבוננות במתרחש וכאשר הן מבינות שלהן זה לא קורה….חוזרות לעניניהן.תמימות תמימות אבל לא יעזרו לחברתן…
  מן הסתם מעצב הבאנר שלמעלה בא לרמז כי אלה מהעדר שיושבות קרוב לקצה נראות לשאר העדר ככבשים אך הן כזאב,ולחילופין שגם כבשים אמיצות יכולות להבחין בערניות זאבית במתרחש.
  אפשר ללמוד מכך כמה דברים : בראש ובראשונה כולנו אותו דבר לא נפילים ולא רפטילים ושטויות אחרות.שערנות מונעת אסון כמו בפירסומת הידועה…ושמשמעות המילה חשדן זה חש -דן משמע מישהוא שעל סמך תחושות ממהר לדון בפזיזות.ולכן טוב ללמוד להחכים ולפתח דיעה מבוססת ולהכיר את המציאות .לקרוא את התחקירים המצויינים ומבוססי העובדות בד”כ שנעשים באתר ולהשכיל.אני אישית הייתי מעדיף היום אחרי נבירה בחרא שיש ברשת לגבי הסדר העולמי לשים תמונה מהתוכנית הישרדות כי זה מה שקורה כולם רוצים את המליון או את אמונתם כשלטת ויש כאלה שכורתים בריתות ואסטרטגיות מפוקפקות בכדי להגיע אליו ולטפס למעלה על חשבון אחרים ולהנחיל את דעתם ,וזהו כל הסיפור.זו דעתי האישית לא של קונספיל.
  ה”טובים” לא כאלה טובים וחלק מ”הרעים” לא כאלה רעים.
  כל זה נכון כמובן במידה ולא ניפגש כאסירים באיזה מחנה ריכוז יום אחד…

 94. קרייזי בתאריך 30 בDecember, 2010 בשעה 12:31

  מישהו שעל סמך תחושות כן, לדון כן, ממהר או פזיז לא נראה לי שייך.

 95. [...] [...]

 96. [...] הצד האפל של אונסקו [...]

 97. [...] (חזית ברורה של הסדר העולמי החדש הפועלת בעיקר בתחום החינוך מחדש ובין כותלי האו"ם) ורעיון המאסטרים הנעלים המתקשרים שלהם (Ascended Masters). ועל [...]

 98. [...] http://conspil.com/2010/12/14/uescodarkside/ ציטוט: “כל עוד הילד נושם את ההאוויר המזוהם של לאומנות, חינוך בנטייה עולמית יביא רק ליצירת תוצאות מסוכנות למדי. כפי שהצבענו קודם, זה לעיתים תכופות המשפחה שמזהמת את הילד בלאומונות קיצונית.” [...]

השארת תגובה

Google