שעתיים עם ברי חמיש ברדיו

התראיינו בתוכניתו של ברי חמיש בFirst Amendment Radio במשך שעתיים, אתם מוזמנים להקשיב:

הקשיבו כל עוד התוכנית זמינה.

התוכנית באנגלית

  כתבות רלוונטיות:169 תגובות לכתבה ” שעתיים עם ברי חמיש ברדיו”

 1. בלטשאצר בתאריך 23 בDecember, 2010 בשעה 5:30

  כדאי לכם לחפש על כת שנקראת “בני ברוך” של הרב לייטמן.
  קראתי מאמר מאד מעניין ולדעתי התפיסה של הכת (בעיקר של הרב לייטמן מערוץ קבלה לעם) עשויה לעניין אתכם.

 2. בלטשאצר – אולי תשתף אותי/אותנו בתחושות שלך.
  אני לא קשור לאתר הזה. אך מעניין אותי לדעת מה אתה אישית חושב.
  ולא סתם אני מבקש ממך לעשות כן.
  תודה.

 3. אפה זה ? אני רואה רק שידור חי .אפשר לקבל הפניה מדויקת יותר ?

 4. תודה בלשטצאר, מזכיר לי את הכתבה שהיית פה על זה שהרב לייטמן ביוזמתו הלך לפגוש את פיטר ג/וזף מזייטגייסט.

  הנה כתבות מעניינות מתומר פריסקו, הוא כתב מעולה לענייני מיסטיקה יהודית:

  http://www.nrg.co.il/online/43/ART1/745/923.html

  http://tomerpersico.com/2008/07/21/laitman-summary/

  http://conspil.com/2010/10/21/zeitgiestkabbalah/

 5. הקבלה היא כלי עצום שיכול להביא לכח עצום. כמו אקדח.
  יהיו אלו שישתמשו בה לצד הטוב ויהיו כאלה שישתמשו בידע לעשות רע.
  זוהי הבחירה החופשית שיש באדם. אך מאידך חשוב שלכל אדם תהיה אפשרות וגישה לידע הזה כדי לאזן בין הטוב לרע.
  אם רק לממשלות יהיה נשק, מה יקרה כאשר הממשלה תסטה לצד הרע??? כיצד יוכלו האזרחים להתמרד??
  חלק מכל הקטע של הNWO הוא לרכז את הידע והכוח תמיד כמה צעדים קדימה לפני שאר האנושות כדי שיהיה להם יתרון על פני השאר כדי שיוכלו לכפות את רצונם הנורא והלא טבעי והלא מקובל על יתר אוכלוסיית העולם. כאשר ליותר מידי אנשים יש כוח ודעות שונות זה מסוכן עבור כת האילומינטי מאוד, ולכן הם רוצים עם אחד גדול וחלש, מפורד בעל דעה אחידה ונשלטת לחלוטין. רק זה מה שיכול להרגיע את הפחד והפוביה של האילומינטי מפני ערעור מעמדם בחברה!!!

  כדי לברוא שקר טוב צריך לערבב אותו עם המון אמת. לצערי המון אנשים עושים זאת.
  כל אחד שמנסה לשלול חשיבה חופשית וחקר אמיתי אינדווידואלי, ו/או לכפות אמת בצורה כוחנית, כנראה שיש פגם באמת הזו. אמת אמיתית אין לה צורך בגיבוי והוכחות. הרי היא תמיד קיימת שם.
  מי שבוחר במכוון להתעלם ממנה, לא משנה כמה הוכחות יוצגו בפניו הוא לא יקבל אותה..
  את האמת ניתן לגלות אך ורק לאחר שאנו מסננים ובוררים את כל הרגשות של הפחד מפני האמת..
  אני יכול להוסיף על כך המון. רק אציין שהקב”ה גאל את עם ישראל ממצריים על אף שחטאו והיו שקועים ב מ”ט שערי טומאה. אז אנו רואים שלא צריכים להיות צדיקים גדולים כדי להיוושע אלא רק לצפות לישועת ה’ ולהבין שרק ממנו הישועה.
  לא רק החכמים זוכים לישועה.. ממש לא. כל אדם באשר הוא אדם יזכה לישועה ברגע שיזכך את לבו. זה הכל.
  אך אדם שלא משתתף בצער הציבור לא רואה גם בנחמת הציבור. ולכן גם מי שזכה לגאולה פרטית זה לא אומר שעליו לשבת בחיבוק ידיים ולראות את אחיו סובל!!!
  נתתי כאן חומר למחשבה והמבין יבין. לאף אחד אין בעלות על הקב”ה חס ושלום.
  מי שמחזיק בידיו את המפתחות לערי הקדושה הוא כל אדם בעצמו.
  וכמו שנאמר – טיפש אחד זורק אבן לבאר, מאה חכמים לא יצליחו להוציא אותה.
  ולכן אם אדם זורק במודע את המפתחות שלו הפרטיים לגאולה, יהיה לו מאוד קשה להוציא אותם משם ולפתוח שערי אורה. ודי לחכימא ברמיזא.
  הכח נמצא אצל כל אחד ואחד ממכם. נוח בנה תיבה וידע שהוא עתיד להנצל מן המבול, אך עדיין ניסה להציל את כל מי שאפשר להציל. אל תהיו רק בתוך הקליפה שלכם אחיי ורעיי…
  אני יודע שהקליפה שבניתם נועדה להגן עליכם מפני הרשע, אך הזהרו שהיא לא תאטום אתכם מפני האור.

  שוב אומר. הקבלה היא כוח עצום. ישנם שבחרו להשתמש בו לרע ויש שישתמשו בו לטוב. אל תערבבו בבקשה את כל הסממנים של הקבלה והיהדות עם אלו שמשתמשים בהם לרעה. אנא הפרידו והפעילו שיקול דעת.

  ב”ה הקב”ה יגאל אותנו במהרה בימינו אמן סלה.

 6. אגב, גם הפשעים המבוצעים בשם המדע מתחילים כך. נותנים כל מיני עובדות שבחלקן נכונות, מביאים כל מיני אנשים בעלי שם המגבים את נכונותן ואת המסקנות המתבקשות מהן, ואז כל הציבור עומד חסר אונים מול כל ה”קונצנזוס” המאורגן הזה ונאלץ לקבל את רוע הגזירה!!! מערבבים בשקר הרבה אמת ואז מעוותים את המסקנות לכיוון הרצוי… המדענים בשם בעלי ההון. וניתן לראות זאת חדשות לבקרים!!!

 7. POWER STRIKE: אתה אמרת,
  “רק אציין שהקב”ה גאל את עם ישראל ממצריים על אף שחטאו והיו שקועים ב מ”ט שערי טומאה”

  והנה מסוג ההצלבות מידע שאני כל כך אוהב.
  מט =49.
  לפי בנג’מין קרם ישנם 49 אשראמים של מאייטריה וההיררכיה של מורי החוכמה!!
  (שובם של מאייטריה ומורי החכמה).

 8. בדיוק. אח יקר. אני רק לא רוצה שיחשבו שכל מי שמשתמש בסמלים הללו של הקבלה ישוייך לכת האילומינטי שבבירור משתמשת בהמון דברים מתוך עולם הקבלה. צריך להבחין בין כל אחד ולמה הוא משתמש בזה.
  שלא ע”י כך יתחילו סוג חדש של אנטישמיות חס ושלום, וכרגיל מי שבאמת ביצע את הפשע יתחמק…
  שיהיה לכולכם שבת שלום חברים.

 9. נ.ב.

  אפשר לדעת בדיוק למי משתייך כל אחד מהנ”ל עליהם דיברתי, בקלות. לפי הכיוון והמטרות אליהן הם שואפים.
  מי ששואף לטוב, לעולם לא יפגע באחרים כך סתם. ואפילו יעודד את מושג החירות והחופש עד כמה שניתן ולא ינסה להגביל חשיבה של אנשים וכו’, ובטח לא ינסה לצמצם באוכלוסיית העולם ויראה את עצמו כאל המחליט מי לחיים ומי למוות ח”ו.. זה בעצם כל הסיפור כולו…

 10. לפי דעתי הרומאים שאימצו את הדת הנוצרית (זרם שלה) עשו זאת מהסיבה ש:
  ניתן להתאים את הדת הנוצרית ל “רוח הזמן” !!!!!!!!!!!!!!!!
  זה הכל.
  הרי הרומאים היו נגד הדתות כגון הנצרות בתחילה. אז מה קרה שהם אימצו אותה??
  אולי הם הבינו את הפוטנציאל שבה.
  הם הבינו שבצורה של דת יהיה ניתן לגרום לאנשים לבצע פקודות באופן עיוור. אך מאידך הם האמינו במדע. אז הם היו צריכים דת שיוכלו לאט לאט להטמיע בה ערכים מדעיים – וזוהי בדיוק הנצרות המונהגת ע”י האפיפיורים למיניהם. (לדוגמא – לא מזמן האפיפיור אמר שמותר להשתמש בקונדום ר”ע צמצום האוכלוסיה).
  הנצרות הזו היא זרם, פלג בנצרות להבדיל מהנצרות האורתודוכסית הנרדפת ע”י הנצרות הרומאית.
  כאן ניתן להתאים את הדת ולכופף ולהגמיש אותה לפי “רוח הזמן” !!!!!!!!!!!!!!!!
  לגבי הביטוי רוח הזמן – אני ממליץ להרחיב בנושא הזה ואז תבינו אותי יותר.
  שבוע טוב.

 11. מתוך ליקוטי הלכות על פרשת השבוע.. פרשת שמות..
  מה שהיה הוא שיהיה
  ..
  וְזֶה וְאֵלֶּה שְׁמוֹת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל הַבָּאִים מִצְרָיְמָה אֶת יַעֲקב וְכוּ’, שֶׁכְּשֶׁהִתְחִיל לְסַפֵּר גָּלוּת מִצְרַיִם וּגְאֻלָּתָם הִתְחִיל מִשְּׁמוֹת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל שֶׁבָּאִים לְשָׁם, לְהוֹרוֹת שֶׁכָּל. עִקַּר קִיּוּמָם בַּגָּלוּת וּגְאֻלָּתָם מִשָּׁם, הַכּל הָיָה בְּכחַ שְׁמוֹת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל שֶׁהֵם רְאוּבֵן שִׁמְעוֹן וְלֵוִי וְכוּ’, שֶׁכָּל שְׁמוֹתָם נִקְרְאוּ עַל שֵׁם שִׂמְחַת יִשְׂרָאֵל שֶׁעַל יְדֵי זֶה מְבָרְרִין מֵהֵיכְלֵי הַתְּמוּרוֹת עַד שֶׁמַּשִּׂיגִין אוֹר הָאֵין סוֹף וְכוּ’
  ..
  שֶׁזֶּה עִקַּר תַּכְלִית הַגְּאֻלָּה לָדַעַת וּלְהַכִּיר אוֹתוֹ יִתְבָּרַךְ כְּמוֹ שֶׁכָּתוּב וִידַעְתֶּם כִּי אֲנִי ה’ הַמּוֹצִיא אֶתְכֶם וְכוּ’ . כִּי בִּשְׁבִיל זֶה הִקְדִּים ה’ יִתְבָּרַךְ שֶׁיֵּרְדוּ יַעֲקב וּבָנָיו הַצַּדִּיקִים בְּעַצְמָן מִצְרַיְמָה, כִּי עַל יְדֵי קְדֻשָּׁתָם הָעֲצוּמָה שֶׁהָיָה מִטָּה שְׁלֵמָה שֶׁהֵם גִּלּוּ אֱלקוּתוֹ בָּעוֹלָם שֶׁזֶּהוּ עִקַּר הַשִּׂמְחָה וְהַחִיּוּת כַּנַּ”ל, עַל יְדֵי זֶה הָיָה לָהֶם כּחַ לִסְבּל מְרִירוּת הַגָּלוּת וְלִבְלִי לְהִשְׁתַּקֵּעַ שָׁם.
  ..
  כִּי עִקַּר מְרִירוּת הַגָּלוּת הוּא הָעַצְבוּת כַּנַּ”ל וְכָל מַה שֶּׁמַּכְבִּידִין הַגָּלוּת מִתְגַּבֵּר הָעַצְבוּת יוֹתֵר, וְכֵן כָּל מַה שֶּׁמִּתְגַּבֵּר הָעַצְבוּת שֶׁהוּא גָּלוּת הַשְּׁכִינָה מִתְגַּבֵּר גָּלוּת וְהָעַבְדוּת הַגַּשְׁמִי יוֹתֵר, וְאִם כֵּן מֵאַיִן יָבוֹא עֶזְרֵנוּ, אַךְ כָּל הַקִּיּוּם בַּגָּלוּת וְהַתִּקְוָה לָצֵאת מִשָּׁם הוּא עַל יְדֵי הַצַּדִּיקִים יַעֲקב וּבָנָיו שֶׁיָּרְדוּ מִצְרַיְמָה שֶׁהֵם שְׁמוֹת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל הַנִּזְכָּרִים לְעֵיל, שֶׁבְּכחָם הַגָּדוֹל יְכוֹלִים. לְהַמְשִׁיךְ אֱלקוּתוֹ יִתְבָּרַךְ וּלְהַחֲיוֹת וּלְשַׂמֵּחַ נַפְשׁוֹת כָּל יִשְׂרָאֵל בְּכחָם וַעֲצוֹתָם הָעֲמֻקּוֹת שֶׁעַל יְדֵי זֶה מַעֲלִין הַמַּלְכוּת בְּכָל פַּעַם עַד שֶׁזּוֹכִין לְכָל הַנַּ”ל שֶׁזֶּהוּ עִקַּר בְּחִינַת הַגְּאֻלָּה בְּחִינַת כִּי בְשִׂמְחָה תֵצֵאוּ וְכוּ’ כַּנַּ”ל.
  ..
  וְזֶהוּ וְיוֹסֵף הָיָה בְמִצְרָיִם, כִּי עִקַּר הַקִּיּוּם וְהַתִּקְוָה הִיא עַל יְדֵי בְּחִינַת יוֹסֵף הַצַּדִּיק שֶׁהוּא בְּחִינַת אִישׁ אֲשֶׁר רוּחַ בּוֹ שֶׁיּוֹדֵעַ בְּכָל פַּעַם לְנַשֵּׁב עַל לֵב בְּנֵי יִשְׂרָאֵל וּלְנַפֵּחַ הָעַפְרוּרִית שֶׁהוּא בְּחִינַת עַצְבוּת מִלִּבָּם וּלְהַלְהִיב לִבָּם לַה’ יִתְבָּרַךְ בְּהַדְרָגָה וּבְמִדָּה וְכוּ’,
  ..
  כִּי הוּא יוֹדֵעַ לַהֲפךְ כָּל הַיָּגוֹן וַאֲנָחָה לְשָׂשׂוֹן וְשִׂמְחָה וְכוּ’ כַּנַּ”ל. וְזֶה וַיְהִי כָּל יצְאֵי יֶרֶךְ יַעֲקב שִׁבְעִים נָפֶשׁ, בְּחִינַת שִׁבְעִים פָּנִים לַתּוֹרָה שֶׁהֵם שִׁבְעִים אַנְפִּין נְהוֹרִין שֶׁזֶּה בְּחִינַת שִׂמְחָה בְּחִינַת מְבַקְשֵׁי פָנֶיךָ יַעֲקב וְכוּ’. כְּמוֹ שֶׁמְּבאָר בְּהַתּוֹרָה “צִוִּיתָ צֶדֶק” עַיֵּן שָׁם ).
  ..
  וְזֶה וְיוֹסֵף הָיָה בְמִצְרָיִם, כִּי הָעִקָּר עַל יְדֵי וְיוֹסֵף הָיָה בְמִצְרָיִם שֶׁהִקְדִּים ה’ יִתְבָּרַךְ רְפוּאָה לַמַּכָּה לִשְׁלחַ מִקּדֶם אֶת יוֹסֵף לְמִצְרַיִם וְנִמְכַּר לְעֶבֶד שֶׁהוּא בְּחִינַת מְרִירַת הָעַצְבוּת שֶׁהוּא בְּחִינַת עַבְדוּת וְכוּ’, וְעָמַד בַּנִּסָּיוֹן וְהִתְחַזֵּק. גַּם שָׁם בְּשִׂמְחָה כְּמוֹ שֶׁכָּתוּב וַיְהִי יוֹסֵף אִישׁ מַצְלִיחַ כְּמוֹ שֶׁמְּבאָר בַּמִּדְרָשׁ הַנַּ”ל שֶׁהָיָה מְפַזֵּז וּמְרַקֵּד. כִּי בִּמְרִירַת הַגָּלוּת כְּשֶׁמִּתְגַּבֵּר הָעַצְבוּת בְּיוֹתֵר זֶהוּ עִקַּר הָעֵצָה לַעֲשׂוֹת מִלֵּי דִּשְׁטוּתָא כְּדֵי לְשַׂמֵּחַ אֶת נַפְשׁוֹ בִּמְרִירוּת כָּזֶה.
  ..
  וּכְמוֹ שֶׁכָּתוּב בְּדָוִד שֶׁהָיָה מְשַׁנֶּה טַעֲמוֹ לִפְנֵי אֲבִימֶלֶךְ שֶׁהָיָה שָׁם בְּסַכָּנָה גְּדוֹלָה בְּגָלוּת גָּדוֹל וְעַל כֵּן עָשָׂה שָׁם מַעֲשֵׂה שְׁטוּת וַיְתָו עַל דַּלְתוֹת הַשַּׁעַר וַיּרֶד רִירוֹ עַל זְקָנוֹ וְכוּ’ . וְעַל כֵּן עִקַּר קִיּוּמָם בְּמִצְרַיִם וִיצִיאָתָם מִשָּׁם הָיְתָה עַל יְדֵי וְיוֹסֵף הָיָה בְמִצְרָיִם, שֶׁהִקְדִּים לִשְׁלחַ אֶת יוֹסֵף הַצַּדִּיק לְשָׁם וְכַנַּ”ל.
  ..
  וְזֶה וַיְמָרֲרוּ אֶת חַיֵּיהֶם בַּעֲבדָה קָשָׁה בְּחֹמֶר וּבִלְבֵנִים וְכוּ’, כִּי עִקַּר מְרִירַת הַגָּלוּת הוּא בְּחִינַת עַבְדוּת שֶׁנִּמְשָׁךְ מִזֻּהֲמַת הַנָּחָשׁ מִבְּחִינַת בְּעִצָּבוֹן תּאכֲלֶנָּה, בְּחִינַת הִתְגַּבְּרוּת הָעַצְבוּת כַּנַּ”ל, שֶׁהוּא בְּחִינַת טִיט הַיָּוֵן שֶׁעַל זֶה צָעַק דָּוִד טָבַעְתִּי בִּיוֵן מְצוּלָה וְאֵין מָעֳמָד וְכוּ’ הַצִּלֵינִי מִטִּיט וְאַל אֶטְבָּעָה וְכוּ’.
  ..
  וְזֶה שֶׁכָּתוּב בַּזּהַר הַקָּדוֹשׁ בַּעֲבדָה קָשָׁה, בְּקֻשְׁיָא. בְּחֹמֶר, בְּחֻמְרָא דִּשְׁמַעְתְּתָא. וּבִלְבֵנִים, בְּלִבּוּן הִלְכְתָא, כִּי זֶה עִקַּר מְרִירַת הַגָּלוּת שֶׁמְּבַלְבֵּל הַשִּׂמְחָה בּוֹ יִתְבָּרַךְ.
  ..
  שֶׁהוּא בְּחִינַת אֱמוּנָה הַקְּדוֹשָׁה אַנְפִּין נְהוֹרִין כַּנַּ”ל עַל יְדֵי הַקֻּשְׁיוֹת וְהַבִּלְבּוּלִים וְכוּ’ שֶׁזֶּהוּ בְּחִינַת חֻמְרָא דִּשְׁמַעְתְּתָא וְלִבּוּן דְּהִלְכְתָא, כִּי עִקַּר בְּחִינַת אֲסוּקָא שְׁמַעְתְּתָא אַלִּבָּא דְּהִלְכְתָא הוּא לְבָרֵר וּלְלַבֵּן עֵצוֹת אֲמִתִּיּוֹת לַעֲבוֹדַת הַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ לָצֵאת מִזֻּהֲמָא דְּהַאי עָלְמָא שְׁפֵלָה וּלְהִתְקָרֵב אֵלָיו יִתְבָּרַךְ כִּי לא הַמִּדְרָשׁ הוּא הָעִקָּר אֶלָּא הַמַּעֲשֶׂה.
  ..
  וּבִשְׁבִיל זֶה עִקַּר הַהִתְקָרְבוּת לְתַלְמִידֵי חֲכָמִים וּלְצַדִּיקִים אֲמִתִּיִּים כְּדֵי שֶׁהֵם יוֹרוּ לָנוּ אֶת הַדֶּרֶךְ אֲשֶׁר נֵלֵךְ בָּהּ וְאֶת הַמַּעֲשֶׂה אֲשֶׁר נַעֲשֶׂה בְּכָל עֵת בְּאפֶן שֶׁיִּזְכֶּה כָּל אֶחָד לָצֵאת מִמַּה שֶּׁצָּרִיךְ לָצֵאת וּלְהִתְקָרֵב וְלָשׁוּב לַה’ יִתְבָּרַךְ.
  ..
  אֲבָל הַסִּטְרָא אָחֳרָא בְּחִינַת מְרִירַת הַגָּלוּת שֶׁהִיא הָעַצְבוּת מִתְגַּבֵּר כָּל כָּךְ וּמְמָרֵר אֶת חַיֵּי יִשְׂרָאֵל בְּקֻשְׁיוֹת וּבִלְבּוּלֵי הָאֱמוּנָה וּבְבִלְבּוּלֵי עֵצוֹת עַד שֶׁאֵינָם יוֹדְעִים לְלַבֵּן הַהֲלָכָה וְהַדֶּרֶךְ וְהַהִלּוּךְ לָשׁוּב לַה’ יִתְבָּרַךְ.
  ..
  וְזֶה וּבְכָל עֲבדָה בַּשָּׂדֶה שֶׁהוּא תַּאֲוַת מָמוֹן וְטִרְדַּת הַפַּרְנָסָה שֶׁמֻּכְרָחִין לָצֵאת מֵאהֶל תּוֹרָה לָצֵאת מִבֵּית הַמִּדְרָשׁ אֶל הַשָּׂדֶה לַעֲסֹק בְּפַרְנָסָה, עַד שֶׁמַּטְרִידוֹ בְּכָל עֲבוֹדָה בַּשָּׂדֶה וּמְסִיתוֹ וּמַדִּיחוֹ מִלִּקְבעַ עִתִּים לַתּוֹרָה עַל כָּל פָּנִים.
  ..
  וְזֶה: אֵת כָּל עֲבדָתָם. אֲשֶׁר עָבְדוּ בָהֶם בְּפָרֶךְ, וְדָרְשׁוּ רַבּוֹתֵינוּ זִכְרוֹנָם לִבְרָכָה בְּפֶה רַךְ שֶׁבַּתְּחִלָּה נִכְנַס עִמּוֹ הַבַּעַל דָּבָר וְהַסִּטְרָא אָחֳרָא בְּפֶה רַךְ וּמִתְלַבֵּשׁ בְּמִצְווֹת. וְאוֹמֵר לוֹ הֲלא אִי אֶפְשָׁר לֵישֵׁב בְּבֵית הַמִּדְרָשׁ כָּל יוֹם וְהַהֶכְרֵחַ לָצֵאת אֶל הַשָּׂדֶה לַעֲסֹק בִּמְלָאכָה וּמַשָּׂא וּמַתָּן, וְכִי אַתָּה רוֹצֶה לָמוּת אוֹ לִהְיוֹת עָנִי וּמְקַבֵּל וְכוּ’, עַד שֶׁמַּשְׁלִיכוֹ בְּתוֹךְ עמֶק טִיט הַיָּוֵן שֶׁהוּא אַנְפִּין חֲשׁוֹכִין מְרִירַת הָעַצְבוּת שֶׁל הַמָּמוֹן בְּחִינַת בְּעִצָּבוֹן תּאכֲלֶנָּה,
  ..
  עַד שֶׁאֲפִלּוּ כְּשֶׁמַּרְוִיחַ מָמוֹן אֵינוֹ מַסְפִּיק לוֹ כָּל יָמָיו כִּי מִשְׁתּוֹקֵק בְּכָל פַּעַם יוֹתֵר, וְכָל מַה שֶּׁמַּרְבֶּה נְכָסִים מַרְבֶּה דְּאָגָה, כִּי מְסִיתוֹ לִבְנוֹת פִּתֹם וְרַעְמְסֵס שֶׁהֵם בִּנְיָנִים גְּדוֹלִים וּגְבוֹהִים שֶׁבּוֹנִים לְעַצְמָם כְּמוֹ שֶׁכָּתוּב הַבּנִים חֳרָבוֹת לָמוֹ וּכְתִיב קִרְבָּם בָּתֵּימוֹ לְעוֹלָם וְכוּ’.
  ..
  תודה לאתר
  http://breslev.eip.co.il/
  ..
  ויקם מלך חדש על מצרים אשר לא ידע את יוסף –
  ‘יוסף’ הוא בחינת כל הנקודות טובות שיש בכל אחד מישראל שכולם נמשכים מהצדיק בחינת יוסף, שהוא נקודה הכללית שממנה נמשכין כל הנקודות טובות שבכל אחד (כמו שכתוב במקום אחר).
  ..
  ובכל ימי הגלויות שכולם מכונים בשם מצרים בכל פעם הוא בחינת ויקם מלך חדש וכו’, כי בכל פעם יצרו של אדם מתגבר עליו מחדש. והוא נקרא מלך, בחינת מלך זקן וכסיל.
  וממנו נמשכים כל ההתנגדות והמניעות של המונעים והחולקים העומדים בכל פעם, כי לא אחד בלבד עומד עלינו לכלותנו ח”ו, אלה שבכל דור ודור ובכל פעם עומדים עלינו, בבחינת ויקם מלך חדש.
  חד אמר: חדש ממש. וחד אמר: שנתחדשו גזרותיו. ושניהם אמת.
  ..
  שעומדים בכל פעם חולקים ומונעים חדשים ממש, וגם נתחדשין גזרותיו, שבכל פעם גוזרים ואומרים דיבורים רעים חדשים שהם כנגד האמת, שרוצים למנוע ולהפיל את האדם על ידי זה מתורה ותפילה וכו’.
  ..
  וזהו “אשר לא ידע את יוסף”, עשה את עצמו כלא ידע. שעושים את עצמם כאילו לא ידעו כלל את מעלות הצדיק בחינת יוסף, שהוא כלל הטוב שהכניס כל כך טוב לישראל והם רוצים להתגבר לבלבולים חדשים להפיל את כל אחד ח”ו,
  להסתכל רק על הרע לא על הטוב,
  מה שבאמת צריכין להפך.
  ..
  אורח חיים הלכות עירובי תחומין ו’ אות י”ח

 12. כל מה שהם מנסים.. זה להעציב אותנו..
  בגלל זה הם מגלים לנו.. ונותנים לאמת המעורבת בדיסאינפורמשיין.. להתגלות בסרטים בחדשות..
  והם מגדלים ותומכים ונותנים במה ומידע לכל מיני מגלי אמת תזזיתיים.. ומזמינים אותם “להסתנן” אליהם..
  והם בעצם מפארים אותם ואת מעלליהם וכוחם..
  ועושים להם פרומושיין ויחסי ציבור.. כי הם הרי אוהבים להיות הבדגיי..
  הם לא מתביישים בזה להפך..
  כמו זייטגייטס ולוס צ’יינג וכו’ ואלכס וונטורה וכאלו שכל הזמן צועקים כמה.. הם חזקים.. ועבד כל סיכוי.. ועברנו את נקודת העל חזור.. ונשאר רק להתעצבן ולכעוס לצעוק כמו משוגע להתחמש ולרוץ להרים..
  אבל.. לא ליפני שתקנה מהם..
  את הכסף והזהב הזרעים אוכל יבש ל10 שנים מכשיר הרדיו פנס מטהר המים הנשק והתחמושת ועוד ועוד ציוד מגניב להישרדות..
  כי חייייביייים עכשיייייווו ללללאאאאא נששאאררר הרבבהה זמממןןןן..
  הרבה מהם פשוט תופסים את המצב.. כהזדמנות עיסקית..
  תמיד כשינם אנשים שמחפשים..
  תמיד יהיו שיקפצו ויגידו שלהם לי יש את מה שאתם מחפשים..
  ..
  ובכל הזדמנות שהם מתארים את הגיבור הרע..
  בסרטים בחדשות..
  הם לוקחים בחשבון שהרוב לא יתחברו אליו ויעדיפו לסמפט את הגבור הטוב..
  אבל הם מכוונים לאלה שדווקא מאוד מתחברים לרע.. ומחפשים ללמוד ולחקות אותו..
  כשהם לוקחים בחשבון.. שהם הצליחו להחדיר מוטיבציה באחד.. הוא כבר יפגע במשהו אחר..
  שברוב הסיכויים ירצה לפגוע חזרה.. וכן הלאה.. הם מגלגלים את הרוע..
  תעביר את הלאה..
  ..
  התיקון הוא..
  לא לפחד כלל..
  ולהיות בשמחה תמיד..

 13. קרייזי בתאריך 25 בDecember, 2010 בשעה 23:34

  יפה כתבת על הרומאים, נראה שזה הוא המצב בחלקו, אכן הנצרות היא כלי משחק בידיים שלהם, יכול להיות גם שכאשר ימי הביניים הגיעו לקיצם עקב אחוות הנאורות רומא עשתה את המפנה הדתי וכמו כן הסכימה עם הזמן לקבל גם את המדע.
  אחוות הנאורות שגם הם מורכבות ורוכבות אחת על השנייה כמו לדוגמה האילומינטי שרכב על גבו של המאסונים, מה שמוזר זה שמבחינה אזוטרית הם נראים כמעט זהים, מה שכן ידוע שהמאפיה הרומאית אחראית לרוב ההתנקשויות והיא מפעילה רשת של מתנקשים בשיטות מיוחדות והם מטילים אימה על האחוות עד שלאלה אין ברירה, אחרת אני לא רואה שום קשר בין רוקפלר לאפיפיור.
  אני מציע לכל מי שראה את צופן דה וינצ’י, לראות אותו שוב ושוב להעמיק ולהתרכז.

 14. בין אם אתם מאמינים שזו אכן נבואה ובין אם לאו קיימת חפיפה מדאיגה בין הרבה ממה שאתם כותבים עליו לבין מה שמתואר פה:

  http://www.dani18.com/index.php?show=P153H

  “…היו מלחמות, והיו כל מיני משברים כלכליים, והקבוצה הזאת, של אנשים חשובים, גוים ויהודים, שרוצים להשתלט על העולם ולכוון את זה לפי הדעות שלהם.
  הקבוצה הראשונה שולטת בארה”ב, אנגליה ובכל אירופה. הקבוצה השניה ברוסיה, אפילו אם לשלטון קוראים דמוקרטיה עכשיו, יש אותו סוג של שלטון….”

 15. “…אבל עכשיו, גילינו, שיש קבוצה של מטורפים שהם שולטים, ודאי מאז מלחמת העולם השניה, אולי לפני, שולטים ושלטו על הממשלות, גם בארה”ב, גם באירופה, וכו’, כמעט בטוח שגם בישראל.
  ש. מה הכוונה מטורפים ?
  ת. מטורפים זה לא מילה, הורגים אנשים ולא אכפת להם. ובזה כל הרע מתגלה ואפשר לראות את זה.
  ש. איך אפשר לראות זה ?
  ת. פעם היה נשיא ארה”ב בשם ג’ון קנדי. הוא נהרג. הרגו אותו, לא מי שאמרו שהרג אותו, אלא קבוצה של אנשים שרצו להפטר ממנו, כי הוא לא הלך לכיוון שלהם, לעשות כל מה שהם רצו. כדי שיוכלו להשתלט גם על ארה”ב וגם להרוויח הון כסף.
  ש. מה עם רצח רבין ?
  ת. מי שרצח את רבין, הוא לא מי שלחץ על ההדק, מי שרצח את רבין הוא מאותה קבוצה.”

 16. קרייזי בתאריך 26 בDecember, 2010 בשעה 0:50

  בדיוק, קנדי הפנה גב לכנסיה בדרכים עקלקלות, (זה קשור לבנק כלשהו).
  ברשותך אנימצטט חלק אחרון
  “חייבים באמת לחזור לצניעות של פעם, שהאישה מכוסה בבית, וכשהיא הולכת החוצה, עוד יותר, ועוד יותר טוב מה שאמרנו מקודם. ושהגבר לא יסתכל בכלל על נשים, לא משנה איזה, ושומר חזק על הקדושה, ומלמדים את הילדים גם לשמור על הקדושה, ואז אפשר להגיע לעולם הבא, לימות המשיח, ולתחיית המתים ב”ה.”
  כל זה צריך להתקיים ללא קשר לעולם הבא ולתחייה, אבל שים לב שדרך השטן היא הפוכה וזה מה שקורה כיום בעולמנו המושחט.

 17. קרייזי אתה מדבר על הפדרל רזרב וקנדי.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Executive_Order_11110

  לא בטוח שזאת הסיבה.

  מסביב לרצח קנדי מסתובבים הרבה בונים חופשיים שכנראה לא אהבו את הרעיון שמסתובב לו נשיא שהוא קתולי, שלאלדבר על המשפחה שלו שהיית בהרבה תפקידם בכירים, איפה שלא הסתובבת היה איזה קנדי, והכי חשוב…קתולי. במגזינים של שנות ה50 של הסקוטיש רייט הם לפעמים מדברים על הסכנה לדעתם בכך שיהיו נציגי ממשלה קתולים כיוון שהם מחוייבים לכנסייה. אני לא ידוע כמה זה היה נכון במקרה של קנדי, אבל ללא ספק זה איים על מדינה שרצתה לצאת מהאחיזה הקתולית שהיית בעולם. הם כתבו (ואני דווקא די מסכים) שאיפה שהיית שליטה של הכנסייה הקתולית כמו דרום אמריקה, יש הרבה מאוד עוני, לעומת ארה”ב שנוסדה על ערכים אחרים, לכן יש להזהר מהאחיזה הקתולית. שוב אני אזכיר לך יש הרבה סממנים ודמויות מאסוניות מסביב לפרשת רצח קנדי.

  לגבי הצניעות, ההצעה המועלת נשמעת לי קצת קיצונית, והיא כזראת מההבנה שיש באדם יצר רע וזה דרך לאזן אותו. מה שכן וזה בטוח, לעולם שלנו היום חסר צניעות ללא ספק, וזה בגלל שהרוחניות של האנשים נטרפה.

 18. חברים יקרים. יש נושא שמאוד מדאיג אותי היום.
  לדעתי הולכת להיות בישראל רעידת אדמה מתוכננת בסדר גודל יותר משל האיטי. וגם כאן ייכנסו כוחות האו”ם “לעזור” ולכונן משטר חירום של האו”ם בדיוק כמו בהאיטי. מכינים אותנו בתקשורת כבר המון זמן לקראת רעידת האדמה המתוכננת הזו!!!
  חייבים להפיץ לציבור שלא יולך שולל אחרי המזימה המחליאה הזו.
  הנה קישור לדוגמא לכך שכבר הם בהכנות שיא לקראת העניין:

  http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2932644,00.html

  לא מזמן גם הודיעו בחדשות שבנגב “עוזרים” לארה”ב לכייל את הסיסמוגראפים שלהם במזה”ת כדי לאתר רעידות אדמה. ע”י רעידות אדמה מבוקרות שהממשל עורך כבר לאורך זמן רב הם יודעים כבר באיזה מרכזים של הארץ לחולל את רעידת האדמה ובאיזה עוצמות וכך בעצם לכוון איזה איזור ייפגע.
  הם מחכים לרגע הנכון מבחינתם ואז זה יקרה.
  הם חופרים בור של כמה עשרות עד מאות מטרים ומפוצצים שם בין עשרות למאות עד אלפי טונות של חומרי נפץ, וזה גורר רעידות אדמה מבוקרות ומהונדסות.
  זה דבר שחייבים לדבר עליו לפני שיקרה.
  צריך להתריע על כך !!!! הרבה חפים מפשע עלולים לשלם בחייהם על כך.
  לדעתי הם מכוונים לבני ברק וירושלים במיוחד. אבל לפי התחזיות שלי זה ישתבש להם ויהיה כאוס מוחלט. חייבים לעצור את המטורפים האלו.
  בתקשורת מכינים את העדר לקראת השחיטה!!! כל יום מפמפמים בחדשות על רעידת האדמה הזו!!!!
  כמו שהיה לפני רצח רבין – שעשו תרגולת לנסיון לרצח של ראש ממשלה. דבר שלא היה בעבר ולא היה לאחר מכן בעתיד!!! הניסוי בעיצומו. חייבים להזהר – ולהראות לממשל שאנחנו לא קונים את הסיפור הזה. השריפה בכרמל הייתה רק התרגולת לקראת משהו הרבה יותר גדול – כבר הוכנה הקרקע לכניסת כוחות בין לאומיים!!!!! זהירות!!!!!!!!!!!

 19. לגבי טכניקות לשליטה בטבע, רעידות אדמה ומזג אוויר אני מאוד ממליץ להכנס לקישור הבא:
  טכנולוגיית HAARP – מאוד מאוד מעניין!!!
  כדאי להכנס חברים, כדאי.

  http://www.youtube.com/watch?v=OcHPAR_5TEc

  אגב, זה מאוד מזכיר את המערכת שנקראת “כיפת ברזל” שהותקנה כאן ע”י האמריקאים על מנת להגן על יישובי הדרום מפני פגיעת טילים.
  כמו שכבר ציינתי – גם הניסויים של רעידות האדמה המבוקרות נעשות באיזור הנגב…

 20. ישראלי פשוט בתאריך 26 בDecember, 2010 בשעה 2:01

  הדת לא נלחמת במדע,נהפוך הוא,המדע עד לפני כמה זמן היה זמין רק לאנשי דת,שם למדו מדעים במינזרים וכו’
  הציבור היה בור שלא ידע אפילו קרוא וכתוב ובכך שלטו עליו גם
  והרומאים אימצו את הדת לדעתי כי הבינו איזה פוטנציאל של שטיפת מוח,טימטום ושליטה מוחלטת יש בה,סה”כ עוד שיטה לשלוט על אנשים כמו שיטות רבות אחרות

 21. ישראלי פשוט אתה צודק, המדע הה שמור לכוהנים. אתה טועה אבל בסיבה שאימצו את הדת, המפתח להבנה טמון בסממנים. בעוד שסממני ומנהגי הדת סימלו לצי-בור פולחן עיוור, עבור הכוהנים והכנסייה הם סימלו ידע אזוטרי שנשאר שמור להם. זה דומה לקבלה שם יש פרשנות אזוטרית לכל המצוות וסממני היהדות, אשר שומרים לעם היהודי, והבנה אמיתית ועמוקה יותר למקובלים. האחוות הסודיות טוענות “לדת ולמדע אותו ערס”.

 22. קרייזי בתאריך 26 בDecember, 2010 בשעה 3:39

  אתה כמעט צודק רק שלא לפי הUHM שאתה חושב שבו אני מביא מקור במקור אחר כאשר רשמתי בגוגל VATICAN LANDHOLDING הגעתי לאתר שנתן הרבה אינפורמציה ואחת מהן שהמניע היה כאשר קנדי היה היחיד שניסה להוריד את הפד כמו כן הפד עצמו שייך לכנסייה וגם אותם אזרחים אמריקאים שלא יודעים זאת מנוהלים על ידם של אותם ישועים..
  כמו כן מי שעיצב את ההיסטוריה כפי ראות עיניו ושקר לשונו הם אותם אנשי “דת”

 23. אדווה בתאריך 26 בDecember, 2010 בשעה 3:46

  power strike – בקשר לרעידת אדמה, איך לדעתך מתקשר לכך הקמטריילס ?
  זכור לי מהתיכון שלמדנו שהרעידת אדמה הבאה בארץ והקטסטרופלית (במידה ותהיה) תנבע מהשבר הסורי אפריקאי…(טקטוניית הלוחות ושאר ירקות..). לא יודעת אם יש קשר אבל יש איזה כיוון חשיבה שאיפה שמרוסס תדיר.. זה הופך את המקום ל”מוגן” מפגיעה של הה.א.ר.פ , בנוסף לכך יש עדויות שיש הרבה ריסוסים באזור של השבר (לפחות בחלק הצפוני בארץ ): וגם בגוש דן בלי סוף………………. ::::::::::::::::::::::

 24. קרייזי, שמעתי על הטענות שהפד שייך לכס הקדוש, לא ראיתי הוכחות חותכות מעבר לדמיון הארכיטקטורי. דווקא את חוקי הפד ומייסדיו תמצא בנייהם מאסונים ואפילו איש אחד מהאחווה של ייל. יש הוכחות לקשר הדוק של הוותיקן עם ייסוד הCIA, אבל עם הפד טרם יצא לא לראות הוכחה חותכת.

 25. אדווה – לפי ידיעתי הקמטריילרס מעורבב עם אלומיניום כמדומני ושאר מתכות מוזרות שונות.
  ייתכן והמתכות משמשות כמוליכים או זרזים מסויימים לאנרגיה הזו (כמו במיקרוגל – מה שקורה שחפצי מתכת נמצאים שם) אך אני לא מדען ואוטוריתה מוחלטת בתחום, אך הדבר החשוב ביותר הוא שנדע שאכן הטכנולוגיה הזו קיימת כבר המון זמן ונשארת יחסית מוסתרת. השאלה היא מה הם מתכננים עבורנו.
  יש לי כאן לינק מצויין על ג’סי ונטורה (מושל לשעבר בארה”ב) ואנשיו שחוקרים את העניין ועוד כמה דברים מעניינים. קליפ קצר ומעניין מאוד (תודה למוטי).
  לישראלי פשוט – אתה מתפרץ לדלת פתוחה, אח יקר. אתה ממש מחזק את הטענה שלי.

  הנה הקישור המצויין על טכנולוגיית ה HAARP :

 26. העולם עובד על need to know basis
  http://www.youtube.com/watch?v=xhZk8ronces
  קנדי הוא קנדי הוא קנדי..
  אחת מהן נשואה לשוונצנגר שהוא אופציה להיות הקיסר הראשון על כל העולם..
  http://2.bp.blogspot.com/_897kKSVUTMc/SmqsmGhhBPI/AAAAAAAAAK8/nrWvVOVkPVw/s320/Maria+Kennedy-Shriver+Marriage+to+Arnold+Schwarzenegger-Illuminati+Induction+Hand+Sign.jpg
  אולי אובמה הוא הכנה.. בתור הנשיא הראשון שיתברר בדיעבד שהוא לא נולד בארה”ב..
  והתקדים מוכן.. לנשיא האוסטרי הראשון של ארה”ב ובכלל..
  ..
  ואולי מכרו לקנדי שהגיע הזמן.. ושהוא הולך לסיים את הסיפור הזה של cia והמאפייה הותיקן והחברות הסודיות שלהן..
  ולשחרר את ההמונים..
  וזה כדי לבנות אותו כגיבור על נערץ..
  שכשירצחו אותו בתור קורבן משובח..
  העם ישבר.. לגמרי..
  סוף סוף מנהיג אהוב ואוהב..
  קצת כמו רבין.. שהתהפך ונשבר לו לשבור ידים ורגלים..
  ונהיה פתאום “הומני” רודף שלום.. בסוף ימיו..
  ..
  ולבעלי התפקידים הבאים.. למען יראו ויראו..
  סינריו:
  כמישהו הגיע/מגיע איפה שהוא לעמדת כח גבוה.. כמו נשיא או ר”מ..
  והם רוצים/מוכרחים להכניס אותו לתלם..
  הם מזמינים אותו.. לסרט..
  סוגרים את האורות ומראים לו בדיוק מה קרה לקנדי ואת כל הכדורים שהוא קיבל מכל הכיוונים..
  וההתעללות בגופה וכו’..
  והוא כבר לבד מבין את הכח שלהם.. שליטה בתודעה המונית.. ולעצב “מציאות” ע”י הגרסה הרשמית..
  לעומת הגרסה הלא רשמית..
  ולא רוצה להתעסק איתם.. בכלל
  דברים שרואים מכאן לא רואים משם …!!??
  ..
  התיקון הכללי שגילה רבי נחמן מברסלב..
  הוא כנגד הפגם הכללי והחמור של ניאוף והגרורות שלו..
  כשאחד הוא פגום בברית.. הוא מבזבז את שיכלו.. דבר שגורם בין היתר לחוסר בטחון.. והוא כנוע ונשלט יותר..
  למה לאנשים לא אכפת מהפרסומות הגרוטסקיות והמיניות ברחוב ובבית..
  איך לא מתקוממים כנגד הזוהמה הקיא והצואה שנשפכת עלינו..
  ובעיקר על ילדינו.. מה פשעם.. מה פשענו..
  למה אי אפשר ללכת בשקט ברחוב.. לשכוח מהתאווה ובמקום לחשוב על אלוהים..
  למה אנשים לא עושים משהו..
  רק בגלל שסקס מוכר וגם לילדים..
  לא רק !
  זה גם בגללנו שאנו נותנים לזה יד = נהנים.. קרי לא מרססים ומשחיתים פרסומות.. לא מחרימים מוצרים..
  בגלל שיש כאלו שחשוב להם להישאר ולהשאיר את האוכלוסייה דלוקה כל הזמן על אש קטנה..
  ניאוף ניאוף יש ניאוף על תשכחו.. הנה תראו דוגמנית = דוגמה/אידיאל/שאיפה/ לאיך שזה ניראה..
  איזה התניה.. זו הדוגמה / המופת.. אנורקסיות מסוממת שהשתמשו בה לרעה..
  שעושה פוזות והבעות מפגרות.. ומגלות=משחיתות את עצמן..
  הם מגרים את המציצן.. הנה תציץ “תשטוף את העיניים”.. תרגיש חופשי.. זה טבעי..
  ומה “דוגמנית” רוצה ? כסף כסף כסף כדי שתוכל לחיות חיים טובים מסביב לבריכה.. אז תעבוד קשה.. תקרע את הצורה.. אולי יום אחד.. תוכל לקנות לך אחת “שווה”.. כמו ברלוסקני..
  לדרדר אותנו מוסרית.. לבבונים..
  ומוליכים אותנו באף..
  העיקר החיצוניות.. אין פנימיות תשכחו מזה.. זה סתם מיותר..
  נשמה מוסר.. מה אתה דוס.. תשתחרר
  עם חופשי בארצנו שכחת .. חופשי לעשות מה שבא.. זה צו השעה.. שלהם.. הנה קבל “דוגמנית” חדשה..
  ואנחנו צריכים להגיד.. לא תודה..
  ולהחרים כל מוצר שמשתמש בסקס ו/או ילדים למכירת הזבל שלו..
  אבל במקום.. אמא רוצה שהבת תהיה דוגמנית..
  והאבא רוצה שהבן יצא עם אחת..
  עיוות מושלם = “תרבות” המערב..
  ..
  אולי להתארגן כקבוצה שתייצג את הקהל המופצץ בפרסומות..
  שתהווה גורם שנאבק בזיהום הסביבתי רוחני שנגרם ע”י החופש המוחלט שחברות פרסום לוקחות לעצמן.. ללא התחשבות..
  קודם כל בילדנו התמימים שעדיין ניתן לעצב אותם..
  להיות מוסרים.. ורגועים = ללא שאיפות להשגת הבלתי מושג = הלא הכרחי = המיותר..
  כדוגמה.. הקמפיין הנוראי של איזה קניון חדש לפני כחודשיים באזור תל-אביב..
  שהורד ע”י פקחים של העירייה לאחר תלונות מהציבור..
  ..
  כתוב.. ראיה היא אחד משישים מלגעת..
  העין שולחת את כח הראיה.. נוגעת.. וחוזרת למח..
  בן אדם 1/60 נוגע עם העין..
  לכן צריך לשמור את הראיה..
  כדי לשמור את המח..
  שהעין רואה והלב חומד וכלי המעשה גומרין..
  ..

  Sexual Idols
  Former Mason Bill Schnoebelen, reveals the awful truth about most of the Masonic rings, tie tacks, and other symbolic items when he writes:
  Let’s face it, the Masonic tie tacks and rings that so many Masons wear proudly to their churches on Sunday are sexual idols…The Gods, like Baal, of all pagan nations around Israel were all sexual idols. This is precisely what God does not want in His Church, and yet all these Masons are flaunting both their idols and their (church) membership.3
  Schnoebelen also mentions a little pin many Masons wear on the lapel of their jacket or coat shaped like a hockey stick with two balls attached. It is named “Tubal Cain.” In reality, it represents a man’s phallus and testicles; yet, the pin is worn publicly and proudly by many perverted Masons.
  ..
  נ נח נחמ נחמן מאומן

 27. עוד קיבוץ תמונות של..
  ..
  מי שמצדיע משפיע ! ! !
  ..
  http://www.stormfront.org/forum/t704208/
  ..
  http://www.nouvelordremondial.cc/666-signe-satanique/

 28. היפיפייה הנרדמת.. מסמלת משולש עם הידיים..
  בפוטו אופרטיונטי = הזדמנות לעשות איזה סימן של התבטלות לאלה שרוצים לדעת שאתה שלהם ואין דה לופ..
  http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/codex_magica/images/ecodex_73.jpg
  עוד על הסימן..
  http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/codex_magica/codex_magica17.htm#SEVENTEEN

 29. ישרלי פשוט בתאריך 26 בDecember, 2010 בשעה 13:45

  תגידו מה דעתכם על דייויד אייק? לדעתי הבן אדם ברובו מאוד צודק

 30. קרייזי בתאריך 26 בDecember, 2010 בשעה 17:22

  סאפו תהיה רציני, אנחנו בקונספירציות שבו שום דבר לא בטוח והכל יכול להיות אתה לא מצפה שדברים סודיים או כיסוי תחת מעולה יתגלה לך על שלט ברחוב.
  הדלק מתייקר ומזנק ל7.10 שבוע הבא.
  החלב כבר התייקר.
  חשבון המים יתייקר.
  הארנונה ברשויות תתייקר.
  המשכנתה התייקרה.
  הדולר צונח.

 31. קרייזי ברור לי מה שאתה אומר, אבל כמו שאי אפשר להסיק מיידית שאין קשר אני חושב שאי אפשר בבטחון להסיק שייש. המידע המסוכן ביותר הוא מבוסס ביותר גם אם הוא לא הצליח להגיע לסודי הסודות שמן הסתם אף אחד לא יודע חוץ מבודדים.

  נחמן אני אוהב את הראש שלך.

  http://conspil.com/2009/09/29/madonna/

 32. אני לא אוהב את דיוויד אייק למרות הרבה דברים נכונים שהוא אומר.

  http://www.youtube.com/watch?v=FbEgvx1qelw&feature=player_embedded

  המיודעים יבינו מהר מאוד כבר אחרי 10 דקות במה מדובר

 33. ישראלי פשוט בתאריך 26 בDecember, 2010 בשעה 22:38

  היום הראהיום מעל אשדוד
  http://www.ashdodnet.com/?p=23808

 34. ישראלי פשוט בתאריך 26 בDecember, 2010 בשעה 22:39

  כן חייזרים :-)

 35. סרטון מצויין על כיימטריילס..
  http://www.youtube.com/watch?v=lBjDSNWiuKQ
  ועוד אחד..
  http://www.youtube.com/watch?v=UdtLTyNOB0A
  וזו הפגנה של פעילים נגד התופעה בחולון
  http://www.youtube.com/watch?v=9Xcf84CFEKQ
  :-)
  פה מתוך סרט אנימציה
  http://www.rense.com/general76/cars.htm
  צילום לווין מתוך נאסא שקוראים לזה בחוצפתם קונטריילס..
  http://earthobservatory.nasa.gov/IOTD/view.php?id=4435
  עוד אחד
  http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQsgOU
  דף עשיר בנושא
  http://www.rense.com/politics6/chemdatapage.html
  ..
  התכתבות עם מודיע פנימי (?).. שמסתבר ש”התאבד” בינתיים (!!!)
  http://www.holmestead.ca/chemtrails/shieldproject.html
  ..
  כשהם רוצים לבנות בסיס להפצת הדיסאינפורמשיין..
  הם בוחרים אחד שמתעניין וחוקר בנושא.. ויש לו קצת כריזמה.. יכולת וורבלית עשירה.. זכרון פעיל..
  והכי חשוב – שהוא אוהב ונמשך לפרסום = להיות מעל הבן אדם “הרגיל” הממוצע = לקבל ארוחות חינם ותמונה על הקיר במסעדות וכו’..
  אז מארגנים איזה פגישה בחניון חשוך.. ומתוך החושך איזה ברנש עם כובע וסיגריה..
  מגיש לו מעטפה חומה עם מסמכים “חשאיים”..
  כמו הרשימה של הבילדרברג או מידע אחר שהם רוצים לפרסם.. כדי לעבות את הערפל.. לפרסם את עצמם ולהסתיר את האדונים הנסתרים שלהם..
  אייק בצעירותו (לאחר סיום קריירת כדורגל) ניפגש אם איזה מקורב/ת למשפחת המלוכה, והוא סיפר לו על הרפטיליות שלהם.. וכו’
  למקסוול גילו על החייזרים..
  וכו’..
  וכך מתקבל שופר של 90% חקירה ו10% דמיון מודרך..
  שלרוב הצי בור נראה מהצד כמו פסיכי של קונספירציות..
  ווואלה
  כך מרחיקים את הצי בור מהבעיה..
  כי בן אדם ממוצע לא ירצה להתעסק עם ה- 90% אחוז.. בגלל ה10% הדמיוניים..
  נ נח

 36. These are the weapons Khrushchev spoke of 40 years ago, when he declared:

  “We have a new weapon, just within the portfolio of our scientists, so to speak, which is so powerful that, if unrestrainedly used, it could wipe out all life on earth. It is a fantastic weapon.” Khrushchev, to the Presidium, Jan. 1960

  These are also the weapons referred to in 1997 by Defense Secretary William Cohen, when he said:

  “Others [terrorists] are engaging even in an eco-type of terrorism whereby they can alter the climate, set off earthquakes, volcanoes remotely through the use of electromagnetic waves… So there are plenty of ingenious minds out there that are at work finding ways in which they can wreak terror upon other nations…It’s real, and that’s the reason why we have to intensify our [counter terrorism] efforts.” – Defense Secretary William Cohen, 1997

 37. וישנה עוד שיטת גיוס..
  ASSASSIN רוצח באנגלית בא מהמילה חששים שבא מחשיש..
  קבוצת רוצחים מ- 1050 למניינם בראשות חסן אישבא..
  שהיו מגייסים חיילים נאמנים כך..
  היו לוקחים אחד ומסממים לו את הצורה בחשיש.. ומכניסים אותו לתוך גן הארמון שהיה מלא בבחורות.. והוא היה…. ולכשהתעורר היה נאמר לו ע”י איש זקן, שהראו לו את המקום שלו בגן עדן.. ואם הוא רוצה להגיע לשם הוא צריך לחיות ולמות בשביל חסן הבוס..
  וכך יצרו חיילים נאמנים שלא מפחדים מהמוות.. אדרבא.. ששים לקראתו
  http://en.wikipedia.org/wiki/Hashshashin
  ..
  נשמע מוכר 72 בתולות..
  אימונים ושטיפת מוח/סימום..
  עד שהבן אדם מתחנן שיתנו לו כבר חגורה משופצרת מלאה ב-c4 מה-cia דרך המוסד וחבריהם “בצד השני” כולל מפות יעדים וזמנים..
  כדי להגיע בבטחה וללא הפרעה.. בזמן.. ואז בום..
  כמה פיצוצים.. טראומה ועצבים..
  והופ יש לנו מנהיג חדש..
  שאנחנו שולחים שישבור להם את הצורה..
  שיטה..
  ..
  וה-cia שמגייס בין היתר נערים/ות מההיי-סקול והקולג’ (למרות שהמעקב והסינון מתחיל מהגן) את הטיפוסים השונים והמשונים בעלי המראה התכונות והפרופיל הפסיכולוגי.. פסיכופטים אפאטים נרקסיסתים בדלנים שונאי אנשים כריזמטיים וכו.. הנצרכים לתפקידים השונים.. שומרי ראש מרגלים ג’יימס בונדים רוצחים חוקרים מענים וכו..
  והם יכולים לקחת בן אדם ולתת לו את כל מההה שהוא רוצה ותאב אליו..
  להם יש את האמצעים לו יש את החשקים..
  והם מראים לו את “העולם הגדול” של המעמד הגבוה..
  ויש הרבה אנשים שהיו מוכרים הרבה/הכל בשביל להסתחבק עם ההיי סוסייטי.. והתענוגים הנלווים..
  כולל את הנשמה..
  ..
  ((הרי מי שאומר עזוב אותך שטויות אין נשמות.. כאילו מוכר/מוותר על נשמתו ..))
  ..
  מפי השמועה..
  כיום ישנן שיטות חדשות לתת לבן אדם כמה ואיזה היי שהוא רוצה..
  יש יחידות סודיות עם חיילים/רובוטים מיוחדים שהם מכורים להיי כזה שיש רק למפקד שלהם.. ורק במידה והם משלימים משימה וכו.. וגם טייסי קרב צריכים “ערנות גבוהה”.. וגם על הקרקע זה לא מזיק שלא תרדם ולא תרצה לאכול ושתרוץ תקפוץ תרגיש ותתנהג חזק יותר “killer”.. הרי זה לא אולימפיאדה.. אין פקחים שיצעקו “היי חייל תן לי שתן.. עכשיו..” .. אז למי שצריך נותנים..
  בוייטנאם החיילים מרוב שהיו מפוצצים בסוטול.. חשבו בטח שהם בכלל נלחמים נגד עיזים קשוחות רוב הזמן.. מסכנים..
  בקיצור ממכרים את הבן אדם לתאוות שלו.. והוא מתמכר לספק שלהם..
  וממלא פקודות..
  טס ומרסס טס ומרסס וכו וכו
  בנוסף הם משלמים לו משכורת ויודעים איפה הוא גר..
  ..
  נ נח נחמ נחמן מאומן

 38. נחמן, אבחנה טובה, החאששיון המציאו פחות או יותר את המיינד קונטרול המודרני והם היו נשאי הלפיד של המסטריות במזרח התיכון באותה תקופה במאה ה11. חלקם חדרו לThuggies הקת המתנקשים של האלה KALI בהודו. היה להם ידע אזוטרי נרחב וחאסן אי סבאח המנהיג התעסק באלכימיה שהיית נפוצה בקרב הערבים שהיו היחידים שיכלו לתרגם את הטבליות של הרמס. לא הרבה מבינים את זה אבל הרבה מהכוח שיש היום למנהיגים ערבים היא כתוצאה מהידע האזוטרי שלהם. האלכימה של הערבים היא המקור של קריסטיאן רוזנקרוטס שלמד אצלם את סודות המיסטריות והקים את מסדר צלב השושנה. יתרה מזאת הטמפלרים שמשימתם היית להעביר את המסטריות מהמזרח למערב למדו זאת בעיקר מהחאשישיון! עובדה ידועה היסטורית.

  לאייסלאם השפעה עצומה על האילומינטי לא פחות מהקבלה, וזה נראה מאוד בברור בארכיטקטורות של המסגדים ומבנים העתיקים שלהם.

 39. אידיוט שימושי בתאריך 27 בDecember, 2010 בשעה 22:16

  הצלבנים השתמשו בחאששיון גם בכדי לחסל אחד את השני – המקרה היותר מפורסם זה של קונארד

 40. קרייזי בתאריך 27 בDecember, 2010 בשעה 23:22

  אל ראזי והאלקסיר.
  כמה שזה נכון נחמן, גם לגבי אלה שמסממים אותם בסמי היי בטלויזיה כדי שהחזות תצא מנצחת.
  אני לא ישקר ויאמר שיש משהו מסקרן במסטריות השמורה שלהם ואת זה גם יגידו אנשי קונספיל שעזרו מאד לחקור את העניין. אם יש משהו שהאוזן לא יכולה לעמוד בפניו, זהו סוד.
  הטמפלרים.
  צלב השושנה(גם אני חשבתי שזה השם היותר נכון לומר).
  פלור דה אליס.
  SAPO מעניין אותי לדעת מה דעתך על הסרט צופן דה וינצ’י? כמה ממנו מסוגל להיות נכון (לפי דעתך כמובן)?

 41. צופן דווינצ’י מבוסס בעיקרו על התזה של Holy Blood Holy Grail אשר נכתב על ידי בגאנט ועוד אחד. הם ונים חופשיים של אנגליה, ולכן יש לסיפור Themes של British Israelism שזה האמונה המוליכת שולל של המלוכה האנגלית שהיא המשך של מלכות דוד, בעוד שלאנגלו סכסים אין שום סממן יהודי, ולכן המציאו את תאוריית הכוזרים המזוייפת. ריטיש ישראליזם זאת הונאה כדי לתת תוקף לממלכה של אנגליה, ישנם בונים חופשיים של אנגליה המפצים זאת הספר שרשמתי הוא הדוגמא הכי בולטת, וצופן דווינצ’י הוא צאצא שלו. היה תביעה בנושא שהסרט גנב מהספר, אבל בגדול הוא עשה שירות גדול בהפצת המסר.

 42. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 0:35

  תחילתו של הסוף או הסוף לעולם לא נראה מוחלט כ”כ
  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?Fromelement=MainTopic&did=1000611436

 43. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 0:39

  חוץ מזה לא הבנתי כלום
  “עובדה מעניינת זו מחזקת שוב את דעתי שהעולם ה”קובע והחכם” מעדיף יותר ויותר נכסים אמיתיים, ובמיוחד את המטבע ה”אמיתי” הטמון בזהב ובכסף. המשקיעים רואים ערך יורד מדי יום בניירות הצבעוניים שמאחוריהם עומדות רק הבטחות ממשלתיות של מדינות גירעוניות.”
  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000608072

 44. חחח כן חוץ מזה מה עוד יש באמת…
  שים לב שבכתבה הראשונה שהבאת גם נגיד בנק מבילדרברג פישר וגם הOECD העולמי מתנגדים להפחתה במיסים שהציעו בישראל! זה רק מוכיח איזה סוג של אנשים אלה, הם לא מאמינים בהורדת מיסים כיוון שהם מאמינים בממשלה כוחנית ושיעבוד האזרח למנגנוני הבירוקרטיה, זיכרו שפישר הוא LSE.

 45. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 0:49

  הפירמה הגדולה בעולם – הוותיקן.
  http://www.talniri.co.il/marketnews/article.asp?id=32477

 46. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 0:51

  זה כבר לא שיעבוד זה רישיון להרס שהאזרח עצמו נתן להם.

 47. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 1:00

  התנשאות וגישה מאיימת שמוכיחה מי שולט בדת העולמית.
  “נכון הדבר שהכנסייה היא עמו החדש של האלוהים”
  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%94_%D7%90%D7%98%D7%90%D7%98%D7%94

 48. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 1:04

  הסכם או הוצאת חוזה שלא נחתם עדיין
  “ובאופן מיוחד בזכויות הקניין של הכנסייה הקתולית במדינת ישראל”
  “תוכנית הוותיקן לייסד בירושלים עיר בינלאומית בהשפעת הכנסייה הקתולית”
  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A1%D7%9B%D7%9D_%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%93_%D7%91%D7%99%D7%9F_%D7%94%D7%9B%D7%A1_%D7%94%D7%A7%D7%93%D7%95%D7%A9_%D7%95%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%AA_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

 49. ישראלי פשוט בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 1:05

  אם לדבר את זה יפה אז אנחנו כמו סוג של גיבור במיטולוגיה היוונית שנלחם מול האלים :-)
  לפעמים אני חושב שהתיחקום והמורכבות של הקונספירציה הם במימדים כאלו גדולים שאולי ולאליטות באמת יש דם “משובח” והם יותר מפותחים מכולנו,הרי הם מנהלים את השואו הזה אלפי שנים והכל ממש הכל הוא פרי יצרם,ואז אני נזכר שהם שולטים בעצם בכל,כך גם בידע עתיק וחדיש,מדע ואינפורמציה אחרת שאין לנו ואני באמת נוטה להאמין שהם אכן יותר “משופרים” מאיתנו בהמון רמות,אנחנו מולם זה כמו איש מערות נגד טנק חדיש או מטוס,ואני לא אומר את זה מתיסכול,חשוב לומר,הרי זו האמת,אני לא אתפלא אם הם כבר הגיעו לרמות של התפתחות מחודשת וסוג של אלמוות כזה,אבל מה,לוחמי החופש לא יכנעו גם אם נחרץ גורלם,וכמה שיותר קשה כך גם יותר מרגיז ובא לך להתקומם מול זה! זה מרכיב חשוב מאוד של לוחם חופש אמיתי,איך שאומרים we live as free men or we die as free soldiers

 50. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 8:56

  משהו כזהישראלי, אבל כמו ברוב הסרטים שהם לימדו אותנו שבסוף יש מנצח אחד והוא לוחם החופש או האדם הפשוט.

 51. אני צריך לעשות תשובה תיקון והבהרה..
  לדברי לגבי נתן זהבי..
  חוץ מענין הפרסום המיותר לדעתי שהוא עושה בתום לב לנושא הכואב..
  ולא שאני ו/או דעתי שוות..
  כי הרי מי ששופט אחר.. הוא מגלה לעולם שהוא ראוי לשפוט..
  ורבי עקיבא מזמן אמר שאין לדון אדם עד שתעמוד במקומו.. וזה רק מקומו של עולם יכול לעשות..
  אלה פשוט עובדתית הבן אדם הוא אחד הפעילים החזקים בגילוי וגינוי המושחתים ואם אני לא טועה..
  מושחתים נמאסתם.. זה שלו..
  והוא פעל אין ספור בקשר למאבקים שונים כמו מאבק ניצולי השואה והנכים ומאבק החולים והזקנים וכו וכו..
  אז אם התקבל רושם של נגדו.. אני מתנצל..
  ואני חוזר בי ומבהיר.. שהעובדות מצביעות שהוא בן אדם זהב/י.. ובן זהב/י להוריו.. עם לב ענק.. והזדהות חברתית פעילה מאוד..
  ונזקף לזכותו רבות ונצורות בהערת הציבור המהופנט ובהשכלתו.. והצלחות אחרות במאבקיו הרבים במשך השנים..
  בגלל זה אני גם מאמין לו שהוא אומר שהוא לא יודע בדיוק למה.. אם זה האנטיביוטיקה או הדרינק.. אבל אלוהים מדבר איתו בלילה.. ואומר לו שזה הכל אשמת הרבנים של היום..
  והוא קולע בול לדברי רבי נחמן מברסלב..
  ואני אישית מחבב אותו מאוד..
  ואני חושב שזה מספיק ברור..
  ..
  עכשיו מהתכנית שלו היום..
  מסתמן ממש לגמרי ולחלוטין שאכן אולי הקץ אכן קרוב..
  קץ הסבלנות..
  הסבלנות לשחיתות ולעוולות ולרדיפה והאוביוז של הטמבלים שמתעמרים לשלוט עלינו..
  מכסאות עור הצבי במגדל השן..
  שנגדם יש עוד איזה סיכוי..
  הרי בשביל זה הבעלים/הבנקים שלהם שמו אותם בחזית.. בפרסום..
  האם הגיע הקץ לטולרנטיות את הביזיון של חוסר הצדק והשחיתות..
  ..
  מצאו תקציב של מילארד ומשהו בשביל המפלגות.. יש ים כסף במדינה..
  הקצאות קואליציוניות
  בתוך כך נודע שהממשלה תקצה כ-1.1 מיליארד שקל מהתקציב לשנים 2011-2012 שיחולקו לפי ההסכמים הקואליציוניים עם המפלגות. על פי ההסכמים תקבל ש”ס תקבל 260 מיליון שקל, ישראל ביתנו 294 מיליון שקל, יהדות התורה 240 מיליון שקל והבית היהודי 144 מיליון שקל. כך גילה הבוקר יו”ר מרצ, ח”כ חיים אורון.
  http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=zz20101228_86428641
  ועכשיו החכי”ם רוצים להשתדרג איפונים וכאלה ג’אנק של ילדים בני 16 מתלהבים..
  ..
  לשרה נתניהו (שבין היתר נתן זהבי הקדיש גם לה את השיר “one way ticket to the moon” ) יש לה תקציב של 50,000 ₪ לשנה לבגדים חדשים.. מהכסף שלנו..
  הכי עשירים חיים כמו הכי קבצנים.. עולם הפוך..
  http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=zz20101227_27978
  וזה כדי שהיא תראה ייצוגית.. רבונו של עולם.. גם כל הון דעלמא לא יעזור לה.. רק תשובה.. רק תשובה.. מעומק הלב ואמתית..
  לאנשים אין כסף להאכיל את הילדים.. תרופות לחולים וזקנים.. והם חוגגים..
  ..
  בקיצור התקשרו מאזין אחר מאזין שלא התבכיינו ולא בזבזו זמן.. אלה בקשו מהציבור להתעורר ולצאת לרחובות..
  זה התחיל בחיפאי בן 30 נשוי + 2, שהודיע על התארגנות בחיפה..
  ב- 1 בינואר.. ב- 10 בבוקר.. בצומת הכי גדולה בחיפה..
  ואת קול השבר של הסבלנות אי אפשר היה לפספס אצל שאר המתקשרים..
  ההצעה של נתן זהבי נ”י היתה..
  מכיוון שהפגנה עד 15 איש לא חייבת ברשיון… שזה בעצמו עוד “חוק” ביזיון..
  לכן יעץ לפרטיים שיש להם שעה פנויה ביום.. לצאת לצומת הקרובה להם עם שלט שמתאר את אשר כואב על ליבם..
  וכך אולי התופעה תתפוש תאוצה ותיצור גל שיוציא את האנשים לרחובות..
  בהמוניהם.. וסוף סוף..
  ואיזה יופי זה יכול להיות..
  שלחלוטין בלי שום אלימות.. רק באהבת חינם ושמחה..
  ואחדות חזקה שהרי בנקודה הזו שהכל מושחת ונמאס.. אנחנו מאוחדים לאחד..
  ויכולים לשכוח מ”המחלוקות” שזרעו בנו.. בשיטת ההפרד ומשול.. שההפך אולי.. חייה ותן לחיות..
  ונעלה נעלה נעלה לירושלים.. נכנס לתוך הכנסת ונעיף ונפטר משם את כולם.. פשוט נדחוף אותם החוצה.. בשיא הפשטות..
  בסגנון המהפכה הלא אלימה באוקראינה ב- 2004
  ונשים במקומם אנשי מקצוע ומומחים לכל נושא..
  ונוציא את המושג פוליטיקאים מהחוק..
  ונתחיל לעשות סדר וצדק לכל..
  וקודם כל שלום ביננו ועם העמים שכנינו..
  ואז נהיה אור לגויים..
  באמת.. ונראה לעולם סוף סוף איך עושים שלטון העם.. בלי בנקים.. בלי ישועים בלי תאוסופים בלי עבודה זרה בלי פרמידות בלי ותיקן.. בלי הדולר בלי הש-טן..
  בלי להתייחס אלינו כמו אל ילדים קטנים ומפגרים שלא יכולים להתמודד עם האמת.. בלי סודי ביותר..
  רק האמת חשובה.. ואנחנו נתמודד טוב מאוד איתה..
  רק המון עם מאוחד..
  לפחות שווה נסיון..
  אמר איזה נשיא ארה”ב אני חושב..
  שצריך לעשות כל 20 שנה מהפכה.. אחרת.. השחיתות מתעצמת ומשרישה..
  ..
  סרטים מהמהפכה באוקראינה.. החפ”ק של רבי נחמן מאומן..
  http://www.youtube.com/watch?v=EKewgSsXQ3c&feature=related
  http://www.youtube.com/watch?v=NlPRfGMwQ1A&feature=related
  http://www.youtube.com/watch?v=x56bmlo9GiA&feature=related
  ואולי אין ברירה וחייבים להביא את רבי נחמן לארץ..
  כדי שישפיע עלינו גם.. אחדות והזדהות חברתית..
  נ נח נחמ נחמן מאומן
  :-)

 52. תודה על הראיון. נראה לי שאני אצתרך לשמוע אותו עוד פעם בשביל לעכל ולאמת את כל המידע.
  לינק שנראה לי יעניין אותכם, לא קשור ישירות
  http://www.maozisrael.org/site/PageServer?pagename=maoz_homepage

 53. שיר קצר שלי:

 54. עוד על עולם חלול.. ומדהים..:-)
  http://www.youtube.com/watch?v=KSbId57pzm4
  ..
  http://2.bp.blogspot.com/_osrVjnPbdEM/TER7a6vMMlI/AAAAAAAAeG8/mSzn6c15Ugo/s1600/Crystal_Cave_8.jpg
  ..
  http://news.nationalgeographic.com/news/2007/04/photogalleries/giant-crystals-cave/index.html
  ..
  http://news.nationalgeographic.com/news/2010/09/photogalleries/101008-giant-crystal-cave-science-mexico-pictures/#/return-crystal-caves-22_27281_600x450.jpg
  ..
  http://www.akademifantasia.org/wp-content/uploads/2010/04/Naica-Giant-Crystal-Cave-5.jpg
  ..

 55. טוב עכשיו בהשגחה.. בדקתי חדשות..
  למרות שחשדתי.. לא יצא לי לבדוק לשמוע ולראות כלום.. בקשר לרכבת
  עד מבט.. ששם אחד משרותי ההצלה.. אמר את המשפט הידוע..
  “..היום היה לנו תרגיל דומה.. ובשעת אמת לא ידענו אם זה תרגיל או אמת..”
  לא האמנתי לאוזני..
  חיפוש קצר.. לתרגיל רכבת ישראל..
  והופ..
  הודעה על התרגיל.. היום
  http://www.scooper.co.il/pr/1011522/

 56. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 21:49

  נחמן, אחד מהמאזינים שהתקשר היום (ובמקרה הוא אמר לי את זה לפני שעה קלה) הוא ידידי וסיפר לי שהיום היה על הקו מה שכן אני יכול לומר לך בלב שלם שכנראה השיחה שהייתה לי איתו לפני שבועיים ברציף הדייג בהרצליה בשעה 11:00 לערך השפיעה עליו קצת או יותר, השיחה הגיעה לו משום מקום והדברים שהצלחתי לספר לו היו חדים ותמציתים, הוא זה שדיבר שעל האנשים להתעורר ולצאת לרחובות כי הסוף כנראה מגיע, לשיחתנו היום הוספתי שאם היה רואה את הכתבה מהגלובס שהוספתי כאן אתמול על מה שהולך להתחולל כאן הוא יבכה בכי מר שכן המטרה אכן היא לחסל את מעמד הביניים כמו שהם קוראים לזה ואיך עושים זאת? שואבים מהם את כל הכסף – כל מי שרץ להשקיע וכל מי שמושקע הולך לאכול זבנג שישאיר אותו המום כאילו היה אחרי קרב עם טייסון בימיו הזוהרים, כל מי שלקח משכנתה וחשב שיוכל להחזיק אותו לא הבין את הרעיון שמאחורי המהלך וזה פשוט, תן את מיטב כספך ויום אחד נשאיר אותך גם בלי זה ככה נעביר את השליטה הטוטאלית אלינו, לא לצערי מומחים נייטרלים ואובייקטיבים לגמרי מדברים על מה שהולך לקרות כלכלית לארה”ב דבר שיפיל את כל מי שעומד תחת עמוד השידרה הזה.

 57. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 21:58

  חהחה קצת גיחוכים
  האירו עומד היום על מה שהדולר עמד בימיו הטובים, שלא תהיה טעות גם אירופה שקועה בבוץ.
  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000611513
  תגידו הם לא שמעו על המשפט “מה שעולה חייב לרדת”?
  ומה עושה אדון בילדרברג קונה דולרים כדי להכניס מטבע בנפילה למחזור. מעניין אם הוא חבר להנדסת הנפילה?

 58. מתוך YNET
  סמוך לשעה 09:20 פרצה האש במנוע ובקרונות האחוריים..
  ..
  10 דקות לפני שהתרגיל מתחיל..
  ..
  בשיחה עם ynet סיפר אחד הנוסעים כי…
  “פתאום נשמע פיצוץ עז,
  היה ריח חריף בכל הרכבת.
  הדלתות נפתחו וכולנו ברחנו משם בהיסטריה”.
  ..
  אחד הנוסעים ברכבת סיפר ל-ynet כי “היה מין רעש של בום. חשבתי שהדלתות נפתחו. עף משהו לתוך הרכבת ואז הקרון החל לבעור”. הוא סיפר כי פרצה אש ונהיה חם, “לא יכולתי לנשום, נפלתי, הייתי בשלבי סחרור”. על תגובת הנוסעים סיפר: “אנשים בהיסטריה אחד על השני. התקדמנו לקרונות היותר קדמיים. התחילו לשבור חלונות”.
  ..
  פיצוץ עז.. בום.. ריח חריף.. עף משהו לתוך הרכבת ואז הקרון החל לבעור..
  נראה כאילו אמור/יכול היה להיות אירוע רב נפגעים קשה..
  אך היה משהיום נהוג לקרוא לו נס..
  בעזרת התושייה הרבה של חלק והעזרה ההדדית..
  ברוך השם..
  ברוך השם..

 59. קרייזי בתאריך 28 בDecember, 2010 בשעה 22:27

  עכשיו, שימו לב לאיש הבא, אני בטוח שחלקכם מכירים אותו.
  על מה הוא מדבר ואיך הוא הגיע לזה לעזאזל?
  http://www.youtube.com/watch?v=6WQtRI7A064
  מה קורה פה לכל הרוחות?…………אנשים…………
  1+1 שווה 2 אלה אם אתה כבש ובמקרה הזה אפילו מהכבשים אני מבקש מחילה.

 60. רכבת ישראל נערכת למהפכת 2012
  רכבת ישראל ממשיכה להיערך למהפכת השירות של 2012.
  עם פתיחת קו הרכבת החדש בין ת”א לראשל”צ מערב, בשנה הבאה ועם תום הכפלת המסילה לבאר שבע – צפויה רכבת ישראל להסיע בשנת 2012, כ-43 מיליון נוסעים ב-504 רכבות ביממה. לפיכך פועלת רכבת ישראל במרץ על מנת לקדם את תוכנית הפיתוח ולהיערך לשנת 2012 עם מסילות חדשות, מסילות משודרגות ועם רכבות חדשות.
  ..
  כ-43 מיליון נוסעים ב-504 רכבות ביממה..
  מה..?
  מתחברים להודו..?
  כנראה טעות סופר..
  בכל מקרה..
  מהפכת 2012..
  רכבת ישראל יודעת משהו.. שאנחנו לא.. או שאולי זה הם מאחורי הכל..(-?
  http://www.scooper.co.il/pr/1011041/

 61. נח מן בתאריך 29 בDecember, 2010 בשעה 0:13

  ביל גייטס.. איזה מפלצת.. מא מא מיה..
  עכשיו ברור למה בנו אותו להיות אליל..
  רק כדי לקדם את האג’נדה..
  אנשים מקשבים כמו טטלה לאחד עם 50 ומשהו מיליארד על שמו.. יעני
  תנשמו חלש..
  נ נח
  :-)

 62. הקבלה מגיעה מבבל..
  Sapo נכון מה שכתבת על הדת אבל הדתות נועדו גם בשביל לשטוף את המוח, לטמטם ולשלוט בהמון.
  לגבי זה שאישה צריכה להיות מכוסה ולשבת בבית וכו’, זה לא נשמע קצת קיצוני, זה מאוד קיצוני וגם מעוות. ובכלל לדעתי הנושא של צניעות מבחינת לבוש זה קישקוש.
  לוציפר עבורם הוא סמל.. מסמל את האור. אלוהים והשטן שניהם גם מסמלים את הניגודיות במיסטריות ובדמויות המיתולוגיות, למשל אהורה מאזדה ואהרימן אצל הזורואסטרים.
  אגב Sapo האיסלאם נוצר ע”י מסדרים סודיים של הוותיקן..

 63. לא בדיוק בבל, מהאקדים, וגם לא ממש ברור מה המקור המדוייק. הדמיון בכל נושא הזיווגים והסימבוליקה המינית ויחסי הגומלין בין 10 הכוחות קבור איפשהו בהיסטוריה. מה שכן הקבלה נשתמרה ביהדות בצורה ומתכונת שונה מבמקומות אחרים, וחלק מהרדיפות אחר יהודים היה בגלל זה.

  לגבי עניין הצניעות, לא צריך להגזים, אבל זה בהחלט הכרחי ומגונן לדעתי, בעיקר בימים אלה שסף הרגישות של כולם נמצא בביבים.

  לוציפר ואלוהים אכן מסמלים את הדואליות, המטרה הסופית היא לאחד בין שני הכוחות, כאשר פעם אחרונה שהנסיון נעשה היה בבניית בית המקדש כאשר שלמה מבני שת השתמש בחירם אביף מבני קין לבנות את המקדש ובכך להביא איחוד בין הכוחות של זרם אלוהים וזרם לוציפר. הגיע מלכת שווא המסמלת העולם שצריך לבחור בין השניים והבטיחה לשלמה אך התאהבה בחירם, כלומר בחרה בחירמים להנהיג את העולם (בני האדם בחרו בו) מתוך קנאה שלמה שלח אנשים להתנקש בחיראם, ומאז האיחוד לא הושלם. יש לזה עוד השלכות אבל נדבר על זה בהזדמנות אני בדיוק ביציאה. להת.

 64. סאפו אתה אומר דברים מעניינים מאד אך הייתי שמח אם הייתי מפנה למקורות בעניין ,מדרשים, וכדומה .
  לגי האיחוד בין הכוחות של זרם אלוהים וזרם לוציפר ,אז לדעתי זה לא מדויק להגיד שאלוהים נמצא בקו מקביל ללוציפר, בורא עולם הוא מעל הטוב והרע ,בורא עולם יצר את שתי הצדדים ששמה שנקרא רע וטוב, הוא ברא את לוציפר כמו שהוא ברא את המלאכים הקדושים, גבריאל, מיכאל, רפאל, אוריאל,ף ועוד שמות טובים ורבים, . על פי התורה שלמה המלך התחתן עם כל הגויות בשביל להחזיר את ניצוצות הקדושה שנפלו לטומאה וזאת על ידי גיור כל הנשים הללו, אך זה לא הצליח כמצופה לבסוף, .
  שלמה המלך היה בטוח שהוא המשיח על פי הסימנים שהיו ידועים לו והוא רצה להביא גאולה לעולם אך זה לא היה הזמן .
  לגבי הצניעות אז יש צניעות בפנימיות ויש צניעות בחיצוניות, זה לא רק ,או זה או זה ,מה שכן אין
  ספק שהדתיים לוקחים את הצניעות רק למקום אחד של חיצוניות ולדעתי אפילו בצורה מוגזמת ו
  וקיצונית מידי ואני מדבר על החרדים (פעם ילדה קטנה לא היתה צריכה ללכת עם גרביונים ועוד כפולים וזה רק בשנים האחרונות ). מה שכן יש מקום ללבוש צנוע . הצניעות בפנימיות היא צניעות בהתנהגות, להיות צנוע ,להיות עניו, לא להתהדר בכוחות, וביכולות שקיבלת מהבורא ,להיות צנוע ,לא לעשות גם דברים בשופו ני יא נאס ,מה שנקרא.

 65. ביל גייטס אנטי קפיטליסטי?!?!?!?!?
  http://www.youtube.com/watch?v=zA1ioym5OYA&feature=related
  נשמע קצת מוזר לא???

 66. אבי המקורות הם רודולף שטיינר ומאקס היינדל בעיקר לנוגע האיחוד. יש להפריד את מה שאתה יודע על אלוהים ומה מלמדים המסטריות . שלח דואל למערכת וניתן לך מקורות מדוייקים יותר. פרוור סטרייק זה לא מפתיע, הסדר העולמי חדש צועד אל עבר קולקטיביזם סוציאליסטי משמעות הדבר הוא מיסים מאוד מאוד גבוהים מ למתן כוח למנגננוני בירוקרטיה שמקצים רווחה וחלוקת השלל באופן מדעי קר ובלימת כל תחרות של שוק חופשי לאותם תאגידי ענק פאשיסטים שלפי המערכת יהיו זכאים לרווחה תאגידית בשביל לעודד׳ ייצור. דוד רוקפלר דוגמא טובה לכך הוא סוציאליסט פביאן שהתחנך ב׳lse אשר מטרתם להפיץ את המשנה הסוציאליסטית בעולם ובו אין זכות פרטית לקניין מעבר למה שבירוקרטים אשר תלויים במיסים הגבוהים שהם גונבים מהציבור מקצים ומחליטים ,פיקוח ממשלתי מלא על כל הכספים והעסקאות בקיצור ממוש חזון הכוחני של מנגנוני שליטה בין לאומיים אין שם מקום ליזמות פרטית ההתפתחות תיעשה על פי הוראות מפקידים ולא מינטרסים פרטיים.

 67. אגב – W – לגבי עניין הצניעות. זה בדיוק הדבר שמפרק משפחות וגורם בדיוק למה שקורה היום – שאנשים לא רוצים להתחתן. דבר שמוביל בדיוק לצמצום האוכלוסין!!! בכל אופן במדינות בהם יש הפקרות מינית – ילדים נחשבים כגורם מפריע. כאשר רוצים להרוס עם הדבר הראשון זה להכניס לתוכו הפקרות מינית. אפילו בלעם ובלק – כאשר ראו שלא ניתן להרוס את עם ישראל חברו יחדיו לעשות בדיוק את זה.
  האם אתה W – היית מתחתן עם זונה מופקרת??? ועוד מתוך ידיעה מלכתחילה שהיא אכן כך??
  היית רוצה שהיא תגדל את ילדיך?? היית רוצה שאמא שלך תהיה חשפנית??
  בוא ולא נהיה צבועים!!!! קשקוש זה בטח שלא.
  אני לא אומר שצריך לעשות כמו באיראן, אפילו אינני טוען שמותר להכריח אישה להתלבש בצורה מסויימת. אבל לחלוטין שים לב שהתקשורת מעודדת במפורש הפקרות מינית, במפורש!!! זהו המסר היום לאישה. את רוצה להצליח ולהתפרסם פשוט תהיי מופקרת!!!! אין על כך עוררין!!!
  ברגע שהם הצליחו לחדור לתא המשפחתי ולהרוס אותו – ניתן בקלות להגיע למצב של סדום ועמורה.
  אפילו ברוב תעוזתם הם הוציאו סרט בשם “זוהי סדום”.. בושה וחרפה לעם היהודי.
  הכל מתחיל בחינוך!!! ולכן הם ידעו את זה וקבעו חוק חינוך חובה!!!
  מדינה שבה נראה הגיוני שאם הורים לא ישלחו את ילדיהם לבי”ס הם ייכנסו למאסר, לפי דעתי כבר פשטה את הרגל מזמן. וזה קורה. ואנשים אשכרה ממשיכים כמו עדר!!!!
  לגבי מה שנאמר לגבי לוציפר ולהבדיל אלף אלפי הבדלות הקב”ה – על זה נכתב “..תמים תהיה עם ה’ אלהיך…” מי שמתחיל להתעסק עם זה יגלה שיש הרבה סוגי התייחסות לנושא הזה וכל התייחסות שונה היא דת בפני עצמה. לפי הדת היהודית האמיתית אין כאן בכלל מלחמה בין הכוחות הללו.
  הקב”ה הינו כל יכול. לא ייתכנו שני כל יכול!! מפני שאם כן אזי אחד היה יכול להגביל את השני, וזה אומר שאחד מהם הוא פחות כל יכול והרי הוא לא כל יכול.
  מה שנכון הוא שהשטן או לוציפר מנסים כל כך להלחם על האמונה של בני האדם!!! וזה מפני שבתוך כל אדם ישנו צלם של הקב”ה – מה שאין בשטן ח”ו. השטן מנסה לשלוט באנשים ולשעבד לעצמו את צלמם, ורק ע”י בני האדם בלבד הוא יכול להרגיש שהוא ח”ו מעל הקב”ה חס ושלום!!!!
  וזה רק בגלל בוגדנותם של בני האדם באל הכל יכול – הטוב והמטיב הקב”ה ישתבח שמו לעד ולעולמי עולמים!!!!! השטן עם כל הפילוסופיות שלו מנסה לבלבל את בני האדם מאז ומעולם.
  אין לשטן כח אמיתי. הכוח שלו הוא רק בבלבול מחשבותיהם של בני האדם וע”י כך לשכנע אותם למכור לו את הצלם שלהם!! (שאגב זה לא הצלם שלהם – שהרי איך ימכרו מה שאינו שלהם??? – הצלם הוא צלם אלהים, כמו שכל יהודי יודע הנשמה שייכת לקב”ה והוא נותן אותה לאדם למשמורת!!! לא כרכוש שלו). ככל שיותר אנשים מוכרים את צלמם ומשעבדים את עצמם ואת הנשמה שהיא חלק אלוהה ממעל כך הוא מתחזק רחמנא לצלן. כל הטקסים של האילומינטי הם סוג של מכירת הצלמים לשטן. כל הטקסים הפגאניים למיניהם הם על אותו העיקרון.
  זה הכל רבותיי, אנא אל תטעו. הקב”ה הינו טוב ומיטיב, הוא הכל יכול, הוא איננו זקוק לנו אלא ההיפך הוא הנכון אנו זקוקים לו. לעומת זאת השטן זקוק לאמונה של בני האדם בו כדי להתקיים ולהתחזק!!!
  מי כאן האל האמיתי – אין עוררין. אל תטעו את עצמיכם במחשבות שווא!!! מאז ומתמיד – גם הקומוניסטים וגם הנאצים וגם הציונות והשבתאות ומה שלא תרצו מפחדים הכי הרבה מהדת היהודית ורודפים אותה – שכן היא עקשנית ולא נכנעת לרשע!!!! היא תקועה להם כמו עצם בגרון.וכן משם תבוא הישועה לכל העולם שמאמין בטוב ובחופש ולא נכנע לרשע ומשתף עימו פעולה.
  השטן מנצל את הפחד של האנשים מפני המוות. הוא משכנע אותם לכעוס על האל הכל יכול על כך שגזר עליהם להיות בני תמותה וע”י כך הוא קונה נפשות תמימות!!!

  אני מאחל לכל אדם שיש בתוכו נשמה אמיתית, לא להכנע לרשע. כל יום מנסים לשתוף מוחות של אנשים לבוא להשתעבד תחת מלכות הרשעה. עוד יגע היום והוא קרוב מאוד – וה’ ישלוף את חרבו וישמיד את מלכות הרשעה והשקר. האמת היא טוב מוחלט. מוחלט. מוחלט. ורק מי שלא יודע את האמת כולה יכול להיסחף אחרי השקר. לצערו לא כולם יודעים את האמת כולה, אך עוד בעתיד הלא רחוק תתוודע האמת לבני האדם כמו שמעלה הכתוב “..מלאה הארץ דעה את ה’, כמים לים מכסים…”
  אוי לפושעים ואשרי הצדיקים.
  בשם ה’ נעשה ונצליח!!!
  ועוד משהו – במפורש ידוע שהרשע (עשירים = רשעים) מנסה תמיד להיות כמה צעדים קדימה מהאנושות – מבחינה טכנולוגית וכו’ (דת המדע). וע”י כך ינסו למחוץ את אוכלוסיית העולם הפשוטה כמו ג’וקים.. על זה נאמר:
  “..עתה ידעתי כי הושיע יהוה משיחו יענהו משמי קדשו בגברות ישע ימינו, אלה ברכב ואלה בסוסים ואנחנו בשם יהוה אלהינו נזכיר. המה כרעו ונפלו ואנחנו קמנו ונתעודד….”
  אנחנו לא צריכים הרבה – רק את הקב”ה, אין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמיים.
  הוי רשעים ארורים – יומכם קרוב…
  שלמה המלך היה בנו של המשיח וגם הוא היה המשיח לזמן ההוא והיה אהוב מאוד על הקב”ה, חבל לחקור במה שכתוב ” ..במופלא ממך אל תחקור..” אפילו חכמי המשנה חקרו ורצו לשפוט את שלמה המלך בבית דין של מטה לאחר שכבר נפטר מזמן.. הקב”ה בכבודו ובעצמו בא ואמר להם – אין לכם רשות להתעסק עמו. ככה רציתי וכך יהיה.. כלומר לא כל דבר אנשים יכולים להבין.
  שלמה המלך ע”ה האמין עשה טוב והיה רצוי לפני ה’. בטח שלא ניסה לצמצם באוכלוסייה…

  אני מאחל לכל עם ישראל היקר – לפקוח את העיניים ולהתאחד.
  הנה משהו שנאמר מפי – הגאון הרב שאול ישראלי זצ”ל :
  הכתוב אומר “תנו עוז לאלוקים על ישראל גאוותו ועוזו בשחקים” (תה’ ס”ח, ל”ה). “תנו עוז”. דוד המלך, מלך ישראל, פונה לכנסת ישראל, בבקשה, בתפילה, בתחינה – “תנו עוז לאלוקים”. אתם – כנסת ישראל, אתם – עם ישראל, אתם צריכים, אתם קרואים, אתם אחראים ל”עוז לאלוקים”. כי “על ישראל גאוותו”, כי הקב”ה באותו זמן שברא עולם, באותו זמן שברא אדם עלי אדמות, מסר בידו את כח הבחירה, ואת כח הניהול של העולם הזה – “על ישראל גאוותו”. “עוזו” – עוזו של הקב”ה “בשחקים”. בשחקים נשאר הכבוד האלוקי הבלתי נפגע. שם שוררים החוקים האלוקיים אשר לא נטו אורחותיהם, אשר אין אנחנו שליטים עליהם, אשר איננו יכולים לשנות אותם, אשר “חוק נתן ולא יעבור”. אבל בארץ הזאת, בכדור הארץ, במקום שהאדם ישנו, במקום שהבחירה ישנה, ישנו מרכז מסוים של המין האנושי – וזהו האדם מישראל. “על ישראל גאוותו” – כי הקב”ה דורש מהם, דורש מאתנו – “תנו עוז לאלוקים”. אתם תתנו את העוז. (הקלטה חסרה).

  הוי אומר – ע”י שאנחנו מקימים את ירושלים של מטה דוגמת ירושלים של מעלה; שאנחנו מקיימים את מלכות ישראל דוגמת המלכות האלוקית; שאנחנו מקימים מדינה, שמבחינה חיצונית מדינה, אבל היא איננה מדינה ככל המדינות; שאנחנו מקימים צבא, שלכאורה הוא צבא ככל הצבאות, אבל הוא לא ככל הצבאות, איננו צריך להיות ככל הצבאות; שאנחנו מקימים משטר חברותי – שלכאורה יש לו דוגמא, אך באמת אין דוגמא כזאת. משטר המבוסס על יסודות של צדק ויושר ואמת, יסודות כאלה – אשר אנחנו בהקימנו את הדבר הזה – אנחנו נותנים את ה”עוז לאלוקים”.

  בעולם של שחיתות, בעולם של רשע, בעולם של אכזריות, בעולם שלועגים לכל דבר קדוש, בעולם שהשולט בו הוא אגרוף, בעולם ששולט בו הכסף, בעולם ששולט בו הנפט, בעולם ששולטים בו הטנקים, אנחנו מכריזים על עולם אחר. אנחנו מכריזים על שלטון אחר, אנחנו חולמים על שלטון אחר, אנחנו חולמים על מדינה אחרת, על ירושלים של מטה המכוונת כנגד ירושלים של מעלה.

  יום ירושלים אשר הוא מקביל ומתנגד לאותו יום ירושלים שהזכיר הפותח, יום ירושלים שאנחנו התפללנו שנים על שנים – “זכור ה’ לבני אדום את יום ירושלים, האומרים ערו ערו עד היסוד בה” (תה’ קל”ז, ז’). הם אומרים: “ערו ערו”, הם רוצים לערער את היסודות. ומה הן היסודות? מה הוא היסוד העיקרי אשר רוצים לערער אותו, אשר מנסים לערער אותו, אשר רוצים לפורר אותו? הרי זהו היסוד של “בה” – בתוך העיר, ומה היה היסוד של ה”בתוך העיר”, המרכז של העיר? – הקדושה, המקדש. כפי שחז”ל אומרים (זבחים כ”ד.) דוד המלך קידש את הרצפה עוד בטרם היה בית המקדש עד תהום הקרקע. עד הנקודה האחרונה של התחתית קידש וייחד דוד המלך.

  “ששם עלו שבטים שבטי י-ה עדות לישראל” (תה’ קכ”ב, ד’). לא שבטים נפרדים לא עדות נפרדות, לא כל אחד ואחד הדורש כבוד עצמו, לא כל אחד ואחד המעונין באינטרס הפרטי שלו. “עדות לישראל… ששם עלו שבטים”. דוד המלך איחד את השבטים. לא כל שבט הבוחר את משפחותיו, לא כל שבט הדואג לטובתו, לא כל עדה ועדה המתארגנת לעצמה, אלא כלל ישראל, עם ישראל. “עדות לישראל” שכל השבטים עלו לשם, שכל השבטים התעלו לשם, שכל השבטים זנחו את הענינים הפרטיים שלהם בשביל העניין הגדול.

  וזה ה”ערו ערו עד היסוד בה”. עשו מעונין לפורר את האחדות הישראלית, עשו שמח שאנחנו בעצמנו מערערים את היסוד, הוא שמח שאנחנו מפולגים ומפורדים הוא שמח שאנחנו איננו יכולים לדבר שפה אחת, הוא שמח שאנחנו כל אחד ואחד בונה לו במה לעצמו.

  וזהו היסוד. היסוד, שדוד המלך שקידש את הרצפה, שהניח את היסוד לירושלים, ירושלים הבנויה הזאת, אשר היא צריכה לכוון כנגד ירושלים של מעלה, אשר איננה מחולקת, אשר כל שבט ושבט אמנם יש לו תפקיד משלו – “איש על מחנהו ואיש על דגלו”, אבל כולם “סביב למשכן ה’ יחנו” – שכולם יודעים שמטרה אחת מאחדת אותם, ומלבד זאת אם הוא רוצה אינטרס פרטי שזה נוגד לענין הכללי, הוא צריך לותר על הענין הזה ולקדש שם שמים, ולדעת שהענינים הכללים הרבה יותר חשובים מאשר הענין הפרטי, ובמידה שידאג לענין הפרטי, לא יהיה גם הענין הכללי – וממילא לא יהיה הענין הפרטי.

  “ערו ערו עד היסוד בה” – זהו יום ירושלים, זהו יום שהאויבים שמחים מזה, ובמנוגד לענינים האלה – “העוז לאלוקים”, הכח האלוקי הוא ע”י זה ששבטים עלו שם יחדיו, שכל השבטים עשו פה אחד ושכם אחד בעיר המאחדת את כולם, עיר המבטלת את הניגודים, עיר המחייבת את המאחד, את היסוד העיקרי של זרע אברהם יצחק ויעקב, אשר כל אחד ואחד יש לו תפקיד משלו, אשר כל אחד ואחד יש לו אופי, הווי משלו, אשר כל אחד ואחד יש לו מנהגים שצריך לפתח ולשמור. אבל אין זה אומר שצריך לעשות במה לעצמו, אין זה אומר שצריך כל אחד ואחד לעשות עיקר את הענינים הפרטיים, ולהניח ולהחביא ולהשפיל את הענינים הכללים, שבהכרח הם סובלים על ידי זה.

  “תנו עוז לאלוקים” – זהו מה שהקב”ה מבקש. “על ישראל גאוותו”. הרי מי יש לקב”ה עלי אדמות אם לא ישראל? הרי זהו העם הנבזה אשר משך במשך דורי דורות על כתפיו את הענין האלוקי, אשר לא התייאש אף פעם מגאולה, אשר זכה לנצנוץ קטן בדור הזה, אבל חס וחלילה לא לאכול את המשיח, חס וחלילה לא לבזבז על קטנות, לא לבזבז את הדברים אשר זכינו להם, אשר בדמים קנינו, בדמי קדושינו, בדמי חיילי ישראל אשר מסרו נפשם על קידוש ישראל, על קדושת א”י, על קדושת היסוד העיקרי של קדושת ישראל הפנימית, אשר איננה יכולה להטשטש בכל התנאים ובכל הזמנים.
  עד כאן לשונו שהבאתי..
  http://tigris111.wordpress.com/
  אחים יקרים מגיע זמן הגאולה ב”ה. אל לנו להתייאש מן הפורענות!!!
  אנא ה’ הושיעה נא.
  אנא ה’ הצליחה נא.

 68. SAPO – כל מילה פצצה.. הרמתי לך להנחתה.

 69. קרייזי בתאריך 29 בDecember, 2010 בשעה 12:57

  סרט חובה!
  “רובם של החברים לא מודעים לשיטתו של האירגון ורואים בו כלי התקדמות וקבלת תפקידם.”
  אחד הסרטים היותר טובים שתראו על נושאי האור.
  http://video.google.com/videoplay?docid=7652891847477492406&q=emissaries+of+jahbulon#
  מה שונה מצבנו כיום מהמצב ששרר סביב המהפיכה הצרפתית? בכל האספקטים.

 70. קרייזי בתאריך 29 בDecember, 2010 בשעה 15:51

  אל תהיה כזה, הוא הרים קרן ורץ לנגוח (:

 71. קרייזי בתאריך 29 בDecember, 2010 בשעה 17:35

  פאוור סטרייק אחי, כל הכבוד אני מחזק את דבריך לגבי החלק הראשון של התגובה ושמח שיש עוד אנשים כמוני שרואים את זה ככה.
  אלוהים ולוציפר זה דבר פשוט, לפי כנסיית השטן, השטן עצמו נמצא כאן וגורם לאותם הפקרויות ותענוגות ואילו האלוהים הוא פיקציה שגורמת לאנשים חדורי אמונה לחכות ולצפות.
  “הקומוניסטים וגם הנאצים וגם הציונות והשבתאות ומה שלא תרצו מפחדים הכי הרבה מהדת היהודית”
  אני כבר מתחיל להאמין לזה יותר אפילו אם זה בגדר המצאה, הם פשוט מנסים למוטט אותנו פה כלכלית ובכוונה (כנראה לעצם היותנו עצם בגרון) הם מבינים שרק ככה הם יעצרו אותנו, ואני מפציר בכולכם לא להיכנע ולא להרים ידיים ולתת להם לטעום מההיפך, תנסו לצמצם את תלותכם בממסד ובגורמי הזדון לחייכם,
  *********************************אם אתם חכמים – זהו הנשק שלכם****************************

 72. קרייזי, אין הבדל בין מה ששרר לפני המהפכה הצרפתית למה שקורה היום בארץ עם האנרכיסטים והקרן החדשה לישראל, אפילו הסממנים ומילות המפתח שלהם הם אותו הדבר! ראה “תמנון הצדק חברתי בישראל”, הוא סוקר את המהפכה שבפתח על ידי ג’ייקובינים מתיוונים נאורים מודרנים בארץ ישראל!

  פאוור סטרייק, תודה על הוולה, אני אבל לא ארגע עד שאנשים בארץ יתחילו להבין את זה, במיוחד במדינה הזאת שסבלה כל כך הרבה מהשיטה העכורה והתרעלה של זרועות הבירקורטיה של תמנון מפא”י.

 73. אנו רגע לפני הגאולה. והסימן הכי ברור אולי, שהמחירים מאמירים לשמיים ויש רק התייקרויות ועוד קנסות ומיסים שעולים ועולים ,והדירות עולים פי שתיים וקשה לאנשים להתפרנס והם החליטו לחסל את המעמד הבינוני ולהשאיר עשירים ועניים ועוד ועוד… וככה היה לפני הגאולה הראשונה שפרעה הכביד את העבודה . אנו רגע אחד לפני הגאולה, אך צריך שיהיה רצון של העם לגאולה ובשביל שיהיה רצון של העם אז הוא צריך להבין בכלל שהוא בעבדות ,שהמנהיגים שלנו הם לא מנהיגים אלא שליטים רעים והם נגד העם ולא לטובתו ושנמאס לנו כבר לחיות ככה ושזה לא חייב להיות ככה . ואנו לא חייבים לשם מיסים מכל הכיוונים :מס הכנסה, מס שבח, ביטוח לאומי, מס בריאות, מס על הדלק, מעמ, ארוננה, חשמל, מיים, למדינה יש מילאדים של עודפים בתקציב, יש 300 מילארד שקל של הגז שיכולים להיות שלנו ולא של יצחק תשובה וחבריו ,

  לגבי הנושא של הבורא והס”מ ,אז כמובן שהבורא כמו שאמרתי הוא ברא את הכל והוא הכל יכול . ויותר מכך אנו רואים את החיים הללו בדואליות שיש טוב ורע . אך האמת שגם הרע הוא משרת את הטוב והוא לא נגד הבורא ולא נגדנו אלא הוא גם לטובתנו . ואפשר לקחת דוגמאות מהחיים האישיים שלנו שמה שנראה לנו כרע ,לרעתנו התגלה בהמשך כדבר הכי טוב שקרה לנו.

 74. להזכירכם הפוסט על באפומט האור האסטרלי. על פי המיסטריות שמו של י-ה-ו-ה הוא בעל שני פנים. כאשר כותבים אותו ישר הוא אלוהים כאשר כותבים אותו הפוך הוא השטן. כפי שקרייזי הצביע אלוהים זה השליטה באותו הכוח והשטן הוא הכוח שדוחף ללא שליטה. הרוכב ששולט על הסוס או הסוס הלא מרוסן. אותו הכוח נקרא בעצם השטן באחוות הסודיות והוא אנרגיה. כלומר עבורם אלוהים הוא חוק טבע בלתי אישי (בדת הוא כן אישי וזה הבדל מהותי) שניתן כמו הFORCE להשתמש לטובה או לרעה (לוציפר או אלוהים). הכוח הוא זומם לרעה שניתן לשימוש לטובה. וזה הרעיון גם של רצפת השחמט מאגיה שחורה ולבנה. יש שתי זרמים של אחוות סודיות כל אחת מאשימה את השני שהיא עובדת את השטן ולהפך. היהדות לא נוגעת במאגיה ולכן היא שנואה על כולם.

 75. אֲדוֹן עוֹלָם אֲשֶׁר מָלַךְ, בְּטֶרֶם כָּל יְצִיר נִבְרָא.
  לְעֵת נַעֲשָׂה בְּחֶפְצוֹ כָּל, אֲזַי מֶלֶךְ שְׁמוֹ נִקְרָא.
  וְאַחֲרֵי כִּכְלּוֹת הַכֹּל, לְבַדּוֹ יִמְלֹךְ נוֹרָא.
  וְהוּא הָיָה וְהוּא הֹוֶה, וְהוּא יִהְיֶה בְּתִפְאֲרָה.
  וְהוּא אֶחָד וְאֵין שֵׁנִי, לְהַמְשִׁילוֹ וּלְהַחְבִּירָה.
  בְּלִי רֵאשִׁית בְּלִי תַּכְלִית, וְלוֹ הָעֹז וְהַמִּשְׂרָה.
  בְּלִי עֶרֶךְ בְּלִי דִּמְיוֹן, בְּלִי שִׁנּוּי וּתְמוּרָה.
  בְּלִי חִבּוּר בְּלִי פֵּרוּד, גְּדוֹל כֹּחַ וּגְבוּרָה.
  וְהוּא אֱלִי וְחַי גּוֹאֲלִי, וְצוּר חֶבְלִי בְּיוֹם צָרָה.
  וְהוּא נִסִּי וּמָנֻסִּי, מְנַת כּוֹסִי בְּיּוֹם אֶקְרָא.
  וְהוּא רוֹפֵא וְהוּא מַרְפֵּא, וְהוּא צוֹפֶה וְהוּא עֶזְרָה.
  בְּיָדוֹ אַפְקִיד רוּחִי, בְּעֵת אִישַׁן וְאָעִירָהּ.
  וְעִם רוּחִי גְּוִיָּתִי, יְיָ לִי וְלֹא אִירָא.
  ..
  הנברא הקרוי הס”מ הוא מלאך קדוש בשורשו..
  והוא סה”כ ממלא את תפקידו.. בעזרת אין ספור חיילותיו..
  לקטרג ולהוות כח נגדי ליצר הטוב = הנשמה שהיא חלק אלוה ממעל = חלק מאור אין סוף ב”ה = אור שיוצא מארבע אותיות י-ה-ו-ה = החסד
  והנשמה מתלבשת בגוף כמו יד בכפפה..
  נשמה קדושה בגוף עכור..
  רוח בתוך חומר..
  שני ניגודים..
  או שהוא כובש אותה.. ואז עבד כי ימלוך..
  או שהיא כובשת אותו וממשיכה לעלות מחיל אל חיל גם בעולם הבא..
  שצדיקים מקבלים בין היתר.. ש”י (310) עולמות.. וכו
  ..
  דין = אלוהים = גימטריה הטבע
  ביום ההוא יהיה השם אחד ושמו אחד..
  ..
  בעל השם מה שקרוי השם.. שהוא
  “רבונו של עולם, עלת העלות וסבת כל הסיבות, אנת לעלא, לעלא מן כלא, ולית לעלא מנך, דלית מחשבה תפיסא בך כלל, ולך דומיה ותהילה, ומרמם על כל ברכה ותהילה…” (-מתוך תפילה שמיוחסת לרבי נחמן..
  אין בו שום השגה.. אין מחשבה שיכולה לתפוס קצה קצהו..
  אין סוף זה אין סוף..
  ואין סוף זה רק קונספט שהוא ברא..
  ..
  מעץ חיים שער א ענף ב
  דע כי טרם שנאצלו הנאצלים ונבראו הנבראים היה אור עליון פשוט ממלא כל המציאות ולא היה שום מקום פנוי בבחי’ אויר ריקני וחלל אלא הכל היה ממולא מן אור א”ס פשוט ההוא ולא היה לו בחי’ ראש ולא בחי’ סוף אלא הכל היה אור א’ פשוט שוה בהשוואה א’ והוא הנק’ אור א”ס. וכאשר עלה ברצונו הפשוט לברוא העולמות ולהאציל הנאצלים להוציא לאור שלימות פעולותיו ושמותיו וכנוייו אשר זאת היה סיבה בריאת העולמות כמבואר אצלינו בענף הא’ בחקירה הראשונה. והנה אז צמצם את עצמו א”ס בנקודה האמצעית אשר בו באמצע אורו ממש וצמצם האור ההוא ונתרחק אל צדדי סביבות הנקודה האמצעית ואז נשאר מקום פנוי ואויר וחלל רקני מנקודה אמצעית ממש כזה O והנה הצמצום הזה היה בהשואה א’ בסביבות הנקודה האמצעית ריקנית ההוא באופן שמקום החלל ההוא היה עגול מכל סביבותיו בהשוואה גמורה ולא היה בתמונת מרובע בעל זויות נצבת לפי שגם אין סוף צמצם עצמו בבחי’ עגול בהשוואה א’ מכל צדדים והסיבה היתה לפי שכיון שאור האין סוף שוה בהשוואה גמורה הוכרח גם כן שיצמצם עצמו בהשוואה א’ מכל הצדדים ולא שיצמצם עצמו מצד א’ יותר משאר הצדדים. ונודע בחכמת השיעור שאין תמונה כ”כ שוה כמו תמונת העיגול משאין כן בתמונת מרובע בעל זויות נצבת בולטות וכן תמונת המשולש וכיוצא בשאר התמונות וע”כ מוכרח הוא להיות צמצום הא”ס בבחי’ עיגול והסיבה הוא בעבור שהוא שוה בכל מידותיו כנ”ל. גם בפ’ בא דמ”ב איתא מנא בעיגולא דאיהו י’ ועיין בפ’ פקודי דרנ”ח דקאמר כי היכלות ומה שבהם הם עיגולים. עוד יש סיבה אחרת והוא בעבור הנאצלים אשר עתיד להאצילם אחר כך בתוך המקום החלל ההוא הריק ופנוי כנ”ל. והענין הוא כי בהיות הנאצלים בתמונת העגולים הנה אזי יהיו כולם קרובים ודבוקים בא”ס הסובב אותם בהשוואה א’ גמורה והאור והשפע הצריך להם יקבלום מן א”ס מכל צדדיהם בשיקול א’ משאין כן אם היו הנאצלים בבחי’ מרובע או משולש וכיוצא בשאר תמונות כי אז היה בהם זויות בולטות קרובות אל הא”ס יותר משאר צדדיהם ולא היה מקבלים אור א”ס בהשוואה אחת..” עד כאן..
  ..
  השם צמצמם את האור=אלקותו לצדדים בצורה שווה לכל הכיוונים..
  ונוצר חלל פנוי.. וריקני = חושך = חסך אור ה’
  ..
  וכתוב עולם במלכות שדי..
  מהכיוון השני כתוב ה’ הרחיב והרחיב את העולם לצדדים..ואמר שדי מספיק גדול העולם..כדי שיבינו כמה אני גדול..
  זה לא צחוק.. לא משחק ילדים..
  זו עוצמה..
  לא יראני האדם וחי..
  אש אוכלה..
  אשר הוציאנו ממצרים ביד חזקה ובזרוע נטויה..
  ויוציא אותנו שוב..
  שאומרים שהגאולה האחרונה תגרום לגאולה הראשונה להראות כמו משחק ילדים..
  כל הניסים והנפלאות שהראנו במצרים.. יהיה יותר מאז..
  ששפחה בים ראתה מה שיחזקאל בן בוזי לא ראה..
  רבי נחמן מסביר
  שיחזקאל הנביא ראה מעשה מרכבה.. מרכבה אחת..
  שפחה בים ראתה 40,000 מרכבות..
  שפחה = הדרגה הרוחנית הנמוכה ביותר..
  ..
  לפי המסורת הקבלה ביהדות היא אך ורק
  הקבלה שמפי רבי יצחק לוריא אשכנזי = האר”י הקדוש
  הצדיק האמת ה- 3 מתוך 5..
  שנכתבה ע”י תלמידו רבי חיים ויטאל.. ותו לא..
  אין קבלה אחרת שהיא מקובלת ביהדות..
  למרות שישנם ספרים אחרים רבים שמדברים מאותו נושא באותה שפה.. מתקופות שונות..
  במסורת רק הקבלה של האר”י מקובלת.. על מי שמתחשב במסורת..
  ..
  אדם הראשון כבר כתב ספרים הרבה.. ואחריו חנוך ונח ואבותינו הקדושים וכו..
  ובאומות העולם המוני ספרים שעסקו בעולם הרוח הסוד והמבנה של האדם והעולם .. שידוע לכל היודעים..
  שהוא רק רוחני..
  ושהגשמיות הזו היא דמיון מוצק ומתמיד רק מכח… וכו’..
  ושלא צריך להסתכל רחוק או לחקור חוצנים כדי להבין את העולם..
  צריך לחקור את עצמך..
  להסתכל פנימה להביט ולהתבונן..
  במבנה האדם.. כי כל העולמות בנויים בצורת אדם.. יושב על הכסא.. בצלמנו כדמותנו..
  כלומר 10 אצבעות 10 ספירות 10 הדיברות 10 מאמרות 10 מיני דפיקין (דופק) 10 קדושות עשרה קבין שיחה שינה אכילה 10 כתרי דמסאבותא 10 ימי תשובה..
  7 פתחים בראש ל- 3 ספירות ראשונות..
  שתי ידיים = דואליות = שני צדדים בלב = שני כוחות מושכים =שני ראשים מנוגדים = יצר טוב יצר רע = עולם הזה עולם הבא = שקר ואמת = ימין מקרבת שמאל דוחה = כבדהו וחשדהו= שתי דרכים לאדם מי עבד להשם מי עבד לשטן..
  שכולנו בבחינת..
  יום מלאך יום גלח..
  התורה העולם הוא מעל הזמן כי אין זמן..
  בכל יום כל התורה מתקיימת אצל כל אחד..
  כל אחד עובר בכל יום..
  בריאה מחדש כשהנשמה חוזרת לגוף בהתעוררות מהשינה..
  ועובר מבול ושעבוד ויציאת מצרים ומקבל תורה ושובר את הלוחות ובונה בית ראשון ומחריב אותו יוצא לגלות וחוזר ובית שני גם כן… עד הגאולה ביציאת נשמתו בשינה..
  ויהי ערב ויהי בוקר יום אחד..
  נ נח

 76. אני חייב לאמר שזה מאוד מעשיר וחשוב לדעת את התמונה הכוללת. המסטריות אל מול היהדות. יש כאן הקבלה מעניינת ביותר.

  נחמן, הדברים שאתה מביא כתובים כמו קודים תן לפחות מילון, אני אתן כמה מנחים בסיסיים:

  א”ס = אין סוף
  בחי’ = בחינת
  נק’ = נקרא
  וע”כ= ועל כן
  ס”א=סיטרא אחרא = הצד האחר = לחשוב על השיר של הDOORS,שנקרא Break on through to other side, כמו כן ג’ים מוריסון כינה עצמו דיוניסוס ומלך הלטאות. וכמו כן בסרט החדש של דיסני הנסיכה והצפרדע, המאג הרשע תמיד אומר שיש לו חברים בצד השני ושר על זה.

 77. קרייזי בתאריך 30 בDecember, 2010 בשעה 0:04

  צודק אבי, אז פעם בכמה שנים הם נותנים לך לבחור ב”הם” ולהרגיש שאתה קובע משהו או משפיע (למרות ששנינו ועוד כמה כאן יודעים שלא כך הדבר) ובזה זה נגמר, מעבר לזה על כל השאר אתה משלם את חייך.
  יוצא מזה שאתה משלם בגדול עבור הדמוקרטיה המדומה שבה אין לך כמעט רגע אחד לחשוב, מה לעזאזל קורה כאן ואיך זה שאני נותן את חיי שהם מתנת הבורא (שזכות היסוד הטבעית שלה היא מעל הכל) לניהול כפוי בידי זרים (למרות שיש דרכים לסרב) ניתן לבטל את עצם היותך אישיות משפטית אבל יחפשו אותך וירדפו אותך יותר מאשר היותך יהודי, הבנקים, הביטוח הלאומי, משרד הפנים ועוד סוכנים שקיבלו תפקידים מתוקף היותם פקידים עבור הBROTHERS הפקידים=המוציאים לפועל בעבור הטכנולוגיה המוצעת על המדפים כדי שהמשכורת השמנה תשמש אותם להתלהב מאותה טכנולוגיה, הם לא יסכימו שלא תהיה מוגדר באינדקס המקוטלג שלהם “אישיות שחותמת על מסמכים מתוקף היותה מלאכותית ומבטלת את יסודה הטבעי”.
  ————————————————–
  הGRAND ORIENT שהוא הלודג’ החזק באירופה בכלל מקבל לשורותיו אתאיסטים שזה בניגוד למה שנאמר שהBROTHER חייב להאמין באל .
  ————————————————-
  אני מבקש בכל לשון של בקשה לצפות בסרט הזה, זה יתן לכם את המידע דרך העדשה על מה שקונספיל הרחיבו בכתבות קודמות.
  http://video.google.com/videoplay?docid=7652891847477492406&q=emissaries+of+jahbulon#

 78. monkeyboy בתאריך 30 בDecember, 2010 בשעה 0:36

  קטעים מהתקשוור החדש.הדברים שנאמרים בו זהים בצורה מדוייקת לכל התאוריות שמועלות פה באתר, מיותר לציין שלא קיים כל קשר בין האוטיסטים לבין אתרים כמו CONSPIL שניתן לחשוד שמהם קיבלו השראה. גם הטרמינולוגיה זהה ומונחים כמו “סדר עולמי חדש” מוזכרים יותר מפעם אחת בתקשור הנוכחי.
  הכל מוביל לזה שאנחנו רגע לפני הגאולה לה חיכינו כל ההיסטוריה אי לכך נתקבצו ובאו לדורנו נשמות מדור המבול ומדור הפלגה ועוד כהנה וכהנה ערב רב שעושים הכל כדי לפרק אותנו מהיסוד לפני שיגיע המשיח:

  “…אני רוצה לומר שיצאנו ממצרים מעם לועז, ועכשיו יש לנו שעבוד “מצרים” עוד פעם, אבל הפעם לא רק במצרים, ולא רק ליהודים, אלא בכל העולם! יש תכנית שרק עכשיו הולכת ומתגלית לאט לאט.
  יש כיום את דור המבול, יש את דור ההפלגה שזה אדום, ויש את הערבים – ישמעאלים ואת היהודים. דור ההפלגה רוצה לשלוט על כל העולם. הם כבר שולטים פחות או יותר על כל המערב, וברור שהכוונה למלכות אדום, ועכשיו הם הולכים לחפש לשלוט על מקומות אחרים. אבל אמריקה, קנדה ואירופה, אלה כבר בידיים שלהם.
  והם, אנשי העסקים הגדולים האלה, שולטים כבר על האוכלוסיות של כל הארצות האלה. והם מורידים את כח הכסף בכוונה. זה גורם לעוני ולכל הבעיות שהעוני גורם. ואנשי העסקים האלה יצרו גם את הארגונים הטרוריסטים, כדי להפחיד את בני האדם, ולשכנע אותם שרק הממשלות והמשטרות וכו’ יכולים להציל אותו מסכנה, וע”י כך המשטרה תוכל לשלוט. הם מפחידים את בני האדם עד כדי כך שיתנו להם פשוט לקחת את השלטון. ויוותרו בקלות על הדמוקרטיה שכל כך מאמינים בה. למעשה אין כבר דמוקרטיה, היא נגמרה. וחזרנו לעבדות מצרים, פרעה ואנשיו.”

  “זהו, נגמרה הדמוקרטיה האמריקאית הגדולה ביותר בהיסטוריה, אבל לא רק באמריקה, אלא גם באירופה. הדמוקרטיה נגמרה. והגויים בארצות המערב כבר מתחילים להיות עבדים. מנהיגי דור ההפלגה של היום יגידו מי יעבוד, ומי יחיה, ומי יאכל ומי לא. הכל הם יחליטו בשביל רוב האנשים בעולם. והתכנון שלהם זה להקטין בהרבה את רוב אוכלוסיית העולם, כי יש בעולם יותר מידי אנשים. הם רוצים להיות כמו אלה שבנו את מגדל בבל.
  ואיפה הערבים הישמעאלים נכנסים לתמונה? דור ההפלגה לא יוכל לשלוט עליהם. הערבים לא כל כך רוצים לעשות מה שאלה השולטים על אירופה רוצים שיעשו, כי הם לא מוכנים להיות עבדים. ותהיה מלחמה גדולה ביניהם.
  ואיפה היהודים נכנסים לזה? כולם שונאים את היהודים. לא משנה מי. אז ליהודים יש סכנות מכל הכיוונים, והמצב גרוע מאד. תתחיל אנטישמיות עוד יותר חזקה בעולם. ”

  “…אז בואו נחזור לתיאור המצב בעולם. האנשים שרוצים לשנות את העולם ל’מצרים אחת גדולה’ רוצים גם לשלוט על הטבע, וזו טעות מאד גדולה שלהם, כי הטבע ינצח אותם תמיד, כי הטבע הוא לא כמו בן אדם חלש. השם יצר את הטבע הרבה יותר חזק מבן-האדם, אבל הם חוצפנים גדולים והם בטוחים שגם על הטבע הם יכולים למשול. והם כבר עשו נזק רב, והטבע כבר מאד מאד השתנה, והוא מכה אותנו, והאדם לא יכול לעשות דבר, ולא משנה כמה כסף שיש לו. ועכשיו יש שלגים באירופה, וגם לפני כמה שבועות היו שלגים וקור איום ונורא. וזה בא בטוח מהקב”ה, אבל בנוסף לזה, זה נגרם מהרשעות של הבן אדם, מהחוצפה של הבן אדם, דור ההפלגה, אדום, מצרים. יהיו הרבה אסונות טבע עצומים, יהיה גם מצב פוליטי קשה ביותר, ויהיו מלחמות.
  אבל בסופו של דבר, כאשר בכל העולם יהיה בלגן גדול, תוהו ובוהו, הקב”ה יוריד על הגויים, ועל הערב רב ועל העמלקים ועל האדומים ועל הישמעאלים את כל המכות שהיו במצרים ועוד יותר. ועוד יותר.
  וכל הרשעים לפני שימותו לנצח יגידו: ‘אין עוד מלבדו’. זה יהיה הסוף שלהם, וזה יהיה כבר מאוחר מדי עבורם. כמו המצרים שראו איך הים מכסה אותם, ולא יכלו להינצל.
  וליהודים הנאמנים לקב”ה עם כל מהותם, יהיו ניסים ונפלאות במעמד שלא היה מאז מתן תורה.”

  http://www.dani18.com/index.php?show=P166H

 79. איך אתה יודע שהתקשורים הללו הם באמת נעשו דרך האוטיסטים וגם אם כן למה אתה מסתמך על
  זה כתורה מסיני ? אני לא אומר שזה לא נכון אך אני גם משאיר לעצמי את הזכות להיות ספקן או חשדן . . לגבי כל הנושא של הממשלה העולמית ,אז בורא עולם בכוונה נותן להם להצליח ולהגיע גבוה גבוה ,כמו שהוא עשה עם המן הרשע שנתן לו להיות גבוה גבוה ולא גרם לו למות לפני כן, כי להפיל את הרשע כשהוא לא חזק וגבוה בפירמידה אז גם הנס ולהראות שבורא עולם הוא השולט בעולם זה לא מספיק חזק וברור . ולכן מה שהקדוש ברוך הוא עושה זה להרים אותם גבוה ואז להפיל אותם מהגובה הרב שהגיעו. כמו שהוא עשה עם פרעה ועם המן ועם רומא ועם יוון. אז כנראה רק כשהם יצליחו יגיעו לאיזה פיק אז משם הוא יפילם ויראה לכולם שאין עוד מלבדו. אך בשביל שזה יקרה וכולם יראו ,אז צריך שהם יתגלו לכל ,שהרשעות, שהשליטים הללו שמאחרי הקלעים יתגלו לכל כדאי שכל האנשים יראו מי הטוב ומי הרע .כי כשזה בנסתר אז הגאולה, אז הנס ,לא ברור. וזה גם מה שקורה כיום הבירור בין הטוב לרע. וזה גם לגבי כל אחד מאיתנו .ולכן גם יש את כל הנושא של הפריצות וכל מה שקורה גם זה לטובה כדאי לתת לנו את הבחירה ,להעמיד אותנו בניסיון באיזה צד אנחנו בוחרים להיות.
  ועוד דבר של מה שקורה עם הפריצות ועם התאוות, אז יש עניין שגם זה לטובה מהצד לא רק של הבחירה שלנו ולא רק בגלל הניסיון שבורא עולם מעמיד אותנו אלא זה קורה בגלל שבורא עולם רוצה שנגיע למקום שאנו נמצאים כל כך בתאבות בעולם הזה של השקר, של הכל מותר ,לחוות את זה כדאי שנגיע למסקנה לאחר שחוינו את החיים של הצד האחר ,נגיע למסקנה שזה שקר ואין בזה כלום ואז נעבור לעבוד את הבורא ממקום של בחירה חופשית ולא ממקום של כורח או פחד או שכר ועונש. וזה הרבה יותר גבוה מאשר לקבל ולבחור בבורא ממקום של פחד, ורצון לקבל פרס. ולכן בורא עולם מכוון את הדברים בצורה כזאת. וזה גם מה שקורה הלכה למעשה ,יש חזרה בתשובה מאוד גדולה.

 80. נח מן בתאריך 30 בDecember, 2010 בשעה 7:37

  בגלל חשיבות הנקודה.. אני מאד מרשה לעצמי להשתלח..
  מתוך מחשבה שכנגד ההפצצה של המח והתודעה שלנו..
  בבולשיט תדיר שמומצא ומתחדש על ידי כהני הדת המושחתים עד היסוד..
  עבדי השט-ן שבהוליווד = מטה הקסם = הכח של המכשף = המהפנט..
  ע”י הכוכבים והאלילים החולים והסוטים שהם בונים ומייצרים..
  שנמכרו לתעשיה בילדות
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2009/11/pnkeolsens.jpg
  או מכרו את עצמם גופם ונשמתם..
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2009/11/pnkberrytwo.jpg
  בשביל לעלות למעמד “אל”..
  והנלווה לכך.. הערצה.. הסגידה האהבה וכו
  ושנראים נפלא/היי על הבמה.. על המסך..
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/02/sddsemenhj.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/02/sddbreynolds.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/02/sddobamahd.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/02/sypeconnery.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2009/12/icrhobama.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2009/12/sypbjvent.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2009/06/fchspi2.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2009/11/pnksmithdos.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/02/syperevolution.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/09/pxvbonohole.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/09/pxvbonocock.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/07/pmhbonoboy.jpg
  ויגרמו לאחרים לרצות להיות להראות ולהתנהג כמוהם..
  בהפקרות..
  שמתריסה כנגד כל צו של ההגיון הבריא.. לחיים נכונים ובריאים..
  ..
  והרצינות שמתייחסים ולוקחים..
  את ההיסטוריה המשוכתבת ו/או סרטי הבולשיט וההתניה שלהם..
  ומנסים להבין מהם יותר מידי..
  מה כבר יכול להיות בסרט שעשו מבסט סלר..
  חוץ מהבילבול וההיפוכים שהם עושים כדי לגרום לבערות וחשיבה כפולה ומפוצלת..
  לנפח את השכל ההמום של הבוהים ותוהים..
  להסתמך על דיסאינפורמציה כמקור..?
  ..
  כנגד צריכה להיות אלטרנטיבה של דיבור דעה ותיאור המציאות שלנו..
  שכולם מסכימים כבר שהיא עגומה..
  אבל מעלימים עין היכן שנוח..
  לגורמים מאוד בסיסיים לבעיה..
  לגורמים שנגרמו לנו בכוונה תחילה..
  להפשיט מאתנו את הצניעות.. השומרת המגנה..
  ע”י החינוך מחדש = טמטום ונבערות מגן ועד העבודה בחדשות הבידור וההנאה..
  כדי להשיג בדיוק את התוצאה העקומה שאנו חיים וסובלים ממנה..
  עם חופשי בארצנו..חופשי מימה ? מימי ?
  מהמוסר.. מהצדק.. מדרך הישר.. דרך השם..
  להביא לחוסר מוסר וחוסר צניעות של שני המינים..
  מדרדרים אותנו..
  לאן ניתן לזה להגיע..
  ..
  מי שלא ראה.. אז חובה..
  אחד הדברים הטובים שיצא מאלכס הבעייתי.. )ואולי בדיחה שחורה
  ראיון עם אהרון רוסו ז”ל מפיק הוליוודי שנה לפני שהלך לעולמו.. די ברור מהראיון למה..
  http://www.youtube.com/watch?v=YGAaPjqdbgQ
  ומובן יותר מי ולמה שחררו את האישה..
  ..
  אה שחרור האישה..
  איזה יופי.. עשו שוויון..
  השוו את מעמד האישה.. שהיתה מוגנת עד אז = מוגנת בביתה = לא צריכה/חייבת לצאת להישרדות כלכלית ללבוש חליפה ולהתחיל להתנהג כמו גבר..
  בעולם של גברים מלא בגברים מלאים בטסטוסטרון..
  בעזרת גם בין היתר המוניי מייקר שלה..
  ועכשיו גם היא יכולה לשלם מיסים..
  ..
  ועכשיו היא עבד/שפחה של המערכת..
  ולא “”שפחה”" = המלכה בביתה ומבצרה.. על ילדיה..
  ילדיה גדלים ומחונכים ע”י המערכת מגיל אפס..
  למה אמא ???
  בידי הגננת שואל תינוק בעיניו את אימו.. למה אמא הולכת..?
  כי אמא אישה חופשייה.. אמא אישה משוחררת..
  עונה אימא בחיוך עקום.. בגאווה..
  מתעלמת מבכיו..
  נכנסת לאוטו.. מביטה במראה בודקת שהאיפור והמחשוף במקומם..
  ויאללה להשרדות..
  תודות לתנועת שחרור האישה..
  ..
  ממלכה לשפחה
  עבדות מצרים = לתת את העבודה של הגברים לנשים וההפך..
  ..
  כל כבודה בת מלך פנימה..
  בודאי שלא צריך להגזים ולקנות בורכה..
  אבל צניעות זו הברכה.. האין סופית.. לכל העולמות..
  .
  דרש רבי עקיבא בזכות נשים צדקניות יצאו ישראל ממצרים !!!!!!!!!!
  ..
  למבוגרים בלבד..
  זה בוטה אבל אין ברירה..
  האמת.. הצניעות קשה..
  אישה צנועה.. לא מזמינים לדרינקים.. היא צריכה לשלם על שלה..
  אז היא שותה הרבה פחות.. ולא מוצאת את עצמה בבוקר בלי שיש לה מושג..
  מה היה בלילה עם מי וכמה..
  ופחות צריכה להמשיך לשתות יחד עם כדורים כדי לשכוח מה שהיא לא זוכרת..
  ולא רוצה לזכור..
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/04/rmxdisfluence.jpg
  כי היא גם לא צריכה ללכת כל חודשיים לפסיכולוג/מטפל=סוחר הסמים שיחליף לה את הכדורים.. כי הם לא עובדים כל כך טוב.. בטח לא עם אלכוהול.. והדיכאון לא עובר.. אולי רק כשהיא מתלבשת פרובוקטיבי ומבליטה ומחצינה את חלקיה הפרטיים.. ויוצאת להרים את האגו האנוס והערום שלה מהרצפה הקרה ע”י “תשומת הלב”=החרמנות של כל הארחי פרחי חולי המין והמתאמנים להיות.. שאם הם לא יודעים “לצוד” הם מסתפקים ומסתובבים בדיוק במטרה זו ללטף עם העיניים (כי יש כאלה שהראיה שלהם היא יותר מאחד משישים לגעת.. אימונים..אימונים.. לבהות בעזיזים.. עין הרע..) את כל אותן אלו שוויתרו על פנימיותן.. וסומכות ומכורות לאפקט הטרגי והבעייתי של החיצוניות הזמנית שלהן..
  כשחוסר צניעותן..
  פוגע גם בזולתן..
  לא תשים מכשול בפני עיוור..
  אומנם יש כח לעינטוז והפלירטוט להקל כביכול על חיי השעה..
  אבל יש לזה מחיר..
  את האש שליבתה הדם שהורתח והדעת שהוסחה והוצתה..
  היא צוברת כדינים.. שלא מקלים עליה.. כנגד שהיא מקשה חיי אחרים..
  ולא מסתובבת בצניעות/מתחשבת ברשות הרבים..
  אז עשתה הגדלת חזה.. אז מה כל העולם והילדים שלו צריך לראות את זה.. אולי יש כאלה שמעדיפים שלא.. התחשבות בזולת.. אבל לא מה פתאום גאווה..
  דאווין של החיצוניות המופרכת הזו.. הזולה..
  כל היום משוויצים עם הקליפה..
  איבדנו צלם אנוש ואנחנו רוצים הכרת תודה..
  עושים מעשה זימרי ודורשים שכר כפינחס..
  אנחנו מתקדמים ? נאורים ?
  הלכנו אחורה עד סדום ועמורה..
  או לפחות..
  אנחנו עדיין לא ממש מתקוממים כנגד המגמה שלוקחת אותנו לשם..
  יש לנו פרצוף להגיד שיש משהו נכון ועובד במצב הקיים..
  לתת יד להדרדרות המוסרית ?
  מי צריך צניעות ?
  זו שאלה ?
  לאן הגענו.. השם ירחם ויציל כבר רבונו של עולם..
  כמה אפשר כמו אידיוט לדפוק את הראש בקיר ולצעוק עליו שזה כואב ושיפסיק..
  ..
  ההזניה המכוונת של בנות העולם.. תהיי ביצ’ וחופשייה.. תשיגי מה שאת רוצה..
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/04/rmxpartygroup.jpg
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/04/rmxalmondjoy.jpg
  אל תעשי ילדים זה הורס את הצורה.. קריירה זו מטרה נעלה..
  את לא רק רחם.. תראי להם.. תוכיחי לעולם..
  להיות שפחה של כמה זאטוטים.. מה את מפגרת..
  עם ראש כמו שלך.. את יכולה להיות שפחה של איזה תאגיד שאת רוצה..
  לעשות כסף.. לקנות לך אהבה.. היום עולם חדש.. עולם אמיץ..
  וחוץ מזה הגברים הטובים נשואים.. והשאר הומואים..
  וכו וכו בלה בלה בלה כמו בסקס והעיר הגדולה..
  טימטום בהסכמה.. מחכות בשקיקה לפרק התיכנות הבא..
  תראי את מדונה.. איזו דוגמה מדהימה איזו אישה..
  והנה אנג’ליקה אימצה כושי קטן..
  אז תעשי חיים עד שיתפוס אותך נסיך ויהפוך אותך ל….
  http://celticrebel.files.wordpress.com/2010/04/rmxcindarella.jpg
  ..
  העיוות הזה.. הוא רק כדי שיוכלו לשלוט בגברים..
  כי גבר בלי אישה הוא חצי גוף.. פלגא דגופא..
  גם אישה.. אבל היא יכולה בקלות להסתדר בלי גבר..
  והוא לא שווה כלום.. עדיין בנתיים.. וברווקותו הוא בחזקת סכנה..
  ולהפריע ולקלקל את הסיכויים ליצירת מערכת יחסים טובה..
  וכנגד מאדירים ודוחפים בכח הנורמליות של היחסים בין בני אותו המין..
  וכשהנשים מחפשות את האידיאל מיסטר ביג
  והגברים מדגמנת אנורקסיט ..
  ולא מוצאים ולא מסתדרים..
  מתוך שנאה ואי הבנה נלמדת ונרכשת את המין השני..
  יצרו הפרדה כמו כלא לשני המינים..
  ומה קורה בכלא..
  ..
  הפרד ומשול.. בין המינים..
  וכך מסייעים בדילול בלבול והחלשת האוכלוסייה..
  ..
  הכל כדי לקלקל את הזוגיות הקדושה..
  להרוס את התא המשפחתי הקדוש..
  את המשפחתיות הטהורה הבסיסית..
  התכלית.. הבטחון.. של כל אדם..
  המשפחה..
  פרו ורבו ומלאו את הארץ..
  מלאו מלאו..
  לא דללו..
  נ נח
  ..

 81. ישראלי פשוט בתאריך 30 בDecember, 2010 בשעה 8:04

  תגידו איך אפשר להגיד שאתה חופשי כשה אתה מאמין באלוהים כלשהו?? הרי הוא האדון שלך,מעשיך,טובים ורעים הם פרי רצונו,ואני לא צריך תשובה לשאלה הזאת,כי היא רטורית,תענו לעצמכם,זה צביעות להגיד שאתה אדם חופשי אבל “מאמין”,אני אסכם את זה בדוגמה מצחיקה קצת שדייויד אייק פעם אמר,זה משהו כזה:
  הריאנחנו נשמות ולא גוף אנושי ,פה זה רק זמני , לניסיון בלבד,אז תארו לעצמכם שאתם נשמה שבאה לסוג של חברת תיירות של היקום שלנו שאומרת לכם שהנה יש לנו הצעה חבל על הזמן בשבילכם,אתה מגיע,נולד לתוך גוף מסוים שנקרא אדם,אתה חי די טוב בשנים הראשונות דואגים לך להכל (למרות שגם זה לא בטוח,יש כאלו שמתים עוד קטנים) ואז אתה מתבגר,מתחתן,מתחיל לרוץ כמו עכבר בתוך מערבולת החיים האינסופי בלי סוף,כולך לחוץ לעבור את היום,מתפרנס,קורא את עצמך בעבודה,מתישהו בגיל מסוים הגוף מתחיל לעשות בעיות,אתה נהיה יותר חולה,בסוף מזדקן ומת,עכשיו מי היה מסכים ללכת לטיול כזה?

  ואכשיו ברצינות

 82. קרייזי בתאריך 30 בDecember, 2010 בשעה 9:05

  טוב התמונה הבאה לקוחה מתוך משחק XBOX שנקרא Condemned 2: Bloodshot
  אין לי מושג מה זה או איזה משחק זה, אני גם לא יחביא את זה אלה רק יציג את זה
  זה לקוח ממישהו שהגיב בUHM ואני חייב לומר שזה מוזר מאד למרות עצם היותו רק משחק.
  http://img339.imageshack.us/img339/4651/sinttulodfk.png
  גוויה מרוטשת צלובה על עין.
  לאן עוד אפשר להגיע? איזה רעיונות מוזרים וסוטים יש להם?

 83. למתעניינים
  ..
  כל המקבל עליו עול תורה..
  מעבירים ממנו עול מלכות ועול דרך ארץ..
  וכל הפורק ממנו עול תורה..
  נותנים עליו עול מלכות ועול דרך ארץ..

  עול דרך ארץ = עבודה = רבה ללא ברכה = לא גומרים את החודש
  עול מלכות = מיסים ושאר מה שאנחנו מרגישים מה זה..
  ..
  לנברא אין ברירה …. אם הוא לא מלך בעצמו..
  אז ודאי יש מלך מעליו..
  מה לעשות מציאות.. עולם.. גורל..
  ..
  אדם הוא עבד = מוגבל = לא מקיים תלוי מודע ל/את עצמו
  לנשום בסיסי אבל לא רצוני + לב דופק חשוב אבל לא אתה אחראי + וכו’ = לא בורא..
  אלא נברא כמו מלאך כמו עכבר במעבדה בעל כורחו עבד..
  או עבד להשם או עבד לסטרא אחרא = הצד האחר..
  ..
  והבחירה ביד האדם..איזה מלכות הוא רוצה לעבוד.. מלכות שמים או מלכות הארץ..
  לא אם הוא יעבוד או לא..
  בכל מקרה הוא עבד של מישהו..
  ואם עבד אז לפחות של בוס טוב ומטיב.. בוס שמשלם בזמן וביד רחבה..
  לא בוס שלוקח לך את המשכורת חזרה לכיס ואת הילדים להיות פיונים שלו בצבא..
  ..
  אם אדם ממליך בסדר הנכון
  מוח(3 ספירות ראשונות חוכמה בינה דעת) לב(חומד) כליות(יועצות) הוא מלך (ראשי תיבות.. על עצמו
  שלא כסדר
  לב מוח כליות הוא למך של עצמו = עבד של התאוות
  ..
  לפי ההלכה בעלים של עבד חייב להתייחס אליו מאוד טוב.. בית וכלכלה לכל ביתו וכו.. ולשחרר אותו אחרי 7 שנים וכו..
  ..
  מלכות האמת הנצחית = בחירה בהענווה והתבטלות אל הכל יכול.. בלי שום יחס להתבכיינויות של האגו המתרסק.. אדרבא בכייף
  או מלכות השקר הזמנית = התבטלות לאני כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה..האגו המתנפח =
  התעלמות/הדחקה מהפורס מג’ור = הכח העליון (ממנו).. שנותן בראש מה/מתי/וכמה שבא לו..
  ..
  חופש = חירות =
  “והלוחות מעשה אלקים והמכתב מכתב אלקים הוא חרות על הלוחות(הברית)”(ספר שמות)
  אל תקרא חרות אלה חירות..
  ..
  ..
  החופש.. הוא מכבלי התאוות..
  החירות היא לשכל.. = free your mind
  ..
  ..
  שיכול לעוף חופשי ולטפס בסולם שרגליו באדמה וראשו בשמים ולטייל בכל העולמות.. אם הוא נקי לב ויודע כיצד..
  כי כשהשכל משתחרר מכבלי העולם הזה.. הקופסא המטריקס וחוקי הפיזיקה שלו..
  השמים הם לא הגבול אלה רק ההתחלה..
  ..
  בקבלה השם של העולם הזה הוא.. עולם העשייה..
  עשייה עבודה ומלאכה..
  בשביל זה נברא העולם..
  לתת לנשמות גוף שיוכלו לעבוד אתו פיזית.. לעשות אתו מצוות..
  כדי שיוכלו לקבל את השפע האלוקי בלי בושה של לחם חינם.. בעולם האמת = העולם שכולו טוב = העולם הבא.. עלינו לטובה..
  נ נח נחמ נחמן מאומן
  :_)
  ופה נכנס סיפור מדהים..
  על עוד בן אדם שהלך עם האגו וויי טו פאר..
  המלך חירם מלך צור..
  ..
  ר’ יהודה בן רבי סימון אמר:
  חירם אחר היה..
  על דעת דרבנן חי חירם קרוב לאלף ומאתים שנה.. מיהודה עד יחזקאל הנביא
  ועל דעת רבי יהודה חי קרוב ל- 500 שנה.. מדוד עד יחזקאל הנביא
  ..
  חייו הארוכים גרמו לו לחשוב שהוא אלמוות.. והוא הסיק מכך שהוא אל..
  התנבא הנביא יחזקאל על מלך חירם..
  ..
  בֶּן אָדָם אֱמר לִנְגִיד צֹר כֹּה אָמַר אֲדנָי יְהֹוִה יַעַן גָּבַהּ לִבְּךָ
  וַתֹּאמֶר אֵל אָנִי מוֹשַׁב אֱלֹהִים יָשַׁבְתִּי בְּלֵב יַמִּים,
  וְאַתָּה אָדָם וְלא אֵל וַתִּתֵּן לִבְּךָ כְּלֵב אֱלהִים.
  הִנֵּה חָכָם אַתָּה מִדָּנִיאֵל, כָּל סָתוּם לֹא עֲמָמוּךָ.
  בְּחָכְמָתְךָ וּבִתְבוּנָתְךָ עָשִׂיתָ לְּךָ חָיִל, וַתַּעַשׂ זָהָב וָכֶסֶף בְּאוֹצְרוֹתֶיךָ.
  בְּרב חָכְמָתְךָ בִּרְכֻלָּתְךָ הִרְבִּיתָ חֵילֶךָ, וַיִּגְבַּהּ לְבָבְךָ בְּחֵילֶךָ.
  —–
  אמר לו הקדוש ברוך הוא לחירם אתה עושה עצמך אלוה, הנה חכם אתה מדניאל ?
  נבוכדנצר רצה להקריב לו זבח ומנחה ולא רצה, ואתה עושה עצמך אלוה ! …
  מה עשה חירם ?
  נכנס לים ועשה לו ארבעה עמודים ארוכים של ברזל, ובנה עליהם שבעה רקיעים…
  הרקיע הראשון של זכוכית ועשה בו חמה ולבנה וכוכבים,
  וסילון של מים מפריש בין רקיע הראשון ובין רקיע השני שהיה של ברזל,
  ועשה בו אבנים מגולגלות שהיו מתבקעות אלו עם אלו, ונשמע קולן כמו רעמים.
  הרקיע השלישי היה של עופרת, הרביעי של מתכות, החמישי של נחשת, הששי של כסף,
  וקבע בו אבנים טובות ומרגליות.
  והשביעי של זהב, וקבע בו חיות וכרובים, ועשה לו בו מטה של זהב
  ובראשה מרגליות אדומות שהיה חירם מראה מכאן ומכאן ונראות כזיקין…
  אמר הקדוש ברוך הוא לחירם: למה אתה מתגאה, ילוד אשה אתה!
  א”ל: ילוד אשה אני. אלא שאני חי וקים לעולם..
  מה הקדוש ברוך הוא בשבעה רקיעים אף אני…
  אמר האדון: אני קורע הלבוש ולא יהא העבד מתגאה עלי.
  כך חירם מתגאה על ידי ששלח ארזים לבית המקדש,
  אמר הקדוש ברוך הוא: הריני מחריב את ביתי ושלא יהא חירם מתגאה עלי,
  שנאמר פתח לבנון דלתיך ותאכל אש בארזיך.
  ומה היה סופו ?
  הביא הקדוש ברוך הוא עליו נבוכדנצר והורידו מכסאו… ומת במיתה משונה.
  ואותו הפלטין מה נעשה בו ?
  הקדוש ברוך הוא גנזו לצדיקים לעתיד לבוא,
  (ילקוט ח”ב רמז שס”ז, בית המדרש ליעלינעק ח”ה 111).
  ..
  ואמר רב יהודה אמר רב:
  אמר לו הקדוש ברוך הוא לחירם מלך צור: בך נסתכלתי (כשברא את עולמו, וראה שעתיד למרוד בו)
  ובראתי נקבים נקבים באדם (חולין ע”ה) ..להראות שאדם הוא אדם ומת בסוף.
  ..
  יוסיפוס מביא בשם סופרי דברי הימים למלכי צור, כי שלמה נשא לאשה את בת חירם מלך צור (קדמוניות פ”ח פ”ה ג’), ואולי היא בין הנשים הצדוניות שנשא (מ”א י”א א’). גם נאמר שם כי שלמה שלח לחירם חידות ולא ידע לפותרן, ונתן לו כסף ענושים. אח”כ בא לעזרת חירם איש צורי, ושלח גם הוא לשלמה חידות שלא יכל לפותרן, ושילם לחירם סכום עצום בככרות כסף וזהב (שם).
  http://www.daat.ac.il/encyclopedia/value.asp?id1=1186
  ..
  מעניין..
  קבוצת רוטשילד – פרויקט בית המלך חירם..
  http://www.rothschild-group.co.il/homesites/pageGen.asp?Page=14502
  קצת סטייל רבותיי..
  ..
  עכשיו מי שרוצה את גרסתנו לסיפור מלכת שבא..
  הוא כתוב פשוט ומובן..
  ..
  מלכים א פרק י :
  וּמַלְכַּת-שְׁבָא, שֹׁמַעַת אֶת-שֵׁמַע שְׁלֹמֹה–לְשֵׁם יְהוָה; וַתָּבֹא לְנַסֹּתוֹ, בְּחִידוֹת. וַתָּבֹא יְרוּשָׁלְַמָה, בְּחַיִל כָּבֵד מְאֹד, גְּמַלִּים נֹשְׂאִים בְּשָׂמִים וְזָהָב רַב-מְאֹד, וְאֶבֶן יְקָרָה; וַתָּבֹא, אֶל-שְׁלֹמֹה, וַתְּדַבֵּר אֵלָיו, אֵת כָּל-אֲשֶׁר הָיָה עִם-לְבָבָהּ. וַיַּגֶּד-לָהּ שְׁלֹמֹה, אֶת-כָּל-דְּבָרֶיהָ: לֹא-הָיָה דָּבָר נֶעְלָם מִן-הַמֶּלֶךְ, אֲשֶׁר לֹא הִגִּיד לָהּ. וַתֵּרֶא, מַלְכַּת-שְׁבָא, אֵת, כָּל-חָכְמַת שְׁלֹמֹה; וְהַבַּיִת, אֲשֶׁר בָּנָה. וּמַאֲכַל שֻׁלְחָנוֹ וּמוֹשַׁב עֲבָדָיו וּמַעֲמַד מְשָׁרְתָו וּמַלְבֻּשֵׁיהֶם, וּמַשְׁקָיו, וְעֹלָתוֹ, אֲשֶׁר יַעֲלֶה בֵּית יְהוָה; וְלֹא-הָיָה בָהּ עוֹד, רוּחַ. וַתֹּאמֶר, אֶל-הַמֶּלֶךְ, אֱמֶת הָיָה הַדָּבָר, אֲשֶׁר שָׁמַעְתִּי בְּאַרְצִי–עַל-דְּבָרֶיךָ, וְעַל-חָכְמָתֶךָ. וְלֹא-הֶאֱמַנְתִּי לַדְּבָרִים, עַד אֲשֶׁר-בָּאתִי וַתִּרְאֶינָה עֵינַי, וְהִנֵּה לֹא-הֻגַּד-לִי, הַחֵצִי: הוֹסַפְתָּ חָכְמָה וָטוֹב, אֶל-הַשְּׁמוּעָה אֲשֶׁר שָׁמָעְתִּי. אַשְׁרֵי אֲנָשֶׁיךָ, אַשְׁרֵי עֲבָדֶיךָ אֵלֶּה, הָעֹמְדִים לְפָנֶיךָ תָּמִיד, הַשֹּׁמְעִים אֶת-חָכְמָתֶךָ. ט יְהִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, בָּרוּךְ, אֲשֶׁר חָפֵץ בְּךָ, לְתִתְּךָ עַל-כִּסֵּא יִשְׂרָאֵל–בְּאַהֲבַת יְהוָה אֶת-יִשְׂרָאֵל, לְעֹלָם, וַיְשִׂימְךָ לְמֶלֶךְ, לַעֲשׂוֹת מִשְׁפָּט וּצְדָקָה. וַתִּתֵּן לַמֶּלֶךְ מֵאָה וְעֶשְׂרִים כִּכַּר זָהָב, וּבְשָׂמִים הַרְבֵּה מְאֹד–וְאֶבֶן יְקָרָה; לֹא בָא כַבֹּשֶׂם הַהוּא עוֹד לָרֹב, אֲשֶׁר-נָתְנָה מַלְכַּת-שְׁבָא לַמֶּלֶךְ שְׁלֹמֹה. וְגַם אֳנִי חִירָם, אֲשֶׁר-נָשָׂא זָהָב מֵאוֹפִיר: הֵבִיא מֵאֹפִיר עֲצֵי אַלְמֻגִּים, הַרְבֵּה מְאֹד–וְאֶבֶן יְקָרָה. וַיַּעַשׂ הַמֶּלֶךְ אֶת-עֲצֵי הָאַלְמֻגִּים מִסְעָד לְבֵית-יְהוָה, וּלְבֵית הַמֶּלֶךְ, וְכִנֹּרוֹת וּנְבָלִים, לַשָּׁרִים; לֹא בָא-כֵן עֲצֵי אַלְמֻגִּים, וְלֹא נִרְאָה, עַד, הַיּוֹם הַזֶּה. וְהַמֶּלֶךְ שְׁלֹמֹה נָתַן לְמַלְכַּת-שְׁבָא, אֶת-כָּל-חֶפְצָהּ אֲשֶׁר שָׁאָלָה, מִלְּבַד אֲשֶׁר נָתַן-לָהּ, כְּיַד הַמֶּלֶךְ שְׁלֹמֹה; וַתֵּפֶן וַתֵּלֶךְ לְאַרְצָהּ, הִיא וַעֲבָדֶיהָ.
  ..
  שמעה שמועות.. באה לבדוק.. חדה חידות קבלה תשובות.. נעתקה נישמתה.. הודתה שלראשונה.. שמועות לא הגזימו אלה המעיטו.. בערכו האמיתי של המלך שלמה.. שלא הייתה אישה אחת שלא הייתה מתבטלת בשניות לאור צדיקותו חוכמתו שושלתו ממלכתו יופיו עושרו וכולי.. והייתה מצטרפת לשאר נשיו בארמון בפחות משניה אם היה מבקש.. ויש סיפורים בנושא..
  וגם מלכת שבא משנשבתה בקיסמו עד ש”לא היה בא עוד רוח”.. ברכה את השם אותו ואת ישראל .. ואחד הצאצאים שלהם לעתיד יהיה מלך בבל נבוכדנאצר.. שהחריב את בית ראשון.. צאצא החריב מעשה אבות..
  והייתה שם גם פוליטיקה.. ופתיחת נתיבי ים..
  לשאר מדרשים על מלכת שבא..
  http://www.daat.ac.il/encyclopedia/value.asp?id1=3611
  ..
  עוד ידע כללי..
  נ נח

 84. אחים יקרים – קרייזי, SAPO, נח מן, MONKEYBOY ו AVI82 – אני פשוט שמח לקרות כמה מפוקחים אתם. סוף סוף עם ישראל שהיה שקוע בתרדמת הכי חזקה מתחיל להתעורר ולהבין שפשוט פשעו בו, רימו אותו ושיקרו לו. מנסים להפוך אותנו מאנשים לסטטיסטיקה, מנסים לכבול אותנו בביורוקרטיות.
  אתם אתם – אתחלתא דגאולה ממש כך. אתם מסמני התחלת הגאולה. ואתם עוד תפקחו עיניים רבות שהיו ישנות.
  אתם ב”ה תפקחו עיוורים ותחיו מתים. שהרי אנשים שאין בהם חוכמה ודעת נחשבים למתים!!!
  כמו שכתוב “…החכמה תחיה בעליה…” .
  אנשים מהלכים כאן כמו זומביים. אנחנו מתאגדים השבח לאל, ללא קשר לעדות ומגזרים. פשוט לוחמי צדק וחופש אמיתיים. זוהי אחדות אמיתית. זהו כבוד אמיתי איש לרעהו. כבוד לאדם באשר הוא אדם.
  אשריכם אחיי ורעיי היקרים. המערכה רק מתחילה. חזקו ואמצו.
  שבת שלום עליכם ועל כל ישראל!!!!

 85. הדיוט שימושי בתאריך 2 בJanuary, 2011 בשעה 9:12

  הקבלה מגיעה מבבל ?

  מקובל זה אדם שקיבל [ובראשי פרקים] וזכה לשמור מה שקיבל,מקובל זה אדם שמקובל על הבריות.
  צריך לחדד את הנקודה ,הידע המיסטרי היה נחלת האנושות בראשיתה והועבר בין יודעי הסוד,לפני שהיו יהודים היו בתי מדרש כגון זה של שם ועבר בהם למד יעקב אבינו לפי המקורות.
  הבעיה היא בעיקר בפרשנות ,מסתבר שאצל היהודים הידע הזה עבר לאורך הדורות בצורה המזוקקת ביותר
  ולא לחינם.עד היום הקבלה היא המקור הזך ביותר , רודולף שטינר למד וגר אצל יהודי שאף כתב מכתב בדיעבד בו הוא מניח כי כנראה שטיינר לא הבין חלק מהדברים כהלכה..השאר היסטוריה של ענפי התיאו סופיה.
  אחד מן סוגי המינות זה המחשבה כי יש שני רשויות : שטן למול ה” ושניהם כביכול שווים ויש מאבק.
  השם הוא אחד.זה עיקר אצלנו ביהדות.
  על רבי חיים ויטל הקדוש שאלו והסתפקו חכמים אם הוא ידע את הנמשל או רק את המשל בקבלת הארי[והחליטו כי ידע],מכאן שהקבלה היא סוד למעטים ויחידים ואולי השמור ביותר.אף בפני חוג מחשבת ישראל..
  אכן המלך הזקן והכסיל [היצר הרע] הוא גם מלאך.ככל שמתבוננים למעלה הנקודות מצטמצמות לאחד.
  הכל צפוי והרשות נתונה : לעניות דעתי מאחר והזמן הוא יחסי הנשמה “תישפט” לא על מעשיה אלא על
  מה חשבה ועם מה הזדהתה בזמן שעשתה.
  הקב”ה צופה לסוף דבר מראשיתו ולאף בריה אין רשות להזיק אלא אם כן יצא כרוז מלמעלה..כך מאמינים
  והאמינו היהודים וזה מה שעזר להם במהלך הרדיפות הנוראות של העמים.
  המחשבה שפועלי אוון מאורגנים ככל שיהיו יכולים לתכננן ולהזיק לנו
  רק מדעתם וכוחם זה סוג של פגם באמונה התמימה אבל בכל יום אנחנו נופלים לכך.
  כדי לנסות ולהכיר את השם יש לנסות וללמוד משמותיו הרבים.
  “ייתי ולא אחמינה” אמרו חז”ל על דורנו משמע הם ידעו שהזמנים האלה יהיו מלאי מבוכות ל כ ו ל ם
  ואיך נבין כאשר “אין לנו עסק בנסתרות” ?
  הדרך היחידה להגיע לאינטראקציה עם חכם חוקר ומקובל אמיתי ושיהיה סיכוי כלשהו לקבל דרכו תשובה ממוקדת לשאלה שבאה מצדנו זה …רק דרך הספרים הקדושים שלנו ובשעת רחמים גדולים.

  אפילו החכם באדם שלמה המלך אמר כי “דרך נחש עלי צור” “דרך גבר בעלמא” “וסוד פרה אדומה” נבצרה מדעתו להבינם עד תום.
  ומה אנחנו , ומה הם ?

 86. הדיוט: מוריד בפניך את הכובע.

  ולשאלתך מה אנחנו ומה הם? אני יכול להגיד בשם עצמי, אני עפר לרגלייהם. חכמה גבוהה ומזוקקת מגיע לאדם מזוקק וטהור בעצמו, מה שלצערי איני יכול להגיד על עצמי.

 87. כנ”ל חברים..

 88. היי חברה, זוכרים אותי?
  היום בלילה, או מחר בבוקר, עולה כתבה חדשה ענקית לאחר עבודה של הרבה מאוד זמן. כל טוב.

 89. נח מן בתאריך 2 בJanuary, 2011 בשעה 13:21

  יישר כח.. שימושי מאוד :-)
  ..
  רבי נחמן מברסלב מסביר..
  מדוע קוראים לנו.. עם העברים..
  משום שאנו עוברים על כל החוכמות.. שבאות מהחלל הפנוי..
  שבו כביכול אי אפשר למצוא את השם יתברך..
  כי הוא סילק אלקותו משם.. כדי לפנות מקום להאציל את הנאצלים ולברוא את הנבראים..
  ואנו מדלגים וקופצים .. מעל כל החוכמות והמבוכות של השכל המוגבל שבתוך הבלגן המופתי שבעולם הזה..
  ועוברים ישר לאמונה..
  ..
  השכל הוא מוגבל.. משום היותו מנוגד/מגושם לעומת המופשטות של הבורא והבריאה..
  והאמונה היא בעלת יכולות אדירים לעומת השכל..
  ..
  ע”י האמונה אפשר תוך שנייה להיות באור אין סוף שמקיף כל עלמין וחזרה..
  ועם השכל גם עוד אלף שנה לא להגיע לירח..
  ..

  א. הַשָּׂגוֹת אֱלקוּת אִי אֶפְשָׁר לְהַשִּׂיג כִּי אִם עַל יְדֵי צִמְצוּמִים רַבִּים. מעילה לעלול, משכל עליון לשכל תחתון. כמו שֶׁאָנוּ רוֹאִים בְּחוּשׁ שֶׁאִי אֶפְשָׁר לְהַשִּׂיג שֵׂכֶל גָּדוֹל כִּי אִם עַל יְדֵי הִתְלַבְּשׁוּת בַּשֵּׂכֶל הַתַּחְתּוֹן כְּמוֹ הַמְלַמֵּד כְּשֶׁרוֹצֶה לְהַסְבִּיר שֵׂכֶל גָּדוֹל לְהַתַּלְמִיד הוּא צָרִיךְ לְהַלְבִּישׁ אוֹתוֹ בְּשֵׂכֶל תַּחְתּוֹן וְקָטָן כְּדֵי שֶׁיּוּכַל הַתַּלְמִיד לַהֲבִינוֹ דְּהַיְנוּ שֶׁהוּא מַצִּיעַ לוֹ מִתְּחִלָּה הַהַקְדָּמוֹת וְשִׂכְלִיּוֹת קְטַנִּים שֶׁמְּסַבֵּב לוֹ תְּחִלָּה כְּדֵי לַהֲבִינוֹ עַל יְדֵי זֶה הַמְכֻוָּן שֶׁהוּא שֵׂכֶל עֶלְיוֹן וְגָדוֹל
  ..
  ב. וְצָרִיךְ כָּל אֶחָד לְבַקֵּשׁ מְאד מְלַמֵּד הָגוּן כָּזֶה
  שֶׁיּוּכַל לְהַסְבִּיר וּלְהָבִין אוֹתוֹ שֵׂכֶל עֶלְיוֹן וְגָדוֹל כָּזֶה
  דְּהַיְנוּ הַשָּׂגוֹת אֱלקוּת כִּי צָרִיךְ לָזֶה רַבִּי גָּדוֹל מְאד מְאד
  שֶׁיּוּכַל לְהַסְבִּיר שֵׂכֶל גָּדוֹל כָּזֶה עַל יְדֵי הַשֵּׂכֶל הַתַּחְתּוֹן כַּנַּ”ל
  כְּדֵי שֶׁיּוּכְלוּ הַקְּטַנִּים לַהֲבִינוֹ
  וְכָל מַה שֶּׁהוּא קָטָן בְּיוֹתֵר וּמְרֻחָק בְּיוֹתֵר מֵהַשֵּׁם יִתְבָּרַךְ הוּא צָרִיךְ רַבִּי גָּדוֹל בְּיוֹתֵר
  כְּמוֹ שֶׁמָּצִינוּ בְּעֵת שֶׁהָיוּ יִשְׂרָאֵל בְּמַדְרֵגָה קְטַנָּה מְאד דְּהַיְנוּ בְּמִצְרַיִם,
  שֶׁהָיוּ מְשֻׁקָּעִים בְּמ”ט שַׁעֲרֵי טֻמְאָה הָיוּ צְרִיכִים רַבִּי גָּדוֹל וּמְלַמֵּד גָּדוֹל וְנוֹרָא מְאד דְּהַיְנוּ משֶׁה רַבֵּנוּ, עָלָיו הַשָּׁלוֹם
  כִּי כָּל מַה שֶׁהוּא קָטָן וּמְרֻחָק בְּיוֹתֵר
  צָרִיךְ מְלַמֵּד גָּדוֹל בְּיוֹתֵר שֶׁיִּהְיֶה אֻמָּן כָּזֶה שֶׁיּוּכַל לְהַלְבִּישׁ שֵׂכֶל עֶלְיוֹן כָּזֶה
  דְּהַיְנוּ הַשָּׂגָתוֹ יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ לְקָטָן וּמְרֻחָק כְּמוֹתוֹ
  כִּי כָּל מַה שֶּׁהַחוֹלֶה נֶחֱלֶה בְּיוֹתֵר צָרִיךְ רוֹפֵא גָּדוֹל בְּיוֹתֵר
  עַל כֵּן אֵין לְהָאָדָם לוֹמַר דַּי לִי אִם אֶהְיֶה מְקרָב אֵצֶל אִישׁ נִכְבָּד וִירֵא ה’ אַף,
  שֶׁאֵינוֹ מֻפְלָג בְּמַעֲלָה כִּי הַלְוַאי שֶׁאֶהְיֶה מִקּדֶם כָּמהוּ .
  אַל יאמַר כֵּן
  כִּי אַדְּרַבָּא כְּפִי מַה שֶּׁיֵּדַע אֱנָשׁ בְּנַפְשֵׁהּ
  גּדֶל פְּחִיתוּתוֹ וְגדֶל רִחוּקוֹ שֶׁנִּרְחַק מְאד מֵהַשֵּׁם יִתְבָּרַךְ
  כָּל אֶחָד וְאֶחָד כְּפִי מַה שֶּׁיּוֹדֵעַ בְּנַפְשׁוֹ
  וּכְמוֹ כֵן כָּל מַה שֶּׁיּוֹדֵעַ בְּעַצְמוֹ שֶׁהוּא מְרֻחָק בְּיוֹתֵר
  צָרִיךְ לְבַקֵּשׁ לְנַפְשׁוֹ רוֹפֵא גָּדוֹל מְאד מְאד הַגָּדוֹל בְּמַעֲלָה בְּיוֹתֵר
  דְּהַיְנוּ שֶׁיַּחֲזִיר וִיבַקֵּשׁ תָּמִיד לִזְכּוֹת לְהִתְקָרֵב לְהָרַבִּי הַגָּדוֹל מְאד מְאד כַּנַּ”ל
  כִּי כָּל מַה שֶּׁהוּא קָטָן בְּיוֹתֵר צָרִיךְ מְלַמֵּד גָּדוֹל בְּיוֹתֵר כַּנַּ”ל
  ליקוטי מוהר”ן תורה ל’
  ..
  הָעוֹלָם אוֹמְרִים שֶׁאֵין צָרִיךְ לְבַקֵּשׁ גְּדוֹלוֹת
  וַאֲנִי אוֹמֵר שֶׁצָּרִיךְ דַּוְקָא לְבַקֵּשׁ גְּדוֹלוֹת
  לְבַקֵּשׁ וּלְחַפֵּשׂ אַחַר הַצַּדִּיק הַגָּדוֹל בְּיוֹתֵר דַּוְקָא
  וּכְבָר מְבאָר מִזֶּה בַּסְּפָרִים
  שֶׁצָּרִיךְ לְחַפֵּשׂ דַּיְקָא אַחַר הַצַּדִּיק וְהָרַבִּי הַגָּדוֹל בְּיוֹתֵר
  ..
  כל הדיבורים במשנה ובגמרא שנאמרו על ידי חז”ל הקדושים..
  שהיו חייבים להיות במדרגת מחייה מתים (מדרגה גבוהה מנבואה).. כדי שהדיבור שלהם יכנס לספרים..
  להם יש חוק.. שאסור להם להגיד השערות ותהיות..
  אלה רק עובדה שהיא ברורה לחלוטין שהשיגו בדעתם בשלמות..
  ושהם קיבלו וקיימו באמת..
  כשחז”ל אמרו
  רחמנא ליבא בעיי = הרחמן חפץ את לב האדם = לא את המח..
  כל מה שהקדוש ברוך עושה לטוב עושה..
  בדרך שאדם רוצה לילך מוליכין אותו..
  אין חדש תחת השמש.. אבל מעל השמש הכל חדש..
  כל ההתחלות קשות..
  וכו וכו
  זה מתוך ידיעה והשגה ודאית..
  או.. כשרבי נחמן אמר…
  גוואלד אין שום יאוש בעולם כ ל ל
  זה רק לאחר שהוא עבר ובדק את כל המקומות וכל המעשים בתוך החלל הפנוי..
  וראה והשיג ווידא שאין שום מקום שאי אפשר לחזור ממנו לשם ית’..
  רק אז אמר את שתודה לאל שאמר..
  התורה לא מורכבת מהשערות.. נדמה לי שהשם ככה או אחרת..
  אלה היא בנויה מעובדות ברורות וחד משמעיות..
  שהושגו על ידי אנשים שמסרו חייהם גופם ונפשם לרדיפת מציאת לימוד ויישום…
  ה א מ ת ..
  והאמת בתמורה למאמציהם התגלתה אליהם..
  אך באופן פרטני ומוגבל..
  כי שונה מדרגת משה רבנו מכל שאר הנביאים..
  שרק הוא מתנבא בבחינת אספקלריה(מראה) מאירה =
  מדבר עם השם פנים בפנים.. ובערנות..
  לעומת אספקלריה שאינה מאירה.. ששאר הנביאים היו צריכים נגנים ומוזיקה = אוירה.. ושבשעת ההתנבאות היו נראים “כמשוגעים..”
  מכיוון שהיו משיגים את המדרגה הגבוה של נבואה..
  רק על ידי כניסה למצב של טראנס עמוק וחזק.. כלומר לא בהכרה מלאה..
  ו/או רק בחלום..
  ..
  רבי נחמן מגלה שבימיו של אליהו הנביא לדוגמא..
  היו בדורו עוד 400,000 נביאים.. כלומר חתיכת דור..
  ונשאלת השאלה.. רק בדור אחד כל כך הרבה נביאים.. והיו עוד דורות..
  איך יש לנו רק מעט ספרי נביאים בתורה נביאים כתובים שלנו..
  ומסביר שיש אין ספור מדרגות בנבואה..
  והיו נביאים שהתנבאו רק למשפחה שלהם לשנה הקרובה
  או רק לעיר שלהם ל-10 השנים הבאות..
  או לכל ישראל אבל רק לדור קדימה..
  ולכן רק נביאים שהגיעו למדרגה שיתנבאו על כלל ישראל .. ועד לסוף הדורות..
  היו רלוונטיים ונחוצים להשלמת התנ”ך..
  ..
  על הקטן במעלה.. מרגע שהבין שהוא קטן = מרוחק מהשם = התכלית..
  ראוי להתפלל רק למצוא את הרופא לנשמתו.. לפני כל דבר אחר..
  כי כל האבדות של האדם הן אצל הצדיק למשמרת.. עד שיבוא לדרושן בחזרה..
  וצריך לעזוב הכל ולחפש מאד מאד.. קודם כל..
  מלמד הגון= הצדיק האמת = הגדול במעלה ביותר = הקרוב ביותר לתכלית = שהוא נקי לגמרי מכל התאוות בשלמות שאין שלמות אחריה = ניצח את הס”מ והס”מ מתחתיו = יודע הכי טוב שהשם הוא רק טוב = ויודע את רצונו המדויק = יושב בראש הסולם = כל השפע של כל העולמות עובר דרכו ולפי ראות עניו = מכיר ומודע לכל בריאה וברייה באופן אישי = הוא הבית דין של מעלה = איתו נתייעץ השם בבריאת עולמו = הוא ערב לקב”ה שיתקן את העולם = הוא ההתגלות של תפילה כמו שכתוב.. ואני תפילה = הוא הקדושה = הוא החיות של כל העולם = על ידו עולים כל העבודות לשמים = על ידו כל ההתעוררות לתשובה = חלקי נשמת הצדיק בכל הנבראים ובפרט בעם השם וביותר בכל הצדיקים האמיתיים..
  בקיצור אחד שהשם יתברך בעצמו הוא הרבי שלו..
  ולא בשר ודם ילוד אישה אחר..
  לפי אחד הברסלבים החזקים.. רבי יצחק ברייטער זצ”ל
  אין להאדם להשתדל להעשות זה הצדיק
  ואין לו לחשוב כי כל מי שרוצה ליטול את הכתר הזה נוטל..
  כי זהו ענין של מפורסם של שקר.. שהובא בליקוטי מוהר”ן
  כי אם כל אחד צריך לקבל מזה הצדיק הנתגלה בכמה דורות
  שזהו ענין של התנוצצות משיח.. וההכנה לגאולה..
  כי אם לא ידע ממנו בזה הגלגול.. יצטרך להתגלגל עד שידע..
  אמר המעתיק..
  ..
  ולכן הצדיק שהשיג בשלמות את האמת נקרא בשם.. הצדיק האמת..
  הוא והאמת אחד..
  ..
  והדבוק בטהור טהור..
  הצדיק דבוק בשם..
  והדבוקים בו.. גם כן.. מכח עובדה זו..
  אנשי שלומו של הצדיק האמת מתפללים..
  ריבונו של עולם קרב אותנו לרבנו.. כדי שהוא יקרב אותנו אליך..
  כי לכך השם יתברך נתן את הצדיק לעולם..
  כמו שהשם ית’ אמר למשה לא בראתי את ישראל בשבילך..
  אלא אותך בשביל ישראל..
  כי אין דרך אחרת..
  הצדיק האמת הוא המקשר בין ישראל לאביהם שבשמים.. היחידי..
  שרק בזכות… ויאמינו בהשם ובמשה עבדו.. שהגיעו ישראל במדבר..
  אך ורק בזכות אמונה זו זכינו למתן תורה.. כמבואר בספרים..
  כשכיום בסוף הדורות..
  לאחר שהיה כאן במלוא תפארתו הצדיק האמת החמישי..
  הראשון שהתפרק לו השם מ- 4 אותיות ל- 10..
  נ נח נחמ נחמן מאומן..
  הגבוהה במעלה ביותר ויותר..
  שגילה.. שיש עבודת השם במדרגת עבד ויש עבודת השם במדרגת בן..
  והיום אחרי שאמר גם..
  מה לכם לדאוג הרי אני הולך לפניכם..
  אז אנחנו לא דואגים..
  אנחנו רגועים..
  אשרינו..
  ברכות ואושר..
  אמת מארץ תצמח וצדק משמים נשקף..
  נ נח
  :-)
  ..
  12 דקות מרתקות ודחוסות..
  http://www.eip.co.il/videos/?v=mytcvcb1xuk
  וואלה.. אחד העו”ד של רבי נחמן..
  מדליק..
  :-)

 90. נח מן בתאריך 2 בJanuary, 2011 בשעה 19:14

  וואוו.. אחרי עוד קצת מעקב
  יש מקום לציין..
  כבדהו וחשדהו..
  ..
  ושהשתן אכן עולה לראש..
  http://www.youtube.com/watch?v=P95YDeeEUes&feature=related
  עוד דוגמא.. לוואנא-בי..
  ולשיווק האגרסיבי לספר של האגו המפותח שלו..
  ע”י פרובוקציה.. שחיטת פרות קדושות.. שוק אנד אוו..
  משתמש בתורה כשנוח לו ומתעלם ממנה כשלא..
  ועושה ממנה קרדום לחפור בה.. במוח..
  מסתמך על שכלו.. דבר שהוא פוסל..
  “סתם” עוד בעל מחשבה ודיבור כפול ומבולבל.. כמו כולנו..
  אבל עם יומרות..
  מעניין..
  תאוות הפרסום..
  איך בני אדם הולכים לאיבוד בשנייה.. מול קהל.. כשהם מחפשים תהילה..
  יש לו 10 אנשים רוצה 20 יש לו 20 רוצה 40.. וכו.. כמו בכל תאווה..
  גשר צר מאוד..
  איזה פחד..
  וואי וואי..
  מזל שיש העיקר..
  ..
  האגו = האוייב מספר אחד של הציבור..

 91. מוס דף בתאריך 2 בJanuary, 2011 בשעה 19:57

  נח מן, אחי… די איבדתי אותך. לא כ”כ הבנתי, הבחור לגיטמי או לא?! (-:, בכל אופן בין שלל הדברים שהוא פירסם יש בהם(בין שלל השטויות) גם מעט חוכמה… בכל ופן, עד שלא פירסמת אותו לא היה לי מושג מי זה?!

 92. האיש שהבאת נח מן הוא בהחלט מעניין מאד , אך האם אתה מודע לכך שהוא שולל את משה רבינו ,אברהם אבינו וטוען שהם אפיקורסים . והוא גם שולל את כולם ואומר על הרמבם שהוא מדבר שטויות, שולל את כולם ולא מאמין לאף אחד אפילו לא לבעל שם טוב, ורק לנחמן מברסלב. ?

 93. נח מן בתאריך 2 בJanuary, 2011 בשעה 22:12

  אין ספק הוא חכם.. ובקי.. ערמומי.. בחינת מהפנט.. החזרה הלוך וחזור.. הדיבור הכפול.. הוא לא טיפש
  גם אני לא הכרתי אותו עד היום..
  בוידאו/הלינק הראשון חשבתי שהוא מעניין.. ומאוד אינפורמטיבי..
  בהמשך נכנסתי לשוק.. מהחוצפה והעזות והטמטום המתלווה לחכמה ללא לב ללא אמונה..
  ואז בכלל הוא התאים לכל הדיבור על הגאווה ולאן היא יכולה להביא את הבן אדם רחמנא ליצלן..
  והוא ודאי לא מחזיק גם לא מרבי נחמן..
  אלא משתמש בחוכמתו ותורתו הגאונית ובשמו ככלי שיווקי=כחיפוש מצוי בגוגל..
  הרי הספר שלו עצמו הוא “הספר הכי טוב בעולם”.. לא ליקוטי מוהר”ן..
  עולם משוגע..

 94. קרייזי בתאריך 2 בJanuary, 2011 בשעה 22:26

  מיהו אדולפו ניקולאס ולמה הוא נקרא בלאק-פופ ?

 95. מוס דף בתאריך 2 בJanuary, 2011 בשעה 22:31

  חשבתי כך, רציתי לשמוע את זה מפי הכותב, נח מן, הבנאדם פשוט… עזוב מה הוא אני יודע מה הוא לא! הוא לא מעניין (-:, בכל אופן שיבושם לו, אני כלל לא שופט אותו, זה אוץו האל שהוא מתיימר לייצג\לא לייצג(דיבור כפול), שייעשה כן, בכיף אני אומר… לבלבל את השכל גם אני יודע.

 96. אני לא אוהב את הפעולות הישירות של חברי We Are Change. זה מביש וזה מוציא אותם פרובוקטיבים סתם. אם אתה רוצה להוציא מאדם כל כך רציני כמו ניקולאס מידע רציני צריך לדעת איך לדבר איתו, לנהל שיחה ברמה גבוהה ולדעת לאן להוביל אותו. לעשדות פוזות וצעקות מריח חשוד בעיני.

 97. הדיוט שימושי בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 0:52

  ל- Sapo

  אהלן,עפר לרגליהם ? הלוואי ! …ולמה ?
  לפי ההשתלשלות להיות קרוב למדרך רגלי הצדיקים מזוקקים שנתעלו זה אומר שהראש שלנו מהווה חוליה אחת לפניהם.ולכן חזל אמרו “הווי מתאבק בעפר רגליהם של צדיקים”.זה מקום גבוה..
  מחנכי המוסר הדתיים מכינים את התלמיד לפתח מנגנוני ענווה [אפילו ברמת ה"אפליה המתקנת"] ולדעתי הלכו עם זה רחוק מידי..

  הדור שלנו גדול גם הוא.
  מסביר זאת יפה מדרש בו נאמר כי משה רבנו הגיע לישיבתו של רבי עקיבא ןחלשה דעתו כי הוא לא הבין כלום
  ממה שנלמד שם,עד ששמע את רבי עקיבא אומר “כך קיבלנו ממשה רבנו בסיני”.

  דוגמת נוספת זה העובדה שלמרות שהחיילים כיום מפונקים בהרבה מהדור של חיילי קום המדינה הנועז ורב המעללים ואין מה להשוות בכלל בין השניים ,עם כל זאת החיילים של ימינו יותר טובים יותר מיומנים ומקצועיים. זה מה שנקרא לדעתי הפרדוקס של פחיתות הדורות.

  מה אנחנו ,ומה הם ? זה לא שאלה זו השתוממות.

  דרך נחש עלי צור : “הצור תמים פעלו” כך קיבלנו ,אם כן מה לנחש עלי צור ? [קל וחומר שגם אני לא מבין]

  אין לי ספק כי כיום אלה מביננו שדתיים יאלצו וחייבים לפתח גמישות שמזה דורות אחדים נתעלמה ממחוזותינו כי האחרים יודעים ומבינים לא מעט ומי [שיכול] ורוצה לשמור את אמונתו טהורה צריך לדעת מה להשיב לתקיפים ולמאורגנים ולענות להם בלשונם הם.ואם לא יצליח לשכנע אותם לפחות יוכל להסביר את
  המציאות המשתנה לקרובים לו. העולם עומד לפני תפנית מהירה יחסית המדע והפילוסופיה מתפתחים
  בקצב מהיר כבזק [ טרנסהומניזם ] [חתירה לסדר חדש]בדרך זו או בדרך אחרת ,בטוב או חלילה ברע התוצאה תהיה גאולה לעולם ! ואם הבנתי נכון את הכתובים הגאולה תהיה בדרך הטבע עולם כמנהגו נוהג.
  בקיצור “אם לא נבין לבד , יבינו אחרים בשבילנו” [רצוי ועדיף לדעתי שנצליח להבין לבד]
  מה גם שכיהודים יהיה לנו תפקיד ללמד ולהאיר לאחרים באותם ימים לפי האמונה שלנו.

  “חכמת הדל תשא ראשו”

  אֲדוֹן עוֹלָם אֲשֶׁר מָלַךְ, בְּטֶרֶם כָּל יְצִיר נִבְרָא.
  לְעֵת נַעֲשָׂה בְּחֶפְצוֹ כָּל, אֲזַי מֶלֶךְ שְׁמוֹ נִקְרָא.
  וְאַחֲרֵי כִּכְלּוֹת הַכֹּל, לְבַדּוֹ יִמְלֹךְ נוֹרָא.
  וְהוּא הָיָה וְהוּא הֹוֶה, וְהוּא יִהְיֶה בְּתִפְאֲרָה.
  וְהוּא אֶחָד וְאֵין שֵׁנִי, לְהַמְשִׁילוֹ וּלְהַחְבִּירָה.
  בְּלִי רֵאשִׁית בְּלִי תַּכְלִית, וְלוֹ הָעֹז וְהַמִּשְׂרָה.
  בְּלִי עֶרֶךְ בְּלִי דִּמְיוֹן, בְּלִי שִׁנּוּי וּתְמוּרָה.
  בְּלִי חִבּוּר בְּלִי פֵּרוּד, גְּדוֹל כֹּחַ וּגְבוּרָה.
  וְהוּא אֱלִי וְחַי גּוֹאֲלִי, וְצוּר חֶבְלִי בְּיוֹם צָרָה.
  וְהוּא נִסִּי וּמָנֻסִּי, מְנַת כּוֹסִי בְּיּוֹם אֶקְרָא.
  וְהוּא רוֹפֵא וְהוּא מַרְפֵּא, וְהוּא צוֹפֶה וְהוּא עֶזְרָה.
  בְּיָדוֹ אַפְקִיד רוּחִי, בְּעֵת אִישַׁן וְאָעִירָהּ.
  וְעִם רוּחִי גְּוִיָּתִי, יְיָ לִי וְלֹא אִירָא.

 98. אידיוט שימושי בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 9:15

  לא יכלת להיות קצת יותר דימיוני עם בחירת השם?

 99. לנח מן ומוס דף ועוד.
  חבל על כל מילה שמקדישים לרשע המרושע הזה.
  כורת את הענף עליו הוא נשען. הרי רבי נחמן נשען ויונק מתורת משה, והוא שומט את הבסיס והקרקע תחתיו. לא חסר כופרים ורשעים כאלו. ולצערי עוד ילכו ויתרבו. מי יכול לדבר כך על משה רבינו??? רחמנא לצלן. אני מגיב כאן כדי לדבר על התופעה הזו. אנשים מנסים להיות “מדעיים” – מדברים הרבה על שכל. נכון שיש בעניין הזה המון דברים. אבל בדיוק על כך נאמר “תמים תהיה עם ה’ אלהיך”.
  הקב”ה הרי יודע שיקומו כל מיני שרלטנים ולכן נתן לנו פתרון פשוט. “לא תסור ממנו ימין ושמאל”
  צריך להוציא את השכל האפיקורסי – כל שכל שכופר בתורה. כלומר להוציא בדיוק את השכל של הטיפש הכופר הזה מהאמונה התמימה והשלימה בה’. וברור שהוא כופר מפני שהוא טוען שהתורה שלו היא היא הכי נכונה. – עד איפה תגיע הגאווה?? וכבר כתוב שבימים אלו החוצפה תשגה. וזה בדיוק מי שהוא חוצפן ועז מצח.
  הנה ציטוט:
  “…ספר החינוך מצוה תצ”ו
  משרשי המצוה לפי שדעות בני האדם חלוקין זה מזה לא ישתוו לעולם הרבה דעות בדברים, ויודע אדון הכל ברוך הוא שאילו תהיה כוונת כתובי התורה מסורה ביד כל אחד ואחד מבני אדם איש איש כפי שכלו, יפרש כל אחד מהם דברי התורה כפי סברתו וירבה המחלוקת בישראל במשמעות המצוות, ותעשה התורה ככמה תורות.

  וכעניין שכתבתי במצות אחרי רבים להטות בכסף תלוה בסימן ס”ז [מצוה ע"ה].

  על כן אלהינו, שהוא אדון כל החכמות, השלים תורתנו תורת אמת עם המצוה הזאת, שצונו להתנהג בה על פי הפירוש האמיתי המקובל לחכמינו הקדמונים עליהם השלום….

  ועם ההסכמה הזאת נכוין אל דרך האמת בידיעת התורה, וזולת זה אם נתפתה אחר מחשבותינו ועניות דעתנו לא נצלח לכל.

  ועל דרך האמת והשבח הגדול בזאת המצוה אמרו זכרונם לברכה [ספרי כאן] לא תסור ממנו ימין ושמאל, אפילו יאמרו לך על ימין שהוא שמאל ועל שמאל שהוא ימין לא תסור ממצותם…”
  עד כאן לשונו.
  אוי לנו אם נתחיל לפרש ולשנות את התורה חס ושלום כאוות נפשינו. הרי התורה היא הבסיס של האמונה בקב”ה. וכידוע הקב”ה מתגלה דרך התורה. וכל העולם הזה תלוי בתורה שנאמר “..לולא בריתי יומם ולילה חוקת שמים וארץ לא שמתי..” והתורה היא תורת משה נקראת ולא לחינם נקראה כך.
  מי הוא עם ישראל ללא התורה?? זה א’ ב’ במינות ואפיקורסות.. לבוא ולשלול את הבסיס עליו קיימת היהדות. על מה נלחמנו כל הזמן הזה??? על התורה שלנו!!!
  כל אדם שיאמר לך לזרוק את השכל שלך – הזהר ממנו מאוד!!!! איזה שכל הוא רוצה שתכניס אל עצמך?? את השכל שלו!!! הרי הקב”ה נתן לך שכל כדי לעבוד אותו בלבד. ללא השכל לא יהיה לך לעולם את הכלי להבחין בין טוב לרע. וזוהי הבחירה החופשית והעבודה וכו’.. אגב גם דובר כאן באתר על כל העבודה הזרה שחלק מהעניין של דת הניו אייג’ היא למצוא אדם שיבטל את עצמו לגמרי מול השטן וייתן לו להכנס לגופו ממש ואילו הוא יפנה את נשמתו והוויתו מגופו לטובת הסטרא אחרא רחמנא לצלן. צריך להתבטל מלפני ה’ – לא בגלל שאתם כלום. אלא בגלל שאתם חלק מה’. כפי שכל מספר שיהיה כאשר נחלק אותו באינסוף הוא שווה לאפס (שואף לאפס ע”פ המתמטיקה) – ולא משנה מה יהיה גודל המספר – גדול ככל שיהיה.
  האמונה בה’ היא תמימה. אל לנו להתחכם עם מי שנתן לנו את החכמה!!!
  אי אפשר לתפוס מהו ה’ לגמרי – זה חלק מהעניין של האלוקות והאינסופיות.. מי שיכול לתפוס משהו בשכלו כלומר שהוא גדול ממנו – שהוא מכיל אותו בתוך כח מחשבתו. האם יעלה על הדעת שמישהו יוכל להכיל את האלהים חס ושלום?? האם מישהו גדול יותר מהאל?? חס ושלום. זוהי כפירה של ממש.
  ומה על כל האנשים שאין בהם מספיק שכל כדי לעבוד את ה’ כמו אנשים חכמים יותר?? מה הם אינם רצויים מלפני ה’?? חלילה מלומר כך!!! הקב”ה איננו אכזרי וכתוב במפורש – “..רחמיו על כל מעשיו..”
  והוא הנותן בינה באדם. אזי אם מישהו לא מספיק נבון הרי זה מאת ה’ – אז מה?? הקב”ה הרחיק אותו מראש מעליו ואין לו תקווה חס ושלום. הרי זו מידה אכזרית. וידוע שהקב”ה נקרא הרחמן. ארך אפיים ורב חסד. וכל מי שלא מאמין שהקב”ה הוא טוב הוא כ ו פ ר .
  ולכן נח מן ידידי – אנא ממך – זכור תמיד. לאף אחד אין מונופול על האל!!! לאף אחד!!!
  היום אנו נמצאים כבר בזמן התגלותו של משיח ב”ה. ממש כך. ואני אומר לכם אחים שלי – אל תאמינו ברבנים!!!!!!!!!!! האמינו בקב”ה – ומיהו הקב”ה ומהם מידותיו?? זאת ניתן לגלות רק בהתעסקות בתורה. די עם הרבנות הזו!!! אני קורא לכם להפסיק לתלות את יהבכם על בשר ודם!!! מספיק!!!
  “..השלך על ה’ יהבך והוא יכלכלך..” באמת שמספיק כבר עם הדברים הללו – להתקרב לצדיק וכו’. תהיה אתה הצדיק!!! ולא כדי לצבור כח ולעשות מניפולציות על אנשים!!!! כדי באמת להתקרב לה’ ולהנות מזיו השכינה באמת!!! כל היופי של תקופת המשיח היא “..וידעו אותי מקטנם ועד גדולם, כי מלאה הארץ דעה את ה’ כמים לים מכסים..” אין רבנות, אין סילוף!!! יש תורה אחת וזהו. לא צריך לעבוד רבנים!!! צריך לעבוד את ה’ – נקודה !! סוף פסוק!!! כי לא רחוק ממך הדבר. עבודה שבלב.
  הצדיק האמיתי נותן לאדם עזרה בסך הכל – נותן לו עזרה להביא את עצמו להתקרב לה’.
  כל אחד יכול להתקרב לה’ – בתנאי שיטהר ויקדש את עצמו.
  אנא הזהרו משרלטנים!!!! הקב”ה נותן לכם בינה להבחין בין טוב לבין רע. אל תוותרו על השכל הטוב שלכם – הכלי היחידי שלכם לזהות שרלטנות. שימו לב מי אומר לכם להשליך את כל כלי הביקורת שלכם ממנו!!!
  ולסיום אני רוצה לצטט משהו שתזכרו תמיד אחים יקרים שלי כדי שלא תפלו בפח ח”ו.
  כדי שתוכלו לדעת אם אתם באמת בדרך הנכונה ואם אתם עומדים מול צדיק אמת – הלב שלכם ירגיש את זה. התחברו לרגשות שלכם והנשמה שלכם ממש תדבר אתכם ותאמר לכם האם האיש שמולכם הוא אמיתי ואם לאו!!!

  והרי הציטוט:

  תהילים יט’ -

  תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה, מְשִׁיבַת נָפֶשׁ; עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה, מַחְכִּימַת פֶּתִי.
  פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים, מְשַׂמְּחֵי-לֵב; מִצְוַת יְהוָה בָּרָה, מְאִירַת עֵינָיִם.
  יִרְאַת יְהוָה, טְהוֹרָה–עוֹמֶדֶת לָעַד: מִשְׁפְּטֵי-יְהוָה אֱמֶת; צָדְקוּ יַחְדָּו.
  הַנֶּחֱמָדִים–מִזָּהָב, וּמִפַּז רָב; וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ, וְנֹפֶת צוּפִים.
  גַּם-עַבְדְּךָ, נִזְהָר בָּהֶם; בְּשָׁמְרָם, עֵקֶב רָב.

  פיקודי ה’ ישרים – משמחי לב.
  משפטי ה’ אמת, צדקו יחדיו, הנחמדים מזהב ומפז רב, ומתוקים מדבש ונפת צופים.
  המשפט האחרון מוקדש לכל מי שמתבלבל!!! כאשר תשמעו דברי תורה מפי איש – שימו לב להרגשה שלכם!!!!!!!!!!!!!!!! היא לא משקרת!!!!!! האם אתם מרגישים כך??? תעצרו רגע. לכו הצידה. תתבודדו ותעשו חשבון נפש חזק , נוקב ואמיתי!!! האם אתם מרגישים כך כשאתם שומעים את האדם שמדבר דברי תורה??? אם כן. בינגו. זה השורש שלכם לכו ולמדו ממנו.
  אך זכרו – אין איש אלהים יעבור על דברי האלהים!!! אף צדיק אמיתי לא יבקש ממכם לעבוד אותו – אלא לעבוד את ה’ בלבד ע”פ מה שמקובל ביהדות מדורי דורות.
  מי שמנסה לתפוס את האל בשכלו הרי הוא אביר לב!! מי יכול לתפוס את הבלתי נתפס??
  וכמו שאומר אליהו הנביא זכור לטוב : “…לית מחשבה תפיסא בך כלל…”
  אנא אחים שלי אל תולכו שולל אחרי הרשעים!!!

  ב”ה ה’ נעשה ונצליח!!!!

 100. קרייזי בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 10:53

  סוף סוף.
  אכן זה נראה לא רציני, אבל אני מזכיר לך שמדובר באנשים שנוהגים להתחבא מהעדשה לכן אני מאמין עם חשד מסויים שהוא לא היה מוכן, אני לא רואה שום דרך להגיע איתו לעימות מילולי אם לא בדרך הזו, מה שבטוח הוא לא היה מרוצה כ”כ מהעניין.
  .
  אידיוט – יש לך תאום (:

 101. LLOYD ברוך שובך אח יקר!!
  היית חסר כאן.
  עוד משהו. חלק מהאמונה בה’. הוא להבין שהקב”ה הינו כל יכול. ממש כך.
  ומי שאיננו מאמין שהקב”ה יכול להושיע ולחולל נסים ונפלאות, איננו מאמין בה’. הוא מאמין במשהו אחר.
  טבע בגימ’ = אלהים.
  הקב”ה איננו נוהג להתערב בדרך הטבע. אך לעתים הקב”ה ממש מתערב בטבע ועושה בו כרצונו כפי שהיה בבבל העתיקה. שאם לא היה מתערב אז היה קורה אסון גדול מאוד. שם ניסו לנתק את הנשמות ממקורם… ולולא התערבותו של הקב”ה היה יכול להיות שם משהו מאוד לא טוב בלשון המעטה. ודי לחכימא ברמיזא.
  קל לכוון את האמונה אחרי הדעת. אבל להיפך זה קשה מאוד. קל להאמין בכח המשיכה מפני שאנו מורגלים בכך ויודעים שזה קיים בידיעה. ולכן קל לנו להאמין בכך. מדע מבחינת ידיעה – מה שאנו יודעים ומכירים ובוחנים. ישנם דברים שלא ניתנים להבנה לתפיסה כמו הקב”ה – וכאן לא יעזור כל המדע כולו!!! לכאן נכנסת האמונה. כמו שלא ניתן לבנות כלי שיכיל איןסוף כך השכל אינו יכול להבין את מציאות ה’.. כאן נכנסת האמונה. להשלים על הפער ועל החיסרון התודעתי הזה.
  מה שאנו לא יכולים לתפוס או להבין, או מה שאיננו יודעים עליו לא אומר שהוא איננו קיים.
  המדע המודרני היה קיים גם לפני שהתגלה. זה לא אומר שהוא לא היה קיים. יש כאן עניין רק של התגלות מן ההסתר… התגלות של דברים שהיו קיימים מאז ומעולם אך היו נסתרים!!!

 102. קרייזי בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 11:36

  הנה הדבר הבא שאני חושב עליו בתרמית המשכנתאות והונאת הציבור ע”י עבדות למען המישכון ובסופו של דבר ניצול ללא רחמים ואיפה שהוא זה יפול או יקרוס בבת אחת ויקח איתו את כולם.
  חשבתי על זה לא מזמן מה חיפזון לתת משכנתאות בדיור שעלותו כיום היא במיליונים, והנה זה נכתב ונחשב לפני 80 שנה לערך ע”י מערכת בנקאית מחושבת 100% .

  מתורגם גוגל עם תיקונים קלים.
  “הבירה חייבת להגן על עצמה בכל דרך אפשרית, הן על ידי שילוב של חקיקה. חובות יש לאסוף, ומשכנתאות מעוקלים במהירות האפשרית. כאשר בתהליך של החוק פשוטי העם מאבדים את בתיהם, הם יהפכו צייתנים יותר נשלטים בקלות רבה יותר על ידי זרוע חזקה של הממשלה מיושם על ידי כוח מרכזי של העושר במסגרת הממון המוביל. אמיתות אלו מוכרות היטב בקרב האנשים העיקריים שלנו, אשר עוסקים כעת בהרכבת האימפריאליזם למשול בעולם. על ידי חלוקת ההצבעה באמצעות המערכת מפלגה אנחנו יכולים לקבל אותם כדי להוציא את מרצם במאבק על שאלות חסרי חשיבות. לפיכך על ידי פעולה דיסקרטית נוכל להבטיח לעצמנו את אשר תוכנן היטב ומוכשרת כל כך בהצלחה”
  U.S. Bankers Association Magazine, 1924

 103. נח מן בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 13:14

  “ממש כך. ואני אומר לכם אחים שלי – אל תאמינו ברבנים!!!!!!!!!!! האמינו בקב”ה..”
  לא נסחפת.. כל הרבנים.. לא רק של היום.. הבשר ודם..
  ..
  “..כי מלאה הארץ דעה את ה’ כמים לים מכסים..” אין רבנות, אין סילוף!!! יש תורה אחת וזהו. לא צריך לעבוד רבנים!!! צריך לעבוד את ה’ – נקודה !! סוף פסוק!!! כי לא רחוק ממך הדבר. עבודה שבלב…”
  אתה מסתמך על התורה והפסוקים שלהם כדי לשלול אותם..!!?
  יש לך לב בשר.. או לב אבן ?
  זו שאלה רטורית כמובן.. תענה לעצמך..
  ..
  ” באמת שמספיק כבר עם הדברים הללו – להתקרב לצדיק וכו’. תהיה אתה הצדיק!!! ”
  רבי נחמן אומר העיקר זה להתקרב להצדיק האמת.. ובחיים לא תהיה צדיק אמיתי בלעדיו.. בקושי כשר.. אתה בטוח שאתה רוצה / מוכן לסתור ולחלוק עליו.. כמה זמן אתה מנסה לעשות תשובה ? כמה שנים.. כמה למדת.. 100 דפי גמרא 20 מסכתות מה.. איפה הלכת ?
  זה מסוכן מאוד מבחינה רוחנית לחלוק על מי שלא יפה/ראוי לחלוק עליו..
  אולי תסתכל שוב בוידאו של המתלהב הזה השקרן..
  לאן מגיעים שיוצאים נגד הרבנים של אמת..
  ומה הוא הבהיל אותך כל כך ??
  ..
  יצחק אח..
  עשה לך רב..
  זה חוק ברזל.. זה אלף בית.. זה היהדות.. זו הלכה.. זו התורה..
  ורבי נחמן מוסיף את הרב הכי גדול בעולם..
  יש כזה.. לא אני ולא אתה..
  אל תהיה הרב של עצמך.. עשה טובה..
  לצטט בהתלהבות תורה לא אומר שאתה מבין ו/או מקיים אותה..
  ואל תסתור את עצמך..
  או שיש משה רבנו והוא הוא הוא הוא הוא הוריד את התורה לכל ישראל..
  ויאמר השם אל משה..
  לא אל נחמן לא ליצחק..
  ואחריו רבי שמעון בר יוחאי והזוהר
  ואז רבי יצחק לוריא אשכנזי הארי הקדוש והקבלה
  והבעל שם טוב הקדוש והחסידות
  ונ נח נחמ נחמן מאומן.. = ליקוט וסידור של כולם.. ודרך חדשה שהיא ישנה
  דרכו של אברהם אבינו = מח ימין = חוכמה = חסד מושלם = אוהב ומתקן את כל העולם..
  או לא..
  ..
  אלו התורות =תורה שאתה לומד מסתמך ומתקרב איתן לאפשרות לחזור בתשובה יום אחד..
  להיות כשר קודם כל.. עזוב אותך רגע להיות צדיק.. תרגע
  דוד המלך היה מבוטל למשה רבנו..למרות שהיה בחינת משיח.. הוא לא כתב תורה חדשה..
  ומשיח יהיה מבוטל לרבנו..
  כמו שרבי נחמן הבטיח.. שמשיח יתן פרושים לליקוטי מוהרן
  ואת סוף הסיפור השביעי בסיפורי מעשיות וכו’
  ולעתיד כולם יהיו ברסלב = לב בשר
  ..
  וכמו שרבי ישראל דב אודסר בעל הפתק אמר
  שווה להתפלל כל החיים… עד שאולי פעם אחת לפני שתמות תגיד איזה אההההה
  אחד אמיתי לשם יתברך..
  באמת בלי שום פניה עצמית..
  ..
  חוסר פרופורציה זו כל הבעיה שלנו..
  ..
  לא מבינים עד כמה אנחנו קטנים..
  המשפט ישראל הם חלק אלוקה ממעל..
  או לא הגדלה.. הוא הקטנה
  אנחנו חלק לא שלם..
  בושה.. צריך לעשות תשובה..
  אך.. רבונו של עולם איך נהיים יהודי.. איש ישראלי.. עניו.. כשר..
  ..
  הגאולה מתוך ענווה + אפליה מתקנת..
  נובעת מההגיון הפשוט..
  עד שכולם לא משוחררים אף אחד לא משוחרר.. אחדות.. אחד..
  איזה גאולה עדיפה.. זו שיצטרכו לקבור בה את הרשעים..
  או זו שהרשעים יעשו תשובה מאהבה..
  וכולנו נרקוד משמחה..
  סוף סוף רגועים..
  איש אל איש נישא עין בוכייה משמחה ונקרא באושר..
  the war is over..
  נגמרה המלחמה..
  חלאס..
  קפוט בום בום טראח..
  בכל שפה..
  ..
  לדון כל אדם לכף זכות.. אפילו הוא רשע גמור.. כי הוא עשה גם טוב.. כיבד את הוריו.. עזר לשכניו.. האכיל כלב.. ואולי התחרט על חלק או כל מעשיו..
  משהו איפה שהו יש לו שייכות לטוב הנצחי.. למרות שרובו היה רע.. הרע הוא בכל זאת עדיין דמיון זמני ובטל.. לעומת האור אין סוף ית’..
  שזה כוחו ותפקידו של הצדיק האמת הגדול במעלה..
  לקחת להעלות ולהראות להשם ית’ רק את הנקודות הטובות של כל אדם..
  הרי הרבה לפני “מקומו” של השם ית’..
  עןד בעולם האצילות.. כבר אין מציאות של רע.. אין מסכים.. רק ריחוק מקום..
  ..
  השם מקפיד עם צדיקים כחוט השערה..
  סיפור על כוחו ויכולותיו של הצדיק האמת..
  לעומת כל שאר הדורות והתמעטותן..
  הבעל שם טוב הקדוש.. ה- 4 (מתוך 5)..
  ..
  צדיק אחד.. טעה וברך ברכה לבטלה..
  בשנתו הראו לו בחלום..
  עולם ומלואו עם פלנטות וכוכבים..
  והודיעו לו שהעולם הזה הוא של הסטרא אחרא והוא נוצר מהברכה לבטלה שלו..
  לכשהתעורר מיד החל לעשות תשובה..
  לבש שק.. הפסיק לאכול.. ורק התפלל תהילים ותפילות לתקן את שנוצר על ידו..
  לאחר תקופה של עבודה קשה וייסורים..
  הגיע אליו הבעל שם טוב הקדוש בקפיצת הדרך..
  ואמר לו שהוא יכול להראות לו מה השיג בעבודתו הרבה והקשה..
  העביר את מטפחתו על עיניו.. והצדיק ראה את העולם הנ”ל..
  וזה מה שתיקנת העביר שוב..
  והצדיק ראה שכל שהצליח לבטל מהעולם הנ”ל הוא כמה שיחים קטנים על האדמה..
  ואז אמר הבעל שם טוב.. תראה מה אני יכול לעשות..
  והעביר ידו.. ונמחה ונמחק ונתבטל העולם הנ”ל כלא היה..
  ..
  הכח של הצדיק האמת לעומת כוחנו הוא.. אין סופי..
  לעומת השם הוא כלום..
  כמו שהיה אומר רבי נחמן מדי פעם..
  השם גדול.. ואין אנו יודעים כלל..
  ..
  רבי נחמן אמר..
  אני רוצה שתרצו להיות כמוני..
  למה התכוון.. שנרצה להיות הצדיק האמת בראש הסולם..
  הרי כמה שנטפס ובאיזה מהירות שלא תהיה.. לא נצליח להשיג אותו..
  כי גם הוא ממשיך לטפס..
  וואי וואי וואי..
  להמחשה..
  התפילה הראשונה של אדם הראשון..
  שידע איך להעלות תפילה דרך כל העולמות עד לכסא הכבוד..
  עדיין עולה..
  אין סוף..
  צריך להתחיל להתרגל.. :-)
  לכן..
  אין להאדם להשתדל להעשות זה הצדיק
  ואין לו לחשוב כי כל מי שרוצה ליטול את הכתר הזה נוטל..
  ..
  כי אם כל אחד צריך לקבל מזה הצדיק הנתגלה בכמה דורות
  שזהו ענין של התנוצצות משיח.. וההכנה לגאולה..
  כי אם לא ידע ממנו בזה הגלגול.. יצטרך להתגלגל עד שידע..
  ..
  להתגלגל בסיבובים מסביב להנקודה.. עד שידע..
  שהוא נברא אחד מתוך כמויות בלתי נתפשות של נבראים..
  ולא הוא בראש הסולם..
  די לסחרור די לסחרחורת..
  בראשית = ראש בית
  ..
  מה שאדם צריך לדעת זה את מקומו ומדרגתו.. והעבודה וההתנהגות הקשורות אליהם..
  והענווה צריכה לשבת עוד מדרגה אחת מתחת..
  במקום גדולתו שם אתה מוצא ענוותנותו..
  וראוי לעבד שיהיה כרבו..
  ..
  אולי רבי נחמן התכוון
  אני רוצה שתרצו להיות כמוני..
  ענווים צנועים גומלי חסדים בעלי דרך ארץ ונימוסי מלכות אוהבי השם וכל הבריות וכו..
  ..
  בְּטַח בַּה’ וַעֲשֵׂה טוֹב שְׁכָן אֶרֶץ וּרְעֵה אֱמוּנָה
  הִנֵּה הַכְּלָל שֶׁצָּרִיך כָּל אָדָם לִרְאוֹת שֶׁמִּצִּדּוֹ לא יִהְיֶה עִכּוּב מְשִׁיחָא
  דְּהַיְנוּ לַעֲשׂוֹת תְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה וּלְתַקֵּן. מַעֲשָׂיו
  וּבְכָל צַדִּיק וְצַדִּיק, מִי שֶׁהוּא צַדִּיק בֶּאֱמֶת, יֵשׁ בּוֹ הִתְגַּלּוּת מָשִׁיחַ
  וְאַף עַל פִּי שֶׁאֵין בּוֹ הִתְגַּלּוּת מָשִׁיחַ
  יֵשׁ בּוֹ מִדָּה שֶׁל מָשִׁיחַ, שֶׁהוּא בְּחִינַת משֶׁה
  כְּמוֹ שֶׁכָּתוּב בַּזוהַר הַקָּדוֹשׁ: ‘מָשִׁיחַ דָּא משֶׁה’, כְּמוֹ שֶׁאֲפָרֵשׁ
  כִּי משֶׁה מָסַר נַפְשׁוֹ בְּעַד יִשְׂרָאֵל
  כִּי יָדַע שִׁפְלוּתוֹ בֶּאֱמֶת, וְיָדַע חֲשִׁיבוּת וּגְדֻלּוֹת יִשְׂרָאֵל
  כְּמוֹ שֶׁכָּתוּב: “וְהָאִישׁ משֶׁה עָנָו מְאד מִכּל הָאָדָם”
  וּמֵחֲמַת זֶה מָסַר נַפְשׁוֹ וְחִיּוּתוֹ בַּעֲדָם
  ..
  לָכֵן מִי שֶׁהוּא צַדִּיק בֶּאֱמֶת
  וְיוֹדֵעַ שִׁפְלוּתוֹ, וְיַכִּיר חֲשִׁיבוּת יִשְׂרָאֵל
  יָכוֹל לִמְסֹר אֶת נַפְשׁוֹ בַּעֲדָם
  וְאֵימָתַי יָכוֹל לִרְאוֹת שִׁפְלוּתוֹ ? בְּשַׁבָּת
  “רְאוּ כִּי ה’ נָתַן לָכֶם אֶת הַשַּׁבָּת”
  כִּי שַׁבָּ”ת הוּא שִׁי”ו בַּת
  ‘שִׁי”ו’, תְּלַת גְּוָנִין דְּעֵינָא, ‘בַּ”ת’ בַּת עַיִן
  (שלושה גוונים של העין לבן צבע ושחור ובת עין)
  וְעַל כֵּן בְּשַׁבָּת יָכוֹל לִרְאוֹת שִׁפְלוּתוֹ
  הַיְנוּ תַּחַת מַדְרֵגָתוֹ, שָׁפָל מִמַּה שֶּׁהוּא
  וְעַל כָּל פָּנִים, “אֶל יָצָא אִישׁ מִמְּקוֹמוֹ”, הַיְנוּ לְמַעְלָה מִמַּדְרֵגָתוֹ
  כְּגוֹן ‘עוֹשֶׂה מַעֲשֶׂה זִמְרִי וּמְבַקֵּשׁ שָׂכָר כְּפִינְחָס’
  ..
  וְאֵימָתַי יָכוֹל לִרְאוֹת שִׁפְלוּתוֹ בְּשַׁבָּת ?
  כְּשֶׁעוֹשֶׂה תְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה, שֶׁהִיא שַׁבָּת
  כְּמוֹ שֶׁכָּתוּב: “וְשַׁבְתָּ עַד ה’ אֱלקֶיך, אַתְוָן דְּדֵין כְּאַתְוָן דְּדֵין”
  כִּי יֵשׁ שְׁנֵי תְּשׁוּבוֹת
  אַחַת, יֵשׁ בְּנֵי אָדָם שֶׁעוֹשִׂין מַשָּׂא וּמַתָּן וְהוֹלְכִין. בְּהַבְלֵי עוֹלָם הַזֶּה
  וּבְאֶמְצָעוּת נוֹפֵל לוֹ הִרְהוּרֵי תְּשׁוּבָה
  וְאַחַר כָּך חוֹזֵר לִמְקוֹמוֹ הָרִאשׁוֹן
  “הַחַיּוֹת רָצוֹא וָשׁוֹב”
  שֶׁאֵין לוֹ נַיְחָא, כִּי פַּעַם טָמֵא וּפַעַם טָהוֹר כָּשֵׁר וּפָסוּל, אָסוּר וּמֻתָּר
  וְזֶהוּ בְּחִינוֹת שֵׁשֶׁת יְמֵי חוֹל
  אֲבָל תְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה הוּא בְּחִינוֹת שַׁבָּת, שֶׁיֵּשׁ לוֹ נַיְחָא
  כִּי ‘בָּא שַׁבָּת בָּא מְנוּחָה’ שֶׁיֵּשׁ לוֹ מְנוּחָה מִכּל וָכל, וְנִדְחֶה הָרַע לְגַמְרֵי
  ..
  וְתֵדַע נֶאֱמָנָה, שֶׁתְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה הוּא בְּחִינוֹת שַׁבָּת
  כִּי אִיתָא בְּמִדְרָשׁ רַבָּה
  כְּשֶׁפָּגַע אָדָם הָרִאשׁוֹן לְקַיִן, וְשָׁאַל לוֹ מַה נַּעֲשָׂה בְּדִינְך
  וְהֵשִׁיב לוֹ שֶׁעָשָׂה תְּשׁוּבָה
  אָמַר, אִם כָּך תַּקִּיף חֵילָא דִּתְשׁוּבָה, פָּתַח וְאָמַר “מִזְמוֹר שִׁיר לְיוֹם הַשַּׁבָּת”
  ..
  וְלִכְאוֹרָה, מָה עִנְיַן שַׁבָּת אֵצֶל תְּשׁוּבָה
  אֲבָל לְפִי דְּבָרֵינוּ מְכֻוָּן הֵיטֵב
  כִּי כְּשֶׁעוֹשֶׂה תְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה וְנִדְחֶה הָרָע לְגַמְרֵי, וְיֵשׁ לוֹ נַיְחָא
  זֶהוּ בְּחִינוֹת שַׁבָּת, וּבְחִינַת שַׁדַּי, וּבְחִינַת מט”ט
  (המלאך מטטרון= שר הפנים = חנוך)
  כִּי ‘מַה הוּא שַׁדַּי, שֶׁאָמַר לְעוֹלָמוֹ דַּי’
  וּבְחִינוֹת שַׁבָּת גַּם כֵּן כָּך כְּמוֹ שֶׁכָּתוּב:
  “וַיִּשְׁבּת בַּיּוֹם הַשְּׁבִיעִי מִכָּל מְלַאכְתּוֹ”, וְאָמַר דַּי
  וּבְחִינוֹת מט”ט, הוּא גַּם כֵּן בְּחִינוֹת שַׁדַּי כַּנּוֹדַע
  עַל פָּסוּק “וַיִּקַח אֶת הָאָדָם וַיַּנִּיחֵהוּ בְגַן עֵדֶן” וְכוּ’
  ‘וַיִּקַח’ מֵאָן נְטַל לֵהּ ? אֶלָּא נְטַל לֵהּ. מֵאַרְבַּע יְסוֹדִין דִּילֵהּ וְכוּ’ = מאיפה לקח את אדם ושם אותו בגן עדן ? מארבע יסודות..
  בְּזִמְנָא דְּתָב בִּתְיוּבְתָּא וּמִתְעֲסִק בְּאוֹרַיְתָא = בזמן שאדם יושב בתשובה ומתעסק בתורה..
  קֻדְשָׁא בְּרִיך הוּא נְטַל לֵהּ מִתַּמָּן = הקב”ה לוקח אותו משם = מארבע יסודות ושם אותו בגן עדן
  אִתְמַר “וּמִשָּׁם יִפָּרֵד” אַפְרִישׁ נַפְשֵׁהּ מִתַּאֲוָה דִּילְהוֹן וְכוּ’ = נאמר יפריד נפשו מהתאווה שלו
  לְעָבְדָהּ בְּפִקּוּדִין דַּעֲשֵׂה, וּלְשָׁמְרָהּ בְּפִקּוּדִין דְּלא תַעֲשֶׂה וְכוּ’ = לעבוד במצוות עשה ולשמור במצוות לא תעשה
  וְאִי עָבַר עַל אוֹרַיְתָא, אִתְשַׁקְיָה מִמְּרִירוּ דְּאִילָנָא רָע, דְּאִיהוּ יֵצֶר הָרָע
  = ומי שעובר על התורה מושקה מהמרירות של עץ הרע=יצר הרע = מרירות החשקים..
  וְאִם תָּיְבִין בִּתְיוּבְתָּא = ואם יושב בתשובה
  אִתְמַר בְּהוֹן “וַיּוֹרֵהוּ ה’ עֵץ”, דָּא עֵץ הַחַיִּים = נאמר בו
  וּבֵהּ “וַיִּמְתְּקוּ הַמָּיִם”
  וְדָא משֶׁה מָשִׁיחַ דְּאִתְמַר בֵּהּ “וּמַטֵּה הָאֱלהִים בְּיָדִי” = שנאמר בו
  מַטֶּה דָּא מְט”ט, מִסִּטְרֵהּ חַיִּים וּמִסִּטְרֵהּ מִיתָה = צד חיים וצד מוות
  עַד כָּאן לְשׁוֹנוֹ
  ..
  וְזֶה כְּמוֹ שֶׁפֵּרַשְׁנוּ
  הַיְנוּ כְּשֶׁעוֹשֶׂה תְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה
  שֶׁיִּדְחֶה הָרָע לְגַמְרֵי וְנַעֲשֶׂה כֻּלּוֹ טוֹב
  זֶהוּ בְּחִינוֹת משֶׁה מָשִׁיחַ, דְּאִתְמַר בֵּהּ “וּמַטֵּה הָאֱלהִים בְּיָדִי”
  הַיְנוּ שֶׁהָיָה בְּיָדוֹ לַהֲפך [מֵרַע לְטוֹב]
  וּמַטֵּה דָּא מְט”ט, מִסִּטְרֵהּ חַיִּים וּמִסִּטְרֵהּ מִיתָה
  כִּי מט”ט הוּא בְּחִינוֹת מִשְׁנָה, שֶׁזֶּהוּ בְּחִינוֹת שֵׁשֶׁת יְמֵי הַחֹל
  שֶׁהֵם בְּחִינוֹת שִׁשָּׁה סִדְרֵי מִשְׁנֶה
  שֶׁכְּלוּלִים מִשִּׁשָּׁה בְּחִינוֹת כָּשֵׁר וּפָסוּל טָמֵא וְטָהוֹר אָסוּר וּמֻתָּר כַּנּוֹדַע
  ..
  וְעַל כֵּן אֵלּוּ בְּנֵי אָדָם שֶׁאֵינָם קְבוּעִים עֲדַיִן בַּעֲבוֹדַת הַבּוֹרֵא יִתְבָּרַך
  וְאֵין תְּשׁוּבָתָם שְׁלֵמָה עֲדַיִן
  רַק לִפְעָמִים נוֹפֵל לוֹ הִרְהוּר תְּשׁוּבָה וּמַתְחִיל קְצָת בַּעֲבוֹדָתוֹ יִתְבָּרַך
  וְאַחַר כָּך נוֹפֵל מִזֶּה וְחוֹזֵר לִמְקוֹמוֹ
  וְאַחַר כָּך הוּא חוֹזֵר וְנִתְעוֹרֵר
  וְחוֹזֵר וְנוֹפֵל וְכֵן מִשְׁתַּנֶּה. בְּכָל פַּעַם מִטּוֹב לְרַע וּמֵרַע לְטוֹב
  זאת הַתְּשׁוּבָה הִיא בְּחִינוֹת שֵׁשֶׁת יְמֵי הַחֹל
  שֶׁהֵם בְּחִינוֹת כָּשֵׁר וּפָסוּל וְכוּ’ כַּנַּ”ל
  כִּי הוּא גַּם כֵּן פַּעַם כָּשֵׁר וּפַעַם פָּסוּל, פַּעַם טָמֵא וּפַעַם טָהוֹר וְכוּ’
  כִּי אֵין לוֹ נַיְחָא
  ..
  אֲבָל כְּשֶׁעוֹשֶׂה תְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה, זֶהוּ בְּחִינוֹת שַׁבָּת, כְּמוֹ שֶׁפֵּרַשְׁנוּ
  וְזֶהוּ בְּחִינַת משֶׁה מָשִׁיחַ
  שֶׁהָיָה בְּיָדוֹ לַהֲפך מֵרַע לְטוֹב, וְנִדְחֶה הָרַע לְגַמְרֵי
  וְזֶהוּ בְּחִינוֹת שַׁדַּי, וְיֵשׁ לוֹ נַיְחָא מִכּל וָכל
  וּבְחִינַת מט”ט גַּם כֵּן בְּחִינוֹת שַׁדַּי
  אַף עַל פִּי שֶׁאָמַרְנוּ שֶׁבְּחִינוֹת מט”ט הוּא מִשְׁנָה
  זֶהוּ בְּשֵׁשֶׁת יְמֵי הַחֹל
  אֲבָל כְּשֶׁבָּא שַׁבָּת בָּא מְנוּחָה, “וַיִּשְׁבּת מִכָּל מְלַאכְתּוֹ”
  וְזֶהוּ בְּחִינַת שַׁדַּי [אֲזַי נִכְלָל מט"ט בִּבְחִינַת שַׁדַּ"י]
  הַיּוֹצֵא לָנוּ מִזֶּה
  שֶׁכְּשֶׁעוֹשֶׂה תְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה שֶׁהוּא בְּחִינַת שַׁבָּת כְּמוֹ שֶׁאָמַרְנוּ
  עַל יְדֵי זֶה יָכוֹל לִרְאוֹת שִׁפְלוּתוֹ כַּנַּ”ל
  ..
  וְזֶה הוּא בְּטַח בַּה’
  לְשׁוֹן הַשְׁקֵט וָבֶטַח, שֶׁיֵּשׁ לוֹ מְנוּחָה מִכּל וָכל
  וַעֲשֵׂה טוֹב, הַיְנוּ שֶׁנִּתְהַפֵּך מֵרַע לְטוֹב גָּמוּר
  שְׁכָן אֶרֶץ, הַיְנוּ בְּחִינוֹת נֶפֶשׁ, כְּמָה דְּאַתְּ אָמַר “נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ” וְכוּ’
  הַיְנוּ שֶׁהַנֶּפֶשׁ יֵשׁ לוֹ נַיְחָא, מֵחֲמַת שֶׁעָשָׂה תְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה כַּנַּ”ל
  ..
  וּכְשֶׁעוֹשֶׂה תְּשׁוּבָה שְׁלֵמָה הוּא בְּחִינוֹת שַׁבָּת, וְיָכוֹל לִרְאוֹת שִׁפְלוּתוֹ, וַחֲשִׁיבוּת וּגְדֻלּוֹת יִשְׂרָאֵל
  וּרְעֵה אֱמוּנָה, הַיְנוּ שֶׁיָּכוֹל לִהְיוֹת כְּמוֹ רָעֲיָא מְהֵימָנָא
  שֶׁיָּכוֹל לִמְסֹר אֶת נַפְשׁוֹ בְּעַד יִשְׂרָאֵל.
  שַׁיָּך לְעֵיל, לְעִנְיַן שִׁפְלוּת, שֶׁהוּא בְּחִינוֹת “שְׁבוּ אִישׁ תַּחְתָּיו”
  דְּהַיְנוּ שֶׁמַּחֲזִיק עַצְמוֹ שָׁפָל לְמַטָּה תַּחַת מְקוֹמוֹ וּמַדְרֵגָתוֹ
  ..
  שׁוּב שָׁמַעְתִּי מִשְּׁמוֹ, זִכְרוֹנוֹ לִבְרָכָה, בְּעִנְיָן זֶה
  שֶׁעַל יְדֵי זֶה שֶׁזּוֹכִין לִרְאוֹת שִׁפְלוּתוֹ בֶּאֱמֶת
  עַל יְדֵי זֶה אֵין שׁוּם אָדָם יָכוֹל לְהוֹצִיאוֹ וְלִדְחוֹתוֹ מִמְּקוֹמוֹ
  דְּהַיְנוּ לְקַפֵּחַ פַּרְנָסָתוֹ, חַס וְשָׁלוֹם
  כִּי מֵאַחַר שֶׁהוּא עָנָו וְשָׁפָל בֶּאֱמֶת
  הוּא בִּבְחִינַת אַיִן, וְאֵינוֹ תַּחַת הַמָּקוֹם כְּלָל
  עַל כֵּן בְּוַדַּאי אֵין יְכוֹלִין לִדְחוֹתוֹ מִמְּקוֹמוֹ
  ..
  וְזֶהוּ: “שְׁבוּ אִישׁ תַּחְתָּיו אַל יֵצֵא אִישׁ מִמְּקוֹמוֹ”
  הַיְנוּ עַל יְדֵי שֶׁזּוֹכִין לְשִׁפְלוּת, שֶׁזֶּהוּ בְּחִינוֹת “שְׁבוּ אִישׁ תַּחְתָּיו”
  שֶׁמַּחֲזִיק עַצְמוֹ תָּמִיד בְּשִׁפְלוּת לְמַטָּה תַּחַת מְקוֹמוֹ וּמַדְרֵגָתוֹ כַּנַּ”ל
  עַל יְדֵי זֶה “אַל יֵצֵא אִישׁ מִמְּקוֹמוֹ”
  כִּי שׁוּם אָדָם לא יוּכַל לְהוֹצִיאוֹ מִמְּקוֹמוֹ
  דְּהַיְנוּ לִדְחוֹתוֹ מִפַּרְנָסָתוֹ, חַס וְשָׁלוֹם כַּנַּ”ל
  ..
  וְזֶה שֶׁאָמְרוּ רַבּוֹתֵינוּ, זִכְרוֹנָם לִבְרָכָה: ‘כָּל הַיּוֹרֵד לְאֻמָּנוּת חֲבֵרוֹ כְּאִלּוּ בָּא עַל אֵשֶׁת אִישׁ’ וְכוּ’
  כִּי מֵאַחַר שֶׁיּוֹרֵד לְאֻמָּנוּת חֲבֵרוֹ
  וְרוֹצֶה לִדְחוֹת חֲבֵרוֹ מִמְּקוֹמוֹ וּמִפַּרְנָסָתוֹ
  נִמְצָא שֶׁהוּא רוֹצֶה לִפְגּם בְּחִינַת שִׁפְלוּת הַנַּ”ל
  בְּחִינַת: “שְׁבוּ אִישׁ תַּחְתָּיו” וְכוּ’ כַּנַּ”ל
  וְעַל כֵּן. הוּא ‘כְּאִלּוּ בָּא עַל אֵשֶׁת אִישׁ’
  כִּי אֵשֶׁת רָאשֵׁי תֵבוֹת שְׁבוּ אִישׁ תַּחְתָּיו
  הַיְנוּ שֶׁפּוֹגֵם בִּבְחִינַת עֲנָוָוה וְשִׁפְלוּת
  שֶׁהוּא בְּחִינַת ‘שְׁבוּ אִישׁ תַּחְתָּיו’
  שֶׁעַל יְדֵי זֶה ‘אַל יֵצֵא אִישׁ מִמְּקוֹמוֹ’ כַּנַּ”ל
  נ נח נחמ נחמן מאומן

 104. לאדיוט שימושי בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 14:58

  מהדיוט שימושי

  אוקיי..אני מבין עכשיו שהכינוי בעייתי..אני אשנה אותו.

 105. נח מן היקר. לא הבנתי מתשובתך את דעתך על השרלטן בלינק שהבאת, שמבטל בעצם את התורה ומבזה את יסודותיה של התורה?? או שמא יש בך ביקורת עליי? ואם כן אין לי בעיה עם כך. אני לא מתיימר להיות יודע כל ובטח שלא צדיק. אך הבאתי את התגובה שלי כדי שאנשים תמימים לא יפלו במלכודות שהכופר הזה טומן להם. באשר לרבי נחמן ע”ה. אמנם אני קורא מכתביו וכו’, אך ברור שאני אינני יכול לשמש כאסמכתא לגביו ולגבי מי הוא, לא זכיתי להכיר אותו אישית, או שאולי כן?!?! ברור שלא אירק לבאר ממנה אני שותה. מה שקורה בפירוש בלינק שנתת. אז אנא נח מן היקר – אנא הבהר את כוונותיך. ואם לא הבנתי אותך נכון אז אני מבקש את מחילתך וסליחתך.

 106. קרייזי בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 18:01

  SAPO
  ציטוט קונספיל:
  “דוגמא טובה ל”איש נבחר” כפי שהכנסייה מכנה הוא לא אחר מאשר ג’יי. פי. מורגן (ממייסדי בנק הפדרל הרזרב ששולט בכלכלת ארה”ב והמועצה ליחסי חוץ). מורגן היה חבר ב”מסדר הקדוש לאזארוס ומוריס”של הכס הקדוש ברומא, היכן שנפטר בסוף ימיו.”

 107. נחמן כתבת “כי לא רחוק ממך הדבר”
  נרא לי התכוונת לאחד המשפטים האהובים עליי ואני אתעקש שיכתב נכון
  “כי קרוב אליך הדבר” ואם אני לא טועה גם רשום “עד מאוד”

  אבל אני ממש אוהב את המשפט הזה “כי קרוב אליך הדבר”.

 108. נחמן בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 20:25

  יצחק נשמה.. סתכל למעלה ישנן שתי הודעות לגבי יחסי אל הבחור עם שגעון הגדלות..
  ..
  ואנחנו צריכים מאוד מאוד להזהר ולהשמר בדבריינו לבל לחלוק על דברי חכמים..
  לבל נטעה ונטעה..
  אם תשים לב הגבתי ספציפית וכללית להודעה שלך.. ע”י העתקת ציטוטים
  ..
  ללויד נשמה את המשפט העתקתי כמו שהוא מהודעה של פאוור סטרייק.. סתם שתדע :-)
  ..
  ואם כבר אז כבר..
  “כִּי הַמִּצְוָה הַזֹּאת אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם
  לֹא נִפְלֵאת הִוא מִמְּךָ וְלֹא רְחֹקָה הִוא.
  לֹא בַשָּׁמַיִם הִוא לֵאמֹר מִי יַעֲלֶה לָּנוּ הַשָּׁמַיְמָה
  וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ וְנַעֲשֶׂנָּה. (כי כבר משה רבנו הוריד אותה לארץ)
  וְלֹא מֵעֵבֶר לַיָּם הִוא לֵאמֹר מִי יַעֲבָר לָנוּ אֶל עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ וְנַעֲשֶׂנָּה.
  כִּי קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר מְאֹד בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ לַעֲשׂתוֹ” (דברים ל’ ,יא-יד).
  ..
  עבודה שבלב רבי נחמן אומר זו תפילה..

 109. ישראלי פשוט בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 21:55

  נח מן,לדעתי אתה והאיש בלינק שהבאת לא כל כך שונים,אתה שולל אותו והוא שולל אותך,דוגמה טובה ל”האמונה שלי היא נכונה”! ושתיכם מתבססים על נוא אמר או זה אמר או מישהו כזה ואחר אמר,וכמובן יש את “השכל שלנו הוא האויב” יש מישהו ש”כמובן” יודע יותר טוב מאיתנו.

 110. ישראלי פשוט בתאריך 3 בJanuary, 2011 בשעה 22:03

  קצת מוזיקה של לוחמי החופש
  http://www.youtube.com/watch?v=bjdq5Dm8jMw
  http://www.youtube.com/watch?v=2vcPD9bVWZc
  http://www.youtube.com/watch?v=CWh077_Ed3w&feature=fvst

 111. עשית לי חשק, זה לא ממש שיר, אבל זה בהחלט קליפ ברוח העניינים

 112. הבהרה:
  בתגובה שלי למעלה. כתבתי על איזה שרלטן מסויים שאני מאמין שרבי נחמן היה מתבייש שהוא בכלל מזכיר את שמו, ולא חלילה על הרב הגדול והצדיק רבי נחמן מברסלב, שאני בעצמי למד מתורתו. ובטח לא אירק לבאר ממנה אני שותה.
  פשוט לאור התגובות שקיבלתי, הבנתי שככל הנראה חשבו שאני מדבר לרעה על רבי נחמן חס ושלום. ובדיוק ההיפך הייתה כוונתי. אני דיברתי על השרלטן שמשתמש בתורתו של רבי נחמן כקרדום לחפור בה. עד כאן להבהרה.
  אך אני בטח לא חוזר בי מכך שאנשים צריכים מנגנון של ביקורת כדי לדעת אם הם הולכים בדרך הנכונה ואם לאו. שהרי ללא מנגנון ביקורת בין טוב לרע ייסחפו ההמונים לשבתאות וכוזריות וכו’ ויגיעו בדיוק להיפך מכוונתם. ולכן מה שאני טוען הוא שהתורה נתנה לכל החפץ בה. אך עליו להטהר ולהתקדש לפני העסק בה. ולעסוק בתורה לשמה!!! ברגע שאדם חכם ככל שיהיה יתחיל להגיד דברים שנוגדים את רוח התורה מסתמא זהו אינדיקטור לכך שהוא כופר – גנב דעת – ונבל ברשות התורה. ואם לאנשים העוקבים אחר המנהיג לא תהיה ביקורת זהו מצב מסוכן מאוד. ומנהיג אמיתי יעזור לאנשים להתקרב ולעבוד את ה’ ולא את עצמו. זה הכל.
  אני מאוד מקווה שהבהרתי את עצמי. ומי שלא הבין עכשיו, אז כנראה שהוא לא רוצה להבין…

 113. עזוב PowerStrike בואו נפסיק לדבר על הבחור שכולם פה מסכימים שהוא לא לעניין, אני אישית לא יודע מי זה, לא נכנסתי לקישור ממש, אבל בואו נעזוב אתזה.

  פאוור, תן לנו איזה וידאו קליפ :)
  איי גוט דה פאוור סטרייק!

 114. קבל –

 115. בונג!
  חבל שאין פה סמיילי עם אגודל למעלה.

  החרדים והדתיים מיוצגים בארץ כמו שת/טייפון, והציונות הבולשביקית של מפא”י כמו אוסיריס

 116. SAPO אתה צודק אחי.
  קבל כאן לינק שיעודד כאן את כל מי שלוחם למען החופש!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=lHoV4_lbVqQ&feature=player_embedded#!
  קליפ ענק ומרגש. דברים קורים. דברים זזים. תראו מה קורה שהעם באמת מחליט שנמאס לו. השוטרים עומדים חסרי אונים. הכח המדומה שלהם מתגלה במערומיו!!!

 117. אהבתי את השיר אבל ההפגנות ממש לא לעניין
  אהבתי את השיר
  אבל הסרטון לא אוהב בכלל!!
  המפגינים שם 90% מפגינים סוציאליסטים ואנרכיסטים עם הסמרטוט האדום שלהם.
  לא משהו שקשור לNWO
  אלא מפגינים בולשביקים, אני לא אתפלא אם בסוף הם יביאו את הסדר העולמי החדש.
  המלחמה האמיתית היא אינטלקטואלית,
  הרדיקאלים שאתה רואה מפגינים ככה באלימות הם לא יותר טובים מהשוטרים המתוכנתים, אלה עברו שטיפה במשטרה ואלה באקדמיה הבולשביקית של הסדר העולמי החדש.

 118. נח מן בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 0:31

  באמת אנחנו לא שונים כל כך..
  שנינו צריכים לעשות תשובה..
  ההבדל בכל זאת..
  שאת האגואים שלי אני משתדל לרסן.. ובטח ובטח לא מאמין להם/בהם.. (הוא בכל זאת טוען שהספר שלו הכי טוב בעולם)
  וביטול האגו נעשה בעיקר ע”י קבלה שיש יותר חכמים ממני..
  ויודעים יותר טוב ממני.. וביטול שכלי אל שיכלם..
  האגו שלי לא אוהב את זה.. זה קצת קשה עליו.. הוא מאוד גאוותן.. הוא היה מעדיף להיות הכי חכם..
  הכי יפה הכי מהיר..ואם לא אז הוא מתבאס וכועס..מנג’ס קרציה.. ממש ילדותי..
  לא שווה התייחסות..
  ..
  ואני לא מבין מה הבעיה בכך..
  להסתמך על דברי חכמים או להכיר בקיומם זה מינוס ?
  יש לך הסבר אולי.. מעבר לרפטישן..
  ואפשר בלי להשתמש ב”אופיום להמונים”..
  שמישהו פעם אחת ינמק ויסביר (והוא יכול להסתמך ולהעזר בדברי חכמים ממנו)
  מה ההתנגדות הגדולה..
  הזלזול..
  ההתנשאות..
  הביטול..
  של 4000 שנה
  ומאות ספרים..
  מיליונים של יהודים לאורך הדורות..
  ופתאום
  הכל מבוטל כי חינכו אותנו שזה לא בא טוב בעין ולא באוזן בבתי הספר הממלכתי של הוותיקן..
  רבק.. ארץ ישראל.. 5771 לספירה..
  פעם היוונים הפריעו ללמוד תורה.. והיינו צריכים להגיד להם..
  לא אנחנו רק משחקים בסביבונים.. לא לומדים תורה..
  אבל היום.. זה כבר פסה..
  אני מרגיש חופשי לדבר מהתורה.. ולשלול מי ששולל אותה.. או משתמש בה לא כהלכה..
  זו זכותי על פני האדמה..
  ..
  ומה לעשות לא רוצה/יכול להמציא מחדש את הגלגל.. מיותר
  מה אני יגיד חדש ” אם אין אני לי תביא לי”
  די כבר אמרו את כל החכמות והאמת בתורה..
  ..
  אני לא מיוחד..
  אני לא יחודי..
  איזה כיף לי.. איזו מעמסה הורדתי מעל כתפי..
  ..
  מקווה שהוא ישמע יותר אמין..
  באמת אני חוזר אחריו..
  עובד שלו (לא אותו)(לקופצים למסקנות בלי לקרוא פעם שנייה)..
  והוא אחלה בוס.. מתוק ממש צוקר ודבש..
  התלמיד ה-5 מתוך 5 של רבי נחמן מברסלב..
  רבי ישראל דב אודסר בעל הפיתקא זכר צדיק וקדוש לברכה זכותו תגן עלינו ועל כל ישראל אמן..
  תעשו חיים..
  http://www.youtube.com/watch?v=O3OZUOdQNpA
  ..
  http://www.youtube.com/watch?v=zx4lmKCGnKU
  אולי הייתי צריך לעשות את זה מזמן..
  במקום לבלבל כל כך הרבה את המח..
  נ נח נחמ נחמן מאומן

 119. נח מן בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 1:00

  קליפ קשה ההפגנות.. זה לא עם..
  זה בריונים פרובוקטורים שוטרים בתחפושת ממומנים.. כמו שספו הסביר..
  וזה בדיוק מה שהם מחפשים..
  לדרדר את המאבק לאלימות..
  ואז הם מנצחים..
  אלימות זה כל כך מכוער..
  למרות שמתרגלים מהסרטים..
  זו אשליה..
  כי כאילו מפוצצים לרע את הצורה.. אז גם לך בא להשתתף במסיבה..
  אבל מה לעשות זה לא דרך ארץ.. אסור להרביץ.. גם לא לשוטרים..
  ..
  יחי הרוגע..
  אם כבר..

 120. נח מן בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 1:28

  סאפו יקר.. תבדוק את הלינק של הבחור.. נראה לי תופתע מהתופעה..
  ממש מומחה בשטיפת מח.. הופך וחופר למסכנים שיושבים מולו..
  ומשתדלים מאוד לרצות אותו ולהבין אותו בדיוק.. ואז גם הם מצליחים להיות מאוד חכמים..
  היפנוט בערנות ע”י נטילת מרות וסמכות בלתי מעורערת לעצמו..
  העזות הזאת שמשתמשים בה הפוליטיקאים..
  לשקר במצח נחושה.. להשתמש במלוא עוצמת האגו השקרן.. בלי עכבות של המוסר..
  והפתאים לא יכולים לדמיין שזה שקר שזו הצגה..
  כי הם בחיים לא יעיזו להתנהג בצורה כל כך בזויה..
  ..

 121. ישראלי פשוט בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 11:24

  נח מן יקר חשוב לי להגיד שאני לא מדבר מתוך זלזול או שנאה חלילה,אלה מתוך סוג של אי הסכמה חריפה :-)
  כמו שאני ממש לא מסכים עם החרדים,ומעצבן אותי איך שהם מתנהגים,ולדעתי הם מתנהגים בפרזיטיות,אבל אלה עדיין יהודים/חלק מהעם/מהמדינה
  אז אני ממש נגד ההסתה הטוטאלית שיש נגדם,זה מריח כמו אנטישמיות

 122. מוס דף בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 11:42

  חרדים פרזיטים? ישראלי פשוט, אני מכיר הרבה אנשים דתיים, מכל הזרמים… ניסית פעם להיות תלמיד ישיבה? נגעתי פעם או פעמיים בחיים שלי בחומר שאחד ת מהחברים שלי, הוא אפילו לא חרדי סתם מהציונות הדתית, ישבנו שעה על דף גמרא סתם בשביל הקטע… אחי, זה מעייף כמו שאתה לא מבין, ואתה בא עם ראש פתוח ורצון ללמוד, איך לעזאזל עומדים בללמוד את כל זה במשך חיים שלמים ימים שלמים – נשגב מבינתי?! אני ממש מבין את הקושי לשלב בין האמונה ולימוד התורה, לעבודה מעשית במשך היום, אשריי מי שמצליח. מבחינתי אין בעבודה עבור הגורמים שמנהלים את חיינו כל ברכה, כך שעדיף ללמוד ולהתפתח, מאשר להיות עבד מודרני, הפרנסה האמיתית טובה רק להתפחות הנפש, כאן אנו משועבדים רק לגוף ולתענוגות וזה ההבדל המרכזי…

 123. מסכים איתך מוס דף במאה אחוז, אבל לא על הגב שלנו. אני מכיר חרדים חרדים שעובדים, אחד אפילו שמנהל חברת אינטרנט, וגם מקיים את חייו הרוחניים. בזמנו לא היה כזה דבר מקובל גדול שלא עובד. אני באופן אישי מסכים שיחזיקו מהמיסים קבוצה מצומצמת של חכמים שילמדו ויפתחו וילמדו, אבל יש לי תחושה שזה קצת התנפח מדי, וסוציאליזם מכל סוג הוא לא מתאים לי. אז כל הכבוד להם, יש להם סוגולות ללא ספק, אבל לא על הגב שלי ושלך ושל המדינה. שוב אין לי בעיה עם קבוצה מצומצמת כפי שקבע בן גוריון בקום המדינה, אני אפילו מעדיף את זה על הפרופסורים הטרוצקיסטים והתרעלה האקדמית שלהם ששוטפת סטודנטים לשנוא את המדינה ולרצות בהרס הכלכלי והחברתי שלה במסווה של מתייפים ומתחסדים.

 124. מוס דף בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 12:23

  אחלה סאפו (-:, נראה לי שאנחנו מסכימים… אני בטוח שאם לחרדים היתה אפשרות להתנהל ע”י תקציב אקסטרני ללא מעורבות ממשלתית, כך היה להם קל יותר לעסוק בתרתם אמונתם, צריך זכור שמדובר ביחסית תקציב זעום שמועבר לישיבות, אבל המטרה בכל אופן היא ליצור היסח דעת, אויב משותף לכולם(חילוניים,דתים לאומים), כזה ששותה תקציבים סתם כך, כשבעצם כל בעלי הכוח המושחתים חוגגים באמת ע”ח הקופה הציבורית, הרדים הם בסה”כ קמופלאזW.

 125. הממשלה היא התאגיד הכי גדול בארץ. הציבור הישראלי עבורם נקרא ה”חברה הישראלית” אנחנו תאגיד על עבור מי שיושבים שם בעמדות של כוח. הם מגלגלים שם מאות מיליארדי דולרים של כספי הציבור, נכסים ומונופולים של המים והחשמל ועוד. ראשי ממשלה מתחלפים, אבל פקידים יכולים להשאר שם 50 שנה באותו מקום, להזיז מה שבא להם. אם הם עושים הפרטה הם עושים שקשוקה, קומבינה על חשבון הציבור, ניתן לך את המונופול הזה בזול, נעשה 1001 רגולציות שלא יהיו לך מתחרים ואתה תעלה את המחירים, תייבא מחול ותיתן למדינה לעשות עוד כסף על מעמ מיסים מכס מקורות וכו’. מתעלקת על האזרחים, יושבים שם פקידים שכל היום רק חושבים על דרכים יצירתיות להוציא ממנו עוד כסף, 50% מס זה משהו שאפילו צמית בימי הביניים לא שילם, ואנחנו חושבים שאנחנו חופשיים? 50% מרווח של המדינה נופל לתוך המערכת המנופחת כדי לשמן להם את הפקידים והמשרדים וכל הסרבול הזה שלא צריך. ומה עושה הכסף ברווחה? עוד עובדים סוציאלים להוציא ילדים מהבית, עוד מתקני החזקה של אותם ילדים במקומות מרוחקים, למשל… אבל תן תן לטמבלים האלה לחשוב שבעלי הון עושקים אותם, הכי טוב למדינה ככה הם ידרשו שהמדינה תפקח עוד על כולם, תיקח עוד מיסים ותחזיר מונופטולי לידיים שלה, ויודע מה? הם אפילו יפגינו בשביל זה, איזה קטע, טוב שמסבסדים ומזרימים שלמונים למרצים הבוגדנים באוניברסיטאות אחרת איך לא היו עובדים איתם. התקשורת-אקדמיה-משפט, השילוש הקדוש הבולשביקי הציוני במילא בחונטה אחת איתם.

  נשבע לך, היום אני פותח עיתון ואני רואה ידיעה כמו עוד 80 אלף למעגל העוני, אני בספק רב, ספק רב מאוד, נשמע יותר כמו סחיטה של משרד הרווחה לשכנע את הצי-בור שמגיע לו עוד כסף.

  לסיכום, סרט משעשע:

 126. שימושי בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 13:22

  המושג העתיק “ירד לטימיון” , מה זה טימיון ? זה המילה הארמית כמדומני ל”אוצר המדינה”,בעיה עתיקה וידועה כימי ההיסטוריה…
  אבל אסור לשכוח “אלמלא מוראה של מלכות זה את זה חיים בלעו” כך שמבטיחים לנו ואנו יודעים לבד שבלי המנגנון של המדינות והחוק תהיה פשוט אנרכיה ,ודג גדול יבלע דג קטן משמע לא כדאי להיות חסר מגן בזמן כאוס.והמגן שלנו בעת הזו זה התאגיד שנקרא מדינה.והכוון בעולם זה רק לשכלל אותו…
  לא לחינם הסכימו בית שמאי ובית הילל על דבר אחד “לא טוב לו לאדם שנברא,ומשנברא יפשפש במעשיו”

 127. אכן בעיה עתיקה משחר ההסטוריה. ולפי דעתי התורה באה לפתור אותה ואפילו עמדה במבחן הנסיון מול השיטה המדינית של הפרעונים. עשרת הדיברות מהווים את הבסיס לזכות הקניין הפרטי ויוזמה חופשית שעליו מבוססת הקידמה האמיתית והבריאה של העולם.

  ירד לטמיון, רשמתי את זה :)

 128. ישראלי פשוט בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 15:23

  מוס דף,לחיות על חשבון מישהו אחר זו אכן פרזיטיות לדעתי.
  אני סבור שיש שם אחוז מסוים שעובד ומתפרנס בכבוד,אבל אי אפשר להתעלם מהשאר,אתה אומר הם לומדים תורה וכו’,סבבה,זה עניינם,אבל נגיד ולי יש ילדים להאכיל? למה אני צריך לתקצבס אותם?הם סה”כ בריאים ושלמים אז שיצאו לעבוד,יטיב לכולם כך לדעתי.
  אני אישית פעם הייתי עמוק בדת,ממש,שיעורי תורה והכל,אפילו בדרך לחזרה בתשובה מלאה,אך אותי עיניין מה היא אותה התורה באמת, אם אני מאמין במשהו אז אני רוצה להיות מודע ב 100% מה זה ולהקיר הכל,היה לי רעב גדול לידע,אני לא מהאלה שצועקים למשל “אני ימני” או “אני שמאלני” או “אני דתי” סתם כי זה נשמע לי נכון,ויש בתורה דברים נכונים רבים,אבל לאחר שחקרתי,למדתי,התעמקתי הגעתי למסקנה,שזה בלוף! שקר מסולף עם אמת,כמו כל אידאולוגיה גם הדת זה סוג של diversion כזה כשה לוקחים הרבה דברים נכונים,מסלפים עם שקר ואז מכווינים לכיוון הרצוי, בקיצור שטיפת מח בשביל לשלוט על אנשים,והיא מהחזקות ביותר,כיוון שזה לא אידיולוגי שנבנה על הבנות ומסקנות אישיות,זה נפשי ופסיכולוגי,בגלל זה כמה שאתה יותר שם ככה אתה יותר נשאב,כי אתה משכנע את עצמך,הרי לדת אין בסיס,היא בנויה על “זה אמר” ו”הוא אמר” ו”כתב”,ובגלל זה כשה ראתי שאין שם ביסוס ויותר מזה יש שקר,ובוא נודה יש הרבה שקר שם,התמונה האמיתית מתחילה להתבהר.
  כל הדתות אותו דבר,אותה תפיסה של “יש כח עליון שהוא שולט בהכל ואנחנו לא מספיק טובים/מפותחים לרמה שלו” אנחנו רק יכולים ללמוד כדי קצת לקבל מנאורות הוד מעלתו,כי הרי גם אם נהיה צדיקים מוחלטים,אנחנו עדיין לא מספיק טובים,משחק בלי סוף.
  ואני באמת לא רוצה להיכנס לוויכוחים על זה כי זוהי דעתי,ואני לא בא לחפור לאיש שהוא צודק או לא,שיחשובו כולם לבד,אז יהיו תוצאות.
  זה כמו שמישהו אמר פה “כשאתה קורא כתבה בעיתון כלשהו שעניינה אותך,אל תאמין לאף מילה,לך תבדוק בעצמך.

 129. נח מן בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 15:25

  קשה החיבור של אינטילגנציה עם הכללות.. :-)
  חלק ככה חלק ככה.. חלק ישרים חלק לא..
  אבל בהחלט יש אנשים.. שחונכו לפרזיטיות..
  גם כדי לדאוג לכך שהם ישארו עניים ותלותיים..
  וגם ליצור עול על “אוצר המדינה”..
  ושנאה אל אותם פרזיטיים..
  מיני רבים שעושקים את קופת המדינה..
  אבל האשמה במנהיגים והחוקים שמאפשרים להם לחיות על חשבון אחרים בבחינת..
  פרצה קוראת לגנב..
  ולא תשים מכשול בפני עיוור..
  הפרצות בחוקים שמאפשרות ומעודדות עבריינים מכל סוגי הפשעים.. לחגוג..
  כשהם באות להגן בסופו של דבר על הפושעים הגדולים בכנסת..
  למקרה שיתפסו..
  עדיף שלא יהיה חוק סירוס חובה לפדופילים או אנסים סדרתיים וכו..
  כי אז אפשר והיה לנו הנשיא הראשון המסורס..
  קטע..

 130. נח מן בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 16:06

  סטנלי פישר מנדב “מדעתו” על החינוך החרדי..
  http://www.bhol.co.il/article.aspx?id=23111&cat=3&scat=67

 131. קרייזי בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 18:41

  שמתם לב איך רוב אירגוני הטרור מכנים אותנו “האוייב הציוני” ופחות משתמשים במילה יהודים.

 132. SAPO – אתה פשוט תותח. את מה שכתבת על הרווחה וכו’ בתגובה שלך למעלה, ועל הרגולציות וכו’.
  פשוט צריך למסגר את זה. ממש כך.
  כבר שנים אני מנסה להסביר את העניין הזה לאנשים והם פשוט לא מסוגלים להאמין או יותר נכון מפחדים להאמין לזה.
  הלוואי וכבר יפקחו עיניהם של האזרחים.
  בקשר ללינק של האנרכיסטים – רציתי להראות שאם הציבור רוצה ניתן לעשות שינוי. המשטרה לא כל כך אפקטיבית כאשר יש קונצנזוס שהיא פועלת לאכוף חוקים דרקוניים. אגב חוק.. גם בגרמניה הנאצית היו חוקים. צריך לחזור לפרופורציות ומהר.
  בגרמניה הנאצית מי ששמר על החוק היו הפושעים הכי גדולים של האנושות. היום לך תדבר על בית המשפט וכאילו נגעת בפרה קדושה. לפי דעתי בית המשפט לא רק שצריך להיות בשקיפות. הוא צריך להיות נתון לביקורת הכי חזקה שיש. זהו המעוז האחרון של האזרח. הוא קרנות המזבח של הצדק, ואם שם יש שחיתות אז אבוי למדינה הזו…
  אבל לענייננו. אם שוטרים אוכפים חוקים שבהם חוטפים ילדים ממשפחותיהם. תגיד לי מה עוד צריך לקרות עד שהעם יקום ויגיד די !!! אני חושב שאם זה לא יבוא במוח זה יצטרך לבוא בכח.
  אני יודע שזה נשמע לא טוב. אבל לעזאזל אנשים פה אוכלים חרא בצורה בלתי רגילה. שוטפים את המוח לאנשים. כל יום מקימים רשויות אכיפה שנכנסות לורידים של הבן אדם, עוד מעט כדי לחרבן (סליחה על הבוטות – אבל צריך לומר את זה) יצטרכו לקבל אישור מאיזה ביורוקרט או שורת פקידים..
  מה קרה לנו?? איבדנו את השכל לגמרי??
  יש לפעמים שצריך לעשות דברים בהפיכה. כמו החשמונאים שנלחמו ממש פיזית ביוונים והמתיוונים. והיום יש לנו שלטון של יוונים ומתייונים. צריך להציב גבול.
  השוטרים והשופטים צריכים לעשות צדק. הם לא עובדים עבור איזה תאגיד. יש להם תפקיד – לשרת את הצדק. הם עובדים עבור האזרחים ולא נגדם!!! ברגע שהם מועלים בתפקידים מה הם?? אם לא בריונים וקבוצת מאפיונרים. אין שום הבדל בין ארגון פשע לבין מדינה כזו. מה שמבדיל אותם זה רק אם הם פועלים למען הצדק או למען האינטרסים שלהם עצמם. זה הכל.
  הדיון הזה הוא מאוד ארוך. אבל זה יספיק לבינתיים.
  אוהב אותכם אחים שלי.

 133. אגב SAPO – דיברת על מס הכנסה.
  האם ידעת שבארה”ב לפי הסעיף ה16 בחוקה. אין זכות לממשלה לגבות מס על רווח מעבודה. אלא רק מרווחים, עסקים ותאגידים וכו’, אבל לא לקחת כסף מאדם שעובד.
  יש על זה המון הפגנות ודיונים, והממשל בארה”ב בעצם עובר על החוק. ממש כך.
  אם תרצה אני אתן כאן לינק על העניין הזה ממש.
  אז כאן אשכרה יש מס 50%…

 134. קרייזי בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 19:06

  קלעת בול SAPO
  ככה עובדת הסיסתמה של ארגון הפשע והעולם התחתון שנקרא מדינה בכל מקום בעולם.
  ישראלי, אני מעדיף שהכסף שלי ילך לאנשים שלא עובדים בעל כורחם מאשר שהשלטון הרומס יקח לעצמו, תאמין לי שכל ההון שאתה רואה מגיע מהכסף הזה והם נהנים להם על חשבונך, תראה לי אחד שזקוק לכספי הביטוח וחי חיי הון ומותרות כמו שהם החידים שיכולים לחייך בימים אלה זה רק הם השלטון הרומס שמקבל גב ויפוי כוח מהשולט העולמי לעשות כרצונו ורואת עניו כדי להשפיל את הצי-בור וזה מה שקורה היום.
  אני מתחכך ביותר אנשים ממה שאתה מתאר לעצמך ומכל השכבות וכולם באותו מצב, כולם מרגישים את השינוי שקורה.

 135. כן חברה, עם זאת אני רוצה לאמר שיש אנשים טובים בשלטון. אבל כל האנשים הטובים שנמצאים שם זה אנשים שסלדו מהמערכת בדיוק כמונו ונכנסו כי ראו שאין ברירה, וחייב להיות איזה רון פואל או שניים בארץ.
  באנגליה יש חברה טובים שעומדים כל יום מול האיוד האירופי ודואגים לאינטרסים של אזרחי אנגליה. בארה”ב קמה תנועה קטנה יחיסת אבל בגלל שהאנשים שם כל כך הרבה יותר מפוכחים מהשאר גם הם מצליחים לשמור על אינטרסים של מדינות מסויימות בארה”ב. אז גם בארץ אני יכול לאמר שיש מספר בודד של אנשים, אבל מסכנים צריכים להתמודד מול החיה הבירוקריטית שזרועות התמנון שלה הושרשו בכל המוסדות מקום המדינה. צריך בתור אזרחים לזהות את האנשים הטובים ולחזק אותם, ולנסות לפכח עוד את השכנים שלנו. תאמין לי שהמדינה תשמח להכנס עם ציבור מסויים לקלאש כPretext להעצים את כוחם, זה כמו להלחם באש עם נפט.

 136. קרייזי בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 22:22

  גם פוליטיקאי וגם איש טוב? נו בחייך? איזה טוב יצא לנו מפוליטקאי אחד בשנים האחרונות או בכלל? הם בכלל לא קובעים שום דבר ואם ינסו לקבוע משהו קטן כדי לעזור לעם הם יראו את עצמם בחוץ. חייבים למלא כסאות אז הם שם, מי שהצליח להכנס הרוויח,
  יפה לנו נתיב שבשעות העומס הגבוהות עלות נסיעה בו תעלה 75 ש”ח לא?
  יפה לנו גביע קוטג’ ב8 שקל לא?
  יפה לנו גביע גבינה ב7 שקל לא?
  יפה לנו צהובה ב15 שקל לא?
  יפה גם הלחם הפרוס ב7 שקל לא?
  הם כמובן שמחים כי זאת המטרה ואני מאמין שיש לחץ מלמעלה לקבוע מדיניות בזדון כלפי הצי-בור רק שבובות תפקידן להיות חלק מהתיאטרון קשורות לחוטים ומצייתות למאסטר.

  Come crawling faster
  Obey your master
  Your life burns faster
  Obey your master
  Master
  Master of puppets, I’m pulling your strings
  Twisting your mind and smashing your dreams
  Blinded by me, you can’t see a thing
  Just call my name, ’cause I’ll hear you scream
  Master
  Master

  רגש כבר לא נשאר ורובוטים לא צריך כי לא חסר, מישהו יודע איך לתאר בכלל רגש? מישהו שמע שיש כזה דבר? אה ברור…רגש זה למסכנים ומסכנים מקומם במקום אחר ולא אם ההוויה הרובוטית המיועדת לתיכנות, אהבה זה למסכנים כבר לא בנמצא אהבה אמיתית שמקורותיה ברגש, יש משיכה סקסיסטית לחומר מראה וצורה.

 137. מוס דף בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 23:48

  תגובה קטנה לישראלי פשוט, אחי אני מבין את העניין של משפחה וילדים ובאמת מזדהה עם הכאב הזה, אבל ההגדרה של ה”פרזטיות” של אותם חרדים, היא בבחינת הטעייה, רוב החרדים אינם כלל “גדולי תורה” והם צריכים להתפרנס גם הם ממשהו, הסיבה שיוצאים מולם היא חלק מאג’נדה רחבה יותר, הם כלל לא היור רוצים להיות תלויים בחסדי המדינה עם מישהט היה שואל אותם, בכל אופן אני מבין את הכאב שלך וזה בסדר.

 138. מוס דף בתאריך 4 בJanuary, 2011 בשעה 23:51

  אגב… רק עכשיו קלטתי שלויד חזר לכחותינו, וואי איזה מסטול אני, ברוך שובך… או שאולי אני צריך לומר “ברוך מחיה מתים” (-:

 139. נח מן בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 0:00

  בורחים מאלוהים ישירות אל השטן
  תעשה מה שבא
  אין דין ואין דיין
  תעשה מה שבא
  לבדך אתה תקבע
  אתה כוכב יודע רק אתה
  הטיפשים הם לא רואים
  זה בגלל הכובעים
  זו עוד סיבה מאד טובה
  לעשות מה שבא מה שבא מה שבא לך
  אין אלוהים יש רק אתה
  אין תורה היא בלבך
  תקיא אותה תהיה חיה
  רעה טובה מה שבא לך
  פרימיטיבי עושה חשבון
  אבל נושא האור הוא הנאור
  צוהל בקול מעל במה
  תעשה מה שבא
  עולם חדש עולם אמיץ
  הדת פסה חוקים עשה
  לך לבד אתה תקבע
  והקהל ישיר איתך
  אתה אליל אתה תקבע
  תעשה מה שבא
  זה כל כך קל..
  אפשר ככה שעה..
  בלה בלה בלה בלה
  ..
  - MC שמעקר
  ..
  סרט חזק

 140. נח מן בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 0:42

  מחילה על החופש היצירתי ..
  אני מקווה שאף אחד לא נפגע..
  ואם כן עימו הסליחה..
  באהבה..
  שמע ישראל..
  השם אלוקינו..
  השם אחד..

 141. ישראלי פשוט בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 9:39

  וואו חברה! סוף סוף מישהו שם שם לב?! האמנם?
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4009146,00.html

 142. monkeyboy בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 10:26

  וואו. חומרים בהחלט קשים לעיכול. אין ספק שהנחש מצא דרך להפוך את העולם הזה לגיהנום בלי שנחשוד שהוא קיים בכלל, והכל מתנהל בכמה רבדים שונים במקביל מהשחתה מוסרית של האדם הקטן (אין אמת אחת. תעשה מה שמרגיש לך נכון) עד לשליטה בו ובחבריו ע”י כאלו שמצליחים להפעיל את השכל הערמומי שלהם תוך כדי שהם מסממים את שאר העולם בתאוות.

  זה מסביר למה יש נהירה לאיסלם בהיותה הדת המונותאיסטית הנגישה שמדברת בצורה חותכת על אמת אחת.

  זה גם מסביר למה האיסלם מדבר במונחים של “ציונות” ו”ישראל” ולא “יהודים” כי היהודים מאמינים בא-ל אחד וישמעאל באחרית ימיו חזר בתשובה וכפף עצמו ליצחק כי הוא הכיר בבחירה שלו ע”י האלוקים, אבל “הציונים” ו”ישראל” במצבה הנוכחי לא מדברת בשפה הזו ומבחינת המוסלמים היא אכן “שטן קטן” שמשתף פעולה עם הסדר העולמי החדש של הדתות הפאגניות ובינהן במיוחד זו שאומרת שאין דת.

  “מעט מן האור דוחה הרבה מן החושך” ו”מוח שליט על הלב” בלב של כל יהודי ואפילו קל שבקלים מסתתרת אהבה לקב”ה עד כדי מוכנות למסור את הנפש ולא לכפור בהשגחה. צריך לעשות את המרב בשביל לגלות את האהבה הזו לה’ ע”י התבוננות במוח בגדולתו ואחדותו והרע והחשוך יסתלק ממילא מאליו.
  זה הדבר היחיד שאפשר לעשות בשביל להכניע את הנחש שמשתולל בכל מקום.

  וחייבים לבקש משיח וגאולה ברחמים בדחיפות. המצב קשה יותר ממה שאנחנו מסוגלים לדמיין.

 143. monkeyboy בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 10:48

  אגב, נקודה חשובה וקריטית שהיא ההבדל האין סופי בינינו לבין כל שלוחי הסיטרא אחרא בעולם.
  הם מוכנים לשרת את האדון שלהם, קרי עצמם, כל זמן שהם מתוגמלים על ידו בתאוות והנאות גשמיות אך לעולם הם לא יהיו מוכנים למסור את הנפש עבורו כי זה אומר “נתינה” שלא תתגמל אותם בקבלת משהו בתמורה כי אין עולם הבא, יש רק העולם הזה המוות מבחינתם הוא הסוף.

  אולי זה מתקשר למה שכבר הוזכר פה בכמה מקומות שכוחות הרוע בעולם מחכים לזה שיהיה מוכן לבטל עצמו לגמרי לשטן ויתן לו להתגלות דרכו, דבר שלעולם לא יקרה בשל הפרדוקס של ביטול עצמי=אין אני ואם אין אני אז מה יוצא לי מההקרבה שלי. קונפליקט השטן. מי שעובד אותו חי לעולם רק כמקבל ולא כנותן, אפילו לא לזה שלו הוא סוגד. זו הסיבה שהרע לעולם לא יהיה מוחלט ובגלל זה “אין ייאוש בעולם כלל”.

  ושוב, כל יהודי ואפילו אחד שהוא רחוק מאוד מתורה ומצוות מוכן למסור את הנפש על קידוש ה’ כמו שכבר הוכח מיליוני פעם לאורך כל ההיסטוריה.
  זה ההבדל האינסופי בינינו היהודים לבינם.
  חשוב לזכור שגם האלוקים מעדיף את המעלה הגדולה יותר והיא שנחיה על קידוש השם שלו ולא שנמות עליו.

  וצריך להתפלל למשיח שיבוא כבר ויכריז “ענווים ענווים הגיע זמן גאולתכם!”.

 144. אני שמח שמתחילים לשים לב שממשלת צללים עולמית הכריזה מלחמה על ישראל, יכול להיות שהם גם מתחילים לראות שכבר מפסייקים לשתף איתם פעולה ולקחת אותם בחשבון בכוננות הסדר המתגבש, אחרי הכל רוב הנפט לא נמצא בשטח ישראל. פרס מציע שבמקום נייצא טכנולוגיה שישלה מה להציע אבל לצערי מערכת החינוך הממלכתית של המדינה לא עשתה דבר מלבד לטמטם אך הילדים בארבעים שנה האחרונות בדרדור עקבי בעוד למערכת המשפט עם הפרמידה הנאורה מחליטה להתערב בענייני החינוך הפרטי של דתיים או מי שההומניסטים האלה לא אוהבים,
  אבל חס וחלילה על להתערב בחינוך הפרטי של רודולף שטיינר היכן שילדים פוצחים בתפילה לשמש כל בוקר , אנטרופוסופיה אנטישמית מסותרת זה בסדר כי האום והעידן החדש קבעו וכי שר החינוך הוא בדך יושב ראש אונסקו, סער בימים אלה. וזה לא שאני חסיד של חינוך הדתי אני פשוט מתנגד חריף של התערבות ממשלתית בעניינים שהם לא שלה.

  אבל שימו לב מי הם אותם ארגוני שמלא קיצוני קיקיוניים שחדרו למערכת המשפט התשדורת הבולשביקית והאקדמיה שלנו. אלו כולם ארגונים הממומנים על ידי ארגונים חשוכים כמו האיחוד האירופי וקרן פורד, חלקם מתנהלים על ידי פקידים של זרועות הכס הקדוש. ממשלת צללים פה בארץ באיצטלה של התחסדות והתייפיפות נפש אשר מקבלים מליארדים להפעיל את ממשלת הצללים של הסדר החדש בארץ.
  יש מלחמה שקטה נגד ישראל ובחזית הדתיים וכמו בכל מדינה הקורבנות הם הפטריוטים האמיתיים שהמכבסה התקשורתית של ממשלת הצללים מכנה פאשיסטים בעוד הם הפאשיסטים האמיתיים.  
  החברה האלה מקבלים מליארדים מאיחוד האירופי שרוצה להרחיב את זרועות התמנון שלו להקיף את הים התיכון וישראל המחברת את מדינות האירופאיות ואפריקה סביב הים היא צומת מעבר חשוב ..

  אבל יש בעיה בדומה לארהב שיש לה חוקה השומרת על האזרח ממשלה עולמית רודנית כך הגדרתה של ישראל כמדינה יהודית חוסמת את הרצף הטריטוריאלי של כיבוש האיחוד האירופי. אז הם מעבירים שלמונים עצומים לארגונים שמטרתם לשנות את ישראל בהגדרתה לבין לאומי ביצטלה של קידום הדמוקרטיה, הם רוצים להפוך את המדינה לכל אזרחיה שיהיה יותר נוח למדינות סביב שאין פה מדינה יהודית ואם כן שיהיה בגטו של גבולות מצומצמים וחס וחלילה לא לעבור סנטימטר מהגבול גם אם יש שם שממה.
  ואז אחרי שינוןי ההגדרה לכל מוסדות המדינה לא יהיה צורך בדין וחשבון כלפי יהודים וירושליים במדינה ,ויהיה יותר זרם שוטף לרצף טריטוריאלי של האיחוד מדינות הים התיכון הסטליניסטי המתגבש, ואם סבלנו מבירוקרטי שמאלנית בארץ חכו ותרא מה יהיה עם האחוד הנל.
  ארגוני השמאל הרדיקלי הרי צריכים להצדיק את הקיום המתואב שלהם ואת השלמונים מהארגונים הבינל ולכן ממציאים ומנפחים ובעיקר מתעדים אנרכיסטים ותרעלה אנטי קיומית על ״חשכת המדינה” תוך עצימת עין כלפי חשכת הארגונים אשר אם היו מעזים להרים ראש תחת שלטונם היה נערף להם הראש. ראו את חנין זועבי הפועלת לפרק את ישראל, אילו היית הולכת עם ג׳ינס בעזה היו מבתרים אותה.
  ישראל תחת מתקפה של פליטים. ולמרות שזאת מדינה לא מושלמת ורחוק מכך, העובדה בשטח היא שמטפלים בהם פה יותר טוב מכל מקום איחר כולל באירופה (איטליה) אבל זה לא טוב לטרוצקיסטים המתואבים הפועלים עבור אינטרנציונל עלמי בישראל שרוצים לתת לפליטים האלה חינוך חינם ביטוח לאומי ביטוח בריאות (על חשבון מי!?) וזה לאחר כבר שהקרן החדשה נתפסה מבריחה פנימה פליטים לעבוד בארץ, ובכלל, המלחמת אזרחים בסודן בגדול כבר הסתיימה ברוב רחבי המדינה, למעט אזורים בדרפור, אבל יש עסקם גדולים על הברחות אותם מסתננים הכוללים חשבוני בנק ארופאים
  . ואז מישהו בממשלה רוצה לעצור את זה ממניע אנוכי או מניע טהור באמת, ןמה עושים? קוראים לו פאשיסטים רוצחים לו את האופי בשילוש הקדוש של ממשלת הצללים, האקדמיה תשדורת ומשפט. מחכים עד שהפליטים הופכים לבעיה כה גדולה שהדרך יחידה לטפל בהם היא כבר להכניס את הצבא לרחוב, אבל בינתיים ארגוני הסמאל העיוורים עוצמים עין ועושים מה שהשלמונים הבינל אומרים להם. כי ת השלמונים צריך להצדיק!

 145. מוס דף בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 12:03

  סאפו, תיאור מושלם של המצב… אתה רואה הכול ולא מאמין, לאן עוד הם הולכים לגרור אותנו, חבל שאין עוד אנשים כמוך שרואים את המפה באופן הכ”כ נכון הזה. מספיק עם ההטפה הדמגוגית של השמאל הרדיקאלי, הם דומים יותר בגישה שלהם לנאציונאל-סוציאליסטים(נאצים להזכיר לכם), שהם כביכול מתעבים, מאשר לבעלי גישה שיוונית כביכול סוציאל דמוקרטית. הם מטפחים שנאה כלפי חרדים, מתנחלים, דתיים לאומים,ימניים וכל מי שלא התחנך בשיטה הקלוקלת שלהם(מעל ל-80% מהמדינה בערך) לא מפחדים לומר(ציטוט של גבי גזית) “שצריך לכלוא אותם בגטאות”. בוא נגיד שהשמאל בארץ, מגלם רעיון קומוניסטי מובהק, שהוא מגלם רעיון שהנאצים כמעט הצליחו להוציא לפועל באופן מלא בשנות ה-30 וה-40 באירופה… מתי כבר באמת נתנתק מכבלי מפא”י האכזריים האלה?! מחזיק אצבעות.

 146. שימושי בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 13:24

  יש לי הצעה למגיבים השונים ואתחיל בוידוי קטן .
  אני לא רואה את ה”נאורים” כנציגי הרוע הבלעדיים עלי אדמות ,וגם כמובן לא כנציגים שלי,יש להם תפישת עולם שונה ,הם טורחים להתארגן ולהשפיע , וחולמים על סילוק חשכה מסוימת ששוררת בעולם
  בשיטה שהם מבינים,שהיא שלהם…
  הממסדים הדתיים שיש כיום בעולם ,ואין אפשרות להכחיש מאבדים רלונטיות כלפי חלק מהציבור שלא מצליח אפילו להבין או לקבל את המושגים הבסיסיים.
  ישנה טענה שבזמן מתן תורה לא באה גאולה לעולם רק בעבור הנידחים שלא היו נכללים בה ,ולכן נדחתה.

  המשמעות של קדושה,לדוגמא לקדש אישה זה לבחור בה מכל הנשים ולהישאר נאמן לה.ולהיבדל מכל האחרות.כך גם לאורך החיים ובענינים אחרים.

  בכדי שאפשר יהיה להבדיל ולבחור יש צורך ללמוד ולהבין ולהכיר ולזהות.
  היום מי שבעיקר אין לו מקום בו יוכל ללמוד זה אחינו הטרודים בעניני שעה וקיום.

  החותם של הקדוש ברוך הוא הוא אמת .מי שיחתור לאמת יוחתם וילך בדרך השם היכן שלא יהיה ממש כמו אפרוח שמוחתם והולך אחרי מי שעמד לידו ברגע הבקיעה מהביצה.

  המשימה המיידית עבור הציבור , כן ידידי הדתיים אפילו לפני החזרה בתשובה היא להכיר את המציאות והעולם בכדי שניתן יהיה לבצע בחירות שונות,למול את ערלת הלב,ולהתקדש.
  לכן גם כשרץ הלב בתגובות אני מציע לכם לזכור שיש לנו אחים יהודים ומהאומות שלא מכירים את המושגים הבסיסיים בקודש ולפעמים אף בחול אבל סגנון של “הנה נוכיח לכם שיש בורא ואז רק תצטרכו לחזור בתשובה…” יכול להרתיע אותם ואף להרחיק אותם מהתגובות ואפילו מהאתר.
  אי אפשר לדעתי לעסוק בנושאים האלה ללא התייחסות לערכי הדת היהודית , ואין בכונתי להציע לכם
  להמנע מלאזכר תכנים דתיים ,מה שכן אני מציע זה שתנסו לזכור כי חלק לא מבוטל מהקוראים הוא
  “חילוני” [גם אני] ולמד מבתי הספר והטלויזיה ואתם שכן יש לכם מגן מסויים מבילבולים שבעניני אמונה ותפישה בעת הזו מתפקידכם לעזור ולהתחיל בזה שתצליחו להוכיח ולשכנע איפה מוליכים את כולנו שולל ואם בכלל. וגם “בחיי החולין”.

  הסיבה שאני אוהב לגלוש פה זה כי האתר הזה מספק בעיקר מידע ומשאיר לקורא את הפרשנות
  הסופית וההחלטות.

 147. נח מן בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 15:33

  גילוי נאות של mtv ב- 11 שניות..
  http://www.vidilife.com/video_play_412439
  ..
  להצלחת הכישוף זו חובה על המכשף לגלות את האמת..
  וגם כשהוא מחביא אותה מול העיניים.. אין פליין סייט.. ביצירתיות מגניבה..
  מבחינת האמת יוצא שהוא את שלו עשה וגילה..
  והאשמה עכשיו עוברת למהופנט..
  כי הזהירו אותו.. והוא בחר להתעלם.. וביקש עוד.. אז עכשיו זה כבר זבשו..
  כל האונס והטרור שיעשו לדעתו.. כדי להביאו בסופו של יום להגיד..
  בעיניים מזוגגות.. “אמת זה מה שמרגיש לך נכון..”
  ואבוי מה מרגיש לאנשים נכון..
  ..
  http://www.youtube.com/watch?v=NaVutElF4Ag
  בוא תטעם מהתפוח=תאווה=ניאוף..
  בדרך נקרע לדעת שלך את הצורה..
  וכשתתן את הביס הראשון.. זהו אכלת אותה..
  הפה של השטן אכל אותך..
  ..
  וזה מוכיח שהאדם בבסיסו הוא טוב.. למרות ואע”פ שיש לו רצונות =יצר הרע..
  כנגדו יש לו את יסורי המצפון.. שגורמים לו להתחרט ליישר את דרכיו ולעשות תשובה..
  לאו דווקא בקטע יהודי אלה אנושי.. להיות ישר
  בבחינת הקדים תרופה למכה..
  ..
  הרי נצרכת המערכת המפלצתית בגודלה ותחכומה
  באין ספור חזיתות והתקפות ללא הפסקה..
  וכמויות של עבדים שעובדים 24 ש’ ביממה..
  כדי לדרדר אותנו למה שאנו עתה..
  ובסוף עוד אנחנו מתעוררים..
  איזה תסכול זה בטח ליצר הרע..

 148. מוס דף בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 15:44

  שימושי(אידיוט או הדיוט לשעבר.. אני מניח(-:), תשמע כמוני אינני נמנה מבין הדתיים מבין כותבי התגובות באתר הכל כך חביב עליי, אך שלא כמוך אינני מגדיר את עצמי בשום פנים ואופן בשום הגדרה, אינני “חילוני” גם כן, לתפיסתי חילוניות הפכה ממזמן שם נרדף ל- מערביות צבועה, בהמתיות,חוסר ריסון,תאוות בצע ובשר וסתם טמטום וחוסר חינוך וערכים… לכן כשישאלו אותי תמיד להגדרה שלי עצמי, אשתמש במה שאותן קבוצות שבחלקן אתה מבין עושות שימוש: “הנני אדם חופשי”… חופשי מכל הגדרה, לא בונה אמנם, אבל חופשי, אני לא מייצג ולא מתיימר לייצג אדם חוץ מעצמי, אמת היא נר לרגליי, וכל היכול להוכיח בפניי אמת הרי הוא מבורך… גם לי צורם לפעמים שקבוצה כזו או אחרת קופצת ומגדירה עצמה ככזו שיש לה בעלות על ה”אמת”, אבל אנחנו חכמים יותר מזה ורצוננו זה באמת לדעת, לכן כל החברים בעיני, למרות שיש כאלו שבפירוש רואים בשליחותם יותר משליחות קונספירטיבית רגילה ומוסיפים תכנים פולחניים\דתיים, טובים ומקובלים, נאלץ לברור את ה”מוץ מן התבן” כל אחד להבנתו, העיקר להישאר עם שורש האמת, קונספיל אתם מדהימים, הזכות לדעה והבעתה בגדול נשמרת כאן באופן טוב, מבחינתי חסר רק להביא לוציפריינם ונסגור על שיח הגון וטוב (-:, אוהב את כולכם כמו שאתם נהנה לשמוע וללמוד מכם, הלוואי שמעשיי ידיכם ישפיעו רק לטובה, הלוואי…

 149. אידיוט שימושי בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 16:00

  אני יודע שההעתקה היא הסמן הכי טוב לחנופה –
  אך בכל זאת בבקשה תשנה השם שלך (זה לא צריך להיות כל כך קשה )- לא רוצה שיבלבלו ביננו!

 150. כן זה בכלל לא שימושי או לעניין
  אולי צריך פה עזרה מכל החברים..
  מה עם..
  משומש במצב טוב :-)

 151. נשמה שימושית..:-)
  אישית קיבלתי..
  זה לא קל.. לעצור את הלב במרוצה..
  בדרך כלל זה רק אחרי שהוא נכנס בקיר.. |-)
  ו/או לחץ על “שליחה”

 152. מה עניינים חברה
  כתבה מענינית:

  http://culture-agent.com/culture/lovesexintelligence

 153. “..וישב יהודה וישראל לבטח איש תחת גפנו ותחת תאנתו מדן ועד באר שבע כל ימי שלמה..”
  מתי ניתן להגות בתורה?? מתי ניתן לדעת את האמת??
  כאשר יש זמן להגות באמת.
  מתי יש זמן להגות ולחקור ולדרוש אחר האמת?? כשיש זמן!!
  ולכן הדבר העיקרי ששודדים מאיתנו הוא הזמן. מטרידים אותנו בכל מיני טרדות וכו’, שטיפת מוח, תקשורת, מלחמות.. עד שאין כבר זמן לחשוב… כמו במצרים.
  גם היום ישנם מצרים – מצרים הם מלשון של עושי צרות מקצועיים. מחוללי צרות. מצרים לעם ישראל. צוררי ישראל. האדם עסוק וטרוד והם בינתיים עושקים ושולטים בו מבלי שהוא שם לב.
  —————————————————–
  —————————————————–

  על פי ספר הקדוש
  מגלה עמוקות
  רנ”ב אופנים על פרשת ואתחנן
  להמקובל האלקי מורינו רבי נתן נטע שפירא זיע”א

  בו יבואר גודל ענין חיוב הלימוד ולחקור מעשי וענין ה”ערב רב”, ואיך שצריכים ללחום נגדם, שמקלקלים את כל עם ישראל בכל העולם כולו, ועוקרים כל המצות שבתורתינו הקדושה, כמו שכתב הגאון הקדוש מווילנא זיע”א, שישנם חמשה מיני ערב רב, והם: א)בעלי מחלוקת ובעלי לשון הרע, ב)הרודפים אחר התאוה כמו זנות וכדומה, ג)הרמאים שמראים עצמם כצדיקים ואין לבם שלם, ד)הרודפים אחר הכבוד ובונים חרבות לעשות להם שם, ה)הרודפים אחר הממון. והמחלוקת תחילה, כי המחלוקת כנגד כולם, והם נקראים “עמלקים”, ואין בן דוד בא עד שיעברו מן העולם, ועליהם נאמר (דברים כה, יט): “תמחה את זכר עמלק” כמבואר בזוהר. (אדרת אליהו פרשת דברים)
  גם יבואר בו השכר הגדול למי שעוסק להציל את עם ישראל מן הערב רב, ומעורר את הרבים שלא יפלו ברשתם ח”ו.
  עוד יבואר, שהערב רב הם רמאים כנחשים ועקרבים, כמבואר בזוהר חדש וז”ל (זוהר חדש פרשת יתרו מאמר ז’ ימי בראשית):
  “אבל נחשים ועקרבים יש בו – ונחשין ועקרבין דילה אינון ערב רב”.
  עוד יבואר בו העונשים הגדולים אשר מענישים את האדם בזה ובבא, ושאין אדם יכול לשער עד כמה שיסבול בזה ובבא על זה שעזר את הערב רב, והפגם הגדול הנעשה על ידי אלו העוזרים להם, וגודל החיוב שמוטל על כל איש ואיש להיות בקי בהם בפרטותיהם ודקדוקיהם, כדי שלא יכשלו חס ושלום לבנות בתי עבודה זרה של דור הפלגה של הָבָה נִבְנֶה לָּנוּ עִיר וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם וְנַעֲשֶׂה לָּנוּ שֵׁם (בראשית יא, ד), כי בזה תלוי יסוד קדושת ישראל, ובו תלוי גם כן ביאת משיח בן דוד, כמו שגילה לנו רבינו חיים וויטאל זיע”א תלמיד האריז”ל בספרו הקדוש עץ חיים בהקדמתו.

  —————————————-
  —————————————-

  זהו ציטוט מספרו של רבי נתן נטע שפירא.
  אני הבאתי ציטוט זה להראות שכל האנשים שכאן בין אם הם דתיים ובין אם רחוקים מהתורה – שיבינו שהם עושים מצווה גדולה בזה שהם עוזרים לחשוף את הערב רב הנורא הזה!!!
  זוהי פשוט מצווה גדולה. חשיפת האמת רק תוכל להביא לסיום המחלוקות המדומות והמומצאות מידי יום ביומו ע”י הסטרא אחרא והערב רב שמנסים להפריד ולמשול בעם ישראל.

  ע”פ ספר הזוהר – “..הא אוקמוה לית צו אלא ע”ז..”
  צו הינו עבודה זרה. והכוונה היא – אדם שמקיים מצוות מפחד או מחוסר אמונה או מתוך כפיה זוהי ממש עבודה זרה לשמה.
  אין כפיה ברוחניות.

  כל מי שנלחם למען הצדק והחופש יבורך. אין ליהדות מעולם כוונה לכפות את דתה ואמונתה על אחרים!!!
  לכן ראוי לכבד כל מי שעוזר לישראל אף אם איננו נחשב מעם ישראל.

 154. SAPO – הכתבה האחרונה שהבאת בלינק. מראה דבר אחד באופן ברור!!! אין שום דבר במקרה.
  ההפקרות הינה דבר מכוון עוד מימי השבתאות. ויש כאן באתר גם כתבה על השבתאים והציונות.
  תראה כמה חומר מדוייק וממש דת חדשה ומאורגנת, ולא סתם הפקרות שנוצרה במקרה. אלא יש כאן הפקרות בצורה של דת ממש, בדיוק כפי שניסו בלק ובלעם לעשות לעם ישראל ולהרוס אותו דרך ההפקרות והשחיתות המוסרית הזו.
  שוב פעם SAPO – הראית ששום דבר כאן לא קורה במקרה!!! פשוט הפקרות ופריצות מאורגנת. הם פשוט יעשו הכל כדי לחסל טוטאלית את הטוב. מנסים לערבב את הרע עם הטוב ולהכניס אותו לקונצנזוס כמשהו טוב ורצוי, ולא כדבר שהוא באמת!! – ראוי לדחייה וגועל!!!

 155. פאוור- מבין אותך לגמרי, אבל אתה לא מתייחס לדבר העיקרי, וזה שרוב האנשים אוהבים את זה…

 156. קרייזי בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 20:32

  מוס, אתה אולי רק בהגדרה אדם חופשי אבל לא כך במציאות המוגדרת היטב.
  ישנו ציטוט כזה “הם לקחו סמכות על האמת במקום לקחת את האמת כסמכות”.

 157. SAPO – אני לא חושב שאנשים אוהבים את זה. הם יותר נסחפים לזה. כאשר יש וואקום בנשמה – משהו צריך למלא את החוסר הזה.. וכאשר יוצרים וואקום בנשמה בצורה מכוונת, ויום יום מכניסים למיין סטרים את הפריצות – דרך הטבע שאנשים יתחילו ליישר קו עם זה לצערנו.
  אנשים כן אוהבים סקס, אינטימיות, אהבה וכו’.. אך יש דרך מוסרית לזה ויש דרך לא מוסרית. לצערנו היום מהללים את הדרך הלא מוסרית, ומציגים את הדרך המוסרית כמשהו שיש לזלזל בו. יש חינוך דרך התקשורת להיות מופקרים!!!
  קח לדוגמא אדם שרוצה ללמוד עריכת דין. רק לאחר מחקר עמוק בתוך נפשו הוא יגלה שהוא לא אוהב את זה. אלא חינכו אותו כך עוד מילדות לחשוב שהוא אוהב וצריך את זה. הוא ביסודו מנסה לרצות את הציפיות של ההורים שלו והחברה.. לא את הרצונות של עצמו.
  לוקח לאדם המון זמן כדי להבין מה הוא באמת רוצה, ומה הוא באמת צריך.

 158. באמת לא נעים להפריע לחלק מהאנשים..
  אני מקווה שהם ישר מדלגים..
  ..
  ובכל זאת.. זו אמת שהעיקר הוא האמת…
  וזה שקר.. שאנחנו לא יכולים להתמודד איתה..
  זו המצאה.. להשאיר אותנו בורים.. כדי לאפשר את הבלגן..
  הרי מזמן היו ממציאים מחדש פה את גיליוטינה..
  אם היה קמצוץ מה- TOP SECRET מתגלה..
  ..
  ואף אחד לא יחזור בתשובה מאף תגובה.. גם לא בשאלה..
  ואף אחד גם לא מנסה לכאן או לכאן..
  אפשר לעודד לחזק ולהחכים אחד את השני..
  בשיתוף ופתיחות המידע כל אחד ממקומו בדרכו..
  ..
  מיותר לבקש שכל אחד יעשה ויחשוב מה שהוא רוצה
  או יגיע לפרשנות הסופית ולמסקנות בעצמו..
  זה קורה ממילא.. זאת המציאות..
  בין כל האלטרנטיבות זאת עוד אחת..
  ..
  כשהמלחמה היא נגד דבר מאד ספציפי = האל.. אמונה מאד ספציפית = באל..
  והמכות והסטירות הן ממשיות כל רגע כל דקה..
  להיות רק אינפורמטיבי בלי לשתף גם תרופה בדוקה למכה..
  למי שחושב שיש אותה והיא עוזרת ומועילה לו באופן אישי.. כמזור
  כעצה טובה מחבר.. מאח..
  כנגד הצד השני המנוגד.. ושטיפת המח הטוטאלית.. בטראנס היפנוטי חזק
  זה לא יהיה כנה חברותי או אמיתי..
  להעלים אף פיסת מידע..
  וכל אחד בונה את הפזל שלו..
  ..
  וכולנו פה מבוגרים/בוגרים דיו..
  ואין צורך יותר.. בסודי ביותר.. ולעיניך בלבד..
  כל אחד לא חשוב עד כמה ידחיק ויתכחש..
  הדיאלוג הפנימי שלו הוא מעין “חזרה בתשובה” בקטע אנושי
  = דרך ארץ קדמה לתורה
  = מנסה להיות יותר טוב להשתפר ולעזור לעצמו ולסביבתו הקרובה עם נטיה ורצון לעזור לכל העולם כולו..
  אז כולם חוזרים בתשובה כל הזמן..
  זה טבעי כמו נשימה..
  עושים ובמקרה הצורך מתחרטים.. ואם צריך מבקשים סליחה..
  רק רשעים לא מתנצלים.. כי סה”כ הם עשו מה שבא..
  הם לא עברו על החוק היחידי.. הם זכאים לשיטתם..
  ובאמת שאר העולם הוא שזכאי..
  ..
  משל של רבי נחמן
  היה היה עשיר מאד מאד.. שהיה מלווה לכל אחד כמה שרצה..
  פעם אחד ירד מנכסיו.. שמע על העשיר.. נגש לארמונו..
  קיבל הלוואה.. השקיע בעסקיו.. ושוב נפל..
  הרגיש הוא יסורי מצפון חזקים.. מה יעשה..
  החליט לגשת להעשיר ולנסות להסביר..
  התפלא מאוד העשיר ואמר..
  אתה הראשון שבא לפחות להגיד שהוא לא יכול להחזיר את חובו..
  כולם מלווים ואף פעם לא מחזירים וגם לא באים להתנצל..
  אני אעשה איתך עסקה.. מכיוון שאין אתה יכול להחזיר את חובי..
  רק תלך ותזכיר לכל הלווים שהם חייבים לי..
  ..
  העשיר = האמת
  ..
  ..
  בגאולה הראשונה ממצרים יצאנו בחפזון.. כמו בסרטים השעון תקתק עד השניה האחרונה..
  לפני שכמעט ונכנסנו לשער החמישים של הטומאה.. ואי אפשר היה לצאת ממנו יותר.. לאור גודלם של דור דעה..
  ובגאולה האחרונה כתוב.. כי לא בחפזון תצאו..
  לאט לאט..
  ..
  לדוגמא דיבור מנחם כזה.. פשע לשמור לעצמך..
  ..
  לעתיד כל הקרבנות בטלים, כי כל הקרבנות באים לכפר,
  וזה אין צריכים לעתיד, כי כבר נתכפר הכל,
  בבחינת “ביום ההוא יבוקש עוון ישראל ואיננו”.
  אבל תודה, הודאה, לספר חסדי השם
  ונפלאותיו איך שנתהפך הכל לטובה,
  שדייקא על ידי שהיינו בזה העולם וכל אחד סבל מה שסבל,
  עד שהרבה נכשלו בעונותיהם מאד;
  ועתה נתהפך הכל לטובה,
  בבחינת עוונות נתהפכים לזכויות
  שיהיה לעתיד על ידי התשובה,
  שזה בחינת קרבן תודה, שהוא מצה וחמץ,
  שזה בחינת שמהפכים היגון ואנחה עצמו לשמחה,
  בבחינת עונות נתהפכים לזכיות כנ”ל, זה לא יתבטל,
  כי זה יהיה כל חלקי עולם הבא של כל אחד,
  מה שזכה על ידי העמל של זה העולם דייקא,
  שזה בחינת “ששון ושמחה ישיגו ונסו יגון ואנחה”,
  שחוטפין היגון ואנחה עצמו לתוך השמחה,
  ונעשה מהרע כסא להקדושה,
  שזה יתקיים בשלמות לעתיד לבוא.
  אבל כל אחד, כפי מה שזכה להתקרב לצדיקים וכשרים ולקיים עצה זאת בתוך זה העולם,
  בתוך מרירות הצרות בגוף ונפש וממון,
  להתגבר ולהפך הכל לשמחה על ידי זה יזכה לעתיד לזה בשלמות,
  שזה בחינת קרבן תודה כנ”ל.
  (אוצר היראה, הודאה ד; על פי: ליקוטי הלכות, אורח חיים, הלכות ברכות הודאה ו,יג)
  נ נח

 159. נח מן בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 21:22

  moo זה אישתי. לצורך הבהרה..:-)
  נ נח

 160. מוס דף בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 22:52

  קרייזי, אני משתדל להתרחק מהגדרות… כל דבר שמקבע אותי לתפיסה שלא נתבקשתי מיום היוולדי לבחור בה, נסה לשכנע אותי אחרת (-:.

 161. מוס דף בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 23:18

  “הם לקחו סמכות על האמת במקום לקחת את האמת כסמכות” אני מתייחס ברצינות למה שאתה אומר קרייזי(לא סתם אתה אחד המגיבים המועדפים עלי), כן האמת הובילה והדריכה ואנחנו במקום לעשות בה שימוש לטובה, לקחנו עליה בעלות והחלטנו(יותר נכון האליטה החליטה) לעשות בה שימוש למען האינטרסים האישייםם ולטובת צבירה של כוח ומעמד שיתלווה לכך, מה תגיד? אני לא אתן לאותם אנשים להגדיר אותי, לא אשתתף במשחק שלהם, לא אקבל את מרותם, אני אין לי זהות שהיא לא אחת מוחלטת ואמיתית… תבין את הקישור שעשיתי, תקלוט למה אני לא מוכן להגדרות, אני לא סתם גוף מהלך על 2, אני(כמו כל החברים כאן ומחוץ לאתר) נשמה שחיה בעולם חומרי שאני לא ממש אוהב, אבל אם אני כאן, אני בטוח שיש סיבה, כמו שאני יודע שלכל אחד מכם יש בעולם הזה סיבה לקיומו, זה מה שמחזיק אותי חי נושם ומתפקד(טוב בערך, סובל מהגב (-:), אחרת מה הם חיי ומה הם ימי, אני בעד הגישה החיובית של נח מן(יש לו אחלה מורה עם שם דומה), יהיה טוב, תאמינו (-:.

 162. נח מן בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 23:34

  סרט על שטיפת הפרסום..
  הקוד המגדרי
  על האידיאל המגדרי ויחסי הכוחות בין המינים
  בפירוט ויזואלי מרשים, חוקר הסרט את הטענה של גופמן, שאידאלים מגדריים הם תוצאה של תרבות שהשתרשה, תוך חשיפת דפוסים גבריים ונשיים, ומספק מבט צלול אל נושא הזהות המגדרית ויחסי הכוחות.
  בימוי: סאת ג’אלי. קנדה, 2010.
  http://yes.walla.co.il/?w=2/7827/1736963

 163. monkeyboy בתאריך 5 בJanuary, 2011 בשעה 23:50

  הכל חלק מהתסריט:
  “…ואמנם שורש הימצא הרע בהנהגה (הנהגת העולם ע”י הא-ל) – כבר פירשנוהו שהוא מטעם גילוי יחודו יתברך, שצריך לגלות הרע ולהניחו לעשות כל מה שבחוקו, להראות אחר כך יחוד שליטתו יתברך בהחזירו אותו לטוב. ומטעם הזה, כל עוד שיתעלם ויסתיר פניו האדון ברוך הוא, ויניח לרע להתגבר עד הגבול האחרון שאפשר לו להתגבר, דהיינו עד חורבן העולם, ולא עד בכלל, הנה זה יהיה טעם יותר להיגלות ולהיראות אחר כך אמיתת יחודו יתברך, בתקנו את הקלקולים ההמה בכוח שליטתו, והאור ניכר מתוך החושך, וכמו שביארנו לעיל כבר. על כן ברצות האדון ברוך הוא לקבוע הנהגת העולם לטובה, צריך שיסדר הנהגתו על פי העניין הזה השורשי של גילוי הייחוד שזכרנו, שממנו נולד הימצא עתה הטוב ורע…”
  (“דעת תבונות” להרמח”ל)

  שימושי-היום יותר מאי פעם קל מאוד למצוא מקומות ואנשים שיסבירו לך פנים ואת ערכי היהדות. חב”ד הקרוב למקום מגוריך הוא הכתובת הקלאסית והבטוחה. שמור נפשך מאוד ממקומות כמו המרכז לקבלה של הרב לייטמן ודומיו. כל מקום שהלימוד בו לא מוביל לשמירת תורה ומצוות שיהיה בעינייך חשוד.

  אם יש לך שאלות ספציפיות אני בטוח שתמצא פה לא מעט אנשים (ואני בינהם) שישמחו לנסות לענות לך.

  כמה מילות עידוד לכולנו פה מר’ נחמן מברסלב:
  תבואת-שגעון
  “פעם אמת אמר המלך לאהובו המשנה למלך:
  -באשר אני חוזה בכוכבים, ראיתי באיצטגנינות, שהתבואה של השנה כל אוכליה יכנס בהם
  השגעון. ובכן, תן עצה ידידי: מה נאכל השנה?
  ענה ואמר המשנה למלך:
  -אני זאת עצתי, אדוני המלך. תן צו להכין למעננו תבואה של אשתקד די צרכנו, ולא נאכל כלל
  מיבול השנה.
  חזרואמר המלך:
  -אבל מה הועלת, חכם, בתקנתך? מה בצע שאנחנו לבדנו נהיה צלולי-דעה וכל יתר הבריות
  משוגעים?הרי הכל יאמרו שאנחנו המשוגעים ולא הם.
  תאמר: נכין גם בשביל אחרים משל אשתקד – אין אנו מספיקים.
  - ובכן, מה עצתך, אדוני המלך? – שאל המשנה למלך.
  ענה המלך ואמר:
  - אני, ידידי אהובי, עצתי, אין לנו ברירה אלא לאכול גם כן מן התבואה של השנה ולהיות
  משוגעים יחד עם כל העולם. אלא שרצוני כי שנינו ניבדל מיתר הבריות בזאת, שנדע לפחות כי
  הננו משוגעים. ואילו אחרים לאו.
  שאל המשנה למלך:
  -ילמדני אדוני המלך כיצד נעשה זאת.
  ענה המלך ואמר:
  -לזאת יש לי עצה. בוא ונחקוק על מצחנו סימן של שיגעון. וכל פעם שאתן עיני בך ואתה תיתן
  עינך בי נדע שאנחנו משוגעים.”

  כולם כולל אותנו משוגעים. אנחנו אולי רק יודעים שאנחנו כאלה.

 164. קרייזי בתאריך 6 בJanuary, 2011 בשעה 0:01

  אני מבין טוב את כוונתך באומרך “אני אדם חופשי” זה סטייט אוף מיינד והגדרת כאן(“כל דבר שמקבע אותי לתפיסה שלא נתבקשתי מיום היוולדי לבחור בה”) יפה את התיאור הבסיסי והיסודי שטמון בכל אדם שהוא פרי מיינד, אבל כדי להיות באמת חופשי אתה צריך להשתחרר מהחבלים שקושרים אותך אליהם או יותר נכון מקבעים אותך אליהם באופן פיזי, אופן שבו אתה יכול להרגיש, ואופן זה משפיע על הנפש בדרכים שונות ועם הנפש אתה צריך להתמודד יום יום מלחמה פנימית, כאשר אתה מקובע פיזית או נתון של מישהו המקום היחיד שנשאר לך להרגיש בו חופשי הוא ההכרה של עצמך כבריאה בלתי תלויה מראשיתה.

 165. שימושי,לא אדיוט ! בתאריך 6 בJanuary, 2011 בשעה 9:51

  לגבי ערב רב – יש טעות נפוצה שגורמת להצביע על פרט או קבוצה ולהכריז ,זה הם !
  קליפת הערב רב נמצאת בכל יהודי אצל חלק היא קצת יותר מתגברת מרצון ושלא מרצון.
  ויש להכניע אותה . ולהיזהר בהצבעה על אחרים ככאלה.
  מי שמסופק בזה נא לבדוק
  לא ביקשתי כלום ,הצעתי הצעה “שימושי”ת. ומתוך מחשבה לא אנוכית מצידי.

  פ. סטרייק חן חן על ההדרכה.זה מזכיר לי את דבריו של תלמיד חכם רב חן שגילה לי
  כי התחיל את דרכו באחד המרכזי “קבלה” בסגנון הרב לייטמן ,הוא אישית בשלב כלשהו
  בחר להמשיך דרכו אצל הציבור החרדי ועושה זאת שנים רבות.מסתבר שעבורו ודומים לו האזהרה
  לא רלונטית .נראה לי שגם עבורי.

  אין לאף אחד מונופול על האמת , לדעתי עם ישראל אוחז במוסר ובחכמה בצורה
  המזוככת ביותר.ובראשם תלמידי החכמים [חרדים]יודעי החן הענווים והמתוקנים.

  ולגבי הציבור בכללותו אצטט רבנים גדולים שהכריזו: “רבותי, המצב קשה”…

  וצריך ללמוד ולהבין.

 166. מוס דף בתאריך 6 בJanuary, 2011 בשעה 11:25

  קרייזי, הדרך להגיע למצב בו באמת תהיה אדם חופשי, מתחילה בזה שקודם תרצה להיות אחד כזה… ברצון אני שם, עכשיו נחפש גם את הדרך שתוביל אותנו לשם.

 167. נח מן בתאריך 6 בJanuary, 2011 בשעה 12:47

  איזה אנשים יפים יש בעולם..
  מה ששני אנשי אמת יכולים לעשות..
  http://yes.walla.co.il/?w=2/7812/1722351

 168. עוד משהו נחמד על הציונות VS יהדות..

 169. monkeyboy בתאריך 6 בJanuary, 2011 בשעה 23:36

  לא קונספירציה אלא מציאות מזעזעת.

  http://www.iba.org.il/media/?recorded=1

  לחפש את הסרט “מבט שני: מי רצח את תאיר ראדה?” ששודר בערב יום רביעי האחרון.

  מלמד הרבה על איך עובדת המששטרה ובית המשפט במדינת ישראל.

השארת תגובה

Google