האאוגניקה הקיצונית של אובאמה

 אפילו אנחנו מתקשים להאמין שזה קורה. ממשלו של אובאמה מתכנן להוציא אל הפועל גירסה משלו לתוכנית “T4 – אותנסיה” של הנאצים

מתוך ויקיפדיה:

תוכנית T4 – אותנסיה היא מבצע שנערך במהלך שלטונם של הנאצים בגרמניה, ונועד לחיסול כל ה”לא כשירים” ולדאוג ל”טיהור הגזע הארי”. בתוכנית זו, שהתבססה על האידאולוגיה הנאצית הגזענית ועל עקרונות אאוגניים, רצחו הנאצים באמצעים שונים, לרבות תאי גזים, עשרות אלפי אנשים (יש המעריכים את מספר הקורבנות כמגיע ל-200,000 לצד הערכות נמוכות יותר) שסבלו מפגמים גופניים, כמומים מולדים או מחלות כרוניות וכן מפגמים נפשיים.

שמה של התוכנית, T4, בא מכתובת מטה התוכנית ברח’ טירגרטן 4 שבברלין, והמילה “אותנסיה” פירושה המתת חסד, ומשמעותה ביוונית “מוות טוב”.

חשוב לזכור שההשראה לכל הרעיונות האאוגניים של הנאצים הגיעה מלכתחילה מארה”ב, שהייתה המדינה הראשונה שהפעילה תוכניות להשבחת הגזע. כפי שמופיע בהמשך:

רעיונות אלו באו לידי ביטוי בצורה חריפה בארצות הברית. אינדיאנה הייתה המדינה הראשונה שבשנת 1907 התירה עיקור כפוי של אנשים שנראו בלתי רצויים מבחינה אאוגנית. אחריה אימצו חוקים דומים כשלושים מדינות נוספות בארצות הברית. בשנת 1927 הייתה קארי בק, אישה בוגרת בוירג’יניה שילדה תינוקת מחוץ לנישואין, ואמה הוחזקה במוסד, לאישה הראשונה במדינת וירג’יניה שנידונה לביצוע עיקור כפוי. היא פתחה בהליכים משפטיים, שהגיעו עד לבית המשפט העליון של ארצות הברית. בפסק הדין במשפט “בק נ. בל” קבע בית המשפט העליון ברוב של שמונה מול אחד, כי עיקורה הכפוי של קארי בק הוא חוקי. היה זה השופט אוליבר ונדל הולמס אשר קבע כי:

“עדיף לעולם אם במקום לחכות להוצאתם להורג של הצאצאים המנוונים בשל פשעיהם העתידיים, או לתת להם לרעוב למוות כתוצאה מאווילותם, תוכל החברה למנוע מאלו שאינם ראויים במובהק, להמשיך ולהרבות את בני מינם. שלושה דורות של אימבצילים הינם די והותר”.

ובכן אובאמה כפי שתראו בסרט למטה, הולך צעד אחד קדימה ומכין את הקרקע לתוכנית המתות-החסד (אותנסיה, euthanasia) אשר תהיה פעילה בארה”ב ואשר על פי דבריו תחסוך לארה”ב 2-3 טריליון דולר. התוכנית האמריקאית עלולה להפטר מזקנים, מוגבלים, עניים, ואנשים רבים אשר בדיוק עכשיו נפגעו מהמפולת הכלכלית, ובניגוד להיטלר, אובאמה לא מתבייש להצהיר על התוכנית בפומבי, ככל הנראה כי הוא יודע שהעולם באופוריה מיחסי הציבור שעשה לו הסדר העולמי החדש. הייישום של תוכנית המתת החסד של אובאמה נעשית בדיוק כפי שהיא נעשתה בגרמניה הנאצית, בין היתר:

* מסע יחסי ציבור אגרסיבי למכור את התוכנית לציבור

* שימוש במפולת הכלכלית והמלחמה בשביל לקבל שיתוף פעולה בקרב האזרחים

* רפורמה במערכת אשר בין היתר נפטרת משבועת הרופאים (המבטיחה למטופל את ביטחונו מפני הרופא) בשביל לתת תוקף חוקי לתוכנית המתות החסד.

הנה הסרטון שצף ברשת כבר כמה ימים, מתורגם לעברית. שימו לב שלאחר שהדברים נאמרים, אחד מהאנשים המרכזיים שמואשמים בהבאת התוכנית לידי יישום, פשוט קם ובורח מהישיבה:

כפי שאתם רואים, התוכנית של אובאמה, כמו בגרמניה, מביאה ליישום את האג’נדה האאוגנית שאנחנו כבר למעלה משנה עושים מאמצים רבים כדי לחשוף בפניכם. בניגוד להיטלר אשר הלך בקו הגזעני, אובאמה כנראה הולך בכיוון של סטאלין והקומוניזם בו המדינה מקבלת ללא הבדל גזע, רק את האנשים המסוגלים לעמוד בדרישות הנוקשות של המדינה. המטרה אז היתה ליצור את מה שהיה מכונה בין היתר כ”אוברמאכט”, “האדם החדש”, ואפילו כ”סופרמן” (ואתם חשבתם שזה בסך הכל קומיקס). כן כנראה אובאמה לא צחק כשהוא חזר על המנטרה שלו “YES WE CAN”, רק האזרחים המתאימים על פי העקרונות האאוגנים יצליחו לשרוד את המפלה והסינון שהוא והממשל עומדים לבצע.

ראו את נושא האאוגניקה באתר, ושימו לב שאין הדבר חדש. גם משפחת רוקפלר האוליגרכית עזרה ליישם את התוכנית האאוגנית של היטלר, ועד היום מקדמת את התוכנית האאוגנית הבינלאומית דרך האו”ם. אחד העמיתים הקרובים ביותר של רוקפלר אשר בנה איתו יחד את ה”וועדה התלת צדדית” הוא לא אחר מאשר ברז’ינסקי, שהיום הוא אחד מהיועצים הבכירים של אובאמה. ובנוסף, קיסינג’ר אשר עבד עם רוקפלר ופיתח וקידם גם הוא את התוכנית הבינלאומית לצימצום אוכלוסייה אומר מפורשות שבגלל שאובאמה מתקבל בצורה כל כך טובה בכל העולם, משימתו תהיה לפתח אסטרטגיה כוללנית חדשה לארה”ב אשר דרכה “הסדר העולמי החדש” באמת יכול להתגשם (מפחיד כמה שכל מילה שלו אכן מתממשת):

אובאמה זורק בדיחה אשר מקבלת זווית קצת יותר אפלה בקונטקסט הנוכחי, הוא בעצם מרמז לאיזה סוג של אדם הוא שייך בפילוסופיה האאוגנית:

אם אתם עדיין חושבים שזאת היתה סתם בדיחה, קחו את הדבר הבא בחשבון: וו. ל. ווילמסהרסט, בונה חופשי, כתב בספרו “המשמעות של הבנייה החופשית” ב-1922 את הדבר הבא:

“האבולוציה של האדם לסופרמן תמיד הייתה המטרה של האחוות הסודיות, והמטרה האמיתית של הבניה החופשית המודרנית, לא הנדבנות החברתית…” עמ’ 4

גם אצלנו בארץ האאוגניקה ופילוסופיית האדם החדש קיימת עוד מקום המדינה. לעוד מידע ראו את אאוגניקה ציונית חלק א’ ואאוגניקה ציונית חלק ב’.

לכתבה מעמיקה ביותר בנושא מאת אנטוני צ’טקין (המופיע בסרט), עורך מדור ההיסטוריה של המגזין המצויין “אקסקיוטיב אינטליג’נס ריוויו”, אשר הוגדר בעבר כידיעון המודיעין האזרחי הטוב בעולם. ועוד כתבה.

לסיום, חלאס מכל אופוריית אובאמה, אנשים לא שמים לב למה שקורה, בדיוק כפי שהיה לאחר פיגועי בתאומים עם ג’ורג’ בוש! פשוט תודו שהסדר העולמי החדש שוב עבד עליכם, ותתחילו להתעורר!

בקרוב מאוד נעלה את הסרט “הונאת אובאמה” של אלכס ג’ונס בתרגום לעברית.

  כתבות רלוונטיות:24 תגובות לכתבה ” האאוגניקה הקיצונית של אובאמה”

 1. מנש בתאריך 1 בJuly, 2009 בשעה 22:50

  ללא ספק עוד מסמך מזעזע מבית היצר של “הדמוקרטיה” הגדולה בעולם.

  צריך לציין שעד אמצע שנות החמישים ההאוגניקה הייתה מאוד נפוצה בישראל.

  כמה חשוב שיש אתרים כמו קונספיל שמספרים לאנשים את האמת ומראים להם
  זוויות אחרות של הדברים שמתרחשים בעולם.

  תודה רבה לצוות קונספיל על עבודת הקודש שאתם עושים.

 2. שיר בתאריך 2 בJuly, 2009 בשעה 0:15

  מצטרפת לתודה. שאלה שרציתי לשאול כבר הרבה זמן:
  מבחינת הפוליטיקה בישראל- האם הפוליטיקאים מודעים לסדר העולמי החדש? האם הם משתפים פעולה (מלבד שמעון פרס שצוין בכתבה המצוינת על האפיפיור)?

 3. הייתי רוצה להוסיף עך דברייך את המונח ששמעון פרס כל כך אהב להגיד פעם “מזרח תיכון חדש”.
  בכל מקרה, לי אין ספק שמדינת ישראל ומנהגיה הראשונים שהקימו אותה כמו בן גוריון והרצל וכו’
  היו פעילים מאוד מאוד גבוההים באילומינטי. אני יודע שהרצל בוודאות קשור לבונים החופשיים, ושבן גוריון
  היה בועדת 300 אשר עלייה נאמר שהיא אחת הוועדות החזקות של הסדר העולמי. נכון לימינו אבל…
  הדברים נראים קצת פחות ברורים וזה רק בגלל שמעטים בארץ מנסים לחשוך את הקונספירציה
  שלא לדבר מהזייות הישראלית, ככה שזה נורא קשה.

 4. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 2 בJuly, 2009 בשעה 6:27

  ישראל היא המצאה של הסדר העולמי החדש!

  כל ה”מנהיגים” של ישראל מאז הקמתה היו בונים חופשים כולל נתניהו ואהוד ברק.
  גם הרב לאו שזה קצת מוזר מכוון שהם מאמינים בשטן.

  בן של האחיין של בן גוריון הוא הנשיא של CBS – הערוץ עם הסמל של העין של האילומינטי!

 5. nevermind בתאריך 2 בJuly, 2009 בשעה 11:46

  רק מעניין אותי לדעת מה האינטרס שלכם להביא את כל השטויות האלה, זו מחלת נפש? זו בעיה מוחית? לא יודע, אבל משהו חייב להיות לכם.

  תפסיקו כבר עם השטוית האלה, אני יכול להאמין לאילומנטי בשלטון, אני יכול להאמין לשחתויות, אבל שאתם מגזימים עם כל השטויות האלה זה כבר לא אמין, יכול להיות שהצלחתם לעבוד על כמה תמימים אבל כבר הגזמתם עם הבולשיט ואף אחד לא יאמין לזבל שכזה גם לא אוטיסט.

  אתם מדברים שטויות ומה שיותר גרוע זה שקשה לדעת מה האינטרס שלכם בכל זה.

 6. אז אתה אומר שאנחנו ממציאים שטויות, ובאותה נשימה מודה שאין לנו בעצם שום אינטרס לעשות את זה?
  גם לא ברור איך יכולנו להמציא משהו שמגובה בעדות מצולמת, מילא תגיד שעבדו עלינו והסרט פוברק והופץ ע”י נוכל או משהו כזה (שגם לא ברור מה האינטרס שלו לעשות את הסרטון דווקא ככה), אבל להגיד שאנחנו ממציאים שטויות? תהיה קצת יותר רציני… מה גם שיש לנו היסטוריה ארוכה של כתיבה על הנושא אז לא ברור מה גרם לך לאבד את האמון דווקא עכשיו… אולי גם אתה מעריץ של אובאמה?

 7. nevermind בתאריך 2 בJuly, 2009 בשעה 12:52

  קודם כל אני לא מעריץ של אף אחד.

  דבר שני זה קשה להאמין שמשהו בסדר גודל כזה עובר ואף אחד לא מזיז את האף ואפילו אין התייחסות של הרשתות הגדולות, אני רואה הרבה מאוד את CNN וFOX NEWS ולא ראיתי אפילו אזכור של הדבר הזה, זה הגיוני?

  הם אכלו לי את הראש על הכלב של אובמה על השמלה חסרת השרוולים של גברת אובמה אבל על תוכנית השטן של אבמה לא מדברים? מה ההגיון? הם מדברים על המשבר הכלכלי אבל על זה שאובמה רוצה לאפשר לאנשים להרוג את עצמם על זה לא מדברים? מה ההגיון?

 8. ברוך הבא לעולמנו. אם לא הבנת עדיין איך הדברים מתנהלים, אז הגיע הזמן לעשות את שיעורי הבית. אם זה חדש לך שרשתות התקשורת הגדולות נמצאות בבעלותם של בעלי אינטרסים שמעדיפים לשרוף לנו את המוח עם השמלה והכלב של אובאמה ועם תוכניות ריאליטי בזויות, במקום למלא את התפקיד האמיתי של התקשורת, אז אני מצטער לבשר לך שיש עוד הרבה מאוד דברים שעוברים מתחת לאף של התקשורת, וזה לא בטעות.

 9. nevermind בתאריך 2 בJuly, 2009 בשעה 13:30

  ואתה אומר בעצם שיש הדלפות תמידיות מצד גורמים בפנים שמעורבים בדברים האלה ומדליפים או שאיך אתם בכלל עולים על זה במידה וזה נכון?

 10. שיר בתאריך 2 בJuly, 2009 בשעה 14:35

  מישהו יכול להתייחס/ להרחיב ולנמק את מה שכתב “ציונות נכס של המודיעין הבריטי”?

 11. inonf8 בתאריך 4 בJuly, 2009 בשעה 1:41

  אח… אתם טובים
  תודה רבה והמוווון אהבה לצוות

 12. בואנה אני פתאום קולט כמה האתר הזה הארד-קור….:)

 13. [...] ואשר מסוגלת להפוך אותנו לשווים לאלוהים, מצב המוגדר כהפיכת האדם לסופרמן גם אצל הגנוסטים, גם אצל הבונים החופשיים, וגם אצל [...]

 14. פרומיתאוס בתאריך 10 בJuly, 2009 בשעה 14:43

  בישראל יש רפואה רצחנית תרופות ישנות ןמזיקות מתקני הקרנה למטופלי סרטן שיצאו משימוש לפני 20 שנה
  האוגניקה וחיסול האוכלוסיה מתחיל בכלור והפלואוריד במיםם
  באנטיביוטיקה בבשר התרופות רעילות לצוואר הרחם
  לחיסוני שפעת התרופות שאותה חברה מפיצה תרופות היא זו היוצרת את הוירוס ואף אחד לא מא/שיםן אותם ברצח בני אדם שמתו מהוירוס שפיזרו לאזרחי העולם
  עיתוני העולם גווחו שהוירוס מעשה ידי אדם
  רצח רצח רצח שרפה אחים שריפה

 15. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 14 בJuly, 2009 בשעה 5:38

  קישור מעניין לפרק בהיסטוריה שמשום מה משרד החינוך לא מלמד…..

  http://www.larouchepub.com/other/2009/3603brit-imps_created_jabotinsky.html

 16. תודה לך “ציונות נכס של המודיעין הבריטי” נשמח אם תרצה לתקשר איתנו באימייל למען שיתוף פעולה.

 17. המבין בתאריך 18 בJuly, 2009 בשעה 13:32

  אין סיכוי שזה ייצא לאור. אתה חושב שעם יהיו כאלה דברים ככה אנשים יסכימו? יהיה טירוף. אני אומר לך מעכשיו תהיה מלחמת אזרחים בארה”ב. כזאת גדולה כמו שלא היתה בחיים.

 18. שיר רצית תשובות אני לא יקריא לך רשימת מי חבר ומי לא אבלבכללי כל מי שעל שטר

  כל מי שמשל עלינו לטובה

  כל האוצר

  בחירים בביטחון

  ובכלל את יכולה להיכנס ולראות את רשימת הבונים החופשים בישראל באתר הבונים החופשיים

  תסתכלי בשמות המשפחה

  ועוד ועוד לחיצות ידיים מיוחדות היסתכלי בצילומי החדשות את לחיצות היידיים כשמקרבים האם הלחיצה רגילה או מיוחדת שונה בכמה אצבעות
  האם מנסים להסתיר את היד מתחת

 19. נכס מודיעין הכן מיסמך מרגש אז בית זבוטינסקי בתל אביב מה יש שם כל הגובה הזה

  מה פסל האריות ברמת גן זבוטינסקי אומר מה הליכוד חושב נו באמת מסמך יפה

 20. [...] מידע על הקיצוניות של אובאמה בכל הקשור לאאוגניקה ראו “האאוגניקה הקיצונית של אובאמה”, ובכלל בשביל לקבל מושג על מהי האאוגניקה בשביל האחוות [...]

 21. [...] האאוגניקה הקיצונית של אובאמה [...]

 22. [...] בהודו, יפן, וטיבט היכן שטען שהוא למד והתחנך אל סודות “הסופרמן” (השבחת גזע עליון). בזמן שטייל למד על תורת הנסתר שבמזרח [...]

 23. [...] אך יש לה קשר עם צימצום אוכלוסייה וניפוי בני אדם אשר אינם "מוארים" מספיק לסדר העולמי [...]

 24. [...] ואין מה לאנשים לדאוג אובמה כבר דאג למערכת הרפואית בכפייה שתוכל גם להחליט מאיזה עובד לא מועיל למערכת יהיה ניתן להפטר בסופו של דבר עם החוק החדש שלו. [...]

השארת תגובה

Google