אאוגניקה ציונית חלק ב’

בהמשך ישיר לכתבה הקודמת אנחנו מביאים כתבה מצויינת שנשלחה אלינו בידי קוראת של האתר אשר מנהלת גם בלוג משל עצמה. אנחנו מזמינים אתכם להכנס לבלוג שלה ולקרוא את הכתבה המלאה, כפי שתוכלו לראות בעמוד, תימצתנו, הוספנו הערות משלנו וסרטים רלוונטיים

הכתבה הקודמת: אאוגניקה ציונית חלק א’

השבחת-הגזע האנושי ציונית – העובדים הסוציאליים

הציונות היא תוכנית אנטישמית כוללת בפיקוח הוותיקן. בזאת כוונתי לאמר כי היא מטווחת על קבוצות אתניות מיוחדות בין היהודים והערבים. כך זה היה מלכתחילה. תיאודור הרצל, היהודי השונא-עצמו, פנה אל הוותיקן עבור פתרון ל”בעיה היהודית” כהגדרתו. הסכסוך היהודי-ערבי הוא מסך עשן. המטרה העיקרית של הציונות היא אוכלוסיה יהודית מסוימת: ספרדיים, תימנים, יהודי אתיופיה – במיוחד הדתיים, אינם רצויים בעיני המפעל הציוני. השחתת הדת חשובה לציוניים עד כדי פגיעה אנושה באשכנזיים הדתיים.

לא אוכל להדגיש די צרכו את תפקיד העובדים הסוציאליים בשחיתות בישראל (הם בהחלט בצד המכוער ביותר של השחיתות), במסגרת תוכנית השבחת-הגזע האנושי (Eugenics) המתבצעת נגד הקבוצות האתניות אותן מייעדים מוסדות המדינה להתרוששות ואף גרוע מזה.

בדקו-נא את רשימת הבכירים במשרד העבודה והרווחה לאורך השנים (העובדים הסוציאליים ב”שירות” המדינה הם במסגרת משרד זה).

משרד העבודה והרווחה

שם תקופת כהונה כשר
מנחם בגין מ-20/06/1977 עד 24/10/1977
ישראל כץ מ-24/10/1977 עד 05/08/1981
אהרן אבוחצירא מ-05/08/1981 עד 02/05/1982
אהרן אוזן מ-03/05/1982 עד 10/10/1983
אהרן אוזן מ-10/10/1983 עד 13/09/1984
משה קצב מ-13/09/1984 עד 20/10/1986
משה קצב מ-20/10/1986 עד 22/12/1988
יצחק שמיר מ-22/12/1988 עד 07/03/1990
רוני מילוא מ-07/03/1990 עד 11/06/1990
מנחם פרוש (סגן שר העבודה והרווחה, בעל סמכויות שר) מ-11/06/1990 עד 13/07/1992
יצחק רבין מ-13/07/1992 עד 31/12/1992
אורה נמיר מ-31/12/1992 עד 21/05/1996
אליהו ישי מ-18/06/1996 עד 11/07/2000
רענן כהן מ-10/08/2000 עד 07/03/2001
שלמה בניזרי מ-07/03/2001 עד 23/05/2002
אריאל שרון מ-23/05/2002 עד 03/06/2002
שלמה בניזרי מ-03/06/2002 עד 28/02/2003

מספר מרשים מביניהם הגיעו לעמדות מפתח כמו ראשי ממשלה וכד’. הרוב הגדול של שרי העבודה והרווחה שהגיעו לכס ראש הממשלה היו בונים חופשיים רמי-דרג. בניין בית המשפט העליון בירושלים נתרם ע”י משפחת רוטשילד, הבנקאים של הוותיקן, שבתאיים ובונים חופשיים ידועים. עדכנו את עצמכם במערכת הסמלים של הבונים החופשיים והתבוננו בבניין זה. אז תבינו כי כלל מערכת ה”צדק” בישראל היא בפיקוח של שבתאיים/בונים חופשיים. הם אינם אתאיסטיים – הם גרועים יותר.

אני מצרפת כאן קטע מתוך הסרט “Endgame” בו מדובר בתנועת השבחת-האנושות. יש בתחילת הקטע תצלומים גראפיים ומטרידים מאד –

שימו לב לנאמר באותו וידאו אודות עבודה סוציאלית (5:20 ואילך): “העבודה הסוציאלית החלה ב-1910 בבריטניה, כחלק עיקרי וחיוני בתוכנית ההשבחה [קונספיל: ראו מאמר קצר של ד"ר דבורה לנג על אאוגניקה, שמקשר גם כן בין האאוגניקה לבין תחילתה של העבודה הסוציאלית]. בתפקידם נכלל, בין היתר, איסוף מידע על המטופלים שלהם כדי לאפשר למחליטים לקבוע: מי יחיה ומי ימות, מי יתרושש ומי יונח לנפשו (לגסיסה ממושכת), מי יורשה להתרבות ומי יעוקר… הם מעולם לא סטו מתכליתם המקורית”.
כל הנאמר שם בדבר תפקידם מאז 1910 נכון עד היום.

ילדים באנגליה שנלקחו ממשפחתם בגלל רכילות:

[קונספיל: נוסיף רק שבמדינת וורמונט בארה"ב פעלה בתחילת המאה הקודמת תוכנית אאוגנית, וגם שם ניתן היה לראות את הקשר ההדוק בין העובדים הסוציאלים לתוכנית. ניתן לקרוא על כך בהרחבה באתר הרשמי של ההיסטוריה האאוגנית בוורמונט אשר מספר כיצד אותם עובדים סוציאלים השתמשו בין היתר במבחני איי-קיו אשר נחשפו כלא אמינים ומשוחדים בשביל לאתר משפחות המתאימות לתוכנית.]

את העניים במדינה זאת מפחידים העובדים הסוציאליים יותר מאשר השב”כ – ודאי יותר מהשוטרים. העובדים הסוציאליים בהחלט מטילים על אנשים אימה בדרכים שונות, ובהן הגרועה ביותר היא חטיפת ילדיהם.

שליש מילדי ישראל הם מתחת לקו העוני הרשמי, ואין זה מקרה.

בטלוויזיה הישראלית הוקרנה תוכנית בה הוצגו ערכיהם של ילדים בשוק האימוץ. בראש הפירמידה: ילדים לבנים, בהירי-שיער ובהירי-עיניים. המצב בעניין זה כאן כל כך גרוע עד כי רוסיות עניות, בעיקר רווקות, לא-יהודיות ובודדות (שהבחינו מייד כי אחוז עצום מביניהן הוכרזו כ”חסרות כישורים הוריים”, וכך נחטפו מהן ילדיהן הבלונדיים כחולי העין) מביאות לעולם במתכוון תינוקות לאבות לא-לבנים כדי שלא ייקחו מהן את הילדים.

העובדים הסוציאליים הם סוכני תוכנית השבחת-הגזע האנושי בישראל; תוכנית ההשבחה אצלנו מופעלת באכזריות ובמלוא הקיטור.

אמהות בודדות ו/או עניות, החוששות בצדק פן עובדות התחנה לאם ולילד ידווחו אודותן לעובדים הסוציאליים אם לא יחסנו את ילדיהן, מסכימות למתן החיסון אף כי הן מודעות לקשר בין חיסון לאוטיזם [קונספיל: נושא גדול וכאוב בפני עצמו, שנרחיב עליו בעתיד]. זאת, אף כי אין חוק המחייב חיסונים בארץ. רופאי הילדים בקופות החולים והאחיות בתחנות לאם ולילד (“טיפת חלב”) מגדירים אמהות הנמנעות מהחיסון בגלל סיכוניו כ”מזניחות את ילדיהן” אם לא יחסנו אותם.

אני *יודעת* כי העובדות הסוציאליות מכירות בסכנה הנשקפת לתינוקות מן החיסונים, ועם זאת הן שואלות שוב ושוב, כשגרה, את האמהות הבודדות/עניות אם ילדיהן חוסנו. אמהות בודדות/עניות פוחדות עד מוות להשיב בשלילה. לכן הן מסתכנות. אם בודדת וענייה אחת, מודעת היטב לסיכון במתן חיסון MMR (חצבת-חזרת-אדמת), אף זכרה כי תינוקה סבל מעליות-חום אחרי החיסון הראשון, אך אמרה: “אם לא אחסן אותו, העובדים הסוציאליים ייקחו ממני את התינוק ויחסנו אותו. התינוק יקבל חיסון ואני אאבד אותו!” – איך מתווכחים עם טיעון כזה? אחד מבין 250 לוקה כיום בתסמונת אוטיזם במדה זאת או אחרת. לפני פחות משנות דור היה זה אחד מבין שתי רבבות (!).

אני *יודעת* גם כי העובדות הסוציאליות מודעות לעליה הדוהרת במקרי סרטן, אוטיזם ופיגור שכלי בין ילדי ישראל כי כל הנתונים רשומים בלשכות הרווחה. הן יודעות על הקשר בין החיסונים לחוליים אלה; כל זה הוצג לפני הציבור בתוכניות טלוויזיה, בדיונים משפטיים שתועדו בתקשורת ובאתרי-web (גם בעברית) הפתוחים לכל אדם. רופאים מומחים וחוקרים בעלי שם עולמי חזרו והזהירו את כולנו מפני הסכנות הכרוכות בחיסונים.

[קונספיל: כנסו לקישור הבא ותקראו את הציטוטים של האנשים הבכירים הללו לגבי החיסונים. בנוסף, כבר חשפנו באתר את תרמית חיסון ה-HPV, וזה כמובן רק קצה הקרחון בכל הקשור לחיסונים של הסדר העולמי החדש]

הנה רק קמצוץ מתוך העמוד:

“האיום הגדול ממחלות ילדים מונח בבסיס המאמצים הבלתי אפקטיביים והמסוכנים המכוונים למנוע את אותן מחלות באמצעות חיסונים המוניים…הרבה ממה שהביאו אותך להאמין על החיסונים פשוט איננו נכון…אני מאיץ בכם להתנגד למתן כל חיסון לילדכם. אין כל עדות מדעית משכנעת שחיסונים המוניים עומדים מאחורי מיגורה של איזושהי מחלת ילדים…אם החיסונים היו אחראיים למיגור מי מהמחלות הללו בארה”ב עלינו לתמוה על העובדה שהם נעלמו באותו הזמן גם באירופה כאשר לא ניתנו [שם] חיסונים המוניים”

“אני סבור שרוב המחלות הניווניות יתגלו כנובעות מצילומי רנטגן, תרופות, מזון מזוהם, חומרים משמרים וחיסונים”

דר’ רוברט מנדלסון, M.D., רופא ילדים ופרופסור ברפואה, מנהל בית-חולים אוניברסיטת אילינוי

“דעתי האישית היא שחיסונים אינם בטוחים וחסרי תועלת”

דר’ וורנון קולמן (רופא כללי עשר שנים, עורך ה British Medical Journal, כותב ספרים, מאמרים, פובליציסט, בעל תארי כבוד רבים)

“ככל שאני מתעמק בזה, יותר ויותר אני מזועזע. מצאתי שכל העסק של החיסונים הוא אכן תעלול ענק. רוב הרופאים משוכנעים שהם מועילים, אבל אם אתה בוחן את הסטטיסטיקה המתאימה ולומד את הופעת המחלות האלה, אתה תבין שלא כך הוא”
פרופ’ ארצ’י קלוקרינוס, בוגר ברפואה ובניתוח, האקדמיה לרפואת כאב בפלורידה

האמהות היחידות המעיזות להימנע ממתן חיסון לילדיהן הן בעלות המאה והדעה. גם ביניהן, אם יש חשש מפני התערבות עובדת סוציאלית הן ממהרות לחסן את הילד. כל אם שאיננה עשירה ו/או בעלת קשרים עלולה לפתוח דלת לעובדת סוציאלית כי הן מעורבות בכל תיק גירושין – מלבד אלה של החברה הגבוהה.

משרד הרווחה חוטף ילדים ושם אותם במשפחות שמסממות את הילד ע”י תרופות פסיכיאטריות שהם לא צריכים:

ונגענו רק באחדים מהפשעים נגד האנושות הנעשים ע”י העובדים הסוציאליים. האין זאת השבחת-הגזע האנושי מובהקת?!

העובדים הסוציאליים מאוגדים בארגון בינלאומי, לכן המאבק נגד הגורמים אותם מייצגים העובדים הסוציאליים חייב להיות בינלאומי. לא נוכל להתמודד בחוסר הצדק השורר במדינת ישראל במסגרת גבולותיה המצומצמים כי את המדיניות שלנו מכתיבים מן הוותיקן ומלונדון (לא, בעיקר לא מוושינגטון הבירה או מניו יורק).

אני בקשרים הדוקים עם ארגונים ויחידים ברחבי העולם – ובכללם פוליטיקאים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עורכי-דין, עיתונאים, עובדים סוציאליים שהתריעו על השחיתות ואנשי מקצועות אחרים – הנלחמים בשחיתות המזוויעה של תוכניות השבחת-האנוש הבינלאומיות המתבצעת, בין היתר, בידי העובדים הסוציאליים.

[קונספיל: ישראל והמפעל הציוני הולכים עם הקו של הסדר העולמי החדש שהוא סוג של "סוציאליזם" קיצוני, שבו המדינה מטפלת בילדים ולמשפחה אין מקום]

לרבים מאתנו יש סיבות טובות להאמין כי יש אנשים במרכזי הכוח הנוטלים חלק בפולחנים קיצוניים כדי להפחית את רגישותם – כך יוכלו להחזיק בשלטון מוחלט בלי נקיפות מצפון. זביחת הילדים [טקס בבוהמיאן גרוב בו שורפים בובה בדמות תינוק כמו במסטריות העתיקות של תמוז והורוס], לדעתי, איננה רק רווחית – היא גם פולחנית.

נתפלל כי האל ייתן לנו כוחות כדי להילחם ברשעות זאת.

דורין אלן בל-דותן, צפת.

^ לכתבה המקורית

הבלוגים של דורין:

http://haarchionsheldoreendotan.blogspot.com

http://doreendotansarchive.blogspot.com

http://mysticalanarchy.blogspot.com

http://reasonsnottoliveintzfat.blogspot.com

לעוד כתבה המדגימה את נושא האאוגניקה בארץ ראו “ניסויים רדיו אקטיבים בישראל“.

  כתבות רלוונטיות:5 תגובות לכתבה ” אאוגניקה ציונית חלק ב’”

 1. חיסול האוכלוסיב החל נוהלי הסגר בכל העום מתחילים להירקם
  השפעת ומחרזת כמגיפה למגיפה יש נוהלים
  במקרה עליית מדרגה שיודיע עליה בתקשורת
  נעולץ בכוח נועל ההסגר להישמע לגוף המפקח”משרד הביטחון בנוסף לרופאים ממשלתיים ”
  שינהלו את מצב החירום “נוהל הסגר אפשר ליראות באתר משרד הבריאות שיהיה כפוף למשרד הביטחון”
  בקיצו חיסוני tammyflu לכולם מאסר למסרב להיכנס לבידוד או זריקה כפויה של מה שבאמת יחדיר לתוכו את השפעת
  אם אתם באופוריה אני מציע לכם להיתעדכן דחוף בprisonplanet
  nuffresprct youtube
  הזמן קצר הפאניקה קרובה אל תקחו חיסון תבדקו תעובדות הנאספות מדקה לדקה בprisonplanet

 2. בוזגלו בתאריך 18 בJune, 2009 בשעה 23:06

  למה לא מדברים מפורשות על דמוניזציה ודה לגיטימציה של המזרחים ?
  מדוע השואה עדיין נחשבת פרה קדושה ל”נאורים” והתבטאויות נאציות מצד אותם אנשים עוברות בשתיקה.

  מה צבע העיניים של בית המשפט העליון ?

 3. דניאל בתאריך 27 בJune, 2009 בשעה 19:26

  בסרט הראשון יש שתי שגיאות:
  האקסלי תלמידו של דארווין לא תמך בפרשנות לתורת האבולוציה שמצדיקה את חיסול החלשים בחברה,אלא כתב שני חיבורים חשובים שבהם התייחס מפורשות לשאלות המוסריות בתורת דארווין:
  man’s place in nature,
  evolution and ethics
  הסופר ה”ג וולס,גם אם בראשית דרכו כסופר עסק בשאלת האאוגניקה מעולם לא קבע מפורשות שהוא תומך בה, ואף כתב שהוא מבין את הסכנה המוסרית הטמונה בכך.בעשור האחרון לחייו קבע שהוא מתנגד לעיקור כפוי ולכל פעולה רפואית שנעשית ללא הסכמת המטופל.

 4. [...] גם אצלנו בארץ האאוגניקה ופילוסופיית האדם החדש קיימת עוד מקום המדינה. לעוד מידע ראו את אאוגניקה ציונית חלק א’ ואאוגניקה ציונית חלק ב’. [...]

 5. אופיר בתאריך 17 בOctober, 2009 בשעה 22:31

  לא יכולה להיות אאגוניקה מסיבה פשוטה: המזרחים הם צאצאי פליטים יהודים שגורשו ממדינות ערב בתקופת מלחמת העצמאות/ 1948.
  אילו הציונות הייתה רוצה לבצע אאגוניקה, לא היו קיימים היום מזרחיים.אבל זו עובדה מוגמרת בשטח, שהמזרחים חיים כאן היום, וכן יש מזרחיים עשירים וכן…מזרחי היה שר ביטחוון, מזרחי היה רמטכ”ל יש חברי כנסת מזרחיים!!!
  ולומר כי הציונות היא תנועה אנטישמית זה להכפיש לזלזל ולמחוק הגדרה לאומית של רוב היהודים כאן בארץ.
  אבל אם נעשה את זה לפלסטינים אוו איזה פשע גדול נכון?
  לכול עם מגיעה הזכות להתקיים בשלום עם עם אחר.
  לכול עם מגיעה זכות ההגדרה העצמית-והעם היהודי הוא עם!

השארת תגובה

Google