תרמית ה-HPV נחשפת

במהלך השנים האחרונות חיסון ה-HPV נמכר לציבור, ולנערות רבות שהוכרחו לקחת אותו, בהסתמך על הטענה שהוא מונע סרטן צוואר הרחם.

ה-FDA מודע כבר מספר שנים לכך שאין שום קשר בין וירוס ה-HPV וסרטן צוואר הרחם.
חיסון ה-HPV שנקרא ‘גארדסיל’ (Gardasil) לא רק אינו מונע סרטן אלא אפילו גרוע בניקוי HPV מהגוף, ומה שבאמת נורא זה שהוא אפילו מזיק – הוא מעלה את הסיכוי להתפתחות של תאים סרטניים ב-44.6% אצל נשים מסוימות.

מה שמעלה את השאלה המתבקשת מהי ההצדקה לחייב נערות לקחת אותו?

הסבר קטן על וירוס ה-HPV, או בשמו המלא – “וירוס הפפילומה האנושי”:
לוירוס יש למעלה מ-100 זנים, כאשר ישנם שני זנים שטוענים שהם הגורמים לסרטן צוואר הרחם, שאר הזנים גורמים ליבלות ולגידולים לא ממאירים באברי המין.
המערכת החיסונית אצל רוב האנשים יודעת להתמודד עם הוירוס על כל זניו, ולכן ישנם רבים שנגועים בוירוס כבר שנים וכלל לא מודעים לכך.

חיסון ה-HPV הוא תרמית ענקית על חשבון הציבור שמעורבים בו ה-FDA, חברות התרופות (ובעיקר חברת ‘מרק’ המייצרת את התרופה ונחזור אליה בהמשך הכתבה), ואפילו מושלים של מדינות כמו טקסס (אל תשכחו שמתפקיד זה הגיע חברינו ג’ורג’ בוש).
הבריאות של 10 מיליון נערות, ועוד הרבה יותר, נמצאת בסיכון כאן.

יש הוכחות ש’גארדסיל’ עצמו גורם לתופעות לוואי נוראיות, הנה קטע מה-CBS שתרגמנו עבורכם:

והנה כתבה עוד יותר מפחידה, הפעם של הסי.אן.אן:

הסיפור מתחיל בחברה שנקראת HiFi DNA Tech, חברה שהמציאה מכשיר לבדיקת נוכחות נגיף ה-HPV. היא ניסתה לשכנע את ה-FDA להעלות את הסיווג של מכשיר הבדיקה מ-”רמה 3”, ל-”רמה 2”. כדי להבין למה זה כל-כך משמעותי צריך להבין את ההבדל בין הרמות.
לפי החוקים של ה-FDA מה שמסווג כ-”רמה 3” לא יכול להימכר לציבור, כדי לעלות ל-”רמה 2” צריך להוכיח שהתרופה/מכשיר אמינים ובטוחים.

HiFi DNA Tech תבעה את ה-FDA בטענה שצריך להעלות את בדיקת ה-HPV ל-”רמה 2” מהסיבות הבאות:

 • במשך יותר מ-20 שנה ה-FDA הכיר בבדיקת ה-HPV כבדיקה לסרטן צוואר הרחם.
 • אבל ב-2003 ה-FDA שינה את גישתו אל נגיף ה-HPV והחליט שאין קשר בין הימצאות הנגיף לסרטן צוואר הרחם.
 • בעקבות כך HiFi DNA Tech שינו את הייעוד של המכשיר שלהם מבודק לסרטן צוואר הרחם לבודק נוכחות נגיף ה-HPV בלבד.

ה-FDA מצידו טען שנגיף ה-HPV לבדו לא מסוכן:

“רוב הזיהומים הנגרמים מנגיף ה-HPV הם קצרי-חיים ולא קשורים לסרטן צוואר הרחם. רוב הנשים הנגועות בנגיף ה-HPV יבריאו מעצמן ולא יזדקקו לתרופה, השפעתו של הנגיף לא תהיה ארוכת טווח”.

במסמך התביעה, HiFi DNA Tech מוסיפים ואומרים שמכשיר ה-HPV Test חשוב עכשיו יותר מתמיד כי לנשים שכבר נגועות בנגיף ומקבלות את החיסון ‘גארדסיל’, הסיכון להתפתחות של תאים סרטניים עולה ב-44.6%.

כלומר אישה שלוקחת את החיסון נגד סרטן צוואר הרחם, ונגועה ב-HPV “רדום”, הסיכוי שלה לפתח סרטן צוואר הרחם גדל, בדיוק ההפך ממה שהחיסון אמור לעשות!

עכשיו, HPV עובר ביחסי מין, ולכן החיסון של חברת ‘מרק’ מסוכן לכל מי שאיננה בתולה. בעקבות כך נוצר מצב הזוי שבו ילדות בנות 13 נשאלות ע”י הרופא על הרגלי הסקס שלהן, ומי שאינה בתולה לא מקבלת את החיסון.

אתם באמת רוצים לנחש כמה בנות משקרות בקשר לכך, בעיקר אם ההורים שלהן לידן?

מספר עצום של נערות שלא אמורות לקבל את החיסון, שהוא מסוכן להן ומגדיל את הסיכוי לסרטן צוואר הרחם, מקבלות אותו בגלל שזה ע”פ החוק.

ומה עם הנערות שמקבלות את החיסון כשהן בתולות? האם הוא עובד?
ראינו כבר במסמכים של ה-FDA שאין שום קשר בין הנגיף לסרטן צוואר הרחם.

ישנם 4 מצבים אפשריים ו-4 תוצאות:

1.    נערות שלא קיימו יחסי מין ולא קיבלו את החיסון

 • אין סיכון לסרטן צוואר הרחם.

2.    נערות שלא קיימו יחסי מין וקיבלו את החיסון

 • אין שום תועלת רפואית לחיסון

3.    נערות שקיימו יחסי מין ולא קיבלו את החיסון

 • נגיף ה-HPV ותופעות הלוואי שלו ייעלמו מעצמן, והוא לא יגרום לסרטן צוואר הרחם.

4.    נערות שקיימו יחסי מין וקיבלו את החיסון

 • הסיכוי שלהן לחלות בסרטן צוואר הרחם עלה ב-44.6%.

תרמית חיסון ה-HPV

קל לראות שאין פשוט שום תועלת לחיסון, ובעצם הוא רק יכול להזיק.

חברות התרופות עושות רווחים ענקיים על חשבון הפחדה לא מוסרית של הציבור, הן טוענות שיש להן תרופה לאחד מגורמי המוות העיקריים של נשים. ההטעייה הזאת היא מסוכנת מאוד כי עלול להיווצר הרושם אצל בנות מסויימות שהן מוגנות מגורם המוות הנפוץ ביותר אצל נשים, מה שעלול לגרום להן להגביר את הפעילות המינית שלהן – ובעקבות כך יעלה את הסיכוי שלהן לחלות בסרטן צוואר הרחם – אשר (אם נמשיך בקו המחשבה אותו מוכרים לנו…) יכול עדיין להיגרם מכל אחד ממאה הזנים האחרים של HPV מהם הן לא מחוסנות כלל. (למרות שכפי שאמרנו, אין קשר סיבתי בין HPV לסצה”ר)

חברות התרופות משתמשות בעליה בחולי הסרטן שנגרם מחיסון ה-HPV בשביל להפחיד ולמכור עוד חיסונים לקורבנות לא מודעים.

מושל טקסס ריק פרי קיבל כספים למסע הבחירות שלנו מחברת ‘מרק’, בתמורה הוא הוציא הודעה לציבור בבקשה לחסן את בנותיהם בחיסון ה-HPV שמיוצר על-ידי אותה החברה.
העיתונות והטלוויזיה הבינו מדבריו שיש חוק המחייב לחסן. הורים רבים הוטעו וחשבו שזוהי חובה לחסן את בנותיהם למרות שלא עבר שום חוק בנושא.

חיסון ה-HPV הוא ניסיוני והיה ניסיון להפוך אותו לחובה בחוק – אל תקחו שום תרופה שהמדינה מכריחה אתכם לקחת!

החיסון נמצא בבדיקות רק שנים אחדות, והניסויים שנעשו כביכול לבדיקת ההשפעות לטווח ארוך היו קצרים בצורה מביכה.

אין לנו בעצם שום מידע בקשר להשפעותיו של החיסון על הקורבנות בעתיד. מאחר וזהו חיסון שניתן לנשים בלבד, אנחנו (ואתם יכולים לקרוא לנו פרנואידים, אבל אל תתפלאו אם אנחנו גם צודקים בסוף…) בהחלט לא נופתע אם יתגלה בעתיד שרבות מהנערות שקיבלו את החיסון הפכו לעקרות או שילדיהן יוולדו עם פגמים מולדים. האם אתם באמת מוכנים לקחת את הסיכון, בהתחשב בכל המידע שהבאנו כאן?

אבל זה עוד לא הכל. החברה שמייצרת את החיסון, חברת ‘מרק’ (Merck), בעצם מנסה נואשות להציל את עצמה מהפסדיה בעקבות עשרות אלפי התביעות מקורבנות התרופה ויוקס (Vioxx), שב-2004 הורדה מהמדפים.

מרק מכסה הפסדים

הסקנדל של ויוקס נחשב בעיני רבים לסקנדל החמור ביותר שהתרחש במערכת הבריאות בארה”ב. התגלה כי התרופה, שנועדה לחולי לב, גרמה לכ-50,000 התקפי-לב, וההערכות אומרות שכ-28,000 איש מתו עקב לקיחת התרופה.

וגם זה לא כל הסיפור. מסתבר ש’מרק’ ידעה שהתרופה מזיקה לחולים, וקברה את כל העדויות לכך כדי שתוכל להמשיך ולעשות כסף מהמוות של עשרות אלפי אנשים. ‘מרק’ הואשמה בשימוש בטקטיקות של השמדת ראיות ואיום על מדענים.

ביום הורדת ה-Vioxx מהמדפים (30 בספטמבר 2004), צנחו מניותיה של חברת ‘מרק’ ב-27 אחוזים, ועקב אלפי התביעות שהוגשו נגדה במשך השנים מאז ועד היום, היא מעולם לא הצליחה להתאושש מההפסדים ולחזור לרמה בה הייתה לפני הסקנדל.

עכשיו, בזכות חיסון ה’גארדסיל’ שלה ושיתוף הפעולה של ה-FDA וממשלת ארה”ב, ‘מרק’ מתחילה להתאושש. ונראה שהיא שוב מצליחה לקבור את כל הראיות כנגד החיסון וכנגד הטקטיקות המפוקפקות בהן הוא נמכר לציבור, תוך הטלת אימה על מדענים וקבלת שת”פ מלא מהפוליטיקאים – ומיליוני נערות צעירות בכל העולם עשויות לשלם על כך ביוקר!

אנא, הפיצו את המאמר הזה לכל מי שאתם יכולים, כי הקמפיין של החיסון הזה נדחף גם בארץ, לא פחות חזק מאשר בארה”ב, ואין כאן בישראל (עדיין) שום מודעות לסיכונים ולמחלוקות שסובבות סביב החיסון!

  כתבות רלוונטיות:8 תגובות לכתבה ” תרמית ה-HPV נחשפת”

 1. [...] התחקיר המקורי באתר NewsTarget.com כתבה בעברית על סכנות החיסון באתר Conspil.com [...]

 2. מפוכח בתאריך 30 בDecember, 2008 בשעה 0:25

  לא קשה לתקוף את מרק שהמחקר שלה גלוי לעין כל ועבר אישור FDA
  האם מישהו פה ראה את המחקר של החברה העלומה HiFi DNA Tech?
  האם מישהו טרח לציין שיש לה אינטרס מובהק להגיד את מה שהיא אומרת (כדי לזכות במשפט שלה נגד הFDA) ומאיפה הם הוציאו את הנתון של 44.6%
  שימו לב גם ל”תחקיר” של CNN – שני מקריםת אחד מהם קרה חודשיים (!) אחרי מתן החיסון. מה הקשר? בירה נשר.
  סקפטיות חד-כיוונית היא מקור לקונספירציות תמוהות.
  הנ”ל אינו עובד מרק (אבל אתם רשאים להיות סקפטיים גם בזה)

 3. מקופח בתאריך 30 בDecember, 2008 בשעה 9:43

  1) בכתבה נחשפו מסמכים שממש לא היו פתוחים לעיני הציבור, וגוף לוחמני בארה”ב הצליח לפרסם אותם אחרי מאבק, רק בזכות “Freedom of Information Act”, מה שאומר שאם לא היו אקטיביסטים סקפטיים בעולם – גם הדו”ח זה לא היה מתפרסם.
  2) בדו”ח מצויינים 11 (!) אנשים שמתו מסיבוכים שקשורים כנראה לחיסון
  3) מסתבר שהתגלו יותר מ-6,000 תופעות לוואי שונות שחוזרות על עצמן ו-40% מהמחוסנות דיווחו על חלק מהן – ואת המידע הזה לא פרסמו לציבור!
  4) אל תסתמך רק על הכתבות של CNN ו-CBS, לך תקרא בעצמך את המסמכים ותבין שערוצי הטלוויזיה ממש לא הציגו את התמונה המלאה – אחת הסיבות היא כמו תמיד – לחץ מהמפרסמים. כתבות כאלה כל הזמן נפסלות לשידור, ואם הן כבר משודרות – אתה יכול להיות בטוח שהן עברו עריכה ושהחלקים הטובים והחשובים ביותר בכתבה נחתכו.
  5) אתה לא הבנת את הביקורת על החיסון. אם ישנו ספק גדול בקשר ליעילות שלו, ואם בכל מקרה נערה שהתחסנה צריכה להמשיך ולהיבדק תקופתית, ואם עדיין לא עברו 20 שנה מאז שהחיסון יצא לשוק – אז למה לעזאזל שמישהי תיקח את הסיכון המטופש הזה, בהתחשב בעובדה שתרופות אחרות של חברת מרק הרגו עשרות אלפי אנשים בעבר?!
  6) אם אתה מוכן לקחת את הסיכון על הילדה שלך או על עצמך- אחלה, אבל אל תבוא ותמכור את זה לאחרים, בעיקר אם אתה לא מבין דבר וחצי דבר בהיסטוריה של השחיתויות הרפואיות והכמות המטורפת של המחדלים שחברות כמו מרק אחראיות להן…
  7) אתה במיליון אחוז סוכן שתול של מרק, כי אם לא אז אתה פשוט בנאדם פתטי, מתעקש לדחוף את התגובה המטופשת שלך כאן וב-YNET, נראה כאילו יצאת לשליחות חייך – לחסן את כולם במשהו שאין לך מושג מה הוא עושה!
  8) לסיום, הנה משהו מעניין. את הקשר לנושא אתה כבר תבין לבד:

 4. סניף, סניף סניף….
  פפפ אני מריח פה עז
  לך תחזור לסניף שממנו באת

 5. שלום לכותב.
  אני מכיר ומסכים עם רוב העובדות ומתנגד לחיסון הגדסיל בכל תוקף.
  יחד עם זאת, ישנה בכתבה שלך סתירה שדורשת הבהרה. בפתיח אתה כותב:
  “ה-FDA מודע כבר מספר שנים לכך שאין שום קשר בין וירוס ה-HPV וסרטן צוואר הרחם.”

  בהמשך אתה כותב:
  “…ובעקבות כך יעלה את הסיכוי שלהן לחלות בסרטן צוואר הרחם, שיכול עדיין להיגרם מכל אחד ממאה הזנים האחרים של HPV מהם הן לא מחוסנות כלל.”

  אז האם סרטן צוואר הרחם יכול להיגרם מכל אחד ממאה הזנים של HPVת או האם אין שום קשר בין HPV לסרטן צוואר הרחם?

  תודה,
  מור

 6. מור תודה רבה על ההערה, אכן נוצרה כאן מעין סתירה. האמת היא די מסובכת:

  מכיוון שנגיף ה-HPV נמצא אצל הרבה מאוד אנשים, ברור שהוא לא גורם לסרטן צוואר הרחם.
  המערכת החיסונית של רובנו מסוגלת להתמודד עם הוירוס ולכן לא יהיו לנו תופעות מיוחדות אם נדבק בוירוס.

  ישנם אנשים שעלולים לפתח תסמינים שונים שנגרמים מהוירוס כמו יבלות באברי המין או גידולים שאינם ממאירים, ובמצב כזה קורה משהו לתאים והסיכוי להיווצרות של תאים סרטניים עולה.

  בקיצור – ה-HPV לבדו במיליון אחוז אינו גורם לסרטן, אלא רק במקרים קיצוניים בהם הבנאדם איננו מחוסן טבעית ל-HPV, וגם אז לא ניתן לאמר שה-HPV הוא הגורם, כי הוא רק מעלה באופן זמני את הסיכון. צריכות להיות עוד השפעות מבחוץ (ויש בשפע סביבנו שגורמות לסרטן גם בלי HPV) בשביל באמת לעבור את הגבול ולפתח תאים סרטניים.

  אם כך, ברור לנו על מה מסתמכת חברת מרק כשהיא אומרת שיש קשר בין הדברים – היא מסתמכת על קבוצה מאוד מצומצת של אנשים, ועל קשר שאיננו ישיר, ולכן ההיגיון דורש הטלת ספק. אבל אם בכל זאת ניקח את הנקודה החלשה הזאת ונמשיך באותו קו מחשבה שבו מרק נוקטת – נגיע מייד למסקנה שאם הוירוס גורם לסרטן, ויש יותר ממאה זנים שונים שלו, והחיסון הוא רק לשניים, אז לא עשינו בזה כלום.

  בכל מקרה הוספנו הערות בסוגריים בקטע הבעייתי, תודה רבה על הפידבק!

  ד”א מישהו גם כתב בטוקבק ב-YNET ששני הזנים הללו הם בכלל לא הזנים שנפוצים אצלנו בארץ, אז אם זה נכון – בכלל אין על מה לדבר…

 7. פרומיתאוס בתאריך 2 בJanuary, 2009 בשעה 22:22

  מעניין עם רפי גינת צוות עובדה או אולי חס וחלילה החדשות יוודקו מיידית כדי להציל את חיי בנות ישראל ועתיד פרי ביטנם ובריאותם האם לטבח לשם רווח. לא יכול להיות .

  תקשיבו לסוכן של מרק שכותב שם למעלה הוא מקופח גם הוא רוצה חיסון משלמים לא מעט מידיי על הגנה טיפשית על תרופה רצחנית …..הכסף לא מספיק לחסות על פיצעי המצפון
  כנראה שההיתעללות שחווה בבית הספר שהגיע כל פורים עם שמלה לבית הספר וחטף מכות כנראה השנאה לאנושות היא מחלה ממהרת שגם כך תביא רק מחלות לתולעת הרופסת המנסה להגן על חברת הקופות שיצרה
  את הנגיף נגד סרטן מי יגן מי ישמע אין קול ואין עונה בישראל ושוב כצאן לטבח בקול דומם עם מוסיקת כוכב נולד[פנטגרםנולד פלקט נולד בובת פופ עשויה שהווה מצהיבה]הולכים למקלחות מקלחות של הבטחות על עתיד ורוד חיסונים לכולם האמא הדואגת שמאכילה אתילה בן השנתיים בנורופן לפעוטות תגידו המדינה היתחרפנה נורופן לתינוקות פלואוריד במים סרטן בענטנות אוכל מסרטן סופרות שירי ילדים ממליצות על תרופות

  דוגמניות ריאליטי מהעבר ממליצות לצחצח בפלואריד רעיל תשיניים ואנחנו צריכים לקנות את זה כי היא מהטלוויזיה בית משוגעים בית משוגעים ועם ישראל שתק
  ועם ישראל כרגיל נשלט על ידי שילטן מושחט וסדום זה פה וסדם היא העתיד וסדום והעם
  משועבד מנוצל נשדד ללא עתיד ללא עבר ללא מודעות ללא מנהיג ללא איגוד ללא סיכוי מרומים מרומים מורעלים מכובסים
  ושותקים ובוהים במסך ושותקים וההון וההון

 8. מעריצה בתאריך 3 בAugust, 2009 בשעה 0:48

  באתר של כוכב נולד מפרסמים את התרוpה הזאת תחת הקטגוריה של “סטיילינג”
  מה נסגר איתם?!!?!
  http://www.mako.co.il/tv-starisborn/season7-styling/health
  זה לא הזוי לחלוטין?!?! ממתי מפרסמים תרופות כך????

Google