מה יהיה המשבר העולמי של אובאמה?

לפני כחודשיים, סגן הנשיא של ברק אובאמה, ג’ו ביידן, נתן הצהרה מוזרה ביותר, שהציתה גל של השערות ונבואות זעם

הנה הקלטה של ההצהרה, מתורגמת לעברית:

 הנה החלק החשוב מהתמליל:

גו ביידן“….והנה הנקודה שברצוני להעביר, זכרו את המלים שלי, זכרו את המילים שלי. לא יעברו 6 חודשים לפני שהעולם יבחן את ברק אובאמה כפי שעשו לג’ון קנדי…..
….זיכרו שאמרתי זאת בעודי עומד כאן אם לא תזכרו שום דבר אחר שאמרתי. חכו ותראו, עומד להיות לנו משבר בינלאומי. משבר מלאכותי
…כסטודנט להיסטוריה, ששירת עם 7 נשיאים, אני מתחייב בפניכם שזה יתרחש. אני יכול לתת לכם לפחות 4 או 5 תרחישים מהם זה עלול לנבוע….”

ההבטחה הזו של ביידן למשבר בינלאומי חמור, שנאמרה ב-19 לאוקטובר, הגיעה רק מספר שעות לאחר ההצהרה המוזרה עוד-יותר של קולין פאוול ב”פגוש את העיתונות” האמריקאי:

קולין פאוול אומר:

“עומד להיות משבר שיגיע ב-21-22 בינואר, שאנחנו אפילו לא יודעים עליו כרגע”

הביטחון המופרז שבו ביידן דיבר בהכרזתו הוא משכנע ביותר, ומשאיר את הצופה ללא שום ספק בליבו שביידן כנראה יודע משהו שהוא לא מגלה לנו, ואכן עומד להתרחש משבר עולמי רציני עם תחילת כהונתו של אובאמה. הוא הדגיש “Mark my words, mark my words”, והוסיף ש”החלטות קשות” ו”לא פופולריות” יאלצו להתקבל בנוגע למדיניות החוץ של ארה”ב.

קולין פאוולהשימוש של ביידן במילה “generated” הוא מה שהכי מטריד בכל הסיפור. אחד מהפירושים למילה הזאת במילון הוא “to bring into existence; cause to be; produce”, כלומר ביידן מדבר על משבר מלאכותי – מעשה ידי אדם, משבר מיוצר. אז השאלה המתבקשת היא, האם זה עומד להיות עוד מתקפת טרור מבויימת כדוגמת ה-11 בספטמבר, שהתרחשה פחות מ-8 חודשים לאחר שג’ורג’ בוש נכנס לתפקיד?

 או שיהיה זה אולי משהו עוד יותר רציני, כמו עימות על רקע גרעיני עם רוסיה או איראן?

ג’ון מקיין דיבר על האיום של מלחמה גרעינית, ואמר ש”לנשיא הבא לא יהיה זמן להתרגל למשרד”, והזכיר גם-כן את משבר הטילים עם קובה ב-1962, שהוא האירוע אותו ביידן הזכיר בתור המשבר שבחן את ג’ון קנדי עם כניסתו לתפקיד.

על מה בעצם הם מדברים?

מהו המבחן הזה שעליו מדברים ג’ו ביידן, קולין פאוול וג’ון מקיין, ואיך הם כל כך בטוחים בכך שהוא יתרחש כבר בתחילת הכהונה של אובאמה?

יכולות להיות אפשרויות רבות, כשהרוב טוענים כי המשבר יהיה סביב הכרזה על כך שאיראן התחילה בפיתוח או פיתחה כבר פצצה גרעינית, מה שיגרום לשינוי בדעת הקהל העולמית בנושא איראן ויאפשר לפתוח בתגובה צבאית. ההכרזה יכולה לבוא רשמית מאיראן, או מה שיותר הגיוני שיקרה – ארה”ב או ישראל יכריזו על כך ויפברקו את הראיות, אם יהיה בכך צורך. דו”ח רשמי מדצמבר שעבר של המודיעין המרכזי בארה”ב הגיע למסקנה שאיראן עצרה את תוכנית הנשק הגרעיני שלה כבר ב-2003.

לעומתם, אתר החדשות הישראלי (שיש הטוענים כי מנוהל בידי המוסד) “תיק דבקה” פירסם כתבה על כך ש”איראן תהיה מוכנה לבנות את פצצת האטום הראשונה שלה, חודש אחד בלבד לאחר שהנשיא החדש של ארה”ב יושבע לתפקיד”. המשפט שבא אח”כ בכתבה מקשר את זה להכרזה של ביידן בקשר למשבר החמור שיתרחש עם כניסת אובאמה לתפקיד.

אז בהחלט יכול להיות שאנחנו עומדים בפני מלחמת פרופגנדה נוספת, כדוגמת תרגיל ה”נשקים להשמדה המונית” שעשו בשביל להיכנס לעיראק

האם ההתקפה על איראן תתרחש דווקא תחת אובאמה ולא תחת ג’ורג’ בוש כפי שרבים מצפים?

עם גל התמיכה המשיחית שהוא זוכה לה, רק לאובאמה יש את הכוח הפוליטי לגרור את ארה”ב והעולם למלחמה, אם יהיה רק שבריר של סיכון הנראה לעין מכיוון איראן – ולו גם יש את הכוח לעמוד בצד ולשתוק בזמן שישראל תשמח לעשות עבורו את העבודה המלוכלכת…

אובאמה המשיח

ג’ורג’ בוש השתמש ב-11 בספטמבר בשביל להוציא אל הפועל את כל התוכניות הזדוניות שהוכנו עבורו מראש ע”י הניאו-קונסרבטיבים שהביאו אותו אל השילטון, וזה היה חודשים בלבד לאחר שהוא נכנס לראשונה לתפקיד הנשיא.

ביל קלינטון השתמש בפיגוע הנורא באוקלהומה סיטי (שגם הוא היה בחסות הממשלה, ובעלי תפקידים בכירים ביותר בארה”ב קוראים לחקירה חדשה של האירוע) שהתרחש מייד לאחר תחילת כהונתו השנייה כדי להרחיב את כוחה וסמכויותיה של הממשלה הפדרלית בארה”ב.

אז מהם התסריטים האפשריים?

חוץ ממה שכתבנו עד עכשיו, השערה נוספת אשר צפה ברשת היא האפשרות של מתקפת טרור על ארה”ב או על ישראל, אשר נראה בה לראשונה שימוש ב”פצצה מלוכלכת”.

תסריט הגיוני אחר יהיה התמוטטות כלכלית מוחלטת ופשיטת רגל של ארה”ב, אשר תוביל למהומות ברחובות ולהקמתו של משטר צבאי (אל תשכחו שבוש כבר העניק לנשיא את הסמכות לכך).

עימות מפוברק עם רוסיה

מלחמה גרעינית עם רוסיה, אם היא תפתח במתקפה גרעינית על אוקראינה כפי שאיימה

מתקפה על פקיסטן בעקבות הפיגועים במומבאי

מתקפה נוספת על אפגניסטאן

עימות עם ונצואלה במקרה ויתגלה כי הוגו שאבז מקבל טכנולוגיה גרעינית וסיוע מרוסיה או איראן

אולי הסלמה חמורה במצבינו כאן במזרח התיכון? אינתיפאדה חדשה? התקפה של ישראל על איראן או “blow-back” שיחזור בעקבות פעולה צבאית בעזה?

יהיה המשבר אשר יהיה, אובאמה ישתמש בו כדי לדחוף את הסדר העולמי החדש עליו הוא מדבר ושבשמו הוא נשלח, וכדי להשלים את השלבים האחרונים בהפיכתה של ארה”ב למדינת משטרה. במובן מסויים, בתקופת נשיאותו של ברק אובאמה, ככל שהדברים “ישתנו”, כך הם ישארו כפי שהם.

  כתבות רלוונטיות:8 תגובות לכתבה ” מה יהיה המשבר העולמי של אובאמה?”

 1. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 24 בDecember, 2008 בשעה 19:41

  שימוש ב”פצצה מלוכלכת” התסריט בעל ההיסתברות הכי גבוה ולא רק בגלל כמות האנרגיה והמשאבים שהם השקיעו בשווק הרעיון אלא מכוון שזה יפתח להם מספר אפשרויות כולל מלחמה עם איראן.

  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1035300.html

  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000242212&fid=598

 2. פרומיתאוס בתאריך 24 בDecember, 2008 בשעה 21:46

  בבקשה על תקיימו את ההבטחה תנו סיכוי לאנושות דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

  יסימו עלינו מהההההההההההההההההההההההההזה זיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ענקקקקקקקקקקקקקקקקק

  תנוחו תנוחו עוד מעט דצמבר נקווה שהכנרת תתמלא

 3. פרומיתאוס בתאריך 24 בDecember, 2008 בשעה 21:58

  כתבה יפיפיה יש מועדון מעריצים אגב מישהו בכלל רואה שיש אפשרות להגיב מה אנשים לא מגיבים הלוווווווווווווווווווווווווווווווווו

  פה בינתיים מותר להגיב כאילו אפשר רק ללמוד וכאלהאבל תגידו משהו תקללו תגידו שאנו דבילים אבל משהו
  לר חובה האח הגדול וכאלה
  תחשבו פעמיים המקל והגזר
  על תעצבנו יותר מידי אתם יודעים האח הגדול שתיים בקרוב עם סלבס גם סלבס בכנסת לפחות יהיה מה לחקות בארץ נהדרת
  אגב מרץ בכלל רצה זה כאילו מתעלמים ממנה כמו מרון פול [רק עם הרבה פחות ביצים אבל נו נראה קצת יותר טוב ]מהבחירה היחידה שהתקשורת נותנת לנו בינתיים ציפיטפוט מדבלבלת שהיא קוראת טקסטים או
  ברק ששששששששששאין לי כוח בכלל
  וביבי ששומר שתיקה הוא מוריד משקל ולומד טכט לפני המופע הגדול הדיבייט שישיה בואאאאאאאניתערב ללא מרץ ורק 3 מפלגות יהיו שם בוא נראה עםבכלל נשמע את ניבחרינו
  לא מיתוך פרסומות נבובות או תוכניות סטירה וכל הזמן משבחים תראו איך ה באמריקה אמריקה זה טוב
  תראו,אמריקה
  דיבייט
  אינטקנט
  קלפי אינסטנט מודלריחשמלי מחשבי מקבל מישלוחים בדוארsms והכול בשקל דמוקרטיה בשקל
  לאנשים טיפשים שלא רואים איך מקופפים להם את הדמוקרטיה כל יום מספר פעמים והמספרים מסתדרים וקומבינןת מה לא ידעת פוליטיקה זה שקשוקה כמו הכול מעורבב כמו מאפיה רק עם משכורת ובונוסים קצת בונוסים תלוי כמה צריך לפצות על התראומה לחיות בלכלוך שלא יורד לעולם לא משנה מה לעלם לעולמי עד שקר צף איך ההיסטוריה תסתכל עלינו אחורה עוד מאתיים שנה האם כלנו ישמע אבל מה זה משנה לנו יהיה הטיטל הקורבן בסך הכל מסכנים נפלו באמצע בימנוסת הפילים

 4. פרומיתאוס בתאריך 24 בDecember, 2008 בשעה 21:59

  כתבה היסטורית יפיפיה תודה לכם אנשים יפים וטהורים שכמותכים

 5. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 27 בDecember, 2008 בשעה 18:08

  כל הסממנים כרגע מראים שהNWO מתכוונים לשחק אותה הפעם – גם מלחמה(גרעינית?) בין הודו לפקיסטאן, גם ג’נוסייד בעזה +”blow back” וגם פצצה מלוכלכת שיהיה הדובדבן שבקצפת …….

 6. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 15 בMarch, 2009 בשעה 7:24

  מעניין מה היה לנתניהו להסתיר אפילו משגרירו בפגישתו עם השרמוטה גברת קלינטון -

  http://www.haaretz.com/hasite/pages/ShArt.jhtml?more=1&itemNo=1069102&contrassID=1&subContrassID=7&sbSubContrassID=0

  מינוי נתניהו כראש ממשלה צריך להדאיג את כולכם ולא רק בגלל שהחברה הטובים מהמוסד והסי-אי-איי מכינים אתכם למשהוא – תתכוננו!

  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1070964.html

 7. [...] ככל הנראה שובר את כל השיאים של הנשיא הקודם, ג’ורג’ בוש. כפי שהבטחנו לכם לאחר שנבחר לנשיאות, יהיה לו משבר עולמי מלאכותי להתמודד איתו, וכתבנו זאת [...]

 8. Anonymous בתאריך 9 בNovember, 2010 בשעה 21:05

  לעיראק של סאד-דם כן היה נשק להשמדה המוני, וסדאם חוסיין אף השתמש בו – ע”ע הטבח בכורדים בחלבג’ה, טילי קרקע-קרקע, ותוכנית גרעין. טונות רבות של חומר גלם ופסולת רדיואקטיבית שמצאו בעיראק הוטמנו…

  במלחמת המפרץ ה1 – סדאם שלח חלק מהנשק לאירן ! כי ידע שהאירנים ימשיכו להילחם נגד ארה”ב

השארת תגובה

Google