“הממשלה הסודית – החוקה במשבר”

בעקבות התגובות המדהימות שקיבלנו בימים האחרונים בקשר לסרט “זייטגייסט“, שהוא גם הסרט הראשון שהבאנו לכם עם תרגום לעברית, החלטנו שהכיוון מוצלח ולכן ננסה להביא לכם מעכשיו כמה שיותר סרטים עם תרגום. אז הסרט הבא שעמלנו עליו שעות רבות ותרגמנו הוא “הממשלה הסודית – החוקה במשבר” של PBS.

ב-22 הדקות החושפניות של הסרט הזה, המנחה ביל מויירס חושף את מנגנונה הפנימי של ממשלה סודית ענקית ומסועפת – הרבה יותר גדולה ממה שאנשים בכלל מסוגלים לדמיין. אמנם הסרט שודר במקור בארה”ב ב-1987, אבל הוא אפילו עוד יותר רלוונטי לישראל כיום. ראיונות עם אנשי צבא בכירים, אנשי מודיעין ואנשי ממשלה מגלים לנו גם את ההיסטוריה והמטרות של קבוצות חזקות ואפלות שמסתתרות בצלליה של ממשלת ארצות-הברית.

אם תקחו את הזמן לראות את הסרט הלא קל הזה, ותחקרו עוד קצת את הנושאים שמועלים בו, רוב הסיכויים שתגיעו למסקנה שיש ממשלה סודית חזקה שמתמרנת את הפוליטיקה הבינלאומית מאחורי הקלעים. הביורוקרטיות של משרדי ממשלה ידועות לשמצה בחוסר האירגון שלהן – אך עדיין, אלו הן ההיררכיות המסודרות-להפליא של השירותים המודיעיניים והצבאיים שמאפשרות לאנשי הממשלה הסודית להוציא לפועל את תוכניותיהם הסודיות בדיוק והצלחה מצמררת.

מומלץ לקרוא: מסעות הצלב של ארה”ב

אנא עיזרו להפיץ את האמת ותראו את הסרט לכל מי שאכפת לכם ממנו.

You need to have flashplayer enabled to watch this Google video

שני נושאים שמוזכרים בסרט ראויים לתשומת לבכם בגלל הקשר האדוק שלהם למדינת ישראל של היום – לפני המתקפה על איראן.

הנושא הראשון הוא העובדה שארה”ב עזרה לכל צמרת השלטון הנאצי לברוח מאירופה לאחר נפילת גרמניה, ועזרה לחלקם לברוח לבוליביה, ואחרים – תקשיבו טוב – היא הכניסה לתפקידים בכירים באירגוני המודיעין שלה, בתירוץ שהם עוזרים במלחמה נגד הסובייטים! תוכנית החלל האמריקאית נוהלה בידי מדענים נאצים בכירים שהוברחו לארה”ב במסגרת פרויקט “פייפר קליפ”.

הנושא השני הוא המלחמה הסודית של ה-CIA על הנפט של איראן. האמריקאים התקינו את השאה (שרצח ועינה את כל מתנגדיו) ובעצם תקעו את ההתפתחות של איראן בשנת 1953, אחרי שאיראן הייתה כבר חצי דמוקרטית ובדרך להפוך למדינה מתוקנת, בגלל שראש הממשלה מוחמד מוסאדק רצה להלאים את הנפט האיראני. חשוב להבין שכל המצב שאנחנו נמצאים בו היום קרה בגלל אותו מבצע של ה-CIA. האיראנים, תחת שלטונו האכזרי של השאה, ידעו טוב מאוד על המעורבות האמריקאית בשלטון, ובסוף שנות השבעים כשההמונים התקוממו נגד השלטון, יכולתם לשמוע בפעם הראשונה באיראן את הצעקות: “מוות לשאה!”, “מוות לשטן האמריקאי!”

אז השנאה של האיראנים כלפי המערב היא תוצאה ישירה של הסבל הנורא שעבר עליהם בשנות שלטונו של השאה. השנאה כלפי ישראל פשוט חייבת ללכת ביחד עם שינאה כלפי האמריקאים – ואת זה לא צריך להסביר לכם… בקיצור תחקרו עוד ותגלו כמה המלחמה המתקרבת עם איראן היא בעצם מהונדסת – בדיוק כמו ב-1953, אנחנו הולכים להיכנס לשם בשביל הנפט (והישראלים גם ירוויחו ממכירת נשק כמובן…).

  כתבות רלוונטיות:9 תגובות לכתבה ” “הממשלה הסודית – החוקה במשבר””

 1. אי שם בתאריך 6 בAugust, 2008 בשעה 3:24

  איך שכחת את הוידאו הזה?! או שיכול להיות שאתה לא מכיר,אז קבל.

  http://www.youtube.com/watch?v=10FI0g0PMhY

  **

 2. יש עוד המון סרטים כאלה, אם היינו מכניסים כל סרט לאתר שלנו אז יש עוד כמה סרטים שהיינו מכניסים הרבה לפני הסרט הזה….. כל אחד חופשי לבדוק את הרעיונות האלה, אבל אנחנו מעדיפים להתעסק בעובדות מוצקות שפוקחות את העיניים באמת, כדי שלא יגידו שאנחנו חיים בהזיות…

 3. [...] ההשפעה שייש לסי.אי.איי על תקשורת במדינות אחרות ניתן לראות בסרט מצויין שגם כן תורגם באתר, ובו מוצג כיצד הסוכנות בעזרת מניפולציה של אמצעי [...]

 4. אני חייב להגיד לבן אדם שעומד מאחורי האתר הזה ומי שכותב את הכתבות:

  אחי אתה עושה עבודת קודש, אני מאמין שהסיאיי איי איי זה השטן ואני מאמין לכל הקונספירציות כי אי אפשר להתווכח עם העובדות פשוט אי אפשר וכל מי שחי בסרט הוא חי את הסרט של ששליטי הממון מכתיבים לו והכל מושחת מהיסוד, קשה להאמין אבל חייבים להתמודד עם האמת ולא לשבת בחיבוק ידיים.

  שנאתי את מה שזהבי עשה לך, לפי דעתי הוא חתיכת נבלה מושחת אין לי מילים אחרות הוא מכר את עצמו מזמן והוא לא מתבייש בזה

  הייתי שמח אם היית שולח לי לאי מייל את הכתובת שלך כדי שנוכל להמשיך לשמור על קשר

  דרך אגב אני בן אדם שמאוד אוהב מוזיקה ואוהב את רייג’ ואימורטל טקניק אני מפחד שירצחו אותו כמו שהם רצחו את טופאק, חוץ מזה יש לי המלצה בשבילך על להקה הכי חמה ומחתרתית שיש היום בפאנק רוק שההתמקדות שלה העיקרית ב 2 האלבומים האחרונים זה הסדר העולמי החדש אחי אתה חייב לשמוע..

  http://www.myspace.com/hedpe

 5. סוס חיוור בתאריך 18 בNovember, 2008 בשעה 16:32

  מישהו יכול לתרגם את שיריו של אימורטל טקניק לעברית???…..אני בטוח
  שהדבר ימשוך חבר’ה צעירים להירתם למאמץ ההסברה…תודה על האתר!!!

 6. [...] למערב, ניתן לראות זאת בסרט המצויין המתורגם לעיברית “הממשלה הסודית-חוקה במשבר” ובסרט “זייטגייסט: נספח”), ופקיסטאן (עד היום ראש הביון [...]

 7. [...] של התאגידים הגדולים. דוגמא לכך תוכלו לראות בסרט “הממשלה הסודית” (מתורגם), שם בין השאר מסופר על הפלת המשטר בגואטמלה ע”י [...]

 8. לא קשור בתאריך 28 בJune, 2009 בשעה 3:53

  אני רוצה להגיב רק לנקודה שמקשרת בין השאה למצב היום-אין קשר כי פשוט אי אפשר היה לצפות למשטר כזה מעפן יוקם כמו שהוא היום.
  הרי עצם זה שקם משטר שונא אמריקה זה רק בגלל האיסלאם שחש מאוים ע”י החילונים אמריקה וכך ישראל גם כיום מוגדרת (כשהשאיפה היא מדינת כל אזרחיה)
  אם כן זה לא משנה מי השתיל את הממשל באירן מה שחשוב זה מי נגד מי ולמה גם אם השאה עלה מעצמו וחבר לאמריקה רק כדי לקבל סיוע עדיין היו שונאים את אמריקה והיו משתמשים בה כתירוץ למהפכה.
  סליחה על הכתיבה המעפנית אבל אני עייף וצריך להעביר את הלילה\בוקר בוקר טוב!!!

 9. אחלה בתאריך 23 בApril, 2010 בשעה 3:07

  כל הכבוד על ההשקעה
  מבחינתי זה נתפש כאמין ורציונלי
  גם אם זה פרנואידי להאמין בזה, זה לא סותר את הפוטנציאל לאמיתות הדבר

  מה לגבי מאיר דגן? מה ידוע על המשיגינע?

השארת תגובה

Google