תרמית הגרעין האיראני

“אגף האנרגיה של ארה”ב מממן שני מכונים רוסיים בכ-4 מיליון דולר, והם עוזרים לאיראן עם תוכנית הגרעין שלה בבושאר. עדויות לכך נמצאו במסמכים רוסיים שהשיג ‘משרד ההגינות הכללי’. עמוד אחר עמוד מראה מגוון פרוייקטים, ובדף אחד כתוב ‘אינטגרציה של ציוד מפעלי-משותף בתחנת הכוח הגרעינית בבושאר נמצא בהליכים מתקדמים’. לבכיר של משרד האנרגיה לא היו תשובות בשימוע של ועדת האנרגיה.”

כך חושף הסי.אן.אן כאשר המנחה (לו דובס) מבהיר את האבסורד ש”רק האדמיניסטרציה הזאת תתלונן על ההתקדמות המהירה [של התוכנית הגרעינית] באיראן כחלק מציר הרשע של הנשיא בוש ואז תממן את זה בעזרת כספי משלמי המיסים”. ממשל בוש הכין את המלחמה עם איראן כבר זמן מה, וכן, לא אכפת להם לעזור ולחמש גרעינית מדינות מציר הרשע, כפי שכבר הראנו גם המפעלים הגרעיניים בצפון קוריאה הגיעו מאחד האנשים הבכירים בממשל, דונאלד ראמספלד.

כמו כל הבעיות הגלובליות והמלחמות, גם המשבר הגרעיני האיראני מהונדס בידי האנשים היושבים בראש הפרימדיה, ובאמת בנוסף לתגלית המרעישה של ה-CNN, לא מזמן נפגש נשיא איראן, אחמדינג’אד, עם המועצה ליחסי חוץ. הדבר דומה למתיחות בין רוסיה לבין ארה”ב בגיאורגיה, שם ניתן לשמוע איומים משני הצדדים כאשר בפועל ראשי המעצמות מנהלים את העניינים כמו אנשי עסקים המשתתפים באותה אחווה סודית. איראן ורוסיה היום עובדות יחד מול המעצמה האמריקאית אבל כפי שאתם רואים בסופו של דבר זה מבויים, ולכן תרגמנו לכם את הכתבה הבאה:

חשוב לזכור שדברים כאלה קרו כבר לאורך ההיסטוריה, ושמשפחת בוש עזרה לממן את הנאצים.

    כתבות רלוונטיות:3 תגובות לכתבה ” תרמית הגרעין האיראני”

  1. [...] ארה”ב העלימה עין מעניין השימוש בנשק כימי של עיראק, ובימינו עוזרת לממן את הפיתוח הגרעיני באיראן (בדיוק בזמן לקראת המלחמה הבאה). בשנות השמונים רוקפלר [...]

  2. [...] ארה”ב עוזרת לממן את הגרעין איראני דרך רוסיה (מתורגם לעיברית!). [...]

  3. ינון בתאריך 6 בNovember, 2010 בשעה 8:14

    4 מיליון דולר זה כלום. זה “מממנים את תוכנית הגרעין?” באמת.

השארת תגובה

Google