סחר בילדים בידי ארגוני הסדר העולמי

ב-11 ל מרץ 2005, נציגה מטעם הדמוקרטים בסנאט, סינת’יה מקיני, תשאלה את דונאלד ראמספלד, אז שר הביטחון של בוש, בקשר למנהג המוזר של הממשל לתגמל חברות שסוחרות בבני אדם. ראמספלד כמובן הכחיש, אך הפרשה ממשיכה לפגוע בילדים חפים מפשע אשר נמכרים לעבדות בידי חברות הבת של האליברטון (חברה שסגן הנשיא צ’ייני היה ממנהליה לפני שנבחר), דיינקורפ, ועוד תאגידים גדולים בעלי קשרים עם אנשי שילטון בכירים.

הנה קטע מתוך הדברים:

מקיני: “אדוני השר, צפיתי בנשיא בוש כאשר נשא נאום מרגש באו”ם בספטמבר 2003, ובו הוא מזכיר את המשבר בסחר המין. הנשיא קרא להענשה של כל אלו המעורבים בעסקים הנוראיים הללו. אך ממש באותם רגעים של הנאום, דיינקורפ נחשפה במעשי סחר בילדים ונשים צעירות. בזמן שכל זה קרה, דיינקורפ החזיקה בחוזים לפיתוח החיסונים נגד אנתרקס ואבעבועות, וכרגע עובדת על חיסון נגד מגפה…. אדוני השר (פונה אל ראמספלד), האם זאת המדיניות של ממשל ארה”ב לתגמל חברות אשר סוחרות בנשים וילדות קטנות?”

ראמספלד: “תודה על השאלה, נציגה. דבר ראשון, התשובה לשאלתך הראשונה היא… היא לא, ממש לא, המדיניות של ממשלת ארה”ב היא ברורה, מובנת, ומנוגדת לפעילויות שתיארת. השאלה השנייה.”

מקיני: “ובכן, איך אתה מסביר את העובדה שדיינקורפ וחברות ההמשך שלה קיבלו, וממשיכות לקבל, חוזים ממשלתיים?

ראמספלד: “אני אצטרך ללכת ולבדוק את העובדות, אבל ישנם דינים וחוקים ורגולציות עם כבוד לחוזים ממשלתיים, ויש זמנים שתאגידים עושים דברים שלא יעשו, ובמקרים כאלה הם נוטים להיות מושעים לתקופה מסויימת; ישנם זמנים ש- תחת הדינים והחוקים והרגולציות בשביל ה- שעברו בידי הקונגרס ומיושמים בידי הענף הבכיר – שתאגידים יכולים לצאת מ – לצאת מתוך ‘קופסאת הענישה’ אם יורשה, ולקבל רשות לבצע חוזים עם הממשל. הם באופן כללי לא מושעים לתמיד”

מקיני: “החוזה הזה – התאגיד הזה – מעולם לא היה בקופסאת הענישה”

ראמספלד: “קיבלתי ייעוץ מד”ר צ’ו שזה לא היה התאגיד אשר ביצע את המעשים הללו שאת מתארת, אבל נאמר לי שזה היה עובד בחברה, ושזה היה לפני כמה שנים בבלקן כשזה קרה שם.”

הנה סרט החקירה במלואה:

מקיני היא לא הפעילה היחידה בממשל החותרת לחשיפת האמת בפרשיות הללו, גם המושל רוד בלאגויוויך דורש לקבל תשובות משר ההגה (לשעבר) ראמספלד.

למי שנהנה לראות את ראמספלד נלחץ ומנסה להתחמק, שווה לראות את השקרים של PNAC וממשל בוש.
ראמספלד, לפי איך שזה נראה, מנסה להוריד את האחריות מהתאגידים אל עבר העובדים, אך העובדות מצביעות במקרה זה על טיוח. למשל בכתבה בעיתון ה”שיקאגו טריביון” מסופר בהרחבה כיצד לוביסטים של החברות דיינקורפ וקיי.בי.אר (חברת בת של האליברטון המקושרת היטב לסגן הנשיא דיק צ’ייני) עובדים צמוד עם הפנטגון כדי להשהות חקיקה האוסרת על קבלנים לסחור בבני אדם לצורכי עבדות ומין, והשאלה המתבקשת היא למה לכל הרוחות שמישהו ירצה לעשות דבר כזה?

הטיוח ממשיך בכך שאנשים החושפים את הפרשות הללו, כמו קת’רין בולקוואק, מפוטרים מיידית. ניתן לקרוא על החשיפה בכתבה מעולה של עיתון הגארדיאן, שם מסופר איך קת’רין אשר עבדה בדינקורפ הלשינה על כך שהעובדים ביחד עם אנשי או”ם השתמשו בילדות בנות לא יותר מ-15 כחלק ממעגלי סחר בילדים שהיו באזור הבלקן. ממש לאחר שחשפה את הפרשייה היא פוטרה, ודיינקורפ קיבלה עוד חוזה שמן ועסיסי ממשרד ההגנה. קת’רין לא היחידה שחשפה את הפרשה, אבל היא בינתיים זכתה במשפט כנגד החברה.

dyncorp.jpg

ישנם עוד המון מקרים נוראיים הקושרים אנשי שיטור בין לאומיים, תאגידים והאו”ם לסחר בעבדות מין של קטינים, אך לעולם הדבר אינו מגיע לכותרות הראשיות (האם מישהו מכם שמע על כך?), ותמיד מטויח במהירות. אף אחד אינו יודע למשל מה קורה עם החקירות העוסקות בבכירים בנאט”ו האחראים לעלייה המאסיבית בהתדרדרות של ילדים רבים בקוסובו לזנות, ניתן לקרוא על כך בכתבה של הגארדיאן הקושרת אנשי נאטו למצב. אף אחד גם לא יודע מה קורה עם בכירים מהאו”ם אשר נחשף כי השתמשו בספינות המיועדות ל”שמירת שלום” כדי להביא ילדות מתאילנד למזרח-טימור כשפחות מין. העיתון ניוזמקס ביקר בחריפות את האו”ם ב-2002, בין היתר נכתב  כיצד בסופו של דבר היה צריך להכריח את האירגון לחקור אירועים הקושרים אותו לסחר בילדים למטרת עבדות ומין, אירועים שבקושי קיבלו יחס באמצעי התקשורת.

הסחר בעבדים ובילדים בקרב תאגידים כבר ידוע שנים בעיקר בכל הקשור לייצור מאסיבי של מוצרים כמו בגדים ועזרים שונים. הניצול הנוראי הזה לא מקבל כמעט שום סיקור חדשותי, והכתבה הזאת מראה כמה רחוק הדבר הגיע וכמה עמוק הוא טבוע בתוך האירגונים החזקים והמשפיעים בעולם.

 כדי לקבל מושג קצת יותר טוב מה קורה, מומלץ לראות את הסרט של טד גאנדרסון (סוכן אף.בי.איי מאוד בכיר לשעבר) ‘CIA and Satanism’ שנמצא בעמוד הסרטים באתר. בעתיד נבהיר לכם יותר את הסטייה הפולחנית הקשורה בדברים האלו, שלא קורים סתם. עוד על מעגלי פדופיליה שהגיעו עד לבית הלבן ומשפחת בוש ניתן לראות בכתבה ‘קשר של שתיקה’.
הנה שני קטעים ישנים מתוך הארכיונים של NBC ו-CBS המדברים על כך. לפי איך שזה נראה, עד היום אותה סטייה ממשיכה לפעול בתוך מסדורונות הממשל האמריקאי:

 

  כתבות רלוונטיות:תגובה אחת לכתבה ” סחר בילדים בידי ארגוני הסדר העולמי”

 1. פרומיתאוס בתאריך 13 בDecember, 2008 בשעה 14:31

  רצית לציין כמה דברים על הסרט שנמצע בראש הכתבה =

  1.הסנטורית היום לידיעתי כבר זמן רב עובדת ביחד עם רון פול על פרוייקטים משותפים ןשיתפה פעולה גם
  עם wearechange , ן alex jones ומנסה להציל את החוקה “מגילת הזכויות האמריקאית “מקריסה אך מאחורי הקלעים,[ או בשולי הסנאט משהו אחרי שהוחלש כוחה או סויימה כהונתה..סליחה על זיכרוני הקטוע]

  2.ראו כמה פעמים ובאילו סיצואציות ראמספלד וחבריו הגברים כמובן מנופפים בשתי אצבעותיהם החלקלקות
  ובאילו מילים או נושאים הם בוחרים לנופף בהם[בייחוד הזרט הלהטוטנית של ראמספלד בתחילת תשובתו ראו איזה סימן מוזר הוא מסמן בידו עם הזרת למטה

  3.מאוד מצחיק את היושבת מימינו של הגנרל כשהוא עונה על ה911
  ראו איך הוא מתבייש שהוא עונה על שאלתה על החרזת המתקפה על ה911 באום באותו היום*********

השארת תגובה

Google