ארסנל של צביעות

תוכנית החלל והקומפלקס הצבאי-תעשייתי

הימים הזוהרים של נאס”א נגמרו. כיום הקומפלקס הצבאי-תעשייתי צועד אל עבר שליטה עולמית בעזרת טכנולוגיית חלל למען האינטרס של התאגידים הגלובליים. כדי להבין איך ולמה תוכנית החלל תשמש כדי להילחם בכל המלחמות העתידיות על כדור-הארץ מהחלל, חשוב להבין איך הוליכו שולל את הציבור בקשר למקורות והמטרות האמיתיות של תוכנית החלל.

“המיליטריזציה של החלל היא איום ממשי להישרדותנו, איום רציני… אולי אפילו סופו של הגזע האנושי.”
^ נועם חומסקי, פרופסור ב-MIT

“אם תהיה לנו מלחמה בחלל, בקרבת כדור-הארץ, היא תהיה האחת והיחידה. לעולם לא תהיה מלחמה שנייה בחלל ותנו לי להסביר לכם מדוע…”
^ אדגר מיטשל, אסטרונאוט מאפולו 14

Arsenal of Hypocrisy – The Space Program and the Military Industrial Complex

ארסנל של צביעות - תוכנית החלל והקומפלקס הצבאי-תעשייתיהסרט “ארסנל של צביעות” שהופק בידי רנדי אטקינס, חוקר את המירוץ לשימוש בטכנולגיות חלל כדי לשלוט בכדור-הארץ.

הסרט כולל אנשים כמו וורנר פון בראון (ממבצע מהדק נייר), דווייט אייזנהואר, האסטרונאוט אדגר מיטשל, וכמובן הפרופסור נועם חומסקי שמדבר על הסכנות שבהעברת מירוץ החימוש אל החלל.

אדגר מיטשל, שהוא האדם השישי שזכה ללכת על הירח, מזהיר שמלחמה בחלל תשאיר כמויות עצומות של ‘זבל-חלל’, שיצרו מעין שדה מוקשים מסביב לכדור-הארץ ויהפכו כל ניסיון לשגר משהו לחלל לבלתי אפשרי לחלוטין.

האתר הרשמי של הסרט: www.arsenalofhypocrisy.com

הסרט כולל גם הקלטת ארכיון מהנאום המפורסם של נשיא ארה”ב דוייט די אייזנהאור, בו הוא מזהיר את הציבור מפני כוחו העצום של הקומפלקס הצבאי-תעשייתי. הנה קטע מתורגם מתוך אותו נאום מפורסם:

“הצירוף הזה של ממסד צבאי עצום ותעשיית נשק גדולה הוא חדש בחוויה האמריקאית. ההשפעה הטוטאלית – כלכלית, פוליטית, אפילו רוחנית – מורגשת בכל עיר, במשכן של כל מדינה, בכל משרד של הממשלה הפדרלית. אנו מכירים בצורך ההכרחי בהתפתחות זו. אך אסור לנו להיכשל בהבנת תוצאותיה החמורות. עמלנו, משאבינו ומחייתנו כולם מעורבים; כך גם המבנה עצמו של החברה שלנו.

בועדות של הממשלה, עלינו להישמר מפני השגתה של השפעה בלתי מוצדקת, בין אם היא מכוונת או לא, בידי הקומפלקס הצבאי-תעשייתי. הפוטנציאל לעלייתו ההרסנית של כוח בידיים הלא נכונות קיים וימשיך להתקיים.

אסור לנו לעולם לתת למשקל של השילוב הזה לסכן את החופש או התהליכים הדמוקרטיים שלנו. אסור לנו לקחת דבר כמובן מאליו. רק ציבור עירני ומיודע יכול להביא לתיאום הראוי בין המנגנונים התעשייתיים והצבאיים הענקיים של הביטחון לבין שיטות ומטרות השלום שלנו, כך שהביטחון והחופש יוכלו לשגשג ביחד.”

הנאום המלא


הסרט, שאורכו כשעה, כולל גם צילומי ארכיון ומסמכים של הפנטגון, ומצליח להוכיח מעבר לכל ספק את קיומן של תוכניות אמריקאיות לשליטה ובקרה בחלל, ומשם בכדור-הארץ.
נועם חומסקי מדבר על איך ארה”ב מתכננת להשתמש בטכנולוגיות חלל כדי לשלוט בכדור הארץ עצמו, ומזכיר גם שארה”ב מסרבת לשתף פעולה עם חרם עולמי על נשקים בחלל.

אחד הדברים הכי חשובים שמוזכרים בסרט הוא פרוייקט שנקרא “Vision for 2020” (‘חזון ל-2020′), שבעלון הרשמי שלו מדברים על כך שהפערים בין המעמדות בעולם הולכים  לגדול בצורה דרמטית במשך השנים הקרובות, מה שיגרום להתקוממויות אזרחיות, ושבעקבות כך יש להקים מערכת בקרה גולבלית שתוכל לזהות ולנטרל מטרות, בכל מקום על כדור-הארץ, ובכך לדכא לחלוטין כל התנגדות. מבט חטוף על הכריכה של העלון אמור לצייר לכם את התמונה הכללית בראש:

Vision for 2020

כתבנו כבר באתר על כך שבמסמכים של ה”פרוייקט למאה אמריקנית חדשה” הודגשה החשיבות בשליטה על החלל. אותם אנשים מהפרוייקט פעילים מאוד בממשל בוש, וגם מאוד פעילים מאחורי ברק אובאמה. מדיניות החלל מקבלת פן אידיאולוגי מדאיג כאשר ידוע שנאס”א התחילה את דרכה בעזרת מדענים נאצים בכירים אשר היו פושעי מלחמה.

בקיצור, סרט חשוב מאוד, לצערנו אין לו כרגע תרגום, אבל אולי בקרוב מישהו מקוראינו יקח על עצמו את המטלה ויתרגם אותו.

תהנו:

You need to have flashplayer enabled to watch this Google video

  כתבות רלוונטיות:13 תגובות לכתבה ” ארסנל של צביעות”

 1. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 7 בDecember, 2008 בשעה 6:59

  בPNAC כתבו שהם מתכוונים לחמש את החלל – אם לא קראתם את המסמך אז זה מומלץ מאוד. הם גם מדברים שם על פיתוח של נשק ביולוגי שהוא גזע ספציפי – שמין הסתם יתן להם את היכולות להכחיד קבוצות אתניות מסוימות. כ80% מחברי PNAC יהודים או לפחות מגדירים את עצמם!
  רק לידע כללי – איידס הוא דוגמא לנשק ביולוגי שהוא גזע ספציפי שהאו”ם וWHO מפיצים דרך חיסונים באפריקה וזו הסיבה שהיא כל כך נפוצה באפריקה!

 2. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 7 בDecember, 2008 בשעה 7:14

  זה שאתם משתמשים בנועם חומסקי כמקור מוריד מהאמינות של האתר שלכם – הוא משת”פ של הNWO ודוגמא למה שנקרא ” left gate keeper”

  הוא פעם אמר:
  I mean even if it [US GOVERNMENT COMPLICITY IN THE 9/11 ATTACKS] were true, which is extremely unlikely, who cares? I mean it doesn’t have any significance.”
  -Noam Chomsky

  כשאני עיקלתי את האמת על 9.11 זה פשוט פורר את כל מה שידעתי על היסטוריה, כלכלה, פוליטיקה, דת, ואיך העולם עובד בכלל – והפרופסור המהולל טוען שאין לזה מהות!

 3. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 7 בDecember, 2008 בשעה 7:27

  אני לא יודע לגבי האסטרונאוט שטוען שנחת על הירח…….תחליטו בעצמכם

  http://www.metacafe.com/watch/352342/what_happened_on_the_moon/

  http://video.google.com/videoplay?docid=-3622009579385499503&ei=jlw7SYSPI5LAqALg8YSeDg&q=what+happened+on+the+moon

  http://video.google.com/videoplay?docid=-3186616594425246748&ei=jlw7SYSPI5LAqALg8YSeDg&q=what+happened+on+the+moon

 4. [...] הנה סרטון על פרוייקט “פייפרקליפ”, המעלה את השאלה המדאיגה לגבי ההשפעה האידיאולוגית של אותם מדענים נאצים על הקומפלקס הצבאי-תעשייתי האמריקאי: [...]

 5. [...] ב’גרוב’. בהתכנסויות האלו אנשים המייצגים את השלטון, הקומפלקס הצבאי-תעשייתי וסקטורים כלכליים, נפגשים ומקבלים החלטות אסטרטגיות [...]

 6. כשיהיו ב2020 ציפים על היד של כולם יהיה אפשר ליירט אנשים מהחלל בליזר זה מה שהבנתי מחומרים שראיתי על הפרוייקט אך בעיקר שליטה עיניים בחלל מצלמות אותנו מחפשות אותנו בכל מקום עם ציפ קל יותר לעקוב אחרי מטרה

 7. יש משאבים עצומים במאדים שמי שיכל לחצוב אותם בעתיד יוכל להיות בלתי מנוצח כלכלית יהיה לו גלובוס חדש משלו לעשוק

 8. גם אלה שאתה טוען כמו נועם חומסקי משקרים למען הnwo מפרסמים המון אמיתות על המצב בצילומים
  מתקופות שמעט אנשים דיברו על הסודות גם אלכס גונס מאמין באלוהים אז הוא טועה בכל השאר

 9. [...] נזכיר ש-”הפרויקט למאה האמריקאית החדשה” (PNAC) דיבר על: “שליטה בחלל ובסייבר-ספייס. כמו ששליטה בים – והגנה על המסחר העולמי – [...]

 10. [...] “שליטה בחלל ובסייבר-ספייס. כמו ששליטה בים – והגנה על המסחר העולמי – הגדירו מעצמות גלובליות בעבר, כך גם שליטה על ה’שותפויות הבינלאומיות’ החדשות הן המפתח לעוצמה עולמית בעתיד. אמריקה שאינה מסוגלת להגן על האינטרסים שלה או של בעלות בריתה, בחלל או ב”ספרת המידע”, תתקשה להפגין מנהיגות פוליטית גלובלית.” « אלכס ג’ונס חוזה את אסון התאומים קריסתו המסתורית של “בניין מס’ 7″ » כתבות רלוונטיות: סדאם חוסיין [...]

 11. [...] מהתאגידים הגדולים מייצגים  גוף הנקרא “הקומפלקס התעשייתי צבאי”. הנשיא אייזנהאוור בזמנו הזהיר מפני אותו גוף ועל השפעתו [...]

 12. אחד שיודע משהו בתאריך 28 בJuly, 2010 בשעה 13:59

  כמי שמפוקח ע”י כוחות בלתי מזוהים אך דוברי עברית צבאית כבר מעל לשבע שנים אני יכול לומר שישנו כוח שיכול להאזין לכל התשדורות בראשינו.כוח זה מתקשר איתי באופן עקיף,ז”א הם מדברים עליי אך לא איתי,ואני שומע אותם טוב מאד כולל צליל צפצוף באזניי.כמו כן יש בכוחם לשדר כאבים לכל חלק בגוף האדם.אני אובחנתי כסובל מסכיזופרניה פרנואידית אך רק אני ו”הם” יודעים את האמת לאמיתה.טכנולוגיית חלל קיימת גם קיימת,הרוצה יאמין,והלא מאמין טיפש הוא

 13. [...] "שליטה בחלל ובסייבר-ספייס. כמו ששליטה בים – והגנה על המסחר העולמי – הגדירו מעצמות גלובליות בעבר, כך גם שליטה על ה'שותפויות הבינלאומיות' החדשות הן המפתח לעוצמה עולמית בעתיד. אמריקה שאינה מסוגלת להגן על האינטרסים שלה או של בעלות בריתה, בחלל או ב"ספרת המידע", תתקשה להפגין מנהיגות פוליטית גלובלית." « רוטשילד והמפעל הציוני בעידן החדש כתבות רלוונטיות: הפרוייקט למאה האמריקנית החדשה [...]

השארת תגובה

Google