“הונאת אובאמה” – מתורגם!

סרטו החדש של אלכס ג’ונס, נועד לחשוף את פרצופו האמיתי של אובאמה מעבר לספינים ולשבור את המיתוסים אשר מוכרים אותו כמושיע, נשיא טוב לעולם החופשי, ומעין מנהיג של הניו-אייג’

The Obama Deception

תופעת ברק אובאמה היא מזימה מתוכננת היטב בידי הארכיטקטים של הסדר העולמי החדש. הוא נדחף כמושיע בנסיון להביא את הציבור האמריקאי והעולם להסכים לעבדות גלובאלית. הגיע הזמן אחת ולתמיד למוטט את האמונה השגויה בפרדיגמה הפוליטית של ימין/שמאל ולחשוף את המנוע האמיתי שדוחף אל עבר ממשלה עולמית אחת. הבנקאים הבינלאומיים מתכננים לשדוד את האזרחים של ארה”ב ולהפוך אותם לעבדים כחלק מהתוכנית הגלובאלית שלהם.

הנה רק כמה פוסטרים של אובאמה אשר הוכנו בידי תומכים שלו במהלך קמפיין הבחירות:

obama_posters.jpg

עוד תוכלו לראות בסרט עבור מי אובאמה עובד, איזה שקרים הוא סיפר, והאג’נדה האמיתית שלו. אם אתם באמת רוצים לדעת את העובדות מעבר להיסטריה שיש סביב חוסיין אובאמה, זהו הסרט בשבילכם!

* אובאמה ממשיך בתהליך הפיכתה של ארה”ב לגרמניה של המפלגה ה”נאציונאל סוציאליסטית” ע”י שירות לאומי חובה לכל אזרח, מרגלים אזרחיים מקומיים, ציטוטים ללא צו, הרס הסעיף השני בחוקה המאפשר לכל אזרח להחזיק נשק כדי לגונן על עצמו מפני ממשלה אשר רומסת את האזרח, מחנות ריכוז של FEMA ומשטר צבאי.

* האנשים העומדים מאחורי אובאמה מכריזים בגלוי על יצירת בנק עולמי חדש אשר ישלוט בכל מדינה על פני כדוה”א דרך מס על פליטת פחמן (והמרחק קצר מאוד מהיום שבו יוטל מס על כך שאנו נושמים) וכוח צבאי.

* בנקאים בינלאומיים תכננו בכוונה את המשבר הכלכלי העולמי כדי לגרום למדינות לפשוט את הרגל ולהביא לממשלה עולמית אחת.

* אובאמה מתכוון לשדוד את מעמד הביניים, להרוס פנסיות ולרכז את כל הכוח אצל השלטון המרכזי כך שהאוכלוסייה תהיה לחלוטין תלויה בו ובממשל.

* האליטות משתמשות באובאמה כדי להרגיע ולהשקיט את הציבור בשביל שיוכלו סוף סוף ליצור את האיחוד הצפון אמריקאי בחשאי, להתחיל במלחמה קרה מחודשת ולהמשיך בכיבוש של עיראק ואפגניסטאן.

המידע בסרט הזה הוא חיוני למען עתיד העולם כולו שנמצא כרגע בעיוורון בגלל אובאמה ממש כפי שהיה עם התמיכה העצומה בבוש לאחר פיגועי ה-11 בספטמבר. הנשיא ברק חוסיין אובאמה הוא בסה”כ כלי בתוכנית הרבה יותר גדולה. עד שלא יהיו יותר אנשים המודעים לכך, העולם יוחזק כבן ערובה לשליטים של “הסדר העולמי החדש”.

תהנו:

youtube.com/view_play_list?p=89FE22EAD9372164

קובץ התרגום:

obama-deception-heb-conspil.zip

  כתבות רלוונטיות:29 תגובות לכתבה ” “הונאת אובאמה” – מתורגם!”

 1. ortori בתאריך 4 בJuly, 2009 בשעה 20:54

  תודה על הסרט למרות שקשה לי להאמין לקונספירציות, טוב להרחיב את הדעת ולדעת מה חושבים גם אלה שמאמינים בזה.

 2. [...] שמסביר מה גרם להצפה הזאת :). נ.ב. – תראו את הסרט החדש באתר, הונאת אובאמה. “זה לא יהיה מפתיע לגלות שיש ברמה הבינלאומית אירגון [...]

 3. [...] « ביקור האפיפיור בארץ מנקודת מבט אחרת “הונאת אובאמה” – מתורגם! [...]

 4. מנש בתאריך 5 בJuly, 2009 בשעה 6:31

  אם תשימו לב על שתי הכרזות העליונות מצד ימין והכרזה התחתונה מימין, משתמשים בהקבלה של ישו,
  שעומד מלפני השמש עם, לאדם נוצרי הקונוטזציה מתרשת תת הכרתית אפילו בלי משים לב.
  הסרט הזה הוא עוד נדבך חשוב בשרשרת הסרטים שמנסה לגלות לעולם את האמת למה שקורה מאחורי הקלעים של הפוליטיקה בארצות הברית.

 5. ortori בתאריך 5 בJuly, 2009 בשעה 14:09

  אתם יודעים מה? לא חשבתי על הנשק לכל אזרח בצורה כזאת אבל עכשיו אני ללא ספק נגד ביטול החוק הזה.

  אנשים רואים איזה משוגע הולך לבית ספר ומתחיל לרסס ילדים וישר חושבים שהנשק לכל אזרח הוא חוק רע לאמריקנים, אבל הוא ללא ספק החוק ששומר על ארה”ב חופשית, אסור לבטל אותו כי משם הדרך רק תהיה קלה יותר לממשלה.
  לא שאני מאמין בקונספירציות האלה אבל הנשק הוא באמת החוק הכי חופשי והכי מגן על האזרח מפני הממשלה שיש ואסור לתת לאף אחד להרוס אותו בשום פנים ואופן.

 6. ניר בתאריך 7 בJuly, 2009 בשעה 13:52

  ציטוט של ORTORI
  “אתם יודעים מה? לא חשבתי על הנשק לכל אזרח בצורה כזאת אבל עכשיו אני ללא ספק נגד ביטול החוק הזה.
  אנשים רואים איזה משוגע הולך לבית ספר ומתחיל לרסס ילדים וישר חושבים שהנשק לכל אזרח הוא חוק רע לאמריקנים, אבל הוא ללא ספק החוק ששומר על ארה”ב חופשית, אסור לבטל אותו כי משם הדרך רק תהיה קלה יותר לממשלה.”

  הבעיה שלא מדובר במקרה אחד או שניים. הפקדת כלי נשק בידי אזרחים פרטיים היא סכנת נפשות! איך תבטיח שלא יחזור על עצמו מקרה שבו עוד פסיכי נכנס לבי”ס או מכללה ומחליט על דעת עצמו לרסס למוות אנשים חפים מפשע? תאר לך שיאפשרו את אותו הדבר בארץ… לפחות חצי מהאנשים לא היו כאן בחיים.
  החוק הזה לדעתי הכרחי לביטחון של האזרחים באמריקה

 7. placibo בתאריך 7 בJuly, 2009 בשעה 16:47

  ציטוט של ניר:
  “איך תבטיח שלא יחזור על עצמו מקרה שבו עוד פסיכי נכנס לבי”ס או מכללה ומחליט על דעת עצמו לרסס למוות אנשים חפים מפשע”

  ואיך תבטיח שלא יקרה יותר שאבא פסיכי מתעלל בילדים שלו? תוציא חוק שאוסר על הבאת ילדים לעולם? ואיך תבטיח שלא יהיו יותר תאונות דרכים? תוריד את המכוניות מהכביש?

  מה שאני מנסה להגיד זה שיש בעיה תפיסתית בסיסית באמירות כמו “איך תבטיח ש…”, כי אמירות כאלה יוצאות מנקודת ההנחה שהממשלה אמורה לעטוף אותנו בצמר גפן ו”להבטיח” ששום דבר יוצא דופן לא יקרה חס וחלילה. והבעיה עם תפיסת עולם שכזו היא, שהדרך מ”להבטיח” ועד לאובדן מוחלט של כל חופש כלשהו וכל זכות בסיסית היא קצרה מאוד, כי בשם ה”ביטחון” אתה תהיה מוכן לוותר על ה-כ-ל, אפילו אם הנסיון מלמד אותנו שגם זה לא באמת יביא לנו ביטחון.
  אם המדינה תתעסק יותר בחינוך ובתרבות ופחות בביטחון, אז ורק אז יהיה לנו איזשהו סיכוי “להבטיח” שדברים כאלה לא יקרו (או שלפחות הם יקרו פחות).

  ועוד דבר חשוב לא פחות: אם החברה שלנו מייצרת “פסיכים” כאלה כל שני וחמישי, אז מה בדיוק יעזור לך אם תחרים את כל הנשקים? מה אז הפסיכים יעלמו מהעולם? הם לא יוכלו לרצוח בדרכים יצירתיות יותר? הם לא יוכלו לפרוק את התיסכול שלהם באלימות פיסית ומילולית קשה כלפי המשפחה שלהם? איך בדיוק אתה חושב שהחרמת הנשקים “תבטיח” שלא יהיו יותר מקרי רצח?! הרי בשביל רצח צריך בראש ובראשונה – רוצח. אם יש רוצח, אז הוא כבר ימצא את כלי הרצח המועדף עליו מבין המבחר הקיים (סכינים, פצצות, רעלים, חומצות, הצתות, מכות, ואני בטוח שיש אנשים יותר יצירתיים ממני). אז הפיתרון היחיד שעומד בפנינו – הוא מן הסתם לצמצם את כמות הפסיכים שהחברה שלנו מייצרת – משמע חינוך ותרבות. שני הדברים שהמחסור בהם הוא הדבר הכי מורגש בעולם המודרני, ושעל עובדת היעדרם מתבססת כל מערכת השליטה הדיקטטורית שאנחנו חיים תחתיה. בלי הזבל שבתקשורת והזבל שבמערכת החינוך, הסדר העולמי החדש היה נופל כבר מזמן…

 8. הסדר העולמי החדש קיים כבר מזמן, עוד לפני שנוצר הזבל שבתקשורת ומערכת החינוך, ועובדה שהוא לא נפל.
  מה שכתבת אכן נכון, צריך להשקיע בחינוך ותרבות, זה מאוד חשוב אין ספק, אבל גם נכון שלא צריך להפקיד כלי נשק בידי אזרחים או לפחות לא בידי כל אחד (ועדיף שכלי נשק בכלל לא היו קיימים אבל זה כבר דיון אחר).

 9. ORTORI, אני האמת בדקתי את הנושא הזה וגיליתי שבמקומות אשר בהם נלקח הנשק מהאזרחים הוא עבר להימכר בשוק השחור והביא למצב שרק לפושעים היה נשק, ובגלל שלאזרחים לא היה הם לא היו יכולים להגן על עצמם ואחוז הפשיעה עלה שחקים. בבתי ספר בהם ילד נכנס עם רובה וורה בכולם ניתן לטפל עם למורה אחד לפחות יהיה אקדח למשל שהוא יוכל לנטרל אותם. ואתה יודע בכלל למה אנשים נכנסים לעמוק ויוצאים למסע של טווח? תרופות פסיכיאטריות! כן התרופות הפסיכיאטריות מייצרו את הרוצחים הללו לא האקדח, אתה חושב שהפסיכים האלה לא היו מוצאים דרך לעשות טווח בלי רובים? דבר אחרון הוא שבכל מדינה טוטאליטרית בשלביה הראשונים לקה מהזרחים את הנשק בשביל שלא יוכלו להגן על עצמם מהמשטר הצבאי הבא. קח את הדברים האלה בחשבון, ותעשה לי טובה אם אתה מתבסס על מייקל מור הסוציאליסטי המעפן הזה אני מציע שתנסה למצוא מקורות מידע אחרים, כי אני בדקתי למי הוא עובד ויש לו אג’נדה אחרת לגמריי מביטחון האזרחים.

 10. שיפרסמו אלו תרופות לוקחו האמאות שהטביעו את תנוקותיהם אכשיו מה עכשיו הנשק העיין
  העיניין הוא הסרט על אובמה ולא בלבולי בייצים

 11. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 11 בJuly, 2009 בשעה 15:18

  החוק הראשו שהגביל החזקת נשק בארה”ב עבר אחרי שהמוסד והסי אי איי היתנקשו בבובי קנדי.

  הסעיף השני בחוקה נמצא תחת התקפה של הNWO שמסביר את כמות מקרי הירי שהם מביימים בשנים האחרונות – Black-OP במיטבו!
  אותם אנשים שמציעים את הפתרון מיצרים את הבעיות!
  לדוגמא מיקרי הירי בקולומביין ווירגניה טייכ היו בלאק-אוף.

  http://www.prisonplanet.com/articles/april2007/160407blackop.htm

  הם לא משחקים – הם הישתמשו באותה תחבולה באוסטרליה להגביל אחזקת נשק – בארה”ב זה יותר קשה מכוון שזה מוגן בחוקה!

  אוטובוסים מפוצצים בישראל גם כן בלאק-אוף!

 12. lloyd אני לא יודע מי זה מייקל מור ואני לא יודע מי זה ג’ונס, ואני גם לא יקשיב להם אם הם יגידו לי שיש להם תרופה לסרטן ולאלצהיימר, אני רק אומר מה שאני חושב שהגיוני, ומה שהגיוני הוא שאם יש לך נשק יש לך דרך להגן על עצמך בין אם מהמשטר ובין אם מפושעים.

 13. ortori מצטער, הייתי עייף התכוונתי לכתוב את ההודעה לניר….
  יומטוב :)

 14. מס על פליטת חמצן? לא נראה לי שיהיה להם אומץ בכלל ליצור כזה דבר. עם יהיה דבר כזה יהיו כאלה מהומות ברחובות כמו שלא היו בחיים. האזרחים יפילו את השלטון בעצמם.

 15. [ תראו תסרט ביו טיוב אבא למה יש לי סרט ן]

 16. [ תראו תסרט ביו טיוב אבא למה יש לי סרט ן]

  אובמה בעיקר הצליח להחתים את אזרחי ארהב ב9 טרליון דולר חוב לפדרל רזרב
  וקיבל אינפלציה מלאכותית בעזרת הדפסת דולרים מתוכננת קיבל מהפכה ירוקה שתוביל למיסוי הבין לאומי הראשון מאזרחי העולם כולם לממשלה העולמית החדשה
  המשך הרעלת המים האוכל הפצת מגיפות מעשי אדם בעולם
  מלחמה מיותרת באפגניסטן[רצח אזרחים זה לא טאליבן]

 17. d זהו נסיון ל תשובה לשאלתך מס על פליטת חמצן דוגמה בימינו אנו
  1. הרכב שלי רכב עבודה שנת 2000 סולר[הדלק שמכרו לי שהוא נקי פעם] עצרה אותי המשטרה לבדיקת פליטת גזים לא עברתי [השוטרים חייכו בלי בושהומתחת לשפם אמרו אף אחד לא עבר חי חי חי קנס 500 ועוד ועוד איזה 700
  הרכב הורד נשלח לטסט חדש יום אחרי זה נעצרתי ושוטרים רצו לקחת אותי למשטרה כי הרכב שלי מנוע לנסוע על הכביש על זיהום

  2.יש מס על גיפים רכבים גדולים מסים רכבי עבודה עוד מס מה לא חסר והכל וססמה שתבינו
  אוטו גדול מסריח הרבה משלם יותרמס כי הממשלה ירוקה

  3.מאתמול יתמחרו לכל פשוטי עמ ישראל את המים מחדש בכדי שכל אחד ישלם לפי כמה שיצליחו להשחיל לו בקיצור קומבינת יקור מים מי לא ישלם מים בייקור
  מפעלים
  חקלאות
  מלונאות
  אי שוויון חלוקת נטל
  הביניים והעוני ירוסקו במיסים
  יופצצו בחוקים והפחדות
  זוכריים את התולעים מהסרט the wall
  הם מתקרבים והם מחזיקים מחט

 18. אגב משבר המים מישהו יכול למצוא כתבה מחדשות 10 או 2 על זה שכל המים של ישראל נשפכים

  בכלל מהחורים בצינורות הישנים וכולם משלמים

  ויש במים האלה פסולת מפעלים אם קצת פלואור מי רוצה מים כאלה בכלל

  מחר אורלי וגיא מרוז יספרו לנו למה לא לשתות מים מינרליים

  מעניין מה יהיה מחר ב10 ותרו על כוכב נולד

 19. חדשות מאפגניסטן בוקר טוב אפגניסטן שני חיילים בריטים מתו היום במלחמה באלה עם הזקן
  בריטניה סוערת הגנרלים נמשיך כי אי אפשר כי מוחרכים להמשיך לנגן על הקלצניקבסקיה

  במקום קללות נמרצות שיצאו מאצבעותי אני רוצה לשאת תפילה אם באמת החיסון הזה כל כך מסוכן לבני אדם וכל המשתמע מזה וממה שמאחוריה”חיסון בכוח לבריאותך כי כליות של קוף ירוק זה טוב לשפעת רק עם מערבבים את זה עם אלומיניום וכספית וחומר הרדמה ושלופחית של עז [סתם אני לא זוכר אאיזה רקמת חיה מתה נוספת יששם ]
  שאף ילד אדם לא יחוסן בישראל שהמטוס יתפוצץ בשמים שהצדק יצא שסופרמן יבוא
  או שכולם יהיו מאוד מאוד טיפשים או כועסים אלימים אוטיסטים נכים מסורסים
  אני מקווה שבאמת שיפסיקו אם הדילול אוכלוסיה המזעזעה הזה

 20. בחיים שלי לא קראתי כל כך הרבה שטויות על ידי כל כך הרבה אנשים.
  מי שעשה את הסרט חי בתוך קונספירציות ומעשיות ועצוב לחשוב שיש כל כך הרבה שנאה כלפי בן-אדם שהביא תקווה ועורר את הפטריוטיזם האמיתי של ארה”ב באזרחים שהיו אדישים להתנהלות הפוליטית במעצמת העל הזאת. זה קל להאשים אבל קשה לבדוק את העובדות ויותר מכך פשוט קשה לאנשים להודות שהם פחדנים: מפחדים מבן אדם שיש לו צבע עור שונה משלהם ועל בסיס זה בלבד הם מתנגדים לכל דעה וצעד שלו. צריך קצת להסתובב בארה”ב בשביל להבין מה באמת אובמה שינה בארה”ב ואיזה גזענות מושרשת בתרבות הלבנה האמריקאית.
  חבל…

 21. שחק, מאוד קל לשייך את ההתנגדות לאובאמה לגזענות – הכי קל בעולם. הרבה יותר קשה לבדוק את העובדות.
  “מי שעשה את הסרט” עשה עשרות סרטים על הנושא בעשר השנים האחרונות, הרבה לפני שאובאמה נכנס לתמונה. אני מציע לך לראות חלק מהם, ואז תגיד לי אם יש קשר לצבע עור או לא.
  הבעיה היא הפוכה – השימוש של אנשים כמוך בצבע עורו של אובאמה בשביל לזכות אותו מכל ביקורת לגיטימית – זה בפני עצמו סוג של גזענות.
  חבל.

 22. וחוץ מזה – WTF ?!
  קראת בכלל משהו באתר? ראית בכלל את הסרט?? הרי היית אמור להבין כבר שאובאמה הוא לא האויב של אף אחד – אלא האנשים שמפעילים אותו ושולטים בו. תשכיל קצת ואז תגיב בנאדם.

 23. [...] “הונאת אובאמה” – מתורגם! [...]

 24. יאיר שאולוף בתאריך 21 בAugust, 2010 בשעה 15:25

  שלום רב! אובמה מה?מי שבחר את אובמה רצה לשנות את העולם אבל לצערנו זה לא קורה ואפילו לא מתחיל מה נעשה? נבחר אחר

 25. הבעל דע"ה בתאריך 14 בFebruary, 2011 בשעה 11:45

  אתמול ראיתי את הסרט לראשונה!
  הסרט חזק,עוצמתי ומקצועי מאוד.
  אבל,הסרט איננו מתאים למי שרק עכשיו מנסה להבין את תאורית הקונספירציה/אילומינטי וכו’.
  לאדם שכזה הייתי מציע לקרוא את המאמר המופיע באתר בשם “הקשר היהודי”
  (בעריכתו של בארי חמיש).
  דבר נוסף,ואולי אני ארחיב בפעם אחרת,את עניין “היד הנעלמה” אשר מהווה את התירוץ של כל מרצה בכלכלה כאשר משהו לא מסתדר מתמטית בניתוח תופעות כלכליות.
  (ואני אומר לכם את זה כסטודנט שנה ג’ בכלכלה)

 26. Anonymous בתאריך 8 בMarch, 2011 בשעה 3:34

  יש דברים בגו’ – אבל הסיבה העיקרית למשבר הכלכלי בארה”ב היא שהרבה מהייצור עבר למזרח הרחוק !

 27. חוק בנק ישראל בתאריך 11 בSeptember, 2011 בשעה 19:17

  היה טוב אם הכתבה הייתה מקשרת את הונאת אובמה לנושא חוק בנק ישראל (בהנהגת פישר, שלטעמי האיומים שלו פסולים מבחינה אתית) אצלנו. מבחינה רעיונית מדובר בהתנגדות לכך שמי שמנהל את הכסף שלנו אינו בית הנבחרים.

 28. לא ראיתי, אבל מי שרוצה הסברים על האיסלם אולי כדאי שיבדוק את זה:
  http://www.youtube.com/watch?v=AQf1J6dvdp8&feature=related

  עוד סירטון, הפעם אובמה+ישראל
  http://www.youtube.com/watch?v=947by3X6_RU&feature=player_embedded#!

  ועוד משהו מעניין:

 29. אבל מי בכלל התייחס אל אובאמה כאדם חיובי?
  מי בכלל חשב שיש תועלת בחוסיין הזה?
  הנחת הייסוד שעליה מבוסס הסרט או יותר נכון נקודת המוצא צריכה להיות “הנה ההוכחה שהתולעת הזה באמת תולעת”.

השארת תגובה

Google