הכינו עצמכם לסדר כלכלי חדש

האתר הרשמי של בלומברג מדווח עוד ב2009 כי מדבדב הציג דוגמא לשטר העולמי החדש. לפי דבריו משמעות השטר שהציג היא שהם “מתכוננים”.עוד הוא אומר כי המעבר לשטר בין לאומי יוציא מהנפילה הכלכלית, מה שמסביר את מושג הסדר הכלכלי החדש שאנחנו שומעים פתאום כל הזמן.

הדיווח הגיע מלא אחר מאשר אתר החדשות הכלכלי של בלומברג.

על השטר שהוציא מדבדב היה כתוב “unity in diversity,” משפט מנחה של דת הBAHAI, מאין דת אוניברסלית בעלת סממנים של דת עולמית אשר לא מקבלת ישראלים…אין מה להתפלא שהיא מקושרת עמוקות לאו”ם ולתאוסופיה (הקישור הוא לעותק שמור כי האתר התאוסופי הרשמי הזה ביום אחד בהיר פתאום החליט לבקש ססמא מהנכנסים, ראו את הציטוטים הברורים המובאים בקישור).

http://en.wikipedia.org/wiki/Bah%C3%A1′%C3%AD_Faith#United_Nations

מדבדב כבר כמה פעמים דחף לקראת שטר עולמי חדש, ו”חזה” את נפילת ארה”ב. כפי שראיתם בכתבה קודמת שלנו, האוליגרכים של הסדר העולמי מדברים על נפילתה הכלכלית של ארה”ב ותקומתה של סין כמנוע הדוחף לסדר כלכלי חדש, וכפי שהזהרנו אתכם מאז הקמת האתר, הסדר הזה יהיה סוציאליסטי עולמי.

coin.jpg

כבר קם אתר חדש שמקדם את רעיון השטר הבין לאומי החדש בשם United Future World Currency שימו לב.

תמונות של מדבדב מועידת ג’י 8 האחרונה ב2010 מעלה את השאלה מה באמת עושים המנהיגים מאחורי דלתיים סגורות?

http://kalyan-city.blogspot.com/2009/08/drunken-russian-president-dmitry.html

אנו ממליצים להתכונן לתהפוכות הכלכליות שלפי הדיאלקט המנחה של הגל יביא לפתרון הסדר הכלכלי החדש. את הכתבה הבאה אנחנו מביאים מתוך האתר של מר. גולד, אין לנו שום רווח בעניין זה, אנו ממליצים לכם כיוון שאנו מאמינים בפתרון, ועד היום כל האתר נעשה בהתנדבות מלאה וימשיך כך. אנו כל הזמן מקבלים הודעות לגבי מה אפשר לעשות ולכן אנו מציגים את הקישור הבא בשביל להביא לכם פתרון ממשי ואמיתי לאי היציבות הכלכלית השוררת בעולם. במצבינו היום רק כסף בעל ערך אמיתי, אשר יש לו ערך שניתן להרגיש בניגוד לסתם נייר יכול להשאר יציב.

קישור למאמר המקורי

ניאו-פיאודליזם בישראל בכיסוי של סוציאליזם

 נכתב ע”י: רועי
כל בר דעת יודע כי הפערים בין העשירים והעניים מתרחבים כתוצאה מהמדיניות של הממשלה הסוציאליסטית ולא כמו שהשמאלנים אוהבים להאשים את השוק החופשי.

מעמד האוליגרכים והפוליטיקאים הגנבים אנשי שלומם אינו תוצאה של השוק החופשי, כי אם תהליך מתמיד של עושק מעמד הביניים על ידי הממשלה ובנק ישראל לטובת בעלי ההון והמונופלים הגדולים במשק כמו חברת החשמל, חברות הסלולר והבנקים ועוד רבים.

ואני אסביר :

ראשית, בנק ישראל אשר מבצע מניפולציות בשערי הריבית ופוגע בפנסיונרים שמקבלים ריבית אפסית (ואף שלילית במונחי אינפלציה) כדי לממן את הלוואות הענק של הטייקונים ששולטים בכל הנכסים במשק ומשלמים רבית ריאלית שלילית כאשר יש להם ביטוח מבנק ישראל שאם מחירם המנופח של הנכסים יירד לרמתו הריאלית, ינפח אותו שוב הבנק המרכזי המנוהל על ידי בירוקרטים קומוניסטים, כך שהטייקונים במשק לעולם לא יכולים להפסיד, ומעמד הביניים מנושל מנכסיו בתהליך של אינפלציה הדרגתית.

במקביל, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, שהיא רשות הפרופוגנדה הממשלתית, מפרסמת נתוני אינפלציה שיקריים כאילו יש 2% אינפלציה בשנה בעוד האינפלציה האמיתית הינה מעל 7% בשנה ומחיר ליטר דלק עלה ביותר מ-100% ב-8 השנים האחרונות.

וכך מעמד הביניים, שעסוק בצפייה בספורט ובתוכניות ריאליטי בסגנון אמריקאי (ששם מעמד הביניים כבר נמחק) מאמין בפנטזיות שהוא עשיר יותר כיוון שערך דירתו עלה על הנייר.

והמערכת הבנקאית מכניסה את מעמד הביניים לחובות שאינו יכול לעמוד בהם, ברבית משתנה הצפויה לעלות בעתיד וכך להפוך את נוטלי משכנתאות לצמיתים לכל החיים אשר יעבדו כדי לשלם את חובותיהם לבנקים, אשר יולאמו ע”י המדינה הסוציליסטית בעתיד הקרוב כאשר המערכת הפיננסית תקרוס תחת נטל החובות הבלתי משולמים כפי שקרה בארצות הברית.

ועוד, ממשלת ישראל מעלה את המסים העקיפים כמו המכס על הדלק כדי לממן את המפלצת האדירה של המנגנון הממשלתי החונק את העסקים הקטנים במשק.

כיום נטל המסים העקיפים והישירים בישראל גבוה כבר מגובה המס ששילמו צמיתים לאדונם הפיאודלי בתקופת ימי הביניים, לפני המהפכה התעשייתית באירופה.

האירוניה היא שבכלכלה סוציאליסטית תמיד יש מעמד אוליגרכיה שלטת המתכסה במעטה הדאגה למעמד הפועלים, כדי למכור את הפרופוגנדה שכל המונופולים הממשלתיים שמעשרים את השולטים במשק ומונעים תחרות הוגנת הם לטובת הכלל.

התקשורת השמאלנית והחינוך הציבורי ממומן גם ע”י הממשלה, ונבחרי הציבור זורעי השקרים במפלגות השמאל, ממלאים תפקיד חשוב בפרופוגנדה כי השוק החופשי אינו עובד לטובת הכלל, ולכן צריך ממשלה יותר גדולה ויותר גנבים כמותם בשלטון כדי לעזור לחלשים (שחולשתם בטיפשותם שהם מאמינים לשמאלנים).

כל המדינה הסוציאליסטית עומדת לקרוס בגלל אמת אחת פשוטה, כפי שאמרה מרגרט תאצ’ר “הבעיה בסוציאליזם היא שבסוף נגמר הכסף של האנשים האחרים”.

כשהבלוף ייגמר, רק מי שיש בידיו זהב, שהינו הכסף שבחר השוק החופשי במשך 5000 שנות היסטוריה יישאר עומד, כל השאר יחזרו להיות צמיתים של השלטון המרכזי כפי שהיה בתקופה הפיאודליסטית.

סוף.

אם אתם מעוניינים בקניית זהב צרו קשר עם רועי ממר. גולד, או המלצה שלנו פשוט דברו איתו, תשמעו מה יש לו להגיד, אמרו לו ששלחו אתכם מקונספיל ויהיה לכם על מה לשוחח בקשר לדברים שבד”כ לא מדברים עם כל לקוח.

  כתבות רלוונטיות:17 תגובות לכתבה ” הכינו עצמכם לסדר כלכלי חדש”

 1. truther בתאריך 26 בJuly, 2010 בשעה 5:14

  השאלה היא אילו אנשים יהיו מוכנים לקבל את הזהב כסחר חליפין? מוכרים בחנויות למשל כיום מקבלים אך ורק כסף מהמערכת הכספית (שקלים במזומן או אשראי)
  אם למשל אני ארצה לטוס לחו”ל, אילו חברות תעופה מקבלות זהב?
  אודה מאוד למי שיוכל לתת לי תשובה כנה ומנומקת

 2. ליאו בתאריך 26 בJuly, 2010 בשעה 23:57

  זו לא השאלה איך תשלם על טיסה..
  העניין הוא האם תישאר חסר רכוש ומשועבד או בעל נכס עם ערך כספי מספיק שיוכל לפלס לך את הדרך חזרה אל עצמאות כלכלית אחרי הנפילה הכלכלית הגדולה הבאה..שהרי בא תבא כי כך בנויה כיום המערכת הכספית בעולם

 3. אלדד בתאריך 27 בJuly, 2010 בשעה 21:24

  ההנחה תופסת רק אם המטבעות מתמוטטים.

  כרגע בתוכנית של אלכס ג’ונס הכלכלנים (כולל הכלכלן שמוכר מטבעות ומטילי זהב) מאמינים
  שיהיה מיתון וירידת מחירים.
  בירידת מחירים גם הזהב יורד כי הוא סחורה.

  אם המיתון יהיה מספיק חזק ומדינות לא יצליחו לשלם את החוב שלהם או לפרוס אותו אז המטבעות יקרסו.

 4. שלום בתאריך 28 בJuly, 2010 בשעה 13:40

  אם כבר העלתם תנושא…יש סיכוי שתדברו על קוספירציית בהאי ומה מסתתר בתוך הר הכרמל החלול?
  מי נתן רשות לכת להשתלט על ההר ולחצוב אותו מבפנים בלי ידיעתם של המקומיים?
  ולמה בכל שער משהו לבוש במדים חמוש עומד?

 5. זהב? בתאריך 1 בAugust, 2010 בשעה 7:15

  לפלס לנו את הדרך חזרה לעצמאות כלכלית?!
  למה אנחנו צריכים עצמאות כלכלית. וברגע שלא יהיה לי מה לאכול מה אני אוכל לעשות עם הזהב הזה?!

  נורא מוזר לי שאחרי הכל ולמרות כל המידע שלכם אתם עדיין מתעקשים להמשיך לשחק בתוך המשחק המעוות הזה שהם המציאו כמו כלכלה וכדומה.

  אולי תתחילו לגדל לעצמכם ירקות ופירות במקום לקנות זהב זה יותר יועיל

 6. המשך בתאריך 1 בAugust, 2010 בשעה 7:20

  שהרי בסופו ל דבר השאיפה לעצמאות כלכלית היא שאיפה להתקדם למעלה הפרמידה שלהם

 7. היום ברגעים אלה ממש אין לך מה לאכול? זהב הוא איום ממשי על בנקים מרכזיים כפי שגידול האוכל העצמאי הוא איום על חברות האוכל הGM. ומבין השתיים, הבנקים המרכזיים הם בעלי הרבה יותר כוח. אם ברגע זה כולם היו מעבירים את כל הכסף שלהם לזהב זה לוקח את כל הכוח מהאחיזה הכלכלית שלהם. וכאשר תהיה נפילה כלכלית כל הנכסים יהיו חסרי ערך חוץ ממה שעומד מאחוריו ערך אמיתי. איך תשקה את הגינה שלך בלי כסף?

 8. ליאו בתאריך 1 בAugust, 2010 בשעה 18:58

  אלדד ו”זהב.”..
  נראה לי שפשוט לא הבנתם עדיין כמו שצריך את מערכת ה”פדרל רזרב”שכיום הכסף בכול העולם מושתת על העיקרון הזה..
  ומיתון לא גורם לירידת מחירים..אלא לאינפלציה.וערך העצמי של הזהב לעולם לא ירד אלא עם כן ימצאו הרבה מרבצי זהב חדשים.באותה מידה אפשר גם להשקיע ביהלומים או פלטינה..העיקרון דומה רק מה אלא דברים שיותר מסובך לסחור בהם מאשר בזהב.
  לגדל עגבניות זה מאוד נכון אבל זהו פיתרון נורא קצר רואי ולא באמת אפשרי לרובינו שגרים בעיר.
  אכן מה נחמד יהיה להתיישב באיזו פינה נידחת לקדוח באר ולגדל לעצמך את האוכל :) תכלס מי יכול לעשות את זה בימינו?והרי גם אחת המטרות של המשחקים מאחורי הקלעים היא לרכז את האוכלוסיה כמה שיותר בערים מרכזיות לשם שליטה מלאה..

  “ושאיפה לעצמאות כלכלית היא שאיפה להתקדם למעלה הפרמידה שלהם”?!?!
  משפט זה סותר את עצמו.. כי רק עצמאות תאפשר לך לא להיות תקוע בתוך הפרמידה שלהם ואף לעזור לאנשים אחרים.

 9. אלדד בתאריך 3 בAugust, 2010 בשעה 7:56

  ליאו הרי הם שולטים על 90% מהכסף בעולם – אז אם הכסף יעבור לגיבוי של כסף וזהב , מה ימנע מהם
  להשתלט על רוב המתכות האלה והמכרות שלהם וליצור קרטל?

  ראיתי את secret of oz ב גוגל וידאו?

 10. זהב וסילבר היו וישארו הכסף האמיתי.
  כל הממשלות “אמורות” לגבות את השטרות שהם מדפיסות על-ידי זהב בכספת שלהם
  ב1971 ניתק הנשיא האמריקאי ניקסון את הקשר בין הזהב לדולר, ומאז המשברים הכלכליים רק החמירו.
  אם כל אחד מכם יתחיל להדפיס שטרות של כסף – תכנסו לכלא בגלל זיוף, אבל משום מה הממשלות עושות את זה כבר במשך ה-100 שנה האחרונות

  תכנסו לאתר http://www.younique.co.il ותקראו קצת על ההיסטוריה של הזהב.
  זהב יתקבל כסחר חליפין ברגע שכל מטבעות העולם יישחקו ויהיו שווים הערך האמיתי שלהם -אפס.
  חתיכת דף נייר עם קצת דיו עליו ופתאום זה שווה משהו?
  אתם צריכים להתעורר לאמת ולמציאות האמיתית, לצערי כבר 100 שנים שבמערכת החינוך לא מלמדים על כסף אמיתי, אין אף קורס כלכלה מתקדם שבו תלמדו את הנושא… נשאר לכם לבדוק בעצמכם ולהתוודות לאמת… זהב יגן עליהם, כמו שהוא עשה כבר 5000 שנה, ממשברים ומזיופים ומהדפסות מטורפות של הממשלות.

 11. בנוסף, ברגע שיהיה לכם זהב ביד, אתם בעצם מבטלים את ה”מתווך” ביניכם לבין הכסף שלכם – הבנקים

 12. האמת היא פשוטה, כסף אפשר לייצר תמיד בשטרות, וזהב אי אפשר.

 13. ליאו בתאריך 8 בAugust, 2010 בשעה 1:22

  אלדד
  פה טמון ההבדל באמת שהם שולטים על השטר שנצא בארנק שלך מרחוק ועל הזהב שנמצא בכיס שלך אני מקווה שאתה תמנע מהם להשתלט.
  ולא ראיתי עדיין את הסרט הזה.

 14. למרבה הצער, זה ככה בכל מדינות -אנשים עשירים מאוד שליטים הכל .וזה משפיע על המעמד הבינוני הרבה

 15. גוטם בתאריך 27 בAugust, 2010 בשעה 0:52

  מה לגבי אגרות חוב צמודות מדד? כשאתם אומרים קריסה הכוונה לאינפלציב מטורפת או שלא הבנתי את הדברים?

 16. אולי כדאי להסתכל על זה גם מהצד השני.
  תראו את הסרט

  The Secret of Oz

  http://www.youtube.com/watch?v=D22TlYA8F2E&feature=player_embedded

  כדאי.

 17. תודה רבה עומר! סרט מומלץ!

השארת תגובה

Google