הגילויים המרעישים שנעשו על ידי גרגוריאן ביבולרו [מעודכן!!]

 הכתבה הבאה היא קטע מאוד מעניין המתמקד במחקר מקיף שערך גרגוריאן ביבולרו, מורה ליוגה מרומניה אשר סבל רבות עקב פרסום המחקר המתמקד בכוחם של הבונים החופשיים בקשר לסדר העולמי החדש. מעניין לראות עוד אדם אשר חקר את הנושא מכיוון אחר ושמגיע למסקנות חופפות בנושאים מסוימים לאלה המדוברים באתר זה, אך כמו תמיד קראו הכל הקשיבו לכולם ואל תאמינו לאף דבר עד שלא הוחכתם זאת בעצמכם.

מעודכן: הוספנו הרבה הערות שלנו לגבי הכתבה, יש לשים לב! הקטע הבא מראה כי ישנם קבוצות ריבוניות העוסקות בדברים כמו יוגה שלא חדרו אלייהם רעיונות תאוסופים, עקרונות הדת העולמית החדשה (מיזוג הנצרות והבודהיזם תחת מטרייה מדעית) , ותרגולים מסוכנים ומהונדסים כגון תקשורים ודיבוקים של ישויות אור וההיררכיה של מאייטריה.

בעקבות תגובות של קוראים מודאגים לגבי הכתבה בנושא מאייטריה ומורי החכמה, חשוב לנו להדגיש כי היא כלל וכלל לא באה לבטל רוחניות. המטרה היא שאנשים יתחילו לבחון מחדש את מה שהם כבר עושים כיוון שהניו-אייג’ מביא אתו את כל הפילוסופיה הדרושה ל”חנוך” אותנו לעידן החדש, ולכן יש להתחיל לברור ביתר קפידה מה באמת מביא רוחניות ומה נוטע רעיונות מהונדסים וזרים לטבע שלנו. הכתבה הבאה נכתבה בידי ארנאלדו, קורא ותיק של האתר.

המאמר שתרגם הוא למעשה  תשובה לשאלה שהמורה שלו ליוגה (גריג=גרגוריאן ביבולרו) נשאל במהלך הרצאה בפאריס 2004. מספר שבועות לאחר מכן, כוחות ימ”מ פרצו לביתו ולכ-20 בתים אחרים של אנשים שמתרגלים יוגה ברומניה (אשרמים) בחיפוש אחר נשק וסמים. כמובן שהם לא מצאו לא נשק ולא סמים (כל האנשים שמתרגלים שם יוגה אפילו לא מעשנים לא סיגריות, צמחונים ולא שותים לא קפה ולא אלכוהול). לאחר מכן האישום הוחלף להאשמות מס ולבסוף לקיום יחסי מין עם קטינה. די בהתחלה המורה ליוגה ברח לשוודיה כי הוא הבין שהוא לא יקבל משפט הוגן ברומניה. בשוודיה הוא הוחזק בבידוד במשך חצי שנה, בסופו של דבר הם העניקו לו מקלט מדיני (זה נחשב למקרה מאוד ייחודי שבו מדינה מהאיחוד האירופאי מעניקה לאזרח מדינה אחרת מהאיחוד האירופאי מקלט מדיני). כחודשיים לאחר מכן הוא זוכה באחד מ-2 המשפטים שמתנהלים כנגדו ברומניה במהלך 6 השנים האחרונות (המשפט שבו הוא ניצח היה הגדול יותר מבין ה-2, והוא נמצא זכאי בכל האישומים).

הנה סרטון המספר את סיפורו של גרגוריאן והרדיפה אחריו.

 

הנה האתר של גרגוריאן והקבוצה שלו, הקישור הבא יוביל לחלק מהמחקר שלו על הבונים החופשיים. 

המקור של הכתבה ברומנית:

http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?item=3399〈=RO

המקור בתרגום לאנגלית:

http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=EN&item=3399

 

קונספיל:כמו תמיד לפני כל סרט או מחקר שאנחנו מציגים במלואו אשר לא אנחנו ביצענו נמליץ לכם לבדוק בקפידה את מה שנאמר, ולראות איפה גם יש דברים שנראים כנכונים במחקר האישי שלכם. דבר נוסף הוא שאין להכליל את כל הבנייה החופשית בתוכניות המתוארות למטה, רובם בדרגות הכחולות הנמוכות ואינם יודעים מה קורה במעלה היררכית הפירמידה שלהם ובטוחים כי הם נמצאים בארגון שכל כולו נועד לקדם טוב בעולם.

הביקורת שלנו על הכתבה הזאת היא שהיא מתעלמת מהרבה מאוד קבוצות אחרות מעבר לבונים החופשיים (צלב הורד, ישועים, תאוספיה, ועוד) ויותר מזה מנסה להוריד את צומת הלב של הקוראים מהוותיקן, שזה טעות מרה לפי דעתנו, לכן נמליץ מאוד לקחת את כל מה שנכתב בערבון מאוד מוגבל.

 

 הגילויים המרעישים שנעשו על ידי גרגוריאן ביבולרו [פריז, פברואר 2004]גילויים אלו, אשר נעשו בכנס פומבי בפאריס, בפברואר 2004, היוו את “הקש ששבר את גב הגמל” אשר בגללם הבונים החופשיים החלו במערכת הזועמת כנגד מ.י.ס.א.(התנועה לאינטגרציה רוחנית אל תוך המוחלט), נגד היוגים הרומניים ונגד גרגוריאן ביבולרו.

“המערביים חוששים מרוחניות, אבל הם אינם יודעיםuntitled13.JPG שהם למעשה מושפעים בערמומיות והם מרוסנים על ידי הכתהחזקה והמשוגעת ביותר שהייתה קיימת אי פעם בעולם הזה”.גרגוריאן ביבולרוקראו והעבירו את זה הלאה!בכנס יוצא הדופן שנערך בפריס בפברואר 2004, מר גרגוריאן ביבולרו נשאל, בין היתר, אם בית ספר רוחני וכת הינם דומים. הוא הדגיש כי יוגה אינה תואמת את מאפייני הכת וניצל את ההזדמנות בכדי להתריע אודות הכת השטנית – הבונים החופשיים. ראיינו את מר גרגוריאן ביבולרו באופן פרטי בסוף מרץ 2004 והוא הדגיש באותה ההזדמנות כי הפעולה המסיבית נגד מ.י.ס.א. וכנגדו החל מאז 18 מרס 2004 נגרמה בעיקר בעקבות הגילויים שהוא סיפר בכנס הזה בפריז. הבנייה החופשית הסתירה במיומנות עד כה את תוכניותיה המזוויעות; לכן הגילויים הללו הפריעו כל כך לבונים החופשיים כך שהם ביקשו מאדריאן נאסטאסה (ראש ממשלת רומניה ב-2004) להתערב. בואו נראה מה יכול היה להיות מטריד כל כך בעבור הבונים החופשיים!כאן מובאות תשובותיו וטיעוניו של גרגוריאן ביבולרו. עיצוב הכותרות הטקסט בוצע על ידינו, אך שמרנו לחלוטין על הסגנון של חשיפה ישירה, אשר נראה כמושך אותנו לבלוע בשקיקה את הטיעונים הזורמים והברורים.

האם יוגה יכולה להיות כת?

גרגוריאן ביבולרו: מדי שנה ברומניה, אנו מציגים בכנס הפתיחה של שיעורי היוגה ניתוח מעמיק המראה מדוע יוגה אותנטית איננה ולעולם לא תוכל להיות כת. הסינתזה מורכבת מ-30 נקודות ומראה לנו כי מה שאתה עושה בבית ספר זה ליוגה לעולם אינו יוכל להיחשב ככת [הערה: אתה יכול לקרוא את הסינתזה הזו באתר שלנו]. יתר על כן, באופן אישי אני נגד כתות. המאפיין העיקרי של כת היא שבני האדם אינם נתמכים לבצע טכניקות התורמות להתפתחות הרוחנית שלהם, אלא בניגוד לכך פשוט מכניסים אליהם רעיונות שאין להם שום קשר עם החוויה האישית שלהם. לאחר מכן הרעיונות האלו ממשיכים להתגלגל ונהיים דומים לדעות הקדומות של הכת. רעיונות אלו הינם דוגמות מאובנות. בכדי להגיד את זה בצורה משעשעת, אני אזכיר לכם כי פילוסוף מבריק אפילו אמר שהנצרות הינה כת מוצלחת. שווה להרהר על זה!

הבונים החופשיים הינם כת אשר עומדת לשלוט על כדור הארץ כולו.

אירופה הינה הערש של תהליך הגלובליזציה. מעבר לכך, אנו עדים לפחד משעשע מפני כתות, אשר מוכנס לתוך מוחותיהם של המערביים, במיוחד עכשיו כאשר ישנו ארגון עולמי אשר עומד להשתלט על העולם כולו ואשר למעשה הינו כת. זוהי כת אשר אף אחד אינו מעז לקרוא לה ככזו ואשר הינה הרבה יותר מסוכנת מכל הכתות האחרות של העולם כעת. זה מה שהבונים החופשיים הינם. הם כת אשר שולטת על אמצעי התקשורת, ולכן התקשורת הציבורית אף פעם לא תוכל להגיד את מה שהם יודעים, שכן הבונים החופשיים שולטים בה. הכת המסוכנת ביותר הזו מתכננת את השליטה המוחלטת בעולם כולו.היבט מזעזע, במיוחד אם אין לכם ידע אזוטרי, הוא מה שנקרא כביכול תהליך הגלובליזציה. מה שהנכם עדים לו כאן במה שמכונה הקהילייה האירופית הוא החלום של הקבוצה הזו [הבונים החופשיים] שאותו הם זוממים מאז המאה ה-19. כל הדברים הללו אשר מיושמים כעת באירופה, המהווה את ערש תהליך הגלובליזציה, כלולים בתוך הטקסט הקרוי “הפרוטוקולים של שליטי הבונים החופשיים”. הטקסט מסביר את כל השלבים שאותם יש לעבור בכדי להגיע למצב של חוסר גבולות, חוסר זהות לאומית, וביטול כל הדתות על מנת ליצור דת אחת יחידה ומדינה אחת עולמית שיהיו בעלי שליט אחד יחיד.

הפרוטוקולים של שליטי הבונים החופשיים נכונים: טיעון רלוונטי

הטקסט נקרא גם “הפרוטוקולים של חכמי הבונים החופשיים”. אני לא יכול לומר שפרוטוקולים אלו שייכים לאיזה שהם אנשים חכמים. ככה הם נקראים, אבל איש חכם לעולם לא יוכל לתכנן כאלו אסונות עבור הכוכב הזה. כמובן, הטקסט הזה היה מאוד שנוי במחלוקת והוא עדיין מאוד שנוי במחלוקת. אבל יש היבט אחד שאני רוצה להדגיש כאן, שצריך להעניק לכם הרבה נקודות למחשבה: בואו נניח, שבניגוד לכל ההיגיון, שהטקסט הזה הינו מזויף, שהוא רק דמיוני. הדבר המדהים הוא, צירוף מקרים מחריד שבו כל מה שנכתב שם מתרחש כעת. בימים אלה, במיוחד, הוראות אלו מיושמות, דבר שאמור לגרום לכם לחשוב על זה. למה כך מתרחש הדבר? אם הוא היה מזויף, איך הוא יכול להתאים טוב כל כך למציאות בעוד שאפילו הנבואות המפורסמות ביותר אינן כה מדויקות?כאשר הקמתי את בית הספר הזה ליוגה (מ.י.ס.א.) ברומניה, אחרי 1990, ראיתי אישית לנכון ליידע את האנשים הרומניים על היבטים אלו. וגם אם לבנייה החופשית אין שום קשר ליוגה, כתבתי ספר נגד קבוצה זו וכללתי בתוכו את הטקסט המלא של הפרוטוקולים הסודיים של שליטי הבונים החופשיים. הספר יצא לאור בתקופה ההיא ומי שקרא את זה אמר: “זה בלתי אפשרי, מה שכתוב כאן אף פעם לא הולך להתגשם בעולם! זה טיפשי, דמיון טהור.” ואז, כאשר הניסוי של הקהילה האירופית שאתם עדים לו בעצמכם התגשם, אותם האנשים שזכרו את הטקסט אמרו: “אה תראה, צדקת!” ואתם תראו, אם אתם רוצים לדעת את העתיד של הפלנטה הזו איך כל מה שנכתב בפרוטוקולים האלה עומד להתגשם.אם אנשים לא יהפכו למודעים אז ישפיעו עליהם עם מניפולציות, בצורה נוראה יותר מאשר כל מניפולציה ידועה. אתם רואים, זה היבט משעשע. כמה מכם כה מפחדים ממניפולציה, של כתות, אבל אתה בעצם חווים מניפולציות אשר מבוימות על ידי כת איומה הפועלת מהצללים בעולם כולו.תוכנית הבונים החופשיים לצמצם בצורה נפשעת את אוכלוסיית העולם למיליארד בני אדם. איידס וסארס נוצרו בכוונה כדי להרוג כמה שיותר אנשיםמעטים מכם יודעים כי הקבוצה העולמית הזו מתכוונת לצמצם את האוכלוסייה העולמית במיליארדי אנשים. הם רוצים שאוכלוסיית העולם תמנה רק מיליארד בני אדם. למטרה הזו, באמצעות קרנות הבנייה החופשית הגלובלית, הם יצרו במעבדה בארה”ב את וירוס הכשל החיסוני האנושי, הגורם לאיידס. ואז הם יישמו אותו. אבל הם ראו שהאוכלוסייה מצטמצמת לאט מדי. ואז הם פנו לנגיף הסארס המפורסם, שהוא יעיל הרבה יותר ומהיר יותר. אם אתם חושבים שההצהרות האלו הינן חסרות בסיס מציאותי, דעו כי הן מבוססות על תיעוד מדויק מאוד שחקרתי בתשומת לב מרובה. והיבטים אלה ידועים לאנשים רבים שנמצאים כרגע בעמדות כוח. האם ידעתם דבר מה אודות הנושאים הללו? הם הנוראיים ביותר בכל הנוגע לכת מסוכנת זו.

[קונספיל:הפרוטוקולים המדוברים הם של בחור בשם ליאו טקסיל, אדם אשר הוכח כזייפן, עם זאת הסיפור מאחוריו עדיין מעורר תהיות, ולכן יש לבדוק את הפרוטוקולים שהוא פרסם לעומק, אבל לא להפוך אותם לפרוטוקולים של זקני ציון, מה שכן דברים מסויימים שנאמרו שם נאמרו על ידי חלק מהבונים במקומות אחרים הרבה יותר מוסמכים. ]

הומוסקסואליות היא “אופנה” שהבונים החופשיים אוהבים

אותם בונים חופשיים רוצים עכשיו להפיץ בעולם אופנה של הומוסקסואליות, ששואפת להיות עולמית. אתם יודעים למה? כי אנשים לא יכולים להתרבות בדרך הזו ובאותו הזמן הם הופכים לסוטים. ואדם סוטה לא יכול להמשיך להיות בקשר עם אלוהים. נהפוך הוא, אדם בעל אוריינטציה רוחנית אמיתית כלפי אלוהים לא יכול עוד לעבור מניפולציה. מכיוון שהוא/היא יוכלו תמיד לשים לב לאמת כאשר היא נוכחת ויכולים לראות מעבר למראה החיצוני ולתעתוע שכמה אנשים רוצים להנחיל לאחרים.כל אשר הצהרתי כאן מבוסס על ספרות עשירה שיש לנו ברומניה. ישנם פרסומים אחדים אשר עדיין לא “מיושרים”, שהבונים החופשיים עדיין לא שולטים עליהם, למרות כל מאמציהם, אבל מי שמנהל את התקשורת הכתובה שומר עליהם מחוץ לדוכני החדשות. וכך, אנשים חווים מניפולציה ענקית בעולם כולו. אם הם מגלים את זה הם מתחילים לתהות: נו, ואם אלה דברים הידועים עם בטחון כזה, אז למה העיתונות, הרדיו והטלוויזיה לא מדברים על כך כלל? התשובה פשוטה: כי כל אמצעי התקשורת הללו נשלטים מתוך הצללים. אז, ישנם נושאים מסוימים שהינם טאבו בעיתונות ובטלוויזיה, בדיוק כמו שבזמן הקומוניזם נושאים מסוימים נאסרו לשידור בטלוויזיה, ברדיו או בעיתונות. אבל אם זה היה נכון בזמנו רק עבור מדינות קומוניסטיות, מתודולוגית הבונים החופשים החדשה הזו תקפה כעת לעולם כולו.

סדר עולמי חדש. עובדות שחושפות את הבונים החופשיים

מעטים מכם יודעים למשל שיש סמל מפורסם של הבונים החופשיים על השטר של דולר אחד. “נובוס אורדו סקלורום” הוא הסדר העולמי החדש שהבונים החופשיים רוצים להטיל על פני כדור הארץ. סדר עולמי חדש זה מתואר בהרחבה אף בפרוטוקולים של הבונים החופשיים. סמל זה לא נמצא שם במקרה. כל נשיאי ארה”ב היו בונים חופשיים, עם חריג אחד: קנדי, ואתם יודעים מה היה בסופו [הוא נרצח].dollar_bill_great_seal.jpgהפרסומים שעדיין לא תחת שליטת הבונים החופשיים ושבהם עדיין אפשר לחשוף את האמת – ואנו ממליצים עליהם בחום אם אתם רוצים לדעת את האמת הלא מעוותת והלא מצונזרת – הם “אקספלורר” של דוד סאמרס שיוצא באוסטרליה וגם ה “נקסוס” שכבר הוציא מספר מהדורות בשפות זרות. אבל ישנו דבר נוסף שידוע פחות: מאחורי הבונים החופשיים ישנם כמה אנשים רעים, מטורפים אחרי כוח שחשים כי הם יצליחו בסופו של דבר להוביל את התוכנית הפלילית הזו עד לסופה (אני לא יכול להגיד “לסופה הטוב”). במעלה הקבוצה הזו נמצאים הרוקפלר, המשפחה העשירה ביותר בעולם.ישנו אף גבר נועז בגרמניה שהיה לו את האומץ לחשוף בפומבי את הנושאים הללו, תחת שם העט של יאן ואן הלסינג. הוא כתב שלושה ספרים אשר הטרידו כל כך את הבונים החופשיים, את הדרגה הגבוהה של הבונים החופשיים, עד שהם הגיעו לסיטואציה הפרדוכסלית לאסור את הפצת ספריו של יאן ואן הלסינג, בשיא של המאה ה-20. גם אם זה נראה כלא יאומן, ספריו אסורים למכירה במדינות מסוימות! בצרפת הוא עשה תכסיס ופרסם את עבודתו תחת כותרת אחרת, “הספר הצהוב” ללא שם המחבר. כמו כן, בארה”ב, הטקסט של הפרוטוקולים של הבונים החופשיים אינו זמין בחנויות ספרים, אפילו לא בספריות המפורסמות ביותר בארה”ב. זה אולי נראה כמוזר, אבל למעשה זה לא מוזר.

מיקרו שבבים מושתלים בבני אדם. “הסימן של החיה” מתוך האפוקליפסה

אותם הבונים החופשיים עומדים מאחורי הפעולה הזו [של השתלת שבבי זיהוי] ולבטח, הם מתכננים עבור הכוכב הזה, ניטור אלקטרוני מוחלט של כלל האוכלוסייה. היבט אשר מתואר גם באפוקליפסה (חזון יוחנן מתוך הברית החדשה) כאחד הרגעים הנוראים ביותר על הפלנטה הזו. אז, ישנם דברים מסוימים, חמורים הרבה יותר, שעליהם למערביים הדלים אין שמץ של מושג. והם מפחדים מרוחניות, אבל לא יודעים למעשה, שהם עוברים מניפולציות והם נתונים לחסדיהם של כת שהיא הרבה יותר חזקה ומטורפת מכל כת אחרת שהתקיימה אי פעם על פני הכוכב הזה. אפילו המאפיה הינה גן ילדים מתוק בהשוואה לבונים החופשיים!שבב זה אשר יחויב בהשתלה, כפי שהברקוד הנוכחי הינו חובה על כל מוצר כיום, תחת הסימן המפורסם המספר 666, שעליו גם הברית החדשה דיברה ואנא ראו כי גם כאן הוא נוכח בכל דבר. יתר על כן, דעו כי יש מחשב-על שנמצא כרגע בשלבי הכנה בבלגיה, המכונה “החיה”, לפי מיטב ידיעתי, אשר ישמש לפקח על כל אלה אשר הטמיעו את השבבים בכדור הארץ כולו. למחשב הזה יש את היכולת לפקח על כל האנשים. יש רק מחשב אחד שיכול לעשות את הפעולה הזו. והוא נקרא “החיה”, ולא במקרה. יתר על כן, שבב זה ישמש גם בצורה הפוכה בכדי להפעיל השפעה מסוימת על תדר של רטט מסוים, שיכול להוביל עד כדי להרג של אדם ממרחק, מבלי שהאדם יהיה מודע לכך. אנרגיה מסוימת יכולה להיות מווסתת ואז תדר מסוים של רטט, יוכל לייצר למשל דום לב, אשר ייראה כדבר נורמאלי. אני לא ארחיב על כך את הדיבור, אבל בבית הספר שלנו ליוגה, יש לנו מידע תיעודי נורא אף יותר מאשר הדברים שאמרתי כאן.

הגלובליזציה שתוכננה להיות מושלמת עד סוף שנת 2000 נכשלה

דעו כי המהפכה הצרפתית אורגנה על ידי הבונים החופשיים. זה היה הניסוי הראשון שהם ערכו על פני כדור הארץ. הניסוי הפוליטי הראשון שלהם היה כאן, בצרפת, השני היה ברוסיה. הקומוניזם אף הוא היה ההמצאה שלהם.יש דבר נוסף שצריך לדעת, ואני אומר לכם אותו בכדי להעניק לכם תקווה: הבונים החופשיים תכננו שעד שנת 2000 הגלובליזציה תושלם כולל ביטול הגבולות שבין המדינות.כל ההיבטים הללו אשר מוזכרים בפרוטוקולים היה צריך כבר להסתיים באופן מלא. אבל היה מישהו שניצב הרבה מעל רשעותם וגרם לתוכניות שלהם להיכשל. זהו אלוהים שהם מנסים להפוך אותו לדבר-מה מביש בדיונים שלכם ובמעשיכם.נדהמתי לגלות כי במדינות מסוימות הדבר נהיה מוזר ואפילו מוגדר ככת לדבר על אלוהים או להודות שיש לך כמיהה לאלוהים. במקום זאת, הדבר נחשב לנורמאלי לחלוטין להגיד שאתה הומוסקסואל או שאתה בדרגה ה-33 של הבונים החופשיים. מעבר לזה, אני מגיע ממדינה שסבלה למשך זמן רב מדיכוי על ידי משטר קומוניסטי פראי, ואני נדהם לגלות כיצד הבונים החופשיים הצליחו להרדים כל כך את המודעות של אנשים מערביים. דיברתי לעתים קרובות עם אנשים במערב אשר לא היו מודעים כלל לדברים שאני מחשיב כיסודיים בנוגע לתנועה העולמית של הבונים החופשיים. אבל, הייתה לי ההזדמנות לראות גם אנשים במערב אשר פשוט פחדו להעז לומר דבר כנגד הבונים החופשיים, והם אמרו: “אני לא מדבר על נושאים כאלו כי אני יודע שהם יהרסו אותי לאחר מכן.”אז אתם רואים, יש כאן היבט שעבורי הוא פשוט משעשע. אנשים אחדים פוחדים מכתות, אך למעשה לא יכולים לראות שהם עוברים מניפולציות במשך זמן רב על ידי כת נוראית. לכן אני ממליץ לקרוא בקפידה עבודות שמעזות לדבר על המצב הטרגי של הכוכב הזה. במיוחד בגלל שכמו שכבר אמרתי, השלב החדש צריך להסתיים בשנת 2050. ליתר דיוק אפשר להגיד שהבונים החופשיים הבינו שהם נכשלו לגבי שנת 2000, ולכן הם כוננו מועד אחר שהוא 2050. כמובן שמעבר לכל זה, עבורם זה היה כמו סטירת לחי להיכשל במה שתוכנן לתאריך שכונן קודם לכן.

המערכה נגד מ.י.ס.א. המצב ברומניה

אני יכול לומר בביטחון כי גם ברומניה המצב דומה. ההבדל הוא שבבית הספר ליוגה יש מעל ל-35,000 אנשים שיודעים את האמת. בגלל זה, הבונים החופשיים ברומניה החלו להפעיל מסע תעמולה נוראי נגד בית הספר הזה ליוגה, דבר שאני מודע לו היטב כי אני תמיד נמצא שם. אבל אנחנו נלחמים שם, באמצעים החוקיים הזמינים לנו. לכן לא מקבלים אותנו שם: כי אנו אומרים לאנשים הרומניים את מה שהבונים החופשיים הרומנים לא רוצים לספר לנו.אני יכול לראות שכאן, אין כמעט אף אחד שבאמת אומר את האמת למי מהעמים אשר נמצאים במצב טרגי זה של מניפולציה. ישנם מספר חריגים, כמו יאן ואן הלסינג אשר עליו דיברתי. יתר על כן, הייתי סקרן לדעת מה בכוונתם לעשות עם יאן ואן הלסינג ולכן עקבתי אחרי הסיפור. יש לנו אפילו קלטת שבה מעיד יאן ואן הלסינג על כל הרדיפות, האיומים והטרור שהבונים החופשיים הסבו לו לאחר שהוא כתב את ספריו, כולל איומים על חייו ואף משפט נוראי. רק טעות אחת, שהייתה מעשה של ההשגחה העליונה, עזרה לו להימנע ממאסר. אני גם יכול להגיד שהם הצליחו להפחיד אותו עם הטרור שבו הוא היה נתון. מסיבה זו הוא שותק כעת.יש לנו מנהיגים ברומניה ששייכים לבונים החופשיים, עם כמה מהם אפילו יצרו קשר גופים מסויימים בכדי שהם יפעלו נגד בית הספר הזה ליוגה. יתר על כן, אנו בבית הספר ברומניה, חנכנו אנשים כיצד ליצור קשר על ידי רזוננס [תהודה, השתוות הצורה] עם כוחות מיטיבים נוראיים. בהתחשב בכך שאנשים רבים ברומניה מודעים לסודות האלה, אני יכול לומר עכשיו, שלבנייה החופשית הגלובלית תהיה עבודה רבה איתנו בנושאים האלה! יאן ואן הלסינג, בזמן שכתב את ספריו, לא ידע על ההיבטים הללו. אבל אני לא רוצה להשאיר לכם את הרושם שלרומנים אין את החולשות שלהם ולחשוב שהכול ברומניה הוא כמו בגן עדן. מצער רק מנקודת מבט זו איך לעתים קרובות אנשים שהם מבריקים לחלוטין משתמשים בתבונה שלהם בדרכים מגונות.

האם הבונים החופשיים יודעים מה הם עושים? הבונים החופשיים שולטים על הוותיקן

בדרגה הגבוהה, הדרגה הסופית, הם יודעים טוב מאוד. הם קשורים לזוועות הנוראיות ביותר שעומדים להיעשות בעולם. דברים אלה אינם ידועים, עד שמגיעים לדרגה ה-33. הם הופכים לידועים רק לאחר הרמה ה-33. יתר על כן עליכם לדעת כי בהיסטוריה של צרפת, הבנייה החופשית הייתה נתונה ללחץ רב יותר כאשר חשפו את האמת אודותם. בשנת 1940 היו גילויים רבים אודות המטרות האמיתיות של הבונים החופשיים ולאחר מכן הם אף הוחרמו. זה קרה גם במדינות רבות אחרות באירופה וזה לא היה במקרה.ואז, כאשר הבונים החופשיים חזרו שוב למידה של כוח הם החלו לשנות דברים. הם הגיעו עד לסיטואציה המשעשעת של חדירת הבונים החופשיים אל תוך הוותיקן, אחרי שזמן רב קודם לכן אפיפיור מסוים נתן אזהרה חמורה כנגד הבונים החופשיים, אשר הינה מלאה בחוכמה ובהיגיון ישר ושכנראה, רובכם לא קראתם אותה [מדובר על המכתב הכללי שנשלח לכל הבישופים הקתוליים ברחבי העולם על ידי האפיפיור ליאון ה-13 ואשר נקרא "הומנוס ג'נוס" = מין האדם, ועליו אפשר לקרוא באינטרנט). שכבר כתבתי עליו בספר שכתבתי נגד הבונים החופשיים.

[קונספיל: עניין הוותיקן והבונים החופשיים הוא הנושא המעניין והעמוק ביותר בכל נושא הסדר העולמי החדש, כרגע רק כדי שתדעו כי אכן קיים קשר כלשהו ניתן לכם פיסת מידע קטנה והיא שהאפיפיור פיוס ה-9 היה בונה חופשי, הארגונים הללו מאוד אוהבים לדבר על המלחמה השוררת בין שניהם אבל העניין הזה הוא עמוק בהרבה, מבטיחים לכם כתבת מחקר מאוד מעמיקה בנושא, זה לא נושא שמשאירים בסימני שאלה. ככל הנראה גריג מדבר פה על הלשכה האיטלקית P2 והסיפור שהיה לה עם הוותיקן, אבל חשוב לנו להדגיש שלפי התרשמותנו הבונים החופשיים אינם שולטים בוותיקן כלל, הסיפור הוא הרבה יותר עמוק מזה, לפשט את הנושא הזה ככה עושה הרבה נזק!]

יתר על כן, אני יכול לספר שלפני שפרסמתי את הספר הזה, היה עלי לחץ שלא אעז לכתוב את הספר הזה ולפרסם אותו לאחר שכבר הדפסתי אותו. הם אפילו הבעירו את הדירה שלי [מדובר על הפיצוץ בשנת 1995 שעליו אפשר לקרוא באתר שלנו]. באותו אירוע נשרפו לי כ-7,000 ספרים, כתבי יד ודפים שהיו לי. אבל זה לא עצר אותי ואף פעם לא יעצור אותי.אני יכול להוסיף כאן מספר מקרים שבהם בונים חופשיים אחדים הצליחו להתעלות מעבר לרמה של מאניפורה צ’אקרה (הצ’אקרה השלישית). אז הם לקחו בחשבון והבינו את המשמעות של הקבוצה השטנית הזו ולאחר מכן הם חשפו כמה סודות מזעזעים אודות כיצד הבונים החופשיים מתמרנים מדינות ואפילו את העולם כולו. מי שסקרן בנושא זה מוזמן לראות את העדות של ארביצ’לי וגם את הספר של ז’אן-מרק ריבייר, תחת השם “הבגידה הרוחנית של הבונים החופשיים”. אלה ספרים ישנים, שהוצאו בסביבות שנת 1929, אך הם עדיין שומרים על ברעננות על העדות המזעזעת.

הזיהום הפלילי באיידס

העובדה כי הבונים החופשיים יצרו במעבדה את האיידס וביצעו במכוון רצח-עם בעולם כולו הוא הדבר המבעית ביותר שעל המערב לדעת ולהרהר בו. ד”ר הורוביץ’ חושף את העובדות הנוראיות האלו בספרו “איידס ואבולה, וירוסים חדשים”, שספר זה אף הוא נמצא ברשימה השחורה. האיידס למעשה הוטמע על ידי “חיסון” כביכול שנעשה להומוסקסואלים, לדוגמה. אז זה אומר בדיוק את ההיפך ממה שהתקשורת והתעמולה טוענים: שהומוסקסואלים גורמים להתפשטות האיידס. אלו מספר דברים נוראיים שהבונים החופשיים ביצעו. לדוגמה, הם השתמשו במזרקים נגועים בנגיף האיידס ואז מזרקים אלו סופקו בחינם לאומות מסוימות, כולל רומניה. לכן אנשים החשיבו אותם בלי לדעת, כנקיים בזמן שבמציאות הם היו נגועים באיידס. זה מה שהם עשו למשל באפריקה שם האיידס הגיע למספרים עצומים כיום, זאת מכיוון שאחד הגזעים שהבונים החופשיים שונאים הכי הינו הגזע השחור.

הכוח שיש לבונים החופשיים הינו הודות לשליטה שלהם על כלי התקשורת

בארצות הברית הבונים חופשיים השתמשו בהתקפה של ה-11 בספטמבר בכדי לאכוף לכאורה חוקים ואסטרטגיות מסוימות כחלק ממדיניות הלוחמה בטרור. זוהי אחת הדרכים שבה הם ניסו להשתמש במצב הזה בארה”ב, בכדי לחזק את השליטה המוחלטת שלהם על כל האומות של העולם.לבונים החופשיים יש דרך ערמומית למדי כדי להפוך כל מצב, כך שהם יוכלו להשתמש בו לטובתם. לעתים קרובות הם השתתפו במלחמות ותמכו בשני הצדדים, כדי להשיג רווח כלכלי מהטבח כולו. אבל הכוח הזה שיש לבונים החופשיים מבוסס בעיקר על כלי התקשורת. אם השליטה הזו תיפסק אפילו ליום אחד, הכוח שלהם על פני הכוכב כולו יהיה בסכנה. אמיתות רבות, שהם לא רוצים שאנשים ידעו, ייוודעו אז ויזעזעו אנשים רבים.והמצב של כלי התקשורת במערב דומה אף הוא. ללא ספק, יש עדיין מספר אתרים קיימים ובהם ניתן למצוא בהצלחה אמיתות מביכות אלו. אני חושב שיסייע לכם רבות לצפות בהפקה שנעשתה עם רוח אובייקטיבית על ידי ה-ביביסי “בתוך האחווה”, סרט בן 6 פרקים. הצפייה בו מדהימה ומרגשת. במקום לראות סרטי אימה לא מציאותיים, כדאי לכם לראות סרטי אימה שהם אמיתיים. זה אותו הדבר עם סרטו של דיוויד סאמרס על הכוח החמישי. אף הוא סרט מותח שמראה את כל הפרטים הקטנים הסודיים הקשורים למה שנקרא כביכול “כת ההתאבדות” מגויאנה ג’ונס, המקום שבו 1000 אנשים מתו, ולמעשה הם הורעלו כחלק מניסוי של ה-סי.איי.אי.

צ’אושסקו היה בונה חופשי!

הלשכה שאליה היה שייך צ’אושסקו הייתה הלשכה האיטלקית המפורסמת “פרופגנדה דוא”. הוא קיבל תמיכה כל עודהוא שיחק במשחקים של הבונים החופשיים ברומניה. בשנת 1988, לצ’אושסקו הייתה תחושה שהוא חזק מספיק להתנגד ללשכה שאליה הוא השתייך. ואז הוא החל בתהליך קשה למדי עבור העם הרומני, והוא התהליך להחזיר אתceausescu3.jpg החוב הלאומי כולו לבנקים העולמיים של הבונים החופשיים, כמו למשל לקרן המטבע הבינלאומית. והוא אכן הצליח אפילו להחזיר את החוב, דבר שהרגיז עד מאוד את ראשי הבונים החופשיים בעולם כולו. מכיוון שזו הייתה דוגמה רעה לדעת הבונים החופשיים. בדרך זו גם אנשים רבים אחרים יכולים להפוך לעצמאיים, שאינם תלויים בקרן המטבע הבינלאומית, בדיוק כמו רומניה. לכן הוא נידון למוות, ורוב אלה שביצעו את הרצח היו בונים חופשיים. יתר על כן, נדר שמבצעים בעת שבונה חופשי מצטרף לבנייה החופשית, מציין שכאשר אתה בוגד, אתה תיענש בצורה הבאה: הלשון שלך תיחתך והעיניים שלך יוסרו, היבט שכלול בכל ברית של הבונים החופשיים בכל מדינה על פני כדור הארץ.אני שמח ששאלת את השאלות האלה כך שיכולתי להזהיר אתכם לגבי התוכניות הנתעבות של הבונים החופשיים.

  כתבות רלוונטיות:50 תגובות לכתבה ” הגילויים המרעישים שנעשו על ידי גרגוריאן ביבולרו [מעודכן!!]”

 1. אלדד בתאריך 21 בJuly, 2010 בשעה 7:04

  מצאתי דבר אחד שלא עלה בקנה אחד עם מה שידוע לנו על הבונים החופשיים:
  כתב:”אחד הגזעים שהבונים החופשיים שונאים הכי הינו הגזע השחור”.
  ובדברים שאני קראתי כתוב שזה לא מעניין אותם בכלל הגזע וכי הרוב לבנים שם כי רוב השולטים מגיעים
  ממדינות לבנות.

 2. אחד העקרונות המנחים של התיאוסופיה הוא הפרדה של שורשים גזעיים. לפי התיאוסופים הגזע הארי הוא המפותח ביותר רוחנית, ולכן מייסדת התיאוסופיה קיבלה תואר מהבנייה החופשית של אנגליה המגדירה עצמה הבנייה החופשית האנגלו-סכסית. כניסתם של שחורים ללשכות הוא דבר חדש מאוד יחסית, אמו גם יהודים לא יכלו תמיד להכנס לבנייה החופשית.

 3. יכול ליהיות שלאנשים שחורים יש יותר תדר…תוכן…כי הללו לא בהמות (בשר).
  לכן…מוזיקה בד”כ נשלטת ע”י השחורים.
  אם הן רוח ולא חומר…אז חומר ינסה לשווא לשלוט בהן.

 4. ירון בתאריך 21 בJuly, 2010 בשעה 18:01

  מה הם הפרוטוקולים שעליהם מדבר גריג? האם אלה הפרוטוקולים של זקני ציון ובנוסף גריג ציין שם אחד בלבד מהבונים החופשיים בדרגות הגבוהות – רוקפלר, יהודים – מאד מחשיד.
  אולי גם הוא מאמין שצאצאי הלשכה השחורה מהווים מכשול?

 5. תסתכל טוב ישנו קישור בכותרת על הפרוטוקולים למסמכים באתר שלו.
  תבדוק את המסמכים האלה טוב.

  טוב לדעת שיש אנשים שמכירים את נושא הלשכה השחורה, חזק ביותר.

 6. ירון בתאריך 21 בJuly, 2010 בשעה 19:02

  תודה על התיקון – אני מתיישב לקרוא

 7. ירון בתאריך 21 בJuly, 2010 בשעה 19:44

  אולי אני טועה אבל זה לא שיכתוב של הפרוטוקולים של זקני ציון? – 24 פרקים בשנייהם, הרעיונות דומים וכ”ו
  האתר עצמו אינו מציע מקורות לפרוטוקולים [לפחות לא באנגלית]

 8. אורית בתאריך 22 בJuly, 2010 בשעה 8:49

  מאוד צרם לי לקרוא את דבריו לגבי הומוסקסואלים

 9. אלדד בתאריך 22 בJuly, 2010 בשעה 9:52

  אורית צודקת.
  “אדם סוטה לא יכול להמשיך להיות בקשר עם אלוהים” : לא הוכח.
  מעבר לכך המילה סוטה בעברית מציינת כמעט תמיד פגום.
  עד שלא הוכח אחרת ההומוסקסואלים שונים.

 10. לכבוד צוות קונספיל:
  אתם יכולים להרחיב על “תרגולים מסוכנים ומהונדסים כגון תקשורים ודיבוקים של ישויות אור”

  או להמליץ על קישורים

 11. ירון נכתבה הערה חשובה על אותם פרוטוקולים.

  נצח: תלחץ על הבאנר של טבעת הכוח של הניו אייג’
  וחפש באתר אבן החכמים של מתכנתי התודעה בעידן החדש

 12. אורית: גם לי צרם לקרוא על עניין הסטייה, אבל אין לי ספק שזה נהיה גם אופנה

 13. אני מצטער שכואב לכם על עניין ההומוסקסואלים וכמו תמיד האמת נשמעת הזויה וכואבת אבל אין מה לעשות זה אחד הדברים שיתגלו בקרוב לכולם כנכונים.

  מעבר לכך אני ממליץ בחום על תהילים פרק פ”ג שם מדובר על הבונים… “על עמך יערימו סוד” (חפשו גם ביוטיוב יש רב שמסביר שם על זה.)

  יום אחד בקרוב תבינו ששורשי הבניה החופשית מתחילים בקין (כן בקין, וכן מאז יש הסבר מדויק גם למה) ומתעצמים בתקופת נמרוד שאגב שם ישנו הסיפור המפורסם בתורה על ה”בונים” שבנו מגדל ששמו מגדל בבל…. ובסיפורי חז”ל על הריב בין נמרוד לאברהם שלמעשה שם התחיל הסיפור שאנו רואים היום… שעדיין קשה להבין כרגע.
  ואם אני אתבקש מהאתר פה בתגובות של כתבה זאת להסביר אשמח לעשות כך שתוכלו להבין מה המלחמה האמיתית של הבונים ועל מי בעצם הם מכוונים את החצים שלהם.
  אני רק אבקש מאנשי האתר (כי אינני סומך על אתרים שמבקשים אימייל כחובה ולכן אינני כותב פה ממקום שתוכלו למצא אותי בו אלא כפרזיט שמשתלט על מכונה רחוקה) לתת לי פתח נכון לתת לכם הסברים.

 14. שלום רב אדי. עניין האי מייל הוא איזה ברירת מחדל במערכת האתר לא חובה להביא אמיתי מן הסתם. עוד לא מצאתי איך לבטל את זה, הידע שלי המערכות האלה דל מאוד.

  מאוד שמח שאתה מעלה את עניין בני קין,
  ספרנו כך בהרחבה ב9 שעות של שידורים ב”חושפים את האור” אתה מוזמן כמובן תמיד להוסיף כתבה בעניין, מעטים שראיתי שהפגינו ידע כמוך בנושא. כל טוב

 15. ירון בתאריך 22 בJuly, 2010 בשעה 19:28

  תודה לויד – ודרך אגב, המחקר האישי שלי על הלשכה השחורה התחיל בעקבות הכתבות באתר קונספיל(=המסמך האדיר של חנה נוימן) והפודקסטים המעולים של חושפים את האור.

 16. תודה על התגובה.
  ד”א רציתי לדעת אם תוכלו להרחיב בהזדמנות על “demiurge”
  “a deity the gnostics knew was evil and may be the deity that in exchange for blind loyalty bribed abraham

 17. כן כן, הדמיורגוס, עוד לא ממש נגענו בנוסטיסיזם, אולי ממש מאט בכתבה על אבן החכמים. בגדול העניין עם הגנוסטים הוא שהם מאמינים כי י-ה-ו-ה האל של היהודים הוא הדמיורגוס, והוא כלא אותנו באופן לא צודק בגן עדן בבורות, לעומתו הנחש הגיע והביא אתו את המתנה של הבינה והבטיח שכשתהיה לנו אותה היא תהפוך אותנו לאלוהים ותוציא אותנו לחופשי. אמונת הגנוסטים היא ממש מראה לזאת של הג’ודאו-נצרות. הם מאמינים שי-ה-ו-ה הדמיורגוס שבהתבטאות הגבוהה שלו הוא נקרא ילדא-באהות הגיע לעולם הזה לאחר שהיה אל של אור אין סופי אשר ממנו יצאה יישות נשית בשם סופיה (חוכמה) והיא הולידה את ילדא-באהות שנפל (כמו לוציפר בג’ודאו-נצרות) ובנפילתו יצר את העולם החומרי וכלא אותנו בו. לכן המטרה של הגנוסטים הוא להשתחרר מהחומר לגמרי, חומר הוא 100% רע עבורם ולכן יש להשתחרר בעזר ידע שנקרא גנוסיס GNOSIS ורק בדרגות הכי הכי גבוההות בונה חופשי יגלה שהG אינו מייצג GOD ולא GEOMETRY אלא כוח יוצר GENERATIVE אבל מעבר לכך הG מסמל GNOSTICISM, כי הם מאמינים בדיוק באותו דבר, ואף משתמשים באותם שיטות של מילים מסויימות בעלות כוח המשמשות כמפתחות לעלות בסולם רוחני (יש האומרים במרמה). מטרת הגנוסטים היא להביא את כל כוחות הבריאה והאלוהות תחת שליטתם, (ושוב יש שיגידו במרמה), אך דבר זה נופל על הגדרת המאגיה. אילו הגנוסטים לא היו נרדפים ומנצחים בתחילת האלף הקודם ושולטים בכנסייה הרדיפה אחר היהודים היית בהרבה יותר חמורה, לא שעכשיו היא לא :) גנוסטיסיזם הוא חלק בלתי נפרד גם מהישועים.

 18. הי.
  עוד חבורה של מיסטיקנים שהכנסייה רדפה אחריהם היו cathars
  שווה לבחון איזה ידע היה ברשותם שהמערכת ניסתה להשתיק

 19. שוב שלום,
  לויד (אם זה השם) אנא ממך שים לב לכל מילה שאני כותב ונסה לדייק
  אני דיברתי על קין עצמו לא על בניו! זה עניין מהותי, קין הוא האדם הראשון ש”בנה” עיר אגב על שם חנוך בנו (מצד הסיטרא אחרא) היה גם חנוך מצד הקדושה וזה מצויין בבראשית שמונה דורות של קין ושמונה של אנוש עם בנים ושמות מקבילים בכמה מקרים (זה כנגד זה ברא אלקים), לעניין קין, קין רצח את הבל כידוע אבל.. הרצח הזה אירע לפני החטא של אדם וחווה, לכן הוא
  לא ידע אם עשה דבר רע או טוב ולאחר מכן היה לו דין ודברים עם האל- קין הוא המורד הראשון באל וזה עניין שחשוב להבין כדי להבין את עניין השושלות ואת עניין השדים שנכנסים בבני אדם (כמו הסוכנים במטריקס…) ואת עניין העם העברי.
  אני אעצור פה ואוסיף דבר אחד תכינו את עצמכם להאמין בהזוי מכל, תבדקו ותזכרו שיש עשרה שלא מתו מעולם בינהם- סרח בת אשר, בתיה בת פרעה, אליהו הנביא, וכ’ ולזכור תמיד זה כנגד זה ברא אלוקים!
  בהצלחה בהמשך… שלום בינתיים.

  אני חייב לציין את הערכתי ליכולת שלכם לתקן את עצמכם, משהו שהמקבילים שלכם ברשת לא עושים, ההם שהגיעו למדיה להמונים ושמשתמשים בסיסמאות אז או שהם טועים ומטעים ומישהו מטפח אותם או שהם מהצד הלא נכון!

 20. לויד זה שם כינוי מוזר שכזה.

  סכל מקרה אדי, אני מאוד נרגש לקרוא את תגובתך, דע לך שאנחנו כותבים בדיוק על הנושאים הללו והסיבה שאנו מתקנים כשצריך היא כיוון שאין לנו אג’נדה מלבד להגיע לאמת לא משנה עד כמה הזויה או הפוכה למה שהיינו מקובעים עליו היא תהיה. אני מאמין שככל שתקרא באתר אתה תראה שחלק מהדברים שאתה אומר נכתבו כבר, אך חלק לא, נשמח מאוד לשוחח איתך עוד באי מייל, לחץ על “צרו קשר”. ובאמת העניין עם האי מייל חובה הוא לא בכוונה, אני מקווה שזה לא דוחה עוד אנשים מלהגיב, כיוון שתגובות מעודדות אותנו להמשיך הלאה. בקשר לאתרים אחרים, אני מודע למה שאתה כותב, גם אנחנו מגרדים את הראש בעניין אך לא נכנס לזה ונמשיך להתמקד במה שחשוב.

  בקשרלסרט המטריקס, אומנם מה שאמרת נכון אך ההתייחסות בסרט היא הפוכה :) בני קין שם הם ניאו וחבורתו ולא הסוכנים, הכל שם הפוך, החללית נקראת נבוכדנצר על שם המלך הבבלי שפיזר את ישראל. לכן המעבורת שהיא כמו כנסייה מייצגת את לשכת המיסטריות של בבל, ומה שמלמדים את ניאו זה את תורת הסוד של האחוות.

  כל טוב, ונשמח לשמוע ממך עוד :)

 21. עצמי בתאריך 23 בJuly, 2010 בשעה 20:13

  היי אדי- אפשר שתרחיב על הרב המסביר ותיאורית קין שלך?
  ( זה מסקרן אותי אם אפשר באופן אישי )

  שבת שלום קונספיל

 22. אני יודע מי עומד בראש הפירמידה(ספרטקוס/rex).פניתי בעבר לאתר ולא רצו לשמוע זה נשמע להם מטורף מדי מה שמגביר את חשדי בקשר לאתר הזה שהוא משתפ של הקנוניה והלוואי שאני טועה.
  חברים תפתחו את כלי התקשורת ותראו 90 אחוז מכל הידיעות השליליות נגרמות ע”י הקנוניה הזו.
  אני יודע הרבה סודות קשים וחמורים מאד ולא אכתוב אותם כאן אומר רק שהמשבר הכלכלי הנוכחי נגרם ע”י משחק וירטואלי במספרים בחשבון בנק ולא אפרט.
  לדעתי כרגע נעשה ניסוי על אדם אחד-כל מה שהוא לכאורה חושב קורה בעולם.
  מי שרוצה להעמיק שיראה מספר סרטים:המספר 23,הזייפנים,”התחלה” שמוצג עכשיו,מטריקס,ועוד
  כמעט כל מי שהתאבד ונרצח בשנים האחרונות קשור לסדר העולמי החדש והמספרים גדולים יותר ממה שכולכם חושבים.רעידות האדמה,נפילות מטוסים,התנגשויות רכבות,פיגועים גדולים ועוד-כולם ללא יוצא מן הכלל בסיפור הזה.
  יש כאן שליטה מוחלטת על בני האדם ובעיקר על מוחם.
  האירועים הם כה גדולים שהאדם הקטן לא מסוגל לראות את כל התמונה.שליטתם בעולם כה גדולה שאי אפשר לראות את הקנוניה מבעד לעיניים של אדם רגיל.
  בנוסף לכך האדם הפשוט ברחוב הוא לא יותר ממספר חסר חשיבות עבורם ולא מהווה שום איום על הקנוניה.
  עצם העובדה שמה שאני יודע יודעים מעטים בלבד ולא העולם כולו מהווה את ההוכחה לגאונותם של ראשי הסדר העולמי החדש בשליטתם וניתוב המידע שנכנס למוחות בני האדם בעולם.
  הסיפור האישי שלי מטורף וארוך מדי מלכתוב כאן רק אומר שממה שאני יודע האנושות כולה בסכנה ונשלטת ע”י מטורפים סדיסטים ואנשים הכי חולים ומסוכנים שיש שונאי אדם פסיכופטים בדרגה הכי גבוהה.הם יהרגו מאות אלפי אנשים ויותר בלחיצת כפתור ולא יהססו לשניה.
  אני מחשיב עצמי לבעל אינטליגנציה מעל הממוצע האקדמי ויש גם הוכחות לכך.מעבר לכך יש לי היכולת להבחין במעשיהם מעבר לכל אדם רגיל.הפכתי למומחה למספרים,מומחה לסמלים,לאותות,לרמזים ועוד וזה אך ורק כדי לעצור את מעשיהם ולהפחית ככל האפשר את נזקיהם ולמרות זאת אני מודה שהדבר הוא כמעט בלתי אפשרי.הבעיה היא שזה נמשך לאורך זמן רב-3 שנים ורצוף אירועים כה רבים שכבר איבדתי היכולת הנקודתית לשלוט כי האירועים הם כה רבים.
  כל רצוני הוא שיעזבו אותי לנפשי פגעו במשפחתי ועינו אותי עינויי נפשי (שהשפיע עלי גם פיזית) מתמשך עד עצם היום הזה והכל כנראה בשל אי הבנה בזמנו שלא אפרט כאן.
  מהידע שלי כוחם הוא כמעט בלתי מוגבל ורק אם כל תושבי כדור הארץ יתקוממו בו זמנית נגדם זה הסיכוי היחידי להפילם פחות מזה בלתי אפשרי שליטתם בכל תחום בחיי הציבור בעולם היא מוחלטת יותר אפילו ממה שחושבים.
  לדעתי הם שולטים על צבאות העולם הכי גדולים על מאגרי הנשק הגרעיני וכו וזה מספיק כדי להבין
  את עומק שליטתם.
  כל רצוני לחזור לחיי שגרה ולא מעבר לכך לא קיללתי איש ולא רציתי שימות איש גם היום אני רק רוצה צדק שלא נעשה.ניסו לשחד אותי בכסף בצורה שלא אפרט כאן ולא רציתי כי דרשתי פיצויים יותר גבוהים על העוולות שגרמו לי ולמשפחתי.אולי עשיתי טעות שלא לקחתי אני לא יודע אבל המצפון שלי לא נתן לי לקחת את הכסף.לעולם לא אשתף פעולה עם רצח חפים מפשע.
  גם כל מי שקורה את דבריי אלו לצערי לא יוכל לעזור לי חשוב להפיץ את מה שאני יודע ולכמה שיותר אנשים.הכותבים באתר לאט לאט מגיעים אל האמת ומה שנעשה בעולם זה מדהים ומפחיד להשוות עם הידע שלי הפרטי ומה שעברתי בשנים האחרונות.

 23. בבקשה לתקן לקראת הסוף קורה=קורא

 24. אתה צריך להבין כמה הודעות כאלה האתר הזה מקבל כל יום, כמה פרובוקטורים כותבים פה הודעות, כמה אנשים שכל המטרה שלהם היא דימוניזציה לאתר, אתה יודע כמה קשה לברור?

 25. קרייזי בתאריך 24 בJuly, 2010 בשעה 21:59

  שוב שלום.
  הרבה זמן לא כתבתי כאן ונוספו כמה דברים חדשים, אני רק יגיד שכבר יש בילבול גדול בכתבות ולפי דעתי אנשים כבר לא עוקבים משום שהקו המנחה התפצל ואיך הכל מתחבר לא מוסבר כראוי.
  בכל מקרה אני ידבר על שליטה לפי ראות עיני וכפי שאני מרגיש אותה, אני רק יאמר שאין דרך חזרה מכל מה שקורה בהווה שהיה עתיד מתוכנן ועוד יהיה.
  נתחיל בזה – אין יום שבו אנחנו לא שומעים בחדשות ובכל מערכת למידה להמונים על חינוך חינוך חינוך וחינוך וזאת בגלל הדברים שלא נעימים שקורים בכל יום נקרה לזה פשיעה או וונדליזם או התפרעויות או כל מילה אחרת שמקבילה לבלאגן, עכשיו…אני יושב ומביט בטלויזיה ורואה את כל אותם מומחים במשכורת מדברים על זה ומסבירים ואפילו מביעים את דאגתם(חהחה) אבל מה, כאשר אתם יושבים ורואים את כל הסרטים, הסדרות, הטקסים, המוסיקה, אירועי הבידור ועוד, זה יוצר קונוטציה שלילית על מה שיוצא לכל אותם גאונים מודרכים מהפה. עכשיו על מה אני מדבר כאשר אני אומר עתיד מתוכנן הוא שכאשר אני הייתי בן5 10 או 13 השעות היחידות שבהם הייתם רואים זוג מתנשק בטלויזיה הם שעות החלומות של הילדים ואין סיכוי שבאותה תקופה הייתם שומעים את המנחה אומר סקס או הומו או מאנייק או כל אותם מילים שהפכו שיגרה, אז מה השתנה אתם שואלים? היום הילדים שלכם רואים להנאתם סדרות שבהם מנשקים חופשי מדברים על סקס ללא הפסקה ואפילו סדרות שבנויות על המסר הזה, הילדים רואים מנחים שמנבלים את הפה ללא הרף, הילדים רואים תכניות פשע וסקס, הילדים רואים טקסים שבו כולם כבר ערומים ונוגעים בעצמם חופשי, שומעים מוסיקה שבנויה על קללות והמון.
  זה מה שנקרא חורבן והרס עצמי בשיתוף פעולה שיטתי, אל תתפלאו שהיום בנות 13 פותחות את הרגליים או לפחות מנסות או בני 10 כבר מסתובבים עם סיגריה ביד מבלי להתחבא או בני 15 לא שואלים את הילדה אם היא מעוניינת אלה ניגשים ישר ולעניין.
  מסקנה: טכנית, את הילדים כבר הפרידו מההורים .
  ואיפה ההורים אתם שואלים? בעבודה..עושים כסף כמו שלימדו אותם על זה אני יסביר בפרק הבא של עניין השליטה ויצירת הון כתחליף.
  אני בטוח שיש לכם מה להוסיף אז קדימה.

 26. אני לא יודע צ’אושסקו בונה חופשי. ממה שאני יודע הבניה החופשית נאסרה בברית המועצות ובכל הגרורות שלה.

 27. קרייזי מבין מה אתה אומר
  באמת חשבנו מלא זמן אם לפרסם את הכתבה הזאת או לא כי היא מבלבלת, אבל זה למה ההזהרות כתובות בכיתוב גדול יותר מהכתבה.

 28. פומה בתאריך 24 בJuly, 2010 בשעה 23:23

  אתם יודעים עולה לי בראש דבר משונה שהחרדים ידעו הכל מקדמת דנא והבינו שאין אפשרות להתמודד עם כוחות כאלו
  לכן החרדים יצרו בידול,
  אסרו על יין נסך,
  אסרו על טלוויזיה,
  אסרו על רדיו,
  אסרו על תמונות ופסלים
  אסרו על מסרים מיניים,
  אסרו להדמות לגויים במראה,
  אסרו איסורי אכילה,
  אסרו איסורי נידה,
  שמרו על ערכים ועל חינוך,
  כנראה שידעו הכל, ונראה שהם הרבה יותר מבינים מאיתנו החילונים, אחרי כל מה שבדקתי
  המסגרות שנקבעו לכל מהלכי החיים שלהם הינם מסגרות שתוחמות את החיים לתחומי הקדושה ואז יש אפשרות להשאר מחוץ למשחק של העבדים הנשלטים מה שקורה שחיים בטהרה זה שכוחות דימוניים, טימטום, ליכלוך העיניים, ליכלוך הפה, לא חלק מהחיים פרסומות לא יכולות לעבוד על מי שלא חשוף אליהם בצורה זאת הם לא נכנסים למעגל שהחילונים נכנסים אליו בקלות ומאבדים ערכים ובגלל שלא ניתן להלחם בכוחות כאלו באמצעים רגילים הם היחידים ששורדים ולא נטמעים בעמים אחרים לאורך כל ההיסטוריה ולא נעלמים מהמפה.

 29. חשוב לי להדגיש שצוות האתר הוא חילוני מאז ומתמיד. אני חייב לאמר שאני שמח שהמסר חודר אלייכם אנשים טובים, והכוונה היא לא לזה שהחרדים יודעים מה טוב באמת אלא מה שקרה לעולם החילוני שלנו ולאן אנחנו הולכים איתו ואיזה פילוסופיה מתווה את הכיוון. רוב האנשים יעדיפו שלא לדעת את זה כי זה גורם לחשוב שיצטרכו לוותר או לעזוב יותר מידי דברים שידעו קודם, ולכן ישמיצו אותי ואת האתר. לא היה לנו מושג לאן המחקר ייקח אבל זה מה יש מפה והלאה מעניין רק האמת ולא מה יחשבו ולא אג’נדות כאלו ואחרות, ויש עוד הרבה מה לגלות, ויש לנו עוד הרבה מה לכתוב לכם הקוראים שמתעמקים.
  כבר רצים פרובוקטורים שמאשימים אותנו כמיסיונרים שמחזירים בתשובה, כי לדעתם רציונאלית לא ניתן לדבר על הנושאים פה ולכן רק אם אנחנו דתיים זה עושה להם הגיון, רק מראה לכם איזה שטיפה חזקה עברו פה בחברה.

 30. אלדד בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 9:48

  י השתגע.
  הוא מתבייש לכתוב מי לדעתו REX ,ע”מ שלא יכנס לדיון אמיתי עם המגיבים באתר.
  חלק מהסיבה שאנשים פוחדים להיכנס לתחום של הקונספירציות:מי שלא מספיק חזק
  ויציב נפשית יכול להגיע למצב הזה(ביננו היה גם משתגע בלי זה, זה פשוט הטריגר).

  שיטה אחרת להתמודדות עם הרוע זה פשוט להכחיש/להתעלם.

 31. מוס דף בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 10:39

  שאתם מדברים על REX , אתם מדברים על מחנות הריכוז?! בדומה ל- FEMA CAMPS , או שיש דברים מעבר?

 32. שלום בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 11:07

  אנשים דתיים (בלי לשפוט…כי החירות הנפשית של כל אחת להאמין באיזה אמונה שבא לה) עושים מה שהם עושים מסביב לשעון מתוך פחד ולא מידע… מנהג שהופך אותם לרובוטים מנטליים כי הם לא מסוגלים לחשוב אבסטרקטית.
  אז סביר להניח שהם לא רואים ושומעים את המסרים הנסתרים בתקשורת…שרוצה לשעבד אותם…אבל הדת משעבדת בכל מקרה…ככה שהם יצאו מקופסא אחת ונכנסו לאחרת

 33. מוס דף בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 11:31

  שלום, שלום!

  הדתיים שאני מכיר(לא הרוב המצוי אולי, עבורך), אבל הם אנשים עם החשיבה הכי מופשטת(אבסטרקטית) והכי מורכבת שאפשר, יודעים מה כל מנהג מסמל וכיצד הוא משפיע על חייהם(טוב, הם לא נכנסים לעניין הנסתר, האוקולט וזה משום שמבחינתם עשיית המצצות כרוכה בהימנעות מפגיכה מאלו שבאים להרע), אני אינני אדם דתי, לא יכול להגדיר עצמי גם כחילוני אלא כחופשי מכל הגדרה, לא אובססיבי על כלום, מלבד האמת! ויצא לי לראות הרבה אמיתות במקום שבו הדת שלנו שוכנת, אך עדיין זו לא האמת… אמשיך לחפש אחריה עד שאגיה קרוב ככל הניתן לשם, הדת לאנשים נבונים היא כלי נהדר שלא משעבד, לפחות נבונים הם בכל מקרה משועבדים, בבית הכלא של החיים(אני מצר על דברי, אבל…), עדיף שיהיו לזה השלכות יותר חיוביות עבור הכלל, יום טוב.

 34. שחר פירסטנברג בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 12:30

  אני חושב שאתה מגזים ! לא כל חובשי הכיפה פועלים מפחד. אני אדם דתי (לא חרדי) ואמונתי לא נובעת מפחד אלא מבחירה האל אמר “היום אני מניח לפנך שני דרכים… ” האל בעצמו מניח לאדם את הבחירה אם לאמין או לא. אבל לצערנו אנשים תמיד היו אנשים ויש קבוצות שמנצלות את האמונה או ליתר דיוק את הפחד האנושי מה לא נודע כדי לשלוט בהם Rאו החברה החרדית ברובה. אני ממליץ לכם לקרוא את שם הורד של אומברטו אקו למרות שהעלילה עוסקת יותר בנצרות הוא כן מדבר על עיקרון האמונה מפחד. ובכלל היהדות המודרנית (הרבנית\חז”לית) די שונה מהיהדות התנכית (מקראית) ובכלל רוב העדות החרדיות לא ממש עונים להגדרה של יהדות רבנית. חז”ל מיסדי היהדות הרבנית היו רפורמטורים גדולים, הם התירו איסורים רבים על העם כדי לשפר את החיים שלהם, הם עודדו לימודים מעבר ללמודי תורה. כיום מתחילה מעין חזרה לערכים שחז”ל יצאו נגדם כמו איסורים רבים, חוסר פתיחות אינטלקטואלית והפחדה של העם כדי להשאירם ביהדות. רוב היסודות אללו הם כיתתים ומקורם בסוף ימי בית שני.

 35. שלום בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 13:30

  “אמונתי לא נובעת מפחד אלא מבחירה”

  זה לא בחירה אם אתה חושב שאתה בוחר בין אולטימטום ultimatum
  אם תבחר באחד…תזכה כביכול בחיי נצח ואם תבחר באופצייה השנייה אז תלך כביכול “לגיהנום”.
  בתת מודע תמיד תבחר חיים…והתת מודע שולט ב 90% מהיכולת המנטלי שלך…ז”א, שאתה תיהיה תחת שליטה ותנהג כמו בובה שהישות שאתה מאמין שקיימת תמשוך בחוטים

 36. מוס דף בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 13:47

  המושג תת מודע(הלא מודע בשפה המקצועית), הוא מושג שזיגמונד פרוייד תבע, היום כבר קמו להם אנשים חלוצים בתחום הפסיכואנליזה, טוענים שהמושג הזה מופרך לחלוטין כשלמעשה מבחינתם אין הצדקה לקיום המושג(שכולל בו נושאים רבים שאין לי ממש כוח להתעסק בהם עכשיו), אז לא משנה איך מסתכלים על זה, אדם שולט בכמות אחוזים מסויימת בחייו, לא משנה כמה, העיקר שהוא מפיק מזה תועלת, יום טוב.

 37. אם האל עצמו מניח לאדם את הבחירה אם להאמין או לא מדוע הוא מצווה לסקול את מי שפורש מהאמונה?
  דת היתה כוח לדיכוי האנשים בכלל וקבוצות מסוימות בפרט (מיעוטים כאלה ואחרים, נשים וכו’), מספיק להסתכל על ההיסטוריה ולראות כיצד הדת הוליכה שולל והיוותה כוח לשליטה בהמון, השבתת מוחם והשתקתם, הדת שירתה את המוארים (אילומינטי) נאמנה (כמו גם שהבודהא לימד את ההמונים להיות עניים מסתפקי מועט ולהיות מאושרים מזה ואנשים קנו את זה אבל זה שירת את השיכבה השלטת). כנ”ל דתות הניו אייג’. הרי לא סתם ככה הדתות (יהדות, נצרות, איסלאם ואחרים כולל פגאניים) ביסודות שלהם פוליטיים…
  מצד שני מדתות יצאו גם דברים טובים אני לא אומר שיצא אך ורק רע… בקיצור צריך חופש מדת וחופש לדת אבל חופש אמיתי והפרדה בין מוסדות הדת למדינה שאמור להבטיח חופש כזה.

 38. שחר פירסטנברג בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 13:58

  אני מבין שהידע שלך בתאולוגיה יהודית מאוד נמוך אז תן לי לחדש לך כמה דברים:
  1) למרות שהיהדות הביאה לעולם את רעיון (והמילה) גיהנום היא לא ממש תרחה להסביר מה זה.
  2) הרעיון של חיי נצח או סבל ניצחי בגיהנום הם רעיון (ודוגמא) נוצרי, שבמקור הגיע מדת זרתוסטרא.
  3) היהדות היא דת פרקטית שעניינה חיי העולם הזה ולא הבא (אין שום מקור יהודי למה מחקה לאחר המוות.
  4) האל מציא דרך טובה לחיים, דרך של מימוש עצמי וזו בחירה שלך אם לקבל אותה או לא.
  אני חושב שכדי שתתנתקו מרעיונות נוצרים שמייחסים ליהדות ובכלל החרדים בגלל שהם רוב בציבור חובשי הכיפות זה לא אומר שהם המייצגים האמתיים של הדת. ההמון תמיד טועה !!

 39. בנוגע לסעיף 3 היהדות גם מתעסקת מאוד בחיי העולם הבא…

 40. שלום בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 16:06

  התאולוגיה היהודית או כל תאולוגיה אחרת פנטזייה…אבל במקום חלום איכותי הללו חלום בלהות

  אין סיבה לאף אחת שמעוניינת לחקור תאמת להתעמק בשטויות שעלי האדמות נקראות דת…כי למוסדות אלו יש מטרה אחת: לכלוא את החופשיים בינכם בבית סוהר פסיכולוגי..

 41. מוס דף בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 17:21

  השאלה היא מה זה חופש בכלל?! כדוה”א הוא בית כלא גדול לאנשים, הגוף, בכל התפיסות הרוחניות הוא בית כלא לנשמה, אז השאלה שאני שואל, מה אתה מגדיר כחופש?!

 42. יאללה חברה אתם גורמים לי כבר לרצות לפרסם את הפוסט הבא עם כל הוויכוחים האלה. אל אף שהוא ברמה גבוהה יש להמנע מלהגרר, יש אנשים שהתחביב שלהם זה לגרור לויכוחי סרק.

  שחר, אני שמח שהחלטת להתחיל להגיב.

 43. מוס…אולי לגנוסטים יש תשובה :P
  אכן מעוד מעניינים הדעות של אדי וגם י מסקרן כי אם לא ברור אם הוא אמיתי.
  וצריך שמישהוא יעשה סדר בדברים מתישהוא.

  וגם לי תמיד הפריע עניין המייל.לא מאמין שזו בעיה לבטל את זה..אל מה האתר מבוסס בעצם? דרופל?

 44. פומה בתאריך 25 בJuly, 2010 בשעה 20:25

  טוב מיכוון שהעלתי את הנושא והוא נגע לרובכם, אלו הפוחדים מהשורשים שלהם ואלו שמאמינים בהם אני רוצה רק להוסיף את הדברים הבאים שיגרמו לכם להבין שעבריות (או מה שאת מכירים יהדות) זאת לא דת! אלא דרך חיים, אני חוזר… עבריות היא דרך חיים … לא דת!, חקרתי המון בחיי הקצרים אומנם אני חילוני אבל כל מה שכתוב באתר הזה היה ידוע ליודעי ח”ן מזמן וכמו שהיה בזוהר כתוב על נסיבות העולם המגנטיות שלו ועל צורתו העגולה לפני 2000 שנה ולא פורסם אלא למעט מיודעי הח”ן ולא ניתן בנקודת זמן מסוימת להסביר לכלל הציבור כי… רוב הציבור לא חכם דיו לשמוע ולהבין שינויים רדיקליים, אגב השיטות שמוסברות באתר הזה ומיוחסות לגלובליסטים הם שיטות כרוניות ואיטיות שמשנות את המחשבה בצורה איטית ולא רדיקלית השיטה שמבוארת באתר היא שיטה שפונה לדבריים הגיוניים פיזיים וממשיים וזאת השיטה שהכי קל להסיט בה את ההמונים אם זאת העולם שלנו בנוי בחציו מדברים שהם לחלוטין “רוחניים” לא ממשיים ולא הגיוניים והם לא ניתנים לנחלת הכלל שכן רובינו לא ממשנו את הפוטנציאל של הדור האחרון והוא מה שנקרא אינטואיציה רובכם אולי לא שמים לב אבל קורה לכם שאתם חושבים על מישהו והוא באותו רגע מתקשר אבל בגלל שזה עיניין אינטואטיבי שלא ניתן למדידה או שניתן למדידה רק ע”י בחינה סטטיסטית בעלי ההגיון לא יאמינו בו. אני מאמין שהעולם ישתנה בקרוב וההגיון ו”החכמה” (הטיפשית לדעתי) שהנחילו הסופיסטים היוונים שמי שמשכנע הכי טוב צריך להיות המלך תעבור מהעולם והרגש יתחיל לשלוט יותר ויותר, אני שמתי לב שמי שחושב עם הגיון בלבד ולא מפעיל רגש ואינטואיציה לעולם יהיה נשלט וניתן לשעבוד מחשבתי, העובדה שאני מצאתי לעניין הזה הוא שטיפת המוח שעברה על הגרמנים לדעתי ההגיון הגרמני הוא העובדה הכי ברורה להיותו של האדם הלוגי נשלט ומשועבד לשטיפות מוח ולא רק זה גם קשה לו לצאת מהן ולשנות את דעתו גם אם הבין שהם לא נכונות, זה אגב קורה גם לאנשים שכותבים כאן ואני בטוח במאה אחוז שהם אנשים של עובדות ונתונים יבשים.
  לפי כל הסימנים התרבויות העתיקות היו עם ידע חובק כל שרק הלך ודעך עם השנים ונשאר בידי מעטים ולפי מה שאני בררתי רוב החכמה נעלמה אתם יכולים להבין זאת אם תבינו שאת הפרמידות בגיזה בימים שלנו היה לוקח לבנות אותם 10,000 שנים יש שם אבנים שלא ניתן להרים באמצעים שקיימים היום וזאת רק עובדה אחת שמה שהיה ידוע אז לא יודעים היום.
  אני ממליץ לכם, אתם שמחפשים את האמת נסו יותר להרגיש מה האמת ולא לחפש עובדות מספיק מחקר אחד מוטה כדי לרמות עולם שלם שמסתפק בעובדות יבשות תשחררו את המוח או שתפעלו לפי מה שדון חואן אומר לקסטנדה “כבו את העולם”!!!!!
  חלק מהשיטה של אלו שמדובר עליהם פה באתר ממה שאני ראיתי שהם באמצעים פשוטים משכנעים את כלל החברה, הם פשוט פונים למקומות החלשים ביותר של בני האדם.

 45. אידיוט שימושי בתאריך 26 בJuly, 2010 בשעה 1:07

  אם ככה – אז מה הן ההשלכות שישראל הומצאה והונדסה על ידי הבניה החופשית ?

 46. ליאו בתאריך 26 בJuly, 2010 בשעה 1:13

  פומה.
  במילים אחרות
  נשמע שאתה מדבר על ה”אנרגיה” שממנו מורכב עולם החומר כפי שאנו חשים אותו
  ועל הצורות שאותם אנרגיות ותדרים מורכבות כמו המגן דוד וכו ויכולת לבטל כוח הכבידה ע”י שימוש נכון ב”אנרגיות”אלה
  ומכוון למשהו כמו ה”שינוי תודעה” שצריך להתרחש בגלקסיה ב2012..
  ולפי התפיסה הזאת למעשה כול הקטע של השתלטות תאגידים ו”סדר עולמי חדש וכו הם חלק מהתהליך הטבעי שכדור הארץ עובר.
  לא ככה?
  וכשאתה מדבר על עבריות כדרך חיים אתה אולי מתכוון לזה שאולי מה שהיה בתיבה שהיתה במשכן ובמקדש היה אולי איזה “קריסטל” בעל כוחות אנרגטיים עצומים שמשה הוציא איתו ממצרים?וכו’..
  לא שאני אומר שהדברים הללו לא נכונים..הם בהחלט מעוררי מחשבה.

 47. פומה בתאריך 26 בJuly, 2010 בשעה 8:12

  אידיוט שימושי, אם תבין למה ישראל “הומצאה” תדע ותבין את כל הסיפור לדעתי(תסריט-של הסרט).

  ליאו המבנה של הארון עם חיבורי המתכות שהיו בו ואגב רשומים בתורה יוצרים אנרגיה חשמלית אדירה ללא צורך בקריסטלים.
  ואולי אתה הבנת משהו מאוד חשוב שבאמת יכול להיות שהכל זה חלק מתסריט שאין לנו חקר בו, אם זאת אני מאמין שהכל ניתן לשינוי.

 48. ליאו בתאריך 26 בJuly, 2010 בשעה 20:18

  פומה
  נושאים אלו אכן מאוד מעניינים אותי מזה זמן מה.
  להבנתי אומנם מדובר באנרגיה שונה מהאנרגיה החשמלית שאנו משתמשים בה כיום.
  וספציפית לגבי ארון הברית נראה לי יותר כמו מיכל שמיועד לבודד משהו בעל אנרגיה עצומה.
  הרי לבנות כזה ארון זו לא בעיה גם בימינו כי יש הרי תרשים מפורט בתורה..והמתכת הרי היתה זהב ולוחות עץ באמצע ולא משהו שמעביר אנרגיה חשמלית בצורה טובה..

 49. ארנאלדו בתאריך 31 בJuly, 2010 בשעה 14:57

  שלום,
  אני כותב כאן מספר תגובות לתגובות שנמצאות בתוך המאמר ולתגובות שאנשים כתבו למאמר עצמו. מה שאני כותב מייצג את דעתי האישית ותו לא.

  רציתי להבהיר לגבי מחבר המאמר – גריג (גרגוריאן ביבולרו) –
  יש לו המוני הרצאות וספרים רבים שהוא כתב בנושאים מגוונים. בהרצאה הזו שפורסמה כאן בקונספיל, הוא ענה לשאלות שמישהו שאל אותו בכנס בצרפת. כמובן שהוא לא דיבר למשל על מסדרים אחרים שהוא הזכיר בעבר, ובנושאים מסויימים הוא לא הרחיב, כי הוא ענה לשאלה של מישהו והוא לא התיימר במעמד הזה לתת הסבר מפורט לגבי כל הסדרים של האחוות החשאיות.

  בנוסף, התשובה לא מנסה בכלל להוריד את צומת לב הקוראים מהוותיקן. גריג ציין שלפני מעל 100 שנים היה אפיפיור אחד שדיבר כנגד הסתננות הבונים החופשיים אל תוך הוותיקן. בהרצאות רבות אחרות שלו אפשר לשמוע הרבה מאוד ביקורת לגבי הוותיקן ורבות אודות הקשר בינם לבין הבנייה החופשית. כמובן לא צריך להסיק מכך שכל כומר שנמצא בוותיקן מושחת, גם שם יש עדיין אנשים טובים.

  לגבי הומוסקסואלים, גריג הוא יוגי וטנטרי והוא ייצג כאן את דעתו בהתאם לעמדת היוגה המסורתית והטנטרה המסורתית שמציינים כי הומוסקסואליות היא סטייה. דרך אגב, גם היהדות מחזיקה דעה דומה. מעבר לכל זה, גריג ציין את דעתו האישית, כל אחד יכול להסכים איתו או לחלוק על דעתו.

  “אדם סוטה לא יכול להמשיך להיות בקשר עם אלוהים” – כשאלדד כותב שזה לא הוכח, לדעתי צריך להבין קודם כל מה זה אלוהים.

  קרייזי – הבנתי מהתגובה שלך תחושת מרמור לגבי המצב הנוכחי במדינה/בעולם, אבל לא הבנתי מה הביקורת כנגד הכתבה שאליה הגבת ואיך היא לא משתלבת עם כתבות אחרות ?

  ראיתי שהתפתח פה דיון מסויים בנוגע לדת, רק אזכיר שגריג ציין שחלק מהפעלים של הבונים החופשיים זה לגרום לאנשים לסלוד מהרעיון שאלוהים קיים, שזה נהפך להיות אופנה שבה אנשים מתרחקים מאלוהים.

  לפני כמה זה ראיתי ריאיון עם מישהו אמריקאית נוצרייה, שאלו אותה אם אלוהים קיים איך הוא נתן ל9.11 לקרות, והיא ענתה שאנחנו מוציאים את אלוהים מהחיים שלנו, מהלימודים שלנו, מהמנהגים שלנו… ואלוהים הוא ג’נטלמן, אם אנחנו לא רוצים אותו הוא לא מכריח אותנו.

  :)

  יום נפלא

 50. שלום בתאריך 31 בJuly, 2010 בשעה 17:51

  “אלוקים” זה אשלייה…שמאז ומתמיד היתה נחוצה כדי לשלוט על האנושות.
  אנשים טובים פוחדים מהלא נודע.
  אנשים טובים לא יודעים מה קורה אחרי הטיול המעניין במימד הגשמי.
  יצורים רעים משתמשים בידע זה למכור לוקשים לאנשים טובים בהקשר לנצח נצחים במטרה לשלוט בהם במימד זה והבא.

השארת תגובה

Google