סין:הפראנקנשטיין של וול-סטריט והאחד עשר בספטמבר

מה התפקיד של סין ושאר מדינות הBRICS בסדר העולמי החדש? מי בנה אותם ובונה עלייהם? אלו שאלות שנענה עלייהם בכתבה זאת ואשר יסבירו אחת ולתמיד את משמעות פיגועי האחת עשר בספטמבר, ה”מלחמה בטרור”, ה”אביב הערבי”, ושלל כלי הנשק במדיניות של ארה”ב והסדר העולמי החדש בעיצוב הסופי של יצירת סדר סוציאליסטי-טוטליטרי עולמי אחד.

באפריל השנה נפגשו נציגי מדינות הBRICS בסין לדבר על הכלכלה העולמית, דבריהם לא נשמעו רחוקים כל כך מתווי המדיניות של ארה”ב. הם טענו כי המשבר האחרון בכלכלה הראה את הליקויים במערכת של הסדר מוניטרי הקיים, הציעו לעזוב את הדולר ולהכין “מערכת מטבע רזרבה בינלאומית עם בסיס רחב, שתספק ודאות ויציבות”.כפי שנכתב בכלכליסט “בדברים אלה הביעו למעשה ביקורת סמויה על ארה”ב שהזניחה לדעתם את מחויבויותיה המוניטריות העולמיות.” הדבר עולה עוד בקנה אחד עם מה שמדבדב הבובה של פוטין אמר ב2009, ששטר עולמי חדש יוציא את העולם מהמשבר הכלכלי, ואף הציג דוגמא לשטר ורמז שהם “מתכוננים”, כמובן שדברים אלו עלו בקנה אחד גם עם נציגי המערב כמו גורדון בראון שהחלו לדרוש בגלוי “סדר כלכלי חדש”, והיום אנו אכן רואים את העולם מנווט אל עבר סדר כלכלי חדש.

הנה השטר שהוצג (לחדי העין, תשימו לב שהוא מכיל את הסיסמא של דת הבהאי):

[מקור]

האומנם במקרה ארה”ב מזניחה את מחויבותה? או אולי זאת האג’נדה?

מדובר פה על אחד הספרים המרכזיים המלווים את הנשיא אובמה “העולם הפוסט אמריקאי” של פאריד זאכרייה. מעבר לספר פאריד עצמו מרבה לייעץ ולשוחח עם הנשיא, אכן העבר שלו מראה כי הוא הוכשר לכך, הוא חבר בCFR (מועצה ליחסי חוץ), וככל הנראה גוייס בגלל חברותו באחוות “המגילה והמפתח” של אוניברסיטת ייל אשר קמה לאחר שראו כי לאחוות הגולגולות והעצמות יש מכסה כל שנה של מגוייסים והחליטו להקים עוד אחווה דומה שיוכלו להכשיר עוד חניכים. על כן הרזומה האילומיניסטי של זאכריה מראה כי יש להתייחס בכובד ראש לעצות שהוא נותן לנשיא. התפיסה בספרו ה”עולם הפוסט האמריקאי” מדבר לטענתו לא על “החלשותה של ארה”ב” אלא על “עלייתם של כל השאר”, בדיוק מה שאנו צופים עם מדינות הBRICS אשר מונהגות על ידי היישות הקומוניסטית סין, וכמו גם ברזיל בעלת ההנהגה הקומוניסטית של הנשיאה החדשה, טרוריסטית לשעבר, דילמה רוסף.

[מקור]

אחוות המגילה והמפתח:

על כן מדיניות זאת של עלייתם של הBRICS וההתדרדרות של ארה”ב נראית כמדיניות מכוונת, כיוון שלא רק פאריד זאכריה מכוון את אובמה לכיוון הזה. ג’ורג’ סורוס חבר במעגל הבכירים של המועצה ליחסי חוץ, וחבר בקבוצת בילדרברג (ראו למטה), וגם לו אחיזה בממשל אובאמה. הוא טען את הדברים הבאים:
“…לדעתי בהחלט צריך להכניס את סין ליצירת סדר עולמי חדש, סדר כלכלי חדש” ומוסיף שסין חברה בIMF (הבנק הבינ”ל).”אני חושב שצריך סדר עולמי חדש אשר סין תהיה בו חלק מהתהליך של יצירתו, והם חייבים להסכים, והם חייבים להיות הבעלים שלו כפי שארה”ב היא בעלת…הסדר הנוכחי”. ומוסיף שG20 הוא צעד נוסף בדרך לכך. יתרה מזאת הוא אומר כי סין צריכה להיות המנוע שיוביל את הכלכלה העולמית על פני ארה”ב.עוד הוא מוסיף ש”דרוש שיטת מטבע חדשה…” ושהעולם יצטרך לעבור “שינויים כואבים” בעקבות נפילת הדולר והצגתו של מטבע חדש. וכל זאת ניתן לראות בראיון איתו כאן:

התקשורת החלה לחלחל את הדברים לציבור הרחב, ולמשל בסרטון הבא תוכלו לראות סרט שנקרא העולם הפוסט-אמריקאי אשר הופק בעקבות האולימפידה שהיית לאחרונה בסין. בתחילת הסרט מדבר בכיר בקרן קרנגי המספר על עלייתה המטאורית של סין לעומת ארה”ב (קרנות קרנגי-רוקפלר-פורד הם הקרנות המזוכות ממס ששמו לעצמם להוביל שינוי עולמי ובפרט בארה”ב להפכיתה לקולקטיביסטית, הם הביאו את הכספים ליצור את הCFR, והCIA משתמש בשירותם במבצעים חשאיים [מקור, חפשו נורמן דוד]). לאחר מכן מדבר פאריד זאכריה ואומר שכל מה שקורה עם הBRICS זה פשוט עלייתם של שאר המדינות ולא שקיעתה של ארה”ב על אף שהיא תתצטרך לרדת מהבמה ולפנות אותה לעוד כוחות אחרים (סין הקומוניסטית).

מקור נוסף מעולה על הקרנות מזוכות ממס כמו קרנגי: [The Cultural Cold War: The CIA and the World of Arts and Letters || Frances Stonor Saunders]

האצטדיון האולימפי של סין הראה גם הוא שהם מחוייבים למיסטריות האילומיניזם, ונבנה בצורת “העין הרואה כל”:

כפי שניתן לראות בסרטון המיוחד שהכנו לכם בהמשך הכתבה,קיים שיתוף פעולה חשאי בין ארה”ב לאיראן, אך יותר מזה, שימו לב שדבריו של אחמדינג’אד עולים בקנה אחד עם הייעוץ שמקבל אובמה. הוא טוען שהאימפריה האמריקאית מתפוררת, שצריך ליצור “סדר עולמי חדש” להתמודד עם האתגרים הגלובלים העומדים בפנינו, מדגיש שזה סוף עידן הקפיטליזם ושהסדר העולמי החדש צריך להיות “פחות ממוקד ארה”ב”, וכל זה נאמר בכנס שת”פ כלכלי עם סין ורוסיה. חברו הטוב של אחמדינג’אד, עוד קומוניסט, צ’אבז אומר גם הוא את אותם דברים וטוען ש”סין היא חלק מהסדר העולמי החדש”.

[מקור]

אחמדינג’אד מסכים אפילו שהקפיטליזם אחראי להתחממות הגלובאלית, ויש “להחליף מערכת”:

מה שמעניין הוא על אף המאבק הנראה על פני השטח כמו בWWF בין המעצמות בעולם, הכיוון עליו הם מצביעים דומה יותר ממה שמשערים. השיטה הקפיטליסטית לדבריהם נכשלה, יש לעשות רפורמה במוסדות הפיננסיים הבינ”ל, ומההנהגה צריכה לרדת ארה”ב ולפנות את הבמה לסין ומדינות הBRICS שאין להם שום חוקה העוצרת את הדורסנות של המשטר דבר המוביל גם לעסקים שלהם עם משטרים אפלים. יתר על כן יש להדגיש שלא מדובר רק על דיבורים, ג’ורג’ סורוס אכן הרוויח הון עתק על הורדת דירוג האשראי של ארה”ב לאחרונה. [מקור]

התמיכה הסינית באיראן אינה דבר זניח, ללא סין ייתכן גבר שאיראן היית על סף קריסה ומרד גדול היה שוטף את המדינה. תערוכה השנתית לתחומי הנפט, הזיקוק, הפטרוכימיקלים והגז שנערכה בטהרן הגיעו לא פחות מ-166 חברות סיניות (!). בנוסף, הגיעה גם נציגות גדולה ממערב אירופה של 64 חברות גרמניות, 36 איטלקיות, 14 ספרדיות, 15 צרפתיות וכן, 33 חברות מדרום קוריאה. ההשתתפות הערה של מדינות אירופה וסין מראה כי הסנקציות הכלכליות הן רק כסות דיפלומטית ואין בהן איום של ממש על המשטר בטהרן.[מקור]

הזמנה לתערוכה:

המסחר בין סין לאיראן גדל עד מאוד, עד כדי כך שאיראן מציעים להקים בנק מיוחד למסחר האיראני סיני.
המסחר קפץ מ3.5 מיליארד דולרים מךפני 10 שנים לכדי 30 מיליארד דולר כיום, וממשיך לצמוח. ההערכה היא שב5 שנים הקרובות המסחר יסתכם בכ50 מיליארד דולרים. [מקור] כמו כן, סין שוקלת ביקור בכור האיראני לשם השקעה. [מקור]. שוב, המסר העיקרי הוא שהסנקציות לא שוות כלל.

איראן היא לא המדינה היחידה שסין אינה מתביישת לתת לה גב בריש גלי, גם צפון קוריאה כזאת, רק לאחרונה התפרסם שאת הרכבים הצבאיים קונה קים ג’ונג איל מסין. [מקור]

מדינות הBRIC העולות ובעיקר סין דוחפים לקנות יותר ויותר זהב, בעוד סין מחפשת להגדיל את הרזרבות שיהיה להם יותר מלארה”ב (בנתיים בארץ סטנלי פישר אוסר על הבנקים להשקיע בזהב).וזה גורם לחשוב, מה יקרה אם יחילו הסכם ברטון וודס חדש (וכבר יש פגישות של גלובליסטים הבוחנים את הנושא) אשר יחזיר את סטנדרט הזהב מחדש, הדבר עלול לתת פוש חזק נוסף לסין ולמדינות הBRIC שנותנות את הטון הפאשיסיטי בעולם. לרון פול יש סיכויים טובים להבחר ב2012, מי יודע… [מקור].

כפי שדיווחנו באתר בשנה שעברה על כנס הSCO המוזכר לעיל בו משתתפות מדינות כמו איראן-סין-רוסיה לפגישת עסקים (סוג של בילדרברג של הBRICS) גם השנה אין חדש תחת השמש, מדינות שמובילה אותם סין הקומוניסטית מחזקים קשרים, מדברים כאמור על התפוררות של רעיון הקפיטליזם (איפה? בUSSA?) אשר הפך לטרנד חם גם בעולם המערבי להפוכו לשעיר לעזאזל. יתר על כן, סין הביעו תמיכה בתוכנית הגרעין האיראנית באותו כנס, מהלך שהוא בעל השלכות מרחיקות לכת, כגון האפשרות שמדינות המפרץ עמוסות הנפט יחלו לחבור לצד האיראני של המפה. [מקור]

תמונות מהכנס:

אחמדינג’אד ומדבדב.

אחמדינג’אד ונשיא סין, הו ג’ינטאו:

רגע לפני שנצלול לחלק המעניין ביותר בכל הסיפור הזה על מי יצר את הרעיון הסיני מאחורי הצללים נסתכל רגע על דברים שאמר קיסינג’ר לאחרונה, דברים שהוא אגב חוזר עלייהם שוב ושוב כשמדברים על סין, והוא נחשב לסמכות גם בגלל שהגיע מהביצה של רוקפלר ובגלל שתחת ניקסון היה מהראשונים, אם לא הראשון שהגיע לביקורים דיפלומטים סודיים עם סין ויצר את המגעים הראשונים שלהם עם המערב. קיסינג’ר מדבר על המאאויזם, ואומר שיש לקחת ממנו רק את האלמנטים הטובים שבו, ואת מה שצלח וניתן להשתמש בו לטובת העולם, והדוגמא הבולטת שהוא נותן פעם אחר פעם היא הדרך שבה מאו-צה-טונג הביא לאיחוד הקומוניסטי של סין. ולא במקרה הוא מביא דוגמא זאת, מספיק להסתכל על נשיא האיחוד האירופי, ומספר שתיים שלו נשיא מועצת האיחוד, הרמון וון רומפי ומנועל ברוסו. מעבר לכך שהם הוכשרו במוסדות הקתוליים עם האינציקליקות המרקסיסיטיות של הכס הקדוש, כל אחד מהם בנפרד הנהיג את התנועה המאאויסטית במדינתו, והם עד היום לא מתביישים להצהיר על עצמם כמאאויסטים. זה שופך אור על העובדה שהאיחוד האירופי אכן לאט לאט הופך להיות יותר ויותר גוש קומוניסטי בירוקרטי. [מקור]

הערה לגבי קיסינג’ר: היה יועץ לתאגיד נפט סיני CNOOC…ב2001….

על האיחוד האירופי – הכס הקדוש – והקומוניזם הגואה.

קיסינג’ר על האיחוד של מאו כדוגמא:

יתר על כן מרחיב קיסינג’ר שבטווח הארוך יש להשקיע ב”הרמוניזציה של קונספציות בנוגע לסדר עולמי שבסופו של דבר יקבעו מה יהיה טיב היחסים בין ארה”ב לסין”, שתי המעצמות העולמיות כיום.

זה רעיון שקיסינג’ר חוזר עליו שוב ושוב ואף מוסיף (ראו קישור אחרון למעלה “מקור”) ששתי המעצמות מבינות שעדיף לטובת כולם להימנע מעימות, ושיש לחלק את הכוח, ויש מקום לשת”פ, ובעצם ממש מתאר תהליך שניתן להגדיר כמו הסכמי יאלטה של לאחר מלחה”ע II שם נציגי רוסיה ארה”ב ובריטניה (סטאלין, רוזוולט, צ’רצ’יל) ישבו ופחות או יותר חילקו את יחסי השליטה והכוחות בעולם כולל בנוגע לסין כפי שתראו בהמשך הכתבה.

בהתחשב בדבריו של קיסינג’ר יש לראות כבר כיצד נראים כיום יחסי הכוחות בין ארה”ב לסין. מה שקורה הוא שרוב האג”ח של ארה”ב מוחזק אצל סין, מה שגורם להם להתייחס לפעמים אל ארה”ב כנושה שלהם..יחד עם רוסיה… [מקור]

סין מצטרפת לרוסיה: מבקרת התנהלות המחוקקים האמריקנים
נגיד הבנק הסיני: נעקוב אחר ההתפתחויות בארה”ב ■ סין ורוסיה מחזיקות ביחד אג”ח של ממשלת ארה”ב בשווי 1.28 טריליון דולר

ואכן ב17 ביוני 2011 הלך נשיא סין לסנט פטרסבורג ברוסיה לועידה כלכלית עולמית שם ודיבר בהתאם. הוא קרא למדינות המתפתחות סין ורוסיה להיות חלק משפיע וגדול יותר על הסדר/ממשל הכלכלי . כמו כן הוא מזכיר את הרטוריקה שפימפם אובמה כדי להיבחר בבחירות האחרונות, שהמשבר הכלכלי האחרון מראה את החסרונות של המערכת הנוחכית (מה לדעתכם ראש המפלגה הקומוניסטית לא אוהב במערכת הנוחכית?  ) וכמובן שסין ורוסיה צריכות לקחת חלק גדול יותר לא רק בסדר כלכלי חדש אלא גם בממשל העולמי החדש אשר ינוהל ויקבל החלטות קולקטיביות.

אך דבר מעניין העולה בכל הסיפור הזה שמרגע לרגע נראה כאילו גורמי הממסד בארה”ב פשוט נותנים לסין ולשאר מדינות הBRICS דחיפה לפיסגה ולתפוס שליטה על המערכות העולמיות בכוונה תחילה. למשל, אובמה יד ביד עם ארגונים הסביבתיים, חונקים את התעשייה האמריקאית, יצירת עבודות, והזדמנות לעבוד יחד עם קנדה, ספקית נפט שנמצאת ליד ארה”ב (מדובר בנפט זול יותר מנפט שהם יעבירו בים). הירוקים חס וחלילה לא רוצים שיגדל זיהום האוויר, אז מה עושה קנדה? בנתיים חותמת על דיל אחר עם SINOPEC הסינית.

סינופק חתמו על עסקה שדווחה בפורום קופר לא מזמן עם חואן קרלוס (מועדון רומא!) בסך 7.5 מיליארד דולר לקניית 40 אחוזים מרפסול תאגיד הנפט הספרדי. עכשיו הם גם קונים את הנפט הקנדי שהיה אמור להתפתח לתאגידי הנפט אמריקיאים. אבל כמובן שהרטוריקה האובמית משדרת שתאגידי נפט מערביים זה דבראיום ונורא, ועל כן האובמאו הראדיקל יראה להם מה זה ועם יד קמוצה יעמוד מולם, הוא יתן את הנפט לקומוניסטים, שהם יזהמו…אפשר להגיד תודה גם לתנוע הירוקה ש”נקייה” מאינטרסים…

נקודית לגבי האירוע המתואר לעיל, השלוחה הסינית הזאת שנקראת…נו… אהה כן איראן, שסין משקיע בה כל כך הרבה בשוק האנרגיה היית במקום דרך הטלביזיה הממלכתית שלה PRESSTV לסקר את מאבק ה”צדק חברתי” של הירוקים בקנדה.הקבוצה יצאה להפגין ולמחות באי ציות אזרחי נגד הרחבת צינורות נפט שעלולים להעביר נפט רב מקנדה לארה”ב שמזהם, הנפט של איראן או סין לעומת זאת הרבה יותר בטוח לסביבה, ולראייה, מעולם לא היו הפגנות של ירוקים באותם מדינות…

מוזר איך אידיוטים שימושיים תעמיד יעדיפו נפט של הBRICS…

אין מדובר במקרה חד פעמי, אובמה עשה את אותו דבר באותה שיטה לטובת תאגיד נפט הברזילאי PetroBras. זוכרים את המקרה המוזר עם הנפט של תאגיד BP אשר נשפך בים וגרם לאסון סביבתי? אז בלחץ שדולת הירוקים אובמה החליט שאסור לקדוח עמוק מידי בים, ולכן הקידוחים עברו למדינה שכן מותר…ברזיל, שם שפטרובאס הברזילאית נכנסה. במקרה זה ג’ורג’ סורוס שמשקיע באותו תאגיד ברזילאי, גם השקיע ערמות של כספים בלובי נגד הקידוחים. האיסור הזה השפיע על הרבה מאוד תאגידי נפט אמריקאים אחרים מן הסתם.

[מקור]

נשיאת ברזיל, דילמה רוסף אומרת את דברה:

בבית האידיאולוגי שלה:

עם נשיא סין:

החוצפה של הממשל הגיע לשיא חדש כאשר השתמשו בכספי הציבור בניהול GM שהולאמה כדי לממן סרט תעמולה על 90 שנות קיומה של המפלגה הקומוניסטית בסין אשר נקרא “Birth of a Party.” על פי הדיווחים אין מדובר בשותפות מקרית, למען האמת GM הם השותף הראשי בהכנת סרטון התעמולה בעבור המפלגה הרצחנית ביותר במאה ה-20. מדובר באותה מפלגה קומוניסטית שתמכה בהתפשטות הקומוניזם העולמי (וממשיכה בימינו) ועזרה לרצוח אזרחים אמריקאים במלחמות כמו מלחמת קוריאה של שנות ה50 ומלחמת וויטנאם. [מקור]

עכשיו מגיעים לחלק החשוב ביותר בכתבה. אובמה לא התחיל את המגמה המדוברת, נראה שהיית כאן יד מכוונת מהצללים. [הנה המקור לדברים הכתובים למטה.]

הקו העיקרי של תוכניות ארה”ב בנוגע לסין לאחר מלחה”ע II, בזמן המלחמה בין הרפובליקה הסינית של צְ’יאנג קאי שֵק למאו צה-וטונג וכוחותיו, היית נסיון לפשר בין שני המחנות ולהקים ממשלה אחת מאוחדת בין הקומוניסטים למפלגה של קאי שק, אך הדבר נדחה שם. (עמ’ 819 בספרו של פרופ’ קארול קוויגלי Tragedy and Hope). (עוד רגע נגיע למי זה קרול קוויגלי וחשיבות דבריו). אך מסתבר שממשל ארה”ב הלך רחוק יותר מהמתואר.

פרופסור אנטוני סאטון כתב כמה ספרים חשובים ונחשב למקור מהימן ביותר כאשר אחד מספריו על כיצד ארה”ב העבירה טכנולוגיות ובסיס תמיכה כלכלי לרוסיה הסובייטית כיבל שבחים מיועץ לביטחון לאומי הידוע זביגניו ברזינסקי בכבודו ובעצמו. מיותר לציין שלאחר זמן מה מאז פרסם את ספריו הוא הוחרם באקדמיה. בספרו America’s Secret Establishment, פרופ’ סאטון מביא  עדות חשובה של בכיר סיני מאותם זמנים של השתלטות מאו, Chin-tung Liang,  המספר כיצד הגנרל סטילוול שהיה אחראי מטעם ארה”ב בעניין סין, כאשר היית נתונה למתקפה שלוחת רסן מצד מאו-צהטונג והקומוניסטים. סטילוול בגד בממשלה שכיהנה דאז בסין ותוצאות מעשיו גרמו לנפילת הממשל בידי השדים האדומים. לאור העדות המצמררת הלה  עובר פרופ’ סאטון בספרו לאורך ההיררכיה ומראה שמעל סטילוול היה ג’ורג’ מארשל (מתוכנית מארשל) שפיקח עליו, והוא היה אחראי על הפסקת החימוש של המשטר הסיני, תחמושת שהיית חיונית להמשך ההגנה מפני מאו צהטונג. אבל גבוהה יותר מארשל היה נתון להוראות שר ההגנה, סטימסון…חבר באחוות הגולגולות והעצמות.

אז רגע לפני שנצלול להמשך הקשר עד היום, צריך להכיר קצת את ההיסטוריה של האחווה. היא הוקמה על ידי בונה חופשי בשם ווליאם הטינגטון ראסל והוא עצמו הגיע ממשפחת שסוחרים גדולה וידועה בין היתר גם באופיום, כאשר אחד ממרכזי העצבים העיקריים והגדולים שהקימו Russell & Company למסחר היה בסין אשר הפכה לחברת הסחר האמריקאית הגדול ביותר שם עד למותו של המקים, סמואל ראסל 20 שנה לאחר מכן. בהתחשב בעובדה הסטורית זאת נמשיך הלאה (כמו כן ניתן להתחשב במעורבות בוש בסחר האופיום העולמי ובעיקר באזור אסיה).

פרופ’ קארול קוויגלי הוא מי שביל קלינטון מכנה הגורו שלו מאוניברסיטת ג’ורג’טאון. קרול כתב את הספר שחושף את מערכות השולחן העגול הסודיות ושת”פ הפעולה שלהם עם הקומוניסטים בקנוניה אחת גדולה בתוך ארה”ב וביצירת הסדר העולמי החדש (שהוא אינו מכנה אותו כך, אך בהחלט מתאר אותו).

“ישנה והייתה קיימת כבר במשך דור, רשת בינלאומית שפועלת, במידה מסויימת, בדרך שבה הימין הקיצוני מאמין שהקומוניסטים פועלים. למעשה, לרשת הזו, שאנחנו יכולים לזהות כ’קבוצות השולחן העגול’, אין שום בעיה עם שיתוף פעולה עם הקומוניסטים, או עם כל קבוצה אחרת, והיא עושה זאת לעיתים קרובות. אני יודע על הפעילות של הרשת הזאת כי חקרתי אותה במשך 20 שנה והורשתי לשנתיים בראשית שנות ה-60 לבחון את המסמכים והתיעודים הסודיים שלה. אין לי שום התנגדות לקבוצה זו או לרוב מטרותיה, ורוב חיי הייתי קרוב אליה ולרבים מכליה. אני התנגדתי, גם בעבר וגם לאחרונה, לחלק מהמדיניות שלה… אך בכלליות, ההבדל העיקרי בדיעותנו הוא שהם רוצים להישאר בלתי-ידועים, ואני מאמין שהתפקיד שלהם בהיסטוריה הוא חשוב מספיק בשביל להיות ידוע.”

^ פרופ’ קרול קוויגלי, ה’גורו’ של ביל קלינטון, מתוך ספרו “Tragedy & Hope”

אחת הקבוצות של אותו שולחן עגול שנוצרה בארה”ב היית הCFR הידועה, אך עוד קבוצה שהתעסקה בין היתר בענייני סין היית הIPR, Institute of Pacific Relations. הנה כמה צילומים מספרו הנוגעים בנושא המדובר.

קוויגלי מדבר על סנאטור ג’וזף מקארתי הידוע לשימצה, אשר טען יחד עם הלובי עבור הרפובליקה הסינית של קאי שק (כיום טאיוואן אשר סין הקומוניסטית מגנה בתוקף) כי קומוניסטים השתלטו על הIPR והשתמשו בה בארה”ב להעביר את השלטון בסין למאו (בדומה לתיאור לעיל).

סנטור מקארתי בתחילת דרכו היה נאהב על ידי הממסד האמריקאי והשתמשו בו להעצים את הפחד מבריה”מ, אך מסתבר שהוא החל לחפור יותר מידי באמת וגילה קן צרעות של אדומים בתוך תוככי מערכות ארה”ב שכללו את הCIA והמקומות הרגישים ביותר בארה”ב, מה שגרם לאלן דאלס ראש הCIA בזמנו להוציא פעילויות חשאיות כנגד מקארתי, וכמו כן גם הנשיא הארי ס. טרומן יצא נגדו באופן חריף, ועד היום התשקורת בארה”ב ובכל העולם מציירת אותו ככישולן נלעג. רק חבל שעל אף הנסיונות להטות את המידע שלו בידי סוכנות הביון כיום בדיעבד לאחר פתיחת התיקים הרלוונטים בFBI של שגרירות התקשורת הסובייטית בין השנים 44-48 ומסתבר שברוב רובם המוחץ של התיקים מקארתי צדק, וזה עוד אחרי שאחד מפעילויות של הCIA להשתיק אותו כלל נסיון להשתיל דיסאינפורמציה בתיקים שפתח. אך כפי שניתן לראות בצילומים המובאים לעיל, אפילו קארול קוויגלי מודה שמקארתי צדק, ובדיוק בנושא זה של חדירת אותם קומוניסטים והתיית המידע בIPR.

לצערינו הדיסאינפורמציה של הממסד האמריקאי אשר עשה כל שביכולתו להשתיק ולהגחיך את מקארתי עדיין מכה גלים, וקומוניסטים אפילו בישראל עד היום מנסים להשתמש במקרה שלו כתעמולה. (ע”ע דב חנין).

קארול קוויגלי ממשיך וכותב על ועדת Mccarran האמריקאית שבדקה את הנושא הלזה וגילתה שסין אבדה לשד הקומוניסטי של רוצח ההמונים מאו עקב פעילות חתרנית של הIPR. אך משם הוא ממשיך ואומר שבעוד הקשר שלהם לקומוניסטים ידוע ומבוסס…מה שידוע פחות ושהוא מגלה לנו, הוא הקשר לוול סטריט, לאנשים כמו רוקפלר (ובדגש על רוקפלר), מורגן ואותם אנשי CFR ושולחן עגול הידועים, המימון הגיע מהם (הוא אף מכנה אותם הפטרונים!):

מסתבר שהניסוי הסיני נחל הצלחה עבור הרוקפלרים

“אחד יכול להתרשם מיידית מהתחושה של הרמוניה לאומית…מה שהמחיר של המהפכה הסינית לא היה, ללא ספק היא הצליחה…בלטפח מוראל גבוהה ומטרה קהילתית. הקידמה הסוציאלית והאקונומית אינה פחות מרשימה…ההתקדמויות הסוציאליות הרבות של סין מצאו תועלת רבה מאחדות האידיאולוגיה והמטרה…הניסוי הסוציאלי בסין תחת הנהגתו של יושב הראש מאו היא אחת מהחשובות והמוצלחות בהיסטוריה”
– דויד רוקפלר
New York Times, 8-10-1973.

לשושלת רוקפלר שורשים בתוך אחוות הגולגולות והעצמות. פרסי אברי רוקפלר וג’ון רוקפלר פרנטיס נחנכו באחווה, אך אפילו מעניין יותר שפרנטיס עבר לפני זה באחוות Phi Beta Kappa. אותה אחווה, פי בטא קאפא, היא אחת הוותיקות בהיסטוריה של ארה”ב והיא נמצאת בכמה אוניבסיטאות, כאשר היסטורית הגולגולות והעצמות הוקמו בייל לאחר שהיה וויכוח סביבה והחליטו לפתוח עוד אחווה שיוכלו להצטרף עוד אנשים. כמו כן יש לציין ג’ורנל מיוחד של הסקוטיש רייט הסוקר את החדירה וההשפעה הרבה שהיית לבנייה החופשית בעיצוב אותה אחווה אקדמאית חשאית… אחווה זאת מעניינת כיוון שפטרון משפחת רוקפלר, כמו גם ראשי השושלת שלו הם חברי כבוד באותה אחווה, כמו כן ניתן למצוא שהנרי קיסינג’ר המקורב למשפחה הגיח משם, ועוד אנשים וותיקים באחוות הסקוטיש רייט של הבנייה החופשית ושאר וותיקי אחוות האילומינטי, כולל נשיאי ארה”ב.  [מקור]
לא במקרה התעקבנו על הקשר לגולגולות והעצמות. מסתבר שהם מאוד מעורבים עד היום בכל הנוגע ליצירת השחר הסיני המםציע על העולם כולו. נחזור לספרו של פרופ’ אנטוני סאטון, America’s Secret Establishment, ונגיע לאבא בוש הנשיא, חבר בגולגולות והעצמות כמו גם אביו פרסקוט ובנו הנשיא ג’ורג’. הספר מתאר בפרטי פרטים כיצד בוש האב היה אחראי לכישלון החרוץ כשגריר באו”ם עבור ניקסון ב1971 להורדת הרפובליקה הסינית (טאיוון) שהיית משק חופשי כחברה בארגון והעלאת הרפוליקה העמימית של סין של מאו הקומוניסט במקומם כנציגי סין באו”ם. הדבר נחשב ל”כישלון” אם כי להצלחה חשאית מבחינת הממסד הסודי של וולסטריט וארה”ב.
משפחת בוש בכלל הם אולי המוקד העיקרי שאחראי לפיתוח הדרקון הסיני שהתעורר לו לקראת סוף המאה ה20.עיתון USA TODAY מדווח על הפעילויות הרבות של משפחת בוש (חלקם שנוים במחלוקת) לביסוס הקשרים והתמיכה בסין. זה החל ב1974 כאשר ניקסון עשה את בוש האב לשגריר סין, המשיך עם הדוד פרסקוט שקיבל בין היתר ביקורת על כך שביקר במדינה שלושה ימים לאחר הטווח בכיכר טיאננמן, והקשרים שלו לחברה אמריקאית אשר הייתה היחידה אז שיכלה לעקוף את הסנקציות ולייצא לסין אמצעי תקשורת בהרבה כסף. כאשר בוש הבן נשאל אז על כל זה הוא אמר “זה חדשות ישנות ,זה שייך לעבר”.
מעבר לכך בוש האב היה פעיל מאוד בתוך ממשל רייגאן ודאג להעביר באותו הזמן כמויות עצומות של טכנולוגיות ותמיכה (ממש כפי שפרופ’ סאטון סוקר את התמיכה של וול סטריט בספריו לטובת המהפכה הבולשביקית ורוסיה הקומוניסטית דאז, מומלץ “Wall Street And The Bolshevik Revolution”). כמובן שבתמורה לכך לא מפריע לסין לתת לארה”ב כמויות של כסף ולהכריז על זה כחוב. [מקור]
בהמשך אותו פרק על סין בספרו של  פרופ’ סאטון בספרו הוא מרחיב על פעילות בכטל, תאגיד הנפט שהקים בוש האב, אשר ב84 הקימו סניף בכטל בסין שעזר מאוד לפתח את המדינה.
יתר על כן הדוד פרסקוט בוש (לא הסבא) ממשפחת בוש היה במשך זמן רב יושב ראש הארגון לשיתוף כלכלי של ארה”ב וסין US-China Chamber of Commerce הUSCCC. זה המקום לביסוס קשרים ויצירת קשר עבור בעלי הון עם מקורבים בסין, וכל זה מנוהל על ידי הבוש. בכתבה ל עיל של USA נאמר כיצד למשפחת בוש היה ויש קשר עם האדם העשיר ביותר בסין, כאשר זה עובד שככל שאתה מכיר מישהו יותר גבוהה כמו הלה כך אתה יותר מעורה ומעורב בתוך סין.משפחת בוש גם בנו את מגרש הגולף הראשון בשנגחאי לעשירים.[מקור]
His Excellency, Premier Zhu Rongji and Prescott Bush, Chairman (retired) of US-China Chamber of Commerce
President George Bush, Siva Yam, President of Us-China Chamber of Commerce and Prescott Bush, Chairman
ואכן כשבוש האב דיבר/הכריז על סדר עולמי חדש ב1991 הוא התכוון שסין הקומוניסטית תהיה חלק מאותו הסדר, כ20 שנה כמעט לפני ג’ורג’ סורוס.
אז לאחר שבוש היה שגריר, הנה עוד כמה שתפסו את התפקיד:
בין 85-89 שגרירי ארה”ב לסין היה ווינסטון לורד בוגר הגולגולות והעצמות בייל תחת הנשיא רייגאן (ממשל שידוע כי ניהל באמת בוש האב מאחורי הקלעים כסגן נשיא).
חברים נוספים של ג’ורג’ בוש מאוניברסיטת ייל  היו גם כן שגרירים לסין.
בין 2001-9
http://en.wikipedia.org/wiki/Clark_T._Randt,_Jr.
“He was a member of Delta Kappa Epsilon fraternity with George W. Bush.”
היה חבר עם בוש האב באחוות דלטה קאפא אפסילון.

בין 89-91 תחת בוש האב:
http://en.wikipedia.org/wiki/James_Lilley

לסיום הפרק על סין בספרו של פרופ’ אנטוני סאטון הוא כותב, ואף מנבא עוד משנות ה80:
By about the year 2000 Communist China will be a “superpower” built by American technology and skill. It is presumably the intention of The Order to place this power in a conflict mode with the Soviet Union
Yet, The Order has probably again miscalculated. What will be Moscow’s reaction to this dialectic challenge?… And who is to say that the Chinese Communists will not make their peace with Moscow after 2000 and join forces to eliminate the super-super-power — the United States?
עד שנת 2000 סין הקומוניסטית תהפוך למעצמת על שנבנתה על ידי כישורים וטכנולוגיות אמריקאים. ניתן להניח שכוונת המסדר (גולגולות והעצמות ושלוחותיה) תהיה לכוון את אותה מדנה לקונפליקט עם בריה”מ.
אך ייתכן והמסדר פעם נוספת לא חישב את צעדיו כהלכה. מה תהיה תגובת מוסקווה לאתגר הדיאלקטי הזה?…ומי ערב לכך שסין הקומוניסטית לא תחבור בשלום עם מוסקווה לאחר שנת 2000 לשלב כוחות כדי להרוס את אם כל מעצמות העל — ארה”ב.
סין תהיה מעצמת על לעזור אולי אפילו לארה”ב מול אתגרים מולם היא עומדת. ברזינסקי מאמת זאת בספרו משנת 2000 The Geostrategic Triad, הוא כותב בהערת השוליים:
“הסיפור המלא של השיתוף פעולה הפרודוקטיבי בין ארה”ב-סין אשר הופנה כלפי הברית המועצות (בעיקר בכל הקשור לאפגניסטן), אשר יזמו באדמינסטרציה של קרטר והמשיכו תחת רייגאן, עדיין לא סופר.”
אחת מהפעילויות הבולטות ביותר של זביגניו ברזינסקי (חבר במועצה ליחסי חוץ CFR) היה כינון והידוק יחסים דיפלומטיים וידידותיים עם ממשלת סין הקומוניסטית, אשר נחשב לאבן דרך ביחסים בין שתי המעצמות עד היום. בספרו The Grand ChessBoard, הוא מסביר בדיוק על הקונפליקט שמתוחולל בעשור האחרון באזור אירואסיה, דבר שהוא חזה הרבה לפני שהעניין התחיל ואף הסביר כי אינטרסים של סין עוצמתית חופפים לאלו של האמריקאים, אם כי לא נכנס יותר מידי לעומק הדברים. כתבה נרחבת בנושא. ברזינסקי הוא מייסד הועדה התלת צדדית שמנוהלת על ידי חברו הטוב דויד רוקפלר, אחד מהפורומים הכלכליים המשפיעים בעולם המגלם בתוכו את האליטה הממסדית של ארה”ב. ברזינסקי כתב:

:Between two ages: America’s role in the technetronic era

עמוד 134:

“ובעוד שהסטליניזם ככל הנראה היה טרגדיה מיותרת עבור האומה הרוסית והקומוניזם כאידיאל, ישנה האפשרות האינטלקטואלית המפתה שבעבור העולם בגדול זאת היית, כפי שאנו נראה, ברכה מסותרת”

כך או כך, התמיכה של וולסטריט אותה הדגיש פרופ’ קוויגלי, נמשכת עד היום, ויש להדגיש שהכלכלה הסינית למראית עין אולי נראית יותר ליברלית, כיוון שהיא למשל מנפיקה חברותשל בבורסה, אך האמת היא עדיין משטר מאוד מדינתי ודכאני אשר למפלגה הקומוניסטית יד בכל.

צ’יינה בלוף

לא פחות מ־61 חברות ענק סיניות מככבות ברשימת פורצ’ן 500, רבות מהן נסחרות בבורסות במערב. אבל אף שהן מתנהגות כלפי חוץ כחברות לכל דבר, עם מועצת מנהלים ודו”חות שנתיים, החברות הללו הן למעשה זרועות של הממשל הסיני, ששולט בהן על ידי הזרמה אדירה של כסף. בתמורה הוא מקבל מכשירים רבי־עוצמה לקידום האינטרסים שלו בעולם

רחל בית-אריה, בייג’ינג
18.08.11, 10:08
את יצירתן והצלחתן הן חייבות לממשל הסיני – אבל, במפתיע, גם למוסדות הפיננסיים של וול סטריט. “ג’יי.פי מורגן וגולדמן זאקס מילאו תפקיד מכריע ברפורמה שיצרה את הבנקים בסין כפי שהם היום”, מסביר האווי בראיון טלפוני ממשרדו בסינגפור. “הם שסיפקו את הייעוץ הפיננסי לממשלת סין כאשר זו רצתה להציל את הבנקים שלה בשנות התשעים, ומאוחר יותר הם, לצד מוסדות פיננסיים גדולים אחרים במערב, קנו נתחים מהבנקים הגדולים של סין. גולדמן זאקס, לדוגמה, מחזיקים נתח של 6% מ־ICBC, בנק המסחר והתעשייה של סין. רויאל בנק אוף סקוטלנד והבנק השוויצרי UBS רכשו חלק מבנק אוף צ’יינה, ובנק אוף אמריקה מחזיק בנתח של כמעט 10% מ־CCB, בנק הבינוי של סין”.
כתבנו רבות באתר על המדיניות הקומוניסטית, אנטי דת, טוטאליטרית, דיקטטורית של סין.
ייתכן שהאליטות בעולם מקבלים מכך השראה, בין היתר לתוכניות צימצום האוכלוסיה. למשל טד טרנר, חבר בילדרברג, מאוד מתרשם וממליץ להפעיל מדיניות דומה לזאת בסין של ילד אחד למשפחה…כדי להציל את כדוה”א.
ובכן, עכשיו ניתן לבחון בבהירות את השאלה המרכזית עלייה עומדת הכתבה, האם ג’ורג’ בוש הבן התנהל כחפרפרת סינית בלב ממשל ארה”ב ובעצם הגשים מטרות של סין בעבור ארה”ב (דבר שנמשך תחת ממשל אובמה)? מסתבר שאירועי האחת עשר בספטמבר המסמלים את תקופת הנשיאות של בוש יותר מכל שופכים אור על הנושא:

החולייה החסרה של אירועי האחת עשר בספטמבר:

מתחילת האירוע ועד היום ניתן לשים לב שללא עוררין “סין” הוצאה לחלוטין מהשיח בנוגע לאירועי הפיגועים. לא בתקשורת המסחרית וגם לא באלטרנטיבית מאזכרים את סין על אף שכפי שתראו כנראה מדובר בעניין החשוב ביותר שיש כדי להבין במלואו את אותם האירועים.

דבר ראשון, אנשים כמעט ולא יודעים, אבל ממש לאחר אירועי ה11 בספטמבר התעמולה הממלכתית של המפלגה הסינית הפיקה ספרים וסרטים לעם המציגים את הפיגועים כדבר חיובי, ומכה טובה כנגד מדינה “שחצנית” כפי שהגדירו אותה (קפיטליסטית חזירית…) כמו ארה”ב. [מקור]

[מקור לנכתב למטה]

אך לפני הפיגועים אפילו יצא ספר מעניין ביותר בדיוק באותו הנושא:

Unrestricted Warfare (לוחמה בלתי מרוסנת), הוא ספר שנכתב בשנת 1999 על ידי שני אנשי ביטחון וצבא בדרגים גבוההים של המפלגה הקומוניסטית הסינית:
Qiao Liang (Author), Wang Xiangsui (Author)

הספר מציג ראייה מאוד משמעותית לגבי כך שהסינים התכוונו לתקוף את ארה”ב ממש כמו תרחיש הפיגועים של 11 בספטמבר. כמו כן הספר בכללותו מציג דרכי פעולה כיצד להלחם מול ארה”ב בדרכים שאינם ישירות אך מוצלחות.

מתוך הספר:

“בין אם זה דרך פריצות של האקרים, התפוצצות אדירה במגדלי התאומים, או מתקפת פיצוץ ע”י בין-לאדן, כל אלו חורגים הרבה מעבר לתדירות הפס המובנים על ידי הצבא האמריקאי.”

צוות NEWSMAX שגילה את הספר עשה מחקר סביבו ותרגם אותו לאנגלית יחד עם מחקר שהם ביצעו סביב הספר עצמו. נקודות מרכזיות העולות משם יחד עם הערות שלנו:

שני הגנרלים שכתבו את הספר קיבלו שבחים והוצגו כגיבורים ממש לאחר הפיגועים.

יותר מזה, הספר מספר שהנשיא באותו הזמן צפה באובססיביות בפגיעת המטוסים במגדלים

התעמולה הסינית מכינה סרטים ואף משחקי מחשב המהללים את הפגיעה המאסיבית בארה”ב.

הנה דוגמא למשחק מפורסם בסין בו יורים ב”אוייב האמריקאי”:

שימוש בהאקרים, ופריצות מחשב בתחום הסייבר הוגדרו כחזית למתקפה.

הנה כמה קישורים לפורום המציגים בדיוק את נושא זה, על מתקפותשל סין בתחום הסייבר, ובכלל כל המלחמה המתחוללת בכל המרחב הזה. [מקור1] [מקור2] [מקור3] [מקור4]

שימוש במהגרים בלתי חוקיים כדי להביא לאי יציבות בארה”ב.

ראו הרחבה, וכמו כן גם בארץ אותה שיטה.

מניפולציה על ההכלכלה האמריקאית

כאן אפשר להזכיר שוב את עניין הזהב שהוזכר לעיל, ובאמת הדלפה שהיית לאחרונה בויקיליקס מראה כי קניית הזהב היא חלק ממהלך סיני להחליש את כלכלת ארה”ב.

US embassy cable – 09BEIJING1134
MEDIA REACTION: U.S.-CHINA-JAPAN RELATIONS, U.S. POLICY, CHINA’S GOLD RESERVES

השפעה על התקשורת האמריקאית.

פה ייתכן שהתקשורת האלטרנטיבית נכנסת לתמונה דרך הגיבוי הרב שהיא מקבלת בתקשורת הממסדית של רוסיה RT ואיראן PRESSTV. קחו לדוגמא את אלכס ג’ונס,אחד משדרני הרדיו האלטרנטיביים הידועים ביותר בארה”ב ובעולם, למה הוא כל הזמן מחפה על סין ורוסיה ורק יורק ערס על ארה”ב? ראו למשל כמה הוא מפורסם בערוץ הממלכתי של רוסיה הממומן על ידי הקרמלין ישירות, ערוץ שבעצם מתפקד כשופר של פוטין אשר בין היתר בדומה לג’ונס מבקר מנגד תמיד את ה”תקשורת התאגידית” האמריקאית, כאילו שתקשורת ממלכתית היא משהו טוב יותר לשאוף אליו, מן הסתם שלא תשמעו בערוץ זרזיף של ביקורת על רוסיה או פוטין בניגוד לתקשורת בארה”ב שם הביקורת העצמית עולה על שאר הדיווחים.

ומה עם האורחים הקבועים של אלכס ג’ונס בתוכנית רדיו ובסרטים? למשל הנה וובסטר טראפלי שמתראיין קבוע אצל ג’ונס (טראפלי הוא גם חניך PHI BET KAPPA) תוקף את ה”חוצפה” של ארה”ב לתת לסינים אפשרות לאינטרנט ללא הפיקוח הרודני של סין באמצעות שרתים בהונג קונג, אף לא מילה על רודנות האינטרנטית של סין, וכל זה בתעמולה הממסדית של רוסיה RT (סין בספר לעיל מדברים על מדינות חלשות נוספות שאיתם ניתן לשת”פ, וראיתם למעלה שסין ורוסיה הם בלתי נפרדם בתכון סדר העולמי החדש בכיוון שלהם, כנ”ל לגבי איראן).

בסרט הבא תוכלו לראות את וובסטר טראפלי שוב בא להגנתה של סין מפני ארה”ב ואנגליה בנוגע ל”מלחמת הכלכלית”. ממש כמו בנקודה הקודמת המוזכרת מתוך הספר בעניין החזית הכלכלית.

ג’ונס מקבל גם הרבה כבוד בPRESSTV של הממסד האיראני, ואפילו חבר טוב שלו שגם מתראיין הרבה ברדיו ובסרטים שהוא מפיק, מאקס קייזר, הוא בעל תוכנית שבועית באותו ערוץ. (הוא ממליץ מאוד לקנות זהב).

לתקשורת האלטרנטיבית לעיל השפעה עצומה בעיקר על צעירים שכבר נמאס להם מהתעמולה הרגילה של התקשורת האמריקאית, ובדיוק כך הם נופלים לרשת התעמולה של הBRICS בראשות סין.

כתבת חשיפה גדולה על אלכס ג’ונס. בחשיפה עצמה תראו שלא מדובר על כך שאלכס ג’ונס עובד עבור הרוסים, אבל שכן נראה שיש לו תפקיד עבור הממסד שמפעיל את העניינים מאחורי הקלעים, אשר כפי שהצגנו לעיל מהווים את הדחיפה אל עבר שתלטנות סינית.

לערוצים המדוברים לעיל שידורים באנגלית כולל אולפנים בארה”ב שכולם יכולים לראות, גם בארץ.

נקודה אחרונה חביבה:

שימוש בנשק גרעיני

את העניין הזה יש לחבר לשימוש בתאי טרור על-לאומיים נזילים שקשה לתפוס, ועל כן יש לקחת בחשבון שתי נקודות. הספר דיבר לא מאט על שימוש בבין-לאדן ושאר ארגוני טרור. נקודה ראשונה היא הפנייה לכתבת עומק על המנהיג המוצהר של אל-קאעידה כיום, ועל הפעלתו כסוכן של הFSB (הKGB החדש של רוסיה. חשוב להוסיף שפוטין היה אחד הבכירים בKGB לפני שנהיה נשיא, וכמו כן דאג שממשלתו תהיה בנויה מלמעלה מ60% אנשי KGB לשעבר). יתרה מזאת לאחרונה פורסמה הדלפה בויקיליקס כשבוע לפני שלפי החדשות, הרגו את בן לאדן, בהדלפה נאמר שלאל-קאעידה יכולות גרעיניות ושהם אפילו מאיימים להשתמש בהם במקרה ובן לאדן יפגע. ארגון ויקיליקס מוצג כאתר הדלפות רשת אך הסתכלות מעמיקה יותר מגלה שייתכן ומדובר בזרועה תעמולתית של ארגוני ביון. ויקיליקס גם מציג את הלוחמה בעידן הסייברספייס כחזית בפני עצמה.

אל קאעידה ויכולות גרעיניות, מה מסתתר מאחורי הסיפור הזה.

אל קאעידה-זוואהירי והKGB.

הסיפור המסריח של ויקיליקס.

כפי שתראו בהמשך הכתבה, אל קאעידה הוא כמו אינטרנט, הוא לא קיים עד שלא מפעלים את המחשב ומחברים אותו. מדובר באידיאולוגיה של הרבה מאוד כנופיות מאורגנות שלאו דווקא יודעות שהם אל קאעידה, ואשר יבצעו כל פיגוע שרק יגידו להם בלי להבין מי נתן פקודה, ואת מי זה משרת, כאשר הפקודות בד”כ מגיעות מראשי תאים כאשר כל ראש תא מחובר לארגון ביון או אנשים עשירים שמשכירים את שירות הארגון. (אנו מבססים מידע זה על שיחה מעמיקה עם קבוצת החוקרים הפרטית TELEMACO  שיצרו סרט תעודי מאוד חושפני על אל-קאעידה, ועוד נושאים רבים כגון  Zero:911).

עכשיו עולה השאלה, האם במקרה ג’ורג’ בוש, שהגיע מהשושלת אשר אחראית יותר מכל ליצירת השחר הסיני העולה בעולם, במקרה היה נשיא בבית הלבן כאשר המתקפה אשר תוכננה על ידי סין ואשר הממשל שם הביע סיפוק מעצם האירוע? והאם במקרה הממשל שלו הוא זה שנתן את סיפור שאל קאעידה בראשות בין לאדן הם אלה אשר אחראים ותו לו?

לא רק סיפור כיסוי של אותם פיגועים תואם לספר, אלא גם המלחמות שאליהם בוש גרר את ארה”ב מיד לאחר מכן, והביזבוז הכספי והגדלת הגרעון שהביא עימם, כל זה לפי החזון הסיני. נראה שהוא הצליח לגרור את כל המערכת הביטחון לתוך הביצה שבה ארה”ב שוקעת. כל זה לפי תוכניות סין..או של הסדר העולמי החדש יותר נכון, אותו סדר שאביו הכריז עליו ב1991.

פיגועים בסדר גודל שכזה לא יכלו שלא להתבצע ללא שיתוף פעולה בדרגים הגבוההים ביותר של הבית הלבן. כל שנותר הוא לבחון את כל השאלות הפתוחות שישנם לגבי אותם אירועים, ואשר סיקרנו באתר.

בוש התעלם מכמויות אדירות של אזהרות מלפני הפיגועים (כולל של המוסד הישראלי), אזהרות כמו שתוארו בספר לעיל. ייתרה מזאת, תרגילי ביטחון בהם מטוסים מנסים לפגוע במגדלי התאומים בוצעו כבר לפני שקרה האירוע, ולמרות זאת היית סטייה של 4 מטוסים של למעלה משעה מהמסלול כאשר שום מטוס קרב לא הוזנק, מה שנראה ככשל ממדרגה ראשונה של הבטיחות האווירית הפדרלית, וכמו כן איסורים פדרלים כמו האיסור על הטייסים לשאת נשק כל אלו יחד הביאו בסופו של דבר לפיגוע.

זוכרים שבהתחלה הנרי קיסינג’ר היה אמור לחקור את אירועי ה11 בספטמבר? מעניין שהוא היה ב2001 היועץ לתעשיית הנפט הסינית… (ראו קישור בנושא בתחילת הכתבה).

ולאן רוב הראיות מהריסות בנייני התאומים בזירת הפשע נעלמו? הם נשלחו לסין…

ובניגוד לתעמולה שכל המלחמה בעיראק עקב ה11 בספטמבר היית עבור תאגידי נפט אמריקאים, המציאות בשטח מציגה תמונה אחרת לחלוטין. החוזים הראשונים לשיקום עיראק שממשל בוש כמו כל ממשל סוציאליסטי, העביר למקורבים,  שעשו הרבה רעש ואשר אומני בולשיט כגון מייקל מור עלו על הטרמפ כדי להכפיש את ארה”ב, בסופו של יום בוטלו ונגמרו מהר מאוד. המנצחים הגדולים באמת בכל הקשור לחוזי נפט בעיראק היו…סין… הם אלו שזכו בחוזים להפקת הנפט, ברוב הנתח, ובעוד שהם לא היו צריכים באמת להשקיע דולר על השיקום אשר היווה תקציב בזבזני והביא את ארה”ב לגרעון בגלל מלחמה (לפי התוכנית הסינית), סין לא היו צריכים ממש להשקיע, אלא רק להרוויח, ותודה לבוש:

אהה, ויודעים מי עוד זוכה גדולה בנתח גדול ממכרזי הנפט בעיראק? רוסיה.

נשמע הגיוני יותר שבוש עשה את זה למען הנפט הסיני מאשר האמריקאי… גם לאור העובדה לעיל עם קיסינג’ר שכל השנים כל כך עזר לסין פתח אותם דיפלומטית ושיבח את מאו…

וחוץ מעיראק, גם המחצבים המינרלים באפגניסטן שהתגלו לאחורנה על ידי ארה”ב בשווי של כטריליון דולר (כן, עם ‘ט’) יהיו רווח נקי של סין… [Chinese Takeout,BY AZIZ HUQ | JUNE 15, 2010, FP(foregin policy)]

יש לציין שהתקשורת האלטרנטיבית דוגמאת Democracy Now שהביעה את דעתה השמאלנית ראדיקלית ואשר קיבלה נתח של כסף די גדול מ”קרן פורד” (בעלת המטרה להפוך את ארה”ב לקולקטיביסטית) כדי לסקר את אירועי האחת עשר בספטמבר, לא הפסיקו להציג את ארה”ב כאימפריאליסטית הנוראית ביותר שרק נהנת מהנפט העיראקי, ולא הוציעו ציוץ כאשר התברר שבכלל סין ורוסיה זכו בסוף בכל הנפט.

[מקור לנכתב למטה]

חלק מהדברים אולי ידועים לציבור האמריקאי במעורפל, או באופן שנראה להם כאילו הדבר רחוק מהם ולא ממש נוגע. אך יש גם הטייה מכוונת של הממסד להעלים מהציבור האמריקאי את חומרת המצב, הנה לדוגמא סרטון פרסומת קצר (מומלץ מאוד לראות עכשיו בעת קריאת המאמר), המראה כיצד הגיעו בעתיד למצב שארה”ב עובדת עבור הסינים בעיקר בגלל ביזבוז מטורלל של כספי ציבור ומדיניות הכלכלית אליה צועדת ארה”ב כבר למעלה מיובל.

כיום סין כבר פולשת לתוך המרחב של ארה”ב על ידי אזורי סחר חופשי שהם מקימים, וזה כתוצאה מכך שכערבויות לחובות של ארה”ב סין אינה מסתפקת בהתחייבות לתשלום כספי, אלא גם דורשת נכסים ממשיים.  מפעלים (בין השאר לאנרגיה סולארית!) ליד שדות תעופה ונתיבי NAFTA שעוזרים לשנע סחורה בקלות בעולם ובארה”ב נבנו עבור סין ואין מניע חוקי שימנע שהאזורים הללו ינוהלו ע”י ויעסיקו אך ורק סינים.

יש האומרים שזוואהירי היה תמיד המוח האמיתי מאחורי בין לאדן ואל קאעידה, ונראה כי הוא בעל היכולות בעבור הBRICS והאינטרסים של האנשים הפנימיים של הממסד האמריקאי וולסטריט להוביל את ארה”ב לתוך מלחמות ביצה שקשה להוציא משם ואשר מביעים לבזבזנות וטביעה בגרעונות, וכמו כן יח”ץ הכי גרועים שמדינה יכולה לקבל. דבר אחד כולם מסכימים שבוש עשה טוב, נראה טמבל מול המצלמות וגרם לארה”ב להראות כמדינה הכי נוראית בעולם עקב המלחמות שניהל והדרך בה הציג את הדברים. אובמה כפי שברור כשמש לכל מי שעיניו בראשו, ממשיך את מדיניות הבזבזנות שלאט לאט מרסקת ומשקיעה את ארה”ב בתוך חובות שהיא לא יכולה להחזיר, וירידת דרוג האשראי שהיית לאחרונה. נראה שבוש החל את מדיניות העולם הפוסט אמריקאי הרבה לפני אובמה, וכפי שאתם רואים ההבדלים בין ימין לשמאל נהיים אפילו יותר מטושטשים.

נראה שבעתיד הדרך היחידה של אזרחי ארה”ב לשלם את החוב יהיה בגולאג, החוקים מוכנים להשמדת החוקה, החלת משטר צבאי, והכנסת אזרחים למחנות FEMA, לכן כל שצריך הוא אירוע FALSE FLAG נוסף, בדיוק האיום של אל-קעידה שהודלף דרך ויקי ליקס פחות משבוע לאחר שבין לאדן מת ב1-במאי (יום הווסדות האילמינטי).החוק הבולט ביותר הוא חוק הפטריוט שהעביר בוש בקדנציה שלו מיד לאחר פיגוע התאומים כשעוד רוב המדינה הייתה שרויה בטרגדיה, ונתנה לאחד החוקים הכי אנטי אמריקאים ושפוגעים בזכויות הפרט לעבור.

ואין מה לאנשים לדאוג אובמה כבר דאג למערכת הרפואית בכפייה שתוכל גם להחליט מאיזה עובד לא מועיל למערכת יהיה ניתן להפטר בסופו של דבר עם החוק החדש שלו.

ותוסיפו על כל זה שהתעשייה האמריקאית מסורסת מיום ליום, בשם מאבק בגלובליזציה-שוק-חופי והמאבק הסביבתי של אקו-טרוריסטים. ועניין זה נכנס להילוך ראשון תחת ממשל אובמה.

אנקדוטה היסטורית יכולה לשפוך אפילו עוד אור על הכתוב. בל נשכה מי היה הארגון הראשון שניסה לפוצץ את הפנטגון, להשתלט על ארה”ב ולתת לבריה”מ ולסין של מאו נתחים לשליטה בארה”ב…מדובר בארגון הסטודנטים ההיפי-ראדיקלי משנות ה60, תא הSDS וזרוע הביצועית שלו בשם Weatherman UnderGround. הפעילים שלו אפילו הציעו ליצור מחנות חינוך מחדש למי שלא יהיה מוכן לקבל על עצמו את השיטה הקומוניסטית. אותם קבוצות ראדיקליים ידוע כיום קיבלו תמיכה רחבה מאנשים הפנימיים של ממסד וול-סטריט כגון רוקפלר. כיום אנשים מאותו הארגון כמו ברנהדין דורנס ובעלה ביל איירס הם מקורבים לממשל אובמה, ומקבלים ליגיטימציה. (ברנהדין דורנס לא מזמן באה להפגין עם ראדיקליים וקבוצה שהיא גרסא מחודשת לSDS הממומנת על ידי קרנות פורד-היינז-סורוס, קוד פינק אשר תרמו לקמפיין אובמה ואף עושים הפגנות תמיכה בחיזבאללה).  [מקור]

מה שמוביל אותנו לנושא הבא:

השדולה האיראנית של הסדר העולמי החדש

הדברים שהובאו עד עכשיו יהיו מובנים אפילו עוד יותר כאשר נבחן את מדיניות ג’ורג’ בוש וה”מלחמה בטרור”. כפי שראיתם לאורך הכתבה איראן היא סוג של שדולה מאוד חזקה מטעם הBRICS ובעיקר סין. בשנים האחרונות אנו שומעים ללא הרף תעמולה מהתקשורת המיינסטרים על המלחמה הקרבה בין איראן לארה”ב, ועל כמה איראן לא בסדר, ובתקשורת האלטרנטיבית על המלחמה הקרבה בין השתיים אבל כמה ארה”ב האימפריאליסטית אשמה (כולל ג’ונס וחבורתו באמצעי התקשורת של הBRICS). אבל הנה משהו שבספק שתשמעו במקומות הללו. מדובר על שיתוף פעולה בעצם מתחת לפני השטח שבממשל בוש הסתתר תחת הכותרת של “המלחמה בטרור” ואשר הולך אחרוה להפיכה באיראן של 79, כאשר את מודל ההפיכה הזה מיצאים לעוד מקומות בעולם הערבי כיום בעזרת ממשל אובמה. כיוון שזה נושא לא קטן החלטנו במקום להמשיך לחפור ולעשותאת הכתבה הזאת פי 2 ארוכה יותר ממה שהיא כבר, להעלות סרט חדש שערכנו במשך הרבה זמן אשר מסביר בדיוק את התופעה הזאת. יש לזכור שלאובמה היית פגישה חשובה עם נשיא סין ממש רגע לפני שגל ההפיכות היכה במצריים, ושכיום כאשר העולם צועד אל עבר ה”עולם הפוסט האמריקאי” מישהו יצטרך למלא את הוואקום שנוצר מקומות בהם לארה”ב היית דריסת רגל, ובעיקר במזה”ת, אם איראן עושה את זה עכשיו היא בעצם עושה זאת כשלוחה של סין. הנה הסרטון שיסביר הכל:

סרטון חובה

מקור גדול לנכתב למטה הוא כל האשכול הזה

תזכורת על מימון הגרעין האיראני:

הפגישה של אובמה עם נשיא סין רגע לפני פרוץ האביב הערבי במלואו:

האם המזרח התיכון נמצא במכירת חיסול?

יתכן וכתב העת של הCFR נותן תשובה בכותרת שהוא נותן לאירועים האחרונים במזה”ת

A Post-American Day Dawns in the Mideast
Author:
Ray Takeyh, Senior Fellow for Middle Eastern Studies, Council on Foreign Relations
June 8, 2011
International Herald Tribune

השימוש במילה DAWN כלומר שחר חדש, הוא מילת קוד לקומוניזם שסיסמאתו “שחר של יום חדש” וכמו כן הרמיה לספר העולם הפוסט אמריקאי שופכים אור על הנעשה.

תימן כמקרה מבחן למשולש הרומנטי של איראן-אל קאעידה-פנטגון

כפי שהוסבר קודם, בניגודלאיך שהתקשורת מציגה את הדברים אל קאעידה הוא אינו גוף אמיתי דה-פאקטו, זאת יותר אידיאולוגיה קיצונית של המון כנופיות ענקיות של מוסלמים קיצוניים ביותר אשר מוכנים לבצע כל סוג של פיגוע או מעשה השחתה בשם האמונה שלהם, אותם כנופיות ענקיות פזורות בכל העולם בכל מיני מקומות ואפילו אינם צריכים לדעת שהם משתייכים לארגון בשם “אל קאעידה” כל שהם צריכים הוא לקבל את הפקודה ממנהיג זה או אחר לשרוף כנסייה כזאת, או לפוצץ שגרירות שם והם פשוט יעשו את זה בלי לדעת את מי זה באמת משרת ומי זימן את הפעולה, כאשר הפקודות מגיעות מכל מיני ראשי תאים כגון זוואהירי או אנוואר אל אלוואקי. ולכן כפי שלזוואהירי יש את הרשתות שלו, והוא עצמו ניתן להניח שמופעל מהקרמלין, התא אל קאעידה בתימן מעניין אף יותר והוא נראה שמופעל מהפנטגון.

[מקור לכתוב למטה]

תימן היא בעלת רוב שיעי, שהוא גם רוח הגבית של ההתקממות והסיבה שאיראן כל כך שמחה מההתקוממות ומציגה גם אותו כחלק מהתוכנית שלה של ייצוא מהפכת 79 לשאר העולם כ”התעוררות האיסלאמית”. אך ההתנגדות המיליטנטית החזיתית שמובילה את מאבק המתקוממים מנוהלת על ידי אל-קעידה. אז הבא נבדוק את שתי המנהיגים העומדים בראש תא אל-קעידה בתימן.

בזמן ממשלת בוש, החליטו ב2007 פשוט לשחרר אסיר,Said Ali al-Shihri, פעיל אל קעידה רציני שפעל מיליטנטית נגד ארה”ב, מכלא גוואנטנמו כסוג של “מחווה”, ושלחו אותו ל”מוסד לשיקום פעילי טרור לשעבר” בערב הסעודית…ואז הוא הגיע לתימן והפך למנהיג תא אל קעידה שם.

Said Ali al-Shihri:

כחלק מהאיבחון הביטחוני שעשו לו קבעו שהוא אוייב מסוכן (ולמרות זאת בוש החליט לשחרר אותו…), אבל מעניין יותר היה שהמסמך מראה שהיו לו קשרים הדוקים עם גורמים איראנים קיצוניים בתוך שטח איראן.

הוא עזר ולימד טרוריסטים כיצד לעבור בגבול בין איראן לאפגניסטן, משהו שהיום לאחר הפלישה לאפגניסטן של בוש הוא דבר מובן מאליו.

עוד מנהיג לא פחות חשוב ממנו בתא אל קעידה האיראני הוא אנוואר-אל-אלוואקי. מדובר בפעיל בכיר באל קעידה בכלל,אשר מעורב בגיוס, התססה, לימוד אידיאולוגי, ואף מוגדר כ”בן לאדן של האינטרנט” בגלל השימוש הנרחב שלו בסייברספייס. מדובר בקודקוד של הארגון שמ2004 פחות או יותר ועד היום מרכז הפעילות שלו הוא בתאים שבתימן המבצעים טרור רב במדינה.

בכיר בתימן מתאר אותו כאדם המסוכן ביותר כיום במדינה הנחשב ל”מוכר” הג’יהאד הטוב ביותר שיש. (מתחברלהגדרה של אל קאעידה למעלה).

אלוואקי הוא בכלל אמריקאי במקור מניו מקסיקו. אבל מעניין יותר הוא שעד היום לאניתן הסבר אמיתי מה לכל הרוחות לאחר ה11 בספטמבר, כאשר הוא אפילו מואשם כיועץ רוחני של חלק מהחוטפים, הוא מגיע היישר אל תוך הפנטגון לארוחת ערב.אפילו פוקס ניוז שידרו את זה אז וגרדו את הראש, מה לכל הרוחות מנהיג אל קעידה כל כך בכיר עושה בארוחת ערב בתוך הפנטגון, ומדובר בזמן ממשל בוש.

אז זה סיפורם של מנהיגי תא אל קעידה בתימן והפנטגון, מדובר בריקוד טנגו של מכברה. הנה איראן גם נכנסת לתמונה, ואני יתחיל מידיעה מהתעמולה הממסדית האיראנית של PRESSTV אשרמציגה את אל קעידה כלא אחר מאשר לוחמי חופש.

והנה האיראנים תומכים בהתקוממויות ופעילויות טרור של אל קעידה בכלל באיראן ומפעילים את הלחץ מלמטה בעזרת ייצוא מהפכות ה”התעוררות האיסלאמית”, כאשר אובמה מספק את הלחץ מלמעלה ומתחיל ללחוץ על ממשלת תימן להתחיל לפנות ולשחרר לחץ מההתקוממות… כאשר הוא יודע טוב מאוד שהיא מגיעה מאיראן ומכוחות מיליטנטים של אל-קעידה. ושימו לב שאותו דבר בלוב, איראן וארה”ב תומכים במורדים (ראו סרטון חובה לעיל) שחלקם הגדול הוא אל-קעידה. כפי שניתן לראות מדיניות בוש-איראן משיכה הישר אם מדיניות אובמאו-איראן, אין הבדל.

עיתוני המערב כמו גם בארצות ערב מצביעים בברור על כך שאיראן אחראית להעצמת תאי אל-קאעיד המדוברים בתימן.

וניתן להמשיך ולהציג את הניתוח הזה גם על בחריין ועוד. אך התמונה אנו מעריכים מתבהרת, אל קאעידה מתפקדים כשכירי חרב של הסדר העולמי החש, ואנו צופים ביחס כוחות המשתנה בעולם כאשר הטון העיקרי מגיע מכיוון סין לדעת כל הצדדים במערכה.

סך הכל התעמולה בנוגע לאיראן נראית פחות או יותר ככה:

לסיום

אולי הגיע הזמן שנתכונן? אם אתם כבר נלחצים, אל דאגה, לביבי יש כבר תוכנית מוכנה כיצד להתמודד עם המצב:

נתניהו: ”כל תלמידי ישראל צריכים ללמוד סינית”
מאת: בועז ווליניץ, מערכת וואלה! חדשות
יום שלישי, 31 במאי 2011

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ושר החינוך, גדעון סער, סיירו היום (שלישי) בבית הספר התיכון הערבי למדעים בלוד. ראש הממשלה התייחס לתוכנית המיוחדת המופעלת בבית הספר ללימודי סינית, ואמר כי פנה לשר החינוך בבקשה שיפעל להעצמת לימודי השפה הסינית בבתי הספר. לדבריו, הוא שמח על כך שבתי הספר בלוד הוא אחד המקומות הראשונים שאימץ את התוכנית. נתניהו הוסיף כי “כל ילדי מדינת ישראל צריכים להתמודד ולהתכונן לעולם המחר, וללמוד סינית”.


  כתבות רלוונטיות:23 תגובות לכתבה ” סין:הפראנקנשטיין של וול-סטריט והאחד עשר בספטמבר”

 1. תודה על כתבת תחקיר מדהימה ,יחד עם זאת יש כמה דברים לא ברורים :

  1. מה האינטרס של בוש וחבריו להפיל את ארצות הברית ולהעביר את הכוח לסין, למה לא לעשות ממשלה עולמית שארצות הברית בראש ,הרי זה אפשרי גם ככה?

  2. יש סתירה מסוימת בכתבה הזאת, מצד אחד ארצות הברית עשתה את סין כדאי להלחם בברית המועצות ,מצד שני ארצות הברית ורוסיה וסין הם ביחד ומצד שלישי אתם אומרים שהרוסים חדרו לתוך ה CIA ולמעשה גורמים בכוונה לסין להיות גדולה כדאי להרוס את ארצות הברית(ששוב זה אינטרס של ארצות הברית מלכחתילה)

  3. בהמשך ל2 משתמע מדברכם בכתבה שסין כביכול בוגדת בארצות הברית והולכת לצד של הרוסים לא כפי התיכנון של האמרקאים ?

  בקיצור הרבה דברים ויחד עם זאת התבלבלתי מאוד בסוף הכתבה.

  4. החלק שכתבתם שסין גרמה לפיגוע בתאומים נשמע מוזר לחלוטין. ארצות הברית יכולה לעשות את זה לבד מה היא צריכה את סין בשביל זה ?

 2. לא נראה לכם מוזר לתקוף את אלקס ג’ונס ושות’ ולא את רון פול כאשר כולם מאותה קליקה.

 3. היה שם איזה עניין קטן עם רון פול.
  רון פול זה נושא בפני עצמו.
  במקרה זה ג’ונס ושות’ דוברו נקודתית לגבי העניין שהובא פה, יש עוד הרבה מה להגיד בנושא שלא נאמר.

 4. עצמי:
  4. יותר בכיוון של אינטרס של מי זה משרת.

  על משולש הכוחות בין סין לרוסיה זה כבר בטח רומן מתפתח ומשתנה כל הזמן, יש נסיון של האמריקאים לחסום את ררוסיה ולשכנע את סין שיותר טוב לה יהיה שת”פ עם ארה”ב, יש גם מגמה מהצד השני ועלייה ניתן לקרוא בעבודה המופתית של Anatoliy Golitsyn. הקומוניסטים אגב שהיו בIPR לאו דווקא רוסים, פשוט קומוניסטים.

  ישנם גורמים בתוך ממשל ארה”ב שאכן רצו ליצור את הכוח הסיני כי זה כנראה סוג משטר שהם מאוד רוצים לראות. הפלתה של אמריקה היא לא משימה פשוטה, והמגמה היא סדר עולמי קולקטיבי לכמה מעצמות המכסות תחת חסותן אזורים נרחבים ממש כמו שהיה בהסכם יצירת האום ביאלטה בחלוקה בין רוזוולט לסטאלין. בוש אמר, מדינות שונות הפועלות יחד למען מטרה אחת דרך האו”ם בנאום המפורסם של 91

  סין ללא ספק עובדת עם הגורמים הגבוההים ביותר בממשל. אין לי ספק. וזה אותם גורמים שגם בנו אותה, כנראה לדעתי כמודל לעולם כולו. מן הסתם לא יתכן שכל הממשל וכל המערכות הם כאלה, אז יהיו גורמים שפועלים ויפעלו נגד ללא ספק.

 5. שאלה כללית. מדוע מלכתחילה הקימו את ארה”ב כבעלת הסדר העולמי ולא מלכתחילה את סין בשביל מה כל הבלאגן?

 6. זאת שאלה קלה.
  כי רצו לרכז את כל העושר בידי מעטים אז עשו את זה תחת הכסות של הקפיטליזם
  שנותן את האפשרות לאינדיבידואלים להתעשר בצורה מטורפת בלי לעורר חשד למעשים
  לא כשרים ז”א תחת אצטלה של גאון עסקי(באפט,גיטס) או יורשים של מיליארדים ויותר
  כמו משפחות העושר הותיקות תחת מעטה של הזכות לפרטיות,הזכות לירושה והזכות לעמימות
  כלכלית.

 7. קונספיל אתם צריכים לעבוד על התמונה הכוללת.
  קודם לתת את המסקנות שלכם/ה”אני מאמין” נכון לעכשיו בצורה כמה שיותר פשוטה
  ורק אז לתת את הפירוט.

  אגב למה לא שמתם קישור לכתבת הוידאו ב ynet שראו את אלעד מדבר קצת?
  זה נחמד,נותן קצת צבע ואבק כוכבים.

 8. 1.צודק. יהיה היום עידכון קל , עם עוד מידע חשוב בנושא וסיכום קצרצר בהתחלה.
  2. הכתבה נועדה להביא אנשים חדשים לאתר, באתר הזה כבר מכירים את האתר.

 9. תגובה בתאריך 20 בSeptember, 2011 בשעה 23:42

  קונספיל, יכול להיות שצינזרתם את תגובה 9 שהתנוססה ע”ג המסך במשך מספר שעות?
  לא קראתי מה היא הכילה אך קלטתי שצונזרה…
  חופש ביטוי?

 10. אכן התגובה נמחקה, איכשהו היא אושרה ללא סינון מקדים (כל ההודעות עוברות סינון), משהו די מוזר למען האמת. יתר על כן לא היה לה כלל שום קשר לכתבה והיא גררה תגובות שינאה לא פחות חמורות ממה שהיא היית, ואין פה מקום לדיון דבילי שכזה. אתה מוזמן להלשין לועדה לאתיקה על הצנזורה פה, בגלל שפה זה 1984.אהה וחשוב שתלך עכשיו ותספר לכל העולם כמה שהצנזורה והסתימת פיות פה חמורה, אני מבקש ממך לעשות את זה, אתה השליח, אנחנו סומכים עלייך.

 11. תגובה בתאריך 21 בSeptember, 2011 בשעה 15:55

  אין צורך להיכנס לפאניקה מוזרה. אני קורא באתר ואוהב לרוב את תכניו.
  בסה”כ שמתי לב למשהו שבעצם אנו יוצאים נגדו במובן מסויים ולכן העליתי הנושא.
  כמו כן, תוכל לראות שרשמתי שאיני יודע מה הייתה תכולתה של אותה תגובה. אם חושב אתה שהיא הייתה לא קשורה לדיון וסתם העלאת מילים לאוויר, עשה בה כרצונך כל עוד היא לא קשורה לדיון המדובר בכתבה זו.
  אפשר לנשום עמוק… ולשחרר.
  :-)|

 12. יוסקה בתאריך 30 בSeptember, 2011 בשעה 12:51

  ארה”ב מעצמה?
  - אלופת העולם בפשיטות רגל. רמת התיעוש בה כמו של ארגנטינה וברזיל.

  סין מעצמה?
  - שום השגים מדעיים (הרבה ניירות זבל) ושום מוצרים חדשניים.
  עם 25% אינפלציה שנתית,
  כאשר כל הנשק החדיש מפיתוח רוסי,
  עם התלות בנפט מאיראן, שהמערב המורחב (רוסיה+אירופה+ארה”ב) עומד למחוץ.

  לאירופה חוב נטו _אפסי_ בקיזוז החובות הפנימיים והטריליונים שארה”ב חייבת לה החזר הלוואות.

 13. http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297,L-4134089_184,00.htm

  לא הצלחתי להתחבר בפורום קופר- וחשבתי שכדאי לשים לב
  זה נשמע לגמרי מגמתי, כשפתאום שבוע אחרי מתקיפים את התיפקוד של צהל כביכול, בשטח, ומצד שני
  סוף הדיווחים והכתבות, בנושא, היו
  שהכפר לא מוכן שמדינת ישראל תשפץ שם.

  מדוע?

  זה מתקשר לריבונות ולחמאס ולהכשרה שלו, לדעתי, מהגיזרה של עזה…
  ( כלומר, מצד אחד, כביכול, לצהל אין הצלחה בריבונות, ומצד שני, שם יש גנגסטרים ידועים ו.. הם מחזיקים אפילו את החייל שלנו שבוי.. )
  אני לא יודעת איך זה מסתדר ביחד.
  משהו לא מסתדר, זה הכל.

  מה אתם חושבים?
  שאין קשר, בין הדברים ?

 14. היום אני יודע שכל מה שרושם באתר הזה הוא אמת וכל מי שקורה לזה “קונספירציה” צריך לבדוק אם זו לא חשיפת האמת..זה נס גלוי שהם לא סגרו אתכם. סתם שתדעו ברגע שהתחלתי לדבר בפייסבוק על הנושא הזה “סדר עולמי חדש” ולכתוב עליו את דעתי, הכרטיס שלי נעלם ונחמק כלא היה. כנראה שיש פה משהו שהם ממש לא רוצים שאנשים פשוטים כמוני ידעו. לכן השתדלו להפיץ את המידע שאתם קוראים כמו באתר המבורך הזה ומקסימום ימחקו ויחסמו אתכם מסיבות טובות.

 15. אלדד בתאריך 21 בOctober, 2011 בשעה 0:31

  יעקב לפי השם אתה נשמע מבוגר אז יש סיכוי שיש לך בעיה טכנית עם הכרטיס.
  אני לא שמעתי על מחיקות כרטיסים בפייסבוק כתוצאה מצנזורה ועוד כרטיס בעברית.
  מצד שני אין לי פייסבוק אז… לך תדע מה הולך שם.

 16. לאהרון המשיחי הנוצרי בתאריך 8 בNovember, 2011 בשעה 0:38

  לא נמאס לכם ?
  2000 שנה של שיכנועים ורדיפות לא עזרו ,אז לנסות לשכנע יהודים
  פה ? זה לא המקום .
  ואני אישית מצטער שאישרו את התגובה הזו.לא מתאים נקודה .

  ואם כבר הטפות מוסר….. * מסר אישי לאתר * : ראיתי שמישהו העלה היום לפורום מסמך צהלי
  טעות לאשר את זה. זה לא דבר חכם או טוב.ואולי או אני די בטוח שיש פה עבירה על החוק.
  והנהלים האלה לא צריכים להיות מוצגים כך ברשת.
  תורידו את זה בהקדם זו עצתי.

 17. אתה ככל הנראה מדבר על ספרו של יהושפט הרכבי. זה ספר מן המניין ובר השגה לכל. מומלץ מאוד:
  http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=103514
  http://www.booksefer.co.il/index.php?dir=site&page=catalog&op=item&cs=31644

  http://www.findabook.co.il/bookDetail.aspx?title=%D7%A4%D7%AA%22%D7%97+%D7%91%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%98%D7%92%D7%99%D7%94+%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%AA&book_id=180407

  http://www.snunit.k12.il/seder/days2/arkavy.html

 18. בקשר לכתבה בפורום:
  http://conspil.com/forum/viewtopic.php?f=2&p=6888&sid=c9740612691c724fcf1acad928c0ec19#p6888
  מנקים את הנוצרים מהעולם הערבי והמסקנה
  להיכנס למדינות הערביות ולעשות סדר.
  כתבתם שזה כתבה מעולה.
  נו באמת הכתבה כתובה בצורה נכונה מסקנה שלאחריה הסברים הוכחות סטטיסטיקה ואנקדוטות
  אבל סה”כ זה כתבה לצד הימני של הקונספירציה.
  להפחיד את הימנים שהערבים שוב עושים פרעות ואיזה יופי שיש לנו מדינה.
  וההוכחה שזה דעה מקובלת ימנית קיצונית לג’י פלנט 14962 לייקים ולאמת
  אחרת 1155 לייקים.
  הרי הסדר העולמי החדש הוריד הדיקטטורים בעולם הערבי בשביל ליצור
  כאוס ואז יזמינו אותם בשביל לבוא לכונן דמוקרטיה – צורת הממשל הרצויה להם לשליטה.

 19. אלדד בתאריך 3 בJanuary, 2012 בשעה 10:42

  בדקתי עוד פעם בספרים של קריון לגבי דת עולמית וממשלה עולמית ואין מצב שזה יקרה במציאות.
  מה שיקרה בתרחיש הרע זה שליטה למעלה,זאת אומרת:
  לגבי דת עולמית,ישארו תמיד כל הדתות האחרות אבל זאת תהיה כאילו הדת השולטת.
  לגבי ממשלה עולמית,ישארו כל המדינות אבל תהיה שליטה מלמעלה של האו”ם – כמו שכתוב
  במדריך השלם לאנרכיסט 4: המטרה שלהם זה מעבר חופשי של סחורות ואנשים בכל העולם
  לטובת המסחר.
  האתגר שלנו זה לצמצם את האו”ם לתאום בין מדינות בנושאים גלובאליים כמו אקולוגיה ובריאות
  ובלי שהוא יתערב בנושאי בטחון ושלטון פנים מדינתי.

 20. אלדד בתאריך 3 בJanuary, 2012 בשעה 10:45

  שכחתי להוסיף כמובן מטרתם מעבר חופשי של הון בין מדינות וכידוע צמצום זכויות הפרט על
  מנת שלא נפריע להם ונהיה עובדים ממושמעים.

 21. קונספיל תודה על האתר.
  תמשיכו לפרסם מידע דרך אתר אמת אחרת והפורום שלו,
  לא הייתי ממליץ על פרסום דרך אתרים ימניים או פטריוטיים כי זה
  יצבע את המידע בצבע מסוים.

  דרך אגב אני נכנס בפיירפוקס בלי אנטי וירוס והורדתי את ה וי מ block reported attack sites
  שאני נכנס לפעמים עושה לי הודעת שגיאה ואני מתעלם.
  הצליח לי להכנס דרך הספקים 012 ו 013

 22. לחילופין אתם מוזמנים לפורום הקונספיאלטרנטיבי של ניאון:פורום בלי צנזורה!
  אינטרנט אמיתי.
  בינתיים רק אני וניאון מדברים שם נשמח לחברה.
  http://neon.forumisrael.net/forum

 23. [...] רוקפלר: http://conspil.com/2011/09/11/frankenchina/ ציטוט: לשושלת רוקפלר שורשים בתוך אחוות הגולגולות [...]

השארת תגובה

Google