דריסת הרגל של האיחוד אירופי

האיחוד האירופי תורם כמויות אדירות של כסף לארגונים שונים בישראל, מתרחב מיום ליום ונהיה גוף יותר ויותר משפיע בזירה הבינ”ל. כיוון שהעולם צועד לקראת הפיכה לגושים כלכליים שיהיו מבוססים על אותו המודל של האיחוד, טוב יהיה לראות האם מדובר באיחוד שליו המכבד את הזכות של כל מדינה להתקיים בעצמאות, הזכות לקניין פרטי וחופש כלכלי/מסחרי, או שמא מדובר צעד נוסף אל עבר התגשומת החזון הקולקטיביסטי הקודר של הסדר העולמי החדש? נחשו…

כתבה זאת היא המשך ישיר לכתבה “אבעבועות נד”לן” הסוקרת את אותו הנושא.

[עדכון: חפשו את המילה עדכון בכתבה].

The Times

November 17, 2009

Herman Van Rompuy, front-runner for presidency, wants EU-wide tax

David Charter in Brussels and Philip Webster, Political Editor

האיש שככל הנראה יהיה הנשיא הראשון של אירופה כבר חושב על מיסים חדשים בעבור האיחוד האירופי כדי לממן את עליית המחירים של בריסל ומדינת הרווחה.

הרמן וון רומפי, רה”מ בלגיה, שבר את שתיקתו… ביום החמישי לבחירת הנשיא – אבל רק בפגישה של קבוצת בילדרברג הסודית של פוליטיקאים בכירים, בנקאים ואנשי עסקים.

ההערות של מר. וון רומפי…נשמעו בפרטיות בסביבה הגדולה של טירת העמק של  ההולנדים, ליד בריסל. האחוזה ארחה את השיחות על הסכם רומא ב1957 שחולל את האיחוד האירופי.

משרדו שחרר חלקים של נאומו בהם הוא שוחח על מימון של רווחה סוציאלית ממיסים ירוקים חדשים והמשיך לדבר עלמימון מיסים בסדר גודל אירופי“, אשר הדוברת שלו אמרה לאחר מכן דומה לקריאתו של גורדון בראון עבור מס בין-לאומי חדש על עסקאות פיננסים.

“מימון מידנת הרווחה, מבלי להתחשב ברפורמה החברתית שניישם, תצריך משאבים חדשים”, אמר מר. רומפי לאורחים האמריקאים והאירופים, אשר כללו את הנרי קיסינג’ר…

אנדרו דאף…נשיא האיחוד האירופי הפדרליסטי אמר (על רומפי): “הוא פדרליסט, ופדרליסט מאמין בגישה זאת. עלינו לעשות רפורמה על המערכת הפיננסית. עלינו גם להגדיל את תקציב האיחוד האירופי שישקף את צמיחת ההכשרים  שנמצאים באמנת ליסבון, כמו מדיניות חוץ ובטחון, מדיניות אנרגיה משותפת, ונקיטת אמצעים מול שינוי אקלים”.

————————————————————————–

רק אדם אחד באיחוד שם לב שכל המועמדים האחרונים לתפקיד הנשיאות של האיחוד האירופי חברים בבילדרברג, ואף מזכיר קשרים לארגונים חשאיים ואוקלטים?!:

הרמן ואן רומפי, נשיא האיחוד האירופי… מי אתה?! אף אחד אינו מכיר אותך! אף אחד מעולם לא שמע עלייך! (סרט מומלץ):

—————————————————————————–

מקור נוסף שדיווח בדיוק על אותם הדברים הנ”ל:

[EU Presidency candidate Herman Van Rompuy calls for new taxes|| By Bruno Waterfield in Brussels 4:42PM GMT 16 Nov 2009 || The Telegraph]

“הרמן וון רומפי, האיש אשר מצפים שימונה לתפקיד הנשיא הראשון של האיחוד האירופי השבוע, קרא למיסים אקולוגים ומיסוי על הסקטור הפיננסי כדי לממן איחוד אירופי חזק יותר.

“האפשרויות של מיסים פיננסים בסדר גודל אירופי חייבים להבחן במלוא הרצינות, ובפעם הראשונה המדינות הגדולות באיחוד פתוחות לכך” אמר(וון רומפי)….

הרעיון של שימוש במע”מ, מיסוי על הדלק והתעופה כי לתת ל איחוד האירופי מקור ישיר ועצמאי להכנסה נדרש כבר הרבה זמן על ידי המועצה האירופית.”

———————————————————————————

יומיים לאחר האירוע הנ”ל ב19 בנובמבר, לאחר שנבחר וון רומפי להיות יושב ראש האיחוד האירופי הבולשביקי, אמר את הדברים הבאים:

Summary: 19 November 2009, Brussels – Intervention of H.E. Mr. Herman Van Rompuy following his appointment as President of the Council of the European Union

“2009 היא גם השנה הראשונה של שלטון עולמי עם היווסדות הG20 באמצע המשבר הכלכלי. ועידת האקלים בקופנהאגן היא צעד נוסף אל עבר ניהול גלובאלי של הפלנטה. תפקידנו הוא זה של תקווה, הנתמכת על ידי פעולות…”

ראו כתבה חשובה שלנו על תופעת ה“אקו-פאשיזם”.

———————————————————————-

האיחוד האירופי מתנהל כמו בולשביזם למופת. בנו מערך ממשלתי בקנה מידה עולמי עם פקידים שיש לשמן ולממן, והם לא מתביישים בכלל, אף לא לרגע, לדבר באופן ישיר על כל ההמצאות החדשות והמופלאות שלהם לגנוב כסף מאזרחי מדינות אירופה בקנה מידה עולמי, ועוד בהתבסס על השקר הנקרא התחממות גלובאלית, בשביל כל הזמן רק להרחיב את מכונת הבלע הזאת המטילה הגבלות ורגולציות דרקוניות, ואשר מתרברבת שהיא בוחרת את מנהיגיה במפגשים סודיים כמו בילדרבג. הוסיפו לתמנון הזה בקודקוד את הבנק המרכזי האירופי אשר מעז בכלל לפקח על מדיניותם והתנהלותם של מדינות האיחוד, חורץ גורלות של אוכלוסיות שלמות על ידי שינוי נתוני ריבית במחשב, ובסוף מבצע הצלה לכל החברים הבנקאים בצורה אופיינית לבנק קומוניסטי מרכזי היכן שכל שאר הבנקים הולאמו (סעיף 5 במניפסט הקומוניסטי).

יושב ראש המועצה האירופית, חוזה מנועל מרוסו מפורטוגל, דווקא מרגיש מאוד בנוח עם כל התרעלה הזאת שכן במקור היה מנהיג בתנועה המחתרתית של הMRPP המאוסטי (התנועה המתחדשת של מפלגת הפרולטריון, אשר הפכה להיות PCTP/MRPP, המפלגה הקומוניסטית הפורטוגזית של הפועלים/ התנועה המהפכנית של הפרולטריון הפורטוגזי). את לימודיו השלים כבוגר דוקטורט באוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית אשר מנחילה את רעיונות האינציקליקות המרקסיסיות של הכס הקדוש.

חוזה מנועל אומר בגלוי שהתוכנית של האחוד הוא להפוך לגוש פדרלי אינפריאליסטי אחד ישר מהפה של הבכירים:

[עדכון] נוסף על כך הרמן וון רומפי, נשיא האיחוד האירופי הוא בוגר האוניברסיטה הקתולית ,Katholieke Universiteit Leuven, ובעצמו נוצרי קתולי, דבר שמצביע על כך שעבר הכשרה בנוגע לאינציקליקות המרקסיסטיות של הוותיקן.

היכן חתמו על החוקה הרשונה של האיחוד האירופי? בגבעת הקפיטולין ברומא, יום חמישי 29 באוקטובר 2004:

למה הדבר היה צריך לעשות כאשר פסל של האפיפיור מטיל צל מאחור? האם זה קשור לעובדה כפי שנכתב למעלה שהאיחוד האירופי יצא לדרך עם הסכם רומא מ1957?

נראה שהעולם הישן של הכנסייה הקתולית עדיין קיים ובהחלט שעדיין בועט…

אמרו שלום לאיחוד הבולשביקי של אירופה.

“אחד יכול להתרשם מיידית מהתחושה של הרמוניה לאומית…מה שהמחיר של המהפכה הסינית לא היה, ללא ספק היא הצליחה…בלטפח מוראל גבוהה ומטרה קהילתית. הקידמה הסוציאלית והאקונומית אינה פחות מרשימה…ההתקדמויות  הסוציאליות הרבות של סין מצאו תועלת רבה מאחדות האידיאולוגיה והמטרה…הניסוי הסוציאלי  בסין תחת הנהגתו של יושב הראש מאו היא אחת מהחשובות והמוצלחות בהיסטוריה”

– דויד רוקפלר

New York Times, 8-10-1973

כיאה להתנהלות פאשיסטית, גם פה לא תמצאו שום שקיפות:

סרט המדגים את דרך התנהלות האיחוד בזמן העברת אמנת ליסבון. גם פה לא נתנו לאף אחד לקרוא על מה הוא חותם, שלא לדבר על האזרחים שלא שאלו אותם בכלל, הדבר נעשה בדלתיים סגורות, חשאיות,  והמתנגדים הושתקו והפכו ללעג. עוד על הדרך בה האיחוד העביר חוקים בכוח המעניקים לנשיא סמכויות כוחניות/רודניים  וזכות לפעולה בחשאיות מבלי מתן זמן מספק לדון בכך בכלל:

השוואה מעניינת מאוד בין האיחוד האירופי לבריה”מ הסובייטית.

עד כמה הבירוקרטיה הנאורה עוד מסוגלת לחדור לעניינהם הפרטיים של מדינות?

הפרלמנט האירופי העביר החלטה ששמה לעצה לקחת מדינות “הומופוביות” לבית משפט.

BY LIFESITENEWS.COM

Thu Apr 26, 2007 11:15

By John-Henry Westen

בריסל, 26 אפריל, 2007– בדיון מכפיש בפרלמנט האירופי אתמול, חברים בפרלמנט האירופי מצרפת, הולנד ואיטליה, יחד עם עוד כמה, השמיצו את פולין כמדינה “מלאה בשנאה” ו “דוחה” בגלל שדחתה מתן רשות לקידום הומוסקסואליות בבתי ספר.

הצבעה שהיית אתמול אישרה החלטה של הפרלמנט המלקה את פולין על היותה “הומופובית”. ההחלטה- אומצה על ידי 325 הצבעות מנגד ל124, עם 150 נמנעים – קוראת למשלחת חקירה להשלח ל פולין בעבור “דה-קרימינליזציה של הומוסקסואליות ברחבי העולם” ובעבור המועצה לקחת מדינות חברות למשפט אם הן מפרות את מחוייבותיהן לאחוד האירופי.

על הפרק עמד חוק בפולין אשר יאסור “תעמולה הומוסקסואלית” בבתי ספר. הסבר שניתן לחקיקה מוקדם יותר השנה, רומן גיירטיצ’, שר החינוך הפולני  אמר :”אחד צריך להביל את התעמולה ההומוסקסואלית כדי שילדים לא יקבלו רושם לא נכון על הגרעין משפחתי”.

…[קונספיל:תיאור של המתקפה והטלת הרפש של המתנגדים לחוק בפולין, ממדינות אחרות שבאיחוד ]

חלק מחברי הפרלמנט האירופי מפולין וצפון אירלנד יצאו מהדיון כאות מחאה, למרות זאת, אלו אשר נשארו הגנו בכוח על עמדתם. קונרד סזמנסקי מפולין אמר שהדיון היה ראייה לכך ש”הפרלמנט האירופי יכול להיות מובל על אפו וחמתו בידי קבוצה של פוליטיקאים קיצוניים”.

אך התגובה העוצמתית ביותר הגיע מפק בוגדן מפולין, “זה היה מחזה תאטרון מלאכותי”, אמר. “נסיון להוציא לפועל מתקפה על חברים מסויימים שקבוצה של ליברלים ושמאלנים לא אוהבים”…

הניצב על הועדה הממונת על הזדמנויות שוות, ולדימיר ספילדה, אמר בהקשר להצעת החוק במערכת החינוך של פולין האוסרת על קידום של הווסקסואליות: ” חוק שכזה, אילו היה מתקיים, היה בניגוד לאמנת זכויות האדם של האיחוד האירופי והצ’רטר של זכויות היסוד של האיחוד”.

בוורשה, נשיא פולין…אמר”אף אחד אינו מגביל זכויותיהם של הגאים בפולין. אך אם אנו מדברים על תעמולה הומוסקסואלית בבתי ספר של פולין, אני מסכים לגמרי עם אלו המרגישים כך – פרופאגנדה שכזאת אין לה מקום בבתי הספר; זה בהחלטלא משרת את הצעירים”.

את הבניין של האיחוד אתם מכירים?

לא מזכיר קצת משהו? (איור של הכומר את’נסיוס קרייצ’ר למגדל בבל).


  כתבות רלוונטיות:12 תגובות לכתבה ” דריסת הרגל של האיחוד אירופי”

 1. נח מן בתאריך 10 בJanuary, 2011 בשעה 22:53

  http://mrsbinoculars.com/lgmirror/tower-painting-parliament.jpg
  מגדל בבל מחדש..
  http://www.write-on.co.uk/eurobabel_2.gif

 2. נחמן, אני משלם לך 10 דולר אם אתה מוצא את המקור לתמונה השנייה. ניסיתיי לחפש ולא מצאתי. למרות שזה לא נראה לי זיוף עדיין אני זקוק למקור.

 3. הפוסטר של האיחוד בתאריך 12 בJanuary, 2011 בשעה 11:36

  לויד
  אם זכור לי נכון [המקור למידע סירטון ביו טיוב ]נערכה תחרות כרזות,ובה לבסוף זכתה הכרזה מהתמונה השניה שנחמן שלח לך,נעשתה בידי משתתף עצמאי מהתחרות ונבחרה כדי לסמל את תרבות אירופה ההולכת שנים אחורה כפי שמשתקף בדמיון לציורו המפורסם של ברויגל מהמאה ה-16″מגדל בבל”..

  בכל מקרה ייתכן וזה פוסטר עוד אחד מיני רבים מאותה תחרות לא זיוף אך גם לא ממש רשמי.
  לינק לאתר של מועצת אירופהcouncil of europe הסבר על הסמלים שלהם מפיהם :
  http://www.coe.int/aboutCoe/index.asp?page=symboles

 4. מתוך הלינק הנ”ל:

  Against the background of blue sky, the stars form a circle, symbolising union. The number of stars is fixed, twelve being the symbol of perfection and completeness and bringing to mind the apostles, the sons of Jacob, the labours of Hercules, the months in the year, etc.

 5. פוסטר בתאריך 12 בJanuary, 2011 בשעה 18:58

  אכן ,רק שאלה [הכוכבים] הפוכים .שפיץ למטה.נדמה לי שזה מסמל חירות או עליונות ,[מעל לטבע ?] לאדם.

 6. קונספיל שלום

  יש לי כתבה מעניינת בשבילכם :

  הנה הקונספירציה קרובה לישראל

  יש כל כך הרבה כותרות בעיתונים על כל נושא רצח רפיק חרירי בלבנון – זה חיזבאללה זה חיזבאללה !!!
  שזה נשמע כאילו זה קייס קלוזד.

  דוקא נושא כזה פותח טוב טוב את העיניים.

  אותו חוקר צרפתי שהיה הראשון לשאול שאלות לגבי פגיעת מטוס בפנטגון בארועי 911 – תחת הכותרת Hunt the plane
  נכנס כאן בעובי הקורה בנושא רצח חרירי .
  (בווידאו על הפנטגון בכתבה על 911 החוקר האמריקאי אומר שהצרפתי הוא זה שגרם לו לחקור ).

  כתבה מדהימה + תמונות :

  זירת הרצח מספרת סיפור אחר לגמרי ממה שמנסים למכור לנו במדיה המערבית

  So, what really happened?

  The explosion generated a blast of an exceptionally intense heat and exceptionally brief duration. Thus, the flesh exposed to the blast was instantly carbonized, while the body underneath was not burnt.

  High-density objects (such as the gold watch) absorbed the heat and were destroyed. Conversely, low-density objects (like the delicate fabric of Hariri’s shirtcollar) didn’t have enough time to absorb the heat and were unaffected.

  When we asked a number of military experts what kind of explosives would be capable of generating such damage, they mentioned a new type of weapon which has been developed over several decades and is featured in reports appearing in scientific journals. The combination of nuclear and nonotechnology science can trigger an explosion the exact strength of which can be regulated and controlled.

  The weapon is set up to destroy everything within a given perimeter, down to the nearest centimeter.

  There is one unequivocal fact: this weapon is equipped with a nano-quantity of enriched uranium, emanating radiations which are quantifiable. Now, it just so happens that one of the passengers in Rafik Hariri’s armoured car survived the explosion.

  Former Minister Bassel Fleyhan was taken to a topnotch French military hospital for treatment. The doctors were astounded to discover that he had been in contact with enriched uranium. But no one linked this to the attack.

  להמשך
  http://www.voltairenet.org/article167553.html

 7. נח מן בתאריך 17 בJanuary, 2011 בשעה 10:10

  המוזרים האלה לקחו איזה קטע מהתשיעית של בטוהבן..
  (שהתפרסמה להמונים בעיקר מהתפוז המכני
  עשו אותה ההמנון שלהם..
  וטוענים שאיזה קריסטופר גויארד הלחין את זה..
  The “Rhapsodie sur l’Hymne Européen”, is a protected work. It is not copyright-free, since it is registered with Sacem (France). The composer is Christopher Guyard.
  ..
  ה”המנון”
  http://www.coe.int/aboutCoe/index.asp?page=symboles&sp=hymne
  ..
  כמה חיפוף יש בעולם..
  איזה עזות יש לשקרנים..
  מדהים..

 8. כמה חיפוף יש בעולם.. בתאריך 17 בJanuary, 2011 בשעה 22:46

  בנוגע להימנון “תדיר ושאינו תדיר,תדיר קודם” זה כלל שלכם ,שמענו את זה עוד בזמן שהינו עסוקים ברדיפת יהודים או בעשיקת קולוניות במאות שעברו ובכלל ,כך שזה לא הגיוני לייחס את האסוציאציות התרבותיות שלנו דוקא לסרט מודרני משנות השבעים.התרבות שלנו הרבה יותר “עשירה”.
  האם ידעתם שפרנקפורט בימי הביניים נשרפה אחת למאה שנה בגללכם היהודים,כל פעם שהיינו מקיימים מסע רציחות בעירנו הייתם מסתגרים בבית הכנסת לבסוף [אחרי לחימה ] ומעלים אותו ואת עצמכם ואותנו באש אז למה לבוא אלינו בטענות ? מה בסך הכל רצינו ?במיוחד לאור העובדה שמאז שיצאנו מהחושך של ימי הביניים אנחנו “מטפלים” בכם רק בשיטות הומאניות ונאורות.

  אח איפה הימים ההם,כמו במסעי הצלב כשהינו אבירים,ואיפה שעברנו והיו מושבות של יהודים….

  לנטולי הציניות מהקוראים זו תגובה פיקטיבית כמובן…

 9. [...] שימו לב שחשפנו שהפאשיזם של האיחוד האירופי עובד בצורה דומה, גם שם כל האיחוד התקומם ודרש את פולין לסדר כאשר מנעה מתעמולה להעלאת המודעות בנושא "הומוסקסואלים" לילדים להכנס לבתי הספר.  לא סתם המנהלים של האיחוד הם ממפלגות קומוניסטיות ואף באים מארגונים מרקסיסטים קיצוניים הדוגלים בתפיסת עולם מאוסיטית. [...]

 10. [...] [...]

 11. [...] [...]

 12. [...] על האיחוד האירופי – הכס הקדוש – והקומוניזם הגואה. [...]

השארת תגובה

Google