רוח המהפכה: המהומות במצריים

שימו לב טוב למה שקורה במצריים ובשאר המדינות המתהפכות עכשיו, אם עקבתם אחרינו בשנה אחרונה אתם תבחינו שהארועים המתנהלים עכשיו אצל מובארק אינם שונים בהרבה ממה שקורה בישראל.

[עדכון: חפשו "מוחמד אל-בראדעי" הוספנו מידע חשוב עליו! וחפשו גם "ברננקי מדפיס"]

שימו לב טוב טוב לשתי מונחים בהם משתמשים אדריכלי הסדר החדש כמו אובאמה והילרי קלינטון. המונחים הם “רפורמה” ו”חברה אזרחית” (Civil Society), מונחים אשר נמצאים בשימוש רב גם במכבסת המילים של אמצעי התשקורת העולמית. מונחים אלו הם פקודות שמורות למובארק לבצע, כאשר יחד עם זאת לוחצים עליו להמנע מאלימות ולא לפגוע באף אחד מהמפגינים, בעוד שלא אומרים אף מילה על המתפרעים ואף נותנים להם רוח גבית (תכף תבינו למה). אז קודם כל חשוב מאוד להכיר את המונח Civil Society אותו הילרי קלינטון דוחקת במובראק לבצע ולהעצים במדינתו כחלק מה”רפורמות” שהוא חייב להעביר:

מתוך ויקיפדיה:

החברה האזרחית היא סך כל הארגונים האזרחיים והחברתיים, או המוסדות המעצבים דמוקרטיה מתפקדת, ושאינם גופים שקיומם תלוי באופן מלא בממשלה או בגופים מסחריים. קבוצות הפועלות במסגרת החברה האזרחית תומכות ופועלות בעיקר עבור התפתחות חברתית והאינטרס הציבורי.

דוגמאות למוסדות של החברה האזרחית: קבוצות חוץ פרלמנטריות, ארגוני התנדבות פרטיים, תנועות חברתיות, איגודים מקצועיים, ארגוני צדקה, ארגונים לשינוי חברתי, ארגונים קהילתיים, ארגונים או קבוצות דת, מגדר ותרבות, מועדוני ספורט ותקשורת המונים.

החברה האזרחית הפכה ברבות השנים למושג שנוי במחלוקת, עקב הפרשנויות השונות שניתנו לו. מחד, החברה האזרחית היא מושג תאורטי העוסק ברעיונות של חברה, דמוקרטיה, פלורליזם ושלום, ומאידך זהו מושג המתאר מציאות חברתית שהתפתחה מהמאה ה-18 בעיקר באירופה וארצות הברית. מציאות של מפגשים שאינם תלויים בממשל והינם פורמלים וא-פורמליים המתרחשים במרחב הציבורי בו יכולים לפעול אינדיבידואלים ללא קשר לזהותם הדתית, חברתית, המין או הגזע. להיפגש, להתחבר, להחליף דעות, לקרוא, להציג , להקים קהילה חדשה, להתארגן סביב רעיון, ולקדם שירות חדש. הארגונים החברתיים הם חלק חשוב ממציאות החברה האזרחית בכל מקום, אך הם בהחלט לא החלק היחיד.

החל מסוף המאה ה-20 ותחילת המאה ה-21 ועם עלייתן של תנועות אנטי גלובליזציה, המושג “חברה אזרחית” הופך לחלק מהותי מהשיח הציבורי במדינות המערב. יש חוקרים במדעי החברה, אשר טוענים כי ארגוני חברה אזרחית בישראל כמעט אינם קיימים, כי תמיד הם מוכפפים לסדר היום הפוליטי – צבאי במדינה.[דרוש מקור]

מבחנה של החברה האזרחית היא האוטונומיה שיש לה מן המדינה,סוג התביעות שהיא מציגה למדינה, יכולתה להניע אזרחית להשתתף בחיים הציבוריים ולטעת בהם ערכים אזרחיים.

למי שעוד לא ממש הבין, הכוונה היא לארגונים כמו הקרן החדשה לישראל בארץ, או הOpen Society של ג’ורג’ סורוס (התומך בJ-street שגם הוא ארגון לקידום חברה אזרחית בישראל), ובקיצור מדובר בארגוני קידום הדמוקרטיה וזכויות אדם הלא תלויים בממשלה שנקראים NGO’s.  מה שקורה עכשיו במצריים הוא חלק מתוכנית רחבה יותר לרפורמה במזה”ת (ועד סוף הכתבה תדעו איזה סוג של רפורמה).  ביל קלינטון (בעלה של הילרי) הוזמן לפני כמה שנים ליום ה25 שנה להיווסדות ה”קרן החדשה לישראל”, ושם הוא אמר שאחד משתי הדברים שהוא הכי גאה בהם אשר עשה כנשיא ושלא זכו להכרה היה ה”התפוצצות של חברה אזרחית בעולם” והוא מדגיש שהכוונה היא לNGO’s. לאחר מכן קלינטון מדגיש שהבעיה העיקרית פה במזה”ת היא המחסור העצום של  ”חברה אזרחית”/NGO בעולם הערבי שבאזורנו.

ביל קלינטון בטקס ה25 שנה להיווסדות תמנון הקרן החדשה לישראל. (דקה 7:00).

רויטרס:

By Arshad Mohammed

WASHINGTON | Fri Jan 28, 2011 5:25pm EST

בעוד שקלינטון מתארת את ממשל מובארק כיציב ביום רביעי, ממשל אובאמה היטה באופן הדרגתי את מוקד תשומת לבו, וקרא באופן ברור יותר לרפורמה וביום חמישי קרא לקהיר “לרסן” את כוחות הביטחון.

“הרפורמה היא דבר קריטי באופן אבסולוטי בעבור הרווחה של מצריים”, אמרה קלינטון במסיבת עיתונאים. בהתייחס באופן כללי למנהיגים במזרח התיכון היא הוסיפה: “עלייהם לראות ב’חברה אזרחית’ (Civil Society) פרטנר, ולא איום”.

האומנם? האם פה בארץ הקרן החדשה לישראל המגובה על ידי קרן פורד (חזית של הCIA והCFR) היא פרטנר של מדינת ישראל, או גייס חמישי מסוכן? כמובן שזאת שאלה רטורית ומומלץ למי שלא מכיר את נושא הקרן לקרוא את הכתבה שלנו.

שימו לב לידיעות הבאות מהתשקורת העולמית:

TIMES : קלינטון קוראת לשיתוף פעולה בין הממשלה ל”חברה האזרחית”.

VOA News: הילרי קלינטון נפגשה עם נציגי ה”חברה אזרחית” במצריים ושמעה מהם רעיונות כיצד לשפר את המדינה… מעניין אם שיתפו אותה ברעיון שקורה בימים אלה.

הילרי קלינטון קוראת לחיזוק ה”חברה אזרחית” בתוניסיה לאחר אותם תהפוכות (מקור):

תזכורת לגבי הילרי:

“מהלך הקריירה שלו השתייך פיטר אדלמן (מנהל הקרן החדשה לישראל לשעבר) לארגוני שמאל רבים בארה”ב ואף ניהל את “קרן העולם החדש” (New World Foundation). מיד לאחר פיטר, הילרי קלינטון תפסה את תפקיד הניהול של הארגון לאחר שעברה התלמדות אצל מי שהיא מכנה המנטורית שלה, מריאן אדלמן (אישתו של פיטר), ונזכיר שוב ששניהן חסידות של סול אלינסקי. באותו הזמן “קרן העולם החדש”  תמכה כלכלית בארגון ה”Committee in Solidarity with the People of El Salvador,(CSPES), עיקר פעילותו של אותו ארגון הוא לתמוך ולעזור לארגון הFLMN באל סלבדור המשתמש ב”תאולוגית השחרור” של הישועים כדי להביא למלחמת אזרחים ומהפכה מרקסיסיטית במדינה, כתבנו על כך רבות.”

מוחמד אל-בראדעי, מי שנראה המוביל להנהיג את המהפכה והממשל לאחר מובארק נמצא בועד המנהלים של The International Crisis Group, שהוא NGO, ארגון לקידום חברה אזרחית אשר מקבל מימון מקרן פורד, החברה הפתוחה של ג’ורג’ סורוס, קרן ביל ומלינדה גייטס, קרן קרנגי, ועוד. יתרה מזאת אחד המנהלים של אותו גוף הוא ג’ורג’ סורוס בעצמו וגם זביגניו ברזינסקי. שנייהם מושכים בחוטים של אובאמה ושניהם קשורים בלא מעט הפיכות. שימו לב.

כאשר מדברים על רעיונות וקידום ה”חברה האזרחית” בעולם קשה שלא לחשוב על בית ספר אחד אשר דיברנו עליו רבות באתר. “London School Of Economics” ה(LSE),  אשר גם ביל קלינטון היה בוגר שלו, וגם ג’ורג’ סורוס מנהל הOpen Society היה גם בוגר שלו. זה כבר לא סוד ההשפעה העצומה של ג’ורג’ סורוס על ממשל אובאמה, וכן מעניין לראות שישנם עוד הרבה מאוד נציגים נכבדים של אותו מוסד אקדמאי ששם לעצמו את המטרה לקדם את הסוציאליזם העולמי לפי משנתם של אנשים כמו ג’ורג’ ברנרד שו.

קישורים מהFinancial Times על רשת הLSE בממשל אובאמה: קישור 1 ,קישור 2. (מקורות מסויימים טוענים שהLSE הוא הבי”ס,מחוץ לארה”ב,הכי דומיננטי בממשל אובאמה.

כדי להבין טוב יותר מה קורה במצריים, כדאי יהיה לבחון מהפכה דומה למשל שעשה סורוס במקום אחר, כמו למשלמהפכת הורדים” בגיאורגיה. אין ספק שלארגוני ותנועת ה”חברה האזרחית” של ג’ורג’ סורוס הייתה השפעה עצומה על המהפכה שם שהביא לעלייתו של סאקשווילי מול רוסיה.

שר החוץ של גאורגיה לשעבר סאלומה זוראביכוילי כתב:

“הארגונים הללו היו הערש של הדמוקרטיזציה, בעיקר קרן סורוס… כל הNGO’s (ארגונים חוץ פרלמנטרים) אשר התמקמו סביב קרן סורוס ללא ספק הוציאו את המהפכה אל הפועל. אבל לא ניתן לסיים את הניתוח עם המהפכה, ניתן בברור לראות שלאחר מכן קרן סורוס והNGO’s התאקלמו לתפוס כוח.”

– Salomé Zourabichvili, Herodote (magazine of the French Institute for Geopolitics), April, 2008

כדי להמחיש עוד את העובדה שממשל אובאמה פותר בעיות על ידי מהפכות ומאבק מעמדות, נפנה למושך בחוטים נוסף במדיניות שלו, זביגניו ברז’ינסקי. ברז’ינסקי היה היועץ לבטחון לאומי של הנשיא ג’ימי קרטר (וגם המושך בחוטים שלו), והוא זה שייסד יחד עם דוד רוקפלר (בוגר  LSE) את הועדה התלת צדדית. ברז’ינסקי הוא ממנהלי הNGO שנקרא American Committee for Peace in Chechnya. הדבר המעניין ביותר באותו ארגון הוא שהוא מורכב ברובו מנאו-קונס שהיו המרכיב העיקרי בממשל בוש שכתבו את הפרוייקט למאה אמריקאית חדשה הקיצוני (ראו כתבה, חשוב). קרה דבר ואותם הנאו-קונס שחברים בארגון עם ברזינסקי בעצם תומכים דרכו במורדים האיסלאמיסטים כנגד רוסיה, וזה על אף כל הנסיון של התשקורת ושלהם להציג אותם ואת הדברים כאילו הם יוצאים למלחמה בכל האיסלאם הקיצוני. מעניין לראות שהם רוצים הם גם יכולים להיות חברים.

מקור: institute for Policy Studies

בשביל להבין יותר טוב למה הבאנו שני הדוגמאות הנ”ל, שימו לב למפה הבאה:

כפי שאתם יכולים לראות, במקרה צ’צ’ניה וגיאורגיה נמצאות על המפתן שחוצץ את רוסיה מאיזור אירואסיה:

“המטרה הכי מיידית היא לוודא שאף מדינה או קבוצה של מדינות לא תצבור את היכולת לגרש את ארה”ב מאירואסיה…” (עמ’198)

“אמריקה היא המעצמה העולמית החזקה היחידה, ואירואסיה היא הזירה העולמית. לכן מה שיהיה עם חלוקת הסמכות ביבשת אירואסיה תהיה בעלת חשיבות גבוהה לעליונות הגלובלית של אמריקה…” (עמ’194)

“..יתרה מזאת, בזמן שאמריקה הופכת להיות חברה רב תרבותית, היא עלולה להיתקל בקשיים בעיצוב קונצנזוס על מדיניות החוץ שלה, אלא אם כן תתקיים בנסיבות של איום רחב וישיר מבחוץ” (עמ’ 211)

—מתוך The Grand Chessboard by Zbignew Brezinski

אז אם זה לא היה ברור קודם, אז עכשיו אתם יכולים לראות ממש כי כל המהפכות האלה שממשל אובאמה מעודד בעוד הוא מסרס את הממשל מנגד הם בעלי משמעות כלכלית אינטגרטיבית בעבור הסדר העולמי החדש. חושבים שבמצריים המצב שונה? חשבו שוב:

כן מסתבר שממשל אובאמה תמך בסתר במארגני ה”שינוי חברתי” במצרים כבר קודם לכם.

וגם בארץ ממשל אובאמה מחפש להביא להפיכה:

Wednesday, April 28, 2010

Bibi be gone: Obama team plotting overthrow of Israel’s Netanyahu

מתוך הWORLD TRIBUNE

צוות של אובאמה מתכנן להפיל את נתניהו

“האדמיניסטרציה של הנשיא ברק אובאמה (CFR) פתחה במה שבכירים מכנים קמפיין מלחמה פסיכולוגית  הנועד להפיל את ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו.

מקורות מהממשל (של אובאמה) והקונגרס מעריכים שהבית הלבן ומשרד החוץ מחפשים להביא את ממשל נתניהו לאי יציבות על ידי כך שיכריחו אותו להסכים להקפאה בלתי מוגדרת של בנייה יהודית בגדה המערבית ורוב ירושליים וכמו כן הקמת מדינה פלשתינאית עד 2012...

המקורות מדווחים שהקמפיין של האדמינסטרציה כלל הזמנה לשר הביטחון אהוד ברק לבית הלבן, היכן שנפגש עם אובאמה ב 26 לאפריל. ברק נחשב לשר הכי פרו-אמריקאי בקבינט של נתניהו, והוא עושה לובי לשרים עבור ההצעות של ברק אובאמה.

———————————-

זעם בממשל האמריקאי: שר הביטחון, אהוד ברק, הוליך אותנו שולל

מאת ברק רביד

הקיפאון נמשך ובארה”ב מאסו בברק: “אין כיסוי לדבריו, הוא איבד את כל האמינות שהיתה לו פה”

——————-

ראו סיקור של פרשת המשט בהקשר לעיל.

יש גם לשאול למה לכל הרוחות העלייה הכל כך חדה של המיסים בישראל מרה”מ המתיימר לקדם שוק חופשי ואשר תורמים גם הם לחוסר יציבות ותסיסה מלמטה. כמו כן את חיזוק ידיו של סטנלי פישר נגיד הבנק בוגר LSE. (לחץ מלמעלה).

פה בארץ קורה דבר דומה ללחץ שמופעל על מובארק והסירוס שלו בידי ממשל אובמה. ג’ורג’ סורוס (בוגר LSE) הוא התורם הכי גדול לארגון J-street (ארגון תאום לקרן החדשה לישראל), הילרי קלינטון היתה מתלמדת של מריאן וורייט אדלמן, מי שהיתה אישתו של פיטר אדלמן מנהל הקרן החדשה לישראל עד 2008,  וכמו כן כפי שידוע המממן העיקרי של הקרן החדשה הוא ארגון קרן פורד, ובכן, גם במצריים קרן פורד (חזית הCFR) החליטה להשקיע לא מעט תזרים של מזומנים בNGO’s ובחברה האזרחית:

הנה דף מתוך אתר קרן פורד המתאר את הפעילות שלו בקהיר ובכלל במזה”ת, תעברו עליו ותראו שמדובר בקידום ה”חברה האזרחית” ושהם השקיעו כבר כ 15 מיליון דולר במענקים עבור השינוי שהם מייחלים. זה לא שונה כלל מהפעילות החתרנית של הקרן החדשה לישראל בארץ! (מקור)

נחזור רגע להשפעה של הLondon School Of Economics על המערכות פה. מעבר לכך שסורוס וביל קלינטון הם בוגרי הבית ספר, כך גם עוד אדריכל עליון במערכה והוא דוד רוקפלר יושב ראש ה World Economic Forum והTrilateral Commision אשר שניהם עובדים כפי שחשפנו באתר (ראו קישורים), להפוך את האזור פה לגוש מדינות הים התיכון תחת אצטלה של הסכם שלום.

ללא ספק ההתפוצצות של “חברה אזרחית” באזור היא חלק בלתי נפרד מהקמת אותו הגוש. ובשביל להבין יותר טוב במה מדובר, וכיצד מתפקד הפאשיזם הנאור הזה לערער יציבות של מדינות,שימו לב לסרט הבא המראה את השפעת אותם נאו-טרוצקיסטים ופביאנים באנגליה כבר לפני 2 עשורים:

דברים לשים לב אליהם בסרט. כיצד אותם ארגוני “חברה אזרחית” ו”זכויות אדם” ומה שמכונה השמאל המטורלל נתנו יד חופשית לכל הזרים להכנס אל תוך אנגליה מתוך ידיעה שבגלל שהם מחליפים להם חיתול הם יכולים לסמוך על הקולות שלהם אח”כ בקלפי (תשליכו את התובנה הזאת למה שקורה בארץ). יתרה מזאת אותם פרופסורים שמסתתרים מאחורי אימרות כמו “ביקורת חברתית” אחראים לצנזורה של ספרי ילדים וכל מה שלא נראה להם לנכון כיוון שזה מעודד תחרותיות או גזענות (ותתפלאו לגלות כמה הקריטריונים שלהם מגוחכים). כמו כן מוצג כיצד בצורה פאשיסטית הכוללת גם התארגנויות חברתיות והפגנות הם מנסים לדחוף יותר חינוך למודעות “הומוסקסואלית” בבתי ספר. בסרט תוכלו לראות משפחות רגילות שמפגינות נגד התופעה מתוך דאגה לילדיהם בגיל הרך, אבל הפלא ופלא, אותם ארגונים “חברתיים” מתייגים אותם כ“פאשיסטים”

עוד תופעות דומות ניתן לראות בניסיון של אותם ארגונים לגרום להשוואה בכוח של מה שקרה בשואה באושוויץ  תחת המשטר הנאצי לבין מה שעשתה המשטרה בלונדון כבר לפני למעלה מ 20 שנה, דבר אשר הופך את פשעי אושוויץ לטריוויאלים. עוד בסרט ניתן לראות בתי ספר שהשתלטו עלייהם אקדמאים עם תפיסה מרקסיסטית אותה הם מנחילים בכוח לתלמידים במערכת החינוך, דבר הכולל דברים מגוחכים כמו ספרי לימוד במתמטיקה המתעסקים בשאלות הנוגעות לרעיון הרווח והניצול אותו עוברים פועלים במפעל וכו’, בטענה שמתמטיקה רגילה אשר לא מתעסקת בשאלות כאלו רק מעצימה את הפערים החברתיים. יתרה מזאת עוד תופעה היא הפיכת מחזות כמו זה של אלאדין לשקף ערכים נאורים יותר, והצגתו של הגיבור כמנצח במאבק ל”צדק חברתי” (בדיוק מה שהישועים עשו עם הברית החדשה בפיתוח תאולוגית השחרור).

שימו לב שחשפנו שהפאשיזם של האיחוד האירופי עובד בצורה דומה, גם שם כל האיחוד התקומם ודרש את פולין לסדר כאשר מנעה מתעמולה להעלאת המודעות בנושא “הומוסקסואלים” לילדים להכנס לבתי הספר.  לא סתם המנהלים של האיחוד הם ממפלגות קומוניסטיות ואף באים מארגונים מרקסיסטים קיצוניים הדוגלים בתפיסת עולם מאואיסיטית.

כבר הראנו לכם כיצד ישראל מהווה בעיה רצינית באזור לרצף הטריטוריאלי של האימפריאליזם האירופאי לשלוט פה באזור, בגלל הצביון הריבוני-לאומי המיוחד שלה. מסיבה זאת גם הראנו לכם שהאיחוד האירופי מממן פה כל כך הרבה את החברה האזרחית הפועלת ללא הרף להפוך את מדינת ישראל ליותר אוניברסלית ומדינת כל אזרחיה. שימו לב שמנהל הקרן החדשה לפני פיטר אדלמן ונעמי חזן היה יורם פרי בוגר דוקטרט מLSE וכיום ראש מכון חיים הרצוג לתקשורת, חברה ופוליטיקה באוניברסיטת תל אביב, וראש בית ספר רוטשילד-קיסריה לתקשורת. בעבר פעיל פוליטי במפלגת העבודה ועיתונאי.

——————————————————————————-

אז מה יביא לנו כל השינוי החברתי הזה במדינות המזרח התיכון? נראה שכל משטר שיש בו הפיכה רוב הסיכויים יביא למשטר חדש קיצוני ומסוכן יותר, וכמו בתוניסיה עם סיכוי למשטר מרקסיסטי רדיקלי. מעניין לראות כיצד “הנחלת הדמוקרטיה” בכוח שעושה אמריקה מביאה לתוצאות הפוכות מדמוקרטיה במזה”ת, כמו הפעם בעזה כאשר ארה”ב דחקה לעשות בחירות דמוקרטיות שהביאו לעליית החמאס (מקרה דומה היה במצריים לא מזמן עם האחים המוסלמים). בלבנון עכשיו במהפך האחרון ראינו את החיזבאללה תופס שליטה, אותו החיזבאללה שמשמש זרועה נוספת לסוריה.

אסד וצ’אבז מחליפים עיטורי כבוד:

צ’אבז אומר שסין היא חלק מ”הסדר העולמי החדש” .

BEIJING (AP)  4.8.2009

נשיא ונצואלה הוגו צ’אבז אומר שביקורו בן היומיים בביג’ין השבוע הוא חלק מיצירת “סדר עולמי חדש”…

“אנו יוצרים עולם חדש, עולם מאוזן. סדר עולמי חדש, עולם רב-פולרי” אמר צ’אבז…

“בזמן המשבר הכלכלי, הפעולות שנקטה סין היו בעלות השפעה מאוד חיובית על העולם. כרגע, סין היא המנוע החזק ביותר המניע את העולם במהלך המשבר הקפיטליסטי הבינ”ל” אמר צ’אבז…

צ’אבז קורא לסדר עולמי סוציאליסטי חדש. ראו את הקישור,לקרוא גם על הברית ארוכת השנים בין האיסלאם הקיצוני לסוציאליזם הרדיקלי העולמי. זה יכול לשפוך אור על תופעת העלייה החדה בגידול האוכלוסיה האיסלאמית בכל הנקודות המרכזיות באירופה.

מעניין לראות שהאי יציבות הזאת עלולה להביא למשטרים שדווקא ידכאו את זכויות האזרח אפילו יותר מכפי שהם כיום. וזה לא חדש. צריך לזכור שבזמנו גם קרטר בזמנו שהיה בובה של ברז’ינסקי פעל בצורה דומה למשל במהפכה של איראן 1979. ראו כתבה מורחבת שלנו בנושא:

– William Engdahl, A Century of War:  Anglo-American Oil Politics and the New World Order, © 1992, 2004.  Pluto Press Ltd. Pages 171-174.

בנובמבר 1978, הנשיא קרטר מינה את ג ‘ורג’ בול מקבוצת בילדרברג בראש כוח משימה מיוחד על איראן של הבית הלבן תחת המועצה לביטחון לאומי של זביגיניו ברז’ינסקי. בול המליץ שוושינגטון תוריד תמיכתה מהשאה של איראן ותתמוך באופוזיציה האיסלאמית הפונדמנטלית של אייטולה חומייני. רוברט בואי היה אחד הקצינים ב-CIA, שהוביל את ההפיכה נגד האיש שפעולות חשאיות שלהם העלו לשלטון 25 שנים קודם…

לונדון סחטה והפעילה לחץ כלכלי עצום על משטרו של השאה על ידי סירובה לקנות את תפוקת הנפט האיראני… זה הטיל לחץ הכנסות דרמטי על איראן, אשר סיפק את הפתיל שהלהיב נגד השאה ושהוסט על ידי תעמולנים מאומנים של המודיעין הבריטי והאמריקאי. בנוסף, שביתות בקרב עובדי הנפט בשלב כה קריטי הכו בתפוקת הנפט האיראני. ככל שהצרות הכלכליות של איראן גדלו, יועצי “אבטחה” אמריקאים למשטרה החשאית של השאה,שאוואק,יישמו מדיניות של דיכוי מתמיד ויותר אכזרי, באופן מחושב כדי למקסם את הסלידה העממית לשאה. במקביל, ממשל קרטר בציניות החל במחאה על הפרת ‘זכויות האדם’  תחת השאה…

מדיניות החוץ הטרילטרלית של ממשל קרטר הבטיחה כי כל ניסיון אירופי מגרמניה וצרפת בכדי לפתח שיתוף פעולה  במסחר, יחסים כלכליים, ודיפלומטיים עם השכן הסובייטי שלהם תחת המטריה של דטאנט והסכמי האנרגיה, נזרקו לתוך בלגן. היועץ לביטחון של קרטר, זביגניו ברז’ינסקי, ומזכיר המדינה, סיירוס ואנס, יישמו את המדיניות “קשת של המשבר” שלהם, להפיץ את חוסר היציבות של המהפכה האיראנית סביב ברית המועצות.

כפי שאתם רואים, אותם מושכים בחוטים משתמשים באותם טריקים גם כמה עשורים מאוחר יותר.

שימו לב למשטר אליו מכוונים:

מנהלי האיחוד האירופי הם קומוניסטים מאואיסטים!

“אחד יכול להתרשם מיידית מהתחושה של הרמוניה לאומית…מה שהמחיר של המהפכה הסינית לא היה, ללא ספק היא הצליחה…בלטפח מוראל גבוהה ומטרה קהילתית. הקידמה הסוציאלית והאקונומית אינה פחות מרשימה…ההתקדמויות  הסוציאליות הרבות של סין מצאו תועלת רבה מאחדות האידיאולוגיה והמטרה…הניסוי הסוציאלי  בסין תחת הנהגתו של יושב הראש מאו היא אחת מהחשובות והמוצלחות בהיסטוריה”

– דויד רוקפלר (מנהל הועדה התלת צדדית ובוגר LSE)

New York Times, 8-10-1973

Between two ages: America’s role in the technetronic era

עמוד 134:

“ובעוד שהסטאליניזם ככל הנראה היה טרגדיה מיותרת עבור האומה הרוסית והקומוניזם כאידיאל, ישנה האפשרות האינטלקטואלית המפתה שבעבור העולם בגדול זאת הייתה, כפי שאנו נראה, ברכה נסתרת”.— ברז’ינסקי (מקים וחבר בועדה התלת צדדית).

ראו את העבודה המשותפת של האיחוד האירופי יחד עם הועדה התלת צדדית ליצירת גוש מדינות הים התיכון אשר פועל גם לעמעם את הריבונות הלאומית של אותם מדינות, ואכן NGO’s ו”חברה אזרחית של ארגונים חוץ פרלמנטרים אותם הם מפמפמים בכסף היא דרך מצויינת להשיג את המטרה, שכן בין היתר נראה שהם מאורגנים כגופים של שלטון גלובאלי בגלל חוסר התלות שלהם בלאום או דת מסויימים.

אז עכשיו אין מה להתפלא שהם לא ממש מודאגים ממשטר פאשיסטי שיעלה (רק חשוב שיהיה בצורה דמוקרטית…).

התערערות מצבם של המדינות הערביות קוראת בעיקר בגלל עליית המחירים שנגרמה בגלל האינפלציה המושפעת רבות מיציבות שער הדולר, אשר מושפע מאוד מהדפסת הכסף הבלתי פוסקת של הפדרל רזרב בארה”ב… כן רבותי לעליית מחירי המזון בתוניסיה ומצריים יש קשר ישיר עם מדיניות הבנקים המרכזיים! (כתבה מומלצת בעברית!)

מתוך האתר קו ישר:

ברננקי מדפיס ומחירי המזון במצרים ובטוניסיה עולים

מחירים עולים כאשר הביקוש יחסית להיצע עולה. כדי שמחירים יזנקו באופן כה חריג (ראו תרשים בסוף הכתבה) צריכים להצטבר לחצי ביקוש גבוהים במיוחד או צמצום חריג בהיצע המזון. לא ארע שום אירוע חריג שצמצם את היצע המזון בעולם באופן כה דרסטי וגם לא היה גידול דרמטי בהיקף האוכלוסייה. על כן סביר להניח שהאינפלציה במחירי המזון נובעת מטריליוני הדולרים שמודפסים על ידי הבנקים המרכזיים בעולם זו השנה השלישית.

מחירים עולים כאשר הביקוש יחסית להיצע עולה. כדי שמחירים יזנקו באופן כה חריג (ראו תרשים בסוף הכתבה) צריכים להצטבר לחצי ביקוש גבוהים במיוחד או צמצום חריג בהיצע המזון. לא ארע שום אירוע חריג שצמצם את היצע המזון בעולם באופן כה דרסטי וגם לא היה גידול דרמטי בהיקף האוכלוסייה. על כן סביר להניח שהאינפלציה במחירי המזון נובעת מטריליוני הדולרים שמודפסים על ידי הבנקים המרכזיים בעולם זו השנה השלישית.


אז ככה פועל ממשל אובאמה, על ידי גרימת מהפכות ומאבק בין מעמדות. זה כמובן בניגוד לדרך הפעולה שהיה לממשל בוש אשר קבע את הכללים על ידי מלחמה מתמדת. לא במקרה ברז’ינסקי וג’ורג’ סורוס לא אהבו את הרעיון של ה”מלחמה בטרור”, אבל עכשיו אתם יודעים מה שני המושכים בחוטים של אובאמה כן אוהבים.

ולסיום, יכול מאוד להיות שכפי שממשל בוש קיווה כי המלחמה בעיראק והפלת משטרו של חוסיין תביא לאפקט דומינו אשר יביא לשינוי משטר לאורך המזרח התיכון, ייתכן מאוד שמטרת המהפכות,שבהתהוות עכשיו,היא בין היתר גם להתפשט ולהגיע לאיראן.

ברזינסקי מדבר על גרימת הפיכה באיראן:

הנרי קיסינג’ר, היועץ הראשי הבלתי רשמי של אובאמה, קורא לאותו הדבר:

המממ…מעניין אם לכל זה יש קשר לפגישה האחרונה בין אובאמה למלווה בריבית הקומוניסט שלו…

מתוך הסרטון הבא של סורוס:

“אני חושב שצריך סדר עולמי חדש אשר סין תהיה בו חלק מהתהליך של יצירתו, והם חייבים להסכים, והם חייבים להיות הבעלים שלו כפי שארה”ב היא בעלת…הסדר הנוכחי”. ומוסיף ש G20 הוא צעד נוסף בדרך לכך. יתרה מזאת הוא אומר כי סין צריכה להיות המנוע שיוביל את הכלכלה העולמית  על פני ארה”ב.

עוד הוא מוסיף  ש”דרושה שיטת מטבע חדשה…” ושהעולם יצטרך לעבור “שינויים כואבים” בעקבות נפילת הדולר והצגתו של מטבע חדש. כל זאת ניתן לראות בראיון איתו כאן:

אז אתם עכשיו מכירים את הזרוע הפרו-קומוניסטית-מאואיסטית של הסדר העולמי החדש,אשר בימים אלה יושבת בוושינגטון.

לסיום הרצאה מעניינת על “דת זכויות האדם” שמיוצגת בארגוני ה”חברה אזרחית” ,שפועלים לרפורמה בכל המזרח התיכון עכשיו. מי הם, כיצד פועלים (משקרים/מסלפים), וכו’, בהרצאה בעברית:

לדיון בפורום קופר על הכתבה (נמשיך לעדכן שם מידע לגבי מה שקורה)

  כתבות רלוונטיות:50 תגובות לכתבה ” רוח המהפכה: המהומות במצריים”

 1. monkeyboy בתאריך 29 בJanuary, 2011 בשעה 21:24

  שבוע טוב.

  לא הבנתי.
  אם “האחים המוסלמים” יתפסו את השלטון במצרים כמו שחיזבאלה תפסו את השלטון בלבנון זה טוב או רע לסדר העולמי החדש?

 2. ואני בתמימותי חשבתי שהלחץ מלמטה הוא אותנטי וארה”ב סך הכל ניסתה להצטייר כשוחרת חירות
  בכך שאמרה למובארק לבצע רפורמות.

 3. איפה הכנסיה בהכל? הרי בדרך כלל אתם מכניסים גם אותם? איך הסינים קשורים בסוף?

 4. מוס דף בתאריך 30 בJanuary, 2011 בשעה 0:12

  כן… ראיתי את זה מגיע, אחרי מה שקרה בתוניסיה, אין לי ספק שזה מכוון להגיע לכל המזה”ת, בעיקר העניין עם הרציפות הטרטוריאלית זה הדבר המהותי בסיפור, אבל גם שאר הפרטים בכתבה המדהימה הזו(שוב שאפו ענק) מסתדרים עם כל השמועות שרצות להן עכשיו בעולם. בכל מקרה, נקווה שזה לא ייפגע בנו(ביבי תיזהר, חחח…), שבוע טוב.

 5. חדש כאן בתאריך 30 בJanuary, 2011 בשעה 0:22

  לא הצלחתי להבין למה להפיל ממשל מצרי פרו מערבי ולהחליפו במשטר ג’יהאדיסטי, מוסלמי-פאנדומנטליסטי. זה נוגד את כל הדברים שמתכננים לנו. כיצד ניתן לבצע את איחוד מדינות הים התיכון עם משטר קיצוני דתי שסולד מהמערב?
  משטר מוברק היה בובה מערבית-אמריקאית – מה ההגיון בלהיפתר ממנו?

  עוד משהו שהתקשתי להבין – למה החליפו את משטר השאה האירני, שהיה בובה מערבית במשטר קיצוני דתי? כיצד החלפת משטרים מתונים, משטרי בובות במשטרים קיצוניים בעלי זיקה דתית ולאמית חזקה תורמים לקידום הסדר העולמי החדש?

 6. את השאה החליפו בחומייני כי ציפו להתפשטות דומה של איסלאם באזור בשביל לבלום את ההתפשטות של הגוש הסובייטי הרוסי.

  דבר שני, משטר איסלאמיסטי לאו דווקא יהווה בעיה ליישום הגוש. דבר ראשון קח את החמאס לדוגמא, מאז הגירוש הוא עושה אחלה עסקים עם בריטיש גז חברה מערבית. במקרה זה במצריים נראה שמי שיבחר הוא מי שיזכה בצמיכה של ה”חברה האזרחית” וזה לפי דעתי כולל גם את האחים המוסלמים, למרות שעדיין אי אפשר לדעת איזה משטר יעלה, אבל עדיין, זה כנראה יהיו מנהיגי הקהילות של הארגונים החברתיים שיקבלו הרבה ייצוג וכוח בממשל כמו שקרה בגיאורגיה. צריך להבין שתאגידים קולקטיביסטים-פאשיסטים מאוד אוהבים משטרים מאוד רודניים כיוון שהם מסוגלים לרכז אליהם משאבים וכוח ולהעביר רגולציות שמשטר קגיל עלול להתקשות.

 7. אז אתם טוענים בעצם שביבי הוא לא בובה על חוט??

 8. שחר פירסטנברג בתאריך 30 בJanuary, 2011 בשעה 15:35

  נראה לי שזה יוצא משליטה. חיסולו של מוברק רק יחזק יסודות איסלמיסטים רודניים אשר יפגעו במערכת הקשרים העדינה אשר קיימת במזרח התיכון. השאלה הגדולה עד כמה הדבר מכוון או שיצא משליטה צריך לבדוק טוב מה כל צד מרוויח.

 9. זה נכון, יהיה אפשר לדעת יותר בבהירות ככל שיעבור הזמן ונראה מה יהיה.
  כרגע אם מה שיהיה זה רק הרפורמות שלוחצים על מובארק, אז ארה”ב הרוויחה מה שרצתה.
  אם יעלה אל ברעדי, אז שוב ארה”ב הרוויחה.
  ככה שכרגע נראה לי מתוך הכאוס רוב הסיכויים שיקרה מה שארה”ב מייחלת וזה הרפורמות והגדלת השפעת החברה האזרחית באזור.

  כשאני אומר ארה”ב אני מדבר על הפלג המאאוסיטי של שמאחורי אובאמה.

 10. נח מן בתאריך 31 בJanuary, 2011 בשעה 15:28

  סרט “אדי דלק קפואים” החזק ביותר עד כה..
  נראה כמו תיעוד פנימי..
  http://www.youtube.com/user/asi148?feature=mhum#p/a/f/0/e1vYOJ3BDuo

 11. נח מן בתאריך 31 בJanuary, 2011 בשעה 18:17

  עדכון ריסוסים..
  לצערי היתה היום עבודה..
  http://www.conspil.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=12&p=132#p132

 12. אידיוט שימושי בתאריך 1 בFebruary, 2011 בשעה 7:13

  הסיבה העיקרית למה שקורה היא לייצר עילה לעלות את מחירי הנפט ולגרום “לזעזוע נפט” (כמו מלחמת יום הכיפורים) מה שיגרום ליותר ביקוש לדולר וכך לחזק אותו. -הדולר עדיין לא מת –

  לינדזי וויליאמס טען שמחיר חבית הנפט יעלה ל$200 ($92 כרגע )

 13. קרייזי בתאריך 1 בFebruary, 2011 בשעה 12:38

  יש מצב שמה שהם עושים עם הנפט זה כדי לחזק את הדולר

 14. הבעל דע"ה בתאריך 1 בFebruary, 2011 בשעה 16:10

  תגובה לנח מן ושאר הקוראים:
  חברים,לאלה מיכם שחושבים לקבל חיסון בגין השפעת העונתית, כדי שתחשבו שוב כנסו לקישור:
  http://www.hisunim.com/articles/Flu_Vaccines_What_Have_We_Leraned_so_Far.pdf
  אם אתם חושבים שזה מקרי? ממש לא !
  הורסים לנו את האויר-קמטריילס וגם את המים- בתהליך הנקרה הפלרה.

  אתם מכירים את זה שכשאתם יושבים עם אנשים מבוגרים והם אומרים לכם
  שהדור הצעיר של היום יותר מפונק,יותר חלש ובעל פתיל קצר יותר?

  כל תופעות הרס הטבע הסובב אותנו נועד בכדי להחליש את גופנו, את כוחנו ואת חדות שיכלנו.
  כן,כן אולי אינכם יודעים אך כמות הילדים של הדור האחרון הסובל מליקויי למידה נמצא בעליה
  מתמדת!!!
  ועוד לבסוף המורה החוצפנית וחסרת הרחמים תגיד להורים של הילד שלנו כי אין ברירה
  והילד חייב לקחת ריטלין !!!
  אז אתם מבינים נכון (או שלא בגלל כמות גבוהה של מי ברז ששתיתם)
  גם הפיתרון שתציע לכם מערכת הבריאות הממשלתית – תהרוג אותנו
  בצורה איטית והדרגתית.

 15. כדאי להתנתק מהרעיון הארכעי של השמאל הקיצוני המטורלל.
  ההשקפה השמאלנית,כשלעצמה, יש לה תוקף רעיוני ברור שגורסת פחות או יותר
  את חזון ג’ון לנון בשיר דמיינו/דמיין/דמייני.
  בהשקפה עצמה אין פסול וסביר שהיא,לאט לאט,במשך מאות שנים תהפוך למציאות;
  הבעיה היא כמובן בשימוש הציני שעושים בה חובבי השליטה המרכזית.

 16. ישראלי פשוט בתאריך 2 בFebruary, 2011 בשעה 11:16

  כל הכבוד לקונספיל! עבודה חשובה ביותר אתם עושים!
  לגבי מצרים לדעתי כל זה נועד בשביל לערער דווקא את ישראל,הרי אנחנו סוג של מעצמה באזור,ושינויים כאלו כמו בלבנון ובמצריים עושים אי יציבות באזור,מה גם למצרים יש את הצבא הגדול באזור.
  לדעתי מנסים לשבור אותנו.
  להבעל דע”ה ,תאמין לי הכל תלוי בנו,אל תעשן,אל תשתה אלכוהול,תתאמן,תעבוד על עצמך ואתה תרגיש הרבה יותר טוב,בקיצור תנהל חיים בריאים וספורטיביים.

 17. קרייזי בתאריך 2 בFebruary, 2011 בשעה 12:27

  הורגים לאט לאט, בדיוק.

 18. ישראלי בתאריך 2 בFebruary, 2011 בשעה 17:59

  יש כמה סיבות שהאמרקאים בחרו ליצור מהפכה במצריים :
  1. לשים משטר קיצוני שיפר את השלום עם ישראל וייצא למלחמה נגדנו.
  2. זה היה הדרך היחידה כנראה להכניס כוחות צבאיים לסיני ,אומרים 800 חיילים אך יש אומרים שנכנסו 3000 חיילים וזה רק ההתחלה. ותשימו לב שבנימין נתניהו החליט לאשר את זה למרות שצריך אישור של הכנסת. האם זה אומר שהוא משרת את השולטים מאחרי הקלעים (אילומינטי) והוא חלק מההצגה הגדולה ? זה תחליטו בעצמכם, כנ”ל כמובן לברק שר הביטחון שלנו .
  עכשיו לאחר שנכנסו כוחות צבאיים ואין תקשורת לא בצד שלנו ולא בצד שלהם שמספרת לנו מה בדיוק קורה שם ,אז לדעתי הם לא ייצאו משם וזה השלב האחד קודם המלמה הכוללת שתבוא כנראה .

  אך למרות כל זאת אני מאמין שזה חלק מהתוכנית העל כי אם כל הכבוד לאילומינטי שאנו כל הזמן מדברים שהם מפעילים את העולם מאחרי הקלעים ,אז צריך לזכור שבורא עולם גם מנהל אותם וכל זה הוא עושה כדאי להביא אותנו למצב שנראה שאין לנו על מי להישען ,לא על ארצות הברית ולא על טורקיה, ומצריים ובטוח שלא על המנהיגים שלנו, ואז הוא יפיל אותם כדאי שכולם יידעו בצורה הכי ברורה שהקדוש ברוך הוא הוא השליט היחדי הגדול והחזק ביותר ואין עוד מלבדו. כמו שהוא עשה עם המן הרשע, הרי מי היה המן הרשע סתם ספר והוא בכלל היה אמור להיות מוצא להורג אך לא רק שהוא לא הוצא להורג הוא קיבל העלאה בדרגה להיות משנה לאחשוורש ולמה כל זה, כי בורא עולם כדאי להראות את כוחו הוא חייב להעלות אותו ואותם לפיסגה ואז להפיל אותם .

  וכל זה הבורא מסובב כדאי שהציבור ,העם יתעורר ויבין ויראה את השקר מול העינייים, ואת זה שעובדים עליו שמנצלים אותו שמרמים אותו,
  ב. 1. אם זה העניין של הגז שבעלי ההון לוקחים את הכל
  2. אם זה הדלק שמעלים לנו בלי סוף ולוקחים קרוב ל 200 אחוז מיסים.
  3. אם זה שהנהיגים שלנו משקרים אותנו אומרים א’ ומקיימים ב’.
  4. אם זה שמחזירים שטחים למרות שזה מביא מלחמה.
  5. אם זה ששמים לנו פלוארויד במיים וכו”
  6. אם זה ששמים עלינו מיסים בלי סוף ומעלים ומעלים את מחירי המזון, הדלק, המיים פי 4 ועוד ועוד.
  7. אם זה ששמים לנו בלי סוף תוכניות ושקרים בחדשות ולא מה שבאמת קורה.

  בקיצרו בורא עולם אומר לכל אלו שלא התעוררו עדיין ומאמינים ומדברים בינם לבין חבריהם שבבחירות הבאות רק ליברמן וחיים בסרט שהוא משלנו ועוד מאמינים שממנו תבוא הישועה ולא יודעים שאין ימין ושמאל באמת וכולם הם אותו דבר ומוכרים לנו את האשלייה שיש דמוקרטיה במדינה.
  ולכל אלו שלא התעוררו עדיין וחיים בסרט שביבי טוב ליהודים או ליבני או ברק
  ולכל אלו שלא התעוררו ואומרים עכשיו ארצות הברית תבין כמה ישראל חשובה להם ,כי היא הדמוקרטיה היחידה באזור ולכן חשוב לשמור עליה ולא מבינים שהם אלו שגרמו לבלאגן במצריים ובשאר מדינות ערב כדאי שתעלה דיקטטורה איסלמית שרוצה בהשמדת מדינת ישראל.

  אז בשביל אלו הוא מגביר את הבלאגן בעולם, ובשביל כולנו שנתעורר ונשאל את עצמנו, “רגע אולי אני צריך לעשות איז שינוי בחיים שלי ,אולי אני אשם במה שקורה, אפה אני יכול בורא עולם לשנות את עצמי, אני רוצה את הטוב בורא עולם, אני רוצה לעשות טוב ולא רע, אפה אני צריך להשתנות כדאי שהמצב האישי שלי ישתנה ,כדאי שהמצב בעולם ישתנה ,איך אני יכול לתרום לשיפור ,? אולי בלהפסיק לשקר, אולי בלהפסיק לגנוב, לרמות, לנאוף ,לשנוא את השכן שלי, לסלוח, לכבד את אבי ואת אימי יותר, לעשות יותר מצוות , לשמור את הברית קודש, ועוד ועוד.
  ומצד שני אולי אני צריך ללמוד מזה גם להיות בן אדם שמפסיק לחשוב כמו עבד ולהיות בן אדם שיוצא מהתודעה של עבד וזה אומר ,להגיד די אני לא מוכן יותר לסבול את המצב הזה, אני מפסיק להיות תבוסתן ומפסיק לזלזל בעצמי, ומפסיק להיות בלי אמונה בעצמי ומפסיק לזלזל בעצמי ומפסיק לפחד , ולומד איך לאהוב את עצמי יותר ואת אחרים כמובן. ולהיות איש אמת ולהגיד את האמת .

 19. ישראלי בתאריך 2 בFebruary, 2011 בשעה 18:09

  להגיד אני לא מוכן להיות עבד זה כמובן בראש ובראשונה להבין שאנו חושבים שיצאנו לחופשי בזה שיש לנו מדינה יהודית בארץ ישראל, מתי שלאמיתו של דבר מכרו לנו את האשליה הזאת ,אבל האמת היא שאנו במצריים עדיין, ולהיות עבד במצריים זה כל מה שציינתי מקודם, שאנשים עובדים כמו חמורים ומשלמים על כל פיפס מיסים בלי סוף יותר מי 50% אם תחברו את כל מה שאנו משלמים למרות שזה צריך להיות חינם , ואנו כל היום עובדים בשביל גרושים וזה לא מספיק לנו ואנו לוקחים הלוואות מהבנקים וחיים במינוס .
  ואם זה שאנו אוכלים אוכל שמרוסס ולא בריא כמו שצריך ואמור להיות ומזון מהונדס, והמשטרה במקום שתהייה בעד האזרחים אז הם מתעסקים יותר בלתת דוחות לאנשים ולא לעזור , וגם הצבא במקום שיהיה עסוק בלהגן עלינו הוא עסוק בלגרש 8000 יהודים מהבתים שלהם.
  אנו אומנם נמצאים בישראל אך חיים בעבדות של מצריים רק בשינוי אדרת ואפילו זה לא בטוח, כי הרי במצריים 80% מהציבור לא רצה בכלל לעזוב את מצריים כי היה לא טוב ,הוא כך חשב ,כי כך הורגל 250 שנה שמה שיש זה מעולה ולכן 80% ממנו מת במצריים ורק 20% יצא משם. והיום גם כן אותו דבר אנו בטוחים שמה שיש לנו זה גן עדן למרות כל מה שקורה בכלכלה, בבריאות, זיהום אוויר, יוקר, שעות עבודה רבות , טלויזיה ושטיפת מוח אין סופית בכל המובנים ועוד ועוד…..

 20. למי שעדיין לא הבחין…מי שולט בעולם זה תעלומה גדולה וסבוכה,אילומינטי זה שם מושאל מיוטיוב לכל האירגונים הידועים והידועים פחות שחותרים לעצב ולשנות את העולם,כינוי שחביב בעיקר אצל האנטישמים ומיוחס גם לנו הציונים או היושבים בציון.צריך להיות זהיר בהאשמות.אני לא מקנא ביושבים בממשלה ובראשה ולבטח לא ממש נהנה מהמדיניות שלהם ולא מרגיש שהם שמים עלי ועל הסטטוס האישי שלי כפרט,ציבור אין לי,
  ועם זאת אני מעריך אותם כרע במיעוטו וקשה לי לשמוע האשמות שכאלה שמידי פעם צצות.האתר הזה הוא בין הבודדים שמנסה להבין מה קורה מאחרי הקלעים וגם מי שיחזור יקרא וישנן את הפוסטים השונים יתקשה למצוא באופן חד משמעי מי הרעים ומי הטובים או בכלל מה קורה ?,יש צורך בענוה ולא בהאשמות או חשדות. כל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כ א י ל ו יצא ממצרים.ולצפות לגאולה אישית וכללית.גם בעבר הרחוק והמפואר בהיסטורית עמנו היה מי שאמר אבי ייסר אתכם בשוטים ואני… זה טיבו של כל שלטון ובכל מקום.

 21. שמאלני מטורלל בתאריך 3 בFebruary, 2011 בשעה 0:41

  מצחיק איך בנאדם אחד, קפיטליסט נאו-ליברלי (ואולי גם דתי, כי נראה שיש לו בעיה עם הומואים) ימני ומתוסבך מהחיים, מצליח בזכות אתר אחד לגרום לעשרות ישראלים לא משכילים לאכול חרא ממנו באופן קבוע בלי להבין את זה…

  אם יש משהו שמעצבן אותי זה קפיטליסטים שמתנהגים כאילו ראיית העולם שלהם היא אובייקטיבית בלי להציג את העמדות שלהם על ההתחלה. בכל בלוג שמכבד את עצמו הכותב מספר קצת על עצמו ועמדותיו. כאן יש נסיון להטמיע באנשים עמדות ימניות ניציות קפיטליסטיות ופאשיסטיות בלי שהם ישימו לב. אני לא אתפלא אם אותו “לויד” הוא איזה מצביע “כך” או משהו. זה יסביר את הדואליות המחשבתית.

  כנראה שכל מי ששואף לאיזשהו סוג של שיתוף פעולה בין אנשים, או מביע עמדות סוציאל-דמוקרטיות כלשהן או מנסה לקדם שלום, זכויות אדם או כל דבר דומה הוא “שמאלני מטורלל”…

 22. ידעתי שהרחתי סמרטוט אדום אפשהו, מי קרא לתועמלן הממסדי התורן?

 23. שמאלני מטורלל,

  בתור אחד שהזדמן לו לפגוש את לויד פנים מול פנים ולהתכתב איתו במייל בנושאים מסויימים אני יכול לומר לך שהוא רחוק מלהיות מצביע “כך” ורחוק מהתדמית של הימני הקיצוני שעומדת בראשך.
  ודרך אגב, אני שמאלני בדעותיי, לא קיצוני, מפני ששמתי לב שהקיצוניים מפחדים לראות את התמונה הכוללת, דבר שלויד לא נרתע להציג פה או לפחות הוא מנסת לפענח אותה. אותו דבר גם לגבי הימין הקיצוני ודעותיהם.

  אם תקרא את כל הפוסטים באתר מיומו הראשון ועד הפוסט הזה תוכל לראות עד כמה לויד ושותפיו לעשייה(אם יש כאלה), לא מפחדים לשנות את עמדתם ביחס לידע שהוא/הם צוברים ככל שהם נכנסים עמוק יותר למחילת הארנב. אפילו תתפלא איזה אופי שמאלני היה לאתר בתחילת מחקרו.
  גם אני מתעצבן לפעמים ולא מסכים עם כל הכתוב באתר, לעומת זאת את חלק מאותן כתבות שחלקתי עליהן בתחילה, למדתי לקבל ולהעריך את העשייה של האתר באותן כתבות וזאת לאחר הצלבות מידע אישיות והתבוננות מזוית שונה על המציאות שעשיתי בעצמי. וזאת כי חשוב לי להבין מה אני קורא ולא להביע דעה רק כי משהו שקראתי לא מצא חן בעיניי בתחילה. אפילו שזה מערער דעות קדומות שטבועות בנו מילדות, ימניות כשמאלניות, זה באמת שלא משנה.

  אז בתור שמאלני מפוכח לשמאלני מטורלל(ואת זה אתה אמרת), אני מציע לך לחשוב ולחקור את התמונה מזוית הכי רחבה שתוכל ולא ליפול למניפולציות רגשיות שגדלנו עליהם ורק לאחר מכן לנסות ולהבין עם מה אתה מסכים ועם מה לא.
  ובלי לשאול את בעלי האתר, אני יכול להמר ולומר לך שדעתם עוד תשתנה לכאן או לכאן ככל שהמחקר שלהם יילך ויעמיק.

  אני גיבשתי לעצמי עמדה בה אני מחליט שאני קורא הכל מהכל, גם מה שלא מוצא חן בעיניי, ככל שהזמן עובר וקוראים יותר מסביב ומצליבים מידע כך המוח כבר עושה לבד את הקישורים ומגלה לך את השקרים הגדולים ביותר.

  אומר לך שבתחילה עיצבן אותי נורא מה שהם כתבו על הניו-אייג’, אפילו הפסקתי לקרוא באתר לתקופה. אך אז הבנתי שאני מונע מתוך רגשות מניפולטיביות ולא מתוך אובייקטיביות שהבטחתי לעצמי בתחילת הדרך שתנחה אותי בקו החיפוש אחר האמת ולאחר שהלכתי והצלבתי מידע על הנושאים באותן כתבות ניו-אייג’ נוכחתי לדעת שיש המון אמת במה שנאמר בכתבה שהופיעה באתר, כואב ושובר טאבואים ככל שיהיה.

  זה הכל,
  בהצלחה בדרכך ומחקרך…

  המון שמחה!

 24. ציטוט
  ” ימני ומתוסבך מהחיים, מצליח בזכות אתר אחד לגרום לעשרות ישראלים לא משכילים לאכול חרא ממנו באופן קבוע בלי להבין את זה…”
  מטורלל וגם שמאלני קראת לעצמך…את התואר השני קנית בזכות ,ואיזו ? הזלזול וההתנשאות שלך בבעלי דיעה שונה,
  ייחוס שלילי לטובת ביטול שוויון וצדק ["לא משכילים" כלשונך] זה מה שניסה הסופר בחוות החיות לתאר “כל החיות שוות אך חלקן שוות יותר”…וזו הסיבה שה”לא משכילים” אך גם “לא פראיירים” מצביעים בניגוד לאינטרס שלהם כי אין להם במי לבטוח אצל “נושאי” דגל השיוויון !
  הסבר מפורט תרם המגיב שמעלי LENON

  עם “שמאל כזה” יהא חלקי עם ימנים

 25. מוס דף בתאריך 3 בFebruary, 2011 בשעה 10:19

  לנון, כיף היה לקרוא אותך, ככה פועל איש שמחפש את האמת… כל הכבוד! אני למזלי מחוץ למשחק הפוליטי כבר שנים(הייתי מצביע ימין בעברי, אם זה מעניין מישהו?), מאז שנחספתי לאמיתות המחרידות שלא מספרים לנו עליהם במדיה הבנתי שיש משהו דפוק במערכת ואי אפשר להאמין(ואני חשדן מטבעי) באף אחד, התחלתי להתייחס לאמיתות ולעובדות בלבד, הכול נעשה באופן אובייקטיבי, תוך כדי קריאה מדוקדקת של פרטים מחשידים… אני שלא כמוך מעולם לא פגשתי את הכותבים באתר, אך עם זאת מעולם לא תפסתי אותם מעטים אנשים באופן מכוון או משקרים\מסלפים בתוכן שהם הציגו וכמו שאמרת הם התחילו(כביכול) שמאלית למפה, היום הם עדיין אובייקטיבים אך הזווית קצת השתנתה(לגיטמי) כי הם עלו על נקודות אחרות במסע החיפוש אחרי האמת, בהצלחה לכל מחפשי האמת למינהם (-:

 26. נח מן בתאריך 3 בFebruary, 2011 בשעה 13:11

  ישראלי הבעל דע”ה ו.. י..
  דברים יפים כתבתם.. ואותי אישית חיזקתם..
  אמת כי הענווה היא התשובה..
  וכנגד הגאווה אין חיסון רק עבודה..
  וכמו שסיפר רבי נחמן מברסלב בסיפורי מעשיות משנים קדמוניות
  בסיפור השלישי.. מעשה מחיגר..
  ..
  וְהָלַךְ לְאוֹתוֹ הַיַּעַר שֶׁגָּזְלוּ אוֹתוֹ שָׁם
  כְּשֶׁבָּא לְשָׁם, בָּחַר לוֹ אִילָן גָבוֹהַּ
  שֶׁהוּא סָמוּךְ לְהַדֶּרֶךְ שֶׁיּוֹצְאִים שָׁם הַגַּזְלָנִים לִגְזל
  וְלָקַח הַפּוּל=אבק שֶׁל צַדִּיקִים וְהַפּוּל שֶׁל מְשֻׁגָּעִים וְעִרְבָם יַחַד
  וּפִזֵּר אוֹתָם עַל הַדֶּרֶךְ
  וְהוּא עָלָה עַל הָאִילָן וְיָשַׁב שָׁם לִרְאוֹת מַה יִּהְיֶה נַעֲשֶׂה בָּהֶם
  וְהָיוּ יוֹצְאִים שָׁם גַּזְלָנִים
  שֶׁשָּׁלַח אוֹתָן הַגַּזְלָן הַגָּדוֹל שֶׁבָּהֶם הַנַּ”ל לָצֵאת וְלִגְזל
  וּכְשֶׁבָּאוּ לְאוֹתוֹ הַדֶּרֶךְ, תֵּכֶף כְּשֶׁדָּרְכוּ עַל הַפּוּל הַנַּ”ל נַעֲשׂוּ צַדִּיקִים
  וְהִתְחִילוּ לִצְעק עַל נַפְשָׁם עַל שֶׁגָּזְלוּ עַד הֵנָּה וְהָרְגוּ כַּמָּה נְפָשׁוֹת
  אֲבָל מֵחֲמַת שֶׁהָיָה מְערָב שָׁם פּוּל שֶׁל מְשֻׁגָּעִים,. נַעֲשׂוּ צַדִּיקִים מְשֻׁגָּעִים
  וְהִתְחִילוּ לְהִתְקוֹטֵט זֶה עִם זֶה
  זֶה אָמַר: בִּשְׁבִילְךָ גָּזַלְנוּ, וְזֶה אָמַר: עַל יָדְךָ גָּזַלְנוּ
  עַד שֶׁהָרְגוּ זֶה אֶת זֶה
  http://breslev.eip.co.il/?key=50
  ..
  השלב הראשון בתשובה=התעוררות לכך שיש לך מספר בעיות חמורות של התנהגות וגישה וכו’..
  שאתה צריך.. קודם כל לטפל בהם כהלכה = בעזרת ההלכה..
  אז בהתחלה אתה מאשים את כולם.. כמו שפסיכילוג מכוון בהתחלה להבין שהרבה זה “אשמת” הוריך..
  למרות שבאמת הם תמיד רק ניסו לעשות הכי טוב בשבילך..
  ובסופו של דבר אתה=הנשמה שאתה בחרת אותם לפני שירדת לארץ..
  כי הם הכי התאימו לך.. כדי לספק לך את הכלים הטובים בנוסף להשריטות שאתה צריך לעבוד עליהם
  = מה שלא תיקנת עדיין בגילגולים קודמים..
  כי כך זה עובד שהטוב שהושג עולה למעלה וחוזר למקומו..
  והלא מתוקן ממשיך להתגלגל..
  גלגול=חסד בגימטריה..
  ..
  השלב הבא..
  עַד שֶׁהֵבִין שֶׁלּא נִשְׁאֲרוּ כִּי אִם הוּא בְּעַצְמוֹ עִם עוֹד אֶחָד
  [הַיְנוּ שֶׁהַבֵּן הַנַּ"ל הֵבִין שֶׁכְּבָר נֶהֶרְגוּ כָּל הַגַּזְלָנִים הַנַּ"ל
  וְלא נִשְׁאַר כִּי אִם הַגַּזְלָן הַגָּדוֹל בְּעַצְמוֹ עִם עוֹד אֶחָד]
  וְיָרַד מֵהָאִילָן, וְכִבֵּד מִשָּׁם אֶת הַפּוּל הַנַּ”ל מִן הַדֶּרֶךְ
  וּפִזֵּר אֶת הַפּוּל שֶׁל צַדִּיקִים בְּעַצְמוֹ
  וְהָלַךְ וְיָשַׁב עַל הָאִילָן
  וְאוֹתוֹ הַגַּזְלָן [הַיְנוּ הַגָּדוֹל שֶׁבָּהֶם] תָּמַהּ
  שֶׁשּׁוֹלֵחַ כָּל הַגַּזְלָנִים
  וְאֵין אֶחָד מֵהֶם שָׁב אֵלָיו
  וְהָלַךְ הוּא בְּעַצְמוֹ עִם הָאֶחָד שֶׁנִּשְׁאַר אֶצְלוֹ
  וְתֵכֶף כְּשֶׁבָּא עַל אוֹתוֹ הַדֶּרֶךְ
  [שֶׁפִּזֵּר שָׁם הַבֵּן הַנַּ"ל הַפּוּל שֶׁל צַדִּיקִים לְבַדּוֹ]
  נַעֲשָׂה צַדִּיק
  וְהִתְחִיל לִצְעק לַחֲבֵרוֹ עַל נַפְשׁוֹ עַל שֶׁהָרַג כָּל כָּךְ נְפָשׁוֹת וְגָזַל כָּל כָּךְ
  וְהָיָה תּוֹלֵשׁ קְבָרִים
  וְהָיָה שָׁב בִּתְשׁוּבָה וּמִתְחָרֵט מְאד
  וְכֵיוָן שֶׁרָאָה [הַבֵּן הַנַּ"ל שֶׁהָיָה יוֹשֵׁב עַל הָאִילָן]
  שֶׁהוּא מִתְחָרֵט וְשָׁב בִּתְשׁוּבָה כָּל כָּךְ
  יָרַד מֵהָאִילָן
  כֵּיוָן שֶׁרָאָה הַגַּזְלָן שֶׁמָּצָא אָדָם
  הִתְחִיל לִצְעק: אוֹי עַל נַפְשִׁי, כָּזאת וְכָזאת. עָשִׂיתִי, אֲהָהּ ! תֵּן לִי תְּשׁוּבָה !
  עָנָה לוֹ: הַחֲזֵר לִי הַתֵּבָה שֶׁגְּזַלְתֶּם מִמֶּנִּי
  כִּי כָּתוּב אֶצְלָם עַל כָּל גְּזֵלָה בְּאוֹתוֹ הַיּוֹם שֶׁנִּגְזַל וְאֵצֶל מִי נִגְזַל
  אָמַר לוֹ: אֲנִי מַחֲזִיר לְךָ תֵּכֶף
  וַאֲנִי נוֹתֵן לְךָ אֲפִילּוּ כָּל הָאוֹצָרוֹת שֶׁל גְּזֵלָה שֶׁיֵּשׁ לִי
  רַק תֵּן לִי תְּשׁוּבָה
  אָמַר לוֹ: תְּשׁוּבָתְךָ הִיא רַק שֶׁתֵּלֵךְ אֶל הָעִיר
  וְתִצְעַק וְתִתְוַדֶּה.
  אֲנִי הוּא שֶׁהִכְרַזְתִּי אָז
  וְעָשִׂיתִי כַּמָּה גַּזְלָנִים וְהָרַגְתִּי וְגָזַלְתִּי כַּמָּה נְפָשׁוֹת
  זֶה הִיא תְּשׁוּבָתְךָ
  וְנָתַן לוֹ כָּל הָאוֹצָרוֹת
  וְהָלַךְ עִמּוֹ אֶל הָעִיר וְעָשָׂה כֵּן
  וּפָסְקוּ שָׁם בְּאוֹתוֹ הָעִיר בַּאֲשֶׁר שֶׁהָרַג כָּל כָּךְ נְפָשׁוֹת
  עַל כֵּן יִתְלוּ אוֹתוֹ, לְמַעַן יֵדְעוּ
  ..
  הבנה שאתה הוא הבעיה והאשם..
  ורק מלחמת חרמה בחשיבות העצמית שלך = כל האגויים שלך והתולדות שלהם=המידות הרעות..
  תוכל להביא למצב של קטילתו..
  שזו תהיה ההשתחררות הגדולה והסופית.. החופש האמיתי..
  כשתוכל לומר..
  ניצחתי ואנצח.. ניצחתי את הס”מ שלי ואנצח את של כולם.. לאט לאט..
  גמרתי ואגמור..
  אני נהר המטהר מכל הכתמים..
  אני איש פלא ונישמתי היא פלא גדול חידוש כמוני לא היה מעולם..
  וזאת אך ורק בכוחו תמיכתו חוכמתו ועצותיו של הצדיק האמת שאמר כבר כל זאת..
  נ נח נחמ נחמן מאומן
  בקיצור בשביל להיות קרובים למלך מלכי המלכים..
  שהוא כולו אחד כולו טוב..
  אין ברירה צריך לשאוף ולהשיג להיות גם כן.. כולך טוב..
  ולדון כל אדם לכף זכות.. אפילו הוא רשע גמור = שיא החסד והחסידות..
  שלי שלך.. שלך שלך..
  אוהב שלום ורודף שלום ומקרב את הבריות לתורה=דרך ארץ..
  ללכת בדרך של אברהם יצחק ויעקוב אבותינו הקדושים..
  שהיו מגיירים גרים לא זורקים אבנים..
  ..
  אמנם תכלית שנאה שנאתים אמר דויד המלך הטוב חי וקיים..
  הוא התכוון אולי למידות הרעות.. ולא למחזיקים בהם..
  לעמלק שהוא הספק שיושב לבן אדם בלב.. ומקרר אותו מהאמונה..
  ומסית אותו נגד האמת..
  כי הרי כתוב..
  אל יאמין בעצמו עד יום מותו..
  ..
  שני דברים כתוב שהשם שונא.. דבר תמוה לכשעצמו..
  אבל כל כך מהותי וחשוב שנצרך לקלקל את השורה ולכתוב על השם שהוא שונא..
  השם שונא ניאוף.. כתוב ניאוף לא מנאפים..
  לעומת.. השם שונא את הגאוותן.. ועליו הוא אומר או אני או הוא בעולם..
  מסוכן להיות גאוותן..
  ..
  המהפכה במצרים התחילה יומיים לפני יום השואה הבינלאומי..
  קצת תת הכרתיות משו..
  ..
  מישהו מזהה את המטוס הזה..
  http://www.youtube.com/user/asi148?feature=mhum#p/a/u/0/pZH5NDsaJKY

 27. חברים יקרים

  א.אני משוכע שגם אם טעות כל שהיא הייתה בחומר שבאתר היא נעשתה בתום לב וולא במגמה.
  ככל חיפוש אחר האמת לעתים אנו צריכים לבטל דברים שחשבנו לאמיתות ועתה גילינו שהן שקר-הרי מי שקורא כאן לבטח חווה את התהליך לפחות פעם או פעמיים.

  ב.”שמאל מטורלל” עושה רק טוב בתגובתו, הוא מדגים את המנגנון הנ”ל
  http://www.news1.co.il/Archive/003-D-48030-00.html

  הוא מבאר לנו מה הכוונה מלמעלה של “המעגל” הפנימי של הקנוניה התעמולתית יכולה לעשות למעגל החיצוני שכל רצונו בערכים אוטופים נאותים אך חולמנים.

  ג.אני חושש שלאור מאתיים השנים האחרונות ניתן להניח בבירור ש’קפיטליסט” זאת לא קללה.
  יש קפיטליסט יורת קיצוני ויש סוציאל דמוקרטיה עם שוק חיופשי אבל שוק ריכוזי הוכח כגורם לפגיעה בחיי כל האזרחיםן—למעשה עהוא רגרסיה לכלכלה נוסח ימי הביניים מבחינת זכויות פרט, אזרח וקניין

  ד.כל מי שמביע עמדות אוניברסליות, אנטי פרטיקולריות מטבעו לא קרא באתר הזה מי מקדם בו את האידיאלים הדגולים שהשתמשו בהם הקומוניסטים דאז והגלובליסטים היום לשלוט.
  ז.אדם, שת”פ חברתי-הכל לגיטימי “שמאל מטורלל” היקר, הבעיה היא שחופש הפרט מצטמצםן בשם האידיאל מחד
  או שזכות ציבור להגדרה עצמית מצטמצמת מאידך.
  מדינת ישראל מייצגת את הרע בעיני הNWO מכאן ומאן, זכויות אדם וקנייןם מחד אך זהות לאומית קולקטיבית מאידך.
  אנחנו בעיני הגלובליסטים סוג של שיקוץ

 28. נח מן בתאריך 3 בFebruary, 2011 בשעה 16:33

  קצת ניג’וס זה שאנשים עדיין מדברים ברצינות וזה מגיע אפילו לפה..
  על שמאל ימין ליברלים דמוקרטיים קפיטליסטים סוציאליסטים נאו זה או נאו זה..
  איזה שטויות במיץ.. לבלבל את המח ככה חיים שלמים..
  ..
  כדאי.. צריך להפסיק להשתמש בשמות הדביליים שהמציאו במיוחד כדי להפריד בין בני אדם..
  וכל המשתמש בהם.. נופל לרשת שפרשו אנשים ששונאים אנשים בכלל ובפרט כמוהו..
  שלא מבינים שעודרים להם במח..
  ונותנים/רוצים שיעבדו עליהם..
  כבשים שקולטות ופולטות בבלת שהמציאו לרעתם אנשים אחרים..
  עם תפיסת עולם מעוות ומצומצמת..
  לקפיטליזם מול סוציאליזם קונסרבטיביים מול ליברליים או וואט אוור אחר מול “הנגדי” לו
  שני ראשים של אותה מפלצת דרקון או אריה..
  ..
  ובנוסף הוא בעצמו נותן כח ודלק לשקר הזה להתקיים..
  ולאנשים כמו הפוליטיקאים לשרוד..
  שהם מתחבאים מאחורי השמות והרעיונות האלה..
  שנס ליחם ביום שהמציאו אותם..
  כדי להפריד אותנו.. ולעשות מה שבא להם.. שזה דיקטטורה נסתרת.. ועבדים שלא יודעים שהם עבדים..
  כי הם חושבים ומאמינים שהם ימניים או שמאלנים או קפיטליסטים והם שונאים קומניסטים וכל שאר הבבלת הזה שמאכילים אותנו כבר שנים..
  והם נוצרו רק בשביל להפריד את ההמונים.. מהכח שלהם.. אחדות..
  ומי שמדבר בשפה הזו פה מסמן את עצמו כסתם עוד עוף מוזר..
  ..
  כמה אפשר לדבר על החרטה בשפה של החרטה..
  שקר הוא שקר ואי אפשר להסביר בשפה שלו את האמת..
  הספירות הם בעד זכויות אזרח ?
  המלאכים בעד רפורמות ?
  השם הוא קפיטליסט ניאו דמוקרטי קומוניסטי ליברל אנטי ממלכתי ???
  לא ! זה הרבה יותר פשוט..
  ודאון טו ארט..
  הוא הבורא ואנחנו הברואים..
  בני אדם.. כל אחד עם התפקיד שלו.. אבל בסופו של דבר אותו דבר.
  ואנחנו עשינו ועושים ים של בלאגן בים של גילגולים..
  ועד שנתאפס על עצמנו..
  ונשיב את הה’ למקומה..
  נמשיך להתגלגל..
  או… עד כי יבוא שילה
  נ נח נחמ נחמן מאומן

 29. מתוך “תיק דבקה”:
  מי שרוצה להאמין כי ההמוניים המצריים הם שהצליח להדיח את נשיא מצרים תוך 7 ימים, החל מיום שלישי 25.1 שעה שפרצו ההפגנות והמהומות הראשונות בקהיר, ועד יום שני בלילה 1.2, שעה שמובראק הודיע כי הוא יורד מהשלטון, טועה.
  משטר מובראק לא עמד בפני התפרצות פתאומית. הוא עמד בפני מערכה מאורגנת היטב ובכישרון רב, בה השתתפו ארצות הברית, בריטניה וצבא מצרים, אשר קשרו קשר להפיל את הנשיא המצרי.
  כל הצגת ההפגנות והמהומות במצרים כאילו המדובר בזעם ההמונים, בוצעה על ידי כורואוגרפים מודיעיניים וצבאיים שכאשר רצו לחצו על הדוושה, והאיצו אותן, וכאשר רצו הרפו ממנה והאלימות פסקה מיד. החלק המעניין והמרתק ביותר בהצגה זו היה כי המדובר בהפגנות המונים ללא מנהיג. זה היה מהלך מתוחכם שהעמיד את הנשיא חוסני מובראק בפני מצב בו אין אדם, או קבוצת אנשים קטנה, שנגדה הוא יכול לפעול. מאחר והוא היה צריך לפעול נגד ההמונים ברחוב מבלי שיש לו מידע מראש מי הם, ומהיכן ומתי הם יופיעו, המערכה שלו להישאר בשלטון הייתה אבודה מראש.
  זה לא היה מקרה שכיכר א-תאחריר בקהיר הפכה לבמה הראשית של מהלך ההדחה ההיסטורי שנפרס לפנינו. זו זירה מצומצמת יחסית המוקפת בניינים גבוהים, ביניהם מספר בתי מלון מפוארים, דבר שאפשר לעיתונאים לרכז את עדשות מצלמותיהם, ואת דיווחיהם, על שטח קטן מאוד ועל מספר עוד יותר קטן של אנשים, כאילו הם מדווחים על מה שמתרחש ברחבי מצרים כולה.
  מלבד הפגנת ההמונים, ביום מצעדי המיליון, יום ג’ 1.2, בו נאספו בערי מצרים השונות כ-4 מיליון איש, ברוב ההפגנות ומסעי האלימות לא השתתפו יותר מכמה אלפי אנשים, ולעיתים קרובות לא יותר מכמה מאות אנשים בלבד, אבל הצופים ברחבי העולם קיבלו את הרושם כי סלון ביתם הפך לכיכר המצרית עצמה.
  במילים אחרות, ההפגנות היו מוכנות ומאורגנות היטב על ידי קבוצות של פעילים מקומיים אשר קיבלו הוראות מדוייקות ממנהיגים אלמוניים, אותם נלמד להכיר בחודשים הקרובים בהן יועבר השלטון מידיו של מובראק לידיהם.
  זה לא היה מקרה בלבד כאשר נשיא ארצות הברית באראק אובמה אמר ביום ד’ 2.2 לפנות בוקר (יום ג’ בלילה לפי שעון ארה”ב), בעת שיחת פרידת הטלפון שהוא קיים עם הנשיא מובראק, כי מה שצריך להתרחש עכשיו היא העברה מסודרת של השלטון לידי קבוצת אנשים בעלי מגוון דעות רחב. אפשר וצריך להניח כי הנשיא אובמה יודע בדיוק באיזה אנשים מדובר ומה הן דעותיהם המגוונות.
  כל מה שאפשר לומר בשלב זה הוא, כי הדמויות אותן אנו רואים היום על מרכז הבמה המצרית, הן דמויות מעבר, ובמקומן תצמחנה בשמונת החודשים הקרובים בהם מובראק צריך להעביר את השלטון דמויות חדשות אותן נלמד להכיר כראשי המשטר החדש.
  אם מובראק, שהיה במשך 30 שנה אחד מ-3 בעלי בירתה העיקריים של ארצות הברית באזור, לאחר מלכי סעודיה, וראשי הממשלה הישראליים, יהסס במשך חודשי מעבר אלה לבצע את אשר הוטל עליו, וקשה להניח שזה יקרה בגילו (82) ומחלתו המתקדמים, המנגנון שהפעיל את ההפגנות והמהומות בשבוע האחרון יחזור להפעילן מחדש. כך שמאוד יתכן כי לא נצטרך להמתין עד ספטמבר 2011, כדי שנדע מי בדיוק שולט בקהיר. דבר זה יכול להתברר עוד קודם לכן בשלושת-ארבעת החודשים הקרובים.
  ומהזירה המצרית לזירה הישראלית.
  למרות השוני והמרחק בין שתי הדמויות המרכזיות בזירות המצרית והישראלית שהודחו-מובראק וגלנט, השיטות שהביאו להדחתם דומות.
  כל מי שרוצה לחשוב או להאמין כי הצדק והיושרה ניצחו במאבק על המינוי של האלוף יואב גלנט להיות רמטכ”ל צה”ל, וזו הדרך בה מוצגים הדברים בתקשרות הישראלית, צריך לדעת כי מי שבאמת ניצח במאבק הוא הרמטכ”ל הנוכחי של צה”ל רב אלוף גבי אשכנזי.
  לא מכיוון שהוא התנגד למינוי של גלנט, אלא מפני שהרמטכ”ל אשכנזי הוביל מערכה אותה הסתיר בכשרון רב מהציבור ובמרכזה עמדה שאיפתו להביא ניתוק של המערכת הצבאית הישראלית, כלומר צה”ל מהפיקוח של הדרגים המדיניים במדינת ישראל, וליצור מצב בו צמרת צה”ל תהייה עצמאית ולא כפופה יותר ישירות לשר הביטחון.
  במילים אחרות, שר הביטחון הישראלי יהיה שר טכני, כמו שרי צבאות היבשה, האוויר, והים האמריקנים, ולא שר שקובע מדיניות ואסטרטגיה, כמו שר ההגנה האמריקני.
  לשם כך פעל הרמטכ”ל אשכנזי בחשאי, מבלי שאזרחי ישראל יודעים זאת, לשנות את חוק היסוד של צה”ל. הוא ועוזריו הכינו הצעה מפורטת בנושא. במילים אחרות, אשכנזי בהיותו רמטכ”ל פעל לשינוי חוקי היסוד של מדינת ישראל.
  זכותו של כל רמטכ”ל וגם של אשכנזי לדחוף ולהציע רעיונות כאלה, וזכותו של שר הביטחון הממונה עליו-אהוד ברק לדחות הצעות כאלה ולהורות לגנוז אותן. אולם ברגע שאשכנזי ועוזריו, תוך כדי שהם משרתים שירות צבאי, הפכו את הנושא לא רק למלחמת עולם נגד שר הביטחון, אלא גם לצעד הגדול הראשון של אשכנזי בזירה הפוליטית הישראלית, הם חצו קווים אדומים שאסור היה להם לחצות.
  כפי שבקהיר נבחרה כיכר א-תאחריר להיות זירת העימות הפוליטית המרכזית במצרים, כך ביתו הפרטי של האלוף יואב גלנט, הפך להיות בידי אשפי יחסי ציבור ותקשורת זריזים אלמונים לזירה בה רב אלוף גבי אשכנזי ייעשה את צעדיו הראשונים בזירה הפוליטית.
  טירת גלנט, צולמה מהאוויר ומכל הזוויות האפשריות, בליווי מפות, וסימנים עגולים אדומים מודגשים גדולים כאילו המדובר בזירת פשע שבוצעו בה מספר רציחות על ידי אלוף שכונה בידי שר בישראל ‘מאפיונר’. כמו בכיכר א-תאחריר חסרה בתמונות ממושב עמיקם, רק זהותה של היד המכוונת.
  מלבד חיסולו האישי של יואב גלנט, אשר ביום ב’ 1.2 לא רק הודח ממשרת הרמטכ”ל אלא גם הודח משירות בצה”ל, המפסידים הגדולים בקרב הפוליטי הזה, הם ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון אהוד ברק.
  השאלה הגדולה שתישאר כנראה ללא תשובה בינתיים, היא כיצד שלישייה זו, נתניהו, ברק, וגלנט, שייתה צריכה להיות אחראית על ביטחונה וגורלה של ישראל, לא ראו והבינו את המתרחש סביבם. ואם ראו והבינו מדוע לא פעלו כדי למוטט את המהלכים נגדם?
  לכן נפילתו של גלנט, היא שלב מתקדם מאוד בנפילתם.

  http://www.debka.co.il/article/20620/

 30. ישראלי בתאריך 3 בFebruary, 2011 בשעה 18:02

  נח מן אנחנו מדברים על אותם דברים ודברייך נכונים מאוד ולא בפעם הראשונה. הגיע הזמן שנדע שזה לא ימני מול שמאלני ולא חילוני מול דתי ולא דתי לאומי מול דתי חרדי וגם לא יהודי מול ערבי או מול גוי ,אלא זה אנחנו בני האדם מול השלטון שיושב למעלה . ( כמובן שאני לא חושב שצריך כמו שאלו מהניו אייג שאומרים לנו : ” כולנו אחד ואין לי בעיה שיהודי יתחתן עם ערבי או עם גוי ושאר הבבלת הזה , צריך ללכת לפי התורה ).

  ושכל אחד יתפלל ויבקש מהקדוש ברוך הוא שיראה לו את האמת בכל רובד בחיים שלו ,כלכלי, נפשי,רוחני, פיזי ועוד .
  ושכל אחד יעבוד על המידות שלו וילמד להעביר על מידותיו, וידון לכף זכות ועוד ועוד…

  ושכל אחד גם כן צריך לעבוד על עצמו וזה לצערי פחות מדברים על זה בשיעורים של דתיים וזה העניין שהאדם צריך לעבוד על עצמו כדאי לגלות את הגדולה של עצמו ,שילמד להאמין בעצמו, וכשמדברים על אמונה ובטחון בקדוש ברוך הוא ,אז שוכחים שאנחנו זה הקדוש ברוך הוא בזעיר אנפין אנפין אנפין ,ולכן הכוונה היא גם שכל אחד יהיה לו אמונה ובטחון בעצמו ,ביכולתיו ולא יפחד לא מבשר ודם ולא משום דבר ,אלא רק מהחטא .

 31. נח מן בתאריך 3 בFebruary, 2011 בשעה 21:12

  חזק וברוך
  ואמן ואמן..

 32. monkeyboy בתאריך 3 בFebruary, 2011 בשעה 22:20

  חברי היקרים מבקשי האמת.

  על אף היותי יחסית חדש פה אני מרגיש שייך לכאן מאז ומעולם.

  כבר כמה שבועות שאני נובר בחומרים באתר הזה ובמקומות אחרים והתמונה שנגלית לנגד עיניי היא באופן פרדוקסלי מזעזעזת ומטורפת לחלוטין ועם זאת הגיונית לגמרי.
  לא היית מצפה מהחלק האחרון בסיפור שאלוהים כתב להיות פחות מפתיע ומטלטל מזה.

  אם בשנים האחרונות הרגשתי ואח”כ כבר ידעתי בוודאות מוחלטת שכמעט כל דבר מסביב מתנהג בצורה לא טבעית היום אני כבר מבין יותר טוב שקיים קשר ושורש אחד להכל ולא הגענו לאן שהגענו במקרה.
  תחת זו האלוהית, קיימת יד מכוונת אנושית מרשעת שטועה לחשוב שהיא עצמאית ומבקשת להנחיל לעולם, כמו שקרה אינספור פעמים בעבר, את “האור” החולני שלה.
  גם הפעם ב”ה היא תתבדה והפעם לנצח.
  גם הפעם אנחנו היהודים נהיה אלה שיעמדו בדרכה בין אם נעשה זאת במודע ובין אם לאו.
  בקץ הימין, עתיד הרע בשירת הברבור שלו לנסות ולכבוש את העולם בפעם האחרונה. הפעם הזו הוא יגיע קרוב יותר מבכל הנסיונות שהיו קודם. הכל חלק מהתסריט הידוע והכתוב מראש שמופיע בתנ”ך בזוהר בספרי המקובלים ומוסתר כמעט בכל מקום ביהדות.

  כל ההתרחשויות שקורות מסביבנו כרגע ילכו ויתפסו תאוצה, הרכבת כבר יצאה לדרך ויש רק כיוון אחד.
  השאלה היחידה היא מתי תבוא הגאולה שלנו, באיזה שלב של הדהירה הזו במסלול החורבן וההרס.
  האבסורד הוא שרוב האנשים כלל לא מודעים לכל מה שקורה על אף שהרבה מהבעיתיות מתחילה להתגלות בצורה כזו שכבר אי אפשר להתעלם ממנה וגם אם זה ברובד הפחות עמוק שלה זה עדיין מעורר את חלק מהאנשים.

  אני בטוח שכל מי שקורא מספיק מהחומרים פה באתר מבין שמדובר במלחמה רוחנית, וזו תמיד הייתה מלחמה רוחנית. בני ישראל עם ה’ מול הצד האחר. לי לפחות הקריאה הזאת מרעננת את הזיכרון ופורים פסח חנוכה השואה וכל חלק אחר בהיסטוריה הופך להיות מוחשי כי זה עדיין כאן ועכשיו. עוד לא ניצחנו.

  לא ירחק הזמן (וזה כבר קורה עכשיו) שבו נמצא את עצמנו שוב עם הגב לקיר רק שהפעם זה יהיה להיות או לחדול והאפשרות השנייה לא תתאפשר ע”י הקב”ה. אם אין עם ישראל אין עולם.
  התפקיד שלנו פה, האנשים שיודעים שהם לא יודעים את האמת אבל לא מוכנים להתפשר ולהמשיך לחיות בשקר הוא אחד,
  לבקש מהקב”ה שישלח לנו את המשיח כמה שיותר מהר, רועה שידריך אותנו החוצה מהתוהו ובוהו שמתרגש לפתחינו.
  משה לא חזר למצרים לגאול את ישראל עד שהם לא צעקו מהגזרות הלא אנושיות של פרעה. אם אף אחד לא מבקש איך נקבל?
  לנו, גם אם אנחנו קבוצה לא גדולה של אנשים, בהיותנו מודעים לחומרת המצב יש אפשרות לצעוק מהלב באמת, להביא את הגאולה ברחמים ולחסוך מכל שאר העם שלנו הרבה סבל.

  אין ולא קיימת שום אפשרות אחרת. שום שיטה אחרת לא תציל אותנו הפעם. שום דבר שהוא פחות ממשיח וגאולה לא יעזור ומוטב עכשיו ממאוחר.

  תפיצו את הבשורה, רק משיח!

  ה’ עמכם גיבורי החיל.
  “חזקו וייאמץ לבבכם כל המיחלים לה’”

 33. ישראלי פשוט בתאריך 4 בFebruary, 2011 בשעה 12:21

  אני סבור שגם מובארק וגם ביבי הם מודעים היטב למה שקורה במצרים,ואני די בטוח שלא ממש “צעיפעם” את מובארק מהשלטון,סך הכל הוא היה משרת את האינטרסים שלהם במהלך שנים,אז כנראה שכל זה זו הצגה בשבילנו,כשי שנאכל את הסיפור הזה,כאילו יש שם ניגודיות אינטרסים,כמו גם בארץ לא משנה אם יבחר ליברמן או אחמד טיבי,הם עדיין ילכו לפי אותו כיוון אחד שכולם שם הולכים לפיו.
  אין טעם להתווכח על ימין או שמאל,זה חרטה ברטה אחד גדול.
  ולדתיים,אני חייב לציין שאלוהים לא יעזור לנו,ולא תבוא שום גאולה או כל אגדה אחרת,תעזור לעצמך לבד או שתמשיך ליפול.
  תחשבו רגע על האנלוגיה בין אלוהים/דת כלשהי לבין ממשלה/שלטון כלשהו,הרי זה ממש דומה,יש חוקים ואיסורים,לך לכאן ואל תלך לשם,תעשה זה ועל תעשה זה,ואם לא אז תיענש.עוד שיטט שליטה.
  כשלבן אדם כבר אין ביטחון ואין לו מושיע אז הוא מחפש את ה”כל יכול” שיושיע אותו.
  תתחילו להתעורר,להפעיל את המוח והפילטר (מסננת) שלו כמובן.
  מובארק,הפגנות,ביבי,גלנט,זו הכל הצגה בשבילנו,שטיפת מח אונליין.

 34. נח מן בתאריך 4 בFebruary, 2011 בשעה 14:31

  זה די ברור שצריך/חייבים חוקים וגבולות..
  לפחות בין אדם לחברו..
  יש דברים שטוב לעשות..
  יש דברים שרע..
  ויש אפילו יהרג ובל יעבור..
  לדוגמא טוב לא לעבור על המהירות המותרת.. לא טוב לשתות לפני נהיגה..
  וכו’ כל מה שעובר על הציווי “ונשמרתם מאוד לנפשותיכם”..
  ..
  אומנם האידאל שכל אחד ינהיג את עצמו ביושר וצדק מעצמו ומדעתו..
  כמו אבותינו הקדושים שקיימו את התורה לפני שהיא ירדה לארץ ע”י משה רבנו..
  רק מדעתם הזכה ויושרם המוחלט..
  אך אנחנו במצבנו.. בעולם מלא פריצות ומכשולים..
  זה מאוד אנושי להכיר במגבלות שלך..
  ולדעת לשים גבולות וגדרות לעצמך..
  שזו מטרת ההלכה = לברר את הדרך הישרה שילך בה האדם בעולמו של האדון שברא את הכל..
  ההלכה היא גדר שהציבו לפני התהום = עברה =מעשה רע = נגד הטוב=השם= האני האמיתי שאתה בזעיר זעיר זעיר זעיר זעיר אנפין..:-)

 35. נח מן בתאריך 4 בFebruary, 2011 בשעה 14:38

  לא טוב לשקר לגנוב לרצוח להתגאות לכעוס לקלל וכו כל המידות הרעות..
  טוב מאוד לשמוח להרגיע לייחל ולצפות לכסוף ולהתגעגע ולרדוף אחר האמת והטוב..
  להפריש מעשר (גם אינדיאנים מקיימים).. להשאיר פאה בשדה..לשחרר עבד..
  להדר פני זקן.. לתת צדקה.. להתפלל.. לטבול במקווה זה גן עדן..
  לברך=להודות על האוכל לפני שהוא נכנס לפה ואחרי..
  וכל שאר המצוות היפות שקיבלנו אשרינו מה טוב חלקינו ומה יפה ירושתנו..
  ואפילו שהנ”ל נאמר ע”י אחרים קודם ולפנינו..
  ושכל הנ”ל מוזכר בתורה = המדריך ללכת ישר..
  לפי הרצון ודעת האמת העליון שהשם ית’ גילה למשה רבנו
  שהיה עניו מכל אדם אשר על פני האדמה..

 36. נח מן בתאריך 4 בFebruary, 2011 בשעה 14:41

  ושזו הסיבה שבחר בו השם להיות המנהיג העליון..
  (גם דבר הגיוני מאוד שתהיה מציאות כזו בעולם מלא כבשים טועות)
  ולא לפי דעתו האישית של רודף בצע תאוות גשמיים אחר..

 37. נח מן בתאריך 4 בFebruary, 2011 בשעה 15:58

  ואו הכל או כלום.. זה שקר כמו שהעולם שייך לצעירים וכו
  ורבי נחמן אמר דווקא..
  שגם קצת זה טוב..
  ..
  אין מצווה רעה בתורה..
  רק בשמחה..ברכות ואושר
  חודש טוב של ריבוי שמחה
  ושבת שלום
  נ נח נחמ נחמן מאומן

 38. “שמאלני מטורלל” קראת את כל האתר הזה ואתר אמת אחרת ? או שאתה סתם נתפס
  על מילה כזאת או אחרת,בשביל להכפיש את המידע כולו.

 39. גלן איז בק בתאריך 6 בFebruary, 2011 בשעה 3:48

  גלן בק הסביר זאת בסדרת תוכניות על סורוס.שליטה דרך כאוס.
  די פשוט.סורוס כבר עשה זאת בכמה מדינות-או דרך כלכלה-ניפוץ מטבע(אנגליה תאילנד)
  או דרך הפיכה מדינית.(גרוזיה,אולי אוקראינה)
  גם מלזיה שם

 40. שם מקומם בתאריך 7 בFebruary, 2011 בשעה 1:37

  הנרי קיסנג’ר כהרגלו שופך עוד אור על פרשת מצרים באמירה: ” הסרתו של מובראק מהשלטון היא רק האקט הראשון מתוך המערכה הראשונה” – אולי הם מנסים לקחת קרדיט ? אולי באמת היה אחלה בימוי ….

  http://www.bloomberg.com/news/2011-02-01/kissinger-says-mubarak-exit-a-question-of-months-urges-muted-u-s-reply.html

 41. התגלגל לידי מוסף “דיוקן” של “מקור ראשון” השבת והיו בו (במקרה או שלא במקרה) שלוש כתבות נרחבות:
  1. על הגוף עתיר התקציבים שאונסקו מפעיל בירושלים
  2. ראיון עם המדען הראשי ((הדתי) של משרד החינוך שמתנגד בין היתר לתאוריית האבולוציה ולהתחממות הגלובלית ומחזיק בכל מיני דעות אחרות שהובילו לפיטוריו
  3. על ניטשה וה”על אדם” שלו, תורה שממנה ניזונו רבים וטובים ובינהם היטלר שעה שהם שורפים אותנו כקורבנות אדם והופכים עצמם לאלוהים.

  כל מי שעוקב אחרי המאמרים באתר יודע שקיים קשר מובהק בין כל שלוש הכתבות.
  מומלץ בחום לחפש עותק.

  שבוע טוב!

 42. מעוף קרבי מעל תל אביב..
  http://www.conspil.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=12&p=327#p327
  ..
  http://www.youtube.com/user/asi148?feature=mhum
  נ נח נחמ נחמן מאומן

 43. monkeyboy בתאריך 15 בFebruary, 2011 בשעה 9:50

  תאורייה שאשמח אם מי מכם יאושש או יפריך:
  אתמול התמנה לרמטכ”ל האלוף בני גנץ.
  גנץ הוא אחד משלושת החיילים הישראלים היחידים (השניים האחרים הם גדי שמני-סוגייא בפני עצמו, בעל השקפת עולם שמאלנית קיצונית מוצהרת ועוד קצין אנונימי שעליו מסופר בכתבה) שעברו בחייהם קורס של “הכומתות הירוקות” של צבא ארה”ב, יחידה שהיא אחת מהזרועות המבצעיות של ה CIA ושהתפקיד העיקרי שלה (עובדה גלויה וידועה כפי שמופיע בכתבה) הוא יצירת מהפכות והפלת משטרים. פרט מעניין וחשוב מאוד נוכח ההתערבות הבלתי ניתנת להכחשה של ארה”ב במהומות האחרונות במצריים:

  http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=192478#post1212585

  בני גנץ מונה כברירת מחדל לאחר שגלנט (“פורום החווה” שלא ברור לי איך הוא משתלב בתמונה הגדולה) הורד מהתפקיד בין היתר לאחר פרסום “מסמך גלנט” שכעת כבר ידוע בוודאות שקיים קשר בין הרפז, מי שכתב ופירסם אותו, לבין הרמטכ”ל היוצא אשכנזי שהכחיש בתחילה כל קשר להרפז ולכתיבת המסמך.
  אשכנזי, בביקורו האחרון בארה”ב ערך פגישה אישית שנסיבותיה לא ברורות עם הנרי קיסינג’ר (“המועצה ליחסי חוץ”) מיודענו:

  http://dover.idf.il/IDF/News_Channels/today/10/11/2004.htm

  אז האם הכל היה מתוכנן וגלנט היה רק בבחינת נור הטעייה?
  האם הרמטכ”ל החדש הוצנח מגבוה (מאוד) ע”י גורמים עלומים ולא במקרה דווקא בתקופה בה גל מהפכות יזומות שוטף את היבשת שמסביבנו?
  לבינתיים דבריו של גנץ בזמן תוכנית ההתנתקות:

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3031223,00.html

  והבחירה שלו לעוזרו האישי:

  http://www.srugim.co.il/15874-%D7%A2%D7%95%D7%96%D7%A8-%D7%94%D7%A8%D7%9E%D7%98%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%AA%D7%95%D7%A9%D7%91-%D7%90%D7%9C%D7%A7%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%95%D7%92%D7%A8-%D7%94%D7%A1%D7%93%D7%A8

  נקווה שגנץ לא מקיים את המשפט הסיני העתיק:
  “שמור את חבריך קרוב – ואת אויבך קרוב עוד יותר.”

 44. 15/2/2011
  ריסוסים מהיום
  http://www.conspil.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=12&p=366#p366
  ..
  http://www.youtube.com/user/asi148?feature=mhum#p/u/4/gbc6wDYmqvY
  ..
  אותו אפקט.. משמיים נקיים.. לערפל מסנוור..
  ואין גשם..

 45. monkeyboy, ניתן לקוות שכמו שאמר מגיב 188 שהיה בארוע שהתקשורת הוציאה קצת דברים מהקשרם והציגה אותם איך שנוח ומתאים לה

 46. צילומים מאנטוורפן וריסוסים מהטיסה..
  http://www.youtube.com/user/asi148?feature=mhum#p/u/5/GaKav4Yd8Yg

 47. [...] כפי שהראנו בכתבה הקודמת על המהפך במצריים סורוס הוא מנהל הNGO בשם CRISIS GROUP ובו חברים בין היתר אחד ממנהיגי המהפכה שמועמד להיות המנהיג הבא של מצריים, אל בערדי. לא במקרה חודשים ספורים לפני המהפכה הCFR הוציא בכתב העת שלהם כתבה תמוהה ובה מככב בערדי תחת הכותרת האם הוא ה"מושיע" של מצריים. אל בערדי, וזה לא מפתיע, גם הוא הגיע עם עמדה פשרנית ומחבקת יחסית לאחים המוסלמים כאשר נחת במצריים. [...]

 48. [...] [...]

 49. יתכוונתי למיצריים בהתחלה!!!

 50. מצריים ינסו להתנגד לצר המשיח לפי ספר דניאל פרק יא פסוק 40

השארת תגובה

Google