מחתרות ההפיכה של וושינגטון [עדכון: פלוט פרק 3]

בסרט זה תוכלו לראות מקרוב את הקבוצות הפועלות בעבור הביון ומתכנני מדיניות החוץ האמריקאית. כיום כבר לא מדובר במיליציות, הפעם הנשק אפילו קטלני יותר ומביא לשינוי חברתי ומשטר ביעילות רבה יותר, מדובר בקבוצות המתמחות בארגון קהילתי ושינוי חברתי דרך מהפכות חברתיות.

.לאחרונה את פעילותם של אותם קבוצות ניתן היה לראות על פני השטח במצריים שהתהפכה, אך האם סכנה דומה נשקפת לישראל? נראה שכן…

הסרט המובא מחולק לשתי חלקים (בגלל מגבלה של יוטוב) והוא בא כהמשך ישיר לכתבות הקודמות באתר העוסקות בהפיכות האחרונות במזרח התיכון, ואשר חושפות את האג’נדה ודרכי הפעילות מאוחרי הקלעים. הסרט נוצר על ידי חברי פורום קופר אליו ניתן להגיע דרך הקישור בצד שמאל. פורום קופר קם בשביל קוראי האתר המתעניינים בחומרים המובאים בו וכדי לעבוד יחד להעלות חומרים שמעלים את מודעות הציבור לאירועים המתרחשים בעולם ובארץ. צפייה מהנה.

עוד סרט קצר באנגלית למי שרוצה להרחיב ידיעתו בנושא מהפכות הוורדים וניהולם דרך מכוני החשיבה של הביון ומכתיבי מדיניות החוץ של הסדר העולמי החדש.

http://conspil.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=757

אנשים טובים עוזרים להמשיך את המחקר שמועלה בסרטונים לעיל.

NIF והקשר הסרבי-האם כך הוכשרו מובילי המחאה ”החברתית”?

תודה רבה לRonbe על התחקיר המעולה הזה.

אחת מקבוצות החזית לביצוע מדיניות החוץ של ארה”ב על ידי יצירת מהפכות צבעים בכל העולם (כפי שמובא בסרטים הנ”ל) הם קבוצת אוטפור. המנהיג הרוחני שלהם ממש הוא הראדיקל ג’ין שארפ שכתב את ספר ההדרכה להפגנות אותם מארגנים אוטפור, כולל ההפגנה האחרונה במצריים. לאחרונה, שתי”ל (הזרוע המבצעת של הקרן החדשה לישראל)  החליטו להביא אותו לישראל:

http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/191/85/

ג’ין שארפ חוקר ויועץ למאבק לא-אלים הגיע לישראל

במסגרת ביקורו בארץ העביר פרופסור ג’ין שארפ בן ה- 92 השתלמויות, והשתתף בכנס ראשון מסוגו, שנערך בבית לחם ועסק במאבק לא-אלים בצד הפלסטיני

06/01/2006 מרלן-אביבה גרינפטר – אפוק טיימס ישראל

פרופסור ג’ין שארפ, דוקטור לפילוסופיה, סיים את לימודיו באוניברסיטת אוקספורד, והוא חוקר בכיר במכון אלברט איינשטיין באוניברסיטת הארוורד. שארפ חיבר ספרים רבים על מאבק לא-אלים, ביניהם: “התנגדות לא אלימה”, “גנדי כאיסטרטג פוליטי” ו”הפיכת אירופה לבלתי ניתנת לכיבוש”. כתביו פורסמו ביותר משלושים שפות, חלקם גם בעברית. ספרו האחרון Waging Nonviolent Struggle (“לנהל מאבק לא אלים”) הוא משנת 2005.
פרופסור שארפ ייעץ בעבר לתנועות לא אלימות ברחבי העולם, כמו תנועת הסטודנטים העממית otpor שהפילה את מילושביץ בסרביה, תנועות עממיות במדינות הבלטיות שהתנגדותם מנעה פלישה צבאית של ברית המועצות, מובילי המאבק בשלטון רודני ומושחת באוקראינה וגרוזיה בשנה האחרונה, ועוד.

שתי”ל יוזמת ומארגנת הביקור

ביקורו של ג’ין שארפ הוא פרי מאמץ מתמשך של ארגון שתי”ל, מיסודה של הקרן החדשה לישראל, בשיתוף עם הפסיכולוגים חיים עומר ונחי אלון, מחברי הספר “השטן שבינינו – מדמוניזציה להדברות”. הם גם אלה שארגנו את חלקו הראשון של הביקור, השתלמות לארגונים ישראלים לשינוי חברתי בנושא “מאבק לא אלים”.שארפ אמר בהשתלמות: “דרוש יותר אומץ להיות מעורב במאבק לא אלים מאשר במאבק אלים”.
למשתתפים, נציגי ארגוני שלום וארגונים חברתיים ישראלים, הצמאים לייעוץ לפתרון המשבר הישראלי פלסטיני, אומר שארפ בצניעות: “תלמדו ממאבקים לא אלימים בעבר, אל תחקו אותם. יש למצוא פתרון מתאים לכל מקרה. אינני יכול לתכנן עבורכם מה לעשות במצבכם, כי אני אינני נמצא במצבכם”.

מתוך ויקי:

כתביו של שארפ השפיעו על ארגוני התנגדות ברחבי העולם. בשנים האחרונות, עבודתו השפיעה על תנועות נוער במהפכות הצבע במזרח אירופה. ספרו של שארפ, “מדיקטטורה לדמוקרטיה”, שימש כבסיס לקמפיינים של תנועת הנוער “אוטפור!” (“התנגדות!”) בסרביה כנגד הנשיא סלובודן מילושביץ’ (תנועה זו אומנה ישירות על ידי “מכון אלברט איינשטיין”), כמו גם לקמפיינים של תנועת ההתנגדות “קמארה” במהפכת הוורדים בגאורגיה, תנועת ההתנגדות “פורה” (“הגיע הזמן”) באוקראינה, תנועת ההתנגדות “קלקל” בקירגיסטן, ותנועת “זובר” בבלארוס.

כפי שפעיל של תנועת “פורה” סיפר בראיון לתחנת רדיו בהולנד ב-2004: “ה”תנ”ך” של פורה היה הספר של ג’ין שארפ, שגם שימש את תנועת “אוטפור!”, הנקרא: “מדיקטטורה לדמוקרטיה”. פעילי פורה תרגמו אותו בעצמם. כתבנו למר שארפ ולמכון אלברט איינשטיין בארצות הברית, והוא הביע אהדה ליוזמה שלנו והמכון סיפק לנו מימון להדפסה של 12,000 אלף עותקים של הספר בחינם”

מקור למידע מויקי: ^ רדיו הולנד, כפי שאפשר לשמוע כאן: http://www.radionetherlands.nl/currentaffairs/region/easterneurope/ukr041125

  כתבות רלוונטיות:44 תגובות לכתבה ” מחתרות ההפיכה של וושינגטון [עדכון: פלוט פרק 3]”

 1. חובב צדק חברתי בתאריך 25 בJuly, 2011 בשעה 16:28

  סירטונים מעולים ! האמת היא שכשראיתי עדר שועט כאחד וקורא העם דורש צדק חברתי התרגשתי והייתי גאה בהם . השלטים עם סיומת “עכשיו” בצבע אדום ציננו כמובן את הרגשות…מה חדש ? מה לא מצאו סליקים
  עם נשקים מימי הפלמח שעטופים בעיתונים משנות השבעים… למזלנו בזה העם שלנו לא כזה טיפש ולא נראה לי שמישהו יצליח לגרור את הרוב להפיכה חצי אלימה .עוד תופר עצתם ולפחות אוליי יזוז משהו בנושא הדיור ובכלל ויש מה לשנות !נשאר לקוות שיצא מזה עוד משהו טוב בסוף.

 2. חשוב להראות שהעם יכול לדרוש את שמגיע לו. אבל יש לשים לב שלא משתלטים לנו על המחאה!

 3. אתם פשוט טובים!
  מבלבלים, כבר אין במה לאחוז, כבר אין דעה לכיוון אחיד, אבל זה למה אתם כלכך טובים!
  אתם מערערים את כל מה שהאנושות המודרנית גדלה עליה מן הבסיס וזאת בכדי שיהיה אפשר לבנות הכל מחדש בצורה מסודרת. וזאת למרות שאני חושב שאין סיכוי. החברה האנושית מונעת ע”י כוחות שתמיד יירצו לשלוט באחרים.
  בשבטים שבה כולם מכירים את כולם קל לחיות ע”ב עזרה הדדית אך בעולם גלובאלי שבו אין אתה יודע מי הוא זה ש”עוזר” לך בצידו השני של העולם, זה כלכך רגיש ולא יציב שיהיה מגוחך לבנות על זה תקוות לעולם טוב יותר…
  בשבט מנדים את מקור הבעיה, בעולם גלובאלי פשוט נותנים לה לשלוט בחסות התקשורת שבשליטתה.
  כל הכבוד לכם!!!

 4. conspil.com בתאריך 26 בJuly, 2011 בשעה 0:47

  קח לנון השיר הבא מוקדש לך:

 5. וואו איזה שיר!
  חוץ מכתבות מעניינות יש לכם גם טעם טוב במוזיקה :]

 6. רוברט בתאריך 26 בJuly, 2011 בשעה 9:16

  מה הכוונה לשינוי חברתי?

 7. שאלה טובה מאוד.
  “שינוי חברתי” ו”צדק חברתי”
  אלו הם סיסמאות הנמצאות בשימוש בלתי פוסק בעולם המודרני.
  בארה”ב כבר כולם יודעים שהצועקים אותם מתכוונים להימנון ה”עולם ישן עד היסוד נחריב”

  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%9C

 8. קיריל בתאריך 26 בJuly, 2011 בשעה 11:40

  חברים יקרים, יש לכם את הראיון המלא עם סורוס ממנו לקוח הקטע שהוא מדבר על התקופה המאושרת בחייו?

 9. קיריל בתאריך 26 בJuly, 2011 בשעה 12:04

  עוד שתי שאלות חבר’ה.
  בסרטון השני יש את הראיוןם עם רזי ברקאי אבל הוא קטוע ואי אפשר לשמוע איך הוא עולה על הטעות. זה מסקרן. איפה אפשר לשמוע את זה לא חתוך? חוצמזה זה קצת מוריד מן האמינות.
  בסרטון האחרון בכתבה מציינים את המהפכות באוקראינה וכו’. מה בעצםן המצב שם עכשיו? אתם מעודכנים במה שקורה שם? הרי אם המהפכה הייתה מהונדסת אז מה בעצם היא שינתה אצלם?
  וסתם כתבה מאיזה בלוג שמצאתי:
  http://www.ayeletoz.com/?p=609

 10. וואו קונספיל!!! איזה טריפ! אחלה שיר…
  במה זכיתי?

 11. יש ראין בסי בי אס שהוא בנוסף לראיון הזה מציג את אותו עניין חפש ראיון של בCBSישן עם קרופט. הסרטון המלא של רזי:http://www.youtube.com/watch?v=6cUKsnuBGnk.

  לגבי מטרות של חלק מההפיכות של סורוס ושות’:
  http://conspil.com/2011/01/29/egyptcrack-up-boom/

 12. הבעל דע"ה בתאריך 27 בJuly, 2011 בשעה 1:03

  זו בדיוק הסיבה שחכמים ראו לנכון לתקן את ברכת “למינים ולמלשינים ” בתפילת שמונה-עשרה.
  הברכה הזו מתייחסת לאותם ערב רב,יהודים,מתוכנו המלאים בשנאה עצמית .

  תראו עוד סרטון מקומם,הפעם בחסות ערוץ 2:

 13. ניצה בתאריך 27 בJuly, 2011 בשעה 10:44

  מדהים שאמרתם את זה לפני כל כך הרבה זמן, ו
  נראה שאולי אתם מקבלים יותר חשיפה
  אבל זה עדין נשמע בעיקר כמו טיפה בים, מול המון כזה שיושב עכשיו למשל, באיזה אוהל, משולהב ו
  תנו לי לשיר על משהו..

  בכל מקרה
  יישר כוייח

  :)

 14. אפשר אולי להפוך את זה אליהם?

 15. פילון בתאריך 30 בJuly, 2011 בשעה 19:13

  תעלו את הסרטון לפייבוק ותפיצו לחברים, זה צ’יק צאק יגיע לאוהלים ברוטשילד..
  כל הכבוד קונספיל, סרטים מתורגמים מביאים יותר רייטינג..

 16. ישראלי פשוט בתאריך 31 בJuly, 2011 בשעה 7:41

  כל הכבוד לקונספיל על כתבה מצויינת (כרגיל)
  בתקופה שבה המון הולך שולל,יש להתפתח ולהתעלות ברמה האישית כי שם עוד יש סיכוי להציל משהו מעצמך.
  חדר כושר וריצות כולם!

 17. מתוך כתבה בכלכליסט מהיום:
  “נודע כי אחד האחראים לתכנון המאבקים הציבוריים הוא האסטרטג רון ורבר, שסייע גם במאבק על חלקו של הציבור ברווחי הגז.

  ורבר משמש בשנים האחרונות כיועץ אסטרטגי בכיר בקמפיינים פוליטיים בעיקר באירופה. לפי אתר האינטרנט שלו “על לקוחותיו בין השנים 2009-1999, נמנו ראש ממשלת רומניה, אדריאן נאסטסה, נשיא רומניה, יון אילייסקו, ראש ממשלת הונגריה, פיטר מג’שי, ראש ממשלת ליטא, אלגירדס בראזאוסקאס, יושבת ראש הפרלמנט ההונגרי, קאתלין סילי, ועוד”.

  זה הלינק
  http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3526367,00.html

 18. אני מעט מבולבלת
  ואולי לכם פתרון..
  מצד אחד המאבק הזה נראה לי כול כך לגיטימי, כשכול כך קשה לחיות פה כאשר המדינה נחשבת יוקרתית ועשירה כשרוב האזרחים בה נאבקים בכדי לגמור את החודש
  דיברתי על צורך במהפכה זמן רב לפני שהתחילו המהומות במצרים
  אבל הנה הגיע היום, ומשהו מריח לי מסריח
  לא מצליחה להצביע מה בדיוק… משהו בזה פופוליסטי מדי עבורי ובכך אוטומטית מעלה בי התנגדות..
  השאלה מה?
  אני קוראת בדבריכם הרבה מן ההתנגדות
  צי-בור צי-בור
  אבל יש בי הרבה שמסכים עם המאבק הזה שדורש שנחיה פה יותר בטוב ושסבבה, נעבוד קשה, אבל נרוויח בהתאם ונחייה בהתאם.

 19. אה , ושאני לא אשלם 1500 שקל על דירה לעכברים אי שם בפריפריה של הפריפריה.. ואמשכן את אמא שלי בשביל לסיים את התואר הזה.

 20. אלדד בתאריך 5 בAugust, 2011 בשעה 23:55

  למה צריך לעבוד קשה?
  למה לא לעבוד בצורה סבירה?

 21. תודה עמוקה לכם, אנשים יקרים. בימים ההזויים האלו אתם נר קטן להניס חשכה עבה!
  כמובן שאני לא מתייחס דווקא לפוסט הזה, קצה קצה הקרחון לכל מי שעיניו בראשו. כבר חודשים שאני נובר ולומד את החומרים שלכם. האהבה האנושית שלכם היא פשוטו כמשמעו, אינה תלויה בדבר. לראות היום את העדר בכל מקום בעולם מוליך את עצמו לשחיטה, וכאן בישראל, האוכלוסיה היהודית, שלכאורה הייתה אמורה להיות הכי זהירה, הכי פצועה ורמוסה לאורך ההיסטוריה שלה, הכי רגישה לאימפריאליזם שראש מעיניו הוא להשמיד אותה, את היהדות דווקא, כמו שניטשה אומר, התרבות העיקרית של מרד העבדים, וכמו שאנחנו יודעים, התרבות היחידה שלא תכרע ולא תשתחווה, עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב, דווקא כאן נמצא שרק מתי מעט שכמותכם, עוד מסוגלים להבחין בין הגרדום לחיים. תהיו חזקים, תחזקנה ידיכם, אנשים נפלאים, לשון פלא, לראות שבסחי צי-הבורים עוד עומדים על הרגליים אנשים שכמוכם. בימים הפראיים האלו, אתם נותנים לי מעט נחמה, לראות בפועל ממש, שלא כולם רדומים ומסוממים לקראת השחיטה, לראות שעדיין תתכן תקווה.

 22. חובב צדק חברתי בתאריך 6 בAugust, 2011 בשעה 23:58

  לינק תשובה ל-אני
  http://youtu.be/jZuKpW068Qk

  הסירטון מתאר מצב שמתקיים בין אם
  יש ליברלים ובין אם יש סוציאליסטים בשלטון
  בפורום קופר שכחו את זה

 23. אלדד בתאריך 8 בAugust, 2011 בשעה 20:03

  בלטשאצר מהפורום,המאמר של אלון דהאן זה דוגמה מצוינת לחצי אמת.
  בדומה לגלן בק,שפטל מהרדיו ודומיהם מספרים על רק חצי מהקנוניה וככה מסכסכים בין
  ימין ושמאל ומשאירים את הימין בפנטזיה האהובה עליו:”כולם נגדנו”.

 24. גלעד בתאריך 9 בAugust, 2011 בשעה 9:38

  תחושה מאוד מוזרה,לפני יומיים חזרתי מסיור במעגלי התבואה ומלונדון-מעוז העושר העולמי והמקום שמזוהה יותר מכל בפתיחות לעמים אחרים-קשה להאמין שדווקא שם פרצו מהומות. התחושה כאילו כל העולם מתעורר למציאות חדשה,תחושה שכאן,אצלנו וגם מעבר לגבול אנשים מתקוממים ולא אחד נגד השני אלא ,אולי, להשתחררות מעול, התקדמות לעתיד שונה. אולי רק תחושה אישית שלי אבל רציתי לשתף.
  תודה לקונספיל על המידע פוקח העיניים.

 25. הקשר בין מחסור בדירות ובעיית הפליטים על פי ימיני: בחודש יולי האחרון חצו 1,686 איש את הגבול עם מצרים. מסתננים. פליטים. רובם מגיעים לת”א. גם אם מדובר בחמישה בחדר, בשלבים הראשונים, מדובר בשלוש מאות חדרים. רק בעקבות חודש יולי. בדרום ת”א יש כבר קרוב ל-40,000 זרים, רובם אפריקאים. גם אם נגזים ונטען שמדובר בחמישה בחדר, זה אומר לפחות 8,000 חדרים. למעשה, הרבה יותר. הרי הוותיקים יותר חיים בתנאים נוחים יותר. אבל עדיין תנאים קשים.
  http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=f2b4c1b55be76d1e6d7b777256ea0370&id=2714

 26. אורוול בתאריך 14 בAugust, 2011 בשעה 1:47

  מה דעתכם על הסמל של מחאת האוהלים?

  יש לו קשר לפירמידה והעין או למשהו אחר?

 27. אורי בתאריך 14 בAugust, 2011 בשעה 23:29

  אני לא מבין מה הקטע של האתר עם הקנוניה הימנית,
  יש פה נטייה להתמקד במלחמת פוליטיקה לא רלוונטית.
  אתם מתמקדים בזה כמו אלכס ג’ונס.
  תנסו להתמקד בחתירה לאמת ולא להיסחף למחוזות של נקמה לא עניינית

 28. אלדד בתאריך 15 בAugust, 2011 בשעה 21:10

  תודה על הקישור לכתבה בפורום בנושא כלכלה:
  http://conspil.com/forum/viewtopic.php?f=5&p=4435&sid=082e14b360b69c163d1062da9b61e983#p4435
  עכשיו אני מבין למה הדולר לא יורד חזק מול השקל:
  פישר מגדיל את כמות השקלים במשק.

 29. howlin' wolf בתאריך 16 בAugust, 2011 בשעה 7:39

  אותי הססמא “העם דורש צדק חברתי” מגיעלה ומעבירה צמרמורת…מה זה לעזעזל צדק חברתי?ומה זה צדק בכלל?ססמאות כאלה בראו את הקומוניזם ומשטרים חשוכים נוספים אשר נשענים על השקר העתיק שכל בני האדם “שווים”.והסמל של מחאת האוהלים לא חשוב.בכל מקום היום אתה תראה פירמדות ואת הסמלים שלהם.

 30. ג’ורג’ סורוס, יהודי אנטישמי מיליארדר, השולט בהחלטותיו של אובמה, תורם הון עתק לארגון האנטי ציוני ג’יי סטריט, ומצהיר כי אינו סבור שהיהודים שנואים יותר מכפי שמגיע להם…
  נולד למשפחה יהודית בהונגריה.

  ג’ורג’ סורוס
  ב־1944 עבד סורוס כ”נער שליח” עבור השלטון **הנאצי** בהונגריה.
  בראיון שנערך עמו ב־1998 בתוכנית התחקירים המפורסמת “60 דקות” הוא אף הודה כי במהלך אותה תקופה סייע בהחרמת רכוש יהודי.
  בהמשך נשאל המיליארדר האם חש רגשות אשם על מעשיו. “לא”, היתה התשובה!
  היעדר רגשי האשם, והצהרתו השנויה במחלוקת שלפיה “1944 היתה השנה המאושרת בחיי” (סורוס התכוון לכך שזוהי השנה שעיצבה את אופיו כאדם, אף שבאותה שנה נשלחו מרבית יהודי הונגריה להשמדה) מעידים על היחס האנטישמי שפיתח עם השנים היהודי הקשיש כלפי מוצאו.
  קישורים אודותיו:אובמה בובה בידי סורוס תומך האחים המוסלמים = חמאס
  http://www.georgesoros.com​/articles-essays/entry/why​_obama_has_to_get_egypt_ri​ght
  אובמה בידי סורוס:
  http://daledamos.blogspot.​com/2011/02/arlene-kushner​-obama-and-soros-on-egypt.​html
  סורוס תומך האחים המוסלמים, יועציו פרס ובראדעי:
  http://cafe.themarker.com/​post/2032154/סורוס תומך במהפכה במצרים:
  http://www.globes.co.il/ne​ws/article.aspx?did=100062​0684
  סורוס- ישראל המכשול העיקרי לדמוקרטיה באיזור- לא חמאס, לא חיזבאללה, לא עורף הראשים הסעודי- ישראל. היגיון צרוף של תומך האחים המוסלמים= חמאס שמטרתם השמדת העם היהודי:
  http://www.themarker.com/w​allstreet/1.596924
  וכמובן- סורוס תורם לקרן החדשה וגיי סטריט- ארגונים שמטרתם לשנות את פני המדינה היהודית ולהפכה למדינת כל אזרחי, שם מכובס לביטול זהותה היהודית של ישראל:
  http://rotter.net/cgi-bin/​forum/dcboard.cgi?az=show_​thread&forum=gil&om=17958&​omm=27&viewmode=threaded
  סורוס ועברו כסייען של הנאצים:
  http://www.tsofar.com/zofa​r/see_article.asp?id=12461​%D7%9C%D7%A9%D7%9E%D7%95%D​7%A8, לנבור, לזכור (-:
  ולהפיץ!!!!!!!!!!!!!!!!!רוב​ הציבור אינו מודע כלל לקיומו של היצור הנתעב

  עיקרון הפעולה של סורוס ושל חבריו, לשם קידומו של סדר עולמי חדש, מכונה The Melting Pot, כור ההיתוך, והוא פשוט: גיבושה של תמיכה ציבורית רחבה במאבקים חברתיים, רצוי מוצדקים, נגד השלטון. צד נוסף של עיקרון פעולה זה הוא חתירה לניהול מאבקים נטולי פשרות, תוך הכשלה מכוונת של כל הצעות הפתרון המעשיות, על מנת למנוע גוויעה בטרם עת של המחאה הציבורית. מאבקים אלה יוצרים אווירה ציבורית של מיאוס, של חוסר הערכה למדינה ולמוסדותיה, ושל שנאה תהומית בין הציבור לבין המערכת הציבורית המנוהלת על ידי נבחריו. וכאשר לאיש כבר לא אכפת, ניתן לערער את הסדר המדיני, ובכך לאפשר את צמיחתו של סדר חדש.

  בארץ ראינו מאבקים מסוג זה שבהם היו מעורבים ארגונים אנטי-ציוניים כמו “שתי”ל” ו”ידיד” מיסודה של הקרן לישראל חדשה.

  שתף

 31. הבעל דע"ה בתאריך 18 בAugust, 2011 בשעה 10:16

  שימו לב מה עוד מקדמת המחאה- מס ירוק (על מוצרים מזהמים) !!!!!
  ראו קישור:
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4110128,00.html

 32. howlin' wolf בתאריך 20 בAugust, 2011 בשעה 18:59

  פרומיתאוס מה שכתבת נכון והגיוני ובכל זאת רוב האנשים לא יקלטו את הדברים האלה גם בעוד מאה שנה.או שיבטלו את זה כאילו זה עניין של מה בכך…אני באמת לא מבין את הראש של הציבור שלנו,אני מאמין שיש היום מספיק סימנים ומספיק מידע על מנת להתעורר ובכל זאת הם ממשיכים לישון.אני מתחיל לחשוב שבאמת מגיע להם לחיות בעבדות על זה שהם לוקחים את החופש שלהם בתור דבר מובן מאליו…שימשיכו לישון הכבשים האלה הולך להיות להם עתיד וורוד…הבעיה שהרדומים האלה הם בקרוב יהיו האויב וצבא הסדר העולמי החדש

 33. אורוול בתאריך 20 בAugust, 2011 בשעה 22:54

  http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3528411,00.html

  מישהו שמע על זה משהו?

  השלב הבא במחאה הקומוניסטית – ארה”ב

 34. רבין: לא יהיו קטיושות מעזה... בתאריך 22 בAugust, 2011 בשעה 3:15

  רבין: לא יהיו קטיושות מעזה…

 35. אלדד בתאריך 26 בAugust, 2011 בשעה 19:56

  אז מה הפתרון שלך רבין?

 36. אלדד בתאריך 26 בAugust, 2011 בשעה 20:01

  נוסף לכך ההקשר לא נכון,הוא התכוון שאם יהיה שלום עם עזה לא יהיו טילים כמו עם מצריים.

 37. חייבים לעשות מזה משהו טוב והיסטורי בכל זאת לעם ולעולם מגיע הרבה יותר והרבה יותר מהר……………………………………………………………………………………………………………………..נו נקווה מיליון ושינוי ענק

 38. מדהים פשוט!!!
  כל הכבוד על חשיפת האמת!

 39. אתם הולכים פה חזק על הקטע של קונספירציה שמאלנית, מספרים רק חצי מהסיפור. מה עם ביבי? האם הוא לא נתמך על ידי בעלי הון זרים? האם הוא לא התחנך במוסדות אמריקאיים יוקרתיים? רק שמאלנים מותר לבקר בכתבה הזאת? 

 40. אם אתה מעוניין לקרוא על המוסדות אלייהם מחוייב ביבי:
  http://conspil.com/2010/10/08/middleeastorder/

 41. אני מאוד שמח על חזרתו של גלעד שליט הבייתה תודה לאלוהים כי אנחנו ציבור היהודים המשיחיים שמאמינים בישוע המשיח יתפללנו רבות בתיקווה לשיחרורו…למרות כל הפוליטיקה והגורמים השטניים סביב זה!…העיקר שהוא חזר בשלום ולמעשה הוא סמל לכל בן אדם שנושע בחסד ככה השימחה היא באלפי מונים בשמיים על כל חוטא שחוזר בתשובה וחי באמונת ישוע המשיח ששילם את מחיר החטא עבור כל מי שמאמין!

 42. ברגע שיבנה בית המיקדש השלישי על הר הבית וזה יקרה!…רוב היהודים{במיוחד העשירים}יעלו ויגורו בארץ למעשה תהייה עלייה המונית לארץ ישראל ההיו חוקי הלכה ואז…זה יהייה נוח מאוד להשמיד את עם ישראל בקיצור עוד מעט ישראל תהנה מברית הגנה שיעניק לה ה”משיח” המזויף ואז היא תרדף עד מוות בכל מקרה ברית 7 השנים קרובה מאוד ובמיסגרת הברית הזאת כשהיא תופר מלחמת גוג ומגוג תתחיל!

 43. [...] גם תיאוריות קונספירציה. קישור ראשון, קישור שני, קישור שלישי. סרטים על המנוע הסודי הניסתר מאחורי מהפכות חברתיות יש [...]

 44. הקטע של הסחר באיברים היה חדש לי.
  לאט לאט התמונה מתבהרת. בן דרור ימיני על המסתננים:
  אלפי מסתננים בחודש, סחר איברים, פיצוצים חוזרים ונשנים של צינור הגז, הברחות הנשק לעזה. עוד ועוד מידע מבהיר שמדובר בשרשרת אחת של פעולות על ידי אותן נפשות. לא רק בדואים משבטי שראיידה (שפועל כבר בסמוך לגבול בין סודן לאריתריאה), טראבין, וסווארקה, אלא גם פלסטינים. השמות ידועים. אבו-חאלד, אבו-אחמד, שמכונים “גיבורי האיסלאם”. משום שההון שזורם מהתעשיות הללו – הון עתק – משמש למטרות ג’יהדיסטיות.

  בעבר עלתה הטענה שתעשיית ההברחות היא חלק מהמערכה נגד ישראל. הטענה נשמעה מוזרה. התמונה המלאה מבהירה שזו כנראה טענה נכונה. הנשק לעזה. הצפת ישראל במסתננים. ההון מסחר האברים ומההברחות. הון לקופת הג’יהאד.

  ארגון איטלקי, “EveryOne Group”, שנציגיו נמצאים גם בצפון סיני, עומד לפרסם דוח מקיף על התעשייה. לפי מה שכבר פורסם, תעריפי ההברחות הם 2,000 דולר למוסלמי, 3,000 דולר לנוצרי, כדי להגיע לסיני. לעתים מדובר בחטיפות, של צעירים שכלל אינם רוצים להגיע לישראל. בתוך סיני נלקחים חלק מהם למעצר בתנאים מחרידים. המשפחות נדרשות לשלם בין 10 ל-25 אלף דולר, כופר נפש למי שרוצה להינצל מכריתת אברים. לא תמיד זה עוזר. לפי טענת הארגון, שלטונות מצרים יודעים בדיוק מיהם אנשי התעשייה, וגם על הקשרים שלהם לאל-קעידה. פה ושם יש מעצרים. השבוע נעצר עיד מוסלח חמד (“אל-תיהי”), איש אל-קעידה, מבוקש ותיק, שהיה מעורב בחדירה ליד אילת, שבה נהרגו 8 ישראלים.

  ביום שבו תיחסם הכניסה לישראל, תעשיית הפשע-טרור-ג’יהאד תקבל מכה רצינית. אבל ממשלת ישראל בתרדמת. התעשייה פורחת. יום יבוא ולא רק אילת ודרום ת”א, אלא מדינת ישראל כולה תשלם על כך בריבית דריבית.
  http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=f2b4c1b55be76d1e6d7b777256ea0370&id=3007

  וגם ד”ר גיא בכור lוגם ד”ר גיא בכור: http://www.gplanet.co.il/prodetailsamewin.asp?pro_id=1495
  אסטרטגיית מהטמה גאנדי והכוונה לשנות את ההרכב הדמוגרפי של ישראל

השארת תגובה

Google