שם קוד של בין לאדן הוא ג’רונימו? אתם צוחקים…

הנה כמה עובדות על ג’רונימו, הצ’יף האינדיאני אשר שמו ניתן לבין לאדן בידי הבית הלבן כפי שנחשף במבצע האחרון בו חוסל. עובדות אלו עשויות לשפוך אור על כל הסיפור הזה שמספרים לנו בכלי התקשורת, שימו לב:

אז דבר ראשון אם לא ידעתם, משרדי הביטחון,לאורך השנים,של ממשלי ארה”ב כינו את בין-לאדן ג’רונימו:

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1226742.html

אז קודם כל כמה עובדות יבשות על ג’רונימו לפני שנכנסים לסיפור שמאחורי הקלעים:

מתוך ויקי:

ג’רונימו (16 ביוני 182917 בפברואר 1909) היה כינויו בפי דוברי האנגלית של גויאלה (Goyaałé), מנהיג לוחמי אפאצ’י שנלחמו בכוחות האמריקאים במשך תקופה של כ-25 שנה באמצע המאה ה-19.

ג’רונימו נולד סמוך לנהר חילה, ברצועת באדונקוה שהייתה שייכת לאפאצ’ים. חונך על ידי אמו ג’ואנה ואביו טבלישים, ברוח המסורת האפאצ’ית. נישא לטא-אייז-סלאט ונולדו להם שלושה ילדים. בהמשך חייו ג’רונימו נשא נשים רבות אחרות. משמעות שמו המקורי בשפת צ’ירקואה הייתה “מפהק”, והוא קיבל את כינויו “ג’רונימו” (Geronimo), (על שם הירונימוס) מהמקסיקנים שלחמו בו.

ב-15 במרץ 1851 התקיפו 400 חיילים בפיקודו של הקולונל חוזה מריה קרסקו את המחנה של ג’רונימו. לאחר ההתקפה שלח הצ’יף של השבט, באותה העת,מנגס קולורדס, את ג’רונימו לנקום על ההתקפה. יחד עם חייליו, רכבו לראשונה לאורך מדבר סונורה במטרה לנקום במתקיפים. במשך תקופה ארוכה ג’רונימו נלחם בכוחות הצבאיים המקסיקנים ולאחר מכן – האמריקאים ולמרות שהוא סבל מנחיתות מספרית הוא הצליח להימלט מהם במשך כ-25 שנים. ג’רונימו הצהיר שהוא מעולם לא היה צ’יף אך ללא ספק הוא היה מנהיג צבאי ורוחני.

ג’רונימו נכנע לכוחות האמריקאים ב-4 בספטמבר 1886 ונשלח לכלא פורט פיקנס שבפלורידה, בנפרד ממשפחתו. לאחר פחות משנה הוא אוחד עם משפחתו, ובשנת 1894 הם הועברו לפורט סיל שבאוקלהומה.

ב-1905 ג’רונימו סיפר את סיפורו למפקח ס. מ. בארט בלאוטוןאוקלהומה. הוא נפטר בשנת 1909, ונקבר בבית הקברות לאסירי מלחמה אפאצ’יים בפורט סיל, ליד לאוטון שבאוקלהומה.

אז מי שנמצא איתנו מאז שנפתח האתר כבר יודע לאן כל זה הולך, בגלל שיצא לנו לכתוב לא מעט על ג’רונימו בעבר.

נתחיל מהעובדה שג’רונימו היה רב בונה Master Mason מלשכה של הבנייה החופשית באנגליה:

אתר רשמי של הבונים החופשיים: http://www.sac40.org/2004/07/masonic_presidents_kings.html

עכשיו זה מתחיל להיות מעניין, וזה עוד דבר שכתבנו עליו לא פעם באתר, שאחוות הגולגולות והעצמות המאסונית, אשר חברים בה כמה דורות של משפחת בוש (סבא פרסקוט, אבא ג’ורג’, והבן ג’ורג’ וו.), בעבר שלחה כאחת ממשימות הלשכה קבוצה ,שאחד מאנשיה היה סבא פרסקוט בוש, כדי לגנוב את הגולגולת של הצ’יף ג’רונימו מהקבר שלו ולהחזיר אותה ללשכה שלהם באוניברסיטת ייל. נשמע הזוי? אז הנה כמה כתבות מCNN וערוצי מיינסטרים בדיוק בנושא זה:

והנין של ג’רונימו אפילו החליט ללכת ולתבוע את האחווה בעניין זה, ואפילו מאיים שרוחות אבותיהם של השבט עוד עלולים לרדוף את בוש:

הנה בוש מודה שהוא חבר באחווה, ואומר שענייני האחווה הם סוד כמוס:

על אחוות הגולגולות והעצמות והבונים החופשיים (פרופ’ אנטוני סאטון אפילו משייך את מקורם בקבוצת האילומינטי).

אז מעניין מאוד שהחליטו לקרוא לבין לאדן על שמו של ג’רונימו כחלק מהמבצע להרוג אותו, ובעניין זה מעניין שהם בחרו בתאריך מיוחד’ה-1 במאי. תאריכים מסוימים הם בעלי חשיבות עבור הבונים החופשיים, והאחוות הסודיות, במיוחד אלו שיש להם היסטוריה פגנית ענפה, כיוון שהרבה מהמסורות שלהם הגיעו מכתות הכוהנים של הפוריות של מצריים ויוון העתיקה.

ה1-במאי. בימינו זה יום האדיוטים השימושיים, בעבר הקרוב יותר זה יום היווסדות האילומינטי הבווארי שהיוו מעגל פנימי סודי ונעלה בבנייה החופשית, ומלפני זה יום חגיגה פאגני של אוסיריס ובו היו מסתובבים סביב עמוד פאלי שסימל את כוח השמש היוצר. ובכלל זה היה פסטיבל של אש ואביב ובעיקר פוריות.

קישור בעניין.

על אחוות אל קעידה והאחים המוסלמים, הטקסים המיסטיים שלהם, החניכות והמסורת. אל קעידה היא אחווה סודית סופית. הסופים הם בעלי מסורת אזוטרית עתיקת יומין המחולקת להמון קבוצות של שושלות אשר החלו מאנשי דת איסלאמים נעלים שלמדו את הסודות ממוחמד, ורוב המסרים הרציניים הללו הולכים אחורה עד לח’ליף עלי איבן-טאליב, אחיין של מוחמד, אשר נחשב לריבון הראשוני של מסדר האילומינטי. על המחקר המקיף בנושא זה. ועל הקשר בין הח’ליף עלי כריבון האילומינטי.

אז כתבה זאת היא רק קצה הקרחון, נמליץ לכם לבדוק את הקישורים לעיל שהם מחקר רחב אשר נעשה בתוך הפורום עם הסברים סרטונים ותמונות, ורק כהקדמה שתעורר את הסקרנות, הנה סרטון מתוך המחקר:

  כתבות רלוונטיות:5 תגובות לכתבה ” שם קוד של בין לאדן הוא ג’רונימו? אתם צוחקים…”

 1. mantrix בתאריך 5 בMay, 2011 בשעה 1:56

  הנה ב”הארץ” גם פרסמו את הידיעה
  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1226891.html
  רק ששם לא טרחו לבצע שום תחקיר אלא תרגמו את הידיעה מסוכנויות הידיעות

 2. קונספיל כל הכבוד כתבה מעניינת עובדות מעניינות ביותר

 3. דויד בתאריך 23 בMay, 2011 בשעה 16:30

  אובמה …. הוא עוקב נאמן אחר אידיאולוגיית “הסדר העולמי החדש”
  אשר הוא נמנה על חבריו, ואשר בדיוק כך גורס כי חייב יהיה להיווצר כאוס עולמי אדיר
  (ואכן אובמה כבר יצרו באזורנו)
  על-מנת שתקום ממשלה טוטליטרית עולמית
  בסגנון קרוב ביותר לאידיאולוגית הנאציזם.
  http://www.news1.co.il/Archive/003-D-59977-00.html

 4. אתאיסט בתאריך 20 בJune, 2011 בשעה 8:51

  תשמעו הסיפור הזה הוא חרא באמא בלי להעליב,אני מסכים שמשהו מוזר.. זה כן,עד שהם באמת מצאו את בן לאדן אנחנו לא יכולים לראות את הפנים שלו?!?!?! זה חרטא הם מסתירים משהו או שזה לא הוא או שהם מחליטים שהם רוצים שהעולם יחשוב שהוא מת וככה הוא יהיה חסר חשיבות.

  הדבר היחידי שמעניין אותי מאיפה אל קעידה או ארגונים של הערבים משיגים תחמושת, כאילו הם לא עושים כלום כל היום מאיפה הכסף? ומי מספק להם את התחמושת בבקשה אם תענו לי על זה אני יודה לכם.

 5. בתחילת הדרך מארה”ב כשהם נלחמו ברוסים. אבל מסוף שנות ה90 ככל הנראה מהFSB (הKGB המודרני). כיום ראש אל קעידה הוא איש שאומן על ידם.

  אל קעידה הוא לא בדיוק ארגון, זה יותר רעיון אידיאולוגי שמחבר קבוצה המפוזרת עם המון תאים בכל מיני מקומות, ובכל מקום הנשק יכול לזרום ממקור אחר כמו איראן (כמו שקורה בתימן), אולי אפילו ארה”ב הנעזרת בהם בלוב למשל. אז זה משתנה אבל כיום כאשר המוח/ראש של אל קעידה זוואהירי נראה כמו איש של פוטין זה נראה שהרוסים עושים את זה דרך מדינות לווין.

  http://conspil.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=682

השארת תגובה

Google