בן הנכד של ג’רונימו מגיב!

ראשית למי שלא מכיר כדאי לקרוא על אחוות “הגולגולות והעצמות” שמשפחת בוש חברה בה. עוד דווחנו כבר באתר על גניבת גולגולתו של ג’רונימו, הלוחם האגדי משבט האפאצ’י האינדיאני, בידי אנשי האחווה וביניהם פרסקוט בוש, סבא של ג’ורג’ בוש הנשיא. בסוף העמוד תוכלו לצפות בקטע מה-CNN ובו מדבר בין היתר מרק וורטמן, היסטוריון שכתב את הספר “יחידת המיליונרים” המספר על אנשים משפיעים מאוניברסיטת “ייל” (האוניברסיטה בה נמצאת האחווה). וורטמן מספר שבזמן המחקר שערך לספרו החדש הוא גילה מכתב משנת 1918 המוכיח מעבר לכל ספק את סיפור גניבת הגולגולת של המנהיג “ג’רונימו”. וורטמן מספר בכתבה: “זה נכתב כל כך ברור, בצורה כל כך ישירה, ש’יש לנו (לאחווה) את הגולגולת של ג’רונימו ולקחנו אותה בחזרה ל”קבר” (כך החברים באחווה קוראים למבנה שלהם השוכן ליד אוניברסיטת “ייל”)’”. מומלץ לראות את אחד הטקסים המצולמים בכתבה על אחוות ה”הגולגולות והעצמות” שם רואים את החברים בין היתר מנשקים גולגולת, הייתכן שזו הגולגולת של “ג’רונימו”?

בהמשך הכתבה של הסי.אן.אן מדבר הנין של ג’רונימו ומבקש בכל לשון של בקשה שיחזירו את שאריותיו של סבא רבא שלו, עוד הוא מוסיף שהוא מוכן לתת דגימה לבדיקת די.אן.איי שתבדוק האם זוהי באמת הגולגולת של ג’רונימו, ולבסוף הוא מספר שעל פי המסורת של השבט שלו, כאשר מחללים את כבוד המת מעוררים את זעמם של הרוחות והדבר עלול להסתיים לא טוב . . .

    כתבות רלוונטיות:2 תגובות לכתבה ” בן הנכד של ג’רונימו מגיב!”

  1. [...] קונספירציות ישראל "תהליך הטרנספורמציה….ככל הנראה ייארך זמן רב, בהיעדר אירוע קטסטרופי מזרז, כמו ‘פרל הארבור’ חדש." – הפרוייקט למאה האמריקנית החדשה. עוד ציטוטים « בן הנכד של ג’רונימו מגיב! [...]

  2. אורית בתאריך 22 בAugust, 2010 בשעה 21:36

    משפחת בוש- שושלת יוחסין של ריקבון

השארת תגובה

Google