הביקור של ידידנו הנשיא בוש

הכתבה הזאת נכתבת לקראת ביקורו של ג’ורג’ בוש בארץ, חשוב לנו להדגיש שכאשר הוא מבקר בכל מדינה אחרת בין אם זה במזרח, אירופה, דרום אמריקה או כל מקום אחר המונים יוצאים לרחובות להפגין נגדו ונגד המדיניות הפאשיסטית אותה הוא מייצג. אפילו ביום שנבחר לנשיאות המונים בארה”ב יצאו להפגין נגדו למרות הגשם וזרקו ביצים על מכוניתו. הנה תזכורת על מה שחשפנו באתר:

ראו כיצד בוש גנב את הנשיאות בפעם הראשונה (בין היתר בכך שמנע מאלפי מצביעים שחורים להצביע בבחירות) בסרט תיעודי מצויין של ה-BBC, וכיצד עשה זאתnewyork.jpg בפעם השנייה במרמה בסרט “Hacking Democracy” שנמצא בעמוד הסרטים באתר.

סבא של ג’ורג’ בוש מימן את המפלגה הנאצית גם בתקופה שארה”ב יצאה נגדם למלחמה, יתרה מזאת עזר לארגן נסיון להפיכת שלטון בתקופה של רוזוולט ולהקים שלטון פאשיסטי בארה”ב.

ג’ורג’ בוש אומר את מה שהוא באמת חושב על יהודים “שילכו כולם לגיהנום”.

בוש חבר בכתות סודיות (הגולגולות והעצמות, בוהמיאן גרוב) ואפלות המאגדות את אנשי האליטה ואנשי ציבור רבי השפעה בביצוע טקסי פולחן שטניים.

בוש מוביל את ארה”ב והעולם למלחמה בשביל האינטרסים הפרטיים והכלכליים שלו ושל האליטה.

משפחת בוש ובין לאדן עושות עסקים על גב המלחמה העולמית שהן מנהלות.

בוש משתמש באסון התאומים בדיוק כפי שהיטלר הישתמש בשריפת הרייכסטאג כדי להצדיק את המדיניות שלו ואת הפלישה שלו למדינות אחרות.

אלו הם נושאים עיקריים שחשוב לדעת לקראת הביקור, בכל העולם כבר התעוררו והגיע הזמן שגם פה בארץ יתחילו להתעורר מכיוון שכבר אין זמן!

    כתבות רלוונטיות:2 תגובות לכתבה ” הביקור של ידידנו הנשיא בוש”

  1. השבוע בוורגיניה היתה פגישה של הבילדנברג alex jones ,הפגיו שם הצילומים ביו טיוב

  2. ב12 ביולי הפגנת מיליונים בוושינגטון נגד מלחמת אירן יהיו שם כל אירגוני המחאה לחשיפת האמת על התאומים מצפים להפגנה חזקה כמו בשנות ה60

השארת תגובה

Google