אובמה ומקיין עבדו אלילים הקיץ בגרוב?

מועדון הבוהמיאן גרוב  אשר ממוקם בתוך היערות של קליפורניה, הוא מפגש המתרחש במהלך אמצע יולי בו קבוצה גדולה של האנשים הכי משפיעים ועשירים בעולם מגיעים כדי להנות מטקסי דרואידים/פאגאנים מסולפים הכוללים שריפת קורבן דמה למרגלות פסל ענק דמוי ינשוף המסמל חוכמה (שכן הינשוף ניחן ביכולת לראות דברים גם בלילה).

טקס זה הנקרא “שריפת הדאגה” מזכיר את אופן ההתנהלות של טקסי ההקרבה האפלים והעתיקים המיוחסים למולך, אל כנעני עתיק שאופיין ע”י טקסי הקרבה בעזרת שריפה. האל מולך אשר שמו מגיע מהשורש מ.ל.כ., ששובץ לתנועות של המילה ‘בושת’, היה מיוצג במקור על ידי דמות אדם בעל ראש של שור או עגל, בדרך כלל חיה עם קרניים. הפולחן של מולך על פי התנ”ך נחשב לעבודה רעה, ומקום מרכזי שבו היה מתנהל הפולחן היה ב”גיא בן הינום”, המקום שממנו אנו מקבלים את השם גיהינום. גם המילה ‘תופת’ מגיעה מהפולחן של מולך, מכיוון שכאשר הקריבו לכבודו תינוקות היו מכים בתופים בשביל להסתיר את הבכי של התינוקות.

מתוך וויקיפדיה:

מהמולך ועבודתו נגזרו מספר ביטויים בעברית:

 • לעבוד למולך” לוותר על עקרונות או להשקיע מאמצים רבים בכיוון שלילי ופסול לחלוטין.

שלמה המלך כפי שניתן לראות מתוך מסמכים המוצגים באתר, הוא דמות מרכזית במסורת של הבונים החופשיים. הדבר המעניין הוא ששלמה המלך עשה את הרע בעיני אלוהים ועבד אלילים של עמים אחרים, בין היתר הוא בנה במה גם למולך:

אָז יִבְנֶה שְׁלֹמֹה בָּמָה לִכְמוֹשׁ שִׁקֻּץ מוֹאָב בָּהָר אֲשֶׁר עַל פְּנֵי יְרוּשָׁלָם, וּלְמֹלֶךְ שִׁקֻּץ בְּנֵי עַמּוֹן: (מלכים א’, י”א ז’‏)

עלון של המועדון “הבוהמיאן גרוב” המראה את טקס “שריפת הדאגה”:

program_scan.jpg

ממבט קרוב על התמונה הנ”ל ניתן להבחין במשהו לא כל כך נעים:

program_skeleton.jpg

פירוש המילה גרוב (Grove) הוא חורשה, שכן הדרואידים שהיו כוהנים עתיקים ביותר, ייחסו קדושה רבה לחורשות מסויימות. הדרואידים היו לבושים, גם בטקסים שלהם, בחלוקים הנראים כמו הלבוש בטקסים המבוצעים בבוהמיאן גרוב, אך חשוב לזכור שבמתכונת המקורית הטקסים והפולחן הדרואידי היו טובים וקשורים לריפוי של כדור הארץ והאנושות, לעומת זאת הטקסים המתנהלים בגרוב הם סילוף אפל של אותן מסורות.

התמונה העליונה מתוך טקס בבוהמיאן גרוב, תמונה מתחת ציור של טקס דרואידי עתיק:

owl_old1.jpg

gallerydruids.jpg

הבוהמיאן גרוב הוא בהחלט מקום שבו אנשי האליטה מקבלים החלטות חשובות, ובין היתר לאורך ההיסטוריה המון נשיאים היו חברים בגרוב וקיבלו בסיס תמיכה לפני שהפכו לנשיאים בפועל. כך היה בין היתר עם רייגן וריצ’ארד ניקסון אשר הגדיר את הפעילות בגרוב כ”הדבר הכי מתרומם” שהוא נתקל בו. מומלץ לראות את הכתבות הקודמות שיש באתר על הבוהמיאן גרוב, כמו גם על הנטיות הביזאריות של החברים במועדון, מה שעשוי להבהיר קצת את מה שנכתב בכתבה “קשר של שתיקה” על רשתות הפדופילים שמגיעות עד לבית הלבן.

ניקסון ורייגן בבוהמיאן גרוב, הרבה לפני שנבחרו לנשיאות:

רייגן בירוק וניקסון באדום

מה שמעניין כרגע בעקבות הבחירות לנשיאות ארה”ב הוא ששני המועמדים, אובאמה ומקיין, שהו עפ”י העיתון “נורת’ קאונטי טיימס” בקליפורניה בדיוק בזמן שהמפגש מתקיים. ובאמת בכתבה שפורסמה לאחרונה ב”סאקרמנטו ניוז אנד ריוויו” בנושא הבוהמיאן גרוב כתוב שעל פי שמועות מצפים לביקור של מקיין בבוהמיאן גרוב השנה.

מכיוון שאובאמה הוא חבר במועצה ליחסי חוץ (אירגון הכולל המון אנשים החברים במועדון של הגרוב) ומקיין הוא הבחירה המועדפת על ג’ורג’ בוש, חבר ותיק בבוהמיאן גרוב, יש לשניהם זיקה לברנז’ה הקשורה למועדון. נזכיר גם שלאובאמה עפ”י הניו יורק פוסט יש קשר דם לבוש, וידוע שהאחוות הסודיות הללו מאוד מקפידות על קשר הדם של חבריהן.

אם הדבר אכן קרה, זו לא תהיה הפעם הראשונה ששני המועמדים לנשיאות היו קשורים באותה אחווה סודית אפלה. הדבר היה מאוד ברור בבחירות הקודמות לנשיאות בין ג’ורג’ בוש לג’ון קרי, ששניהם השתייכו לאחווה הסודית “הגולגולת והעצמות” אשר שורשיה מגיעים מהאחווה הידועה של “הבונים החופשיים”. קרי ובוש הם גם קרובים בקשר דם, אך הקשר האפל ביניהם נחשף לגמרי בתקופה שהתמודדו על הנשיאות והדבר עשה המון רעש, בעיקר בקרב קהילת האינטרנט. ניתן לראות את שני המועמדים (בוש וקרי) מודים שהם משתייכים לאותה אחווה בכתבה של “אחוות הגולגולות והעצמות” באתר (שימו לב לטקסי הפולחן האפלים שהם מבצעים). מכיוון שהדבר נחשף כל כך בבירור בבחירות הקודמות, כנראה הפעם לא יהיה קל כל-כך לחשוף שוב דבר דומה בבחירות הנוכחיות בין אובאמה למקיין, אך למרות זאת לא נראה לנו שבמקרה הם היו באיזור של הגרוב בדיוק בזמן המפגש במועדון וטקסיו המרכזיים, בייחוד כשהם קשורים מאוד לאנשים אחרים שהם מבקרים קבועים בבוהמיאן גרוב.

אגב, אובאמה מתכנן לתת לג’ון קרי תפקיד בכיר ביותר, ככה ששוב אנשי “האחווה של הגולגולת והעצמות” מקבלים נתח יפה מאוד מהממשל, גם אחרי שבוש סיים את כהונתו.

obama_mccain_0212.jpg

  כתבות רלוונטיות:8 תגובות לכתבה ” אובמה ומקיין עבדו אלילים הקיץ בגרוב?”

 1. יפה יפה על תשכחו שאלכס גונס האדם היחיד שהצליח להיסתנן לטכס ולצלם את הטכס הסודי ויצא חיי ללא הוא לא היה נחשפים הטכסים האלו בוידאו ואף אחד לא היה מאמין

 2. אגב המנהג לשרוף דמות אדם באש הייתה ועדיין נהוגה בכל העולם אני בילדותי שרפתי בלג בעומר דמות קרטון של היטלר אך מוכרות גם התמונות בכל העולם של שריפת שנואי מדינה בהפגנות זועמות .

  אההה בתמונות מתחילת המאה על הגרוב יש תליות ציבוריות של שחורים וגופות מוצגות לרהווה מתוכמות בנרות והכול מוצג למבקרים ומונצח בגאווה וכולם מחייכים

  האורגיות שהשמועות עליהם בייחוד על ריבוי היחסים ההומוסקסואלים מזכירים מאוד את ההיתכנסויות של נבחרי רומא וחשיבתם המיוחדת השונה מהציבור הבור

  השקרים הצפים בעשרות ערוצי התקשורת לאחרונה שאובמה שינה את פני הבחירות דרך האינטרנט ואני רוצה לצעוק שקר רון פול היתחיל את הקמפיין באינטרנט ראשון וההצלחה שלא הזיזה את המועמדים שדגלו בשיטה היששנה של אותם מושכי חוטים זקנים רון פול גייס ראשון את הסכום ההיתנדבותי ציבורי הר4אשון באינטרנט רון פול עוד ישנה את העולם על תפספסו איש זה

 3. David Icke בתאריך 8 בNovember, 2008 בשעה 6:49

  גם שימעון פרס בילה בבוהימיאן גרוב !!!!!!

  ההפגזה השניה של כפר כנא בלבנון ארע באותו רגע של הטקס שפרס נכח בו!

  http://www.davidicke.com/content/view/2466/128/

 4. [...] מאחורי הקלעים כולל ג’ורג’ בוש, אובאמה, מקיין ועוד, השתתפו בטקס פולחן אפל הקיץ לפני הבחירות. אין מה לעשות, כשרואים את המוח מאחורי אובאמה ניתן לראות [...]

 5. [...] ככל הנראה אובאמה, ג’ורג’ בוש ומקיין התהוללו יחד הקיץ במועדון הבוהמיאן גרוב. « הפוסט ה-100! ^_^ עונש למתנגדי ה’אח הגדול’ » [...]

 6. [...] מלחמה, רק באזור אחר כנראה. המלחמה הולכת להמשיך ובגדול, ברק חוסיין אובאמה והמעגלים הסודיים בהם הוא שותף כבר תכננו את המלחמה אותה הוא הולך לנהל. אובאמה כמו [...]

 7. לא רואים כלום בתמונה מקרוב

 8. תכלס זה בסך הכל מקום הזוי יש רק בעיה אחת האנשים ההזויים הללו מנהלים את העולם
  על פי ההזיות שלהם

השארת תגובה

Google