אודות הסדר העולמי החדש

עידכון מ-29.9.08:

בימים אלו ממש הסדר העולמי החדש הולך והופך למציאות עובדתית בשטח, ומנסים לדחוף לנו אותו כפיתרון האולטימטיבי למשברים הגלובליים המהונדסים שהעולם חווה כרגע. הנה לו דובס מ-CNN מזהיר אותנו:

“העולם נשלט על ידי אנשים שונים לגמרי ממה שמדמיינים אלה שלא נמצאים מאחורי הקלעים”
- בנג’מין ד’יזראלי, ראש ממשלת בריטניה במאה ה-19, יהודי

“האדם הופך לנכה בהיפגשו פנים אל פנים עם קנוניה כל כך ענקית, שהוא אינו מסוגל להאמין כי היא קיימת”
- ג’יי אדגר הובר, ראש האף-בי-איי לשעבר

“בפוליטיקה, שום דבר לא קורה בטעות. אם משהו קרה, אתה יכול להיות בטוח שזה תוכנן כך.”
- פרנקלין דלאנו רוזוולט, נשיא ארה”ב לשעבר

“כי אנחנו מתמודדים מסביב לעולם עם קנוניה ענקית וחסרת רחמים שמסתמכת בעיקר על אמצעים סמויים להרחבת השפעתה – על הסתננות במקום פלישה, על הסתה במקום בחירות, על הפחדה במקום רצון חופשי, על גרילות בלילה במקום צבאות ביום. זו מערכת שגייסה משאבים אנושיים וחומריים עצומים לצורך בנייתה של מכונה מתקתקת ויעילה המשלבת מבצעים צבאיים, דיפלומטיים, מודיעיניים, מדעיים ופוליטיים.”
- ג’ון פ. קנדי, נשיא ארה”ב שנרצח

“למעמד השולט יש את בתי-הספר והתקשורת תחת האצבע. עובדה זו מאפשרת לו לשלוט ברגשות ההמונים.”
- אלברט אינשטיין

“מאחורי הממשלה הרשמית המדומה יושבת לה על הכתר ממשלה בלתי-נראית, שאינה שומרת אמון ולא לוקחת שום אחריות כלפי העם.”
- תיאודור רוזוולט, נשיא ארה”ב לשעבר

“אנחנו על הסף של טרנספורמציה גלובלית. כל מה שאנחנו צריכים זה את המשבר הגדול הנכון והאומות יקבלו את הסדר העולמי החדש
- דיוויד רוקפלר, בנקאי אמריקאי וראש “המועצה ליחסי חוץ” (CFR)

“תהיה לנו ממשלה עולמית, בין אם נרצה או לא. השאלה היחידה היא האם הממשלה העולמית תושג בכיבוש או בהסכמה.”
- ג’יימס וורבורג, בנקאי אמריקאי, יועץ כלכלי לפרנקלין די רוזוולט

“היום האמריקאים יחרדו אם חיילים של האו”ם יכנסו ללוס אנג’לס כדי להשיב סדר, מחר הם יהיו אסירי תודה! זה יהיה נכון במיוחד אם יאמר להם שישנו איזה איום חיצוני אי-שם, בין אם אמיתי או מדומיין, שמאיים על עצם קיומנו.”
- הנרי קיסינג’ר, שר החוץ של ארה”ב לשעבר

- עוד ציטוטים מעניינים

ישנה קנוניה עולמית המאורגנת על ידי קבוצת אנשים מאוד חזקים ובעלי השפעה, המיוחסים גנטית (לפחות בדרגים הכי גבוהים) וביניהם הרבה מהאנשים העשירים ביותר בעולם – מנהיגים פוליטיים גדולים, האליטות של התאגידים, וגם חברי האצולה של אירופה (שנשלטת על ידי הכתר הבריטי), ומטרתם היא ליצור ממשלה עולמית (פאשיסטית) אחת, נטולת גבולות בין-לאומיים ומקומיים, המצייתת לאג’נדה שלהם. מטרתם היא שליטה טוטאלית כוללת ומבוקרת על כל בני האדם שחיים על כדור הארץ ולצמצם באופן משמעותי את אוכלוסיית העולם בכ-80 אחוז. בעוד שבכותרת “הסדר העולמי החדש” משתמשים לעיתים קרובות בהתייחסות לקבוצה זו, יהיה יעיל יותר לזהות את הארגונים הראשיים, המוסדות והאנשים שמרכיבים את הרשת הענקית והסבוכה הזאת.

האילומינטי הוא המונח הכי ותיק המתקשר ל-13 השושלות (וענפי הצד שלהן) אשר מהוות חלק עקרי מהאליטה. רוב חברי האילומינטי הם גם חברים בדרגות הגבוהות של כתות מסתוריות וחברות סודיות, שחלקן אף משתרעות אחורה בהיסטוריה עד לעולם העתיק. הרמות העליונות במבנה המפוצל של פירמידת האילומינטי כוללות וועדות תכנון וארגונים, עליהם הציבור יודע מעט מאוד, אם בכלל…ב-1992 ד”ר ג’ון קואולמן (John Coleman) פרסם את הספר “הירארכיה של קושרי-קשר: הסיפור של וועדת 300” (“Conspirator’s Hierarchy – The Story of the Committee of 300“). במפגן אקדמי ראוי לשבח ומחקר קפדני, דוקטור קואולמן מזהה את השחקנים ובזהירות מפרט את האג’נדה של האילומינטי לשליטה עולמית. בעמוד 161 של הספר, קואולמן מסכם את המטרה של וועדת 300 כדלהלן (בתרגום חופשי למדי): “ממשלה עולמית אחת ומערכת כספית יחידה, תחת שליטה תמידית, ללא בחירות, של משפחת אוליגרכים אשר יבחרו את עצמם מתוך עצמם במעין מערכת פיאודלית כמו שהייתה בימי הביניים. בעולם הזה, האוכלוסייה תצומצם על ידי הגבלות על מספר הילדים למשפחה, מחלות, מלחמות ורעב, עד שרק כמיליארד אנשים השימושיים למעמד השולט, באזורים מסוימים ומפורשים שיוגדרו, ישארו מתוך כלל אוכלוסיית העולם. לא יהיה שום מעמד ביניים, רק שליטים ומשרתים. כל החוקים יהיו מאוחדים תחת מערכת חוק עולמית אחת, עם מערכת משפט בינלאומית המתואמת על פי קוד ברור של חוקים, ונתמכת על ידי כוח משטרה גלובלי וצבא מאוחד שיכפה את המערכת בכל הארצות לשעבר, שאיבדו את כל זהותן וגבולותיהן. המערכת תהיה על בסיס מדינת רווחה – אלו שיציתו לממשלה העולמית יזכו באמצעים למחייה ; אלו שימרדו פשוט יורעבו למוות או יוכרזו כפושעים, ובכך יהוו מטרה קלה לכל אחד שירצה להרוג אותם. אחזקה פרטית של כלי נשק מכל סוג שהוא תיאסר”.

הגודל העצום והמורכבות של רשת המניפולציה הענקית הזאת עלול לבלבל גם את הפיקחים ביותר. רוב האנשים מגיבים בחוסר אמון וספקנות לנושא, ולא מבינים שהם מתוכנתים (בשטיפת מוח) להגיב כך על ידי מוסדות התקשורת. פריץ ספרינגמייר (חוקר, הידוע מבין ספריו הוא “13 קשרי הדם העליונים של האילומינטי“) אומר, שרוב האנשים פיתחו מעין “שקופיות” שעושות קצר בהבחנה הקריטית והביקורתית של המוח כאשר הוא מתייחס לנושאים רגישים מסוימים. “שקופיות” (“slides”), ספרינגמייר אומר, הן מונח של הסי.איי.אי לסוג של תגובות מתוכנתות אשר מובילות לחסימה במחשבה או בדיון באופן מיידי. למשל, עצם האזכור של המילה “קונספירציה“, לעיתים קרובות מגרה תגובה כזאת אצל אנשים. (ספרינגמייר השתתף בכתיבת שלושה ספרים בנושא “תכנות-תודעה מבוסס טראומה“, אשר מתארים באופן נרחב, בין השאר, כיצד האילומינטי מעסיקים “מתכנתים” המפעילים טכניקות מתוחכמות לתכנות התודעה של הקורבנות עוד כשהם ברחם אמם). שטיפת מוח ובקרה על התודעה היא תופעה הרבה יותר גדולה ממה שאנשים חושבים. עפ”י סיסקו ווילר, הטוען להיותו “מתכנת” לשעבר של האילומינטי, ישנם כ-10 מיליון אנשים שתוכנתו להיות עבדים בעזרת טכניקות המבוססות על טראומה, כגון פרויקט “מ.ק. אולטרה” ,”מונארך” ו”מונטואק“. מה שהציבור חושב שהוא “דעת הקהל”, הוא למעשה תעמולה מתוכננת בקפדנות שמביאה לתגובה הרצויה מהציבור.

סקרי דעת קהל בעצם נועדו לתת אינדיקציה לארגונים השולטים האם “דעת הקהל” שלהם נוטה להתקבל אצל הציבור, או שצריכים לשנות ו/או לשפר את התעמולה. “הסדר העולמי החדש” מוציאים לפועל את הא\’נדה שלהם בעזרת מניפולציה של רגשות אנושיים, בעיקר פחד. לאורך כל ההיסטוריה הם השתמשו בשיטה הנקראת “בעיה, תגובה, ופתרון” המוסברת בהרחבה בספרו של דיוויד אייק – הסוד הכי גדול (David Icke, “The Biggest Secret“). השיטה עובדת בצורה כזאת, מתכננים אסטרטגיים של האילומינטי יוצרים “בעיה” על ידי הקמה, תכנון, ומימון של ארגוני התנגדות ואופוזיציה בישות פוליטית מסוימת (מדינה, אזור, יבשת, וכו’), ובכך יוצרים שני צדדים מנוגדים, בקונפליקט שהם יצרו בעצמם. בעשורים האחרונים ארגוני התנגדות כאלה היו מזוהים יותר בתור “לוחמי חופש/חרות” (לדוגמא KLA, צבא השחרור של קוסובו).

באותו הזמן, המנהיג הפוליטי במקום בו הסכסוך מתרחש עובר הכפשה ודמוניזציה, ובהינתן האות, מוכרז כ”היטלר נוסף” (רק תבחרו: סדאם חוסיין, מילושביץ’, קדאפי, וכו’). לוחמי החירות לעיתים קרובות נאספים מאיזשהו מוקד עבריינות מקומי (למשל בקוסובו, מבריחי סמים). וברוח של רמאות אמתית, אותם אנשי אילומינטי מחמשים, מייעצים ומממנים בסתר גם את המנהיג אותו הם מנסים להפיל (האילומינטי תמיד מרוויחים מכל סכסוך אלים על ידי הלוואת כספים, נשק, ואספקה לכל הצדדים המעורבים במלחמה).הסכסוך נגרר לבימת העולם על ידי כלי התקשורת השולטים, עם מטח של צילומים, דיווחים וסרטי וידאו מחרידים של אכזריות עקובה מדם כלפי אזרחים תמימים. הצעקה עולה, כ”חייבים לעשות משהו!”, וזו היא התגובה הרצויה. הבובות של הסדר העולמי החדש אז מספקות את הפתרון על ידי שליחת כוחות “שמירת שלום” של האו”ם (בוסניה), או “כוחות קואליציה” (מלחמת המפרץ), או מפציצים של נאט”ו ואז כוח קרקעי (קוסובו). לאחר שהושתלו, “שומרי השלום” מעולם לא עוזבים (בוסניה, קוסובו, אפגניסטן, עיראק).

הרעיון הוא להתקין חיילים של הסדר העולמי החדש בכל הארצות העיקריות והאזורים האסטרטגיים בהם סביר להיתקל בהתנגדות משמעותית להשתלטות החדשה. הכוח של הצבא המקומי או מובס (יוגוסלביה), או כבמקרה של ארצות הברית עצמה, מוחלף על ידי חיילי ה”שותפות לשלום” (PFP) הזרים של האו”ם, אשר לוקחים את התפקידים של חיילי ארה”ב שנשלחו מעבר לים למשימות ‘שמירת שלום’. בנוסף להיהרגם בהתנגשויות על אדמה זרה, כמות חיילי צבא ארה”ב צפויה לרדת בשנים הקרובות גם בעקבות שחיקה ממחלות (לדוגמא דרך חיסוני אנתרקס שכל איש צוות לוחם נדרש לעבור). החיסונים האלה, ברוב המקרים, מובילים לבסוף לתסמינים של “מחלת מלחמת המפרץ” כביכול, שתקפה אחוז מסוים של חיילים מהמלחמה שקיבלו “תרכיב חיסון מיוחד” שהכיל אנתרקס (ניסוי של האילומינטי/סי.איי.אי לבחינת מהירות התקדמותה וקטלניותה של המחלה באוכלוסייה בריאה של גברים ונשים צעירים).

החלק של התאגידים בפירמידה של הסדר העולמי החדש כנראה נשלט על ידי בנקאים בינלאומיים וקרטלי התרופות הגדולים, יחד עם תאגידים רב לאומיים גדולים אחרים. בית המלוכה של אנגליה, כלומר המלכה אליזבט השנייה ו”בית ווינדזור” (למעשה, צאצאיהם של השלוחה הגרמנית של שושלת המלוכה האירופאית, משפחת סאקס-קובורג-גותה ששינתה את השם לווינדזור ב-1914), הם שחקנים ברמות הגבוהות, ביחד עם האוליגרכיה הבריטית, ששולטים ברבדים העליונים של האילומינטי. המוקדים העצביים של קבלת ההחלטות באילומינטי נמצאים בלונדון, באזל בשוויץ, ובריסל (המפקדה של נאט”ו). האו”ם, ביחד עם כל הסוכנויות העובדות מתחת למטריה של או”ם, כמו ארגון בריאות העולם (WHO), הם שחקנים במשרה מלאה בתוכנית הזאת. באופן דומה, נאט”ו הוא כלי של צבא הסדר העולמי החדש.

המנהיגים של כל הארצות התעשיתיות הגדולות כמו ארצות הברית, אנגליה, גרמניה, איטליה, אוסטרליה, ניו זילנד וכו’, הם משתתפים פעילים לגמרי בקנוניה הזאת. במאה האחרונה, דרגת השליטה שהופעלה על ידי האילומינטי התקדמה לנקודה בה רק אנשים נבחרים מסויימים, שטופחו ונבחרו על ידי האילומינטי, זכאים להיעשות ראש הממשלה או הנשיא של ארצות כמו אנגליה, גרמניה, או ארצות הברית. זה לא היה חשוב אם ביל קלינטון או בוב דול ניצחו בבחירות לנשיאות ב-1996, התוצאות היו אותו הדבר. שניהם משחקים באותה קבוצה ולאותו מועדון. כל אחד שלא משחק לפי הכללים מוצא להורג; ג’ון קנדי, אברהם לינקולן, יצחק רבין, עלי בהוטו (פקיסטאן), אלדו מורו (איטליה).

רוב המלחמות, התמורות הפוליטיות והשפל\שגשוג כלכלי ב-100 השנים (ויותר) האחרונות, תוכננו ובוצעו בזהירות על ידי התחבולות של האליטות האלה. הם כוללים את המלחמה האמריקאית-ספרדית (1898), מלחמת העולם הראשונה ומלחמת העולם השנייה ; השפל הכלכלי הגדול ; המהפכה הבולשביקית של 1917 ; עלייתה של גרמניה הנאצית ; מלחמת קוריאה ; מלחמת ויטנאם ; נפילת הקומוניזם הסובייטי ; מלחמת המפרץ של 1991 ; המלחמה בקוסובו. אפילו המהפכה הצרפתית תוכננה והוצאה לפועל על ידי האילומינטי של בוואריה ובית רוטשילד.

קטגוריית “הסדר העולמי החדש”

מי השתמש במושג “הסדר העולמי החדש”?