האילומינטי ועבודת המופת: קולקטיביזם עולמי

יש כל כך הרבה חומר להשלים, ובנתיים הסוציליסטים והסוכני שינוי פועלים במלוא המרץ בארץ. להלן תוכנית החינוך הקולקטיביסטי של האילומינטי

הגיבור הראשוני של הסיפורנו, או יותר נכון הארגון, הוא קרנגי, קרן קרנגי ושלוחותיה שהגיחו מהעשיר הידוע אנדרו קרנגי.

שימו לב מתוך ספרו של הגורו של ביל קלינטון מאוניברסיטת ג’ורג’טאון, פרופ’ קארול קוויגלי שהיה חבר בשולחן העגול.

ציטוט:
קארול קוויגלי ממשיך וכותב בספרו
TRAGEDY AND HOPE
על ועדת
Mccarran
האמריקאית שבדקה את הנושא הלזה וגילתה שסין אבדה לשד הקומוניסטי של רוצח ההמונים מאו עקב פעילות חתרנית של ארגון ה
IPR
. אך משם הוא ממשיך ואומר שבעוד הקשר שלה -
IPR
לקומוניסטים ידוע ומבוסס (כפי שמקארתי טען!)…מה שידוע פחות ושהוא מגלה לנו, הוא הקשר לוול סטריט, לאנשים כמו רוקפלר (ובדגש על רוקפלר), מורגן ואותם אנשי
CFR
ושולחן עגול הידועים, המימון הגיע מהם (הוא אף מכנה אותם הפטרונים):

תמונה

התקשורת החלה לחלחל את הדברים לציבור הרחב, ולמשל בסרטון הבא תוכלו לראות סרט שנקרא העולם הפוסט-אמריקאי אשר הופק בעקבות האולימפידה שהיית לאחרונה בסין. בתחילת הסרט מדבר בכיר בקרן קרנגי המספר על עלייתה המטאורית של סין לעומת ארה”ב:
http://www.youtube.com/watch?v=SiUJ2hfE … r_embedded

כפי שניתן לראות, גם צילום הדף מסתיים בדיוק במילה קרנגי, שכן הוא אחד הקרנות שתרמו וביססו כפטרון את ה

IPR

, זרוע של השולחן העגול באזור האוקיינוס השקט. אז כבר התחלנו עם חטא וקשר של קרנגי לשדים האדומים מעבר לים, אך כפי שתראו ייתכן מאוד כי תמך בהם כיוון שתפיסת עולמו תואמת יותר לקומוניזם (אם כי אינה כזאת ב100%) יותר מאשר לאינדיבידואליזם הקפיטליסטי האמריקאי המקורי, וזאת על אף שהשני השיג לו את כל עושרו, והראשון נראה כמנוגד להון שצבר אך מצד שני ככזה שלאחר שביסס את הונו מסוגל לשמור לו עליו. השיטה המדוברת היא השיטה הקולקטיביסטית.

כמובן שלא במקרה קרה הדבר, שכן הרי קרנות קרנגי היו חלק מהרשת הבינ”ל של השולחן העגול אשר תפיסת עולמם היה להכיל את הגוש הסובייטי האימנתי בין אירופה הנשלטת על ידי גרמניה (איחוד אירופי מישהו?), לבין ארצות דוברות אנגלית (האימפריה האנגלו אמריקאית), וזאת בניגוד לתפיסת התנועה האנטי בולשביקית שהאמינה ש…טוב זה די ברור. להזכירכם בריה”מ(סטאלין)-אמריקאי(רוזוולט)-אנגלי(צ’רצ’יל), סיכמו הרבה דברים פחות או יותר ברוח אותה גישה בהסכמי יאלטה שאישררו שלושת האישיים הללו, ואשר הביא להקמת האו”ם הבזוי. כפי שגם כתוב בדף למטה מדיניות החוץ הבירטית נשלטה לחלוטין על ידי השולחן העגול דרך

CHATMAN HOUSE

, וכפי שרשום בעמוד לאחר מכן, בארה”ב שלטו במדיניות החוץ דרך

CFR

, וכפי שרשום למעלה באזור האוקיינוס השקט דרך ה

IPR.

תמונה

כמובן אני שוב שם את הציטוט הידוע מהספר למי שלא מכיר עדיין:

ציטוט:
“ישנה והייתה קיימת כבר במשך דור, רשת בינלאומית שפועלת, במידה מסויימת, בדרך שבה הימין הקיצוני מאמין שהקומוניסטים פועלים. למעשה, לרשת הזו, שאנחנו יכולים לזהות כ’קבוצות השולחן העגול’, אין שום בעיה עם שיתוף פעולה עם הקומוניסטים, או עם כל קבוצה אחרת, והיא עושה זאת לעיתים קרובות. אני יודע על הפעילות של הרשת הזאת כי חקרתי אותה במשך 20 שנה והורשתי לשנתיים בראשית שנות ה-60 לבחון את המסמכים והתיעודים הסודיים שלה. אין לי שום התנגדות לקבוצה זו או לרוב מטרותיה, ורוב חיי הייתי קרוב אליה ולרבים מכליה. אני התנגדתי, גם בעבר וגם לאחרונה, לחלק מהמדיניות שלה… אך בכלליות, ההבדל העיקרי בדיעותנו הוא שהם רוצים להישאר בלתי-ידועים, ואני מאמין שהתפקיד שלהם בהיסטוריה הוא חשוב מספיק בשביל להיות ידוע.”
^ פרופ’ קרול קוויגלי, ה’גורו’ של ביל קלינטון, מתוך ספרו
“Tragedy & Hope”

אוקיי וזה מוביל אותנו מהר מאוד לקטע החשוב אליו רציתי להגיע היום בספרו של קרול קוויגלי. כאן הוא מדבר על כיצד בדיוק אותה קבוצת שולחן עגול של אנשים מאוד עשירים (בארה”ב בעיקר מוולסטריט) בנו את מוכני החשיבה והפלטפורמה בעבור חובבי קומוניסטים לפעול, ואשר פעלו כמה עשורים יחד (כמעט יובל) עד שהחלו בציבור האמריקאי חשדות בנושא וגם להתעצבן עקב כך (הימין הקיצוני הזה….). קוויגלי שב ומדגיש שהכוח של אותו גרעין שמאלני קשה לא היה שלהם וגם לא הגיע מהקומוניסטים, פעם נוספת הוא מדגיש שהכוח הגיע מבעלי ההון העשירים מהשולחן העגול אשר יכלו להיפטר מהם בבוא העת אם יתגלה הנושא ויעלה על חמתם של אזרחי ארה”ב. אז כפי שנכתב זה אכן החל לעלות, ועל כן לפני שהם יכלו להפטר ממושא השנאה של הציבור האמריקאי הם היו צריכים ועדת חקירה בנושא ואכן היית, או-הו היית…

מדובר בועדת החקירה היית של קרול ב. ריס נציג טנסי בממשלה. המחקר החל דרך קומוניסטים מוצהרים והגיע עד לבין היתר, רשתות של קרן קרנגי… הועדה חקרה את הקרנות המזוכות ממס אשר קוויגלי מסביר במקום אחר בספר שהחלו לפעול דרך קרנות אלה לאחר חוקי מס חדשים שהחלו להחיל במדינה. אותם קרנות ידועות קרנגי-פורד-רוקפלר בנו את ה

CFR

(פורד בעיקר) ופועלים בצמוד עם ה

CIA

(זרוע ביצועית של ה

CFR

). (ראו:

The Cultural Cold War: The CIA and the World of Arts and Letters || Frances Stonor Saunders)

ואכן מה שקרה שאותה ועדת REECE התמקדה בעיקר בשלושת הקרנות הללו, והנה לנו קרול קוויגלי כותב במפורש שבעלי ההון הגדולים הנ”ל מאוד לא היו מרוצים אילו החקירה היית ממשיכה לךכת רחוק מידי וכמובן אמצעי התשקורת והעיתונים הגדולים שהיו בידהם של סוכני השולחן העגול לא רצו לפרסם משהו ממחקר שכזה ולהפסיק לקבל מימון.

תמונה

אז… אתם בטח רוצים לדעת מה גילו שם בועדה אה? ….אוהווו מה שגילו שם… או הוווו….. אוו אהא..אהממ אהםם! כן אני צריך להפסיק עם המקטרת…. :?

בכל מקרה לפני שנמשיך הלאה… תעמולה של אדיוטים שימושיים ממומנת עד היום בידי אנשים מאוד עשירים מוולסטריט.

הנה התגליות מהועדה המדוברת:

תמונה
הוא מקדים וטוען שב4 השנים בין 1933-6 (כולל) התהווה שינוי כל כך עצום שניתן לכנותו אפילו “מהפכה” שהתבצעה בשקט, בעיקר בתחום החינוך ועל ידי העברת האחריות על הרווחה הכלכלית לרשות המבצעת של הממשל הפדרלי.

פרשנות:

ציטוט:
בדמוקרטיה נשיאותית למחצה כוחה של הרשות המבצעת היא בידי הנשיא. למשל בארצות הברית, סמכות הממשל הפדרלי נתונה לנשיא ארצות הברית אך כוח מואצל לעתים קרובות לחברי הקבינט ולנושאי תפקיד רשמי אחרים.[5] הנשיא וסגן הנשיא נבחרים במשותף על ידי נציגי חבר האלקטורים אשר נשלחים על ידי כל מדינה ועל ידי מחוז קולומביה בהתאם לגודלן היחסי בקונגרס. מזכיר המדינה של ארצות הברית הוא החבר הבכיר ביותר בקבינט.

תמונה

בעמוד 7 לעיל הוא מציין כמקור לדבריו את הספר

Turning of the tides של Paul W. Sha f er
ו

John Howland Snow

(מומלץ להורדה ראו לינק) אשר מתעד את המסמכים של כמה קרנות מזוכות ממס כגון אונסקו, קרנגי, ואפילו את רשת הפביאנים (שהקימו את לונדון סקול אוף אקונומיקס הסוציאליסטי, ואשר אחת ממיסדי האגודה היית אנני בסאנט יו”ר האגודה התאוסופית לאחר מאדם בלבטסקי). לפי מסקנתו מטרת הארגונים היא יצירת ממשלה עולמית קולקטיביסטית כמו ברפובליקה של אפלטון.(מתווי המדיניות העיקריים בד”כ תמיד מאוד מושפעים מאפלטון, דוגמא שהיית לאחרונה היא ליאו שטראוס הגורו של הניאו קונס מהקבינט של ממשל בוש).

http://americandeception.com/index.php? … pdf&id=515

אחד ממטרותיהם העיקריות של הועדות היה לכוון את מערכת החינוך של ארה”ב לכיוון בין-לאומי יותר (אוניברסלי, אינטרנציונלי) ולסגת מהערכים המסורתיים יותר. אחד הדרכים שהם נקטו היה להוריד את התלות של מערכת החינוך בקהילה המקומוית. שינוי תוכנית הלימודים של החינוך הממלכתי והאקדמאי עד למקום בו הוא חותר תחת העקרונות האמריקאים. פיתוח מנגנונים לייעוץ הממשלה הפדרלית.

מה הם הערכים האמריקאים אותם כבר במשך כמעט שני יובלים מדכאים ומנסים להעלים (ולהלאים ;)) ?

אז, מה השינויים שהחדירו לתוך החינוך?

ככל שנכנסו עמוק יותר למחקר בועדה, גילו שצריך לחקור את זרועות התמנון של הקרנות המזוכות ממס לעיל, ואת התכנים של אותם ארגונים והשפעתם על החינוך. לארגונים אלה הם קוראים העזרים

ACCESORIES

והגיעו אליהם דרך חקירה של המקורות הראשוניים של מערכת החינוך הממלכתית/ציבורית, שלושה ארגונים בולטים ומעניינים המוזכרים הם אגודת ג’ון דואי (זוכרים אותו

?! john dewey

[חבר אחוות Phi Beta Kappa]

 זה אותו אחד שבדיונים של קבוצת חשיבה במימון קרן קרנגי טען כי הדרך הטובה ביותר לאחד את העולם זה מול איום חיצוני של פלישת עבמי”ם! עכשיו אתם מבינים שאין להתייחס לדברים הללו בקלילות דעת). כמו גם

ADL

(ליגה נגד השמצה) הקבוצה הציונית שהגיחה מבני-ברית (תנועה מאסונית שכלפי חוץ אקזוטרית נראית כיהודית/ציונית כלפי פנים היא בנייה חופשית), ואחד החשובים -

American Historical Association :

תמונה

 

הנה כמה אנשים מהסקוטיש רייט שהיו חברים בAMERICAN HISTORICAL ASSOCIATION
זהו אחד הארגונים שמומנו בכבדות על ידי קרן קרנגי ושעשו את המהפכה החינוכית קולקטיביסטית בבתי הספר הציבוריים והאקדמיה. רק כדי שתבינו את חשיבות הארגון בהיררכיה והמערכת הנה תרשים מתוך דוח ועדת REECE שחקר את הנושא עבור הסנאט בשנות ה50 (ראו הודעה ראשונה).

תמונה

אז? אם אחת המטרות היית לחסל את האידיאולוגיה המסורתית האינדיבידואליסטית עלייה היית מושתת ארה”ב מבחינה ערכית ואתית (ואשר היווה את הבסיס לקפיטליזם), מה התחליף אותו מציעים?

American Historical Association

מגלה לנו די בבהירות מה העניינים, ציטוט מעמוד 9 של הדו”ח:

ציטוט:
“החברה האמריקאית להיסטוריה נוסדה ב1889 כדי לקדם לימודים היסטורים. מעניין לראות כי לאחר ששקלו בזהירות את מדעי החברה, ב1926, הוציאו דו”ח תחת חסותם ב1934 אשר היסיק כי יומו של האינדיבידואל בארה”ב הגיע לקיצו ושהעתיד יהיה מאופיין, באופן בלתי נמנע, ע”י סוג מסויים של קולקטיביזם והעצמה בסמכות המדינה”

תמונה

הנה מסמך של אותה חברה מדוברת , רק כדי להראות שאכן בזה מדובר:
תמונה

אכן נתמך בעיקר על ידי קרן קרנגי:
תמונה

1 מ16 אנשי הועדה הוא דירקטור במחלקת מדעי החברה של קרן רוקפלר (מדעי החברה להינדוס חברתי הם משהו שהודגש בדו”ח של נורמן דוד עבור ועדת ריס).
תמונה

על פי המסמך, ציבליזצית ארה”ב וציבליזצית המערב עוברים מתקדמים ועוברים את אחד השלבים הקריטים בהיסטוריה, אל עבר סדר חדש, ושינוי האמונה באינדיבידואליזם כלכלי אל עבר ניסוי חברתי רחב היקף של “שיתוף פעולה”:
תמונה

התרבות, התפתחות וציבליזצית ארה”ב קשורה בקשר גורדית עם זאת של אירופה והמערבף עובדה שהועדה מדגישה שאסור להתעלם ממנהף כמו כן מדיגשה כיצד התפתחות הטכנולוגית (כמו בתקשורת, תחבורה וכו’) מביאה לעולם יותר אחד הממזגת את הציבליזציה של ארה”ב והמערב לציבליזציה עולמית, אשר תדרוש מהאזרחים האמריקיאם לדעת יותר בנידון.
תמונה

עכשיו אתם מבינים מאיפה המילים האלה יוצאות לאובמה מהפה (אמא שלו היית פעילה בקרן פורד, ואביו חניך

Phi Beta Kappa):

עוד מאותו דו”ח של החברה האמריקאית להיסטוריה. עמ’ 16 (שימו לב, זה כל כך תקף להיום) :

ציטוט:
“8.תחת השפעתם המעצבת של תהליכים חברתיים על המחייה, הדחף הטכנולוגי והמדעי, לחצים מצד חשיבה ומדיניות שונים, השפעתם המערערת של אסונות כלכליים, ניתן לשים לב שהאמונה הפופולרית בכלכלה אינדיבידואלית הולכת ודואכת; ונבחרי הציבור הנתמכים בידי מסה הולכת וגוברת של האוכלוסיה, דורשים כניסה אל תוך כלכלה בעלת אמצעים נרחבים יותר של שליטה ותכנון.

9. הצטברות העדויות תומכות במסקנה שבארה”ב כמו במדינות אחרות, עידן האינדיבידואליזם והלסה פר (שוק חופשי) בכלכלה ובממשל נגמר, ועידן חדש של קולקטיביזם מתהווה.

10. בנוגע לצורה הספציפית של ה”קולקטיביזם” הלזה, הוא עלול לכלול הגבלת או החלפת הקניין הפרטי בקניין ציבורי, או עלול לגלם את שימור הקניין הפרטי אשר מורחב אל ומחולק בקרב ההמון. ככל הנראה הדבר יבוא מתהליך של ניסוי… כמעט בטוח הדבר יכלול אמצעי גדול יותר של שיתוף פעולה בין אזרחים בכפייה, וכמו גם באופן וולנטרי, בניהול הכלכלה הלאומית המורכבת, הגדלת הפונקציות בהתאם של הממשלה, והגברת ההתערבות הממשלתית בענפים בסיסיים של הכלכלה אשר בעבר נשארו להחלטותם ויוזמתם של האינדיבידואל. בכל מקרה הועדה משוכנעת…[ש]פעולות כלכליות וזכויות קניין אינדיבידואלים ישתנו ויצומצמו.”

תמונה
תמונה

ואם זה לא מעיר אתכם, שום דבר אחר לא יעשה את זה, אם זה לא מה שיגרום לכם לראות מה קורה, שום דבר אחר פשוט לא יוכל. הגיע הזמן להתעורר, אנו עומדים מול משהו מפלצתי, והציבור נמשך כמו יתוש לאור, כמו עדר של כבשים אחר הרועה. הפורום הזה הוא אולי המחוז האחרון של החופש, התדר מידע היחיד בארץ שמארגן למי שעוקב את המידע באופן עקבי. בכל מקרה…

עמודים 35-37 מדברים על אחריות של יצירת מערכת חינוך ציבורית בדיוק למטרת הנחלת ערכים אלה.

ולסיכום נחזור לדו”ח שנורמן דוד הכין עבור ועדת ריס אשר כל כך הפחיד את אנשי השולחן העגול מוול סטריט וארה”ב על פי קרול קוויגלי. עמ’ 11, תקשיבו טוב צי-בור:

ציטוט:
“נראה שהמחקר שלנו על גופים אלה ומערכת היחסים/ יחסי הגומלין בינם לבין עצמם, מקנה ערבות למסקנה שמדובר בגוף יעיל ביותר, פעיל, ואחיד.התוצר שלהם כפי הנראה הוא מערכת חינוך מעוצבת ללמד/לעצב את תלמיד האמריקאי מתעודת הבגרות ועד השלמת לימודיו. התוכנית מנוגדת לחלוטין לחופש האינדיבידואל כאבן הפינה של המרקם החברתי שלנו. נראה שאת החופש הזה מחליפים בקבוצה, רצון הרוב, וכוח ריכוזי לכפיית רצון זה, לכאורה בעבור טובת הכלל.”

תמונה

כפי שראיתם לעיל, הדמוקרטיה, או יותר נכון, רודנות הרוב היא בלתי נפרדת מהמנגון להבאת הקולקטיביזם המדובר לעיל. אין זה מקרי. זאת תעמולה חזקה מאוד של המאה האחרונה, ארה”ב אינה ולא הייתה, ולא נוסדה דמוקרטיה, זה תעמולה שנועדה לבלבל את הציבור. ארה”ב היא רפובליקה המרסנת את כוח הממשלה. כפי שראיתם השינוי במסמכים בא לשנות את זה, ולא במקרה כיום כולם מתייחסים לארה”ב ולמדינה נאורה כדמוקרטיה.

ציטוט:
Democracy is indispensable to socialism.
Vladimir Lenin

הדמוקרטיה הכרחית עבור סוציאליזם
ולדימיר איליץ’ לנין

Democracy is the road to socialism.
Karl Marx

דמוקרטיה היא הדרך לסוציאליזם
קארל מארקס

אווו…ומה יש לנו היום? דמוקרטיה ישירה, שמעתם אותם? במחאות האלה? דמוקרטיה ישירה של כולם, ויש גם אתרים כמו AVAZZ המקבלים תמיכה מהסדר העולמי החדש ואנשיו, שכן מדובר בדמוקרטיה ישירה של כל העולם בכל נושא כולל במדינות שלא קשורות למי שמצביע, הבנתם את זה? זה השימוש החדשני בטכנולוגיה המדובר לעיל ככל הנראה.

העניין עם הדו”ח של נורמן דוד לא נגמר פה, הנה מה שהוא מספר על שחה שהיית לו עם נשיא קרן פורד דאז:

ציטוט:
“אתה יודע שאנו בתפקידים הבכירים כאן היינו, בשלב מסויים, חברים פעילים בOSS (מה שלימים הפך להיות הCIA אחרי מלחה”ע ה-II), מחלקת המדינה, או המועצה הכלכלית של אירופה. במהלך השנים האלה פעלנו ,ללא דופי, תחת הנחיות שהתקבלו מהבית הלבן. אנו עדיין פועלים על פי הם… תמצית ההנחיה היית לשנות את החיים הבארה”ב בשביל שיהיה אפשרי בצורה נוחה להביא למיזוג עם ברית המועצות”.
—רוואן גייט’ר נשיא קרן פורד לשעבר.

וכפי שסיקרנו בפורום, הדבר אינו הזוי, זה קרה וזה קורה!
viewtopic.php?f=2&t=67

ואחד המסמכים החשובים ביותר בנושא בתחום שיתוף פעולה ו”מיזוג” בין שתי המעצמות בתחום בין היתר, החינוך שנחתם על ידי ג’ורג’ שולץ מהצד האמריקאי הוא:

תמונה

פוטרה מתפקידה כיועצת בכירה למדיניות במשרד המחקר החינוכי וקידום (OERI), במשרד החינוך האמריקאי, לאחר שדיברה על נושא זה בריש גלי.
http://www.deliberatedumbingdown.com/pages/author.htm
(מי שרוצה לכתוב פוסט על המקרה שלה יבורך;)).

ועכשיו,רבותי… לקשר המאסוני.
קרן פורד = הנרי פורד = בונה חופשי סקוטיש רייט דרגה 33, ביצע את עבודת המופת.

קרן קרנגי = אנדרו קרנגי.
אנדרו קרנגי ראה בבונים החופשיים מעגל נטוורקינג (רישות) מצויין לעבודה ובעיקר עסקים.
הוא הזכיר זאת במכתב לחברו :

ציטוט:
: “ ‘I often think of you.’ There is freemasonry between characters that commonplace people cannot enter. You are always in that circle in my thoughts.”

http://books.google.co.il/books?id=i3a2 … ts&f=false

קרנגי בטוב ליבו תרם ספרייה שלו למען לשכה של הבונים החושפיים Yukon Lodge No. 45
http://freemasonry.bcy.ca/history/yukon_history.html

עוד קשר עקיף, קרנגי היה אפוטרופוס הנכס של . William R. Smith, 32° אשר אסף ספרות מאסונית ענפה אשר קרנגי אישית החליט לשמר בספרייה מיוחדת.
http://scottishrite.org/headquarters/li … llections/

קרן רוקפלר:
http://conspil.com/2011/09/11/frankenchina/

ציטוט:
לשושלת רוקפלר שורשים בתוך אחוות הגולגולות והעצמות. פרסי אברי רוקפלר וג’ון רוקפלר פרנטיס נחנכו באחווה, אך אפילו מעניין יותר שפרנטיס עבר לפני זה באחוות
Phi Beta Kappa
. אותה אחווה, פי בטא קאפא, היא אחת הוותיקות בהיסטוריה של ארה”ב והיא נמצאת בכמה אוניבסיטאות, כאשר היסטורית הגולגולות והעצמות הוקמו בייל לאחר שהיה וויכוח סביבה (כיוון שבערבות לחץ על הפסקת סודיותה/חשאיות) והחליטו לפתוח אחווה משלהם שהפכה לאחת האחוות הסודיות הידועות ביותר בארה”ב. כמו כן יש לציין ג’ורנל מיוחד של הסקוטיש רייט הסוקר את החדירה וההשפעה הרבה שהיית לבנייה החופשית בעיצוב אותה אחווה אקדמאית חשאית (עד כדי כך שהאשימו אותם בזמנו בקשר עם האילומינטי)… אחווה זאת מעניינת כיוון שפטרון משפחת רוקפלר, כמו גם ראשי השושלת שלו הם חברי כבוד באותה אחווה, כמו כן ניתן למצוא שהנרי קיסינג’ר המקורב למשפחה הגיח משם, ועוד אנשים וותיקים באחוות הסקוטיש רייט של הבנייה החופשית ושאר וותיקי אחוות האילומינטי, כולל נשיאי ארה”ב.

בשביל פרספקטיבה מי אלה

PHI BETTA KAPPA

, שלא יהיה ספק שזה מקור גיוס של האילומינטי:

תומאס ר. מארשל, ,תאודור רוזוולט, הארי ס. טרומן (שלושתם סקוטיש רייט),וויליאם הווארד טאפט הנשיא (שאביו הקים את הגולגולות הועצמות), ג’ון די רוקפלר (אב ובנו), וודרו ווילסון, הנרי קיסינג’ר (הגיח עם אישתו כאיש של רוקפלר), נלסון רוקפלר, ביל קלינטון (די-מולאיי מייסון),ג’ימי קרטר, ג’ון פוסטר דולס, ארצ’יבלד מקליש (גולגולות ועצמות),ג’ורג’ בוש האב, ג’ון דואי ועוד שמות רבים, כולם היו חברים באחווה הנקראת Phi Beta Kappa. רבים מנשיאי ארה”ב קשורים לאחווה:
http://www.pbk.org/home/FocusNews.aspx?id=188

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ph … _admission

————————————–

אז עכשיו נכנס אפילו יותר פנימה, כיצד האילומינטי נכנס לפה? וכן אני מדבר על ה-אילומינטי! הסקוטיש רייט הוא הזרם העיקרי והגדול ביותר שמכיל בתוכו את מערכת האילומינטי הנקראת אילומיניזם כך לפי היסטוריון רשמי של הבנייה החופשית

J. W. S. Mitchell::

http://books.google.co.il/books?id=pMyK … 22&f=false

ציטוט:
But after all, with shame-facedness, we are called upon to admit that
there is some respectable testimony going to show that during the French
Revolution of 1798, the Illuminati and Jacobin Clubs each exercised a
pernicious influence over some of the Masonic Lodges of Paris.Indeed,
it seems probable that these political and anti-religious societies not
only sent their members into the society of Freemasons, but in a few
instances they obtained control of the Lodges; and thus arose the
seemingly well-founded charge that Masonry and Illuminism walked
hand-in-hand, not only in overthrowing the government, but to the end
that anarchy and misrule should crown their efforts.

As heretofore stated, Ttrue Freemasonry never was connected with
Illuminism–but that system called Scotch Rite, or Ineffable Masonry,
was.

עכשיו נבדוק רגע מהמקורות שיש, בנוגא לאילומינטי ומערכת חינוך ממלכתי.
מתוך הספר שחשף את מסמכי האילומינטי בספרו של ג’ון רוביסון ואשר אפילו קיבל גושפנקא מג’ורג’ וושינגטון (תכף תראו הוחכה):

Proofs of a Conspiracy: Against all the Religions and Governments of Europe, Carried on in the Secret Meetings of Freemasons, Illuminati and Reading Societies

http://books.google.co.il/books?id=ttTt … ty&f=false

ציטוט:
“הם התכוונו לבטל את החוק אשר הגן על צבירת רכוש בעזרת תעשייה משגשגת ומתמשכת לאורך זמן, ולמנוע מצבירה שכזאת בעתיד.הם מתכוונים לייסד חירות ושיוויון אוניברסליים, זכויות האדם הנצחיים, וכהכנה לכל זה הם מתכוונים להוקיע החוצה את כל הדת ומוסר רגיל, ואפילו לשבור את שלשלאות חיי הבית על-ידי הריסת קדושת שבועת הנישואים, ועל-ידי לקיחת חינוך הילדים מידי ההורים. זה כל מה שהאילומינטי יכלו ללמד וזה בדיוק מה שצרפת עשתה”

שמתם לב איך כל התוכניות בטלויזיה כבר למעלה מ2 עשורים מנסים להחדיר לצי-בור שבגידות זה בסדר, משפחה זה רעיון מיושן ורכושני/פרמיטיבי, שהחיים הטובים הם ריגושים, שהחיים הטובים זה מרדף אחרי תענוגות ולא לקיחת אחריות. שמתם לב שזה נהיה נורמה לצי-בור לחשוב שהמדינה צריכה לטפל בילדים, שהמדינה צריכה לחנך אותם? האם זה לא ברור למה הילדים נהיים יותר מטומטמים גסים אלימים ומגוחכים משנה לשנה? לידיעתכם הגזל של חינוך הילדים בידי המדינה התחיל הודות למהפכה הצרפתית, שם הרעיון המטומטם הזה תחת איצטלה של זכויות אדם (הזכות לחינוך לכל ילד) שהופך לחובה דורסנית של המדינה החלה (נסו לא לשלוח את הילד שלכם לבי”ס וראו מה קורה). בארה”ב רעיון החינוך הממוסד הוחדר במאה ה-20, הוא לא היה חלק מעקרונות המהפכה האמריקאית שהביא לתוצאות בהרבה יותר נאורות ומפותחות ופשוט טובות משאר המהפכות האילומינסטיות.

המכתב של וושינגטון המכיר בתוכניות ה”שטניות” של האילומינטי כפי שמתאר אותם רוביסון:
תמונה

ציטוט:
I have heard much of the nefarious, and dangerous plan, and doctrines of the Illuminati,

http://conspil.com/2010/12/14/uescodarkside/

ציטוט:
“כל עוד הילד נושם את ההאוויר המזוהם של לאומנות, חינוך בנטייה עולמית יביא רק ליצירת תוצאות מסוכנות למדי. כפי שהצבענו קודם, זה לעיתים תכופות המשפחה שמזהמת את הילד בלאומונות קיצונית.”

UNESCO, titled “Toward World Understanding

אז…
מי אחראים להשתת מערכת החינוך הממלכתית בכפייה בארה”ב? הסקוטיש רייט של הבונים החופשיים בארה”ב.

http://undpress.nd.edu/book/P00972

ציטוט:
The efforts of the educational trust were supported by a number of organizations that fostered civic progressivism, including two organizations not usually associated with reform: the Southern Jurisdiction of Scottish Rite Masonry and the Ku Klux Klan. Both of these groups advocated a federal department of education, a national university, and compulsory public schooling. Although the NEA never went on record as favoring compulsory public education, its close association with the Southern Scottish Rite and its failure to distance itself from the KKK convinced Catholics that the NEA intended to use a department of education to drive parochial schools out of existence.

עד היום התמיכה הזאת בזכות החברתית לשוויון בחינוך לכולם במערכת החינוך הממלכתית בכפייה מוזכרת כחלק בלתי נפרד מהנוסח הסקוטי לכל מי שרוצה להצטרף:

ציטוט:
Some Reasons why Master Masons join the Scottish Rite of Freemasonry:


IT enjoins on every Brother the support of the American Public School, non-partisan, non-sectarian, efficient, democratic; for all the children of the people; equal educational

To those who are interested in securing a broader understanding of Freemasonry and desirous of enlisting in a campaign as a militant champion of the American Public School and upholding and fostering of the American Way of Life, the Scottish Rite is an effective instrument for the promotion and maintenance of these objectives.

עוד על ההיסטוריה הזאת, על הקשר גורדי בין הבנייה החופשית ליצירת החינוך הממלכתי:
http://www.bluelodge-wa.org/arl129/photos.html

ציטוט:
“Our public school system would not be what it is today without the Freemasons. The Freemasons have directly influenced the growth of public education in America by starting some of the first public schools in both Europe and America. The Freemasons supported legislation to make education universal and in the 1800′s lobbied for the establishment of state supported education and the federal land-grant colleges. Public Education has benefited from the Freemasons–and we thank you.” – Brian Beckley, AHS Principal

הלינק הזה חזקף למי שאוהב לחפור ;)
http://freemasonry.bcy.ca/biography/bel … amy_f.html

אני יכול להגיד לכם שאם אי פעם החקתם את אחד מהמגזינים הישנים של הסקוטיש רייט הNEW AGE, כמו אלה שאני מחזיק ומעיין בהם לפעמים, אתם תראו שמאחוריהם תמיד כתוב על “דברים בהם המועצה העליונה תומכת” יש דגש על החינוך הממלכתי.

סעיף 10 ב10 הדברות של קארל מארקס:
10. Free education for all children in public schools. Abolition of children’s factory labor in its present form. Combination of education with industrial production, etc.

הפעם הראשונה (תקנו אותי אם ני טועה) שמערכת חינוך “שוויונית” כזאת הונחלה למדינה היית בפרוסיה. מי שעיצב את מערכת חינוך ממלכתית שתהנדס את הילדים והאוכלוסיה להיות מוכנים לצבא ולבירוקרטיה של המדינה היה

Johann Gottlieb Fichte

, אשר היה חבר בלשכת בונים חופשיים המנוהלת על ידי חבר באילומינטי

F. W. L. von Beulwitz

, כמו כן הרבה חברים באילומינטי היו מקורבים אליו, ותמיכתו הבלתי מתפשרת במהפכה הצרפתית מצביעים על השיוך שלו לאילומיניזם.

http://www.bavarian-illuminati.info/201 … versa/#i15

http://en.wikipedia.org/wiki/Prussian_e … cite_ref-0

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/ … acyarc-20/
————————————————————————————–

כפי שראיתם הודגש לעיל המונח פרוגרסיביזם

PROGRESSIVISM

. זאת התפיסה החברתית ואף מפלגתית שהובילה ליצירת הבתי ספר הציבוריים בארה”ב. בונים חופשיים משפיעים ביותר נמנו תחת האידאולוגיה הזאת. כגון תיאודור רוזוולט, וכיצד הוא תרם ליצירת תשתית קולקטיביסטית בארה”ב?

חותם האילומינטי על גבי השטר, והססמא “הוא מרוצה מהצלחת המשימה שלנו, סדר עולמי חדש”

(Annuit copeptus novou ordo seclurum)

. השאלה העולה כמובן היא מי זה “הוא”? תשובה מפורטת באתר, אפנה לך לקישורים אם תבקשי. הדבר כתוב מסביב לפרמידה עם העין שראינו גם בהכרזת זכויות האדם של המהפכה הצרפתית, דבר אשר ידוע כסמל של האילומינטי (והוא בכלל ישן יותר ושייך למסדרי האחוות הסודיות מימים ימימה), ובבסיס הפרמידה רשום השנה 1776, אומנם באותה שנה ארה”ב הכריזה על עצמאות אך היא לא ממש נוסדה כמדינה עצמאית כעשר שנים לאחר מכן, יותר סביר להניח שה1776 הוא בהקשר לשנה בה הווסדה האילומינטי שמשתמשים בסמלו על אותו השטר שאישר רוזוולט מהסקוטיש רייט.

רוזוולט מאשרר את שטר הדולר החדש:

תמונה

http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta … ollar_bill

תמונה

סמל מובהק של הבנייה החופשית והאילומיניזם על השטר.

עוד חוק ידוע שהביא רוזוולט היה חוק הביטוח הלאומי. בעצם הוא ממש סלל את הדרך להפיכת ארה”ב להיות מדינת רווחה, כמובן שאם מבינים את המקור ממנו הגיע זה היה בשם רעיונות נאורים כמו שוויון ואחווה, וכמובן שהוא נכפה בכוח. חוק הביוח הלאומי היה חלק מתוכנית הNew Deal להצלת הכלכלה שרוזוולט החיל בארה”ב אשר הגיע מהכלכלן הפאביאני ג’ון מיינארד קיינס. רוזוולט החל להפוך את הכלכלה בארה”ב לקיינסיאנית הדורשת התערבות ממשלתית יותר הדוקה.

http://en.wikipedia.org/wiki/New_Deal

הפלא ופלא קרול קוויגלי בספרו

TRAGEDY AND HOPE

ובהמשך בעיקר בספר

THE ANGLO AMERICAN ESTABLISHMENT

מתאר כמה האגודה הפביאנית והבי”ס שלהם

London School Of Economics

היו חלק מאוד בולט ברשת ה”שולחן העגול”. כמו כן קוויגלי כותב בטרגדיה ותקווה, שאנדרו קרנגי נמנה עם תומכי האידיאולוגיה הפרוגרסיבית.

אז… מי מדפיס את הדולר אה? הלא זה הסעיף ה5 במניפסט הקומוניסטי של מארקס. הפדרל רזרב.

אז כפי שניתן לראות עד פה דרך הסקוטיש רייט והטמפלרים האילומינטי חדרו ממש עמוק לתוך מוסדות הכוח של ארה”ב. ניתן להמשיך להראות כיצד הקימו את התשתיות להריסת ארה”ב. למשל בנק הפדרל רזרב, הבנק המרכזי הבירוקרטי (בנק מרכזי הוא סעיף חמישי ב”עשרת הדברות” של המניפסט הקומוניסטי) הוקם על על ידי בונה חופשי

Nelson W. Aldrich

. כמובן שצריך לשים לב לאיזה בניה חופשית, אבל שוב יש לזכור כי הלשכות מהוות קרקע פורייה לגיוס לאילומינטי. בתו של אלדריך התחתן עם ביתו היחידה של ג’ון די רוקפלר (ג’ון די רוקפלר ג’וניור) והיה להם בן, נלסון אלדריך רוקפלר שהיה סגן נשיא של ג’ראלד פורד מהסקוטיש רייט המוזכר לעיל.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nelson_W._Aldrich

חוק הפדרל רזרב עבר על ידי הנשיא וודרו ווילסון, סגן הנשיא שלו תומאס ר. מארשל היה דרגה 32 בסקוטיש רייט (ו

PHI BETA KAPPA).

http://www.scottishritemasons-can.org/h … amoffi.htm

תומאס מארשל נראה שגם כן כיוון מהצללים את העברת החקיקה של הפדרל רזרב:

Recollections of Thomas R. Marshall, vice-president and Hoosier Philosopher
by Thomas Riley Marshall‏
The Bobbs-Merrill Company‏, 1925

ציטוט:
passed the Congress of the United States, in December, 1913, and I had signed it, I went into one of the cloak rooms and said that Was the best piece of work Congress had accomplished in many years

לעומת זאת וודרו ווילסון אשר אומנם נראה כי לא היה בחונטה האזוטרית סודית של האילומינטי, הצהיר במפורשות עקב חתימתו על חוק הפדרל רזרב כי הוא מתחרט ושהוא הרס בגלל זה את המדינה:
http://books.google.com/books?id=dV8jpr … on&f=false

אז, פעם הבאה כשקלינטוניסטה הסוציליסטית או מישהו טוענים שהם

Im a progressive

אז עכשיו אתם יודעים:

מישהו קורא את כל זה?

:lol:

אחרי שצחקנו קצת… נמשיך

http://books.google.co.il/books?id=6-HG … ed&f=false

מתחיל עמוד 71
The All Seeing Eye 1930 to 1931 מאת Manly P. Hall‏

ציטוט:
טייפון הוא רצון המיעוט היוצא כנגד הטוב של הרבים. הוא רוח המחלוקת והסכסוך השובר את אחדות המטרה, על-ידי הבאת פלגים שונים להתנגד זה לזה, כך שסוגיות חשובות מאבדות את שם הפעולה. הרצון לעושר, כוח, פאר, ריבונות, אשר הרשע הגאוני הזה אובססיבי כלפיו חושף את הפיתויים אשר מסיתים את האנושות מהמטרה האולטימטיבית אל עבר השוליי הסבר והיאוש…

הולדת תאבת הבצע סימנה את סוף עידן הזהב, וכאשר אוסיריס שב לארצו, המלכודת כבר היית מוכנה… לאחר שכלאו את אוסיריס בתיבה שלחו אותו אל הנילוס…

בעוד שהאמת מתה, העובדות דוכאו על ידי דעות, דעות הולידו שנאה והאדם בסופו של דבר נלחם ומת עבור רעיונות חסרי טעם ונשמה. חמדנות הפכה להיות הדחף השולט, רווח הפך למטרה המקודשת, ואכזריות לאמצעי… כיום ניתן להרגיש כל זה בחברה המתועשת שלנו, הגאוותנות המרושעת של השאפתנות שלנו הרסה אותנו וגרמה לטיפשות שלנו לקרוס עלינו. טייפון שולט בעולם. שכן, כדוה”א כיום הוא הזירה של השאפתנים…

המטרה הגדולה של הבנייה החופשית (The Great Work) נחשפת בבהירות. הבנייה החופשית מתנגדת פילוסופית לשלטון השאפתנות. מטרתה היא לבסס מחדש את עידן הזהב כאשר התבונה (אוסיריס) ולא החמדנות (טייפון) יכתיבו את מהלך הקידמה של האדם. היום בסופו של דבר יגיע בו ה

HORI
(חניכי מסדר הבונים החופשיים), בעזרת סגולת המטרה המלכותית שלהם, ישיגו את ההגשמה של עבודת המופת. המילה האבודה תמצא, התחליף מזהב יושלך הצידה, ואוסיריס ישוב מהמתים וישלוט בעולם דרך המשכילים והפילוסופים אשר בהם התבונה קמה לתחייה מחדש.
עד אז האלמנה, האחווה הסודית, תמשיך ליצור מתוך עצמה קבוצה של מושיעים פוטנציאלים אשר אחד מהם יום אחד יהיה חייב להיות ההורוס האמיתי נוקם כל הרוע.

זה ממש ממש התורה שמונחלת כבר למעלה מיובל לאנשים כתעמולה האנטי אינדיבידואליסטית, הפרו קולקטיביסטית שדובר עלייה באשכול. האחווה הזאת של האילומיניזם נותנת את הבסיס הפילוסופי הברור לכך. העדפת הכלכלה המתוכננת ,מדעית כפי שגם מרקסיסטים אוהבים להגדיר עצמם, (על ידי הפילוסוף הראוי שעבר הכשרה אזוטרית כמובן), על פני כלכלה של אינדיבידואלים שאפתנים ההולכים בעקבות האינטרסים של עצמם. זה ממש זה. העדפת טובת הרוב, רודנות הרוב הדמוקטית והקולקטיב, על פני הפרט/מיעוט. יש פה הכל, זה הבסיס הפילוסופי לחלוטין.

וסיימנו בדיוק בסמל העין בראש הפרמידה על שטר הדולר שמודפס ללא הרף על ידי הפדרל רזרב, כאשר הפרמידה בנויה מ13 מדרגות, 13 החלקים של אוסיריס והמילה האבודה שהיא העין רואה כל במשולש (המילה שתפתח את העין השלישית) שהיא אוסיריס אשר ישוב, כאשר בתחתית הפרמידה 1776 (יום היווסדות האילומינטי) ולמעלה כתוב “הוא גאב במיזם שלנו”, ומתחת “סדר עולמי חדש” (מבוסס על הניו דיל הפרוגרסיבי של רוזוולט).

דיברנו על הפרמידה עם העין על הדולר, הסמל נמצא במגילת הזכויות של המהפכה הצרפתית שהוכח כפי שגם

J W WARDS

בהודעה הראשונה ההסטוריות של הבנייה החופשית וגו’רג’ וושינטון מאשרים, בוצעה על ידי גורמי האילומינטי והג’ייקובינים (כאשר הארגונים הם אח ורעה). פרופ’ ג’יימס בילינגטון ספרן ה13 של הקונגרס האמריקאי (בעל מלגת רוהדס של השולחן העגול, ועל כן יודע על מה הוא מדבר), מסביר שכל אותם סמלים באים לתאר את אותו רעיון של שחר של יום חדש, אשר עוד סמל שלו שהיה מושא להערצה על ידי רומנטיקנים ומנהפכנים צעירים כגון מארקס ולנין, היה הסמל של פרומיתאוס הגונב את האש מהאלים. מי ששמע את סדרת “חושפים את האור” יודע שהאוסיריס המדובר לעיל הוא לא אחר מאשר עזאזל, ונגזר מכן שהוא בעצם פרומיתאוס (הסיפור שלהם אותו סיפור, כאשר האל התנ”כי הרע כביכול זרק אותם אל מעבר להרים על סלע), על כן הסמל של השחר של יום חדש לא במקרה מתואר לרוב ומצוייר גם כזורח מהרי המזרח. הנה הקטע מהספר של בילנגטון (חשוב! מי שרוצה לעזור שיתרגם את הקטע הקצרצר הזה):

תמונה

ועל כן כפי שניתן לצפות מאילומיניסט, זה גם נמצא בגדול מול כולם לראות במרכז רוקפלר בוול סטריט:

תמונה

והנה קריקטורה מספרו של פרופ’ סאטון (אשר חברו של רוקפלר מודה במהימנות הספרים שלו על כיצד וולסטריט מארה”ב עזר הלפתח טכנולוגיה רוסית, וכמובן האקדמיה הוקיעה את סאטון בשלב מאוחר יותר). המראה את מארקס מגיע לוול סטריט (לא פלא לאחר הבנת הקטעים של קרול קוויגלי מההודעה הראשונה, אשר נפגש בין היתר עם נציג רוקפלר, ומאחרויו טדי רוזוולט [גם בונה חופשי] שנחשב לאבי התנועה…הפוגרסיבית בארה”ב).
תמונה

תמונה

תעמולה בבתי ספר הממלכתיים חדרה פנימה בדמות סרט, כנראה אתם מכירים אותו

STORY OF STUFF

, בדיוק אותה תעמולה כמו שתוארה לעיל, תעמולה מרקסיסיטית אנטי אינדיבידואלית הקוראל לשינוי קולקטיביסטי.

לו דובס שעזב את

CNN

לאחר יריות שנורו לביתו מדווח (בעקבות סיפור אחר סביר להניח):

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9vTJdpbUYhY

איזה קרן מזוכה ממס תמכה בתעמולה הבזויה הזאת שמזהמת את בתי הספר הציבוריים בארה”ב?

למשל בפרק מיוחד על התחממות גלובאלית שהם עשו תומכים, קרן רוקפלר…איזה הפתעה…

http://www.storyofstuff.com/capandtrade/about.php

תמונה

כמו כן במועצת המנהלים, נבחר כבוד כהוקרה לאקטיביזם (אוווו :o ) של אותה קרן רוקפלר עובד במועצה:
http://www.storyofstuff.com/advisoryboard.php

ציטוט:
Omar Friella is the Executive Director and founder of Green Worker Cooperatives, an organization that incubates worker-owned and environmentally friendly businesses in the South Bronx and a board member of the U.S. Federation of Worker Cooperatives, a newly formed national federation of worker-owned businesses. He was a former program director for Sustainable South Bronx and Transportation Justice campaign director for the NYC Environmental Justice Alliance. In 2007, Omar was awarded the Rockefeller Foundation’s inaugural Jane Jacobs Medal for New Ideas and Activism. http://www.greenworker.coop

התומך בסרט הדגלSTORY OF STUFF היא לא אחר מאשר קרן TIDES
http://www.storyofstuff.com/about.php
תמונה

זאת קרן מזוכה מס המקדמת פרוגרסיביזם:
Tides Center is a non-profit organization in the United States which provides fiscal sponsorship for progressive groups. Tides Center is classified a 501(c)(3) tax-exempt organization by the IRS.

ניתן לראות ש

TIDES

היע זרוע/עזר של קרנות כמו

FORD FOUNDATION

המוזכרת לעיל,
http://www.fordfoundation.org/SiteSearch חפשו

Tides

לא תאמינו כמה תוצאות של מענקים ושת”פ.

אז נסיים בסרט שמפרק לגורמים את אותה תעמולה:
1 מתוך 4:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c5uJgG05xUY

ככל שנכנסו עמוק יותר (בועדת

REECE

) למחקר בועדה, גילו שצריך לחקור את זרועות התמנון של הקרנות המזוכות ממס לעיל, ואת התכנים של אותם ארגונים והשפעתם על החינוך. לארגונים אלה הם קוראים העזרים

ACCESORIES

והגיעו אליהם דרך חקירה של המקורות הראשוניים של מערכת החינוך הממלכתית/ציבורית, שלושה ארגונים בולטים ומעניינים המוזכרים הם אגודת ג’ון דואי (זוכרים אותו

?! john dewey [חבר אחוות Phi Beta Kappa]

זה אותו אחד שבדיונים של קבוצת חשיבה במימון קרן קרנגי טען כי הדרך הטובה ביותר לאחד את העולםזה מול איום חיצוני של פלישת עבמי”ם! עכשיו אתם מבינים שאין להתייחס לדברים הללו בקלילות דעת). כמו גם

ADL

(ליגה נגד השמצה) הקבוצה הציונית שהגיחה מבני-ברית (תנועה מאסונית שכלפי חוץ אקזוטרית נראית כיהודית/ציונית כלפי פנים היא בנייה חופשית) :

תמונה

(ראו ADL זה המילה האחרונה במסמך).

הארגון הזה הוא ארגון/זרוע של בני-ברית:
Founded in 1913 by The Independent Order of B’nai B’rith, a Jewish service organization in the United States

תמונה של ארגון בני ברית:

תמונה

זה ארגון שהוא

EXOTERIC

ציוני

ESOTRIC

בנייה חופשית, כמו שאומת האיסלאם של פארחאן אקזוטרית היא איסלאם ואזוטרית היא בנייה חופשית של השריינרים.

בני ברית הושפעה רבות מהבניי ההחופשית ואף נוסדה על ידם:
http://freemasonry.bcy.ca/texts/bnaibrith.html

למה אני מספר את זה?
אבא של נעמי חזן נשיאת הקרן החדשה לישראל היה חבר של בני ברית, די רציני למען האמת.
אותו ארגון שעזר לעשות מהפכה חינוכית בארה”ב שחותרת תחת הערכים החינוכיים המסורתיים האמריקאים ומחליפה אותם בקולקטיביזם “נאור”. נשמע מוכר? בדיוק מה שהקרן עושה בישראל…

http://archive.jta.org/article/1968/02/ … l-luncheon

ציטוט:
FEBRUARY 12, 1968
Ambassador and Mrs. Harman Honored by B’nai B’rith at Farewell Luncheon

WASHINGTON, D.C., Feb. 11 (JTA) –
Ambassador and Mrs. Avraham Harman were honored by B’nai B’rith today at a farewell luncheon during the annual meeting of the B’nai B’rith National Membership Cabinet. Mr. Harman, who is a member of B’nai B’rith in Jerusalem, urged continued close contacts between B’nai B’rith and Israel as a means of deepening Jewish tradition and commitments among Jews in countries around the world. The Harmans were presented gifts by Dr. William A. Wexler, president of B’nai B’rith, and Mrs. Arthur G. Rosenbluth, president of B’nai B’rith Women, at the luncheon.

אכן זה הוא הוא היה שגריר ישראל בארה”ב באותה שנה וסיים תפקידו:

http://en.wikipedia.org/wiki/Avraham_Harman

ציטוט:
. From 1959 to 1968, he was Israel’s ambassador to the United States.
אחוות
AMORC
סניף של הרוזיקרושנס אשר נפתח בארה”ב בתחילת המאה ה-20 ע”י ספנסר ה. לואיס לאחר קבלת אישור מהתיאודור ראוס מייסד ה
ציטוט:
אדית סטאר מילר מציגה בספרה “Occult Theocracy” (עמ’ 509-511), תעתיק של התכתבות מעניינת בין וויליאם ווין ווסקוט לתיאודור ראוס, אשר גם הסקפטים לגבייה[1] מאמתים. ווין סקוט היה בונה חופשי, תאוסוף, מאג עליון באגודת הרוזקרושנס של אנגליה ואחד ממייסדי מסדר “השחר הזהוב”
(Golden Dawn)
אשר גם סטאר מילר מוזכרת במקומות מסויימים כקשורה למסדר. תאודור מהצד השני היה גם הוא בונה חופשי, וממייסדי ארגון שנקרא (O.T.O (Ordo Templi Orientis, מסדר הטמפלרים של המזרח… הטמפלרים. ההתכתבות ביניהם מאמתת עובדה היסטורית שאגודת הרוזקרושנס באנגליה קיבלה את החזקה על מסמכי האילומינטי, ושווין סקוט רצה לתת לראוס אור ירוק להקים ולהנהיג לשכות של בנייה חופשית בגרמניה כמו לשכת סוודינבורג (התאוסוף). בסופו של דבר ראוס קיבל אישור להקים את השלוחה הגרמנית של “אגודת הרוזיקרושנס באנגליה”. הכוונה של תאודור ראוס הייתה להחיות מחדש את ארגון האילומינטי של בוואריה מה שלבסוף התבטא בהקמת ה-
O.T.O.
מעניין לדעת גם שסולם הדרגות של הרוזיקרושנס באנגליה היה דומה לזה של האילומינטי הבווארי

[1]http://freemasonry.bcy.ca/anti-masonry/miller_e/occult_theocrasy.html

ציטוט:
It is unreliable as a guide to the societies and movements listed in the table of contents, although students of the early history of fringe freemasonry and the Ordo Templi Orientis will be interested in Appendix IV: a selection of letters to Reuss and correspondence between Reuss and Westcott.

על הקשר של

AMORC
והיווסדו לתיאודור ראוס:
http://oto-usa.org/history.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Theodor_Reuss
http://www.parareligion.ch/sunrise/amorc_en.htm
http://books.google.co.il/books?id=HlEv … &q&f=falseאז למה התעכבתי על הסניף הזה כל כך והקשר שלו לאילומיניזם? בגלל התעמולה המגיחה ממנו.http://conspil.com/2011/01/07/whitelodgeedu/

ציטוט:
שנם עדויות מוצקות לכך שוואלט דיסני גם היה מעורב במסדר צלב -הורד ה
AMORC
אשר עיסוקם המרכזי הוא באלכימיה. הפניה מויקיפדיה בנושא מובילה לספר שמהווה את המקור לכל שער הפרסומים שמצאנו בנושא.
[Erik Davis The Visionary State, p. 112, Chronicle Books, 2006].
יצרנו קשר עם כותב הספר לשאול אם היו לו סימוכין לטענה, הנה התשובה ששלח חזרה:
ציטוט:
although I believe it is in one of the biographies. There was also mention of it in a display at the Rosicrucian museum in San Jose. And a Rosicrucian official told me that both Disney and Star Trek’s Rodenberry were members.
cheers
erik

אז, דיברנו על קולקטיביזם עולמי? הנה קצת תעמולה מסטאר טרק:

אין כסף, ווצווירת הון אינו מניע יותר את בני האדם אלא הרצון לשפר עצמם והכלל.

בגרסא חדשנית לתוכנית ראו איך מציגים את הקפיטליסט, “מחשבה כזאת כמעט השמידה את איפה שאני באתי ממנו (כדוה”א)”

סוכני השינוי הפועלים בארץ בחסות האו”ם לא רוצים שתדעו את המידע הזה! זה למה הם נלחמים באתר הזה!

  כתבות רלוונטיות:2 תגובות לכתבה ” האילומינטי ועבודת המופת: קולקטיביזם עולמי”

 1. אלדד בתאריך 27 בJuly, 2012 בשעה 22:06

  ברמה העקרונית צבירת הון (לא לשם מטרה ספציפית כמו זיקנה או חופשה)נועדה לשם
  שליטה או הפגת הפחד מעוני.

  כמו שכתבתם קודם המצב בארה”ב היה קיצוני והוא שאיפשר לאנשים מסוימים להתעשר בצורה קיצונית (ועכשיו מנסים לבטל את זה שאחרים לא יתעשרו ככה והם ישארו השליטים היחידים),רוצה לומר שהשיטה הכלכלית בארה”ב בעבר לא אמורה להיות מסעת נפשנו כיון שהיא מקדשת את הפרט תוך חוסר התחשבות באחרים.
  מובן שמי שניצל את השיטה הזאת במלואה זה חסרי המצפון והאכזריים – מה שמוכיח לדעתי שהשיטה היתה פגומה מהיסוד.

 2. לדעתי כבר עכשיו רואים בירור, בעיקר באמצעי התקשורת של התאגידים הגדולים, תעמולה לקידום הקולקטיביזם, וחזון האדם החדש מחד, ונגד “העולם הישן” כביכול מאידך. כמו למשל בתעמולה ‘אנטי חרדית’, והצגת הציבור החרדי באופן חד צדדי ומגמתי. מצד שני, שימו לב למיודענו הבונה החופשי יאיר לפיד, איזה חשיפה הוא מקבל בתקשורת הפופולרית. למה ? כי יאיר לפיד הוא דוגמה ל’אדם החדש’…

השארת תגובה

Google