כמה עובדות על פיגועי ה-11.9

מתוך הבלוג של “מפצחת המטריקס”:

03/02/2007 09:49:07 פיגועי 11-09, חלק ראשון

אני אבנה את הסיפור שלי לאט. יש לבלוג שלי רייטינג מחוץ לקהילה של דובידוב. לכן אני רוצה שזה יהיה “כמו שצריך”.

1) היכן היה מאגר הזהב הגדול ביותר בארה”ב?
אחרי ארועי 11 בספטמבר, השתנה מיקומו של מאגר הזהב הגדול ביותר בארה”ב. אבל האם מישהו מיכם יודע היכן היה מאגר הזהב הגדול ביותר בארה”ב – לפני ארועי הטרור?

המממ…. יש לכם ניחוש? אתן לכם רמז. היכנסו לויקיפדיה האמריקאית (האנגלית) וכיתבו את המילים הבאות בחיפוש: WTC. בדף שיעלה, חפשו את המילה זהב (gold).
הנה לינק בשבילכם: http://en.wikipedia.org/wiki/Wtc

והנה הציטוט:

One of the world’s largest gold depositories was stored underneath the World Trade Center, owned by a group of commercial banks. The 1993 bomb detonated close to the vault, but it withstood the explosion, as did the towers. Seven weeks after the September 11th attacks, $230 million in precious metals were removed from basement vaults of 4 WTC, which included 3,800 100-Troy-ounce registered gold bars and 30,000 1,000-ounce silver bars

כן, לא ידעתם. מאגר הזהב הגדול ביותר בארה”ב היה מתחת לבנייני התאומים.

2) והכל חזר לבעלים החוקיים – הבנקים.

כן, כך כתוב באינציקלופדיה. לאחר הפיגוע – כל האוצר הזה חזר לבעליו החוקיים. ואפילו מחירי הזהב בעולם לא הושפעו מכך. כך כתוב – זו כנראה האמת. הממממממ….. ואולי לא?? בואו נקרא את סוף הציטוט מהידיעה העיתונאית:

On top of that, it is believed that other treasures were kept in the vaults, including additional precious metals, jewels and securities. But there has been no information on whether these valuables were there or recovered.

רגע…. הזהב היה רק חלק מהעניין. המממ – ומה בדיוק כתוב – בפיסקה הזו? ששאר האבנים היקרות והתכשיטים מעולם לא נמצאו? הממממ מוזר!

(הציטוט לקוח מתוך: http://www.rediff.com/money/2001/nov/17wtc.htm)

3) ז”א, שהון עתק “נעלם” בפיגוע.

כן בדיוק. מישהו נהייה מיליונר. מי, מה, מסקנות?? רגע, חברים. לא להחפז. אנחנו רק בתחילת הדרך.

4) מי היה הבעלים של בנייני התאומים, בזמן הפיגוע?

זה מאוד מוזר – כולנו הצטערנו על מה שקרה – אבל מעולם לא חשבנו לבדוק – מי הבן אדם המסכן שאיבד את שני הבניינים היקרים ביותר באמריקה? בואו ונבדוק:

אני חוזרת לויקיפדיה. שם כתוב:

The World Trade Center in New York City (sometimes informally referred to as the WTC or the Twin Towers) was a complex of seven buildings, mostly designed by American architect Minoru Yamasaki and developed by the Port Authority of New York and

New Jersey. It was initiated in 1960 by a Lower Manhattan Association created and chaired by David Rockefeller, who had the original idea of building the Center, with strong backing from the then

New York governor, his brother, Nelson Rockefeller. Larry Silverstein held the most recent lease to the complex, the Port Authority having leased it to him in July of 2001.

זה אפילו יותר מעניין! רגע – אתם רוצים לומר לי, ששני הבניינים האלו, היו בבעלות העיריה, וממש – חודשיים (?!?!) לפני הפיגוע, החליטו להחכיר אותם לאדם הזה, לארי סילברשטיין? איזה מסכן! רק קיבל אותם, וכבר הלכו פייפאן. או… אולי לא?

 

5) ומי ישב בועדת ההחכרות?


מדובר על גוף ציבורי. בועדת ההחכרות חייבים לשבת אנשי ציבור של קרן ההקמה. האם יש לכם ניחוש?
לא. לא אהוד אולמרט. גם לא הנשיא קצב. קוראים לו רוברט. שם המשפחה: בוש. יש לו אח בכור, האח הגדול – בשם ג’ורג’.

6) מזל… היה ביטוח

איזה מזל! אם נמשיך לקרוא נגלה כי במקרה, אבל ממש במקרה, לארי סילברשטיין חזה את הנולד, ומיד עם החכרת הבניינים הוא ביטח אותם – נגד…. תאמינו או לא – התקפת טרור. סך התביעה, לאחר הפיגוע: 5 מיליארד $. חברת הביטוח אישרה רק חלק קטן מזה – לארי שילשל לכיסו סכום פעוט של 3.5 מיליארד $.

7) להמשיך? בואו ונרענן הזכרון שלנו
מזל שיש תקשורת. אחרת לא היינו זוכרים שבפיגוע התמוטטו שני בניינים. ברור! בנייני תאומים! תאומים = שניים. שני מטוסים, שני בניינים. ושניהם קרסו.

בואו ונלגום כוס מים, ונחזור רגע אחורה. האם נפלו שני בניינים? אתם זוכרים זאת טוב? חותמים על זה?
בואו נקרא שוב באתר:

On September 11, 2001 at 8:46 a.m., Al Qaeda suicide hijackers crashed American Airlines Flight 11 into the North Tower. Seventeen minutes later, 9:03 a.m., a second team of hijackers crashed United Airlines Flight 175 into the South Tower, which collapsed at 9:59 a.m. At 10:28 a.m., the North Tower collapsed. Later that day 7 World Trade Center collapsed

ואולי איזה וידאו קטן, של ה CNN? הנה לינק:

http://en.wikipedia.org/wiki/7_World_Trade_Center

אופס. כן שכחנו! שני מטוסים, שלושה בניינים. עכשיו זה הגיוני! כולנו יודעים: 1+1=3

8) מה קרה לבניין 7?

בניין 7 קרס שמונה וחצי שעות אחרי קריסת התאומים. הטענה של הרשויות הייתה ש “חום עבר בין הבניינים והקריס את בניין 7″. מעניין מאוד, באיזה פלנטה חי ממשל ארה”ב, אם שם, חום לוקח לו לעבור 8 וחצי שעות, כאשר…. שימו לב לתסריט: המרחק בין הבניינים הוא יותר מ 300 מטר!!! אם החום עבר, מדוע לא נמסו כל האנשים והבניינים שבדרך?!

9) זה כבר מתחיל להיות מעניין! מה לגבי חוקי הפיסיקה האחרים?

פה יש לי אתגר נחמד. זוכרים את הקריסה? בטח! מחזה כזה, איך אפשר לשכוח?!

הממממ – שאלה – כמה זמן לקח לבניינים ליפול? מישהו זוכר?

בבלוג של הרשלה יש בדיחה על שתי בלונדיניות, שעומדות על בניין גבוה, ואז אחת שואלת את השנייה – “אם אקפוץ – כמה זמן עד שאגיע למטה?” וההיא עונה לה : “בניין כזה גדול! שבוע בטח!”. “ואת חושבת שאמות עד שאגיע למטה”, שואלת הראשונה, והחכמה עונה לה – “בטוח שתמותי! איך תסתדרי שבוע בלי שום אוכל ושום מים?”
אז בערך זה המצב עם קריסת הבניינים. בוידאו המצ”ב – מדוד – הקריסה לוקחת 10 שניות. חישוב מהיר של הגובה והזמן ו – תגלו להפתעתכם כי – מדובר על נפילה חופשית (!!!). ונפילה חופשית – רגע…. המטוסים פגעו למעלה – לא? אז…..

אופס. זה כבר מתחיל להחשיד! בניין שקורס מלמעלה למטה, אבל קורס כאילו נשמטה הקרקע תחת קרקעיתו!

בואו נאמר שבאמת המטוסים גרמו להפלת הבניינים – אם הקריסה מתבצעת מלמעלה – ולא כמו בניין קלפים…. מה קורה פה?

…………….

את המאמר כתבתי על סמך הסרט Loose Change של מדענים שמביאים הוכחות חזקות יותר. את הסרט אפשר להוריד חינם מהאינטרנט.

    כתבות רלוונטיות:תגובה אחת לכתבה ” כמה עובדות על פיגועי ה-11.9”

  1. יאיר שאולוף בתאריך 22 בAugust, 2010 בשעה 8:20

    שלום רב! אמריקה ארצות הברית איזה תושבים יכולים לאכול קריסה כזאת? מדוע עשו אנשים את המעשה הפחדן הזה? היכן הזהב? 4000 הרוגים! למה אבל למה יש רוע כזה בעולם? אלו שאלות שאני שואל את עצמי הרבה ןלא מוצא תשובה

השארת תגובה

Google