קריסתו המסתורית של “בניין מס’ 7″

אחד הנושאים המסגירים את הקנוניה הגדולה שהתבצעה ב-11 בספטמבר, הוא “בניין 7″ (WTC7). הבניין, כמו גם מגדלי התאומים, היה שייך למיליארדר לארי סילברסטין (Larry Silverstein), ובאופן מיסתורי לאחר שהתרסקו המגדלים, קרס בניין 7 לאחר שלא פגע בו אף מטוס, כמעט ולא נפגע מרסיסים שעפו מבנייני התאומים, וסבל משריפות קלות ביותר. אז איך זה שלעומת מגדלים אחרים שהיו הרבה יותר קרובים למגדליי התאומים ושממש נפגעו מהתרסקותם דווקא בניין 7 קרס כולו? אולי רצוי לציין שבניין 7 ומגדליי התאומים היו הבניינים היחידים באזור שהיו שייכים לאדון סילברסטיין שנלחם כל כך קשה בשביל לסחוט כמה שיותר כסף מחברות הביטוח. אדון סילברסטיין הצליח לגרום לאסון התאומים להחשב בעצם כשני אסונות נפרדים ובכך לקבל תשלום כפול מחברות הביטוח, אבל ענייניו העיסקיים פחות מעניינים, מה שמעניין הוא פליטת פה שיצאה במהלך סרט דוקומנטרי של ה-PBS, ובו לארי בטעות מציין שנתן פקודה להפיל את בניין 7. סילברסטיין השתמש במונח ידוע של אנשי המקצוע המתעסקים בהשמדת מבנים, המונח הוא “Pull-it”, ותוכלו לראות עכשיו שני סרטים, אחד מתוך הסרט התיעודי של ה-PBS שם לארי נתפס על חם, ועוד סרט המסביר על המונח, למי שלא מכיר:

סילברסטיין אומר בסרט: “חשבנו שכנראה הדבר חכם ביותר לעשות הוא “למשוך אותו” (את בניין 7) אז הם הגיעו להחלטה “למשוך” והסתכלנו על הבניין קורס”

והנה הסרט שמסביר על המונח “למשוך” (pull it):

הסרט הבא מראה השוואה בין בניינים שמפוצצים לצורך פינוי לבין התרסקות בניין 7. שימו לב כיצד הבניינים קורסים אל תוך עצמם בשביל לפגוע כמה שפחות בסביבה:

אז לפי התקשורת בניין 7 הוא הבניין השלישי בהיסטוריה שקרס כתוצאה משריפות, השלישי בהיסטוריה…. אחריי מגדליי התאומים, ולמי שייש שאלות בנושא:

הסיבה שאנחנו מתייחסים לנושא היא מכיוון שבשביל לגרום לבניין לקרוס בצורה כל כך מושלמת צריך לעשות הכנות ותיכנונים רבים, כמו לזהות באיזה מקומות אסטרטגיים כדאי לשים את הפצצות בתוך הבניין, משהו שאין סיכוי שקרה בזמן המתקפה, ולכן המסקנה היא שהרבה לפניי ה11.9 הכינו את הבניין לקריסה, וזאת הוכחה חותכת שידעו על המתקפות עוד הרבה לפניי שבוצעו, פשוט תחשבו על זה…
בסרטון הבא תוכלו לראות כיצד התקשורת הודיעה על קריסת בניין 7 לפחות 20 דקות לפניי שהוא התמוטט, שימו לב שהבניין עומד ממש מאחורי הכתבת שמדווחת על קריסתו! :

בסוף הסרט הקשר עם הכתבת ניתק בפתאומיות, לפי הערכות בערך כחמש דקות לפניי שהבניין מאחורייה קרס….הנה כמה תמונות מתוך הסרט: picture1mk9.png

  כתבות רלוונטיות:4 תגובות לכתבה ” קריסתו המסתורית של “בניין מס’ 7″”

 1. תודה לעוד צדיק שיודע את האמת בתאריך 4 בMarch, 2008 בשעה 15:16

  ומשחרר לציבור יישר כח צריך עזרה צור קשר

 2. מחמוד בתאריך 11 בSeptember, 2008 בשעה 13:41

  שבועיים לפני התקפות 11 בספטמבר “כוחות ביטחון” סגרו את כמה מהבניינים “לסיבות ביטחוניות”. כנראה שה”סיבות” כללו טעינת פצצות בבניין. הוא אשקרה נפל DEMOLITION STYLE.

  יישר כוח על האתר.
  מקווה לחשיפת כמה שיותר אמת.

  אשמח לעזור אם יש צורך.

 3. אלמוני בתאריך 10 בApril, 2009 בשעה 16:49

  להפיץ את האתר , להפיץ את האמת …

 4. אליסף בתאריך 16 בSeptember, 2011 בשעה 21:31

  אני לא מבין משהו אחד…מלכתחילה, איך לעזאזל 3 ערבים עם סכין יפני כולה הצליחו להשתלט על מטוס עם 2 טייסים מיומנים שסביר להניח שהיה להם נשק בתא הטייס, להחזיר את המטוס חזרה ולהתנגש במגדלי התאומים?? מדובר על טייסים חובבים וחובבים זו מחמאה בשבילם ולהטיס מטוס כמו שהם הטיסו, דרוש טייסי F16 מיומנים מאוד! בנוסף לכך, על המטוס היו חיילים של חיל האויר, חיל היבשה וחיל הים! אף אחד מהם לא יכל לעשות משהו??? הרי הם פאקינג כולה מצוידים בסכין יפנית! זה לא שהם איזה סופרמנים!!!
  מלכתחילה הסיפור הזה של השתלטות על המטוס, לא אמין!

השארת תגובה

Google