האם יגאל עמיר עבר תיכנות תודעתי?

בכל הקשור לרצח רבין יש המון חומר באתרי האינטרנט בארץ, ואנחנו ממליצים לכם לבדוק את הנושא במנועי החיפוש. בנוגע ליגאל עמיר, הוא ללא ספק עבר הכשרה בשב”כ הישראלי ואם אכן ביצע את הרצח, הוא ידע איך לבצע זאת בזכות הכישורים שרכש שם.

. . . בדיוק כפי שאם בין-לאדן אחראי לנפילת מגדלי התאומים, הוא עשה זאת בזכות ההכשרה שקיבל מהסי.איי.איי.

מה שרבים יודעים הוא שיגאל עמיר עבד בשירות השב”כ בלטביה בתור מורה לעברית, אך האמת היא שהוא נשלח לשם כמאבטח. עכשיו, זה עניין מאוד חשוב מכיוון שהוא עבר הכשרה של מאבטח בשב”כ, וכחלק מההכשרה למד את נקודות התורפה של האבטחה, ובין היתר את העובדה שלמתנקש יהיה קל יותר לפגוע במטרה בזמן שהיא יוצאת או נכנסת לרכב, עובדה שללא ספק עזרה לו לבצע את הרצח (אם אכן הוא זה שביצע את הרצח). לפי הכתבה שלמטה, מקורות ביטחוניים מוסרים שיגאל עמיר נשא איתו ביום הרצח תעודה מזהה של השב”כ, ושאפילו ידעו על כוונתו לרצוח את ראש הממשלה אבל “לא לקחו אותו ברצינות”, הדבר שוב מזכיר את אירועי האחת עשר בספטמבר כאשר הממשל האמריקאי ידע בבירור על הכוונות להפיל את מגדלי התאומים (ראו את הסרט 11.9 – ההבדל הקטן):

yigal-amir-shabak.jpg

הדבר עשוי להסביר תמונה מתוך סרטו של קמפלר, האדם היחיד שתפס את הרצח במצלמה, ובה ניתן לראות את יגאל עומד בסתלבט שלו בלי לחץ ליד שלושה מאבטחים ביום הרצח. מעניין גם לראות שהוא צילם במשך כל כך הרבה זמן את אותו המקום בו אמור היה להתבצע הרצח, כשהרוצח עצמו, יגאל עמיר, “מככב” בסרט:

גם כאן, בדומה לאירועי ה-11 בספטמבר (מסתבר שהשיטה עובדת), השב”כ תיכנן לביים התנקשות ברבין כדי לבדוק את עירנות השמירה על ראש הממשלה ובעיקר בשביל להגביר את האהדה כלפי רבין והסכמי אוסלו (נשמע כמו לוחמה פסיכולוגית). על פי עיתון ה-Observer יגאל עמיר שמע על התרגיל מחברו הקרוב “שמפניה”, או בשמו המלא אבישי רביב, שהיה גם הוא סוכן שב”כ, וניצל את ההזדמנות כדי להתנקש ברבין. מי שלא שמע עליו עדיין, חייב להיכנס מהר לערך של אבישי רביב בויקיפדיה. מומלץ גם לראות את התרגילים שנעשו ביום ה-11 בספטמבר בידי NORAD (“פיקוד הגנת האוויר והחלל של צפון אמריקה”, החלק האמצעי של הסרט זייטגייסט מדבר על כך בין השאר), שבאו לבדוק התמודדות עם מצב בו מטוסים שנחטפו משנים מסלול אל עבר מגדלי התאומים במטרה לבצע פיגוע. איזה צירוף מקרים…

59_151.jpg

והנה העמוד הראשי של מעריב ביום בו נחשף אבישי רביב כסוכן שב”כ, ניתן לראות תמונה שלו יחד עם עמיר:

untitled.JPG

בסופו של דבר אנחנו מגיעים לחקירה של יגאל עמיר, הנה סרט בו יגאל עמיר מספר לחוקרים שהייתה תוכנית לביים את הרצח בידי רבין ופרס, עכשיו הדבר לא נשמע כל כך הזוי אחרי העדויות שמוצגות למעלה:

הנה עוד סרט מאוד חשוב מתוך החקירה ובו עמיר מספר לחוקריו שהייתה קנוניה, וכשהם לוחצים עליו לספר הוא מגיב ש”יהרגו אותו” אם הוא יגיד יותר מידי. דברים מעניינים שהוא מעלה בפני החוקרים הם שאלות כמו למה לא ירו בו? ולמה לא עצרו אותו קודם אם השב”כ ידע על כוונותיו לרצוח את ראש הממשלה:

כיום יגאל עמיר יושב בתא מאסר, אבל לא סתם תא, יש לו תנאים מצויינים, ומתחת תוכלו לראות את זהבי העצבני נותן ניתוח מעמיק על התא בו סגור יגאל עמיר. זהבי כהרגלו מתעצבן על התנאים המעולים בהם מוחזק יגאל עמיר, אך הוא מתעצבן לשווא כי ככל הנראה הוא לא מבין את הסיפור לעומקו. בעבר חברנו הטוב פרומתיאוס (יש לו אחלה ערוץ עם עידכונים שוטפים על הסדר העולמי החדש) עלה לשידור והזמין את זהבי לבדוק את האתר שלנו כדי שיתחיל לתעל את העצבים שלו לכיוון יותר פרקטי. מה שזהבי לא מבין הוא שלא ניתן להסביר את התנאים וההטבות להם זוכה יגאל בכלא, כולל החתונה שלו עם לריסה, אלא אם כן לוקחים בחשבון את מעורבותו בשב”כ:

עכשיו נפנה אתכם לכתבה מצויינת של אתר התחקירים הישראלי אשר פרסמנו באתר בשם “שיטות לגיוס סוכנים”. בכתבה מדובר בהרחבה על טכניקות שנשארו בגדר סוד המון זמן ואשר התגלו במהלך משפט אשר התנהל בארץ. אותם טכניקות דומות לאמצעים שחקרו בפרוייקט MK-ULTRA, בשביל לגייס סוכנים לביצוע משימות. אחת הטכניקות היא שימוש בכימיקלים מסויימים הגורמים למגויס לעשות כמצווה עליו, ואפילו מצבים בהם המגויס לוקה בשכחה של אירוע מסויים. הנה ציטוט מהכתבה:

הסודיות אשר אפפה את השימוש בחומרים אלו קשורה בכך שהשימוש בהם הוא אמצעי הגיוס העיקרי לפעולות לחימה חשאית. הדברים נפוצים בגיוס סוכני מודיעין זוטרים, הרדמת סוכנים חשאיים לשנים ארוכות ואפילו בגיוס מתאבדים בלוחמת גרילה או פעילות טרור דתית.

קישורים למידע על פרוייקט MK-ULTRA, מתוך האתר:

מסמכים מפרוייקט MK-Ultra
עדויות מקורבנות MK-Ultra
MK-Ultra בישראל

מסמך אחד מיני רבים שתפס את תשומת ליבנו מתוך הארכיון של מ.ק. אולטרה הוא המסמך הבא:

mkmk.GIF

המסמך הוא חלק מסדרה של מסמכים המתייחסים לניסויים בשליטה התנהגותית על בני אדם בעזרת חומרים כימיים, ביולוגים ורדיו אקטיביים. אותנו מעניין במיוחד דווקא השימוש בחומרים רדיו אקטיביים, למה? מכיוון שבשנות ה-50 נלקחו ילדים שעלו לארץ ממרוקו לניסויים רדיואקטיביים אשר גבו יותר קורבנות ממספר הקורבנות של כל המלחמות שהיו לנו עד היום! הדבר דווח בכלי התקשורת הגדולים בארץ כפרשת “ילדי הגזזת” ועורר שערוריה גדולה. חקירה מעמיקה על פרשה אחרת, פרשת ילדי תימן, מגיעה למסקנה שחלק מהילדים אשר נחטפו נשלחו לניסויים רדיו אקטיביים בארה”ב. המסקנה היא, שאם מחברים את כל הנקודות, ולוקחים בחשבון את כל העובדות הידועות לנו על השיטות המגוונות לשליטת תודעה וללוחמה פסיכולוגית, אז בהחלט יכול להיות שיגאל עמיר היה נתון תחת השפעה כלשהי.

  כתבות רלוונטיות:6 תגובות לכתבה ” האם יגאל עמיר עבר תיכנות תודעתי?”

 1. ציונות נכס של המודיעין הבריטי בתאריך 25 בNovember, 2008 בשעה 5:55

  משום מה אירגוני פשע כגון מוסד שבכ FBI CIA MI6 MI5 אוהבים לשרוף אנשים שעובדים בשבילים – תחשבו על זה לפני שאתם מחליטים להיצטרף!

  גם לי הארווי אוסלווד היה CIA ומשום מה הפילו עליו את רצח קנדי

  מה שיותר מצחיק או עצוב זה שהCIA אפילו לא דאג לאלו שהישתתפו בהיתנקשות
  מי שפיקד על המבצע E. Howard Hunt ראה את אישתו נרצחת לוודא את שתיקתו
  והמתנקשים עצמם נרקבו בכלא או שנירצחו אחד מהם היה אביו של Woody Harrelson

  צוותים שהישתתפו בהיתנקשות של מרטין לוטר קינג נמצאים במחבוא מפחד שיחוסלו

  MI6 גם כן כפוי טובה – סוכנים שלהם שביימו פיגועים של הIRA (נכס של MI6 ) גם כן נמצאים במחבוא

 2. תגובה לתגובה:

  כמו בסרטים ברגע שאתה עושה עיסקה עם אנשים רעים בהזדמנות הראשונה – סכין בגב.

  אבל זה נכון יותר לפיונים שניתנים להקרבה(הכושי עשה את שלו הכושי יכול ללכת).

  שאר האנשים כמו ד”ר היס מוגנים ע”י אנשים רעים אחרים על מנת שלא יחדלו מה”עבודה”.

 3. כשזהבי שואל את השוטר בוידאו את השאלות למה יגאל עמיר נהנה מהטבות ויושב בתא כלכך נוח,מגיעה התשובה מהשוטר, שאני בטוח שהרבה רוצים לשמוע, אבל חתכתם אותה. למה?

 4. לא אנחנו חתכנו, מי שהעלה את הסרטון ליוטיוב חתך. וגם אותנו מעניין לדעת מה הייתה התשובה, נשמח אם תגלה לנו.

 5. השב,כ חיסל את רבין בנסיעה ולאחר קביעת מותו של רבין ירה בגופה את 2 הקליעים שיוחסו ליגאל עמיר. כל הפרטים בקובץ המצורף להורדה חינם http://www.f2h.co.il/8349775713868

 6. [...]  לעוד מידע, כתבה ישנה שלנו על הרצח. « ברצלונה, הנה אנחנו מגיעים [מעודכן!] כתבות רלוונטיות: האם יגאל עמיר עבר תיכנות תודעתי? [...]

השארת תגובה

Google