“מבצע נורת’וודס”

טרור בחסות הממשלה

עדויות רבות החושפות מעורבות ממשלתית בהפלת בנייני התאומים ב-11 בספטמבר גוררות המון תגובות זועמות מפי אנשים שאומרים שהממשל האמריקאי לעולם לא יפגע באזרחיו בשביל אינטרסים אישיים, ובכל זאת “ועדת העיון מחדש ברשומות הנוגעות להתנקשות” חשפה מסמכים משנות השישים המראים כוונה ברורה של ממשלת ארצות הברית לפגוע באזרחיה על מנת ליצור דעת קהל שתתמוך בפלישה לקובה.

הפנטגון פירט במסמך סודי את התוכניות (המשתרעות על 15 עמודים) והציג אותן בפני הנשיא, ג’ון קנדי, בשנת 1962. המסמכים נקראים “The Northwoods Documents”, ומי שיקח את הזמן לקרוא אותם, יגלה מהר מאוד שהיתה לממשלה כוונה ברורה להפחיד ולפגוע באזרחים על מנת לקדם מלחמה.
נשמע מוכר?

הנה כתבה עליהם ב-ABC-NEWS

ובכן הנה כמה קטעים נבחרים מתוך המסמכים עצמם (תלחצו על התמונות כדי לראות את הטקסט יותר טוב):

קודם כל תסתכלו על העמוד הראשון של המסמכים ותסתכלו על הכותרת, כתוב שם בברור “נושא: הצדקה להתערבות צבאית בקובה”:
עמוד 1

נמשיך הלאה לקרוא יותר פרטים בתוך המסמך…
northwoods10.gif

בסעיף השני כתוב ש”סדרה של תקריות מאורגנות יתוכננו באזור גוואטנמו כך שלמראית עין יראו כאילו בוצעו ע”י כוחות קובניים עוינים“, ולאחר מכן המסמך ממשיך לפרט על הצעות לתקריות שניתן לבצע כגון הפצת שמועות דרך כליי התקשורת, הצתת מהומות ליד הבסיס (גוואטנמו), ואז מגיעים למסמך הבא ובו מפורטות עוד הצעות ל”תקריות”:

northwoods11.gif

ובמסמך הזה מציעים לגרום לתקריות כגון “שריפה או הטבעה של אחת הספינות העוגנות ליד הבסיס” (מדובר על ספינות של ארה”ב!), “שריפת כלי תעופה“, “זיוף לוויות” (מזכיר את מה שעושים בתקשורת נגד ישראל בשטחים), והציטוט הכי קשה “רשימות של נפגעים בעיתוני ארה”ב יביאו לגל של תמיכה מצד הציבור“! הדבר מופיע לקראת סוף המסמך, ממש המשפט לפני סעיף 4 שבתחתית הדף.

מי שבדק בעצמו את אירועי ה-11 בספטמבר ולא קנה את השקרים של התקשורת, לא יהיה מופתע מכך שהממשל האמריקאי כבר תיכנן מזמן להשתמש בטרור בשביל להפחיד את הציבור ולעצב את דעת הקהל. אך כיום כמה עשורים אחרי אותן תוכניות זדוניות, האנשים שבממשל הם אנשים מתוחכמים יותר, הם לא הפסיקו לתכנן כיצד לגרום לאזרחים לתמוך בדיוק במה שהם רוצים לטובת האינטרסים שלהם…..

דרך-אגב, ג’ון קנדי לא הסכים בסופו של דבר לחתום על המסמכים ולהוציא לפועל את התוכנית. שנה לאחר מכן הוא נרצח.

    כתבות רלוונטיות:תגובה אחת לכתבה ” “מבצע נורת’וודס””

  1. [...] דאז, ג’ון קנדי, בעקבות (ע”פ מקורות רשמיים) חילוקי דעות על המדיניות שצריך לנקוט כלפיי קובה והשערוריה של “מפרץ החזירים”. אלן דולס (ישנם מקורות [...]

השארת תגובה

Google