הכס הקדוש והסדר העולמי החדש: כלכלה

לוותיקן תוכנית כלכלית מאוד מגובשת שהיא מאוד תשמח לראות מיושמת בכל העולם, בסרטים הבאים שצוות האתר תרגם עבורכם הוא מוצג בצורה ברורה וישירה ישירות מהמסמכים שלהם. לכס הקדוש המון אנשים נבחרים וסוכנים מכל מיני מסדרים הכוללים את מסדר אבירי מאלטה, הישועים, אופוס דאי, אבירי קולומבוס, מסדר הבנדיקטים ועוד רבים. אותם ארגונים במהלך השנים חדרו לחלק מהמוסדות החזקים בעולם ולכן כדאי יהיה לדעת איזה תאולוגיה ופילוסופיה עומדת מאחוריהם.

———-

——————

הסרטים הנוספים החשובים ביותר בכתבה מתורגמים לעברית בסוף הכתבה למי שרוצה לראות את הסרטים קודם.

—————-

.20…ובכך מדעי החברה קתוליים אמתיים קמו, אשר מטופחים ומועשרים יום יום בידי המאמצים הבלתי נלאים של אותם האנשים הנבחרים אשר אנו מכנים עזרים של הכנסייה. אכן הם אינם מרשים למדעים שלהם להיחבא מאחורי חומות מלומדים. כפי שהקורסים היעילים והמלאים בנוכחות הממוסדים באוניברסיטאות הקתוליות, מכללות, וסמינרים, הקונגרסים הסוציאליים ו”שבועות” שמתקיימות לעתים תכופות בעלי תוצאות מוצלחות ביותר, קבוצות הלימוד שמקדמים, ולבסוף הפרסומים המבוססים והמתוזמנים אשר מופצים בכל מקום ובכל צורה אפשרית, מראים בבירור, האנשים הללו מביאים את המדע שלהם החוצה אל תוך האור המלא והדחק היומי.

מתוך: QUADRAGESIMO ANNO,ENCYCLICAL OF POPE PIUS XI, ON RECONSTRUCTION OF THE SOCIAL ORDER,TO OUR VENERABLE BRETHREN, THE PATRIARCHS, PRIMATES,ARCHBISHOPS, BISHOPS, AND OTHER ORDINARIES,IN PEACE AND COMMUNION WITH THE APOSTOLIC SEE,AND LIKEWISE TO ALL THE FAITHFUL OF THE CATHOLIC WORLD.

————–

האם ה”שבועות” שכתובות במרכאות מתוך המסמך מכוונות לזמנים כמו השבועיים בבוהמיאן גרוב המהווה מועדון סודי לפולחנים דיוניסים ובמה פוליטית לאנשים המשפיעים ביותר בעולם (ובעיקר באמריקה)?פטרון המועדון הוא קדוש של הישועים.

———————–

כפי שאתם רואים חניכי האחוות של הוותיקן והמלומדים שלהם באוניברסיטאות הקתוליות נמצאים בחזית הטמעת הרעיונות של הכנסייה לחברה. השפעה נוספת ועוצמתית שיש לוותיקן היא עצם היותה הגוף היחיד (שהוא לא מדיני) אשר יש לו סטטוס משקיף תמידי באו”ם (permanent observer state) וכתוצאה מכך הכס הקדוש מקבל הזמנה לכל אסיפה כללית של האו”ם וכל ועידה ביטחונית, כלכלית וחברתית. יתרה מזאת לוותיקן יש נוכחות בכל גיבוש של אמנה המגובשת באו”ם, ועל אף שהיא משוללת רק מהזכות להצביע היא אכן בעלת השפעה. סטטוס דומה ניתן למסדרים של הוותיקן כגון מסדר אבירי מאלטה. אך לא הרבה חושבים גם על ההשפעה של כל ראשי המדינות והפעילים באו”ם המוגדרים כנוצרים קתוליים, לאותם אנשים ישנה מחויבות חבויה כלפי הכנסייה שלהם (ונרחיב על הנושא המעניין הזה בחלק הבא של הכתבה). דוגמא טובה ל”איש נבחר” כפי שהכנסייה מכנה הוא לא אחר מאשר ג’יי. פי. מורגן (ממייסדי בנק הפדרל הרזרב ששולט בכלכלת ארה”ב והמועצה ליחסי חוץ). מורגן היה חבר ב”מסדר הקדוש לאזארוס ומוריס”של הכס הקדוש ברומא, היכן שנפטר בסוף ימיו.

————–

אחת האוניברסיטאות הידועות ומשפיעות ביותר של הישועים היא אוניברסיטת ג’ורג’טאון בארה”ב אשר כבר מוכרת לקוראים הוותיקים באתר. הנה קטע מהכתבה שלנו על המהפכות הסוציאליסטיות המשתלטות על העולם:

בשביל להבין מה באמת קורה מאחורי הקלעים, צריך להכיר מונח בשם “תאולוגית החירות/שחרור”(Liberation Theology).ובשביל זה צריך להכיר את הגנרל הנעלה ה32 של מסדר הישועים(Pedro Arrupe) ששירת בתפקידו בין השנים 1965 ל1983 ואפילו הוגדר בידי מקורביו כ”איגנציוס שני, מייסד מחדש של המסדר…” (איגנציוס מליולה כאמור הוא המייסד הרשמי הראשוני של המסדר).הנה חלק מסרטון תעודי שיצרה אוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית לכבוד 100 שנים להולדתו של פדרו ארופה. בסרט הזה תוכלו לראות אותם מדברים בצורה שלא משתמעת לשתי פנים על השפעתו הרבה דרך האוניברסיטאות וכיצד הפעיל את הארגון וחייליו במסדר הישועים להכנת “סדר עולמי חדש” (תכף תראו כיצד). בסביבות הדקה ה14:30 של הסרט נאמר כי פדרו ארופה“נבחר להיות הממונה עלייהם (מסדר הישועים) במאי 1965…הוא העביר רפורמות רחבות…ועלה לתפקיד…שיצריך אותו להפוך את מעמדם של כ30,000 ישועים להתמסר למען ‘סדר עולמי חדש’.”

את הסרטון ניתן לראות בכתבה המלאה באותו נושא.

חלומו של ארופה בא לידי ביטוי במסמך Our Mission Today: the Service of Faith and the Promotion of Justice שם הוא הגדיר מחדש את פעילות אנשי המסדר כשומרים על הצדק החברתי יחד עם הפצת הדת הקתולית.הצעד הזה נחשב לנורא אמיץ מבחינתו כי הוא גרם להוספת גוון פוליטי וחברתי יותר עבור המסדר, והדבר עורר מחלוקות, אך התקבל בסופו של דבר ברוב קולות. ההתמקדות בצדק חברתי הובילה בסופו של דבר לייסוד “תיאולוגית החירות” בדרום אמריקה אשר פותחה והונהגה בעיקר בידי ישועים שחיו שם כגון ג’ון סוברינו מאל סלבדור וחואן לואיס סגונדו מאורוגוואי, כאשר המוקד של ההתפתחות של התאולוגיה היה בברזיל. התאולוגיה ממזגת את התכנים הנוצריים של הברית החדשה יחד עם מרקסיזם, ומציגה את ישו ופעילותו כמוביל של מהפכה חברתית סוציאליסטית.

————-

ראו כיצד תאולוגית החירות/שחרור השתלטה על דרום-אמריקה. על אנשים בעלי תפקידים מכריעים אשר אומנו באוניברסיטה הפרטית של ג’ורג’טאון כתבנו במהלך הכתבות הקודמות, ונמשיך לכתוב בעתיד.

———–

מה שחשוב לדעת בקשר לרפורמה אשר אותה הוביל הגנרל הנעלה ה32 פדרו ארופה במסדר הישועים הוא שהיא היית חלק מרפורמה רחבה יותר של הוותיקן שיצאה לדרך ב”ועידת הוותיקן II”. אותה רפורמה הובילה מתוכה בין היתר שתי רעיונות מובילים, האחד היה באמת הרפורמה הכלכלית/חברתית הסוציאליסטית, ואלו ממכם שעוקבים אחרי הסדר העולמי החדש, ובעיקר אלה אשר מכירים את האג’נדה של האחוות הסודיות מבינים כי הסדר העולמי החדש יהיה סוציאליסטי ומושתת על רווחה והפיזור השלל והרכוש הפרטי של האזרח, כפי שאנו הזהרנו מאז הקמת האתר. הרעיון המרכזי השני שיצא מועידת הוותיקן II הוא האקומניזם ובניית התשתית לדת האוניברסלית העולמית החדשה (מסיבה זאת לכנסייה הקתולית נקראת קתולית כיוון שמשמעות המילה Catholicism היא אוניברסלי, ומאז ומתמיד הכנסייה בלעה אל תוך עצמה פולחנים פאגנים ודתיים של כל מקום אשר כבשה בשביל להטמיע את כוח הכנסייה בכל מקום בעולם). הרוח הגבית לרעיונות הדת החדשה הזאת מגיע שוב מהישועים, מאדם בשם טלילהרד דה שרדן אשר בהחלט ניתן להכתיר אותו כפטרון הכנסייה של הניו אייג’ (עוד על כך בהרחבה בכתבה המעודכנת בנושא). לכן הרעיונות הכלכלים של הוותיקן נחשבים להיות העידן החדש המתוכנן כפי שהוסבר בסרט המתורגם בתחילת הכתבה.

————–

רגע לפני שניגש לסרט המתורגם עבורכם בנושא הכלכלה, הנה רק טעימה של מה מצפה לנו מאותה רפורמה כלכלית של הכס הקדוש.

————

22.”זה חוקי”, אומר הקדוש תומאס אקווינאס, “עבור אדם להחזיק ברכוש פרטי, וגם הכרחי עבור המשכיות הקיום האנושי”. אך אם השאלה נשאלת: כיצד יש לנהוג ברכושו של אדם מסוים ? – הכנסייה עונה לאל היסוס במילותיו של אותו דוקטור קדוש (תומאס אקווינאס). “אל לאדם להחשיב את הרכוש החומרי שלו כשייך לו, אלא כמשותף לכולם, בכדי לשתף את הרכוש ללא היסוס כאשר אחרים הם נזקקים…” נכון, אף אחד אינו נדרש לחלק לאחרים את מה שנחוץ למען צרכיו וצורכי קרוביו; ואפילו לא לחלק את מה שדרוש הגיונית לתחזק את רמת החיים…אך, כאשר מה שנחוץ לו מסופק, וכאשר מה שדרוש עבור אותו אדם נלקח בחשבון, זה נהיה חובה לתת לנזקק את היתר. “ממה שנשאר, תחלק”.

—————–

מתוך: RERUM NOVARUM,ENCYCLICAL OF POPE LEO XIII ,ON CAPITAL AND LABOR

————

כפי שראיתם בסרט בתחילת העמוד, מדובר כאן בסוציאליזם, והשאלה הנדרשת היא כמובן, מי יחליט כמה כל אחד צריך? יוחנן פאולוס שהיה מרקסיסט אשר דחף קדימה את האג’נדה של ועידת הוותיקן II אומנם כבר לא האפיפיור, אך על האחוות הבנדקטים, שהאפיפיור בנדיקטוס הנוכחי מקיים את נבואתם, והמניפסט הסוציאליסטי שלהם כתבנו בהרחבה בעת ביקורו בארץ.

—————-

שם חשוב העולה מתוך הRerum Novarum שצוטט לעיל הוא זה של תומאס אקווינס אשר נחשב לקדוש המשפיע ביותר על החשיבה הכלכלית/חברתית של הוותיקן. הוא יצא מזרם הסכולסטיקה של הוותיקן אשר התפתח במאה האחת עשרה. אותו זרם לימודי שאימץ לתוכו את הפילוסופיה והשימוש בהיגיון לניתוח נושאים הושפע בעיקר מהפילוסופים היוונים כגון אפלטון ותלמידו אריסטו.

—————–

“תומאס אקווינס לא כתב שום חיבור בנושא כלכלה, אך חשיבתו, הבוססת על זאת של אריסטו, היא יסודית להבנת החשיבה הכלכלית של מדינת-הכנסייה הקתולית”-Spiegel, Henry William, `The Growth of Economic Thought’, Revised Edition,Durham: Duke University Press, 1983, p. 29, 57. Thomas Aquinas (died 1274).

לא פלא שהאפיפיור בנדיקטוס ה15 האמר “הכנסייה מכריזה על הדוקטרינה של תומאס להיות כשלה”.הפילוסופים היוונים הם אחת הששפעות הגדולות ביותר על הסדר העולמי החדש וכל מה שאנו רואים מסביב, בעיקר הניו אייג’ והסוציאליזם הגואה. אפלטון למשל היווה השפעה עצומה על קארל מרקס, והחשיבה הקומוניסטית . בקשר לתנועת הניו אייג’ הדבר מאוד ברור כאשר מבינים מאיפה הגיעו כל התאוריות כגון עקרון הידע שהוא בעצם הזכרות, עולם קדמון שלא נוצר יש מאין, אלוהים שהוא בלתי אישי, רעיון הגאיה שהגיע מפולחן קדום ביוון, משל המערה של אפלטון המסביר כיצד המציאות היא “אשלייה” ועוד. הרעיונות הללו הם עקביים ביותר כיוון שאותם פילוסופים קדומים היו חניכים של האחוות הסודיות שנדדו מהמזרח הקדום מערבה (אריסטו למשל היה יועצו הבכיר של אלכסנדר מוקדון), אומנם הם התעסקו בעבודת אלילים ופולחנים לאלים ופסלים כאלה ואחרים, אך דברים אלה היו בסך הכל רעיונות שנתנו לצי-בור, מאין דת לציבור הרחב יותר, המסטריות בסוד שמרו לעצמם דוקטרינה סודית יותר ועוברם אותם “אלילים” היוו רעיונות מדעיים שונים לגמרי ממה שהצי-בור סגד לו.הנה הסרטים בתרגום לעברית המציגים את האג’נדה הכלכלית של הכס הקדוש, ישירות מתוך המסמכים שלהם:

—————

 

————–

הכתבה הזאת היא רק ההתחלה. חושבים שאין לכל העניינים הללו כל השפעה בארץ? תחשבו שוב. עד 2008 ניהל את הקרן החדשה לישראל מר. פיטר אדלמן, פרופסור מאוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית. (אם כבר מדברים על זאבים בלבוש של כבש…)

המשך יבוא…

  כתבות רלוונטיות:35 תגובות לכתבה ” הכס הקדוש והסדר העולמי החדש: כלכלה”

 1. אידיוט שימושי בתאריך 26 בJuly, 2010 בשעה 6:05

  לא קשור לכתבה -

  האם שמתם לב שהאב הרוצח עושה לכם גירסה של אצבע משולשת עם האגודל – התמונה הזאת לקוחה מהדף הראשי שלYNET
  והם עושים בה שימוש ניכר!

  http://www.ynet.co.il/PicServer2/24012010/2677576/1_wm.jpg

  אני לא יהיה מופתע שזה היה חלק מטקס פולחני…

 2. אלדד בתאריך 28 בJuly, 2010 בשעה 9:18

  אהבתי את הסרטונים בסוף אבל בישראל בחיים לא יסכימו לזה.

  אם זה יקרה המדינה תהפוך למערב פרוע זה לא יעבור בשקט יחסי כמו בדרום אפריקה.

 3. חכה כשתתפרסם הכתבה על הקרן החדשה לישראל. כשיש זרים יש למי לחלק את השלל נכון? אזמי אחראי להכנסת הפליטים לארץ ולהשאיר אותם? ולעות מסע תעמולה לטובתם? ולמה?

  כל זאת ועוד..

 4. רוני בתאריך 28 בJuly, 2010 בשעה 12:52

  מומלץ ביותר לראות את הסרט “עיניים עצומות לרווחה” של הבמאי סטנלי קובריק.

  קובריק עצמו “נפטר” סמוך מאוד לשלבי סיום עריכת הסרט. במילים אחרות, הוא נרצח קרוב לוודאי על ידי אותם ארגונים/אחוות/חברות סודיות.

  בסרט עצמו הוא חושף את הטקסים הלוצריפניים של ה-Secret society כשהם עם מסכות על הפנים.
  משאיר לצופים את האפשרות לדמיין רק מי הפרצופים שנמצאים מאחורי המסכות הללו- נשיאים, ראשי ממשלות, תעשייני צמרת, פוליטיקאים- כל אותם אנשים שההמונים משרתים אותם, משלמים להם מסים, מצביעים להם, ומתים בשבילם בשדה קרב פרחוני רק כדי לתת מדליות של “מנצחים” (לוזרים) לאימהותיהן השקולות המסכנות.

  שוב פעם קובריק מראה לנו בסרטו איך עיניים של צמרת השלטון והפוליטיקה עצומות לרווחה.
  לא פלא שקובריק נרצח. הרי ידע זה כוח וההמונים לכאורה לא אמורים לדעת שאלה ששולטים בהם, אלה שהם משלמים להם מסים (97% מהמס הולך לריבית לבנק למרכזי, רק 2-3% לתשתיות) לא שמים קצוץ עליהם, על משפותיהם, ילדיהם וכ’ו.
  וזה רק על קצה הקרחון, בין ביתר הם מבצעים גם זביחת ילדים, פדופיליה, כל תעשיית הפורנוגרפיה בידם (סרטים כחולים=מעלות כחולות כמו בבנייה החופשית).
  הצבע הכחול מסמל את המים, שזה למעשה “חוק האדמירלות הימית”.

  “The cash flow, the liquid asset which is between the river bank that directs the flow of the current/currency”.

  צבע כחול, דם כחול. הנאצים לא המציאו את זה בכלל, זו סימבוליקה שהשורשים שלה עוד מימי האימפריה המצרית. הפרשנות היא- “אלה שרואים להם את הוורידים”. הוורידים הרי בצבע כחול, ולמי רואים בד”כ את הוורידים? למי שכמובן בעל עור לבן. וזה מתקשר לחברה הגבוהה, שהייתה בהגנה מפני אור השמש השורף בעוד שמעמד הפועלים עשה בחוץ את כל העבודה השחורה ועם השנים גנטיקה של עבדים שהם כאמור בעלי אור שחום/כהה.
  השורה התחתונה היא שאלה שמכנים את עצמם בעלי דם כחול מתכוונים לקפיטליזם, “חוק האדמירלות הימית” שהוא התנ”ך של העסקים.

  מישהו יודע במקרה שהמילה Alien (חייזר, עובד זר) באה מהילה A lien (שעבוד, זכות עיכבון, עיכול במשפטים, זה גם טחול).

  מפני שבני אדם בשבילם זה גוף תאגידי (Capital letters), לכן כשמישהו מת באנגלית לגופה קוראים
  CORPS. כלומר, קיצור של Corporation (תאגיד). מישהו שם לב לזה פעם?
  או שכולם היו שקועים עד מוות במונדיאל?

 5. סקפטי בתאריך 28 בJuly, 2010 בשעה 17:39

  כל העניין של משחקי המילים שבדר”כ מובא על-ידי ג’ורדן מקסוול ומלומדיו לרב נמצא כערימה של שטויות.
  corps זו מילה ששורשה מגיעה מלטינית – “corpus” ומשמעו – גוף.

 6. אידיוט שימושי בתאריך 28 בJuly, 2010 בשעה 18:24

  עוד סרט שמתעסק בפֶטִישׁ של העלית – הסרט האיטלקי בשם ” 120 יום בסדום”. סרט מאוד מאוד חולני!
  גם הבמאי של סרט זה נרצח בצורה מאוד ברוטלית אחרי יציאת הסרט לאקרנים -

  שם הסרט
  Salò, or the 120 Days of Sodom

  ושם הבמאי

  Pier Paolo Pasolini

 7. היום בארץ יוצא סרט על סדום

 8. רוני מעולם לא ראיתי עדויות לזביחת ילדים בידי אף אחד,
  אל תפיץ שמועות סתם.
  זה עושה נזק.

 9. אידיוט שימושי בתאריך 29 בJuly, 2010 בשעה 1:10

  זביחת ילדים עדיין מתבצע בעולם!!!!!!
  LLOYD אני מאוד מופתע עליך מכוון שבהרצאה של TED GUNDERSON שאגב CONSPIL מקשרים הוא מדבר על זביחת ילדים! כל החוקרים של הNWO מזכירים את זה כולל אלכס גונס .

  ואני לא יופתע אם מה שקרא לפני מספר ימים בישראל היה גם – במיוחד לאור סימני הידים שהאב והאם מבצעים!

 10. אידיוט שימושי בתאריך 29 בJuly, 2010 בשעה 1:25

  קישורים בנושא:

  http://www.youtube.com/watch?v=gdEIksAyEkY&feature=related

  שימו לב לתמונות וההסברים שלהם:

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3924668,00.html

  http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/codex_magica/codex_magica10.htm

  http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/codex_magica/codex_magica14.htm

 11. הלו בתאריך 29 בJuly, 2010 בשעה 3:58

  “ההתחלה” – Inception
  שמעתם על הסרט הזה כבר?
  לא יצא לי לראות אבל נשמע כמו סרט שחייב להיות מאחוריו משהו.

  משהו קטן בנושא:
  http://holyspiritvictorious4ever.blogspot.com/2010/07/inception-room-numerology-links.html

 12. אתה בטח מתכוון למה שנכתב בביקורת הסרט ילדי הגזזת

  “שואת ילדי הגזזת גבתה יותר קורבנות מכל מלחמות ישראל גם יחד. כל עוד לא תופרך האשמה החמורה כי בחסות אמריקנית בוצע ניסוי רפואי בילדי העולים, כל עוד הממסד הרפואי לא יחשוף כל הידוע לו, פרשה זו תרבוץ לפתחה של מדינת ישראל לדיראון עולם”.

  לא מדובר בזביחת ילדים. נראה לך שאם באמת אחווה סודית מקריבה ילדים יהיה כל כך פשוט להוכיח את זה?

  אני בכלל לא כתבתי את הכתבה אגב, רק מראה לך שאתה מפיץ שמועות שגורמות לאתר הזה להראות כרדיקאלי ומסוכן, כלומר אתה כנראה מבלי לשים לב מתנהג כמו פרובוקטור סטייל אבישי רביב. אז תגיד מה שתגיד, או שתשים לב לאיך אתה מתנסח או שאתה כנראה פרובוקטור.

 13. קרייזי בתאריך 29 בJuly, 2010 בשעה 18:58

  לויד אל תהפוך את המקום לבית משפט, כי אחרת כמעט כל מה הכתוב באתר לא יהיה רלוונטי.
  דרך אגב כנראה שגם הוותיקן מנוהל בידי אחרים והנה זמנו מגיע
  http://www.bibliotecapleyades.net/vatican/vatican_ratzinger15.htm

 14. קרייזי אתה צריך להבין איך ארגונים מסויימים עובדים. יש להם דרכים מאוד פשוטות להרוס סטאטוס של אתר, וזה החדרת פרובוקטורים קיצוניים. זה הכל, אני אישית חושב שצריך מאוד להזהר בשלב זה מאחר והגישה לאתר הזה נחסמה למנהלי האתר מביתם כמה פעמים, מה שמעלה תהיות רבות, אז סלח לי אם אני נזהר….

  בכל מקרה תודה על הכתבה

 15. אידיוט שימושי בתאריך 30 בJuly, 2010 בשעה 1:31

  עוד קישור בנושא:

 16. אלדד בתאריך 30 בJuly, 2010 בשעה 8:37

  וואו לויד למה לא סיפרתם קודם?
  בטוח שלא היתה תקלה טכנית?(שרת לא מתפקד זה קורה לא נדיר,תקלות במחשב,וירוסים).

 17. קרייזי בתאריך 30 בJuly, 2010 בשעה 10:30

  השאלה היא אם יש הסכמה מכולם כאן לגבי תכנית לצמצום האוכלוסייה שהיא בעצם המניע לכל התהליכים?
  האם הם יצליחו להגשים את הפנטזיה שלהם ולהגיע למצב של חצי מיליארד איש בלבד על הארץ?

  בסרט תיעודי מאשים הנסיך הבריטי פיליפ את צפיפות האוכלוסין בעליית מחירי המזון. “כולם חושבים שזה בגלל שאין מספיק אוכל”, מצהיר בעלה של המלכה, “אולם האמת היא שהצריכה גדולה מדי – יותר מדי אנשים”.

  התפוצצות האוכלוסייה היא “מאוד רצינית – מאוד, מאוד רצינית”, אמר הדלאי לאמה לקהל של 50,000 איש בסיאטל. ובחוסר עקביות מסוים הוא טוען גם ש”ילדים הם בסיס התקווה שלנו”, וש”עתידנו תלוי בהם”.

  כתבה מצויינת שנתקלתי בה
  http://www.aish.co.il/ci/s/80401842.html

 18. אלדד, אין מה ליידע בכל דבר קטן, תשמע אי אפשר לדעת מה זה אבל במשך זמן די קצר, חודש וחצי האחרונים זה קרה כמה פעמים, כאשר לפני זה במשך כל השנתיים וחצי זה לא קרה בכלל.

 19. קרייזי בתאריך 1 בAugust, 2010 בשעה 15:14

  ניו אקרופוליס:

  http://www.newacropolis.org.il/site/articleDetails?articleId=J25YWCJK1751

  http://www.newacropolis.org.il/site/bookDetails?bookId=718KWHPVTX41

  בעיקר את השורה האחרונה
  http://www.newacropolis.org.il/site/articleDetails?articleId=HJ4NNXNB3751

  וזה בשבילך לויד
  ציטוט קצר מהכתבה כדי שיהיה מעניין:
  “אבל קיים דבר אחד, איתו אי אפשר להתווכח והוא שהפירמידות נבנו בעזרת המאגיה”
  http://www.newacropolis.org.il/site/articleDetails?articleId=QKJNFRP1751A
  אכן כנראה שישנם דברים שאנחנו לא שמענו עליהם מעולם והדבר המוזר הוא שמי שמתעסק בדברים האלו לא רק שלא נחשב מטורף, אלה עמיד מארץ העמידים. ללא ספק.. הרבה אש.
  מעניין איפה לומדים את כל זה, בבתי ספר בטוח לא.

 20. קרייזי אתה חושב שצימצום האוכלוסייה זה המניע שלהם? אז אני לא מסכים.. המניע זה לא.
  מה מצויין בכתבה?
  ד”א אני לא נגד צימצום האוכלוסייה רק לא בדרכים שלהם.

 21. קרייזי בתאריך 2 בAugust, 2010 בשעה 16:47

  תגיד אחי, אתה יודע לקרוא?
  גם אני לא נגד צמצום האוכלוסיה, מצידי שיעיפו את כל האנשים שעושים את עצמם משוגעים ואת כל הערסים המודרנים את כל הבטלנים ואת רוב אוכלוסיית ישראל המטופשת והשחצנית מכדור הארץ ויפה שעה אחת קודם, להשאיר רק ואך ורק את האנשים שעושים טוב ושרוצים טוב זה אולי ישמע לכם ניו אייג’י אבל את האמת נמאס, פשוט נמאס. מי שחושב שהחיים כיום יכולים להימשך בצורתם האבודה משקר את עצמו אלה אם כן הוא כל אלה שציינתי למעלה.
  ——————————————————

  לא שלא ידענו על זה קודם אבל שמתי יד על ספר שלא יצא לכם לפגוש קודם
  הנה לכם אחוות S&B כמו שלא ראיתם, בין המשפחות נמצאות בוש בנדי רוקפלר גייטס
  שימו לב לציטוט של בוש במעלה התמונה
  http://htmlimg1.scribdassets.com/8sn6414yio2iyo6/images/3-e233f783e0/000.jpg
  ———————–
  http://htmlimg4.scribdassets.com/8sn6414yio2iyo6/images/4-a0ddd9d886/000.jpg
  ———————–

  עוד ספרים מהמחבר:
  Other Books by Author
  Technological Treason
  The Diamond Connection
  Gold Versus Paper
  ————————————-Wall Street and The Rise of Hitler
  The War On Gold
  Energy, The Created Crisis
  Wall Street and the Bolshevik Revolution
  Wars and Revolutions Parts 1 and 2
  Wall Street and Franklin D. Roosevelt
  Trilaterals Over Washington – Volume 1-Volume 2
  Western Technology and Soviet Economic Development1917—1930
  Western Technology and Soviet Economic Development1930-1945
  Western -Technology and Soviet Economic Development1945-1965
  National Suicide: Military Aid to the Soviet Union in19’3
  ———————————————————————————————————
  מתוך הספר עצמו:
  Introduction to The Order
  <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<–How The Order Controls Education
  <<<<<<<<<<<<<<<<<<,,–How The Order Creates War and Revolution
  <<<<<<<<<<<<<–The Secret Cult of The Order
  <<<<<<<<<<<<<<<<<<<–The Best Enemy Money Can Buy
  ——————————————————-
  שימו לב איפה חברי האחווה מככבים
  http://htmlimg1.scribdassets.com/8sn6414yio2iyo6/images/34-39237f429a/000.jpg
  —————————————————–
  היכן הם נמצאים ביחס למעגל
  http://htmlimg1.scribdassets.com/8sn6414yio2iyo6/images/41-c328fd7430/000.jpg
  ————————————————
  כיצד האחווה שולטת בחינוך
  http://htmlimg1.scribdassets.com/8sn6414yio2iyo6/images/56-f3e25668e8/000.jpg
  כמובן אונסקו
  ———————————————

  בקיצור: מתוך אוניברסיטה קטנה אי שם מתחנכים להם סטודנטים ש לימים ישלטו בכל מה שקשור לנו בחיי היום יום ואנחנו לא יכולים לברוח ובקרוב גם לא להסתתר.

 22. אני חושב שלאף בן אדם לא מושלם מותר להחליט על צימצום אוכלוסייה של אנשים לא מושלמים אחרים. בימינו אין אף לא אדם אחד מושלם.

 23. פאניה (-: בתאריך 2 בAugust, 2010 בשעה 22:05

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2934863,00.html

  טכניקת ההטעיה.
  בכתבה הנ”ל תוכלו לקרוא שמר פרס מתנגד למדיניות בנימין נתניהו בשנת 2004 מר פרס טבע את המונח קפיטליזם חזירי כשהוא מטיח בפני בנימין נתניהו שמדיניותו הכלכלית מחורבנת. אממה, , מר פרס שאומר לכאורה דברי עונג בוחר ביחד עם עם דברים אלה לדחוף עוד משהו ככה כבדרך אגב, בשנת 2004 היא שנת 6 מר פרס מחלק את האוכלוסיה לשתי שישיות, 6 מליון קבצנים ו 6 אלף עשירים
  9 שנים לפני כן נרצח רבין בבואו לעשות שלום.
  אחר כך בנימין פורש. מפלגת קדימה מוקמת. פרץ נבחר להנהגת העבודה. פרס פורש ועובר לקדימה שרון בא לעשות שלום , נרדם. אולמרט תופס פיקוד. מלחמה. נגמרת המלחמה. אסד מציע משא ומתן ישיר לשלום פרס וחבריו מסרבים כי בוש לא מסכים.
  אתם יודעים מה אני אומרת, אני אומרת שלחב’רה האלה ששולטים בעולם, הזמן לא התאים לעשיית שלום. אני אומרת שבאותו הזמן השליטה שלהם לא הייתה מספיק חזקה כדי שהם ירשו לעצמם מצב שלום, אני אומרת, שלום באותו הזמן היה מערער ומאיים על השליטה שלהם. הזמן לא היה בשל ליצירת סדר עולמי חדש עם שליטה שאותם חבר’ה רוצים
  פרס דיבר יפה אודות הקפיטליזים החזירי אבל מר פרס כל כך הרבה שנים בעל השפעה. מר פרס לא עשה כלום למען האזרח העני, נהפוך הוא כשהייתה הזדמנות להריץ מהלכים כשפרץ נבחר, במקום לעזור לו להשמיד את הקפיטלזים החזירי אודותיו דיבר באותם זמנים, הוא פרש והשאיר את פרץ בודד במערכה…והעם רצה סדר חדש בקטע של הכלכלה ופרס עבר לקדימה. מי אתה מר פרס?
  בנימין, חזר. כשכולם אומרים שבנימין למד… מה למד בנימין ? מי באמת שולט? את דברו של מי הוא צריך לעשות?
  אני בעד שלום, כי אני מצווה על ידי אלוהי ששמו יהוה לבקש שלום ולרדוף אותו, אני בעד ההגדרה של עולם שהוא שפה אחת שמכירה בשלטונו הבלעדי של האל כאל של כל העמים, אבל כפי שאני לומדת בזמנים אלו, אני למדה שיש פה מצב של שלום שהוא לא השלום של אדוני, יש פה מצב של שלום אחר שרוצה להיות כמו אדוני , וכח כזה אינו ראוי לבן אדם . כי הם משמרים מצב של חוסר שיוויון הזדמנויות ועוני ושל מעמדות שבראשן יש גזע עליון ועושי דברם.
  בפעם הבאה נדבר על ילדי תימן החטופים- אגודה- פורוש והכרזתו המפתיעה של פורוש על פרס כמקובל עליו כאיש של שלום.
  ובפרק הבא הבא נדבר על כך שעם ישראל עדיין בגלות ועם ישראל מפספס הזדמנות במשך הרבה שנים ליצור כאן חברת מופת בהאחזותו באדמה רק כדי לעשות שלום שייצור מצב שנוגד את הוויתו של האל האחד ששמו שלום.

 24. קרייזי בתאריך 3 בAugust, 2010 בשעה 16:35

  הפירמידה במיטבה ודרך עבודתה
  ניקח לדוגמה משפחה בעלת שם בארצנו ויש לה יכולת השפעה על הצי-בור
  משפחת שטראוס מקבלת הוראה מגבוה להוסיף את המרכיב הבא שנקרא X לכל פסי היצור של מוצרי הילדים מרכיב X אחראי על שיגעון יתר אצל ילדים (לא צריך להוכיח לכם כמובן שהכל ניתן לביצוע) עכשיו אם הם שואלים שאלות לגבי המרכיב או לא שואלים לא ידוע או יותר נכון לומר שלשאול מבחינתם זה מיותר כי לשתף פעולה עם הגבוה בזכות זה יש להם קיום כן שכאשר לא משתפים פעולה הם כנראה מאויימים בהיעלמות. עכשיו נשאל שאלה: הם יכולים לא לשתף פעולה ולחשוף את המזימה לעיני כולם ובזאת מסוגלים לאיים נגד למה שלא יעשו כך? פשוט מפני שאין להם את הכוח להתמודד עם אותם גופים ששולטים בכל ומסוגלים לכל מה שמסביר שמצפון ומעמד לא הולכים יחד ב99.99 אחוז מהמקרים. עוד נשאל: למה שלא ירעילו את כולם בזאת יגמרו את הסיפור במקום למשוך את התכנית? כאן זאת בעיה משום שזה יראה לא סביר בעיני הצי-בור ולא חכם מבחינתם. עוד נשאל: אבל אותם ילדים אוכלים את אותם דברים כמו גם ילדיהם של ראש הפירמידה? פה אני ישאל אתכם מה דעתכם אוכלים או לא?
  אז אם הם מחדירים או לא זאת אתם תשפטו לפי התנהגות הילדים כיום שאלימות וגסות היא מוצא מספר 1 שלהם, רבותיי אתם לא ממש מעורבים במה שקורה סביבכם ואתם מתעלמים ומתייחסים לזה כמובן מאליו, האם יכול להיות שרק אני רואה דרך עיני את התנהגות הילדים כיום? האם יכול להיות שרק לי איכפת מאיך שגרמו לעולם להראות כיום? האם רק אני חושב כל דקה ודקה בכל פרט ופרטבכל מקרה שקורה לי כל רגע בו אני נתקל בבורות מוחלטת? עכשיו מי שקורה בטח שואל אם משפחת שטראוס לא מסוגלת להלחם איך אנחנו נעשה את זה? אני אומר בצורה פשוטה, כמובן שמעטים שוראים את התגובות ויכולת ההשפעה היא קטנה וכאן נמצאת הבעיה בזה שהם משדרים לנו מה שהם רוצים כדי שנצא חיות ואנחנו לא מסוגלים להראות להם שאנחנו בני אדם!!!

  כחלק מעבודתי אני מסתובב במקומות שונים המון ורואה המון היום נגנבה אלי שיחה והצלחתי לשמוע כמה משפטים מאותה שיחה קצרה של אנשים מאחת החברות הגדולות בארץ לתקשורת, השיחה הייתה בין שני אנשים גבוהים בפירמידה(גם נראים ככה, ציונים ממושמעים כאלה) לבין איש בדרגה נמוכה מהם בהם הם שואלים: “נו איך הולך בעיר X ?
  הוא משיב: דיברתי עם ראש המועצה והסברתי לו לגבי הבעיה ושהוא חייב לקבל את זה, הוא אמר שיטפל בזה.
  הם אומרים: תסביר לו בצורה פשוטה שאם לא, לא יהיה לו סניף בעיר, אנחנו פשוט סוגרים.
  משיב: יהיה בסדר.
  ככל הנראה השיחה הייתה לגבי הצבת מיכשור מסויים בעיר X .
  כאלו הם פני הדברים ובזאת הדרך הם עובדים בכל רמות תעשייה והפוליטיקה.

 25. מי שעובד גבוהה בפרמידה של ישראל עובד להשמיד את המדינה, ציונות היא חסרת ערך עבורו, סך הכל כלי בשביל להוביל את העדר.

 26. [...] קונספיל "העולם נשלט על ידי אנשים שונים לגמרי ממה שמדמיינים אלה שלא נמצאים מאחורי הקלעים" – בנג’מין ד’יזראלי.עוד ציטוטים « הכס הקדוש והסדר העולמי החדש: כלכלה [...]

 27. מיכל כהן. בתאריך 4 בAugust, 2010 בשעה 7:40

  טז מי-יקום לי, עם-מרעים; מי-יתייצב לי, עם-פועלי אוון. יז לולי יהוה, עזרתה לי– כמעט, שכנה דומה נפשי. יח אם-אמרתי, מטה רגלי; חסדך יהוה, יסעדני.

  תהילים.

  ואהבת את אדוני אלוהייך בכל נפשך ובכל לבבך ובכל מאודך.

  שמע ישראל אדוני אלוהינו אדוני אחד.

  פאניה, אתמול לוציפר, רצה לעשות לי רימיקס ולדחוף לי בכח 2 שישיות. קטעים….

 28. דת דת זו מבוססת על הרחבה. והיא מאוד מוחצנת. זה לא דבר מוזר מה שקורה

 29. [...] שאוניברסיטאות כמו ג’ורג’טאון נחשבים לעזרים של הכנסייה בהם מאמנים את האנשים לתפיסת העולם הכלכלית חברתית של [...]

 30. [...] הכס הקדוש והסדר העולמי החדש: כלכלה [...]

 31. [...] שבכתבה על הסדר הכלכלי של הוותיקן הראנו לכם שהם דוחפים לרפורמה כלל עולמית אשר בה יוכלו [...]

 32. [...] סדר עולמי חדש, מסדר לאזארוס ושליטה במימי העולם Posted by admin On דצמבר – 25 – 2010 נושא חדש, ישר מהתנור..מסתבר כי יש כבר תוכניות לקחת שליטה על מימי העולם ומונה לתפקיד כבר מסדר שעשירי העולם יכולים ל"תרום" לו כסף וכך לרכוש מניות על כל המים בעולם. אז איך זה עובד : מסדר לאזארוס הקדוש הינו אחד מהמסדרים ברשת האחוות הסודיות של הכס הקדוש שמונה להיות הבעלים "החוקיים" של כל המים בעולם. ( לכתבה על הכס הקדוש והסדר העולמי החדש). [...]

 33. [...] by shai on דצמ'.26, 2010, under מים נושא חדש, ישר מהתנור..מסתבר כי יש כבר תוכניות לקחת שליטה על מימי העולם ומונה לתפקיד כבר מסדר שעשירי העולם יכולים ל"תרום" לו כסף וכך לרכוש מניות על כל המים בעולם. אז איך זה עובד : מסדר לאזארוס הקדוש הינו אחד מהמסדרים ברשת האחוות הסודיות של הכס הקדוש שמונה להיות הבעלים "החוקיים" של כל המים בעולם. ( לכתבה על הכס הקדוש והסדר העולמי החדש). [...]

 34. [...] יושב ראש המועצה האירופית, חוזה מנועל מרוסו מפורטוגל, דווקא מרגיש מאוד בנוח עם כל התרעלה הזאת שכן במקור היה מנהיג בתנועה המחתרתית של הMRPP המאוסטי (התנועה המתחדשת של מפלגת הפרולטריון, אשר הפכה להיות PCTP/MRPP, המפלגה הקומוניסטית הפורטוגזית של הפועלים/ התנועה המהפכנית של הפרולטריון הפורטוגזי). את לימודיו השלים כבוגר דוקטורט באוניברסיטת ג'ורג'טאון הישועית אשר מנחילה את רעיונות האינציקליקות המרקסיסיות של הכס ה…. [...]

 35. [...] האיחוד האירופי הוא אכן גוף בירוקרטי מפלצתי המטיל מיסים אקו פאשיסטים, בין השאר כדי לבסס את קיומו המתואב והבזוי, ואשר מבזבז כמויות עצומות של כספי ציבור. הבירוקרטיה ההמטונפת  של האיחוד מגבילה והורסת כלכלות שלמות באירופה, וכל זה יחד עם הבנק המרכזי האירופי אשר אין לו שם מצפון כאשר הוא דורך ורומס כלכלות של מדינות קטנות או אלו שאינו מעוניין בהם, למען הכלכלות החזקות באירופה אותם הוא מחזק כמו גרמניה וצרפת (איך קרה שהעולם שכח מה קורה כאשר נותנים יד וכוח לתאווה הברברית הקולקטיביסטית של הגרמנים). בריה"מ ככל הנראה קמה לתחייה בדמות האיחוד ובחסות הכנסייה הקתולית שהחלה לדרוך בצעדי ענק בעקבות הקומוניזם לאחר ועידת הוותיקן II שהיית … [...]

השארת תגובה

Google