ההתחממות הגלובאלית (האמת המכורה)

הפעם לא נרבה במילים מכיוון שכל המידע נמצא בסרטים שהכנו עבורכם. אנא העבירו את הסרטים ויראלית לכמה שיותר אנשים, הכתבה לעומת זאת, מיועדת לקוראים שלנו. תהנו.

במשך שנים ידענו שכל ההפחדה בנוגע להתחממות הגלובאלית היא תרמית הנועדה לדחוף מיסים חדשים על כל דבר שאתם רק יכולים להעלות בדעתכם, מג’י.פי.אס הבודק את כמות פליטת הפחמן באוטו שלכם ומחשב כמה אתם צריכים לשלם על הנסיעה ועד כל פעולה הכי בסיסית שאתם עושים בבית כמו חימום יתר (על פי איך שיוגדר בחוק), שימוש מוגזם במים (כפי שכבר התחיל בארץ) וכו’. עוד התוכנית נותנת לגיטימציה להאציל סמכויות פולשניות לאנשים שיפקחו שאתם לא מזהמים יותר מידי, ושאתם משלמים את מס הפחמן שלכם. כל הרעיון מאחורי ועידת האקלים בקופנהאגן הוא שכל המדינות יחתמו ויסכימו ליישם את המדיניות ה”ירוקה” החדשה, וזה למה לא מפסיקים להפחיד אתכם. למה נראה לכם שהסרט (המעפן ראוי לציין) 2012 יצא בדיוק לקראת הועידה? ועוד מאותו יוצר של היום השלישי? כן, גם כל היסטריית העבמ”ים מסתמנת כעוד תרמית הנועדה לאחד את כולנו תחת ממשלת עולמית ודת אחד, והצי-בור פשוט מת על זה ונהנה להאמין לכל מה שהרגילו אותו בהוליווד. חשוב לנו להדגיש שכן אכפת לנו מאיכות הסביבה בניגוד לאיך שהתקשורת מציגה אנשים שלא מאמינים בהתחממות גלובאלית או שזה מעשה ידי אדם, אנשים בעלי דעות כאלה נמצאים באותה קטגוריה של מכחישי שואה לפי התקשורת והקונצנזוס. אנחנו כן חושבים שראוי לשמור על איכות הסביבה ושזה נושא מאוד חשוב, אבל אין זה מה שמדובר עליו בועידה בקופנהאגן ובאו”ם, הם לא יטפלו בנושאים האמיתיים כמו הפסקת כריתת היערות, זיהום הפלסטיק, מציאת תחליף לנפט, או כל דבר אחר שטוב להם לכיס. האבסורד הזה מוסבר בכתבה הישנה והטובה “רוקפלר ואאוגניקה“:

רוקפלר אומר בנאום שאוכלוסיית כדור הארץ גדלה בקצב מהיר ושעד 2020 אוכלוסיית העולם עלולה להיות מעל 8 מיליארד איש. ההתרבות של האוכלוסייה מהווה בעיניו איום על כל המערכות האקולוגיות של הסביבה, בין היתר בגלל צריכת יתר של אנרגיה וזיהום אוויר וסביבתי שנגרם כתוצאה מאוכלוסייה גדולה.עוד הוא מוסיף בנאומו שצריך “לייצב את כמות האוכלוסין בעולם”, ושכמות האוכלוסין תנוהל הכי טוב בידי “חברות פרטיות” (אלו המילים שלו). לבסוף הוא אומר שבשביל שבקרה כזאת תצא לפועל צריך שיהיו את התקנות המתאימות למדינות ולממשלות, ושהאו”ם צריך לזרז ולפקח על התהליכים הללו. צריך לזכור שחלק גדול מהכסף של קרן רוקפלר הולך לשימור איכות הסביבה (כמה יפה זה נשמע), אבל תנסו לחשוב עכשיו כיצד הכסף הזה עוזר לשמור על הסביבה, האם זה דרך מציאת תחליפים לנפט שמזהם את הסביבה? (הנפט שנתן למשפחת רוקפלר את רוב ההון), או שהכסף עוזר לשמור על כמות האוכלוסיה בעולם?

אז מה קרה ממש זמן קצר לפני הועידה בקופנהאגן? (מתוך אתר מעריב)

מכתבי המדענים: משפצים את התחממות כדו”א?

האם מדענים פברקו מחקרים העוסקים בשינויי האקלים? הבלוג הירוק חושף את ההתכתבויות הסודיות שלהם. על פי המסמכים, החוקרים משפרים את הנתונים כדי להסביר את התחממות הכדור

קבוצת המדענים החממיסטים היא קבוצה ששמה לה למטרה להפיץ מידע מפחיד, במסווה של מאמרים מדעיים, כדי לקדם את ההשערה החממיסטית שבה הם מאמינים מעומק ליבם. הם גם עושים מאמצים אדירים ומתואמים ביניהם למנוע ביקורת, למנוע פרסום מאמרים ספקניים, ולהסתיר מידע ונתונים מהציבור וממבקריהם.

הנה סיכום קצר (במקור יש הפניה לטקסט):

האי-מיילים מראים שהמחברים שיתפו פעולה בצורה נסתרת כדי לוודא שרק מאמרים חממיסטים מתפרסמים בספרות המקצועית ושעורכים בכתבי עת שמפרסמים מאמרים מנוגדים יענשו. הם גם ניסו לפגוע במדענים ועיתונאים שפרסמו מאמרים שלא היו לטעמם. האי-מיילים מראים גם שהמחברים “עיבדו” ו”שיפצו” את הנתונים האקלימיים כדי לחזק את התמונה של ההתחממות, והעלימו נתונים שהיו ברשותם אם הם לא שירתו את המטרה.

על פי הטענות, המחברים שיתפו פעולה (או קשרו קשר) כדי למנוע מידע ונתונים מהמבקרים של מאמריהם. הם נמנעו מלפרסם נתונים למרות שמדיניות הפרסום של הירחונים המקצועיים חייבה זאת, ואף סירבו להיענות לדרישות לפי חוק חופש האינפורמציה. הם תיאמו ביניהם את פעולות ההסתרה.

ד”ר פיל ג’ונס (מנהל HAD-CRU ) אף כתב: “סטיב מקאינטייר ורוס מקקיטריק מנסים זה שנים לקבל את הנתונים. אם הם יפנו דרישה רשמית לפי חוק חופש האינפורמציה בבריטניה – אני חושב שאמחק את הנתונים ובלבד שלא יפלו לידיהם”. המעניין הוא שיותר מאוחר, בתשובה לדרישה לפי חוק חופש האינפורמציה, אכן הודיעה CRU שהנתונים “נמחקו בטעות”. הפעולה האחרונה הזו יש בה אלמנט פלילי חזק.

מי התורמים שהקימו את מכון המחקר הCRU? קרן משפחת רוקפלר, שההון שלה מגיע מתעשיית הנפט האמריקאית, ותאגידי הנפט,  British Petroleum וRoyal dutch shell שנשלט בידי המלוכה האירופאית. ככה שלא ינסו להטעות אתכם שההתנגדות לשקר ההתחממות הגלובאלית מגיע מאנשים העובדים בשירות תאגידי הנפט. אגב אם תבדקו אתם תגלו שחברת N.M ROTHCHILD מעורבת בייעוץ וטיפול פיננסי לחברות הללו ולעוד הרבה חברות נפט נוספות.

עכשיו אתם יכולים להבין למה האקר מקבל עונש חמור יותר מאנס סידרתי, זה בגלל שהאנס אולי יפגע בכמה אנשים שלא קשורים לגלובאליסטים, אבל ההאקר יכול לפגוע בכיס שלהם אישית. בועידה התייחסו לפרשה ודיברו על הפשע של הפריצה למחשבים, אבל לא על הפשע של הטעיית הציבור. תוכלו לראות את התגובה הפאתטית לעניין ועוד הרבה בסרט הבא מהסיקור המשעשע של לונדון וקירשנבאום (לשם שינוי), ופעם ראשונה לראות בטלויזיה בארץ קבוצה כמו WE ARE CHANGE.

ומי היום אחד ה”פושרים” החזקים ביותר של העלאת המודעות השיקרית בנושא ההתחממות הגלובאלית, וכמובן אשמת האנושות בנושא? הלא זה דיויד רוטשילד ממשפחת רוטשילד הכל כך מעורה בבנייה החופשית. אתם תוכלו לראות אותו פשוט בכל מקום מקדם את השקרים הללו, בין היתר הוא כתב את ספר ההדרכה המיועד להופעת שטיפת המוח הגלובאלית LIVE EARTH, וכן… גם ספר ילדים בנושא, פשוט אין לו גבול.

תחי הדת ה”ירוקה” החדשה, מתוך מופע הפרופאגנדה הענק Live Earth:

6a00d8341c4f1253ef00e54f1ae9588833-800wi.jpg

מחזירים את הסגידה הפאגנית העתיקה של מסדרי הסוד, באמת חייבים לשבח אותם על התחכום הציני. לעוד מידע ראו הסרט “אזוטריק אג’נדה”.

הילדים בכלל נמצאים תחת מתקפה מתמדת שימו לב לסרט הפרופאגנדה עם ניתוח מעניין שפתח את ועידת קופנהאגן:

נראה שבעתיד כבר ינחילו לילדים ערכים מעוותים כמו לשים את כדו”הא בעדיפות מעל בני אדם והמשפחה, ואז כמו בגרמניה הנאצית הם ילשינו על ההורים שלהם אם הם מזהמים או פוגעים בכדור הארץ. בבריטניה כבר החלו להציע כסף לילדים שעושים את זה, בארה”ב כבר מלמדים ילדים איך לפעול כך,  וכפי שגלן בק מדווח, אל גור “ראש כנסיית האקלים” מרצה לילדים לא להקשיב להורים שלהם, ממש בדומה לאיך שעשו בכל מדינה טוטאליטרית:

עוד על הנושא הזה כתבנו בעבר:

לאחר שתרמית המלחמה בטרור התחילה להחשף ולאבד את השפעתה על הציבור, קמו הגלובליסטים עם אחת התוכניות היותר מבריקות שלהם והמציאו אויב חדש בשם “התחממות גלובאלית”. הדבר הוא ללא ספק תרמית אחת גדולה לקדם מס בין לאומי על פליטת פחמן (ובכלל עצם קיומו של מס בין לאומי) ויצירת לגיטימציה אצל האזרחים בכל הקשור לצימצום אוכלוסיה, שכן הכיוון בו מתמקדים אנשי הסדר העולמי הוא שבני האדם הם האשמים בכל הקשור להתחממות, דבר אשר אין לו שום בסיס מדעי מוצק נכון להיום… הדבר דומה לימים בהם אנשים לא ידעו כיצד מתבצע ליקוי חמה והיו נתונים למניפולציה של הכוהנים, רק שהיום במקום ליקוי חמה מדובר בהתחממות גלובאלית, ובמקום כוהנים מדובר במדענים… נושא ההתחממות הגלובאלית, כפי שמוסבר ב”אזוטריק אג’נדה”, הוא חלק מתוכנית ה”בר-קיימא” של הגלובאליסטים אשר אין לה שום קשר ליציבות המשאבים וכדה”א, אך יש לה קשר עם צימצום אוכלוסייה וניפוי בני אדם אשר אינם “מוארים” מספיק לסדר העולמי החדש…ילדים נתונים לאחיזה תודעתית כבר מגיל קטן כמו למשל שאלון האינטרנט של תאגיד ABC (חברה שהתמזגה עם דיסני), אשר מוצג כתמים, מלמד אותם שהם חזירים בזבזנים אשר הורסים את כדוה”א, ועל פי התשובות שלהם אומר להם מתי הם צריכים למות על פי חישוב פליטת הפחמן שהם יפלטו עד אז, מה שעוד הפעם מחדיר את הלגיטימציה לתודעה שלהם שזה טוב לחסל אוכלוסיה למען הצלת כדוה”א. התופעה הזאת קיימת גם בהמון ממעגלי הניו-אייג’ שם מוחדרים רעיונות של הסדר העולמי החדש והמאגיה השחורה של האחוות הסודיות בתפאורה של אור ואהבה. הגלובליסטים מזמן יכלו לשפר את מצבה של “אמא אדמה” (כפי שהם מכנים את כדוה”א) בעזרת שימוש נכון בקאנביס, מציאת תחליפים לפלסטיק ונייר אשר עשוי מעצים, שימוש במשאבים אשר הולכים לחלליות של נאס”א, אשר בדרך כלל מתרסקות בדרך למאדים, בשביל מציאת תחליף לנפט, ועוד הרבה דברים שהם לא בוחנים כלל וכלל.

על הקטעים הקשורים בהתחממות גלובאלית בסרטים שתורגמו באתר הזה הכנו לכם סרט מאגד:

בתקשורת יגידו לכם שרוב ההתנגדות לועידת קופנהאגן עשויה מאנשים היוצאים במחאה בגלל שלדעתם הועידה לא תצליח ליישם תוכנית שתציל את כדור בארץ. וזה בהחלט ספין ציני ביותר, אומנם הדבר נכון אבל הרבה יותר סביר שאלו הפגנות מפוברקת בדומה להתנגדות המזוייפת של ארגוני שמאל קיצוני סוציאליסטים ואנכריסטים. תוכלו לראות בסרט המצויין (בתרגום לעיברית) הקונספירציה הקפיטליסטית,  מעבר לכל ספק שההתנגדות הזאת מנוהלת בידי הסדר עולמי החדש. כפי שגם רואים בסרט שתרגמנו עבורכם (בתחילת הכתבה) האחראית ליישום האג’נדה האקלימית בארה”ב שמונתה בידי אובאמה באה מארגונים סוציאליסטים בין לאומיים. וכשחושבים על זה, מס הפחמן הוא תרמית המקדמת את רעיון הסוציאליזם הבין לאומי של הסדר העולמי החדש.

כנסיית האקלים

  כתבות רלוונטיות:



23 תגובות לכתבה ” ההתחממות הגלובאלית (האמת המכורה)”

 1. יש היום תחליף לנפט !!!

  מעבר לתאוריות ה”טכנולוגיות המתקדמות ששמורות אצל הגלובליסטים אותם קיבלו/לקחו

  מהחייזרים”.

  יש משהו מעשי מיידי ואפשרי טכנולוגית:

  אנרגיה מגלי ים לערים השוכנות על החוף.

  אנרגיה גיאותרמית(ראה אורמת).

  2 פתרונות אלה הם היחידים שהאנרגיה בהם בלתי מוגבלת.

  בניגוד ל שמש ו רוח שתלויים ברמת השמש והרוח והנצילות שלהם נמוכה יחסית.

  ניתן להבין לבד למה הדברים האלה לא מקודמים.

 2. טכנולוגיות שקיבלו מחייזרים? תגיד אתה מפורום המטריקס קונספירציות של תפוז או משהו? למה אם כן זה לא המקום…

 3. גיא רבו בתאריך 18 בDecember, 2009 בשעה 1:08

  אני חייב להגיב על הלינק שהעלתם,אז לגבי כל עניין ההתחממות יש המון בעלי אינטרסים ששולטים בכלככה בתקשורת ורוב הכסף שרץ בעולם ויש להם אינטרס והמון כסף לגרום לבלבול ולמנוע מאנשים לפעול ולצאת ממירוץ העכברים שכולנו נמצאים בו ומי הם אם לא חברות הענק של הדלק,חברות הענק שמפמפמים לנו בכל פינה לצרוך לצרוך לצרוך ואם תקנה את זה תהיה מאושר יותר ואם תתלבש כך תרגיש טוב יותר ואם תהיה לך מכונית כזו יסתכלו עליך ככה ואם תקנה לילדים שלך צעצועים בלי סוף הם יעריכו אותך יותר וכ”ו .כל מה שצריך לעשות זה להסתכל במטר וחצי שלנו ולהבין שאנחנו גורמים לנזק בלתי הפיך.מתי בפעם האחרונה קניתם בסופר ביצים ,פירות ,ירקות שהטעם שלהם היה באמת טעם של מה שהם אמורים להיות?חשבתם מאיפה הדגים שאנחנו אוכלת מגיעים?בטוח שלא מהכנרת ,כבר אין דגים שם,בטוח שלא מהנחלים ,כולם מזוהמים מרעלים שאנחנו מעבירים אליהם.גם בים התיכון המצב דומה וגם באוקיאנוסים. רוב הדגים מגיעים מחוות דגים.המצב דומה ברמה כזו או אחרת בכל העולם בארה”ב,מרכז אמריקה,הודו, חלקים מאסטרליה וכו ,ריפים שלמים של אלמוגים שהם בית לדגים ויצורים שמניעים את המערכת האקולגית מושמדים ונעלמים. .כל אחד מאיתנו צורך כל כך הרבה בגדים,צעצועים,נעלים,מחשבים,מוצרים שעשויים מעץ,אוכל,מים ,מכוניות ,דלק,בתים ואני יכול להמשיך בלי סוף אנחנו מכפילים את עצמנו כל דור אנחנו בסופו של דבר חלק מהמערכת האקולוגית אנחנו בנויים בדיוק כמוה ,כשאנו מזיקים לגוף שלנו בשלב מסוים הוא נהיה חולה מאוחר יותר הוא קורס .וזה מה שאנו עושים לסביבה שלנו.אנחנו רומסים כורתים ומצפים הכל בבטון.
  כל מה שצריכים לעשות זה רק להתבונן סביבך להחליט אם זה אמת או שקר???

 4. ואני בטוח שבקופנהאגן יטפלו בבעיות שהעלת אשר אגב מדוברות בהרחבה בסרטים המוצגים באתר בתרגום לעיברית כמו התאגיד והאג’נדה האזוטרית. כל מה שיצא מהאום וקופנהאגן זה קודקס אלימנטריוס של ארגון הבריאות הבין לאומי שבזכותו כנראה לעולם לא יהיו יותר ירקות בטעם אמיתי. ועכשיו מפת דרכים לפיקוח דיקטטורי עולמי על בני האדם שלא יכולים לשמור על הסביבה שלהם ושהם חיות בזבזנים שמתרבים מהר מידי, ויותר מידי, הירוקים והאום צודקים אנחנו וירוס על הפלנטה… כן אנחנו בני האדם העדר שנועדו להיות מונהגים בידי האנשים הנעלים בקופנהאגן שיחליטו רק טוב לנו ולכדוהא כפי שעשו כל חייהם…. אם לא ידעתם אגב חברות הנפט כמו SHELL וBP וקרן רוקפלר הם התורמים הגדולים ביותר למכון המחקר שאחראי להפצת השקר של ההתחממות הגלובאלית. לטפל במה שבוער כמו הפסקת כריתת היערות מציאת תחליף לנפט שהם עושים ממנו הון הם לא דברים שבאמת אכפת להם ממנו.

 5. אמרתי תאוריות.אני לא ממליץ להסתמך על שום תאוריות בקבלת החלטות.
  התאוריות מהוות רק חומר למחשבה וחקירה נוספת.

 6. גיא רבו, אני נותן לך בלתי מספיק בהבנת הנקרא. רק חבל שבגלל אי ההבנה שלך אתה שורף כל כך הרבה אנרגיה על כתיבת תגובה שאתה חושב שהיא ממש חכמה אבל בעצם לא אמרת ולא חידשת בה כלום.
  בוא אני אציג לך את זה ככה:
  1. כן, אנחנו הורסים את הטבע ואת הסביבה.
  2. לא, ועידת קופנהאגן לא תעצור את זה, היא רק תחמיר את המצב.
  3. יש פתרונות אחרים שלא עומדים בקנה אחד עם התוכניות של האליטות לצמצום אוכלוסיה ושליטה טוטאליטרית ולכן אתה לא מכיר אותם, כל מה שאתה מכיר זה “המלחמה בהתחממות הגלובלית”.

  ואני שואל, איפה המלחמה בכריתת יערות הגשם? (האם חשבת פעם על ההשפעה של זה על פחמן דו חמצני? אלו הריאות הירוקות של העולם שלנו שאחראיות על המרת ה-CO2 לחמצן. אולי הכריתה השפיעה קצת יותר ממה שאני ואתה השפענו ע”י נסיעה באוטו. ולמה לא דיברו על זה אף פעם וקראו לכל האקטיביסטים “מחבקי עצים”, ועכשיו פשוט דילגו על כל זה, וגם על כל המזהמים המסרטנים שיש סביבנו, ופשוט סיכמו את הכל בזה שיש “התחממות גלובלית” ושהדבר הכי מסוכן שיש זה פחמן דו-חמצני?!?!
  תגיד לי אתה בסדר? זה כל כך קשה להבין מה קורה פה?!? הם ימשיכו לזהם ולהרוס את הסביבה ברעלים שונים ומשונים, וימכרו לך את זה בתור משהו טוב, ש”מציל” אותנו מההשפעות ה”הרסניות” של הפחמן… כך שגם אתה תשלם ה-מ-ו-ן מיסים על כל פעולה שלך, והמדינות המתפתחות יתרסקו לרסיסים באופן סופי ומעמד הביניים ימחק, וגם אנחנו בעצם לא נעשה שום דבר מועיל בשביל לנקות את הסביבה שהרסנו.
  זה מה שנקרא WIN-WIN סיטואיישן… ובינתיים כולם יגלו שאנחנו בכלל נכנסים לעידן קרח ושכל ההתחממות הגלובלית הייתה שקר, ואז מה? זה אומר שאנחנו לא משפיעים על הסביבה?! לא! זה פשוט אומר שהסיטו את תשומת ליבנו מן העיקר אל התפל ואנחנו כמו תמיד נפלנו בפח.

 7. מצטער אלדד לא קראתי אותך נכון :)

 8. צריך לרחת את הכסף מהקורפורציות שיצרו את הזיהום חינכונו לזהם וצריכים לקחת אשמה

  את הזבל השקיעו התביעו היתמינו שילמו ומהחברה הגדולה לקטנה]
  עשן מהארובה בחיפה שישלמו או כלא [אין מחיר לסרטן בידיעה]שישלמו פיצויים לכולנו
  לכלא מרעילי ההמונים פלואוריד וכלור במים [חברת המיםותומכיהם ]שישלמו או כלא
  הייתה עובד ציבור רימתה [עונש משולש]
  שהפדרל רזרב ישלם את הריביות שגנב מאזרחי העולם במרמה בחשכת הלילה[ כפיראט]
  בגינוני נימוסין
  כל מי ששילם על השקר הירוק בכדי להרוויח ממנו ולהעלים מיליארדי בני אדם ולחסל את
  דורתיהם ליצמיתות לריווחת הירגונו [עוד לא הומצע העונש]
  לא

 9. יונתן בתאריך 19 בDecember, 2009 בשעה 3:19

  שכחתם לשים את הקטע הכי טוב בנושא:

  ההרצאה של לורד מונקטון + שקופיות

 10. אידיוט שימושי בתאריך 20 בDecember, 2009 בשעה 7:48

  לא יודע לגבי תכנולוגית מחייזרים אבל מה שכן ידוע: זה בטריות גרעיניות שמייצרים חשמל מראדיואקטביות ושורדים להרבה מאוד זמן.
  וCOLD FUSION שכנראה יש בו המון פוטנציאל מכוון שהפרופרסורים שגילו את התהליך הושמצו ומושמצים בידי התיקשורת ואירגונים ממסדיים כגון MIT

  http://www.youtube.com/watch?v=qb-9keOk-CQ

  http://en.wikipedia.org/wiki/Atomic_battery

 11. אדווה בתאריך 20 בDecember, 2009 בשעה 14:38

  מצטערת להקשות.
  אבל כול מידע שתקבלו שיהיה מפורט מספיק ירגיש נכון
  לכן אין מנוס מלבדוק את הדברים לעומק (אם רוצים באמת לחקור את האמת)

  אין ספק שהמידע שהכי חזק, מרגיש ומוצג נכון כאן זה האינטרס של אילי ההון בלגרום לכולנו לחשוב שאנחנו אשמים בהרס הכדור שלנו בלי לתת פתרונות אמיתיים.
  אך אין זה רחוק מהאמת…
  שמעתי את התאורייה הזאת בעבר אבל עדיין לא מצאתי תשובה הגיונית לשאלה שמציקה לי
  התהליכים הלא טיבעיים שהאדם עושה על סביבתו חייבים להשפיע עליה
  הרי לדוגמא: שירפת נפט.
  הרי נפט הוא חומר שהיה משוחרר באוויר וכדו”הא קבר אותו במשך אלפי שנים בתהליך ארוך טיבעי ולכן גם גאוני.
  מה שאנחנו עושים ב100 שנים האחרונות זה להוציא את החומר (CO2 לא?) שהטבע קבר ולשרוף אותו וכך לשחרר אותו שוב לאוויר.
  העיניין הוא שזה נעשה בצורה מלאכותית ובמהירות ולכן אין לי ספק שזה אכן מזיק לסביבה .
  אני לא יודעת אם ע”י התחממות גלובלית או באיזה שם שלא נבחר לזה אבל אנחנו כן משפיעים והורסים את הסביבה שלנו.

 12. מלכלכים, מזהמים את האוויר כן, אבל מחממים את כדוה”א ומשנים את האקלים? ממש לא. להגיד שCO2 גורם להתחממות גלובאלית זה כמו שאני יגיד לך שבזה שאת נושמת את תורמת להתחממות הגלובאלית, ואם כבר ככה, אז למה לא לשים גם מס על כל נשיפה שלנו?

  כפי שראית התחממות הגלובאלית היא פרי מחקר שמומן על ידי תאגידי הנפט, האם הם רוצים למצוא תחליף לנפט שנותן להם הון? האם אנשי תעשיית הטקסטיל רוצים להשתמש בתחליף הקאנביס במקום כריתת היערות בשביל לייצר נייר? האם ייצרני הפלסטיק רוצים להשתמש באותו תחליף? אלה הדברים שבאמת בוערים לאיכות הסביבה לא שקר ההתחממות הגלובאלית שלא קורת.

  שקר ההתחממות הגלובאלית באה מאותם אנשים שדואגים להשאיר את הסביבה מזוהמת. הרוקפלרים הרוטשילדים והמלכים.

 13. אדווה בתאריך 21 בDecember, 2009 בשעה 1:20

  כן כן
  זה כבר נאמר
  יש להם אינטרסים , הם לא נותנים פתרונות אמיתיים כי זה יפגע להם בכיס…..
  שנמשיך הלאה במידע?
  אתה אומר “מלכלכים מזהמים את האוויר, כן” כיאלו זה דבר של מה בכך
  אתם שוכחים שהאדם והדרך חיים שלו היא תקדים . מעולם (לפחות ככול הידוע לנו) זה לא קרה כאן בכדור הזה.
  אז “מלכלכים ומזהמים את האוויר” זה לא דבר של מה בכך, יש לזה השפעות והשלכות על הסביבה .
  השאלה היא מה הן ההשלכות האלה.
  נכון לכרגע “התחממות גלובלית” היא מדוברת, אולי מאינטרסים מסויימים והכול
  אולי הדרך הנכונה להראות לעולם שהתחממות גלובלית משרתת אינטרסים מפחידים אולי כדאי למצוא מה כן האדם משפיע על הסביבה שלו וכך השקר התמהוני הזה ירד לטמיון.
  נכון לכרגע אף אחד לא בא עם תוצאות מדעיות אחרות… יש התחממות גלובלית ויש נגד ההתחממות הגלובלית (אבל כן בעד איכות הסביבה.. משהו מוזר )
  אבל אתם חייבים להסכים שהעולם בנוי מסיבה ותוצאה, הסיבה: האדם מזהם את כדוה”א יותר ממה שכדוה”א מסוגל להתמודד בו בתהליכים טיבעיים . התוצאה: אם לא התחממות גלובלית אז……?
  תנו לאנשים את התשובות הרלוונטיות. ולא מה לא.

 14. אולי באמת לא הדגשתי מספיק את עמדתי שהזיהום אוויר הפוגע בבריאות שלנו, ובאוויר שאנו נושמים!! הוא בהרבה יותר נושא בוער מהתחממות גלובאלית שכלל וכלל לא קוראת עכשיו. כריתת יערות הגשם נושא בהרבה יותר בוער. תחליפים לנפט נדחקים החוצה בידי בסדר העולמי החדש, ועלי להודות שתחליפים אלו ואחרים הם נושא המוסבר טוב בזייטגייסט אדנדום, בניגוד לרובו שהוא דיסאינפורמציה. ארגוני GREENPEACE והאום ממש לא הכתובת לקרוא לשינוי. צריך כמה שיותר לדרוש את הפתרונות הרלוונטים בעצמנו אין ספק. החברה באתר אבל כתבו אחלה כתבה שמסבירה לאן מנסים לגרור בכוח את הדיון הזה, ושוב אין זה אומר שכפי שהתקשורת מלדת אותנו שלא אכפת להם מהסביבה, או יותר גרוע, שהם מכחישי שואה :) (מגזים בכוונה, אבל המסר ברור)

 15. אידיוט שימושי בתאריך 21 בDecember, 2009 בשעה 2:39

  צודק – הרי געש אכן מזהמים יותר מפעילות בני אדם במאה שנים.
  אדווה את צריכה לעשות שיעורי בית לגבי המטרות שהNWO הציבו לעצמם (או אולי היסטוריה לגבי ההתנהגות של העלית בכל תרבות) זה לא עניין של כסף, שיש להם בטונות, אלא של כוח ושליטה.
  אם את באמת רוצה לדאוג על משהוא הרבה יותר רציני – אז הנדסה גנטית זה המקום. האדם משחק אלוהים בלי הבנה מלאה של האימפליקציות של מעשיהם!

  הפרופסורים שגילו את תהליך הCOLD FUSION כמקור אנרגיה פשוט נקטלו ובוישו על ידי התקשורת – למה?

 16. אידיוט שימושי בתאריך 21 בDecember, 2009 בשעה 4:20

  נפט זה הרבה יותר מרק מכור אנרגיה – ההשלכות הגיאו-פוליטיות של תחליף הם עצומים!
  נפט, שמקורותיו נמצאים בידי הNWO , הינו הכלי העיקרי של הNWO של שליטה אם זה נגד האזרח הפשוט או מדינות מתפתחות שמסתמכות עליו.

  לדוגמא:
  סין הולכת לערבים ודורשת לקנות נפט.
  הערבים אומרים בסדר אבל מוכנים לקבל כתשלום רק דולארים.
  סין תוהה מניין תשיג דולארים.
  הערבים מציעים שסין תנשק למערב את הישבן.
  סין מייצרת ומוכרת זבל למערב בכדי להשיג דולארים – שהבנקים מדפסים מכלום. וזה כמובן הורס את התעשיה המקומית במערב -לפי תכנון של הNWO! (מה שיגרום בשלב מסויים לאזרח הפשוט במערב להיות לגמרי תלוי בממשלה לתעסוקה! ואז כעיקרון מקבלים סוציאליזם! )

  כשזה בא למדינות מתפתחות כגון מדינות אפריקה המצב הרבה יותר עגום מכוון בכדי להשיג דולארים לקניית נפט הם צריכים למכור את המשאבים והתשתיות שלהם לבנקים המערבים – שמדפיסים את הכסף הזה מכלום.

  לא רק זה – אם הNWO רוצים לקרוס את הכלכלה המקומית או למוטט את הכלכלה של מדינות עולם שלישי . כל שהם צריכים לעשות זה לעלות את מחירי הנפט. וכל שזה דורש זה להתחיל מלחמה בין ישראל למדינות ערב. בוא נגיד – בביום חטיפת חיילים ישראלים בידי אירגון “טרור” שמשרת את הסי-אי-איי והמוסד ( רק דוגמא).
  ( אז ככה שגם האליטה הערבית מאוד מעוניינת לראות את הסיכסוך מיתמשך!)

  לסיכום – התלות בנפט נותן כוח עצום למספר מאוד מצומצם של אנשים – ואין סיכוי שהם יוותרו על הכח הזה במציאת תחליף! ואם אתם מצליחים למצוא תחליף אז או שהNWO ישרפו אתכם בתיקשורת או שיחסלו אתכם!

 17. תודה שאתם מעדכנים ישראלים גולים כמוני בדיונים שמתרחשים בתקשורת בארץ…

 18. [...] קונספיל "בדור הבא בערך תהיה שיטה תרופתית לגרום לאנשים לאהוב את השעבוד שלהם . . . " – אלדוס האקסלי.עוד ציטוטים « ההתחממות הגלובאלית (האמת המכורה) [...]

 19. [...] ירוקה שוברת קופות, הוא הרחיק לכת עד כדי תמיכה בגלוי בטרור סביבתי. ההערות להלן הן חלקים מראיון שהופיע בגיליון מ22 לינואר [...]

 20. [...] בזמן ליקוי חמה, ושיש לשלם להם כדי שיחזירו אותה לחיים, היום הכהונה היא המדע שטוענים כי התחממות גלובאלית (אשר ה…. אותם אנשים תמיד היו מאחורי אותם תכסיסים, ומטרתם תמיד [...]

 21. [...] טכנולוגיה ירוקה היא המונופול החדש של משפחת רוטשילד, וכמו כן הדרך להביא לשינוי ירוק דורש מהגורו הירוק, אל גור, לקרוא לתמידים גם כן לא להקשיב להורים. [...]

 22. [...] ראו סרטונים למטה לראות כיצד בירוקרטיה קומניסטית לאט לאט נבנת להגביל צריכת חשמל ושינוי אורך החיים במדינות מפותחות, כמו גם את הכתבה שלנו על הונאת ההתחממות הגלובאלית. [...]

 23. [...] שלהם לגנוב כסף מאזרחי מדינות אירופה בקנה מידה עולמי, ועוד בהתבסס על השקר הנקרא התחממות גלובאלית, בשביל כל הזמן רק להרחיב את מכונת הבלע הזאת המטילה [...]

השארת תגובה

Google