תעמולה במסווה של בידור [עידכון]

תוכנית אשר אמורה לעלות בקרוב נקראת “חיים אחרים” מצביעה על תבנית מסויימת החוזרת על עצמה בערוצי התעמולה הבידורית בטמבלביזיה. פעם נוספת אנו עדים לפרסומת תעמולתית שמהדהדת לאורך כל היום ואשר המסר שלה הוא מאוד ברור, וכמו תמיד גם התזמון. שימו לב לפרסומת הבאה:

לאור בקשות הקוראים הרחבנו קצת מידע במאמר המפוזר לאורכו. 

פעם ראשונה שהיינו עדים לזוועה הזאת ראינו כי התוכנית אמורה לעלות ב13 באוקטובר, וזה היה סימן מאוד ברור לכוונת המשורר בעשיית התוכנית. לאחר מכן ראינו כי מועד הבכורה של התוכנית עבר ל14, אך למזלנו עוד אנשים שמו לב לבילבול הזה ותעדו אותו בפורום הבא. 13 באוקטובר מספר את אותו הסיפור הידוע של המסטריות של האחוות הסודיות כמו הבונים החופשיים. 13 באוקטובר הוא הרבה יותר מסר מאשר תאריך נזיל של פרק הבכורה.

 מה13 באוקוטור 1307 אנו מקבלים את האגדה האורבנית הפופולרית הקושרת אמונות תפלות ביום שישי ה-13. זה היה אותו היום בו פשט מלך צרפת פיליפ היפה על כל מעוזי מסדר אבירי היכל שלמה (ה”טמפלרים”) ועצר את רוב אבירי ובכירי המסדר. האבירים שנעצרו עונו קשות עד שהודו שעסקו בכפירה, מינות, הומוסקסואליות ועבודת השטן (כאשר השטן למבינים בינכם כמון הוא משמעות סימבולית).בעוד שהסיפור מאחורי הטמפלרים ומה באמת היו עושים בחדרי חדרים הוא מאוד עמום, מה שכן ידוע הוא שמאז אותם ימים חלק מהדרגות הגבוההות בבנייה החופשית באים לשחזר את אותו האירוע ומסורות הטמפלרים שנשמרו עד היום כמו לבישת הכפפות הלבנות וסינר מעור כבש, ועל פי הספר “מוסר ודוגמה” של אלברט פייק המהווה את מסגרת הדרגות של הבנייה החופשית הסקוטית, אגדת הטמפלרים והמסתורין האופף אותה הפכו להיות גרסא מחודשת לאותו סיפור של חירם אביף, ואוסיריס (הדמות הסולארית), שמתה בידי החשכה והבורות של המדינה, הדת, וההמון.

ראו את אבן החכמים של מתכנתי התודעה כדי להעמיק במה היה עניינם של הטמפלרים, וכיצד רעיונותיהם הגנוסטים והומאניסטים חדרו לתרבות החילונית המערבית ביד רמה. מה שאתם רואים בסרטון הוא בעצם שריר הנקמה של אותם ארגונים על הכנסייה אשר בעצמה בסך הכל מהווה סממן של הדת והאמונה אשר ממנה החניך לומד להשחרר בדרכו להארה של האחוות הסודיות. אין שום חדש תחת השמש, אם פעם כהני הדת העתיקים בבל היו טוענים כי השמש מתה בזמן ליקוי חמה, ושיש לשלם להם כדי שיחזירו אותה לחיים, היום הכהונה היא המדע שטוענים כי התחממות גלובאלית (אשר הפכה לדת בפני עצמה) היא מעשה ידי אדם ושיש לשלם מס פחמן כדי לעזור להאבק בתופעה. אותם אנשים תמיד היו מאחורי אותם תכסיסים, ומטרתם תמיד היית דת אוניברסלית חובקת עולם ללא גבולות ומדינות, באוטופיה לפי הערכים שלהם.

יש כתבה מאוד מורחבת בנושא שתתפרסם בעתיד, אך מה שאתם עדים לו בתוכניות שכאלה כמו “חיים אחרים” היא התהליך אותו כינו האלכימאים העתיקים של המסטריות, הפיכת עופרת לזהב. זה לקחת את הירא שמיים השרוי באמונה ולהפוך אותו למה שהם מכנים, “זהב”, לקחת אישה שלושבת רעלה ולהפוך אותה לבריטני ספירס, מה שארה”ב טענה כשהיא אמרה שהיא מפיצה את החופש בעיראק ואפגניסטן, מה שבוש וקלינטון מתכוונים כשהם מדברים על “מלחמת כוחות האור בכוחות החושך”. אנחנו לא מאמינים בזה, ואנחנו לא אומרים לכם להאמין בזה, אנחנו פשוט מלמדים אותכם מה המסר מאחורי הדברים הללו שאנו עדים להם כל הזמן בתעמולה שמסביב. את הסמל של תהליך הטרנספומציה ניתן לראות גם על סמל המסדר של שמעון פרס, האביר על הסוס שהורג את הדרקון, ניצחון המדע על האמונה, ניצחון הנאורות על הדת, ניצחון האדם על אלוהים ועל הטבע שלו והטבע שמסביב, ניצחון לוציפר שנתן לאדם את המתנה להפוך לאלוהים על פני י-ה-ו-ה (דבר המסומל גם באובליסק, ובכל הגורדי שחקים והסכרים העצומים והתעלות שנבנו על ידי האדם והמדע אשר הצליחו להתגבר על כוחות הטבע. לא צריך להרחיק לכת עד אנגליה לראות את סממני הדת הזאת, אפשר פשוט להביט אל סמלי בית המשפט העליון ופסיקותיו)

הדבר גם מסמל את ניצחון היצרים הנמוכים מהאדמה (קין היה עובד אדמה) ,אשר על פי האמנות שלהם הם מקור הידע כאשר מתועלים לרמות הגבוההות יותר באדם, על פני הההלכה “הכובלת/מסרסת” של בני שת, דבר המזכיר את המהפכה הצרפתית שלוותה בפרץ וולגריות לא מרוסן בשילוב עם סגידה לאלת ההיגיון מנגד לדיכוי הכנסייתי, ולכן הדבר תואם למתכונת התוכנית בה השחקן רוצה לשחרר את היצר שלו אל הריקוד מהישיבה הדתית הכובלת. זה המלחמה של האש (קין) במים (שת), חירם אביף אבי הפילוסופים של האש הוטבל באש כאשר נשפך עליו הים המותך, בעוד שישו משושלת שת לפי אמונתם הוטבל במים. זה המעבק בין השכל ללב, מוסר האדם מול מוסר האלוהים, האדם שמאמין שהוא אלוהים לבין האדם המאמין באלוהים, הומאניזם מול דת העולם הישן. (לעוד מידע והתעמקות בנושא שמעו את פרקים “בני האור ופילוסופית האש“, “תובל קין ופולחן האש המאסוני“, והכתבה שלנו על טרנס הומאניזם). יש לזכור שהמדע הכי אבסולטי עבור האחוות הסודיות הוא מאגיה ואוקולט (אוקולט מלשון נסתר, לא רע), דבר הכולל באופן מוזר גם דברים הנראים כלא הגיוניים כמו תקשורים. אך הטרנספורמציה של האדם מעופרת לזהב הוא בהחלט דבר המוגדר באגודות הסתר כמדע, והדת העולמית החדשה אשר מכינים בתוך לשכות אגודות הסתרים כמו הבנייה החופשית וצלב-הורד(צלב-השושנה) תהיה מדעית (בעלת אופי של נצרות אשר הוציאו ממנה את היסוד היהודי והחליפו אותה ברעיונות הקארמה וגילגול הנשמות מהמזרח). (ראו “תחייתה המחודשת של תורת הנסתר במאה ה20 בידי הבנייה החופשית“, והכתבה שלנו על הדת העולמית החדשה).

הערה: אחת הסיבות שדת מהווה “בעיה” עבור כהני הסדר החדש היא כיוון שהיא מעודדת ילודה בניגוד למגמה שהם רוצים ליצור.

התוכנית הנ”ל היא לא פעם ראשונה, לפני ההתנתקות היינו עדים לתעמולה דומה, שימו לב:

ואם זה לא מספיק, פתאום בחודשים שמסביב לתקופת ההתנתקות נזכרו להחיות מחדש סדרה ששכבה בתרדמת כמעט 5 שנים. מתוך ויקיפדיה:

לתפוס את השמים
צוות הסדרה “לתפוס את השמים”
“לתפוס את השמים” היא סדרת דרמה ישראלית, העוסקת במשפחה חילונית מתל אביב. אבי המשפחה נמצא בתהליכי חזרה בתשובה. שתי עונות הסדרה שודרו על ידי קשת בערוץ 2: הראשונה שודרה בשנת 2000 והשנייה שודרה בשנת 2005.

בפתח העונה הראשונה נורית (אורלי זילברשץ-בנאי) מגלה את בעלה האהוב רוני (יורם חטב) מתפלל שחרית ונמצא בתהליכים מתקדמים של חזרה בתשובה. היא מנסה להסתגל לכך, טובלת עבורו במקווה ובים על מנת שיוכלו לקיים יחסי מין על פי ההלכה. רוני מרחיק לכת ולמורת רוחם של אשתו וילדיו, עודד (עופר סקר) ושירה (כרמל סידי) הוא מסלק מהבית את ירמיהו, כלב המחמד של המשפחה. רוני מתחיל לעבוד ברדיו פיראטי חרדי, והקרע בין רוני לנורית מחריף עד שנורית מבקשת מרוני שיעזוב את הבית. העונה מסתיימת כאשר השניים מתלבטים האם להתגרש או לא.
בעונה השנייה נורית ורוני מנותקים אך לא גרושים. נורית מנהלת רומן עם רוקח (שמואל וילוז’ני) ומגדלת את שני ילדיה בתל אביב ורוני משדר ברדיו בירושלים וגר לבד. רוני ונורית נפגשים שוב בשל גיוסו לצבא של הבן עודד, חרף התנגדות אמו. נורית מגייסת לעזרתה את רוני, אך זה דווקא תומך בגיוסו של עודד.
רוני עוזב את הרדיו בירושלים ומצטרף לרדיו פיראטי בהתנחלות. רוני רוקם יחסים עם הדס (שרה אדלר) ממפעילות הרדיו ותושבת ההתנחלות. המצב הזה מעלה נקודות ויכוח אקטואליות בשיח הציבורי, נקודות ויכוח שמיוצגות גם בסדרה.
גם בסוף העונה השנייה לא ברור מה עלה בגורל הקשר בין רוני לנורית.
בעוד העונה הראשונה הציגה לראשונה את תופעת החזרה בתשובה שפשטה בתל אביב, הציגה העונה השנייה ויכוחים אידאולוגיים והעלתה על הפרק נושאים טעונים בחברה הישראלית מבחינה מדינית ותרבותית.

סמל מסדר האבירות של פרס, אשר בראשו עומד ראש הבנייה החופשית של אנגליה הדוכס מקנט,  מסמל את נצחון “בני האור” על “בני החושך, הורוס על שת, ג’ורג’ הקדוש על הדרקון, “שושלת המדע והאומנויות של קין” על “האמונה של שת”.

שימו לב לשמש מסביב לראשו של ג’ורג’ בסמל המסדר מצד שמאל בתמונה:

imp.JPG

אנו רואים בדיוק את אותו הדבר קורה במשרד החינוך בימים האחרונים.

שר החינוך סער פיטר את המדען הראשי של משרדו לאחר עשרה חודשים בתפקיד

מאת אור קשתי

שר החינוך פיטר את ד”ר גבי אביטל, לאחר 10 חודשים בתפקיד, על רקע שורת התבטאויות שנויות במחלוקת
שר החינוך, גדעון סער, פיטר אתמול את המדען הראשי של משרדו, ד”ר גבי אביטל. הפיטורים היו על רקע שורה של התבטאויות שנויות במחלוקת של אביטל, שביטל את התיאוריה המקובלת בדבר התחממות כדור הארץ בשל זיהום ודחה את תורת האבולוציה של דרווין. גורם במשרד החינוך אמר אמש כי “בעל דעות כמו אביטל אינו יכול לשמש בתפקיד המדען הראשי של משרד החינוך”. אביטל אמר אמש כי “זכותו של סער לפטר אותי. אני מדבר על עקרונות ומישהו לא אוהב את זה”.

אביטל מונה בדצמבר שעבר לתפקיד והיה המדען הראשי הראשון שלא נבחר מתוך קהילת חוקרי החינוך, ותאריו האקדמיים הם בתחום האווירו-דינמיקה. הוא גם חבר ליכוד והתמודד ברשימת המפלגה לכנסת ב-2006. בפברואר השנה פורסמו ב”הארץ” דברים שכתב במאמרים ואמר בראיונות שונים, חלקם זמן קצר לפני מינויו לתפקיד המדען הראשי וחלקם אף אחריו. בין השאר, אמר אז אביטל כי “אם בספרי הלימוד יכתבו באופן מפורש שמוצא האדם מהקוף – ארצה שהתלמידים ייחשפו לדעות אחרות ויתמודדו אתן. יש הרבה אנשים שלא חושבים שתורת האבולוציה היא נכונה”. בהתייחס לקשר שבין פעילות האדם לשינויי האקלים, הוא אמר כי “הייתי מציע למדענים לא להשתתף במסע ההפחדה שכל כולו נשען על בסיס מדעי מפוקפק”

הנה כמה דברים שכתבנו פעם אשר ישפכו אור נוסף על מה שקורה:

תאמינו לנו שיש לארגון החינוך של האו”ם השפעה רבה על המדינה הקטנה שלנו, כיוון שנשיא אונסק”ו בארץ הוא לא אחר מאשר שר החינוך גדעון סער, ויושב ראש אונסק”ו הוא מנכ”ל משרד החינך בארץ שמשון שושני! וזאת לא פעם ראשונה שכזה דבר קורה, גם לימור לבנת כיהנה בשתיי התפקידים בו זמנית כאשר היית שרת החינוך בארץ.

מדליה של ארגון החינוך UNESCO(אונסק”ו) של האו”ם המנציחה את טיילהרד דה שרדן ואת תאורית נקודות האומגה:

  chardin_250.jpg

אומגה – אום.

 chardin_250r.jpg

מרלין פרגוסון בספרה “The aquarian conspiracy” מגלה בעזרת סקר שערכה בקרב ניו-אייג’רים שההשפעה המובילה על ה”התעוררות הרוחנית” שלהם היית פייר טיילהרד דה שרדן. וניתן לראות את המגמה הזאת בבירור אצל ד”ר רוברט מיולר (ממובילי תנועת הניו-אייג’ העולמית) לשעבר סגן מזכ”ל האו”ם אשר קיבל את התואר “הפילוסוף של האו”ם”, קידם את רעיון הממשלה העולמית, וטען כי:

“טיילהרד דה שרדן תמיד ראה באו”ם את הגוף המתקדם שיגלם את הפילוסופיה שלו”(Robert Muller, ed., The Desire to be Human: A Global Reconnaissance of Human Perspective in an Age of Transformation, Miranana, 1983, p. 304.)

עוד אמר מיולר:

“…טיילהרד דה שרדן השפיע על עמיתו (האב בראוורי), אשר השפיע על הקולוגות שלו, שהחלו תהליך מחשבתי גלובאלי ועשיר לטווח הארוך בתוך האו”ם, אשר השפיע על הרבה מדינות ואנשים מסביב לעולם. אני בעצמי הושפעתי עמוקות בידי טיילהרד.”Muller, R 1985 Most of All They Taught Me Happiness Garden City, NY Image Book. Pg. 116-117.

אחד התפקידים של רוברט מיולר עבור האו”ם היה לפתח תוכנית לימודים אשר תהווה את האב טיפוס עבור התוכנית הבין-לאומית של האו”ם לחינוך. תוכנית לימודים זאת נמצאת בשימוש בבבתי הספר של רוברט מיולר המיישמים את תוכנית הלימודים אשר פיתח. ונחשו מה…”

“הפילוסופיה השלטת אשר עלייה בית הספר של רוברט מיולר מבוסס נמצאת בספרים וברעיונות אשר אותם הביאה אליס א. ביילי בעזרת המורה הטיבטי דג’ווהאל קהול (Djwhal Khul)…בית הספר הנ”ל עכשיו מוסמך כמוסד חינוכי השייך לאו”ם המספק חינוך עבור שלום ושיתוף בין-לאומי”Muller, R. World Core Curriculum. Preface.

אז מי זה טיילהרד דה שרדן? בכתבה אחרת הראנו כיצד הוא וארגנו הם אבי הטרנס-הומאניזם.

יוסף נוימן, מגזין “גלילאו”
פורסם: 17.08.07, 13:13

אחד מנציגיה המודרניים, בני המאה ה-20, של תפישת האבולוציה כתהליך המתקדם לקראת מטרה היה הפלאונטולוג וכוהן הדת הישועי הצרפתי טילארד דה-שרדין (de-Chardin Teilhard). ספרו The Phenomenon of Man (1955) זכה להצלחה גדולה בציבור הרחב, אולי בגלל נימתו האופטימית, שהיתה יוצאת דופן בעת פרסומו.

לדעתו של דה-שרדין, סיפור הבריאה התנ”כי מתאר את מטרת הבריאה, אם כי לא את המהלך המדויק של האירועים. לפי

השקפתו (שהושפעה הן מספנסר והן מהפילוסוף הישראלי שמואל הוגו ברגסון), ההתקדמות טבועה ביקום, והיא תהליך המתרחש בשלבים. כל שלב מתגלם ברמת ארגון גבוהה יותר בהשוואה לשלב הקודם. בשלב הראשון, פעל ה”כוח המכוון” על העולם האי-אורגני; לאחר הופעת היצורים החיים, על העולם האורגני; ולאחר הופעת האדם – על רוח האדם, לפי המינוח של דה-שרדין – על הנואוספרה (nous מיוונית, תודעה). תהליך האבולוציה עתיד להסתיים ב”נקודת האומגה” ((Omega point, המזוהה עם ישו הנוצרי.

טיעוניו של טילארד דה-שרדין אינם מדעיים, והם מלאי ספקולציות חסרות בסיס, מיסטיקה ותיאולוגיה. רוב הביולוגים האבולוציוניסטים המודרניים מסתייגים ממנו, ואף מזלזלים בדעותיו, למעט ג’וליאן הקסלי, שכתב הקדמה אוהדת לתרגום האנגלי של ספרו. גם שמואל הוגו ברגמן כתב על הגותו מאמר אוהד. הגנטיקאי הדגול תיאודיסיו-תיאודור דובז’נסקי (Dobzhansky), שהיה נוצרי מאמין, משבח אמנם את דה-שרדין, אך מציין כי: “ברור שאלה דברי השראה של מיסטיקן, ולא היסק מנתונים מדעיים…”. ביקורת קטלנית על ספרו של דה-שרדין כתב הביולוג וחתן פרס נובל באימונולוגיה פיטר מדאואר (Medawar).

אליס ביילי גם היא דוגלת בעקרונות האבולוציה ואפילו מקדמת דרכה רעיונות גזעניים המתחילים כל הדרך לגזעי שורש אשר החלו את דרכם באטלנטיס. תפיסת עולמה מגיעה מהתאוסופיה אותה פיתחה מאדאם בלבטסקי ב”דוקטרינה” הסודית, ספר שהשפיע עמוקות על היטלר. רוקפלר שפעם תמך כלכלית במכון האאוגניקה על שם קייזר וויליהלם של הנאצים, בזמנים אחרים מצא לנכון להשקיע כספים בארגון Luci’s Trust של אליס ביילי.

יתרה מזאת רוברט מיולר אמר על כדוה”א:

“אתה מכיר ואוהב את ביתך נכון? ובכן, עלייך גם לאהוב את ביתך הכוכבי/פלנטרי”. יכול להיות, אומר מיולר “זאת תהיה האידיאולוגיה הרוחנית החדשה שתגבש את הגזע האנושי…עלינו לבסס מחדש את האיחוד של הכוכב והבריות שלנו יחד עם….האלוהות”.[The New Genesis: Shaping a global spirituality by robert muller p.37].

למי שרוצה דו”ח מפורט יותר של הקשרים בין רוברט מיולר לאגודה התאוסופית שישלח לנו אי-מייל.

צריך לשאול את השאלה האם גדעון סער פיטר את המדען הראשי בשם מדינת ישראל או בשם אונס”קו.

לתנועת הנאורות בעולם היו השפעות חיוביות רבות, אך היום האנשים המדברים בשמה מתנהגים יותר ככופים של רעיונות ספציפיים מאשר אנשי מדע ביקורתיים כפי שעשה הממסד הכנסייתי בימי הביניים, אותה גברת בשינוי אדרת. הכנסייה היום משתפת פעולה, והאוייב הוא מי שאינו מקבל על עצמו את הדוגמות החדשות, ליברליות ככל שיהיו, אין זה הופך אותם לטובות יותר.

יש עוד לציין את השפעת תנועת הנאורות ומשה מנדלסון על העולם הדתי היהודי, כתבה מורחב בעתיד, מומלץ לקרוא את הספר To eliminate the opiate האקדמי של הרב צבי אנטלמן אשר מראה כיצד גורם מתוך הארגון האילומינטי הבווארי, פרידריך ניקולאי, עבד יחד עם משה מנדלסון ותנועת ההשכלה אותה הקים כדי לחתור תחת הדת היהודית, דבר שגרם לתגובה מנגד בעולם הדתי היהודי של הדיקות. תנועת ההשכלה (הנאורות היהודית) בסופו של דבר היוותה מקום נוח ליהודים השבתאים שהשפיעו עלייה, כך על פי גרשם שלום.

לעוד מידע: הקשר היהודי. 

לסיום שמרנו את המעניין ביותר לסוף, ומה שיוביל אותנו ישירות לכתבה הבאה. זוכרים שסיפרנו לכם על “יום שלום” ? זוכרים שהסברנו לכם על אותו יום באחד הפודקאסטים? ב21 בספטמבר יום האיזון (מקודש בתרבויות הפאגניות) נחגג יום שלום בחסות האו”ם בכל העולם, וכן…גם בארץ. אבל מי יזם את האירוע בארץ?

pd.JPG

מרכז פרס מציג: השלום מתחיל ביפו

עשרות ילדים יהודים וערבים ציינו היום יחד עם משפחותיהם את יום השלום הבינלאומי במרכז פרס לשלום ביפו. בשיאו של יום רווי פעילויות המעבירות את מסר השלום, יצרו הילדים בגופם את סמל השלום העולמי

חדשות 2 | פורסם 21/09/10 23:25

תנו צ'אנס לשלום, היום בחוף יפו (צילום: מרכז פרס לשלום)

סמל השלום ביפו, היום

צילום׃  מרכז פרס לשלום

יום השלום הבינלאומי הוכרז על ידי האו”ם ב-1981 ומאז מציינים אותו רבבות אנשים ברחבי העולם. מטרתו של היום הזה היא להעניק הזדמנות לכל אדם, משפחה, קהילה, ארגון ומדינה להתאחד סביב נושא השלום ולהעלותו, למשך יום אחד, לסדר היום הציבורי-העולמי.

מרכז פרס לשלום, הפועל לבניית שלום בין יהודים וערבים ובין ישראל לשכנותיה, בחר השנה להוביל את יום השלום הבינלאומי במשכנו החדש על חוף ימה של יפו. ילדים ישראלים יהודים וערבים, ילדי העובדים הזרים וילדים פלסטינים, הוזמנו להשתתף בהפנינג שכלל מגוון פעילויות המעבירות את מסר השלום

אז כן… אלו שכבר מבינים לאן זה הולך התשובה היא כן…בעולם משתמשים בתפילה הגדולה של אליס ביילי במהלך “יום השלום” הבין לאומי. למי שלא יודע זאת אחת התפילות העיקריות של דת הניו-אייג’ העולמית החדשה המהונדסת מתוך הלשכות של האחוות הסודיות כגון הבונים החופשיים וארגוני צלב-הורד. ניסנו לברר אם בארץ השתמשו באותה אינבוקציה, אך גם המארגנים עצמם להם שלחנו את השאלה לא יכלו לתת לנו תשובה חד משמעית. להערכתנו אם זה לא היה השנה, אז יש גם את שנה הבאה, והשנה אחרי, מדובר באירוע שנתי.

זה על קצה המזלג, וממש קצה הקרחון על תעמולת ה”אילומיניזם” ששורצת סביב.

  כתבות רלוונטיות:41 תגובות לכתבה ” תעמולה במסווה של בידור [עידכון]”

 1. קרייזי בתאריך 8 בOctober, 2010 בשעה 21:04

  מאת דה שרדן
  In spite of the wave of skepticism which seems to have swept away the hopes upon which the nineteenth century lived, faith in the future is not dead in our hearts. Better still, it is this hope, deepened and purified which seems bound to save us. It is not only that the idea of our consciousness of a possible awakening to a super-consciousness daily becomes better based scientifically on experience and more necessary psychologically to keep alive in humanity the zest for action; in addition this very idea pushed to its logical conclusion, seems the only one capable of making humanity ready for the great event which we are awaiting; the discovery of a synthetic act of adoration in which are allied and mutually exalted the passionate desire to conquer the world, and the passionate desire to unite ourselves with God; the vital act, specifically new, corresponding to a new age of the earth.
  .
  Pierre Teilhard de Chardin
  From “Building the Earth”
  .
  אחת השורות שתפסו אותי היא seems the only one capable of making humanity ready for the great event which we are awaiting
  אירוע גדול? למישהו יש כרטיסים?
  .
  אכן נקודת האומגה היא אותו מקום שבו הייתה אטלנטיס לפני ההצפה כלשונם הציבילזציה המפותחת והמתקדמת כמו גם המלך תות הקדמון מזוהה איתה, קראתי שהם רוצים לקיים את אטלנטיס מחדש שהאנושות תיראה בדיוק כמו לפני המבול.

 2. קרייזי בתאריך 8 בOctober, 2010 בשעה 21:40

  עוד אחד
  “The day will come when, after harnessing space,
  the winds, the tides, gravitation, we shall harness
  for God the energies of love. And, on that day,
  for the second time in the history of the world,
  humankind will have discovered fire.”
  מישהו יודע על מה הוא מדבר?

 3. אלדד בתאריך 9 בOctober, 2010 בשעה 22:43

  בשביל להילחם בסדר העולמי החדש יש להוציא
  את הדתיים בכל העולם מהקונכיות שלהם.
  לכן הפעולה שנראית שלילית
  (הפיכתם לחילוניים במזימה) תוביל בסוף למהלך חיובי
  (הם יהיו מגדולי הלוחמים בסדר העולמי החדש).
  היתרון שלהם זה יתרון האמונה שחלש אצל החילוניים.
  במקום להילחם בשביל דברים חסרי ערך כמו שמירת השבת
  הם יעזרו להוציא לחופש את האנושות.

 4. מוס דף בתאריך 10 בOctober, 2010 בשעה 9:57

  אלדד, תאט קצת את הקצב, מאיפה אתה כ”כ בטוח שהרעיון שלך הוא זה שיוביל לאיזשהו “שינוי”, תזהר במשאלות שאתה מבקש לעצמך כי יש בהם הרבה יותר סכנה ממה שאתה חושב(זה קצת ילדותי לחשוב שרב גדול שהקדיש את חייו ללמוד תורה יעזוב הכל ויצא בשאלה!).
  אגב שמירת שבת היא אחד מהדברים שבהם יהודים בכל הזמנים הקריבו את חייהם עבורם ולא בכדי! זה אחד מהסממנים לשמירת הזהות והקירבה שלנו לאיזו שהיא שפיות! ועוד דבר אתה חושב שאין רבנים שמודעים למתרחש ולרעיון הסדר העולמי החדש… הרשה לי להפתיע אותך, הם בחלקם הגדול מודעים גם מודעים לרעיון(הם קוראים לאויב הסיטרא אחרא), תתפלא כמה מידע יש להם, גם בין השאר על האחוות הסודיות

 5. מוס דף לא הבנת.

  השינוי יהיה מאוד הדרגתי ברור שמי הקדיש את עצמו ללמוד תורה לא יעזוב אבל
  יש לו ילדים…
  הרבנים אולי מודעים חלקית אבל צאן מרעיתם לא יודע את הפרטים וסומך על הרבנים.

 6. לקרייזי בתאריך 10 בOctober, 2010 בשעה 16:42

  נראה לי שהוא מדבר על רתימת הכוחות האנושיים החבויים לביטול החומר והמבנה האטומי היוצר את המציאות כיום , והכליאה שלנו לכאורה או לא לכאורה בו.המתנה לאל אהבה
  תהיה מהנותן למקבל ולא להיפך.לשיטתם גילוי האש היה בפשטות אבן פינה להתפתחות,גילוי “יסוד מזוכך יותר של האש” תהווה אבן פינה להתפתחות נעלה יותר לדעתם.

 7. מוס דף בתאריך 11 בOctober, 2010 בשעה 9:50

  אגב אלדד, אדם שמשנה את תפיסת עולמו בד”כ, יידבק בדעה אחרת, בדיוק ראיתי סרט על כך בחד הערוצים על חבורה של יוצאים בשאלה, שהפכו אתיאיסטים לא מאמינים(למרות שאתיאיזם בעיני זה סוג של דת חדשה של מאמינים “שלא מאמינים”), אז איך תנצל אמונה, שכלל לא קיימת בכדי כדי להילחם עבור אידאל שכבר לא קיים בתוכם?! זו הסיבה שאני דוגל בסטטוס קוו הזה, אני מאמין שהצורך באנשים מאמינם ושומרי מסורת(גם עם זה בקנאות מסויימת), מעבירים בחלק גדול מליוצאי חלציהם, שיעור גדול בהקרבה למען אידיאל גדול יותר, זו האחת הסיבות לכך שאני מאוד בעד אנשי המסורת והדת(לא אוהב קיצוניות מוגזמת ודמגוגיה, אבל…), כל עוד הם קיימים, אני רגוע.

 8. מוס דף קודם כל אל תהיה רגוע שאנשי המסורת והדת מגינים עליך זה רק נדמה לך
  הם סה”כ מגינים על עצמם.
  זה ספוקלציה שלי אומנם אבל אני מאמין שאלה שהפכו לאתאיסטים הפנימו את “עקרון האמונה”,
  שנטמע בהם שהיו ילדים.
  עקרון זה נוטע אותם חזק היכן שהם על בסיס אמונה ולא הגיון.
  גם “להאמין בחילוניות” צריך ולכן הם יגנו בלהט על החילוניות כמו שהם רואים אותה ובלהט
  שהם ראו אצל הוריהם שבהם מרדו.
  אני מקווה שאותה חילוניות לא כוללת דברים שליליים כמו שהסדר החדש מקדם אלא
  חילוניות כמו שאנשים כאן באתר(בהכללה) רואים.

 9. אני בתור חילוני חייב לאמר שאני ממש נרגש שאפשר לפתח דיון על תוכן הכתבה המוצג למעלה מבלי שיתחילו לסכול את הכותבים.

 10. מוס דף בתאריך 11 בOctober, 2010 בשעה 16:30

  היי לויד ואלדד (-:, כן אני אוהב את הדיונים העניינים יותר, לא צריך להתלהם ולסכול אנשים על כך שיש להם דעה.
  אלדד זה לא אומר שאם אני לא מסכים איתך אני שונא אותך, ממש לא! מכבד כל דעה באשר היא.
  אני אישית לא אוהב הגדרות לכן לא אגדיר מה אני או מי אני, מאמין שיש במה להאמין עדיין לא בטוח במה, לפחות לא באופן המופשט של המושג.
  אני כן רואה בדת או בדוגמה מפלט של שפיות(יחסית), מקום שבו ההגיון נמצא בכתובים אך יש מקום גם לביטוי ריגשי ותפיסות עולם שונות(שנאמר: “70 פנים לתורה”, מותר להתווכח על תפיסת עולם), שם כולם מכבדים עקרונות וקודים, חינוך לכבוד, הבנה של רעיון בגדול ואידיאלים… עם זאת פחד וסלידה מהשונה, חוסר בפלורליזם, קיבוע מחשבתי וקיצוניות יתר(למרות שאני מבין את הצורך לפעמים לפעול בכוח בלתי מרוסן), הן הבעיות היותר נראות לעין(צריך לקחת את הטוב עם הרע), אני חי בין אנשים מכל הסוגים, מכבד ומנסה להבין מה משך אותם למקום בו הם נמצאים, אך לא מזדהה באופן מוחלט, אני להבדיל מהם רוצה להגיע לאמת!(או כמה שיותר קרוב לשם), ידוע שאמיתות לא קשורות ומשוייכות לשום קבוצה, הן נטארליות עם חיים משלהן, זה אני וזו תפיסתי בפשט, לא רואה סיבה(אלה אם עליתי על גנבת דעת,שקר ומרמה), למה דעתי ודעות של אחרים לא יכולים לחיות זה לצד זה באופן הרמוני, כל עוד זה לא פוגע באחרים?! (-:

 11. תשמע, כשזה מגיע לקיצוניות שיש כמו באיראן, זה נראה שמה שהם אומרים תקף, ואפילו הכרחי להשרדות שלנו להמשך. אבל יש לי הרגשה שהם מכלילים ומתווים קו ברור בין שחור לבן שהוא קצת כוללני מידי.

 12. מוס דף בתאריך 11 בOctober, 2010 בשעה 22:19

  לויד סליחה, אבל אם אפשר הסבר בבקשה, לא כ”כ הבנתי את הקונטקסט של מה שרשמת…

 13. קונספיל שימו לב!!!! ההוצאה של הכורים בצילה תתבצע במקרה או שלא, בשלוש עשרה לחודש הלילה, אותו עניין חוזר על עצמו…
  33 כורים כנגד 33 דרגות הבונים החופשיים
  היציאה ב13 לעשירי מבטן האדמה אומרת את זה לעולם: מחושך לאור יצאו 33 הכורים(הבונים) ב13 לחודש וזאת לשיטתם

 14. אור לנצח בתאריך 12 בOctober, 2010 בשעה 20:10

  אכן הקהילה הדתית מהווה סכנה גדולה ביותר לקונספירצייה…מאשר הזומביים החילוניים.
  הסיבה היא שלמרות שהדתיים מאמינים באשלייה והזויים…הם רוחניים לא חומרניים ובגלל זה הללו חיפסו תשובה מלכתחילה.
  ברגע שהרוח משתחררת מהכבלים שכתות למינהם כבלו אותם ללא רשותם או ידיעתם…אין שום כוח שיכול לעצור את ההר געש המואר.

 15. בהקשר של מה שאלון רשם:
  http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5jnJi5wZWoy3N43PM04nk0Z1Uy2Bw?docId=CNG.eaac05d5f1986b04dd380561cc5ff4fe.131

 16. אתה לא תפרסם את זה – התגובה שלי.
  אבל, יש לך אחלה שטיפת מח, אתה לא מדבר את הרציו (אם יש לך כזה דבר…בספק)
  ואתה שקרן ענק.
  אתה יוצא נגדי תמיד תקבל חזק חזק חזק חזק על הראש ממני ואחרים
  רפי מישראל.
  אני לא סיינטולוג ולא בונה חופשי אני מרגיש שאתה מתנשא על כל העולם.
  אני מאמין שאתה סתם מנצל אותנו עם הכתיבה והאתר הדוחה המגעיל שלך.
  אתנה משחק אותה רציני, אתה לא רציני בכלל.
  אתה לא בנאדם בכלל ולא איכפתי כלפי אף אחד.
  ביי ולא להתראות.
  אי שמתי עליכם עיניים.

 17. קרייזי בתאריך 14 בOctober, 2010 בשעה 22:51

  יפה מאד , מעניין באמת לדעת אם יש למספרים איזה שהוא קשר לנושא או שזה סתם צרוף מקרים מופלא.
  מוס דף, איך מגיעים לאמת ומה יצא לנו ממנה או מהי האמת ומדוע אתה מחפש אחריה?

 18. מוס דף בתאריך 14 בOctober, 2010 בשעה 23:53

  קרייזי, האמת? אין לי מושג מה היא האמת(בעצם? אם היה לי מושג לא הייתי מחפש), אני אדם שמשתדל להיות זולתני ואובייקטיבי ככל הניתן, רואה אנשים שמתקשים לתקשר ולהבין אחד את השני, שוני בתפיסות ובאמונות, שואל שאלת תם(אבל באמת שאלת תם) למה? למה אנו מתקשים להסתדר עם ההבדלים? האם האמת נמצאת באמצע? או בצדדים? למה קשה לי מבפנים כשאנשים לא מצליחים להבין שיש אמת נשגבת שטומנת בה פתרון? אולי כי אין? או שיש ואנחנו מתעקשים להית עיוורים, זו אחת הסיבות בגללן אני נמשך לעולם הקונספירציה ועוסק בכלל במחקר עצמי, האמת היא נר לרגליי ואני משתדל להיות כן ואמיתי ככל הניתן, מצפה שאנשים שעומדים מולי יעשו זאת גם כן, מתעב פוליטקה ומסחרה, אנטי עולם ה”זוהר”(שבימלא מפוצץ בסמלים וסמליות מיסטרית), לא אוהב את העולם ה”חדש” והרעיונות שלו בגדול כבר די הרבה זמן, זה בקצרה מה שהביא אותי לחפש “אמיתות”, קרייזי תאמין לי אם אנשים פשוטים היו חושבים ונוהגים בצורה פשוטה(קצת הגיון ואינטואיצה בריאים), הם כבר מזמן היו קולטים איפה הם נמצאים ואולי הצרה הזו שאנו עדים אליה היתה נמנעת, אשריי המאמין (-:, אני לפחות את האמונה משתדל לשמור בפנים, ממליץ לכולם , אגב סליחה על אורך ההודעה, רציתי לכתוב בצורה מתומצתת יותר, לילה טוב.

 19. מוסדף: מה אכפת לך. יצא אחלה הודעה.

  ובקשר למה שרשמתי קודם, האמונה של האייטולות השחורים כמו למשל באיראן, היא די מסוכנת לא? של הטאליבן די מסוכנת לא? אני לא מדבר כתעמולן של בוש עכשיו, אלא ממש ממקום כנה. אני לא הייתי יכול לתאר לעצמי לחיות בדיכוי שכזה, ומה שקורה זה שזה אחד הדברים שהסדר העולמי נראה שבא “לטהר” מהעולם. אבל מה שניסיתי להגיד הוא שנראה כי ההגדרה שלהם נהיית כוללנית מידיי, מי שלא יהיה מוכן לקבל על עצמו את דת ה”נאורות” החדשה נראה שלא יהיה מתאים ל”עולם החדש”.

  מצד שני, לא לשכוח מי יצר את הפלצת בהם נלחמים היום.

 20. קרייזי בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 1:19

  השאלה היא אם האמת היא אחת או שהיא שרשרת של מקרים לפי המשפט “זו אחת הסיבות בגללן אני נמשך לעולם הקונספירציה ועוסק בכלל במחקר עצמי” בעקרון אתה די כמוני ועובדה אמיתית אחת ישנה כאן לא סתם שנינו מחפשים באותו מקום, אמונה למי אתה שומר בפנים?(למרות שאני מבין אני רוצה לדעת אם זה דומה לדרך שאני מאמין בה).
  אליך לויד, ההיפך הוא הנכון, האייטולות נלחמים כדי לא להתמסחר ולהיות ראי של כל מה שכופים על העולם החדש, אכן הם הקו האחרון (הקיצוניים האמיתיים, כאלה שלא משחקים את המשחק) שמעצבן את אנשי הסדר, מה שעושה הסדר החדש דומה מאד לאדם זר שנכנס אליך לבית ואומר לך היכן הוא מעוניין להניח את הטלוויזיה שלך בבית שלך.

 21. קרייזי: אני מבין אותך. אבל אני מאמין שגם אתה תמצא הגזמה בדרך חיים שלהם. ושוב, לא לשכוח מי יצר אותם.

 22. קרייזי בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 8:40

  כל פעולה גוררת תגובה.

 23. מוס דף בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 10:47

  קרייזי, העניין שלי עם אמונה הוא פשוט! אני מאמין כי אני מרגיש(והמילה היא מרגיש, רגש!) שיש סיבה, זה היה תמיד מהיום שנולדתי ולא השתנה עד היום, אני מעדיף להשאיר את מקורות האמונה בפנים, כי בחוץ אנשים תמיד ינסו לערער לי את אותה אמונה, יינסו והחליש אותה, אני לאו דווקא נוגע בתיאולוגיות כי האמונה שלי, היא יותר חופשית ממגבלות הדעת!

 24. מעניין למה אתם מציגים את הדת והאמונה באלוהים בצד של “האור” ומנגד את המדע, הנאורות, הקידמה, הליברליזם בצד של “החושך”. זה לא נכון לדעתי.
  בכל אופן, לגבי הדתות.. הדתות כולם הם מניפולציה של האילומינטי על האדם. אני מציע לכם באמת לחקור את הדתות המונותאיסטיות במיוחד ולחקור אותם לעומק. הדתות האלה מלאות באקולטיזם וסימבוליזם, גם בסמלים וגם בטקסטים. וסתם שתדעו לא במקרה יש שילוש של דתות מונותאיסטיות מרכזיות: יהדות נצרות ואיסלאם (שילוש זה נושא מעניין בפני עצמו). בקיצור, תחקרו מאיפה באו הדתות ומי יצרו אותם.. הדתות הפאגאניות והמונותאיסטיות הם משהו אחד עבור האנשים הפשוטים ומשהו אחר לגמרי עבור אלה שיצרו אותם.. כך גם תהיה הדת העולמית החדשה..
  כל בני הדתות שמודעים לסדר העולמי החדש מאמינים שדתם היא האמת והכל ידוע כבר לפי הדת שלהם והם ינצחו וכו’, תראו כמה סרטונים יש על זה מצד נוצרים ומוסלמים ביוטיוב וכתבות… וכמובן שגם היהודים מאמינים כך.
  עצם זה שיש כמה דתות “אלוהיות” וכולם טוענים לאמת וכל אחד מהם בטוח בצדקת דרכו מעיד על כך שמדובר בשקר אחד גדול, מניפולציה, דיכוי האדם. דיכוי האדם ע”י הדתות היה לאורך כל ההיסטוריה של הדתות וגם היום.
  שמתם לב מהו חזון אחרית הימים של שלושת הדתות שהוא פחות או יותר דומה? מעניין.. לא?
  קרייזי, לדעתי גם הקיצוניים האמיתיים משחקים את המשחק גם אם נדמה להם שלא. מהסיבות שאני מדבר עליהם.
  בנוסף למה שכתבת מוסלמים נלחמים בכופרים גם בגלל שזו מצווה חשובה באיסלאם.
  ועוד משהו.. הסיבה שהם רוצים לאחד את הדתות זה כדי להמיר אותנו לדת העולמית החדשה (סגידה לאדמה?) בדיוק כמו שהם המירו את האדם בעבר לדתות האחרות שהם יצרו שגם הם היו חדשים בזמנו, למשל ה”מונותאיזם” המזויף..

 25. מוס אתה אומר הגיון ואינטואיציה בריאים. איך נדע אם ההגיון בריא או לא? הרי הגיון הוא תלוי תרבות.

 26. W מה שמוצג הוא שדת הנאורות ליברליזם וקידמה רואים בדתות הישנות כמו יהדות כבני החושך. זה מה שמוצג, וזה גם מה שרואים מסביב בתקשורת. מה שאנחנו מאמינים לא משנה, אבל חשוב להכיר את תפיסת העולם של האנשים האלה.

  סדר עולמי חדש, משמע הסדר הישן יעלם,
  כנסיית הוותיקן ברור שהיא אוקולטית, בתות ברור שיש צד איזוטרי
  סופיזם, קבלה, וכל אלה הם גם הצד האזוטרי של הדת העולמית החדשה.

  הכנסייה הקתולית עשתה מה שהסדר העולמי החדש עושה היום. העניין הוא שמכרו לכולם שזה הולך להיות טן\וב ויפה ומדהים. ויודע מה? יכול להיות שכן, אבל ללא ספק וגם הם יודו בזה, המחיר כבד, מי שישרוד יזכה לחיות בעולם טוב יותר..

  ותשמע תודה על ההערה נדגיש את הדברים האלה בפוסטים הבאים.

 27. מוס דף בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 16:32

  ההגיון הוא תמיד פשוט, תרבות או לא, מה תעשה כשירביצו לך? 3 אופציות פשוטות, בכל מצב(ללא קשר למוצא התרבותי שלך)א. תברח, ב.תחזיר, ג. תחטוף… במה העניין התרבותי נקשר לנושא הזה?! טוב… זה ההגיון שלי! הוא לא מחייב אף אחד אחר, מקווה שזה עונה לך על השאלה W (-:.

 28. לויד זה צפוי שנאורות ליברליזם וקידמה יראו בדתות חושך כשם שהדתות רואות בנאורות ליברליבם וקידמה חושך. בסופו של דבר מדובר בשני דברים שהם די הפכים.
  הוותיקן, הכס הקדוש ברומא, הוא המשך של המיסטריות העתיקות מבבל ושומר, ואני טוען שהמיסטריות העתיקות האלה הנחילו לנו את הדתות המוכרות היום. הדתות היו כלי בידי האליטה לשלוט בהמון ובמחשבתם ולדכא אותם ובמיוחד קבוצות מסויימות באוכלוסייה.

 29. מוס דף אתן לך דוגמה להגיון תלוי תרבות: יש תרבויות שבהם אבא שכופה על ביתו להתחתן זה הגיוני בתרבות שלהם, ברור שאין בזה שום הגיון אבל הם לא רואים את זה כך. עוד דוגמה: בתרבות היהודית לעשות ברית מילה זה הגיוני אבל אחרים יכולים להגיד שזה לא הגיוני. הבנת את הנקודה? אפשר להמשיך הלאה עם הדוגמאות ויש המון. לזה התכוונתי..
  אני מסכים איתך שיש הגיון בריא ונכון ושההגיון הוא פשוט אבל יש שלא יסכימו בגלל נורמות תלויות תרבות וזאת ההתנגשות למרות שההגיון הוא תמיד פשוט.

 30. W זה לא ממש שחור ולבן כמו שאתה מציג.
  הוותיקן הוא בית הספר המסטריות האוקולטי הגדול בכל הזמנים. גם הוא רדף אחרי יהודים, מוסלמים, וכן, גם אחרי נוצרים. הדת של הוותיקן משקפת את המסטריות הבבלית, וזה אכן שימוש בדת בשביל שליטה בהמון. בדומה לכך באיסלאם יש את הוואהביזם שממנו פרצה הקיצוניות האיסלאמית האלימה בימינו, ושם בהחלט ניתן לראות דיכוי ושליטה בהמונים, אך לאיסלאם גם היה תור זהב בספרד מדהים עם פריחה נאורה וקבלת אפילו היהודים, האמב”ם א ספריו כתב בערבית כמו שאר הפילוסופים היהודים אז. וביהדות, הנוקשות שרואים היום אם תבדוק היא תגובה שלהם למה שחוללה תנואת הנאורות של משה מנדלסון, והוא עצמו לא היה תמים לגמריי ביחס שלו לדת. אז זה לא הכל שחור ולבן. תנועת הנאורות פרצה בהאחוות הסודיות המודרניות יותר צלב-הורד בנייה חופשית, זה ידוע, אבל הם עצמם פרצו מהרפורמציה ומהוותיקן וקראו תיגר. שנייהם בסופו של דבר התעסקו במדע והשתמשו בו לשלוט בהמון. הואניברסיטאות שלימד מדעים פעם בשיטה הסכולסטית היו של הכנסייה, ועד היום יש כאלה. יש צדדים חיוביים לנאורות, הם הפיצו יותר לכולם את האפשרות ללמוד מדע ולהכיר את הצד הנסתר יותר וההיסטורי מדעי של מה שהיה ידוע עד אותה העת. ומה קורה היום? הקרדינלים הפכו להיות הבנקאים של וולסטריט, הבישופים עורכי הדין המשופשפים, הכנסייה היא המדינה, האבירים ששמרו על הכנסייה הם שוטרים בלבוש שחור על הסוס, ואולי התפאורה משתנה אבל השיטה המקור והרעיונות אותו הדבר. כפי שאליפס לוי אמר, המדע והדת יבוא יום ויאוחדו כיוון שמאותה עריסה צמחו, דמלי הדת הם סמלי המדע של העולם העתיק. הקתדרלות שימשו פעם להשקפה בכוכבים, הידע והמדע היה שמור למיעוטים. הנאורות חולל המהפך שהיא פתחה את האפשרות לכולם, אבל יש מחיר. היטלר היה נאור, מאוד נאור, אפילו צימחוני שדאג שהעם הגרמני יאכל בריא, וכפה זאת עלייהם, כן, אבל מי היה האוייב שלו? ממי רצה להפטר?

  מה שאני מנסה לאמר סך הכל זה שזה הרבה יותר עדין ממה שנראה מנקודת מבט ראשונה.

 31. לויד אני לא מבין איך מה שכתבת סותר את מה שאני כתבתי.. הוותיקן רדפו את כולם, זה ידוע, הם טבחו יהודים נוצרים ומוסלמים. לא טענתי אחרת. גם מוסלמים טבחו ביהודים נוצרים וגם במוסלמים (מלחמות סונים-שיעים שהיו כבר מראשית האיסלאם).
  אתה טוען שהנוקשות היא תוצאה ואני טוען שהדת בשורשיה היא נוקשות. למשל האלימות האיסלאמית היתה קיימת עוד מראשית האיסלאם גם מוחמד נביאם היה כזה וגם צבאות האיסלאם עם כיבושיהם היו כאלה, אתה יכול לבדוק את הדברים האלה אבל זה לא העניין המרכזי. זה לא נכון לומר שהדת העניקה לאנשים חופש כי הנוקשות נמצאת בבסיס הדת. זה לא נכון לומר שהכל ראקציה למרות שזה נכון שהאליטה הגבירה את הטרור למשל אבל את בסיס הדת לא ניתן לשנות ולטעון שנוקשות היא תוצר ולא דבר שנמצא בבסיס הדת.
  היטלר היה “נאור”? תלוי מהי אותה נאורות ותלוי מאוד את מי אתה שואל. גם כאלה שקוראים לעצמם נאורים לא יסכימו עם הטענה הזאת.
  לגבי איחוד הדת עם המדע, אני מניח שזה מה שהם יעשו בסופו של דבר הדת העולמית והמדע יאוחדו.. כי כמו שאמרת, סמלי המדע והדת באים מאותו מקור..
  כן הדברים יותר מורכבים ממה שנראה ממבט ראשון.. זה נכון.

 32. אידיוט שימושי בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 18:51

  מנדלסון היה בן-אדם מאוד מפוקפק – אין ספק שהוא שירת אגנדה מסויימת שמסביר למה הוא זכה לתהילה. גם הנכד שלו הפך למלחין מפורסם – וזה כמובן בגלל שהוא היה כל כך מוכשר -

  באחד מהרצאותיו – בחלק שאני מסכים איתו ב100%- דאיוויד אייק מסביר בצורה מאוד בהירה שהתפקיד של “השכלה” ודת הוא דומה בכך שתפקידם זה להסתיר את האמת מהעמכה כמונו.

 33. משה מנדלסון עבד בצמוד עם פרידריך ניקולאי מהאילומינטי הבווארי שתפקידו הרשמי היה לחתור תחת הדת. לא היה אדם טוב יותר לעבוד איתו מאשר מנדלסון.

  W בגדול אנחנו מסכימים אני רואה.

 34. קרייזי בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 19:22

  רומא בועטת ונושמת ויש לה המון מעריצים בדיוק כמו בימי הביניים משום זה הם פחדו מקידמה שמה היא תזיז אותם הצידה ורומא תחדל להתקיים וזה עדיין לא קרה רומא סחפה אליה המון וקשה לקידמה להפריד את ההמון מרומא ובדיוק מזה הקידמה מפחדת אז מה הקידמה עשתה או איחוד או שהיא תבוא להם מהדלת האחורית ותשתמש בהם לקדם מניפולציות ואינטרסים, כמו שאמרתי, רומא עדיין נושמת כבר מאות שנים ויכול מאד להיות שהסוף קרב.

 35. מוס דף בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 21:20

  W על דברים תלויי תרבות אין וויכוח, על אף שמילה(בלי הברית הנילוות) זה לא מנהג יהודי פרופר(אני מניח שעובדה זו ידועה לך), נסה להסתכל על דברים מנקודת מבט פשוטה, כך אני מסתכל על הדברים, מורי את כל השכבות והמסכות ומשתדל להשאר עם הליבה של הרעיון, הכי קל לראות את ה”אשלייה של הרעיון מאשר הרעיון עצמו”(היום אני מבין את המשפט הזה קצת יותר טוב), אני לא אמכור לך לוקשים על דברים שטרם הוכחתי כנכונים, לכן על שאר השאלות אוותר.

 36. מוס דף בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 21:41

  עוד דבר שאמח להוסיף, בעיני השימוש בטענות נגד דתות ודוגומות למינהן הוא קצת לתקוף את הרעיון בעקיפין, צייסגייסט מפוצץ בהרבה סילופים של עובדות, פרוייקט וונוס וז’אק פרסקו, מנהלים תכנית של “הסדר”, הדת היהודית(לא סנגור של א ף דת אבל כבן ללאום שהוא דת יו נו…), כדת המונוטואיסטית הראשונה טומנת בחובה הרבה מידי שאלות עבורי שטרם הצלחתי למצוא להם תשובות, קשה לי להפריך(אולי כי אני חי בהוויה היהודית, אולי?), שלא כמו בנצרות(הקאטולית זה ברור) ובאסלאם שבאו אח”כ, ביהדות יש משהו הרבה פחות משקר עבורי(שוב, אולי זה הקרבה למקורות שיוצרת אצלי את הרושם), אני יכול להבין את W שהוא מרגיש סילוף בדתות(כן זה קיים אצלנו זה מתבטא בקמעות ותרומות בלי סוף למקובלים, אולי מזכיר שטרות כפירה כמו בימי הביניים, רק תנו כסף), אבל האנשים שפגשתי ועוסקים במלכאת הדת נראו לי הרבה יותר אותאנטיים, הם דברו בצורה ישירה ולא מסולפת, לא הפחידו ולא יצרו רושם של חשבון פתוח שייסגר ביום הדין, הם ממש נהגו באופן כן, בתור אחד שגדל בחיקה של המסורת והיא לא זרה לו(אינני דתי ומעולם לא הייתי כזה), משהו הרגיש לי אמיתי(שוב אולי זה מבילבול, אבל כשמדברים לעניין קשה להתבלבל), כך ש… אני מבין מצד אחד את מה ש-W מבטא באופן גורף מתוך תפיסה של אדם שכואב את הסילוף והשקר , הפחד והמורא שדוחפים לנו ומאידך? אולי יש אמת מורכבת יותר בדת שלנו שמעטים בכלל נוגעים בה?! שוב זה בה ממקום תמים ושואל לא מקביעה מוחלטת…

 37. אידיוט שימושי בתאריך 16 בOctober, 2010 בשעה 6:33

  מנדלסון גם היה מאוד מקורב לרוטשילד!

 38. קרייזי בתאריך 16 בOctober, 2010 בשעה 8:59

  אוקיי, בכתבות הקודמות קונספיל דיבר המון על שושלת קין, מצד שני ידוע שהם נמחקו במבול, הכיצד?

 39. אני מכיר כמה גרסאות. בגדול מה שידוע הוא האמונה שלאחר המבול אנשי חם לפי דעתם הוו המשך לשושלץ קין וזה כלל את נמרוד כל הדרך עד חירם אביף. יש טענות שהם שרדו מתחת לאדמה, יש שמחם לקחו את המידע שהנציחו תובל קין ונעמה על העמודים ששרדו את המבול, יש האומרים שהם בכלל הצליחו להגיע ולשרוד בהודו, ויש שנימרוד חטא באותו חטא של התערבבות עם הנפילים. כך או כך ללא קשר לעובדה שכתוב בתורה הם מאמינים שיש המשך, זה כתוב אצלהם.

  freemasonry and catholicism
  by Max hiendel

  מומלץ

 40. קרייזי בתאריך 16 בOctober, 2010 בשעה 17:02

  ומה זה?
  http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:6XMezzCwdv8J:https://wiki.jct.ac.il/index.php/%D7%A0%D7%A2%D7%9E%D7%94_%D7%90%D7%A9%D7%AA_%D7%A0%D7%97_%D7%95%D7%90%D7%97%D7%95%D7%AA_%D7%AA%D7%95%D7%91%D7%9C_%D7%A7%D7%99%D7%9F+%D7%90%D7%A9%D7%AA+%D7%A0%D7%97&cd=3&hl=iw&ct=clnk&gl=il
  רק תיקון קטן, הדברים הנעימים שעשתה אותה נעמה היו באמת “נעימים” ולכן יש האומרים שהיא הממשיכה של השושלת שכן הייתה מין סוס טרויאני בתוך התיבה שהיא עצמה הינדסה שכן אותה שושלת הייתה היוצרת והמשכילה.

 41. [...] של מאקס היינדל, כהן גבוהה במיסטריות ורוזיקרושן]. [בסדרה חיים אחרים נראה שעושים שימוש בתפילין כסמל לקוביית החומר הכובלת את [...]

השארת תגובה

Google