שר הבטחון לשעבר של גרמניה טוען: “פיגועי ה-11.9 בחסות הסי.איי.איי”

אנדרס וון ביולו שר האנרגיה והביטחון לשעבר בגרמניה מאשר את הטענות שסוכנות ה-CIA מעורבת בפיגועי האחד עשר בספטמבר. הנה קטעים נבחרים מתוך ראיון שעשה בתוכנית הרדיו של אלכס ג’ונס:

“… ה-11 בספטמבר, בדיוק הסתכלתי על ה’תפאורה’ ואמרתי לעצמי שמשהו מאוד מוזר מתרחש. התבוננתי בטלויזיה לדוגמא ובאותו הרגע שהראו את המטוסים פוגעים במגדלים הראו את הפלשתינאים רוקדים ושמחים. כמה ימים לאחר מכן היה ניתן לראות שזה היה מזוייף, זה נעשה ע”י צוות טלוויזיה ישראלי של משרד הביטחון, הם נתנו ממתקים לאנשים וצחקו על זה, ואף אחד לא דיבר על זה. מה שאני שאלתי זה מי הביא את הסרטון הזה בדיוק בזמן לרשתות הגדולות כמו סי.אן.אן וסי.בי.אס. וכו’ וכו’. ואז בוחנים את הסיפור הטוען שבין לאדן עשה זאת ביחד עם הקבוצה שלו אל-קעידה, וש-19 אנשים ממוצא מוסלמי השתתפואנדראס וון ביולו בפיגוע….ואז אתה מעוניין לראות את הוידאו, מכיוון שכל ה-19 חוטפים הללו בטוח עברו דרך מצלמות הוידאו, ישנן המון מצלמות בשדות התעופה דאלאס, וניו-יורק….אתה לא מקבל את החומרים הללו, ואז מחפשים את הקופסאות השחורות וגם אותן לא מקבלים. והסיפור כיצד המגדלים שנבנו לעמוד בפגיעת מטוסים קרסו, והכבאים של ניו יורק היו מסוגלים להגיע לקומות שבהן היו השריפות, ומפקד הכבאים אמר שצריך שני צוותים, קטנים, כדי להילחם בשריפות והן ייפסקו. אז החום, זה בלתי אפשרי שהחום היה גבוהה כפי שדווח בתקשורת…

עוד וון ביולו מגיב על כך שנתנו למטוסים לחרוג למשך כל כך הרבה זמן ממסלולם:

“…ובכן זאת שאלה רצינית בגלל שזה קרה יותר מ-60 פעמים ב-2001 שמטוסי קרב יצאו לבדוק מה קרה למטוסים שהראו איזושהי הפרה קלה של התקנים. ב-11 בספטמבר, ארבעה מטוסים למשך שעתיים היו מסוגלים לשנות את כיוון הטיסה…חיל האוויר לא היה מסוגל לעצור אותם, זה לא נתפס בכלל, וכל הסיפור שקרה בין מפקדת ההגנה האווירית לסוכנות התעופה הפדרלית מאוד לא ברור.”

בתגובה למסחר החשוד במניות של חברות התעופה בימים שקדמו לפיגועים מספר וון ביולו שלסוכנות הסי.איי.איי יש תוכנת מעקב בזמן אמת , אשר עוקבת אחר תנודות חשודות של מסחר במניות, ושהמסחר המאסיבי במניות של חברות התעופה יונייטד ואמריקן איירליינס מעידים על כך שהיתה ציפייה לאירוע כמו הפיגועים:

“אם שוק המניות מראה תנודות לא סדירות, הם (ה-CIA) מיד מטפלים בזה והיה להם המון קלטות תיעוד, והסוכנות לביטחון לאומי אמרו להם להשמיד את הקלטות…”

“ובכן, המסחר הפנימי, כולם יודעים שזה היה, זה היה בחדשות על המסחר. אני חושב שסך הכל 15 מיליארד דולר. והיו ספקולציות על הנפילה של “יונייטד איירליינס” ו”אמריקן איירליינס” שתי החברות שהותקפו ב-11 בספטמבר… אז בדרך כלל היה אפשר לברר את זה מכיוון שה-CIA ביחד עם משרד האוצר פיתחו מעקב אחר השוק כדיי למצוא ספקולציות על התקפות טרור מתוכננות. אז הם יכלו מיידית לראות אם משהו קורה… במקרה הזה ב-11 בספטמבר הסוכנות לביטחון לאומי, שזה הגוף שעוקב דרך לווינים על כל המסחר שקורה בעולם, אמרו, זה הם אמרו להרוס את הקלטות. היו להם קלטות על המסחר הפנימי (של אנשים שידעו מה קורה) והם אמרו שהם היו חייבים להרוס אותם אז אין לכך יותר הוכחות…

כתבנו כבר באתר על המסחר הפנימי במניות הקשור לפיגועים המוביל ישירות לאנשים בכירים באירגון הסי.איי.איי.

על ה”פרוייקט למאה אמריקאית חדשה”:

“…זה מבצע חשאי, וזה דרך להשפיע, זה דרך לשטוף את המוח לעם האמריקאי לקבל מלחמה מתמשכת וארוכה נגד העולם המוסלמי… תאגידי הנפט למשל עכשיו קיבלו גישה (באפגניסטן, אירואסיה ועיראק) למאגרי הנפט האחרונים שצריכים בשביל להתקיים בעשורים הבאים, ומסתבר שיש מחשבה גיאופוליטית מאחורי כל זה… זה הותווה ב’פרוייקט למאה אמריקאית חדשה’ שנכתב בידי המון אנשים הנמצאים בממשל היום כמו צ’ייני, ראמספלד ואחרים”

“אני מקווה ש’אירוע כמו פרל הארבור’ אחד יספיק להם…אבל אי אפשר להיות בטוח”

על החוטפים:

“השמות של תשע-עשר החוטפים לעולם לא עלו ברשימות הנוסעים הרשמיות, עד עכשיו אין שום הוכחה שהם היו על המטוסים”

על התרסקות הבניינים:

המגדלים נפלו במהירות של נפילה חופשית שזה לא הגיוני, הם נפלו בתוך 8,9 או 10 שניות, ‘תאוריית הפנקייק’ מגוחכת (התאוריה הרישמית שפורסמה בתקשורת הטוענת שהבניינים התרסקו קומה על גבי קומה עד למטה, תהליך איטי מידי כשרואים באיזו מהירות התרסקו הבניינים)”.

להורדת הראיון המלא מתוך התוכנית של אלכס ג’ונס.

הראיון מאוד מומלץ, אנדראס נותן המון מידע מתוך המחקר שלו על אותם פיגועים.

הנה סרטון קצר של וון ביולו מדבר על הפיגועים:

    כתבות רלוונטיות:תגובה אחת לכתבה ” שר הבטחון לשעבר של גרמניה טוען: “פיגועי ה-11.9 בחסות הסי.איי.איי””

  1. יצא סרט חדש מעודכן כל התאומים מבית היוצר של אלכס גונס 911cronicals

השארת תגובה

Google