משטרת האח הגדול

מי שעוקב אחר ההתפתחות של המשטרה בארה”ב לא יהיה מופתע מהעלייה הדרמטית באלימות משטרתית (שמביאה גם בחלק מהמקרים למותם של חפים מפשע), ולדרך שבה השוטרים מטפלים באזרחים כפי שנהוג במשטר דיקטטורי.

הכנו לכם סרט שמאגד בתוכו קטעים נבחרים מההפגנות שהתרחשו בחודש ספטמבר 2008. מתחת לאותו סרטון תוכלו לראות סרט המסביר על תופעת הטייזרים בה השוטרים משתמשים במכות חשמל בשביל לשתק אזרחים (בד”כ חפים מפשע ואשר לא מהווים איום לכוח המופרז בו משתמשים השוטרים). האלימות והאגרסיביות בה מטפלים באזרחים בארה”ב כבר מזמן חצתה את הגבול, למי שמעוניין לראות כיצד ארה”ב התדרדרה למצב הזה שווה לבדוק את הסרט “Road to Tyrany :911″ אשר נמצא בעמוד הסרטים באתר. עוד כדאי לבדוק את נושא האח הגדול, וכתבת החיילים המתוכנתים.

תופעת הטייזרים:

בכתבה על אחוות הגולגולת והעצמות, תוכלו גם לראות את השימוש בטייזר כנגד סטודנט ששואל את הסנטור ג’ון קרי שאלה בקשר לחברות שלו באחווה.

    כתבות רלוונטיות:2 תגובות לכתבה ” משטרת האח הגדול”

  1. [...] חוץ מהשוטרים יהיו גם חיילים שיוסמכו לדרוש זיהוי ביומטרי.רק תחשבו לקראת מה החוק הזה הולך, בשביל לקבל מושג, ראו את קטגוריית האח הגדול,  את החוקים שמגבילים את החופש שלנו, והמשטרה שבדרך. [...]

  2. מזעזע בתאריך 4 בMarch, 2009 בשעה 23:42

    בחיים לא הייתי כל כך מזועזע,ככה מול המון אנשים הם פשוט מתעללים בטנשים ללא מפריע נשבר הלב מזעקות הכאב של האנשים.רק חסר שישימו אותנו בכלוב ויזרקו לנו בננות…

השארת תגובה

Google