האח הגדול

בשנה האחרונה נכנסו לא מעט חוקים שפוגעים באופן ברור בפרטיות שלנו

הנה סקירה קצרה:

נובמבר 07 – חוק נתוני תקשורת
ועדת חוק חוקה ומשפט אישרה את הצעת חוק נתוני תקשורת לקריאה שניה ושלישית. הצעת החוק אמורה להקנות למשטרה יכולות “להילחם בפשיעה ביתר יעילות”, על ידי קבלת נתונים טכניים של תקשורת טלפונית ואינטרנט.
למשל, המשטרה תוכל לקבל יעדי שיחות, מספרי ברזל של מכשירים, נתוני איכון וכן גם כתובות IP.

מתנגדי חוק נתוני תקשורת: “מדובר במחטף” (Ynet)

דצמבר 07 – חיפושים סמויים בבתים ע”י המשטרה
המשטרה מנסה ליזום חקיקה שתאפשר לה לערוך חיפושים סמויים. ההחיפושים הסמויים אמורים להיערך בלא נוכחות בעל הבית, ואפשר שגם בדיעבד לא יקבל החשוד הודעה על החיפוש או על החפצים שנלקחו.

המשטרה יוזמת חוק לחיפוש סמוי בבתים (הארץ)

ינואר 08- חוק הטוקבקים

הצעת החוק המטילה אחריות פלילית ואזרחית על כותבי תכנים באינטרנט (טוקבקים,פורומים,בלוגים וכו’) ועל עורכי ומפעילי האתרים הגדולים. למזלנו החוק הוקפא לבנתיים.

חוק הטוקבקים עבר בקריאה טרומית (Ynet)

פברואר 08 – חוק סינון אתרים
“מלבד העובדה כי המדינה, באמצעות ספקיות האינטרנט, תדע אם האינטרנט שלנו מסונן או חופשי, היא פותחת פתח לסינון ברמת הרשת שיאפשר בעתיד חסימה של אתרים לא רצויים, ממש כמו באיראן, סעודיה או סין…..הצעת החוק, שעברה היום בכנסת בקריאה ראשונה, אינה נוגעת כלל להגנה על ילדים באינטרנט – אלא מגבילה את חופש הביטוי של כולנו.
אל תסמכו על המילה שלי. תשאלו כל מומחה לטכנולוגיה. תחקרו את אנשי משרד המשפטים ומשרד התקשורת. הם, בניגוד לשרים ולחברי הכנסת מודעים להשלכות ההרסניות של הצעת החוק הזו ולחוסר התוחלת שבה”

זה לא הפורנו, זה חופש הביטוי (Ynet)

יובל דרור וישי ויינר, מתוך “תיק תקשורת” על חוק סינון אתרים (אחד המצחיקים…):

אוגוסט 08 – תקנה חדשה של המשרד הפדראלי לביטחון פנים מעניקה סמכות לאנשי ביקורת הגבולות בארה”ב להחרים כל מכשיר נייד המכיל מידע, לערוך בו חקירה ואף להעתיק ממנו את המידע – כל זאת ללא כל הסבר או אפשרות ערעור.
כולל: דיסקים קשיחים, כונני פלאש, טלפונים סלולריים, נגני iPod, ביפרים, טייפים ומצלמות וידיאו. התקנה חלה גם על אזרחי ארה”ב.

משרד האמריקני לביטחון פנים יאפשר החרמת כשירים ניידים במעברי הגבול ללא הגבלת זמן (PDF)

אוגוסט 08 – זיהוי ביומטרי בתעודות זהות ודרכונים

משרד הפנים והמשטרה יוזמים שוב הצעת חוק שעברה בימים אלו ממש בכנסת.
בתעודת הזהות של כולנו יהיה צ’יפ עם הנתונים הביומטרים שלנו שיכלול טביעות אצבע ו’מפת’ פנים. מצלמה מיוחדת תקרא את ‘מפת’ הפנים שלנו כשנצטרך להזדהות. בנוסף, רוצים להקים מאגר מידע שבו יהיו כל הנתונים האלה.

עו”ד חי בראיון מיוחד ל”גלובס” בעקבות הכוונה להקים מאגר ממשלתי של טביעות אצבע של כל האזרחים (גלובס)


חובה לציין גם את לונדון, העיר שבה “האח הגדול” כבר צופה בכולם 24 שעות.

…ואת צ’יפ ה-RFID שארה”ב מעוניינת להשתיל בכל אזרח. אם לא ראיתם עדיין את “זייטגייסט“, אז לפחות תראו את הקטע הזה:

ועוד משהו שראוי לציין – בקרוב עולה בארץ התוכנית “האח הגדול”, המקבילה לתוכנית “Big Brother” שעלתה לשידור בבריטניה – בדיוק בזמן בשביל להכין את השטח להתקנת המצלמות ברחובות לונדון. בקרוב אצלנו…

אז מה בעצם הולך פה?

הממשלה והמשטרה משתמשות בפשע ובפורנוגרפיה כדי להפחיד את הציבור. הן טוענות שאין ברירה אחרת, חייבים להגביל את החופש של האזרחים כדי להגן עליהם.
זה מה שעשו לאורך כל ההיסטוריה כדי להרחיב את סמכויות השלטון על האזרח הקטן, וזה ברור לכולם שהשלטון ישתמש בכוח הזה לרעה, כהרגלו.

ונסכם עם ציטוט קטן מפיו של אדם דגול, ד”ר רון פול, שרץ לנשיאות ארה”ב וסחף אחריו מיליוני תומכים, אבל לצערנו לא הספקנו לכתוב עליו עדיין באתר – והוא כבר מחוץ למירוץ….
רון פול הוכתר ע”י הקהל למתמודד הכי מוצלח ב”דיבייטס” (ה”עימות”) של המפלגה הרפובליקנית, בין השאר בזכות המשפט שאמר בקשר לכוונתו לבטל את סמכויותיהם של ה-CIA וה-FBI:

“עוד לא הבנתם שכאשר אתם מקריבים את החופש שלכם למען הביטחון – אתם מאבדים את שניהם ?!”

(וברקע אפשר לראות את הפרצוף ההמום של רודי ג’וליאני, שלא יודע איפה לקבור את עצמו).

  כתבות רלוונטיות:11 תגובות לכתבה ” האח הגדול”

 1. בריטניה חסמה בשבוע שעבר את הגישה לאתרי קונספירציה וחדשות אלטרנטיבים[אלה שלא וורן באפט שולט עליהם ] הדבר התגלה לאחר שצופים רביםהיתקשרו לתוכניתו של אלכס גונס מאנגליה והחלו לספר על החסימות הפתאומיןת בכל יום יו טיוב מוצף בהוחכות לדרכי שינוי הגישה החופשית באינטרנט בבואו של האינטרנט 2 שיהפוך א5ת הצפיה באינטרנט לטלוויזיה רב ערוצית של מידע מבוקר לטובת חברות ענק פרטיות כנגדינו רק האזרחים עצמם יוכלו לעצור זאת אך המלחמה הסזיפית בשחיתות ובסודיות קוראת על ידי אמיצים מועטים בכל תחומי החברה והעסוק היגיע הזמן שקול המתנגדים ישמע אני ממליץ לראות את הסרטים של
  we are change
  התנועה הצעירה החזקה שמפגינה ונלחמת למען האמת על ה911 בעשרות אלפים מתנדבים פעילים שהיצטרפו תוך חודשים ספורים we are change

 2. להיות חופשיים זאת חובתינו לילדינו ולשורשינו זאת לא זכות זו חובה מוסרית ומי שיושב בשלטון ופוגע בזכותינו להגיב לדבר לכאוס ולדעת אמת סביבינו והמסתירים האינטרסנטים הקונים שם טוב בכסף ופילנטרופיה מנקה מוסר לאחר שמרחונו על עפר ועיצבונו כשטיח אנושי אדום לרגליהם האם ניתן להם לחזק את האמצעים כנגדינו או שניתן לחוזקינו השורשי הגנטי להוביל אותנו להיות חזקים מול שואת השיעבוד המודרנית שהצוררים החדשים מפילים על ראשינו ועל עתיד והווה האנושות

 3. השר השסניקי מהכתבה למעלה מראה עד כמה הבובות עלחוט האלה בממשלה כלים לתמרון הוא לא יודע כלום חוזר על כל מה שהיחתיבו לו אני מתבייש באדם כזה שאמור להיות נציג של משהו חוץ מאפסנאות ששם בטח גם היה עושה עבודה לא מזהירה אח בטח בציות מוחלט באצדעה וגב מתוח אני .

  יובל דרור תודה על עזרתך במאבק על החופש של כולנו מי ייתן ותמשיך לחזק אחרים להרים כולם להגיד ,די …עד כאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאן אני כועס בטירוף ואני לא ייתן שיעשו לי את זה אני בן אדם לעזעזל יש לי זכויות ………………………………………………………………………………………

 4. [...] הכלכלי. חבר הקונגרס והמועמד הרפובליקני לשעבר לנשיאות רון פול מדבר לא מעט בסרט, מה שמראה שיש גם בצמרת הפוליטיקה מישהו [...]

 5. [...] הנה קישור לכתבה על חלק מהחוקים המבשרים לנו על בואו של ה

 6. [...] הולך, בשביל לקבל מושג, ראו את קטגוריית האח הגדול,  את החוקים שמגבילים את החופש שלנו, והמשטרה [...]

 7. [...] הקטנה שלנו הממשלה מנסה לצנזר ולאחרונה עבר בכנסת חוק סינון האתרים. הנה ניצן הורוביץ מסביר: [...]

 8. [...] “סוכני הבטיחון הלאומי בדרגות הבכירות ביותר מנסים לשכנע מקורות בממשל בוש [האב] להתחיל את הפרוייקט בו בכל איש, אישה וילד יושתלו משדרים זעירים”, כך טוען דוד מילרנד, מבקר של ההתערבות הממשלתית, אשר טוען שקיבל מידע שדלף ממקורות מבפנים. [ואנו עדים לכך שכיום הדבר מתברר להיות נכון]. [...]

 9. [...] "סוכני הבטיחון הלאומי בדרגות הבכירות ביותר מנסים לשכנע מקורות בממשל בוש [האב] להתחיל את הפרוייקט בו בכל איש, אישה וילד יושתלו משדרים זעירים", כך טוען דוד מילרנד, מבקר של ההתערבות הממשלתית, אשר טוען שקיבל מידע שדלף ממקורות מבפנים. [ואנו עדים לכך שכיום הדבר מתברר להיות נכון]. [...]

 10. באשר ל: “אז מה בעצם הולך פה?

  הממשלה והמשטרה משתמשות בפשע ובפורנוגרפיה כדי להפחיד את הציבור. הן טוענות שאין ברירה אחרת, חייבים להגביל את החופש של האזרחים כדי להגן עליהם.
  זה מה שעשו לאורך כל ההיסטוריה כדי להרחיב את סמכויות השלטון על האזרח הקטן, וזה ברור לכולם שהשלטון ישתמש בכוח הזה לרעה, כהרגלו.”

  שימו לב! בהמשך הפצת “השגשוג” (בכאילו) של קפיטליזם וגלובליזציה ובין השאר גם בסרטי קולנוע, החלו הצרפתים להתלונן על כך שארה”ב (השפה האנגלית) עלולה לפגוע בזהות הצרפתית, שהרי התעשיה ההוליוודית הינה כל-כך עשירה בתקציב ומשום שכך הסרטים היוצאים מהוליווד הינם כל-כך מוצלחים (דרך אגב, לפי דעתי הם לא) וקיים ביקוש נרחב בכל העולם וכך גם בצרפת.

  החשש (הצרפתי):
  צרפתים רואים יותר סרטים הוליודיים (שפה אנגלית)
  צרפתים מאבדים את השפה שלהם
  השפה הצרפתית היא זו שבעיקר (ואפילו בלעדית) מאפיינת את האומה הזו ובלעדיה אין צרפת

  התגובה (הצרפתית):
  להזרים כספים מכיסי המדינה (מחשבון הציבור) לתעשיית הבידור הצרפתית.

  תוצאה:
  ראו כמה שחקנים שהחלו בתעשיית הבידור בצרפת מככבים בסרטים הכי מרויחים כבר לא מעט שנים
  ראו כמה סרטים בשפה הצרפתית (כתוביות באנגלית\בעיברית וכו’) מקבלים ביקוש בכל העולם

  אגב, למה לצרפתים כל-כך חשוב להקים בתי ספר ללימוד צרפתית בכל העולם??????? (וגם אצלנו בישראל בצפון המדינה)
  צרפת=השפה הצרפתית ב-ל-ב-ד (או 99.9999……9999% בעיקר)

  ההיסטוריה חוזרת בארה”ב:
  ממשלה: איך נצנזר את האינטרנט?
  נחזק את הוליווד בין אם אלו שירים או סרטים, ניתן ליצירות הללו מקום נרחב ברשתות התקשורת כדי שההמון יתפתה
  נניח, לעת עתה, לרשתות שיתוף הקבצים

  וכשהכמות של ההפרות (שיהיה אפשר להאריך) תגיע לרמה כל-כך גבוהה עד שכבר יהיה קל ביותר לקבל את הלגיטימיות הציבורית, או לחלופין לדרוש לגיטימיות להגן על יצירותיהם של האמנים וכך נוכל סוף כל סוף (אחרי הטעות שעשינו כשאיפשרנו את כלי האינטרנט כפי שאיפשרנו) להפעיל רגולציה לגיטימית (כביכול) על הרשת (כלומר, צנזורה ברשת)

  אני מבטיח לכם שזו התוכנית שמתוכננת! (אפילו אם לא ראיתי או לא שמעתי על כך)
  אבל עצם העובדה ששאלה\השערה שכזו לא עולה (בימיוחד אחרי מה שעשו הצרפתים לשימור תרבותם ע”י שפתם) מעוררת חשדות ואפילו הוכחה מוצקת לדברי.
  וגם אם מקרה צרפת המוזכר לא היה מתרחש מעולם – היה עדיין מקום להעלות שאלות מסוג זה ועדיין הסכנה מצנזורה לא הייתה שונה כלל!!!

  הערה: התגובה שלי צונזרה בNRG בYNET בהארץ ONLINE בNFC (NEWS1) ובאתרים ישראלים רבים אחרים — צונזרתי גם בפורומים של עיתונים וערוצים ב”מיינסטרים” של ארה”ב, בריטניה, צרפת, בלגיה…

  אני מקווה שיהיה לי את הזמן לרשום תגובה זו ב INFOWARS ואתרים דומים ואחרים.

  קישורים חשובים להפרכת הממסד המושחת
  מוזיקה ע”י האנשים
  http://www.archive.org/details/netlabels
  http://www.jamendo.com/en/
  http://www.darkerradio.com/
  http://kahvi.org/

  סרטים (וסרטי תעודה) ע”י האנשים
  http://eztv.it/ep/16913/us-now-hdtv-720p-vodo/
  http://vodo.net/usnow
  (סרט מעניין על ממשלה עולמית ע”י כולם!)
  האתר של VODO
  http://www.vodo.net/
  http://stealthisfilm.com/Part2/

  http://en.wikipedia.org/wiki/Elephants_Dream (מעט יקר – אבל יש הרבה הפניות לסרטים חמודים מאוד ואיכותיים מאוד, ללא מחירים גדולים, ו-ל-כ-ו-ל-ם)

  אבל הכי חשוב!!!
  כן! מותר להעתיק אותם.
  כן! מותר לחלוק אותם עם חברים.
  כן! מותר לשתפם ברשתות לשיתוף קבצים.

  http://linuxtracker.org/
  http://www.legaltorrents.com/

  שהממסד ילך ו’יחפש מי ינענע אותו’!!!

  ————————
  ו… אני מתנצל שהמייל שלי (שוב) שגוי.

  תגובה חשובה! לפרסם, בבקשה.
  ואם אפשר, תכתבו פוסט עם שאלות ברוח השאלות שציינתי.
  תודה.

 11. LOL ושכחתי גם לציין

  הסרטים שך אלקס ג’ונס (Alex Jones)
  אם באפשרותכם לשלם, אז תשלמו.
  אם אין לכם אפשרות לשלם, תהנו, תורידו ותשתפו כאוות נפשכם (ומומלץ כמה שיותר)

  וכמובן…
  ZEITGEIST

  די מיותר לציין את שני המקורות הללו ודומים שהרי כאן הם מוכרים לחלוטין :)

השארת תגובה

Google