לו הייתי וירוס

“לו יכולתי להיוולד מחדש, הייתי רוצה לחזור לכדור הארץ כוירוס קטלני כדי לצמצם את אוכלוסיית העולם”

^ הנסיך פיליפ, דוכס אדינבורג, בונה חופשי. (מתוך ההקדמה לספר “If I Were an Animal“).

לא סתם החלטנו לפתוח עם הציטוט הזה, לפי דעתינו הוא מסכם את כל מה שקורה כרגע בעולם. לא כתבנו עד עכשיו על נושא המגיפה מכמה סיבות. בהתחלה לא שיערנו שהסדר עולמי החדש באמת ינסה ללכת עם הסיפור הזה כל כך רחוק. לאחר זמן מה ראינו שפרוייקט אמת אחרת עושה עבודה כל כך טובה בנושא שבאמת לא היה לנו כל כך מה להוסיף אז החלטנו להתמקד בדברים אחרים. לבסוף לא יכולנו יותר לשמור על שתיקה בנושא, לאחר שראינו במשך כל יום את הנציגה של משרד הבריאות אשר באה לתוכנית של לונדון וקירשנבאום לדווח על מצב החיסונים, ואז, כפי שכמובן מכתיבים לה מלמעלה, מוציאה שם רע למה שהם מכנים “קהילת הקונספירציות”.

לונדון וקירשנבאום הציגו את כל הסיפור בצורה כל כך לא אובייקטיבית שזה היה הקש ששבר את גב הגמל. באחת התוכניות שלהם הם אפילו הציגו סרטי ארכיון הנוגעים לשפעת החזירים בצד המסך בזמן שדיברו על הנושא בהיסטריה, ובמצגת בצד היה סרטון הפחדה בו רואים אנשים השוכבים במיטה שנמצאת בתוך חדר מבודד עם ניילונים בבית החולים, ורק כאשר המצלמה התקרבה מספיק היה ניתן לראות שאלו הן בובות דמה של אנשים, ממש כמו הבובות של חנויות הבגדים בקניונים. מכיוון שאנחנו לא מתכוונים לתת לאנשים בעלי מנטליות של עבדים לדווח לנו על משהו כל כך חשוב כמו שפעת החזירים, הכנו עבורכם כמה סרטונים מתורגמים לעברית אשר אנו ממליצים להפיץ. אז בואו נתחיל עם קצת רקע לפני שתצפו בהם:

בימים האחרונים ההיסטריה מתפשטת במהירות ואנחנו מותקפים בהפחדות מכל הכיוונים, כאשר ישנם דברים מסויימים ש”משום מה” התקשורת לא מוצאת לנכון לדווח עליהם. נתחיל בעובדה המוזרה שדווחה בתחילת המגיפה באמצעי התקשורת ומאז לא שמענו עליה יותר, חוץ מהאיזכור הבא בבלוג של ‘וול סטריט ג’ורנל’:

“בכירים אמרו כי, בנוסף לחומר גנטי הקשור לשפעת החזירים מצפון-אמריקה, לזן יש מקטעי גנים הקשורים בשפעת חזירים אירופאית ואסייתית, שפעת עופות צפון אמריקאית ושפעת בני-האדם.”

וזהו המקום להסבר הציורי של ניב מאמת אחרת:

השילוב הזה מדהים כי כדי שייווצר נגיף המכיל שילוב כזה באופן טבעי, ציפור נגועה מצפון אמריקה תהיה חייבת להדביק חזיר באירופה ואז תהיה חייבת להידבק שוב בנגיף שעבר עכשיו מוטציה בין מינית נדירה שמאפשרת לציפורים להידבק בו. הציפור תדביק חזיר מאסיה, הנגיף יעבור שינוי מוטגני שיאפשר לו להדביק בני אדם תוך כדי שהוא שומר על הרכיבים הגנטיים של שפעת העופות ושפעת החזירים האסייתיים ואז בן אדם יידבק בנגיף במקסיקו ויידביק אחרים.

כל בר דעת צריך לחשוד שמדובר בנגיף מהונדס, ומסתבר שמדענים, בין השאר מארגון הבריאות העולמי, אישרו את הטענה הזאת כפי שנטען בכתבה הבאה:

ועוד כתבה חבויה שניב מצא בנושא (לחצו להגדלה):

שפעת חזירים

ועכשיו היינו רוצים להתמקד לרגע באובאמה אשר ככל הנראה שובר את כל השיאים של הנשיא הקודם, ג’ורג’ בוש. כפי שהבטחנו לכם לאחר שנבחר לנשיאות, יהיה לו משבר עולמי מלאכותי להתמודד איתו, וכתבנו זאת הרבה לפני שהחל משבר שפעת החזירים, אז רק כדי להזכיר לכם מתוך אותה כתבה:

הנה החלק החשוב מהתמליל [של ג'ו ביידן, סגן הנשיא]:

גו ביידן“….והנה הנקודה שברצוני להעביר, זכרו את המלים שלי, זכרו את המילים שלי. לא יעברו 6 חודשים לפני שהעולם יבחן את ברק אובאמה כפי שעשו לג’ון קנדי…..
….זיכרו שאמרתי זאת בעודי עומד כאן אם לא תזכרו שום דבר אחר שאמרתי. חכו ותראו, עומד להיות לנו משבר בינלאומי. משבר מלאכותי
…כסטודנט להיסטוריה, ששירת עם 7 נשיאים, אני מתחייב בפניכם שזה יתרחש. אני יכול לתת לכם לפחות 4 או 5 תרחישים מהם זה עלול לנבוע….”

אז הנה הרמזים שהצביאו לכיוון הזה:

מתוך הניו יורק טיימס 2005:

“לאחר פחות מחודשיים מאז שנכנס לסנאט האמריקאי של ארה”ב, ברק אובאמה קנה מניות בשווי של למעלה מ-50,000$ השייכות לשתי חברות ספקולטיביות אשר המשקיעים העיקריים שלהן הם התורמים הפוליטיים הכי גדולים שלו.

אחת החברות הייתה קונצרן ביוטכנולוגיה אשר החלה לפתח תרופה לטיפול במחלת שפעת העופות. במרץ 2005, שבועיים לאחר שקנה כ-5,000$ מהחברה, מר אובאמה החל להוביל יוזמה חקיקתית למען גידול ההוצאות הפדרליות בשביל להלחם במחלה.

לאחר שבועיים מאז שרכש את מניות הביוטכנולוגיה… אובאמה יזם את מה שכינה “אחת העדיפויות הגבוהות שלי מאז שנכנסתי לסנאט”, דחיפה להגדלת המימון למלחמה בשפעת העופות.”

על פי אותה הכתבה, הדובר של אובאמה (אשר רץ באותה התקופה לנשיאות, הרבה לפני שמישהו שמע על סיפור שפעת החזירים) לא ידע על ההשקעות של הברוקר שלו רק עד סתיו 2005, וזה מוזר כי ביוני 2005 הוא הכריז על הדבר הבא בניו יורק טיימס:

“כאשר אנו חושבים על האיומים העיקריים של הביטחון הלאומי, הדבר הראשון שעולה לנו הוא איום הגרעין, מדינות אויב, וטרור בין-לאומי. אך ישנו עוד איום אשר אורב מעבר לחופינו, איום מהטבע, לא בני אדם – מגפת שפעת העופות. התפרצות עלולה לגרום למליוני הרוגים, אי יציבות בדרום-מזרח אסיה, ואיום על כל ממשלות העולם”

האם זה לא נשמע כמו התסריט שהתקשורת מקריאה ממנו את הפרופגנדה בימים אלו?

ב-1976 כבר הייתה היסטרייה של שפעת חזירים, וכבר אז נפגעו הרבה מאוד אזרחים מהחיסון שממשלת ארה”ב הזדרזה לתת למיליוני אזרחים. במהלך הבדיקות שלו, דווח על ידי אחד העובדים ב-CDC (המרכז לבקרת מחלות) שהוא יסכן את האזרחים ולמרות זאת התעלמו ממנו. אחת מתופעות הלוואי שהביאה לתביעה המונית בארה”ב בעקבות אותו חיסון בשנות ה-70 היתה תסמונת הגיאן-בארה. תסמיני המחלה כוללים עיקצוץ ואובדן תחושה בכפות הרגליים והידיים שגובר ומתפתח לאיבוד תחושה, חולשה ושיתוק של הגפיים ואחר כך כלל הגוף עד לשיתוק חלקי ומלא של שרירי הנשימה והפנים. חלקים מהתחקיר שהתוכנית הידועה “60 דקות” עשתה בנושא תוכלו לראות למטה בתרגום לעברית.

כל כך מצער לשמוע שילד בן 14 לקה באותה התסמונת שעות לאחר קבלת חיסון שפעת החזירים הנוכחי, וכמובן ה-CDC אשר התעלם כבר בשנות ה-70 מהדיווחים שיצאו מתוכו, מכחיש כעת כל קשר.

מעניין לדעת שהבנות של אובאמה לא קיבלו את החיסון בזמן שהתקשורת דואגת ששאר הילדים בעולם יקבלו אותו כמה שיותר מהר. תוכלו לקרוא על הביקורת של חבר הקונגרס רון פול (שהוא גם רופא המזהיר מפני החיסונים) על הצביעות של אובאמה באותו נושא. הצביעות לא קיימת רק אצל אובאמה, על פי עיתון ה-SPIEGLE ONLINE (תוכלו לקרוא את התרגום לאנגלית של בייבלפיש כאן) אנג’לה מרקל ושאר שרי גרמניה יקבלו חיסון מיוחד ללא התוספים המסוכנים “בניגוד לחיסונים המיועדים לשאר האוכלוסיה”. אז כפי שאתם רואים אנשי הסדר עולמי החדש דואגים לעצמם יופי, בזמן שהם דוחפים לכם חיסונים המסכנים אתכם. הסיפור של אובאמה לא נגמר כאן. הממשל שלו כנראה למד את הלקחים מהתפרצות שפעת החזירים של 1976 והכין את הקרקע למבצע החיסונים:

מתוך העיתונות המאוחדת (AP):

חסינות משפטית ניתנה למייצרי חיסון שפעת החזירים

הנסיון מההתפרצות של 1976 זירז פעולה מוקדמת כדי למנוע תביעות.

בפעם האחרונה שהממשלה יצאה לקמפיין חיסונים רציני נגד שפעת חזירים, אלפים הגישו תביעה בטענה שסבלו מתופעות לוואי מהזריקה. הפעם הממשלה כבר החלה לנקוט בצעדים מראש.

יוצרי החיסון ובכירים פדרלים יהיו חסינים מפני תביעות אשר עלולות להגרם כתוצאה מחיסון שפעת החזירים, תחת מסמך שנחתם על ידי שרת הבריאות והרווחה, קת’לין סבליוס….

טוב שהממשל כבר דאג לחסינות משפטית לפני שיתחילו התביעות. כפי שאמרנו בתחילת הכתבה, אובאמה שובר את כל השיאים שבוש הציב לו. לעוד מידע על הקיצוניות של אובאמה בכל הקשור לאאוגניקה ראו “האאוגניקה הקיצונית של אובאמה“, ובכלל בשביל לקבל מושג על מהי האאוגניקה בשביל האחוות הסודיות והסדר עולמי החדש ראו את התוכנית האאוגנית העולמית של הנרי קיסינג’ר אשר מושפעת בין היתר מהתוכנית המלכותית האאוגנית העולמית של המלך ג’ורג’ ה-6 של אנגליה (גם בונה חופשי), והאאוגניקה שמקדם רוקפלר (אשר החלה בשיתוף עם הנאצים).

ועכשיו ניגע בנושא הכי קשה הקשור בחיסונים שדוחפים לציבור, והוא היכולת שלו לגרום לבעיות בפוריות האוכלוסיה, כך שצימצום האוכלוסיה לא קורה על המקום בכך שאנשים ימותו מהחיסון (למרות שכבר היו מקרים) אלא על ידי כך שבעתיד קבוצות גדולות באוכלוסיה אשר לקחו את החיסון יתקלו בקשיים להביא צאצאים. הנה העובדות:

1) בחיסון ה-Fluarix נגד שפעת החזירים המיוצר בידי Glaxosmithkline נמצא תוסף בשם פוליסורבט-80 (Polysorbate 80, או בשמו המסחרי Tween 80) על פי ארגון ה-CDC. תוכלו לראות זאת על פי מסמך רשמי מהאתר הממשלתי שלהם. גם בחיסון של Baxter ניתן למצוא את אותו המרכיב.

2) במחקר רפואי שנערך בסלובקיה החדירו פוליסורבט-80 לעכברות וגילו שהדבר פוגע משמעותית בפוריות שלהן.

3) בנספח לאריזה, חברת Glaxosmithkline מציינת שחיסון ה-Fluarix לא עבר בדיקות לגבי פגיעה בפוריות.

4) באתר הארגון העולמי לקניין רוחני של האו”ם, תוכלו לראות בפטנטים שהם מפרסמים “חיסון לשיבוש הפוריות” (שיטה זולה לעיקור של חיות מחמד), ושם נאמר שאחד החומרים היעלים ביותר בחיסון הוא ה-Tween 80.

5) אותו האו”ם כבר לא מתבייש להסתיר את פרצופו האמיתי, ולמשל במסמך של מדיניות חלוקת האוכלוסיה שלהם אשר יצא במרץ 2009, הם פותחים בכותרת “מה ידרש בשביל להאיץ את קצב ירידת הפוריות בקרב המדינות הפחות מפותחות”.
יתרה מזאת, קת’רין דיילי, בכירה לשעבר בממשל בוש האב, כותבת: “אני מאמינה שאחת המטרות של חיסון שפעת החזירים היא צימצום האוכלוסיה”.

untitled6.JPG

ורק כדי להראות לכם שהגלובליסטים כבר דיברו על תוכניות כאלה בעבר:

“דיאטה, זריקות, וצוי מניעה ישולבו מגיל מאוד מוקדם כדי לייצר את סוג האישיות והאמונות אשר הרשויות מחשיבות כרצויות וכל ביקורת רצינית כלפי הכוחות השליטים לא תתאפשר פסיכולוגית.”
- ברטרנד ראסל, מתוך “ההשפעה של המדע על החברה”.

זה היה ממש קצה הקרחון על שפעת החזירים אשר מהווה חלק מהאג’נדה האזוטרית של הגלובליסטים, וזה עוד מבלי להזכיר את עניין התוספים האחרים הנמצאים בחיסון אשר בין היתר הקשר שלהם לעלייה המטאורית של אחוז הסובלים מאוטיזם נהיה ברור יותר מיום ליום, אך כל זאת ועוד בסרטונים שהכנו עבורכם:

סרטון קולאז’ ממצה מתוך התקשורת הבינ”ל:

הכתבה של “60 דקות” על החיסון של 1976 לשפעת החזירים:

האם שפעת החזירים תשמש כסיבה, בדומה ל-11 בספטמבר, להפעיל את מדיניות האח הגדול בכל הכוח?

 עידכון: עתה יצא סרט חדש של ראיון עם רופא ישראלי בחמישה חלקים.החל מה – 1.11.09 משרד הבריאות יצא במסע הסברה נרחב על מנת לחסן את אוכלוסיית ישראל בחיסונים לשפעת החזירים. חיסונים שמכילים חומרים רעילים כמו תימרוסל ואדג’ובנט סקוואלין. עפ”י משרד הבריאות וכלי התקשורת בישראל החיסונים טובים לנו וינתנו ראשית לאוכלוסיות בסיכון.בראיון זה שמובא לציבור הגולשים בחינם ובהתנדבות, קבוצה של מלאכים שואלת את דוקטור אבני שאלות ענייניות ונוקבות במגוון נושאים הקשורים לבריאותינו ומדובר בין היתר, כיצד כוחו של משרד הבריאות, משרת או פוגע בבריאות האזרחים והילדים במדינה.
עכשיו לאחר שראיתם כמה החיסון מסוכן, בין היתר בעיקר לילדים, אנחנו נראה לכם את הסרט הכי מזעזע שראינו בנושא, ושבאמת קשה לצפייה כשתופסים מה בעצם עומד מאחוריו. ראו כיצד משכנעים ילדים לקחת את החיסון, וכיום יש גם פרסומות לא פחות מזעזעים בארץ:

והנה סרט מצויין ומומלץ של “Ahava 528″. סרט אחד המלא ברצף של עובדות בקשר לשפעת החזירים ותוכנית צימצום האוכלוסיה של האו”ם:

מחקר המראה כי כמות האנשים שבאמת נדבקו בשפעת החזירים נמוך בהרבה מהפרופגנדה של התקשורת:

רופא מומחה למחלות מדבקות אשר ממליץ לא לקחת את החיסון, שכן הוא מסוכן יותר מהמחלה עצמה:

לסיום שמרנו לכם קטע מעניין מתוך עיתון הסאן שהתפרסם ב-1 באוגוסט 1989, אשר נשלח אלינו ע”י אחד הגולשים. אחד האנשים בזמנו שהבינו את חשיבות הכתבה כבר אז היה וויליאם קופר שפרסם אותה בספרו המפורסם Behold A Pale Horse. הנה מתוך הכתבה:

האח הגדול מגיע!

נחשף: תוכנית סודית לתייג כל איש, אישה וילד

מאת ג’ו פריק

מיקרוצ’יפים מקודדים אשר יושתלו בכל תושב במדינה יקשרו את כולנו אל תוך מחשב-על שיכול לעקוב אחר כל אחד בכל רגע, ותוכניות למערכת כזאת כבר נמצאות בפיתוח בין אם תרצו או לא!

התוכנית הסודית מקודמת כשירות לביטחון האזרחים על ידי בכירים בממשל, אך כמה אנשים מבפנים אשר מתנגדים למהלך אומרים שזה פשוט עוד דרך ל”אח הגדול” לשלוט בנתיניו.

משדרים

“סוכני הבטיחון הלאומי בדרגות הבכירות ביותר מנסים לשכנע מקורות בממשל בוש [האב] להתחיל את הפרוייקט בו בכל איש, אישה וילד יושתלו משדרים זעירים”, כך טוען דוד מילרנד, מבקר של ההתערבות הממשלתית, אשר טוען שקיבל מידע שדלף ממקורות מבפנים. [ואנו עדים לכך שכיום הדבר מתברר להיות נכון].

“הם מנסים להגיד שזאת תהיה דרך טובה לרשויות לאתר במהירות אנשים וילדים שנעלמו, וכמו כן פושעים ומרגלים”

זריקות [וזה הנושא שיותר מתקשר לכתבה הנ"ל]

“אך עם הטכנולוגיה המדהימה של ימינו, כל המידע עלייך יכול להישמר בתוך מיקרו-צ’יפ זעיר, אשר יהיה מחובר למחשב ממשלתי”

“כל סוכנות ממשלתית תדע מה כל אחד עשה ועושה בכל רגע”

עוד מקורות טענו שהמשדרים הזעירים יכוליפ להיות מוחדרים לאנשים בזריקה ללא כאב בעזרת רובה קטן מבלי שבכלל יבחינו בכך דרך תוכנית כלל ארצית של חיסונים.

“כל מה שהממשלה תצטרך לעשות זה להמציא משהו כמו שפעת החזירים”, מילרנד טוען.

“דמיין לעצמך אם הם היו אומרים שיש חיסון נגד איידס. אנשים היו רצים כדי לקבל את הזריקות”

“הרופאים עצמם אפילו עלולים לא לדעת מה הם מזריקים. יכולים להגיד להם שהמיקרו-צ’יפים הם שתלים גנטים שמתכנתים את הגוף מחדש להלחם במחלות”

הוא מוסיף: “התוכנית תדרוש מכל עובדי הממשלה הפדרלים, מדיניים ומקומיים לעבור את הזריקות”

“זה רק יהיה עניין של זמן עד שכולם יהיו מושתלים עם המיקרו-צ’יפ, עבדים לממשלה”

הנה הכתבה המקורית:

2qvfafm.jpg

אז חבר’ה, תפתחו את העיניים, תתעוררו ותתחילו לבדוק את מה שקורה סביבכם, במקום להצדיק את האידיאולוגיה של הסדר העולמי החדש אשר טוענת שאנחנו בסה”כ עדר של חיות אשר מגיע לו להישלט בידי אלו שמשתמשים בשכל שלהם. חבל שלפעמים זה נראה שהם צודקים

  כתבות רלוונטיות:18 תגובות לכתבה ” לו הייתי וירוס”

 1. רק רציתי להדגיש את העיניין בנוגע לציטוט של ברטרנד ראסל, הבן אדם היה חסיד של הגישה המדעית.
  האם אני צריך להזכיר לכם מי עוד דוגל בשיטה המדעית בימינו כדרך לפתורן בעיות? למי שלא הבין אני מדבר על ז’אק פרסקו מפרוייקט וונוס, תתחילו לראות את הראיונות וההרצאות שלו ותבינו עם מי יש לכם עסק…

 2. [...] First Tweet: 2 hours ago michelleeder Michelle Eder להתחסן או לא להתחסן נגד שפעת החזירים, תחקיר מעניין באתר קונספיל http://conspil.com/2009/11/21/swineflu/ retweet [...]

 3. איציק בתאריך 22 בNovember, 2009 בשעה 6:02

  בררר. מפחיד ומצמרר…

 4. תתארו לעצמכם כמה הם מפחדים למה הם מפחדים כל מי שנטל ידו בצלחת מה העונש על הפשע הגדול בתולדות האנושות
  הם רואים את המעשה מול עיניים והמראה קשה הם בטח מדמיינם 20 שנה קדימה עולם חדש טהור נקי
  ירוק בלונדיני זקוף רק לא לראות את מעשה פשעם האדם המהומהם
  אין סליחה לפשע כזה
  הם יודעים כמה אנחנו ניכעס
  ובעצם רובינו נוהגיםבאמת את האונייה הזאת והיא ניבנתה למענינו הנוסעים
  הקפטן מנסה להרעיל את הספינה וליסוע לקרביים
  וחלק מהנוסעים הריחו את התבשיל המורעל
  מה יהיה עם הספינה
  בימים סופניים אלה סדום ועמורה היה אתר נפש זה גיהנום בואו נהפכיהו לגן עדן
  או נוטש בדרכינו להשיג זאת
  אוהב אותכם אחיי לכו תפיצו כי כל המציל נפש כאילו היציל עולם שלם
  זה כבר לא צחוק חדל טבח סופט קילינג
  אגב ראיתם איך גיא מרוז מספרים שאורגני זה בולש
  הם גם הימליצו על מים מהברז

 5. אם זה מה שגיא מרוז עשה אז הוא בהחלט אחראי לפליטת פה של עבד. כנראה במנטליות שלו גיא מרוז הוא באמת עבד…אשכרה SLAVE

 6. הוידאו הראשון מצויין , פוליסורבט 80 הוא חומר שמדכא פוריות, תעשו את שיעורי הבית אנשים.

 7. I HAVE A DREAM בתאריך 24 בNovember, 2009 בשעה 17:57

  לפני כמה זמן ראיתי תוכנית בNG על חזון אחרית הימים של יוחנן, ואחד החוקרים בתוכנית אמר שהאנטיכרייסט, יהיה סוג של רוק סטאר, איש ציבור נאה ומגניב… וואלה, כשאני רואה את אובאמה לוכד זבובים עפים בין אצבעותיו בטלויזיה, ורוקד לצלילי ביונסה, איכשהו הוא נראה לי לא כל כך תמים…

 8. האנטיכרייסט יותר מתאים לבנה של המלכה אם ראית את התמונה בו הוא מחזיק גדי
  כמו התמונה המפורסמת של השטן עם הגדי

 9. NG אתה צודק בהבחנה שלך, האנטיכרייסט יתבטא כמו שהשטן עושה. הוא מלך התחפשוות וההולכת שולל.
  הוא יכול להיות הרוקסטאר הכי מצליח, גורו ניו אייג’ הכי מבריק, הפרופסור זוכה פרס נובל, ואפילו חבר קרוב שלך. אבל ככה זה עם הסטרא אחרא הוא תמיד יתגלם כך שלא תבחין עד שתשאב יותר מידי עמוק יותר מידי מאוחר.

 10. רק הציטוט שלו אומר הכל ומה היא בדיוק האג’נדה שלו.

 11. עולם למוארים הייל לאגנדה

 12. הודיעו היום 8 בערב בחדשות מבט שנשים בהריון תתחסנה מבעוד שבועיים וגם ילדים עד גיל 3

 13. יאללה חברה תתחילו להפיץ את הסרטונים ויראלית הזמן אוזל…

 14. הרופאים והאחיות בישראל מסרבים להיתחסן
  וברשת ב בהקול דיבורים הפנו שאלה עם הרופאים אינם מוכנים להיתחסן איך יחריכו אותנו

 15. vibrasphere בתאריך 3 בDecember, 2009 בשעה 20:46

  http://www.youtube.com/watch?v=IlqWFV098xw – זו שרת הבריאות הפולניה, שיוצאת נגד חברות התרופות והנסיון הפאתטי שלהן לדחוף\למכור את החיסונים שלהם לכל, קטע מצמרר לדעתי. (למי שעוד לא ראה כמובן)

 16. אגב חייבים לסמן קו בולט יותר בין הכתבות קשה למצוא את התגובות הקטע הפולני מצמרר

 17. [...] נסיכים גרמנים, חלקם נאצים. מעניין אם כך להתבונן עכשיו בהצהרתו האאוגנית של הנסיך פיליפ בנוגע לחלום שלו לצמצם את אוכלוסיית העולם ב-90% למען “אמא [...]

 18. פלוני אלמוני בתאריך 14 בOctober, 2010 בשעה 20:26

  אני בן אדם דתי חסיד חב”ד, בשכונה בה אני גר יש לי רופא ידיד שבזמן ה”נגיף” של שפעת החזירים הכריז מעל כל בימה אפשרית שמדובר בשקר תקשורתי לצורך תעשיית התרופות ושמדובר במחלה הכי פחות קשה בעולם שהתרופה שלה היא מנוחה של שלוש ימים ותו לא.
  הוא טען שכל הרופאים יודעים זאת אלא שהם מפחדים מהתקשורת…

השארת תגובה

Google