טייקונים של ה”שלום”

חלק שלישי בסאגה המתמשכת המנתחת את מה שמתכננים ומתכוונים ליישם בארץ כחלק מכל שיחות ותוכניות ה”שלום” שמציפים אותנו בשני העשורים האחרונים. הפעם ניגע בתפקיד של הטייקונים בכל הנוגע למיזמי השלום חוצי הגבולות, ונראה למה הם נבחרו להיות הטייקונים שיובילו את ההשקעות בתהליך. כרגיל הכל מוביל שוב אל איחוד סוציאליסטי ריכוזי של מדינות הים התיכון על פי מודל שמקדמים גם בצפון אמריקה והאיחוד האירופאי.

[תוספת קטנה על עופר, סרקו את המיךה "עופר"]

Bloomberg BuisnessWeekend
May 28, 2008,A Mideast Valley of Peace

“הפעם (יצחק) תשובה שם את העין על הערבה, עמק צחיח השוכן לאורך החלק הדרומי של הגבול בין ישראל לירדן. אם החזון שלו ייושם, הסקטור הפרטי יבנה תעלה בעלות של 3 מיליארד דולר אשר לא רק תחבר בין ים המלח לים האדום, אלא גם תחבר ישראלים, ירדנים, ופלשתינאים – עם אפשרות להביא לשלום דרך אינטגרציה כלכלית.”

[קונספיל: עם חוקי שכר המינימום בישראל אשר לא מתקיימים בירדן ואצל הפלשתינאים, מי נראה לכם שישכרו לעבודה, ואיזה קבוצה תרוויח מזה כלכלית?]

“הפרוייקט תואם גם לחזון ‘איחוד מדינות הים התיכון’ שהגה הנשיא ניקולאס סרקוזי, אשר שם דגש חזק גם על ייצור מים ואנרגיה חלופית. הוא מתכנן ביקור בישראל ביוני, ויוזמת עמק השלום ככל הנראה תהיה באג’נדה.”

חובה למי שלא מכיר לקרוא על הכתבות הקודמות שלנו בנושא “איחוד מדינות הים התיכון” ו “יוזמת עמק השלום”. אלו בעצם מהווים את לב ליבה של תהליך השלום.בתקשורת ידברו על השיחות, היוזמות,הפוליטיקות הקטנוניות, וכל דבר אחר המציג את אותם תהליכים ושיחות באור של אופרת סבון וחילופי האשמות בלתי נגמרים אשר מטרתם להעסיק את הצי-בור בתפאורה ובתפל בזמן שהעסקאות האמיתיות מתבצעות מאחורי הקלעים. על פי הכתבה למעלה מאחורי יוזמות אלו ישנה תמיכה רבה ממנהיגי הפוליטיקה האוזרית כמו משמעון פרס, מחמוד אבאס, ומלך ירדן, ומהצד הכלכלי של הסקטור הפרטי כמובן יצחק תשובה, שרי אריסון, ונוחי דנקנר. עכשיו נבדוק מה האג’נדה של אותם משקיעים מהסקטור הפרטי.

NRG יצחק תשובה: ביזנס אנד פלאזה
יהודה שרוני | 7/5/2008

יצחק תשובה:

יצחק תשובה – ת.ז.

יצחק תשובה רובי קסטרו

גיל: 60

השכלה: תיכונית, ובנוסף קורסים בהיסטוריה החדשה של המזרח התיכון אצל פרופ’ איתמר רבינוביץ’ באוניברסיטת תל אביב.

הון אישי מוערך: 3.4 מיליארד דולר

מגורים: רמת פולג, נתניה; מלון פלאזה, ניו-יורק

משלם מסים: בישראל

שירות צבאי: בסיס בינוי של חיל הנדסה

חברים: תשובה הוא אחד האנשים המקושרים ביותר בישראל ובעולם. עם מכריו ניתן למנות את איל הנדל”ן האמריקני דונלד טראמפ. יש לו זיקה אישית לנשיא המדינה שמעון פרס. עם חבריו הקרובים ניתן למנות את שלמה נחמה, לשעבר יו”ר בנק הפועלים ואת אלי יונס מנכ”ל המזרחי טפחות.

את הזינוק הגדול עשה תשובה כאשר ניצל ב-1998 את דמדומי אימפריית העסקים של משפחת רקנאטי והשתלט, בעזרת ידידיו אליעזר פישמן ותד אריסון, על חברת דלק. העיסקה הפתיעה את שוק ההון, בין היתר מפני שחשפה את העובדה, שתשובה פיתח במהלך השנים עסקי ענק בארצות הברית – שבעזרתם מימן את ההשתלטות…

בימים אלה הוא מקדיש תשומת לב רבה לפרויקט אדיר ממדים בלאס-וגאס, המשלב בתי מלון, קזינו, מגורים מסחר ובידור. תשובה שותף בפרויקט עם נוחי דנקנר, ומעריך שאפשר יהיה להשלים אותו עד שנת .2010 תשובה, אגב, התחרה בעבר בדנקנר על רכישת השליטה בכור. הוא הפסיד, אך לא ויתר על הקשר העסקי.

והנה ניתן לראות שלושה דברים. כטייקון הוא חב את תחילת דרכו ואת הצלחתו במיזמים הגדולים לקבוצת הטייקונים אשר גם מעוניינים להשקיע בפרוייקט יוזמת עמק השלום, דנקנר ואריסון. קשר הון שילטון חשוב נראה פה עם הזיקה שלו לנשיא פרס, אשר נמנה כתומך העיקרי אשר דוחף את הפרוייקטים הללו בזירה הבינ”ל ובארץ. אבל חשוב הרבה יותר הוא החינוך שקיבל מהאיש אשר היה בראש אוניברסיטת-תל אביב, איתמר רבינוביץ. הדבר הוא מהותי כיוון שזאת ההשכלה היחידה שלו מעבר לתיכון, והיא במקרה גם עוסקת בעניינים הקשורים לפרוייקט הנ”ל במזרח התיכון.

דה-מרקר: יצחק תשובה מגייס עוד פקיד בכיר: משה טרי יעמוד בראש מועצת פרויקט תעלת הימים

16:59 | 22.5.2008 אבי בר-אלי
עוד חברים במועצה: פרופ’ איתמר רבינוביץ’, עו”ד רם כספי, איתן רף, הרב לאו, רוני מילוא, האלוף (מיל.) יוסי פלד, יעקב שיינין, נחמן שי, פרופ’ גבי ברבש, אבי הראל, סבר פלוצקר ומתי גולן

יו”ר רשות ניירות ערך לשעבר, משה טרי, יעמוד בראש מועצת פרויקט תעלת הימים של איש העסקים הישראלי, יצחק תשובה – “תעלת השלום”. במועצה יהיו כ-30 חברים בהם אישים מתחומי הכלכלה, התעשייה, האנרגיה, הביטחון, איכות הסביבה, התשתיות, החקלאות והתיירות. בין האישים: איתן רף, פרופ’ איתמר רבינוביץ, עו”ד רם כספי, הרב לאו, רוני מילוא…

איתמר רבינוביץ הוא שחקן מפתח! איתמר רבינוביץ הוא חבר בועדה התלת-צדדית של המרקסיסטים מר. רוקפלר וברזינסקי, ולכן אין מה להתפלא שהוא היה נשיא אוניברסיטת תל-אביב זמן כל כך רב. לגבי הרקע המרקסיסטי לועדה התלת צדדית קראו את כתבת העומק שלנו “רוח המהפכה: אחמדינג’אד קורא לסדר עולמי חדש“.

מתוך מסמך רשמי של הועדה התלת-צדדית (Trilateral Commoision):

הועדה מכתירה את יוזמת איחוד מדינות הים התיכון כהצלחה, ומתווה תוכנית כיצד להמשיך לתמוך בה, שימו לב שהם אומרים כי היוזמה הסעודית היוותה אבן דרך בהיווסדות האיחוד:

tmu.JPG

איתמר רבינוביץ נוכח באותה פגישה של הועדה:

tmu2.JPG

איתמר רבינוביץ מבכירי המנהלים של אוניברסיטת תל אביב חבר קבע בועדה התלת-צדדית:

itaral.JPG

ציטוטים חשובים מהמסמך, חפשו אותם, הם יכוונו אתכם למקומות חשובים לקרוא:

Barcelona was not a failure but the UM reaches much further.

ראו את התפקיד החשוב של ספרד בסיפור בכתבה קודמת שלנו!

The Euro med alternative, it’s not just for Europe and the Mediterranean. It means also
that we are providing another scenario of co development and a model for the World.

וגם

The World is set up for a change

Mr Obama’s election is setting the stage for a broad change
worldwide, and France is undergoing a similar situation.

France and the USA are reaching, at the same time, the end of opposite ideological
cycles: the Socialist one here, the Conservative one over there.

רבותיי! הועדה התלת צדדית מודה שאובאמה הוא סוציאליסט! כרגיל בארה”ב צועקים מקרתיזם על כאלה אימרות, אבל הנה אנחנו מביאים לכם את זה ישר מהפה של המושכים בחוטים, מהגרעין שמהווה את ההון שלטון בארה”ב ובעולם.

France is actively participating in the change of the EU. The new thrust is expressed,
inter alia, by the Pact on Immigration, the Mediterranean Union,

The French renewal impacts Europe too.

מה שאנחנו מנסים להדגיש הוא שאיחוד מדינות הים התיכון גם מתוכנן לעבור אינטגרציה עם האיחוד האירופאי, שאחד מהמנהלים שלו בפועל הוא סרקוזי הקתולי. נראה לכם במפה כמה שהדבר יעיל עבוד גוש כלכלי שכזה:

540px-eu27-2008-union_for_the_mediterraneansvg.png

תקדים לאינטגרציה הכוללנית הזאת נחתם בהסכם עוד ב1995 בברצלונה אשר היווה את התקדים איחוד מדינות הים התיכון,הEuro-Mediterranean Partnership.

תשאלו את עצמכם למה לא מדברים ולו מילה אחת על האיחוד הנ”ל או על יוזמת עמק השלום בתקשורת הישראלית? כשזה מגיע לתשובה כל מה שתשמעו הוא ענייני קידוח לוויתן ונביחות של ארגונים “חברתיים” כאלה או אחרים לגבי התמלוגים של אותו קידוח. כל הסיפור הזה של ארגונים סוציאליסטים על ענייני התמלוגים נראה כמו הסחת הדעת מהמיזמים שתשובה כרגע כן מקדם, שימו לב לנתונים הבאים:

מחיר הקידוח ליחידה mmbtu של לויתן הוא 8.5 דולר:

tshuva85.JPG

מחיר הגז הטבעי בשוק בשנתיים האחרונות הוא הרבה פחות מ8.5 דולר ליחדיה,ורוב הזמן בעשור האחרון היה פחות מ8 דולר. כיום הוא פחות מחצי מהמחיר שעולה לקדוח אותו.

ngfclose.gif

621px-henry_hub_ng_pricessvg.png

ניתוח של חיים ר. ברניסאנו (Haim R. Branisteanu ), משקיע ותיק בשוק הגז הטבעי, מגלה שככל הנראה מדובר בבלוף בעניין ההשקעה בקידוח, ולהלן הסיבות:

צינור נפט בשם Nabucco  שנבנה לאורך הים הכספי,טורקיה, בולגריה, רומניה והונגריה ואשר יספק גז מעיראק, תורכמניסטן, אזרביג’ן, ואולי אפילו מצריים ואיראן, אשר יוביל את הגז ישירות לשוק של האיחוד האירופאי. הצינור אמור להוריד את התלות בגז המגיע מציר המדינות של רוסיה. אך אם איראן תסכים לשיתוף פעולה הדבר ידחוק החוצה את הקידוח לויתן מהשוק האירופאי עליו בונה תשובה, אך גם בלי איראן הדבר יהרוס לו את הסיכוי להכנס לשוק כיוון שהעברת הגז מהיבשה בצינור עולה בהרבה פחות מקידוח לויתן המתבצע מחוץ ליבשה במקומות מאוד עמוקים המייקרים את הקידוח. זה עוד מבלי להזכיר את הויכוחים הפוליטים האיזוריים שעלולים לעכב את התהליך החוקי של הקידוח כמו למשל:

מתוך NRG:

חיים איסרוביץ | 8/6/2010

בלבנון מקנאים בחגיגה הישראלית: “קידוח לוויתן הוא שלנו”
העיתון א-ספיר: מפות מוכיחות כי שדה לוויתן נמצא בשטחה של לבנון. “האזור ינוע בקרוב לעימות חדש בין ישראל לבין לבין שכנתה הצפונית, שצריכה להגן על זכויותיה הימיות”

עכשיו סיפור המשט שהגיע מטורקיה עלול להתבהר לכם, דבר אשר גרם לדה-ליגיטימציה עצומה בעיקר באירופה כלפי ישראל, וזה עוד לאור כל ארגוני החרם והסחר על ישראל הצצים בכל העולם. טורקיה תעדיף להיות זאת עם היד על השלטר של הגז לאירופה מאשר לתת את זה לישראל. טורקיה כיום כבר מרגישה יותר בנוח בציר הרוסי-איראני ונראה שהם הולכים לתפוס שליטה בשוק הגז.

אם הקידוח הזה בעל סיכויים רבים שבשנים הקרובות לא יהיה כדאי לאף יזם, למה התקשורת והפוליטיקאים כמו שלי יחמוביץ צועקים על עניין התמלוגים בלי הרף? למה בעיתונים הכלכליים אין אף מילה על החוסר כדאיות בכלל של הקידוח?  האם התקשורת נקנתה עד כדי כך על ידם שהם לא מוציאים מילה בנושא?

בנתיים ההכנות לקראת איחוד מדינות הים התיכון עובר בשקט לגמרי בתקשורת. ראו כתבה קודמת שלנו, גם הסכמי נאפט”א אשר מטרתם להכין את הקרקע לאיחוד הצפון אמריקאי (אמריקה-קנדה-מקסיקו) עברו בחשאי ללא ידיעת הציבור ונציגים בממשל, ומעורבים בה הועדה התלת צדדית. בדומה לנאפט”א יוזמת עמק השלום תהפוך את הגבול הדרומי עם ירדן לאזורי סחר חופשי, ובכלל לאורך כל הגבול בתוספת היוזמה היפנית המהווה חלק מיוזמת עמק השלום (Corridor of Peace). זכרו, הועדה התלת צדדית, הידועה גם כועדת השלישיה מנהלת את שיתוף הפעולה של ארה”ב-אירופה-יפן, וכיוון שבנויה על בסיס השמנת של הCFR (מועצה ליחסי חוץ) היא מהווה מועצה שכזאת במתכונת גלובאלית יותר.

סחר חופשי הוא יעיל כאשר המדינות הם בעלות שוק חופשי, אך בישראל למשל הכלכלה עדיין תקועה בשורשיה הוסציאליסטים מימי אחיזת מפא”י, מפ”ם וכו’, ולכן הגבלות עסקיות במקום לפתח את האזור עלולות בסופו של דבר להרים את הכלכלה של המדינות השכנות על חשבון ישראל ולשים את כול האזור הגוש בקו אחיד כלכלי אשר נשלט בריכוזיות על ידי הטייקונים של ועדות הסדר העולמי. יתרה מזאת בדוגמא של נפט”א (ראו קישורים הנ”ל) ההסכמים הורחבו להרבה מעבר לענייני סחר ועד לבקרת מזון, במצב כזה החלטה של האו”ם עלולה להיות גורפת לגבי כל המדינות באיחוד ללא עוררין או ריבונות של עם כזה או אחר.

נוחי דנקנר:

המשקיע השני שנדבר עליו ביוזמת עמק השלום הוא נוחי דנקנר, המקורב לתשובה. הוא יושב בחונטה (הוועד המנהל) של אוניברסיטת תל אביב ממש ביחד עם איתמר רבינוביץ (נכון לעד היום 23.10.10).

מתוך כלכליסט:

“באוניברסיטת תל אביב למדתי מה זה הון, שלטון ואגו”

נעמה סיקולר
11.02.10,
פרופ’ צבי גליל, הנשיא המודח של אוניברסיטת תל אביב, עדיין לא נרגע מסבך היצרים, הקשרים העסקיים והקליקות שגילה בהנהלת המוסד. “חברי הוועד המנהל יושבים באותם דירקטוריונים, יוצאים יחד לאותן מסיבות, וכשמבקרים אותם הם אומרים שהם בכלל נמצאים באוניברסיטה בהתנדבות. לטענתם הם בכלל לא צריכים את זה, אבל תנסה להזיז אותם מהתפקיד. זה בלתי אפשרי”. ראיון שבסופו האקדמיה מאבדת את התואר

איתמר רבינוביץ מסר בתגובה: “צר לי שאדם שנמצא במצוקה אישית משמיע טענות הזויות”.

מתוך ויקיפדיה:

דנקנר הוא בנם של זהבה ויצחק דנקנר, אחד מששת האחים שהקימו את דנקנר השקעות. לאחר שרות צבאי בחיל האוויר, למד מדע המדינה ומשפטים באוניברסיטת תל אביב, שם גם ערך את כתב העת עיוני משפט. אחרי סיום לימודיו, היה דנקנר ממיסדי משרד עורכי הדין דנקנר-לוסקי.
בשנת 1995 הקים יחד עם אביו את חברת “גנדן תיירות ותעופה”. בעקבות רכישת השליטה בבנק הפועלים, בשנת 1997, על ידי תד אריסון ומשפחת דנקנר, התמנה דנקנר לסגן יושב-ראש הבנק ואחר כך ליושב-ראש ועדת האשראי שלו. אולם עקב הסתבכות כלכלית המשפחה מכרה את חלקה בבנק ודנקנר פרש מתפקידו.

דני דנקנר בתמיכת שרי אריסון המשיך למלא תפקיד ניהולי בבנק הפועלים עד 2009.

משפחת אריסון:

הפרטת בנק הפועלים היא דוגמא טובה כיצד ועדות הסדר העולמי החדש משטלתות על מדינות. לאחר שהיה בידי הממשלה תהליך ההפרטה ומכירת השליטה לקבוצת דנקנר-אריסון לוותה בעזרתה הנדיבה של הלוואה מבנק לאומי. נגיד בנק ישראל באותו הזמן היה יעקב פרנקל, ואחד מתפקידי הבנק המרכזי של ישראל הוא לפקח בין היתר על מנת למנוע ריכוזיות במשק. שנתיים לאחר ההפרטה התקיימה פגישת בילדרברג שדווח עלייה בעיתון המסחרי world-net daily:

הפגישה הסודית…על פי מקורות שחדרו לפגישות המאובטחות עד מאוד בעבר,פגישות הבילדרברג מדגישות את אג’נדת הגלובליסטים כדי לקדם את הרעיון שריבונות מדינית היא מיושנת ורגרסית.

בפיגישה נחכו תד אריסון ויעקב פרנקל. עוד היו שם הנסיך הסעודי אל-וואליד בין טלל (Alwaleed bin Talal)שגם משקיע ביוזמת עמק השלום והביע תמיכה בהשקעה של תשובה (ראו קישור ראשון לכתבה של בלומברג בכתבה זאת), ובין היתר תורם גדול לאוניברסיטת ג’ורג’טאון. עמוס עוז וא.ב. יהושוע היו גם כן בבילדרברג 1999 והם עד היום אחראים לקמפיינים ציבוריים המערערים את ריבונותה של ישראל באיצטלה של “מוסריות”.

———————————————————————————-

יש לשים לב שהטייקונים במדינה קיבלו את המונופולים שלהם ישירות ממוסדותיה  כגון ההסתדרות. הריכוזיות עברה המרה מבידי הממשלה לריכוזיות של הטייקונים שנהיו כאלה רק בזכות התערבות השלטון ולא בגלל הזדמנות שווה בשוק חופשי כיוון שהם נענים לאג’נדה הכלל עולמית של הסדר העולמי החדש, אשר לא מעוניינת כלל בריבונות המדינה וכן בשליטה יותר ריכוזית וקיבוצית של מנגנוני איחוד מדינות הים התיכון. תזכורת מכתבה קודמת:

אם רוצים לשלוט בכוח הייצור,מסחר, כלכלה, תעבורה ומשאבים טבעיים, צריך לשלוט רק בקצה של פרמידת הכוח של ממשלה סוציאליסטית חזקה. כך יש מונופול וניתן לדחוק החוצה את כל המתחרים. אילו רוצים מונופל לאומי, יש לשלוט בממשלה סוציאל לאומית (נציונל סוציליסטית). אילו רוצים מונופול כלל עולמי, יש לשלוט בממשלה עולמית סוציאליסטית. זה שם המשחק. כפי שאמרנו  קומוניזם, או יותר נכון, סוציאליזם, אינה תנועה של ההמון הנרמס, אלא של האליטה הכלכלית המחפשת עוד כוח ושליטה דרך הקמת מדינות סוציאליסטיות באזורים כאלו ואחרים בעולם, ואז ריכוז שלהם דרך מיזוג גדול (Mefta Nafta וכו) כל הדרך עד למדינת עולם סוציאליסטית אחת.

תשאלו את עצמכם למה אוניבריסטאות כמו תל-אביב שהיוותה בית גידול לאותם טייקונים כל כך משקיעה בחינוך מרקסיסטי של הסטודנטים בארץ?

מתוך כתבה של קרולין גליק, עיתוניאית זוכת פרס ישראל בביקורת התקשורת.

December 26, 2003, 2:13 PM
Of intellectual bondage

באמצע שנות ה90, בוגר אוניברסיטת תל-אביב ערך סקר של ההשקפה הפוליטית של פרופ’ באוניברסיטה. הסטודנט גילה שלא רק שהפרופסורים היו באופן גורף מזוההים עם השמאל הקיצוני ומפלגות הערבים הפוליטיקה, הרוב אפילו הביעו חוסר סובלנות בעניין מתן הזכות לפרופסורים בעלי השקפה ימנית או מרכז ללמד במחלקות שלהם. “על גופתי המתה” אמר אחד.

כל זה כבר ידוע לכל. אך לדעת על הרדיקליות של הפרופסורים, ולראות את ההשפעה של השקפות כה דוגמתיות על תלמידי האוניברסיטה זה כבר עניין אחר. מאז חילופי הדברים שלי עם אותם סטודנטים, דיברתי עם פרופסורים וסטודנטים בחמשת האוניברסיטאות הליברליות הגדולות בישראל כדי לנסות ולהבין כיצד הרודנות האינטלקטואלית של השמאל הרדיקאלי בקמפוסים משפיע על החוויה הלימודית ומקצועית.

סטודנטים מדברים על משטר של הפחדה בחדר הכיתות. עופרה גרסייר, דוקטורנטית באוניברסיטת תל אביב מסבירה את התהליך:

“זה מתחיל בסילבוס של הקורס. בכיתה בהקדמה לתאוריות פוליטיות למשל, לעולם לא תראי את לאו שטראוס או פרידריך הייקה או מילטון פרידמן. תמיד תקבלי את מרקס ורוסאו ואנשים כאלה. אז, אם תתווכחי עם מרקס, את לבדך. את לא מכירה שום דבר אחר.”

“אך נאמר ותרצה לחלוק על המרצה שלך. לימד אותי את הקורס הזה יואב פלד, קומוניסט מוצהר. הוא הסביר למה קפיטליזם זה מרושע. הזכרתי פלא כלכלי אסייתי – דרום קוריאה, יפן, סינגפור. הוא השתגע והקדיש את שאר השיעור לצעוק עליי”…

זה רק חלק קטן מהמאמר, ומעוד אוסף עצום של מאמרים בנושא הזה, אבל זה היה רק כדי לקבל טעימה לגבי מה שכבר במילא ידוע לכל בארץ כמו גם בצורה דומה בארה”ב.

לעוד מידע למה תמיד הטייקונים הגדולים ממנו את השמאל הרדיקלי ש”מתנגד” אליהם ראו “הקונספירציה הקפיטליסטית“.

האנשים הללו יהיו אשר יהיו מאמינים בריכוזיות המשאבים והכוח בידי קומץ, ובשביל זה גם צריך לנהל תעמולה בהתאם:

מתוך NRG: נוחי דנקנר בראיון לעסקים: “צריך לעודד אותנו – ולא לדכא”

יהודה שרוני וענת שיחור- אהרונסון | 13/10/2010
לקראת הדיון בלשכת ראש הממשלה, אומר בעל השליטה בקבוצת אי.די.בי למעריב עסקים כי “ריכוזיות היא המצאה שאין לה אחיזה במציאות”. גם מחקר שמימנה הקבוצה הגיע למסקנה כי “הריכוזיות במשק לא חריגה ואינה בסדר העדיפות הלאומי”. החוקרים, פרופ’ אפרים צדקה וד”ר יעקב שיינין: הצרכן לא מושפע מגרעיני השליטה הגדוליםיעקב שיינין מייעץ לשטייניץ ולדנקנר במקביל בנושא הריכוזיות

מתוך דה-מרקר:

06:41 | 12.10.2010 מוטי בסוק
הפורום המייעץ לשר האוצר ידון היום בריכוזיות במשק

הפורום המייעץ לשר האוצר, יובל שטייניץ, יפגש היום עם השר כדי לדון בנשא הריכוזיות במשק. תיתכן היום גם פגישה בין ד”ר יעקב שיינין, חבר הפורום ויו”ר “מודלים כלכליים”, עם שר האוצר, גם כן בנושא הריכוזיות. שיינין קבע באחרונה כי “המשק הישראלי לא ריכוזי במיוחד, ובישראל אין ריכוזיות ענפית עודפת ולא ריכוזיות כללית עודפת”. הוא נשכר באחרונה על ידי איש העסקים נוחי דנקנר כיועץ לנושא הריכוזיות.

שילוב כוחם של התאגידים עם המדינה נקרא “קורפורטיזם” ומוסוליני אף טען שזה בעצם מהות המשטר הפאשיסטי.

בקצרה ניגע במשפחת עופר. סמי עופר היה פעיל בצי הבריטי, ולימים נהיה אביר אמיתי בדרגה הכי גבוהה שיכול מי שלא בריטי להיות במסדר האימפריה הבריטית,KBE. ססמאת המסדר? “למען האל והאימפריה” (For God and the Empire), וראש המסדר הוא המלכה של אנגליה.  עוד מידע בפוסטים ישנים על שיטת השקשוקה, ועדכון שקשוקה.

הקשר של פאביאן:

יש לשים לב שמעבר לכך שראש בנק ישראל סטנלי פישר הוא חבר בילדרברג והמועצה ליחסי חוץ לשעבר, חשוב לדעת היכן קיבל את החניכה הכלכלית שלו. את התואר הראשון והשני שלו עשה בבית ספר של לונדון לעסקים (London School of Economics), שנוצר ע”י אגודת פאביאן ומייסדה, ג’ורג’ ברנרד שו (בין בוגריה ג’ורג’ סורוס וביל קלינטון אשר גם חברים בבילדרברג והמועצה ליחסי חוץ). טוני בלייר נציג הקוורטט בארץ אשר מפקח על תהליך ה”שלום” בשביל האו”ם-רוסיה-ארה”ב הגיע ממפלגת הלייבור שחבה את עיצוב משנתה לאותה אגודה ואשר בעצמו נתמך על ידה. [The Fabian Society: a brief history ,guardian.co.uk, Monday 13 August 2001].

האגודה הפביאנית היא תנועה סוציאליסטית בריטית, שמטרתה לקדם את הסוציאליזם על ידי סוציאל-דמוקרטיה ובשינוי הדרגתי (בדומה לניסוי הצפרדע המתחממת ושיטותיו של סול אלינסקי) במקום במהפכה.

מתוך ויקיפדיה על ברנרד שו מייסד האגודה:

בהשפעת החומרים שקרא הפך שו לסוציאליסט מסור ונמנה עם מייסדי האגודה הפביאנית, ארגון של אנשי מעמד הביניים שהוקם ב-1884 כדי לקדם את הפצת הסוציאליזם בדרכי שלום. התנועה נקראה על שם פאביוס מאקסימוס “קונקטטור”, מצביא רומי אשר ניסה להתיש את חניבעל באמצעות קרבות נסיגה.
יחד עם חבריו לאגודה הפביאנית, סידני וב, ביאטריס וב וגראהם וואלאס, הקים שו את בית הספר לכלכלה ולמדע המדינה של לונדון בשנת 1895. המוסד החדש התבסס על כספי תורמים, לרבות תרומה בסך 20,000 ליש”ט של הנרי האנט האטצ’ינסון לאגודה הפביאנית.

לשו היה חזון, אותו הציג במכתב להנרי ג’יימס משנת 1909: “עלי, כסוציאליסט, החובה להטיף לשינוי הסביבה. אנו יכולים לשנות אותה; עלינו לשנות אותה, ואין שום הגיון בחיים חוץ מהמשימה של שינויה. מה התועלת בכתיבת מחזות, מה התועלת בלכתוב כל דבר, אם אין רצון שלבסוף יוצר מהכאוס גזע אלים”. שו טען כי כל מעמד פעל לטובת עצמו, ושמעמדות העליונים ניצחו במאבק הזה. הכישלון של המעמדות העובדים לקדם את האינטרסים שלהם הביא לביקורת רבה מצד שו על המערכת הדמוקרטית של ימיו. הסוציאליזם שלו היה מבוסס על דאגה מוסרית בשל העוני של המעמדות העובדים. ברקע הכתיבה של שו, לדוגמה ב”מייג’ור ברברה” וב”פיגמליון”, ניצב הרעיון של מאבק המעמדות. חשוב להכיר בסוציאליזם של האיש על מנת להבין את מחזותיו.
אף שהיה סוציאל-דמוקרט, בשנות ה-30 שו תמך בדיקטטורה של סטלין וגם מיוחסות לו כמה אמירות שיכולות להתפרש כתמיכה בהיטלר. ב-1945, בהקדמה למחזה ז’נבה, שו טען כי מרבית היושבים במחנות הריכוז מתו כתוצאה מ”צפיפות יתר”. הוא טען שהיטלר נעשה ל”משיח מטורף” לאחר זמן, בניגוד לברית המועצות, שם “סטלין…עשה דברים הרבה יותר מהר וטוב מאשר פרלמנט”. הוא גם הצהיר הצהרות אנטישמיות רבות בתקופה זו, אם כי נראה שפעמים רבות הוא פשוט ניסה לעורר פרובוקציות. מכל מקום, ברור שהוא תמך בסטלין באופן אמיתי.

סרטון בו מגן שו על היטלר, ומצדיק הרג של אנשים שלא ניתן להצדיק את קיומם…בצורה הומאנית כמובן:

תנועת התיאוסופיה ראתה ברעיונותיו של ג’ורג’ ברנרד שו כצעד אל עבר אבולוציה חברתית. שימו לב כיצד הם מהללים אותו בהוצאת המגזין שלהם בתחילת המאה הקודמת:

fabian.JPG

אז הנה תפיסת העולם בגדול אליה אנו צועדים:

” הבהרתי די בברור שמשמעות הסוציאליזם הוא או שוויון בהכנסה או כלום, ושתחת סוציאליזם לא יורשה לך להיות עני. בכוח יאכילו, ילבישו, יאכסנו, ילמדו, ויעסיקו אותך, בין אם תרצה או לא. אם יתגלה שאין בך מספיק אופי ויצרנות מספקת בשביל להיות שווה את כל הטירחה הזאת, יכול להיות שיוציאו אותך להורג בצורה נימוסית, אך כל עוד תורשה לחיות יהיה עלייך לחיות טוב”–ג’ורג’ ברנרד שו.

יושבת ראש האגודה תיאוסופית לאחר בלבטסקי, מקימת הבנייה החופשית המשולבת, חברה של ברנרד שו ובאגודת פביאן והאישה שגידלה את ג’ידו קרישנמורטי להיות מורה העולם,  היא גברת אנני בסאנט. היא לא הראשונה שמאמינה בעקונות הסוציאליזם עם אינטגרציה בתנועת הניו-אייג’ העולמי, כך גם מאמינים עוד מנהיגים תאוסופיים כגון בנג’מין קרם, ואליס ביילי(ראו סרטון בקישור). נזכיר שהתנועה התיאוסופית והדוקטרינות שלהם השפיעו עמוקות על המפלגה הנציונאל-סוציאליסטית של היטלר.

תזכורת:

חוק הבריאות האוניברסלי של אובאמה עולה הון תועפות לאזרחי ארה”ב, המטרה היא להגיע למצב בו כל מה שיהיה לאנשים זה בחירה אחת שהיא לתת למדינה לנהל להם את כל הביטוח הרפואי, וזה יכלול בירוקרטיה כבדה המזכירה את ימי שילטון מפא”י בארץ שתהווה חוצץ עבה ביותר של פקידי ממשל היחליטו עבור כל אזרח ויקבעו עבורו מה מגיע לו, איזה טיפול יקבל, ובסופו של דבר גם יוכלו לקבוע הליכים עבור מי ומתי אפשר לתת למישהו למות, זה לא צחוק סרקו את המילה end-of-life או המשפט end-of-life planning בחוק שאושר על ידי הממשל של אובאמה.

כתבה חשובה!

טוני בלייר מבקר באגודת פביאן:

fabian-25201.jpg

הסמל של האגודה מראה את התהליך האלכימאי של המסטריות המיוצג על ידי הנפח וולקן (תובל-קין) שמאחד את הניגודים, הגברי והנשי, וונוס(ירוק) ומאדים(אדום). בתמונה זאת אתם רואים את מה שהמסטריות מכנים כ”תיקון עולם” בו הם מאמינים שעל האדם להביא הכל לשלמות. (להעמקה בעברית, מחקר של האתר):

fabian-window.jpg

סמל רשמי של אגודת פאביאן, הזאב בלבוש כבש, הם אומרים לכם בפנים מה הם:

fabain-2520z.jpg

הניו אייג’ כמו שהפאביאן עובדים, גם הוא חותר אט אט ובהדרגה אל תוך החברה ומבצע שינוי חברתי מבפנים, שימו לב ששרי אריסון לא מזמן נתפסה שהיא מחדירה תוכניות לימוד ניו-אייג’ אל תוך מערכת החינוך ללא רשות של אף אחד, ואילו יפריטו את החינוך, וכמובן לידיים של מי ששייך לועדות הסדר העולמי, אין להתפלא שתוכניות כאלו יהפכו לנורמה.

תוכנית אריסון מלמדת על “מהות החיים” ללא אישור נדרש

מתוך הארץ.

מאת יולי חרומצ’נקו

כך חדרה תוכנית הלימודים של שרי אריסון למערכת החינוך

המורה סימה הדליקה את הרשמקול והחדר התמלא בצלילי מוסיקת ניו-אייג’. ילדי כיתה א’ בבית הספר “שז”ר” בתל אביב התחילו בתרגיל במסגרת תוכנית הלימודים “מהות החיים” – נגעו באוזניים, עיסו את אפם ויצרו “כדור אנרגיה” בין הידיים. אחר כך הם קמו ונגעו ביד ימין עם ברך שמאל ולהיפך. “זה טוב לפתיחת החסימה בין שתי האונות במוח”, הסבירה מנהלת בית הספר, שרה ישראלי. תלמידים תיארו את התרגול כ”עושה אותי חזק”, כ”מזרים את הדם” וכ”עושה
מאז 2002 נחשפים מדי שנה אלפי תלמידים וילדי גן במערכת החינוך הציבורית לתוכניות של עמותת “מהות החיים”, המנוהלת על ידי המיליארדרית שרי אריסון. התוכנית – הממומנת על ידי העמותה – מופעלת על אף שלא אושרה על ידי אנשי המקצוע האחראים לכך במשרד החינוך. מהות התוכנית ועצם הפעלתה זוכים לביקורת מצד אנשי מקצוע בתחום החינוך ומצד הורים.

ב-2002 ציידה מנכ”לית משרד החינוך אז (והח”כית כיום) רונית תירוש את אריסון במכתב המלצה חם, המעיד על “שיתוף פעולה בין ‘מהות החיים’ למשרד החינוך”. השילוב בין המכתב, שמה של אריסון והמסרים החיוביים של התוכנית עשה את העבודה ושיכנע מנהלי מחלקות חינוך בעיריות לאפשר את הכנסתה למוסדות חינוך. ואולם, תוכנית כמו “מהות החיים” מצריכה אישור של שפ”י – השירות הפסיכולוגי-ייעוצי במשרד החינוך ושל הממונים על אגפי הגיל – בחינוך היסודי ובחינוך הקדם-יסודי. בפועל, איש מאלה לא אישר את התוכנית, אבל מכתבה של תירוש הספיק כדי להניח שהיא אושרה.

תירוש אינה רואה בעיה בכך. “התוכנית מדברת על גישה חיובית לחיים, שצריך לראות את חצי הכוס המלאה, לחייך ולאהוב, וזה מתאים למסרים שרציתי להעביר למערכת”, אמרה.

לדבריה, “זאת לא שיטת הוראה שצריך לאשר אצל מומחה לעניין”. לטענתה, התוכנית מביאה לתוצאות חיוביות מובהקות בבתי הספר כמו רוגע, סבלנות וירידה באלימות.

לדעת חגית גור זיו מ”המרכז לפדגוגיה ביקורתית” בסמינר הקיבוצים, יש בעיה במסר שמעבירה התוכנית – בייחוד לילדים החיים במציאות קשה. לדבריה, “יש כאן אחיזת עיניים מסוכנת. ילד לומד שהכל מתחיל ונגמר בתוכו, ואם הוא יכניס כדור אור לבטן כל בעיותיו ייפתרו. יש ילדים דחויים, מוכים ועניים, והתוכנית הזאת לא נותנת להם כוח ולגיטימציה להתלונן, אלא מלמדת אותם שהבעיה היא בצורת החשיבה שלהם”. גם הפרקטיקה של התוכנית מנותקת לדעתה. “באיזה בתי ספר אפשר לשבת על מזרונים, לעמעם את האור ולהירגע עם 40 תלמידים בכיתה?” היא תוהה.

לפי נתוני העמותה, במערכת החינוך נחשפו עד כה לתוכנית כ-40 אלף איש – רובם תלמידים.

מתוך הארץ: פורסם ב – 00:00 21/06/06
תוכניות לימוד במימון בעלי הון ייבחנו מחדש

מאת יולי חרומצ’נקו

השרה תמיר: משרד החינוך ימפה את התוכניות ויחליט אם לאשרן, אך לא יאסור עליהן באיסור גורף

משרד החינוך ישלים, בתוך חודשיים, מיפוי של כל תוכניות הלימודים במערכת החינוך הממומנות על ידי בעלי הון, ויחליט אם לאשר אותן או לבטלן. כך מסרה אתמול (שלישי) שרת החינוך, יולי תמיר, במליאת הכנסת, לח”כ שלי יחימוביץ’ (העבודה), בתשובה לשאילתה שהוגשה על ידה.

את השאילתה הגישה יחימוביץ’ בעקבות כתבה שפורסמה ב”הארץ”, על תוכנית “מהות החיים” – תוכנית המשלבת תכני ניו-אייג’ הממומנת על ידי שרי אריסון, ופועלת בבתי ספר רבים בישראל, אף שלא אושרה על ידי הגורמים המקצועיים במשרד החינוך.

בתשובה לשאילתה מסרה תמיר כי כל התוכניות הממומנות על ידי גורמים חיצוניים ימופו וידורגו על פי איכותן.

“יש כאן פירצה רצינית והמשרד צריך לבדוק את עצמו”, אמרה אתמול תמיר. “הייתי מעדיפה שכל התוכניות ימומנו על ידי המדינה, אך לא ניתן להוציא איסור גורף על כולן. המערכת תהיה דלה יותר אם כל התוכניות יופסקו”

כתב כלכליסט
21.06.09

שרי אריסון…ספרה החדש, “לידה”, שיצא לאור בהוצאת כנרת זמורה ביתן. כותרת המשנה של הספר היא “כשהרוח והחומר נפגשים”, ומטרתו, כך לפי הספר, היא “לחשוף את המודל העסקי-רוחני שלי, מודל חדש לעולם חדש…”

ולסיום, נעדכן במקום הראוי בכתבה המתאימה, אבל עד אז היו ערניים שהתהליך ממשיך להבאת הגוש הסוציאליסטי של מדינות הים התיכון (ראו קישור לכתבה “ברצלונה הנה אנו באים” חשוב מאוד להבין מה קורה!!!):

ועידה בוותיקן: “לשים קץ לכיבוש הישראלי”

מאת: מערכת וואלה! חדשות

יום שבת, 23 באוקטובר 2010, 13:29

ועידת הגמונים לענייני המזרח התיכון בראשותו של האפיפיור קראה לאו”ם לעבוד “למציאת פתרון מקיף וצודק לאזור באמצעות יישום החלטות מועצת הביטחון בנושא ונקיטת צעדים על מנת לשים קץ לכיבוש של שטחים ערביים. אנו מקווים שפתרון שתי המדינות יוכל להפוך למציאות”

תגיות: ותיקן,או”ם,ישראל,בנדיקטוס ה-16,המזרח התיכון

“באופן כזה לעם הפלסטיני תהיה מולדת עצמאית וריבונית בה יוכלו לחיות בכבוד וביטחון”, נכתב בהודעת הסיכום של הוועידה (צילום: רויטרס)

ועידת הגמונים בוותיקן קראה היום (שבת) לאו”ם לשים קץ לכיבוש הישראלי של אדמות הערבים. בהודעת הסיכום של הוועידה בת השבועיים שסקה בענייני המזרח התיכון ובראשה עמד האפיפיור בנדיקטוס ה-16, נמסר כי אזרחי המזרח התיכון “קוראים לקהילה הבינלאומית ולאו”ם במיוחד לעבוד באופן מצפוני למציאת פתרון מקיף וצודק לאזור וזאת באמצעות יישום החלטות מועצת הביטחון של האו”ם בנושא ונקיטת הצעדים המשפטיים הנחוצים על מנת לשים קץ לכיבוש של שטחים ערביים”.


“באופן כזה לעם הפלסטיני תהיה מולדת עצמאית וריבונית בה יוכלו לחיות בכבוד וביטחון ומדינת ישראל תוכל להנות משלום וביטחון בתוך גבולות מוכרים”, נכתב עוד בהודעת הסיכום. “העיר הקדושה ירושלים תוכל לרכוש את מעמדה המתאים, אשר מייצג את טבעה וקדושתה לשלוש הדתות: היהדות, הנצרות והאסלם. אנו מקווים שפתרון שתי המדינות יוכל להפוך למציאות ולא יישאר בגדר חלום בלבד”.


עוד נכתב בהודעת סיכום הוועידה כי ישראל לא יכולה להשתמש במושג התנ”כי של “הארץ המובטחת” או “העם הנבחר” על מנת להצדיק את ההתנחלויות. “שימוש בעמדות תיאולוגיות ותנ”כיות ובדברי אלוהים על מנת להצדיק חוסר צדק הוא דבר לא מקובל”, נכתב. ההגמון סיריל סאלים בוסטרוס, אמר במסיבת עיתונאים לאחר סיום הוועידה כי “הנוצרים לא יכולים להתייחס ל’ארץ המובטחת של העם היהודי’. “אין יותר עם נבחר”, אמר. “כל הגברים והנשים בכל המדינות הם העם הנבחר. לא ניתן לעשות שימוש ברעיון של ‘הארץ המובטחת’ כדי להצדיק את החזרה של יהודים לישראל ועקירתם של הפלסטינים מבתיהם. הצידוק לכיבוש של פלסטין לא יכול להיות מבוסס על כתבי קודש”.

כיום כל ארגוני הסדר העולמי החדש מסכימים, מהמלכה של אנגליה, האפיפיור של הוותיקן, ורוקפלר של הוועדה התלת צדדית, מדינה פלסטינית בגבולות 67 טובה לעסקים של הטייקונים של ה”שלום”.

  כתבות רלוונטיות:77 תגובות לכתבה ” טייקונים של ה”שלום””

 1. אלדד בתאריך 24 בOctober, 2010 בשעה 9:30

  תודה על הכתבה.

  לגבי הרעיון שהכח של האדם בא מעצמו ולא מהסביבה – זה די נכון.
  אנחנו לא באפריקה או באיזה מדינת עולם שלישי שאין לאנשים מה לאכול והם תלויים בסביבתם.
  עדיין יש לנו את הכח לדאוג לעצמנו.
  זה דווקא שינוי מהקונספט הישן שפונים למדינה שתעשה שינוי,או הקונספט המודרני שפונים
  לטייקונים לעזרה ותרומות.
  אחרי שאנשים ימצו את הפוטנציאל הגלום בהם הם גם יבינו בדיוק מה גבולות כוחם ז”א מה
  כבר לא תלוי בהם ואז הם יכולים להתקדם הלאה עם אנשים אחרים שחושבים כמוהם ולגרום
  לשינוי פוליטי.

  לגבי מדינה בגבולות 67.
  אני חושב שהם לא באמת מעונינים בזה,זה רק מס שפתיים.
  נוח להם המצב הזה,הרי הם חותרים לשילוב כל המדינות אז למה להם לרצות ריבונות לפלסטינים?

 2. נח מן בתאריך 24 בOctober, 2010 בשעה 14:46

  אם יש כזה מין בן אדם בעולם שברא את עצמו אז כן הכח כולו בידים שלו.
  אבל אם אין אחד כזה, אז כל הכח הוא בידים של מי שבכוחו לברוא כמה בני אדם שהוא רוצה.
  והוא מאציל מכוחו על דרך “בדרך שהאדם רוצה לילך, מוליכין אותו”
  הכח של האדם מסתכם בבחירה. והבחירה היא ברצון: יצר טוב=רצונות טובים יצר רע= רצונות רעים.
  ולהתעלם מכח יצירה עוצמתי וקפדן כזה דומה לעכבר המעבדה שחושב שהחלוקים הלבנים שמענים אותו עובדים בשבלו ושדווקא הוא מאוד נהנה כשהוא מצליח להשיג לעצמו בזכות כישוריו לרוץ במבוך כשהוא מפוצץ בחומרים כימיים למינהם, אוכל או זמן איכות להסתובב על גלגל לרוץ במקום.
  ובניגוד לשיטתו של פרס המפוקפק – אפשר לסמוך על הקדוש ב.ה שמשלם שכר לאדם, בדיוק, לפי פעולו (בכל גילגוליו).

 3. מדהים. מידע ועוד מידע ועוד מידע, האתר הזה מכרה זהב

 4. אידיוט שימושי בתאריך 24 בOctober, 2010 בשעה 20:32

  גם משה שרת למד כלכלה בלונדון – מעניין איך זה קרה ?.

  בכל אופן לNWO אין שום כוונה שישראל (מדינה שהם דאגו להמציא) תחזיר את השטחים הכבושים –

  אם לא שמתם לב אז בשנים האחרונות הטיהור האתני בשטחים רק הואץ ! – כל השאר – כולל ה”היתנקות” פליטות פה של האפיפיור ואיומים של אובמה – הינם רק מה שנקרא DOG AND PONY SHOW .

  אני מאוד מופתע שאתם נופלים לתעמולה!

 5. איש חכם בתאריך 24 בOctober, 2010 בשעה 21:22

  כמות של הבלים לא נראתה במחוזותינו זה שנים רבות. נחשפתי לאתר המזוויע הזה לפני שעה קלה והצטמררתי לנוכח הדמגוגיה הזולה והקונספירציות בשקל שמועלות פה. זולת הבוהמיין גרוב, קבוצת בילדברג ואחוות העצמות והגולגולות אתם טועים ומטעים. גם בשלושת המקרים שציינתי לעיל בהם יש עימכם מידה (גם אם מועטה ביותר) אתם מבצעים שימוש מניפולטיבי לצורך מצגי שווא שאין בינם למציאות דבר וחצי דבר.

  אני אתייחס רק לחתילת הכתבה כי הרגשתי שאני עומד לקבל נזק מוחי אם אמשיך לקרוא. אומר זאת בקצרה: פרויקטים המתבססים על עיקרון של שלום כלכלי הם הרבה יותר ממבורכים. כאיש ימין שאיננו רואה בהחזרת חלקי מולדת צעד ראוי אני מברך על הניסיון לגשר על הפערים באפיק הכלכלי. אני מאמין שכאשר בצד השני יחיו ברמה טובה לא יהיה להם צורך להתעמת עמנו. בלבולי הביצים שלכם אודות “הסדר העולמי החדש” מופרכים לחלוטין.

 6. “אני מברך על הניסיון לגשר על הפערים באפיק הכלכלי. ” מסכים איתך במאה אחוזים. אני גם חושב שהאספקט הכלכלי הוא תנאי הכרחי להשכין שלום באזור, אך הוא ללא ספק אינו תנאי מספק. באותה העת ארגונים כמו אונר”א ממנים ספרי לימוד המסיתים לשנאה לישראל, והילדים שנולדים עם הנשק ביד לא יוותרו על תפיסת העולם שלהם כנגד ישראל מיד כאשר יהיה להם יותר כסף. ומי יודע לאן הכסף הזה ילך? לאן הוא הלך עקב הסכמי אוסלו?

  מה שכן, אנו עלולים להיות עדים לפלא כמו שקרה בצ’ילה ואזורים באסיה בהם כלכלה חופשית וחזקה באמת השילו מהמדינות את הרודנות שכבר לא היה בה צורך.

  על אף חריפות הביקורת, אני מודה לך על התגובה.

 7. איש חכם בתאריך 24 בOctober, 2010 בשעה 22:21

  כמה נקודות:

  1. אני שמח שבחרתם לפרסם את התגובה. כבר נתקלתי באתרים חשוכים שמפרסמים רק תגובות חיוביות שמוצאות חן בעיניי המערכת. זה שאתם מפרסמים תגובות נגד מראה שאתה מאמינים בצדקת דרככם ומוכנים להתעמת עם מי שקורא תיגר נגד העמדה שלכם. כרגע אני לא בדיוק מסכים איתה (אבל התחלתי להבין לאן אתם חותרים) אבל זה לגיטימי, ריבוי דעות.

  2. אתה צודק לחלוטין בנוגע לאונר”א. מדובר בגוף אנטישמי הפועל במסווה של שלוחה הומניטרית של האו”ם. אגב, הפלסטינאים (שהם פיקציה שהומצאה בשלהי שנות השישים) הם “העם” היחיד שיש לו ארגון סיוע הומניטרי מיוחד של האו”ם. למה הם כל-כך מיוחדים? האם דמם סמוק מזה של פליטי דארפור הנרדפים בידי הממשל האסלמירק בשל היותם נוצרים?

  הסכמי אוסלו היו משגה מהמעלה הראשונה. מכרנו שטחים, ספסרנו בקרקעות והענקנו אוטונומיה בעבור נזיד עדשים. על פשעי אוסלו אנחנו שילמנו ומשלמים מחיר יקר עד היום. בנוגע לילדים, כשאני רואה תמונות מק’ייטנות של החמאס אני נזכר עם מי יש לנו עסק ומבין שהגישה התבוסתנית של “אסור לפגוע באזרחים” היא קונספתציה מוטעה.

  3. ממש שימחה אותי התגובה, חשבתי שאתם חבורה של הזויים. אפשר מייל ליצירת קשר נוסף בנוגע לשאלות ותהיות שעלו לי מהאתר? אני כרגע מסכים איתכם רק חלקית. יש מקרים שאני מרגיש שיותר משאתם מספקים הוכחה או משהו ששואף לכיוון הזה אתם מצפיה מהקהל פשוט להאמין שכך הדבר.

 8. תודה רבה על התגובה “איש חכם”.
  כל שמעניין אותנו זו האמת.
  ליצירת קשר
  conspil.com@gmail.com

 9. אידיוט שימושי בתאריך 25 בOctober, 2010 בשעה 0:28

  מה ההשלכות שהציביון למדינה היהודית ניתנה על ידי האום?

  חמאס- ברמה שהאירגון הזה אכן קיים- הוא נכס שהומצא ועובד בשביל המודיעין הישראלי! בכדי לתת תירוץ להיתעלל בפלסטינאים!

  ומכוון ששום דבר בפולטיקה לא קורה בטעות – האם שמתם לב שהמצב של הפלסטינאים הרבה יותר עגום מאז אוסלו ? מעניין איך זה קרה – אה כן בגלל פיגועי ראווה שבוימו על ידי הממשלה שלך!

  הציבור הישראלי היה הכלי העיקרי שהNWO הישתמשו בו לתמהן את העולם “לטרור” – כל ניסויים , כל המניפולציות והלוחמה הפסיכולוגית הנלוות בוצען קודם על הציבור בישראל!

  חישבו על זה – האם היה אפשר לבצע את פיגועי 9.11 בלי אוטובוסים מפוצצים בישראל?

 10. איש חכם בתאריך 25 בOctober, 2010 בשעה 19:22

  “אידיוט שימושי”, כשמך כן אתה- אידיוט. לטענתך, כפי שנובע מכינוייך, אתה גם שימושי. אם לומר את האמת אני מוצא אותך די מיותר ואת תגובותיך מיותרות אף יותר. הייתי רוצה להאמין כי אתה טרול אינטרנטי מצוי המעוניין במעט תשומת אך אני מקבל את הרושם שלא זה המצב.

  אתה טוען כי הפיגועים הרצחניים שביצעו שכנינו “שוחרי השלום” הם למעשה מלאכת מחשבת של אנשי “הסדר העולמי החדש”. ובכן, חובת ההוכחה מוטלת עליך. עד אז מדובר בהוצאת דיבה חמורה מאין כמוה.

  להלן רק כמה שאלות שאני בספק אם תוכל להעניק לי תשובה הולמת להן:

  1.החמאס הוא כלי של המודעין הישראלי? לקחת סמים, אני משער…
  2.ישראל משתמשת בחמאס כתירוץ להתעללות בפלסטינאים? אתה צוחק אלי, אנחנו רחמנים בני רחמנים. כל מדינה מתוקנת הייתה מכה באויב בעוצמה כזו שהוא לא היה קם שוב.
  3.מי הם אני הסדר העולמי החדש שאתה כל כך אוהב להסתתר מאחוריהם?
  4.מה הם האינטרסים של אותם “אנשי סדר עולמי חדש” (לדבריך) לבצע פיגועים בישראל? רגע, רק לפני שנייה אמרת שהחמאס שייך למודעין הישראלי…
  5.מהו אותו “טיהור אתני” דמיוני שאתה טוען שמתרחש בגדה?
  6.אתה שוב סותר את עצמך וטוען שזה בעצמם הממשלה הישראלית שאחראית על מה שאתה ברוב חוצפתך מכנה “פיגועי ראווה”? להיות שפויע אני לא מצפה ממך אבל מה עם קצת עקביות בנרטיב?
  7.אתה באמת מאמין בשטויות שאתה פולט? אם כן, זה עצוב מאוד.

 11. והתחל לקרוא באתר יש פה חומר רחב מגוון ועמוק.
  אחרי שבוע של קריאה רצופה אפשר יהיה לקרוא לך איש חכם.
  רוב האנשים כאן מדברים לפעמים בקיצור מתוך הבנה שהנכנס לאתר קודם קורא וחוקר את האמת ואז מגיב בהתאם בשיקול דעת ומשתדל לא להיות יותר מידי נגיטיבי רק מתוך הגישה שהחכמה נמצאת רק אצלו.
  בכל מקרה גם אני שמח שנכנסת לאתר קונספיל.
  בידידות אבי ג.

 12. התכוונתי לאיש חכם לפני שאתה מתפרץ התחל לקרוא באתר…..

 13. פ. חכם בתאריך 25 בOctober, 2010 בשעה 19:55

  חבל על השפה המכוערת וההתיחסות האישית
  כנראה לא קראת מספיק באתר, איש חכם
  ישנו מבוא לסדר העולמי החדש באתר. ושם נכתב על כמה מהדברים שהזכיר אידיוט שימושי ושידועים לכל ההקוראים הקבועים.
  http://conspil.com/about

 14. אני חייב להודות ששימושי עושה פה סלט שלם וגיבוב של כל מיני דברים.

  על איזה טיהור אתני מדובר?
  האם זה חלק מה”אפרטהייד” הישראלי עליו מדברים אנשי הועדה התלת צדדית כמו ג’ימי קרטר וברזינסקי?

  אם כבר תוכניות הסדר העולמי החדש לגבי ישראל, זה נראה כרגע ככיוון:
  http://www.geneva-accord.org/mainmenu/jimmy-carter-james-baker-zbigniew-brzezinski-and-brent-scowcroft-on-israel-palestine-conflict

  ויותר מזה, כל ההפגנות האלה על הכיבוש, חומר למחשב,למה הם תמיד צבועות באדום ומלאה באנשים שמניפים שלטי פטיש ומגל?

  http://gush-shalom.org/pics/telaviv-05-8-06/

  זה התוכניות לגבי ישראל.

 15. חכם שלום לך,

  חוק מספר אחד להבנת האמת – כל דבר תשווה לחוקי התורה.
  (לכם אנשי האתר זה תמצית כל הסיפור- כל המלחמה היא נגד אלהי ישראל, זוכרים את נמרוד? זוכרים מאיפה הכל מתחיל? זוכרים למה תמיד נגד העם היהודי?
  כל הסוד כתוב במפורש בתהילים פ”ג).
  חוק מספר שניים להבנת האמת- “שקר ככל שהוא גדול יותר כך נוטים יותר אנשים להאמין בו” גבלס ימח שמו ידע את זה מצויין.
  חוק מספר שלש להבנת האמת- האמת קשה מנשוא וכבדה יש שאין להם כוח להתמודד איתה, יש כאלו שבורחים מפניה, ויש אלו שעומדים בעוז והיא אש בוערת בעצמותם, ויש אלו שמתנגדים לה.
  חוק מספר ארבע להבנת האמת- “כבה את העולם” כך אמר דון חואן לקסטנדה. (רמז דק…)
  עליך לעשות דבר פשוט לקרא, להקשיב, לבדוק בעצמך… לבדוק בעצמך… לבדוק בעצמך.
  למה לבדוק בעצמך? כי בני אדם חלקם גם פה נוטים לעקם את האמת כי הכל בעיני המתבונן ולכן פרשתי לפנייך ובפני כל מי שיקרא…) ארבעה חוקים פשוטים כדי להבין את האמת.
  לכן אל תשלול דבר ואל תרוץ לעולם עם לפיד כי… חמור קופץ בראש… וזאת הבן היטב אידיוט…

 16. תגידו לי מי אתם כולכם? ממתי מגיבים בכלל באתר הזה יותר משתי אנשים?
  לא שאני מתלונן…

 17. אידיוט שימושי בתאריך 26 בOctober, 2010 בשעה 8:37

  לויד –

  אני יכול להבטיח לך שלאנשים כמו זיביגניו ברזינסקי וסקרוקרופת לא מזיז הביצה השמאלית מה יקרה לפלסטינאים אפילו אם ישראל תבצע בהם רצח עם (כמו שקורה עכשיו בעזה) –

  גאון אסטראתגי עם נטיות מקיאווליות כגון ברזינסקי יודע שמהיבט גיאו-פוליטי “מאבק מנוהל” במזרח התיכון משרת את האינטרס שלו הרבה יותר טוב -( זה אחרי הכל אחת סיבות שהאימפריה הבריטית תמכה בהקמתה של המדינה היהודית…. ). לדוגמא אם הוא רוצה לעלות את מחיר הנפט כל שהוא צריך לעשות זה לביים מלחמה בשיתוף ישראל – כמו שקרה במלחמת יום הכיפורים .
  ואל תחשבו שקבוצת הדיגנרטים ממשרד החוץ הישראלי נופלים מבריזנסקי – הם גאונים ומרושעים בדיוק כמו הוא! ישראל- בהדרגתיות- מספחת את השטחים ואנשים כגון הפלוץ החכם מעלי עדיין נופל לפרופוגנדה שהתיקשורת מאכילה אותו.

  לגבי קבוצת הקומוניסטים – נראת כמו הפגנה מבוימת טיפוסית בכדי לתת את האשליה לאופוזיפציה .
  מעניין למה שום קבוצת “שמאל” לא מזכירה פיגועי FALSE FLAG(פיגועים שבין גוריון הודה ביומנו שביצע!) או במינימום את העובדה ההיסטורית שחמאס נוצר על ידי ישראל …

  לאלו מכם שלא יודעים –
  הביטוי “אידיוט שימושי” זקוף ללנין שכך כינה את האנשים ששירתו אותו!

 18. מוס דף בתאריך 26 בOctober, 2010 בשעה 10:42

  כן… צודק לויד, זה מתחיל להיות חשוד כל הסיפור הזה, גל של מחפשי אמת? האמנם?! המשך יבוא…

 19. תגיד על איזה רצח עם אתה מדבר בכלל?
  שרתת בעזה?
  הנה דברים שלא תראה אפילו בפוקס ניוז

  http://www.youtube.com/watch?v=o37GHxeRqGA
  http://elderofziyon.blogspot.com/2010/07/grand-opening-of-gaza-mall.html

  אייטולות שחורות ואדומות כפי ששאריאטי מסווג אותם שירתו ארגוני ביון כאלה ואחרים אך הדבר נקבע על פי מלחמה קרה שעדיין חיה ובועטת,. את זה שהחמאס שירת אינטרס ישראלי כנגד אשף כאשר הוקם אתה לא מחדש לאף אחד.

  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=754020

  מדינה על גבולות 67 תהיה גן שעשועים לטייקונים,
  ישראל ריבונית לא משרתת את האימפריה האנגלו אמריקאית- ואף ההפך. גם סאדם היה חבר טוב של האמריקאים כנגד האייתולות האדומים בעיראק כשהחל, ובסוף הפגיזו את המדינה ללא רחם.

 20. אידיוט שימושי בתאריך 26 בOctober, 2010 בשעה 18:43

  ונראה לך שהמודיעין הישראלי איבד שליטה על הבייבי שלו? דיאלקטיקה הגאלית במיטבה!

  חפשו בגוגל “GAZA GENOCIDE ” – אחד מהתוצאות זה כתבה של GLOBAL RESEARCH

 21. קרייזי בתאריך 26 בOctober, 2010 בשעה 19:34

  וואי וואי לאיזה ויכוחי סרק האתר הזה גולש, שמישהו יעשה סדר, לויד התחלת להגיב בצורה לא שקולה ונראה כאילו האתר נכנע למשהו או שהיה כזה מלחתחילה ראו עובדה שכיום צריך אישור כדי שתעלה התגובה, ואני יזכיר רק איך ערכתם לי תגובה שבה היה רשום סך הכל “סוגדי שטן” כאשר האתר מופצץ במסרים גרועים אף יותר בדיוק כלפי אותם אנשים.
  נא לפרסם את התגובה!

 22. אידיוט שימושי, מן הסתם שתמצא כתבה כזאת באתר כמו דלובאל ריסרץ’, תעשה את שעורי הבית שלך, אתרי אנטי גלובליזציה הם אוטומטית אתרי תעמולה שמציגים את ישראל כנאצים. ע”ע אינדימדיה. אתה מוזמן להצטרף לאימרות של קרטר, ברזינסקי, והמכללות של הישועים לגבי הרצח עם שקורה פה.

  קרייזי, אתם פשוט לפעמים נראה מעדיפים לאמר דברים פרובוקטיבים יותר משאכפת לכם מהאמת.
  אז אמרת סוגד שטן, בכלל הבנת מה אמרת? לפחות תסביר את עצמך, ולפחות תתן את הסבר שנתתי לך אישית למה לא פרסמתי את התגובה, אתה מושך אש ויש אנשים שיושבים על האתר הזה, אני מעדיף לצנזר את זה כי זה סתם נראה כמו פרובוקציה, ובניגוד לאתרים האחרים ככזה שאחראי על התגובות פה אני מעדיף שהמקום הזה לא יתדרד למעוז של פרובוקציה, אלא למקום של אנשים קצת יותר מחוכמים מהתבטאויות של “סוגדי שטן”.

  חלאס עם הפרובוקציות, זה לא מועיל.

 23. קרייזי: סמוך עליי אם היית רואה שליש מהתגובות שרצות פה שלא מתפרסמות היית מבין למה התחיל פה האישור על כל תגובה. כמות התגובות המלאות במסרים שרק מושכים אש ושמנסים לגרום לאתר הזה להראות כמו בית גידול לראדיקלים פאשיסטים הוא מטורף. אפילו תגובות שמכילות בתוכם עלילות דם נגד יהודים. אתה לא מבין כבר איך דברים עובדים? בלי פיקוח כזה בשבוע מחסלים את האתר במסע יחסי ציבור. אז תרגיע, לא טוב לך הדיקטטורה פה בתגובות אתה מוזמן ללכת להתדיין עם חובבנים במקום אחר.

 24. אני גם לא אהבתי שהתגובות לא מתפרסמות מייד.
  ב”אמת אחרת” הם מתפרסמות מייד אחרי 2-3 תגובות
  שרואים שהאדם לא משתולל.
  לדעתי אין שום דבר רע בלמחוק תגובות אם מישהו מתלונן
  אח”כ.
  בקשר לזה שיסגרו את האתר בגלל התגובות טוב זה כבר
  גולש לפארנויה.
  חלק מהקטע של התגובות זה לא רק “לגלות את האמת”
  זה גם לשחרר קיטור ולהביע את דעתך שזה חלק מהחוויה
  האנושית.
  סינון התגובות יוצר אוירה של בית מרקחת במקום
  מצב רצוי לדעתי של שוק תוסס.

 25. טוב יודע מה… שכנעת אותי.
  אני בהחלט מעדיף שוק תוסס מאשר להיות בירוקרט של מערכת בית מרקחת :)

  קרייזי, תרסן את עצמך, “סוגדי אוסיריס” גורם לאנשים להיות קצת יותר סקרנים ולבדוק בעצמם.
  רק הצעה.

 26. תנסה ותראה לאן זה מוביל, עם התגובות.

  שוק תוסס, אבל אם אפשר, בלי ירקות מהונדסים?

  אהה, אי אפשר, נו שויין.

 27. טוב על מי אני עובד…מה ציפיתי, שלא יהיו פה שיחות של פארנואידים.

  תודה שהארת לי אלדד.

 28. קרייזי בתאריך 26 בOctober, 2010 בשעה 22:06

  לויד, תסתכל לי טוב טוב בעיניים, טוב טוב……אני במקומך הייתי יושב בשקט עם ראש כלפי מטה.
  אם אתה לא עומד מאחורי העקרונות (או שאין כאלה ואתה סתם תלוי) שאלו הם שהביאו אותך להצטרף לחקר הסודות שהאתר חושף אתה לא אמור להלחם פה (או שאני הוא הטועה, כנראה), כל האתר הזה מלא בהשמצות אפילו באופן אישי כנגד אישויות רבות ואתה מספר לי שיושבים על האתר…בולשיט בשקל לחסרי הבנה מינימלית, זה גם אמור להצחיק ולגרום להרמת גבה לכמה מגיבים כאן כי אם ככה האתר הזה כבר מזמן היה רואה סל מיחזור , ואני מוכן לשים את הראש שלי אם אני טועה, אין לך שום סיוכי להחזיק אתר כזה בחיים בלי שיהיה לך גיבוי, לא במדינתנו!.
  אם האתר לא מסוגל להיות מחתרתי ומתחיל לצאת כנגד המגיבים שלו זה יכול להסביר כמה דברים או לגלות כמה דברים על מי עומד מאחורי האתר.
  ועוד דבר חברים, זה עוד מוכיח שגם קונספירציות ומסחר כבר משלבים ידיים , הרי קונספירציה היא חלק בלתי נפרד מהתוכן שיושב מאחוריה.
  אני פשוט לא מאמין, עזבתי אתר אחד כי הוא התחיל לשנות כיוון ולחבור לשיטת המסחר(חמדנות) והנה אני מגלה שהשיטה משתלמת.
  וכמובן שמי שלא טוב לא עם מה שהוא רואה יכול לחפש את החברים החובבנים שלו…בלה בלה בלה, על מי אתה מאיים אם מסרים כאלה? עלי? השוק מוצף באתרים מסוג זה ואני הוא זה שיבחר אם לבקר באתר של.
  “סוגדי אוסיריס”… מאיפה הבאת את זה? אולי גם תכתוב את התגובות במקומי.

 29. את האמת קרייזי , ממש לא מזיז לי אם לא תגיב פה יותר.

  אני שחררתי את מה שהיה.
  בכל מקרה התגובות פה חופשי מעכשיו.

  תחשוב מה שבא לך.

 30. אידיוט שימושי בתאריך 27 בOctober, 2010 בשעה 6:34

  לגבי עיראק -

  כאילו שישראל לא מעורבת בלפוצץ עיראקים

 31. ללויד אל תקח ללב בתאריך 27 בOctober, 2010 בשעה 16:24

  חברה נסחפתם קצת ומה שגרמתם זה שהתגובות יהיו פרוצות לפרובוקציות וירחיקו אנשים שלא יכולים לסבול אותן. מי שרוצה לפרוק קיטור שיקנה קומקום רגיל ולא יעשה את זה על חשבון דיונים רציניים של אחרים.
  ולטמבל עם תלונות הרצח עם כביכול ,אחרי שנים של מילואים בשטחים אני לא חושד אלא משוכנע שאתה זיוף רע.ומוציא דיבה.

 32. קרייזי בתאריך 27 בOctober, 2010 בשעה 17:23

  לויד , פרובוקציות הם לא תמיד דבר רע, במיוחד ליחסי ציבור.

 33. איש חכם בתאריך 27 בOctober, 2010 בשעה 17:50

  אני חושש שקרייזי ואידיוט שימושי צריכים למצוא מפלט תרפי חדש לטיפול בפארנויות שלהם…

 34. אידיוט שימושי בתאריך 27 בOctober, 2010 בשעה 18:51

  זה שעשית מילואים בעזה לא אומר שאתה בקיא במזימות שעוברים לאהוד ברק ונתניהו בראש -

  אפילו האתר הזה עשה כתבה על זה הקאסמים מיוצרים בישראל – האם שמתם לב לתיזמון בין ירי הקאסמים לפתיחות המעברים? כל פעם שרוצים להכניס מזון לעזה – יש פתאום ירי קאסם שנותן תירוץ ליסגור את המעברים – קוראים לזה “בלאקאוף” – תחום שישראל מאוד נחשבת בו !

  מאוד קל להצביע על פשעים שממשלות זרות מבצעים אבל כשזה בא לישראל משום מה הסטנדרטים משתנים !

  מצטער שנגעתי בעצבים ושהשהמציאות כואבת

 35. איש חכם בתאריך 27 בOctober, 2010 בשעה 20:46

  אידיוט שימושי, מדוע אתה מתעקש שלא להשיב לשבעת השאלות שהצגתי לך זה מכבר?

  בנוגע להאשמותיך המגוחכות, אני נאלץ לדחות אותן. אתה מביא טענה ללא ביסוס והכחה, טענה מאוד מפגרת ומשוללת מיסודה אם יורשה לי לומר. את מה שאתה עושה יכול כל ילד בגן לעשות. רוצה דוגמא:

  מרצ זו בעצם מפלגה שנוסדה על ידי כהניסטים. הם משווים לעצמם תדמית של אנשי שמאל רדיקלי מתוך מגמה לצבור כוח אלקטורלי ולחשוף את פרצופם האמיתי רק ברגע האמת.

  זו כמובן תיאוריית קונספירציה מפגרת שהמצאתי בחצי דקה. מובן שאינני מאמין בה. עם זאת, מידת המהימנות של תיאוריה זו שקולה לפי שעה למידת המהימנות של התיאוריה שלך.

  אני באמת ממליץ לך ללכת לטיפול ולא להסתפק באנונימיות האינטרנטית להטלת רפש וכמפלט תרפי. אתה פרנואיד וזקוק לטיפול נפשי, במלוא הרצינות.

 36. מוס דף בתאריך 27 בOctober, 2010 בשעה 21:56

  חברים, הירגעו נא, הירגעו… (-:, למה ההיסחפות הזו? אפשר לגשר על כל פער(כל עוד לא יורים במגשר, חחחח), זה בסה”כ הכל עניין של תפיסת עולם והשקפה שונה, אבל האמת ברורה, כולכם רואים את אותה התמונה, לכן מלכתחילה נכנסתם לכל עניין שאילת השאלות, וחיפוש אחר התשובות, אני מבין שאמוציות מעורבות בעניין, כי גם אני חם ואמוציונלי במקום בו נגרם עוול לתפיסתי, אבל העולם מורכב יותר, השאלות מסובכות יותר, אין טעם בקיטרוג ובאיבה הדדית, במקום שהוא כר פורה לשאילת שאלות! חברים, אנא מכם, נהגו באיפוק וסבלנות, תתבטאו חופשי ועם זאת התנסחו באופן ראוי והוגן לבריות, כי במקום כזה, הסמנטיקה קובעת, תבינו! כבדו את בעלי האתר ומפעיליו(הם עובדים קשה, אישית מעריך את עבודתכים מלאכת קודש היא), כשהוא מבקש לא לעורר פרובוקציות ומהומות(הסיבות ברורות), חופש הביטוי צריך להיות מנוצל לטובת הציבור(או צי-בור, טוב שיהיה… המשימה המוטלת היא להחזירו למצב תקין ואקטיבי), תעשו טובה, תנהגו בקצת יותר כבוד לזולת, ותשמעו מה יש לכולם לאמר, כי אף אחד לא ידבר סתם כי בא לו, כולנו מרגישים דברים שקיימים באנו, בואו נקשיב אבל באמת נקשיב, רק אז נעלה תהיות, בכבוד ובהתחשבות.

  זהו את שלי אמרתי, מכבד את כולכם(גם אם לא אסכים עם כל מילה שלכם), מאחל לכם כל טוב ושתגיעו כמה שיותר מהר לאמת, תודה.

 37. אידיוט שימושי בתאריך 28 בOctober, 2010 בשעה 5:51

  לא עניתי כי אתה חי “במטריקס” – כמו שמגיבים לפני כתבו יש לך המון שיעורי בית לעשות !

  אני רק יאמר שהעולם איננו כפי שהוא נראה וזה לא שחור או לבן ושיש גם אפור.

  חשוב גם על ההשלכות של הציטוטים הבאים -

  “האדם שאינו קורא דבר כלל יודע יותר מהאדם שאינו קורא דבר מלבד עיתונים”
  ^ תומאס ג’פרסון.

  “בפוליטיקה, שום דבר לא קורה בטעות. אם משהו קרה, אתה יכול להיות בטוח שזה תוכנן כך.”
  ^ פרנקלין דלאנו רוזוולט, צאצא לסוחרי סמים!

 38. "המילואימניק " בתאריך 28 בOctober, 2010 בשעה 17:53

  אני בספק אם השקעת כמוני זמן בחקר “המטריקס” או הולכת השולל בעולמנו בידי גורמים שונים.וגם אם כן
  עדיין זה לא משנה את העובדה שהתבוננתי כחייל בצבא החל מעזה 88 ועד ימינו אלה בהתנהלות מול אויב,
  ולמרות כל הפוליטיקה שקימת, טענות כמו רצח עם וטיהור אתני הינן שקר מרושע שנודף ממנו טעם תעמולתי.
  ואין לי צורך להגן על המימסד כי הוא שנוא עלי ואפשר להגיד שהשתתפות בצבא ההגנה! לישראל זו האינטראקציה המשמעותית היחידה שהיתה לי איתו בחיי. לכן זה כל כך מפריע להיתקל בביקורת חסרת בסיס עובדתי כמו טיהור אתני כשברור אחד מן השתיים או שיש פה תועמלן או שיש פה נאיבי ברמות מפחידות ממש שעושה נזק.נראה לי שלא שרתת בשטחים.אז תרגיע או תוכיח מעל לספק [מה שלא תצליח כי זה לא נכון].גם לי מידי פעם יש ביקורות על האתר ולחלופין על המגיבים בו אבל עדיין זה המקום היחידי שמנסה להגיע לעומק חקר האמת בנושאים “מוזנחים” אלה. לחזור שוב ושוב על טענה שקרית בתגובות שמוציאה דיבה זו טעות ועוד בתחילה לא פסלו אותה למרות שצוות האתר מבין ומכיר יותר טוב ואף התיחס יותר מפעם אישית לכך. הסיבה שאתה לא מכיר אותי מהתגובות היא בגלל שמקום התגובות הוא אינו פינה להפצת הדיעות האישיות שלי אם אהיה מוכרח לשחרר קיטור אפתח בלוג .לאתר זה אין פורום.
  מכאן אפשר להבין שמה שחשוב פה זה הפצת המידע ולכמה שיותר אנשים בציבור מכאו והלאה כל אחד
  יגבש את רשמיו ודיעותיו.יש מקום לתגובות בכדי להוסיף לפוסט או למי שצריך לשתף רושם אישי אבל זה לא המקום להשתלחויות מבוססות ולבטח לא מבוססות.יש לא מעט אנשים שנקלעים לאתר שמעולם לא נחשפו למידע הזה והצצה שלהם בתגובות מו הסוג שעורר את “המהומה” יגרום להם לצאת מן האתר וזה דבר שאני בטוח שאף אחד מאיתנו לא מעונין בו.תחשוב גם על זה.
  ואסיים בזאת כן אני משתדל” לא לנגוע בישראל” ויש לי לא מעט ביקורת פרטנית ואפילו תיאוריות לגביה למה?כי ישנם יותר מידי גורמים שמנסים לפגוע בלגיטימציה של המקלט ליהודים שנקרא מדינת ישראל,ויש לי זכרון היסטורי טוב איך המצב נראה כשאין לנו כעם מקלט ומגן. כך שהשחיתות שאכן קימת נהפכת לכסף קטן במשוואה..וממש לא משנה לי אם המצב הונדס לכך או לא.ממילא הקלקול הוא ברמה הגלובלית.

 39. קרייזי בתאריך 28 בOctober, 2010 בשעה 18:11

  אידיוט, חבל שאתה מתייחס, זה לא המקום לקחת ברצינות השמצות וגידופים קלים, אנחנו פה כדי להתדיין בנושאים רציניים יותר.

 40. 1. אז מה ? כל הטייקונים בארץ, הם בונים חופשיים ?

  2. דווקא החזון של ג’ורג’ ברנרד שואו, לא רע בכלל !
  עם כל הקטע הזה של ” או שוויון בהכנסה או כלום”.
  שהרי לדעתי, החיים הטובים, צריכים להיות מובטחים לכולם !

 41. לא כתוב שהם כולם בונים חופשיים. אך לכל הרוחות הסקת את המסקנה הזאת? .

 42. פשוט מרוב שקראתי ושמעתי על הבונים החופשיים ועל האילומינטי,
  כבר התחלתי לשייך אוטומטית, כל טייקון וכל פוליטיקאי, לאחת הכתות הסודיות.

 43. תדע שזה המפתח לפארנויה, כאשר משאירים את העובדות מאחור ונותנים לספקולציות להשתלט.

 44. קרייזי בתאריך 28 בOctober, 2010 בשעה 22:19

  אז מה לויד? אתה טוען שישנם טייקונים ופוליטיקאים נקיים ותמימים? הרי אתם אלה שניסיתם ללמד אותנו אותנו שכל תמונה שבה ישנה ורד ליד אישיות ורד שוייכה אוטומטית לכתבה על הרוזיקרושיאן, אז שאני יתחיל לחפש תמונות שבהם כל צמרת הפוליטיקה והטייקונים מחזיקים ורד או נמצאים בקרבתו?
  אתה יודע מה? פוליטיקאים אולי מעטים, אבל טייקונים? אין חיה כזאת, זה הכל כלים שלובים.

 45. אני רק אומר שלהוכיח שתשוב דנקנר ואריסון הם שייכים בדיוק ללשכה כזאת וכזאת לא תצליח.

  כן תצליח לראות אותם מיישמים בפועל את הדוקטרינה, ע”ע ניו-אייג’ במערכת החינוך של אריסון, ומרקסיזם באוניב’.
  שלישית אפשר לדייק, משפחת אריסון בבילדרברג, ותשובה ודנקנר בקשרים קרובים עם המועצה התלת צדדית.
  משם כבר אפשר לראות את היד הנסתרת.
  רוקפלר הקים את הועדה, והוא בוהמיאן גרוב, ובילדרברג זה האריסטוקרטיה של הולנד. המיסטריות נמצאת מאחורי הקלעים ובולטת בשפיץ של הפרמידה. יש טייקונים שיכולים להיות כאלה רק בגלל שהם נבחרו בקפידה כיוון שהם צייתנים/חלשים/קל לנצל אותם.
  יתרה מזאת אם לא מבינים את המסטריות לאניתן להבין את אגודת פאביאן שהיא החניכה הכלכלית של רבים מהמנהלים פה.

  זה חוזר למה שדיברנו קודם, לצעוק סתם הם כולם בונים חופשיים אי אפשר לקחת ברצינות, להצמד לעובדות ולהבין את הנסתר לעומת זאת זה בהרבה יותר אמין.

 46. קרייזי בתאריך 29 בOctober, 2010 בשעה 0:15

  לויד אני חושב שאתה מבין כולם פה מבין הכי טוב איך העניינים של אגודת הסתרים עובדת, זאת אומרת הצלחת לנתח את התמונה של איך נראים פני הדברים ולהבין כיצד פועלים הדרכים של אותם כתות למינהם (נקרא לזה כך) וזאת אני מבין מדבריך העוקבים בתגובותיך.
  דוגמה, בתגובה האחרונה זרקת שם “אגודת פביאן” שעד לרגע זה לא שמעתי עליה והוספת “חניכה” מה שמראה שאתה מודע לדברים בצורה יותר עמוקה.

 47. אנצי קלופדיה בתאריך 29 בOctober, 2010 בשעה 1:09

  מה נסגר ? מתעסקים בשטויות?
  לגבי אגודת פביאן
  גלן בק מסביר היטיב מה זה סוציאליזם פביאני ואיך זה מיושם כיום בארצו .

  http://www.youtube.com/watch?v=KRADtn0H3A8
  פאביאן היה גנרל רומאי שדגל בשיטה של להתיש לאט לאט את המותקף בכדי להגיע לניצחון.
  לפרטים נוספים : יו טיוב,ויקיפדיה ,אנציקלופדיות וכ”ו

 48. אידיוט שימושי בתאריך 29 בOctober, 2010 בשעה 4:11

  גם גנרלים ישראלים למדו משהוא מפאביאן -( אני לא ימשיך ליטחון את הנושא .)

  אני ער ל”מטריקס” כבר חמש שנים והשקעתי המון בחקר (ועדיין) שלו – מה שבאמת גורם לי לרעוד זה העובדה שהקמת ישראל הונדסה – מכוון שאני יודע שהתסריט עדיין לא הושלם

 49. לא הושלם לגבי היהודים לפי דעתי. ודי לחכמיא ברימזא.

 50. אלף בית בתאריך 29 בOctober, 2010 בשעה 14:35

  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000597413

 51. אלדד בתאריך 31 בOctober, 2010 בשעה 8:25

  העקרונות הפביאנים נמצאים בחיים שלנו יום יום ולא רק בהיסטוריה ובאנציקלופדיה.
  למשל תוכנית אורות לתעסוקה-מסעד לעבודה-ויסקונסין = הפרטת שירות התעסוקה.
  הטובים הצליחו להדוף אותה(לא ששירות התעסוקה זה ממש טוב עדיף שלא היה בכלל
  והיינו משלמים פחות מיסים).
  הרעים עכשיו שוב חוזרים איתה מקווים שנתייאש ונוותר.
  גם מחליפים כל הזמן את השמות שלא נזכור ו/או נחשב שזה משהו יותר טוב.

  http://www.working.org.il/%D7%93%D7%9E%D7%99_%D7%90%D7%91%D7%98%D7%9C%D7%94/%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA_%D7%95%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%9F/

 52. מי רוצה לראות מה יודעים יודעי הח”ן?
  כל מה שהאתר הזה מתחיל להבין הם כבר ידעו מזמן
  למי שיש הזמן לשעתיים מרתקות על האמת…. מי מעורב ומי המוביל….
  לגבי האמת כולכם תסכימו ש “ותהי האמת נעדרת, וסר מרע משתולל” (ישעיהו נט’ טו’)
  כלומר שלא רואים את האמת (רוב האנשים) ואלו שכן רואים נחשבים מטורפים ולכן משתוללים מכעס
  על זה שאחרים לא רואים כמותם את האמת…. לצפיה:
  http://shamayim.info/shor1.php?movie=2117stavsky.wmv
  אגב הוא מספר שם על הפרמידה שעל בית המשפט העליון….

 53. קרייזי בתאריך 31 בOctober, 2010 בשעה 23:55

  קודם כל תודה, אני 12 דקות בתוך ויכול להגיד שלא טעית, מרתק זה כן.
  אני ימשיך ונראה איך יגמר.

 54. מוס דף בתאריך 1 בNovember, 2010 בשעה 9:08

  פנתר, סרטון מרתק באמת, תודה.

 55. יוסי 25306 בתאריך 2 בNovember, 2010 בשעה 7:03

  משפחת רוטשילד נכנסת להשקעה בתחומי האנרגיה, התשתיות והתחבורה בישראל. לפני כמה ימים חתמה הקבוצה על עסקה לרכישת 35% מחברת ואוליה ישראל (חברת קונקס) תמורת כ־350–400 מיליון שקל.

  ואוליה פועלת בישראל מ־1993 בתחומי התשתיות, התחבורה והסביבה ומעסיקה כ־2,000 עובדים. יו”ר הקבוצה בישראל הוא אורי שטרקמן והמנכ”ל הוא ארנון פישביין. ב־2007 הכריזה החברה על כוונתה להשקיע כמיליארד שקל עד שנת 2013 בתחומי האנרגיה והסביבה, ולהגדיל את מספר העובדים ל־8,000. החברה שותפה במתקן ההתפלה באשקלון, היא מפעילה אוטובוסים בצפון הארץ (טבריה, כולל אשכול טבריה צפת ואשכול טבריה בית שאן) ובמרכז (אשדוד, יבנה, לוד, מודיעין) באמצעות חברת קונקס, אחראית להפעלת מטמנות ולסילוק אשפה בעשרות רשויות מקומיות, וגם פעילה בתחום תחנות הכוח בשיטת הקוגנרציה.

  בשנים הקרובות מתכוונים בחברה להעמיק את פעילותה בישראל, בין היתר באמצעות הקמה של תחנות כוח שפועלות על גז טבעי, טיהור קרקע מחומרים מסוכנים, הפרטת קווי מים וביוב ברשויות מקומיות ופרויקטים של איכות סביבה.

  את המגעים לעסקה מטעם משפחת רוטשילד ניהלו בין היתר ג’ימי פינטו, יו”ר קבוצת רוטשילד בישראל, ומיקי קליגר, מנכ”ל הקבוצה.

  לקריאת הכתבה המלאה:

  http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3423461,00.html
  VA:F [1.9.6_1107]

 56. ישראלי פשוט בתאריך 3 בNovember, 2010 בשעה 18:27

  תגידו מישהו שם לב לעולם הבידור הישראלי?
  כפי שעולם הבידור העולמי מלא בסימבוליקה ומסרים שאני לא ארחיב עליהם(אני משאר שכולם מבינים) אז התחלתי להתבונן בעולם הבידור הישראלי,יש דברים שנראים לי מעניינים ואף מוזרים

 57. מוס דף בתאריך 3 בNovember, 2010 בשעה 18:57

  דוגמאות, בבקשה עם אפשר.

 58. בוהה בעיזים בתאריך 4 בNovember, 2010 בשעה 13:15

  למה עולם הבידור כשאפשר לראות את ה”תוספות” הנסתרות לפי בחירת התמונה הנלוית לכתבה בערוצי החדשות באינטרנט לדוגמא…כמובן זו שפה סודית שצריך ללמוד בחדרי חדרים או לנחש.ואז אפילו אויבינו הגרועים ביותר נהפכים לאחד מהחברה..אבל איפה הקטש ? יש שני סוגי אנשים שמקבלים מסרים סמויים מאמצעי התקשורת :סכיזופרנים מחד ומאידך אלה שנחנכו באחוות הנסתרות..כך שבמקרה שלי אני מוצא את עצמי חושש שאוזמן להסתכלות..וגם אם אאסוף חומר לרוב עם הסברים בחינה מדוקדקת ומקצועית ורשמית במשטרה למשל תקבע שמדובר בסוג של אלוזיות מלוות בהפרעה ממיטב האבחון הגרמני הדייקן מווינה..הקונספירציה המושלמת כי לא ניתן להוכיח כלום.

 59. בוהה- מותר לך לנתח דברים בעין בוחנת, לדעתי, השאלה היא לאן זה בדיוק יוביל, אותך, או כל אחד אחר שישתתף איתך ב”טריפ”.

  חוץ מזה- תדייק- לא סכיזופרני, כי אם פרנואידי. אם כבר.

  ולגבי לקחת למשטרה- למה? באיזה אשמה בדיוק? אשמת קיום?

  לא שמרתי את העמוד- אבל, בכל אופן, אם רצית דוגמא, היה בווינט פירסום לאיזה טלפון שלא צריך מגע יותר- וזה הוצג תחת הכותרת סדר עולמי חדש.

  אז?

  הנקודה שאתה לא יכול להוכיח היא את המשמעות הנלווית- או יותר קשה, בכל אופן. וגם כנראה יותר מיאש.

  יש גם אנשים שעצם זה שאתה קורא את האתר הזה, יכול להרגיז אותם. הם חושבים שזאת דרך לשטוף אותך בפחדים. ( לא רציונליים )

 60. קרייזי בתאריך 5 בNovember, 2010 בשעה 14:59

  אני חושב שהוא התכוון לסכיזופרן (אחרי איבחון, חהחה)
  להם יש את כל הזמן שבעולם לסתכל עלינו לנו לאומת זאת אין זמן אפילו לחשוב על כל המשמעויות ששותלים להנאתם (אולי) לפי דברי בוהה. הם יושבים למעלה (פירמידה) ומסתכלים עלינו רצים מסביב בטח גם צוחקים על איך אנחנו מצייתים, ובעיקר מודאגים אולי לנוכח התרבותנו הבלתי מרוסנת, פעם זה שירת אותם ההתרבות הזאת, היום זה כבר מוגדר כסכנה. אפשר לומר שאנחנו רצים כל רגע כדי להוות את קיומנו ותוך כדי הריצה אנחנו לא מסוגלים אפילו לשניה לחשוב על משהו אחר חוץ מלשרוד עוד יום שזאת הטקטיקה העיקרית שלהם, להתיש לייאש למאוס לעייף ובסוף יבוא הנוקאאוט!, תהיו בטוחים.

 61. “לנוכח התרבותנו הבלתי מרוסנת”

  ללא ספק החברה משועבדת לתרבות האש.

  שבת שלום.

 62. בוהה בעיזים בתאריך 5 בNovember, 2010 בשעה 17:01

  ל”קחת למישטרה” ,באשמת קשירת קשר.. אבל כמובן כפי שחדי המחשבה הבינו יש דלת אחורית לטיפול במי שכן מזהה את שפת ה”האבירים הנעלים” שנרקחה עוד בימים בהם קבעו את חמשת התנאים לאיבחון אדם כסכיזופרן ,אחד מהם זה קבלת “מסרים ” מאמצעי מדיה את הארבע הנוספים קל לתפור כשהמערכת בידיך..
  קרייזי צר לי לאכזב אותך אתה לבד בסיפור הפסיכוטי..ואני לא רואה בזה” טריפ” ולא “סוטול” פשוט סוג של סימנים מוסכמים וידועים למי שחקר בזאת ,רובד נוסף של מידע .אני לא מדבר על כותרות ומילים אני מדבר על סמלים וסימנים ונראה לי שלא כל אחד מוכשר לזהות את שפת הסמלים,וברור לי שבחלק מהמקרים מדובר בצירוף מקרים אקראי.

 63. קרייזי בתאריך 5 בNovember, 2010 בשעה 19:46

  אין ספק, טיול יקר…החיים האלה.

 64. בוהה בכבשים בתאריך 7 בNovember, 2010 בשעה 14:30

  טיול יקר… ? WTF

 65. קרייזי בתאריך 7 בNovember, 2010 בשעה 17:55

  את בוהה בביצים עוד לא שמענו

 66. כתבה על סורוס בתאריך 12 בNovember, 2010 בשעה 14:57

  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000600689

 67. אידיוט שימושי בתאריך 13 בNovember, 2010 בשעה 23:37

  ניתוח של “פרמידת הכוח”

 68. קרייזי בתאריך 14 בNovember, 2010 בשעה 16:22

  האלכס ג’ונס הזה כזה מצחיק לפעמים, בכמה מוערך השרטוט? ניתוח ידוע רק הוא מגמגם ונעצר הרבה(כנראה מרוב המחשבות הרצות שמשיגות את הלשון) אין שום רע בניתוח הזה כי הוא עשה אנליזה יבשה, “ברזינסקי יועץ גבוה”, מה הוא בדיוק מייעץ? שמתם לב למילה “גלובאלס” זאת המילה שמחליפה את “סדר עולם חדש”. זה בטח פורסם מזמן אבל איך יוטיוב נותנים לו בכלל פה ויד חופשית באתר לפרסם דברים כאלה?

 69. אידיוט שימושי בתאריך 14 בNovember, 2010 בשעה 23:38

  אלכס נתן את הדיבור שלו כתגובה לטענה של גלן בק שפושטק כגון סורוס קובע משהוא.

 70. [...] קונספיל "עצם המלה ‘סודיות’ מנוגדת לעקרונות של חברה חופשית ופתוחה. ואנחנו כעם מתנגדים באופן מורש והיסטורי לאחוות סודיות…" – ג’ון פ. קנדי.עוד ציטוטים « טייקונים של ה”שלום” [...]

 71. [...] קונספיל "חמישים איש ניהלו עד היום את אמריקה, וזה מספר גבוה." – ג’וזף קנדי.עוד ציטוטים « טייקונים של ה”שלום” [...]

 72. [...] גבולות אשר ינהלו את הגושים הכלכליים. (כתבה1, כתבה2,כתבה3). בעולם שכזה, נראה כי ישראל תהפוך לתאגיד על שיתמקד [...]

 73. [...] את הזרוע הכלכלית בעבור התפיסה של האגדוה התיאוסופית (ראו סיפור מלא). פרט זה חשוב מאוד שכן הדבר עלול להצביע על קשר שיש לו [...]

 74. [...] טייקונים של ה"שלום"[עדכון] [...]

 75. [...] 2.טייקונים של השלום. [...]

 76. האתר הזה הוא פשוט מאוד “פצצה” וכל הכתבות פה מקצועיות ומעמיקות!…עבודה מצוינת וראויה לשבח…כל זה מחבר את כל הקצוות ופותר את הפזל של התנ”ך והברית החדשה לגבי האירועים העתידיים שיקרו בעתיד וקורים כבר עכשיו…אפשר רק לציין שיש רועה קהילה בירושלים שמדבר ברור על כל הדברים האלה ושופך אור עליהם באתר www,yeshua.co,il

 77. [...] שידם בצלחת של מזרח תיכון חדש כחלק מסדר עולמי חדש, הנה כתבה ממצה בעניין. הם בעצם עושים יד אחת עם בעלי עניין בינלאומיים שרוצים [...]

השארת תגובה

Google