עדכון שקשוקה

הרבה זמן לא שחררנו פוסט באתר, ולכן נתחיל בהתנצלות

לצערנו בתקופה האחרונה אין אנו מוצאים את הידיים ו/או את הרגליים שלנו ו/או של אף אחד אחר, אז התוצאה היא תיסכול הולך וגובר שלנו מהעובדה שאנחנו פשוט כבר לא מוצאים זמן לכתוב. כואב אך זו האמת. מצד שני, ההתעוררות בארץ צוברת תאוצה וזה מאוד מעודד אותנו, ותיכף נתמקד גם בעניין המדהים הזה. בכל מקרה, לעניינינו:

לפני כמה שבועות, קרה דבר נפלא: ערוץ 1 הסכים סוף-סוף לשדר את הסרט של מיקי רוזנטל, “שיטת השקשוקה“. השידור היה מותנה בשידור של סרט התגובה ששחררה משפחת עופר, ובקיומו של דיון לאחר השידור בין נציג של משפחת עופר לבין מיקי רוזנטל.

הדברים לא יכלו לצאת יותר טוב מזה. קודם כל, ה-מ-ו-ן אנשים נחשפו בזכות השידור הזה בפעם הראשונה לסרט, וכמובן שהם הזדעזעו. סרט התגובה והדיון באולפן לא הצליחו להוריד את גובה הלהבות וגם לאחר הצפייה ב-ה-כ-ל, רוב הצופים יצאו עם טעם מר מאוד בפה – וזה מצויין.

אז הנה הבאנו לכם את הקטעים. קודם כל, הנה סרט התגובה של משפחת עופר (הסרט המלא):

ובלי מילים מיותרות מצידנו, הנה אנחנו עוברים לדיון (גם שני חלקים):

כל אחד יזהה מיד את האסטרטגיה של משפחת עופר: “נמצא משהו דמגוגי וזול בסרט, ונסיט את כל הדיון לשם, בלי להתייחס לכל ההאשמות החמורות האחרות. אם רק נצליח להוכיח שמיקי רוזנטל לא מושלם ושהוא עשה איזו טעות, מכווונת או לא, בעריכה של הסרט, אז הציבור ירגע ויחשוב שכל הסרט הוא ערימה של שטויות.”

תראו אנחנו מעדיפים לסמוך על האינטליגנציה שלכם במקרה הזה, רוב הסיכויים שכל מילה מצידנו תהיה מיותרת (רמז למשפחת עופר: לפטר את יועץ התקשורת).

חשוב מאוד: כבר יותר מ-2600 איש חתמו על עצומת “גם אני מיקי“, ובכך הצהירו על תמיכתם במיקי רוזנטל ובמוכנותם להשתתף בתשלום של הפיצויים שמשפחת עופר תובעת ממנו, אם היא תזכה במשפט כמובן. המשמעות היא שאם בית המשפט יטיל על מיקי רוזנטל את מלוא גובה הפיצויים שנתבעו, 3.5 מיליון ש”ח, החלק שכל אחד מהחתומים יצטרך לשלם הוא פחות מ-1400 ש”ח. אז בבקשה תצטרפו ליוזמה ותשכנעו כמה שיותר אנשים נוספים, ככה נוכל גם להראות למשפחת עופר מי הבוס בסופו של דבר, וגם נצמצם את הסיכון הכספי של התומכים.

גם אני מיקי

ונמשיך הלאה:

אחד מהדברים שחסרונם בסרט הוא הבולט ביותר (לפחות למי מאיתנו שמכירים את החומר) זה נושא הפלואוריד, או בלשון משרד הבריאות -ה”הפלרה“. נכון, חסרונו של נושא זה גם בולט מאוד באתר שלנו, אבל זה לא היה בכוונה ותמיד התכוונו לכתוב על זה ופשוט לא מצאנו את הזמן…

כשהקמנו את האתר, לא היה לנו מושג למה אנחנו נכנסים. היום אנחנו פשוט המומים מהגל העצום הזה של אנשים ערים, חושבים, אקטיביים ויצירתיים, שרק מחפשים דרכים לעזור ולשנות. חיפושים בגוגל אחר מושגים כמו “בילדרברג“, “סדר עולמי חדש“, “הבונים החופשיים” וכו’ לא היו קיימים כלל בתקופת ההקמה של האתר. היום חלק גדול מאוד מהגולשים באתר מגיעים אליו דרך החיפושים האלה ודומיהם. שלא לדבר על העובדה שהשם “קונספיל” הפך למותג שמוכר בכל בית חובב קונספירציות במדינת ישראל. אנחנו גאים מאוד להיות אלו שעומדים מאחורי “קונספיל” ומודים לכל הגולשים שלנו על העידוד והתמיכה.

אנחנו לא הולכים לשום מקום (למרות שזה התחיל להיראות ככה במשפטים האחרונים), אבל אנחנו רוצים שתדעו שתקופת ה”פוסט חדש כל יום” לא תחזור כנראה, כי אנחנו מתקדמים עם החיים שלנו והמצב היום הוא כזה שהקהילה כבר פחות או יותר מחזיקה את עצמה ולא זקוקה לעדכונים השוטפים שלנו. אנחנו מבטיחים שנכתוב מידי פעם, בעיקר על הדברים שאנחנו מתמחים בהם יותר מאחרים, כמו אגודות סתרים ומה שנקרא “קונספירציות הזויות” (כלומר אמיתיות, אבל יותר קשות לעיכול).

אז בינתיים אנחנו מקווים שכולם כבר מכירים את האתר “אמת אחרת” שעושה עבודה נפלאה ומתעדכן בקצב מסחרר:

http://emetaheret.org.il/

ועוד יותר חשובים (ודחופים) שלהם על שפעת החזירים.

אז עד הפעם הבאה, שיהיה לכל התלמידים מביניכם שנה מצויינת בביה”ס, ותשתדלו ללמוד כמה שיותר על האמת, ואז ללכת ולהפתיע את הכיתה עם כל מיני עובדות שאף אחד לא יודע…

נ.ב.: תיבת הדוא”ל שלנו פתוחה לקבלת כתבות ו\או תרגומים של כתבות\סרטים מידי הגולשים. אנחנו נשמח לפרסם!

  כתבות רלוונטיות:14 תגובות לכתבה ” עדכון שקשוקה”

 1. איציק בתאריך 31 בAugust, 2009 בשעה 16:25

  כל הכבוד, אתם עושים עבודת קודש.

 2. איזה סרטים מדהימים היה אתמול כנס נגד ההפלרה אפשר להיתעדכן באמת אחרת על הכנס

 3. סרט חדש ישראלי נוסף כל הכבוד על העבודה אהבה528 ביוטיוב בסרט שפעת העופות:חלק א תחלק ב

 4. משפחת עופר החודש שעבר ביקשה ממדינת ישראל להפסיק למכור לה רעל תעשייתי להרעלת כל תושבי המדינה
  אך הפשע נעשה בכל בתי ישראל המשפחה האבירית של עופר פגעה עשתה נכויות הפשע לא יעלם עם המדינה תקנה רעל חדש מספ]ק אחר הפשע נעשה הרצח הפגיעה זרמה בברזים האביר עופר ועוזריו לכלא על פשעים נגד האנושות
  שתיתם מהברז שתיתם רעל עופר סופר
  תחריכו אותם לשתות כל מה שמכרו לנו הרוצחים

 5. תודה רבה רבה לכם על כל מה שאתם עושים.

  אני גאה להיות חלק מקהילה של אנשים כמוכם.

  ניב (מאתר פרוייקט אמת אחרת)

 6. Bien…mui bien…

 7. האמת? הייתי מודאג (פאראנויה?)
  איזה כייף שחזרתם
  המון תודה והמון אהבה לצוות קונספיל

 8. יונתן בתאריך 12 בSeptember, 2009 בשעה 2:07

  מה עם איזה פוסט על המאגר הביומטרי? ושפעת החזירים?

  דברים בוערים בימים אלו.

 9. יונתן, אתה יותר ממוזמן לכתוב בעצמך ולשלוח… זה כתוב בסוף הכתבה…

 10. פרומיתאוס בתאריך 20 בSeptember, 2009 בשעה 10:23

  חזרתי להקרין ולאסוף סרטים חמים ביו טיוב כנסו יש חדש וחג שמח ושנה טובה וצלחת ופוריה

 11. פרומיתאוס בתאריך 20 בSeptember, 2009 בשעה 10:23

  שנה טובה ומוצלחת

 12. צפיתי בסרט בטלויזיה… נחמד איך דחפו שם פרסומת של יכין לרוטב שקשוקה ;)

 13. [...] עדכון שקשוקה [...]

 14. [...] בקצרה ניגע במשפחת עופר. סמי עופר היה פעיל בצי הבריטי, ולימים נהיה אביר אמיתי בדרגה הכי גבוהה שיכול מי שלא בריטי להיות במסדר האימפריה הבריטית,KBE. ססמאת המסדר? "למען האל והאימפריה" (For God and the Empire), וראש המסדר הוא המלכה של אנגליה.  עוד מידע בפוסטים ישנים על שיטת השקשוקה, ועדכון שקשוקה. [...]

השארת תגובה

Google