עדכון נוסף על פרשת המשט

הפעם נכבד את קוראינו במידע חם מהתנור שהגיע מברי חמיש, אותו חוקר שדיבר על הבילדרברג, המועצה ליחסי חוץ ואחוות סודיות  הרבה לפני כולנו. אז קבלו את הכתב האמיץ הזה שישב בחזית וספג את כל האש בתחילת דרכו למען שיחרור המידע שהביא, הוא ללא ספק החלוץ פה בארץ, אך למרות זאת נציע את מה שאנו מפצירים בכם לעשות וזה, לקרוא הכל, לשמוע את כולם, לא להאמין לאף דבר עד שלא הוכחתם זאת בעצמכם!

 

מומלץ לקרוא את הסיקור שלנו על המשט. ונפציר בכם שוב לקרוא את הכתבה החשובה הזאת! שלא תגידו שלא הוזהרתם! וכתבה חדשה על איראן. הוספנו משפט חשוב בסיום הכתבה למי שמעוניין וכבר קרא.

 

                                                 PASS OUT THE TREATS, WE’RE HERE – ISRAEL ATTACKS A SHIP                                                 by Barry Chamish

 

בעוד שהם חמושים ברובי פיינטבול וחטיפי מרשמלו, יחידת הקומנדו הישראלית הופתעה בעקבות הפגנת האלימות הממשית כלפיהם כאשר נחתו על הספינה. קו ההגנה של ראש הממשלה נתניהו  בקשר להריגתם של תשע אקטיביסטים היית שהחיילים הותקפו. ובכן, ברור שכך היה. הם פרצו למסיבה ואתם הרי יודעים כמה התורכים שונאים פולשים. הוא לא יגיע לשום מקום אם זה הדבר הכי טוב שהוא מסוגל לחשוב עליו. אך זה עדיף על לאמר שהמבצע בוצע בצורה טיפשית עד כדי כך שזה חייב היה להיות פיאסקו מתוכנן, אך לא הוא או אף מבקר אחר העזו להזכיר את שמו של המתכנן של אותו אירוע מביך.

http://samsonblinded.com/blog/gaza-flotilla-what-went-wrong.htm

“ כאשר חייל השייטת הראשון אשר נחת על המרמרה הותקף במקום, האלוף אליעזר מרום מיד היה צריך לשנות טקטיקה. קשה להטיל ספק בכישוריו בנוגע לעניינים כאלה פשוטים, אך בכל זאת הם המשיכו להוריד חיילי שייטת עם רובי פיינטבול על הספינה אשר התפוצצה מרוב זעם. ככל הנראה, חיילי השייטת לא קיבלו חיפוי אש אווירי מכמה הליקופטרים ששהו מעליהם, על אף שהיו בסכנת חיים. הם יצאו בסך הכל עם אקדחים כנגד מאות מפגינים חמושים: בקרב מגע, הסכינים והגרזנים של המפגינים בקלות משתווים לאקדחי היד של השייטת. מישהו שלח את החיילים אל מותם, ואחד נשאר לתהות על תפקידו של האלוף מרום, אשר לפני למעלה משנה הצליח לחמוק בקושי מהאשמות לגבי ההרגל שלו ללכת למועדוני חשפנות, ואשר יכול להיות נמצא בחוב לשמאלנים בכירים בממשלה אשר הצילו את משרתו.  ”

31728_429699602391_577132391_5527207_3367585_n1.jpg

הכתב כאן שם לב ש”מישהו שלח את חיילי השייטת אל מותם”, ודי בביטחון מאשים את האיש הלא נכון, האלוף מרום. הוא ביישן מידי לכתוב את מה שכל כך ברור; מרום קיבל פקודות מהמפקדים שלו, שר הביטחון אהוד ברק. זה היה ברק אשר ככל הנראה תכנן ובטח שאישר כל פרט של הפיאסקו הבין לאומי הזה של השייטת. דרך אחת אשר ניתן לראות כי מגנים עליו היא כאשר הממסד הצבאי מתחיל בטיוח ברור:

 http://www.imra.org.il/story.php3?id=48327

Sunday, June 6, 2010Alex Fishman Answers The Eitza Givers Mavi Mamara Take Over

אנליסט ביטחוני בכיר בידיעות אחרונות, אלכס פישמן מספק את הQ&A (שאלות ותשובות) בגליון ה-4 ביוני בהקשר למבצע ההשתלטות על ספינת המרמרה בידי הקומנדו: 

“ש: למה לא השתמשו בשרשראות וחבלים לחבל במנועי הספינה?

ת: זה לא היה עובד. כל שיטה אחרת מצריכה שליחה של צוללנים קרוב למנועים אשר מהווה סיכון שלא מתקבל. ”

[מי אמר משהו על צוללנים?  נראה כי השימוש הזה בערפול עונה על שאלה אבל בעצם מתחמק ממנה. רשתות או תרמילים היו יכולים לשמש בשביל לחבל במנועים ולא כך היה.]

“ש: למה לא השתמשו פשוט בסירות כדי לחסום את המשט?

ת: סירה אינה יכולה לחסום ספינה אחרת. הדרך היחידה שניתן לעצור ספינה אחרת בצורה אפקטיבית היא לנגח אותה.

ש:למה לא לנגח אותה? 

ת: צריך לפגוע בה עם ספינה כבדה יותר. המרמרה יכלה לטבוע אילו נפגעה.”

הנה אופציה אחת: פגז התראה. עם הרבה התראות לפני, הספינה יודעת שהיא צריכה לדמם מנועים או לסכן הפגזה בגוף התחתון. השרידים לאחר מכן מחולצים. כל מי שהיה על הספינה ציפה לכך ולכן לבש את המצופים. אך ישראל הפתיעה אותם. במקום, יחידה קטנה הגיע לסיפון ,מוכנה להתמודדות עם המון זועם העולה במספרו על היחידה ביחס של 40-1, בעזרת חטיפים ומשחק כיפי של פיינטבול. הכל בגלל שזה היה עדיף על להטביע את הספינה. בשנת 2000, אהוד ברק היה ראש הממשלה אשר הלך לקמפ-דויד, ונתן ליאסר ערפאת את הכל, אפילו חצי מירושליים. זה שערפאת סרב לתוכנית ללא שום הסבר שניתן לעלות על הדעת, לא אומר שלא יהיה ניתן להחיות אותה ממש בימים אלה. כל מה שדרוש לו זה לדחוק החוצה את נתניהו בעזרת תקרית כל כך עקובה מדם ושערורייתית כך שכל מדינה בעולם תגנה את ישראל ומנהיגיה. פרסום אחד מהצד השני של המתרס מרמזת שברק ביצע עסקה עם ראם עמנואל אשר נתן לו את האישור לתכנן את אסון המשט:

 

(Ira Glunts, Could Rahm Emanuel Help Barak Unseat Netanyahu? Palestine Chronicle, June 2, 2010)

התקשורת הישראלית אישרה כי ראם עמנואל נפגש עם שר הביטחון אהוד ברק, אשר משרדו היה אחראי לפקח על המתקפת הקומנדו על המשט. היו דיווחים על כך ש ראם עמנואל “יוביל קבוצה של פעילי מפלגה פרו-ישראלית בעלת אוקטן גבוהה לנהל את הקמפיין עבור שר הביטחון אהוד ברק” כנגד נתניהו בבחירות הבאות בישראל[קונספיל: הוכחה ברורה לכך תהיה אם הם ישתמשו בתקרית בתשדיר בחירות, נחכה ונראה...].   ”ברק הוא יותר משתף פעולה מאשר נתניהו, ומתקבל יותר ע”י יותר אמריקאים וישראלים אשר רואים באגרסיביות של נתניהו דבר מביך. אילו ברק היה נבחר לראשות הממשלה והסכם השלום היה מתחיל מחדש, הנשיא אובאמה יכול לקבל את הקרדיט עבור חידוש השיחות”.

 

ישנה ועדת בחירות אשר אני מצפה שתטיח, אך עליה לענות על השאלה הגרעינית אשר מתרוצצת סביב צה”ל והמדינה; האם ברק אישר את המבצע הזה מאחורי גבם של הכנסת והממונה עליו ראש הממשלה? לפי דעתי, כך בדיוק היה. מה שאומר כי ברק עשה לנתניהו את מה שב1982 הוא עשה למנחם בגין. כפי שכתבתי לא מזמן:

למדתי על העובדות האמתיות מאחורי הטבח בסולטן יעקב כפי שנאמר מפי אחד המפקדים של הפלוגה, גנרל אביגדור בן גל, לעיתון קול העיר ב1997. הוא יצא עם ג’יפ לסיור כאשר שני קצינים בדרגה נמוכה יותר, תפסו פיקוד על הרדיו של הפלוגה כנגד כל ההוראות. שניהם יהפכו להיות מנהיגי מפלגת העבודה. עמראם מצנע ואהוד ברק. זאת לא היית מלחמה של מפלגת העבודה; היוזמה החלה בידי מנחם בגין החזק והחדש ממפלגת הליכוד. אילו המלחמה היית מתנהלת טוב, העבודה לא היו יכולים לתפוס שליטה ממשית בעתיד הקרוב. לכן ברק ומצנע קיבלו פקודה לחבל ע”י הריגתם של יהודים. אך לא ביהודים חילונים אנשי עבודה. רק בדתיים אשר ישרתו את מטרתם. לכן בעזרת המפות שממולם, הם בכוונה שלחו בריגדות דתיות אל מותם.

 ברק הוא תולעת הקודחת את דרכה  דרך הממשלה. בכנס הרצליה ב2010, הוא הציעה נסיגה חד צדדית המתחננת בפני הרשות הפלשתינאית לתפוס שליטה על יהודה ושומרון. אחרת, הוא הזהיר, שישראל בסכנה להפוך ל”מדינת אפרטהייד”. פעם נוספת הציבור הישראלי יגנה כל רמיזה ששר הביטחון שלהם היה מוכן להקריב את חייהם של ילדיהם כדי לזכות בנקודות פוליטיות. הם הונו שוב פעם, תחת מתקפה קטלנית של שר הביטחון, ומכיוון שהם אינם מסוגלים לפקוד על מותם של אחד מהם, הם לא יאמינו שיש מישהו שכן.

סוף.

עד כאן הקטע של ברי חמיש, אם לא קראתם את הסיקור המיוחד שלנו בעקבות הפרשה, אז עכשיו הזמן, הוא ישלים לכם הרבה חומרים כולל דברים אשר היו מדוברים בכתבה הנ”ל.

וזכרו שזה היה אהוד ברק אשר בערב ניצחונו בבחירות 1999 השתמש בסיסמא הבולשביקית הידועה של הסדר העולמי החדש,”זהו שחר של יום חדש!”, והוא עדיין עובד לקיים את הבטחתו.

 הנה שתיי כתבות חדשות הקשורות לכתבה הנ”ל מתוך אתר גלי צ”הל און ליין.

 


לשכת ברק מנעה מנציגי צה”ל ליטול חלק בדיון היערכות למשט לעזה

ברק, השבוע (צילום: AP)

ספי עובדיהצילום: APעדכון אחרון: 09:56 , 09/06/2010

הדיון, שהתקיים במועצה לביטחון לאומי שלושה שבועות לפני המשט, עסק בין היתר בהערכות לקראת הסתבכות אפשרית של הפעולה, אך למרות זאת לא נכחו בו נציגי אמ”ן, חיל הים ודובר צה”ל. בעקבות האירוע פנתה המועצה לביטחון לאומי במכתב חריף ללשכת ברק בו נכתב כי “נרמסה ברגל גסה סמכות המועצה”

 

 


“הביקורת שמתח יעלון על המשט מכוונת לברק”

יעלון (צילום: ישראל סאן)

עידן קוולרצילום: ישראל סאןעדכון אחרון: 11:38 , 09/06/2010

 

כנראה שבשולחן השביעייה אין מספיק מקום לשני רבי-אלופים בדימוס, ושבוע אחרי הקרב בלב ים – העימות עובר למסדרונות הממשלה: השר משה בוגי יעלון מתח אמש ביקורת על ההתנהלות הצבאית בפעולה לעצירת המשט לעזה, וקרא לחקור את מה שכינה “נוהל הקרב”. “ההצהרה כוונה ישירות לשר הביטחון ברק”, אומרים בכירים בליכוד

 

 

 

 


Wednesday, April 28, 2010

Bibi be gone: Obama team plotting overthrow of Israel’s Netanyahu

מתוך הWORLD TRIBUNE

צוות של אובאמה מתכנן להפיל את נתניהו

“האדמיניסטרציה של הנשיא ברק אובאמה (CFR) פתחה במה שבכירים מכנים קמפיין מלחמה פסיכולוגית  הנועד להפיל את ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו.

מקורות מהממשל (של אובאמה) והקונגרס מעריכים שהבית הלבן ומשרד החוץ מחפשים להביא את ממשל נתניהו לאי יציבות על ידי כך שיחריכו אותו להסכים להקפאה בלתי מוגדרת של בנייה יהודית בגדה המערבית ורוב ירושליים וכמו כם הקמת מדינה פלשתינאיתעד2012...

המקורות מדווחים שהקמפיין של האדמינסטרציה כלל הזמנה לשר הביטחון אהוד ברק לבית הלבן, היכן שנפגש עם אובאמה ב26 לאפריל. ברק נחשב לשר הכי פרו-אמריקאי בקבינט של נתניהו, והוא עושה לובי לשרים עבור ההצעות של ברק אובאמה.

  כתבות רלוונטיות:9 תגובות לכתבה ” עדכון נוסף על פרשת המשט”

 1. מיכל כהן. בתאריך 13 בJune, 2010 בשעה 11:24

  קראתי גם כתבה של אורי שגיא בידיעות שיש בה רמיזה על פספוס מכוון של השלום עם סוריה בשנת 2000 בעת היות ברק ראש הממשלה. אני אגיד לך מה אני חושבת. אם באמת הפרימסונים שולטים בעמדות בכירות במימשלים השונים ושולטים בהון החומרי והאנושי אזי הפרמסונים המגדירים עצמם כאנשים חופשיים למעשה הם המעבידים הגדולים של העולם, ואם כך, לדעתי השלום מאיים על הפרימסונים. אם באמת הפרימסונים הם בעלי ההון של העולם הזה. אזי אנו נמצאים בתקופת מגדל בבל השניה. שבה יש רצון להיות לאלוהים יש רצון לעשות שלום שלא יאיים על שליטת השליטים של היום. שמירה על מצב מלחמה קבוע באזורים שונים בעולם יוצרת הון נוסף שליטה נוספת אצל עשירי העולם, כי ממצב של מלחמה כאן, מתעשר העשיר ברוסיה או בצורפת… והקשק בין עשירי העולם ושליטי העולם כבני אחווה אחת מאפשר להם לנהל את העולם כיחידה אחת למרות שיש בו מספר רב של יחידות . ואם כך הדבר אז יש בעולם בעיה רוחנית עמוקה מאוד. הרי זה ברור לפרימסונים שבורא עולם לא ירשה מצב של שלום שישמר מצב עבדות, והם יודעים, הם מבינים טוב מאוד את האלוהים שמשום מה הם קוראים לו כח עליון בעל חוקיות אותה הם מנצלים לטובתם שנים רבות מאוד, הרי הם יודעים שזה שיצר את החוקיות הנ”ל לא ירשה שימוש מסוג זה בעולם שלו , יש שלב בו בורא עולם טורף את קלפי המשחק, כשהחוקיות סותרת את הוויותו של בורא עולם כאל משחרר עבדים. וכולם יודעים שיש פה מצב של עבדות מתוחכמת.

  אני חושבת שאתם צריכים לעשות מאמר בנושא קונספירצית שכר העובדים. שהכותרת שלה האם משכורת של בין 4000 ש”ח לבין 7000 ש”ח ברוטו הן לא קונספירציה שמשמרת מצב מאוד מסוים.

  מיכל כהן- עובדת מדינה בשירות הוד מלכותו/ה.

 2. אוי קונספיל, איך שבנושא המשט אני בדיוק באותה הדעה כמו שלכם.
  לא סתם גם ברק לא מסתדר עם אשכנזי ויעשה הכל להעיף אותו מדרכו.
  בראשית דרכו בצבא,ברק כונה ע”י חבריו ליחידה “טפלון”. הטענה שלהם היתה שלא משנה בכמה לכלוך הוא יגע ויתעסק. תמיד באופן מוזר הוא יצליח לצאת מזה נקי ללא רבב= כמו מחבט טפלון

 3. מוס דף בתאריך 14 בJune, 2010 בשעה 12:34

  מיכל,

  היי,

  אכן עבדות מודרנית(בפירוש ההגדרה של עבדות סמוייה), זה חלק מהאג’נדה, מה גם שרוב הכסף בעולם נשלט בידי קבוצת מיעוט(מדובר בתיאוריות שטוענות שלמעשה למעלה מ-90% מהכסף, נמצא ידיהם של האליטה ואנחנו… נשארים עם הפיצוחים).

  לקונספיל, הייתי רוצה לציין שיש אדם נוסף בתחום תיאוריות הקונספירציה, שמו בנג’מין פולפורד(אני יודע שאתם מודעים עליו), שיש הרבה טענות כלפיו לכאן או לכן(אולי דיסאינפורמטור?!), אבל הוא נוגע בהרבה מאוד נושאים חשובים, מנקה כל דבר שהוא לא מבין בו(בחייזרים הוא לא נוגע, מסתמך על תיעוד והיסטוריה שמגובה בסימוכין כאלה ואחרים), הייתי רוצה שתגעו בטענות שלו לגבי זה שלמעשה העם היהודי הוא עם של עבדים, שלמעשה סוגד לשושלת מלכים שמקורה במלכות בית דוד(הרי דוד הוא נצר לרות המואביה, מה באמת ידוע לנו עליה?!), הנה גם לינק מצורף, לראיון אישי שנעשה עימו החודש(מחולק ל-4 חלקים, סליחה על רעש הרקע): http://www.youtube.com/watch?v=dERHo-0GVyQ , מקווה שיש לכם הערות מעניינות בנושא(אגב פולפורד עצמו טוען, שהוא בעצמו בעל שורשים יהודיים),תודה.

 4. מיכל כהן. בתאריך 14 בJune, 2010 בשעה 18:22

  מה שאני יודעת זה שאני מאוד אוהבת את אלוהים, יהודה דוד מואב… סיר רחצי… (-: והאלוהים שלנו, של העם היהודי שהוא בעצם האלוהים של כולם, לא מרשה שיהיו עבדים בעולם שלו על זה למעשה מתבססת כל התורה שלנו, תקראו את פרשת מגדל בבל וסיפור פסח ותבינו הכל. אני מאוד אוהבת את הארץ שלנו, אני חושבת שההיסטוריה שלה משרה פה איזושהי סוג של אנרגיה שמעוררת חשיבה בנושאים האלה של חופש ושיוויון וצדק חברתי ושל קידוש החיים במובן של ובחרת בחיים כפי שחז”לינו מפרשים אותה כבחירה בדרך של חיים, של אידיאולוגיה, המחשבות האלה באוויר כל הזמן ואם אתה מתחבר לאוויר ונושם את האוויר של פה וחושב על פה בזמן שאתה נושם , אז המחשבות האלה לא נותנות לך מנוח. ויש צער עמוק מאוד שמדינת ישראל ארץ היהודים היא מדינה שמפספסת את העקרונות הכל כך שורשיים של העם היהודי. והשורשים האלה, הם האדמה שעליה עלינו להלחם עליה. לא האדמה של מזרח ירושליים או יהודה ושומרון ולא על האדמה של רמת הגולן, כי אם אנחנו מפספסים את השורשים שלנו, אז אין לנו זכות קיום בארץ ישראל כעם יהודי. ובנקודות האלה עם ישראל נכשל לאורך כל ההיסטוריה, בקטע הרוחני ואני חושבת שאויבי מדינת ישראל מבינים את הנקודה הזאת טוב יותר מאיתנו, אריק שרון הבין את זה לפני שנרדם. וזה החושך. העובדה שמיעוט שולט בעולם הזה ועושה בו כרצונו. כי השורה התחתונה מדברת בעד עצמה, אי אפשר להתחמק מזה, מהשורה התחתונה… והטענה היא לא רק כלפי מנהיגי מדינת ישראל, זאת תופעה עולמית. שחודרת לנו לחיים הפרטיים אם אנחנו לא מסכימים לקבל את הוויתה. החשש הוא שהעם היהודי המוגדר כעם שעליו להיות אור לגויים יהיה ככל העמים הוא החשש שההוויה הזאת של מעטים שולטים על רבים תהיה הווית העולם הזה, ועלינו להתנגד לכך גם אם זה כרוך באיבוד אדמה. כי כאן טמונה הסכנה האמיתית לקיומו של העם היהודי. כי אסור שיהיו בעלי הון מעטים, זה מקנה להם כח שאסור שיהיה בידם, כי הם בני אדם וכח כזה מכשיל אותם והורס אותם באותה מידה שהוא הורס את החלשים ובסופו של דבר הורס את כולנו. (גם הם בעלי ההון, קורבן של ההון שלהם…) ראה מלחמות עולם למיניהם… וזה קורה כי העולם פועל באיזונים… כמו חוק כילים שלובים כשיש תופעה כזאת…כשמתחזק הכח האלוקי שמצוי בידי האדם, מנגד מופיע היטלר, או אחמדיניג’אד כזה… . ואז ברגע אחד שחוצים גבול דק מאוד מופר האיזון, ואז באה מלחמת עולם ואנשים מתים. זה לא הזוי… זה קרה באמת… כמה כבר הם יכולים להצדיק את עצמם במשחקים הרוחניים שהם משחקים בהם? יש שורה תחתונה וזאת האמת.

 5. מוס דף בתאריך 14 בJune, 2010 בשעה 21:37

  מיכל,

  תודה,

  אני מבין שאת מתחזקת(או איך שלא תגדירי את זה), אני אדם מאמין(מבלי להתייחס למצוות אותן אני מקיים), אבל לפעצים אני מרגיש שאני מוחזק במעין ניסוי לא מוצלח, וחוטף מכות ולא באמת יודע על שום מה, למה מלכתחילה, אל רחום וחנון צריך לזרוק אותנו לתוך עולם כזה?! שאלה קשה אני יודע, אבל בכל זאת(יש אנשים, שלא באמת פושעים וחוטאים ביחס לאחרים, אז למה?!).

 6. מיכל כהן. בתאריך 15 בJune, 2010 בשעה 3:34

  יש דברים שנשגבים מבינתי.
  אבל אני חושבת שהעולם הזה נמצא עדיין בתהליך בריאה. אני חושבת שאולי בורא עולם ברא את העולם עד נקודה מסוימת והשאיר את שאר מלאכת הבריאה בידי בני האדם. כשמוטלת על בני האדם לברוא כאן חברה צודקת שיוויונית שאינה שואפת לשליטה על אדם אחר, על עם אחר. מתוך המקום שמבין שזאת האפשרות היחידה והטובה ביותר לבני האדם. מתוך המקום שמבין ובוחר ומדגישה, בוחר. את סוג החברה הזה. העולם עדיין לא נולד. המחירים שאנו נאלצים לשלם נישגבים מבינתי, אבל כשאני מבינה שזאת המטרה הסופית, בחירת האדם בחברה של שלום, צדק חברתי, שיוויון והיות האדם חופשי, אני יכולה להבין שכל הקורות את העולם הזה, הם על מנת למנוע מצב שבו יהיה עולם כדוגמאת העולם שהיה בעת מגדל בבל. עולם שדומה לעולם בזמן מגדל בבל, זאת סכנה גדולה לאנושות לבני האדם ולעקרונות חופש האדם. סכנה הרבה יותר גדולה ממלחמה, איבוד חופש האדם זאת סכנה גדולה מאוד מאוד. כי אל משחרר עבדים אדוני. וסיום תהליך בריאת העולם צריך להסתיים כשהאדם בנה חברה המושתתת על עקרונות החופש, השיוויון והצדק החברתי וכו’. ולא כשהעולם מצוי במצב של מגדל בבל. הרי כולם יודעים מהו מגדל בבל ויודעים שמגדל בבל זה לא טוב לאדם, אולי טוב לאדם השולט, אך לא לאדם הנשלט. ומעט אנשים ששולטים בהון, זה סממן לניסיון ליצור עולם כזה של מגדל בבל, של לכה ונבנה לנו מגדל ונהיה לאלוהים. ומוטלת עלינו המשימה כעם יהודי שלומד את התורה למנוע היתכנות מצב כזה, אפילו אם יש סכנה שיהרגו אותנו. זאת לא מלחמה עם נשק ורובים, זאת מלחמה של רוח ברוח. ואם נסתכל על ראש ממשלתינו, שקורא בעוז את המילה חושך, אז הוא צריך להבין שהחושך האמיתי הוא המצב אליו נקלעה מדינת ישראל, 19 משפחות שולטות על ההון, משכורת מינימום שהיא מקיימת מצב של חוסר שיוויון הזדמנויות. ויש איזו רוח שמדכאת את האדם שמעיז להרים את ראשו ולהתקומם נגד התופעה הזאת של דמוקרטיה בערבון מוגבל. אני מקווה שראש ממשלתינו יוותר על גאוותו ועל הרצון להיות מנצח ויודה בפני עצמו וחבריו שזהו המצב של מדינת ישראל וזהו החושך שמאיים על מדינת ישראל, ויתחיל לבצע את המשימה האמיתית שלשמה הוא נבחר. יצירה של חברה צודקת ושיוויונית וחופשית בארץ ישראל. כי נפש יהודי הומייה… להיות עם חופשי בארצו.

 7. מוס דף בתאריך 15 בJune, 2010 בשעה 10:12

  מיכל,

  את אדם מרגש, תודה.

 8. מצטרף לדבריו של מוסדף

 9. נח מן בתאריך 27 בJune, 2010 בשעה 10:54

  כך כתוב בקבלה – שכל העולמות נבראו בשביל הנסיון.
  כדי שאדם יוכל לעמוד מול בחירה אמיתית לבחור בטוב או ברע.

  השם ית’ הוא יוצר מושלם וכל יכול ! כוחו כמובן כולל את היכולת להעביר בני אדם “120 שנה” של חיים מעורבבים ביסורים יותר או פחות, ולאחר מכן לנקות ולשטוף ולנחם אותם באור אין סוף בשנייה ולנצח.
  כמו שמתעוררים מחלום… והוא נעלם ומתפוגג.
  כך המעבר בין החיים למוות. בין עולם השקר לעולם האמת.

  והיעקר למצוא את הרב הגדול במעלה ביותר, כדי שיוכל לעזור לפחותים במעלה רחוקים מהכרה במיצאות השם ית’ וטובו המיטיב. (כמו שחולה בגוף יחפש את הרופא הטוב ביותר, קל וחומר החולה בנפש רוח נשמה חיה ויחידה)
  שיאמר בקול גדול “אין שום יאוש בעולם” ו”העיקר לא להיתפחד כלל” וכו כו

  ולמי שלא מבין רמזים: רק רבי נחמן יכול לעזור לכוווולם
  (וכמו שאמר רבנו סבא הקדוש תלמידו של רבי נחמן ששאר הרבנים היום מחפשים רק כבוד וכסף
  נ נח נחמ נחמן מאומן
  נ נח נחמ נחמן מאומן

השארת תגובה

Google